Anita Team Pomorze | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Anita Team Pomorze

Jesteś tutaj

Opis

Od niedziela, Styczeń 29, 2017 - 11:00 do sobota, Grudzień 23, 2017 - 11:15
Pomorze
wspólna aktywność
początkujący
bezpłatne

Szczegóły wydarzenia

Wspólna motywacja jest niezastąpiona. Ten wie, kto biega wspólnie, a ten nie wie, kto jeszcze nie spróbował! Rozpoczynamy cykl wspólnych, biegowych spotkań także na Pomorzu i tym razem zapraszam w imieniu liderek prowadzących poszczególne spotkania do: Gdyni, Bydgoszczy, Pruszcza Gdańskiego i Rumii. Bierzcie aktywny udział i bądźcie czujne.

Poza wspólną motywacją będzie także szansa dla trzech z Was przetestować niezawodne biustonosze sportowe marki Anita Active i wystartować w trzyosobowej drużynie Anita Team Pomorze. Która z Was? To rozstrzygnie konkurs z końcem marca. Bądźcie czujne i…BIEGAJCIE! Przypominam, że widzimy się na starcie 30 kwietnia podczas BIEGu KOBIET Zawsze Pier(w)si 2017 w Gdyni. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZAPISZ

HARMONOGRAM SPOTKAŃ BIEGOWYCH

GDZIE: GDYNIA, bulwar nadmorski, spotkanie przy pomniku „Rybki”

KIEDY: wtorki, godz. 19.00 i soboty, godz. 10.00

LIDERKA SPOTKAŃ: Monika Maćkowiak. Monika biega regularnie 3-4 razy w tygodniu. Ukończyłam dwa maratony, cztery półmaratony, kilka biegów na 10km oraz na 5 km.

GDZIE: RUMIA, spotkanie przy Netto.

KIEDY: wtorki, godz. 20.00, pierwsze spotkanie 31 stycznia.

LIDERKA SPOTKAŃ: Kornelia Kruszewska. Kornelia postawiła sobie za cel, że wspólnie z innymi dziewczynami przygotuje się do startu w Gdyni. Na co dzień oprócz biegania jej pasją jest fotografia.

GDZIE: BYDGOSZCZ

KIEDY: niedziele, godz. 11 spotkanie w parku Myślęcinek koło zajezdni tramwajowej, dystans 5-6 km. Pierwsze spotkanie, 29 stycznia.

LIDERKA SPOTKAŃ: Dominika Durda. Dominika w kilku słowach o sobie: „Moja przygoda z bieganiem zaczęła się rok temu. Wprawdzie nie jestem zaawansowaną biegaczką, ale zakochałam się w tym sporcie, dzięki któremu nie tylko zrzuciłam na wadze, ale sprawił, że zaczęłam być pewna siebie i wniósł w moje życie wiele radości. Prowadzę bloga i stronę na Facebooku - Biegowe love, gdzie piszę głównie o aktywności fizycznej i zdrowym odżywaniu”.

GDZIE: PRUSZCZ GDAŃSKI,

KIEDY: wtorki o godz. 19:00, spotkanie przy paczkomacie w Prima Parku przy ul. Kasprowicza.  Pierwsze spotkanie 31 stycznia.

LIDERKA SPOTKAŃ: Dominika Podwysocka. Grupa Dominiki już powstała, jednak dziewczyny postawiły sobie za cel, aby dołączyły do nich kolejne zmotywowane! Tempo konwersacyjne.

Zapraszam w imieniu swoich i dziewczyn! 

 

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.