Motywacja

Czy używać zegarka do biegania?

Nie biegam na czas, chcę trochę schudnąć, lubię widzieć postępy w bieganiu, fajnie jak ktoś przypilnowałaby mnie z treningiem i jakoś motywował. Jeśli choć jedna z tych kwestii jest bliska Twojemu biegowemu przeznaczeniu, to jest rozwiązanie. To zegarek sportowy. Jeśli jednak wydaje Ci się, że ten jest tylko atrybutem zaprawionych w boju biegaczy to nic bardziej mylnego!

czw., 07/18/2019 - 19:36

Nowości w Anicie!

133 lata - tyle minęło od premiery pierwszej bielizny ANITA, a ona wciąż zaskakuje! Tegoroczne trendy to kolejna niesamowita feeria barw, a także maksymalnie modne i sprawdzone kroje, które z pewnością urzekną niejedną z nas! Ja już się zakochałam, zwłaszcza, że do gry w 2019 wchodzi KORAL! Przypadek? ;)

pt., 02/15/2019 - 22:17

Jak pracuje kobieta w biegu?

Szybko i skutecznie ;) Ale od początku. Od dworca kolejowego - Wałbrzych Główny dzieli mnie jakieś 12 min drogi, choć zdarzył się cud i w popłochu ostatnio pobiłam rekord 6 minut i to na obcasach z laptopem na ramieniu i podręczną torbą na 2 szybkie dni w podróży. Płuca czułam aż do Krakowa, ale jak na prawdziwą kobietę w biegu przystało – zdążyłam.

pon., 02/11/2019 - 19:25

Polka pochwalona by Monika Florczak

Przeglądam często fora poświęcone tematyce górskiej, biegowej, podróżniczej. Regularnie biorę też udział w akcjach społecznych, co wymaga ode mnie dużej ilości scrollowania i filtrowania informacji pod każdą postacią. Ostatnio, chcąc się wreszcie spiąć z kontynuowaniem pisania swojej pierwszej książki, dużo obserwuję i staram się jeszcze więcej słuchać.

sob., 11/24/2018 - 00:00