Świdnica 8 VI | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Świdnica 8 VI

Jesteś tutaj

Msc open Nr start Nazwisko i imie Miejscowosc Klub Rok ur Kat Msc kat PK Czas brutto Tempo min/km Wynik netto
1 610 Wlodarczyk Patrycja Swidnica   1980 K30   0:11:19 (1.) 0:22:36 04:31 0:22:36
2 191 Gapys Dorota Lódz AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Lódz 1984 K30   0:11:48 (2.) 0:23:23 04:40 0:23:22
3 177 budziewska katarzyna lagiewniki   1985 K30   0:11:50 (3.) 0:23:48 04:45 0:23:47
4 15 Rozumkiewicz Sonia Swidnica Progres Sonia Rozumkiewicz Trener Personalny 1990 K14 1. 0:11:54 (4.) 0:23:59 04:47 0:23:59
5 52 Choma Katarzyna Jelenia Góra Zorka Jelonki Running Team 1980 K30 1. 0:12:02 (6.) 0:24:23 04:52 0:24:22
6 51 Kujawka Urszula Gluszyca   1980 K30 2. 0:12:01 (5.) 0:24:36 04:55 0:24:35
7 83 Bernat Katarzyna Swidnica   1970 K40 1. 0:12:07 (8.) 0:24:40 04:56 0:24:38
8 355 Peczar Aneta Swidnica   1994 K14 2. 0:12:03 (7.) 0:24:59 04:59 0:24:57
9 200 Gapys Dominika Lódz Akademiabiegacza.pl s.l. salos-wodna lódz 1994 K14 3. 0:12:49 (11.) 0:25:30 05:06 0:25:28
10 597 Charów Izabela Witków   1994 K14 4. 0:12:46 (10.) 0:25:44 05:08 0:25:39
11 280 Wyszowska Anna Walbrzych Karkonosz Running Team 2001 K14 5. 0:12:39 (9.) 0:25:55 05:11 0:25:54
12 58 Mrówka Katarzyna kamienna Góra Kamiennogórska Grupa Biegowa 1987 K30 3. 0:13:00 (13.) 0:26:12 05:14 0:26:11
13 586 Lompart Agnieszka Swidnica Electrolux 1979 K40 2. 0:12:54 (12.) 0:26:31 05:18 0:26:24
14 170 Kielbus Agata Walim Sowie Team 1993 K14 6. 0:13:32 (18.) 0:27:08 05:25 0:26:48
15 45 Czekalska Mariola Brzeg Kotwica Brzeg 1968 K50 1. 0:13:15 (16.) 0:26:54 05:22 0:26:51
16 267 Potoniec Karolina Rogoznica   1997 K14 7. 0:13:12 (14.) 0:27:01 05:24 0:26:59
17 279 Karatków Ewa Radków 1977 1977 K40 3. 0:13:30 (17.) 0:27:23 05:28 0:27:06
18 215 Galus-Pawlik Katarzyna Walbrzych   1981 K30 4. 0:13:15 (15.) 0:27:38 05:31 0:27:08
19 548 SIENNICA JOANNA SWIDNICA SWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 1978 K40 4. 0:13:36 (21.) 0:27:23 05:28 0:27:22
20 507 Zlotnicka Olga Swidnica Swidnicka Grupa Biegowa 1978 K40 5. 0:13:35 (20.) 0:27:23 05:28 0:27:22
21 240 Tupik Krystyna Sobótka Korff Team 1979 K40 6. 0:13:34 (19.) 0:27:31 05:30 0:27:24
22 479 Kotowska Klaudia Wroclaw ZORKA Jelonki Running Team 1994 K14 8. 0:13:43 (22.) 0:27:54 05:34 0:27:49
23 178 Dominik Ewelina Swidnica   1989 K30 5. 0:14:01 (23.) 0:28:33 05:42 0:28:24
24 167 Koziol EWA Górzyce   1976 K40 7. 0:14:04 (24.) 0:28:36 05:43 0:28:25
25 556 Buczkowska Agnieszka Bielawa   1969 K50 2. 0:14:26 (31.) 0:28:55 05:47 0:28:36
26 76 Sulawa Patrycja Walbrzych   1983 K30 6. 0:14:39 (37.) 0:29:09 05:49 0:28:45
27 69 Duda Agnieszka Dzierzoniów   1977 K40 8. 0:14:24 (30.) 0:28:53 05:46 0:28:50
28 452 Jasinska Edyta Wroclaw Edyta Jasinska 1977 K40 9. 0:14:06 (25.) 0:28:55 05:47 0:28:52
29 550 Sawicka Aleksandra Swidnica   1992 K14 9. 0:14:08 (26.) 0:28:59 05:47 0:28:55
30 325 Kubica Agnieszka Brzeg Kotwica Brzeg 1980 K30 7. 0:14:11 (27.) 0:28:59 05:47 0:28:56
31 317 Wawrzynów Katarzyna Wroclaw   1989 K30 8. 0:15:11 (52.) 0:29:43 05:56 0:29:00
32 371 Szpringiel Agnieszka Swidnica   1991 K14 10. 0:15:05 (49.) 0:29:41 05:56 0:29:04
33 314 Twardowska Natalia Dzierzoniów   1992 K14 11. 0:15:04 (47.) 0:29:15 05:51 0:29:14
34 520 Brylak Wiktoria Warta Boleslawiecka   2002 K14 12. 0:15:28 (65.) 0:29:41 05:56 0:29:14
35 428 Botwina Maria Walbrzych   1977 K40 10. 0:14:22 (28.) 0:29:24 05:52 0:29:23
36 39 Welc-Franuszkiewicz Justyna Swidnica   1980 K30 9. 0:14:50 (39.) 0:29:28 05:53 0:29:24
37 598 Charów Izabela Witków   1994 K14 13. 0:15:00 (46.) 0:29:45 05:57 0:29:26
38 278 Zieba Malgorzata Marciszów   1994 K14 14. 0:14:26 (32.) 0:29:32 05:54 0:29:32
39 418 Biela Iwona Rybnica Nessi Team 1969 K50 3. 0:14:50 (40.) 0:29:40 05:56 0:29:32
40 273 Palubiak Kamila Ratno Dolne   1998 K14 15. 0:14:28 (33.) 0:29:54 05:58 0:29:37
41 101 Panek Anna SWIDNICA   1966 K50 4. 0:14:44 (38.) 0:30:07 06:01 0:29:39
42 142 Lobodzinska Teresa Walbrzych Grupa biegowa Tristone Walbrzych 1982 K30 10. 0:14:29 (34.) 0:29:50 05:58 0:29:49
43 37 Zatryb Joanna Walbrzych Ronal Polska RUN 1978 K40 11. 0:14:38 (36.) 0:30:26 06:05 0:29:58
44 30 Miedzinska Katarzyna Swidnica   1980 K30 11. 0:14:50 (41.) 0:30:12 06:02 0:30:02
45 166 KASPRZAK ANITA SWIDNICA   1968 K50 5. 0:14:52 (42.) 0:30:04 06:00 0:30:03
46 98 Bilska Anna Swiebodzice   1989 K30 12. 0:15:05 (48.) 0:30:25 06:05 0:30:04
47 284 Sikora Aleksandra Swidnica UM Swidnica 1993 K14 16. 0:14:38 (35.) 0:30:12 06:02 0:30:05
48 601 Cenderowicz Magdalena Swidnica Sonko Team 1982 K30 13. 0:14:23 (29.) 0:30:19 06:03 0:30:14
49 159 Bomba Beata Swidnica   1972 K40 12. 0:15:08 (50.) 0:30:27 06:05 0:30:16
50 225 Bekieszczuk Justyna Katy Wroclawskie   1994 K14 17. 0:14:57 (43.) 0:30:23 06:04 0:30:19
51 235 Borys Katarzyna Gluszyca   1986 K30 14. 0:15:17 (57.) 0:30:30 06:06 0:30:24
52 276 Wichot Martyna Zarów Zarów Biega 2002 K14 18. 0:15:14 (54.) 0:30:37 06:07 0:30:28
53 518 Michalewicz Aleksandra Boleslawiec   2002 K14 19. 0:15:28 (64.) 0:30:55 06:11 0:30:29
54 491 Wyszomirska Agata Warszawa   1981 K30 15. 0:15:19 (59.) 0:30:42 06:08 0:30:29
55 90 Wronkowska Agnieszka Jelenia Góra   1976 K40 13. 0:14:59 (45.) 0:30:31 06:06 0:30:30
56 395 Tylak Anna Bielawa Bielawska Akademia Biegania 1976 K40 14. 0:15:20 (60.) 0:31:01 06:12 0:30:38
57 531 Swierk Anna Janowice Wielkie NaturalniE Janowice 1979 K40 15. 0:15:16 (55.) 0:31:09 06:13 0:30:41
58 551 Mucha Alina Miroslawice KORFF TEAM 1968 K50 6. 0:15:17 (56.) 0:30:55 06:11 0:30:41
