Warszawa 16 IV | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Warszawa 16 IV

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kraj Kat wiek. M-ce w kat. tempo min/km tempo km/h P1 Czas netto Wynik K
1 1152 KOLOMIIETS KRYSTYNA     UKR     3:38 16,5 00:09:03 00:18:10 00:18:10 1
2 1058 DAWIDZIUK-GOSK DIANA WARSZAWA DD RUNNING TEAM / DAJANKI RUNNERS POL     3:40 16,4 00:09:03 00:18:18 00:18:18 2
3 1117 CYBULSKA DAGMARA     POL     3:48 15,8 00:09:20 00:19:00 00:19:00 3
4 1014 CYBULSKA KLAUDIA SOCHACZEW UKS VICTORIA JÓZEFÓW POL K14-29 1 3:51 15,6 00:09:20 00:19:17 00:19:17 4
5 721 STRUSKA-GĄTKOWSKA ANNA KARCZEW TUPTUS OTWOCK POL K30-39 1 3:53 15,5 00:09:34 00:19:24 00:19:24 5
6 824 ŚLIWA ANETA WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY POL K30-39 2 4:00 15,0 00:09:50 00:20:01 00:20:02 6
7 66 CISZEWSKA DOMINIKA WARSZAWA   POL K30-39 3 4:03 14,8 00:10:02 00:20:14 00:20:14 7
8 1083 PIETRAŚ AGATA PRUSZKÓW KB PLL LOT POL K30-39 4 4:03 14,8 00:10:03 00:20:16 00:20:16 8
9 657 KRAWIEC MAGDALENA MIEŃ PANI POL K14-29 2 4:05 14,7 00:10:03 00:20:23 00:20:25 9
10 939 CHRUŚCIEL LUCYNA WARSZAWA ADIDAS WARSAW RUNNERS POL K30-39 5 4:06 14,6 00:10:04 00:20:31 00:20:32 10
11 1150 FLORCZUK ELIZA   ŻÓRAWSKI TEAM POL K30-39 6 4:08 14,5 00:10:16 00:20:38 00:20:38 11
12 1017 ZAWADZKA ALEKSANDRA WARSZAWA DD RUNNING TEAM POL K14-29 3 4:17 14,0 00:10:29 00:21:23 00:21:23 12
13 115 KĄDZIOŁKA BEATA STALOWA WOLA FMW RUNNERS POL K30-39 7 4:18 14,0 00:10:03 00:21:28 00:21:28 13
14 1041 BAGIŃSKA ANNA WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW POL K30-39 8 4:19 13,9 00:10:32 00:21:33 00:21:35 14
15 870 MACUBA EDYTA WARSZAWA KUŹNIA TRIATHLONU POL K14-29 4 4:19 13,9 00:10:31 00:21:36 00:21:37 15
16 189 SOWA ANNA WARSZAWA   POL K40-49 1 4:20 13,9 00:10:31 00:21:38 00:21:39 16
17 1122 PASZKIEWICZ JUSTYNA   NGB KŁOBUCK POL K30-39 9 4:21 13,8 00:10:20 00:21:46 00:21:48 17
18 323 TYM JOANNA WARSZAWA   POL K40-49 2 4:22 13,8 00:10:45 00:21:49 00:21:50 18
19 1121 KREGMIŃSKA PATRYCJA   RUNBABYRUN POL K14-29 5 4:24 13,6 00:10:47 00:22:02 00:22:02 19
20 955 BEKMAN MARIA WARSZAWA   POL K14-29 6 4:27 13,5 00:11:06 00:22:14 00:22:16 20
21 216 GRABIŃSKA GIZELA WARSZAWA-WESOŁA AZS UW / DREAM RUN POL K40-49 3 4:31 13,3 00:11:04 00:22:33 00:22:33 21
22 1066 MAJER BOGUSŁAWA WARSZAWA VEGE RUNNERS POL K30-39 10 4:31 13,3 00:11:16 00:22:35 00:22:37 22
23 1057 IDSARDI JASMINE WARSZAWA   POL K14-29 7 4:32 13,3 00:10:51 00:22:38 00:22:40 23
24 105 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA BIAŁOBRZEGI   POL K30-39 11 4:32 13,2 00:11:31 00:22:40 00:22:57 24
25 192 RUCIŃSKA - KIEPAS IWONA WARSZAWA   POL K30-39 12 4:33 13,2 00:11:31 00:22:45 00:22:51 25
26 360 KOWALSKA KASIA WARSZAWA KLUB BIEGACZA ORANGE POL K40-49 4 4:34 13,1 00:12:11 00:22:52 00:23:21 26
27 832 CZAJKOWSKA JOANNA   SONKO TEAM POL K30-39 13 4:35 13,1 00:11:26 00:22:56 00:23:01 27
28 630 SAMBORSKA MAŁGORZATA WOLA KRZYSZTOPORSKA   POL K40-49 5 4:36 13,0 00:11:39 00:23:01 00:23:12 28
29 959 ROGALA KATARZYNA WALIM   POL K40-49 6 4:37 13,0 00:11:22 00:23:05 00:23:07 29
30 774 MICHALAK MARTA PŁOŃSK KB IM.P.SĘKOWSKIEGO POL K40-49 7 4:40 12,9 00:11:26 00:23:20 00:23:28 30
31 1059 PUDŁOWSKA KATARZYNA WARSZAWA 1994 POL K14-29 8 4:40 12,8 00:11:21 00:23:22 00:23:27 31
32 68 JĘDREJ EMILIA WARSZAWA   POL K40-49 8 4:40 12,8 00:11:20 00:23:22 00:23:24 32
33 257 GAŃSKA-KARAMON MONIKA WARSZAWA BIEGAM POL K40-49 9 4:41 12,8 00:11:54 00:23:26 00:23:29 33
34 871 CIBORSKA AGNIESZKA WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY POL K40-49 10 4:41 12,8 00:11:30 00:23:27 00:23:34 34
35 788 LISIECKA MAŁGORZATA WARSZAWA 80 POL K30-39 14 4:42 12,8 00:11:46 00:23:29 00:23:30 35
36 188 BORZĄDEK ALEKSANDRA GRODZISK MAZOWIECKI LEGIA RUN CLUB POL K14-29 9 4:44 12,7 00:12:00 00:23:40 00:23:45 36
37 7 WIŚNIEWSKA JOANNA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA TEAM POL K40-49 11 4:46 12,6 00:11:37 00:23:48 00:23:48 37
38 1145 KRÓLIKOWSKA JUSTYNA     POL K14-29 10 4:46 12,6 00:11:44 00:23:52 00:23:53 38
39 214 MARON AGNIESZKA WARSZAWA JACK TEAM/ADIDAS RUNNERS WARSAW POL K40-49 12 4:48 12,5 00:11:51 00:23:59 00:24:02 39
40 976 ZIELIŃSKA DIANA WARKA   POL K30-39 15 4:48 12,5 00:11:37 00:24:01 00:24:01 40
41 837 JACHYMEK KARINA   SONKO TEAM POL K30-39 16 4:48 12,5 00:13:01 00:24:02 00:24:22 41
42 961 KRUŻEL KATARZYNA MIELEC FIXATO TEAM POL K14-29 11 4:49 12,5 00:12:12 00:24:03 00:24:05 42
43 1114 ZORII KINGA     POL K14-29 12 4:49 12,5 00:11:47 00:24:04 00:24:15 43
44 398 JAGLARSKA ANNA WARSZAWA   POL K30-39 17 4:49 12,5 00:11:57 00:24:04 00:24:11 44
45 795 BABICKA OLGA KONSTANCIN-JEZIORNA   POL K40-49 13 4:50 12,4 00:11:47 00:24:10 00:24:15 45
46 873 WALENDZIK IWONA ŻYRARDÓW ORANGE POL K40-49 14 4:51 12,4 00:11:47 00:24:14 00:24:15 46
47 672 GIRZYŃSKA KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 18 4:52 12,3 00:11:38 00:24:19 00:24:23 47
48 1054 PASTERNAK JUSTYNA ŁOMIANKI Z BIEGANIEM MI DO TWARZY POL K30-39 19 4:53 12,3 00:13:12 00:24:26 00:25:23 48
49 1038 TOMASZEWSKA KRYSTYNA WOLA MAKOWSKA RUNNING OSP POLESIE POL K40-49 15 4:54 12,2 00:12:01 00:24:31 00:24:33 49
50 9 TULA RENATA WARSZAWA MYKMYK POL K60+ 1 4:54 12,2 00:12:16 00:24:32 00:24:36 50
51 1099 ZIENKIEWICZ AGATA   PIASECZNO RUNING POL K30-39 20 4:54 12,2 00:11:59 00:24:32 00:24:40 51
52 626 HUKOWSKA URSZULA WARSZAWA   POL K14-29 13 4:54 12,2 00:12:10 00:24:32 00:24:42 52
53 150 LIBERADZKA MAGDALENA WARSZAWA   POL K40-49 16 4:55 12,2 00:12:38 00:24:33 00:25:03 53
54 1146 KUROWSKA ANNA     POL K30-39 21 4:55 12,2 00:12:39 00:24:37 00:24:59 54
55 548 BAJRON MONIKA WARSZAWA   POL K14-29 14 4:56 12,2 00:12:57 00:24:39 00:25:04 55
56 680 NIEDZIÓŁKA MAŁGORZATA WARSZAWA TRUCK SHOW TEAM POL K50-59 1 4:56 12,1 00:12:09 00:24:42 00:24:44 56
57 1007 GROCHOWSKA MAŁGORZATA DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO POL K30-39 22 4:56 12,1 00:12:57 00:24:42 00:25:04 57
58 860 LULA MAGDALENA WARSZAWA PWPW S.A. POL K30-39 23 4:56 12,1 00:13:23 00:24:42 00:25:43 58
59 383 ROSTEK DOROTA WARSZAWA   POL K14-29 15 4:56 12,1 00:12:17 00:24:42 00:24:52 59
60 992 ZAWADZKA ANNA   BIEGNIJ Z PROSERVICE POL K30-39 24 4:57 12,1 00:12:38 00:24:43 00:24:55 60
61 61 BRZĘCZEK IZABELA JÓZEFOSŁAW   POL K40-49 17 4:57 12,1 00:11:54 00:24:43 00:24:45 61
62 590 SKOCZYLAS KATARZYNA KRAKÓW   POL K14-29 16 4:57 12,1 00:12:10 00:24:44 00:24:55 62
63 575 GRABARCZYK ILONA LESZNO   POL K30-39 25 4:57 12,1 00:12:13 00:24:46 00:24:51 63
64 893 MOTYL AGNIESZKA CZĘSTOCHOWA   POL K30-39 26 4:57 12,1 00:12:43 00:24:46 00:24:56 64
65 148 DZIEWULSKA HENIA PIASTÓW   POL K50-59 2 4:58 12,1 00:13:46 00:24:51 00:25:36 65
66 31 LEŚ ANNA WARSZAWA   POL K40-49 18 4:59 12,0 00:12:37 00:24:54 00:25:03 66
67 879 FOGIEL ALEKSANDRA KOSOW PEKAES TEAM POL K30-39 27 4:59 12,0 00:13:18 00:24:54 00:25:49 67
68 1037 PACZKOWSKA ŻANETA BEŁCHÓW RUNNING OSP POLESIE POL K40-49 19 4:59 12,0 00:12:01 00:24:56 00:24:57 68
69 26 PAWELEC KRYSTYNA PIASTÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI POL K60+ 2 4:59 12,0 00:12:23 00:24:56 00:25:03 69
70 252 KASPRZAK MONIKA GARWOLIN SIGMA WOLA RĘBKOWSKA POL K30-39 28 4:59 12,0 00:13:11 00:24:56 00:25:33 70
71 320 WÓJTOWICZ JUSTYNA KAMIEŃ   POL K30-39 29 5:00 12,0 00:13:26 00:25:01 00:25:40 71
72 422 KROCHMALSKA AGNIESZKA WARSZAWA KROCHMALE POL K40-49 20 5:00 12,0 00:13:04 00:25:02 00:25:20 72
73 952 PLATA - PRZECHLEWSKA WIOLETTA WARSZAWA   POL K40-49 21 5:01 12,0 00:12:34 00:25:05 00:25:22 73
74 896 KORDULASIŃSKA MONIKA GDAŃSK PELLOWSKI TEAM POL K30-39 30 5:01 12,0 00:12:55 00:25:05 00:25:19 74
75 155 STYPUŁA PATRYCJA WARSZAWA   POL K14-29 17 5:01 11,9 00:12:43 00:25:07 00:25:12 75
76 227 GOGACZ MAGDALENA WARSZAWA   POL K40-49 22 5:02 11,9 00:13:20 00:25:08 00:25:43 76
77 1056 RAWSKA MARTYNA WARSZAWA   POL K14-29 18 5:02 11,9 00:13:09 00:25:09 00:25:26 77
78 111 SODOŚ MAGDA BIAŁOBRZEGI   POL K40-49 23 5:02 11,9 00:12:46 00:25:10 00:25:27 78
79 865 KLEC ANNA WARSZAWA   POL K14-29 19 5:03 11,9 00:11:59 00:25:13 00:25:17 79
80 1110 FRANASIEK ANNA     POL K14-29 20 5:03 11,9 00:13:02 00:25:14 00:25:23 80
81 1042 SŁODOWNIK RENATA WARSZAWA   POL K50-59 3 5:03 11,9 00:12:42 00:25:17 00:25:21 81
82 452 KUFEL MONIKA LEGIONOWO   POL K40-49 24 5:04 11,8 00:13:14 00:25:20 00:25:55 82
83 658 BERKO-HAAS JOANNA PIASECZNO   POL K40-49 25 5:04 11,8 00:14:09 00:25:21 00:25:56 83
84 1071 BRUZI AGATA FABIANÓW   POL K14-29 21 5:04 11,8 00:13:28 00:25:22 00:25:48 84
