Babski Zlot w Łodzi! | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Babski Zlot w Łodzi!

Jesteś tutaj

Opis

czwartek, Kwiecień 25, 2019 - Od 18:00 do 20:30
Trening dla Piersi
bezpłatne

Szczegóły wydarzenia

 

Jeszcze przed naszym wielkim biegowym świętem zapraszam na babskie spotkanie choć w nieco innym wydaniu. Tym razem nie spocisz się, a wyjdziesz naładowana pozytywną energią, zrelaksowana i z cennymi informacjami! Jesteś na tak?

Wspólnie z Wyższa Szkołą Biznesu i Nauki o Zdrowiu „Medyk” w Łodzi zapraszam Cię serdecznie na chwilę tylko dla siebie.

Gdzie i kiedy się widzimy?

25 kwietnia na godz. 18:00 w auli 002 przy ul. Milionowej 21 w Łodzi

 

Dlaczego chciałabym abyś z nami była? Bo to nie będzie spotkanie nudnych ciotek, ale inspirujący, energetyczny oraz pouczający zlot niesamowitych kobiet i przebojowych gości! UWAGA! Obowiązują ZAPISY przez poniższy formularz kontaktowy (liczba wolnych miejsc: 100).

Tym razem pod lupę weźmiemy nie tylko nasze piersiowe zdrowie, ale także naszą skórę, dowiadując się, jak zatrzymać upływa czasu i czy w ogóle jest to możliwe? Dzięki ekspertom – dr n. med. Marcie Klimczyk – Caryk oraz dr. n. farm. Romanowi Modrance dowiesz się:

  • czy kosmetyki faktycznie działają?
  • na co zwracać uwagę przy ich zakupie?
  • jak skutecznie pielęgnować skórę?
  • czy pot szkodzi skórze?

Dzięki Boskiej Kasi czyli Kasi Boodie zdasz sobie sprawę, że można „zdrowo chorować” , a życiowy optymizm może zdziałać cuda!
Dzięki wsparciu prof. nadzw. Agnieszce Kołacińskiej, specjalistce chirurii onkologicznej dowiemy się o sekrecie Japonek -  dlaczego tak żadko chorują one na raka piersi?

NASI WSPANIALI PRELEGENCI:

dr n. med. Marta Klimczyk – Caryk - adiunkt w WSBINOZ w Łodzi. Od ponad 20 lat związana z kosmetologią i to właśnie ta dziedzina pochłania ją bez reszty.  Jest autorką wielu publikacji naukowych oraz współautorką publikacji pt.  „Wyrób kosmetyczny do mycia i pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej”. Pani Marta pod lupę od ponad 20 lat bierze jako naukowiec skuteczność peelingu chemicznego oraz wpływu składników aktywnych na naskórek.

dr n. farm. Roman Modranka - ukończył studia chemiczne na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Chemicznym Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi. Następnie rozpoczął pracę na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej ( obecnie Uniwersytet Medyczny) w Łodzi jako asystent, wykładowca i adiunkt, gdzie doktoryzował się uzyskując tytuł doktora nauk farmaceutycznych.

Obecnie pracuje jako adiunkt na Wydziale Nauk Medycznych w Katedrze Kosmetologii w wyższej niepublicznej szkole w Warszawie o statusie uniwersytetu. Prowadzi m.in. zajęcia z chemii kosmetycznej, surowców kosmetycznych. Jest współautorem wielu publikacji o tematyce kosmetologicznej, zainteresowania badawcze koncentrują się nad opracowaniem nowych, innowacyjnych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry i przenikaniem aktywnych składników preparatów kosmetycznych przez skórę. Od 5 lat związany z Wyższą Szkołą Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

 prof. nadzw. Agnieszka Kołacińska - Profesor chirurgii, chirurg piersi (breast surgeon) i chirurg konsultant na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Centrum Onkologii w Łodzi. W latach 2014-2018 członek Zarządu Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej w Brukseli, Board of Directors of the European Society of Surgical Oncology (ESSO). Od 2011 r. Egzaminator Europejskiego Egzaminu Chirurgii Piersi (European Board of Surgery Qualification in Breast Surgery). Laureatka nagród EUSOMA- European Society of Breast Cancer Specialists- Europejskiego Towarzystwa Specjalistów Chorób Piersi oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Autorka projektu naukowego “Kobiecość i rak piersi na 4 kontynentach”. Kształciła się w Klinikach Chirurgii Piersi w Europejskim Instytucie Onkologii w Mediolanie; Uniwersytecie Careggi we Florencji; Instytucie Raka w Amsterdamie; Uniwersytecie w Helsinkach, Instytucie Onkologii w Tokio; Klinice Mayo, Rochester, Minnesota w USA oraz Memorial Sloan Kettering Cancer Center w Nowym Jorku; Uniwersytecie i Instytucie Yvo Pitanguy Klinice Chirurgii Plastycznej w Rio de Janeiro. Wyróźniona za przeprowadzony zabieg operacyjny podczas London Breast Meeting w Królewskim Kolegium Lekarzy w Londynie/ Royal College of Physicians. Wykładowca na licznych konferencjach krajowych i zagranicznych. W swojej pracy łączy najnowsze badania naukowe z technikami chirurgicznymi onkologicznymi, onkoplastycznymi i rekonstrukcyjnymi w chorobach piersi oraz oczekiwaniami Pacjentki. Wykonuje również zabiegi operacyjne dotyczące nowotworów skóry. Współpracuje pro bono z wieloma fundacjami zrzeszającymi chore na raka piersi, uczestniczy w przedsięwzięciach charytatywnych, wspiera kobiety w procesie rekonwalescencji/ odzyskiwaniu kobiecości po leczeniu onkologicznym.

Kasia Boodie - legendarna fighterka i kobieta o 150% woli życia. Codzienne walczy z rakiem piersi, którego dzięki własnemu uporowi oraz Waszej pomocy zaczyna rozkładać na łopatki. Obecna na Biegach Kobiet - zaraża kosmiczną motywacją i szczerym uśmiechem.  Kasia zachorowała na raka piersi będąc w ciąży. Po trudach leczenia na świat ponad 2 lata temu przyszedł jej synek Jason. Zwieńczeniem tej pięknej chwili i powrotu do zdrowia miał być udział Kasi w naszej piersiowej, biegowej inicjatywie - biegu kobiet we Wrocławiu i tak też się stało w 2018. Rak jednak powrócił, a dziś Kasia stawia mu ponownie czoła. Podczas spotkania będziecie jej mogły pomóc Kasi w zbiórce na leczenie dokonując zakupu stworzonych specjalnie na tą okazję przypinek PINSWEAR czyli boskich serc. Weźcie ze sobą 49zł - dla Was to jeden dobry obiad w restauracji, dla niej to życie! To nasza cegiełka stworzona od serca! Kasia potrzebuję tylko w 2019 roku 300 000 zł aby ratować swoje życie przyjmując co 3 tygodnie nierefundowaną chemioterapię – kadcylę.

Co otrzymasz na spotkaniu?

  • Motywację, inspirację i wiedzę w ilości nieograniczonej.
  • Moc wzruszeń, ale też z pewnością wiele energii i humoru.
  • To dla ducha, a co dla ciała? Zabieg pielęgnacyjny dłoni!


Czyż może być bardziej kobieco?

 

Gdzie i kiedy się widzimy?

25 kwietnia na godz. 18:00 w auli 002 przy ul. Milionowej 21 w Łodzi

 

 

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.