59 571 Zawojak Sylwia   Cooper Standard 1992 K14 20. 0:15:38 (68.) 0:31:04 06:12 0:30:42
60 570 Tomaszewska Joanna   Cooper Standard 1991 K14 21. 0:15:38 (69.) 0:31:05 06:13 0:30:43
61 605 Podgórska Martyna Wroclaw   1993 K14 22. 0:15:10 (51.) 0:30:51 06:10 0:30:45
62 494 Wyszomirska Agnieszka Swidnica   1982 K30 16. 0:15:18 (58.) 0:31:03 06:12 0:30:51
63 133 Gabryelska Ela Wroclaw   1981 K30 17. 0:15:25 (63.) 0:31:18 06:15 0:30:58
64 113 Ciolkowska Katarzyna Wroclaw   1981 K30 18. 0:15:46 (75.) 0:31:13 06:14 0:30:59
65 41 Honc Paulina Cesarzowice   1990 K14 23. 0:15:24 (62.) 0:31:12 06:14 0:31:00
66 609 Nastawska Bogumila Walbrzych   1972 K40 16. 0:15:34 (66.) 0:31:13 06:14 0:31:02
67 607 Wisniewska Ewa Rogoznica STRZEGOMSKA DWUNASTKA 1968 K50 7. 0:15:13 (53.) 0:31:15 06:15 0:31:05
68 334 Adamczyk Beata Komorów   1967 K50 8. 0:15:22 (61.) 0:31:29 06:17 0:31:09
69 335 Kosobucka-Grajeta Gracja Walbrzych Biegaj Zapobiegaj 1979 K40 17. 0:16:33 (112.) 0:31:30 06:18 0:31:10
70 117 Kozlowska Zuzanna Kowary Kowary Biegaja 2007 K14 24. 0:14:58 (44.) 0:31:16 06:15 0:31:12
71 387 Zagala Ewelina Krzyzowa   1987 K30 19. 0:15:41 (72.) 0:31:30 06:18 0:31:19
72 373 Weglewska Tatiana Swidnica   1979 K40 18. 0:15:59 (88.) 0:31:37 06:19 0:31:23
73 103 Kuc Joanna Swidnica   1987 K30 20. 0:15:49 (79.) 0:31:52 06:22 0:31:37
74 118 Gadacz Katarzyna Walbrzych KUHNE RUNNERS TEAM 1979 K40 19. 0:15:47 (77.) 0:31:48 06:21 0:31:39
75 431 Zdrojkowska Leonarda Rososznica   1982 K30 21. 0:15:52 (82.) 0:32:14 06:26 0:31:47
76 434 Sowa Dorota Rososznica   1966 K50 9. 0:15:51 (80.) 0:32:19 06:27 0:31:51
77 281 Korczynska Alicja Pogorzala 24 BIEGOWA POGORZALA 1978 K40 20. 0:15:41 (70.) 0:31:55 06:23 0:31:54
78 465 Palus Malgorzata Brzeg Kotwica Brzeg 1967 K50 10. 0:15:59 (89.) 0:32:06 06:25 0:31:54
79 138 Rainsz Anna Jaworzyna Slaska   1986 K30 22. 0:15:43 (73.) 0:32:08 06:25 0:31:57
80 206 Lechniuk Ania Witoszów Dolny   2001 K14 25. 0:16:05 (92.) 0:32:09 06:25 0:31:57
81 466 Sienko Beata Brzeg   1970 K40 21. 0:15:59 (87.) 0:32:09 06:25 0:31:57
82 312 Rucinska Iga Kamien   1993 K14 26. 0:15:47 (76.) 0:32:06 06:25 0:32:03
83 478 mizik justyna sroda slaska   1993 K14 27. 0:16:07 (94.) 0:32:16 06:27 0:32:05
84 364 Nocna Wladyslawa Bielawa Bielawska Akademia Biegania 1957 K60+ 1. 0:15:49 (78.) 0:32:25 06:29 0:32:06
85 231 OLCZYK JOANNA SRODA SLASKA   1978 K40 22. 0:15:34 (67.) 0:32:17 06:27 0:32:09
86 541 Wieczorek Agnieszka   NSK Runs 1982 K30 23. 0:16:13 (97.) 0:32:29 06:29 0:32:10
87 179 Mokrzycka Sylwia Bolków   1971 K40 23. 0:15:52 (83.) 0:32:13 06:26 0:32:13
88 172 Cichon Elzbieta Strzegom Strzegomska Dwunastka 1981 K30 24. 0:16:19 (105.) 0:32:24 06:28 0:32:14
89 500 Pospiech Wirginia Walbrzych   1991 K14 28. 0:16:39 (121.) 0:32:46 06:33 0:32:15
90 174 Plewka Joanna Bolków   1974 K40 24. 0:15:51 (81.) 0:32:17 06:27 0:32:16
91 345 Góra Iwona   Sonko Team 1988 K30 25. 0:16:18 (102.) 0:32:25 06:29 0:32:17
92 211 Adamczyk Iwona Jelenia Góra   1979 K40 25. 0:17:01 (152.) 0:32:59 06:35 0:32:18
93 47 Wojtas Renata Szprotawa   1973 K40 26. 0:16:13 (95.) 0:32:48 06:33 0:32:19
94 66 Gwiazda Wanda Szprotawa Druzyna Chrobrego 1955 K60+ 2. 0:16:16 (100.) 0:32:48 06:33 0:32:22
95 21 Pawlik Mariola Walbrzych   1982 K30 26. 0:16:02 (91.) 0:32:34 06:30 0:32:24
96 239 Sawka Katarzyna Sobótka Korff Team 1979 K40 27. 0:16:02 (90.) 0:32:38 06:31 0:32:25
97 36 Lisowiec Ewa Siechnice   1990 K14 29. 0:16:37 (118.) 0:33:05 06:37 0:32:26
98 528 Kubik Anna Swidnica   1983 K30 27. 0:15:41 (71.) 0:32:36 06:31 0:32:26
99 569 Opalinska Karolina   Cooper Standard 1987 K30 28. 0:16:43 (123.) 0:32:50 06:34 0:32:28
100 120 Pawlikowska Mariola Swidnica Biegowa Swidnica 1976 K40 28. 0:16:44 (127.) 0:33:11 06:38 0:32:29
101 538 Curyl Justyna Swidnica   1989 K30 29. 0:15:53 (85.) 0:32:35 06:31 0:32:30
102 524 Engel-Abulewicz Elzbieta   Trening Studio 17 1967 K50 11. 0:16:35 (115.) 0:33:12 06:38 0:32:31
103 236 Urbaniak Natalia Wroclaw   1986 K30 30. 0:16:52 (137.) 0:32:49 06:33 0:32:32
104 294 Stefek Patrycja Swiebodzice 1994 1994 K14 30. 0:15:53 (84.) 0:32:38 06:31 0:32:33
105 246 Kiersnowska Agnieszka Wroclaw CYBER LANIA 1974 K40 29. 0:16:15 (98.) 0:32:44 06:32 0:32:35
106 552 Mrozek Aneta     1977 K40 30. 0:16:41 (122.) 0:33:12 06:38 0:32:38
107 198 Tkaczyk Malgorzata Mrowiny   1980 K30 31. 0:16:46 (130.) 0:32:50 06:34 0:32:39
108 168 Kolwicz Anna Walbrzych   1969 K50 12. 0:16:20 (106.) 0:33:09 06:37 0:32:40
109 230 Mikita Patrycja Sroda Slaska   1993 K14 31. 0:16:56 (144.) 0:32:50 06:34 0:32:41
110 277 Swieboda Karolina Swiebodzice   1992 K14 32. 0:15:55 (86.) 0:32:48 06:33 0:32:46
111 521 Szewczyk-Saczawa Natalia Sobótka   1987 K30 32. 0:16:05 (93.) 0:32:50 06:33 0:32:47
112 558 Wicher Maria Swidnica   2003 K14 33. 0:15:43 (74.) 0:32:56 06:35 0:32:48
113 93 Laskowska Agnieszka Walbrzych   1977 K40 31. 0:16:23 (109.) 0:33:31 06:42 0:32:55
114 557 Zaborowska Anita Jelenia Góra ZORKA Jelonki Running Team 1982 K30 33. 0:16:34 (114.) 0:33:14 06:38 0:33:01
115 75 Niemczyk Dorota SLOTWINA Laski 1979 K40 32. 0:16:44 (128.) 0:33:18 06:39 0:33:02
116 419 Nita Katarzyna Walbrzych   1981 K30 34. 0:16:50 (134.) 0:33:36 06:43 0:33:04
117 11 Kaluzny Alina Swidnica   1980 K30 35. 0:17:00 (151.) 0:33:08 06:37 0:33:05
118 262 Zajickova Anna Scinawka Srednia   1978 K40 33. 0:16:47 (132.) 0:33:44 06:44 0:33:06
119 332 Walczak Katarzyna Kowary Kowary biegaja 1982 K30 36. 0:16:18 (103.) 0:33:12 06:38 0:33:08
120 351 Owczarek Klaudia Domanice Owczarek TEAM 2005 K14 34. 0:16:54 (138.) 0:33:49 06:45 0:33:10
