Wrocław 7 IV | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Wrocław 7 IV

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię KLUB / FIRMA KAT. M-ce w kat tempo min/km Czas netto Wynik  
1 2522 WŁODARCZYK PATRYCJA JKLA JAWOR-JAWORZNO     03:55 00:19:32 00:19:33
2 1284 BIERNACKA KATARZYNA MKS SIECHNICE     04:04 00:20:20 00:20:21
3 1267 WOJTANOWSKA PAULINA BOMBERKI     04:09 00:20:42 00:20:43
4 218 ROZUMKIEWICZ SONIA WWW.TRENUJZROZUMEM.PL K14-29 1 04:09 00:20:46 00:20:46
5 1850 WIĘCEK ANNA IDEA GETIN LEASING S.A. K30-39 1 04:09 00:20:47 00:20:48
6 649 ZIĘBA EWA ZIĘBA TEAM K14-29 2 04:15 00:21:15 00:21:16
7 676 BERNAT KATARZYNA BIEGOWA ŚWIDNICA K40-49 1 04:15 00:21:16 00:21:18
8 1470 ŁABUZ MAŁGORZATA IBM K30-39 2 04:18 00:21:29 00:21:31
9 2081 DURKALEC JAGODA KARKONOSZ RUNNING TEAM K14-29 3 04:20 00:21:42 00:21:44
10 926 ZAGÓRSKA IZABELA   K14-29 4 04:21 00:21:47 00:22:03
11 948 KOŚCIK ELŻBIETA KARKONOSZ RUNNING TEAM K40-49 2 04:23 00:21:53 00:21:54
12 1166 PIROZEK ANETA   K14-29 5 04:23 00:21:53 00:21:55
13 2439 BORUC MARIKA RAZ SZCZECIN K14-29 6 04:23 00:21:55 00:21:56
14 1316 PRAŻUCH ALICJA   K14-29 7 04:24 00:21:59 00:22:01
15 575 KULIK IWONA 1992 K14-29 8 04:26 00:22:09 00:22:11
16 939 BRYDA DOROTA EURODENT ŁOSIÓW K40-49 3 04:28 00:22:18 00:22:22
17 526 IWANOW JULIA   K14-29 9 04:28 00:22:20 00:22:23
18 2521 KRZYMIŃSKA PATRYCJA RUN BABY POLSKA K30-39 3 04:28 00:22:20 00:22:21
19 380 FLOREK KATARZYNA   K30-39 4 04:29 00:22:23 00:22:29
20 617 NALEWALSKA JOANNA #SOBASTEAM K30-39 5 04:31 00:22:33 00:22:35
21 68 KOCANDA ALINA RAJSPORT ACTIV K30-39 6 04:33 00:22:45 00:23:22
22 3 OLEJNIK MARTA   K14-29 10 04:33 00:22:46 00:22:48
23 1020 WALEŃSKA EWA DOZAMEL SP. Z O.O. K40-49 4 04:33 00:22:47 00:22:51
24 756 SULMA AGNIESZKA WKB PIAST K30-39 7 04:35 00:22:53 00:22:58
25 312 TOMASZEWSKA PAULINA   K14-29 11 04:36 00:22:59 00:23:05
26 659 CZEKALSKA MARIOLA KOTWICA BRZEG K50-59 1 04:37 00:23:03 00:23:06
27 1568 BIAŁOBŁOCKA ALICJA   K30-39 8 04:38 00:23:09 00:24:06
28 1519 HERMANOWICZ DOMINIKA   K30-39 9 04:40 00:23:21 00:23:24
29 1087 PENIOWICZ JUSTYNA RUNNING TEAM MILICZ K30-39 10 04:42 00:23:30 00:23:31
30 524 SMOLIŃSKA PAULINA   K14-29 12 04:42 00:23:32 00:23:42
31 860 SZCZUROWSKA JOANNA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START"! K40-49 5 04:43 00:23:33 00:23:34
32 1421 ŻARCZYŃSKA MAGDALENA GEOBAN K14-29 13 04:43 00:23:35 00:23:39
33 1072 OLEKSY JADWIGA   K30-39 11 04:47 00:23:54 00:23:59
34 329 HYPIAK JOANNA TRIACTIV RIDLEY K30-39 12 04:48 00:24:02 00:24:12
35 1823 PODKOWSKA BEATA WKB PIAST/ADRIAN DANILEWICZ GROUP K50-59 2 04:48 00:24:02 00:24:06
36 118 HANZII VERONIKA   K30-39 13 04:50 00:24:08 00:24:10
37 1885 BOĆKO EWA WATAHA GRUPA TRENINGOWA K30-39 14 04:50 00:24:10 00:25:07
38 323 PANCYLEJKO BEATA RAJSPORT ACTIVE K40-49 6 04:50 00:24:12 00:24:21
39 2221 DRĄŻEWSKA MONIKA   K14-29 14 04:51 00:24:13 00:24:25
40 1992 FRĄCZYK SABINA   K30-39 15 04:53 00:24:25 00:24:53
41 2012 SARAT NATALIA BOMBERKI K14-29 15 04:53 00:24:27 00:24:31
42 2035 POTONIEC KAROLINA   K14-29 16 04:56 00:24:41 00:24:44
43 1282 CHMIELEWSKA SYLWIA KARKONOSZ RUNNING TEAM K40-49 7 04:57 00:24:45 00:24:50
44 153 NAWROCKA SYLWIA KB SUKCES ŻMIGRÓD K40-49 8 04:57 00:24:46 00:24:49
45 344 DZIERGWA AGNIESZKA #SOBASTEAM K30-39 16 04:58 00:24:50 00:24:57
46 1002 BIRECKA MONIKA   K14-29 17 04:59 00:24:54 00:24:58
47 843 DĄBROWSKA PATRYCJA   K30-39 17 04:59 00:24:55 00:25:07
48 1213 KUMÓR MAGDALENA   K30-39 18 04:59 00:24:56 00:25:48
49 949 KORPAL MONIKA   K30-39 19 05:00 00:24:58 00:25:29
50 155 ŚWIĘCKA JOANNA   K30-39 20 05:00 00:24:58 00:25:17
51 404 SIKORA AGNIESZKA MATNER RUNNING TEAM K40-49 9 05:00 00:24:59 00:25:03
52 833 OBIEGŁO-KIECKA JULITA   K14-29 18 05:00 00:25:02 00:25:08
53 2122 SALETA ANNA   K14-29 19 05:00 00:25:02 00:25:06
54 1657 SMUKOWSKA MONIKA   K14-29 20 05:01 00:25:03 00:25:14
55 148 BIERNACKA BEATA   K30-39 21 05:01 00:25:03 00:25:40
56 712 SKOLASINSKA OLGA   K30-39 22 05:01 00:25:06 00:25:18
57 1681 ZIELIŃSKA ANETA   K14-29 21 05:02 00:25:09 00:25:11
58 760 LUCHOWSKA SYLWIA   K30-39 23 05:02 00:25:10 00:25:14
59 2449 JASEK DOMINIKA DOMINIKA JASEK K40-49 10 05:02 00:25:11 00:25:33
60 1199 MAJEWSKA-SZYMCZYK JOANNA OCZY WAŻKI K30-39 24 05:02 00:25:11 00:25:14
61 778 TOMCZYK KAMILA   K30-39 25 05:02 00:25:11 00:26:16
62 135 BIAZIK ANETA   K30-39 26 05:02 00:25:12 00:30:57
63 306 TOMASZEWSKA EWA   K40-49 11 05:02 00:25:12 00:25:17
64 613 KUBICA ESTERA   K14-29 22 05:03 00:25:14 00:25:18
65 1181 SZAFRANIEC KAROLINA LEAN-TECH S.C. K30-39 27 05:03 00:25:16 00:25:18
66 284 KRAKOWSKA ANNA   K30-39 28 05:04 00:25:19 00:25:22
67 1610 WESOŁOWSKA KINGA   K14-29 23 05:04 00:25:21 00:25:26
68 2264 KRZYWIECKA OLIWIA   K14-29 24 05:04 00:25:21 00:25:36
69 991 KOWALCZYK KAROLINA   K30-39 29 05:05 00:25:24 00:25:47
70 1200 RESPONDEK ALEKSANDRA OCZY WAŻKI K40-49 12 05:05 00:25:24 00:25:26
71 748 HADUŁA JUSTYNA   K30-39 30 05:06 00:25:30 00:31:14
72 1889 MARCINKIEWICZ MARTA MATNER RUNNING TEAM K50-59 3 05:06 00:25:32 00:25:36
73 1373 ŻYTO JOANNA   K40-49 13 05:07 00:25:34 00:31:18
74 1964 ZALEWSKA JUSTYNA   K14-29 25 05:07 00:25:34 00:25:53
75 1127 WOJNO IZABELA   K40-49 14 05:07 00:25:35 00:31:18
76 1137 RABIEJ MAŁGORZATA BBKTS K30-39 31 05:07 00:25:36 00:25:45
77 192 SZPETECKA MARCELINA   K30-39 32 05:07 00:25:37 00:25:38
78 2429 GLINIANY DAGMARA MLAMPERSKI_RUN K40-49 15 05:08 00:25:40 00:25:44
79 2364 BURGIEL MAJA   K14-29 26 05:08 00:25:40 00:25:55
80 1689 WINNIK KAMILA INDYWIDUALNIE K30-39 33 05:08 00:25:41 00:26:19
81 366 KIJAS MAJA   K30-39 34 05:08 00:25:42 00:25:44
82 2393 CEBULA EWEINA OSADKOWSKI-CEBULSKI K40-49 16 05:09 00:25:43 00:25:45
83 239 QANNITA PATRYCJA   K30-39 35 05:09 00:25:45 00:26:24
84 2170 KĘDZIORA ALEKSANDRA GT RAT K40-49 17 05:10 00:25:48 00:26:36
85 1114 SUDOLSKA AGNIESZKA OGT K30-39 36 05:10 00:25:50 00:25:54
86 2425 BAUT AGATA   K30-39 37 05:10 00:25:51 00:26:14
87 355 RAJTER EMILIA   K40-49 18 05:10 00:25:51 00:26:31
88 936 PIOWCZYK MARTA   K14-29 27 05:10 00:25:52 00:26:00
89 1047 FĄFROWICZ MAGDALENA   K14-29 28 05:11 00:25:53 00:26:23
90 893 KOWALSKA KRYSTYNA   K60+ 1 05:11 00:25:54 00:25:57
91 471 WÓJCICKA MONIKA MKS SIECHNICE K30-39 38 05:11 00:25:55 00:26:01
92 1540 STACH JOANNA   K40-49 19 05:11 00:25:57 00:26:03
93 1633 PĄSIEK AGNIESZKA   K30-39 39 05:12 00:26:00 00:31:47
94 2142 STEC KATARZYNA   K40-49 20 05:13 00:26:03 00:26:25
95 1409 CALIK-JOŃCZAK AGNIESZKA GEOBAN K40-49 21 05:13 00:26:03 00:26:14
96 1764 MACH WIKTORIA   K14-29 29 05:13 00:26:04 00:27:01
97 1085 WOŹNIAK KAROLINA   K14-29 30 05:13 00:26:04 00:27:01
98 1752 FRĄCKOWIAK KATARZUNA PUB GRAMOPHONE KĘPNO K14-29 31 05:13 00:26:06 00:26:15
99 1844 MACIUSZEK ANETA IDEA GETIN LEASING S.A. K14-29 32 05:13 00:26:07 00:26:23
100 1663 LADACZEK MARZENA   K30-39 40 05:14 00:26:09 00:26:30
101 2165 CZWOJDRAK ALEKSANDRA   K30-39 41 05:14 00:26:09 00:27:02
102 2228 PROCHOWSKA JUSTYNA   K30-39 42 05:14 00:26:11 00:31:55
103 2320 RUTKOWSKA KATARZYNA VOLVO POLSKA K30-39 43 05:14 00:26:11 00:26:44
104 1075 NAKONECZNA ANNA   K40-49 22 05:14 00:26:12 00:26:16
105 1402 WAWRZYNÓW KATARZYNA   K30-39 44 05:15 00:26:13 00:27:18
106 2269 PROCHERA ZUZANNA   K14-29 33 05:15 00:26:15 00:26:22
107 1923 ŁYSYGANICZ MARTA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K14-29 34 05:15 00:26:16 00:26:30
108 392 TOKARSKA IWONA KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA K40-49 23 05:15 00:26:16 00:26:25
109 1859 ORZESZYNA MAGDALENA   K40-49 24 05:16 00:26:18 00:26:53
110 2528 KOZIOŁ EWA   K40-49 25 05:16 00:26:18 00:26:58
111 1761 STAWIECKA DOMINIKA VOLVO POLSKA SP. Z O.O. K14-29 35 05:16 00:26:19 00:26:39
112 2458 KUNC KAMILA KAMILA KUNC K30-39 45 05:16 00:26:20 00:26:54
113 482 GÓRA IWONA   K30-39 46 05:16 00:26:21 00:26:25
114 670 LANGE SANDRA   K14-29 36 05:16 00:26:22 00:26:24
115 2050 ZALEWSKA ANIA   K14-29 37 05:16 00:26:22 00:26:27
116 1609 SMOLARCZYK IWONA   K30-39 47 05:17 00:26:23 00:26:34
117 675 MITRĘGA MAŁGORZATA ORTOS K30-39 48 05:17 00:26:24 00:26:25
118 211 MUSKUS KAROLINA NOA K30-39 49 05:17 00:26:24 00:26:27
119 2071 TOKARSKA KAMILA   K30-39 50 05:17 00:26:24 00:32:09
120 297 TOMYS MONIKA   K14-29 38 05:17 00:26:24 00:27:17
121 1900 POZAUĆ ALEKSANDRA BRAK K40-49 26 05:17 00:26:25 00:27:26
122 2361 MAZUR KATARZYNA SONKO TEAM K30-39 51 05:17 00:26:25 00:26:27
123 270 RÓŻAŃSKA MAŁGORZATA   K40-49 27 05:17 00:26:26 00:26:33
124 500 STRZELCZYK PAULINA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K30-39 52 05:18 00:26:28 00:26:53
125 498 GIDASZEWSKA JOLANTA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K40-49 28 05:18 00:26:29 00:26:53
126 50 KEDZIERSKA LILIANNA FIARENA GŁOGÓW K50-59 4 05:18 00:26:30 00:26:49
127 886 STRZAŁKOWSKA URSZULA   K30-39 53 05:18 00:26:31 00:27:09
128 2189 WARZECHA TERESA TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA K50-59 5 05:18 00:26:31 00:27:02
129 1145 NOCUŃ IWONA OSADKOWSKI-CEBULSKI K40-49 29 05:18 00:26:32 00:27:09
130 137 MARKULAK ELŻBIETA   K40-49 30 05:19 00:26:33 00:26:37
131 920 POMIAN ANDŻELINA AWL WROCŁAW K14-29 39 05:19 00:26:34 00:26:35
132 2150 SKOWROŃSKA JUSTYNA   K14-29 40 05:19 00:26:34 00:27:36
133 2351 OWSIANIK SYLWIA   K40-49 31 05:19 00:26:35 00:26:48
134 828 KOWALCZYK KATARZYNA   K30-39 54 05:19 00:26:36 00:26:51
135 1950 KOZUBEK KATARZYNA   K40-49 32 05:20 00:26:38 00:27:00
136 1099 KRAWCZYK KATARZYNA JKS SALAMANDRA K14-29 41 05:20 00:26:38 00:26:45
137 1700 MARUT MONIKA   K50-59 6 05:20 00:26:38 00:26:52
138 2041 KUTYCKA-KUREK ELŻBIETA CHOJRAK TEAM WROCŁAW K30-39 55 05:20 00:26:40 00:27:47
139 1693 PRUS EWA IBM K30-39 56 05:20 00:26:42 00:27:04
140 456 BRZESZCZ-MATKOWSKA ANNA   K40-49 33 05:21 00:26:43 00:27:02
141 619 DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK ELŻBIETA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K50-59 7 05:21 00:26:44 00:26:50
142 1262 KOCEMBA KAROLINA   K14-29 42 05:21 00:26:44 00:27:03
143 364 LACHOWICZ MARTA NIGHT RUNNERS WROCŁAW K30-39 57 05:21 00:26:45 00:26:48
144 1576 GOŁĘBIEWSKA ANNA   K30-39 58 05:21 00:26:47 00:27:45
145 960 RASZCZUK ZOFIA   K14-29 43 05:21 00:26:47 00:26:56
146 114 KIEŁBIK BEATA   K30-39 59 05:21 00:26:47 00:27:37
147 370 STRÓŻ-KONOPKA IZABELA   K40-49 34 05:22 00:26:48 00:27:07
148 1902 LIPIŃSKA MARTYNA   K14-29 44 05:22 00:26:51 00:27:01
149 2482 BOTWINA MARIA   K40-49 35 05:23 00:26:55 00:27:51
150 2391 ZIEMBA-ZIĘBA MARTYNA 1990 K14-29 45 05:23 00:26:55 00:27:04
151 1619 LENIART ALEKSZANDRA   K30-39 60 05:23 00:26:56 00:26:59
152 1385 MIKULEC MAŁGORZATA   K50-59 8 05:23 00:26:57 00:27:14
153 1768 KLEWAŃCZUK SYLWIA MONDELEZ K30-39 61 05:23 00:26:57 00:28:01
154 1368 GASIEWSKA LIDIA AKTYWNA NOWA RUDA K30-39 62 05:24 00:26:58 00:27:11
155 1520 SURDEJ BEATA   K50-59 9 05:24 00:26:59 00:28:02
156 274 ŚWIDERSKA IZABELA   K40-49 36 05:24 00:27:00 00:27:07
157 898 RUCIŃSKA IGA   K14-29 46 05:24 00:27:00 00:32:45
158 42 SKUBISZEWSKA-RYZNER NATALIA   K30-39 63 05:24 00:27:01 00:27:10
159 97 DOMAŃSKA MAŁGORZATA LEWIN BIEGA K40-49 37 05:24 00:27:01 00:28:12
160 989 SEIFFERT JOANNA   K40-49 38 05:24 00:27:01 00:27:11
161 2263 KRZYWIECKA BEATA   K50-59 10 05:25 00:27:03 00:27:18
162 698 MISIOREK EMILIA   K30-39 64 05:25 00:27:03 00:27:11
163 583 PALUSZKIEWICZ ANNA   K14-29 47 05:25 00:27:04 00:27:11
164 267 DOBROSZ-KRAKOWCZYK JOANNA   K40-49 39 05:25 00:27:06 00:27:22
165 1393 MYSLOWSKA ANNA   K30-39 65 05:26 00:27:08 00:27:10
166 2001 SKROK ANNA   K30-39 66 05:26 00:27:08 00:28:27
167 169 MAZIAREK ADELA   K30-39 67 05:26 00:27:09 00:27:15
168 1392 TOMKÓW MAŁGORZATA   K30-39 68 05:26 00:27:09 00:27:09
169 1209 KASHAPOVA ANNA IBM K14-29 48 05:26 00:27:11 00:27:23
170 1507 KAROLEWICZ ALEKSANDRA ŁAZIKI/MORSY BRZEG K14-29 49 05:27 00:27:14 00:27:37
171 541 SYNÓWKA IWONA   K14-29 50 05:27 00:27:14 00:27:15
172 367 WAGLEWSKA KASIA BOBIK TEAM K30-39 69 05:27 00:27:15 00:33:01
173 202 HOCZEK ANETA KIEDY SIĘ ZMĘCZĘ-JUTRO K40-49 40 05:27 00:27:15 00:27:55
174 1599 BAZIUK DAGMARA   K30-39 70 05:27 00:27:16 00:27:17
175 1579 FIRLUS MARTA   K30-39 71 05:27 00:27:16 00:27:17
176 519 MOŻEJKO INES STREFA-DOBREJ-FORMY.COM K30-39 72 05:28 00:27:19 00:27:22
177 1417 SEIDEL AGATA GEOBAN K30-39 73 05:28 00:27:19 00:27:29
178 1117 JAKUBOWSKA ANNA KAT BODY WORKAUT K30-39 74 05:28 00:27:19 00:27:44
179 2372 BRANIEWSKA PAULINA   K14-29 51 05:28 00:27:20 00:27:23
180 2385 BURANDT MARTA   K40-49 41 05:28 00:27:21 00:27:32
181 1893 GRONOSTAJ BEATA   K30-39 75 05:28 00:27:22 00:28:09
182 2212 DERNOWSKA NATALIA PRO-RUN WROCŁAW K14-29 52 05:29 00:27:23 00:27:37
183 1483 KRĘŻEL ANNA   K30-39 76 05:29 00:27:23 00:33:08
184 1834 BOCHNIARZ ANNA IDEA GETIN LEASING S.A. K30-39 77 05:29 00:27:24 00:27:41
185 1919 KUCHARSKA WERONIKA   K14-29 53 05:29 00:27:24 00:27:50
186 492 MARKIEWICZ ANIA   K40-49 42 05:29 00:27:25 00:33:22
187 2325 PAWŁOWSKA AGATA   K30-39 78 05:29 00:27:26 00:28:14
188 1506 DOBIASZ JOANNA BENEFIT SYSTEMS K30-39 79 05:29 00:27:27 00:27:54
189 1264 GOLOWSKA MONIKA   K40-49 43 05:29 00:27:27 00:27:35
190 2075 MAJEWSKA ALEKSANDRA   K40-49 44 05:29 00:27:27 00:27:48
191 1727 SYCHLA AGNIESZKA AGADTR K30-39 80 05:30 00:27:30 00:27:48
192 956 DUDZIAK MONIKA   K40-49 45 05:30 00:27:31 00:27:51
193 1816 SIEKIERCZAK MONIKA VOLVO K14-29 54 05:30 00:27:31 00:27:48
194 458 WOŹNIAK JOANNA   K30-39 81 05:30 00:27:32 00:28:36
195 123 KWIATKOWSKA SYLWIA   K14-29 55 05:30 00:27:32 00:33:17
196 1089 LISTOWSKA AGATA   K30-39 82 05:31 00:27:33 00:28:05
197 643 BOMIRSKA OLGA   K40-49 46 05:31 00:27:34 00:27:51
198 686 MATEUSIAK AGNIESZKA   K30-39 83 05:31 00:27:34 00:27:42
199 1132 STARTEK MARTA   K40-49 47 05:31 00:27:34 00:27:40
200 2256 PIKUŁA - PALUCH KATARZYNA   K40-49 48 05:31 00:27:35 00:33:19
201 566 STYKAŁA ANNA   K40-49 49 05:31 00:27:35 00:28:38
202 533 TRĄBA JUSTYNA   K30-39 84 05:31 00:27:35 00:28:39
203 1356 CHORZĘPA WIOLETA AKTYWNA NOWA RUDA K30-39 85 05:31 00:27:36 00:27:48
204 363 TOKAREK BEATA   K14-29 56 05:31 00:27:36 00:28:21
205 1439 DUDA JADWIGA   K60+ 2 05:32 00:27:38 00:33:28
206 1394 KOWALSKA KASIA #MATKI BIEGNĄ OSTATNIE K14-29 57 05:32 00:27:39 00:27:39
207 2161 JAROSZ MARTA BIEGAJĄCA KASTA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO K30-39 86 05:32 00:27:40 00:28:40
208 161 KACZYŃSKA JUSTYNA RAJSPORT ACTIVE K30-39 87 05:32 00:27:40 00:29:11
209 904 DŻUMAŁO OLIWIA   K14-29 58 05:32 00:27:40 00:28:58
210 290 KADYSZEWSKA PAULA PRORUN K14-29 59 05:32 00:27:41 00:28:30
211 2346 WIECZOREK EDYTA EDYTA WIECZOREK K30-39 88 05:32 00:27:42 00:28:03
212 1738 DZIECIUCHOWICZ AGATA   K30-39 89 05:33 00:27:43 00:28:55
213 2463 KABZIŃSKA HANNA   K40-49 50 05:33 00:27:44 00:28:37
214 1798 MITKIEWICZ ALEKSANDRA KAUFLAND K30-39 90 05:33 00:27:44 00:33:29
215 1205 SZARAFIŃSKA-JUSZCZAK DOROTA VEGE RUNNERS K40-49 51 05:33 00:27:45 00:27:50
216 2424 ZDUNEK MARIOLA   K50-59 11 05:33 00:27:45 00:27:49
217 921 BORKOWSKA SYLWIA AWL K14-29 60 05:34 00:27:48 00:27:49
218 1445 GAŁEK GABRIELA MEDICUS K14-29 61 05:34 00:27:48 00:27:59
219 1640 DIBELKA URSZULA   K50-59 12 05:34 00:27:49 00:28:52
220 897 VLASAK SANDRA   K14-29 62 05:34 00:27:52 00:27:56
221 1944 RZOŃCA-NAGŁY KAROLINA   K14-29 63 05:34 00:27:52 00:28:43
222 180 GRYGIEL ANNA   K30-39 91 05:35 00:27:53 00:28:39
223 439 PACIA ANNA SISTER TEAM K14-29 64 05:35 00:27:54 00:27:56
224 38 PROKOP ILONA   K30-39 92 05:35 00:27:55 00:28:17
225 1238 SZPAK ALEKSANDRA   K14-29 65 05:35 00:27:55 00:28:11
226 832 BACIK MARCJANNA   K14-29 66 05:35 00:27:55 00:28:13
227 2059 LASZ GABRIELA IBM K30-39 93 05:35 00:27:55 00:28:46
228 972 CEGLIŃSKA MARIOLA   K50-59 13 05:35 00:27:56 00:28:06
229 31 KUCZYŃSKA BARBARA   K40-49 52 05:35 00:27:57 00:28:23
230 282 SAMBORSKA MONIKA   K30-39 94 05:36 00:27:58 00:28:57
231 14 LISOWIEC EWA   K14-29 67 05:36 00:27:59 00:28:13
232 1100 KUŁAGOWSKA KAROLINA   K14-29 68 05:36 00:28:00 00:28:47
233 783 KUBICZ ANETA   K14-29 69 05:36 00:28:01 00:33:47
234 1539 KRAWCZYK EWA   K30-39 95 05:36 00:28:02 00:28:47
235 77 DUZIAK KLAUDIA   K14-29 70 05:37 00:28:03 00:29:06
236 11 SIUDA MAGDALENA   K40-49 53 05:37 00:28:04 00:28:18
237 122 BEDNARCZUK PAULINA   K14-29 71 05:37 00:28:05 00:28:23
238 2448 MOTAŁA MAŁGORZATA FRIENDKI K40-49 54 05:37 00:28:05 00:28:27
239 2255 RYCERSKA MARZENA ARTEMIS WROCŁAW K40-49 55 05:37 00:28:05 00:28:45
240 391 CZECH DOROTA PRO-RUN K40-49 56 05:37 00:28:07 00:28:16
241 1130 KOWALSKA MAŁGORZATA RONAL POLSKA SP Z. O.O. K40-49 57 05:37 00:28:07 00:29:14
242 2120 KUBINKA PAULINA   K30-39 96 05:37 00:28:07 00:28:14
243 126 ZDROJEWSKA JOANNA   K40-49 58 05:37 00:28:07 00:28:25
244 2033 ADAMIAK MAŁGORZATA   K40-49 59 05:38 00:28:08 00:28:23
245 406 HORACZY JUDYTA   K30-39 97 05:38 00:28:09 00:28:39
246 655 DUDZIC EDYTA   K30-39 98 05:38 00:28:10 00:28:16
247 189 CINSKA BARBARA   K30-39 99 05:38 00:28:11 00:28:29
248 1953 DARASZ-MÓL MAŁGORZATA   K40-49 60 05:38 00:28:11 00:28:21
249 1431 JAKUBCZYK ALEKSANDRA   K14-29 72 05:38 00:28:11 00:28:17
250 2472 KACZARA AGNIESZKA KACZARADESIGN K14-29 73 05:38 00:28:11 00:29:00
251 2038 RODAK KATARZYNA   K14-29 74 05:38 00:28:11 00:28:34
252 464 BUCZYŃSKA ALEKSANDRA   K30-39 100 05:38 00:28:12 00:28:16
253 1432 KLARZYŃSKA ANNA   K14-29 75 05:38 00:28:12 00:28:17
254 1082 KRÓLIKOWSKA SYLWIA   K30-39 101 05:38 00:28:12 00:28:41
255 1398 POŚLEDNIA TERESA WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU K40-49 61 05:39 00:28:14 00:28:48
256 2003 CYMERMAN KATARZYNA ADRIAN DANILEWICZ GROUP K30-39 102 05:39 00:28:15 00:28:43
257 1101 KOZIOŁ MARTA   K30-39 103 05:39 00:28:17 00:28:40
258 15 SAMILOBY BOODIE   K14-29 76 05:39 00:28:17 00:28:38
259 443 SMOLAREK MONIKA   K40-49 62 05:39 00:28:17 00:29:00
260 961 RASZCZUK GRAŻYNA   K40-49 63 05:40 00:28:18 00:28:27
261 1217 KULAK PAULINA   K30-39 104 05:40 00:28:18 00:28:18
262 1955 CZERNIK BARBARA CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC K30-39 105 05:40 00:28:19 00:28:48
263 315 TOMASZEWSKA JULIA   K14-29 77 05:40 00:28:19 00:28:31
264 2199 HRYNIV MARIANA   K30-39 106 05:40 00:28:20 00:29:21
265 1395 KUBIAK KAROLINA   K14-29 78 05:40 00:28:20 00:28:24
