Łódź 12 V | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Łódź 12 V

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię KLUB / FIRMA KAT. M-ce w kat CZAS 2,5KM Czas BRUTTO TEMPO MIN/KM CZAS NETTO
1 932 Walczak Agata KB Arturówek K40   0:10:05 (2.) 0:20:24 04:04 0:20:21
2 710 Matusiak Karolina Fujitsu Running Team K14   0:10:02 (1.) 0:20:53 04:10 0:20:51
3 298 Dziakonska Malgorzata Rysioteam K40   0:10:22 (3.) 0:21:14 04:14 0:21:11
4 130 Zdunczyk Paulina EVErRUN K30 1. 0:10:42 (5.) 0:21:40 04:20 0:21:40
5 991 Pieprz Anna   K30 2. 0:10:40 (4.) 0:21:52 04:22 0:21:51
6 536 Powolna Zaneta UPS GBS K14 1. 0:10:57 (8.) 0:22:13 04:26 0:22:11
7 89 Tworozynska Edyta Reebok RUN CREW K30 3. 0:10:50 (6.) 0:22:16 04:27 0:22:12
8 846 Sykula Zofia   K30 4. 0:10:56 (7.) 0:22:22 04:28 0:22:17
9 806 Mebenga Joanna Kuznia Fight K30 5. 0:11:01 (9.) 0:22:21 04:28 0:22:20
10 728 Grzelewska Justyna Coko Werk K14 2. 0:11:08 (12.) 0:22:22 04:28 0:22:20
11 468 Gozdzik-Zareba Aneta LKS K30 6. 0:11:10 (14.) 0:22:38 04:31 0:22:34
12 616 Pierzchala Marta   K14 3. 0:11:12 (15.) 0:22:38 04:31 0:22:35
13 489 Jagoda Emilia Tempio Piatkowski Klub Biegacza K14 4. 0:11:02 (10.) 0:22:43 04:32 0:22:42
14 805 Kowalczykowska Agnieszka RYSIOTEAM K40 1. 0:11:05 (11.) 0:22:46 04:33 0:22:43
15 275 Ceran Katarzyna ReebokRunCrew LDZ K30 7. 0:11:12 (16.) 0:23:03 04:36 0:23:00
16 430 TREPKA Joanna   K40 2. 0:11:08 (13.) 0:23:06 04:37 0:23:04
17 366 Micor Jolanta #HAPPYRUNNERS K14 5. 0:11:52 (23.) 0:23:46 04:45 0:23:45
18 840 Gasiorowska Agnieszka EVErRUN K30 8. 0:11:37 (19.) 0:23:50 04:46 0:23:50
19 816 Plich Agnieszka Wanda Panfil Team K40 3. 0:11:52 (22.) 0:24:13 04:50 0:24:09
20 220 Goledzinowska Marzena #happyrunners K30 9. 0:11:20 (17.) 0:24:16 04:51 0:24:12
21 315 Pietruszewska Ewa RYSIOTEAM K30 10. 0:11:36 (18.) 0:24:15 04:51 0:24:14
22 59 Mync Angelika RYSIOTEAM K14 6. 0:11:44 (21.) 0:24:15 04:51 0:24:14
23 128 Lewkowicz Marta   K30 11. 0:11:43 (20.) 0:24:20 04:52 0:24:17
24 497 Gradzka Marianna   K14 7. 0:12:06 (26.) 0:24:31 04:54 0:24:24
25 245 Bialecka Sylwia EVErRUN K40 4. 0:12:03 (25.) 0:24:40 04:56 0:24:39
26 165 Ziminska Joanna Happyrunners K40 5. 0:12:06 (27.) 0:24:46 04:57 0:24:40
27 700 Kicinska-Kokotek Beata KitaTeam K30 12. 0:12:29 (36.) 0:24:51 04:58 0:24:41
28 921 Wawrzko Katarzyna   K14 8. 0:12:07 (28.) 0:24:51 04:58 0:24:45
29 401 Scibiorek Malgorzata   K40 6. 0:12:33 (37.) 0:25:05 05:01 0:24:45
30 136 Grzegorczyk Aleksandra   K30 13. 0:12:24 (32.) 0:24:51 04:58 0:24:45
31 339 KOTALA EWA WIELUN BIEGA K40 7. 0:12:42 (47.) 0:25:14 05:02 0:24:55
32 945 Augustowska Izabela KB Geotermia Uniejów K40 8. 0:12:02 (24.) 0:24:59 04:59 0:24:56
33 449 Stefaniak Sylwia Stacja Nowa Gdynia K40 9. 0:12:21 (30.) 0:25:06 05:01 0:24:59
34 78 Markiewicz Luiza   K40 10. 0:12:33 (38.) 0:25:06 05:01 0:25:01
35 1023 Zagloba Justyna   K14 9. 0:12:09 (29.) 0:25:07 05:01 0:25:01
36 508 PAWLAK JOANNA   K30 14. 0:12:38 (43.) 0:25:20 05:04 0:25:09
37 186 Saladajczyk Anna   K14 10. 0:12:27 (35.) 0:25:31 05:06 0:25:18
38 241 Kuchta Monika Flintensive Running K40 11. 0:12:34 (39.) 0:25:35 05:07 0:25:24
39 406 Florczak Sylwia KB HERON K40 12. 0:12:24 (31.) 0:25:30 05:06 0:25:25
40 788 Nowaczek Aleksandra   K30 15. 0:12:27 (34.) 0:25:35 05:07 0:25:33
41 184 Mucha Agnieszka MuchaLata K40 13. 0:12:50 (58.) 0:25:43 05:08 0:25:35
42 627 Tula Renata   K60+ 1. 0:12:37 (42.) 0:25:38 05:07 0:25:35
43 599 Pawlowska-GULDZINSKA Magdalena   K40 14. 0:12:54 (61.) 0:25:44 05:08 0:25:40
44 452 Howaniec Agata   K30 16. 0:12:46 (52.) 0:26:07 05:13 0:25:42
45 161 Mrozinska Renata   K40 15. 0:12:50 (59.) 0:25:59 05:11 0:25:42
46 390 Slodkiewicz Dagmara Herakles K30 17. 0:12:48 (53.) 0:25:51 05:10 0:25:45
47 73 Adamus Anna   K30 18. 0:12:48 (55.) 0:25:53 05:10 0:25:46
48 126 Garncarek Anna EVErRUN K30 19. 0:12:42 (48.) 0:25:53 05:10 0:25:50
49 261 ignaczak weronika EverRun K30 20. 0:12:35 (40.) 0:25:54 05:10 0:25:52
50 54 Weremczuk Magdalena EVErRUN K30 21. 0:12:39 (44.) 0:25:57 05:11 0:25:55
51 170 Górczak Justyna   K30 22. 0:12:49 (57.) 0:26:10 05:14 0:25:58
52 512 Korycka Paulina   K14 11. 0:13:38 (102.) 0:27:36 05:31 0:26:00
53 579 Gardias Renata   K30 23. 0:12:41 (46.) 0:26:11 05:14 0:26:06
54 495 Frieze Tatiana Droga Do Ultra K40 16. 0:12:37 (41.) 0:26:14 05:14 0:26:07
55 629 Kowalczyk Magdalena   K30 24. 0:12:26 (33.) 0:26:17 05:15 0:26:09
56 485 Cyrulewska Malgorzata Pamso Run Team K40 17. 0:13:33 (97.) 0:27:26 05:29 0:26:13
57 615 Pierzchala Jolanta   K40 18. 0:12:40 (45.) 0:26:18 05:15 0:26:14
58 352 Madej Elzbieta   K50 1. 0:13:10 (69.) 0:26:25 05:17 0:26:15
59 503 Gajewska Natalia   K14 12. 0:12:56 (62.) 0:26:51 05:22 0:26:19
60 351 Potargowicz Bogumila   K30 25. 0:12:49 (56.) 0:26:34 05:18 0:26:25
61 567 Kruk-Kaminska Agnieszka Corning CPWF K30 26. 0:13:09 (68.) 0:27:28 05:29 0:26:26
62 1022 Swiatek Aleksandra   K30 27. 0:12:48 (54.) 0:27:35 05:31 0:26:26
63 640 Majewska Katarzyna   K30 28. 0:12:44 (50.) 0:26:46 05:21 0:26:27
64 783 Stalinska Monika   K40 19. 0:13:01 (66.) 0:26:38 05:19 0:26:27
65 278 Skotarek Katarzyna   K40 20. 0:13:18 (75.) 0:27:46 05:33 0:26:29
66 360 Antoniak Wieslawa MULTIBOND K60+ 2. 0:12:57 (63.) 0:26:31 05:18 0:26:30
67 118 Zjawiona Agnieszka EVErRUN K40 21. 0:13:11 (72.) 0:26:36 05:19 0:26:33
68 77 Kolczynska Malgorzata EverRun K40 22. 0:12:43 (49.) 0:26:38 05:19 0:26:36
69 252 Dabrowska Karolina   K30 29. 0:13:22 (79.) 0:27:00 05:24 0:26:38
70 190 Grezel Marzena   K30 30. 0:13:27 (85.) 0:26:51 05:22 0:26:38
71 191 Klysiak Katarzyna   K30 31. 0:13:27 (87.) 0:26:52 05:22 0:26:39
72 787 Jedrzejczak Agnieszka   K30 32. 0:13:19 (77.) 0:27:02 05:24 0:26:41
73 135 Stusio Magdalena ATLAS RUNNING TEAM K40 23. 0:12:45 (51.) 0:26:42 05:20 0:26:42
74 1027 Darnowska Agnieszka   K40 24. 0:13:30 (93.) 0:27:06 05:25 0:26:42
75 350 Kolbuch Paulina   K14 13. 0:13:27 (86.) 0:27:01 05:24 0:26:42
76 936 Lipska Daria Retkinia run K30 33. 0:13:19 (76.) 0:27:02 05:24 0:26:43
77 988 Rosak-Szyrocka Joanna Run Baby K40 25. 0:13:03 (67.) 0:26:47 05:21 0:26:45
78 247 Bogus Agnieszka   K50 2. 0:12:59 (65.) 0:26:50 05:22 0:26:48
79 362 Jonczyk Monika   K14 14. 0:13:40 (104.) 0:27:03 05:24 0:26:48
80 333 Józwicka Maria   K30 34. 0:12:53 (60.) 0:26:54 05:22 0:26:49
81 610 Lenczewska-Maciag Dorota   K40 26. 0:13:10 (70.) 0:27:14 05:26 0:26:52
82 731 Sekowska Kinga   K14 15. 0:12:58 (64.) 0:27:01 05:24 0:26:59
83 50 Witulska Justyna   K30 35. 0:13:12 (73.) 0:27:27 05:29 0:27:04
84 879 Kamelak Ewelina   K30 36. 0:14:02 (133.) 0:27:26 05:29 0:27:05
85 36 Karlikowska-Antosiak Malgorzata   K40 27. 0:13:39 (103.) 0:27:24 05:28 0:27:05
86 29 Lutomirska BLANKA XXV LO K40 28. 0:13:32 (95.) 0:27:21 05:28 0:27:08
87 1042 Duda Jadwiga   K60+ 3. 0:13:28 (88.) 0:27:51 05:34 0:27:09
88 837 Mazerant Karolina RAZEM TRENUJEMY SPORT K30 37. 0:13:49 (113.) 0:27:51 05:34 0:27:12
89 872 Czerniejewska Martyna   K14 16. 0:13:54 (119.) 0:27:48 05:33 0:27:13
90 698 Fremel Anna 1978 K40 29. 0:13:11 (71.) 0:27:23 05:28 0:27:15
91 19 Mlynarska Malgorzata   K30 38. 0:13:51 (115.) 0:27:53 05:34 0:27:17
92 124 Janczura-Sobczak Monika   K30 39. 0:13:21 (78.) 0:29:17 05:51 0:27:21
93 1039 Gagatek Wozwiak Anna Wielun Biega K40 30. 0:13:36 (100.) 0:27:50 05:34 0:27:21
94 230 Sobota Karolina   K14 17. 0:13:42 (106.) 0:28:03 05:36 0:27:21
95 843 Welnicka Beata   K30 40. 0:13:57 (124.) 0:27:41 05:32 0:27:22
96 749 Szczepanik-Zyrafa Monika Nasza Dobra Szkola K40 31. 0:13:23 (80.) 0:27:32 05:30 0:27:22
97 815 Czubinska-Grodecka Dorota DRUZYNA CYBORGA K30 41. 0:13:23 (81.) 0:27:32 05:30 0:27:22
98 297 JAWORSKA-STALA MONIKA   K50 3. 0:13:34 (99.) 0:27:29 05:29 0:27:22
99 345 Konaszewicz Ewa   K40 32. 0:13:46 (109.) 0:27:45 05:33 0:27:23
100 682 Mizerska Magdalena VEOLIA K30 42. 0:13:25 (83.) 0:28:08 05:37 0:27:24
101 114 Fido Sylwia   K30 43. 0:13:47 (110.) 0:27:52 05:34 0:27:24
102 413 Stajuda Marta   K30 44. 0:13:14 (74.) 0:27:46 05:33 0:27:25
103 480 Pitula Agnieszka   K30 45. 0:13:33 (98.) 0:27:36 05:31 0:27:25
104 775 Pekowska Ewa   K30 46. 0:13:59 (128.) 0:28:25 05:41 0:27:27
105 590 Cabaj Martyna   K14 18. 0:13:29 (91.) 0:27:46 05:33 0:27:28
106 748 Kaminska Magdalena   K14 19. 0:13:29 (90.) 0:27:46 05:33 0:27:28
107 370 Tomala Manuela   K30 47. 0:14:14 (155.) 0:28:45 05:45 0:27:28
108 844 Lochowska Marta   K14 20. 0:13:48 (112.) 0:28:13 05:38 0:27:32
109 310 Hetnar Paulina   K14 21. 0:14:40 (198.) 0:28:07 05:37 0:27:32
110 769 Kwapisiewicz Malgorzata   K50 4. 0:13:40 (105.) 0:27:57 05:35 0:27:33
