Babski Zlot na Dzień Kobiet! | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Babski Zlot na Dzień Kobiet!

Jesteś tutaj

Opis

piątek, Marzec 8, 2019 - Od 18:00 do 20:00
Novotel, Powstańców Śląskich 7 Wrocław
Trening dla Piersi
bezpłatne
Zapisz się

Szczegóły wydarzenia

 

 

 

 

 

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami, a my po raz kolejny robimy wielki krok do przodu aby pokazać, że to nie tylko święto okraszone kwiatami i życzeniami od mężczyzn, ale także doskonała okazja do podkreślenia naszej kobiecości i zadbania o własne zdrowie. Babski Zlot we Wrocławiu - to o nim mowa i właśnie na niego Was zapraszamy. To spotkanie jest ważne dla kobiet niczym Gala Oskarowa dla hollywoodzkich gwiazd - nie można go pominąć. 

 

 

Dlaczego musisz tam być?

 

Bo to nie będzie spotkanie nudnych ciotek, ale inspirujący, energetyczny oraz pouczający zlot niesamowitych i przebojowych kobiet. To babki doświadczone zarówno przez życie jak i przez chorobę, ale pełne wigoru i chęci czerpania z życia garściami! Możemy się od nich wiele nauczyć, a Ty po prostu musisz je poznać!

 

UWAGA! Obowiązuja ZAPISY przez poniższy formularz kontaktowy (liczba wolnych miejsc: 100)

 

 

 

NASI FANTASTYCZNI PRELEGENCI:

 

 Prof. dr hab. n. med  Mariusz Zimmer - Prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Specjalista ginekologii i położnictwa. Specjalista w Centrum Ginekologiczno - Położniczym ZimMed. Kierownik II Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Klinika kierowana przez Profesora jest ośrodkiem o najwyższym III stopniu referencyjności. Ekspert, który naszą uwagę skieruję w „dół” kobiecości odpowiadając na wszelkie pytania, bez żadnego tabu.

 

Kasia Boodie - legendarna fighterka i kobieta o 150% woli życia. Codzienne walczy z rakiem piersi, którego dzięki własnemu uporowi oraz Waszej pomocy zaczyna rozkładać na łopatki. Obecna na Biegach Kobiet - zaraża kosmiczną motywacją i szczerym uśmiechem. Podczas spotkania będziecie jej mogły pomóc dokonując zakupu stworzonych specjalnie na tą okazję przypinek PINSWEAR Boskie Serce. Weźcie ze sobą 49zł - dla Was to jeden dobry obiad w restauracji, dla niej to życie!

To nasza cegiełka stworzona od serca! Kasia potrzebuję tylko w 2019 roku 300 000 zł aby ratować swoje życie przyjmując co 3 tygodnie nierefundowaną chemioterapię – kadcylę.  

 

 Ewa Bielawny z Anita Since 1886 – brafitterskie wsparcie partnera tytularnego naszych piersiowych imprez Biegów Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si 2019. Ewa podzieli się swoim doświadczeniem w doborze stanika sportowego i wytłumaczy, dlateczo tak ważne jest dla Twoich piersi ta część garberoby?

 

Agnieszka Witkowicz - Matolicz - autorka książki Niezwykłe Dziewczyny. Rak nie odebrał im marzeń, którą będzie można nabyć z autografem. Jest dziennikarką, socjolożką, ale przede wszystkim kobietą, której los nie oszczędzał. Na raka zachorowała w wieku 32 lat po tym jak została matką. Nie poddała się, a efektem jej fantastycznej walki jest wspomniana wyżej, genialna książka.

 

Patrycja Dąbrowska - 15 marca 2017 roku usłyszała trzy słowa, które zmieniły jej życie: “Ma Pani raka”. Jej świat się wtedy zatrzymał, ale dziś po niemal dwóch latach znowu nabiera rozpędu. Wspierana przez męża, synka oraz swoich najbliższych pędzi pociągiem pospiesznym do stacji życie. Babski Zlot będzie jedną z jej stacji, na której na chwilę się zatrzyma aby opowiedzieć jak przebiega podróż z pasażerem na gapę czyli… rakiem.

 

 Magdalena Szott i Monika Pławucka – czyli nasze waflowe wsparcie na cały rok! Przedstawicielki naszego partnera przewodniego opowiedzą m.in. o tym czym zachwycił ich bieg kobiet i dlaczego nasza współpraca rozwija się już 3 –trzeci rok?

 

 

Co otrzymasz na spotkaniu?

  • Motywację, inspirację i wiedzę w ilości nieograniczonej.
  • Moc wzruszeń, ale też z pewnością wiele energii i humoru.
  • To dla ducha, a co dla ciała? Kaufland i Sonko zadbają o zdrowe przekąski, nasza rodzima marka Vianek od Sylveco podaruje Ci kosmetyk,
  • Anita z pomocą Ewy, pomoże Ci dokładnie zmierzyć piersi i dobrać idealny stanik abyś już nigdy nie miała wątpliwości.
  • Trzeba być zdrowym, zdrowo się odżywiać, ale też pięknie wyglądać, bo gdy pięknie wyglądasz wtedy czujesz się jeszcze lepiej. Oto zadbają ambasadorki piękna z Mary Kay, które nauczą Was jak w szybki i prosty sposób zrobić sobie efektowny, dzienny makijaż. 


Czyż może być bardziej kobieco?

 

Co wyróżnia Babski Zlot pośród innych wydarzeń?

 

Stawiamy na naturalność, otwartość i osobiste doświadczenia naszych gości. Nudnych wykładów można słuchać na studiach. U nas podstawą jest dialog, pragmatyczna profilaktyka i motywacja do walki. Wielogodzinny wykład wybitnego profesora to cenna rzecz, uzupełniona osobistymi doświadczeniami kobiet, które same doświadczyły choroby. U nas poznacie takie kobiety, których słowa nie wypływają z encyklopedycznych wersów, ale prosto z życia!  

 

Gdzie i kiedy się widzimy?

 

Oczywiście 8 marca, 

START: godz. 18:00 w Novotelu na ul. Powstańców Śląskich 7 we Wrocławiu.

 

UWAGA - nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne pojawienie się łez lub nagłych wybuchów śmiechu. Babski Zlot to przede wszystkim emocje, więc wszystko może się zdarzyć. 

 

 

 

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.