266 1682 ZIELIŃSKA LUCYNA   K50-59 14 05:40 00:28:21 00:28:23
267 52 KOSTYRA ELŻBIETA   K14-29 79 05:40 00:28:21 00:28:26
268 1532 SNISAR INNA JACHU K14-29 80 05:40 00:28:21 00:34:52
269 1765 MITORAJ JOLANTA IBM K14-29 81 05:40 00:28:22 00:28:23
270 711 TRUSZKIEWICZ ANNA   K30-39 107 05:40 00:28:22 00:29:15
271 2419 GÓRKA MAGDALENA   K14-29 82 05:41 00:28:23 00:28:52
272 316 KOSNIEWSKA-NOWAK JOANNA   K40-49 64 05:41 00:28:23 00:28:33
273 1486 OLEKSIUK ANETA EDI TEAM ZGORZELEC K30-39 108 05:41 00:28:23 00:28:42
274 1516 WICIAK MONIKA EDI TEAM ZGORZELEC K40-49 65 05:41 00:28:23 00:28:42
275 335 STOCH ANNA   K14-29 83 05:41 00:28:24 00:28:58
276 405 KUPCZAK MONIKA BUKOWSKI KLUB BIEGACZA K14-29 84 05:41 00:28:25 00:28:41
277 1255 WIĘCKOWSKA AGATA   K30-39 109 05:41 00:28:25 00:28:40
278 1817 SPROT MONIKA SOCZEK TEAM K30-39 110 05:41 00:28:26 00:28:27
279 2410 ŻUKROWSKA KORNELIA   K30-39 111 05:41 00:28:27 00:28:41
280 1518 ŁUKAWSKA IZABELA   K40-49 66 05:42 00:28:29 00:28:40
281 2151 RESPONDEK MAGDALENA PGS SOFTWARE K30-39 112 05:42 00:28:29 00:28:56
282 1272 ROZMARYNOWICZ IDA   K30-39 113 05:42 00:28:29 00:29:20
283 2171 SKURZYŃSKA JOANNA PGS SOFTWARE K14-29 85 05:42 00:28:29 00:28:56
284 1524 STRUZIK MAGDALENA   K30-39 114 05:42 00:28:29 00:28:40
285 1271 ZIOŁA CELINA   K40-49 67 05:42 00:28:29 00:29:20
286 996 HEBDA DOMINIKA   K14-29 86 05:42 00:28:30 00:28:58
287 199 KRASSOWSKA JOANNA   K14-29 87 05:42 00:28:31 00:28:57
288 839 URBAŃSKA KLAUDIA   K30-39 115 05:42 00:28:31 00:28:40
289 1011 PLEWKA IWONA SZCZYTKOWICE W BIEGU K40-49 68 05:42 00:28:31 00:29:46
290 2508 ROSAK-SZYROCKA JOANNA RUN BABY K40-49 69 05:42 00:28:31 00:28:50
291 2403 WILGUCKA EMILIA   K14-29 88 05:42 00:28:32 00:29:05
292 2251 WAWRZYNIAK MARLENA   K40-49 70 05:43 00:28:33 00:28:48
293 322 LIS MAGDALENA   K40-49 71 05:43 00:28:34 00:28:41
294 2445 ROZIEL-KALINOWSKA NATALIA   K30-39 116 05:43 00:28:35 00:29:12
295 112 SKUBISZYŃSKA EWELINA   K14-29 89 05:43 00:28:35 00:28:37
296 204 TALARCZYK AGATA   K30-39 117 05:43 00:28:35 00:28:37
297 1778 KONDRATENKO IRYNA   K30-39 118 05:43 00:28:36 00:28:37
298 978 GUL EWELINA   K30-39 119 05:43 00:28:37 00:28:45
299 1784 FLESZAR JOANNA KAUFLAND K30-39 120 05:44 00:28:38 00:28:55
300 286 ZALEWSKA MAŁGORZATA   K30-39 121 05:44 00:28:38 00:28:51
301 479 KORGÓL ANNA   K30-39 122 05:44 00:28:39 00:29:38
302 606 MAJCHER- MACH MARTA   K14-29 90 05:44 00:28:40 00:29:19
303 268 JASIŃSKA SANDRA   K14-29 91 05:44 00:28:42 00:29:36
304 2350 LUBAŃSKA ALICJA SSW TEAM KROŚNICE K50-59 15 05:44 00:28:42 00:28:54
305 388 SOBCZAK ALEKSANDRA   K40-49 72 05:44 00:28:42 00:28:45
306 969 ONICHIMOWSKA KATARZYNA   K30-39 123 05:45 00:28:43 00:35:18
307 582 SIEŃKO BEATA   K40-49 73 05:45 00:28:43 00:28:46
308 2101 WOŹNIAK PAULINA   K14-29 92 05:45 00:28:43 00:29:57
309 1679 WÓJCIK KATARZYNA   K40-49 74 05:45 00:28:43 00:29:11
310 666 BIELICKA KATARZYNA RUNNING TEAM MILICZ K30-39 124 05:45 00:28:44 00:28:48
311 563 SZUMKO MARZENA   K30-39 125 05:45 00:28:44 00:29:38
312 1561 WOLBIŚ ANETA   K30-39 126 05:45 00:28:44 00:29:14
313 644 PAWLIK KATARZYNA   K40-49 75 05:45 00:28:44 00:29:43
314 2487 KUBICA WIESŁAWA   K40-49 76 05:45 00:28:45 00:29:20
315 2460 NOWAK NATALIA   K14-29 93 05:45 00:28:45 00:29:37
316 1490 SZOLC OLGA   K14-29 94 05:45 00:28:45 00:29:29
317 1777 ŻOŁĄDEK KAROLINA   K14-29 95 05:45 00:28:47 00:29:09
318 2504 PRUDLAK OLGA   K30-39 127 05:45 00:28:47 00:29:06
319 2139 SULEWSKA NATALIA 1991 K14-29 96 05:46 00:28:48 00:29:38
320 916 PUKALSKA URSZULA   K30-39 128 05:46 00:28:49 00:29:01
321 1940 SZYMAŃSKA JOANNA   K30-39 129 05:46 00:28:49 00:29:58
322 1335 CIESIELSKA AGNIESZKA R-TEAM K30-39 130 05:46 00:28:50 00:29:12
323 1947 NOWAK TERESA TERESA NOWAK K60+ 3 05:46 00:28:50 00:28:59
324 2213 CZERNIEJEWSKA EMILIA   K14-29 97 05:46 00:28:50 00:29:59
325 1659 JAWORSKA AGNIESZKA   K40-49 77 05:46 00:28:50 00:29:21
326 2024 ADAMCZAK KAROLINA   K30-39 131 05:46 00:28:51 00:29:13
327 1036 MISZCZUK ANNA SZCZYTKOWICE W BIEGU K30-39 132 05:46 00:28:51 00:30:05
328 2418 SZAFRAN DOROTA   K40-49 78 05:46 00:28:52 00:29:12
329 1567 GODZISZ DOROTA   K40-49 79 05:47 00:28:53 00:29:53
330 1553 PELCZER AGNIESZKA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K40-49 80 05:47 00:28:53 00:34:59
331 221 RADWAN OLIMPIA   K40-49 81 05:47 00:28:53 00:29:42
332 2296 GORYŚ KLAUDIA LIMANGO POLSKA SP. Z O.O. K14-29 98 05:47 00:28:55 00:30:33
333 1269 MRUK WIKTORIA BOMBERKI K14-29 99 05:47 00:28:55 00:29:05
334 1522 SITKO KATARZYNA   K40-49 82 05:47 00:28:55 00:29:01
335 1474 KMIECIAK SANDRA   K30-39 133 05:47 00:28:56 00:29:52
336 1173 BLEJWAS KINGA   K14-29 100 05:47 00:28:56 00:29:23
337 198 JANKOWSKA EDYTA   K40-49 83 05:47 00:28:56 00:30:05
338 1083 GOSK URSZULA LAZY GIRL K30-39 134 05:47 00:28:57 00:29:14
339 419 ŚWIĘTEK-OZDOBA SYLWIA LITWIN TRIATHLON TEAM K40-49 84 05:47 00:28:57 00:29:44
340 1088 GNIADO ANETA   K14-29 101 05:47 00:28:57 00:35:03
341 451 PETRUCHEK YULIIA   K30-39 135 05:47 00:28:57 00:29:43
342 1696 BŁOŃSKA DOROTA   K14-29 102 05:48 00:28:58 00:29:47
343 881 KOTLARCZYK MONIKA   K40-49 85 05:48 00:28:58 00:29:03
344 145 KUSNIEREK JOANNA   K30-39 136 05:48 00:28:58 00:29:03
345 1436 SUDOŁ AGATA   K14-29 103 05:48 00:28:58 00:29:02
346 527 KOŁSUT ALEKSANDRA   K30-39 137 05:48 00:28:58 00:29:49
347 298 DŻUMAŁO ANNA   K40-49 86 05:48 00:28:59 00:30:12
348 1371 ŻDANOW LENA   K30-39 138 05:48 00:28:59 00:29:33
349 1248 NAPORA ANNA   K30-39 139 05:48 00:29:00 00:30:11
350 1142 LESZCZYŃSKA JUSTYNA   K30-39 140 05:48 00:29:00 00:29:43
351 1854 SUDOLSKA ANNA GUSTAW TEŻ BIEGA K30-39 141 05:48 00:29:00 00:29:38
352 2333 ŚWIDERSKA WIOLETTA   K30-39 142 05:48 00:29:00 00:29:27
353 415 TUZINKIEWICZ JADWIGA   K30-39 143 05:48 00:29:00 00:30:12
354 1160 KARGOL MONIKA   K40-49 87 05:48 00:29:02 00:29:13
355 1948 HENDRYSIAK ANNA MACO PRODUCTIONS POLONIA SP Z O.O. K30-39 144 05:48 00:29:02 00:30:05
356 393 MAJCHRZAK RENATA   K40-49 88 05:49 00:29:04 00:29:28
357 1982 TOKARSKA MARIOLA ACTIVRUN NAMYSŁÓW K40-49 89 05:49 00:29:04 00:29:37
358 2018 PASEK ANNA   K40-49 90 05:49 00:29:05 00:30:18
359 1263 SZERSZEŃ AGATA RUN WISZNIA RUN K30-39 145 05:49 00:29:05 00:30:03
360 1669 JĘDRKOWIAK PAULINA RUN WISZNIA RUN K30-39 146 05:49 00:29:06 00:29:23
361 877 STĘPIEŃ MAGDALENA JKS SALAMANDRA K30-39 147 05:49 00:29:07 00:29:14
362 1838 JABŁOŃSKA ANNA IDEA GETIN LEASING S.A. K30-39 148 05:49 00:29:07 00:29:24
363 1661 CISZEWSKA KALINA KLEMENSTEAM K30-39 149 05:50 00:29:08 00:29:26
364 651 FLOREK ANNA END OR FINA(Ł) TEAM K40-49 91 05:50 00:29:08 00:35:05
365 997 CIERPICA KAMILA NALIKEYBEAUTY KAMILA CIERPICA K14-29 104 05:50 00:29:09 00:34:52
366 908 OSTROWSKA JADWIGA KARKONOSZ RUNNING TEAM K50-59 16 05:50 00:29:10 00:29:15
367 121 SUROWIEC ANETTA   K40-49 92 05:50 00:29:10 00:29:17
368 1781 BARTELA DARIA KAUFLAND K14-29 105 05:50 00:29:10 00:29:48
369 2143 KRÓLIKOWSKA AGNIESZKA ODPOCZNIEMY W NIEBIE K30-39 150 05:50 00:29:11 00:29:13
370 23 KLUSKA BERNADETTA   K40-49 93 05:50 00:29:12 00:30:19
371 1469 SAMOL JOLANTA   K30-39 151 05:50 00:29:12 00:29:32
372 799 CEBULSKA MONIKA OC GIRL'S TEAM K14-29 106 05:50 00:29:12 00:29:50
373 1111 KWIATKOWSKA BEATA OC GIRL'S TEAM K30-39 152 05:51 00:29:13 00:29:49
374 1273 GÓRSKA EWA   K30-39 153 05:51 00:29:14 00:30:06
375 1447 GRONOWSKA KAROLINA MEDICUS K14-29 107 05:51 00:29:14 00:35:02
376 1945 GRZELKA-ZEMBATY KATARZYNA   K30-39 154 05:51 00:29:14 00:29:25
377 907 PILECKA PATRYCJA   K14-29 108 05:51 00:29:14 00:34:59
378 1030 SZACIŁŁO KASIA   K14-29 109 05:51 00:29:14 00:30:07
379 1762 MAĆKOWIAK PAULINA   K30-39 155 05:51 00:29:15 00:30:11
380 2177 MAĆKÓW AGNIESZKA   K40-49 94 05:51 00:29:15 00:30:06
381 2512 MALINOWSKA MAGDALENA RUN WILCZYCE K50-59 17 05:51 00:29:15 00:29:27
382 2096 JANISZEWSKA-WASZAK MARTA BERGSON TEAM RUN K40-49 95 05:51 00:29:17 00:35:01
383 1228 WOLAK-ŁAKOMY DOMINIKA BERGSON TEAM RUN K30-39 156 05:51 00:29:17 00:35:01
384 1840 JARZĄBEK MAGDALENA IDEA GETIN LEASING S.A. K30-39 157 05:52 00:29:18 00:29:46
385 1744 GIEMZA JUSTYNA   K14-29 110 05:52 00:29:19 00:29:42
386 1092 ZYGUŁA ANNA   K30-39 158 05:52 00:29:19 00:29:43
387 2156 KISIEL MAGDALENA RAKOOBRONA K14-29 111 05:52 00:29:20 00:35:47
388 2067 MAGOS KATARZYNA   K30-39 159 05:52 00:29:20 00:30:29
389 1671 RUDOLF NATALIA NORDIKI K40-49 96 05:52 00:29:20 00:29:47
390 1125 BRODAWKA MAŁGORZATA   K14-29 112 05:52 00:29:21 00:30:01
391 92 WIECZOREK MONIKA AMATOR K40-49 97 05:52 00:29:22 00:30:34
392 1355 BANASIAK KATARZYNA AKTYWNA NOWA RUDA K30-39 160 05:53 00:29:23 00:29:35
393 672 KSIĄŻEK AGNIESZKA ORTOS K40-49 98 05:53 00:29:23 00:29:25
394 2360 0 TETIANA   K30-39 161 05:53 00:29:23 00:30:07
395 1232 CZUCZWARA AGNIESZKA   K40-49 99 05:53 00:29:23 00:30:20
396 1154 KURKOWSKA ANIA   K30-39 162 05:53 00:29:24 00:30:25
397 41 POLIC ALEKSANDRA   K40-49 100 05:53 00:29:24 00:30:35
398 2513 MACIOS MONIKA WOMANS RUN WILANÓW K30-39 163 05:53 00:29:24 00:29:30
399 1534 SERAFIN EWELINA   K40-49 101 05:53 00:29:24 00:29:36
400 1050 WIŚNIEWSKA KATARZYNA   K40-49 102 05:53 00:29:24 00:29:42
401 1818 JAGIELSKA JOANNA   K14-29 113 05:53 00:29:25 00:29:48
402 633 ROMANIUK MONIKA   K40-49 103 05:53 00:29:25 00:29:57
403 1865 MAŚLANKA KAROLINA   K30-39 164 05:53 00:29:26 00:29:41
404 1401 ANTKOWIAK-BRONOWICKA AGNIESZKA DRUŻYN SZPIKU K30-39 165 05:53 00:29:27 00:30:31
405 351 SPIKOWSKA MONIKA   K30-39 166 05:53 00:29:27 00:29:37
406 837 KAROLEWICZ ANNA ŁAZIKI/MORSY BRZEG K40-49   05:54 00:29:28 00:29:52
407 1345 KEMPA NATALIA   K14-29 114 05:54 00:29:28 00:35:14
408 932 BYRDAK MONIKA IBM K30-39 167 05:54 00:29:29 00:29:50
409 434 SKIBA MAŁGORZATA   K30-39 168 05:54 00:29:29 00:30:15
410 551 CHILARSKA ELŻBIETA   K30-39 169 05:54 00:29:29 00:29:48
411 1367 LORANC AGNIESZKA   K30-39 170 05:54 00:29:30 00:35:39
412 1586 LIPIŃSKA MARLENA   K14-29 115 05:54 00:29:30 00:29:47
413 433 MERKLINGHAUS-KOBER MONIKA SPEED FEET' 16 K40-49 105 05:54 00:29:30 00:29:46
414 1415 MIKOŁAJCZAK KATARZYNA GEOBAN K30-39 171 05:54 00:29:30 00:29:35
415 95 RÓŻYCZKA KLAUDIA Z BIEGANIEM MI DO TWARZY K30-39 172 05:54 00:29:30 00:30:06
416 337 NAMYSŁ IWONA TRI MISSION K40-49 106 05:54 00:29:31 00:29:52
417 1260 KUCZYŃSKA MAGDALENA   K40-49 107 05:54 00:29:31 00:30:33
418 1991 GERMAN-GIENTKOWSKA IWONA   K40-49 108 05:55 00:29:33 00:30:04
419 2440 KONOWALIK IWONA   K30-39 173 05:55 00:29:33 00:30:25
420 823 KORZENIEWSKA AGNIESZKA   K30-39 174 05:55 00:29:33 00:29:39
421 1153 MŁYNIEC EWA   K30-39 175 05:55 00:29:33 00:29:44
422 2125 KOZAK EWA   K40-49 109 05:55 00:29:34 00:30:24
423 432 BULKOWSKS ASIA   K40-49 110 05:55 00:29:35 00:35:31
424 1760 KAMINSKA BARBARA VOLVO POLSKA K30-39 176 05:55 00:29:35 00:29:55
425 1550 KRONER EDYTA   K40-49 111 05:55 00:29:35 00:30:24
426 1012 WIECZYŃSKA HONORATA FITARENA GŁOGÓW K30-39 177 05:55 00:29:37 00:35:46
427 2 KOZIELSKA KARINA   K40-49 112 05:55 00:29:37 00:29:56
428 1720 MACIEJEWSKA JULITA   K40-49 113 05:56 00:29:38 00:30:58
429 1466 SZYKIEWICZ KATARZYNA MEDICUS K30-39 178 05:56 00:29:38 00:29:48
430 1564 TWARDOWSKA ANETA   K30-39 179 05:56 00:29:38 00:30:58
431 2089 LESZCZYŃSKA JULIA   K14-29 116 05:56 00:29:39 00:30:31
432 83 RZEŻUCHOWSKA IWONA   K40-49 114 05:56 00:29:39 00:30:08
433 285 MADYŃSKA AGNIESZKA   K30-39 180 05:56 00:29:40 00:30:27
434 1961 OLEJNIK MALGORZATA   K40-49 115 05:56 00:29:40 00:30:23
435 2412 DAWIDEK WIOLETA   K14-29 117 05:56 00:29:40 00:30:07
436 94 FURTAK WIOLETTA   K30-39 181 05:56 00:29:41 00:29:51
437 1686 PAWLICZAK DOROTA   K30-39 182 05:56 00:29:41 00:30:02
438 2098 PIWOWARCZYK DOROTA   K14-29 118 05:56 00:29:41 00:29:43
439 435 KAWALEC MARTA MATNER RUNNING TEAM K14-29 119 05:56 00:29:42 00:29:53
440 2281 NIECHCIAŁA MAGDALENA   K14-29 120 05:57 00:29:43 00:30:57
441 716 PABICH HONORATA MAM NA WSZYSTKO WYBIEGANE K40-49 116 05:57 00:29:43 00:29:59
442 2399 HOTAŁA WIOLETA   K30-39 183 05:57 00:29:44 00:30:08
443 1697 KORDUS IZABELA ESSITY K40-49 117 05:57 00:29:44 00:30:05
444 332 STARCZEWSKA-BURTNY GABRIELA   K40-49 118 05:57 00:29:44 00:30:01
445 1759 DOLATA WERONIKA RUNNERS TEAM KĘPNO K14-29 121 05:57 00:29:45 00:29:54
446 954 ANTONIAK IZABELA POWERFITNESS K30-39 184 05:57 00:29:45 00:30:06
447 757 HELMECKA WERONIKA   K30-39 185 05:57 00:29:45 00:30:29
448 1009 KITA ALEKSANDRA LEWIN BIEGA K30-39 186 05:57 00:29:45 00:30:33
449 1192 JANKOWSKA ROKSANA   K40-49 119 05:57 00:29:46 00:35:47
450 1084 LIS KATARZYNA LEWIN BIEGA K30-39 187 05:57 00:29:46 00:30:33
451 567 SŁOBODZIAN ANNA   K40-49 120 05:57 00:29:46 00:29:57
452 995 SUCHARSKA DIANA PANI K30-39 188 05:57 00:29:46 00:30:33
453 2428 BIEGAŃSKA PAULINA ŻYRAF TEAM K0   05:57 00:29:46 00:30:49
454 1164 JANY ELŻBIETA 1978 K40-49 121 05:57 00:29:47 00:29:56
455 602 SANDRYK ANNA   K40-49 122 05:57 00:29:47 00:30:29
456 905 FELICZAK SARAH   K30-39 189 05:57 00:29:47 00:30:40
457 1514 CHAŁUPCZAK MAŁGORZATA   K50-59 18 05:58 00:29:48 00:35:32
458 1165 SUBALSKA MARIOLA RUNNERS TEAM KĘPNO K40-49 123 05:58 00:29:48 00:29:57
459 449 BIAŁOKRYTY IZABELA   K30-39 190 05:58 00:29:50 00:30:50
460 2176 SŁOWIK MAŁGORZATA   K40-49 124 05:58 00:29:50 00:36:23
461 494 STAJNO PAULINA   K14-29 122 05:58 00:29:50 00:30:16
462 938 WOLAK GABRIELA   K40-49 125 05:58 00:29:50 00:30:35
463 1758 BAŃKOWSKA EWA   K30-39 191 05:58 00:29:51 00:30:45
464 1113 SURMA EWA OGT K40-49 126 05:58 00:29:51 00:30:09
465 889 GUBERNATOR EWELINA   K30-39 192 05:58 00:29:52 00:30:57
466 275 HOŁOJDA PAULINA   K14-29 123 05:58 00:29:52 00:30:27
467 2336 PAWŁOWSKA MALWINA BERGSON TEAM K30-39 193 05:58 00:29:52 00:30:42
468 1502 ZAGÓRSKA KATARZYNA   K14-29 124 05:58 00:29:52 00:30:20
469 427 ŁUCIÓW IWONA   K14-29 125 05:58 00:29:52 00:35:52
470 614 KOMARNICKA ANNA   K30-39 194 05:59 00:29:53 00:30:34
471 595 KWASIUK AGATA   K30-39 195 05:59 00:29:53 00:30:11
472 1496 SŁOWIŃSKA ANNA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" K14-29 126 05:59 00:29:53 00:30:16
473 772 BASIŃSKA MARTA   K40-49 127 05:59 00:29:53 00:36:20
474 1572 PIEPRZYK AGATA MACOPRODUCTIONS POLONIA K30-39 196 05:59 00:29:53 00:30:24
475 789 WOLSKA KLAUDIA   K14-29 127 05:59 00:29:54 00:36:34
476 1124 KUFEL SANDRA SPORTCZESNA K14-29 128 05:59 00:29:55 00:29:59
477 714 PENNO SANDRA   K14-29 129 05:59 00:29:55 00:30:01
478 1425 PĘZIOŁ MIRELLA   K14-29 130 05:59 00:29:55 00:30:26
479 304 KRAUZE MIRELA WROCŁAWSKIE MORSY K50-59 19 05:59 00:29:56 00:36:09
480 1430 KUŁAK EWA   K14-29 131 05:59 00:29:56 00:30:41
481 1508 OSIOWA MONIKA   K14-29 132 05:59 00:29:56 00:31:08
482 841 IDZIKOWSKA MARTA   K30-39 197 05:59 00:29:57 00:30:50
483 1340 KOŁOCH BOŻENA   K30-39 198 05:59 00:29:57 00:30:10
484 2524 NYGA MALWINA   K30-39 199 05:59 00:29:57 00:31:11
485 79 PRZYBYLSKA EWA   K40-49 128 05:59 00:29:57 00:30:40
486 601 STEFAŃSKA MARTYNA   K30-39 200 05:59 00:29:57 00:30:39
487 1790 JUZYK ANGELIKA KAUFLAND K40-49 129 06:00 00:29:59 00:36:09
488 2159 RACZYŃSKA ROBERTA RAKOOBRONA K14-29 133 06:00 00:30:00 00:36:29
489 679 BECKER KAROLINA   K30-39 201 06:00 00:30:00 00:30:32
490 1783 ŻURAWSKA MONIKA KAUFLAND K14-29 134 06:00 00:30:02 00:30:08
491 2464 KULCZYCKA KATARZYNA   K40-49 130 06:01 00:30:03 00:30:23
492 369 PLUSKOTA PATRYCJA   K14-29 135 06:01 00:30:03 00:35:57
493 1370 JERCZYŃSKA BEATA   K30-39 202 06:01 00:30:03 00:30:09
494 1966 MITEK HANNA   K14-29 136 06:01 00:30:04 00:30:33
495 859 DOŃCZYK-KARSZNIA KATARZYNA 1975 K40-49 131 06:01 00:30:05 00:31:50
496 745 NOWAK WERONIKA   K14-29 137 06:01 00:30:05 00:30:51
497 411 ANGIER RENATA   K40-49 132 06:01 00:30:06 00:30:30
498 1673 KIEŁBIK MONIKA   K30-39 203 06:01 00:30:06 00:30:22
499 1957 GLOS LUCYNA ŁOZINA 1982 K30-39 204 00:30:06 00:31:03
500 1536 JURKANIS MONIKA   K30-39 205 06:01 00:30:07 00:30:37
501 1320 BASIŃSKA MAGDALENA   K14-29 138 06:02 00:30:08 00:30:28
502 320 KRAWCZYK MAGDALENA   K40-49 133 06:02 00:30:08 00:30:59
503 1301 KRAWCZYK KAROLINA   K14-29 139 06:02 00:30:09 00:30:29
504 1066 MAZUR ANNA   K30-39 206 06:02 00:30:09 00:30:50
505 278 PIECZONKA ANNA   K30-39 207 06:02 00:30:09 00:30:12
506 871 BRODZIAK-MIKODA AGATA   K30-39 208 06:02 00:30:10 00:35:55
507 73 CICHOSZ ALICJA   K14-29 140 06:02 00:30:11 00:30:30
508 902 KOZACZKIEWICZ JOWITA JOT_KA K40-49 134 06:02 00:30:12 00:30:47
509 1211 MARMOL DOMINIKA   K14-29 141 06:02 00:30:12 00:31:14
510 825 OWCZAREK MAŁGORZATA STOWARZYSZENIE ARTE -FIT K30-39 209 06:02 00:30:12 00:36:40
511 1880 ILSKA ALEKSANDRA   K14-29 142 06:02 00:30:12 00:30:20
512 2349 BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA   K40-49 135 06:03 00:30:13 00:36:10
513 447 ZIĘBA LUCYNA   K30-39 210 06:03 00:30:13 00:30:30
514 600 SAŁADUCHA MARTA   K30-39 211 06:03 00:30:13 00:30:40
515 1493 MICHALSKA IWONA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" K40-49 136 06:03 00:30:14 00:31:20
516 1614 WIJATA KLAUDIA   K14-29 143 06:03 00:30:14 00:31:24
517 2175 LAHMER RACHA   K14-29 144 06:03 00:30:16 00:30:34
518 1903 BIEGALSKA NATALIA   K14-29 145 06:04 00:30:19 00:30:26
519 1123 FEDORCZUK KATARZYNA FITNESS PIEKARY LEGNICA/ MATNER RUNNING TEAM K40-49 137 06:04 00:30:21 00:30:46
520 1979 IMIELA MARTA   K30-39 212 06:04 00:30:22 00:31:26
521 1399 STERNIK PAULINA   K14-29 146 06:05 00:30:24 00:36:47
522 208 MALARSKA JOLANTA FITNESSACJA K40-49 138 06:05 00:30:24 00:30:45
523 957 KORZELECKA KAROLINA RUNNINGTEAM MILICZ K30-39 213 06:05 00:30:25 00:31:39
524 557 BOJANOWSKA-BILIŃSKA PAULINA   K30-39 214 06:05 00:30:26 00:36:22
525 1678 ROJEWSKA IGA   K14-29 147 06:05 00:30:26 00:31:39
526 1626 CHWASTYNIAK MAŁGORZATA MYKAM PO ZATORZU K30-39 215 06:05 00:30:26 00:31:34
527 870 JESIAK MAGDALENA   K30-39 216 06:05 00:30:26 00:31:16
528 1343 MAŁYSKO PATRYCJA DOW NFZ K14-29 148 06:05 00:30:26 00:36:20
529 249 BOJANOWSKA ANNA   K30-39 217 06:05 00:30:27 00:36:22
530 1698 SZYMAŃSKA EDYTA   K40-49 139 06:05 00:30:27 00:31:38
531 2259 ŚWIĘCH MONIKA   K30-39 218 06:05 00:30:27 00:36:22
532 1715 ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA   K40-49 140 06:05 00:30:27 00:31:38
533 1881 HOSZOWSKA AGNIESZKA   K30-39 219 06:05 00:30:27 00:36:13
534 1322 KOWALSKA KATARZYNA BENEFIT SYSTEMS SA K14-29 149 06:06 00:30:28 00:30:54
