Trening dla piersi w Świdnicy | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Trening dla piersi w Świdnicy

Jesteś tutaj

Opis

Październik miesiącem walki z rakiem piersi! Dziewczyny to wyjątkowy miesiąc aby mówić i pisać o raku piersi. Ale obiecuję, że w sposób naprawdę przyjemny i przy dobrej jesiennej herbacie i kawie, o doborowym towarzystwie oczywiście nie wspomnę , bo to oczywiste. Zapraszam Was na kolejną edycję edukacyjnego spotkania Trening dla Piersi, które tym razem odbędzie się w Świdnicy.

piątek, Październik 21, 2016 - 18:00
Galeria Fotografii w Świdnicy
Trening dla Piersi
bezpłatne

Szczegóły wydarzenia

ZAPISZ SIĘ

Październik miesiącem walki z rakiem piersi! Dziewczyny to wyjątkowy miesiąc aby mówić i pisać o raku piersi. Ale obiecuję, że w sposób naprawdę przyjemny i przy dobrej  jesiennej herbacie i kawie, o doborowym towarzystwie oczywiście nie wspomnę , bo to oczywiste. Zapraszam Was na kolejną edycję edukacyjnego spotkania Trening dla Piersi, które tym razem odbędzie się w Świdnicy.

KIEDY: 21 października, godz. 18.00

GDZIE: Świdnicki Ośrodek Kultury, Rynek 43 (galeria fotografii).

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się znakomity doktor Paweł Pyka, szef oddziału chirurgii onkologicznej w szpitalu im. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu i gwarantuję, że bez lekarskiej etykiety odpowie na wszystkie zadane pytania.

ZAPISZ SIĘ

Oprócz obecności doktora, swoimi historiami związanymi z nowotworami piersi podzielą się dwie bohaterki spotkania: Karolina Skolimowska i Agata Kalafut.  Obie dziewczyny mimo młodego wieku wzięły udział w „biegu po zdrowie”. Obydwie swojego startu jeszcze do końca nie skończyły, jednak patrząc na ich optymizm i wolę walki, to tylko kwestia czasu.  

W naszym kraju niestety kwestia profilaktyki przeciwko nowotworom pozostawia wiele do życzenia. Największą bronią w walce z rakiem jest wiedza jaką posiadamy i nią podczas naszego spotkania będziemy się wspólnie dzielić. W biegu codzienności, czasami  zapominamy o prostych badaniach lub zwyczajnie nie zdajemy sobie sprawy, że aż 5 tysięcy z nas umiera, tylko dlatego, że choroba została zbyt późno wykryta.  Pomyślisz, że to jakiś banał, że to niewiarygodne, a jednak.  

Odpowiemy na ważne pytanie, zapytamy dr Pykę m.in. co możemy zrobić dla siebie, jeśli w rodzinie wystąpiły nowotwory piersi?

  • jakie badania powinnyśmy wykonywać zapobiegawczo?
  • co zrobić kiedy wykryjemy u siebie guza w piersi?
  • dlaczego chorujemy na nowotwory?

Jeśli jesteś chętna, aby wziąć udział w spotkaniu, zgłoś się przez poniższy formularz. Ułatwi mi to szacowanie gości i przygotowanie się na spotkanie pod kątem upominku i poczęstunku.

ZAPISZ SIĘ

                                                     A tak było w Poznaniu, gdzie w spotkałyśmy się na treningu w Szpiatalu św. Wojciecha, ay rozmawiać o zdrowiu kobiet.

 

 

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.