85 149 KARCZEWSKA ALEKSANDRA WARSZAWA   POL K14-29 22 5:05 11,8 00:12:28 00:25:27 00:25:28 85
86 975 ROSTEK KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 31 5:05 11,8 00:12:47 00:25:27 00:25:37 86
87 834 WOJTAŚ KATARZYNA     POL K14-29 23 5:05 11,8 00:13:59 00:25:27 00:26:39 87
88 326 BYSTRZYCKA MONIKA SKUBIANKA   POL K40-49 26 5:06 11,8 00:13:21 00:25:29 00:26:04 88
89 1046 PISKORSKA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K40-49 27 5:06 11,8 00:12:44 00:25:31 00:25:39 89
90 264 SIWCZAK AGNIESZKA WARSZAWA WKURW_TEAM POL K14-29 24 5:07 11,7 00:13:38 00:25:33 00:26:08 90
91 499 SZERSZEŃ JOANNA WARSZAWA   POL K14-29 25 5:07 11,7 00:12:39 00:25:34 00:25:42 91
92 106 JAGODZIŃSKA OLGA WARSZAWA WARSAW RUN CLUB POL K40-49 28 5:07 11,7 00:12:44 00:25:37 00:25:45 92
93 706 DOMAGAŁA MAGDALENA WARSZAWA MBANK S.A. POL K40-49 29 5:08 11,7 00:13:10 00:25:38 00:26:00 93
94 620 SZYNAL EWELINA PRUSZKÓW   POL K30-39 32 5:08 11,7 00:14:18 00:25:38 00:26:32 94
95 971 BOGŁOWSKA URSZULA WARSZAWA   POL K30-39 33 5:08 11,7 00:14:56 00:25:39 00:26:48 95
96 542 JAKUBCZYK EDYTA PUŁTUSK   POL K30-39 34 5:08 11,7 00:13:35 00:25:39 00:26:23 96
97 1147 ANDRZEJCZUK ELWIRA     POL K30-39 35 5:08 11,7 00:12:47 00:25:40 00:25:44 97
98 293 ŁYP MONIKA PIASTÓW ROZBIEGANY PIASTÓW POL K30-39 36 5:08 11,7 00:14:03 00:25:40 00:26:26 98
99 611 GOLIASZ MARIA MAGDALENA WARSZAWA BIEGAM I JUŻ POL K30-39 37 5:08 11,7 00:12:48 00:25:40 00:25:48 99
100 377 TOMASZEWSKA URSZULA OSSÓW TEAM RUN PEŁCH POL K40-49 30 5:08 11,7 00:13:33 00:25:42 00:26:04 100
101 67 TUREK MARZENA PRUSZKÓW ROZBIEGANY PIASTÓW POL K40-49 31 5:08 11,7 00:14:13 00:25:42 00:26:28 101
102 267 KOCIELA JOWITA DZIAŁDOWO   POL K14-29 26 5:09 11,7 00:12:58 00:25:44 00:26:06 102
103 1053 BOJANOWSKA SYLWIA BŁONIE ROBERCIK I SYLVANA POL K40-49 32 5:10 11,6 00:12:59 00:25:50 00:25:58 103
104 613 ZARĘBA BARBARA WARSZAWA   POL K30-39 38 5:10 11,6 00:13:48 00:25:52 00:26:25 104
105 536 DOBROŁOWICZ AGATA WARSZAWA   POL K30-39 39 5:11 11,6 00:14:37 00:25:53 00:26:38 105
106 835 MLECZKO OLIWIA   SONKO TEAM POL K14-29 27 5:11 11,6 00:14:13 00:25:56 00:26:34 106
107 523 KOTUSZYNSKA KLAUDIA STARE BABICE   POL K40-49 33 5:11 11,6 00:14:38 00:25:56 00:26:41 107
108 281 NAWROCKA MAŁGORZATA ŁOMIANKI   POL K30-39 40 5:12 11,5 00:12:40 00:26:00 00:26:05 108
109 877 GUTOWSKA URSZULA KŁOBUCK NGB KŁOBUCK POL K40-49 34 5:12 11,5 00:12:58 00:26:01 00:26:07 109
110 970 GONTAREK AGNIESZKA WARSZAWA   POL K14-29 28 5:13 11,5 00:12:40 00:26:03 00:26:09 110
111 380 KNUDSON ILDIKO WARSZAWA   POL K40-49 35 5:13 11,5 00:12:49 00:26:03 00:26:07 111
112 705 WIADERNY NATALIA MARKI KOMENDA GŁÓWNA STRAŻY GRANICZNEJ POL K30-39 41 5:13 11,5 00:13:54 00:26:03 00:26:57 112
113 290 KUCHTA MONIKA ŁÓDŹ FLINTENSIVE RUNNING POL K30-39 42 5:13 11,5 00:13:36 00:26:06 00:26:27 113
114 258 POROWSKA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K30-39 43 5:13 11,5 00:12:58 00:26:06 00:26:14 114
115 643 KSIĄŻEK MAGDALENA OTRĘBUSY   POL K14-29 29 5:13 11,5 00:12:50 00:26:07 00:26:11 115
116 311 STAŃCZAK DOMINIKA WARSZAWA W&W TEAM POL K30-39 44 5:14 11,5 00:14:17 00:26:08 00:26:48 116
117 950 CORCURUTO MARZENA GRODZISK MAZOWIECKI   POL K30-39 45 5:14 11,5 00:13:55 00:26:08 00:26:58 117
118 187 WOŹNIAK KATARZYNA PIASECZNO   POL K40-49 36 5:14 11,5 00:13:35 00:26:10 00:26:40 118
119 38 WAZOWICZ JOANNA WARSZAWA   POL K40-49 37 5:14 11,5 00:13:09 00:26:11 00:26:25 119
120 80 JABŁOŃSKA-BIDA KATARZYNA WARSZAWA   POL K40-49 38 5:14 11,5 00:13:13 00:26:12 00:26:18 120
121 940 GRABOWSKA-SAMULAK ANNA WARSZAWA   POL K30-39 46 5:14 11,5 00:13:15 00:26:12 00:26:26 121
122 369 FILA MONIKA ŻYRARDÓW DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW POL K30-39 47 5:14 11,5 00:12:49 00:26:12 00:26:22 122
123 133 SZEMPLIŃSKA AGNIESZKA WINDYKI BIEGAM BO LUBIĘ POL K40-49 39 5:15 11,4 00:14:22 00:26:13 00:27:02 123
124 416 OLSZOWY BARBARA SUŁKOWICE   POL K40-49 40 5:15 11,4 00:13:54 00:26:14 00:26:43 124
125 842 CZARTORYJSKA JUSTYNA OSTROŁĘKA   POL K30-39 48 5:15 11,4 00:13:00 00:26:15 00:26:24 125
126 386 MIŁEK MARYLA PUŁAWY FUNDACJA BEZMIAR POL K50-59 4 5:15 11,4 00:13:14 00:26:17 00:26:31 126
127 776 KOŚNIK ALICJA WARSZAWA   POL K14-29 30 5:16 11,4 00:14:29 00:26:18 00:27:26 127
128 479 KRZYŻANOWSKA IWONA TARGÓWKA   POL K40-49 41 5:16 11,4 00:13:25 00:26:19 00:26:36 128
129 400 PITUŁA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K30-39 49 5:16 11,4 00:14:56 00:26:20 00:27:05 129
130 500 GAŁKA WERONIKA WARSZAWA   POL K14-29 31 5:16 11,4 00:12:43 00:26:21 00:26:32 130
131 451 LASECKA SYLWIA WARSZAWA   POL K30-39 50 5:16 11,4 00:13:08 00:26:21 00:26:41 131
132 424 BALTYN-PRZYBYŁEK MARIA WARSZAWA J.A.H.A.I.K.Z POL K30-39 51 5:16 11,4 00:13:52 00:26:22 00:26:53 132
133 996 STEFAŃSKA PAULINA POLESIE RUNNING OSP POLESIE POL K30-39 52 5:16 11,4 00:12:39 00:26:22 00:26:23 133
134 402 MAJEWSKA HANNA WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE POL K30-39 53 5:16 11,4 00:13:57 00:26:22 00:27:26 134
135 920 ŁAPACZ SYLWIA MACIEJOWICE   POL K30-39 54 5:17 11,4 00:12:42 00:26:24 00:26:29 135
136 982 OBAL JOANNA BEŁCHÓW RUNNING OSP POLESIE POL K30-39 55 5:17 11,4 00:12:40 00:26:25 00:26:26 136
137 1019 VARDAMATSKAYA HANNA WARSZAWA   BLR K14-29 32 5:17 11,4 00:14:16 00:26:25 00:27:09 137
138 483 ORLIK KATYA WARSZAWA   POL K14-29 33 5:17 11,3 00:13:10 00:26:26 00:26:38 138
139 204 NĄĆ MARZANNA DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO POL K30-39 56 5:17 11,3 00:13:25 00:26:26 00:26:47 139
140 77 HANKIEWICZ BOMIRSKA OLGA WROCŁAW   POL K30-39 57 5:17 11,3 00:13:07 00:26:27 00:26:40 140
141 1032 OLENDER MAGDALENA WARSZAWA   POL K14-29 34 5:18 11,3 00:14:25 00:26:29 00:27:29 141
142 146 PIOTROWSKA EDYTA WARSZAWA   POL K40-49 42 5:18 11,3 00:13:33 00:26:29 00:26:59 142
143 405 FAŁEK-RANOS ANNA WARSZAWA   POL K30-39 58 5:18 11,3 00:13:59 00:26:29 00:27:19 143
144 541 CZAPINSKA KATARZYNA WARSZAWA AR POL K30-39 59 5:18 11,3 00:13:42 00:26:30 00:27:07 144
145 866 TRYBUSZEK JOANNA STRZEGOM   POL K30-39 60 5:19 11,3 00:13:26 00:26:33 00:26:47 145
146 453 PROKOP-OKUŁA KATARZYNA WARSZAWA   POL K40-49 43 5:19 11,3 00:14:27 00:26:34 00:27:54 146
147 818 CIEPLIŃSKA WIOLETTA WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY POL K40-49 44 5:19 11,3 00:13:32 00:26:34 00:26:42 147
148 122 DUDEK PAULINA JÓZEFÓW   POL K14-29 35 5:20 11,3 00:13:03 00:26:38 00:26:41 148
149 62 ŻYWEK TERESA WARSZAWA TRIPOWER.PL POL K60+ 3 5:20 11,3 00:13:27 00:26:38 00:26:51 149
150 603 MICHALSKA MAGDA WARSZAWA ORPEA POLSKA POL K40-49 45 5:20 11,3 00:13:42 00:26:38 00:26:55 150
151 1005 SZYC MONIKA WARSZAWA   POL K40-49 46 5:20 11,3 00:13:50 00:26:38 00:27:07 151
152 740 SZYMANIAK ALDONA LEONCIN   POL K30-39 61 5:23 11,2 00:13:42 00:26:53 00:27:04 152
153 765 KOSSAKOWSKA KLAUDIA WARSZAWA   POL K40-49 47 5:23 11,2 00:13:41 00:26:54 00:27:07 153
154 1015 KRZYŻANOWSKA ANNA TARGÓWKA   POL K14-29 36 5:23 11,2 00:13:24 00:26:54 00:27:11 154
155 636 SIENKIEWICZ JUSTYNA SOKÓŁKA   POL K30-39 62 5:23 11,1 00:14:51 00:26:56 00:28:00 155
156 166 FIDLER AGNIESZKA OŻARÓW MAZOWIECKI KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA POL K40-49 48 5:23 11,1 00:13:36 00:26:57 00:27:08 156
157 17 SKOWROŃSKA EWA KĘPINY   POL K40-49 49 5:23 11,1 00:14:15 00:26:57 00:27:22 157
158 806 KORZEŃ ANNA     POL K40-49 50 5:23 11,1 00:13:32 00:26:57 00:27:12 158
159 547 MARCOL KASIA WARSZAWA   POL K30-39 63 5:23 11,1 00:14:49 00:26:57 00:28:07 159
160 639 PRZYBYSZ ANETA WOŁOMIN   POL K30-39 64 5:24 11,1 00:13:46 00:26:59 00:27:32 160
161 874 OZGA ANNA WARSZAWA   POL K14-29 37 5:24 11,1 00:14:35 00:26:59 00:27:38 161
162 556 SZYMCZAK AGNIESZKA ZABIEZKI   POL K30-39 65 5:24 11,1 00:13:55 00:27:00 00:27:22 162
163 917 BUGAJEWSKA ANNA PŁOŃSK KB IM. P. SĘKOWSKIEGO POL K50-59 5 5:24 11,1 00:14:28 00:27:01 00:27:57 163
164 735 MALINOWSKA MARTA PRUSZKÓW   POL K30-39 66 5:24 11,1 00:13:48 00:27:02 00:27:13 164
165 792 OKOLUS KINGA RYKI   POL K14-29 38 5:25 11,1 00:13:11 00:27:03 00:27:12 165
166 1073 BARNAS ILONA WARSZAWA PRETTYFITTYTEAM POL K30-39 67 5:25 11,1 00:13:26 00:27:04 00:27:10 166
167 206 JAGURA-RUSEK EWELINA WARSZAWA   POL K40-49 51 5:25 11,1 00:13:52 00:27:05 00:27:29 167
168 182 KRZESNIAK EMILIA WARSZAWA   POL K30-39 68 5:26 11,0 00:12:55 00:27:10 00:27:23 168
169 562 MACIOS MONIKA WARSZAWA   POL K30-39 69 5:26 11,0 00:13:38 00:27:10 00:27:16 169
170 30 OSTROWSKA MONIKA BRODNICA SZALONE BRODNICZANKI POL K30-39 70 5:26 11,0 00:14:48 00:27:11 00:27:20 170
