Boskie Serce dla Boskiej Kasi! | Bieg Kobiet

Boskie Serce dla Boskiej Kasi!

Jesteś tutaj

Opis

Od niedziela, luty 24, 2019 - 12:30 do wtorek, Grudzień 31, 2019 - 12:30
Cały Świat
wspólna aktywność
49 zł

Szczegóły wydarzenia

 

 

Kochani! Ruszamy z wielką sercową akcją aby uratować życie jednej z naszych sióstr! Kasia Boodie ma złośliwego raka piersi, który powtórnie zapukał do niej i nadal pustoszy jej zdrowie. Na Kasię do tej pory nie zadziałała żadna chemioterapia i dopiero horrendalnie droga kadcyla – innowacyjne leczenie - zaczyna przynosić pozytywne efekty. Problem w tym, że koszt każdej dawki to ponad 25 000 zł! Kadcyla nie jest niestety w Polsce refundowana. Możecie nam pomóc w organizacji tych pieniędzy, dorzucając swoją małą - wielką cegiełkę, która wniesie w życie Kaśki NADZIEJE i ZDROWIE!

ODJECHANA BROSZKA - BOSKIE SERCE

Naszą tegoroczną cegiełką wsparcia jest BOSKIE SERCE od PINSWEAR – producenta kolorowych, ręcznie malowanych broszek. Wspólnie z PINSWEAR zaprojektowaliśmy totalnie odjechaną błyskotkę, będącą kontynuacją akcji z motywem BOSKIEGO SERCA z wymownym napisem BOSKO BIEGAM! Swojego pinsa przyczepisz do ubrań - koszulki, żakietu, płaszcza i będzie przypominał Ci o naszej pięknej akcji dodając motywacji do aktywności.

Przez poniższy formularz zamówisz BOSKIE SERCE!

 

 

JAK WSPARLIŚMY KASIĘ DO TEJ PORY?

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, dzięki zamówioniu przez Was boskich koszulek w ramach mojej Fundacji w Biegu, udało nam się uzbierać i przekazać na rzecz Kasi 12 000 zł. Była to akcja kilkumiesięczna. Teraz naszej Boskiej Kasi dedykujemy cały piersiowy rok i wiemy, że Wasze serducha otworzą się na solidarną, babską pomoc!

Historia Boskiej Kasi zaczęła się ponad 2 lata temu...

W 8 tygodniu ciąży dowiedziała się o chorobie - rak piersi. Niepewność, strach i pytanie – czy uda się utrzymać ciąże – pojawiły się w jej życiu. I choć początkowo szanse aby urodzić dziecko były mizerne, ze wsparciem lekarzy oraz fundacji Rak and Roll ale przede wszystkim przy determinacji Kasi, okazało się to możliwe! Jason przyszedł na świat zdrowy, mimo że Kasia przez całą ciąże przyjmowała chemioterapie. Życie zaczęło nabierać dla niej kolorów tym bardziej, że jak sama o sobie mówi jest kolorową matką boską! Dlaczego?

Kasia była jedną z bohaterek kampanii Rak and Roll – Boskie Matki. To akcja wspierająca leczenie kobiet chorujących na raka będących w ciąży. Kasia jest szczęśliwą żoną Surinamczyka, dodatkowo zaangażowaną społecznie w kwestie szerzenia tolerancji kulturowej. Udało nam się wspólnie zorganizować kilka spotkań edukacyjnych, gdzie dzieliła się swoim doświadczeniem związanym z rakiem piersi. Zawsze chętna do współpracy, zawsze uśmiechnięta i ze wspaniałą historią swojego życia. Wydawało się, że już zawsze tak zostanie, czego zwieńczeniem miał być udział Kasi we wrocławskiej edycji Biegu Kobiet Zawsze Pier(w)si. Potem nastąpił nawrót choroby z przerzutami na płuca…

Kasia była z nami na biegach kobiet w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Dzieliła się tam swoim uśmiechem, radością życia, której nie traci. W dużej mierze to dzięki WAM – bo jak podkreśla Kasia, środki jakie idą na jej leczenie są tylko dodatkiem do całości. Najważniejsze dla niej jest ta MOTYWACJA jaka płynie od naszej piersiowej babskiej społeczności!

JAK MOŻESZ POMÓC i JAK WYGLĄDA REALNIE TWOJA POMOC?

  • 49 zł – to koszt cegiełki - broszki,
  • 30 zł czyli znaczna większość z tej kwoty zostaje przeznaczona na leczenie dla Kasi,
  • 19 zł to koszty związane z produkcją broszki i działaniami reklamowymi – chcemy wyjść z naszą akcją szeroko na całą Polskę!

+ (opcjonalnie)

  • 8 zł  - tyle kosztuje list polecony jakim trafi do Ciebie cegiełka,
  • 0 zł – jeśli broszkę odbierasz podczas Babskiego Zlotu we Wrocławiu w dniu 8 III lub na którymś z najbliższych biegów kobiet w biurze zawodów i to bezpośrednio z rąk Kasi – wówczas naturalnie nie trzeba pokrywać kosztów dostawy.

CEL: 300 000 zł / 2019 / ok. 12 dawek kadcyli

Wierzę w Ciebie i wierzę w naszą babską, piersiową i koralową MOC!

Z biegowym przesłaniem, Marzena Michalec, kobieta w biegu, prezes Fundacji w Biegu z siedzibą w Wałbrzychu, przy ul. Reymonta 2/4, 58-303 Wałbrzych. KRS: 0000689002, NIP: 8862999336, REGON: 367918802

 

Przez poniższy formularz zamówisz BOSKIE SERCE!

 

 

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.