535 1906 STANIK ANGELIKA   K14-29 150 06:06 00:30:28 00:30:35
536 2249 ENGEL-ABULEWICZ ELŻBIETA   K50-59 20 06:06 00:30:29 00:31:29
537 1332 GONERA-BATOR ANNA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K30-39 220 06:06 00:30:29 00:36:34
538 2137 MASŁOŃ IWONA IBM K30-39 221 06:06 00:30:29 00:38:16
539 503 POLNIASZEK MARTA OXYTOCYNKI K14-29 151 06:06 00:30:29 00:30:49
540 1424 JĘDRAK ANITA IBM K30-39 222 06:06 00:30:31 00:31:50
541 2123 BARTKOWIAK MARTA   K14-29 152 06:07 00:30:33 00:31:40
542 532 FELISZEK ANNA ENDORFINAŁ TEAM K40-49 141 06:07 00:30:33 00:36:31
543 1954 JASIŃSKA KATARZYNA   K14-29 153 06:07 00:30:33 00:30:39
544 1337 PISKORSKA KATARZYNA   K40-49 142 06:07 00:30:34 00:36:31
545 1589 KORDJAKA-KLIMZA JOANNA   K40-49 143 06:07 00:30:35 00:31:46
546 599 GOLEC SYLWIA   K40-49 144 06:07 00:30:36 00:36:55
547 371 OCHMANN ANNA   K40-49 145 06:07 00:30:36 00:30:49
548 2309 KOSTOWSKA JOANNA   K30-39 223 06:07 00:30:37 00:36:25
549 571 STEGNER JOLANTA   K30-39 224 06:07 00:30:37 00:36:25
550 1815 ZWOLSKA MARTA KAUFLAND K30-39 225 06:07 00:30:37 00:32:09
551 539 ŁUĆ KATARZYNA NOKIA K30-39 226 06:07 00:30:37 00:36:26
552 1989 SZYIŃSKA ALICJA NOA K30-39 227 06:07 00:30:37 00:30:52
553 2389 KORMAN MARIOLA   K30-39 228 06:08 00:30:39 00:31:20
554 1289 SIKORA ANNA   K14-29 154 06:08 00:30:39 00:31:00
555 2169 BURGHARDT JOANNA   K30-39 229 06:08 00:30:40 00:36:25
556 874 GÓRALCZYK ANNA   K30-39 230 06:08 00:30:41 00:31:15
557 2210 SYGUTOWSKA KRYSTYNA   K14-29 155 06:08 00:30:41 00:30:56
558 2103 POPIELA-KUKUŚ KATARZYNA WATAHA GRUPA TRENINGOWA K40-49 146 06:08 00:30:42 00:31:44
559 59 SZPILA PAULINA   K14-29 156 06:08 00:30:42 00:30:47
560 1642 TABOR MONIKA   K14-29 157 06:08 00:30:42 00:31:47
561 330 LUPA BEATA RUNNING TEAM BRZEG K40-49 147 06:09 00:30:43 00:36:39
562 226 KUZIEMSKA KATARZYNA   K30-39 231 06:09 00:30:43 00:31:55
563 2481 NOWICKA AGNIESZKA MAMA2SYNOW :) K30-39 232 06:09 00:30:43 00:31:55
564 1600 SZYMCZYK MAGDALENA   K40-49 148 06:09 00:30:44 00:37:09
565 2060 PIETRASZEK EMILIA   K14-29 158 06:09 00:30:45 00:32:10
566 1080 WODECKA KASIA   K30-39 233 06:09 00:30:45 00:31:32
567 568 KULA AGATA   K30-39 234 06:09 00:30:45 00:32:11
568 1423 MAMIŃSKA - TOMALIK KSYMENA "DOBRA ENERGIA" K30-39 235 06:09 00:30:46 00:31:32
569 70 DZIKIEL BEATA FITARENA K40-49 149 06:09 00:30:47 00:36:56
570 1372 JÓŻWIAKOWSKA JUSTYNA   K40-49 150 06:09 00:30:47 00:30:53
571 815 KOSTECKA ANNA   K40-49 151 06:09 00:30:47 00:36:40
572 2311 LAMLA JOLANTA   K14-29 159 06:09 00:30:47 00:31:38
573 847 LEWANDOWSKA KATARZYNA MONDELEZ K50-59 21 06:09 00:30:47 00:31:12
574 2104 SCHWITALLA KATARZYNA KATRIX/MKS SIECHNICE K40-49 152 06:10 00:30:48 00:31:00
575 2398 BARWICKA SONIA   K30-39 236 06:10 00:30:49 00:31:30
576 518 GAWLIK ANNA MKS SIECHNICE K30-39 237 06:10 00:30:49 00:31:00
577 1121 KARPOWICZ ANETA   K14-29 160 06:10 00:30:49 00:36:47
578 373 PIETRUSZCZAK MAŁGORZATA   K14-29 161 06:10 00:30:49 00:31:26
579 1849 STACHULEC PAULINA IDEA GETIN LEASING S.A. K14-29 162 06:10 00:30:49 00:31:50
580 1412 JABŁOŃSKA-WARZYCHA AGNIESZKA GEOBAN K30-39 238 06:10 00:30:50 00:31:55
581 2055 NOGA KAROLINA   K30-39 239 06:10 00:30:51 00:31:13
582 918 BOREJKO ANIA   K14-29 163 06:10 00:30:51 00:31:53
583 584 CHUDZINSKA PATRYCJA   K30-39 240 06:10 00:30:51 00:31:31
584 1021 CZEKALSKA SYLWIA   K14-29 164 06:10 00:30:51 00:36:39
585 1365 BARYLAK JOANNA   K14-29 165 06:10 00:30:52 00:36:41
586 1239 BEŃKO PATRYCJA   K14-29 166 06:10 00:30:52 00:32:35
587 1785 HONKISZ MARTA KAUFLAND K30-39 241 06:10 00:30:52 00:36:37
588 444 CZYŚCIAK JOANNA   K40-49 153 06:11 00:30:53 00:31:21
589 2092 PIETRUSIAK MONIKA   K14-29 167 06:11 00:30:53 00:31:14
590 1426 POZNAŃ DOROTA   K30-39 242 06:11 00:30:53 00:31:39
591 54 ZYCH EDYTA   K40-49 154 06:11 00:30:53 00:31:22
592 2292 NAJDZIONEK JOANNA   K30-39 243 06:11 00:30:53 00:36:36
593 2352 SMOCZYK EWA SSW TEAM KROŚNICE K40-49 155 06:11 00:30:53 00:31:27
594 2013 NIEMIRA KATARZYNA   K40-49 156 06:11 00:30:56 00:36:54
595 692 NOWICKA MARZENA   K40-49 157 06:11 00:30:56 00:31:35
596 1995 KUBICA MAŁGORZATA   K14-29 168 06:11 00:30:56 00:31:11
597 1637 BARAŃSKA AGNIESZKA SZKOŁA JĘZYKOWA KUŹNIA JĘZYKÓW K30-39 244 06:11 00:30:57 00:32:11
598 1575 MARKUSZEWSKA MARTA IBM K14-29 169 06:11 00:30:57 00:36:52
599 1555 SACHARCZUK KATARZYNA IBM K14-29 170 06:11 00:30:57 00:36:52
600 718 CHOLEWIŃSKA ALEKSANDRA   K30-39 245 06:12 00:30:58 00:31:40
601 917 MAJKUT HANNA N\A K14-29 171 06:12 00:30:58 00:31:57
602 133 CZAJKOWSKA JOANNA   K14-29 172 06:12 00:30:59 00:37:00
603 883 KAWA KRYSTYNA   K30-39 246 06:12 00:30:59 00:31:14
604 1253 ZABOKRZYCKA MALGORZATA IBM K30-39 247 06:12 00:30:59 00:31:45
605 445 GAWRYSIAK MONIKA SISTER TEAM K30-39 248 06:12 00:31:00 00:31:02
606 550 PACIA AGNIESZKA SISTER TEAM K14-29 173 06:12 00:31:00 00:31:02
607 1970 STEMPIN SYLWIA   K30-39 249 06:12 00:31:00 00:31:10
608 677 WOJTAS BARBARA   K40-49 158 06:12 00:31:00 00:31:56
609 1038 ŁUKASZEWSKA BEATA   K30-39 250 06:12 00:31:01 00:37:55
610 2465 PASZEK MAJA   K30-39 251 06:12 00:31:02 00:31:41
611 347 PUCHALSKA PAULINA   K30-39 252 06:12 00:31:02 00:36:48
612 827 SIWAK DOROTA   K14-29 174 06:12 00:31:02 00:31:12
613 1588 BAHRANOWSKA BOGUMIŁA   K30-39 253 06:13 00:31:03 00:32:02
614 1383 ŚMIECHOWSKA-PUKOCZ DOMINIKA IBM K14-29 175 06:13 00:31:04 00:32:23
615 2447 KACZMAREK ROKSANA CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC K30-39 254 06:13 00:31:04 00:36:58
616 2315 ROBAK KATARZYNA   K50-59 22 06:13 00:31:04 00:31:18
617 2441 KOZAK KAMILA   K30-39 255 06:13 00:31:05 00:36:59
618 1654 OSZCZEPALIŃSKA OLIWIA   K14-29 176 06:13 00:31:05 00:31:28
619 2446 PAWLIKOWSKA ALEKSANDRA   K30-39 256 06:13 00:31:05 00:36:59
620 2454 KOSIOR KATARZYNA   K30-39 257 06:13 00:31:06 00:31:52
621 1240 WDOWIAK MAGDALENA   K30-39 258 06:13 00:31:06 00:31:40
622 170 LECH BARBARA   K14-29 177 06:13 00:31:07 00:31:56
623 2112 KALISZUK JOANNA   K40-49 159 06:14 00:31:08 00:31:52
624 1388 MARKIEWICZ-WAIS MARTA   K40-49 160 06:14 00:31:08 00:31:53
625 339 ZNAMIROWSKA SYLWIA   K40-49 161 06:14 00:31:08 00:31:31
626 2489 CHOMENTOWSKA MARTA   K30-39 259 06:14 00:31:09 00:32:04
627 2192 DURAŁ BARBARA BBKS K40-49 162 06:14 00:31:09 00:37:56
628 1044 MICHALAK-GOCZEWSKA JOANNA   K30-39 260 06:14 00:31:09 00:37:38
629 2031 KRUPIŃSKA IWONA   K30-39 261 06:14 00:31:09 00:32:24
630 61 OLEJNIK MONIKA BBL GŁOGÓW K40-49 163 06:14 00:31:10 00:37:19
631 1437 MELNIK OKSANA   K30-39 262 06:14 00:31:10 00:31:27
632 2109 DYBAŁA AGNIESZKA   K30-39 263 06:14 00:31:10 00:37:10
633 805 GWIAZDA IRENA   K40-49 164 06:15 00:31:13 00:37:12
634 1143 KARAŚ ANNA   K40-49 165 06:15 00:31:13 00:31:56
635 1176 NOWACZYK PAULA   K30-39 264 06:15 00:31:13 00:31:57
636 2145 PIKUŁA -SZUBA ANNA   K40-49 166 06:15 00:31:14 00:36:58
637 57 BIELSKA IZA   K30-39 265 06:15 00:31:15 00:31:27
638 1318 SŁODKA MONIKA   K40-49 167 06:15 00:31:15 00:32:01
639 1053 BURAK JUSTYNA   K30-39 266 06:15 00:31:16 00:31:39
640 1283 CHABRZYK KAMILA AZE K30-39 267 06:15 00:31:16 00:31:49
641 2370 CHRZAN EWA ADRIAN DANILEWICZ GRUOP K14-29 178 06:15 00:31:16 00:31:43
642 1917 KAŁUSIEWICZ MONIKA   K30-39 268 06:15 00:31:16 00:31:27
643 798 SITAK-KRÓWCZYŃSKA KAMILA   K30-39 269 06:15 00:31:17 00:31:57
644 673 LEŚNIAK DOROTA   K40-49 168 06:16 00:31:18 00:31:46
645 2009 PAKULSKA BASIA   K40-49 169 06:16 00:31:18 00:32:23
646 872 RYBSKA ANETA   K40-49 170 06:16 00:31:18 00:31:51
647 1068 SZYMCZAK MARTYNA   K14-29 179 06:16 00:31:18 00:31:41
648 618 CZYSZCZOŃ MAGDALENA   K30-39 270 06:16 00:31:18 00:31:55
649 750 GORCZYCA BASIA OC GIRL'S TEAM K40-49 171 06:16 00:31:18 00:31:55
650 183 BRZOZOWSKA GABRIELA   K14-29 180 06:16 00:31:19 00:32:02
651 1024 KRYNICKA KAMILA SUŁÓW BIEGA K30-39 271 06:16 00:31:19 00:31:25
652 466 PESZKO KASIA   K30-39 272 06:16 00:31:19 00:32:18
653 1521 KRIZAR JOLANTA NORDIKI K50-59 23 06:16 00:31:20 00:31:48
654 2275 DYMCZUK WERONIKA PODRÓŻAMI K14-29 181 06:16 00:31:20 00:32:11
655 1118 GORCZYCA BARBARA OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O. K40-49 172 06:16 00:31:21 00:31:57
656 816 GRUCHOT MALGORZATA WATAHA K40-49 173 06:16 00:31:21 00:31:58
657 1018 WŁODARCZYK KASIA   K40-49 174 06:16 00:31:21 00:32:19
658 37 PERKA BARBARA BIEG OPOLSKI K40-49 175 06:16 00:31:22 00:31:58
659 2278 MITUŁA EWA   K40-49 176 06:16 00:31:22 00:32:34
660 906 MISIARZ MAŁGORZATA   K30-39 273 06:17 00:31:23 00:37:09
661 490 SĘDZIK RENATA   K50-59 24 06:17 00:31:23 00:31:38
662 1523 WEŁYCZKI DOROTA   K14-29 182 06:17 00:31:23 00:32:11
663 105 ŻAK MARIKA KAT CROSS K30-39 274 06:17 00:31:23 00:37:50
664 506 MASLIANYK JULIA   K40-49   06:17 00:31:25 00:32:31
665 2430 STOKŁOSA DARIA   K30-39 275 06:17 00:31:25 00:32:42
666 1220 BARANIAK IZABELA IBM TEAM K14-29 183 06:17 00:31:25 00:32:46
667 1362 GROMALA MAGDALENA NYSA BIEGA K40-49 178 06:17 00:31:25 00:32:01
668 1822 MAŁOWIECKA-LEMIEC ALEKSANDRA   K40-49 179 06:17 00:31:26 00:37:24
669 1607 RADWAŃSKA AGATA   K30-39 276 06:17 00:31:26 00:32:35
670 1658 HAMERSKA ALEKSANDRA IBM K40-49 180 06:17 00:31:27 00:31:56
671 1573 RADWAŃSKA ZUZANNA   K14-29 184 06:17 00:31:27 00:32:35
672 868 ŚNIEŻAWSKA GABRIELA   K40-49 181 06:18 00:31:29 00:32:10
673 1578 CHARUKIEWICZ MONIKA   K30-39 277 06:18 00:31:29 00:31:40
674 754 BUDASZ MIECIA   K30-39 278 06:18 00:31:30 00:32:15
675 1647 KRASICKA GABRYSIA ECO KOMINY SP.JAWNA KRASICKI KUBIAK K14-29 185 06:18 00:31:30 00:38:02
676 1857 RYBAK MARIA   K30-39 279 06:18 00:31:30 00:32:33
677 491 SITAK ALICJA   K50-59 25 06:18 00:31:31 00:32:10
678 156 APOSTEL GENOWEFA TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TIME NYSA K30-39 280 06:18 00:31:31 00:32:02
679 952 BERGER EDYTA TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA K40-49 182 06:18 00:31:31 00:32:02
680 1775 DUDA MAGDALENA   K30-39 281 06:18 00:31:31 00:32:02
681 564 SZOSTAK MARTA   K14-29 186 06:18 00:31:31 00:32:02
682 2290 BRZOZA DOROTA DOBRY POMYSŁ K40-49 183 06:18 00:31:32 00:32:17
683 547 GRZYBKOWSKA EDYTA GRUPA TANECZNA WM K14-29 187 06:18 00:31:32 00:32:09
684 2450 KAMIŃSKA MAGDALENA   K14-29 188 06:19 00:31:33 00:32:55
685 1227 LIS ALEKSANDRA   K14-29 189 06:19 00:31:33 00:32:00
686 1076 KWIATKOWSKA MONIKA MATKI WARIATKI K30-39 282 06:19 00:31:34 00:32:20
687 1712 GARBACZ AGNIESZKA   K40-49 184 06:19 00:31:35 00:32:04
688 2007 KLUK AGNIESZKA   K30-39 283 06:19 00:31:35 00:32:18
689 2507 LASKOWSKA IDA   K14-29 190 06:19 00:31:36 00:31:39
690 2415 WAŚKO- MUSZYŃSKA AGNIESZKA VOLVO K40-49 185 06:19 00:31:36 00:38:27
691 1603 WĄTROBA BARBARA   K40-49 186 06:19 00:31:36 00:38:13
692 1097 MIGZA GABRIELA   K14-29 191 06:19 00:31:37 00:31:57
693 1341 SKURZNICA ANGELIKA   K14-29 192 06:19 00:31:37 00:31:57
694 104 WĘDZINA SYLWIA   K30-39 284 06:19 00:31:37 00:32:26
695 1901 MOORE JOANNA   K30-39 285 06:20 00:31:38 00:32:22
696 922 GWARDYŃSKA AGNIESZKA   K30-39 286 06:20 00:31:39 00:32:45
697 1635 KIEL EWA   K30-39 287 06:20 00:31:39 00:32:53
698 890 OTTENBREIT ANNA   K30-39 288 06:20 00:31:39 00:32:34
699 1973 PAWŁOWICZ AGATA   K14-29 193 06:20 00:31:39 00:31:52
700 565 KOŁODZIEJ MARTA ŻYRAF TEAM K40-49 187 06:20 00:31:40 00:32:42
701 1650 OSIŃSKA AGNIESZKA   K30-39 289 06:20 00:31:40 00:31:50
702 1634 PIASECKA ANNA   K30-39 290 06:20 00:31:40 00:32:53
703 1807 SIKORA AGNIESZKA KAUFLAND K40-49 188 06:20 00:31:40 00:32:13
704 1059 KORSUN LIUDMILA   K40-49 189 06:20 00:31:40 00:32:18
705 326 HELMAN JOANNA   K30-39 291 06:20 00:31:41 00:32:47
706 1294 LECHOWICZ ANNA   K30-39 292 06:20 00:31:41 00:37:51
707 1716 BUREK JUSTYNA   K14-29 194 06:20 00:31:42 00:33:14
708 2168 KARCZ ANNA   K30-39 293 06:20 00:31:42 00:32:27
709 2396 MARKUSZEWSKA ANNA   K30-39 294 06:20 00:31:42 00:32:03
710 361 RAK ANITA   K30-39 295 06:20 00:31:42 00:32:27
711 2407 KRYCH-MAŚLAK AGNIESZKA   K30-39 296 06:20 00:31:42 00:32:07
712 561 DZIĘGIELEWSKA ALEKSANDRA   K14-29 195 06:21 00:31:43 00:32:47
713 2394 ŁABUZ EWA WKB PIAST WROCŁAW K60+ 4 06:21 00:31:44 00:32:58
714 1723 CHUDAŚ PAULINA   K30-39 297 06:21 00:31:45 00:32:24
715 2198 SERAFIN ANNA   K40-49 190 06:21 00:31:45 00:32:00
716 163 GARBOŚ AGATA   K14-29 196 06:21 00:31:46 00:32:10
717 2118 SORTO SILVIA DXC TECHNOLOGY K40-49 191 06:21 00:31:46 00:33:18
718 343 KIJEWSKA-RAJ KAROLINA   K40-49 192 06:21 00:31:47 00:32:25
719 187 KOWALSKA ANNA BIEGAJĄCABABCIA K30-39 298 06:21 00:31:47 00:38:19
720 2265 ŁUCZAK JULIA   K14-29 197 06:21 00:31:47 00:33:02
721 545 WRÓBLEWSKA MAGDA   K40-49 193 06:21 00:31:47 00:32:46
722 826 SIEKIERKA MARTA STOWARZYSZENIE ARTE -FIT K30-39 299 06:22 00:31:48 00:38:16
723 345 ŚLIWKA OLGA   K30-39 300 06:22 00:31:48 00:32:30
724 923 DREKSA JOANNA SLOWJOGGING WROCŁAW K40-49 194 06:22 00:31:49 00:32:50
725 378 PTAK ANITA PTAKI TEAM K30-39 301 06:22 00:31:49 00:33:02
726 1754 CHOJNACKA BOŻENA   K60+ 5 06:22 00:31:49 00:32:52
727 2048 CZASZKA KAMILA   K30-39 302 06:22 00:31:49 00:37:55
728 846 KABZIŃSKA EMILIA   K40-49 195 06:22 00:31:49 00:32:52
729 2288 MIERZEJEWSKA-ZIENTEK KATARZYNA   K30-39 303 06:22 00:31:50 00:38:04
730 1869 ZYCH JOANNA   K14-29 198 06:22 00:31:50 00:38:06
731 1389 BUSZTA MAGDALENA   K30-39 304 06:22 00:31:50 00:37:56
732 1106 WOJCIECHOWSKA KAROLINA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 WE WROCŁAWIU K30-39 305 06:22 00:31:50 00:32:39
733 225 BICZYSKO AGNIESZKA   K14-29 199 06:22 00:31:51 00:32:43
734 2144 ŚWIDZIŃSKA ZAJĄC MAŁGORZATA   K40-49 196 06:22 00:31:51 00:32:29
735 928 WOLNY MAŁGORZATA ATELIER FRYZUR K40-49 197 06:22 00:31:51 00:33:05
736 1354 ŻYMEŁKA MONIKA   K40-49 198 06:22 00:31:51 00:32:26
737 1924 BILIŃSKA BEATA   K40-49 199 06:22 00:31:52 00:32:55
738 399 IWANIEC DOROTA   K50-59 26 06:22 00:31:52 00:32:01
739 469 PYTER-SZYBOWSKA JUSTYNA MOPS K30-39 306 06:23 00:31:53 00:32:02
740 1530 SZÓSTAK MARZENA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K50-59 27 06:23 00:31:53 00:32:36
741 662 DZIERŻAK EDYTA RUNNERS TEAM NYSA K30-39 307 06:23 00:31:53 00:32:24
742 1620 KWIATEK NIKOLA   K14-29 200 06:23 00:31:53 00:33:15
743 2181 KOŃSKA JUSTYNA   K14-29 201 06:23 00:31:54 00:33:15
744 1618 KRĘŻEL SANDRA   K14-29 202 06:23 00:31:54 00:33:16
745 1481 PIOTOWSKA-SZKARADEK MAŁGORZATA   K40-49 200 06:23 00:31:54 00:32:08
746 1482 RUCHAŁA DANUTA   K40-49 201 06:23 00:31:54 00:32:08
747 2343 BROŃCZYK ANNA   K30-39 308 06:23 00:31:55 00:33:09
748 2186 WODZIŃSKA MARTA   K14-29 203 06:23 00:31:55 00:33:24
749 977 GUL KATARZYNA   K14-29 204 06:23 00:31:56 00:32:05
750 1528 ŚWIĄDER MAŁGORZATA   K14-29 205 06:23 00:31:56 00:32:37
751 1222 BIRKA DOROTA   K30-39 309 06:23 00:31:56 00:37:39
752 1750 GOLEŃ ANNA   K40-49 202 06:23 00:31:56 00:38:07
753 140 KUREK MAŁGORZATA   K50-59 28 06:23 00:31:56 00:38:21
754 1348 DAWID JUSTYNA RUNNERS TEAM KĘPNO K30-39 310 06:23 00:31:57 00:32:06
755 813 KRZACZEK EWELINA   K30-39 311 06:23 00:31:57 00:37:56
756 1630 GONERA JANINA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K60+ 6 06:24 00:31:58 00:38:04
757 389 IZAK KATARZYNA   K14-29 206 06:24 00:31:58 00:38:58
758 26 MROCZEK EWA   K30-39 312 06:24 00:31:58 00:32:19
759 1512 BORECZEK AGNIESZKA   K40-49 203 06:24 00:31:59 00:37:56
760 246 LICHTARSKA ELZBIETA   K40-49 204 06:24 00:31:59 00:38:56
761 586 PYTLARZ MAGDALENA   K14-29 207 06:24 00:31:59 00:38:59
762 861 SZCZUROWSKA ADRIANNA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START"! K0   06:24 00:31:59 00:38:56
763 2518 KLEKOWSKA JOANNA   K40-49 205 06:24 00:32:00 00:33:13
764 1019 POPIWCZUK BARBARA   K40-49 206 06:24 00:32:00 00:38:09
765 1577 ŁANIEWSKA BEATA   K40-49 207 06:24 00:32:00 00:39:01
766 2404 NIKLEWSKA CALIŃSKA EWA   K30-39 313 06:24 00:32:00 00:33:02
767 1845 PASŁAWSKA MAGDALENA IDEA GETIN LEASING S.A. K30-39 314 06:24 00:32:00 00:33:23
768 242 SOLARZ ANNA   K40-49 208 06:24 00:32:00 00:38:57
769 992 PAWLICKA AGNIESZKA   K30-39 315 06:24 00:32:01 00:33:03
770 1652 SCHOLZ AGNIESZKA   K30-39 316 06:24 00:32:01 00:32:11
771 1443 CEBULSKA KAROLINA MEDICUS K30-39 317 06:24 00:32:02 00:32:43
772 2106 KONSUR ALEKSANDRA   K14-29 208 06:24 00:32:02 00:38:36
773 1591 THOMCZIK GABRYSIA   K14-29 209 06:24 00:32:02 00:38:36
774 1136 ZDANOWICZ MARIA   K30-39 318 06:24 00:32:02 00:32:38
775 1052 KNAP ALEKSANDRA   K30-39 319 06:24 00:32:02 00:32:07
776 2227 ŻYŻA MAGDALENA MAAGNUS TEAM SKOKOWA K40-49 209 06:24 00:32:02 00:32:40
777 900 MILEWSKA MAŁGORZATA   K40-49 210 06:25 00:32:03 00:32:57
778 470 JUREK JOANNA   K14-29 210 06:25 00:32:03 00:32:09
779 2034 KŁAK- GÓRSKA URSZULA   K40-49 211 06:25 00:32:03 00:38:07
780 894 CZAJCZYŃSKA AGATA   K30-39 320 06:25 00:32:04 00:32:58
781 1862 NARÓG MARTA   K30-39 321 06:25 00:32:04 00:32:28
782 850 SOBCZAK AGNIESZKA   K30-39 322 06:25 00:32:04 00:32:44
783 1632 WILK AGNIESZKA   K30-39 323 06:25 00:32:04 00:32:58
784 2085 GĄSIOROWSKA DOROTA   K40-49 212 06:25 00:32:05 00:38:08
785 1641 OLSZEWSKA ANGELIKA MATKI WARIATKI K14-29 211 06:25 00:32:05 00:38:23
786 2015 BYKOWSKA MAGDALENA   K14-29 212 06:25 00:32:06 00:37:56
787 959 JANIK KATARZYNA   K40-49 213 06:25 00:32:06 00:32:17
788 2272 WAWRZYKOWSKA MAGDALENA   K14-29 213 06:25 00:32:06 00:37:54
789 2271 ZABOROWSKA KATARZYNA   K14-29 214 06:25 00:32:06 00:37:54
790 1976 BARTNICKA ANNA COMBAT MAMA K40-49 214 06:25 00:32:07 00:33:07
791 1410 DUBIŃSKA JUSTYNA GEOBAN K14-29 215 06:25 00:32:07 00:32:16
792 792 ŁYSEK DAGMARA GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY K30-39 324 06:25 00:32:07 00:32:42
793 1870 BRYŁA EWELINA   K14-29 216 06:25 00:32:07 00:32:57
794 2478 CZAPSKA IZABELA   K40-49 215 06:25 00:32:07 00:33:12
795 2362 PAŚ ALEKSANDRA SONKO TEAM K30-39 325 06:25 00:32:07 00:32:57
796 2342 STĘPNIEWSKA MAGDALENA   K14-29 217 06:25 00:32:07 00:32:57
797 2376 NOWAK ANNA   K40-49 216 06:25 00:32:07 00:33:23
798 1867 BOBOLA ARLETA   K14-29 218 06:26 00:32:08 00:32:57
799 2246 KOCIK PAULINA   K30-39 326 06:26 00:32:08 00:33:25
800 1007 POPIELA KATARZYNA WATAHA GRUPA TRENINGOWA K30-39 327 06:26 00:32:08 00:33:10
801 1684 TROPER-SZCZEPUŁA AGNIESZKA   K30-39 328 06:26 00:32:08 00:38:26
