Trening dla piersi w Poznaniu

  • 28 Aug 2016
  • Dodane przez Marzena Michalec
  • Zdrowie

Nie piękna sukienka i nie wizyta u fryzjera, sprawiają, że jesteś kobieca. Twój kwiat kobiecości to coś cenniejszego. To Twoje zdrowie i wiedza z tym związana, abyś mogła ją pożytecznie wykorzystać i dzięki temu dbać o swój skarb. Dlatego zapraszam na I poznańską edycję spotkania w kobiecym gronie pod nazwą: Trening dla piersi. Spotykamy się, aby nauczyć się mówić do kawy o swoim kobiecym zdrowiu, dowiedzieć się co zrobić jeśli wykryjemy u siebie zgrubienie w piersi i jak zareagować kiedy rak pojawi się w naszym najbliższym otoczeniu.

GDZIE: Szpital św. Wojciecha w Poznaniu, ul. B.Krzywoustego 114 (sala konferencyjna)

KIEDY: 9 września (piątek), GODZ: 18:30

Wystarczy zapisać się poprzez poniższy formularz kontaktowy, aby wziąć udział w wydarzeniu. Wstęp jest bezpłatny. Takie babskie spotkanie udało się zorganizować w lipcu w Wałbrzychu i spotkało się z miłym przyjęciem. Oto relacja ze zdjęciami z tego wydarzenia: TRENING DLA PIERSI RELACJA.

DOKTORZY: będą z nami panie doktor -  dr n. med. Anna Paczkowska, ginekolog – położnik oraz dr n. med. Marta Nawrocka, specjalista chorób wewnętrznych ze Szpitala św. Wojciecha w Poznaniu. Panie doktor odpowiedzą na pytania dotyczące profilaktyki przeciwko nowotworom - czy jesteśmy w stanie obronić się przed nimi? Zahaczymy także o temat, który wciąż dla kobiet jest tabu: – wysiłkowego nietrzymania moczu. Dowiemy się jak zapobiegać, jak leczyć i jak ćwiczyć, aby  wzmacniać często zapomniane przez nas mięśnie dna miednicy.

Będzie z nami także Monika Lipowska, biegaczka, która od kilku lat boryka się z przewlekłymi guzami w piersi. Monika swojego „wyścigu po zdrowie” jeszcze nie ukończyła. Jej bieg wciąż trwa, więc będzie okazja aby jej pokibicować. Monika na zdjęciu pierwszy rząd, pierwsza z prawej :)

Jeśli i Ty masz za sobą doświadczenia związane z chorobami dotyczącymi kobiet – zapraszam serdecznie do zabrania głosu. Im większą mamy wiedzę, tym większa szansa, że pożytecznie ją wykorzystamy :)