Trening dla piersi we Wrocławiu | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Trening dla piersi we Wrocławiu

Jesteś tutaj

Opis

środa, Marzec 8, 2017 - Od 18:30 do 20:30
Grey Music Club, ul. Św. Mikołaja 8, Wrocław
Trening dla Piersi
bezpłatne
Zapisz się

Szczegóły wydarzenia

Był Wałbrzych, Świdnica, Poznań, czas na Wrocław! Dziewczyny mam dla Was miłą wiadomość, mam nadzieję, że sporo z Was skorzysta.  Zapraszam na wyjątkowe spotkanie edukacyjne dotyczące zdrowia naszych piersi.  W kameralnej atmosferze, bez lekarskiej etykiety, na luzie, porozmawiamy o tym jak powinnyśmy się badać, leczyć jeśli zajdzie taka potrzeba i na co zwracać uwagę, aby  nie dać się rakowi!

Naszym lekarskim wsparciem będzie  dr Paweł Pyka, chirurg – onkolog, ordynator, pracujący na co dzień w szpitalu im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu,  ale przede wszystkim osoba, z wyjątkowym podejściem do każdego pacjenta. 

Naszym gościem będzie także dr Andrzej Banach, ginekolog - położnik i naprotechnolog z dwudziestoletnim stażem, współpracujący z Dolnośląskim Centrum Ginekologii we Wrocławiu. Ginekolog opowie m.in. o hormonach kobiecych, zwróci uwagę na ich wpływ na nasze zdrowie i wpły na zostanie mamą.

Zapisz się za darmo

Przy tej okazji swoją historię opowie Karolina Skolimowska. Z Karolą poznałyśmy się w szpitalu rok temu w lutym na oddziale u dr Pawła Pyki.  Potem Karolina wystartowała w biegu kobiet w Świdnicy i ten nasz kontakt, staramy się pożytecznie pielęgnować.  Karolina jest po podwójnej mastektomii z jednoczesną rekonstrukcją obu piersi.  Wcześniej chorowała jej mama, siostra, a ona sama jest nosicielką genu odpowiadającego za wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia raka piersi. Dziś Karola ma się bardzo dobrze, przygotowuję się do kolejnego udziału w biegu kobiet.  Jest mamą trzech córek, w tym bliźniaczek.

Długo rozkładałam się za miejscem, które spełniałoby moje wymogi na takie spotkanie. Z jednej strony chciałam, aby było eleganckie, zachowywało intymność wydarzenia i było w dobrej lokalizacji. Zapraszam do klubu Grey Music Club przy ul. Św. Mikołaja 8, na I piętro.  Lokal w tygodniu jest nieczynny, ale na tak wyjątkowe spotkanie i przy wyjątkowym święcie kobiet, specjalnie dla nas zostanie nam udostępniona sala VIP z miękkimi kanapami.

To będzie wyjątkowy dzień kobiet! Pożyteczny, miły i…z niespodziankami!

 

Zapisz się za darmo

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.