802 682 SOKOŁOWSKA BARBARA DIEHL RUNNING TEAM K40-49 217 06:26 00:32:09 00:32:44
803 2042 TACKOWIAK MARZENA CHOJRAK TEAM WROCŁAW K40-49 218 06:26 00:32:09 00:33:15
804 1178 PADZIK SYLWIA   K30-39 329 06:26 00:32:10 00:32:58
805 2378 DUBNIAŃSKA ALICJA PRESSCOM TEAM K30-39 330 06:26 00:32:11 00:32:41
806 2514 SKOPETS TATIANA   K30-39 331 06:26 00:32:11 00:38:22
807 174 JADACH KAMILA   K30-39 332 06:26 00:32:12 00:38:23
808 2380 JAGIEŁŁO BARBARA   K30-39 333 06:26 00:32:12 00:32:41
809 681 OLEJNIK SYLWIA   K40-49 219 06:26 00:32:12 00:33:07
810 2032 GNIATKOWSKA EWA   K40-49 220 06:26 00:32:12 00:38:39
811 2341 ZABIEGAŁA MAGDALENA   K40-49 221 06:26 00:32:12 00:32:27
812 2162 BRONIARZ JOANNA   K30-39 334 06:27 00:32:13 00:38:39
813 2321 URBAN AGATA   K30-39 335 06:27 00:32:14 00:33:02
814 1843 MACHOCKA-NOWAK JUSTYNA IDEA GETIN LEASING S.A. K30-39 336 06:27 00:32:15 00:32:42
815 2174 KOŃSKA MIRIAM   K14-29 219 06:27 00:32:15 00:33:36
816 1379 SYRNIK EWA   K30-39 337 06:27 00:32:15 00:32:45
817 680 KLAUS JOANNA   K30-39 338 06:27 00:32:16 00:32:28
818 2247 KWAŚNIEWSKA DARIA   K14-29 220 06:27 00:32:16 00:33:17
819 2506 JONKO JUSTYNA KAUFLAND K14-29 221 06:27 00:32:17 00:38:52
820 671 LANGE ANNA   K14-29 222 06:27 00:32:17 00:33:22
821 1460 PRZYTOCKA ILONA MEDICUS K30-39 339 06:27 00:32:17 00:32:27
822 1034 HOHEISEL MONIKA KLUB KARATE KYOKUSHINKAI LEWIN BRZESKI K30-39 340 06:28 00:32:18 00:38:22
823 235 KOTOWICZ BERNADETTA SONKOTEAM K40-49 222 06:28 00:32:18 00:33:10
824 1188 SICZEK MAŁGORZATA   K40-49 223 06:28 00:32:18 00:33:10
825 650 SZANDAŁA IZA CAŁA OLEŚNICA BIEGA K40-49 224 06:28 00:32:18 00:38:26
826 375 NOWAK NATALIA NAJLEPSZE <3 K14-29 223 06:28 00:32:19 00:38:23
827 1265 PIOTROWICZ EWELINA   K14-29 224 06:28 00:32:19 00:38:04
828 2178 MAĆKÓW KLAUDIA   K14-29 225 06:28 00:32:19 00:33:10
829 608 ŁUCZAK DOROTA NOA K40-49 225 06:28 00:32:20 00:33:08
830 1713 NIERODKO KLAUDIA   K30-39 341 06:28 00:32:20 00:38:15
831 1935 PAWELEC MAGDALENA DIGITAL HILL K30-39 342 06:28 00:32:20 00:39:01
832 1763 KOMEJKO KAROLINA   K40-49 226 06:28 00:32:21 00:33:28
833 356 KASZCZYSZYN MAGDALENA   K30-39 343 06:28 00:32:21 00:33:30
834 281 NAGLAK KAROLINA   K30-39 344 06:28 00:32:21 00:38:58
835 1907 SKRZYPIŃSKA MAGDALENA   K14-29 226 06:28 00:32:22 00:32:38
836 852 KOWALCZYK AGATA   K30-39 345 06:29 00:32:23 00:33:31
837 1707 MALAK KASIA   K14-29 227 06:29 00:32:23 00:39:01
838 2427 WIERSZELIS ANNA ŻYRAF TEAM K30-39 346 06:29 00:32:23 00:33:26
839 396 TARNOWSKA SYLWIA   K40-49 227 06:29 00:32:24 00:32:58
840 1102 DUDEK ADRIANNA ADRIAN DANILEWICZ GROUP K40-49 228 06:29 00:32:25 00:32:53
841 2348 SOKOŁOWSKA BARBARA   K14-29 228 06:29 00:32:25 00:38:54
842 2395 FRANKOWSKA ADRIANNA   K14-29 229 06:29 00:32:25 00:39:04
843 544 STĄPOR KATARZYNA   K30-39 347 06:29 00:32:25 00:38:24
844 196 WOLCZYNSKA KATARZYNA   K40-49 229 06:29 00:32:25 00:38:18
845 1168 ROZTOCZIL MONIKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K30-39 348 06:29 00:32:26 00:38:59
846 263 URBANIAK LENA   K0   06:29 00:32:26 00:39:03
847 19 OWSIŃSKA KATARZYNA   K40-49 230 06:29 00:32:27 00:38:10
848 289 SZABAT EWA   K30-39 349 06:29 00:32:27 00:39:05
849 1694 ŻYŻNIEWSKA JOANNA   K30-39 350 06:29 00:32:27 00:33:20
850 2072 LOZIA JUSTYNA   K30-39 351 06:30 00:32:28 00:33:37
851 1234 SZAJNA JOANNA   K30-39 352 06:30 00:32:28 00:33:17
852 1032 KURPIAS ALEKSANDRA DOZAMEL K30-39 353 06:30 00:32:29 00:32:34
853 1292 MIERZWIAK NATALIA   K14-29 230 06:30 00:32:29 00:38:17
854 985 ZARZECZNA-SZEWCZYK JAGNA   K40-49 231 06:30 00:32:29 00:39:05
855 970 BALANDYK OLGA   K30-39 354 06:30 00:32:30 00:33:19
856 1095 DZIELNICKA IZABELA KAT BODY WORKOUT ROBERT CICHOWICZ K40-49 232 06:30 00:32:30 00:32:56
857 1096 GUL IZABELA   K30-39 355 06:30 00:32:30 00:32:56
858 2111 BURSZTYŃSKA KATARZYNA ENDORFINY K30-39 356 06:30 00:32:30 00:32:51
859 598 DROBISZEWSKA KATARZYNA   K40-49 233 06:30 00:32:31 00:33:14
860 1119 GŁĄBA MARZENA   K30-39 357 06:30 00:32:31 00:32:56
861 102 GUTSZMIT ANNA   K60+ 7 06:30 00:32:31 00:33:04
862 1582 CUDECKA JADWIGA RUNWISZNIARUN K14-29 231 06:30 00:32:32 00:33:32
863 2136 KUJAWIŃSKA KATARZYNA   K40-49 234 06:30 00:32:32 00:33:38
864 1812 ZAKRZEWSKA JAGODA KAUFLAND K14-29 232 06:31 00:32:33 00:38:40
865 283 KARWASIECKA ANNA   K40-49 235 06:31 00:32:33 00:33:54
866 2026 JURKIEWICZ EDYTA MACOPHARMA POLAND K40-49 236 06:31 00:32:34 00:33:39
867 1299 ŚNIEGOCKA JOANNA   K30-39 358 06:31 00:32:34 00:39:10
868 2132 JANIK ANIA   K40-49 237 06:31 00:32:35 00:32:49
869 1733 POPRAWSKA AGNIESZKA   K40-49 238 06:31 00:32:35 00:32:50
870 1133 SMAŻEWSKA-KUBOT ROMA   K40-49 239 06:31 00:32:35 00:32:50
871 856 BRZOZOWSKA KINGA   K30-39 359 06:31 00:32:36 00:32:59
872 552 RATAJEWSKA KAROLINA GRUPA TANECZNA WM K14-29 233 06:31 00:32:36 00:33:14
873 1629 ŚRODA NATALIA   K30-39 360 06:31 00:32:37 00:39:06
874 2099 BODZIONY NATALIA   K14-29 234 06:31 00:32:37 00:33:09
875 767 JEDNORÓG DOROTA KB LUPUS OLEŚNICA K40-49 240 06:31 00:32:37 00:38:36
876 1405 ORCHOWSKA JOANNA   K30-39 361 06:31 00:32:37 00:33:27
877 2100 PAWLAK AGNIESZKA   K40-49 241 06:31 00:32:37 00:33:09
878 1631 PIĄTEK EWA   K30-39 362 06:32 00:32:38 00:39:07
879 88 MIELNIK NATALIA   K14-29 235 06:32 00:32:38 00:38:58
880 738 SZYDŁOWSKA MAGDALENA   K30-39 363 06:32 00:32:38 00:33:47
881 1731 TOMALIK KATARZYNA   K40-49 242 06:32 00:32:38 00:38:24
882 248 GRELA MAŁGORZATA   K14-29 236 06:32 00:32:39 00:32:46
883 924 LEŚNIEWSKA JAGODA   K14-29 237 06:32 00:32:39 00:33:52
884 175 TRUPKIEWICZ JOANNA   K30-39 364 06:32 00:32:39 00:38:27
885 1527 ŻÓŁTAŃSKA PAULINA   K14-29 238 06:32 00:32:40 00:33:27
886 1464 SUSZYŃSKA HELENA MEDICUS K30-39 365 06:32 00:32:40 00:33:05
887 1438 ZAGÓRSKA KAMILA   K30-39 366 06:32 00:32:40 00:38:39
888 762 BEDNARZ ANNA AREOGERS K40-49 243 06:32 00:32:42 00:33:08
889 2074 MIELNIK CARMEN   K14-29 239 06:32 00:32:42 00:33:06
890 976 PABICH KAROLINA   K30-39 367 06:32 00:32:42 00:38:39
891 1728 RICHTER DOROTA   K40-49 244 06:32 00:32:42 00:38:24
892 1185 NAVROTSKA NATALIA   K14-29 240 06:33 00:32:43 00:33:06
893 2324 KUROWSKA MAGDA   K40-49 245 06:33 00:32:44 00:32:57
894 1196 LASOTA KATARZYNA ARKANA RUNING TEAM K30-39 368 06:33 00:32:45 00:33:50
895 1396 GRUSZKA DOROTA   K30-39 369 06:33 00:32:45 00:38:51
896 395 CELUCH MONIKA   K14-29 241 06:33 00:32:46 00:32:49
897 1268 MRUK AGNIESZKA BOMBERKI K40-49 246 06:33 00:32:46 00:38:38
898 2289 KAWKA JOANNA   K40-49 247 06:33 00:32:47 00:33:31
899 2375 MICHALIK MARTA   K14-29 242 06:33 00:32:47 00:39:01
900 1279 CHABASIŃSKA SYLWIA   K30-39 370 06:34 00:32:48 00:33:05
901 935 DUCZAK AGNIESZKA   K14-29 243 06:34 00:32:48 00:32:56
902 1069 GODLEWSKA MARTYNA   K14-29 244 06:34 00:32:48 00:33:59
903 1266 JAŚKIEWICZ EWA   K30-39 371 06:34 00:32:48 00:33:17
904 98 KUKULSKA KAROLINA   K40-49 248 06:34 00:32:48 00:33:13
905 2431 ŁĄCZKA ANNA   K40-49 249 06:34 00:32:48 00:33:30
906 1258 MORDAL MONIKA   K14-29 245 06:34 00:32:48 00:39:01
907 1064 ŚWIGOŃ KATARZYNA   K40-49 250 06:34 00:32:48 00:33:13
908 1484 HAJZER KAROLINA   K14-29 246 06:34 00:32:49 00:38:35
909 1487 KWIECIEŃ KATARZYNA   K30-39 372 06:34 00:32:49 00:39:07
910 2237 KOŁODZIEJ MAGDALENA   K40-49 251 06:34 00:32:50 00:33:13
911 2505 SKOTNICKA JUSTYNA   K40-49 252 06:34 00:32:50 00:32:58
912 775 JARANOWSKA MAGDALENA 1981 K30-39 373 06:34 00:32:51 00:33:43
913 761 RYBKA KATARZYNA   K30-39 374 06:34 00:32:51 00:34:12
914 305 SZYNKAREK KAROLINA   K30-39 375 06:34 00:32:51 00:34:12
915 2028 ORSZEWSKA GRZEGOREK MAGDALENA   K40-49 253 06:34 00:32:52 00:38:50
916 2014 ZAMOYSKA MAGDALENA   K40-49 254 06:34 00:32:52 00:38:50
917 113 BANACH - KUCZKOWSKA MAGDALENA RYCZĄCE CZTERDZIESTKI K40-49 255 06:35 00:32:53 00:39:45
918 1774 SMAGA ANIA   K40-49 256 06:35 00:32:53 00:33:25
919 863 FUŁAWKA RENATA   K50-59 29 06:35 00:32:55 00:38:44
920 2133 GACKOWSKA KATARZYNA MUKS SZOK BOJANOWO K50-59 30 06:35 00:32:55 00:39:22
921 2006 BASIŃSKA ZOFIA BLUMA ZOFIA BASIŃSKA K30-39 376 06:35 00:32:56 00:33:45
922 1667 SETECKA MAGDALENA VOLVO POLSKA K14-29 247 06:35 00:32:56 00:33:20
923 1369 ADASIK AGATA NEUROKID K30-39 377 06:35 00:32:56 00:34:11
924 1969 KOWALCZYK MONIKA   K30-39 378 06:35 00:32:56 00:34:08
925 182 WERNER MAGDALENA   K40-49 257 06:35 00:32:57 00:34:04
926 2005 DERLUKIEWICZ-TRACZ AGNIESZKA   K30-39 379 06:35 00:32:57 00:33:46
927 1049 SADOWSKA GRAZYNA   K40-49 258 06:35 00:32:57 00:38:43
928 1977 PERCZYŃSKA DOMINIKA DOBRA ENERGIA K30-39 380 06:36 00:32:58 00:33:44
929 2004 SKRZYNIARZ-SKIBA KLAUDIA GABINET WETERYNARYJNY DLA KONI K30-39 381 06:36 00:32:58 00:33:46
930 1873 STASIAK-STADNIK JOANNA   K40-49 259 06:36 00:32:58 00:33:24
931 663 MIŚKOWICZ MONIKA   K40-49 260 06:36 00:32:58 00:33:30
932 824 POHL MARTA   K14-29 248 06:36 00:32:58 00:33:49
774 1246 SETERA KATARZYNA   K40-49 261 06:36 00:33:00 00:38:56
775 774 MECH MARTA POBIEGANI K30-39 382 06:36 00:33:00 00:33:33
776 1386 OLSZEWSKA-RZEPA ANNA   K30-39 383 06:36 00:33:00 00:39:12
777 2061 BUSZTA JOLANTA   K50-59 31 06:36 00:33:01 00:39:05
778 1473 DOSKOCZ JOANNA   K14-29 249 06:36 00:33:01 00:33:32
779 442 MIELNICZUK AGNIESZKA   K40-49 262 06:36 00:33:01 00:33:17
780 1999 RĄCZKA JUSTYNA   K14-29 250 06:36 00:33:01 00:39:01
781 2121 KUTYCKA MAŁGORZATA   K40-49 263 06:36 00:33:02 00:34:09
782 214 LEWICKA GABRIELA   K40-49 264 06:37 00:33:03 00:33:29
783 2497 BUGAJ MAŁGORZATA AB S.A. K40-49 265 06:37 00:33:04 00:34:02
784 1026 KLIMCZAK JAGODA DOZAMEL SP.Z O.O. K30-39 384 06:37 00:33:04 00:33:09
785 2070 SADKOWSKA EWA ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY K30-39 385 06:37 00:33:04 00:33:28
786 219 DĄBROWSKA MAŁGORZATA   K30-39 386 06:37 00:33:05 00:39:14
787 1461 REKOWSKA ALICJA MEDICUS K40-49 266 06:37 00:33:05 00:38:52
788 129 SAWIC MARTA RYCZĄCE CZTERDZIESTKI K40-49 267 06:37 00:33:07 00:40:00
948 1003 WODZICZKO NATALIA   K30-39 387 06:37 00:33:07 00:34:19
949 1243 CZAPLICKA-BEDNARZ IRENA   K60+ 8 06:38 00:33:09 00:33:34
950 1888 LEWICKA MAGDA   K30-39 388 06:38 00:33:09 00:39:53
951 1958 BACHURSKA EWA   K30-39 389 06:38 00:33:10 00:39:54
952 294 BRYCHCY ALICJA   K30-39 390 06:38 00:33:11 00:39:03
953 589 KOLACZEK SYLWIA   K30-39 391 06:38 00:33:11 00:34:15
954 2220 KOLACZEK WERONIKA   K14-29 251 06:38 00:33:11 00:34:16
955 168 RYDZYŃSKA MAJA   K30-39 392 06:38 00:33:11 00:39:13
956 2307 JAKOBISZYN IWONA   K50-59 32 06:38 00:33:12 00:39:53
957 632 GRZEGOREK ANNA   K40-49 268 06:38 00:33:12 00:33:44
958 1513 SAWICKA AGNIESZKA   K40-49 269 06:38 00:33:12 00:33:54
959 1551 SIKORA AGNIESZKA GARAGE BOX ADAM MAŁECKI K30-39 393 06:39 00:33:13 00:33:55
960 1339 PUĆ MARTA   K40-49 270 06:39 00:33:14 00:33:46
961 2379 BINKOWSKA ALINA SUNGARD AVAILABILITY SERVICES K30-39 394 06:39 00:33:15 00:33:35
962 1601 BŁASZKIEWICZ WERONIKA   K14-29 252 06:39 00:33:15 00:39:50
963 1382 KRAWCZYK KAROLINA IBM K30-39 395 06:39 00:33:15 00:34:36
964 2494 STOCKA ANNA AB S.A. K40-49 271 06:39 00:33:15 00:39:05
965 2138 HRYHORIEVA ANNA   K14-29 253 06:39 00:33:15 00:39:35
966 1748 LIPIEC-SIDOR KATARZYNA SIDOR TEAM K40-49 272 06:39 00:33:15 00:39:46
967 2224 LATAŃSKA DOROTA   K30-39 396 06:39 00:33:16 00:33:39
968 1197 ORSZULAK KLAUDIA - K14-29 254 06:39 00:33:16 00:34:01
969 1851 WRONA KRYSTYNA IDEA GETIN LEASING S.A. K14-29 255 06:39 00:33:16 00:34:39
970 1780 CHASZCZEWICZ ALICJA   K14-29 256 06:39 00:33:17 00:34:29
971 390 JAKUBIAK WIKTORIA   K30-39 397 06:39 00:33:17 00:40:23
972 119 KIRSZAK ANETTA SLOW JOGGING WROCŁAW K40-49 273 06:39 00:33:17 00:34:18
973 2527 NIEDZIÓŁKA MONIKA   K40-49 274 06:39 00:33:17 00:34:24
974 2286 NIKITIUK VIKTORRIA   K14-29 257 06:39 00:33:17 00:39:37
975 953 SZWEJCZEWSKA EWA   K40-49 275 06:39 00:33:17 00:33:57
976 151 ŚWICA MAGDALENA   K30-39 398 06:39 00:33:17 00:40:23
977 1563 FILATOVA OLEKSANDRA   K14-29 258 06:40 00:33:18 00:39:59
978 831 WYGODA JOANNA   K40-49 276 06:40 00:33:19 00:33:45
979 1172 SKINDER KAROLINA SKINDERTEAM K30-39 399 06:40 00:33:19 00:34:24
980 2197 SKROBUK ANETA JAGODNO TEAM K30-39 400 06:40 00:33:19 00:34:14
981 821 BORKOWSKA BARBARA ADRIAN DANILEWICZ GROUP K40-49 277 06:40 00:33:21 00:33:41
982 293 WŁODARCZYK AGNIESZKA   K30-39 401 06:40 00:33:21 00:40:25
983 1987 GOSZCZ DOROTA   K30-39 402 06:40 00:33:22 00:33:51
984 1936 KASZEWSKA BARBARA   K40-49 278 06:40 00:33:22 00:33:51
985 2432 SAREŁO- JANIAK BEATA   K50-59 33 06:40 00:33:22 00:39:25
986 705 SKOCZYLAS-SZYMAŃSKA MAŁGORZATA 1981 K30-39 403 06:40 00:33:22 00:34:10
987 436 BAGIŃSKA KATARZYNA   K30-39 404 06:40 00:33:22 00:34:26
988 569 DOBROWOLSKA-BIJAK AGNIESZKA   K30-39 405 06:40 00:33:22 00:39:23
989 945 OLSZOWSKA MAGDALENA   K14-29 259 06:40 00:33:22 00:33:55
990 220 SZADEJKO DOROTA   K30-39 406 06:40 00:33:22 00:34:26
991 2182 SZCZYPIŃSKA MILENA PANI K30-39 407 06:40 00:33:22 00:33:55
992 1624 WESOŁOWSKA NATALIA   K14-29 260 06:40 00:33:22 00:39:43
993 2233 KACZMAREK ANNA   K30-39 408 06:41 00:33:23 00:40:16
994 264 WOŁOSZYN BEATA   K14-29 261 06:41 00:33:23 00:33:39
995 784 BAKALARZ-WÓJCIK TERESA KPZ SFORA K40-49 279 06:41 00:33:24 00:39:34
996 854 PROKOP ELŻBIETA BIEGAJ W JEDLINIE K30-39 409 06:41 00:33:24 00:39:50
997 891 BARYSKA BASIA   K30-39 410 06:41 00:33:25 00:34:17
998 1585 LISTOWIECKA ANNA   K14-29 262 06:41 00:33:25 00:39:40
999 39 CHORĄŻYCZEWSKA MAŁGORZATA   K30-39 411 06:41 00:33:25 00:33:54
1000 1701 OSTROWSKA KATARZYNA PODRÓŻAMI K14-29 263 06:41 00:33:26 00:34:17
1001 1908 SMOLANA-FRYCZ ANNA   K40-49 280 06:41 00:33:26 00:39:11
1002 257 KORNECKA ALEKSANDRA   K30-39 412 06:41 00:33:27 00:40:30
1003 2011 KOWALSKA-BARWIŃSKA KLAUDIA   K40-49 281 06:41 00:33:27 00:34:32
1004 2027 KĘDZIA EWELINA   K14-29 264 06:42 00:33:28 00:34:54
1005 2149 POSPIESZYŃSKA MARLENA   K40-49 282 06:42 00:33:28 00:34:31
1006 572 GŁOWACKA DANUTA   K40-49 283 06:42 00:33:29 00:39:19
1007 13 KONWENT MARTA   K14-29 265 06:42 00:33:29 00:39:31
1008 2044 KOWALSKA JOANNA BBL GŁUCHOŁAZY K40-49 284 06:42 00:33:30 00:40:03
1009 2030 KUROWSKA JOANNA   K14-29 266 06:42 00:33:30 00:34:47
1010 1378 SZYMANOWSKA ANNA   K40-49 285 06:42 00:33:30 00:40:03
1011 1960 BRASZKA PAULINA GRUPA BIEGOWĄ KAYSER K14-29 267 06:42 00:33:30 00:39:16
1012 1779 GROCHOWSKA RENATA PODRÓŻAMI K14-29 268 06:42 00:33:30 00:34:21
1013 2239 RUSAKOWICZ SYLWIA GARAGEGYM KRAPKOWICE K30-39 413 06:42 00:33:30 00:39:55
1014 2241 RYGOL ANNA GARAGEGYM KRAPKOWICE K14-29 269 06:42 00:33:31 00:39:56
1015 1942 RECZYŃSKA PATRYCJA   K30-39 414 06:42 00:33:32 00:33:42
1016 1929 SOJA-ŚWIĄTKOWSKA NATALIA   K14-29 270 06:42 00:33:32 00:34:10
1017 1151 SRZEDNICKA JOLANTA   K60+ 9 06:42 00:33:32 00:33:59
1018 2063 CZEKAŁA AGNIESZKA   K14-29 271 06:43 00:33:34 00:34:57
1019 1005 SZERMACH ALEKSANDRA   K30-39 415 06:43 00:33:34 00:33:54
1020 1581 MARCAK BEATA   K50-59 34 06:43 00:33:35 00:33:51
1021 2193 GOJ KAROLINA   K30-39 416 06:43 00:33:36 00:34:11
1022 25 MACIUSZCZAK MARTA   K40-49 286 06:43 00:33:36 00:39:43
1023 2285 PYTKO ANETA   K14-29 272 06:43 00:33:36 00:40:30
1024 2282 SNELEWSKA KATARZYNA   K30-39 417 06:43 00:33:36 00:40:30
1025 2329 SILECKA ADRIANNA KELLER POLSKA SP. Z O.O. K14-29 273 06:43 00:33:36 00:40:45
1026 2529 PIETRUSINSKA ANETA SONKO TEAM K14-29 274 06:43 00:33:37 00:34:50
1027 478 WOJDAT IWONA   K30-39 418 06:43 00:33:37 00:34:23
1028 1281 URBAŃSKA-KRAWCZYK IZABELA ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU K60+ 10 06:44 00:33:38 00:40:16
1029 480 STANKIEWICZ IZABELA   K40-49 287 06:44 00:33:38 00:34:24
1030 1734 SZYDŁOWSKA ANNA   K30-39 419 06:44 00:33:38 00:34:34
1031 1210 SZYMANIK ANNA   K40-49 288 06:44 00:33:38 00:40:33
1032 502 DYJAK BOZENA   K50-59 35 06:44 00:33:39 00:34:23
1033 1446 GÓRSKA JOANNA MEDICUS K40-49 289 06:44 00:33:39 00:34:20
1034 328 SPENDOWSKA AGNIESZKA   K40-49 290 06:44 00:33:39 00:39:23
1035 1247 STARCZEWSKA-CHOŁODY ANETA KPZ SFORA K30-39 420 06:44 00:33:39 00:39:49
1036 1569 ŻAK AGNIESZKA HUNGRY ALWAYS K14-29 275 06:44 00:33:39 00:40:25
1037 365 DUBIEL ANNA   K30-39 421 06:44 00:33:40 00:34:29
1038 127 KACZMAREK ALEKSANDRA DD RUNNING TEAM K50-59 36 06:44 00:33:40 00:35:06
1039 2392 KLIMCZUK AGNIESZKA   K30-39 422 06:44 00:33:40 00:34:50
1040 702 MALCZEWSKA MAŁGORZATA   K30-39 423 06:44 00:33:40 00:40:33
1041 629 SKOCZEŃ MONIKA   K30-39 424 06:44 00:33:40 00:34:35
1042 359 WIERCIOCH MONIKA   K30-39 425 06:44 00:33:40 00:34:29
1043 1787 JAKUBOWSKA AGNIESZKA KAUFLAND K40-49 291 06:44 00:33:40 00:39:54
1044 531 KŁOSOWICZ ADRIANA   K30-39 426 06:44 00:33:40 00:34:32
1045 1285 OLENDER EWA   K30-39 427 06:44 00:33:41 00:33:59
1046 1177 PONIATOWSKA JUSTYNA   K30-39 428 06:44 00:33:41 00:34:33
1047 845 JURKOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 292 06:44 00:33:42 00:39:32
1048 1500 CIERNIAK AGATA   K40-49 293 06:44 00:33:42 00:39:33
1049 1602 STĘPEK ANNA   K50-59 37 06:44 00:33:42 00:39:27
1050 690 KWIECIEŃ MAGDALENA   K30-39 429 06:45 00:33:43 00:34:41
1051 1468 ZIĘBA MONIKA MEDICUS K30-39 430 06:45 00:33:43 00:34:24
1052 1241 NOWICKA BEATA   K40-49 294 06:45 00:33:44 00:34:18
1053 1566 KONIECZNA PAULINA   K30-39 431 06:45 00:33:45 00:39:30
1054 604 KLAMYCKA ALEKSANDRA   K30-39 432 06:45 00:33:46 00:39:32
1055 2077 SZRETER DOROTA   K50-59 38 06:45 00:33:46 00:35:11
1056 85 VOLVACH NATALIYA   K14-29 276 06:45 00:33:46 00:39:31
1057 1257 MORDAL KATARZYNA   K14-29 277 06:45 00:33:46 00:40:00
1058 951 PIASKOWSKA MAŁGORZATA PGB SPORTOWA PACZKA K40-49 295 06:45 00:33:46 00:34:20
1059 1223 ZACHARSKA ANNA   K30-39 433 06:45 00:33:46 00:34:32
1060 2226 GODZISZ SYLWIA   K30-39 434 06:45 00:33:47 00:34:32
1061 1526 WICHŁACZ MARZENA   K14-29 278 06:45 00:33:47 00:40:19
1062 1098 IWAŃSKA ELŻBIETA   K40-49 296 06:46 00:33:48 00:35:00
1063 579 STAWISKA JOANNA   K40-49 297 06:46 00:33:48 00:40:00
1064 1525 UCHEREK ANNA   K30-39 435 06:46 00:33:48 00:40:19
1065 22 FIDOR MAŁGORZATA LEWIN BIEGA K40-49 298 06:46 00:33:49 00:35:03
1066 2267 MORAWSKA JOLANTA   K60+ 11 06:46 00:33:49 00:39:55
1067 321 SOBANIA KAROLINA   K14-29 279 06:46 00:33:50 00:35:01
1068 2357 TOM MAGDALENA MKS SIECHNICE K30-39 436 06:46 00:33:50 00:34:01
1069 1334 ZEMAN-MUCHA MONIKA   K30-39 437 06:46 00:33:50 00:35:08
1070 107 WIŚNIEWSKA MONIKA   K30-39 438 06:46 00:33:51 00:34:38