111 882 Pawlowska Anna   K30 48. 0:13:28 (89.) 0:27:56 05:35 0:27:36
112 854 Szymczyk Kalina SNG WILD DUCKS K40 33. 0:14:08 (144.) 0:28:23 05:40 0:27:37
113 368 Kowalska-Majos Alina #ZEROMINRUNNER K30 49. 0:13:55 (121.) 0:28:45 05:45 0:27:39
114 955 Szczesniak Katarzyna Sonko Team K30 50. 0:13:24 (82.) 0:27:44 05:32 0:27:39
115 602 stanislawska joanna SNG WILD DUCKS K40 34. 0:14:12 (152.) 0:28:26 05:41 0:27:40
116 522 Harajda-Tarnecka Agnieszka SNG WILD DUCKS K30 51. 0:13:56 (123.) 0:28:30 05:42 0:27:44
117 458 Witek Marta   K30 52. 0:14:27 (174.) 0:28:00 05:36 0:27:45
118 953 Niemiec Julia   K14 22. 0:14:03 (137.) 0:27:50 05:34 0:27:46
119 57 Sobczyk Anna EVErRUN K30 53. 0:13:33 (96.) 0:27:49 05:33 0:27:47
120 951 Biernacka Danuta   K30 54. 0:14:05 (139.) 0:28:23 05:40 0:27:48
121 236 Michalska Marta Chocolate Runners K14 23. 0:13:44 (107.) 0:27:58 05:35 0:27:52
122 441 Brzezinska Sylwia   K30 55. 0:14:09 (148.) 0:28:24 05:40 0:27:57
123 407 Ciupa Patrycja   K14 24. 0:14:09 (147.) 0:28:24 05:40 0:27:57
124 804 Kielczewska Marzena   K40 35. 0:14:03 (134.) 0:28:18 05:39 0:27:59
125 103 Malopolska Elzbieta   K14 25. 0:14:03 (136.) 0:28:05 05:36 0:28:00
126 576 Tryniszewska Anna Dream Team Runners K30 56. 0:14:36 (191.) 0:28:54 05:46 0:28:02
127 21 Perka Agnieszka Jezozwierze K30 57. 0:13:54 (120.) 0:28:12 05:38 0:28:03
128 97 Garczarczyk Paulina   K30 58. 0:14:00 (131.) 0:28:16 05:39 0:28:04
129 52 Krupinska Karolina   K14 26. 0:13:30 (92.) 0:28:19 05:39 0:28:04
130 157 Borowska-Terka Anna   K40 36. 0:13:26 (84.) 0:28:15 05:39 0:28:05
131 968 Filipczak Honorata   K14 27. 0:14:21 (164.) 0:29:30 05:54 0:28:05
132 671 Kaminska Malgorzata VEOLIA K30 59. 0:13:47 (111.) 0:28:25 05:41 0:28:06
133 98 Kopczynska Katarzyna   K30 60. 0:13:59 (129.) 0:28:29 05:41 0:28:07
134 737 Later Marta   K30 61. 0:14:08 (145.) 0:28:51 05:46 0:28:07
135 860 Malinowska Dominika EXplatforma SA K30 62. 0:14:38 (193.) 0:29:02 05:48 0:28:08
136 924 Bonek Sikora Agata   K40 37. 0:14:09 (149.) 0:29:08 05:49 0:28:12
137 269 Kopka Elzbieta AGB TORFY K40 38. 0:14:13 (154.) 0:28:25 05:41 0:28:12
138 30 Rogut Katarzyna AGB TORFY K40 39. 0:14:13 (153.) 0:28:25 05:41 0:28:13
139 849 Konarska Julita SNG WILD DUCKS K30 63. 0:14:19 (161.) 0:29:03 05:48 0:28:17
140 199 Wolagiewicz Malgorzata   K30 64. 0:13:58 (127.) 0:28:50 05:46 0:28:18
141 979 Czarnecka Daria #teamGrazynki K30 65. 0:14:09 (146.) 0:28:38 05:43 0:28:21
142 321 Jedras Ewa SPORTERA OCR K14 28. 0:14:12 (151.) 0:28:37 05:43 0:28:22
143 941 Smyla Anetta   K40 40. 0:13:57 (125.) 0:28:31 05:42 0:28:24
144 903 Zgórska Anna   K14 29. 0:14:02 (132.) 0:29:32 05:54 0:28:26
145 712 Rozycka Natalia Fujitsu Running Team K14 30. 0:14:00 (130.) 0:29:09 05:49 0:28:26
146 761 Wójcik Monika 1989 K30 66. 0:13:31 (94.) 0:28:35 05:43 0:28:26
147 992 Rochowczyk Lilianna   K14 31. 0:14:34 (187.) 0:29:16 05:51 0:28:29
148 444 LYZINSKA MALGORZATA   K30 67. 0:15:12 (275.) 0:29:21 05:52 0:28:29
149 770 Kubiak Magdalena   K50 5. 0:13:58 (126.) 0:28:46 05:45 0:28:30
150 494 Zalega Luiza ABG Torfy K40 41. 0:14:26 (170.) 0:28:42 05:44 0:28:30
151 185 Zakrzewska Paulina   K14 32. 0:13:53 (118.) 0:28:44 05:44 0:28:31
152 724 Karolak Jolanta   K30 68. 0:14:24 (169.) 0:28:40 05:44 0:28:31
153 33 Wojciechowska Aleksandra   K14 33. 0:14:47 (214.) 0:29:37 05:55 0:28:31
154 944 Litwinczuk Julia   K14 34. 0:14:26 (171.) 0:29:15 05:51 0:28:32
155 556 Marcinkiewicz Agnieszka   K40 42. 0:13:51 (114.) 0:28:39 05:43 0:28:35
156 557 Jaskiewicz Malgorzata   K40 43. 0:13:52 (116.) 0:28:39 05:43 0:28:36
157 745 Gromek Katarzyna   K40 44. 0:14:08 (142.) 0:29:14 05:50 0:28:36
158 965 Szrajber Aleksandra VEOLIA K30 69. 0:14:15 (156.) 0:29:23 05:52 0:28:38
159 591 Plonczynska Maria   K40 45. 0:14:40 (197.) 0:29:42 05:56 0:28:39
160 799 Antczak Dorota B/S/H/ RUNNING TEAM K40 46. 0:14:36 (192.) 0:29:06 05:49 0:28:39
161 311 Fortuna Milena   K14 35. 0:14:43 (206.) 0:29:15 05:51 0:28:40
162 120 Goluchowska Paulina   K30 70. 0:14:22 (165.) 0:29:29 05:53 0:28:42
163 179 Rakowska Dorota   K50 6. 0:14:03 (138.) 0:29:12 05:50 0:28:44
164 650 Krawczyk Ela 1986 K30 71. 0:13:44 (108.) 0:28:55 05:47 0:28:44
165 630 Ejzemberg Monika   K40 47. 0:14:41 (203.) 0:30:04 06:00 0:28:46
166 1035 Bartosik Sylwia   K30 72. 0:13:55 (122.) 0:28:50 05:46 0:28:47
167 285 Raczynska Anna   K50 7. 0:14:27 (173.) 0:29:01 05:48 0:28:48
168 950 Andrzejczyk Anna   K40 48. 0:15:10 (266.) 0:29:32 05:54 0:28:49
169 255 Bednarkiewicz Lidia   K40 49. 0:13:53 (117.) 0:28:57 05:47 0:28:50
170 983 Pawlikowska Zuzanna SPORTERA OCR K14 36. 0:14:44 (209.) 0:29:07 05:49 0:28:50
171 371 Nowak-Wierzbicka Joanna   K40 50. 0:14:49 (218.) 0:29:30 05:54 0:28:52
172 243 kotlicka agnieszka   K40 51. 0:14:47 (213.) 0:30:15 06:03 0:28:54
173 228 Stepniak Paulina   K14 37. 0:14:07 (141.) 0:29:06 05:49 0:28:55
174 966 Polinceusz Katarzyna Mocni w Duchu K40 52. 0:14:58 (237.) 0:29:42 05:56 0:28:55
175 957 Malska Marta Sonko Team K30 73. 0:14:34 (186.) 0:29:07 05:49 0:28:58
176 281 GABRYELCZYK MARTA   K40 53. 0:15:01 (248.) 0:29:38 05:55 0:29:00
177 766 Czekalak Anna   K30 74. 0:14:53 (227.) 0:29:34 05:54 0:29:00
178 258 Stoparczyk Justyna   K14 38. 0:14:50 (219.) 0:29:40 05:56 0:29:01
179 393 Kowalska Aleksandra   K40 54. 0:14:06 (140.) 0:29:09 05:49 0:29:01
180 733 Bednarek Anna   K30 75. 0:14:51 (225.) 0:30:01 06:00 0:29:03
181 517 Zarebska Justyna Rozbiegajmy Radomsko K30 76. 0:15:01 (250.) 0:29:43 05:56 0:29:03
182 493 Kilanowska Agnieszka Rozbiegajmy Radomsko K30 77. 0:14:33 (184.) 0:29:43 05:56 0:29:05
183 530 Kucharska Aneta Rozbiegajmy Radomsko K40 55. 0:14:34 (188.) 0:29:43 05:56 0:29:05
184 11 Trzewikowska Paulina   K30 78. 0:14:44 (207.) 0:29:22 05:52 0:29:05
185 908 Grocholska-Jankowska Aleksandra   K40 56. 0:14:48 (216.) 0:30:12 06:02 0:29:06
186 547 Gawronska Beata RAZEM TRENUJEMY SPORT K40 57. 0:15:46 (356.) 0:30:14 06:02 0:29:06
187 913 Lezak-Lenarczyk Anna   K30 79. 0:14:15 (157.) 0:29:27 05:53 0:29:08
188 574 Szubert Anna   K14 39. 0:14:40 (200.) 0:30:04 06:00 0:29:12
189 876 Meto Dorota   K30 80. 0:14:59 (241.) 0:30:22 06:04 0:29:13
190 253 Kacprzak Bogumila   K40 58. 0:14:29 (177.) 0:29:38 05:55 0:29:13
191 537 Siemaszko-Wilczewska Karolina UPS GBS K40 59. 0:14:31 (180.) 0:29:16 05:51 0:29:14
192 344 Sawicka Dorota Reebook Run Crew Lódz K30 81. 0:14:48 (215.) 0:31:07 06:13 0:29:14
193 744 Kulik- Józefów Malgorzata   K30 82. 0:14:28 (176.) 0:29:37 05:55 0:29:15
194 238 Wilczek Justyna   K30 83. 0:14:40 (199.) 0:31:13 06:14 0:29:16
195 63 Haniszewska Paulina   K30 84. 0:14:35 (190.) 0:29:46 05:57 0:29:16
196 61 Rzanek Ewa   K30 85. 0:15:00 (242.) 0:30:07 06:01 0:29:16
197 145 KEDZIAK KATARZYNA FORMA NA PIATKE NW PABIANICE K30 86. 0:14:50 (220.) 0:30:39 06:07 0:29:17
198 301 Chmiel Paulina PULS TRI TEAM K30 87. 0:14:42 (205.) 0:30:14 06:02 0:29:18
199 28 Grocholinska Magdalena   K40 60. 0:14:39 (195.) 0:30:14 06:02 0:29:18
200 942 Gensieniec Agata   K40 61. 0:14:41 (201.) 0:30:16 06:03 0:29:20
201 159 MAZURKIEWICZ IWONA Chocolate Runners K14 40. 0:14:16 (159.) 0:29:26 05:53 0:29:20
202 417 Gach Kamila   K14 41. 0:15:10 (265.) 0:30:26 06:05 0:29:21
203 624 Szuminska Malgorzata Rossmann K40 62. 0:14:34 (185.) 0:29:29 05:53 0:29:22
204 274 PAPUGA JOANNA FORMA NA PIATKE NW K40 63. 0:15:10 (267.) 0:30:05 06:01 0:29:22
205 971 Janicka Katarzyna Sng Wild Ducks K30 88. 0:14:56 (234.) 0:29:51 05:58 0:29:23
206 703 OWCZAREK JOLANTA O CO BIEGA K14 42. 0:14:23 (167.) 0:29:47 05:57 0:29:24
207 470 Iciek Malwina AKTYWNI KAMIENSK K14 43. 0:13:37 (101.) 0:29:28 05:53 0:29:24
208 592 Milancej Malgosia Corning Professional Women's Forum K30 89. 0:14:30 (179.) 0:29:39 05:55 0:29:25
209 17 Anyszka Malgorzata   K30 90. 0:14:08 (143.) 0:29:38 05:55 0:29:26
210 121 Kwiecien - Lipinska Kamila Tigers Team K40 64. 0:14:58 (236.) 0:30:26 06:05 0:29:26
211 158 Forzpanczyk Agnieszka Biegam i zwiedzam Lódz K40 65. 0:14:57 (235.) 0:30:27 06:05 0:29:27
212 776 Piekarska Klaudia Herakles K30 91. 0:14:39 (196.) 0:29:46 05:57 0:29:27
213 528 Rozpara Agnieszka Aktywni Kamiensk K30 92. 0:15:06 (261.) 0:30:05 06:01 0:29:29
214 498 Grydziuszko Aneta   K40 66. 0:14:56 (232.) 0:29:55 05:59 0:29:31
215 519 Dworska Agnieszka Corning Professional Women's Forum K40 67. 0:14:44 (208.) 0:30:35 06:07 0:29:31
216 738 Michalak Karolina   K30 93. 0:15:11 (271.) 0:31:11 06:14 0:29:31
217 909 Jankowska Hanna   K14 44. 0:14:52 (226.) 0:30:38 06:07 0:29:31
218 31 Zabawa Weronika   K14 45. 0:15:04 (258.) 0:30:55 06:11 0:29:32
