Poznaj się bliżej!

 • 16 Jan 2018
 • Dodane przez Marzena Michalec
 • Zdrowie

Myślisz, że znasz swoje ciało? Chcemy to sprawdzić i z pomocą naszej kampanii przybliżyć temat dotyczący… rozmiarów. Nie będziemy pytać o wagę, czy nr ubrań, ale już o obwód pod biustem TAK! Dlaczego? 3 na 4 panie zapytane o swój rozmiar stanika podaje go błędnie! Wspólnie z Anita Since 1886 producentem biustonoszy, chcemy, aby Polki poznały się bliżej i dowiedziały się jaki faktycznie noszą rozmiar biustonosza. Dla zdrowia i komfortu bycia kobietą w biegu!

Dzięki kampanii informacyjnej dowiesz się:

 • jak prawidłowo zmierzyć swój biust,
 • jak dobierać biustonosz do Twoich wymiarów,
 • jak dobrać sportowy stanik do Twojej aktywności,
 • jak zwiększyć pewność siebie!

Poznaj się bliżej!

Podziel się swoją historią i wygraj profesjonalny biustonosz sportowy wraz z poradą brafitterki!

W ramach akcji Poznaj się bliżej, poszukujemy kobiety w biegu do naszego wideo live, która zechce zaprezentować się w biustonoszu paniom z naszej biegowej społeczności. Na przykładzie wybranej przez nas bohaterki, profesjonalna doradczyni krok po kroku wytłumaczy jak prawidłowo zmierzyć swój biust, aby dobrać idealny stanik – w tym wypadku będzie to stanik sportowy  z linii Anita Active. 

Co powinnaś zrobić?

Opisz nam swoją historię w komentarzu pod tym artykułem odpowiadając na pytanie:

Jak polubiłam swoje ciało?  

Autorkę historii, która zainteresuje nas najbardziej zaprosimy do siedziby głównej Anita Since 1886 we Wrocławiu. Będzie ona bohaterką naszego filmu w formie LIVE na Facebook’u – Bieg Kobiet Zawsze PierWsi i inspiracją dla setek innych kobiet!

Na Twój komentarz czekamy od 17 do 20 stycznia do godz. 20.00.

Daj poznać się bliżej!

REGULAMIN KONKURSU:

 1. Organizatorem konkursu na bohaterkę kampanii Poznaj się bliżej jest Fundacja w biegu KRS: 0000689002, NIP: 8862999336, REGON:36791880200000, ul. Reymonta 2/4, 58-303 Wałbrzych
 2. Konkurs rozpoczyna się w dniu 17 stycznia o godz. 18.00 i trwa do dnia 20 stycznia do godz. 20.00. Po tym czasie zgłoszenia Uczestniczek nie będą brane pod uwagę.
 3. Za „zgłoszenie” uznaje się komentarz pod artykułem – Poznaj się bliżej w zakładce BLOG na stronie – www.kobietawbiegu.pl.
 4. Komentarz nie powinien mieć więcej niż 2 tys. znaków bez spacji.
 5. Organizator wyłania Zwyciężczynię na podstawie jego zdaniem najciekawszego komentarza odpowiadającego na pytanie – Jak polubiłam swoje ciało?
 6. Organizator o wynikach konkursu informuje na stronie – kobietawbiegu.pl w formie komentarza i na wydarzeniu dedykowanym projektowi na stronie Facebook – Poznaj się bliżej w dniu 20 stycznia o godz. 21.00.
 7. Osoba, która zwycięży wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych tj. podanie imienia i nazwiska oraz zamieszczanie tych danych na wszystkich polach eksploatacji.
 8. Osoba, która zwycięży wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie utrwalonego w formie fotografii i zapisu wideo wizerunku. Zwyciężczyni udziela Organizatorowi nieodpłatnej licencji na wykorzystanie utrwalonego wizerunku na wszystkich polach eksploatacji.
 9. Nagrodą w konkursie jest biustonosz sportowy marki Anita Since 1886 jaki otrzymuje Zwyciężczyni podczas wizyty w siedzibie producenta w dniu 23 stycznia w godzinach 14 - 17 - Anita Since 1886 we Wrocławiu.
 10. Opiekunem projektu i osobą kontaktową jest Marzena Michalec, marzena@kobietawbiegu.pl.