1071 880 ŚWIST KINGA   K30-39 439 06:46 00:33:51 00:39:37
1072 457 KĘPA KINGA   K14-29 280 06:47 00:33:53 00:34:51
1073 2485 RUDNIK JANINA   K50-59 39 06:47 00:33:53 00:39:39
1074 857 BRIAŃSKA-KORDECKA ALEKSANDRA BALLENA MORADA K40-49 299 06:47 00:33:54 00:34:49
1075 2206 POKAROWSKA HANIA   K30-39 440 06:47 00:33:54 00:40:34
1076 540 SZCZUDŁOWSKA EWA   K14-29 281 06:47 00:33:54 00:40:27
1077 36 JAROMI-ŻMUDA OLGA   K30-39 441 06:47 00:33:54 00:34:07
1078 1103 BUSZA IWONA   K30-39 442 06:47 00:33:55 00:34:41
1079 40 GOSPODARCZYK ANNA   K14-29 282 06:47 00:33:55 00:34:00
1080 413 WAWRZYNIAK PAULINA   K40-49 300 06:47 00:33:55 00:34:19
1081 697 BARANOWSKA MAGDALENA   K30-39 443 06:47 00:33:56 00:34:37
1082 2498 MARZEC IWONA AB S.A. K40-49 301 06:47 00:33:56 00:34:54
1083 1374 KOWIEREC PAULINA   K14-29 283 06:47 00:33:57 00:40:59
1084 1799 NOWAK PAULINA KAUFLAND K30-39 444 06:47 00:33:57 00:35:09
1085 1897 SAMULEWICZ MAGDALENA   K30-39 445 06:47 00:33:57 00:34:47
1086 1349 KURZOK AGNIESZKA   K30-39 446 06:48 00:33:59 00:41:00
1087 648 PRZYBYŁA VIOLETTA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K40-49 302 06:48 00:33:59 00:40:33
1088 2359 ŻUROWSKA LILLA   K40-49 303 06:48 00:33:59 00:35:07
1089 1853 TAS DIREN   K14-29 284 06:48 00:33:59 00:40:58
1090 1022 PARADA ANETA   K30-39 447 06:48 00:34:00 00:40:47
1091 1013 SKOWROŃSKA ANNA HARCOWNIK K40-49 304 06:48 00:34:00 00:40:47
1092 2097 KOWNACKA KAMILA   K40-49 305 06:48 00:34:00 00:40:52
1093 2231 AMIETOVA EDIIE   K30-39 448 06:49 00:34:03 00:39:58
1094 1795 KUŹNIK EWELINA KAUFLAND K30-39 449 06:49 00:34:03 00:40:20
1095 2194 LAVRUK ANIA   K30-39 450 06:49 00:34:03 00:39:58
1096 1797 MATLOCH MARCELINA KAUFLAND K30-39 451 06:49 00:34:03 00:40:20
1097 1252 RECZULSKA MONIKA AKTYWNY WAŁBRZYCH K40-49 306 06:49 00:34:04 00:40:34
1098 1023 DACIUK NATALIA DOZAMEL K40-49 307 06:49 00:34:05 00:34:10
1099 177 HERNIK-OKO MONIKA   K40-49 308 06:49 00:34:05 00:39:51
1100 1621 RUDNIK EDYTA   K40-49 309 06:49 00:34:05 00:35:19
1101 2160 ZALWERT JUSTYNA RAKOOBRONA K14-29 285 06:49 00:34:05 00:40:33
1102 1665 TEREPKO KLAUDIA   K14-29 286 06:49 00:34:06 00:34:23
1103 1651 TABOŁ DOROTA   K30-39 452 06:49 00:34:07 00:39:52
1104 1380 TRELA JOANNA   K40-49 310 06:50 00:34:08 00:34:30
1105 2488 KAWALEC MAŁGORZATA MATNER RUNNING TEAM K50-59 40 06:50 00:34:09 00:34:21
1106 1909 SĘDZIMIR - KNAP EDYTA   K40-49 311 06:50 00:34:09 00:35:12
1107 76 SIEMIŃSKA MARZENA - K50-59 41 06:50 00:34:10 00:35:20
1108 2105 KONSUR JUSTYNA   K30-39 453 06:50 00:34:10 00:40:43
1109 1997 KOZŁOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 454 06:50 00:34:10 00:40:10
1110 58 CHRYPLEWICZ ANITA   K30-39 455 06:50 00:34:11 00:40:24
1111 1646 KRASICKA ALICJA ECO KOMINY SP.JAWNA KRASICKI KUBIAK K40-49 312 06:50 00:34:11 00:40:43
1112 2262 MOSKWA PATRYCJA   K30-39 456 06:50 00:34:11 00:34:25
1113 2261 PTAK EDYTA   K40-49 313 06:50 00:34:11 00:34:25
1114 1590 THOMCZIK MARIA   K40-49 314 06:50 00:34:12 00:40:43
1115 308 BORKOWSKA MAŁGORZATA GRUPA BIEGOWA KAYSER K40-49 315 06:51 00:34:13 00:40:01
1116 2058 HOPEK JOANNA IBM K30-39 457 06:51 00:34:13 00:35:21
1117 1611 DOROCIAK WIOLETTA DOROCIAK TEAM K40-49 316 06:51 00:34:14 00:34:49
1118 528 GRYNDA MAŁGORZATA   K30-39 458 06:51 00:34:14 00:34:49
1119 87 BRONOWICKA JUSTYNA   K30-39 459 06:51 00:34:14 00:35:23
1120 719 TOMKOWIAK OLA   K40-49 317 06:51 00:34:14 00:40:19
1121 1194 KASZCZYSZYN MAŁGORZATA   K50-59 42 06:51 00:34:15 00:41:01
1122 499 KOWALIK SYLWIA   K14-29 287 06:51 00:34:16 00:40:29
1123 368 GROCHOWSKA EWA   K40-49 318 06:52 00:34:18 00:34:22
1124 1364 ZYBAŁA KATARZYNA   K30-39 460 06:52 00:34:18 00:40:04
1125 2158 MARSZAŁEK MAGDALENA RAKOOBRONA K14-29 288 06:52 00:34:19 00:40:47
1126 17 OLEJNIK KAROLINA   K14-29 289 06:52 00:34:19 00:35:01
1127 2087 ZAJĄCZKOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 319 06:52 00:34:19 00:40:34
1128 1913 CHODOREK MAGDALENA   K14-29 290 06:52 00:34:19 00:40:46
1129 1202 KRAWCZYK PATRYCJA ORTOS K14-29 291 06:52 00:34:19 00:34:20
1130 24 LINIEWICZ PATRYCJA   K14-29 292 06:52 00:34:20 00:35:02
1131 1074 WESOŁOWSKA AGNIESZKA LEWIN BIEGA K30-39 461 06:52 00:34:20 00:35:08
1132 75 WROZYNA AGNIESZKA   K40-49 320 06:52 00:34:20 00:34:31
1133 925 LEŚNIEWSKA EWELINA PANI K30-39 462 06:52 00:34:21 00:35:34
1134 266 ODOROWSKA ARLENA   K40-49 321 06:52 00:34:21 00:41:25
1135 1706 ANDRUSZEWSKA KATARZYNA   K40-49 322 06:52 00:34:21 00:41:17
1136 946 SZCZEPANIAK JOANNA   K30-39 463 06:52 00:34:21 00:41:17
1137 2314 POROCHOŃSKA PATRYCJA   K14-29 293 06:52 00:34:22 00:40:13
1138 2317 KOŁACZ-NAWROT ANNA   K30-39 464 06:53 00:34:23 00:35:00
1139 425 WITWICKA KATARZYNA   K40-49 323 06:53 00:34:23 00:40:13
1140 1892 KULIK AGNIESZKA   K40-49 324 06:53 00:34:25 00:40:46
1141 853 BANAŚ BARBARA   K30-39 465 06:53 00:34:26 00:41:06
1142 1377 WITKOWSKA KATARZYNA   K14-29 294 06:53 00:34:26 00:41:01
1143 685 CZARNECKA WIESŁAWA TRENUJZNAMI.PL K50-59 43 06:53 00:34:27 00:35:26
1144 793 RAŹNIEWSKA AGNIESZKA   K30-39 466 06:53 00:34:27 00:41:27
1145 1557 ŚWIDURSKA MAŁGORZATA   K40-49 325 06:53 00:34:27 00:40:46
1146 641 HALIGOWSKA KINGA   K30-39 467 06:54 00:34:28 00:40:41
1147 2043 WDOWIKOWSKA PAULA   K30-39 468 06:54 00:34:29 00:35:04
1148 1328 SADY IZABELA   K14-29 295 06:54 00:34:30 00:35:06
1149 1905 WOJCIECHOWSKA AMANDA   K14-29 296 06:54 00:34:30 00:34:37
1150 2331 BOROWICZ-STAWICKA MARTA   K40-49 326 06:54 00:34:31 00:40:47
1151 2332 GADACZ KATARZYNA KUHNE TEAM K40-49 327 06:54 00:34:31 00:40:47
1152 1006 KRYNICKA JOANNA   K30-39 469 06:54 00:34:31 00:34:38
1153 2406 OSTROWSKA KATARZYNA   K14-29 297 06:54 00:34:31 00:40:32
1154 1978 BIELIŃSKA MAGDALENA   K30-39 470 06:54 00:34:32 00:40:21
1155 2002 ŚLUSARCZYK PATRYCJA ADRIAN DANILEWICZ GROUP K30-39 471 06:54 00:34:32 00:35:34
1156 1933 CHOLEWA KAMILA   K14-29 298 06:55 00:34:33 00:41:07
1157 1874 CZAJKOWSKA DOROTA   K50-59 44 06:55 00:34:33 00:41:11
1158 1968 DZIALIK EWELINA   K40-49 328 06:55 00:34:33 00:40:54
1159 78 GÓROWSKA JOANNA   K30-39 472 06:55 00:34:33 00:40:37
1160 1876 KACZMAREK JOANNA POW. WROCŁAW K30-39 473 06:55 00:34:33 00:41:11
1161 2088 SZEWCZYK ANNA   K30-39 474 06:55 00:34:33 00:41:12
1162 262 SUCHENEK MAŁGORZATA   K50-59 45 06:55 00:34:34 00:35:37
1163 830 DUDA AGNIESZKA   K40-49 329 06:55 00:34:35 00:40:33
1164 2345 ŁOWCZY KATARZYNA   K30-39 475 06:55 00:34:35 00:40:23
1165 1921 SMÓŁKA KRYSTYNA   K40-49 330 06:55 00:34:35 00:41:38
1166 2347 MASZTALERZ AGNIESZKA   K30-39 476 06:55 00:34:36 00:34:44
1167 777 WOIŃSKA JOANNA WKS GYMSPORT K40-49 331 06:55 00:34:36 00:40:34
1168 1735 CIEŚLIK KATARZYNA   K14-29 299 06:55 00:34:37 00:40:47
1169 1063 GUZOWSKA JOLANTA   K30-39 477 06:55 00:34:37 00:40:28
1170 128 KRAWCZYK MAGDALENA KAT CROSS K30-39 478 06:55 00:34:37 00:41:05
1171 1505 ROBAK MANUELA   K30-39 479 06:56 00:34:38 00:35:51
1172 1615 KRZYŻAŃSKA MARTA   K40-49 332 06:56 00:34:38 00:41:30
1173 99 MAZUREK MARITA   K30-39 480 06:56 00:34:38 00:41:02
1174 2417 SURÓWKA AGNIESZKA TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA K30-39 481 06:56 00:34:38 00:40:42
1175 2400 SZAFRAŃSKA EDYTA   K40-49 333 06:56 00:34:38 00:35:50
1176 1616 WAGNER ANETA   K40-49 334 06:56 00:34:38 00:41:30
1177 1219 FORNALCZYK MONIKA   K40-49 335 06:56 00:34:39 00:41:08
1178 459 OTOK SYLWIA KAT CROSS K40-49 336 06:56 00:34:39 00:41:06
1179 2078 PIETRUSIAK KINGA   K14-29 300 06:56 00:34:39 00:35:00
1180 1057 BIELAT ANNA 1993 K14-29 301 06:56 00:34:40 00:40:48
1181 914 CIEMOSZEWSKA ALEKSANDRA   K14-29 302 06:56 00:34:40 00:40:24
1182 2062 BORKIEWICZ ANNA #RUSZD***KRÓLOWO K40-49 337 06:56 00:34:40 00:35:18
1183 1375 CICHA AGATA   K14-29 303 06:56 00:34:40 00:41:42
1184 1478 CITKO KATARZYNA   K14-29 304 06:56 00:34:40 00:40:27
1185 1918 DOSKOCZ KATARZYNA   K14-29 305 06:56 00:34:40 00:35:11
1186 1347 KALEMBA ALEKSANDRA ING BANK ŚLĄSKI S.A. K30-39 482 06:56 00:34:40 00:41:42
1187 1922 RADECKA NIKOLA   K14-29 306 06:56 00:34:40 00:35:11
1188 1278 TYNIEC MARTYNA   K14-29 307 06:56 00:34:40 00:41:42
1189 2017 SALAMON AGNIESZKA   K14-29 308 06:56 00:34:41 00:35:58
1190 234 KALITA KLAUDIA   K14-29 309 06:56 00:34:41 00:41:48
1191 559 KOWALSKA KLAUDIA   K14-29 310 06:56 00:34:41 00:40:26
1192 1043 WYBIERALSKA MAGDALENA   K14-29 311 06:56 00:34:41 00:41:18
1193 1606 TYC JADWIGA ESTETICA SALON KOSMETYCZNY K30-39 483 06:56 00:34:42 00:34:50
1194 2442 GRYGIER HANNA SISTER POWER K14-29 312 06:57 00:34:43 00:40:33
1195 2443 KASPRZAK KINGA SISTER POWER K40-49 338 06:57 00:34:43 00:40:33
1196 2457 NIEWIADOMSKA AGNIESZKA OSTAPTEAM K40-49 339 06:57 00:34:43 00:41:47
1197 1605 RUTKOWSKA ANNA   K40-49 340 06:57 00:34:43 00:34:51
1198 1584 SURDEL ANNA IBM K30-39 484 06:57 00:34:43 00:34:56
1199 2183 BUCHNAL EDYTA   K30-39 485 06:57 00:34:44 00:34:52
1200 2356 KUK JOANNA   K14-29 313 06:57 00:34:44 00:41:05
1201 2236 ŻUKIEWICZ JOLA   K30-39 486 06:57 00:34:44 00:40:42
1202 1916 KRAWCZYK-ZIMNIAK JUSTYNA   K30-39 487 06:57 00:34:45 00:36:24
1203 1915 ZIMNIAK-PLUTA ALINA   K40-49 341 06:57 00:34:45 00:36:24
1204 1912 GORZYNSKA AGNIESZKA   K30-39 488 06:57 00:34:46 00:36:24
1205 1832 KOZERA KATARZYNA ENVIRAIL SP. Z O. O. K14-29 314 06:57 00:34:46 00:41:07
1206 1848 SKRZYPCZAK NATALIA IDEA GETIN LEASING S.A. K30-39 489 06:57 00:34:46 00:41:09
1207 1911 TOSZEWSKA EWA   K40-49 342 06:57 00:34:46 00:36:24
1208 1157 KALEMBA MAŁGORZATA   K40-49 343 06:57 00:34:46 00:35:23
1209 1319 SZOSTAK RENATA   K50-59 46 06:57 00:34:46 00:42:00
1210 2437 MAMROT ANNA KLUB JEDNOROŻCOW K40-49 344 06:57 00:34:47 00:41:36
1211 2253 MUSIŃSKA MARTA   K14-29 315 06:57 00:34:47 00:41:08
1212 420 CICHOCKA JOANNA   K30-39 490 06:58 00:34:48 00:36:13
1213 1422 KOŁODZIEJ MALWINA   K30-39 491 06:58 00:34:48 00:35:56
1214 2484 STOCKA JOANNA   K30-39 492 06:58 00:34:49 00:35:36
1215 197 STRECKER PAULINA   K30-39 493 06:58 00:34:49 00:41:03
1216 2526 CYGAN MAŁGORZATA   K40-49 345 06:58 00:34:50 00:35:20
1217 2025 JAWORSKA MARTYNA AXA XL K14-29 316 06:58 00:34:50 00:36:16
1218 2411 KNAP DOMINIKA   K14-29 317 06:58 00:34:50 00:41:09
1219 207 KIZIAK NATALIA   K30-39 494 06:58 00:34:51 00:41:07
1220 441 GRZEGORCZYN MAGDALENA RAJSPORT ACTIVE OPOLE K30-39 495 06:58 00:34:51 00:41:10
1221 2339 ZAJĄC KAMILA   K30-39 496 06:58 00:34:52 00:41:07
1222 1699 BATYCKA MARZENA EVOTHERM SP. Z O.O. SP. K K30-39 497 06:58 00:34:52 00:41:15
1223 1746 OSĘKOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 498 06:58 00:34:52 00:41:15
1224 747 ZYNEK ANNA   K30-39 499 06:58 00:34:52 00:41:41
1225 2300 WARYAS-KOLEBUK KATARZYNA LIMANGO POLSKA SP. Z O.O. K40-49 346 06:59 00:34:54 00:36:33
1226 1931 DOMAŃSKA ELŻBIETA RRRR K40-49 347 06:59 00:34:56 00:41:13
1227 1930 KĘSKA ANETA   K40-49 348 06:59 00:34:56 00:41:13
1228 1809 SUCHECKA MAGDALENA KAUFLAND K14-29 318 06:59 00:34:56 00:35:31
1229 1829 SOKÓŁ-WOŹNIAK JOANNA ENVIRAIL SP. ZO. O. K40-49 349 06:59 00:34:56 00:41:17
1230 1868 WYSOCKA KATARZYNA STOWARZYSZENIE WROCŁAWSKIE MORSY K50-59 47 06:59 00:34:57 00:41:13
1231 1155 SZYMCZAK ANNA   K30-39 500 06:59 00:34:57 00:35:33
1232 467 DEMKÓW BARBARA   K14-29 319 07:00 00:34:58 00:41:01
1233 142 GERA SYLWIA   K40-49 350 07:00 00:34:58 00:35:52
1234 2313 KALEMBA ANNA   K30-39 501 07:00 00:34:58 00:35:46
1235 2057 KAROŃSKA RENATA   K40-49 351 07:00 00:34:58 00:35:19
1236 791 KIRCUŃ KATARZYNA   K14-29 320 07:00 00:34:58 00:41:01
1237 360 KOSTAŃSKA BEATA KOŚCIAN TEAM K40-49 352 07:00 00:34:58 00:41:02
1238 1420 ZIELIŃSKA ANNA GEOBAN K14-29 321 07:00 00:34:58 00:41:08
1239 1956 WAŚCIŃSKA MAGDALENA OBJECTIVITY K30-39 502 07:00 00:34:58 00:35:11
1240 1208 GRACZ ANNA   K30-39 503 07:00 00:34:59 00:36:06
1241 481 MAŃKA ANNA   K40-49 353 07:00 00:34:59 00:35:34
1242 27 PLATA - PROSUL ANNA   K30-39 504 07:00 00:34:59 00:35:53
1243 109 KROGULEC ALINA RAJSPORT ACTIVE K40-49 354 07:00 00:35:00 00:41:19
1244 237 PROKOP BEATA   K30-39 505 07:00 00:35:00 00:41:17
1245 45 KAŁASZNIK OLGA BRAK K30-39 506 07:00 00:35:01 00:41:22
1246 615 KOPYSTAŃSKA BARBARA OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O. K30-39 507 07:00 00:35:01 00:35:14
1247 1742 WIŚNIEWSKA ANDŻELIKA ANDŻELIKA WIŚNIEWSKA K14-29 322 07:00 00:35:02 00:35:09
1248 233 DOLIŃSKA MAGDALENA   K40-49 355 07:00 00:35:02 00:41:22
1249 1926 KUBRYCZ MONIKA   K30-39 508 07:00 00:35:02 00:41:23
1250 588 DANIELEWICZ BARBARA   K14-29 323 07:01 00:35:04 00:42:14
1251 2316 GOŁĘBIEWSKA ANNA   K14-29 324 07:01 00:35:04 00:35:41
1252 1541 BUDZIAK AGNIESZKA   K30-39 509 07:01 00:35:05 00:35:38
1253 2468 LITEWKA-KOZAK DOROTA 1986 K30-39 510 07:01 00:35:05 00:41:07
1254 2277 BŁOCH IZABELA   K40-49 356 07:01 00:35:05 00:36:17
1255 822 KLODEK JUSTYNA   K40-49 357 07:01 00:35:05 00:41:03
1256 1593 OLEK MAGDALENA   K30-39 511 07:01 00:35:06 00:35:39
1257 287 ZIENKIEWICZ AGNIESZKA   K40-49 358 07:01 00:35:06 00:41:25
1258 2298 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA LIMANGO POLSKA SP. Z O.O. K30-39 512 07:01 00:35:07 00:36:47
1259 892 MAJEWSKA MONIKA   K30-39 513 07:01 00:35:07 00:41:57
1260 1814 ZIÓŁKOWSKA AGNIESZKA KAUFLAND K14-29 325 07:01 00:35:07 00:36:47
1261 2108 NOGAJ MARTA   K30-39 514 07:02 00:35:09 00:41:37
1262 942 STARGECKA LUDMIŁA   K60+ 12 07:02 00:35:09 00:36:14
1263 354 KACZMAREK MARTYNA   K14-29 326 07:02 00:35:10 00:41:07
1264 2291 POLSKA DOMINIKA ŁABĘDZKA   K14-29 327 07:02 00:35:10 00:41:07
1265 727 ZDANOWSKA ANNA   K30-39 515 07:02 00:35:10 00:41:35
1266 485 NOWARA-WILK MALGORZATA CREDIT AGRICOLE K40-49 359 07:02 00:35:11 00:36:04
1267 770 PANCISZKO BARBARA   K30-39 516 07:02 00:35:11 00:41:08
1268 2052 OSTASZEWSKA MARTYNA   K30-39 517 07:02 00:35:11 00:42:14
1269 1824 SIECZKA ZOFIA   K60+ 13 07:02 00:35:11 00:41:03
1270 1167 BINIEK MONIKA   K14-29 328 07:02 00:35:12 00:42:18
1271 1170 RYBOWICZ JOANNA   K30-39 518 07:02 00:35:12 00:42:18
1272 530 KIC IZABELA   K14-29 329 07:02 00:35:12 00:41:14
1273 737 KRZYSIAK JUSTYNA   K30-39 519 07:02 00:35:12 00:35:48
1274 739 WEIDNER NATALIA   K30-39 520 07:02 00:35:12 00:35:48
1275 1934 MICHALCZYK-WARZOCHA NATALIA   K14-29 330 07:03 00:35:14 00:35:22
1276 1827 MICHALIK ANNA   K14-29 331 07:03 00:35:14 00:40:58
1277 1771 KOTWICA ULA MONDELEZ K50-59 48 07:03 00:35:14 00:41:39
1278 2480 KURIATA MONIKA   K30-39 521 07:03 00:35:14 00:41:33
1279 875 KUŹMIŃSKA ANIA   K40-49 360 07:03 00:35:14 00:35:33
1280 865 GODBOLE ANNA   K30-39 522 07:03 00:35:15 00:41:51
1281 2201 MATEUSIAK ANNA   K30-39 523 07:03 00:35:15 00:41:08
1282 1231 MĄCZKA AGNIESZKA   K30-39 524 07:03 00:35:15 00:41:15
1283 1230 MĄCZKA ANNA   K30-39 525 07:03 00:35:15 00:41:16
1284 2295 GĄSIOR ROKSANA LIMANGO POLSKA SP. Z O.O. K14-29 332 07:03 00:35:17 00:36:56
1285 166 LATA MONIKA   K40-49 361 07:03 00:35:17 00:41:21
1286 468 PIECHURA ANNA   K30-39 526 07:03 00:35:17 00:41:39
1287 2294 RUSZLEWICZ MARTA LIMANGO POLSKA SP. Z O.O. K30-39 527 07:03 00:35:17 00:36:56
1288 2461 STAROWIEJSKA NOWAK JOLANTA   K50-59 49 07:03 00:35:17 00:41:21
1289 1360 BAJOR KATARZYNA   K30-39 528 07:04 00:35:18 00:35:58
1290 1914 CHODOREK IZABELA   K40-49 362 07:04 00:35:18 00:41:46
1291 1501 NIEŻYCHOWSKA MAŁGORZATA EUROIMMUN K30-39 529 07:04 00:35:18 00:41:55
1292 1108 PATELA NIKOLA   K14-29 333 07:04 00:35:19 00:35:49
1293 1821 PAWEŁKA MARZENA   K40-49 363 07:04 00:35:19 00:35:49
1294 2238 BARANOWSKA EWELINA BERGSON TEAM RUN K30-39 530 07:04 00:35:20 00:36:14
1295 410 BRYJA ELENA   K14-29 334 07:04 00:35:20 00:35:28
1296 1212 BZDUCHA JUDYTA   K14-29 335 07:04 00:35:20 00:36:22
1297 2426 CZAJKOWSKA ANNA   K40-49 364 07:04 00:35:20 00:41:45
1298 1453 KOPCZYK RENATA MEDICUS K30-39 531 07:04 00:35:20 00:42:30
1299 1440 BAJKIEWICZ KAJA MEDICUS K14-29 336 07:04 00:35:21 00:35:31
1300 1990 CZAPLIŃSKA MARTA AWOKADO K40-49 365 07:04 00:35:21 00:41:55
1301 1828 KULCZYCKA SYLWIA   K30-39 532 07:04 00:35:21 00:41:55
1302 1819 LASEK AGNIESZKA   K14-29 337 07:04 00:35:21 00:41:55
1303 65 CZUBAK WERONIKA   K30-39 533 07:04 00:35:21 00:41:22
1304 1887 RYMER BOŻENA   K40-49 366 07:04 00:35:21 00:35:54
1305 372 MOGILEWSKA RENATA WOMANS WILANÓW K40-49 367 07:04 00:35:22 00:41:13
1306 1831 CZERNICKA MONIKA   K30-39 534 07:04 00:35:22 00:41:55
1307 1128 FRĄCKOWIAK ANNA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKWOICE K50-59 50 07:04 00:35:22 00:41:29
1308 1732 ILIŃCZYK MAGDALENA   K30-39 535 07:04 00:35:22 00:41:55
1309 1656 RYŚ KATARZYNA   K40-49 368 07:04 00:35:22 00:41:09
1310 804 WOJTOWICZ JOANNA   K40-49 369 07:04 00:35:22 00:42:19
1311 636 BRYCHCY AGNIESZKA   K14-29 338 07:05 00:35:23 00:41:15
1312 1476 MICHALAK BARBARA   K40-49 370 07:05 00:35:23 00:41:23
1313 736 HEBA SYLWIA MAMY BIEGAMY K30-39 536 07:05 00:35:24 00:41:41
1314 2413 TUMANOVA ALONA   K30-39 537 07:05 00:35:24 00:41:36
1315 1714 KOZACZUK KATARZYNA   K40-49 371 07:05 00:35:25 00:41:16
1316 1813 ZALEWSKA KAROLINA KAUFLAND K14-29 339 07:05 00:35:26 00:36:00
1317 455 SZULC EWA TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA K14-29 340 07:05 00:35:27 00:35:59
1318 1533 MARIASIK JOANNA   K14-29 341 07:06 00:35:28 00:36:22
1319 1872 RAK-ŁABĘDZKA PAULINA   K30-39 538 07:06 00:35:28 00:35:56
1320 2323 SAWICKA EMILIA GEMINI K40-49 372 07:06 00:35:28 00:35:56
1321 2371 DUDEK ANIA WOŁOWSKI KLUB BOKSERSKI CHAMPION K30-39 539 07:06 00:35:28 00:42:32
1322 1045 SOKOŁOWSKA EWA   K40-49 373 07:06 00:35:28 00:41:58
1323 162 ŚLIWA PATRYCJA RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK K30-39 540 07:06 00:35:28 00:35:59
1324 706 LACH EWELINA FIT STYLE K40-49 374 07:06 00:35:29 00:42:33
1325 911 MEDYŃSKA KAMILA   K30-39 541 07:06 00:35:29 00:41:39
1326 1352 KWIECIŃSKA ANITA   K30-39 542 07:06 00:35:30 00:42:28
1327 1860 MAŁYSZEK AGATA   K30-39 543 07:06 00:35:30 00:42:28
1328 89 PRZYDATEK AGNIESZKA   K30-39 544 07:06 00:35:31 00:35:34
1329 2147 DŹWIGAŁA-BASIS MAGDALENA   K30-39 545 07:06 00:35:32 00:36:41
1330 1552 ŁOPOSZKO TERESA   K30-39 546 07:06 00:35:32 00:42:01
1331 2164 PEKLICZ MARTA   K30-39 547 07:06 00:35:32 00:36:41
1332 1010 DACKÓW MILENA LEWIN BIEGA K30-39 548 07:07 00:35:33 00:36:21
1333 2270 WOŹNIAK HANNA   K30-39 549 07:07 00:35:33 00:36:10