121 498 Macowska Monika Kamienna Góra   1983 K30 37. 0:17:07 (162.) 0:33:18 06:39 0:33:10
122 298 Korotkiewicz Marzena Kalno   1982 K30 38. 0:16:38 (120.) 0:33:31 06:42 0:33:10
123 288 Nowakowska Aurelia Swidnica UM Swidnica 1987 K30 39. 0:16:54 (141.) 0:33:28 06:41 0:33:11
124 599 Kowalczyk Roman Aleksandra Lódz   1989 K30 40. 0:16:33 (111.) 0:33:45 06:45 0:33:11
125 241 Baranowska Ewelina Swidnica   1980 K30 41. 0:16:43 (124.) 0:33:27 06:41 0:33:12
126 88 Szydlowska Beata Bolków   1968 K50 13. 0:16:21 (108.) 0:33:15 06:39 0:33:13
127 440 BANCZAK WIKTORIA SWIDNICA   1999 K14 35. 0:17:15 (173.) 0:33:27 06:41 0:33:14
128 390 Woloszyn-Dzialo Natalia BielawA Bielawska Akademia Biegania 1985 K30 42. 0:16:51 (135.) 0:33:38 06:43 0:33:14
129 546 Dlugolecka Ewa Swidnica   1980 K30 43. 0:17:06 (161.) 0:33:43 06:44 0:33:15
130 252 Komada-Czermak Maja Swidnica   1977 K40 34. 0:16:16 (99.) 0:33:29 06:41 0:33:17
131 484 Stanczyk Renata Katy Wroclawskie   1991 K14 36. 0:16:13 (96.) 0:33:33 06:42 0:33:19
132 353 Kramek-Krzywy Anna Legnica   1980 K30 44. 0:16:19 (104.) 0:33:24 06:40 0:33:22
133 55 Palkon Anna Lutomia Górna   1988 K30 45. 0:17:37 (204.) 0:33:56 06:47 0:33:22
134 333 Jakacka Barbara Jedlina-Zdrój   1970 K40 35. 0:17:05 (158.) 0:33:30 06:42 0:33:24
135 40 Muniak Kasia Zory   1986 K30 46. 0:17:06 (159.) 0:34:05 06:49 0:33:25
136 87 Szczurek Justyna Brzeg   1991 K14 37. 0:16:47 (131.) 0:33:44 06:44 0:33:31
137 243 Ciarkowska Malwina Strzegom   1985 K30 47. 0:16:43 (125.) 0:33:34 06:42 0:33:32
138 427 Hyrlik Kasia Swiebodzice Pomidorowa Alternatywa 1973 K40 36. 0:17:13 (168.) 0:34:02 06:48 0:33:32
139 429 Wierzbicka Agata Swiebodzice   1984 K30 48. 0:17:13 (169.) 0:34:02 06:48 0:33:33
140 181 Krzyminska Magda Jedlina zdrój   1981 K30 49. 0:16:48 (133.) 0:33:58 06:47 0:33:33
141 302 Walczak Agnieszka Kowary KOWARY BIEGAJA 1990 K14 38. 0:16:17 (101.) 0:33:44 06:44 0:33:38
142 274 Siebielec Anna Garncarsko Korff Team 1971 K40 37. 0:16:44 (126.) 0:33:51 06:46 0:33:38
143 226 Kmiecik Malgorzata Walbrzych Akademia Ruchu 1981 K30 50. 0:17:08 (165.) 0:34:06 06:49 0:33:41
144 147 Górska Katarzyna Pieszyce Bielawska Akademia Biegania 1975 K40 38. 0:17:19 (180.) 0:34:04 06:48 0:33:41
145 77 Szywala Katarzyna Bolków   1981 K30 51. 0:16:21 (107.) 0:33:44 06:44 0:33:42
146 234 Porabik Joanna Swidnica   1977 K40 39. 0:17:14 (172.) 0:34:02 06:48 0:33:42
147 350 Kliszczak Katarzyna Olawa Owczarek TEAM 1980 K30 52. 0:16:56 (145.) 0:34:24 06:52 0:33:44
148 163 Zalewska Anna Bielawa   1985 K30 53. 0:16:32 (110.) 0:33:54 06:46 0:33:45
149 33 Zmuda Katarzyna Swidnica   1978 K40 40. 0:17:01 (153.) 0:34:25 06:53 0:33:46
150 402 Drozd Violetta Lubin   1973 K40 41. 0:16:51 (136.) 0:34:11 06:50 0:33:46
151 125 nachajewska krystyna pepice   1960 K50 14. 0:17:31 (199.) 0:34:36 06:55 0:33:50
152 460 Boron-Kosik Magdalena Wroclaw   1980 K30 54. 0:16:35 (117.) 0:34:09 06:49 0:34:02
153 96 Stypula Joanna Swidnica   1990 K14 39. 0:17:23 (185.) 0:34:39 06:55 0:34:02
154 540 Litwinowicz Sylwia   NSK Runs 1989 K30 55. 0:17:15 (175.) 0:34:41 06:56 0:34:02
155 194 Gaczkowska Anna Swidnica   1962 K50 15. 0:16:57 (146.) 0:34:36 06:55 0:34:09
156 109 Kosicka Dagmara Swidnica   1982 K30 56. 0:17:23 (183.) 0:34:31 06:54 0:34:11
157 82 Lenda-Kwartowicz Kamila Swidnica   1985 K30 57. 0:16:59 (148.) 0:34:21 06:52 0:34:13
158 470 Wozniak Monika Wroclaw   1980 K30 58. 0:17:24 (188.) 0:34:47 06:57 0:34:15
159 157 Mikolajczyk Lidia Swiebodzice   1973 K40 42. 0:16:37 (119.) 0:34:19 06:51 0:34:16
160 401 Leszczynska Marzena Swidnica   1979 K40 43. 0:17:18 (178.) 0:34:40 06:56 0:34:17
161 574 Kryszak Iwona Walbrzych   1984 K30 59. 0:17:08 (164.) 0:34:43 06:56 0:34:18
162 57 Buda Kamila Swidnica   1985 K30 60. 0:16:55 (142.) 0:34:27 06:53 0:34:20
163 63 Romek Katarzyna Swidnica KB Inwest 1984 K30 61. 0:16:55 (143.) 0:34:27 06:53 0:34:21
164 408 Polucha Karolina Wroclaw   1997 K14 40. 0:17:18 (177.) 0:34:25 06:53 0:34:22
165 559 Nawrocka Malgorzata   Cooper Standard 1971 K40 44. 0:17:03 (156.) 0:34:34 06:54 0:34:23
166 409 Górecka Malgorzata Zarów   1995 K14 41. 0:17:18 (179.) 0:34:27 06:53 0:34:24
167 384 Michalec Marta Sroda Slaska Proszków Team 1987 K30 62. 0:17:28 (193.) 0:34:28 06:53 0:34:26
168 264 Banasik Karolina Swidnica   1985 K30 63. 0:16:54 (139.) 0:34:45 06:57 0:34:27
169 471 Trela Magdalena Wroclaw   1984 K30 64. 0:17:06 (160.) 0:34:35 06:55 0:34:29
170 519 Krupa Monika Walbrzych   1987 K30 65. 0:17:09 (166.) 0:34:57 06:59 0:34:31
171 399 FRACZEK JUSTYNA proszków proszków team 1985 K30 66. 0:17:29 (194.) 0:34:34 06:54 0:34:32
172 578 Sosulska Janina Wlodary Runners Team Nysa 1965 K50 16. 0:16:54 (140.) 0:34:36 06:55 0:34:35
173 367 Wojtal Magdalena Jaworzyna Slaska   1982 K30 67. 0:17:27 (192.) 0:34:40 06:56 0:34:37
174 368 Witkowska Aneta wierzbna   1976 K40 45. 0:17:29 (195.) 0:34:43 06:56 0:34:40
175 99 Komorowska Sylwia Krzczonów   1978 K40 46. 0:17:13 (170.) 0:34:46 06:57 0:34:40
176 176 Wilczynska Malgorzata Swidnica   1988 K30 68. 0:17:10 (167.) 0:35:05 07:01 0:34:42
177 493 Domagala Karolina Sobótka   1985 K30 69. 0:18:07 (232.) 0:34:59 06:59 0:34:44
178 322 Wisniewska Joanna Kowary Kowary Biegaja 1980 K30 70. 0:18:09 (233.) 0:34:56 06:59 0:34:46
179 596 Ilska Itolowacz Agnieszka Swiebodzice   1977 K40 47. 0:17:04 (157.) 0:34:53 06:58 0:34:48
180 272 Cierpisz Ewa Grodziszcze   1990 K14 42. 0:17:15 (174.) 0:35:16 07:03 0:34:49
181 544 Kurant Magdalena 58-160 Swiebodzice   1975 K40 48. 0:17:59 (223.) 0:34:58 06:59 0:34:50
182 588 Kaczmarek Monika Swidnica Electrolux 1976 K40 49. 0:17:40 (211.) 0:35:28 07:05 0:34:50
