UWAGA! Stanik sportowy Anita za 8 zł!

pon., 10/05/2020 - 13:47

Obok licznych zachwytów nad stanikami Anita active, pojawiają się też opinie o zbyt wysokiej cenie tych biustonoszy. Dziś chcę się z tym skonfrontować i wyjaśnić dlaczego przypisuje się im w moim odczuciu kompletnie mylne opinie! 

Cena kosmiczna, kupiłam dobry za 120.
Ale cena!!! Chyba lekka przesada.

Cieszymy się jak dzieci, kiedy uda nam się upolować tanie ciuchy. Lubimy promocje, przeceny, ale już znacznie mniejszą wagę przywiązujemy do dwóch ważności, mianowicie: 

1. czy na pewno ta rzecz jest nam potrzebna i czy nie trafi wraz z metką do szafy na długie lata?

(Stanik sportowy obok butów to konieczność, bo podobnie jak dobrze dobrane obuwie, chroni twoje piersi. M. in. dba o twoją postawę, zapobiega mikrowstrząsom, rozciąganiu się skóry biustu czy zapobiega boleściom ramion i kręgosłupa).  

2. czy jakość tego ubrania pozostanie na dłużej?

Zakupy zazwyczaj robimy impulsywnie i spontanicznie. Kupując kilka przecenionych rzeczy najczęściej w sieciówkach marnej jakości, wydamy WIĘCEJ niż jeśli kupimy jedną rzecz, ale za to lepszej jakości, która po pierwsze będzie pasować do reszty garderoby i zostanie z nami na dłużej. 

Nie znam babki, która po przymierzeniu staników Anita active, nie byłaby miło zaskoczona. Okazuje się, że rozmiar się znalazł, a do tego jest ładnie, wygodnie no i nie na jeden sezon. Fakt, że wiele pań zastanowi się, przemyśli i zwyczajnie zaplanuje ten zakup. Ale kiedy to się już stanie, przekona się, że było warto, a inwestycja się zwróci. 

Odpowiedzialne kupowanie  

Każda z nas ma prawo do własnej opinii. To oczywiste. Mam jednak takie zasady, że zanim wyrobię sobie zdanie, staram się na dany temat dowiedzieć nieco więcej. Czytam komentarze innych, dopytuję sprzedawcę o produkt i jego zalety itp. Staram się też zakupy planować, a decyzję podejmować wówczas, kiedy dana rzecz będzie mnie cieszyć nie tylko w momencie jej kupowania, ale za każdym razem kiedy jej użyję. Stanik sportowy, który ma ochraniać nasze piersi, wspierać je, zapobiegać wiotczeniu skóry, opadaniu, to poważne argumenty aby go mieć! Zgodzisz się pewnie, że ważniejsze niż kolejna koszulka? 

Opinie dotyczące ceny staników Anita active pojawią się u takich osób, które nigdy nie widziały nawet stanika na żywo, nie wspomnę o przymiarkach na własnych piersiach. Opiniami o wysokiej cenie dzielą się też te panie, które raczej nie mają wymagających biustów przykładowo z dużą miseczką F – K, większym obwodem, albo odwrotnie z małym obwodem, a dużym biustem. 

Przykładowo wyobrażam sobie, że posiadaczka 75B może bardziej się zbulwersować ceną stanika niż pani z rozmiarem 65H czy 85G. Powód? Sieciówkom zwyczajnie nie opłaca się inwestować w produkt niszowy. Korzystają z rozmiarów środkowych, tych najpopularniejszych, licząc że każda się wciśnie wabiąc ceną i kolorem.

Duża rozmiarówka to po pierwsze inwestycja w technologie produkcji, testy. Każdy rozmiar z każdego modelu jest testowany w zakładach Anita active na min. 100 kobietach! 

Bardzo często rozmiarówka staników z „marketu” opisywana jest jak ubrania czyli 36,38 itd. kończąc się często na 44 i to przy dobrych wiatrach. A cena zaczyna się już od kilkunastu złotych. O jakości takowych, nie wspomnę.

Ile faktycznie kosztuje cię Anita active? 

Zawsze mnie zastanawia dlaczego zwracamy baczną uwagę podczas aktywności na koszulki,  legginsy, buty i jesteśmy w stanie zapłacić za to sporo, kupując kolejne wypadające z szafy ubrania, a stanik wybieramy z reguły ten najtańszy „bo szkoda”, albo nie mamy go wcale.