1334 1531 CZERWINSKA -PASTUCH KATARZYNA JACHU K30-39 550 07:07 00:35:33 00:42:04
1335 2421 SZYMCZAK AGATA   K30-39 551 07:07 00:35:33 00:41:52
1336 2073 STANISŁAWEK AGNIESZKA   K14-29 342 07:07 00:35:34 00:42:18
1337 2244 AUGUSCIK TAMARA   K40-49 375 07:07 00:35:35 00:35:51
1338 703 SUPRON ANIA SLOW JOGGING WROCŁAW K40-49 376 07:07 00:35:35 00:36:36
1339 2326 WASILEWSKA MONIKA   K30-39 552 07:07 00:35:35 00:42:13
1340 2284 WYSOCKA EWA   K30-39 553 07:07 00:35:35 00:42:13
1341 981 DERBICH JOANNA WILDA BIEGA K14-29 343 07:07 00:35:36 00:36:43
1342 2374 MIKUTOWICZ-OSSYSEK IGA   K14-29 344 07:07 00:35:36 00:36:19
1343 2367 STASIAK ANNA   K14-29 345 07:07 00:35:36 00:36:19
1344 2046 WASIAK ANITA   K14-29 346 07:07 00:35:36 00:35:52
1345 858 BANIEWSKA LILIANA   K40-49 377 07:07 00:35:37 00:36:21
1346 836 ADAMIN GRAŻYNA KALISKA GRUPA ROWEROWA G7 K60+ 14 07:08 00:35:38 00:36:08
1347 1743 DUCZEK AGNIESZKA   K30-39 554 07:08 00:35:38 00:42:40
1348 1517 BERNAT JOLANTA   K50-59 51 07:08 00:35:39 00:42:35
1349 746 SOLUCH PAULINA   K14-29 347 07:08 00:35:39 00:42:27
1350 71 PAWLIK AGNIESZKA   K40-49 378 07:08 00:35:40 00:41:47
1351 1623 PIETRAS EWELINA   K14-29 348 07:08 00:35:40 00:42:02
1352 1174 ZALEWSKA KAROLINA   K30-39 555 07:08 00:35:40 00:36:15
1353 1703 KRUPIŃSKA JOWITA   K30-39 556 07:08 00:35:40 00:36:58
1354 1705 OCZKOWSKA DARIA   K30-39 557 07:08 00:35:40 00:36:58
1355 314 LICHOTA KATARZYNA   K40-49 379 07:08 00:35:41 00:41:37
1356 523 SYNOWIEC MAŁGORZTA KB SUKCES K40-49 380 07:08 00:35:41 00:36:16
1357 74 SOBIERALSKA MAGDALENA   K30-39 558 07:08 00:35:41 00:42:06
1358 1937 ZYGMUNT MARIKA   K14-29 349 07:08 00:35:41 00:36:37
1359 2119 JAROCH MARTA   K30-39 559 07:08 00:35:42 00:41:44
1360 487 GRACHEL BEATA   K40-49 381 07:08 00:35:42 00:36:26
1361 1825 HYLA PATRYCJA   K40-49 382 07:08 00:35:42 00:36:07
1362 1094 ROGALA-CIERPIAŁOWSKA EWA   K40-49 383 07:08 00:35:42 00:36:26
1363 2252 SENYSZYN ANNA TRANS SERWIS PRZESYŁKI KURIERSKIE K40-49 384 07:09 00:35:43 00:36:59
1364 1685 KARCZ HANNA   K14-29 350 07:09 00:35:44 00:42:45
1365 803 MACH AGNIESZKA   K40-49 385 07:09 00:35:44 00:41:42
1366 256 BIŁAS WERONIKA   K30-39 560 07:09 00:35:45 00:41:58
1367 2397 GÓRSKA-PAWLIK MAGDALENA   K40-49 386 07:09 00:35:45 00:36:44
1368 117 KORN-PARASIEWICZ MONIKA   K40-49 387 07:09 00:35:45 00:41:47
1369 381 LISOWSKA ZUZANNA   K14-29 351 07:09 00:35:45 00:41:58
1370 2053 SOBIEGRAJ OLA   K30-39 561 07:09 00:35:45 00:41:59
1371 1858 ŻYRKOWSKA KAROLINA EY K30-39 562 07:09 00:35:46 00:42:47
1372 1871 TUL MAŁGORZATA DRUZYNA SZPIKU K40-49 388 07:09 00:35:46 00:37:02
1373 1722 CHODZIŃSKA ILONA   K30-39 563 07:09 00:35:47 00:41:47
1374 1894 PUDA KAROLINA   K14-29 352 07:10 00:35:48 00:42:22
1375 313 GIERAK MARTA   K40-49 389 07:10 00:35:48 00:36:11
1376 507 PIC ALICJA   K40-49 390 07:10 00:35:48 00:36:58
1377 1331 KLECZKOWSKA ANTONINA   K14-29 353 07:10 00:35:49 00:41:49
1378 787 WOŹNIAK ANETA   K30-39 564 07:10 00:35:50 00:37:57
1379 713 WRZESIŃSKA AGATA   K30-39 565 07:10 00:35:50 00:37:57
1380 206 JĘDRAK JOANNA RUN FON FAN K40-49 391 07:10 00:35:50 00:36:46
1381 258 GARASZCZUK IZABELA   K14-29 354 07:10 00:35:51 00:41:58
1382 1305 KLIMEK ALEKSANDRA   K30-39 566 07:10 00:35:51 00:42:15
1383 2283 MOKRZYCKA WIOLETA ELDISY K14-29 355 07:10 00:35:51 00:42:58
1384 1062 ZYSK-MORTKA DARIA IBM K30-39 567 07:10 00:35:51 00:37:08
1385 47 BIERNACKA GABRIELA   K40-49 392 07:10 00:35:52 00:37:02
1386 2069 BUREK MARTYNA   K14-29 356 07:10 00:35:52 00:42:58
1387 385 FINOKIET IWONA   K50-59 52 07:10 00:35:52 00:42:28
1388 1291 GROSSMAN-KLIBER MONIKA   K40-49 393 07:10 00:35:52 00:37:02
1389 1221 KLECZKOWSKA EWA BBKTS K40-49 394 07:10 00:35:52 00:41:51
1390 709 ŁOMIŃSKA ALEKSANDRA SLOW JOGGING OLEŚNICA K50-59 53 07:10 00:35:52 00:42:32
1391 554 POLOWCZYK DOBROSŁAWA CAŁA OLEŚNICA BIEGA COB K50-59 54 07:10 00:35:52 00:42:32
1392 1363 CZAPULAK MARTA SI- CONSULTING K30-39 568 07:11 00:35:53 00:36:33
1393 515 STĘPEK JOANNA   K40-49 395 07:11 00:35:53 00:41:41
1394 704 HOPPE VIKTORIA   K14-29 357 07:11 00:35:54 00:42:24
1395 488 KLEPUSZEWSKA KATARZYNA   K14-29 358 07:11 00:35:54 00:36:38
1396 2436 MAMROT ANNA KLUB JEDNOROŻCOW K40-49 396 07:11 00:35:54 00:42:44
1397 1677 SZUSZCZYŃSKA AGNIESZKA   K40-49 397 07:11 00:35:55 00:41:57
1398 577 BEREZOWSKA-KUC MAJA   K30-39 569 07:11 00:35:56 00:36:56
1399 271 WĘGRZYŃSKA PAMELA   K30-39 570 07:11 00:35:56 00:36:49
1400 362 SZULC KAROLINA   K40-49 398 07:11 00:35:57 00:37:07
1401 585 SZUSTER KATARZYNA   K40-49 399 07:11 00:35:57 00:41:57
1402 2344 CHMIELOWSKA MIROSŁAWA   K40-49 400 07:12 00:35:58 00:42:31
1403 885 KRZYWIŃSKA MAGDALENA   #N/D! #N/D! 07:12 00:35:59 00:42:46
1404 210 RYCHALUK KAROLINA   K14-29 359 07:12 00:36:00 00:36:43
1405 1276 WIECZORKIEWICZ NATALIA   K14-29 360 07:12 00:36:00 00:42:27
1406 730 HRUSZOWIEC WERONIKA   K14-29 361 07:12 00:36:02 00:36:28
1407 2451 JAKUBOWSKA MARTA   K30-39 571 07:12 00:36:02 00:43:06
1408 1898 STAWICKA ALEKSANDRA   K14-29 362 07:12 00:36:02 00:43:09
1409 2020 CIEĆWIERZ MAGDALENA   K14-29 363 07:12 00:36:02 00:42:39
1410 2248 OLSZANOWSKA MAGDALENA   K14-29 364 07:12 00:36:02 00:42:39
1411 412 FRĄCKOWIAK MAGDALENA   K40-49 401 07:13 00:36:04 00:36:19
1412 1721 KAMIŃSKA MARTA   K14-29 365 07:13 00:36:05 00:42:58
1413 912 SOMIAK WIESŁAWA   K40-49 402 07:13 00:36:06 00:43:12
1414 2155 IZYDORCZYK MONIKA RAKOOBRONA K14-29 366 07:13 00:36:06 00:42:33
1415 1342 BRYLANT AGNIESZKA   K40-49 403 07:13 00:36:07 00:36:23
1416 417 CICHOCKA-DĘBICKA EWA   K50-59 55 07:13 00:36:07 00:41:53
1417 1008 RUDZINSKA ELIZA BODYGO WROCŁAW K30-39 572 07:13 00:36:07 00:42:52
1418 1542 KUCHARCZYK KORNELIA DRINKEN GRUPEN K14-29 367 07:13 00:36:07 00:42:32
1419 1543 JAŁOCHA ALEKSANDRA DRINKEN GRUPEN K14-29 368 07:14 00:36:08 00:42:32
1420 1138 ĆWIERTNIA DOROTA   K40-49 404 07:14 00:36:09 00:41:56
1421 1270 HENC DANUTA   K40-49 405 07:14 00:36:10 00:42:00
1422 812 MAJ-ZALEWSKA DARIA ADRIAN DANILEWICZ GROUP K40-49 406 07:14 00:36:10 00:36:54
1423 269 WÓJCIK-BEDNARZ MONIKA   K40-49 407 07:14 00:36:10 00:36:55
1424 1608 PAŃCZAK MONIKA   K40-49 408 07:14 00:36:12 00:41:56
1425 1126 MAZUR BEATA   K40-49 409 07:14 00:36:12 00:42:04
1426 2157 KOZŁOWSKA-PANEK KATARZYNA RAKOOBRONA K30-39 573 07:15 00:36:13 00:42:42
1427 2152 DĄBROWSKA JOANNA RAKOOBRONA K14-29 369 07:15 00:36:14 00:42:42
1428 176 SZPIEGOWSKA KAROLINA   K30-39 574 07:15 00:36:14 00:42:37
1429 124 FÖRSTER DARIA   K30-39 575 07:15 00:36:14 00:42:14
1430 895 PALECZNY JUSTYNA   K14-29 370 07:15 00:36:15 00:36:48
1431 2185 SOBKOWIAK MONIKA   K14-29 371 07:15 00:36:15 00:37:43
1432 1189 SZYKOWNA MAGDALENA   K30-39 576 07:15 00:36:15 00:37:11
1433 1203 CIEBIERA KATARZYNA IBM K40-49 410 07:15 00:36:16 00:42:45
1434 2422 MAŚLAK URSZULA URSZULA MAŚLSK K30-39 577 07:15 00:36:16 00:42:35
1435 2434 ONYSKO VIKTORIIA   K30-39 578 07:15 00:36:16 00:43:17
1436 60 DEICHSEL KAROLINA   K30-39 579 07:15 00:36:17 00:43:06
1437 1233 KRAWCZYK KATARZYNA   K30-39 580 07:15 00:36:17 00:42:41
1438 1580 DULAS HALINA   K60+ 15 07:16 00:36:18 00:36:34
1439 1655 ZĄBCZYK JUSTYNA   K30-39 581 07:16 00:36:18 00:37:13
1440 2243 STAWICKA MAGDALENA   K40-49 411 07:16 00:36:18 00:37:21
1441 1653 BURKOT KAROLINA   K14-29 372 07:16 00:36:19 00:37:47
1442 484 KLIMOWICZ ANNA   K14-29 373 07:16 00:36:19 00:37:47
1443 426 CZESNA-WIŚNIOWSKA MARTA   K30-39 582 07:16 00:36:20 00:42:53
1444 896 PALECZNY JOLANTA   K50-59 56 07:16 00:36:20 00:36:54
1445 983 GOCZEWSKA JOANNA   K40-49 412 07:16 00:36:21 00:42:55
1446 1690 ZMACZYŃSKA MAGDALENA   K30-39 583 07:16 00:36:21 00:42:16
1447 2205 POŻARYCKA ALEKSANDRA   K30-39 584 07:16 00:36:22 00:42:47
1448 2204 POŻARYCKA KATARZYNA   K14-29 374 07:16 00:36:22 00:42:46
1449 2095 WOJNAROWSKA WIKTORIA   K14-29 375 07:16 00:36:22 00:42:30
1450 1680 ŁABA JAGODA   K14-29 376 07:17 00:36:23 00:42:27
1451 194 RADOMSKA RENATA   K40-49 413 07:17 00:36:23 00:37:39
1452 1833 ALBERT KAMILA IDEA GETIN LEASING S.A. K14-29 377 07:17 00:36:24 00:42:48
1453 1638 OLSZEWSKA MAŁGORZATA MATKI WARIATKI K50-59 57 07:17 00:36:24 00:42:47
1454 630 CHABIERSKA ZOFIA SLOW JOGGING OLEŚNICA K50-59 58 07:17 00:36:24 00:43:04
1455 929 KOTLARZ AGNIESZKA SLOW JOGGING OLEŚNICA K30-39 585 07:17 00:36:24 00:43:04
1456 1323 RYBAK-ŻYGADŁO IZABELA   K14-29 378 07:17 00:36:25 00:43:08
1457 34 AUGUSCIK MONIKA   K40-49 414 07:17 00:36:26 00:42:39
1458 1782 CIĘPKA JOANNA KAUFLAND K14-29 379 07:17 00:36:26 00:37:04
1459 2409 KOWALCZYK JOANNA   K14-29 380 07:17 00:36:26 00:42:25
1460 1660 ĆWIĘKAŁA MARIA   K14-29 381 07:17 00:36:27 00:37:55
1461 1996 ECKERT MARTYNA SMITH AND NEPHEW K14-29 382 07:17 00:36:27 00:43:10
1462 940 DROHOMIRECKA BEATA POWERFITNESS K30-39 586 07:18 00:36:28 00:43:33
1463 941 OSTAPSKA KATARZYNA POWER FITNESS K0   07:18 00:36:28 00:43:33
1464 1959 SOSNOWA BASIA   K30-39 587 07:18 00:36:28 00:37:43
1465 538 JABŁOŃSKA EWA   K14-29 383 07:18 00:36:29 00:43:05
1466 1904 SMOLINIEC KLAUDIA   K14-29 384 07:18 00:36:29 00:42:30
1467 537 MAGDA KATARZYNA   K30-39 588 07:18 00:36:30 00:43:06
1468 2423 WILCZYŃSKA KAMILA   K14-29 385 07:18 00:36:30 00:42:59
1469 165 DRAJER-SEREK ANNA   K30-39 589 07:18 00:36:31 00:42:39
1470 152 KASZA LIDIA   K50-59 59 07:18 00:36:31 00:38:12
1471 1796 ŁAWNIK MAŁGORZATA KAUFLAND K40-49 415 07:18 00:36:31 00:37:10
1472 2381 SZELIGIEWICZ LIDIA   K50-59 60 07:18 00:36:31 00:37:10
1473 1811 WĄSIK MAGDALENA KAUFLAND K14-29 386 07:18 00:36:31 00:42:24
1474 341 BURKOT ANNA   K14-29 387 07:18 00:36:32 00:37:27
1475 616 DYBCZYŃSKA BEATA OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O. K40-49 416 07:18 00:36:32 00:37:10
1476 647 BIŃCZAK ANETA MEDFEMINA K30-39 590 07:19 00:36:33 00:42:30
1477 250 FICOŃ JOANNA   K40-49 417 07:19 00:36:33 00:43:28
1478 1877 BUGAŁA KATARZYNA   K30-39 591 07:19 00:36:34 00:42:30
1479 1304 ORŁOWSKA ANNA   K40-49 418 07:19 00:36:34 00:43:00
1480 1259 OSTOJSKA-KORPAS MAGDALENA   K30-39 592 07:19 00:36:34 00:42:29
1481 869 SROCZYŃSKA JUSTYNA DEVINITI K14-29 388 07:19 00:36:34 00:37:20
1482 279 KRASNOBORODKO ANNA   K30-39 593 07:19 00:36:34 00:42:46
1483 646 BRYCHCY AGNIESZKA   K30-39 594 07:19 00:36:35 00:42:27
1484 1896 GOLA MARTA   K30-39 595 07:19 00:36:35 00:37:24
1485 1065 PIJAROWSKA PATRYCJA   K14-29 389 07:19 00:36:35 00:43:01
1486 2420 GABRYCH KAROLINA   K14-29 390 07:19 00:36:36 00:43:12
1487 2016 DROBNIAK JUSTYNA   K14-29 391 07:19 00:36:37 00:43:05
1488 876 JARZĄBEK AGNIESZKA   K14-29 392 07:19 00:36:37 00:37:03
1489 2297 KLUCZNA PAULINA LIMANGO POLSKA SP. Z O.O. K14-29 393 07:19 00:36:37 00:38:17
1490 2232 LIPIŃSKA ANGELIKA   K14-29 394 07:20 00:36:38 00:43:13
1491 483 DUDEK PAULINA   K40-49 419 07:20 00:36:38 00:43:42
1492 1016 PACZKOWSKA AGNIESZKA BIEGAM BEZ POWODU K14-29 395 07:20 00:36:38 00:36:45
1493 2493 SIEMIĄTKOWSKA ANNA AB S.A. K40-49 420 07:20 00:36:38 00:37:37
1494 1846 RUDZKA EWELINA IDEA GETIN LEASING S.A. K14-29 396 07:20 00:36:41 00:37:41
1495 2148 KRAWCZYK MAŁGORZATA   K30-39 596 07:20 00:36:41 00:43:17
1496 1312 RATAJCZAK SABINA   K30-39 597 07:20 00:36:41 00:43:43
1497 300 WYPYCH - JEZIERSKA MONIKA   K40-49 421 07:20 00:36:41 00:37:37
1498 2240 MAJEWSKA ANETA   K30-39 598 07:20 00:36:42 00:43:49
1499 2172 SKWAREK AGNIESZKA   K14-29 397 07:20 00:36:42 00:38:22
1500 1039 MACHNIEWSKA JUSTYNA   K40-49 422 07:21 00:36:43 00:43:45
1501 1803 POLITAŃŚKA AGNIESZKA KAUFLAND K30-39 599 07:21 00:36:43 00:43:45
1502 1001 TKACZEWSKA ANNA PIETJA TEAM K40-49 423 07:21 00:36:43 00:43:45
1503 311 NADLER ZDZISŁAWA   K50-59 61 07:21 00:36:44 00:43:41
1504 2245 SKROBEK MARTA   K30-39 600 07:21 00:36:45 00:37:01
1505 1242 PALCZAK MONIKA   K40-49 424 07:21 00:36:45 00:43:48
1506 1791 KALIKA RAMONA KAUFLAND K14-29 398 07:21 00:36:46 00:37:23
1507 851 SZULC ANNA   K40-49 425 07:21 00:36:47 00:42:50
1508 55 ANTUSZEWICZ MARTA   K40-49 426 07:21 00:36:47 00:42:32
1509 352 WIERZBICKA MARTA   K40-49 427 07:22 00:36:48 00:42:35
1510 2486 PIEPRZYK KATARZYNA   K30-39 601 07:22 00:36:49 00:42:54
1511 1747 SZCZEPANIAK EWA   K40-49 428 07:22 00:36:49 00:42:54
1512 2466 ŚWIĄTEK PATRYCJA   K14-29 399 07:22 00:36:49 00:43:28
1513 759 WŁODARCZYK EWELINA   K30-39 602 07:22 00:36:49 00:43:24
1514 255 DRYGAS KAROLINA   K14-29 400 07:22 00:36:49 00:43:10
1515 1595 WERNER BARBARA   K30-39 603 07:22 00:36:50 00:37:44
1516 509 DYCEWICZ KLAUDIA   K40-49 429 07:22 00:36:50 00:42:50
1517 212 KLEPACKA BOŻENA   K40-49 430 07:22 00:36:50 00:37:10
1518 2322 BRAL MARTA   K30-39 604 07:22 00:36:51 00:38:22
1519 2045 NADOWSKA AGNIESZKA   K30-39 605 07:22 00:36:51 00:42:41
1520 1628 KAMRADEK SABINA   K14-29 401 07:22 00:36:52 00:37:14
1521 2036 GŁODOWSKA DOROTA   K30-39 606 07:23 00:36:53 00:37:52
1522 1286 OLENDER KAMILA   K30-39 607 07:23 00:36:53 00:37:11
1523 2293 PAWLIK JOANNA   K30-39 608 07:23 00:36:53 00:37:54
1524 2304 SOCHA BEATA   K30-39 609 07:23 00:36:53 00:37:54
1525 1346 ANTONISZYN RENATA SZCZYTKOWICE W BIEGU K50-59 62 07:23 00:36:54 00:38:12
1526 2203 GABRYELSKA ELA   K30-39 610 07:23 00:36:54 00:37:51
1527 522 WIĘCH ALEKSANDRA   K14-29 402 07:23 00:36:55 00:43:44
1528 693 TRZEBOWSKA MONIKA SLOW JOGGING WROCŁAW K30-39 611 07:23 00:36:56 00:43:42
1529 806 WNUK KATARZYNA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K40-49 431 07:23 00:36:56 00:37:54
1530 1668 JAWORSKA ZUZANNA   K14-29 403 07:23 00:36:57 00:43:21
1531 1414 MAJ MARTA GEOBAN K14-29 404 07:23 00:36:57 00:43:24
1532 1112 SAŁDZIEŃ BARBARA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K40-49 432 07:23 00:36:57 00:37:55
1533 1749 ZAJĄCZKOWSKA ALEKSANDRA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K30-39 612 07:23 00:36:57 00:37:54
1534 1786 HRYCENKO JUSTYNA KAUFLAND K30-39 613 07:24 00:36:58 00:42:49
1535 1664 JAWORSKA MAGDALENA   K40-49 433 07:24 00:36:58 00:43:21
1536 2388 NOWAK HONORATA   K30-39 614 07:24 00:36:58 00:38:00
1537 408 PERDEK ANNA   K50-59 63 07:24 00:36:58 00:43:05
1538 1073 CIEBIEŃ KAROLINA   K14-29 405 07:24 00:36:58 00:43:47
1539 2037 GORDZIEJEWSKA MAGDALENA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K40-49 434 07:24 00:36:58 00:37:55
1540 1596 HOMA ALEKSANDRA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K14-29 406 07:24 00:36:58 00:37:54
1541 2242 MARCZAK MILENA   K40-49 435 07:24 00:36:58 00:42:44
1542 2140 MICHALSKA AGNIESZKA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K40-49 436 07:24 00:36:58 00:37:54
1543 1376 ZAWADZKA-WITKOWSKA EDYTA   K50-59 64 07:24 00:36:59 00:43:44
1544 2076 JANKOWSKA KLAUDIA   K14-29 407 07:24 00:36:59 00:43:11
1545 721 HOMA MARTA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K40-49 437 07:24 00:37:00 00:37:55
1546 664 MIROWSKA SYLWIA   K30-39 615 07:24 00:37:00 00:44:11
1547 1058 ZIELIŃSKA MARCELINA   K30-39 616 07:24 00:37:00 00:38:27
1548 2250 ZIENKIEWICZ MAGDA MAGDA ZIENKIEWICZ USŁUGI FINANSOWE / OVB K30-39 617 07:24 00:37:00 00:42:52
1549 1836 DUDEK MAŁGORZATA IDEA GETIN LEASING S.A. K30-39 618 07:24 00:37:01 00:43:55
1550 766 JURAK KAMILA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K40-49 438 07:24 00:37:02 00:37:54
1551 167 OPALA MAGDALENA   K30-39 619 07:25 00:37:03 00:43:06
1552 1804 PYTKO EWELINA KAUFLAND K30-39 620 07:25 00:37:03 00:38:14
1553 2173 RATAJ EWELINA   K14-29 408 07:25 00:37:04 00:43:05
1554 1169 SEMANIUK JOANNA   K30-39 621 07:25 00:37:04 00:44:11
1555 134 HERBUŚ EWA SANTANDER BANK POLSKA RUNNERS TEAM K30-39 622 07:25 00:37:05 00:42:59
1556 2414 POREMBA KAROLINA WROCŁAWSKIE MORSY K40-49 439 07:25 00:37:05 00:44:03
1557 144 PRUSICKA MAGDALENA   K30-39 623 07:25 00:37:05 00:42:59
1558 1841 LICHOTA ALEKSANDRA IDEA GETIN LEASING S.A. K30-39 624 07:25 00:37:06 00:43:56
1559 2334 PRZYGODA EWELINA   K30-39 625 07:26 00:37:08 00:43:17
1560 1391 HANDKE DARIA   K0   07:26 00:37:09 00:37:51
1561 1515 WIERZBOWSKA ŁUCJA   K40-49 440 07:26 00:37:09 00:38:15
1562 1310 JENIEC JOANNA DELOITTE ADVENTURE TEAM K14-29 409 07:26 00:37:10 00:37:52
1563 2216 GOCŁAWSKA KAROLINA   K14-29 410 07:26 00:37:11 00:43:12
1564 100 ZAHARAŃSKA WIOLETTA   K40-49 441 07:26 00:37:11 00:43:04
1565 2195 KURAS EWELINA ADRIAN DANILEWICZ GROUP K30-39 626 07:27 00:37:14 00:37:40
1566 660 ELIMINOWICZ ALEKSANDRA   K14-29 411 07:27 00:37:14 00:43:20
1567 1649 KACZMARSKA EWELINA IBM K30-39 627 07:27 00:37:14 00:43:26
1568 497 NADOLSKA NATALIA   K14-29 412 07:27 00:37:15 00:43:20
1569 222 WÓJCIK JUSTYNA   K30-39 628 07:27 00:37:16 00:43:38
1570 472 BÓL ALEKSANDRA   K14-29 413 07:27 00:37:16 00:38:57
1571 1837 GRABKA KATARZYNA IDEA GETIN LEASING S.A. K14-29 414 07:28 00:37:18 00:38:42
1572 1171 ŚWITA-HANUSIAK JOANNA MAXIMUS JOANNA ŚWITA-HANUSIAK K40-49 442 07:28 00:37:18 00:43:19
1573 244 BRZOZOWSKA IWONA   K40-49 443 07:28 00:37:18 00:44:08
1574 1878 SKOWRONSKA ANNA   K30-39 629 07:28 00:37:20 00:43:48
1575 253 WOJTASIK KAROLINA KLUSKI K14-29 415 07:28 00:37:20 00:43:30
1576 2064 HĘCIAK MAŁGORZATA 1974 K40-49 444 07:28 00:37:21 00:43:13
1577 802 MATRAS-SOBKOW MARTA   K30-39 630 07:28 00:37:21 00:43:43
1578 149 SITEK DARIA   K14-29 416 07:28 00:37:21 00:43:31
1579 2066 HĘCIAK KLAUDIA 1995 K14-29 417 07:28 00:37:22 00:43:13
1580 594 MIZERSKA KATARZYNA DXC TECHNOLOGY K30-39 631 07:28 00:37:22 00:44:00
1581 994 SULIMA MARLENA   K14-29 418 07:28 00:37:22 00:37:30
1582 810 ULIŃSKA MARCELINA   K30-39 632 07:28 00:37:22 00:43:23
1583 1000 BOJKO ANGELIKA   K14-29 419 07:29 00:37:23 00:37:31
1584 2305 RÓŻAŃSKA AGNIESZKA   K40-49 445 07:29 00:37:25 00:44:16
1585 2306 SOBANIA AGNIESZKA AKBIK SP Z O.O. NASZE KARWIANY SP. K40-49 446 07:29 00:37:25 00:44:17
1586 1558 BUDZIAK MAŁGORZATA   K30-39 633 07:29 00:37:26 00:44:17
1587 1277 LOTZ MAGDALENA VOLVO IT K40-49 447 07:29 00:37:26 00:44:17
1588 46 PIREK NATALIA FAT BAT TEAM K30-39 634 07:29 00:37:26 00:37:39
1589 2188 ADAMCZYK MAŁGORZATA   K30-39 635 07:30 00:37:28 00:38:59
1590 1826 RUNIEC MAŁGORZATA   K14-29 420 07:30 00:37:28 00:43:44
1591 979 MALICKA EWA   K40-49 448 07:30 00:37:28 00:44:25
1592 418 MAZUR MONIKA   K30-39 636 07:30 00:37:28 00:44:20
1593 1767 GROCHOLSKA KATARZYNA MONDELEZ K14-29 421 07:30 00:37:29 00:44:24
1594 2268 JĘDRYSIAK MONIKA NA_SIEBIE_DLA_SIEBIE K30-39 637 07:30 00:37:29 00:44:09