219 961 Pawlowska Katarzyna TomTom Runners K30 94. 0:14:17 (160.) 0:30:06 06:01 0:29:32
220 918 Deka Agnieszka   K40 68. 0:14:27 (172.) 0:29:50 05:58 0:29:33
221 49 Mieszkalska Emilia   K30 95. 0:14:32 (181.) 0:29:47 05:57 0:29:33
222 833 Sych Monika   K30 96. 0:15:16 (283.) 0:29:59 05:59 0:29:34
223 317 Bialoskórska Paulina SPORTERA OCR LÓDZ K14 46. 0:14:28 (175.) 0:29:53 05:58 0:29:37
224 211 Janik Aleksandra   K14 47. 0:15:49 (363.) 0:30:48 06:09 0:29:37
225 604 Rutkowska Katarzyna   K14 48. 0:14:50 (223.) 0:30:29 06:05 0:29:40
226 891 Pawlowska Agnieszka   K30 97. 0:15:06 (260.) 0:30:25 06:05 0:29:41
227 895 Stokowska Izabela FitPlaza K30 98. 0:15:16 (288.) 0:31:16 06:15 0:29:42
228 628 Stanczak Ewelina   K14 49. 0:14:21 (163.) 0:29:51 05:58 0:29:42
229 636 Gibalska Martyna   K14 50. 0:14:19 (162.) 0:29:52 05:58 0:29:43
230 555 Stepien Justyna   K30 99. 0:14:49 (217.) 0:30:25 06:05 0:29:45
231 446 Duda-Andrzejewska Aleksandra   K30 100. 0:15:13 (278.) 0:30:38 06:07 0:29:45
232 361 Wolska Katarzyna   K30 101. 0:15:02 (254.) 0:30:29 06:05 0:29:46
233 706 Wisniewska Ewa   K30 102. 0:14:10 (150.) 0:30:00 06:00 0:29:48
234 364 Bugala Anna   K40 69. 0:14:34 (189.) 0:30:58 06:11 0:29:48
235 796 Pajor Marta Reebok Run Crew K14 51. 0:14:03 (135.) 0:30:20 06:04 0:29:48
236 525 Hanke Lidia   K40 70. 0:15:10 (264.) 0:31:22 06:16 0:29:49
237 337 Kolodziejczyk Dorota   K30 103. 0:14:41 (202.) 0:30:12 06:02 0:29:51
238 977 Tarczynska Martyna   K14 52. 0:15:01 (245.) 0:30:27 06:05 0:29:51
239 877 Winczewska Kasia Orientus lódz K14 53. 0:15:16 (285.) 0:30:42 06:08 0:29:51
240 68 Rebialkowska Anna   K40 71. 0:14:50 (222.) 0:30:18 06:03 0:29:54
241 306 Gruzdowska Marta   K30 104. 0:15:12 (276.) 0:31:03 06:12 0:29:55
242 534 Binasiak Justyna UPS GBS K30 105. 0:14:29 (178.) 0:29:59 05:59 0:29:56
243 188 Sadowska-Pyrkosz Dorota FLINTENSIVE RUNNING K40 72. 0:14:46 (212.) 0:30:21 06:04 0:29:57
244 622 Bernaciak Monika Rossmann K40 73. 0:14:33 (183.) 0:30:04 06:00 0:29:57
245 928 Polus Joanna Corning Proffesional Women Forum K40 74. 0:15:11 (273.) 0:30:46 06:09 0:29:57
246 625 Kulczynska Agnieszka   K30 106. 0:14:38 (194.) 0:30:03 06:00 0:29:58
247 282 Popis Monika   K40 75. 0:14:58 (238.) 0:31:09 06:13 0:29:59
248 884 Zarzycka Ewelina   K40 76. 0:14:22 (166.) 0:30:22 06:04 0:29:59
249 798 Rozwadowska Monika   K40 77. 0:14:58 (239.) 0:30:58 06:11 0:29:59
250 538 Turek Karolina UPS GBS K30 107. 0:14:32 (182.) 0:30:01 06:00 0:30:00
251 935 Kukiela Beata   K30 108. 0:14:56 (230.) 0:30:37 06:07 0:30:02
252 981 Olejniczak Elwira   K30 109. 0:14:55 (229.) 0:30:37 06:07 0:30:02
253 222 Lubera Katarzyna   K30 110. 0:14:50 (221.) 0:30:33 06:06 0:30:04
254 818 Kosiorek Agnieszka   K14 54. 0:14:45 (211.) 0:30:46 06:09 0:30:04
255 237 Gradzka-Mozyszek Aleksandra FnP NW K50 8. 0:15:29 (309.) 0:31:27 06:17 0:30:05
256 901 Wlodarczyk Elzbieta MCW K40 78. 0:15:24 (298.) 0:31:02 06:12 0:30:05
257 623 Szmigiel Rozana   K40 79. 0:15:24 (300.) 0:31:30 06:18 0:30:06
258 225 Gierz Malgorzata   K40 80. 0:15:00 (243.) 0:31:51 06:22 0:30:08
259 147 Wenc Sylwia   K40 81. 0:15:44 (353.) 0:31:20 06:16 0:30:12
260 824 Nocha Justyna Novotel Lódz Centrum K30 111. 0:15:20 (291.) 0:31:33 06:18 0:30:12
261 93 Jakubowicz Malgorzata   K40 82. 0:15:13 (277.) 0:30:35 06:07 0:30:13
262 785 Tutak Magdalena   K14 55. 0:14:16 (158.) 0:30:29 06:05 0:30:14
263 442 Bandel Aneta REEBOKRUNCREW LDZ K14 56. 0:15:17 (290.) 0:30:57 06:11 0:30:16
264 71 Antczak Monika   K14 57. 0:15:20 (292.) 0:31:18 06:15 0:30:17
265 643 Kociszewska Paulina   K30 112. 0:15:25 (302.) 0:31:32 06:18 0:30:20
266 885 Wojtczak Katarzyna Decathlon CAR Lódz K14 58. 0:15:41 (345.) 0:31:47 06:21 0:30:20
267 889 Lesniewska Agata   K30 113. 0:15:07 (262.) 0:30:47 06:09 0:30:21
268 564 Wieclawek Ewelina Decathlon CAR Lódz K30 114. 0:15:41 (343.) 0:31:47 06:21 0:30:21
269 565 Przybylinska Magdalena   K30 115. 0:15:41 (347.) 0:31:48 06:21 0:30:22
270 922 Sierachan Wioleta   K30 116. 0:14:59 (240.) 0:30:23 06:04 0:30:22
271 47 Turkiewicz Marta RunSWM!Run! K30 117. 0:15:23 (297.) 0:31:16 06:15 0:30:23
272 873 Wozniak Magdalena   K14 59. 0:14:50 (224.) 0:31:05 06:13 0:30:25
273 986 Lawniczak Karolina   K14 60. 0:15:14 (280.) 0:30:52 06:10 0:30:26
274 214 Lawniczak Aleksandra   K40 83. 0:15:16 (282.) 0:30:52 06:10 0:30:26
275 3 Pietrzak Anna   K40 84. 0:15:16 (286.) 0:30:54 06:10 0:30:28
276 900 Fialkowska Joanna   K30 118. 0:15:13 (279.) 0:31:13 06:14 0:30:29
277 419 Malachowska-Kowalczyk Anita   K14 61. 0:15:42 (348.) 0:31:34 06:18 0:30:29
278 58 Zegnalek Magdalena   K30 119. 0:16:04 (389.) 0:31:43 06:20 0:30:29
279 303 Smietanska Agnieszka 1967 K50 9. 0:15:54 (372.) 0:31:55 06:23 0:30:33
280 35 Glowacka Katarzyna   K30 120. 0:15:25 (303.) 0:31:35 06:19 0:30:36
281 341 Kowalczyk Ilona Mamy-Biegamy K14 62. 0:15:10 (268.) 0:31:37 06:19 0:30:37
282 380 Ancuta Marta   K14 63. 0:15:16 (284.) 0:31:29 06:17 0:30:39
283 101 Owczarek Paulina   K14 64. 0:15:37 (329.) 0:31:01 06:12 0:30:39
284 20 Owczarek Renata   K40 85. 0:15:37 (331.) 0:31:01 06:12 0:30:40
285 598 Zagórska Agnieszka   K40 86. 0:15:26 (304.) 0:31:20 06:16 0:30:41
286 69 KUBIAK MONIKA PIECHOTA PO SCHODACH K14 65. 0:15:17 (289.) 0:31:24 06:16 0:30:42
287 793 Staszczyk Anna   K14 66. 0:16:07 (396.) 0:31:57 06:23 0:30:43
288 213 Madaj Monika   K40 87. 0:15:01 (246.) 0:31:21 06:16 0:30:44
289 316 Oborska Edyta   K40 88. 0:15:21 (295.) 0:31:55 06:23 0:30:44
290 18 KOSTKA JOANNA   K40 89. 0:16:07 (399.) 0:31:21 06:16 0:30:45
291 886 Aniolek-Kowalska Agata SKS 137 Delfin-Lódz K30 121. 0:14:56 (231.) 0:32:28 06:29 0:30:46
292 423 Praszalek Magdalena   K40 90. 0:14:45 (210.) 0:31:12 06:14 0:30:46
293 914 Wybranska Kalina   K14 67. 0:15:02 (253.) 0:31:11 06:14 0:30:46
294 734 Malicka Ewa   K14 68. 0:15:03 (257.) 0:31:10 06:14 0:30:47
295 106 Maciaszek Justyna   K30 122. 0:15:02 (251.) 0:31:10 06:14 0:30:47
296 721 Grebowska Dagmara   K30 123. 0:15:02 (255.) 0:31:10 06:14 0:30:47
297 722 Korczynska Daria   K30 124. 0:15:02 (252.) 0:31:11 06:14 0:30:47
298 500 Jedrasiak-Matuszczyk Dorota KBKS Radomsko K40 91. 0:15:24 (299.) 0:31:24 06:16 0:30:48
299 94 Boryczka Kamila   K30 125. 0:15:31 (316.) 0:31:22 06:16 0:30:48
300 523 Podlasin Agnieszka Fitness Kutno K30 126. 0:16:24 (436.) 0:31:58 06:23 0:30:49
301 510 Kowalczuk Marta Agencja Kreatywna Creative Flow K14 69. 0:15:54 (373.) 0:32:19 06:27 0:30:50
302 861 xiezopolska - Krzyzanska iwona   K40 92. 0:15:41 (346.) 0:31:05 06:13 0:30:51
303 952 Bosiacka Agata   K14 70. 0:15:00 (244.) 0:31:17 06:15 0:30:51
304 127 Stepien Katarzyna   K30 127. 0:15:38 (332.) 0:31:37 06:19 0:30:52
305 244 pilarska katarzyna   K40 93. 0:15:22 (296.) 0:32:14 06:26 0:30:52
306 206 Debicka Dorota EVErRUN K40 94. 0:14:54 (228.) 0:30:57 06:11 0:30:53
307 421 Skrzypinska-Mordzak Aneta Mordzaki biegaja K40 95. 0:16:16 (418.) 0:31:58 06:23 0:30:54
308 697 Prezyna Justyna   K14 71. 0:15:11 (269.) 0:31:14 06:14 0:30:57
309 402 Salamon Anna SNG Wild Ducks K14 72. 0:15:27 (306.) 0:31:25 06:17 0:30:57
310 905 Zaincikovskaia-Wójcik Inna   K30 128. 0:15:38 (333.) 0:31:27 06:17 0:30:58
311 234 Trojanowska Paulina   K30 129. 0:15:05 (259.) 0:31:10 06:14 0:30:59
312 672 Kmieciak Aneta VEOLIA K40 96. 0:15:29 (310.) 0:32:21 06:28 0:30:59
313 823 Napieralska Paulina Novotel Lódz Centrum K14 73. 0:15:31 (318.) 0:32:20 06:28 0:30:59
314 116 Antczak Magdalena   K30 130. 0:15:16 (287.) 0:31:24 06:16 0:31:00
315 723 Skowronska Kasia   K14 74. 0:15:01 (249.) 0:31:25 06:17 0:31:00
316 634 Szczubialkiewicz Marta   K30 131. 0:15:43 (350.) 0:31:20 06:16 0:31:01
317 848 Staszczyk Patrycja   K14 75. 0:15:01 (247.) 0:31:25 06:17 0:31:01
318 175 Paszkiewicz-Kesiak Anita Forever Young Lódz K60+ 4. 0:15:15 (281.) 0:31:40 06:20 0:31:01
319 527 Borowik Anna Aktywni Kamiensk K40 97. 0:15:21 (294.) 0:31:38 06:19 0:31:02
320 568 Slawska-Boniecka Izabela REEBOKRUNCREW LDZ K40 98. 0:15:09 (263.) 0:31:55 06:23 0:31:02
321 287 Jarosik Joanna Lódz Kocha Sport K30 132. 0:15:03 (256.) 0:31:41 06:20 0:31:04
322 847 Lubecka Joanna   K40 99. 0:15:26 (305.) 0:31:28 06:17 0:31:04
323 426 Niemiec Karolina   K30 133. 0:15:35 (328.) 0:32:00 06:24 0:31:06
324 976 Kotlicka Beata Rozbiegajmy Radomsko K14 76. 0:15:40 (340.) 0:31:46 06:21 0:31:06
325 811 Rojek Aleksandra   K30 134. 0:15:40 (341.) 0:31:35 06:19 0:31:10
326 504 Pichura Justyna   K30 135. 0:15:34 (325.) 0:31:29 06:17 0:31:10
327 546 Opala Renata   K30 136. 0:15:56 (377.) 0:31:42 06:20 0:31:11
328 736 Lusiak Ewa   K40 100. 0:15:40 (338.) 0:32:31 06:30 0:31:11
329 51 Krajka Marta   K30 137. 0:15:47 (360.) 0:32:30 06:30 0:31:13
330 828 Rozeslaniec Marzena   K14 77. 0:15:43 (349.) 0:31:19 06:15 0:31:14
331 937 Olczyk Anna   K40 101. 0:15:43 (351.) 0:31:19 06:15 0:31:14
332 139 Wasik Anna   K40 102. 0:15:37 (330.) 0:31:39 06:19 0:31:14
333 801 Pastuszka Joanna RUN LDZ K50 10. 0:15:43 (352.) 0:31:19 06:15 0:31:15
334 474 Kaczmarek Anna   K30 138. 0:15:12 (274.) 0:32:23 06:28 0:31:15
335 742 Tkachuk Iryna   K30 139. 0:16:08 (404.) 0:31:45 06:21 0:31:16
336 307 Laska Agnieszka   K40 103. 0:16:05 (390.) 0:32:19 06:27 0:31:17
337 1003 Wilke Janine   K30 140. 0:15:41 (344.) 0:31:58 06:23 0:31:17
338 335 Tyniec Marta Craftware Running Team K40 104. 0:15:29 (312.) 0:31:53 06:22 0:31:18
339 902 Harlejczyk Patrycja Wataha K40 105. 0:15:57 (378.) 0:32:34 06:30 0:31:19
340 708 Brzozowska Karolina Fujitsu Running Team K30 141. 0:15:28 (307.) 0:31:35 06:19 0:31:20
341 577 Fastyn Paulina   K30 142. 0:14:56 (233.) 0:31:26 06:17 0:31:20
342 48 Ziola Marta Siebie Warte K30 143. 0:16:12 (408.) 0:32:03 06:24 0:31:21
343 95 Malinowska Edyta   K50 11. 0:15:34 (326.) 0:31:49 06:21 0:31:21
344 34 Dorenda Marta   K14 78. 0:15:30 (314.) 0:32:21 06:28 0:31:24
345 453 Milewska-Wojciechowska Liliana   K30 144. 0:15:56 (376.) 0:32:29 06:29 0:31:24
346 687 Papis Dorota VEOLIA K40 106. 0:15:30 (315.) 0:31:57 06:23 0:31:25
347 996 Blaszczyk Agnieszka   K40 107. 0:16:06 (394.) 0:32:40 06:32 0:31:26
348 1002 Wawrzyniak Ilona   K30 145. 0:15:33 (322.) 0:31:57 06:23 0:31:26
349 741 Pancer Karolina   K30 146. 0:15:29 (311.) 0:32:44 06:32 0:31:26
350 270 Pawlik Marlena   K30 147. 0:16:17 (421.) 0:32:07 06:25 0:31:28
351 271 Wesolowska Dorota   K30 148. 0:16:21 (429.) 0:32:20 06:28 0:31:28
352 174 Kazmierczak Emilia   K30 149. 0:15:40 (342.) 0:32:34 06:30 0:31:29
353 535 Gorzkiewicz Agnieszka UPS GBS K14 79. 0:14:41 (204.) 0:31:36 06:19 0:31:30
354 931 Moszumanska Magdalena   K30 150. 0:16:08 (401.) 0:32:59 06:35 0:31:33
355 569 Pira Aneta   K30 151. 0:16:31 (452.) 0:33:06 06:37 0:31:33
356 231 Saladajczyk Ewelina   K40 108. 0:15:32 (319.) 0:32:13 06:26 0:31:35
357 416 Bielecka -Dziekanska Ania Siebie Warte K30 152. 0:15:51 (368.) 0:32:17 06:27 0:31:36
358 400 Matyszkiewicz Agnieszka   K30 153. 0:15:28 (308.) 0:31:49 06:21 0:31:37
359 476 GRZESZKOWIAK Bogumila NIEMA K50 12. 0:15:52 (369.) 0:32:07 06:25 0:31:38
360 531 Rumak Maria SNG WILD DUCKS K30 154. 0:16:32 (457.) 0:33:00 06:36 0:31:42
361 832 Siadura Sylwia Dzikie kaczki K14 80. 0:16:34 (461.) 0:32:59 06:35 0:31:42
362 802 Grubczak Agnieszka Nordea Runners K30 155. 0:15:52 (370.) 0:32:35 06:31 0:31:43
363 771 Lesisz Barbara   K30 156. 0:15:20 (293.) 0:32:40 06:32 0:31:43
364 875 Rondio Anna Harman Running Team K30 157. 0:15:31 (317.) 0:31:56 06:23 0:31:44
365 888 Bator Kasia CELIRONMAN K30 158. 0:15:30 (313.) 0:32:20 06:28 0:31:45
366 492 Slowinska Sylwia R.S.Team K40 109. 0:15:53 (371.) 0:32:15 06:27 0:31:48
367 797 Kruszynska Katarzyna Nordea Runners K30 159. 0:15:48 (361.) 0:32:44 06:32 0:31:48
368 897 kolacz wiola   K40 110. 0:16:16 (417.) 0:33:05 06:37 0:31:49
369 919 Marcinek Marta   K30 160. 0:15:34 (323.) 0:32:13 06:26 0:31:51
370 226 Ruda Martyna   K30 161. 0:15:50 (364.) 0:33:14 06:38 0:31:53
371 331 Lasota Dorota Lzs justynow K50 13. 0:15:39 (335.) 0:33:31 06:42 0:31:53
372 173 Spyra Katarzyna   K30 162. 0:15:50 (366.) 0:33:04 06:36 0:31:56
373 62 Cieplucha Marta RRC LDZ K40 111. 0:15:49 (362.) 0:32:58 06:35 0:31:58
374 862 Sidor Katarzyna Pan K14 81. 0:16:37 (471.) 0:33:39 06:43 0:31:58
375 477 Opala Paulina   K14 82. 0:15:56 (374.) 0:32:31 06:30 0:32:01
376 283 Wolowiec Bozena   K40 112. 0:15:50 (365.) 0:33:18 06:39 0:32:02
377 933 Karwala Anna Biegamy w Zgierzu K14 83. 0:16:43 (483.) 0:32:47 06:33 0:32:02
378 487 Zuchowska Ewelina   K40 113. 0:15:39 (336.) 0:32:12 06:26 0:32:02
379 985 Dorycka Magdalena Biegamy w Zgierzu K14 84. 0:16:43 (484.) 0:32:47 06:33 0:32:02
380 88 Sima Klaudia   K14 85. 0:16:26 (442.) 0:32:25 06:29 0:32:03
381 947 Stelmach Marta   K30 163. 0:16:06 (393.) 0:32:46 06:33 0:32:03
382 912 Kowara Gosia   K14 86. 0:14:24 (168.) 0:32:09 06:25 0:32:03
383 381 Iwanowska Zaneta a Paulo K40 114. 0:15:47 (358.) 0:35:26 07:05 0:32:04
384 1028 Roczek Asia   K40 115. 0:15:33 (321.) 0:33:45 06:45 0:32:04
385 451 Karaluk Alicja   K30 164. 0:16:17 (422.) 0:32:46 06:33 0:32:04
386 84 Hermanowicz Izabela Wataha- laczy nas bieganie K30 165. 0:16:21 (428.) 0:33:08 06:37 0:32:05
387 639 Wtorkowska Aneta Rozbiegajmy Radomsko K40 116. 0:16:25 (439.) 0:33:35 06:43 0:32:07
388 153 Makowska Anna WATAHA - LACZY NAS BIEGANIE K40 117. 0:16:23 (432.) 0:33:09 06:37 0:32:07
389 53 Sokolowska Elzbieta   K50 14. 0:16:15 (416.) 0:33:31 06:42 0:32:07
390 256 DYJANKIEWICZ-MARCINSKA PAULINA   K30 166. 0:15:59 (380.) 0:32:58 06:35 0:32:08
391 926 Przybyl Katarzyna parkrun Kalisz K50 15. 0:16:14 (415.) 0:33:16 06:39 0:32:09
392 1021 Twardowska-Rodak Patrycja   K40 118. 0:15:34 (324.) 0:32:26 06:29 0:32:09
393 391 Kwasny Anna a Paulo K50 16. 0:15:47 (359.) 0:35:31 07:06 0:32:09
394 934 Sokolowska Monika   K30 167. 0:16:48 (493.) 0:32:42 06:32 0:32:10
395 777 Zajaczkowska Malgorzata   K40 119. 0:16:32 (453.) 0:33:23 06:40 0:32:11
396 1019 Piotrowska Marta   K14 87. 0:17:02 (527.) 0:33:23 06:40 0:32:11
397 853 Sztandera Klaudia   K14 88. 0:16:38 (480.) 0:33:16 06:39 0:32:11
398 842 Gasik Angelika Aquapark Kutno K14 89. 0:16:23 (434.) 0:33:23 06:40 0:32:13
399 759 Topólniak Natalia Kutno Biega K14 90. 0:16:23 (435.) 0:33:24 06:40 0:32:14
400 218 Tomaszewicz Aleksandra   K50 17. 0:15:35 (327.) 0:32:36 06:31 0:32:16
401 810 Matuszewska Beata Edukey Sp. z o.o. K30 168. 0:15:11 (272.) 0:33:03 06:36 0:32:17
402 867 Pietruszewska Joanna Skanska S.A. K30 169. 0:16:49 (494.) 0:33:15 06:39 0:32:20
403 167 Porombka Sylwia   K30 170. 0:16:52 (501.) 0:33:36 06:43 0:32:20
404 22 Przybyszewska Ola   K14 91. 0:16:26 (440.) 0:32:45 06:33 0:32:22
405 434 Lewicka Ewa   K14 92. 0:16:41 (482.) 0:33:29 06:41 0:32:25
406 463 Debinska Anna   K30 171. 0:15:58 (379.) 0:33:19 06:39 0:32:27
407 1029 Wiktorek Jadwiga   K60+ 5. 0:16:07 (398.) 0:32:57 06:35 0:32:28
408 507 Miazek Joanna   K30 172. 0:16:01 (382.) 0:33:22 06:40 0:32:30
409 864 Szkopek Angelika   K30 173. 0:16:23 (433.) 0:33:09 06:37 0:32:30
410 286 Majek Marta   K30 174. 0:16:13 (410.) 0:32:52 06:34 0:32:30
411 154 Zienowicz Roksana   K14 93. 0:15:44 (354.) 0:33:39 06:43 0:32:31
412 927 Szewczyk Anita   K40 120. 0:15:51 (367.) 0:33:20 06:40 0:32:33
413 1043 Twardowska Ewa   K30 175. 0:15:47 (357.) 0:32:53 06:34 0:32:36
414 1011 Bzowska Ewelina   K30 176. 0:16:06 (391.) 0:33:15 06:39 0:32:37
415 681 Marasek-Kociak Joanna VEOLIA K14 94. 0:17:13 (543.) 0:33:57 06:47 0:32:37
416 156 Rokicka Paulina WATAHA - LACZY NAS BIEGANIE K30 177. 0:16:10 (406.) 0:33:39 06:43 0:32:37
417 242 Habib Amalia   K14 95. 0:16:02 (384.) 0:33:12 06:38 0:32:40
418 679 Kwiatkowska Magdalena VEOLIA K40 121. 0:16:51 (499.) 0:33:14 06:38 0:32:41
419 176 Krystera Monika O CO BIEGA K40 122. 0:16:32 (458.) 0:33:34 06:42 0:32:43
420 1007 Klimaszewska Anna   K14 96. 0:16:14 (414.) 0:33:23 06:40 0:32:43
421 12 Zieba Magdalena Razem Trenujemy Sport K14 97. 0:15:25 (301.) 0:33:08 06:37 0:32:44
422 1031 Mastalerz Paulina   K30 178. 0:16:14 (412.) 0:32:59 06:35 0:32:45
423 662 Bajon Halina VEOLIA K50 18. 0:17:23 (561.) 0:33:19 06:39 0:32:47
424 155 Muszynska-Janiszewska Kinga   K30 179. 0:16:16 (419.) 0:33:22 06:40 0:32:49
425 312 Soszynska Katarzyna   K40 123. 0:16:26 (441.) 0:33:33 06:42 0:32:49
426 605 Witkowska Agnieszka Wanda Panfil Team K40 124. 0:15:46 (355.) 0:33:02 06:36 0:32:50
427 890 Szymczak Alina Franek Running Club K30 180. 0:16:46 (486.) 0:33:49 06:45 0:32:52
428 868 Rosinska Milena   K14 98. 0:16:37 (470.) 0:34:37 06:55 0:32:56
429 754 Wnuczko Emilia   K30 181. 0:16:02 (383.) 0:33:47 06:45 0:32:57
430 526 Perka Agnieszka   K14 99. 0:16:54 (506.) 0:34:24 06:52 0:32:57
431 753 Pietrzak Katarzyna   K30 182. 0:16:03 (385.) 0:33:47 06:45 0:32:58
432 235 Lochowska Barbara   K40 125. 0:15:40 (339.) 0:33:05 06:37 0:32:59
433 394 Klauze Magdalena ReebokRunCrew LDZ K30 183. 0:16:03 (388.) 0:33:48 06:45 0:32:59
434 279 Wilk Katarzyna   K14 100. 0:16:22 (431.) 0:33:50 06:46 0:33:01
435 46 Steglinska Marta   K30 184. 0:16:28 (444.) 0:34:05 06:49 0:33:01
436 780 Szymczak Kamila   K30 185. 0:17:21 (557.) 0:33:54 06:46 0:33:03
437 575 Tomczyk Agata   K14 101. 0:16:54 (507.) 0:34:30 06:54 0:33:03
438 471 Pakula Justyna   K30 186. 0:16:29 (447.) 0:33:41 06:44 0:33:04
439 343 Godziatkowska Jadwiga   K14 102. 0:16:20 (426.) 0:33:31 06:42 0:33:04
440 96 Mamczarek Estera Rozbiegani-Zychlin K30 187. 0:16:30 (450.) 0:33:42 06:44 0:33:04
441 342 Godziatkowska Joanna   K14 103. 0:16:20 (425.) 0:33:31 06:42 0:33:05
442 177 Orlowska Kasia   K30 188. 0:15:32 (320.) 0:33:42 06:44 0:33:06
443 705 Bracichowicz Maja   K14 104. 0:17:18 (553.) 0:34:14 06:50 0:33:07
444 541 Krawczynska Joanna   K50 19. 0:16:35 (463.) 0:33:57 06:47 0:33:07
445 702 Byjoch Katarzyna   K40 126. 0:16:24 (437.) 0:33:33 06:42 0:33:07
446 355 Bonczyk Malgorzata   K40 127. 0:16:24 (438.) 0:33:33 06:42 0:33:07
447 779 Glowacka Anna   K30 189. 0:16:36 (467.) 0:33:57 06:47 0:33:08
448 960 Dzisnienska Renata   K40 128. 0:17:18 (552.) 0:34:16 06:51 0:33:09
449 925 Goslawska Monika   K40 129. 0:16:36 (466.) 0:34:18 06:51 0:33:10
450 637 Smolarek Karolina   K30 190. 0:16:11 (407.) 0:33:32 06:42 0:33:11
451 443 Sabat Marta   K14 105. 0:16:38 (476.) 0:34:08 06:49 0:33:14
452 239 Kazmierczak Elzbieta   K14 106. 0:16:37 (468.) 0:34:02 06:48 0:33:15
453 560 Brola Ewa   K30 191. 0:16:53 (503.) 0:34:25 06:53 0:33:15
454 102 Rzeczkowska Luiza   K40 130. 0:16:53 (504.) 0:34:25 06:53 0:33:15
455 835 Kaczmarek Anna   K30 192. 0:16:35 (464.) 0:34:37 06:55 0:33:16
456 593 Szczepocka Joanna   K40 131. 0:15:11 (270.) 0:33:58 06:47 0:33:17
457 589 Proszowska Anna   K30 193. 0:17:38 (588.) 0:33:34 06:42 0:33:18
458 611 Janus Katarzyna JANUS RUNNING TEAM K30 194. 0:16:59 (517.) 0:34:35 06:55 0:33:19
459 347 Braszak Aleksandra   K30 195. 0:16:36 (465.) 0:34:23 06:52 0:33:19
460 472 Rodak Anna LZS Justynów K50 20. 0:16:32 (456.) 0:34:33 06:54 0:33:22
461 143 Titorowa Olga   K30 196. 0:16:46 (488.) 0:34:05 06:49 0:33:22
462 709 Lojewska Marta Fujitsu Running Team K30 197. 0:16:56 (509.) 0:34:08 06:49 0:33:22
463 713 Sielecka Gabriela Fujitsu Running Team K30 198. 0:16:57 (513.) 0:34:08 06:49 0:33:22
464 647 Golnik Agata   K40 132. 0:16:57 (514.) 0:34:08 06:49 0:33:23
465 580 Papka Danuta   K30 199. 0:16:57 (516.) 0:34:08 06:49 0:33:23
466 412 Szczesek Monika   K30 200. 0:17:30 (575.) 0:34:49 06:57 0:33:23
467 651 Patek Katarzyna wybierz K14 107. 0:15:39 (337.) 0:33:35 06:43 0:33:24
468 376 Gebicka Malgorzata   K30 201. 0:16:20 (427.) 0:34:06 06:49 0:33:24
469 830 Piechowska Anna   K40 133. 0:16:22 (430.) 0:34:48 06:57 0:33:25
470 841 Skowronska Marta   K50 21. 0:16:50 (495.) 0:34:23 06:52 0:33:26
471 845 Lesiewicz Monika   K40 134. 0:16:34 (460.) 0:34:13 06:50 0:33:27
472 383 Tomczak Mariola   K50 22. 0:16:17 (420.) 0:33:30 06:42 0:33:27
473 852 Chalada Anna Rozbiegajmy Radomsko K30 202. 0:17:08 (535.) 0:34:55 06:59 0:33:27
474 834 Pankowska Karolina   K14 108. 0:16:03 (386.) 0:33:35 06:43 0:33:30
475 585 Pasiecznik Natalia   K30 203. 0:16:59 (521.) 0:34:58 06:59 0:33:31
476 548 Szrajber Patrycja ReebokRunCrew LDZ K40 135. 0:16:08 (403.) 0:34:26 06:53 0:33:33
477 432 Sarna Joanna   K40 136. 0:16:37 (474.) 0:34:26 06:53 0:33:33
478 578 Wójcik Katarzyna   K40 137. 0:15:56 (375.) 0:33:45 06:45 0:33:34
479 488 Zuchowska Weronika   K14 109. 0:15:38 (334.) 0:33:46 06:45 0:33:35
480 427 Golus Agnieszka Forma na Piatke K40 138. 0:17:49 (606.) 0:35:08 07:01 0:33:36
481 704 Bracichowicz Anna   K40 139. 0:17:17 (551.) 0:34:45 06:57 0:33:37
482 189 Szymczak Agnieszka Jezozwierze K40 140. 0:16:46 (489.) 0:34:32 06:54 0:33:38
483 1017 Zuk Swiatek Barbara   K30 204. 0:17:15 (546.) 0:34:43 06:56 0:33:38
484 1016 Warpas Justyna   K30 205. 0:17:14 (545.) 0:34:43 06:56 0:33:38
485 967 Kaczmarek Monika Aspol FV K14 110. 0:17:22 (560.) 0:34:49 06:57 0:33:39
486 954 Wadas Emilia   K14 111. 0:16:06 (392.) 0:34:04 06:48 0:33:39
487 501 Karczewska-Szuflinska Beata   K40 141. 0:16:37 (469.) 0:34:00 06:48 0:33:41
488 550 Nawrocka Wioletta   K40 142. 0:16:37 (472.) 0:34:00 06:48 0:33:41
489 473 Siudek Magdalena   K30 206. 0:16:37 (473.) 0:34:13 06:50 0:33:42
490 790 Wójcik Magdalena   K14 112. 0:16:28 (445.) 0:34:58 06:59 0:33:42
491 786 Pankowska Dominika   K14 113. 0:16:03 (387.) 0:33:47 06:45 0:33:42
492 181 Pierzchala Aleksandra Forma Na Piatke NW K40 143. 0:17:49 (604.) 0:35:19 07:03 0:33:44
493 384 Chudzianek Monika   K30 207. 0:16:46 (487.) 0:34:42 06:56 0:33:46
494 6 Kruszynska Martyna   K30 208. 0:16:57 (512.) 0:35:24 07:04 0:33:47
495 336 Brelinska Aleksandra Craftware K14 114. 0:17:00 (523.) 0:34:23 06:52 0:33:48
496 668 Forycka Karolina VEOLIA K14 115. 0:16:18 (424.) 0:34:02 06:48 0:33:50
497 683 Mucha-Matuszak Agata VEOLIA K30 209. 0:16:18 (423.) 0:34:03 06:48 0:33:50
498 39 Mielczarek Anna   K30 210. 0:17:25 (565.) 0:34:39 06:55 0:33:53
499 82 Patykowska Anita   K30 211. 0:17:25 (567.) 0:34:39 06:55 0:33:54
500 603 WOICKA EWA   K40 144. 0:16:00 (381.) 0:34:00 06:48 0:33:56
501 978 Klimkiewicz Marta Active Runners Plock K14 116. 0:16:32 (455.) 0:34:58 06:59 0:33:56
502 851 Kompinska Sylwia Active Runners Plock K40 145. 0:16:32 (454.) 0:34:58 06:59 0:33:56
503 1037 Kozlowska Malgorzata   K40 146. 0:16:33 (459.) 0:34:59 06:59 0:33:57
504 150 Kurek Monika   K30 212. 0:17:27 (570.) 0:35:13 07:02 0:33:57
505 64 Sujka Grazyna Wielun Biega K50 23. 0:16:39 (481.) 0:35:30 07:06 0:33:58
506 340 Strzelczyk Joanna   K40 147. 0:17:19 (555.) 0:34:48 06:57 0:33:59
507 346 Kanska Honorata   K30 213. 0:17:56 (617.) 0:35:54 07:10 0:34:04
508 910 Szczecinska Agata   K30 214. 0:16:50 (497.) 0:34:38 06:55 0:34:05
509 809 Sowinska Anita WIELOKROTNIE K40 148. 0:16:45 (485.) 0:34:51 06:58 0:34:05
510 678 Kuron Anna VEOLIA K30 215. 0:17:31 (576.) 0:34:31 06:54 0:34:05
511 974 Kosior Jadwiga   K30 216. 0:17:05 (533.) 0:34:39 06:55 0:34:05
512 617 Bielecka Celina   K30 217. 0:16:59 (518.) 0:34:38 06:55 0:34:05
513 280 Drewniak Aleksandra RRC LDZ ( Run Reebok Lódz) K30 218. 0:17:12 (540.) 0:35:32 07:06 0:34:05
514 182 WIKTOROWSKA ANNA   K30 219. 0:17:00 (522.) 0:34:38 06:55 0:34:06
515 86 Abramczyk Katarzyna   K14 117. 0:16:51 (498.) 0:34:38 06:55 0:34:06
516 294 Kuczamer Beata   K50 24. 0:16:59 (519.) 0:34:49 06:57 0:34:06
517 893 Jaworska Malgorzata   K30 220. 0:17:27 (572.) 0:35:42 07:08 0:34:07
518 395 Hadidah Paulina   K30 221. 0:17:15 (547.) 0:34:54 06:58 0:34:07
519 264 Kowalczyk-Chrzuszcz Katarzyna Slow Jogging K50 25. 0:17:49 (607.) 0:35:11 07:02 0:34:08
520 894 Suwalska Malgorzata FitPlaza K30 222. 0:17:27 (571.) 0:35:44 07:08 0:34:08
521 326 Bakalarz Aleksandra Epoka Nordica Lódz K50 26. 0:17:49 (605.) 0:35:12 07:02 0:34:08
522 887 Swiercz Izabela   K30 223. 0:16:30 (451.) 0:35:14 07:02 0:34:10
523 329 Tomczyk Dorota   K50 27. 0:16:07 (395.) 0:34:18 06:51 0:34:14
524 207 Owczarek Anna Forma na piatke K40 149. 0:16:47 (491.) 0:35:28 07:05 0:34:15
525 353 Karwacka Anna   K40 150. 0:16:52 (502.) 0:34:49 06:57 0:34:16
526 755 Brylant Agnieszka   K40 151. 0:16:27 (443.) 0:34:27 06:53 0:34:16
527 1013 Polak Justyna   K14 118. 0:16:35 (462.) 0:34:39 06:55 0:34:17
528 273 Pachulska Anna   K30 224. 0:17:12 (538.) 0:35:48 07:09 0:34:19
529 747 Odwazna Dominika   K14 119. 0:17:46 (600.) 0:35:29 07:05 0:34:21
530 514 Maciejewska Julita Lejdis Studio K14 120. 0:16:07 (400.) 0:34:51 06:58 0:34:22
531 518 Stepniak Natalia Lejdis studio K14 121. 0:16:08 (402.) 0:34:51 06:58 0:34:22
532 56 Skórka Katarzyna   K30 225. 0:16:38 (477.) 0:34:53 06:58 0:34:23
533 55 Skórka Karolina   K14 122. 0:16:38 (478.) 0:34:52 06:58 0:34:23
534 614 Szpakowska Sylwia Lejdis Studio K40 152. 0:16:07 (397.) 0:34:53 06:58 0:34:23
535 119 Sienkiewicz Anna Lódz Kocha Sport K30 226. 0:16:14 (413.) 0:34:33 06:54 0:34:23
536 210 Walasek Katarzyna   K30 227. 0:17:02 (529.) 0:34:40 06:56 0:34:24
537 248 Budzynska Monika Jezozwierze K40 153. 0:16:54 (505.) 0:35:14 07:02 0:34:24
538 66 Antczak Katarzyna   K40 154. 0:17:27 (573.) 0:35:25 07:05 0:34:24
539 149 Romanowska Monika Goldfarmex K40 155. 0:16:48 (492.) 0:35:38 07:07 0:34:24
540 305 Blaszczyk Monika LZS Justynów K30 228. 0:18:28 (665.) 0:36:03 07:12 0:34:25
541 524 Milczarska Dorota   K50 28. 0:16:37 (475.) 0:34:43 06:56 0:34:25
542 334 Wolska Joanna   K40 156. 0:18:28 (666.) 0:36:03 07:12 0:34:25
543 172 Idczak Marta   K40 157. 0:17:56 (616.) 0:36:03 07:12 0:34:27
544 138 Wróblewska Dorota ring4you K40 158. 0:17:55 (613.) 0:36:04 07:12 0:34:27
545 478 Bernecka Bozena   K50 29. 0:17:03 (531.) 0:35:39 07:07 0:34:28
546 631 Kolodziejczylk Anna   K40 159. 0:17:32 (578.) 0:35:26 07:05 0:34:28
547 608 PALCZEWSKA Anets   K40 160. 0:17:33 (581.) 0:35:26 07:05 0:34:28