171 1076 DUDZIC EDYTA WROCŁAW   POL K14-29 39 5:26 11,0 00:13:38 00:27:12 00:27:18 171
172 989 WRZOSEK MARIOLA NIEPORĘT   POL K30-39 71 5:27 11,0 00:13:32 00:27:13 00:27:17 172
173 397 OSTROWSKA MAGDALENA WARSZAWA GRAŻYNKI OCR POL K30-39 72 5:27 11,0 00:13:54 00:27:13 00:27:16 173
174 125 KORCZAK BEATA NOWA WOLA CISNĄCE MALINY POL K30-39 73 5:27 11,0 00:13:47 00:27:14 00:27:28 174
175 1006 MALINOWSKA ANNA LUCYNÓW DUŻY IZBA ADWOKACKA W WARSZAWIE POL K30-39 74 5:27 11,0 00:13:28 00:27:14 00:27:31 175
176 47 CYBULSKA ANNA WARSZAWA   POL K40-49 52 5:27 11,0 00:14:13 00:27:14 00:27:24 176
177 284 KRZEWIŃSKA-SOWA ANNA MIŃSK MAZOWIECKI   POL K30-39 75 5:27 11,0 00:15:11 00:27:16 00:28:19 177
178 667 JANISZEWSKA JOANNA WARSZAWA OBOZYBIEGOWE.PL POL K40-49 53 5:27 11,0 00:15:24 00:27:17 00:28:38 178
179 697 ZAITSEVA NADIIA WARSZAWA   POL K30-39 76 5:28 11,0 00:15:24 00:27:18 00:28:38 179
180 552 SZTUREMSKA MAGDA WARSZAWA   POL K30-39 77 5:29 11,0 00:13:57 00:27:23 00:27:51 180
181 944 GAC ANNA WARSZAWA   POL K14-29 40 5:29 10,9 00:14:30 00:27:25 00:27:52 181
182 815 MAAT JUSTYNA WARSZAWA   POL K30-39 78 5:29 10,9 00:12:43 00:27:26 00:27:26 182
183 223 ŁOJEWSKA-MROCZEK MAGDALENA GOŁYMIN-OŚRODEK   POL K14-29 41 5:29 10,9 00:13:39 00:27:27 00:27:52 183
184 1115 WŁOCZEWSKA MAŁGORZATA     POL K40-49 54 5:30 10,9 00:14:01 00:27:28 00:27:46 184
185 530 GRAŁEK ALEKSANDRA MARKI   POL K14-29 42 5:30 10,9 00:13:14 00:27:28 00:27:31 185
186 389 OKNIŃSKA BEATA WARSZAWA   POL K40-49 55 5:30 10,9 00:14:08 00:27:28 00:27:52 186
187 78 SZCZERBIŃSKA IZABELA WARSZAWA   POL K14-29 43 5:30 10,9 00:14:29 00:27:32 00:27:48 187
188 784 LECHMAN AGNIESZKA JAROSŁAW   POL K40-49 56 5:31 10,9 00:15:27 00:27:33 00:28:32 188
189 964 NAHIRNY-TRZECIAK KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 79 5:31 10,9 00:14:03 00:27:34 00:27:59 189
190 943 SOCHA JUSTYNA WARSZAWA   POL K14-29 44 5:31 10,9 00:14:30 00:27:34 00:28:01 190
191 1028 WALICHNOWSKA ANNA WARSZAWA   POL K30-39 80 5:31 10,9 00:14:37 00:27:34 00:28:37 191
192 1094 HARDEJ DOROTA     POL K14-29 45 5:31 10,9 00:13:37 00:27:36 00:27:41 192
193 1081 WOLAŃSKA DANUTA WARSZAWA   POL K30-39 81 5:31 10,9 00:14:31 00:27:36 00:28:16 193
194 813 KULIKOWSKA MARZENA JAROSŁAW   POL K40-49 57 5:31 10,9 00:15:27 00:27:37 00:28:35 194
195 138 KRAWCZYŃSKA TINA PIASTÓW ROZBIEGANY PIASTÓW POL K40-49 58 5:32 10,8 00:14:20 00:27:39 00:28:24 195
196 629 BUĆKO MONIKA WARSZAWA   POL K40-49 59 5:32 10,8 00:14:05 00:27:39 00:28:15 196
197 825 SZCZĘSNA MICHALINA ŁÓDŹ   POL K14-29 46 5:32 10,8 00:14:14 00:27:39 00:28:00 197
198 373 OBSOWSKA AGNIESZKA GRODZISK MAZOWIECKI   POL K30-39 82 5:32 10,8 00:14:16 00:27:40 00:28:04 198
199 13 DELESKA MAGDALENA KĘPINY   POL K40-49 60 5:32 10,8 00:14:23 00:27:40 00:28:06 199
200 42 PAWŁOWSKA-LIS MARIA OBLASY   POL K40-49 61 5:32 10,8 00:14:52 00:27:41 00:28:26 200
201 693 GRZELCZYK SYLWIA PRUSZKÓW   POL K40-49 62 5:32 10,8 00:15:00 00:27:42 00:28:56 201
202 408 PIEŃKOSZ MONIKA WARSZAWA   POL K14-29 47 5:33 10,8 00:14:40 00:27:45 00:28:30 202
203 702 NASALSKA ANETA WARSZAWA   POL K40-49 63 5:33 10,8 00:15:03 00:27:46 00:29:06 203
204 1010 JAŚKIEWICZ JOLANTA WARSZAWA   POL K40-49 64 5:33 10,8 00:13:53 00:27:47 00:27:57 204
205 233 SZABŁOWSKA DOORTA WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW POL K30-39 83 5:33 10,8 00:13:57 00:27:47 00:28:01 205
206 1016 MAŚLANKA JUSTYNA MILANÓWEK STREFA FIT TEAM POL K30-39 84 5:33 10,8 00:13:58 00:27:47 00:27:57 206
207 755 LASZCZKA MONIKA   PEKAES TEAM POL K40-49 65 5:33 10,8 00:15:08 00:27:47 00:28:44 207
208 1039 MUSZYŃSKA MAGDA WARSZAWA   POL K30-39 85 5:33 10,8 00:14:12 00:27:47 00:28:11 208
209 359 SIKORSKA RENATA ZĄBKI   POL K40-49 66 5:34 10,8 00:14:07 00:27:48 00:28:05 209
210 781 WAGNER-ŻAK ELWIRA PIASECZNO UNILOGO RUNNING TEAM POL K30-39 86 5:34 10,8 00:13:27 00:27:49 00:28:03 210
211 748 BURY MAŁGORZATA   PEKAES TEAM POL K14-29 48 5:34 10,8 00:15:42 00:27:51 00:28:51 211
212 836 STASZEWSKA MARZENA   SONKO TEAM POL K30-39 87 5:34 10,8 00:13:36 00:27:52 00:27:52 212
213 409 BUCKA ANNA WARSZAWA   POL K30-39 88 5:34 10,8 00:13:48 00:27:52 00:28:00 213
214 615 GRYGALEWICZ ANNA WARSZAWA PORR S.A. POL K30-39 89 5:34 10,8 00:14:54 00:27:52 00:28:21 214
215 937 TOMASZEWSKA MAJA WARSZAWA BRAK POL K14-29 49 5:35 10,8 00:13:00 00:27:53 00:27:57 215
216 1036 CICHAL ANNA POLESIE RUNNING OSP POLESIE POL K40-49 67 5:35 10,8 00:13:41 00:27:54 00:27:55 216
217 931 BAKALARSKA MARZENA PRUSZKOW   POL K40-49 68 5:35 10,8 00:14:29 00:27:54 00:28:12 217
218 632 TARKOWSKA KATARZYNA WARSZAWA   POL K40-49 69 5:35 10,8 00:14:32 00:27:54 00:28:08 218
219 485 KWIATKOWSKA ANNA WARSZAWA   POL K40-49 70 5:35 10,8 00:14:37 00:27:54 00:28:33 219
220 831 PIETRASZEK EWA   SONKO TEAM POL K40-49 71 5:35 10,7 00:12:56 00:27:55 00:27:55 220
221 676 POLANSKA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K30-39 90 5:35 10,7 00:15:28 00:27:56 00:28:43 221
222 638 GAJDECKA ADRIANA WARSZAWA ORANGE POL K30-39 91 5:35 10,7 00:13:39 00:27:57 00:28:10 222
223 656 CHRUSTOWSKA JOANNA NOWY DWÓR MAZOWIECKI   POL K40-49 72 5:36 10,7 00:14:08 00:27:58 00:28:30 223
224 112 RZECZKOWSKA AGNIESZKA LEGIONOWO   POL K40-49 73 5:36 10,7 00:16:13 00:27:58 00:28:58 224
225 36 ŁUCKA MARZENA WARSZAWA   POL K30-39 92 5:36 10,7 00:15:16 00:27:58 00:28:54 225
226 19 KOSSAKOWSKA JOANNA GRODZISK MAZOWIECKI STREFA FIT TEAM POL K30-39 93 5:36 10,7 00:13:58 00:27:59 00:28:08 226
227 778 WARZYWODA KATARZYNA WARSZAWA   POL K40-49 74 5:36 10,7 00:14:15 00:28:00 00:28:12 227
228 534 PADZIK SYLWIA WARSZAWA   POL K30-39 94 5:37 10,7 00:15:04 00:28:04 00:28:50 228
229 670 SUŁECKA-CHŁOPICKA AGNIESZKA BIAŁOBRZEGI TEAM BIAŁOBRZEGI POL K40-49 75 5:37 10,7 00:14:09 00:28:05 00:28:22 229
230 1082 KUŹMA JOLANTA WARSZAWA   POL K30-39 95 5:37 10,7 00:14:31 00:28:05 00:28:28 230
231 498 KRAWCZONEK MARZENA WARSZAWA   POL K40-49 76 5:37 10,7 00:14:58 00:28:05 00:28:46 231
232 25 KOBUS-DUNAJ LIDIA ZĄBKI MEDICOVER RUNNERS POL K30-39 96 5:37 10,7 00:14:17 00:28:07 00:28:30 232
233 1080 JAKUBIAK KINGA IZBICA   POL K30-39 97 5:38 10,7 00:14:00 00:28:09 00:28:23 233
234 782 KOŁAKOWSKA MIŁKA WARSZAWA   POL K30-39 98 5:38 10,7 00:14:02 00:28:09 00:28:40 234
235 363 LISIECKA ANKA RADCZE   POL K30-39 99 5:38 10,7 00:13:31 00:28:10 00:28:20 235
236 1047 POLAK ALEKSANDRA CHOTOMÓW   POL K30-39 100 5:38 10,7 00:14:19 00:28:10 00:28:13 236
237 749 BURY KATARZYNA   PEKAES TEAM POL K14-29 50 5:38 10,7 00:15:41 00:28:10 00:29:08 237
238 395 JAKIMIUK JUSTYNA JABŁOŃ   POL K30-39 101 5:38 10,6 00:13:31 00:28:11 00:28:20 238
239 437 TRYK WIOLETTA JABŁONNA   POL K40-49 77 5:38 10,6 00:14:12 00:28:11 00:28:27 239
240 21 KASPROWICZ GRAŻYNA WARSZAWA   POL K30-39 102 5:38 10,6 00:14:15 00:28:11 00:28:40 240
241 332 BEDNARCZYK-JAMA NATALIA WARSZAWA ECHELON POL K40-49 78 5:39 10,6 00:14:12 00:28:15 00:28:41 241
242 557 PIEŃKOS ANNA PŁOCHOCIN   POL K30-39 103 5:39 10,6 00:15:20 00:28:15 00:29:17 242
243 162 DOMAGALSKA DOMINIKA WARSZAWA   POL K40-49 79 5:39 10,6 00:14:28 00:28:16 00:28:40 243
244 847 SOBSTYL KATARZYNA JÓZEFOSŁAW   POL K30-39 104 5:39 10,6 00:14:40 00:28:17 00:29:14 244
245 875 HERMAN ANNA WARSZAWA   POL K40-49 80 5:40 10,6 00:14:50 00:28:19 00:28:36 245
246 366 JANKOWSKA AGNIESZKA LEGIONOWO   POL K40-49 81 5:40 10,6 00:14:14 00:28:20 00:28:39 246
247 885 MĄCZYŃSKA MARTA WARSZAWA   POL K30-39 105 5:40 10,6 00:14:45 00:28:21 00:28:55 247
248 427 KUCEWICZ ELEONORA WARSZAWA   POL K30-39 106 5:40 10,6 00:14:51 00:28:21 00:28:41 248
249 519 JURKIEWICZ ANNA BIAŁOBRZEGI   POL K30-39 107 5:40 10,6 00:15:28 00:28:21 00:29:31 249
250 932 NAWROZIDIS EDYTA NOWY DWÓR MAZOWIECKI   POL K40-49 82 5:40 10,6 00:15:46 00:28:21 00:29:05 250
251 378 KAFLIK GABRIELA WARSZAWA   POL K40-49 83 5:40 10,6 00:14:18 00:28:22 00:28:40 251
252 827 KACPROWICZ ANITA RADOM   POL K40-49 84 5:40 10,6 00:15:10 00:28:22 00:29:04 252
253 1131 ADAMCZEWSKA AGNIESZKA     POL K30-39 108 5:40 10,6 00:14:23 00:28:22 00:29:13 253
254 179 WYSOCKA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K40-49 85 5:41 10,6 00:14:53 00:28:24 00:28:44 254
255 659 SZAŁACHA KATARZYNA WARSZAWA   POL K40-49 86 5:41 10,6 00:14:08 00:28:24 00:28:34 255
256 340 KURPETA ALINA WARSZAWA BBKTS POL K30-39 109 5:41 10,6 00:15:10 00:28:24 00:29:15 256
257 344 ŚNIEGOSKA SANDRA WARSZAWA   POL K14-29 51 5:41 10,6 00:15:05 00:28:26 00:29:03 257
