Stanikowe NOWOŚCI Anita 2020!

ndz., 03/15/2020 - 12:28

Po koralowym szaleństwie na naszych biegach kobiet w 2019 nadchodzi czas na sprawdzoną klasykę, ale z energetyzującym akcentem! Czym zaskoczy nas Anita? Jakie modele i kolory wejdą na nasze biegowo-piersiowe salony? I wreszcie w czym można wybierać, jeśli chodzi o światowe nowości sportowe z serii Anita active? 

W czym na Bieg Kobiet Zawsze Pier (w)si 2020? 

Fanki sprawdzonego kroju stanika z maksymalnym wsparciem czyli DeltaPad air control, będą zachwycone! Tym razem swoje piersi ubiorą dla odmiany w szlachetny antracyt. To bowiem właśnie ten kolor zyskał największą sympatię i decyzją naszej społeczności wchodzi na oficjalne salony biegów kobiet w 2020 zastępując ubiegłoroczny CORAL. 

Nie oznacza to jednak, że zawodniczki dla odmiany nie będą miały innych, bardziej dynamicznych kolorów do wyboru. Międzynarodową nowością roku 2020 jest z m.in. żółta Delta Pad. Pierwsze wiosenne skowronki ćwierkają, że na świecie ten dosyć nietypowy kolor przyjął się z dużym entuzjazmem.

Żółte wstawki obecne na tegorocznych pokazach mody, znalazły się także na sprawdzonym modelu momentum, który w tym roku obchodzi  10-lecie, zbierając po drodze wiele międzynarodowych nagród! Od modelu Delta Pad, odróżnia go przede wszystkim okrągły dekolt i inaczej wyprofilowane miseczki. 

Duży biust pod kontrolą aż do miski K! 

Wiem, jaką zmorą bywa znalezienie odpowiedniego stanika sportowego dla dużego biustu. Koniec z tym! Anita na szczęście wychodzi „max size” biustom naprzeciw. W tegorocznej kolekcji pojawiły się nowe staniki extreme control Plus, z podwójnymi ergonomicznymi ramiączkami, które zapewniają świetne wsparcie nawet przy miseczkach w rozmiarze K. Dzięki temu nawet kobiety o obfitych kształtach mogą utrzymać swój biust w ryzach i spokojnie upajać się endorfinami podczas aktywności. 

Co powiesz na tatuaż?

Myślę, że ta propozycja może przypaść do gustu nawet tym kobietom, które nie są fankami zdobienia skóry tuszem. Jednym z moich faworytów wśród nowości na ten sezon jest limitowana kolekcja staników extreme control o nazwie „Tattoo”. Na całej powierzchni znajduje się nadruk w maoryski wzór - dla mnie pomysł na piątkę. 

Dla fanek minimalizmu

W nowej kolekcji jest też coś dla kolorystycznych minimalistek. Pojawia się oczywiście nieprzemijalny antracyt czy czerń, a ja z kolei jestem zachwycona „deltami” w subtelnym odcieniu pudrowego różu, który w dodatku posiada uroczą katalogową nazwę: „smart rose”.  

Projektantom Anita zależało, aby staniki stanowiły nie tylko stabilną podporę dla biustu w trakcie aktywności fizycznej, ale również,  aby był to modny i wygodny dodatek do całej sportowej garderoby. To odzwierciedlenie trendu Athleisure (od „athletic” i  „leisure” – słów odnoszących się do sportu i czasu wolnego), w myśl którego można nosić je nie tylko na trening, ale także do codziennych  mniej zobowiązujących ubrań. Okazuje się, że staniki sportowe są na tyle wygodne, że zwyczajnie trudno się z nimi rozstać! Znamy to z własnych przykładów. 

Po przejrzeniu nowej kolekcji upewniam się w jednym: światy mody i sportu totalnie się przeniknęły. Staniki sportowe nie mają już nic wspólnego z nudnymi ciuchami, chowanymi pod top podczas biegania i po prostu aż chce się je nosić i być aktywną! Zwłaszcza, że rozmiarówka, nie ogranicza się jak niegdyś do rozmiaru D. 

Komentarze Disqus