548 782 Chmielowiec Barbara   K30 229. 0:18:36 (675.) 0:35:25 07:05 0:34:29
549 586 Nowak Magdalena   K40 161. 0:17:21 (558.) 0:35:55 07:11 0:34:29
550 9 Osipiuk Magdalena Reebok Run Crew LDZ K14 123. 0:16:38 (479.) 0:35:08 07:01 0:34:34
551 606 Kapusta Edyta   K30 230. 0:17:34 (582.) 0:36:01 07:12 0:34:35
552 140 Kieszkowska Katarzyna Lódz Kocha Sport K30 231. 0:17:24 (563.) 0:36:06 07:13 0:34:36
553 559 SADAWA KATARZYNA Rozbiegajmy Radomsko K30 232. 0:17:09 (536.) 0:36:06 07:13 0:34:38
554 825 Fohue Magdalena Novotel Lódz Centrum K30 233. 0:17:13 (541.) 0:35:59 07:11 0:34:38
555 369 Zarychta Agata   K50 30. 0:16:57 (511.) 0:35:47 07:09 0:34:39
556 635 Kolodziejak Ewelina   K30 234. 0:17:57 (619.) 0:36:29 07:17 0:34:40
557 260 Janowska Agnieszka   K30 235. 0:18:08 (631.) 0:36:03 07:12 0:34:40
558 619 Jarosz Malgorzata   K14 124. 0:16:13 (409.) 0:35:11 07:02 0:34:40
559 620 Jarosz Marzenna   K50 31. 0:16:14 (411.) 0:35:12 07:02 0:34:40
560 435 KOPEC ANETA AQ Wiring Systems Team K30 236. 0:17:51 (608.) 0:35:48 07:09 0:34:41
561 685 Olszewska-Walak Katarzyna VEOLIA K30 237. 0:16:47 (490.) 0:36:25 07:17 0:34:42
562 711 Okrojek Aleksandra Fujitsu Running Team K30 238. 0:17:08 (534.) 0:35:28 07:05 0:34:45
563 757 Pelka Wioletta   K14 125. 0:16:30 (448.) 0:35:24 07:04 0:34:45
564 670 Jerominko Dominika VEOLIA K30 239. 0:17:42 (594.) 0:35:48 07:09 0:34:45
565 995 Bialek Aleksandra   K30 240. 0:16:28 (446.) 0:35:28 07:05 0:34:47
566 543 Golebiowska Aleksandra Craftware K30 241. 0:17:00 (524.) 0:35:22 07:04 0:34:47
567 920 Manios Aleksandra   K14 126. 0:16:57 (515.) 0:35:09 07:01 0:34:49
568 930 Pinska Dominika   K14 127. 0:17:00 (525.) 0:35:26 07:05 0:34:49
569 112 Bus Emilia   K30 242. 0:17:24 (562.) 0:35:44 07:08 0:34:53
570 656 Blazejewska Anna Forma na Piatke NW K40 162. 0:17:48 (602.) 0:36:28 07:17 0:34:54
571 693 Wlodarczyk Kamila VEOLIA K30 243. 0:17:13 (542.) 0:35:29 07:05 0:34:55
572 655 Zielinska Justyna   K30 244. 0:16:56 (510.) 0:35:49 07:09 0:34:56
573 192 Tobera Sylwia Biegamy w Zgierzu K30 245. 0:17:15 (548.) 0:35:45 07:09 0:34:58
574 414 Sudomir Aleksandra   K30 246. 0:18:23 (651.) 0:36:25 07:17 0:35:00
575 65 Wlodarczyk Joanna WATAHA - LACZY NAS BIEGANIE K30 247. 0:17:42 (595.) 0:36:31 07:18 0:35:03
576 320 Sitkowska Edyta   K30 248. 0:17:58 (621.) 0:36:23 07:16 0:35:03
577 233 Owczarek Anna   K30 249. 0:18:35 (672.) 0:36:23 07:16 0:35:03
578 375 Cilulka Aneta aPaulo K40 163. 0:17:02 (528.) 0:38:26 07:41 0:35:04
579 539 Tyczewska Beata UPS GBS K14 128. 0:17:04 (532.) 0:35:45 07:09 0:35:05
580 1018 Tarajkowska Agnieszka   K40 164. 0:17:33 (580.) 0:35:34 07:06 0:35:05
581 133 Sobolewska Magdalena   K30 250. 0:17:16 (549.) 0:36:21 07:16 0:35:05
582 42 Adamek Agnieszka O Co Biega K40 165. 0:17:40 (591.) 0:36:00 07:12 0:35:06
583 454 Kowalska Maja   K14 129. 0:17:32 (579.) 0:36:00 07:12 0:35:06
584 26 Sztengert Edyta O co biega K40 166. 0:17:41 (592.) 0:36:01 07:12 0:35:06
585 726 Chojnacka Malgorzata Pani K40 167. 0:17:46 (599.) 0:36:38 07:19 0:35:08
586 923 Grzymalska Amanda Rossmann K14 130. 0:16:30 (449.) 0:36:23 07:16 0:35:09
587 1041 Smialkowska Katarzyna   K40 168. 0:16:59 (520.) 0:35:29 07:05 0:35:10
588 911 Twardowska Elzbieta   K14 131. 0:17:57 (618.) 0:36:08 07:13 0:35:10
589 388 Rygielska Bozena A PAULO K50 32. 0:17:02 (530.) 0:38:32 07:42 0:35:10
590 324 Sikora Emilia   K30 251. 0:17:37 (587.) 0:36:16 07:15 0:35:13
591 558 Piasecka Agnieszka   K30 252. 0:17:40 (590.) 0:36:41 07:20 0:35:14
592 566 Szutenbach Malgorzata   K30 253. 0:17:21 (556.) 0:36:05 07:13 0:35:14
593 1025 Gala-Szot Kasia   K30 254. 0:18:16 (640.) 0:36:50 07:22 0:35:15
594 408 Jaworska Magdalena   K30 255. 0:18:24 (658.) 0:36:40 07:20 0:35:15
595 532 Kucharczyk Paulina   K30 256. 0:17:36 (586.) 0:35:54 07:10 0:35:17
596 486 Goldynek Jagoda   K14 132. 0:18:24 (657.) 0:36:47 07:21 0:35:19
597 904 Debiec Joanna   K30 257. 0:18:00 (625.) 0:36:19 07:15 0:35:20
598 597 Retkowska Karolina   K30 258. 0:18:30 (668.) 0:37:02 07:24 0:35:21
599 638 Kuc Katarzyna   K30 259. 0:17:43 (598.) 0:35:54 07:10 0:35:21
600 658 Siwinska Angelika   K30 260. 0:17:17 (550.) 0:35:50 07:10 0:35:22
601 251 Grzejszczyk Julita   K40 169. 0:17:24 (564.) 0:36:53 07:22 0:35:22
602 1005 Anders Clariant Weronika   K14 133. 0:18:03 (629.) 0:36:05 07:13 0:35:25
603 429 Nowak Monika   K30 261. 0:17:14 (544.) 0:35:43 07:08 0:35:27
604 907 Snopek Aga   K30 262. 0:16:50 (496.) 0:36:01 07:12 0:35:29
605 104 Bobrowska Monika   K30 263. 0:18:13 (635.) 0:36:58 07:23 0:35:29
606 1006 Trajano Shelia   K30 264. 0:16:51 (500.) 0:36:12 07:14 0:35:31
607 1020 Mackowiak Katarzyna   K30 265. 0:17:54 (612.) 0:35:47 07:09 0:35:32
608 789 BERNAT MONIKA   K30 266. 0:17:54 (610.) 0:35:48 07:09 0:35:32
609 520 Barcicka Martyna   K14 134. 0:17:54 (611.) 0:35:49 07:09 0:35:33
610 838 Kedziora Justyna Klub Higienistek K30 267. 0:18:33 (671.) 0:36:50 07:22 0:35:34
611 440 Michalak Janina   K50 33. 0:17:38 (589.) 0:36:48 07:21 0:35:34
612 583 Makowska Monika   K30 268. 0:18:09 (633.) 0:37:01 07:24 0:35:34
613 929 Olszak Anita   K14 135. 0:18:24 (655.) 0:37:18 07:27 0:35:36
614 581 Szczerkowska Joanna   K14 136. 0:18:00 (624.) 0:36:36 07:19 0:35:38
615 571 kacperska marzena   K30 269. 0:17:59 (622.) 0:36:36 07:19 0:35:38
616 348 Sujecka Karolina   K14 137. 0:17:11 (537.) 0:35:57 07:11 0:35:40
617 202 Zaloga Emilia   K30 270. 0:17:00 (526.) 0:36:29 07:17 0:35:40
618 227 Fracczak Joanna   K30 271. 0:17:48 (601.) 0:36:47 07:21 0:35:45
619 209 Lewandowska Katarzyna   K30 272. 0:17:18 (554.) 0:36:24 07:16 0:35:45
620 880 Raszewska Izabela   K40 170. 0:19:13 (711.) 0:37:19 07:27 0:35:46
621 660 Lesniak Paulina   K14 138. 0:16:09 (405.) 0:35:59 07:11 0:35:49
622 100 Mrozowska Anna 1970 K40 171. 0:17:35 (583.) 0:37:12 07:26 0:35:53
623 219 Kazmierczak Barbara   K30 273. 0:17:35 (585.) 0:37:12 07:26 0:35:53
624 194 Garczynska Marzena   K40 172. 0:18:02 (627.) 0:36:50 07:22 0:35:55
625 162 Kacprzak Beata   K40 173. 0:18:02 (628.) 0:36:50 07:22 0:35:55
626 609 Perka Agnieszka   K40 174. 0:18:09 (632.) 0:37:24 07:28 0:35:57
627 819 Jeske-Marciniak Dominika   K14 139. 0:17:21 (559.) 0:36:11 07:14 0:35:59
628 509 Stasiowska Kamila   K30 274. 0:16:55 (508.) 0:36:15 07:14 0:36:00
629 1009 Kolodziejczyk Zaneta   K30 275. 0:18:01 (626.) 0:37:17 07:27 0:36:01
630 490 Kowal Alicja Gazelles Flying Team K50 34. 0:17:31 (577.) 0:36:32 07:18 0:36:04
631 1014 Matyjasik Martyna   K14 140. 0:18:23 (652.) 0:37:28 07:29 0:36:04
632 354 Haremza Malgorzata   K30 276. 0:17:25 (566.) 0:37:09 07:25 0:36:05
633 424 Baszczynska Magdalena   K30 277. 0:17:28 (574.) 0:37:10 07:26 0:36:05
634 794 Pieniazek Katarzyna CHMIELARZ TEAM/ #BIEGACZE K40 175. 0:17:26 (568.) 0:37:10 07:25 0:36:05
635 276 Matyjasik Edyta   K40 176. 0:18:24 (656.) 0:37:29 07:29 0:36:06
636 16 Wagrowska Klaudia Forma na Piatke K14 141. 0:18:22 (647.) 0:37:49 07:33 0:36:15
637 595 Dziubczyk Paulina Forma na Piatke NW K30 278. 0:19:04 (701.) 0:37:52 07:34 0:36:16
638 715 Szybinska Monika Fujitsu Running Team K14 142. 0:17:26 (569.) 0:37:34 07:30 0:36:16
639 23 Otocka Natalia   K14 143. 0:18:22 (648.) 0:37:50 07:34 0:36:16
640 773 Grochulska Ewelina   K14 144. 0:17:53 (609.) 0:36:38 07:19 0:36:18
641 669 Górecka Monika VEOLIA K40 177. 0:18:30 (669.) 0:37:02 07:24 0:36:18
642 661 Blaszczyk Anita   K40 178. 0:17:48 (603.) 0:37:45 07:33 0:36:22
643 7 Ratajczyk Magdalena Brak K30 279. 0:18:08 (630.) 0:37:37 07:31 0:36:23
644 649 Forycka Aleksandra   K14 145. 0:17:35 (584.) 0:36:37 07:19 0:36:23
645 584 Kuden Agnieszka   K40 179. 0:18:23 (653.) 0:37:32 07:30 0:36:27
646 171 Laszczuk Iza Wataha K30 280. 0:18:15 (637.) 0:37:51 07:34 0:36:32
647 898 Kolacz Iga   K14 146. 0:18:25 (661.) 0:37:53 07:34 0:36:36
648 764 Mokwinska Kamila   K40 180. 0:18:30 (670.) 0:37:41 07:32 0:36:40
649 665 Chuchrak Anna VEOLIA K30 281. 0:17:43 (596.) 0:37:08 07:25 0:36:43
650 677 Kuczynska Ewelina VEOLIA K30 282. 0:17:56 (615.) 0:38:07 07:37 0:36:43
651 456 Zawiera Beata   K30 283. 0:17:43 (597.) 0:37:25 07:29 0:36:47
652 403 Tymula-Wojtysiak Marta Nordea K40 181. 0:18:17 (641.) 0:37:38 07:31 0:36:49
653 418 Jankiewicz Katarzyna   K30 284. 0:18:18 (642.) 0:37:37 07:31 0:36:49
654 108 Wagrowska Kamila FORMA NA PIATKE NW K40 182. 0:19:32 (733.) 0:38:24 07:40 0:36:50
655 85 Motylinska Magdalena   K30 285. 0:18:23 (654.) 0:37:30 07:30 0:36:50
656 263 Grzelczak Ewa Forma Na Piatke NW K40 183. 0:19:32 (731.) 0:38:26 07:41 0:36:51