1595 450 PŁAWECKA JOANNA   K30-39 638 07:30 00:37:29 00:43:14
1596 2208 ŚWIERZ-JĘDROSEK ALICJA NOA K40-49 449 07:30 00:37:29 00:43:23
1597 574 KURZYŃSKA KATARZYNA   K30-39 639 07:30 00:37:29 00:43:54
1598 292 BRYCHCY KAROLINA   K30-39 640 07:30 00:37:30 00:43:23
1599 974 BIAŁCZAK EMILIA FRESENIUS MEDICAL CARE SSC K14-29 422 07:30 00:37:32 00:44:26
1600 975 LEMAŃSKA ALICJA FRESENIUS MEDICAL CARE SSC K14-29 423 07:30 00:37:32 00:44:26
1601 794 MANDRYK MAGDA ADG GROUP K30-39 641 07:30 00:37:32 00:38:59
1602 53 PIREK AGATA FAT BAT TEAM K50-59 65 07:30 00:37:32 00:37:45
1603 1187 KAŁUŻA-HANDKE ANNA   K40-49 450 07:31 00:37:33 00:43:24
1604 734 BURDA KATARZYNA   K40-49 451 07:31 00:37:34 00:43:49
1605 546 HALESZCZUK ANNA   K40-49 452 07:31 00:37:34 00:38:34
1606 555 SAULEWICZ BEATA   K40-49 453 07:31 00:37:34 00:38:34
1607 849 ZAPART VIOLETTA   K50-59 66 07:31 00:37:34 00:43:18
1608 592 ANASZEWSKA DOROTA   K40-49 454 07:31 00:37:34 00:44:11
1609 590 MARCINIAK MAGDALENA   K40-49 455 07:31 00:37:34 00:44:11
1610 1419 WALUKIEWICZ AGNIESZKA GEOBAN K30-39 642 07:31 00:37:34 00:43:53
1611 209 MADERA AGNIESZKA   K40-49 456 07:31 00:37:35 00:43:50
1612 866 DWORZECKA MARLENA   K30-39 643 07:31 00:37:35 00:38:56
1613 2479 POLEWSKA ZUZANNA   K14-29 424 07:31 00:37:35 00:44:17
1614 2338 SZETERLAK MONIKA   K30-39 644 07:31 00:37:36 00:38:15
1615 963 BOLA AGNIESZKA   K40-49 457 07:32 00:37:38 00:44:07
1616 20 BANAŚ AGNIESZKA   K14-29 425 07:32 00:37:40 00:43:28
1617 910 PEŁECHATY AGNIESZKA   K30-39 645 07:32 00:37:40 00:44:34
1618 1537 WERESZCZYŃSKA ALEKSANDRA   K30-39 646 07:32 00:37:40 00:44:22
1619 2019 KUSZYK ALICJA   K30-39 647 07:32 00:37:40 00:43:26
1620 150 STRAJT MAŁGORZATA   K30-39 648 07:32 00:37:40 00:38:55
1621 80 ZIMNA ANNA   K30-39 649 07:32 00:37:40 00:43:41
1622 1295 ŻYWIOŁEK AGATA MONDELEZ K40-49 458 07:32 00:37:42 00:38:07
1623 159 BOLA-KOWALÓW BEATA   K40-49 459 07:33 00:37:43 00:44:12
1624 43 DEC MAŁGORZATA RAJSPORT ACYIVE K30-39 650 07:33 00:37:43 00:44:12
1625 2383 JEWSIEWICKA JOANNA OPORÓW TEAM K30-39 651 07:33 00:37:43 00:44:10
1626 12 ŻYREK AGNIESZKA   K40-49 460 07:33 00:37:43 00:44:12
1627 1810 TOWARZYŃSKA JULITA KAUFLAND K14-29 426 07:33 00:37:43 00:43:36
1628 1789 JURCZAK ANNA KAUFLAND K30-39 652 07:33 00:37:44 00:43:36
1629 2384 KISZA ANNA OPORÓW TEAM K30-39 653 07:33 00:37:44 00:44:11
1630 776 KULA RENATA   K30-39 654 07:33 00:37:44 00:44:46
1631 1943 PESZYŃSKA ALEKSANDRA PESZUNIA RUNNING TEAM K30-39 655 07:33 00:37:44 00:44:26
1632 982 SZNOBER DOROTA WILDA BIEGA K30-39 656 07:33 00:37:44 00:44:15
1633 1776 KUJAWA RENATA   K40-49 461 07:33 00:37:46 00:38:45
1634 1842 MAC MARIA IDEA GETIN LEASING S.A. K14-29 427 07:33 00:37:47 00:38:48
1635 2503 BACZUL ALDONA AB S.A. K30-39 657 07:33 00:37:47 00:38:45
1636 1141 RUSINIAK DOROTA   K40-49 462 07:34 00:37:49 00:43:38
1637 801 WIERCIŃSKA IWONA ACTIVE TEAM OZIMEK K40-49 463 07:34 00:37:49 00:44:42
1638 440 GUBERNAT ANNA BBL OZIMEK K40-49 464 07:34 00:37:50 00:44:43
1639 460 BACHŁAJ JOANNA ACTIVE TEAM OZIMEK K40-49 465 07:34 00:37:51 00:44:43
1640 1204 KOWALSKA IZABELA   K40-49 466 07:34 00:37:51 00:43:41
1641 475 OLSZEWSKA MAŁGORZATA BBL OZIMEK K30-39 658 07:34 00:37:51 00:44:43
1642 2131 ŚPIECHOWICZ AGNIESZKA   K40-49 467 07:34 00:37:51 00:44:21
1643 1070 WYBRANIEC ANNA   K14-29 428 07:34 00:37:52 00:44:10
1644 1769 JEZIERSKA ELIZA MONDELEZ K14-29 429 07:34 00:37:52 00:44:42
1645 834 CIECHOWICZ HANNA SLOW JOGGING WROCŁAW K0   07:35 00:37:53 00:43:45
1646 1280 ŁESEJKO MARYSIA   K60+ 16 07:35 00:37:53 00:38:11
1647 1250 MAKAROWSKA ASIA   K30-39 659 07:35 00:37:53 00:38:11
1648 325 ZAKRZEWSKA-KOTASA KAROLINA MATKA POLKA BIEGAJĄCĄ K30-39 660 07:35 00:37:54 00:43:47
1649 708 KRUKOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 468 07:35 00:37:55 00:43:56
1650 1554 POKOJOWCZYK RENATA IBM K50-59 67 07:35 00:37:55 00:39:03
1651 273 SOSULSKA JANINA RUNNERS TEAM NYSA K50-59 68 07:35 00:37:55 00:44:12
1652 398 CIECHOWICZ AGNIESZKA SLOW JOGGING WROCŁAW K40-49 469 07:35 00:37:56 00:43:48
1653 1131 BYKOWSKA ILONA   K14-29 430 07:35 00:37:57 00:44:50
1654 1403 POPIELUCH SYLWIA   K14-29 431 07:35 00:37:57 00:44:16
1655 1772 BYTNER KATARZYNA MONDELEZ K40-49 470 07:36 00:37:59 00:44:49
1656 136 KOCZUR-MIEDZIEJKO MAGDALENA   K40-49 471 07:36 00:38:00 00:44:38
1657 1407 MŁYNARCZYK ELŻBIETA   K50-59 69 07:36 00:38:00 00:44:12
1658 201 FRANKOWSKA ELA   K30-39 661 07:36 00:38:01 00:44:14
1659 301 ŚLIWA-HALTEBRUT KATARZYNA TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA K30-39 662 07:36 00:38:01 00:38:32
1660 678 ŁAZARUK MAGDALENA   K30-39 663 07:36 00:38:02 00:39:00
1661 965 FEDYK AGNIESZKA   K40-49 472 07:37 00:38:04 00:44:58
1662 1975 DĄBROWSKA MARIOLA   K40-49 473 07:37 00:38:06 00:39:13
1663 2094 KĘDZIORA DOMINIKA   K30-39 664 07:37 00:38:06 00:44:54
1664 438 KRÓLIKOWSKA ANITA BERGSON TEAM RUN K40-49 474 07:37 00:38:06 00:43:50
1665 1645 WOLAK MAŁGORZATA   K30-39 665 07:37 00:38:06 00:43:51
1666 2068 MICHALSKA JUSTYNA   K30-39 666 07:37 00:38:06 00:38:13
1667 807 CELNA ALEKSANDRA   K30-39 667 07:37 00:38:07 00:44:15
1668 809 RATAJCZAK AGATA   K14-29 432 07:37 00:38:07 00:44:15
1669 1428 MAJDZIAK DOROTA   K30-39 668 07:37 00:38:07 00:45:09
1670 1302 BUTRYN DOROTA B-TEAM K40-49 475 07:38 00:38:09 00:39:06
1671 998 MIĘKUS AGNIESZKA   K30-39 669 07:38 00:38:09 00:45:11
1672 1546 KOZIEŁ AGNIESZKA ZSI K40-49 476 07:38 00:38:10 00:45:18
1673 1547 ORZESZYNA KAMILA ZSI K30-39 670 07:38 00:38:10 00:45:18
1674 1895 BINIEK PAULINA INDYWIDUALNIE K14-29 433 07:38 00:38:12 00:45:15
1675 1152 JURCZAK MARTA   K30-39 671 07:39 00:38:13 00:39:14
1676 2312 KANDEFER CELINA   K40-49 477 07:39 00:38:13 00:44:14
1677 2258 BARYŁA ROKSANA   K30-39 672 07:39 00:38:14 00:44:35
1678 1594 KRAUZA MARTA   K40-49 478 07:39 00:38:14 00:45:15
1679 790 PACANOWSKA MARIA   K30-39 673 07:39 00:38:14 00:45:14
1680 2257 STRANSPICH ANNA   K14-29 434 07:39 00:38:14 00:44:34
1681 277 BIELEWICZ-RZEPKA ANNA NSTB TEAM K40-49 479 07:39 00:38:15 00:38:37
1682 581 GAJ MARZENA   K40-49 480 07:39 00:38:15 00:44:10
1683 2273 STRANSPICH BEATA   K50-59 70 07:39 00:38:15 00:44:35
1684 2129 OCHEJ JOANNA   K30-39 674 07:40 00:38:20 00:45:01
1685 795 SZAŁAS DOROTA   K30-39 675 07:40 00:38:20 00:44:15
1686 768 PANCISZKO MAGDALENA   K50-59 71 07:40 00:38:21 00:44:18
1687 1504 BERNAT ALEKSANDRA   K14-29 435 07:40 00:38:21 00:45:16
1688 1753 BETKA AGATA   K30-39 676 07:40 00:38:21 00:44:40
1689 2134 FERKALUK KATARZYNA   K40-49 481 07:40 00:38:22 00:44:39
1690 2369 CZAJKA ANNA AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU K40-49 482 07:41 00:38:23 00:44:49
1691 2135 MIELNIK ANNA   K40-49 483 07:41 00:38:23 00:44:40
1692 1998 PIŁAT WERONIKA IBM K30-39 677 07:41 00:38:23 00:44:24
1693 1110 BRZYWCY-WROŃSKA ANNA   K30-39 678 07:41 00:38:24 00:44:35
1694 620 CYRANKOWSKA PAULINA   K14-29 436 07:41 00:38:24 00:44:08
1695 2353 NAWROT AMANDA   K14-29 437 07:41 00:38:24 00:45:27
1696 1556 WASILEWSKA ANNA IBM K40-49 484 07:41 00:38:24 00:45:03
1697 726 KULIK MONIKA 1973 K40-49 485 07:41 00:38:25 00:44:59
1698 486 ŚWIERZ MILENA   K30-39 679 07:41 00:38:25 00:44:48
1699 324 JASIŃSKA MAGDALENA   K40-49 486 07:41 00:38:26 00:45:14
1700 2354 ADAMIAK SYLWIA   K40-49 487 07:42 00:38:28 00:39:39
1701 2215 MULCAN MARTA ROK K30-39 680 07:42 00:38:29 00:44:29
1702 508 PIC WIKTORIA   K14-29 438 07:42 00:38:29 00:39:40
1703 1952 CISZEWSKA KRYSTYNA   K60+ 17 07:42 00:38:30 00:44:22
1704 844 SZYMANIS RENATA JACKOWICZ TEAM K50-59 72 07:42 00:38:30 00:44:26
1705 1983 DUL MARIANNA   K30-39 681 07:42 00:38:31 00:44:56
1706 1981 KUBIK JOLA   K30-39 682 07:42 00:38:32 00:44:27
1707 1800 PARKOSZ KATARZYNA KAUFLAND K14-29 439 07:42 00:38:32 00:44:58
1708 2462 SZKUDLAREK-PITAK JUDYTA   K30-39 683 07:42 00:38:32 00:44:27
1709 2318 KRZYŻAŃSKA MALWINA   K14-29 440 07:43 00:38:34 00:45:08
1710 1109 PAŃKÓW KATARZYNA   K30-39 684 07:43 00:38:34 00:44:46
1711 409 PAŁASZ PAMELA   K14-29 441 07:43 00:38:35 00:40:06
1712 383 MUCHA EDYTA   K40-49 488 07:43 00:38:35 00:45:24
1713 374 RUTKIEWICZ ANETA   K14-29 442 07:43 00:38:35 00:44:46
1714 1179 PADZIK KRYSTYNA   K50-59 73 07:43 00:38:36 00:39:24
1715 510 KAWRYGOWICZ OKTAWIA GABRYCHY K14-29 443 07:43 00:38:37 00:40:06
1716 512 LEWANDOWSKA PAULA GABRYCHY K30-39 685 07:43 00:38:37 00:40:06
1717 1351 MAZUREK MARTA   K14-29 444 07:43 00:38:37 00:45:05
1718 2079 PRZYBYLSKA MONIKA   K30-39 686 07:44 00:38:38 00:44:33
1719 2515 SĘKOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 687 07:44 00:38:39 00:44:33
1720 2056 SZCZERBA PATRYCJA   K14-29 445 07:44 00:38:40 00:45:05
1721 1511 HOLWEG KINGA RUN FOR FUN K30-39 688 07:44 00:38:41 00:39:37
1722 665 MUSIELSKA MAŁGORZATA   K14-29 446 07:44 00:38:41 00:45:52
1723 178 SULIKOWSJA BOGUSŁAWA   K50-59 74 07:44 00:38:42 00:44:47
1724 1245 GOJDŹ ANASTAZJA   K14-29 447 07:45 00:38:44 00:45:28
1725 28 KIEŁT AGNIESZKA   K14-29 448 07:45 00:38:44 00:45:28
1726 193 CZORNAK NATALIA   K14-29 449 07:46 00:38:48 00:44:56
1727 48 KRUK MAGDALENA   K40-49 489 07:46 00:38:49 00:45:51
1728 2523 WŁODARCZYK ALICJA JKLA JAWOR-JAWORZNO K60+ 18 07:46 00:38:49 00:40:31
1729 35 BŁACH JULIA KERMI POLSKA K14-29 450 07:46 00:38:50 00:45:07
1730 30 BŁACH TATIANA KERMI POLSKA K40-49 490 07:46 00:38:50 00:45:07
1731 1479 ZĄBROŃ IZABELA   K30-39 689 07:46 00:38:50 00:45:47
1732 1017 SOWA URSZULA   K14-29 451 07:46 00:38:51 00:45:44
1733 422 UNIEJEWSKA ZUZANNA WATAHA ZYGMUNTÓWKA K0   07:46 00:38:51 00:44:41
1734 421 UNIEJEWSKA MARZENA WATAHA ZYGMUNTÓWKA K30-39 690 07:46 00:38:52 00:44:42
1735 2091 BEDNAREK JOWITA   K30-39 691 07:47 00:38:55 00:44:45
1736 1147 SZERMENT NATALIA   K14-29 452 07:47 00:38:55 00:45:32
1737 1139 SZUMILAS DIANA   K14-29 453 07:47 00:38:55 00:45:32
1738 1946 CHOMEN HANIA   K0   07:47 00:38:55 00:45:58
1739 2084 GUDOWSKA MAGDALENA   K40-49 491 07:47 00:38:55 00:44:44
1740 1687 KURZAWSKA DANUTA   K30-39 692 07:47 00:38:55 00:45:26
1741 1503 WYCHOWANIEC ANDŻELIKA   K30-39 693 07:47 00:38:57 00:45:45
1742 243 LIPINSKA AGNIESZKA   K40-49 492 07:47 00:38:57 00:40:00
1743 1984 MOKRZYCKA KAROLINA   K30-39 694 07:48 00:38:58 00:44:46
1744 63 SZYMAŃSKA RENATA   K50-59 75 07:48 00:39:00 00:45:26
1745 1644 KRYBUS MAGDALENA   K14-29 454 07:48 00:39:01 00:45:38
1746 520 KSOK KRYSTYNA TRENUJ Z NAMI K60+ 19 07:48 00:39:01 00:39:59
1747 452 PŁOMIŃSKA SYLWIA   K30-39 695 07:48 00:39:01 00:46:04
1748 84 KANIKUŁA JOANNA   K30-39 696 07:49 00:39:03 00:45:06
1749 785 ZIELIŃSKA AGNIESZKA   K40-49 493 07:49 00:39:03 00:40:03
1750 687 RUDA ANNA ŚCINAWA K14-29 455 07:49 00:39:03 00:39:56
1751 56 ZAWIŁA AGNIESZKA   K30-39 697 07:49 00:39:04 00:46:07
1752 2280 IWACH MAŁGORZATA   K40-49 494 07:49 00:39:06 00:40:17
1753 2279 KIERCZAK-KANDYBO URSZULA   K40-49 495 07:49 00:39:07 00:40:17
1754 1183 ZABIEGAŁA JOANNA A(NI)MATORKI NA START K30-39 698 07:49 00:39:07 00:46:04
1755 1910 BUTKOWSKA KAROLINA   K30-39 699 07:50 00:39:08 00:45:44
1756 1029 DĄBROWSKA ANNA   K30-39 700 07:50 00:39:09 00:46:05
1757 1051 GIERAŚ PATRYCJA LOGISTYKA JEST KOBIETĄ K30-39 701 07:50 00:39:09 00:46:05
1758 1015 KOZAK MARTA LOGISTYKA JEST KOBIETA K40-49 496 07:50 00:39:09 00:46:05
1759 1014 SMARZYŃSKA ANNA LOGISTYKA JEST KOBIETĄ K40-49 497 07:50 00:39:09 00:46:05
1760 1884 WALASZCZYK KAROLINA   K14-29 456 07:50 00:39:09 00:45:23
1761 2327 BEBEJ - HERMAN BARBARA KELLER POLSKA SP. Z O.O. K40-49 498 07:50 00:39:12 00:46:22
1762 227 KOSZUTSKA KATARZYNA   K30-39 702 07:50 00:39:12 00:45:09
1763 2219 KRAWCZYK MARTA   K30-39 703 07:51 00:39:13 00:46:00
1764 96 BORYŃSKA EWA   K40-49 499 07:51 00:39:14 00:46:01
1765 1766 KULIKOWSKA MAGDA MONDELEZ K30-39 704 07:51 00:39:14 00:46:06
1766 1115 GŁĄBICA JUSTYNA   K40-49 500 07:51 00:39:15 00:45:38
1767 1215 KMONK MAGDALENA   K30-39 705 07:51 00:39:15 00:45:38
1768 1408 DĄBROWSKA IWONA   K50-59 76 07:51 00:39:15 00:45:33
1769 493 SZTYMELSKA MALGORZATA   K14-29 457 07:51 00:39:17 00:45:37
1770 723 MAJERCZYK - GODLEWSKA JADWIGA NORDIKI K50-59 77 07:51 00:39:17 00:45:35
1771 2473 JAŃSKA-GRYZ WERONIKA   K30-39 706 07:52 00:39:18 00:39:52
1772 1560 URBAŃSKA KAROLINA   K14-29 458 07:52 00:39:19 00:46:16
1773 8 BĄCLER MARTA   K40-49 501 07:52 00:39:19 00:46:28
1774 1756 KLUZIAK PAULINA   K30-39 707 07:52 00:39:19 00:46:02
1775 93 RUSIN MAJA   K30-39 708 07:52 00:39:19 00:46:28
1776 1986 SZOSTAK DOMINIKA BRAK K30-39 709 07:52 00:39:19 00:45:07
1777 549 KOŁODZIEJ MARIA   K30-39 710 07:52 00:39:20 00:45:10
1778 7 DĘBICKA JOANNA   K40-49 502 07:52 00:39:21 00:46:28
1779 1617 KOPEĆ JUSTYNA   K14-29 459 07:52 00:39:22 00:46:14
1780 69 SAWSKA JOANNA X-TEAM SPECIAL FORCES K30-39 711 07:52 00:39:22 00:45:10
1781 1643 DOSKOCZ ANNA   K14-29 460 07:53 00:39:23 00:46:16
1782 2209 CHAŁUPA MARLENA   K30-39 712 07:53 00:39:23 00:46:04
1783 2200 JAWORSKA JUSTYNA   K14-29 461 07:53 00:39:23 00:46:14
1784 2083 GRABIEC JESICA   K14-29 462 07:53 00:39:25 00:45:47
1785 1879 HODERA MONIKA   K30-39 713 07:53 00:39:25 00:45:55
1786 2163 TROJAN LIDIA   K40-49 503 07:53 00:39:25 00:45:50
1787 1882 WOJCIECHOWSKA KAROLINA   K30-39 714 07:53 00:39:25 00:45:54
1788 842 RACZAK SAVITA   K30-39 715 07:53 00:39:27 00:46:02
1789 1477 KRÓLIKOWSKA KLAUDIA   K14-29 463 07:53 00:39:27 00:39:59
1790 1794 KSIĄŻCZYK EWELINA KAUFLAND K30-39 716 07:53 00:39:27 00:45:10
1791 160 DĄBROWSKA -CICHOCKA MAGDALENA   K40-49 504 07:54 00:39:28 00:45:37
1792 2126 MICHAŁEK MAGDALENA   K30-39 717 07:54 00:39:28 00:46:03
1793 658 KULACH KAROLINA   K30-39 718 07:54 00:39:28 00:40:12
1794 90 MYSZYWODA MONIKA   K14-29 464 07:54 00:39:29 00:45:14
1795 749 KURIATA HELENA   K40-49 505 07:54 00:39:31 00:45:33
1796 2474 SZOSTAK KAROLINA   K30-39 719 07:54 00:39:31 00:40:05
1797 228 NOWAK MAGDALENA   K14-29 465 07:54 00:39:32 00:45:19
1798 101 SZUKIEWICZ BOŻENA   K40-49 506 07:55 00:39:33 00:45:30
1799 230 PAZEK PAULINA   K14-29 466 07:55 00:39:33 00:45:20
1800 955 KARCZMARSKA ALEKSANDRA   K14-29 467 07:55 00:39:34 00:40:16
1801 1574 KOŁA JOANNA   K14-29 468 07:56 00:39:38 00:46:13
1802 1675 GONGOR KAROLINA   K14-29 469 07:56 00:39:39 00:45:48
1803 1350 BASTA MALWINA   K14-29 470 07:56 00:39:40 00:45:48
1804 2051 TRAWIŃSKA ANNA   K30-39 720 07:56 00:39:40 00:45:48
1805 931 MODZELEWSKA MONIKA   K30-39 721 07:56 00:39:41 00:46:16
1806 2090 CZAJKOWSKA BARBARA   K40-49 507 07:56 00:39:41 00:45:52
1807 2054 GOŁDA JOANNA   K30-39 722 07:56 00:39:41 00:45:49
1808 1702 JAŚKO MAGDALENA   K30-39 723 07:57 00:39:43 00:45:54
1809 1035 NAUMOWICZ MAŁGORZATA KOTWICA BRZEG K50-59 78 07:57 00:39:44 00:45:55
1810 1704 JĘDRZEJEWSKA IWONA   K40-49 508 07:57 00:39:45 00:45:56
1811 1429 GUZIOŁEK JOLA   K50-59 79 07:58 00:39:49 00:46:32
1812 1587 GLUHOVSKAYA ADRIANA   K14-29 471 07:58 00:39:50 00:46:32
1813 1695 ŚMIŻEWSKA ANNA PIELEGNIARKA ODDZIAŁ CHIRURGI ONKOLOGICZNEJ K40-49 509 07:59 00:39:54 00:45:57
1814 2519 PIOTROWIAK BARBARA   K40-49 510 07:59 00:39:55 00:46:22
1815 1806 SENDAL AGNIESZKA KAUFLAND K40-49 511 07:59 00:39:55 00:46:04
1816 2302 ZIEMIŃSKA MARTA LIMANGO POLSKA SP. Z O.O. K14-29 472 07:59 00:39:56 00:41:34
1817 423 ŚWIERK-SZWED MARTA   K30-39 724 07:59 00:39:56 00:46:08
1818 1730 WIŚNIEWSKA MAGDALENA   K30-39 725 07:59 00:39:56 00:46:08
1819 9 KURIATA PAULINA POKAZECISWIAT K14-29 473 07:59 00:39:57 00:45:45
1820 2303 ŻOCHOWSKA IZABELA LIMANGO POLSKA SP. Z O.O. K14-29 474 07:59 00:39:57 00:41:36
1821 125 SZCZEPAŃSKA-SULAK MAGDALENA SLOW JOGGING WROCŁAW K40-49 512 08:00 00:39:58 00:45:52
1822 1485 KRUK DARIA   K30-39 726 08:00 00:39:58 00:47:03
1823 2254 PŁUSKA AGNIESZKA   K14-29 475 08:00 00:39:59 00:46:39
1824 2453 PŁUSKA PATRYCJA   K14-29 476 08:00 00:40:01 00:46:39
1825 1932 CHOLEWA KATARZYNA   K40-49 513 08:00 00:40:02 00:46:47
1826 1925 DZIEKAŃSKA-LECH WERONIKA   K40-49 514 08:00 00:40:02 00:46:47
1827 724 ANDRAKOWICZ EWELINA   K30-39 727 08:01 00:40:06 00:46:07
1828 2455 MENDALKA MAŁGORZATA   K30-39 728 08:01 00:40:06 00:46:57
1829 213 FIDLER IZABELA   K30-39 729 08:01 00:40:07 00:45:59
1830 751 ŁYSIO ILONA   K50-59 80 08:02 00:40:08 00:41:01
1831 2530 BEREZOWSKA JOANNA   K30-39 730 08:02 00:40:10 00:41:09
1832 1251 FRĄTCZAK MARTYNA   K30-39 731 08:02 00:40:10 00:46:38
1833 1674 ROMANOWICZ AMALIA   K30-39 732 08:02 00:40:10 00:46:38
1834 2146 KWIECIŃSKA KATARZYNA   K30-39 733 08:02 00:40:11 00:46:31
1835 2469 SZYMKOWSKA ELWIRA   K30-39 734 08:02 00:40:11 00:46:31
1836 521 DOLATOWSKA MARTYNA   K30-39 735 08:02 00:40:12 00:46:25
1837 1927 GÓRSKA MAŁGORZATA   K50-59 81 08:02 00:40:12 00:47:03
1838 2023 KWAŚNIEWSKA WIESŁAWA 1973 K40-49 515 08:03 00:40:13 00:47:03
1839 2234 GAN NATALIA   K14-29 477 08:03 00:40:14 00:47:00
1840 548 KROPIEWNICKA JOANNA   K40-49 516 08:03 00:40:17 00:46:40
1841 695 ADAMSKA KINGA   K30-39 736 08:04 00:40:20 00:41:39
1842 1226 CZUBAK KAROLINA   K14-29 478 08:04 00:40:20 00:41:38
1843 1358 CYGAN WACHNIK MAGDALENA   K30-39 737 08:04 00:40:22 00:41:12
1844 1359 SAWCZUK KATARZYNA   K30-39 738 08:04 00:40:22 00:41:12
1845 103 WRÓBEL DOROTA   K40-49 517 08:05 00:40:24 00:46:53
1846 888 SKULIMA BEATA   K50-59 82 08:05 00:40:25 00:46:09
1847 414 POLAŃSKA ALEKSANDRA FITNESSACJA K30-39 739 08:05 00:40:25 00:46:14
1848 628 DRABIK ANNA FITNESSACJA K40-49 518 08:05 00:40:26 00:46:15
1849 1224 ŁUKASIK JAGODA   K14-29 479 08:05 00:40:26 00:46:30
1850 2500 SZWOCH EWELINA AB S.A. K30-39 740 08:05 00:40:27 00:46:24
1851 1071 BANACH-GUTIERREZ JOANNA   K30-39 741 08:06 00:40:28 00:46:19
1852 901 SMOLIŃSKA MAGDALENA SIGMA TEAM K30-39 742 08:06 00:40:28 00:41:23
1853 879 ŚMIGRODZKA JUSTYNA   K30-39 743 08:06 00:40:29 00:47:00
1854 642 WYRWASZEWSKA ANNA BRYCHCY TEAM K30-39 744 08:06 00:40:32 00:46:25
1855 280 JUREK JUSTYNA   K14-29 480 08:07 00:40:33 00:40:40
1856 66 PORĘBSKA PAULINA   K30-39 745 08:07 00:40:33 00:46:46
1857 591 NOWAK JUSTYNA MKS SIECHNICE K40-49 519 08:07 00:40:33 00:40:45
1858 1598 GRAJDEK BEATA DOROCIAK TEAM K40-49 520 08:07 00:40:34 00:41:08
1859 1274 SKWAREK BARBARA   K14-29 481 08:07 00:40:34 00:46:38
1860 446 JABŁOŃSKA DOMINIKA   K14-29 482 08:07 00:40:35 00:46:53
1861 64 WOŁOSZYN ŻANETA   K30-39 746 08:07 00:40:35 00:46:47
