Zaplanuj 365 dni w zdrowiu w 2021
Odlotowy Kalendarz Piersiowy - przesyłki wylatują do Ciebie w dniach 18-22 grudnia. Zamów już dziś!

Co znajdziesz w naszym kalendarzu?

 • 10% od kwoty za Twój kalendarz leci do Boskich Matek - kobiet chorujących na raka i będących w ciąży. To unikatowy program wsparcia takich pacjentek realizowany przez fundację RaknRoll.
 • plan tygodniowy
 • wymiar 16 cm x 23 cm / oprawa twarda
 • ilość stron: 140
 • listę ze wszystkimi ważnymi badaniami profilaktycznymi
 • infografikę jak samodzielnie badać piersi
 • informacje o nadchodzących wydarzeniach i wyzwaniach sportowych
 • pyszne warzywne przepisy
 • oznaczenie antyrakowych superfoods
 • wskazówki biegowe
 • miejsce na Twoje notatki

UWAGA!!! Ilość kalendarzy ograniczona! Planowana ilość to jedynie 300 sztuk.


IDEA - o profilaktyce w kilku słowach:

Leci do Ciebie Odlotowy Kalendarz Biegu Kobiet. Od 2015 roku latamy razem na imprezach sportowych pod nazwą Zawsze Pier(w)si, w których promujemy zdrowy tryb życia i profilaktykę nowotworów piersi u kobiet. Pobiegło z nami już 30 000 kobiet.

Wydarzeniom biegowym przyświeca idea promowania badań profilaktycznych oraz wspierania akcji charytatywnych i fundacji działających na rzecz kobiet z chorobami onkologicznymi. Dlatego też tworząc kalendarz dla Ciebie, wspieramy działania Programu Boskie Matki, na który przekazujemy 10% od każdego zamówienia.

Decyzja o wydaniu kalendarza zrodziła się w związku z narastającym problemem wielu kobiet oraz ciągłym brakiem odpowiednich form przekazywania informacji o profilaktyce. Naszym głównym celem jest uczulić Was na to jakie badania warto robić cyklicznie, aby sprzyjać wczesnemu wykrywaniu zmian i reagować na nie jak najszybciej, a tym samym zawczasu ratować życie.

Dodatkowo promujemy hasło: zawsze pierwsi przed rakiem piersi, które zachęca do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia i brania sprawy swojego zdrowia w swoje ręce.


Korzyści dla Ciebie - Profilaktyka

Na dedykowanych dla Ciebie stronach kalendarza odnajdziesz dokładną checklistę badań profilaktycznych, które warto robić cyklicznie, by cały czas monitorować stan swojego zdrowia i w odpowiednim czasie reagować na ewentualne niepokojące sygnały.

Możesz zapisać sobie, które badania chcesz zrobić w danym miesiącu, a następnie odhaczać na liście, by żadnego nie pominąć.

Infografika o badaniu piersi jest Ci na pewno bardzo dobrze znana, jednak także w kalendarzu zamieszczamy dla Ciebie przypomnienie o czym pamiętać podczas badania. Przypomnij sobie jak to robić i zadbaj o zdrowie swoich piersi.

Pośród stron znajdziesz także test sprawdzający czy jesteś szczególnie narażona na wystąpienie nowotworu piersi. Jeżeli należysz do grupy ryzyka możesz wykorzystać nasze wskazówki, co robić by to ryzyko zminimalizować.


Korzyści dla Ciebie - Zdrowe przepisy

W kalendarzu znajdziesz 4 przepisy skomponowane ze składników roślinnych. W każdym z nich zaznaczamy antyrakowe superfoods, które działają pozytywnie na nasz organizm, mają właściwości antyoksydacyjne oraz oczyszczające. Dzięki nim możesz dodatkowo zwiększyć swoją witalność i poprawić kondycję.


Korzyści dla Ciebie - Lista wydarzeń

Na jednej ze stron znajdziesz listę planowanych wydarzeń i wyzwań sportowych. Jesteś aktywna? Lubisz wyzwania? To coś dla Ciebie! Oznacz sobie w kalendarzu kiedy podejmiesz nasze wyzwania, zaproś znajomych i zróbcie to razem. Zanotuj sobie daty biegów, abyś na pewno wzięła w nich udział. A może masz w planach własne wyzwania, które zanotujesz sobie na kartach kalendarza, by zawsze Ci o nich przypominał?


Kalendarz z bliska


Zamawiając Odlotowy Kalendarz Piersiowy

Przekazujesz 10% na Program Boskie Matki


ZAMÓW KALENDARZ - WERSJA LIMITOWANA

Pricing Table Image

Kalendarz

59,90 zł

  Pricing Table Image

  2-pack

  Zamów kalendarz dla siebie i przyjaciółki i oszczędzaj na cenie

  49,90 zł

  • Razem: 99,80 zł
  Pricing Table Image

  3-pack

  Zamów kalendarz dla siebie i dwóch przyjaciółek i oszczędzaj jeszcze więcej

  39,90 zł

  • Razem: 119,70 zł

  Masz niestandardowe zamówienie? Napisz do nas: marzena@kobietawbiegu.pl


  PYTANIA I ODPOWIEDZI:

  Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź