Boski Zlot w Warszawie | Bieg Kobiet

Boski Zlot w Warszawie

Jesteś tutaj

Opis

środa, Wrzesień 5, 2018 - Od 18:00 do 20:15
Centrum Kultury Łowicka na Mokotowie w Warszawie
wspólna aktywność
bezpłatne

Szczegóły wydarzenia

parneterzy_pop.jpgDziewczyny! Z całego serca zapraszam Was na boski zlot, który jest uzupełnieniem naszego wielkiego wydarzenia – Biegu Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si w Warszawie. Zanim jednak spotkamy się w biegu, widzimy się na boskim zlocie w Centrum Kultury Łowicka na Mokotowie. Mnóstwo inspiracji, wspaniałe historie i tylko pozytywna energia! Spotkaj się tam ze mną i z wieloma innymi fantastycznymi kobietami. 

konfa.jpg

 

KIEDY: 5 września / GODZ. 18:00 – 20:00
GDZIE: Centrum Kultury Łowicka na Mokotowie w Warszawie, ul. Łowicka 21

UWAGA! Dostępnych jest 70 zaproszeń - liczy się kolejność zgłoszeń, przez poniższy formularz zgłoszeniowy. Udział jest bezpłatny.


 

Nie zastanawiałam się ani chwili, jak powinno nazywać się nasze wydarzenie i komu je zadedykować. Boski zlot jest bowiem kontynuacją naszej akcji z hasłem Bosko Biegam. Dzięki temu wspieramy leczenie Kasi Boodie – Boskiej Matki, podopiecznej fundacji Rak and Roll, do której ponownie zawitała śmiercionośna choroba. Ale motywacji jest w nas mnóstwo aby wyprzedzić chorobę bo przecież zawsze pierwsi przed rakiem piersi, a to spotkanie i Twój w nim udział tylko to potwierdzi.
 

Przesłanie boskiego zlotu. Czyli po co się spotykamy?

Opowiem jak narodził się pomysł zorganizowania ogólnopolskiej inicjatywy dla zdrowych piersi oraz co będzie się działo podczas warszawskiej edycji Biegu Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si 2018. Wyjaśnię też jaki ma to związek z moją osobistą historią i dlaczego mimo przeszkód i trudności dziś startuje ponad 10 000 kobiet w tym piersiowych wydarzeniu.

bklodz.jpg

Wspaniali goście

kasia4_0.jpgMoimi gośćmi będzie wspomniana Kasia Boodie, która zachorowała na raka piersi będąc w ciąży. Dziś Kasia motywuje się ponownie do walki z rakiem piersi, bo ten powrócił.  Kasia obecnie leczona jest kolejna chemią - kadcylą, tym razem jednak nierefundowaną. Jeden wlew ratujący jej życie to koszt ponad 25 000. Dlatego cały czas trwa nasza akcja sprzedaży koszulek z hasłem Bosko Biegam z przeznaczeniem na jej leczenie. Kasia to wulkan energii, optymistka, a przed wszystkim boska mama swoich kolorowych dzieci – Samiloby i Jasona, którego urodziła w czasie trwania choroby. Kasia podzieli się swoją historią, opowie o tym co ją zawiodło w leczeniu, a co miło zaskoczyło i zabierze nas…w podróż do Surinamu, w którym spędziła kawał swojego życia. Jak sama mówi – wyjechała jako dziewczyna, a wróciła jako kobieta.

O powstaniu Boskich Matek opowie nam Marta Ozimek-Kędzior z Fundacji Rak'N'Roll - Inicjatorka Programu opieki dla kobiet w ciąży chorych na raka „Boskie Matki”.

 

 

 

ola_woszczyk_0.jpgOla Woszczyk to trenerka BuggyGym wprowadzi nas w ruch! Czym jest BuggyGym? To plenerowe spotkaniami mam wraz ze swoimi pociechami w wózkach organizowane w całej Polsce. Ola opowie w szczegółach o inicjatywie, a także jako instruktorka ćwiczeń dna miednicy wyjaśni dlaczego warto przy okazji aktywności ćwiczyć dolne partie ciała? Ola wraz z Sylwią Rucką-Chmielewską prowadzą społeczność  - CzteryNaDwie - duet aktywnie działających Mam na rzecz innych kobiet wychowujących dzieci. Dziewczyny są dla nas też ogromnym wsparciem w organizacji Boskiego Zlotu.

 

 

 

 

 

 

dogoda_0.jpgZ Małgorzatą Dogodą, jedną z założycielek stowarzyszenia Onko-Sailing popłyniemy w rejs! Przeniesiemy się na dryfujące morze pełne przygód. Małgorzata opowie o tym jak choroba zmobilizowała ją do społecznej aktywności i otworzyła przed nią horyzont własnych możliwości.

 

 

 

 

 

 

 

 

ewa_jurczyk_0.jpgEwa Jurczak, psycholog mody opowie w jaki sposób się ubierać, aby bardziej cieszyć się życiem. Ewa prowadzi warsztaty stylu dla kobiet, podczas których na bazie mechanizmów psychologicznych pomaga im zbudować świadomą szafę, która wspiera ich samorozwój . Jak wyzwolić bezcenną dopaminę, która może być pomocna w walce z rakiem? Dowiedz się jak się ubrać by wpływać na swoje wnętrze i otoczenie!

 

 

 

 

 

 

 

POZNASZ SWÓJ ROZMIAR!

To jednak nie koniec niespodzianek. Oprócz moich znakomitych gości, będziesz miała okazję poznać swój rozmiar biustonosza. Sprawa dobrze dobranego stanika, wcale jak się okazało nie jest taka prosta. Dlatego na miejscu będzie z nami tego dnia brafitterka z salonu Bra-Dreams, ul Grójecka 47/51, Warszawa, która pomoże w doborze profesjonalnego biustonosza sportowego od Anity  – (producent staników będący także parterem tytularnym naszych biegowych imprez). 

Nasze spotkanie uświetni obecność pysznych i zdrowych soków od MARWIT oraz przekąsek od SONKO. Czuj się zaproszona ♥

poczestunek.jpg
Będzie mi bardzo miło Cię zobaczyć.

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.