183 72 Ceyrowska Ilona Swiebodzice Biegne dla Eweliny 1976 K40 50. 0:16:45 (129.) 0:34:55 06:59 0:34:52
184 475 Zubiel-Kozlowska Patrycja Kowary Kowary Biegaja 1983 K30 71. 0:16:35 (116.) 0:34:56 06:59 0:34:52
185 218 Balos Marcelina Grzedy   1991 K14 43. 0:17:24 (186.) 0:34:59 06:59 0:34:53
186 469 Mróz Katarzyna Wroclaw   1983 K30 72. 0:17:25 (190.) 0:35:03 07:00 0:34:53
187 329 Szturomska Aldona Glogów   1984 K30 73. 0:17:25 (189.) 0:35:36 07:07 0:34:53
188 260 Gasior Martyna Nowa Ruda   1991 K14 44. 0:17:01 (154.) 0:34:58 06:59 0:34:53
189 259 Chuchro Ewelina Bozków   1991 K14 45. 0:16:58 (147.) 0:34:58 06:59 0:34:54
190 146 Gasior Katarzyna Nowa Ruda Studio Fitness Workaut 1989 K30 74. 0:16:59 (149.) 0:34:58 06:59 0:34:54
191 412 Korzecka Katarzyna Walbrzych   1985 K30 75. 0:17:51 (216.) 0:35:13 07:02 0:34:55
192 148 Hryciuk Agata Nowa Ruda   1984 K30 76. 0:16:59 (150.) 0:34:58 06:59 0:34:55
193 145 Bulawkin Joanna RatnoGórne 16/1 Studio Fitness Workout 1978 K40 51. 0:17:03 (155.) 0:34:58 06:59 0:34:55
194 202 Swieczkowska Monika Swidnica Tsusho Team 1988 K30 77. 0:18:03 (227.) 0:35:13 07:02 0:34:56
195 523 grudzien katarzyna bielawa 88072216303 1988 K30 78. 0:17:40 (212.) 0:35:25 07:05 0:34:58
196 405 Bielas Agnieszka Swidnica   1993 K14 46. 0:18:13 (236.) 0:35:13 07:02 0:34:59
197 549 Kowalik Ewa Bielawa   1982 K30 79. 0:17:40 (210.) 0:35:24 07:04 0:35:00
198 386 Smolinska Marta Bielawa Bielawska Akademia Biegania 1979 K40 52. 0:17:40 (213.) 0:35:23 07:04 0:35:00
199 375 Nowicka Marzena Bielawa   1976 K40 53. 0:17:22 (182.) 0:35:08 07:01 0:35:01
200 271 Sikora Wioletta Suszyna   1972 K40 54. 0:18:19 (243.) 0:35:41 07:08 0:35:02
201 330 Michalewska Katarzyna Boguszów Gorce   1969 K50 17. 0:17:07 (163.) 0:35:11 07:02 0:35:04
202 389 MIKOLAJCZYK IWONA Swidnica   1973 K40 55. 0:18:00 (224.) 0:35:17 07:03 0:35:06
203 303 Lukaszewska Sylwia Jelenia Góra   1978 K40 56. 0:17:25 (191.) 0:35:48 07:09 0:35:08
204 258 Wcislo Anna Swidnica   1973 K40 57. 0:17:44 (214.) 0:35:16 07:03 0:35:09
205 449 Bera-Borowiak Aldona Walbrzych walbrzyscy NAKUR#%&ACZE 1970 K40 58. 0:17:32 (200.) 0:35:43 07:08 0:35:14
206 450 Olszewska Barbara Swidnica   1987 K30 80. 0:16:34 (113.) 0:35:19 07:03 0:35:14
207 131 Iwanowska Zaneta Pabianice a Paulo 1974 K40 59. 0:18:27 (254.) 0:35:46 07:09 0:35:20
208 224 Andrzejewska Magdalena Walbrzych   1981 K30 81. 0:17:38 (206.) 0:35:51 07:10 0:35:21
209 461 Kutera Jessica Walbrzych   1994 K14 47. 0:19:15 (315.) 0:36:00 07:12 0:35:29
210 347 Rubajczyk Edyta Walbrzych Walbrzych run&fit 1977 K40 60. 0:17:47 (215.) 0:35:57 07:11 0:35:30
211 14 Baranska-Pietrzyk Barbara Swidnica   1978 K40 61. 0:17:17 (176.) 0:35:37 07:07 0:35:34
212 53 Kolodziejczyk Marlena Panków SPZOZ Swidnica 1993 K14 48. 0:18:24 (252.) 0:35:58 07:11 0:35:35
213 164 Kowalewska Anna Swidnica   1982 K30 82. 0:17:38 (207.) 0:36:02 07:12 0:35:36
214 23 Szczepek Katarzyna Swidnica   1982 K30 83. 0:17:38 (205.) 0:36:02 07:12 0:35:36
215 201 Zdanowska Karolina Swidnica ZETO Swidnica 1986 K30 84. 0:17:24 (187.) 0:35:59 07:11 0:35:43
216 547 Tomaszewska Agnieszka Swidnica   1982 K30 85. 0:17:34 (202.) 0:36:08 07:13 0:35:44
217 238 Jasinowska Katarzyna Swidnica   1980 K30 86. 0:18:20 (244.) 0:36:19 07:15 0:35:47
218 422 Pilarczyk Magdalena Walbrzych   1980 K30 87. 0:18:06 (231.) 0:36:20 07:16 0:35:47
219 19 Werner Magdalena Swidnica UM Swidnica 1973 K40 62. 0:17:21 (181.) 0:35:54 07:10 0:35:48
220 48 Gutszmit Anna Swidnica   1950 K60+ 3. 0:17:35 (203.) 0:36:13 07:14 0:35:51
221 250 Moore Joanna Swidnica Faurecia Sports Team 1982 K30 88. 0:18:45 (277.) 0:36:42 07:20 0:35:53
222 78 kodzis sylwia janowiec biegam w górach bardzkich 1983 K30 89. 0:18:24 (249.) 0:36:19 07:15 0:35:54
223 420 Pierog Marzena Przedborowa   1975 K40 63. 0:18:15 (238.) 0:36:25 07:17 0:36:00
224 604 Kaczynska Hanna Walbrzych   1970 K40 64. 0:18:16 (239.) 0:36:21 07:16 0:36:01
225 106 Markowska Anna Bystrzyca Górna Marcus Team 1982 K30 90. 0:18:12 (235.) 0:36:28 07:17 0:36:04
226 156 Salamon Joanna Kamienna Góra   1967 K50 18. 0:17:32 (201.) 0:36:09 07:13 0:36:08
227 244 Nitkiewicz Marta Swiebodzice   1981 K30 91. 0:18:17 (240.) 0:36:17 07:15 0:36:09
228 199 Paron Wioleta Dziecmorowice Grupa biegowa Tristone Walbrzych 1981 K30 92. 0:17:14 (171.) 0:36:11 07:14 0:36:10
229 285 Jarosz Aleksandra Swidnica UM Swidnica 1980 K30 93. 0:17:31 (198.) 0:36:13 07:14 0:36:13
230 383 Bernacka Patrycja PROSZKÓW PROSZKÓW TEAM 1985 K30 94. 0:18:04 (228.) 0:36:18 07:15 0:36:15
231 363 Wernecka-Kucza Agata Swidnica KORFF TEAM 1977 K40 65. 0:17:59 (222.) 0:36:30 07:18 0:36:16
232 205 Lechowicz Magdalena Sobótka   1977 K40 66. 0:17:59 (221.) 0:36:30 07:18 0:36:16
233 27 Czajkowska-Kolon Karolina Swidnica   1984 K30 95. 0:18:38 (269.) 0:36:39 07:19 0:36:17
234 385 Pliszka KATARZYNA Proszków PROSZKÓW TEAM 1984 K30 96. 0:18:02 (225.) 0:36:20 07:16 0:36:17
235 382 Chresciak Dorota Proszków Proszków Team 1980 K30 97. 0:18:05 (229.) 0:36:20 07:16 0:36:18
236 203 Banaszczak Dagmara Jaworzyna Slaska Swidnicka Grupa Biegowa 1990 K14 49. 0:17:58 (217.) 0:36:32 07:18 0:36:18
237 421 Banaszczak Roksana Swidnica   1991 K14 50. 0:17:58 (218.) 0:36:32 07:18 0:36:19
238 25 Aleksandrowicz Monika Jedlina-Zdrój   1975 K40 67. 0:18:36 (268.) 0:36:33 07:18 0:36:21
239 261 Bednarczyk Alicja Scinawka Srednia   1978 K40 68. 0:18:22 (246.) 0:37:01 07:24 0:36:24
240 221 kaliszewska renata jedlina-zdrój   1969 K50 19. 0:18:40 (272.) 0:36:40 07:20 0:36:28
241 222 Indula Paulina Jaworzyna slaska   1986 K30 98. 0:18:05 (230.) 0:36:43 07:20 0:36:28
242 496 Bobruk Dagmara Walbrzych   1989 K30 99. 0:17:23 (184.) 0:36:39 07:19 0:36:30
243 114 Kucieba-Jura Weronika Zarów   1985 K30 100. 0:18:32 (262.) 0:37:15 07:27 0:36:33
244 122 Baranowska Patrycja Swidnica   1984 K30 101. 0:17:59 (219.) 0:36:48 07:21 0:36:38
245 522 Kadziewicz Paulina Swidnica   1991 K14 51. 0:18:46 (280.) 0:37:18 07:27 0:36:40
246 516 Dauber Joanna   Electrolux 1991 K14 52. 0:18:46 (281.) 0:37:18 07:27 0:36:41
247 161 Klos Anna Swidnica   1972 K40 69. 0:18:27 (253.) 0:37:09 07:25 0:36:43
248 140 Samborska Izabela Swidnica   1979 K40 70. 0:18:27 (255.) 0:37:10 07:26 0:36:44
249 54 Stypula Patrycja Swidnica   1990 K14 53. 0:17:38 (208.) 0:37:20 07:28 0:36:45
250 374 Sapko Anna Swidnica   1990 K14 54. 0:17:38 (209.) 0:37:20 07:28 0:36:45
251 380 Klosowska Agnieszka Czarny Bór   1993 K14 55. 0:17:29 (196.) 0:36:55 07:23 0:36:49
252 268 Kozakiewicz Justyna Jaroszów   1998 K14 56. 0:17:30 (197.) 0:36:57 07:23 0:36:54
253 525 Kozlowska Kamila Jedlina- Zdrój   1986 K30 102. 0:18:17 (241.) 0:37:05 07:25 0:36:55
254 309 Tretalska Iwona Kowary Kowary biegaja 1980 K30 103. 0:18:24 (248.) 0:37:09 07:25 0:36:58
255 462 Stanejko Aneta Swidnica   1972 K40 71. 0:18:23 (247.) 0:36:59 07:23 0:36:59
256 432 Ferenc Ewa Rososznica   1979 K40 72. 0:19:01 (301.) 0:37:27 07:29 0:36:59
257 107 Knychala Andrzejewska Anna Kowary   1978 K40 73. 0:18:24 (250.) 0:37:13 07:26 0:37:02
258 242 Kaminska Katarzyna Zarów Zarów biega 1976 K40 74. 0:18:28 (259.) 0:37:41 07:32 0:37:06
259 18 Skoczylas-Szymanska Malgorzata Swiebodzice   1981 K30 104. 0:18:21 (245.) 0:37:23 07:28 0:37:07
260 257 Zajkowska Janina Swidnica   1960 K50 20. 0:18:27 (256.) 0:37:21 07:28 0:37:08
261 24 Pawlowska Adriana Swidnica   1978 K40 75. 0:18:27 (257.) 0:37:21 07:28 0:37:08
262 400 Soltysiak Iwona WALBRZYCH Pani 1968 K50 21. 0:18:54 (288.) 0:37:42 07:32 0:37:09
263 397 Oslizlo Dorota Proszków Proszków Team 1982 K30 105. 0:18:03 (226.) 0:37:14 07:26 0:37:10
264 512 Polaczek Aleksandra   Electrolux 1977 K40 76. 0:18:44 (276.) 0:37:49 07:33 0:37:16
265 448 Pospiech Marzena Walbrzych   1970 K40 77. 0:18:54 (289.) 0:37:51 07:34 0:37:18
266 438 Wichowska Edyta Walbrzych   1967 K50 22. 0:18:55 (290.) 0:37:51 07:34 0:37:19
267 575 Hylinska Paulina Jedlina-Zdrój   1994 K14 57. 0:19:05 (306.) 0:37:31 07:30 0:37:22
268 430 Opas Natalia Boguszów-Gorce   1994 K14 58. 0:19:06 (307.) 0:37:31 07:30 0:37:22
269 370 Teper Karolina Swidnica   1990 K14 59. 0:18:28 (258.) 0:38:01 07:36 0:37:23
270 377 Kaczorowska Ewelina Bielawa   1979 K40 78. 0:18:11 (234.) 0:37:33 07:30 0:37:27
271 144 Rygielska Bozena Pabianice APAULO 1969 K50 23. 0:18:41 (273.) 0:37:58 07:35 0:37:31
272 319 Kisiela Magdalena Glogów   1983 K30 106. 0:19:12 (311.) 0:38:16 07:39 0:37:32
273 393 Jurkowska Goska Ruszowice Kobiety w biegu 1973 K40 79. 0:19:12 (312.) 0:38:16 07:39 0:37:33
274 263 Krezel Renata Scinawka Srednia   1971 K40 80. 0:18:53 (285.) 0:38:11 07:38 0:37:33
275 266 Kimla Izabela Scinawka srednia   1983 K30 107. 0:18:46 (278.) 0:38:11 07:38 0:37:34
276 323 Gniewek Justyna Jelenia Góra   1989 K30 108. 0:19:06 (308.) 0:38:00 07:36 0:37:35
277 196 Kala Katarzyna Swidnica   1979 K40 81. 0:18:35 (266.) 0:37:53 07:34 0:37:36
278 155 Kwasny Anna Aleksandrów Lódzki a Paulo 1969 K50 24. 0:19:01 (302.) 0:38:03 07:36 0:37:36
279 197 Rossolinska Roksana Swidnica   1981 K30 109. 0:18:36 (267.) 0:37:52 07:34 0:37:36
280 209 Kasprowicz-Gladysz Maria Swidnica   1951 K60+ 4. 0:19:01 (300.) 0:38:17 07:39 0:37:38
281 31 Szumska Elzbieta Swidnica   1986 K30 110. 0:18:24 (251.) 0:38:05 07:37 0:37:40
282 105 Kozlowska Alicja Dzierzoniów   1975 K40 82. 0:19:22 (321.) 0:38:17 07:39 0:37:45
283 94 PIETRAS BARBARA - MARIA STRZEGOM STRZEGOMSKA DWUNASTKA 1951 K60+ 5. 0:18:54 (287.) 0:37:57 07:35 0:37:48
284 22 Kochan Anita Swidnica Biegne dla Eweliny 1990 K14 60. 0:18:33 (263.) 0:38:07 07:37 0:37:52
285 193 Szaradowska Anna Swidnica   1975 K40 83. 0:19:00 (299.) 0:38:17 07:39 0:37:53
286 275 Zach Joanna Swidnica   1986 K30 111. 0:18:14 (237.) 0:38:10 07:38 0:37:58
287 414 Motyl Paulina Walbrzych   1987 K30 112. 0:18:35 (265.) 0:38:34 07:42 0:37:59
288 456 Preis Beata Swidnica Konarzewscy S.C. 1978 K40 84. 0:19:01 (303.) 0:38:42 07:44 0:38:03
289 190 Nowak-Kowalska Jadwiga Walbrzych Biegaj - Zapobiegaj Walbrzych 1954 K60+ 6. 0:18:40 (271.) 0:38:25 07:41 0:38:03
290 254 Wojtyczko Wioletta Pastuchów   1975 K40 85. 0:18:18 (242.) 0:38:19 07:39 0:38:03
291 228 Szczepanek Kamila Jaworzyna slaska   1989 K30 113. 0:18:31 (260.) 0:38:19 07:39 0:38:04
292 73 Dziurdzia Agata     1985 K30 114. 0:18:53 (286.) 0:38:32 07:42 0:38:04
293 593 Cender Anna Swidnica Electrolux 1984 K30 115. 0:19:41 (333.) 0:38:46 07:45 0:38:08
294 396 Maciejewska Anita     1993 K14 61. 0:18:56 (293.) 0:38:47 07:45 0:38:08
295 613 Kowalczyk Agnieszka Swidnica   1979 K40 86. 0:18:56 (294.) 0:38:48 07:45 0:38:09
296 587 Gredka Aleksandra Swidnica Electrolux 1986 K30 116. 0:19:42 (335.) 0:38:45 07:45 0:38:09
297 9 Kurzawa Sandra     1995 K14 62. 0:19:20 (320.) 0:38:46 07:45 0:38:09
298 455 WILCZEWSKA ADRIANA Katy Wroclawskie   1988 K30 117. 0:19:15 (314.) 0:38:32 07:42 0:38:16
299 310 Robak Manuela Wroclaw   1989 K30 118. 0:18:40 (270.) 0:39:00 07:48 0:38:18
300 513 Kowalczyk Agata   Electrolux 1980 K30 119. 0:19:02 (304.) 0:38:50 07:46 0:38:34
301 3 Skibinska Malgorzata     1984 K30 120. 0:18:43 (274.) 0:38:49 07:45 0:38:40
302 554 Otok Sylwia Walbrzych 1978 1978 K40 87. 0:18:49 (284.) 0:39:13 07:50 0:38:42
303 46 Chmielewska Anna Jedlina-Zdrój   1979 K40 88. 0:18:56 (292.) 0:39:08 07:49 0:38:44
304 79 Sulanowska Agnieszka Walbrzych   1974 K40 89. 0:18:56 (295.) 0:39:08 07:49 0:38:44
305 545 Grochala Ewa Szczawno-Zdrój   1967 K50 25. 0:18:57 (297.) 0:39:19 07:51 0:38:56
306 568 Janicka Agnieszka   Cooper Standard 1982 K30 121. 0:18:31 (261.) 0:39:22 07:52 0:38:59
307 388 Nowak Magda Wojcieszyce Jeleniogórski Klub Jaskiniowy 1987 K30 122. 0:18:43 (275.) 0:39:13 07:50 0:39:01
308 297 Andrzejewska Katarzyna Swiebodzice   1977 K40 90. 0:18:47 (283.) 0:39:11 07:50 0:39:07
309 608 Imiolek Lukowska Angelika Kowary   1988 K30 123. 0:19:46 (340.) 0:39:37 07:55 0:39:09
310 536 Konarska Paulina Swidnica   1987 K30 124. 0:19:48 (341.) 0:39:46 07:57 0:39:15
311 62 Zapart Violetta Swidnica   1961 K50 26. 0:19:23 (322.) 0:39:30 07:54 0:39:15
312 458 Fijak Beata Uciechow   1978 K40 91. 0:19:44 (339.) 0:39:22 07:52 0:39:17
313 296 Stefek Ewelina Swiebodzice   1981 K30 125. 0:18:46 (282.) 0:39:23 07:52 0:39:18
314 247 Kraczek Dorota Gluszyca Tsusho Team 1979 K40 92. 0:19:33 (328.) 0:39:36 07:55 0:39:18
315 415 Mamak-Wawrzyniak Anna Katy Wroclawskie   1980 K30 126. 0:19:31 (324.) 0:39:36 07:55 0:39:20
316 488 Jaglinska Klaudia     2002 K14 63. 0:20:06 (350.) 0:39:47 07:57 0:39:21
317 416 badylak kamila katy wroclawskie   1973 K40 93. 0:19:31 (325.) 0:39:36 07:55 0:39:21
318 346 Malewska Edyta Walbrzych   1974 K40 94. 0:19:04 (305.) 0:39:49 07:57 0:39:21
319 290 Fecko Izabela Swidnica UM Swidnica 1986 K30 127. 0:20:19 (365.) 0:40:09 08:01 0:39:24
320 256 Poszwinska Natalia zlotoryja olaws zlotoryja 1990 K14 64. 0:19:20 (319.) 0:40:13 08:02 0:39:28
321 485 Czajkowska Barbara Brzeg   1975 K40 95. 0:19:08 (309.) 0:40:00 08:00 0:39:30
322 7 Aniol Alicja     2006 K14 65. 0:18:35 (264.) 0:39:59 07:59 0:39:31
323 210 Branka Monika Pozarzysko   1982 K30 128. 0:18:46 (279.) 0:39:33 07:54 0:39:31
324 352 sadziak anna Dzierzoniów   1978 K40 96. 0:19:43 (338.) 0:39:39 07:55 0:39:35
325 553 Tobolska Dorots Walbrzych   1975 K40 97. 0:18:59 (298.) 0:39:52 07:58 0:39:40
326 606 Staszkowian Wrona Magdalena Lagiewniki   1982 K30 129. 0:19:11 (310.) 0:40:07 08:01 0:39:43
327 282 Macinkiewicz Kamila Swidnica UM Swidnica 1984 K30 130. 0:20:26 (369.) 0:40:26 08:05 0:39:43
328 585 Maciszewska Barbara Swidnica Elektrolux 1985 K30 131. 0:20:13 (355.) 0:40:23 08:04 0:39:43
329 590 Sztanera Marzena Swidnica Electrolux 1991 K14 66. 0:20:13 (356.) 0:40:23 08:04 0:39:44
330 584 Bec Olga Swidnica Elektrolux 1988 K30 132. 0:20:13 (357.) 0:40:23 08:04 0:39:45
331 594 Kuzna Natalia Swidnica Electrolux 1990 K14 67. 0:19:42 (334.) 0:40:23 08:04 0:39:46
332 102 Ziembicka Kornelia Szczawno-Zdrój   1984 K30 133. 0:20:15 (359.) 0:40:27 08:05 0:39:48
333 17 Zabadeusz Agnieszka Jedlina Zdrój   1974 K40 98. 0:19:51 (345.) 0:40:27 08:05 0:39:49
334 283 Karkoszka Ewa Swidnica UM Swidnica 1982 K30 134. 0:20:26 (368.) 0:40:33 08:06 0:39:49
335 497 Jagielska Estera Grzedy   1986 K30 135. 0:18:55 (291.) 0:39:58 07:59 0:39:49
336 204 Piskorska Emilia Przylek   2001 K14 68. 0:19:51 (344.) 0:40:14 08:02 0:39:49
337 182 Stawiarz Renata Swidnica   1983 K30 136. 0:20:07 (352.) 0:40:15 08:03 0:39:50
338 503 Gucia Agnieszka Walbrzych   1991 K14 69. 0:20:30 (372.) 0:40:21 08:04 0:39:50
339 6 Aniol Monika     1977 K40 99. 0:20:18 (363.) 0:40:24 08:04 0:39:55
340 504 Lubieniecka Marta Pieszyce   1993 K14 70. 0:19:19 (318.) 0:40:22 08:04 0:39:56
341 378 Burblis Martyna Swidnica   1998 K14 71. 0:19:15 (316.) 0:40:07 08:01 0:39:57
342 535 Peklicz Marta Wroclaw Pani 1985 K30 137. 0:18:57 (296.) 0:40:36 08:07 0:40:01
343 490 Jastrzebska Monika Boguszów Gorce   1970 K40 100. 0:20:30 (373.) 0:40:35 08:07 0:40:04
344 12 Podgórska Dorota Swidnica Wataha - laczy nas bieganie 1982 K30 138. 0:19:41 (331.) 0:40:24 08:04 0:40:04
345 269 Piechur-Górniak Iwona Walbrzych   1979 K40 101. 0:19:30 (323.) 0:40:31 08:06 0:40:06
346 270 Kozera Elzbieta Walbrzych   1982 K30 139. 0:19:51 (343.) 0:40:32 08:06 0:40:07
347 141 Grabacka Edyta Swidnica   1977 K40 102. 0:19:35 (329.) 0:40:33 08:06 0:40:12
348 467 Sabiniewicz Ewelina Wroclaw   1978 K40 103. 0:20:12 (353.) 0:40:35 08:07 0:40:15
349 474 Lekka Emilia Wroclaw   1982 K30 140. 0:20:12 (354.) 0:40:35 08:07 0:40:16
350 223 Goldyn Magdalena Jaworzyna slaska   1974 K40 104. 0:19:13 (313.) 0:40:32 08:06 0:40:16
351 417 Gawel Agata Witoszów Górny   1984 K30 141. 0:19:17 (317.) 0:40:24 08:04 0:40:19
352 173 Bawol-Bernatek Bozena Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA 1973 K40 105. 0:20:25 (367.) 0:40:30 08:06 0:40:20
353 160 Huaman Malgorzata Bystrzyca dolna 34   1976 K40 106. 0:20:15 (358.) 0:41:07 08:13 0:40:25
354 253 Puchlerz Aleksandra Walbrzych   1995 K14 72. 0:19:42 (336.) 0:41:14 08:14 0:40:43
355 534 Kaczmarek Monika Swidnica Straz Miejska Swidnica 1980 K30 142. 0:20:34 (375.) 0:41:33 08:18 0:40:54
356 464 Chlewicka Anna Bogdanów   1981 K30 143. 0:19:43 (337.) 0:41:03 08:12 0:40:54
357 413 Poplawska Marta Szczawno-Zdrój   1983 K30 144. 0:20:19 (366.) 0:41:41 08:20 0:41:06
358 372 Przybysz Monika Walbrzych   1986 K30 145. 0:20:19 (364.) 0:41:41 08:20 0:41:06
359 483 Pisarska Magdalena Szczawno Zdrój   1993 K14 73. 0:19:32 (326.) 0:41:30 08:18 0:41:08
360 506 Boczkowska Dominika Szczawno-Zdrój   1984 K30 146. 0:19:32 (327.) 0:41:30 08:18 0:41:09
361 249 Pokorny Joanna     1969 K50 27. 0:19:49 (342.) 0:41:47 08:21 0:41:13
362 135 Tomalska-Bywalec Katarzyna Jedlina Zdrój   1974 K40 107. 0:20:03 (348.) 0:41:25 08:17 0:41:13
363 489 Stachowiak Mariola Walbrzych   1985 K30 147. 0:20:02 (347.) 0:41:38 08:19 0:41:19