258 800 NIEMIEC BOGUSLAWA WARSZAWA   POL K14-29 52 5:41 10,5 00:14:53 00:28:27 00:28:44 258
259 919 WASILEWICZ LONGINA DĘBLIN   POL K40-49 87 5:42 10,5 00:13:41 00:28:28 00:28:34 259
260 429 JONEK - LEWANDOWSKA JOANNA WARSZAWA   POL K40-49 88 5:42 10,5 00:14:29 00:28:28 00:28:51 260
261 463 BEDNARSKA JOLANTA TARNOBRZEG 1984 POL K30-39 110 5:42 10,5 00:15:06 00:28:28 00:29:07 261
262 1068 RĄCZKA JULIA OTWOCK   POL K14-29 53 5:42 10,5 00:14:02 00:28:29 00:28:44 262
263 673 GÓRNAŚ ZOFIA NOWY DWÓR MAZOWIECKI   POL K30-39 111 5:42 10,5 00:15:47 00:28:30 00:29:12 263
264 977 MIODEK ALEKSANDRA SKIERNIEWICE 1984 POL K30-39 112 5:42 10,5 00:13:49 00:28:30 00:28:32 264
265 546 GAŁKA ANNA BRWINÓW   POL K30-39 113 5:42 10,5 00:14:29 00:28:30 00:28:47 265
266 224 KALBARCZYK IZABELLA WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW POL K30-39 114 5:42 10,5 00:14:22 00:28:32 00:28:58 266
267 263 MARSZAŁEK DOROTA WARSZAWA   POL K30-39 115 5:43 10,5 00:13:45 00:28:33 00:28:36 267
268 1040 CIEŚLIKOWSKA BARBARA LEGIONOWO WYBIEGAJ SIEBIE POL K40-49 89 5:43 10,5 00:14:15 00:28:34 00:28:41 268
269 242 GRAMEK WIOLETTA WARSZAWA   POL K30-39 116 5:43 10,5 00:15:07 00:28:34 00:29:15 269
270 247 MALCZEWSKA MAGDALENA WARSZAWA   POL K40-49 90 5:43 10,5 00:15:08 00:28:34 00:29:15 270
271 526 ŚMIETAŃSKA EWA WARSZAWA   POL K40-49 91 5:43 10,5 00:13:54 00:28:35 00:28:40 271
272 231 TRYNKIEWICZ MONIKA WARSZAWA   POL K40-49 92 5:43 10,5 00:14:43 00:28:35 00:28:52 272
273 833 PADUCH PAULINA     POL K14-29 54 5:43 10,5 00:15:20 00:28:35 00:29:47 273
274 869 SOŚNIAK IWONA WARSZAWA   POL K40-49 93 5:43 10,5 00:14:15 00:28:37 00:28:49 274
275 283 BRAMBOR ALDONA WARSZAWA COCA COLA POL K30-39 117 5:43 10,5 00:14:23 00:28:37 00:28:51 275
276 525 OGONEK KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 118 5:43 10,5 00:14:29 00:28:37 00:28:56 276
277 412 DYMEK JOLANTA WARSZAWA   POL K30-39 119 5:43 10,5 00:15:04 00:28:37 00:29:13 277
278 1030 KOZIATEK EWELINA WARSZAWA   POL K14-29 55 5:43 10,5 00:15:47 00:28:37 00:29:48 278
279 699 KORZENIOWSKA MAŁGORZATA WARSZAWA   POL K30-39 120 5:44 10,5 00:16:53 00:28:38 00:29:58 279
280 1112 PRZYBYLSKA SANDRA     POL K14-29 56 5:44 10,5 00:13:44 00:28:38 00:28:46 280
281 1149 OSICA KAMILA     POL K30-39 121 5:44 10,5 00:16:06 00:28:38 00:29:57 281
282 1077 CIOSEK MARTA WARSZAWA   POL K30-39 122 5:44 10,5 00:16:07 00:28:38 00:29:56 282
283 892 MACHURA EWA CZARNY LAS X-LANDER POL K30-39 123 5:44 10,5 00:14:09 00:28:39 00:28:50 283
284 675 BIAŁA JOANNA ZĄBKI IT WILL HAPPEN POL K40-49 94 5:44 10,5 00:16:53 00:28:39 00:29:59 284
285 6 FABROWICZ KATARZYNA WARSZAWA   POL K40-49 95 5:44 10,5 00:14:27 00:28:39 00:28:49 285
286 942 ZELEK ADRIANNA GRONOWO GÓRNE ZUZ AD BIEGNĄ POL K14-29 57 5:44 10,5 00:15:45 00:28:39 00:29:27 286
287 864 KIESIO SYLWIA WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE POL K30-39 124 5:44 10,5 00:15:06 00:28:41 00:29:08 287
288 768 WŁODARCZYK BEATA WARSZAWA   POL K30-39 125 5:44 10,5 00:15:14 00:28:41 00:29:14 288
289 733 JASZTAL EMILIA WARSZAWA   POL K30-39 126 5:44 10,5 00:14:35 00:28:42 00:29:16 289
290 440 KOSEWSKA EWA ŁAJSKI   POL K40-49 96 5:45 10,4 00:14:14 00:28:43 00:28:59 290
291 838 DORF JUSTYNA EŁK   POL K14-29 58 5:45 10,4 00:15:21 00:28:43 00:29:18 291
292 594 PRZYBYSIAK IWONA MARKI   POL K40-49 97 5:45 10,4 00:15:00 00:28:43 00:29:07 292
293 53 BARTECKA-MATUSZEWSKA URSZULA NOWY DWÓR MAZOWIECKI HOLIGYM&FITNESS POL K30-39 127 5:45 10,4 00:15:03 00:28:44 00:29:21 293
294 714 FONGANG ALEKSANDRA WARSZAWA   POL K40-49 98 5:45 10,4 00:15:31 00:28:44 00:29:21 294
295 840 SKIPIRZEPSKA BEATA WARSZAWA BEATA SKIPIRZEPSKA POL K40-49 99 5:45 10,4 00:14:38 00:28:45 00:29:07 295
296 999 KOZIEŁ ILONA BEŁCHÓW RUNNING OSP POLESIE POL K30-39 128 5:45 10,4 00:13:59 00:28:46 00:28:47 296
297 266 KUŁAKOWSKA EWELINA SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA POL K40-49 100 5:45 10,4 00:15:22 00:28:47 00:29:51 297
298 625 GUSTA IWONA WARSZAWA   POL K40-49 101 5:46 10,4 00:13:46 00:28:49 00:28:53 298
299 202 KOŹBIAŁ KASIA WARSZAWA   POL K40-49 102 5:46 10,4 00:14:59 00:28:49 00:29:49 299
300 588 ŁĄTKA KAMILA PŁOCK   POL K14-29 59 5:46 10,4 00:15:54 00:28:49 00:30:01 300
301 844 PŁUCIENNIK ALEKSANDRA PRUSZKÓW   POL K14-29 60 5:46 10,4 00:14:11 00:28:52 00:29:03 301
302 262 PIŁAT JOANNA WARSZAWA   POL K40-49 103 5:46 10,4 00:14:14 00:28:52 00:29:04 302
303 143 KRUPIŃSKA DOROTA WARSZAWA   POL K30-39 129 5:46 10,4 00:15:06 00:28:52 00:29:08 303
304 229 TERESZCZUK JOANNA WARSZAWA WOLA TEAM POL K30-39 130 5:46 10,4 00:15:06 00:28:52 00:29:08 304
305 1086 PROKOPOWICZ SYLWIA DZIAŁDOWO   POL K40-49 104 5:47 10,4 00:15:18 00:28:53 00:29:26 305
306 578 KAMROWSKA MARIOLA ARCIECHÓW 9 BATALION DOWODZENIA POL K30-39 131 5:47 10,4 00:15:44 00:28:53 00:30:03 306
307 1018 JABLONSKA MARZENA RADZYMIN   POL K40-49 105 5:47 10,4 00:14:52 00:28:54 00:29:12 307
308 897 WAWSZCZAK AGNIESZKA MARKI   POL K30-39 132 5:47 10,4 00:14:52 00:28:54 00:29:11 308
309 194 RYLL MARIA WARSZAWA   POL K40-49 106 5:47 10,4 00:15:46 00:28:54 00:29:59 309
310 890 DOLIWA WERONIKA ŁOMIANKI SELF ACTIVE PLANET POL K14-29 61 5:47 10,4 00:14:49 00:28:55 00:29:13 310
311 1052 STELLMACH PAULINA WROCŁAW   POL K30-39 133 5:47 10,4 00:15:36 00:28:55 00:30:12 311
312 761 KAMIŃSKA JOANNA WARSZAWA   POL K14-29 62 5:47 10,4 00:15:36 00:28:56 00:30:13 312
313 819 MARCHLEWSKA MAGDALENA WARSZAWA   POL K30-39 134 5:47 10,4 00:16:03 00:28:57 00:29:49 313
314 777 MROWIŃSKA ALEKSANDRA DZIAŁDOWO NIEZRZESZONA POL K40-49 107 5:48 10,4 00:15:17 00:28:59 00:29:31 314
315 1022 PRZESŁAW KOŚCIELAK URSZULA WARSZAWA   POL K30-39 135 5:48 10,3 00:15:18 00:29:00 00:29:56 315
316 576 KOŁAK ALICJA GLIWICE MAMY BIEGAMY POL K30-39 136 5:48 10,3 00:14:52 00:29:02 00:29:23 316
317 92 HORBOWIEC ANNA WARSZAWA   POL K40-49 108 5:49 10,3 00:14:43 00:29:03 00:29:18 317
318 199 ŻYWKO ELŻBIETA DZIAŁDOWO   POL K60+ 4 5:49 10,3 00:15:17 00:29:03 00:29:35 318
319 439 OSUCHOWSKA WIOLETTA WARSZAWA PKO BP POL K40-49 109 5:49 10,3 00:14:19 00:29:06 00:29:18 319
320 683 KUNICKA ANNA PRUSZKÓW   POL K40-49 110 5:49 10,3 00:15:33 00:29:07 00:29:40 320
321 1049 WAŚNIEWSKA ANNA KONSTANCIN-JEZIORNA   POL K14-29 63 5:49 10,3 00:17:59 00:29:07 00:29:59 321
322 174 TOMASZEWICZ ALEKSANDRA ŁÓDŹ   POL K50-59 6 5:50 10,3 00:14:21 00:29:08 00:29:18 322
323 448 RUSJAN KLAUDIA WARSZAWA   POL K14-29 64 5:50 10,3 00:15:10 00:29:09 00:29:24 323
324 118 WASZCZAK AGATA WARSZAWA   POL K14-29 65 5:50 10,3 00:15:24 00:29:09 00:30:15 324
325 810 GERESZ PAULINA MAZOWIECKIE   POL K14-29 66 5:50 10,3 00:16:45 00:29:09 00:29:43 325
326 941 WANIELISTA ANNA MARKI   POL K30-39 137 5:50 10,3 00:15:42 00:29:10 00:30:20 326
327 276 ZAJKOWSKA ANNA SOKÓŁKA SOĶÓLSKA GRUPA BIEGOWĄ POL K40-49 111 5:50 10,3 00:15:28 00:29:10 00:30:15 327
328 622 JÓŹWIAKOWSKA JUSTYNA PIASKI 13A   POL K40-49 112 5:50 10,3 00:15:30 00:29:11 00:29:44 328
329 295 RUCIŃSKA JOLANTA NOWE PIEŚCIROGI   POL K30-39 138 5:50 10,3 00:15:35 00:29:11 00:30:10 329
330 222 SMARZYK KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 139 5:50 10,3 00:14:57 00:29:11 00:29:27 330
331 342 DROZDOWSKA KATARZYNA CHOTOMÓW   POL K40-49 113 5:50 10,3 00:14:56 00:29:12 00:30:11 331
332 907 JERCZYŃSKA BEATA PIASKI   POL K30-39 140 5:50 10,3 00:15:30 00:29:12 00:29:44 332
333 650 ZALESKA JOANNA GDYNIA   POL K30-39 141 5:50 10,3 00:14:53 00:29:12 00:30:17 333
334 406 WĄSIK ANNA ŁÓDŹ   POL K40-49 114 5:50 10,3 00:15:05 00:29:12 00:29:34 334
335 628 MARCINIAK KAMILA OŚNIKI   POL K14-29 67 5:51 10,3 00:15:09 00:29:14 00:30:11 335
336 486 KLIM KOWICZ ASIA WARSZAWA DE SOBREMESA POL K14-29 68 5:51 10,3 00:14:57 00:29:15 00:29:57 336
337 524 DRĄŻKOWSKA-OLEJNICZAK MAŁGORZATA PODKOWA LEŚNA   POL K50-59 7 5:51 10,3 00:15:20 00:29:16 00:30:08 337
338 462 STASIAK-BETLEJEWSKA RENATA CZĘSTOCHOWA FORMA POL K40-49 115 5:51 10,3 00:15:10 00:29:16 00:29:51 338
339 791 MĄCZKA EWA WARSZAWA   POL K40-49 116 5:51 10,3 00:15:59 00:29:16 00:30:09 339
340 1025 POLAKOWSKA KINGA WARSZAWA   POL K14-29 69 5:51 10,3 00:16:04 00:29:16 00:30:19 340
341 65 RADOŃSKA KAMILA PRUSZKÓW ROZBIEGANY PIASTÓW POL K30-39 142 5:51 10,2 00:15:55 00:29:17 00:30:05 341
342 886 PRASEK MARLENA WARSZAWA   POL K30-39 143 5:52 10,2 00:15:47 00:29:18 00:29:40 342
343 623 KUCHNIO MARTA PIASECZNO   POL K40-49 117 5:52 10,2 00:15:58 00:29:19 00:30:12 343
344 40 MAZUR MARIA WARSZAWA   POL K14-29 70 5:52 10,2 00:14:48 00:29:20 00:29:52 344