1862 2211 DEMBNIAK NATALIA   K14-29 483 08:07 00:40:36 00:47:28
1863 1583 KIEŁCZEWSKA ELŻBIETA   K50-59 83 08:07 00:40:37 00:47:27
1864 1435 KALINOWSKA MAJA   K14-29 484 08:08 00:40:39 00:46:55
1865 1672 NAPIERAŁA AGNIESZKA CREDIT SUISSE K30-39 747 08:08 00:40:39 00:42:06
1866 1861 ORŁOWSKA ANETA   K30-39 748 08:08 00:40:39 00:46:46
1867 1433 DOBROWOLSKA WIKTORIA   K14-29 485 08:08 00:40:40 00:46:55
1868 2179 MIELEC BEATA   K50-59 84 08:08 00:40:40 00:47:21
1869 1571 POŁOMSKA EDYTA 1973 K40-49 521 08:08 00:40:40 00:47:21
1870 131 PIKSA EWELINA   K30-39 749 08:08 00:40:40 00:47:20
1871 1046 BIELAK MARTA   K30-39 750 08:08 00:40:41 00:47:33
1872 1048 KOPACKA ELŻBIETA   K60+ 20 08:08 00:40:41 00:47:33
1873 553 SZCZEPAŃCZUK KATARZYNA   K30-39 751 08:08 00:40:41 00:46:47
1874 968 ZAJĄC KATARZYNA   K14-29 486 08:08 00:40:42 00:47:37
1875 967 ZAJĄC MAŁGORZATA   K40-49 522 08:09 00:40:44 00:47:37
1876 1757 BADEU ANDREEA   K14-29 487 08:09 00:40:45 00:42:17
1877 820 JABŁOŃSKA WIKTORIA #BBKTS K14-29 488 08:09 00:40:45 00:41:40
1878 386 ŚLIWIŃSKA LIDIA   K30-39 752 08:09 00:40:45 00:47:17
1879 1741 GWÓŹDŹ SANDRA AGA TEAM K30-39 753 08:09 00:40:47 00:47:34
1880 635 FRAS MAGDALENA PANDZIE K14-29 489 08:10 00:40:48 00:46:54
1881 1662 GÓRECKA AGNIESZKA   K30-39 754 08:10 00:40:48 00:47:35
1882 638 CZEKAJ KATARZYNA PANDZIE K14-29 490 08:10 00:40:49 00:46:54
1883 637 WOLNA DOROTA PANDZIE K14-29 491 08:10 00:40:49 00:46:54
1884 2365 DYJA MAGDALENA   K14-29 492 08:10 00:40:49 00:47:48
1885 2368 MUSIAŁ PAULINA   K14-29 493 08:10 00:40:49 00:47:48
1886 930 RYBKA ELŻBIETA PISZKOWICE K30-39 755 08:10 00:40:49 00:41:41
1887 1562 WARZYC ALEKSANDRA   K14-29 494 08:10 00:40:49 00:41:21
1888 2452 DOBIELSKA KATARZYNA   K30-39 756 08:10 00:40:50 00:41:28
1889 634 PRAŻANOWSKA ANGELIKA   K14-29 495 08:10 00:40:51 00:47:29
1890 1384 GARBICZ DOROTA   K14-29 496 08:10 00:40:52 00:47:22
1891 157 OSTAFIN ALICJA   K30-39 757 08:10 00:40:52 00:47:22
1892 1938 KRUPPA KATARZYNA   K14-29 497 08:11 00:40:53 00:47:23
1893 2190 FAJCZYK ANNA   K14-29 498 08:11 00:40:55 00:47:27
1894 2191 STRÓŻYŃSKA SYLWIA   K40-49 523 08:11 00:40:55 00:47:28
1895 29 SCZĘSNY MARTA   K30-39 758 08:11 00:40:56 00:47:11
1896 562 MOŻEJKO ANNA   K30-39 759 08:11 00:40:56 00:47:42
1897 2496 CENTKOWSKA EWELINA AB S.A. K14-29 499 08:13 00:41:03 00:47:17
1898 1801 PAWLACZYK ARLETA KAUFLAND K50-59 85 08:13 00:41:04 00:47:20
1899 1899 SMAL JAGODA   K14-29 500 08:13 00:41:04 00:47:15
1900 424 CHMURA EWELINA   K30-39 760 08:13 00:41:07 00:47:06
1901 1186 MENDEL DOMINIKA   K40-49 524 08:13 00:41:07 00:47:07
1902 2107 BUSZCZAK KAROLINA   K14-29 501 08:14 00:41:09 00:48:18
1903 1740 GÓRNA MONIKA   K40-49 525 08:15 00:41:15 00:47:02
1904 1254 FEDORSZCZAK KATARZYNA IBM K30-39 761 08:15 00:41:16 00:42:04
1905 1489 HAJDASZ NATALIA   K30-39 762 08:15 00:41:17 00:48:29
1906 2402 JANAS SYLWIA   K30-39 763 08:15 00:41:17 00:47:56
1907 1387 KUREK ANNA   K30-39 764 08:15 00:41:17 00:47:31
1908 1366 PLAMIENIAK MAGDALENA   K40-49 526 08:16 00:41:18 00:47:32
1909 1333 CHOJNACKA KATARZYNA   K30-39 765 08:16 00:41:20 00:48:30
1910 2490 OLBROMSKA MAŁGORZATA AB S.A. K50-59 86 08:16 00:41:21 00:47:17
1911 1949 ROGOZA DOROTA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 K40-49 527 08:17 00:41:24 00:47:18
1912 1287 CARRIVEAU DĄBRÓWKA   K30-39 766 08:17 00:41:25 00:47:20
1913 1971 JESZKA ANNA VOLVO POLSKA K30-39 767 08:17 00:41:26 00:48:16
1914 1883 MALESZA MAJA   K30-39 768 08:17 00:41:26 00:47:20
1915 1972 PICH-SUROWIAK JUSTYNA VOLVO K30-39 769 08:17 00:41:26 00:48:16
1916 1129 RĄPAŁA ANIA   K14-29 502 08:17 00:41:26 00:47:48
1917 2110 KUROWSKA ANNA 1974 K40-49 528 08:17 00:41:27 00:47:50
1918 139 GLINA MARTA FATBAT TEAM K30-39 770 08:17 00:41:27 00:41:40
1919 1866 FILIPEK AGNIESZKA KLUB BOBIKA K30-39 771 08:18 00:41:28 00:47:21
1920 576 LISEK-DEREK MONIKA   K30-39 772 08:18 00:41:29 00:47:19
1921 2116 ZIUBRZYCKA MAGDALENA WATAHA K14-29 503 08:18 00:41:29 00:47:48
1922 867 CUBER-DROZD OLGA   K30-39 773 08:18 00:41:30 00:48:31
1923 154 CUBER-GAIK PATRYCJA   K30-39 774 08:18 00:41:30 00:48:31
1924 1988 ZALEWSKA-KLEMENS MARTA VOLVO POLSKA K30-39 775 08:18 00:41:30 00:48:20
1925 1317 KOLAT MAGDALENA   K40-49 529 08:18 00:41:32 00:48:41
1926 1315 BUDNIK HONORATA   K30-39 776 08:19 00:41:33 00:48:41
1927 2230 MŁYNARCZEWSKA ANKA PRACOWNIA BADAŃ PRZESIEWOWYCH K40-49 530 08:19 00:41:33 00:48:41
1928 1338 NICIEJEWSKA JOANNA   K30-39 777 08:19 00:41:33 00:48:41
1929 1308 STANISZ MARTA   K30-39 778 08:19 00:41:33 00:48:41
1930 2082 BIELECKA AGNIESZKA   K14-29 504 08:19 00:41:35 00:47:57
1931 1993 HYŻYK ANNA   K40-49 531 08:19 00:41:35 00:48:21
1932 260 WOŹNIAK AGATA SLOW JOGGING K30-39 779 08:20 00:41:40 00:48:24
1933 348 NOWAK KASIA   K30-39 780 08:21 00:41:44 00:47:51
1934 238 KUBICZ KAMILA FUNDACJA BARBARA MARCINIAK K30-39 781 08:22 00:41:50 00:48:23
1935 2299 OLEJNIK-GUT MARZENA LIMANGO POLSKA SP. Z O.O. K30-39 782 08:22 00:41:50 00:43:27
1936 403 SNOCH RENATA   K40-49 532 08:22 00:41:52 00:42:58
1937 2499 KOSIŃSKA-KOPEK JUSTYNA AB S.A. K40-49 533 08:23 00:41:55 00:47:52
1938 2117 SIEJA KATARZYNA   K40-49 534 08:23 00:41:57 00:48:34
1939 2113 GRABOWSKA IZABELA   K40-49 535 08:25 00:42:04 00:48:22
1940 689 OLCZYKOWSKA BOŻENA   K30-39 783 08:25 00:42:04 00:49:04
1941 2021 TRAWKA ALEKSANDRA   K14-29 505 08:25 00:42:07 00:49:20
1942 971 TRAWKA KASIEŃKA DZIADOWA KŁODA BIEGA K40-49 536 08:25 00:42:07 00:49:20
1943 1613 BEŚKA MARLENA IBM K14-29 506 08:27 00:42:13 00:48:27
1944 1737 KUCHARSKA MARTA MARIA   K60+ 21 08:28 00:42:21 00:48:26
1945 336 ŚWIRNIAK MONIKA   K30-39 784 08:28 00:42:22 00:49:07
1946 909 DUBAS KATARZYNA   K40-49 537 08:29 00:42:24 00:49:19
1947 657 DYGAN HENRYKA   K60+ 22 08:29 00:42:27 00:48:58
1948 2337 SAS- JASIŃSKA ANETA   K30-39 785 08:30 00:42:29 00:48:39
1949 448 GUBAŃSKA MONIKA X K30-39 786 08:31 00:42:37 00:49:35
1950 1463 SKALSKA BEATA MEDICUS K40-49 538 08:31 00:42:37 00:48:24
1951 1548 KAZAŁO KAROLINA   K40-49 539 08:33 00:42:44 00:48:31
1952 2382 ZIEMBICKA BEATA   K30-39 787 08:35 00:42:54 00:48:57
1953 2401 ZIEMBICKA OLIWIA   K14-29 507 08:35 00:42:55 00:48:57
1954 1491 KULIK AGATA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" K14-29 508 08:35 00:42:56 00:49:56
1955 1495 RYBICKA AGNIESZKA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" K30-39 788 08:35 00:42:56 00:49:55
1956 1847 SALWA MARIOLA IDEA GETIN LEASING S.A. K30-39 789 08:35 00:42:56 00:49:07
1957 769 TOMALSKA MAGDALENA   K30-39 790 08:36 00:42:58 00:49:46
1958 1144 MAZUR WIOLETTA FITNESS PIEKARY LEGNICA K40-49 540 08:36 00:42:59 00:43:24
1959 840 INDULSKA-SAŁDACZ EDYTA   K30-39 791 08:36 00:43:01 00:49:43
1960 465 DOMINO MALGORZATA   K50-59 87 08:36 00:43:02 00:49:43
1961 2459 TOMASZEWSKA AGATA   K14-29 509 08:37 00:43:06 00:49:08
1962 1692 ZJAWIN MAŁGORZATA   K30-39 792 08:38 00:43:08 00:49:43
1963 667 RORBACH DOROTA   K30-39 793 08:38 00:43:09 00:43:09
1964 1494 ROMANOWSKA ALEKSANDRA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" K14-29 510 08:39 00:43:15 00:50:15
1965 819 KRUPIENIA AGNIESZKA KLUB ZDROWEGO ODŻYWIANIA K30-39 794 08:40 00:43:21 00:50:09
1966 2444 WOJTKÓW MAŁGORZATA   K50-59 88 08:40 00:43:21 00:44:32
1967 1683 FEDEROWICZ SŁAWOMIRA MATKI WARIATKI K40-49 541 08:40 00:43:22 00:49:46
1968 1729 TATKO WIOLETTA   K40-49 542 08:41 00:43:25 00:49:27
1969 224 KUSZYŃSKA DIANA   K30-39 795 08:41 00:43:26 00:50:33
1970 2287 MARCINOWSKA AGNIESZKA   K14-29 511 08:42 00:43:31 00:49:45
1971 1298 HYLLER PAULINA   K14-29 512 08:44 00:43:39 00:49:53
1972 2501 PRZYKUCKA KATARZYNA AB S.A. K30-39 796 08:44 00:43:40 00:49:37
1973 2502 PATER MARTA AB S.A. K30-39 797 08:44 00:43:41 00:49:37
1974 1529 KNAP MARIOLA JACHU K40-49 543 08:47 00:43:54 00:50:26
1975 1206 HAŁKA MAŁGORZATA JACHU K40-49 544 08:47 00:43:55 00:50:26
1976 236 SKOWRON BARBARA   K30-39 798 08:47 00:43:55 00:49:54
1977 796 CYTARZYŃSKA KRYSTYNA   K40-49 545 08:48 00:44:01 00:50:58
1978 1288 BUŁKOWSKA ELŻBIETA   K50-59 89 08:49 00:44:03 00:50:24
1979 2218 PIETRZAK MARTA AMATORKA :) K30-39 799 08:49 00:44:03 00:50:24
1980 1499 ZAREMBA JUSTYNA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" K14-29 513 08:49 00:44:03 00:51:03
1981 779 KRUPIŃSKA SYLWIA   K30-39 800 08:49 00:44:05 00:51:04
1982 780 STYCZ SONIA   K40-49 546 08:49 00:44:05 00:51:03
1983 2471 ZYGMUNT KATARZYNA   K40-49 547 08:49 00:44:05 00:51:04
1984 1390 DOBROWOLSKA AGNIESZKA   K30-39 801 08:50 00:44:08 00:50:24
1985 838 SAMBORSKA EDYTA KARIERA NA OBCASACH K30-39 802 08:50 00:44:08 00:50:23
1986 715 KRESA AGNIESZKA   K40-49 548 08:50 00:44:10 00:51:20
1987 731 OLECH PATRYCJA   K30-39 803 08:50 00:44:10 00:50:41
1988 717 RYBAK IWONA   K40-49 549 08:50 00:44:10 00:51:20
1989 733 OLECH MILENA   K30-39 804 08:50 00:44:12 00:50:43
1990 587 CZAMARA BEATA   K40-49 550 08:53 00:44:26 00:50:30
1991 1236 JANKOWSKA SYLWIA   K40-49 551 08:53 00:44:27 00:50:21
1992 652 GRZESIAK KATARZYNA   K40-49 552 08:53 00:44:27 00:45:36
1993 2390 WENELSKA ALEKSANDRA   K30-39 805 08:54 00:44:28 00:50:50
1994 181 KUKLIŃSKA NATALIA KARPACZ -BIEGAM BO LUBIĘ K14-29 514 08:56 00:44:42 00:51:33
1995 179 KUKLIŃSKA RÓŻA KARPACZ -BIEGAM BO LUBIĘ K40-49 553 08:56 00:44:42 00:51:33
1996 428 ŁUCIÓW ADRIANA   K14-29 515 08:56 00:44:42 00:50:42
1997 1448 HAŁAS RENATA MEDICUS K50-59 90 08:57 00:44:47 00:51:25
1998 2141 GÓRKA KAROLINA   K40-49 554 08:58 00:44:48 00:51:16
1999 2047 JANKOWIAK DANKA   K40-49 555 08:58 00:44:49 00:51:16
2000 622 BRYCHCY ANNA   K30-39 806 08:59 00:44:53 00:50:45
2001 1544 TRELA BARBARA DRINKEN GRUPEN K14-29 516 08:59 00:44:53 00:51:17
2002 173 TRZCINSKA-ZWIERZ OLGA   K40-49 556 08:59 00:44:53 00:51:09
2003 10 SIATKOWSKA JUSTYNA   K30-39 807 08:59 00:44:56 00:51:19
2004 2477 BOODIE KASIA   #N/D! #N/D! 08:59 00:44:57 00:51:49
2005 700 GAMSKA MAŁGORZATA   K60+ 23 09:00 00:44:58 00:51:00
2006 2475 WOŹNICZKO KATARZYNA   K40-49 557 09:01 00:45:04 00:51:52
2007 2438 MAMROT ANNA KLUB JEDNOROŻCOW K40-49 558 09:01 00:45:04 00:51:53
2008 1604 DAJCZAK ALEKSANDRA STREFA-DOBREJ-FORMY.COM K40-49 559 09:02 00:45:08 00:46:09
2009 1086 KAŁUŻNA ANNA   K60+ 24 09:02 00:45:12 00:51:30
2010 1726 SZAŁAJ JAGODA   K40-49 560 09:04 00:45:18 00:52:01
2011 864 WILGOSIEWICZ KATARZYNA   K14-29 517 09:04 00:45:20 00:45:48
2012 241 JABŁOŃSKA-EKIERT AGNIESZKA   K30-39 808 09:06 00:45:28 00:52:37
2013 558 CEGLARZ JUSTYNA   K30-39 809 09:07 00:45:34 00:46:36
2014 1434 GORYCZKA ANNA   K30-39 810 09:08 00:45:38 00:51:52
2015 384 LAUNER ALICJA   K50-59 91 09:08 00:45:42 00:51:44
2016 191 BIDZIŃSKA AGATA   K30-39 811 09:09 00:45:43 00:52:30
2017 108 GEMBARA MALWINA   K30-39 812 09:09 00:45:45 00:52:30
2018 2154 HENKE KATARZYNA RAKOOBRONA K14-29 518 09:09 00:45:45 00:52:15
2019 130 KIERNICKA MAGDALENA   K14-29 519 09:11 00:45:53 00:51:43
2020 138 ORNAWKA ZUZANNA   K14-29 520 09:11 00:45:54 00:51:43
2021 1411 GAŁWIACZEK AGNIESZKA GEOBAN K40-49 561 09:11 00:45:55 00:52:22
2022 1413 JAKÓBEK MONIKA GEOBAN K30-39 813 09:11 00:45:55 00:52:21
2023 603 BAWEY EWA   K30-39 814 09:11 00:45:57 00:52:43
2024 120 KOPACZEK KAROLINA   K30-39 815 09:11 00:45:57 00:52:43
2025 1336 SZNAJDER AGNIESZKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K40-49 562 09:12 00:46:00 00:52:34
2026 1134 STELMCH DOROTA   K40-49 563 09:12 00:46:00 00:52:32
2027 1135 URBANOWICZ DOMINIKA   K40-49 564 09:12 00:46:00 00:52:32
2028 1190 STYRCZ MAŁGORZATA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K50-59 92 09:12 00:46:01 00:52:34
2029 1195 ŁYSAKOWSKA MONIKA   K30-39 816 09:15 00:46:15 00:52:49
2030 2509 OLEJNIK-KORMALA MAJA   K40-49 565 09:16 00:46:20 00:52:59
2031 331 DAWIDOWSKA BARBARA   K30-39 817 09:18 00:46:31 00:52:23
2032 333 NASIŁOWSKA KAMILA   K30-39 818 09:18 00:46:31 00:52:23
2033 1321 KONIECZNY GABRIELA   K30-39 819 09:18 00:46:32 00:52:23
2034 814 ZYCH-PELC MAGDALENA   K30-39 820 09:20 00:46:41 00:53:47
2035 1648 SŁOWIŃSKA-LUPA PATRYCJA IBM K30-39 821 09:21 00:46:44 00:52:56
2036 980 KULAK DARIA   K14-29 521 09:23 00:46:56 00:52:52
2037 973 LISOWSKA MARZENA   K50-59 93 09:23 00:46:56 00:52:52
2038 1454 ŁABAN MARTA MEDICUS K40-49 566 09:23 00:46:57 00:54:09
2039 1457 MIKOŁAJCZYK JOANNA MEDICUS K40-49 567 09:23 00:46:57 00:54:09
2040 990 ALEKSANDROWICZ IWONA   K40-49 568 09:24 00:47:01 00:53:40
2041 2010 LOREK JOANNA   K40-49 569 09:27 00:47:14 00:53:50
2042 2222 MROZEK ANETA   K40-49 570 09:29 00:47:24 00:54:01
2043 1163 ROŚLIK NATALIA CREDIT SUISSE K14-29 522 09:32 00:47:41 00:54:24
2044 2492 BAŁKIEWICZ ANNA AB S.A. K40-49 571 09:36 00:48:00 00:54:18
2045 2029 JANUS BARBARA   K30-39 822 09:36 00:48:01 00:54:23
2046 291 TRZYBULSKA DOMINIKA MYKAM PO ZATORZU K30-39 823 09:36 00:48:01 00:54:44
2047 200 KOCIOŁEK WERONIKA   K14-29 523 09:37 00:48:06 00:54:42
2048 195 RATKA JULIA   K14-29 524 09:37 00:48:06 00:54:42
2049 1162 ZIOBROWSKA AGNIESZKA   K40-49 572 09:37 00:48:06 00:53:53
2050 1159 KONDRATIUK KATARZYNA   K50-59 94 09:37 00:48:07 00:53:54
2051 1158 SOBUŚ MONIKA   K30-39 824 09:37 00:48:07 00:53:54
2052 947 SZERMENT DOROTA   K40-49 573 09:38 00:48:08 00:54:47
2053 1161 CIEŚLIK MAŁGORZATA   K50-59 95 09:38 00:48:08 00:53:54
2054 1150 GUBICZ-SOBECKA ZDZISŁAWA PASZKOSIE I SZERMENCIKI K60+ 25 09:38 00:48:09 00:54:47
2055 1148 SZUMILAS-PASZKOWSKA JOLANTA KLUB PASZKOSIE I SZERMENCIKI ;) K40-49 574 09:38 00:48:09 00:54:47
2056 1802 PILICHOWSKA JUSTYNA KAUFLAND K14-29 525 09:39 00:48:17 00:55:16
2057 1808 STASIAK MONIKA KAUFLAND K30-39 825 09:40 00:48:18 00:55:16
2058 1863 AMBROZIEWICZ JOANNA   K40-49 575 09:41 00:48:26 00:54:46
2059 1622 NIEDZIELSKA JOANNA   K30-39 826 09:44 00:48:41 00:55:23
2060 1625 SIENKIEWICZ BOGUSŁAWA   K60+ 26 09:44 00:48:41 00:55:23
2061 72 BEDNARZ DOROTA   K40-49 576 09:49 00:49:03 00:55:48
2062 1406 SMYK BEATA   K40-49 577 09:49 00:49:03 00:55:48
2063 597 CZARNASIAK DOROTA   K40-49 578 09:50 00:49:11 00:49:53
2064 353 FUŁAWKA ANNA   K30-39 827 09:50 00:49:11 00:49:53
2065 1418 SZYSZKA MARTA GEOBAN K14-29 526 09:52 00:49:20 00:56:20
2066 1416 SALAMAGA BARBARA GEOBAN K14-29 527 09:52 00:49:21 00:56:21
2067 513 TROMBIK-CWIEK AGNIESZKA   K40-49 579 09:54 00:49:29 00:56:10
2068 720 IWAŃSKA MARTA   K30-39 828 09:54 00:49:30 00:56:40
2069 752 STERC EWA   K40-49 580 09:54 00:49:31 00:56:27
2070 319 SULIKOWSKA NATALIA   K40-49 581 09:54 00:49:31 00:56:27
2071 186 OLEJNIK JOANNA   K50-59 96 10:00 00:49:58 00:56:58
2072 146 LINIEWICZ DOROTA   K50-59 97 10:00 00:50:01 00:56:57
2073 2080 MAGIER AGNIESZKA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" k14-29 528 10:02 00:50:08 00:57:07
2074 1498 USTYNIAK KINGA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" K14-29 529 10:03 00:50:13 00:57:14
2075 1492 PIKULSKA EWA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" K30-39 829 10:03 00:50:15 00:57:15
2076 1724 CEBULA KATARZYNA   K30-39 830 10:05 00:50:26 00:56:36
2077 2435 KLAMECKA ANNA   K40-49 582 10:06 00:50:28 00:57:42
2078 2387 NIEZGODA KINGA   K14-29 530 10:06 00:50:28 00:57:41
2079 2386 NIEZGODA DOROTA   K40-49 583 10:06 00:50:29 00:57:42
2080 489 KUŹNICKA MAGDALENA   K40-49 584 10:06 00:50:29 00:57:13
2081 2229 DEMBOWSKA MAGDALENA   K40-49 585 10:06 00:50:31 00:57:18
2082 1497 TUSZYŃSKA AGNIESZKA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" K30-39 831 10:08 00:50:38 00:57:37
2083 773 KOSTYRA BARBARA   K60+ 27 10:08 00:50:40 00:57:25
2084 656 DYGAN JAGODA   K30-39 832 10:09 00:50:43 00:57:13
2085 1455 MACZUGOWSKA ANETA MEDICUS K40-49 586 10:11 00:50:57 00:56:44
2086 1467 WÓJCIK-MACIEJEWICZ ANNA MEDICUS K30-39 833 10:11 00:50:57 00:56:44
2087 1739 FIEDZIUK AGNIESZKA   K40-49 587 10:15 00:51:16 00:57:04
2088 2217 AMBROZIEWICZ ZUZANNA   K0   10:16 00:51:20 00:57:40
2089 203 ZYGMUNTOWICZ ADA   K30-39 834 10:20 00:51:40 00:58:07
2090 116 JASTRZĘBSKA MARIOLA   K30-39 835 10:28 00:52:22 00:59:36
2091 495 WAJDA-KUKLA SANDRA   K30-39 836 10:28 00:52:22 00:59:36
2092 16 MROCZEK AGNIESZKA   K14-29 531 10:29 00:52:24 00:59:13
2093 143 GULIŃSKA KAROLINA   K30-39 837 10:30 00:52:32 00:59:19
2094 984 PŁASKOCIŃSKA JOANNA   K40-49 588 10:33 00:52:46 00:59:21
2095 252 WOLAK MARIA   K60+ 28 10:33 00:52:46 00:59:36
2096 1093 CICHOWICZ ROBERT   M0   04:37 00:23:03 00:23:28
2097 2328 KACZOR ADAM KELLER POLSKA SP. Z O.O. M0   05:14 00:26:08 00:33:18
2098 2308 ROGOWSKI TOMASZ UMLAUT M0   05:17 00:26:24 00:26:27
2099 184 MARKULAK ZBIGNIEW   M0   05:19 00:26:36 00:26:40
2100 1140 KOGUT KRZYSZTOF   M0   05:23 00:26:53 00:27:55
2101 2000 CHOTEAU JIMMY MACOPHARMA M0   05:26 00:27:12 00:28:09
2102 309 TOMASZEWSKI MICHAŁ   M0   05:41 00:28:26 00:28:38
2103 1939 MISZTAL WITOLD HONKY PONKY TEAM M0   05:44 00:28:39 00:34:23
2104 1855 MICHALAK MICHAŁ   M0   05:48 00:29:02 00:35:01
2105 1639 OSADCZUK ANDRZEJ   M0   06:01 00:30:04 00:31:08
2106 2040 ZIĘBA MACIEJ   M0   06:03 00:30:13 00:30:30
2107 623 KARDELA PATRYK   M0   06:16 00:31:18 00:32:01
2108 2476 CHWALCZUK JERZY TIGERSPRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA M0   06:19 00:31:35 00:32:05
2109 661 DZIERŻAK KRZYSZTOF RUNNERS TEAM NYSA M0   06:23 00:31:54 00:32:24
2110 683 OLEJNIK HENRYK   M0   06:26 00:32:09 00:33:05
2111 2235 KACZMAREK ADAM   M0   06:40 00:33:19 00:40:13
2112 2456 NAWROCKI KRZYSZTOF   M0   06:46 00:33:49 00:40:40
2113 2358 ŻUROWSKI MAREK   M0   06:48 00:33:59 00:35:07
2114 707 OKOŃSKI RAFAŁ   M0   07:11 00:35:54 00:42:24
2115 797 MACEK JAKUB MCK M0   07:22 00:36:48 00:43:10
2116 217 KLEPACKI GRZEGORZ   M0   07:22 00:36:50 00:37:10
2117 81 OLCZYK DARIUSZ   M0   07:26 00:37:11 00:43:04
2118 454 CHWIROT JAKUB   M0   07:27 00:37:16 00:38:57
2119 1941 PESZYŃSKI JAN PESZUNIA RUNNING TEAM M0   07:33 00:37:44 00:44:26
2120 2319 KRZYŻAŃSKI PIOTR   M0   07:43 00:38:33 00:45:08
2121 1149 PASZKOWSKI MAREK PASZKOSIE I SZERMENCIKI M0   07:46 00:38:52 00:45:32
2122 771 JUSZCZAK ŁUKASZ ŚCINAWA M0   07:48 00:39:02 00:39:56
2123 788 ZAWIŁA WOJCIECH   M0   07:48 00:39:02 00:46:06
2124 82 PIREK PAWEŁ FAT BAT TEAM M0   08:06 00:40:29 00:40:43
2125 2153 CIĄŻYŃSKI PIOTR RAKOOBRONA M0   09:09 00:45:46 00:52:16
2126 496 KUKLA ARTUR   M0   10:28 00:52:21 00:59:36

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.