364 121 Królikowska Lucyna Koscierzyce   1968 K50 28. 0:20:17 (361.) 0:41:28 08:17 0:41:22
365 445 Bortkiewicz Asia Jaworzyna Slaska   1994 K14 74. 0:20:33 (374.) 0:42:09 08:25 0:41:49
366 359 Mazur Agnieszka Jedlina-Zdrój Biegaj w Jedlinie 1976 K40 108. 0:20:17 (362.) 0:42:36 08:31 0:41:50
367 527 Kwit Aneta Siechnice   1976 K40 109. 0:19:38 (330.) 0:42:04 08:24 0:41:57
368 344 Kluziak Paulina Olesnica   1982 K30 148. 0:20:16 (360.) 0:42:19 08:27 0:41:57
369 43 Olszewska Wioletta Jedlina Zdrój   1979 K40 110. 0:19:53 (346.) 0:42:36 08:31 0:41:57
370 476 Jastrzebska Mariola Swidnica runbaby.eu 1981 K30 149. 0:19:41 (332.) 0:42:04 08:24 0:41:59
371 64 Wajda-Kukla Sandra Swidnica, Swidnicki, DOLNOSLASKIE   1988 K30 150. 0:21:04 (386.) 0:42:52 08:34 0:42:07
372 502 Kawecka Sylwia Walbrzych NSK Runs 1975 K40 111. 0:20:30 (371.) 0:42:38 08:31 0:42:07
373 457 Wajda Regina Swidnica   1962 K50 29. 0:21:05 (387.) 0:42:52 08:34 0:42:07
374 311 Pawliszyn-Dzon Aleksandra Swidnica   1973 K40 112. 0:20:03 (349.) 0:42:28 08:29 0:42:19
375 468 Dzwigala-Basis Magdalena Swidnica   1986 K30 151. 0:21:06 (388.) 0:43:04 08:36 0:42:29
376 195 kozinska katarzyna Jelenia Góra   1974 K40 113. 0:21:26 (396.) 0:43:13 08:38 0:42:32
377 232 Dobrowolska Joanna Zarów   1990 K14 75. 0:20:26 (370.) 0:43:09 08:37 0:42:33
378 454 Wisniewska Agnieszka Walbrzych   1972 K40 114. 0:21:19 (391.) 0:43:21 08:40 0:42:35
379 564 Raszpla Jolanta   Cooper Standard 1976 K40 115. 0:21:35 (402.) 0:43:00 08:36 0:42:42
380 562 Listwan Aneta   Cooper Standard 1974 K40 116. 0:21:35 (403.) 0:43:00 08:36 0:42:42
381 495 Ferenc Joanna Budzów   1984 K30 152. 0:20:45 (379.) 0:42:57 08:35 0:42:42
382 379 Osowska Zofia Walbrzych   1961 K50 30. 0:21:02 (384.) 0:43:28 08:41 0:42:56
383 318 Kutylo Marlena Walbrzych Nas Nie Dogoniat 1974 K40 117. 0:21:04 (385.) 0:43:28 08:41 0:42:57
384 301 Hyzyk Anna Wroclaw   1977 K40 118. 0:21:22 (394.) 0:43:42 08:44 0:43:00
385 339 Mleczko Katarzyna Walbrzych   1982 K30 153. 0:21:00 (382.) 0:43:38 08:43 0:43:02
386 473 Klysz Anna Brzeg   1966 K50 31. 0:21:44 (406.) 0:43:52 08:46 0:43:08
387 487 Naumowicz Malgorzata Brzeg   1968 K50 32. 0:21:45 (407.) 0:43:52 08:46 0:43:08
388 437 Boczula-Wodnicka Barbara Bielawa   1976 K40 119. 0:21:45 (409.) 0:43:16 08:39 0:43:09
389 185 Gerke Weronika Walbrzych   1986 K30 154. 0:21:22 (393.) 0:43:43 08:44 0:43:10
390 492 Drys Katarzyna Walbrzych   1968 K50 33. 0:21:24 (395.) 0:43:42 08:44 0:43:14
391 171 Piotrowska Sydonia Walbrzych   1967 K50 34. 0:21:17 (390.) 0:43:44 08:44 0:43:14
392 61 Szymanis Renata Sobótka Jackowiczteam 1969 K50 35. 0:21:02 (383.) 0:43:59 08:47 0:43:17
393 477 Chomen Hania Swidnica runbaby.eu 2006 K14 76. 0:20:06 (351.) 0:43:55 08:47 0:43:28
394 381 Filip Anita Czarny Bór   1975 K40 120. 0:21:27 (398.) 0:43:53 08:46 0:43:34
395 341 Florian Justyna Czarny Bór   1979 K40 121. 0:21:27 (400.) 0:43:53 08:46 0:43:34
396 32 Tarlowska Agata Swidnica   1980 K30 155. 0:21:33 (401.) 0:44:11 08:50 0:43:38
397 340 Brudniak Agnieszka Walbrzych   1983 K30 156. 0:21:36 (404.) 0:43:38 08:43 0:43:38
398 123 Chwastyk Joannna Reków   1989 K30 157. 0:21:27 (397.) 0:44:08 08:49 0:43:39
399 124 Kalamarz Marzena Wawrzenczyce   1977 K40 122. 0:21:27 (399.) 0:44:08 08:49 0:43:39
400 316 Dziuba Dominika Wroclaw   1980 K30 158. 0:21:20 (392.) 0:44:11 08:50 0:43:43
401 151 Korgul Edyta Strzelin SKB Granit 1986 K30 159. 0:21:16 (389.) 0:44:04 08:48 0:43:53
402 533 Drys Wiktoria Walbrzych   2000 K14 77. 0:22:04 (416.) 0:44:22 08:52 0:43:53
403 480 Majewska Urszula Lutomia Górna 130   1984 K30 160. 0:20:49 (380.) 0:44:08 08:49 0:44:02
404 435 Pokorna Barbara Jawor osoba prywatna 1978 K40 123. 0:21:43 (405.) 0:44:47 08:57 0:44:17
405 436 Szynkler Ewelina Jawor osoba prywatna 1979 K40 124. 0:21:45 (408.) 0:44:47 08:57 0:44:18
406 392 Czuba Wiktoria Kamienna Góra   2003 K14 78. 0:22:02 (414.) 0:45:05 09:01 0:44:18
407 327 Bednarek Jowita Jelenia Góra   1981 K30 161. 0:22:06 (419.) 0:45:05 09:01 0:44:23
408 328 Gudowska Magdalena Jelenia Góra   1974 K40 125. 0:22:05 (418.) 0:45:04 09:00 0:44:23
409 336 Dul Kinga Jelenia Góra   1984 K30 162. 0:22:05 (417.) 0:45:04 09:00 0:44:24
410 403 Tarnowska Agnieszka Swidnica   1981 K30 163. 0:20:56 (381.) 0:44:56 08:59 0:44:25
411 265 sowa katarzyna Swiebodzice   1968 K50 36. 0:23:01 (435.) 0:45:25 09:05 0:44:39
412 153 Kopyciak Olga Swidnica   1994 K14 79. 0:22:11 (421.) 0:45:44 09:08 0:45:02
413 207 Fidorowicz Patrycja Swidnica Biala Dolina 17 1979 K40 126. 0:20:42 (377.) 0:45:38 09:07 0:45:05
414 391 Czuba Joanna Kamienna Góra   1975 K40 127. 0:22:49 (433.) 0:45:05 09:01 0:45:05
415 220 Fidorowicz Patrycja Swidnica Biala Dolina 17 1979 K40 128. 0:20:42 (378.) 0:45:38 09:07 0:45:05
416 248 Kramarczyk Marta Swidnica   1995 K14 80. 0:20:42 (376.) 0:45:38 09:07 0:45:05
417 154 Kopyciak Katarzyna Swidnica   1968 K50 37. 0:22:11 (422.) 0:45:49 09:09 0:45:08
418 362 Kajdas Aleksandra Wroclaw   1992 K14 81. 0:22:44 (429.) 0:45:43 09:08 0:45:12
419 126 Jezyk Alicja Bystrzyca Dolna   1983 K30 164. 0:22:14 (423.) 0:45:58 09:11 0:45:16
420 360 Paleczna Martyna Swiebodzice   1992 K14 82. 0:22:42 (427.) 0:45:51 09:10 0:45:19
421 5 Nieroda Kaja     2006 K14 83. 0:21:52 (411.) 0:45:51 09:10 0:45:37
422 4 Kaczmarek Kasia     1974 K40 129. 0:21:52 (410.) 0:45:56 09:11 0:45:41
423 112 Psiuk Justyna Wroclaw   1975 K40 130. 0:22:59 (434.) 0:46:01 09:12 0:45:46
424 463 Stanejko Hanna Swidnica   2005 K14 84. 0:22:40 (424.) 0:45:56 09:11 0:45:55
425 127 Kotowicz - Trzcinska Justyna Walbrzych   1978 K40 131. 0:22:46 (432.) 0:46:27 09:17 0:46:20