345 27 KOŚCIELSKA AGNIESZKA CHRUSZCZEWO MAZOVIA PROACTIV POL K40-49 118 5:52 10,2 00:16:36 00:29:21 00:30:09 345
346 884 KAZIMIERCZAK DOROTA CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV POL K40-49 119 5:52 10,2 00:16:37 00:29:21 00:30:09 346
347 248 KANIEWSKA ILONA LEGIONOWO   POL K40-49 120 5:52 10,2 00:15:23 00:29:22 00:30:00 347
348 331 GONTARZ AGNIESZKA WARSZAWA   POL K30-39 144 5:52 10,2 00:15:19 00:29:22 00:30:19 348
349 325 BOGUCKA ANNA WARSZAWA   POL K40-49 121 5:53 10,2 00:14:20 00:29:23 00:29:30 349
350 991 WROŃSKA MAGDALENA   BIEGNIJ Z PROSERVICE POL K30-39 145 5:53 10,2 00:15:15 00:29:23 00:29:35 350
351 641 MARCZAK KATARZYNA WARSZAWA - POL K14-29 71 5:53 10,2 00:15:40 00:29:23 00:30:09 351
352 600 CHODELSKA ALEKSANDRA ŁADY   POL K30-39 146 5:53 10,2 00:15:32 00:29:24 00:30:05 352
353 171 JÓŹWIAK ANNA WARSZAWA   POL K30-39 147 5:53 10,2 00:14:42 00:29:25 00:29:40 353
354 245 ORMAN KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 148 5:53 10,2 00:15:53 00:29:25 00:30:15 354
355 712 BANICKA-ABED SABINA WARSZAWA   POL K40-49 122 5:53 10,2 00:15:54 00:29:26 00:30:32 355
356 1048 NOWAK KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 149 5:53 10,2 00:15:56 00:29:26 00:30:25 356
357 1105 KOWALCZYK MONIKA     POL K30-39 150 5:53 10,2 00:16:16 00:29:26 00:30:13 357
358 828 KACPROWICZ MARZENA WARSZAWA   POL K30-39 151 5:53 10,2 00:15:10 00:29:27 00:30:09 358
359 280 SOBOTA IZA WARSZAWA   POL K14-29 72 5:54 10,2 00:14:47 00:29:28 00:29:41 359
360 579 SŁONIEWSKA MONIKA WARSZAWA   POL K40-49 123 5:54 10,2 00:14:41 00:29:29 00:29:39 360
361 144 KONIECZNA-CICHOSZ EWA WARSZAWA   POL K40-49 124 5:54 10,2 00:15:06 00:29:29 00:29:52 361
362 1034 KOZŁOWSKA-KAWYCZ KAROLINA WARSZAWA   POL K40-49 125 5:54 10,2 00:16:05 00:29:29 00:30:40 362
363 729 KAWYCZ IZABELLA KOMORÓW KUŹNIA TRIATHLONU POL K40-49 126 5:54 10,2 00:16:40 00:29:29 00:30:40 363
364 663 WOLSKA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K40-49 127 5:54 10,2 00:14:16 00:29:31 00:29:35 364
365 119 WYCECH AGNIESZKA BLIZNE JASIŃSKIEGO   POL K50-59 8 5:54 10,2 00:14:47 00:29:32 00:29:52 365
366 432 MROCZEK MAGDALENA WARSZAWA   POL K40-49 128 5:54 10,2 00:15:23 00:29:32 00:29:59 366
367 538 KAPŁON ANNA WARSZAWA 12TRI.PL POL K40-49 129 5:54 10,2 00:16:53 00:29:32 00:30:28 367
368 71 KATANA KATARZYNA PRUSZKÓW BANK MILLENNIUM POL K40-49 130 5:55 10,2 00:16:05 00:29:33 00:30:18 368
369 1011 WIERCIOCH IZABELA BEŁCHÓW BIEGAMY POLESIE POL K30-39 152 5:55 10,2 00:14:02 00:29:33 00:29:34 369
370 74 MARKOWSKA DOROTA REGUŁY ROZBIEGANY PIASTÓW POL K40-49 131 5:55 10,1 00:16:05 00:29:34 00:30:18 370
371 887 RĄCZKA MARITA WARSZAWA   POL K40-49 132 5:55 10,1 00:14:31 00:29:35 00:29:44 371
372 128 ZAJĄC AGA JÓZEFOSŁAW 77CATS POL K40-49 133 5:55 10,1 00:14:07 00:29:36 00:29:40 372
373 515 DALACH BARBARA WARSZAWA   POL K40-49 134 5:56 10,1 00:14:38 00:29:38 00:29:51 373
374 642 PINTARA MONIKA WARSZAWA   POL K14-29 73 5:56 10,1 00:15:40 00:29:38 00:30:24 374
375 978 NIEMCZYŃSKA DOROTA JÓZEFÓW PIEROGI ADAMUSA POL K14-29 74 5:56 10,1 00:14:35 00:29:39 00:29:47 375
376 328 RYMER ALEKSANDRA WARSZAWA   POL K30-39 153 5:56 10,1 00:16:02 00:29:41 00:30:28 376
377 979 PAZIEWSKA IZABELA WARSZAWA PIEROGI ADAMUSA POL K14-29 75 5:56 10,1 00:14:35 00:29:41 00:29:48 377
378 1074 PIETRZAK EWA ZĄBKI   POL K30-39 154 5:56 10,1 00:15:43 00:29:41 00:30:18 378
379 376 PRZYBOROWSKA SYLWIA EMILIANÓW   POL K14-29 76 5:56 10,1 00:15:55 00:29:42 00:30:41 379
380 1200 LASKOWSKA IZABELA     POL K40-49 135 5:57 10,1 00:15:30 00:29:43 00:30:14 380
381 235 SZYMAŃSKA-KOPCIŃSKA EWA MIŃSK MAZOWIECKI MKB DREPTAK POL K40-49 136 5:57 10,1 00:14:45 00:29:43 00:29:51 381
382 236 TULEJ BOŻENA MIŃSK MAZOWIECKI   POL K50-59 9 5:57 10,1 00:14:45 00:29:43 00:29:51 382
383 559 ZLOT ALEKSANDRA WARSZAWA   POL K30-39 155 5:57 10,1 00:16:29 00:29:43 00:30:55 383
384 1043 KOWALCZUK ZUZANNA STARE BABICE   POL K14-29 77 5:57 10,1 00:14:28 00:29:44 00:29:59 384
385 586 SADOWSKA MARTA WARSZAWA CASUAL TEAM POL K40-49 137 5:57 10,1 00:16:35 00:29:45 00:30:54 385
386 292 PIECHOWSKA ANNA ŁÓDŹ   POL K40-49 138 5:57 10,1 00:15:05 00:29:46 00:30:06 386
387 208 GŁĘBOCKA-ROSZCZYK JOANNA WARSZAWA RAZEM DLA BIELAN POL K30-39 156 5:57 10,1 00:14:50 00:29:46 00:30:03 387
388 677 MUNYAMA ELŻBIETA KAMIENIEC BIEGAM BO LUBIĘ POL K50-59 10 5:57 10,1 00:15:07 00:29:47 00:30:22 388
389 621 TRYNISZEWSKA ANNA WARSZAWA   POL K30-39 157 5:58 10,1 00:16:08 00:29:48 00:30:31 389
390 465 ŚRÓDKA MARIA WARSZAWA   POL K14-29 78 5:58 10,1 00:16:17 00:29:48 00:30:52 390
391 661 MILCZAREK KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 158 5:58 10,1 00:14:43 00:29:50 00:30:05 391
392 916 ZACH HALINA WOŁOMIN   POL K40-49 139 5:58 10,1 00:15:24 00:29:50 00:30:17 392
393 120 WAKULUK BERNARDETA WARSZAWA   POL K40-49 140 5:58 10,1 00:15:05 00:29:51 00:30:32 393
394 1060 BUJANCZYK MAŁGORZATA WARSZAWA   POL K40-49 141 5:58 10,1 00:15:14 00:29:51 00:30:14 394
395 764 WASILUK KLAUDIA WARSZAWA   POL K14-29 79 5:58 10,0 00:15:27 00:29:52 00:30:45 395
396 83 KRAKOWIAK AGATA WARSZAWA   POL K14-29 80 5:59 10,0 00:15:31 00:29:54 00:30:39 396
397 512 MIAZEK JOANNA WARSZAWA   POL K30-39 159 5:59 10,0 00:15:37 00:29:54 00:30:25 397
398 511 WOŹNIAK MARTA WARSZAWA   POL K30-39 160 5:59 10,0 00:15:37 00:29:54 00:30:25 398
399 908 ŚRÓDKA EWA WARSZAWA   POL K14-29 81 5:59 10,0 00:16:56 00:29:54 00:31:02 399
400 421 ROLIŃSKA MARTA WARSZAWA   POL K40-49 142 5:59 10,0 00:14:24 00:29:56 00:30:04 400
401 466 MADALIŃSKA MAGDALENA JÓZEFOSŁAW   POL K40-49 143 5:59 10,0 00:15:03 00:29:56 00:30:23 401
402 593 STRZYŻEWSKA JOLANTA PRUSZKÓW   POL K30-39 161 5:59 10,0 00:15:48 00:29:56 00:30:20 402
403 473 GROMNIAK - KOŁEK ALEKSANDRA WARSZAWA   POL K30-39 162 6:00 10,0 00:16:01 00:29:58 00:31:08 403
404 624 BERKOWSKA MARZENA ZABORÓW   POL K40-49 144 6:00 10,0 00:14:11 00:29:59 00:30:12 404
405 913 BOHUSZ-RUBASZEWSKA EWA WARSZAWA   POL K60+ 5 6:00 10,0 00:15:00 00:29:59 00:30:20 405
406 324 WIELGUS KATARZYNA WARSZAWA   POL K14-29   6:00 10,0 00:15:34 00:29:59 00:30:50 406
407 490 SKALSKA KAROLINA WARSZAWA   POL K30-39 163 6:00 10,0 00:16:39 00:30:00 00:31:07 407
408 668 CHMIEL AGATA WARSZAWA   POL K30-39 164 6:00 10,0 00:15:08 00:30:01 00:30:18 408
409 635 BROŻYNIAK MARTA WARSZAWA   POL K30-39 165 6:00 10,0 00:16:16 00:30:01 00:30:24 409
410 872 PONIZNIK MAGDALENA WARSZAWA   POL K30-39 166 6:00 10,0 00:15:08 00:30:02 00:30:18 410
411 135 KRAWCZYK ELŻBIETA PUŁAWY   POL K50-59 11 6:01 10,0 00:15:42 00:30:03 00:30:43 411
412 934 WITEK-STACHURSKA ADRIANA WARSZAWA   POL K40-49 145 6:01 10,0 00:16:31 00:30:03 00:31:24 412
413 1069 PLUSZEWSKA MONIKA BRWINOW   POL K14-29 83 6:01 10,0 00:15:17 00:30:07 00:30:25 413
414 520 GODLEWSKA RENATA WARSZAWA   POL K40-49 146 6:02 10,0 00:16:04 00:30:08 00:30:59 414
415 850 SIDOROWICZ KAROLINA WARSZAWA   POL K14-29 84 6:02 9,9 00:16:04 00:30:10 00:31:24 415
416 73 BLICHARZ ANNA REGUŁY   POL K40-49 147 6:02 9,9 00:17:35 00:30:10 00:31:25 416
417 709 PALUKIEWICZ ANITA WARSZAWA   POL K30-39 167 6:02 9,9 00:16:50 00:30:11 00:30:47 417
418 954 PUCHALSKA AGATA WARSZAWA   POL K30-39 168 6:02 9,9 00:16:03 00:30:12 00:31:03 418
419 1045 MARKIEWICZ EDYTA WARSZAWA BRAVEHEARTS POL K40-49 148 6:03 9,9 00:15:40 00:30:15 00:30:34 419
420 458 WITKOWSKA MARTA WARSZAWA   POL K30-39 169 6:03 9,9 00:16:16 00:30:15 00:30:38 420
421 481 JASTRZEBSKA MAGDALENA WARSZAWA   POL K40-49 149 6:03 9,9 00:16:06 00:30:16 00:30:54 421
422 854 KUŹMA ALICJA WARSZAWA   POL K14-29 85 6:03 9,9 00:17:17 00:30:16 00:30:49 422
423 441 KORONKIEWICZ MAŁGORZATA PIASTÓW   POL K50-59 12 6:03 9,9 00:15:12 00:30:16 00:30:29 423
424 1067 LEWANDOWSKA MONIKA WARSZAWA   POL K30-39 170 6:03 9,9 00:16:16 00:30:16 00:31:18 424
425 343 KACZMAREK ALEKSANDRA WARSZAWA   POL K50-59 13 6:03 9,9 00:16:23 00:30:16 00:31:20 425
426 1024 SOBCZAK MARTYNA WARSZAWA   POL K14-29 86 6:04 9,9 00:16:04 00:30:20 00:31:23 426
427 141 GŁOWACKA ALEKSANDRA LEGIONOWO MŁODY VS. STARY POL K40-49 150 6:04 9,9 00:14:34 00:30:20 00:30:22 427
428 388 ATAMAN BOZENA WARSZAWA EASTHORN POL K30-39 171 6:04 9,9 00:15:58 00:30:21 00:30:54 428
429 50 TOMASZEWSKA MARIOLA WARSZAWA   POL K50-59 14 6:04 9,9 00:16:11 00:30:22 00:31:08 429
430 341 CHROBOT KAROLINA LEGIONOWO   POL K30-39 172 6:05 9,9 00:16:09 00:30:23 00:31:22 430
431 251 MYJAK SYLWIA WARSZAWA AXA RUNNING TEAM POL K30-39 173 6:05 9,9 00:15:11 00:30:25 00:30:44 431
432 271 PIKIES AGNIESZKA WARSZAWA   POL K30-39 174 6:05 9,9 00:15:57 00:30:25 00:31:19 432
