E-poradniki

Moja przygoda z bieganiem zaczęła się kiedy jeszcze byłam właściwie dzieckiem. Ta aktywność jest ze mną od zawsze i czuję się w niej jak ryba w wodzie. Jednak wiem, że wiele z Was zaczyna biegać jako osoby dorosłe - z różnych powodów. Szukacie sposobu na czas wolny, pomocy w utracie kilogramów, a czasami po prostu chcecie zmienić swoje życie i zakładacie buty biegowe, by po kilku latach stać się zupełnie inną, nową osobą.

W związku z tym, że bieganie jest bardzo popularne i w zasadzie łatwo jest zacząć - nie potrzeba nic, tylko odrobiny motywacji, coraz więcej osób zaczyna biegać. Wiele także siedząc na kanapie wciąż marzy o tym, aby zacząć. Takie rozpoczynające swoją przygodę z bieganiem osoby pytają mnie o różne rzeczy, dopytują o podstawy na grupie facebook'owej lub w wiadomościach prywatnych. To właśnie dla nich przede wszystkim przygotowuję różne poradniki w postaci e-booków, dzięki którym mogą poznać podstawy i bez obawy rozpocząć swoją biegową podróż.

Jeżeli chcesz wiedzieć, co da Ci bieganie, jak zacząć, jak się ubrać, jaki plan treningowy wdrożyć, by przebiec swoje pierwsze 5 km, to ten poradnik jest dla Ciebie:


Jeżeli szukasz informacji o tym jak biegać zimą, jak się ubrać, aby nie przemarznąć, co zrobić aby unikać kontuzji i trudności zdrowotnych, jak i co jeść oraz dlaczego pomimo treningów nie widzisz rezultatów na wadze, koniecznie przeczytaj przygotowany przeze mnie we współpracy z marką RB Active Poradnik biegowej Śnieżynki:


Jeżeli interesuje Cię kobiecy cykl hormonalny i szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące tego, kiedy trenować aby uzyskiwać najlepsze rezultaty, a kiedy lepiej zasiąść z łyżeczką miodu w kąciku, koniecznie poczytaj o kobiecych hormonach:


Natomiast jeżeli szukasz informacji o tym jak poprawnie oddychać w czasie biegu, by bez zadyszki spokojnie robić zaplanowane kilometry, w jaki sposób trenować siłę nóg, by widzieć wyraźne postępy z każdym kolejnym miesiącem, a także jak poprawnie przygotować się do startu w zawodach - zajrzyj koniecznie do Poradnika biegowej koniczynki: