ANITA TEAM – konkurs!

ndz., 04/29/2018 - 17:28

Czy wciąż brakuje w Twojej szafie dobrego sportowego stanika? Czas najwyższy to zmienić! Weź udział w naszej zabawie i daj sobie szanse na piękny prezent najwyższej klasy!

ZOSTAŃ LIDERKĄ i DOŁĄCZ do ANITA TEAM

Szukamy dwóch pań, które dołączą do ANITA TEAM i zaprezentują na sobie model biustonosza Anita active air control DeltaPad oraz które pobiegną w sportowych stanikach podczas zawodów i ładnie uśmiechną się do naszego fotografa podczas krótkiej sesji zdjęciowej w dniu imprezy.  

KIM JEST ANITA?

Anita Since 1886 to producent biustonoszy oraz bielizny, ale Twoją uwagę chcę skierować na top produkt czyli wspomniany stanik róż delta pad, której być może i Ty będziesz dumną posiadaczką? Anita jest parterem tytularnym wszystkich edycji, dlatego pojawia się w nazwie biegu.

CO ZROBIĆ, aby WYGRAĆ?

Przekonaj mnie w komentarzu pod tym artykułem, że to właśnie TY powinnaś zostać liderką gliwickiej edycji. Napisz coś o sobie, załącz koniecznie swoje zdjęcie. Jeśli prowadzisz swój fanpage, stronę, jesteś blogerką nie zapomnij i tym się podzielić w informacji. Wiek, figura nie mają w tym konkursie znaczenie – jesteśmy różne, ale każda piękna! Zachwyć mnie więc swoją osobowością i uśmiechem!

ROZSTRZYGNIĘCIE

Czekam na to do wtorku (1 maja), do godz. 21.00. Tego samego dnia, ok. 21:30 wyłonię dwie liderki ANITA TEAM o czym poinformuję także w formie komentarza pod tym artykułem.

Ostatnim etapem będzie kontakt z Tobą i umówienie Cię na dopasowanie biustonosza w dniu imprezy, na godz. 10:00. Anita będzie miała swoje stoisko, a na miejscu będzie też brafitterka, która wymierzy Twój biust i dopasuje stanik idealny.  

Daj się ponieść zabawie!

Z biegowym pozdrowieniem, Marzena Michalec - kobieta w biegu.

Komentarze Disqus