433 418 MAJCHRZAK ANIA WARSZAWA   POL K40-49 151 6:05 9,9 00:16:22 00:30:25 00:30:57 433
434 249 GĄSKA MARIOLA LEGIONOWO   POL K30-39 175 6:06 9,8 00:15:27 00:30:28 00:31:07 434
435 108 JAKUBAS DOROTA WARSZAWA   POL K40-49 152 6:06 9,8 00:15:02 00:30:28 00:30:44 435
436 723 PIWOWARSKA ANNA WARSZAWA   POL K30-39 176 6:06 9,8 00:16:46 00:30:28 00:31:39 436
437 738 PIĘKOŚ MAGDALENA WARSZAWA   POL K30-39 177 6:06 9,8 00:15:50 00:30:29 00:31:16 437
438 851 STUCZYŃSKA ALEKSANDRA WARSZAWA   POL K14-29 87 6:06 9,8 00:16:39 00:30:29 00:31:10 438
439 142 CABAŃSKA MONIKA WARSZAWA   POL K40-49 153 6:06 9,8 00:16:35 00:30:30 00:31:24 439
440 779 ULIŃSKA MAGDALENA SOKOŁÓW PODLASKI   POL K30-39 178 6:06 9,8 00:14:11 00:30:31 00:30:33 440
441 808 JORDAN AGNIESZKA   BIEGANIE W WARSZAWIE POL K30-39 179 6:06 9,8 00:15:31 00:30:31 00:31:34 441
442 516 STANCZYK-KASZUBSKA ELZBIETA WARSZAWA   POL K30-39 180 6:06 9,8 00:16:41 00:30:31 00:31:38 442
443 1044 KOWALCZUK EMILA STARE BABICE   POL K14-29 88 6:06 9,8 00:14:25 00:30:32 00:30:47 443
444 574 MISIEWICZ EDYTA WARSZAWA   POL K30-39 181 6:06 9,8 00:16:00 00:30:32 00:31:29 444
445 598 PIETRZYK KASIA WARSZAWA   POL K30-39 182 6:07 9,8 00:14:47 00:30:33 00:30:51 445
446 691 JURCZAK AGNIESZKA JEDLIŃSK   POL K40-49 154 6:07 9,8 00:15:20 00:30:33 00:30:59 446
447 900 MAJEWSKA URSZULA WARSZAWA   POL K30-39 183 6:07 9,8 00:15:46 00:30:35 00:31:03 447
448 848 BUDZEŃ KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 184 6:07 9,8 00:15:29 00:30:35 00:31:32 448
449 694 PRZYBYLIK MALGORZATA WARSZAWA   POL K40-49 155 6:07 9,8 00:15:35 00:30:37 00:30:49 449
450 922 RABIŃSKA JOANNA WARSZAWA   POL K30-39 185 6:07 9,8 00:16:03 00:30:37 00:31:24 450
451 250 SIECZKOWSKA MAŁGORZATA WARSZAWA KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD POL K40-49 156 6:08 9,8 00:15:14 00:30:38 00:31:03 451
452 147 ORTA-KORZENIEWSKA EDYTA WARSZAWA   POL K40-49 157 6:08 9,8 00:15:18 00:30:38 00:31:03 452
453 633 NIEWADZISZ IWONA WARSZAWA   POL K40-49 158 6:08 9,8 00:15:45 00:30:38 00:30:45 453
454 1033 MALAWSKA MAGDALENA WARSZAWA   POL K14-29 89 6:08 9,8 00:15:48 00:30:39 00:31:41 454
455 582 WOIŃSKA MAGDALENA JESÓWKA   POL K40-49 159 6:08 9,8 00:15:19 00:30:41 00:31:04 455
456 357 KAMIŃSKA ANGELIKA WARSZAWA SIOSTRY BIEGAJĄ POL K30-39 186 6:08 9,8 00:15:07 00:30:42 00:30:49 456
457 358 ŻMUREK MARIA PUCHACZÓW SIOSTRY BIEGAJĄ POL K60+ 6 6:08 9,8 00:15:07 00:30:42 00:30:48 457
458 37 POLIŃSKA ANNA WARSZAWA SKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHA W WARSZAWA-PRAGA POL K50-59 15 6:08 9,8 00:16:46 00:30:42 00:31:51 458
459 988 PEC MONIKA WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY POL K40-49 160 6:09 9,8 00:14:53 00:30:43 00:30:50 459
460 606 WIRECKA MAGDALENA WARSZAWA SBRT WARSZAWA POL K14-29 90 6:09 9,8 00:15:54 00:30:43 00:31:27 460
461 180 PYC DAGMARA WARSZAWA   POL K14-29 91 6:09 9,8 00:17:24 00:30:43 00:31:47 461
462 379 BANACHOWICZ MILENA LATCHORZEW   POL K14-29 92 6:09 9,8 00:15:27 00:30:44 00:31:03 462
463 905 MALICKA KAROLINA WARSZAWA   POL K30-39 187 6:09 9,8 00:15:37 00:30:44 00:31:04 463
464 880 DUCKA PAULINA WARSZAWA SBRT WARSZAWA POL K14-29 93 6:09 9,8 00:15:52 00:30:44 00:31:27 464
465 426 DEPTUŁA DOROTA LESZNOWOLA SBRT WARSZAWA POL K40-49 161 6:09 9,8 00:16:06 00:30:44 00:31:28 465
466 993 JĘDRUCHNIEWICZ JOLANTA WARSZAWA SBRT WARSZAWA POL K30-39 188 6:09 9,8 00:16:07 00:30:44 00:31:27 466
467 718 BARAN MAŁGORZATA PIASTÓW MAŁGORZATA BARAN POL K50-59 16 6:09 9,8 00:16:40 00:30:45 00:31:52 467
468 587 KACZMARCZYK MILENA WARSZAWA   POL K14-29 94 6:10 9,7 00:14:50 00:30:48 00:31:00 468
469 906 SKORUPINSKA AGNIESZKA WARSZAWA CMS POL K30-39 189 6:10 9,7 00:16:28 00:30:48 00:31:30 469
470 998 ROSŁANIEC ANNA CELESTYNÓW PÓŁMARATON WIĄZOWSKI POL K30-39 190 6:10 9,7 00:16:38 00:30:49 00:31:23 470
471 730 BEDA KINGA WARSZAWA   POL K30-39 191 6:10 9,7 00:16:44 00:30:50 00:31:54 471
472 728 BEDA MAJA WARSZAWS   POL K30-39 192 6:10 9,7 00:16:44 00:30:50 00:31:54 472
473 4 CIOZDA ANNA WARSZAWA   POL K14-29 95 6:10 9,7 00:17:41 00:30:51 00:31:57 473
474 785 KUCHARSKA EWA WARSZAWA   POL K14-29 96 6:10 9,7 00:17:41 00:30:51 00:31:57 474
475 783 PAJEWSKA WIESŁAWA WARSZAWA   POL K30-39 193 6:10 9,7 00:15:00 00:30:51 00:31:07 475
476 551 CEBULA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K40-49 162 6:11 9,7 00:16:38 00:30:53 00:31:48 476
477 137 WIŚNIEWSKA BOŻENA WARSZAWA   POL K40-49 163 6:11 9,7 00:14:55 00:30:54 00:31:02 477
478 717 JANIK PAULINA WARSZAWA   POL K14-29 97 6:11 9,7 00:15:50 00:30:54 00:31:43 478
479 898 WIĘCEK-DYRDA KORNELA WARSZAWA   POL K14-29 98 6:11 9,7 00:14:51 00:30:56 00:31:01 479
480 627 WILIŃSKA OLGA OŚNIKI   POL K40-49 164 6:11 9,7 00:15:45 00:30:56 00:31:52 480
481 601 SADOWSKA AGNIESZKA WARSZAWA CENTRUM UBEZPIECZEN POL K30-39 194 6:11 9,7 00:15:48 00:30:56 00:31:06 481
482 830 KUNICKA JUSTYNA     POL K14-29 99 6:11 9,7 00:14:51 00:30:57 00:31:01 482
483 298 JÓŹKO KAROLINA WARSZAWA ESSITY/TORK POL K30-39 195 6:12 9,7 00:16:44 00:30:59 00:32:04 483
484 385 SZYMANI-WOLIŃSKA GABI WARSZAWA   POL K40-49 165 6:12 9,7 00:16:49 00:31:01 00:32:13 484
485 454 KANIUK KAROLINA ŁOCHÓW   POL K14-29 100 6:13 9,7 00:17:34 00:31:04 00:32:14 485
486 1051 ZLOT ANIA WARSZAWA   POL K30-39 196 6:13 9,7 00:16:42 00:31:05 00:32:17 486
487 724 BARTOSIAK BEATA WARSZAWA   POL K40-49 166 6:13 9,6 00:17:03 00:31:06 00:31:58 487
488 15 PASZEK KRYSTYNA GRODZISK MAZ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI POL K50-59 17 6:13 9,6 00:15:22 00:31:06 00:31:14 488
489 571 BUCHOWIECKA ANNA WARSZAWA   POL K30-39 197 6:13 9,6 00:16:27 00:31:06 00:32:09 489
490 1098 GOZDA MARTYNA     POL K14-29 101 6:14 9,6 00:15:22 00:31:08 00:31:20 490
491 763 MAZUR AGATA WARSZAWA   POL K14-29 102 6:14 9,6 00:15:31 00:31:10 00:31:41 491
492 145 SKUZA KATARZYNA STANISŁAWÓW PIERWSZY   POL K40-49 167 6:14 9,6 00:17:20 00:31:10 00:32:09 492
493 517 ROCZKOWSKA ANNA WARSZAWA   POL K30-39 198 6:15 9,6 00:16:01 00:31:13 00:31:56 493
494 945 KIERZKOWSKA ZUZANNA WARSZAWA ZUZ I ADA BIEGNĄ POL K14-29 103 6:15 9,6 00:16:45 00:31:13 00:32:02 494
495 1148 KWIATKOWSKA BEATA     POL K14-29 104 6:15 9,6 00:15:28 00:31:14 00:31:32 495
496 654 KOŁOWIECKA-WILKOS ANGELA WARSZAWA   POL K30-39 199 6:15 9,6 00:16:31 00:31:14 00:31:44 496
497 390 RAJEWSKA MARTA OSTRÓW WLKP   POL K30-39 200 6:15 9,6 00:16:41 00:31:15 00:32:08 497
498 1142 NIEZABITOWSKA-KŁOSEK MARZENA     POL K40-49 168 6:15 9,6 00:17:33 00:31:15 00:32:17 498
499 685 RURKA JUSTYNA PRUSZKÓW   POL K40-49 169 6:15 9,6 00:15:50 00:31:16 00:31:49 499
500 365 ZAPOLSKA MARTYNA ŁÓDŹ DROGA WOLNA POL K30-39 201 6:15 9,6 00:16:21 00:31:17 00:31:49 500
501 1096 BIELAWSKA MAŁGORZATA     POL K30-39 202 6:15 9,6 00:16:11 00:31:17 00:31:53 501
502 775 KUBUJ AGNIESZKA MIĘDZYLEŚ MORSY WOŁOMIN POL K30-39 203 6:16 9,6 00:16:35 00:31:18 00:31:44 502
503 692 TURCZYN-PAKUŁA ANETA WARSZAWA   POL K40-49 170 6:16 9,6 00:15:57 00:31:18 00:31:46 503
504 708 KURZELEWSKA JOANNA ŁOMIANKI   POL K40-49 171 6:16 9,6 00:16:36 00:31:18 00:32:07 504
505 354 GŁOGOWSKA ANNA WARSZAWA STORA ENSO POL K30-39 204 6:16 9,6 00:19:08 00:31:18 00:32:40 505
506 482 JANTOS ANNA WARSZAWA   POL K30-39 205 6:16 9,6 00:16:22 00:31:19 00:31:51 506
507 81 SŁOWIK AGNIESZKA PARZNIEW   POL K30-39 206 6:16 9,6 00:16:03 00:31:19 00:31:49 507
508 186 BURY KATARZYNA SIEDLCE   POL K40-49 172 6:16 9,6 00:16:31 00:31:20 00:32:18 508
509 604 DUBEK KATARZYNA WARSZWA   POL K40-49 173 6:16 9,6 00:17:21 00:31:20 00:32:23 509
510 196 GUSSEVA-FOUCHET NATALYA WARSZAWA   POL K30-39 207 6:16 9,6 00:15:34 00:31:22 00:31:45 510
511 109 DĄBROWSKA ANNA WARSZAWA PINK TEAM POL K40-49 174 6:17 9,6 00:14:59 00:31:24 00:31:37 511
512 170 CHLUPKA AGATA WARSZAWA   POL K30-39 208 6:17 9,5 00:17:26 00:31:26 00:32:24 512
513 981 MALINOWSKA ANNA WARSZAWA   POL K14-29 105 6:17 9,5 00:17:31 00:31:27 00:32:30 513
514 845 KACPRZAK MARTA WARSZAWA CYFROWY POLSAT POL K30-39 209 6:18 9,5 00:15:45 00:31:29 00:32:12 514
515 855 KAMIŃSKA IWONA WARSZAWA   POL K30-39 210 6:18 9,5 00:15:45 00:31:29 00:32:12 515
516 607 ZEMŁA URSZULA ŚWIĘCICE   POL K40-49 175 6:18 9,5 00:15:59 00:31:29 00:32:19 516
517 655 POPIOLEK JOANNA WARSZAWA   POL K40-49 176 6:18 9,5 00:16:42 00:31:30 00:32:18 517
518 1100 WOJDA KASIA     POL K40-49 177 6:18 9,5 00:16:39 00:31:31 00:32:29 518
519 470 TALAGA ANNA NOWY PRAŻMÓW   POL K30-39 211 6:18 9,5 00:17:33 00:31:32 00:32:37 519