657 205 Kaczmarek Flis Malgorzata   K40 184. 0:18:43 (684.) 0:38:15 07:39 0:36:57
658 203 Pawelec Aldona   K40 185. 0:18:43 (682.) 0:38:15 07:39 0:36:57
659 831 Ungier Anna HolidayZone Anna Ungier K30 286. 0:18:38 (678.) 0:38:10 07:38 0:37:00
660 196 Lizak Martyna   K30 287. 0:17:56 (614.) 0:37:45 07:33 0:37:01
661 997 Jacniacka-Szachowalow Agnieszka   K30 288. 0:18:00 (623.) 0:37:23 07:28 0:37:03
662 817 Stanczyk Monika   K50 35. 0:19:04 (700.) 0:38:39 07:43 0:37:03
663 272 Mlynarczyk-Stepien Marta   K30 289. 0:18:58 (696.) 0:38:29 07:41 0:37:05
664 356 Witkowska Beata Epoka Nordica Lódz K50 36. 0:18:38 (679.) 0:38:26 07:41 0:37:07
665 43 Glowacka MALWINA Dhl Run club K30 290. 0:18:49 (691.) 0:38:28 07:41 0:37:10
666 707 Betke Magdalena Fujitsu Running Team K30 291. 0:18:12 (634.) 0:37:57 07:35 0:37:11
667 554 Warawasowska Agnieszka   K40 186. 0:18:46 (686.) 0:37:54 07:34 0:37:18
668 553 Maciejewska Karina   K30 292. 0:18:47 (689.) 0:37:54 07:34 0:37:19
669 563 Ptycia Malgorzata   K30 293. 0:17:41 (593.) 0:37:37 07:31 0:37:19
670 296 SAKOWICZ DOROTA LZS JUSTYNÓW K40 187. 0:18:18 (643.) 0:38:58 07:47 0:37:20
671 457 Lasota Karolina LZS JUSTYNÓW K14 147. 0:18:28 (664.) 0:38:59 07:47 0:37:20
672 374 Adamczyk Julita   K30 294. 0:18:20 (645.) 0:37:49 07:33 0:37:21
673 14 Fornal Joanna   K40 188. 0:18:19 (644.) 0:37:49 07:33 0:37:22
674 659 Usiak Kamila   K40 189. 0:18:15 (638.) 0:38:59 07:47 0:37:25
675 1024 Bogdal Agnieszka   K40 190. 0:17:58 (620.) 0:38:04 07:36 0:37:27
676 552 Burska Renata   K40 191. 0:18:46 (687.) 0:38:04 07:36 0:37:28
677 839 KUCZYNSKA Aleksandra   K14 148. 0:18:24 (659.) 0:39:11 07:50 0:37:30
678 169 Wagrowska Izabela Forma na Piatke K40 192. 0:18:45 (685.) 0:39:04 07:48 0:37:31
679 582 Laszkiewicz Ewa   K30 295. 0:19:04 (699.) 0:38:36 07:43 0:37:35
680 72 Krzyczmanik Justyna Brak K30 296. 0:19:40 (746.) 0:38:50 07:46 0:37:35
681 166 Pawlowska Dagmara   K14 149. 0:18:42 (681.) 0:38:31 07:42 0:37:36
682 756 Kluczak Marzena Forma na Piatke NW K40 193. 0:19:37 (738.) 0:39:09 07:49 0:37:37
683 372 Efenberger Joanna   K14 150. 0:18:20 (646.) 0:38:33 07:42 0:37:37
684 411 Pik Monika Forma na Piatke K30 297. 0:19:34 (737.) 0:39:13 07:50 0:37:38
685 940 Pawlicka Katarzyna   K30 298. 0:18:57 (694.) 0:38:57 07:47 0:37:42
686 980 Przybysz Jagoda   K30 299. 0:17:12 (539.) 0:38:00 07:36 0:37:42
687 812 Mierczynska Weronika   K30 300. 0:18:37 (676.) 0:38:38 07:43 0:37:42
688 397 Karwowska Beata   K40 194. 0:19:14 (712.) 0:38:36 07:43 0:37:45
689 691 Trzcinska Marzena VEOLIA K50 37. 0:19:18 (716.) 0:38:16 07:39 0:37:46
690 667 Danak Katarzyna VEOLIA K30 301. 0:19:19 (718.) 0:38:16 07:39 0:37:46
691 533 Dziedzic Karolina UPS GBS K14 151. 0:19:02 (697.) 0:38:04 07:36 0:37:46
692 259 Lewandowska Agnieszka   K40 195. 0:18:49 (690.) 0:39:16 07:51 0:37:50
693 309 Polak Gosia   K40 196. 0:18:24 (660.) 0:38:55 07:47 0:37:52
694 515 Czapkowicz Anastazja   K14 152. 0:20:02 (775.) 0:39:27 07:53 0:37:59
695 83 Wozniakowska Anna   K40 197. 0:18:15 (636.) 0:38:54 07:46 0:38:01
696 939 Charkiewicz-Szewczyk Magdalena   K30 302. 0:18:57 (695.) 0:39:18 07:51 0:38:03
697 618 Zmudzinska-Kielbasinska Paulina   K30 303. 0:19:33 (734.) 0:39:40 07:56 0:38:03
698 363 Rulka Martyna wkurw_team K14 153. 0:18:53 (693.) 0:38:20 07:40 0:38:04
699 836 Lipka Dorota Klub Biegacza RTV EURO AGD K40 198. 0:19:07 (706.) 0:39:36 07:55 0:38:08
700 881 Hajduk Malgorzata   K40 199. 0:18:27 (662.) 0:39:08 07:49 0:38:08
701 646 Pluciennik Alina ALPA K50 38. 0:19:19 (719.) 0:39:41 07:56 0:38:09
702 386 Feliksiak Agnieszka   K30 304. 0:19:27 (723.) 0:39:23 07:52 0:38:12
703 15 Hryn Alicja   K14 154. 0:18:38 (677.) 0:39:34 07:54 0:38:20
704 865 Knopek Aleksandra   K30 305. 0:20:16 (780.) 0:39:56 07:59 0:38:27
705 725 Wójtowicz Magdalena   K40 200. 0:19:03 (698.) 0:39:58 07:59 0:38:28
706 699 Wojciechowska Monika Slow Jogging Lódz K30 306. 0:20:16 (781.) 0:39:57 07:59 0:38:28
707 917 Checielewska Kamila   K40 201. 0:19:55 (759.) 0:39:44 07:56 0:38:29
708 107 Chojnacka Dominika   K30 307. 0:19:33 (735.) 0:40:08 08:01 0:38:30
709 4 Ostrowska-Lentas Iwona   K40 202. 0:19:05 (702.) 0:40:00 08:00 0:38:31
710 758 Mlodzieniec Magdalena   K40 203. 0:19:12 (710.) 0:39:47 07:57 0:38:31
711 328 Przygocka-Wypych Magdalena   K50 39. 0:18:30 (667.) 0:39:15 07:51 0:38:32
712 1040 Stasiak Sylwia   K30 308. 0:18:16 (639.) 0:39:06 07:49 0:38:32
713 299 Kaczmarek Emilia   K30 309. 0:19:07 (708.) 0:39:20 07:52 0:38:33
714 973 Zielinska Dorota Atlas Running Team K30 310. 0:19:07 (707.) 0:39:20 07:52 0:38:33
715 314 Ludwiczak Anna   K40 204. 0:19:42 (750.) 0:40:11 08:02 0:38:33
716 313 Kusy Aleksandra   K40 205. 0:19:42 (752.) 0:40:11 08:02 0:38:33
717 327 Szustak Aleksandra   K14 155. 0:20:00 (770.) 0:39:45 07:57 0:38:34
718 484 Ubych Aneta   K40 206. 0:19:17 (713.) 0:39:55 07:59 0:38:35
719 123 Bloch Beata Epoka Nordica K50 40. 0:19:19 (717.) 0:39:57 07:59 0:38:37
720 291 Glowacka Anna   K40 207. 0:18:35 (674.) 0:40:01 08:00 0:38:37
721 164 Gryszanowicz Zuzanna   K14 156. 0:20:00 (772.) 0:39:50 07:58 0:38:38
722 137 Woch Anna FORMANA PIATKE NW K40 208. 0:19:37 (739.) 0:40:14 08:02 0:38:43
723 870 Miller Aleksandra   K14 157. 0:18:23 (650.) 0:39:51 07:58 0:38:44
724 822 Witczak Marta FORMA NA PIATKE NW K40 209. 0:19:07 (705.) 0:40:00 08:00 0:38:45
725 760 Jarczynska Magdalena   K40 210. 0:19:18 (714.) 0:40:02 08:00 0:38:47
726 204 Jarek Malgorzata FORMA NA PIATKE NW K40 211. 0:19:40 (744.) 0:40:20 08:04 0:38:47
727 195 Kosecka Katarzyna FORMA NA PIATKE NW K50 41. 0:19:41 (747.) 0:40:20 08:04 0:38:48
728 1026 Kalisz Dagmara   K40 212. 0:18:39 (680.) 0:39:36 07:55 0:38:49
729 146 Rólka Kamila   K30 311. 0:18:35 (673.) 0:39:20 07:52 0:38:51
730 871 Szlakowicz Ewa   K40 213. 0:18:22 (649.) 0:39:58 07:59 0:38:51
731 409 Mokrosinska Anna Nordea K40 214. 0:18:28 (663.) 0:39:40 07:56 0:38:52
732 767 Filipowska Bogusia Forma na Piatke NW K40 215. 0:19:57 (763.) 0:40:32 08:06 0:38:56
733 415 Anders Irena FORMA NA PIATKE K50 42. 0:19:59 (764.) 0:40:32 08:06 0:38:58
734 131 Olejniczak Dorota   K50 43. 0:19:59 (765.) 0:40:32 08:06 0:38:58
735 405 Londka Marlena NW na piatke K40 216. 0:19:59 (767.) 0:40:31 08:06 0:38:58
736 496 Olejniczak Paulina Forma na piatke NW K14 158. 0:19:59 (766.) 0:40:32 08:06 0:38:59
737 27 Wesolowska Magdalena Biegamy w Zgierzu K30 312. 0:19:21 (721.) 0:40:25 08:05 0:39:00
738 229 Wasiewicz Katarzyna   K40 217. 0:19:06 (703.) 0:40:22 08:04 0:39:00
739 224 Wasiewicz Malgorzata   K14 159. 0:19:07 (704.) 0:40:22 08:04 0:39:00
740 502 Plominska Karolina   K40 218. 0:19:32 (730.) 0:40:04 08:00 0:39:04
741 596 Kolasinska Kamila   K30 313. 0:19:34 (736.) 0:40:04 08:00 0:39:06
742 208 Klimczak Anna   K30 314. 0:19:18 (715.) 0:39:46 07:57 0:39:10
743 803 Dworakowska Katarzyna   K30 315. 0:18:53 (692.) 0:39:53 07:58 0:39:13
744 807 binczyk barbara   K60+ 6. 0:19:26 (722.) 0:40:16 08:03 0:39:17
745 265 Olejniczak Dominika Forma na piatke NW K14 160. 0:20:05 (777.) 0:40:58 08:11 0:39:19
746 448 Mroczek-Zal Justyna Bushi Torun K40 219. 0:19:32 (732.) 0:40:57 08:11 0:39:20
747 994 Kozik Wioletta   K40 220. 0:19:28 (726.) 0:40:10 08:02 0:39:22
748 183 Kwiatkowska Katarzyna   K50 44. 0:19:40 (743.) 0:39:56 07:59 0:39:25
749 975 Rosinska Marta   K14 161. 0:19:39 (741.) 0:39:56 07:59 0:39:26
750 197 Fraczkowska Paulina   K14 162. 0:19:40 (742.) 0:39:57 07:59 0:39:26
751 778 Wróbel Marzena   K40 221. 0:19:42 (751.) 0:40:33 08:06 0:39:32
752 45 Owczarek Wiktoria   K14 163. 0:20:00 (769.) 0:39:56 07:59 0:39:33
753 2 Fiszer Anna   K40 222. 0:19:38 (740.) 0:40:35 08:07 0:39:33
754 40 Owczarek Beata   K40 223. 0:20:00 (768.) 0:39:57 07:59 0:39:34
755 829 Bochenek Anna Forma na piatke K30 316. 0:19:20 (720.) 0:40:50 08:10 0:39:35
756 792 Cechulska Agata   K14 164. 0:18:43 (683.) 0:40:00 08:00 0:39:44
757 612 Kubicka Elzbieta JANUS RUNNING TEAM K60+ 7. 0:19:41 (749.) 0:41:06 08:13 0:39:50
758 664 Chodupska Joanna VEOLIA K30 317. 0:19:10 (709.) 0:40:08 08:01 0:39:54
759 1034 Moraczewska Justyna   K40 224. 0:20:01 (773.) 0:41:12 08:14 0:39:58
760 319 Zerominska Paulina   K30 318. 0:19:49 (756.) 0:41:57 08:23 0:39:59
761 962 Zajkiewicz Maja VEOLIA K30 319. 0:19:30 (728.) 0:40:49 08:09 0:40:00
762 657 Markiewicz Agnieszka   K40 225. 0:20:01 (774.) 0:41:13 08:14 0:40:00
763 874 Jachimowicz Ewa nordea runners K40 226. 0:19:43 (753.) 0:41:15 08:15 0:40:00
764 232 Golebowska Aneta   K30 320. 0:19:50 (757.) 0:41:57 08:23 0:40:01
765 781 Danel Agata   K30 321. 0:19:27 (724.) 0:40:58 08:11 0:40:06