Wychodzi więc na to, że bardziej dbamy o swój wygląd niż w rzeczywistości o swoje ciało. Dlaczego więc mamy je dyskryminować i kosztem innych wyćwiczonych partii, stracić ich jędrność? Jaki by ten biust nie był, duży, mały, średni, zasługuje na Twoją uwagę!

Za moment dowiesz się ile faktycznie kosztuje cię profesjonalna ochrona twojego biustu przed wiotczeniem, dyskomfortem, a w konsekwencji chroniąca przed bólami ramion i pleców. 

Anita active jest z nami przy naszych piersiowych biegach kobiet już 5 lat. W tym czasie tysiące pań miało możliwość poznać Anitę i doświadczyć jej na swoich piersiach. Z klientkami zawsze dużo rozmawiamy, pytamy jak się stanik nosi, czy się sprawdził. Sama także wypytuję koleżanki z biustami rozmiarów wszelkich: jak z Anitą, czy się sprawdza? Odpowiadają, że jest nieustannie niezawodna. I to na przestrzeni kilku lat używania. 

Zbierając do kupy doświadczenia swoje oraz liczne opinie klientek, którymi zresztą by nie być gołosłowną, publikuje poniżej, pokuszę się o kalkulację ile faktycznie kosztuje biustonosz sportowy Anita active? 

    • CENA STANIKA DELTA PAD: 299 zł 

    • ŻYWOTNOŚĆ STANIKA: 3 lata (przy założeniu, że jesteś aktywna min. 3,4 x w tygodniu i zachowaniu zasad jego prania). 

UWAGA! Jeżeli będzie leżał wilgotny w torbie po treningu, albo będzie prany z ciemnymi ciuchami w zbyt ciepłej wodzie albo płukany w płynie zmiękczającym, to włókna stracą jakość). 
      
299 ÷ 36 = 8 zł, 
wychodzi 8 zł na miesiąc!

Tą pozornie odrzucającą na pierwszy rzut oka cenę 299 zł podziel przez 36 miesięcy czyli 3 lata. Tyle zostanie w dobrej formie z tobą Twój stanik Anita active, a jeszcze lepszej twoje piersi. Stanik nie rozejdzie się, nie zrobi się z niego guma z majtek jak to jest z tymi znacznie tańszymi.To twoja inwestycja, aby uniknąć wielu przykrych skutków braku noszenia stanika sportowego. Serio uważasz, że to dużo?  

Dlaczego Anita active nie jest w promocji? 

Poczekam na promocję - takie stwierdzenia (nie pytania) także się pojawiają. Na co zawsze odpowiadam, że  staniki Anita active nie są przeceniane, a jeśli już jest to incydentalne, przy ostatnich rozmiarach.

Sprawdźmy co składa się na cenę biustonoszy Anita active? 

1. Użycie najwyżej jakości materiałów, taśm, nici, haftek, gum. Materiały są tworzone specjalnie dla Anita active. Elementy regulujące ramiączka są płaskie, żeby nic się nie wbijało podczas ćwiczeń. Po bokach jest specjalna taśma łącząca różne tkaniny tak żeby połączenie było możliwie płaskie – detal? Tak, ale jakże istotny i wpływający na komfort ćwiczeń! 
2. Zaawansowana kontrola jakości na najwyższym poziomie zanim biustonosze trafią do sklepów,
3. Projektowanie i kilkuletnie testy laboratoryjne, zanim nowy model na finale trafi do sklepów, w tym patenty konstrukcyjne np. na miseczkę w Delta Pad. Zanim biustonosz trafi do klientki, przechodzi przez ręce nawet 50 osób w całym cyklu produkcyjno-logistycznym pracowników Anita. 
4. Koszty pracy i odpowiedzialna produkcja Anita active realizowana jest w Czechach we własnych fabrykach. 
5. Marża, która pokrywa zysk za obsługę klienta nie tylko na poziomie spakowania przesyłki czy sprzedania w sklepie, ale i na rzetelnej pomocy w doborze odpowiedniego modelu i rozmiaru (brafitting).

Mam nadzieję, że nieco rozjaśniłam Ci, skąd cena biustonoszy Anita active i co się za tym kryje. 
W rezultacie nic pozostaje mi nic innego, jak napisać z przekonaniem, że mniej znaczy więcej, a pozornie drogo, nie zawsze oznacza, że faktycznie tak jest. 

Komentarze Disqus