520 310 MAZUR JUSTYNA WARSZAWA   POL K40-49 178 6:19 9,5 00:15:34 00:31:33 00:31:50 520
521 967 NGUYEN AGNIESZKA WARSZAWA   POL K30-39 212 6:19 9,5 00:16:31 00:31:33 00:32:07 521
522 508 ŚCIBOR KATARZYNA WARSZAWA   POL K40-49 179 6:19 9,5 00:16:30 00:31:34 00:32:09 522
523 34 BODASZEWSKA LIDIA WARSZAWA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI POL K50-59 18 6:19 9,5 00:15:28 00:31:35 00:31:44 523
524 487 HEBA SYLWIA CHORZÓW MAMY BIEGAMY POL K14-29 106 6:19 9,5 00:15:46 00:31:35 00:31:57 524
525 739 SUCHIŃSKA JUSTYNA NOWA SÓL   POL K14-29 107 6:19 9,5 00:15:56 00:31:35 00:32:02 525
526 914 JASZCZUR PAULINA WARSZAWA DELOITTE ADVENTURE TEAM POL K30-39 213 6:19 9,5 00:16:09 00:31:36 00:32:07 526
527 726 OCIEPKA MAGDALENA KOBYŁKA   POL K30-39 214 6:19 9,5 00:15:22 00:31:37 00:31:57 527
528 669 GRZESZAK DANUTA MOGILNO   POL K60+ 7 6:19 9,5 00:15:08 00:31:37 00:31:38 528
529 878 MOLAK MARIOLA WARSZAWA MMK POL K50-59 19 6:19 9,5 00:16:34 00:31:37 00:32:35 529
530 156 JAWORSKA JOANNA WARSZAWA RUSZAMY MAMY POL K30-39 215 6:20 9,5 00:16:31 00:31:38 00:32:28 530
531 549 KARSKA NATALIA WARSZAWA   POL K14-29 108 6:20 9,5 00:16:00 00:31:40 00:32:30 531
532 58 KISIELEWICZ BOŻENA WARSZAWA GANG ENDORFIN POL K40-49 180 6:20 9,5 00:15:36 00:31:41 00:31:50 532
533 121 WÓJCIAK KAROLINA WARSZAWA   POL K30-39 216 6:20 9,5 00:15:42 00:31:41 00:32:11 533
459 812 MANOWSKA-CEPAK KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 217 6:20 9,5 00:16:34 00:31:41 00:32:10 534
460 948 MICEWICZ WANDA WARSZAWA   POL K30-39 218 6:21 9,5 00:15:36 00:31:43 00:31:54 535
461 317 KLIMEK KAROLINA WARSZAWA (OCHOTA)   POL K14-29 109 6:21 9,5 00:16:58 00:31:43 00:32:35 536
462 86 ŁĄGIEWKA BARBARA WARSZAEA   POL K30-39 219 6:21 9,5 00:15:30 00:31:44 00:31:58 537
463 983 CZECH KASIA KOŚCIENIEWICZE   POL K14-29 110 6:21 9,5 00:16:47 00:31:44 00:32:18 538
464 1102 MIĄSKO RENATA   12TRI.PL POL K50-59 20 6:21 9,5 00:17:13 00:31:44 00:33:01 539
465 703 KOZŁOWSKA JUSTYNA ŁĄKI   POL K14-29 111 6:21 9,4 00:16:11 00:31:45 00:31:56 540
466 287 BIERNAT JUSTYNA WARSZAWA   POL K40-49 181 6:21 9,4 00:16:10 00:31:45 00:32:00 541
467 256 ZIELIŃSKA KATARZYNA WARSZAWA   POL K40-49 182 6:21 9,4 00:16:26 00:31:45 00:32:27 542
468 255 BOGOCZ LIANE WARSZAWA   POL K14-29 112 6:21 9,4 00:16:27 00:31:45 00:32:27 543
469 634 LEJNERT MARIOLA WARSZAWA   POL K30-39 220 6:21 9,4 00:16:27 00:31:45 00:32:27 544
470 29 KWIATKOWSKA MAŁGORZATA WARSZAWA PKO BP POL K40-49 183 6:22 9,4 00:16:22 00:31:48 00:32:21 545
546 1144 GĄSIEWSKA AGATA     POL K40-49 184 6:22 9,4 00:17:08 00:31:50 00:32:48 546
547 1143 KŁOBUSZEWSKA SYLWIA     POL K30-39 221 6:22 9,4 00:17:08 00:31:50 00:32:48 547
548 459 WYRZYKOWSKA KASIA WARSZAWA   POL K30-39 222 6:22 9,4 00:16:02 00:31:51 00:32:29 548
549 904 PIETRZKOWSKA PATRYCJA WARSZAWA   POL K14-29 113 6:22 9,4 00:15:58 00:31:51 00:32:20 549
550 2 PIERŚCIŃSKA AGNIESZKA LEGIONOWO   POL K40-49 185 6:22 9,4 00:16:31 00:31:52 00:32:52 550
551 769 DOBRÓDZKA KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 223 6:23 9,4 00:16:14 00:31:53 00:32:23 551
552 243 CHMIELEWSKA MILENA KOZIENICE   POL K14-29 114 6:23 9,4 00:16:39 00:31:53 00:32:13 552
553 272 PALAK AGNIESZKA JÓZEFIN   POL K40-49 186 6:23 9,4 00:15:29 00:31:54 00:32:07 553
554 5 TABAKA-MIERZEJEWSKA SYLWIA WIELISZEW   POL K40-49 187 6:23 9,4 00:14:34 00:31:55 00:31:57 554
555 849 WIELECHOWSKA SYLWIA WARSZAWA   POL K30-39 224 6:23 9,4 00:14:42 00:31:55 00:31:58 555
556 167 MARCINIAK MARTA WARSZAWA MARTA MARCINIAK POL K30-39 225 6:23 9,4 00:16:14 00:31:55 00:32:07 556
557 608 ŚWITAJ KAROLINA WARSZAWA   POL K14-29 115 6:23 9,4 00:17:41 00:31:55 00:33:00 557
558 566 SAMORAJ AGNIESZKA RUNÓW   POL K40-49 188 6:23 9,4 00:15:43 00:31:57 00:32:02 558
559 567 SZYMAŃSKA MAŁGORZATA RUNÓW   POL K30-39 226 6:23 9,4 00:15:43 00:31:57 00:32:02 559
560 565 RZEPLIŃSKA DOROTA RUNÓW   POL K40-49 189 6:23 9,4 00:15:44 00:31:57 00:32:02 560
561 564 WŁODARCZYK IZABELA BOBROWIEC   POL K30-39 227 6:23 9,4 00:15:44 00:31:57 00:32:02 561
562 70 MISZKURKA-FRANCKIEWICZ KATARZYNA CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW POL K30-39 228 6:23 9,4 00:17:00 00:31:57 00:32:45 562
563 640 MARKIEWICZ ANNA DZIAŁDOWO PARKRUN DZIAŁDOWO POL K40-49 190 6:24 9,4 00:16:34 00:31:59 00:32:31 563
564 927 WIECHECKA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K30-39 229 6:24 9,4 00:16:46 00:32:00 00:32:54 564
565 102 DOBKOWSKA-KŁOS KAROLINA WARSZAWA   POL K30-39 230 6:24 9,4 00:16:18 00:32:02 00:32:21 565
566 79 WÓJCIK KATARZYNA RADOM   POL K40-49 191 6:24 9,4 00:17:09 00:32:02 00:32:47 566
567 540 OLSZEWSKA EWELINA ZALESIE   POL K40-49 192 6:25 9,4 00:17:20 00:32:05 00:32:51 567
568 690 ZAWIŚLAK ALEKSANDRA WARSZAWA   POL K30-39 231 6:25 9,4 00:16:00 00:32:05 00:32:27 568
569 821 ZIEŃCZUK BEATA JÓZEFÓW   POL K40-49 193 6:25 9,3 00:15:34 00:32:06 00:32:25 569
570 770 FIDELUS SYLWIA LEGIONOWO   POL K14-29 116 6:25 9,3 00:16:11 00:32:06 00:32:41 570
571 134 MATYJASIK ILONA OSTRÓW MAZOWIECKA   POL K40-49 194 6:25 9,3 00:16:17 00:32:07 00:32:38 571
572 172 ZIARKO JOANNA WARSZAWA   POL K40-49 195 6:26 9,3 00:16:23 00:32:10 00:33:00 572
573 469 KLIMECKA-TATAR DOROTA CZĘSTOCHOWA   POL K30-39 232 6:26 9,3 00:17:34 00:32:10 00:33:23 573
574 883 KAZIMIERCZAK DOROTA CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV POL K40-49 196 6:26 9,3 00:17:00 00:32:11 00:32:59 574
575 8 BRANICKA DOROTA CEGŁÓW   POL K14-29 117 6:27 9,3 00:17:06 00:32:13 00:32:53 575
576 1027 WIECZOREK ALEKSANDRA WARSZAWA   POL K14-29 118 6:27 9,3 00:17:29 00:32:13 00:33:26 576
577 695 LEWANDOWSKA AGNIESZKA ŁÓDŹ   POL K40-49 197 6:27 9,3 00:17:01 00:32:13 00:33:24 577
578 1029 DANG ELIZA WARSZAWA   POL K14-29 119 6:27 9,3 00:17:40 00:32:14 00:33:27 578
579 645 BOŁTUĆ KAMILA WARSZAWA   POL K30-39 233 6:27 9,3 00:16:58 00:32:14 00:33:15 579
580 72 SZLUBOWSKA MARLENA CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV POL K30-39 234 6:27 9,3 00:17:18 00:32:14 00:33:04 580
581 1078 PALKI KATARZYNA WARSZAWA (OCHOTA) 1976 POL K40-49 198 6:27 9,3 00:16:12 00:32:16 00:32:31 581
582 868 KOLODYNSKA ANITA WARSZAWA   POL K30-39 235 6:27 9,3 00:15:02 00:32:17 00:32:20 582
583 123 POROMBKA SYLWIA WARSZAWA   POL K30-39 236 6:28 9,3 00:17:41 00:32:21 00:33:13 583
584 1113 PIEŃKOŚ AGATA     POL K14-29 120 6:28 9,3 00:15:47 00:32:21 00:32:36 584
585 686 ORŁOWSKA MONIKA PRUSZKÓW   POL K30-39 237 6:28 9,3 00:16:04 00:32:21 00:32:54 585
586 619 RUCKA SYLWIA WARSZAWA   POL K30-39 238 6:28 9,3 00:16:36 00:32:21 00:33:12 586
587 210 PAWLAK ANNA WARSZAWA   POL K50-59 21 6:28 9,3 00:17:04 00:32:21 00:33:30 587
588 492 KRYSZTOFIAK KINGA WARSZAWA   POL K30-39 239 6:28 9,3 00:17:47 00:32:21 00:33:16 588
589 89 PIWKO BEATA BLIZNE JASIŃSKIEGO STARE BABICE BIEGAJĄ POL K40-49 199 6:29 9,3 00:15:40 00:32:24 00:32:44 589
590 51 JAWORSKA JUSTYNA PUŁAWY   POL K40-49 200 6:29 9,3 00:16:44 00:32:25 00:33:10 590
591 419 JAROSZ MARTA WARSZAWA   POL K30-39 240 6:29 9,2 00:17:24 00:32:27 00:32:58 591
592 649 KONDERSKA MONIKA WARSZAWA 1975 POL K40-49 201 6:29 9,2 00:17:16 00:32:27 00:32:55 592
593 570 GRODZICKA-CIOŚ DOROTA WARSZAWA   POL K40-49 202 6:30 9,2 00:15:53 00:32:28 00:32:51 593
594 554 KOKOSZKA KAROLINA BUDZISKA 26   POL K14-29 121 6:30 9,2 00:18:17 00:32:28 00:33:37 594
595 960 MAJEWSKA KRYSTYNA POMIECHÓWEK   POL K30-39 241 6:30 9,2 00:16:13 00:32:29 00:32:40 595
596 742 RODAK - TWAROWSKA PATRYCJA   PEKAES TEAM   K40-49 203 6:30 9,2 00:17:17 00:32:29 00:33:24 596
597 64 CIEPLAK KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 242 6:30 9,2 00:17:24 00:32:29 00:33:30 597
598 1141 BEREDA ANITA     POL K40-49 204 6:30 9,2 00:15:23 00:32:30 00:32:35 598
599 438 CIEŚLAK MAGDALENA WARSZAWA   POL K30-39 243 6:31 9,2 00:15:27 00:32:33 00:32:44 599
600 265 CHOJNACKA ANNA GRODZISK MAZOWIECKI   POL K30-39 244 6:31 9,2 00:16:01 00:32:33 00:32:37 600
601 923 KACPROWICZ AGNIESZKA WARSZAWA   POL K40-49 205 6:31 9,2 00:17:32 00:32:33 00:33:04 601
602 915 ZAWADZKA ANNA ZĄBKI   POL K30-39 245 6:31 9,2 00:16:50 00:32:33 00:33:28 602
603 789 FILIM KATARZYNA KOTUŃ   POL K30-39 246 6:31 9,2 00:16:35 00:32:34 00:33:26 603
604 1023 NEUFF BEATA WARSZAWA   POL K40-49 206 6:31 9,2 00:17:00 00:32:34 00:33:06 604
605 456 ŁAPCZUK MONIKA WARSZAWA   POL K30-39 247 6:31 9,2 00:15:53 00:32:34 00:32:40 605
606 550 SZUSTAK JUSTYNA ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM POL K30-39 248 6:31 9,2 00:16:49 00:32:34 00:33:28 606