766 385 Dynowska Sylwia   K30 322. 0:20:15 (778.) 0:42:02 08:24 0:40:14
767 115 Szejna Marika Kino na Wilenskiej K30 323. 0:20:15 (779.) 0:42:03 08:24 0:40:15
768 686 Pajerska Katarzyna VEOLIA K40 227. 0:18:46 (688.) 0:40:58 08:11 0:40:23
769 784 Zelek Magdalena   K40 228. 0:19:48 (754.) 0:40:59 08:11 0:40:24
770 984 Switala Karolina Garrosa Team K30 324. 0:20:30 (785.) 0:42:06 08:25 0:40:25
771 428 Dwóznik Aneta   K14 165. 0:19:52 (758.) 0:41:19 08:15 0:40:26
772 673 Koska Ewelina VEOLIA K30 325. 0:19:32 (729.) 0:41:53 08:22 0:40:32
773 436 Sykula Rafal bella K30 326. 0:19:40 (745.) 0:41:56 08:23 0:40:34
774 431 Sykula Izabela bella K30 327. 0:19:41 (748.) 0:41:56 08:23 0:40:35
775 878 Szydziak Jolanta   K50 45. 0:19:48 (755.) 0:41:02 08:12 0:40:42
776 820 BARTOSIK KRYSTYNA   K60+ 8. 0:19:55 (760.) 0:41:33 08:18 0:40:42
777 459 Kotulska Marzena   K30 328. 0:20:42 (790.) 0:41:53 08:22 0:40:47
778 751 Szemberska Agata 1989 K30 329. 0:19:28 (727.) 0:41:44 08:20 0:40:51
779 752 Rabenda Martyna   K30 330. 0:19:27 (725.) 0:41:48 08:21 0:40:54
780 1 Boodie Katarzyna   K40 229. 0:20:00 (771.) 0:41:29 08:17 0:40:58
781 80 Kowalewska Sandra   K14 166. 0:19:56 (762.) 0:42:11 08:26 0:41:13
782 74 Gortat Maja   K14 167. 0:19:56 (761.) 0:42:13 08:26 0:41:14
783 989 Charusta Magdalena   K30 331. 0:20:22 (784.) 0:42:46 08:33 0:41:24
784 990 Markiewicz Paulina   K30 332. 0:20:22 (783.) 0:42:46 08:33 0:41:24
785 743 wozniak MALGORZATA   K40 230. 0:20:36 (787.) 0:41:50 08:22 0:41:27
786 572 Sygula Malgorzata Sygula   K40 231. 0:20:36 (788.) 0:41:50 08:22 0:41:27
787 695 Knypl Iwona Medycyna Grabieniec sp. z o.o. K50 46. 0:20:48 (793.) 0:42:38 08:31 0:41:34
788 717 Pietrzkowska Katarzyna   K40 232. 0:20:55 (797.) 0:42:56 08:35 0:41:43
789 70 Mchitarian Kamila   K40 233. 0:20:19 (782.) 0:42:30 08:30 0:41:44
790 187 Dajczer Magdalena   K30 333. 0:20:02 (776.) 0:42:02 08:24 0:41:44
791 963 Pawlik Ewa VEOLIA K50 47. 0:20:46 (792.) 0:43:38 08:43 0:41:49
792 160 Miras Magdalena   K30 334. 0:20:57 (801.) 0:43:27 08:41 0:42:10
793 141 Nycz Katarzyna   K30 335. 0:20:57 (800.) 0:43:28 08:41 0:42:11
794 168 Kremb Nikita   K14 168. 0:21:55 (821.) 0:43:37 08:43 0:42:12
795 896 Strzelecka Gabrysia Twin Team K14 169. 0:20:55 (795.) 0:43:57 08:47 0:42:18
796 648 Kremb Monika   K40 234. 0:21:55 (819.) 0:43:44 08:44 0:42:19
797 325 Tokarz Anna   K50 48. 0:21:39 (813.) 0:44:08 08:49 0:42:21
798 1032 Ancuta Julita   K50 49. 0:20:34 (786.) 0:43:16 08:39 0:42:25
799 529 Skowronska Paulina   K40 235. 0:21:14 (807.) 0:43:39 08:43 0:42:27
800 200 Kochaniak Maria Epoka NordicaLódz K60+ 9. 0:20:55 (796.) 0:44:06 08:49 0:42:30
801 92 Szymborska Anna   K40 236. 0:20:44 (791.) 0:43:46 08:45 0:42:36
802 1033 Labus Anna   K30 336. 0:20:55 (798.) 0:44:17 08:51 0:42:38
803 866 Strzelecka Malgorzata Twin Team K30 337. 0:20:56 (799.) 0:44:18 08:51 0:42:39
804 964 Malecka Beata VEOLIA K14 170. 0:21:55 (820.) 0:43:38 08:43 0:42:58
805 1038 Hajdukiewicz Monika   K14 171. 0:20:40 (789.) 0:43:55 08:47 0:43:00
806 420 Wieczorek Ewelina mBank S.A. K30 338. 0:21:27 (808.) 0:44:13 08:50 0:43:02
807 8 Kacprzak Marta   K30 339. 0:21:08 (805.) 0:44:06 08:49 0:43:16
808 482 Kaczorowska Ewa Psychopraca.net K30 340. 0:21:42 (814.) 0:44:54 08:58 0:43:31
809 511 Slazak Katarzyna   K40 237. 0:21:31 (810.) 0:45:05 09:01 0:43:32
810 948 Gorczakowska Anna   K40 238. 0:21:31 (811.) 0:45:05 09:01 0:43:32
811 105 Swiecicka Natalia   K14 172. 0:21:48 (817.) 0:45:32 09:06 0:43:48
812 44 Korobczuk Barbara   K30 341. 0:21:50 (818.) 0:45:20 09:04 0:43:49
813 949 Walewska Urszula   K40 239. 0:21:09 (806.) 0:44:26 08:53 0:43:57
814 718 Wawrzyniak Katarzyna Jacek Wawrzyniak K40 240. 0:21:06 (802.) 0:45:21 09:04 0:44:07
815 720 Marciniak Beata   K40 241. 0:21:07 (803.) 0:45:20 09:04 0:44:08
816 727 Mizia Marta   K40 242. 0:21:08 (804.) 0:45:20 09:04 0:44:08
817 684 Musialek Joanna VEOLIA K40 243. 0:21:43 (815.) 0:45:00 09:00 0:44:16
818 113 Graczyk Katarzyna   K30 342. 0:21:29 (809.) 0:45:54 09:10 0:44:17
819 666 Ciach-Fligiel Aleksandra VEOLIA K40 244. 0:21:46 (816.) 0:45:00 09:00 0:44:19
820 956 Drozd Karolina Sonko Team K30 343. 0:21:38 (812.) 0:44:47 08:57 0:44:37
821 91 Fik Katarzyna   K30 344. 0:22:18 (822.) 0:45:43 09:08 0:44:58
822 542 Jablonska Nina   K14 173. 0:22:34 (824.) 0:46:35 09:19 0:45:33
823 215 Borzuchowska Hanna   K14 174. 0:22:48 (827.) 0:47:38 09:31 0:46:08
824 201 Tomasik Daniela osoba prywatna K60+ 10. 0:22:48 (826.) 0:47:39 09:31 0:46:09
825 212 Borzuchowska Monika   K40 245. 0:22:49 (828.) 0:47:39 09:31 0:46:10
826 499 Wozniak Malgorzata   K30 345. 0:22:35 (825.) 0:47:18 09:27 0:46:17
827 970 Czerwiec Aleksandra   K30 346. 0:22:25 (823.) 0:47:57 09:35 0:46:19
828 632 Klink Malgorzata   K30 347. 0:22:56 (831.) 0:47:52 09:34 0:46:27
829 5 Hajdukiewicz Agnieszka   K30 348. 0:22:55 (830.) 0:47:52 09:34 0:46:27
830 795 Przybylska-Kosmatka Emanuela   K30 349. 0:22:54 (829.) 0:47:45 09:33 0:46:38
831 943 Mazur Malgorzata NWPL Garrosa Team K40 246. 0:23:40 (836.) 0:48:25 09:41 0:46:43
832 322 Sulej Teresa Rajsport Active K60+ 11. 0:23:40 (837.) 0:48:25 09:41 0:46:43
833 332 Malag Aneta   K30 350. 0:23:26 (835.) 0:48:03 09:36 0:46:54
834 338 Korczak-Staszewska Karolina   K30 351. 0:23:18 (832.) 0:48:04 09:36 0:46:58
835 76 Bak Marta   K14 175. 0:23:19 (833.) 0:48:04 09:36 0:46:59
836 455 Rulka Gosia wkurw_team K40 247. 0:20:55 (794.) 0:49:16 09:51 0:47:55
837 481 Pawlak Krysia wkurw_team K60+ 12. 0:24:24 (846.) 0:49:15 09:51 0:47:55
838 676 Ksiezak Magdalena VEOLIA K40 248. 0:24:21 (845.) 0:49:10 09:50 0:48:22
839 461 Jurczak - Samiec Renata   K40 249. 0:23:21 (834.) 0:49:08 09:49 0:48:22
840 663 Bonk Ramona VEOLIA K30 352. 0:24:21 (844.) 0:49:13 09:50 0:48:25
841 142 Korycka Mariola FORMA NA PIATKE NW PABIANICE K30 353. 0:24:09 (840.) 0:50:24 10:04 0:48:43
842 110 Jaslan Andzelika Forma na Piatke K40 250. 0:24:10 (841.) 0:50:24 10:04 0:48:44
843 674 Kowalczyk Milena VEOLIA K40 251. 0:25:01 (847.) 0:50:00 10:00 0:49:20
844 740 Feldman Agnieszka rajsport active K40 252. 0:23:48 (838.) 0:51:02 10:12 0:50:03
845 81 Michalak Magdalena WATAHA LACZY NAS BIEGANIE K30 354. 0:23:48 (839.) 0:51:02 10:12 0:50:04
846 906 Wlazlowicz Agnieszka slowjogging K40 253. 0:24:19 (843.) 0:52:04 10:24 0:50:11
847 284 Gronek Ilona Slow Jogging Lódz K40 254. 0:24:16 (842.) 0:52:15 10:27 0:50:17
848 25 Szczocarz Dominika   K40 255. 0:26:01 (848.) 0:53:37 10:43 0:52:06
849 993 Skolnicka Klaudia   K14 176. 0:28:37 (851.) 0:54:06 10:49 0:52:12
850 152 KARABIN VIOLETTA   K40 256. 0:27:47 (849.) 0:56:33 11:18 0:54:42
851 689 Spultowska Joanna VEOLIA K40 257. 0:28:53 (852.) 0:59:10 11:50 0:57:17
852 688 Piecho Katarzyna VEOLIA K50 50. 0:29:00 (854.) 0:59:08 11:49 0:57:22
853 694 Wojda Marzena VEOLIA K50 51. 0:28:59 (853.) 0:59:10 11:50 0:57:24
854 692 Wegenko Justyna VEOLIA K40 258. 0:28:24 (850.) 0:59:11 11:50 0:57:27
PK 858 Brewinski Sylwek       0:11:25 (1.) 0:23:01 04:36 0:22:21
PK 450 Adamczewski Slawek OSP LIPINY     0:12:38 (2.) 0:25:22 05:04 0:25:21
PK 972 Lasota Tomasz Palm Team     0:13:19 (3.) 0:25:50 05:10 0:25:24
PK 800 Dabrowski Filip REEBOKRUNCREW LDZ     0:13:20 (5.) 0:27:00 05:24 0:26:37
PK 714 Sleczkowski Blazej Fujitsu Running Team     0:13:20 (4.) 0:27:08 05:25 0:26:51
PK 37 Malolepszy Zdzislaw       0:14:35 (6.) 0:30:15 06:03 0:28:25
PK 373 Wierzbicki Piotr       0:14:48 (7.) 0:29:30 05:54 0:28:51
PK 475 Jezierski Patryk Zuzia Team     0:15:02 (8.) 0:31:40 06:20 0:31:03
PK 545 Szymanski Rafal       0:16:20 (11.) 0:33:39 06:43 0:32:37
PK 768 Kulawinski Michal       0:16:02 (9.) 0:33:12 06:38 0:32:40
PK 1030 Czwartos Maciej       0:16:14 (10.) 0:32:59 06:35 0:32:45
PK 491 Kanski Pawel       0:17:55 (13.) 0:35:53 07:10 0:34:03
PK 1012 Kowalski Mateusz       0:16:53 (12.) 0:36:38 07:19 0:36:17
PK 357 Witkowski Jacek Epoka Nordica Lódz     0:18:36 (14.) 0:38:25 07:41 0:37:06
PK 601 Jarek Sergiusz FORMA NA PIATKE NW     0:19:38 (15.) 0:40:20 08:04 0:38:45
PK 654 Szmigielski Jaroslaw       0:20:01 (16.) 0:41:13 08:14 0:40:00
PK 719 Wawrzyniak Jacek Jacek Wawrzyniak     0:21:07 (17.) 0:45:20 09:04 0:44:07
PK 938 Mizia Ryszard Kizie Mizie     0:21:07 (18.) 0:45:20 09:04 0:44:07
PK 266 Nosek Robert NOSKI TRZY     0:23:02 (20.) 0:48:25 09:41 0:46:40
PK 268 Nosek Jan NOSKI TRZY     0:23:02 (19.) 0:48:25 09:41 0:46:40
PK 289 Gronek Marek Epoka Nordica Lódz     0:24:18 (21.) 0:52:09 10:25 0:50:14

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.