Podziel się przepisem - wygraj nagrody!

wt., 03/27/2018 - 12:11

Pyszności od SONKO mogą trafić także do Ciebie! Wystarczy, że w komentarzu pod tym artykułem podzielisz się kulinarnym przepisem na posiłek, który podkręca Ci apetyt na kolejne aktywności!

Czy wiesz, że po bieganiu w ciągu 30 minut powinnaś zjeść coś, co zregeneruje Twoje ciało? To właśnie wtedy występuję efekt tzw. dziury węglowodanowej, a Twój organizm jest dodatkowo na podkręconych metabolicznie obrotach. To oznacza, że można bez wyrzutów sumienia zjeść węglowodany najlepiej w towarzystwie białka, które zregenerują organizm.

Podziel się swoim przepisem i wygraj !

U mnie po dłuższym bieganiu najczęściej pojawia się ryż z warzywami, tofu i fasolką. Jestem bardzo ciekawa, czym Ty mnie zainspirujesz?

Podziel się swoim pomysłem na posiłek po treningowy z wykorzystaniem produktów SONKO (w tym także Risana) i zdobądź nagrodę BOX produktów SONKO!

Swoją propozycję szczegółowego przepisu zostaw w komentarzu pod tym artykułem. Może być to sam opis, ale jeszcze lepiej będzie gdy będzie to opis przepisu + zdjęcie .

⏰ Na komentarze czekam do 3 kwietnia, do godz. 24:00. Wyniki zostaną ogłoszone 4.04.2018 roku w formie komentarza pod tym artykułem.

Komentarze Disqus