426 321 Widelka Dorota Swidnica   1984 K30 165. 0:22:43 (428.) 0:47:13 09:26 0:46:32
427 143 Cilulka Aneta Pabianice aPaulo 1976 K40 132. 0:21:59 (412.) 0:47:04 09:24 0:46:36
428 357 zimnicka malgorzata Swiebodzice   1965 K50 38. 0:22:45 (430.) 0:47:14 09:26 0:46:38
429 543 Jerzykowska Anna Swiebodzice Aldi 1971 K40 133. 0:22:46 (431.) 0:47:15 09:27 0:46:39
430 132 Ludwiczak Beata Pabianice   1974 K40 134. 0:21:59 (413.) 0:47:11 09:26 0:46:43
431 293 Szwarc Izabela Swidnica   1978 K40 135. 0:22:04 (415.) 0:47:32 09:30 0:46:53
432 16 Jablonska Wiktoria Swidnica #BBKTS 2004 K14 85. 0:22:09 (420.) 0:47:32 09:30 0:46:58
433 89 Pila Anna Swidnica SWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 1977 K40 136. 0:23:53 (441.) 0:47:16 09:27 0:46:58
434 611 Krepula Beata Wroclaw   1970 K40 137. 0:22:41 (426.) 0:47:29 09:29 0:47:08
435 612 Kuzmicka Agata Wroclaw   2004 K14 86. 0:22:41 (425.) 0:47:30 09:30 0:47:08
436 532 Krawczyk Marta Waólbrzych Osoba fizyczna 1986 K30 166. 0:23:02 (436.) 0:47:56 09:35 0:47:18
437 505 Swiezowska Malgorzata Boguszów-Gorce   1986 K30 167. 0:23:03 (437.) 0:47:56 09:35 0:47:18
438 8 Aniol Aleksandra     1999 K14 87. 0:23:35 (439.) 0:48:38 09:43 0:48:09
439 365 Kumorek Ewa Jaworzyna Slaska   1963 K50 39. 0:24:02 (442.) 0:49:03 09:48 0:48:35
440 289 Wrona Katarzyna Swidnica UM Swidnica 1972 K40 138. 0:23:43 (440.) 0:49:30 09:54 0:48:43
441 459 Jonca-Grzelak Katarzyna Walbrzych Faurencia 1978 K40 139. 0:24:10 (444.) 0:49:46 09:57 0:49:00
442 208 Kownacka Dorota Strzegom   1980 K30 168. 0:24:07 (443.) 0:50:08 10:01 0:49:41
443 313 Pilimon Anna Legnica   1983 K30 169. 0:24:52 (451.) 0:50:29 10:05 0:50:01
444 300 Cytarzynska Krystyna Swiebodzice   1974 K40 140. 0:24:25 (445.) 0:51:02 10:12 0:50:08
445 356 Augustyniak Monika Klodzko   1970 K40 141. 0:24:31 (446.) 0:51:02 10:12 0:50:14
446 338 Piech Sylwia Dzierzoniów   1973 K40 142. 0:24:48 (450.) 0:51:02 10:12 0:50:26
447 425 Matkowska Marta Jawor JKS Salamandra 1981 K30 170. 0:25:34 (455.) 0:51:26 10:17 0:50:38
448 423 Skiba Anna JAWOR JKS SALAMANDRA 1981 K30 171. 0:25:34 (456.) 0:51:26 10:17 0:50:39
449 424 Kutek Wieslawa Jawor   1965 K50 40. 0:25:37 (457.) 0:51:28 10:17 0:50:40
450 34 Rodak-Borawska Edyta Walbrzych   1976 K40 143. 0:24:53 (452.) 0:51:53 10:22 0:51:19
451 35 Rodak Natalia Walbrzych   1999 K14 88. 0:24:53 (453.) 0:51:53 10:22 0:51:19
452 567 Oleksak Maja   Cooper Standard 1980 K30 172. 0:25:47 (459.) 0:52:01 10:24 0:51:43
453 563 Tesluk Alicja   Cooper Standard 1975 K40 144. 0:25:46 (458.) 0:52:01 10:24 0:51:43
454 291 Prorok-Jurek Malgorzata Swidnica UM Swidnica 1969 K50 41. 0:25:30 (454.) 0:52:33 10:30 0:51:48
455 404 Stelmach Ewa Goliszów Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking 1975 K40 145. 0:26:12 (460.) 0:52:37 10:31 0:52:16
456 343 Babijczuk Wioletta Jawor   1973 K40 146. 0:24:43 (447.) 0:52:56 10:35 0:52:19
457 342 Krajewska Ewa Mecinka   1979 K40 147. 0:24:43 (448.) 0:52:56 10:35 0:52:19
458 331 Karwacka Marta Jawor   1976 K40 148. 0:24:44 (449.) 0:52:56 10:35 0:52:19
459 582 Selent Grazyna     1955 K60+ 7. 0:26:16 (462.) 0:53:14 10:38 0:52:30
460 577 Zarzeczna Stanislawa     1956 K60+ 8. 0:26:16 (461.) 0:53:23 10:40 0:52:40
461 537 Walus Elzbieta Jawor   1961 K50 42. 0:26:24 (463.) 0:53:47 10:45 0:52:59
462 91 BEDZITKO IRENA Walbrzych   1950 K60+ 9. 0:27:06 (465.) 0:55:17 11:03 0:55:09
463 229 Pruciak Elzbieta Brzeg   1966 K50 43. 0:27:03 (464.) 0:55:39 11:07 0:55:19
464 444 Michalak- Mach Justyna Walbrzych Walbrzyscy NAKUR#%&ACZE" 1980 K30 173. 0:27:14 (466.) 0:56:22 11:16 0:55:52
465 526 Lisowska Sylwia Walbrzych Walbrzyscy NAKURW#%&ACZE 1976 K40 149. 0:27:14 (467.) 0:56:23 11:16 0:55:52
466 481 Gajcowska Malgorzata Walbrzych nakurw#%&cze Walbrzych 1977 K40 150. 0:27:14 (468.) 0:56:27 11:17 0:55:56
467 443 Modrzejewska Iwona Boguszów-Gorce Walbrzyscy NAKURW#%&ACZE 1982 K30 174. 0:27:15 (469.) 0:56:27 11:17 0:55:57
468 482 Górska Kamilla Swiebodzice   1970 K40 151. 0:29:53 (470.) 1:00:26 12:05 0:59:38
469 433 Kuchnia Ania Rybnica TS Regle/Nessi Team 1971 K40 152. 0:33:44 (472.) 1:07:46 13:33 1:07:05
470 501 Mejsner Maja Jezów Sudecki M&M Running Team 1978 K40 153. 0:33:45 (473.) 1:07:47 13:33 1:07:05
471 1 Boodie Katarzyna     1979 K40 154. 0:30:06 (471.) 1:07:47 13:33 1:07:10
PK 572 Opalinski Dominik   Cooper Standard 1992     0:13:52 (1.) 0:27:12 05:26 0:26:51
PK 407 Nawrocki Krzysztof Wroclaw   1983     0:14:33 (4.) 0:27:49 05:33 0:27:07
PK 565 Cekier Andrzej   Cooper Standard 1979     0:13:52 (2.) 0:27:30 05:30 0:27:09
PK 472 Wodzicki Michal Wroclaw   1986     0:14:02 (3.) 0:28:24 05:40 0:28:17
PK 603 Pacek Artur Swidnica   1971     0:15:48 (5.) 0:31:37 06:19 0:31:04
PK 566 Warowny Dawid   Cooper Standard 1979     0:16:42 (7.) 0:32:51 06:34 0:32:28
PK 217 Tkaczyk Tomasz Mrowiny   1973     0:16:46 (8.) 0:32:50 06:34 0:32:38
PK 561 Juraszek Jarek   Cooper Standard 1974     0:16:12 (6.) 0:33:29 06:41 0:33:24
PK 666 Komorowski Aleksander Swidnica Aktywna Szóstka 1970     0:17:13 (9.) 0:34:46 06:57 0:34:41
PK 152 Kolon Tomasz Swidnica   1988     0:18:37 (10.) 0:36:38 07:19 0:36:16
PK 245 Szumlanski Maciej Jaworzyna Slaska Krejzitim Walbrzych 1972     0:19:13 (11.) 0:40:32 08:06 0:40:16
PK 398 Jankowski Artur Nowa Ruda   1972     0:20:46 (12.) 0:41:55 08:23 0:41:19
PK 555 Kujda Jaroslaw Jelenia Góra   1977     0:22:07 (13.) 0:45:04 09:00 0:44:22
PK 530 Szaradowski Piotr Swidnica Orly Jezusa 1972     0:23:21 (14.) 0:47:17 09:27 0:46:52

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.