607 962 ZGRZYWA MARTA WARSZAWA   POL K40-49 207 6:31 9,2 00:17:31 00:32:35 00:33:05 607
608 237 ZDZIARSKA ANNA WARSZAWA   POL K30-39 249 6:32 9,2 00:16:45 00:32:38 00:33:08 608
609 43 BERDNIK-MUCHA ELWIRA GARWOLIN   POL K30-39 250 6:32 9,2 00:15:20 00:32:41 00:33:02 609
610 790 KOMINEK AGNIESZKA WŁADYSŁAWÓW   POL K40-49 208 6:32 9,2 00:17:24 00:32:41 00:33:31 610
611 826 RĄDLEWSKA MAŁGORZATA WARSZAWA MICHAŁ POL K40-49 209 6:32 9,2 00:17:24 00:32:41 00:33:31 611
612 374 ADYDAN ANNA GRODZISK MAZOWIECKI   POL K30-39 251 6:32 9,2 00:16:10 00:32:42 00:33:05 612
613 480 FELCZUK EDYTA WARSZAWA   POL K30-39 252 6:32 9,2 00:17:19 00:32:42 00:33:25 613
614 274 SZYMCZUK RENATA WARSZAWA   POL K40-49 210 6:32 9,2 00:17:45 00:32:42 00:33:39 614
615 103 UGORSKA MAGDALENA WARSZAWA   POL K40-49 211 6:33 9,2 00:17:11 00:32:45 00:33:36 615
616 362 LESZCZYŃSKA BEATA WARSZAWA ORPEA POLSKA POL K40-49 212 6:33 9,2 00:16:24 00:32:46 00:33:05 616
617 1101 KUDEREWSKA EDYTA     POL K30-39 253 6:34 9,1 00:17:33 00:32:51 00:33:49 617
618 130 SZYMUTKO MAGDALENA CIECHANÓW   POL K40-49 213 6:34 9,1 00:15:23 00:32:52 00:32:53 618
619 747 ŻUKOWSKA AGATA   PEKAES TEAM   K14-29 122 6:35 9,1 00:18:04 00:32:53 00:33:53 619
620 737 SZAFRAN KAROLINA WARSZAWA   POL K14-29 123 6:35 9,1 00:16:09 00:32:54 00:33:25 620
621 457 GAŁKA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K30-39 254 6:36 9,1 00:15:42 00:32:58 00:33:13 621
622 725 ZIELIŃSKA MAGDALENA WARSZAWA   POL K14-29 124 6:36 9,1 00:15:46 00:33:01 00:33:21 622
623 925 BAZYDŁO-EGIER DARIA WARSZAWA   POL K30-39 255 6:36 9,1 00:17:24 00:33:02 00:33:55 623
624 802 LEŚNIK BARBARA WARSZAWA   POL K40-49 214 6:36 9,1 00:17:25 00:33:02 00:33:55 624
625 321 ROSIŃSKA MONIKA WARSZAWA WYBIEGAJ SIEBIE POL K50-59 22 6:36 9,1 00:15:43 00:33:02 00:33:09 625
626 107 LEWTAK AGNIESZKA LEGIONOWO   POL K40-49 215 6:37 9,1 00:17:21 00:33:03 00:34:02 626
627 651 ZMIJEWSKA KASPRZAK JOANNA WARSZAWA   POL K40-49 216 6:37 9,1 00:15:32 00:33:03 00:33:18 627
628 1129 GRZEGORCZYK_BIELA MARZENA     POL K50-59 23 6:37 9,1 00:16:29 00:33:03 00:33:18 628
629 653 SOCHA MAGDALENA WARSZAWA   POL K40-49 217 6:37 9,1 00:15:45 00:33:04 00:33:11 629
630 664 TURYK-BALAS ANNA WARSZAWA   POL K30-39 256 6:37 9,1 00:17:31 00:33:05 00:34:23 630
631 1107 SIDOR JOANNA     POL K30-39 257 6:37 9,1 00:17:20 00:33:06 00:34:17 631
632 384 CUDNY HANNA WARSZAWA   POL K14-29 125 6:38 9,0 00:16:42 00:33:09 00:33:51 632
633 502 KULPIŃSKA-WOJDA BEATA WARSZAWA   POL K40-49 218 6:38 9,0 00:17:05 00:33:10 00:33:58 633
634 930 BAR ANTONINA WARSZAWA   POL K14-29 126 6:38 9,0 00:17:00 00:33:12 00:34:08 634
635 929 BAR KATARZYNA WARSZAWA   POL K40-49 219 6:38 9,0 00:17:01 00:33:12 00:34:08 635
636 510 TARGOŃSKA-NIEZGODA MARZENA WARSZAWA DE'BEŚCIAKI POL K50-59 24 6:39 9,0 00:16:48 00:33:14 00:34:15 636
637 804 PAKUŁA MAŁGORZATA WARSZAWA   POL K14-29 127 6:39 9,0 00:18:00 00:33:14 00:34:07 637
638 278 GOMULSKA ULA STOJADŁA   POL K14-29 128 6:39 9,0 00:17:18 00:33:16 00:33:50 638
639 596 BOMBALICKA KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 258 6:39 9,0 00:19:22 00:33:17 00:34:26 639
640 794 NOWAK MAŁGORZATA OTWOCK   POL K30-39 259 6:40 9,0 00:17:23 00:33:18 00:33:58 640
641 241 MACIEJA PAULINA WARSZAWA   POL K30-39 260 6:40 9,0 00:17:40 00:33:18 00:34:31 641
642 1050 KOWALCZYK ŻANETA PŁOCK   POL K30-39 261 6:40 9,0 00:18:00 00:33:19 00:34:33 642
643 1020 ŻEBROWSKA BASIA WARSZAWA   POL K40-49 220 6:40 9,0 00:17:30 00:33:21 00:33:49 643
644 817 RUTKOWSKA MARTA WARSZAWA   POL K30-39 262 6:41 9,0 00:16:42 00:33:24 00:34:14 644
645 707 LISOWSKA AGNIESZKA GÓRA KALWARIA KOMENDA GŁOWNA STRAŻY GRANICZNEJ POL K30-39 263 6:41 9,0 00:16:51 00:33:25 00:34:19 645
646 1055 WOJNAROWSKA MILENA WARSZAWA   POL K14-29 129 6:41 9,0 00:17:10 00:33:26 00:34:06 646
647 54 SIEMIŃSKA KATARZYNA WARSZAWA SAN WARSZAWA POL K30-39 264 6:41 9,0 00:17:19 00:33:26 00:33:56 647
648 1123 MOGIEWSKA RENATA   WOMENS WILANÓW POL K40-49 221 6:42 9,0 00:17:20 00:33:28 00:33:54 648
649 1090 WARDĘCKA ELZBIETA KIEŁPIN   POL K40-49 222 6:42 9,0 00:17:46 00:33:28 00:34:18 649
650 727 ŁYSAKOWSKA-WOJTOWICZ DAGMARA NADARZYN   POL K30-39 265 6:42 9,0 00:16:38 00:33:29 00:34:11 650
651 175 WAWRZYŃCZAK-BORUCH KATARZYNA ZGIERZ   POL K40-49 223 6:42 9,0 00:16:40 00:33:29 00:33:39 651
652 545 KORZEMSKA EWA ŻYRARDÓW   POL K50-59 25 6:43 8,9 00:16:58 00:33:33 00:34:02 652
653 1084 WÓJCIK ANNA WARSZAWA   POL K30-39 266 6:43 8,9 00:16:09 00:33:34 00:34:00 653
654 980 NASIŁOWSKA AGNIESZKA SIEDLCE PEKAO POL K40-49 224 6:43 8,9 00:17:39 00:33:34 00:34:47 654
655 153 BIŃKOWSKA MILENA WARSZAWA   POL K14-29 130 6:43 8,9 00:17:20 00:33:34 00:34:24 655
656 829 WOLNY ALICJA WARSZAWA   POL K30-39 267 6:43 8,9 00:18:15 00:33:35 00:34:42 656
657 823 GUŁA ASIA SIECHNICE   POL K30-39 268 6:43 8,9 00:18:14 00:33:36 00:34:42 657
658 1103 CABAŁA MAGDA     POL K14-29 131 6:43 8,9 00:18:16 00:33:36 00:34:43 658
659 938 BANACH-KUBIK IZABELA PRUSZKÓW   POL K40-49 225 6:43 8,9 00:17:00 00:33:37 00:34:38 659
660 1153 MATERA ANITA RADZYMIN   POL K30-39 269 6:44 8,9 00:16:45 00:33:38 00:33:57 660
661 455 GAWRYCH MAGDALENA ŁOCHÓW   POL K40-49 226 6:44 8,9 00:18:03 00:33:38 00:34:46 661
662 743 TRZCIŃSKA JUSTYNA   PEKAES TEAM   K40-49 227 6:44 8,9 00:18:37 00:33:38 00:34:45 662
663 863 BYŚ-MAJOCHA JOLANTA LEGIONOWO   POL K40-49 228 6:44 8,9 00:18:17 00:33:39 00:34:59 663
664 219 MACIOROWSKA ANNA PIASTÓW ROZBIEGANY PIASTÓW POL K30-39   6:44 8,9 00:17:37 00:33:40 00:34:26 664
665 337 PASZKOWSKA PAULINA WARSZAWA   POL K30-39 271 6:44 8,9 00:17:32 00:33:41 00:34:56 665
666 987 PILARSKA KATARZYNA PIASTÓW ROZBIEGANY PIASTÓW POL K30-39 272 6:44 8,9 00:17:37 00:33:41 00:34:26 666
667 322 BANACZYK BEATA WARSZAWA   POL K30-39 273 6:44 8,9 00:17:32 00:33:42 00:34:57 667
668 39 PRZYBYLAK WANDA PIASTÓW ROZBIEGANY PIASTÓW POL K60+ 8 6:44 8,9 00:17:37 00:33:42 00:34:26 668
669 95 PIOTROWSKA ANNA WARSZAWA   POL K40-49 229 6:44 8,9 00:18:55 00:33:42 00:34:47 669
670 96 PIOTROWSKA DOROTA WARSZAWA   POL K50-59 26 6:44 8,9 00:18:55 00:33:42 00:34:46 670
671 110 CIBORSKA KATARZYNA WARSZAWA PINK TEAM POL K30-39 274 6:45 8,9 00:16:02 00:33:43 00:33:56 671
672 41 ZYŚK AGNIESZKA WARSZAWA   POL K30-39 275 6:45 8,9 00:17:15 00:33:44 00:34:47 672
673 98 REŚKO-ZACHARA MARZANNA MARKI   POL K50-59 27 6:45 8,9 00:18:16 00:33:44 00:35:02 673
674 185 ZACHARA MARIA MARKI   POL K14-29 132 6:45 8,9 00:18:17 00:33:44 00:35:02 674
675 246 BORKOWSKA DOROTA CHRZĘSNE   POL K40-49 230 6:45 8,9 00:16:54 00:33:46 00:34:56 675
676 816 SMOLEŃSKA PAULINA WARSZAWA   POL K30-39 276 6:45 8,9 00:16:09 00:33:47 00:34:02 676
677 495 SIKORSKA MARTA PRUSZKÓW   POL K30-39 277 6:45 8,9 00:16:52 00:33:47 00:34:14 677
678 203 POGORZELSKA BARBARA CIACHANÓQ   POL K40-49 231 6:45 8,9 00:17:08 00:33:47 00:34:35 678
679 715 MULTAN JUSTYNA WARSZAWA   POL K14-29 133 6:45 8,9 00:17:21 00:33:47 00:34:35 679
680 610 LACHOWICZ ANETA PASŁĘK   POL K14-29 134 6:46 8,9 00:18:24 00:33:49 00:34:54 680
681 220 POBIKROWSKA JOANNA WIELISZEW   POL K30-39 278 6:46 8,9 00:16:19 00:33:50 00:34:10 681
682 612 DUDA ANITA DOSIN   POL K14-29 135 6:46 8,9 00:18:24 00:33:50 00:34:55 682
683 580 KONOPKA ANETA LUBLIN   POL K40-49 232 6:46 8,9 00:17:33 00:33:51 00:35:13 683
684 1130 ZOCHNIAK ANNA     POL K50-59 28 6:46 8,9 00:17:29 00:33:52 00:34:21 684
685 746 GAJEK SYLWIA   PEKAES TEAM   K14-29 136 6:47 8,8 00:18:48 00:33:56 00:35:01 685
686 312 MIKOŁAJCZYK-LASKUS MARZENA ŁOMIANKI   POL K40-49 233 6:48 8,8 00:17:40 00:33:58 00:34:51 686
687 494 MŁYNARCZYK BOGUMIŁA BIAŁOBRZEGI   POL K40-49 234 6:48 8,8 00:17:42 00:33:58 00:35:09 687
688 299 STASIAK MARLENA WARSZAWA   POL K30-39 279 6:48 8,8 00:17:29 00:33:59 00:34:37 688
689 951 GĄSIOREK AGNIESZKA WIELISZEW   POL K40-49 235 6:48 8,8 00:16:51 00:34:01 00:34:35 689
690 415 LUBASZKA KATARZYNA MIŃSK MAZOWIECKI   POL K40-49 236 6:49 8,8 00:16:07 00:34:03 00:34:27 690
691 581 BIAŁOGRODZKA DOROTA PIASECZNO   POL K30-39 280 6:49 8,8 00:17:00 00:34:05 00:34:28 691
692 504 FIJOŁEK EWA WARSZAWA   POL K30-39 281 6:49 8,8 00:18:13 00:34:05 00:34:40 692
693 503 SZMIDT LINDA WARSZAWA   POL K30-39 282 6:49 8,8 00:18:13 00:34:05 00:34:40 693
694 521 KAROLAK JOANNA TARCZYN /SUCHODÓŁ   POL K40-49 237 6:49 8,8 00:17:49 00:34:06 00:35:01 694
695 522 TAJERKAUF ANNA RASZYN   POL K30-39 283 6:49 8,8 00:17:49 00:34:06 00:35:01 695
696 544 BLISZCZAK AGNIESZKA PIASECZNO PRIMARIS POL K30-39 284 6:49 8,8 00:15:49 00:34:07 00:34:12 696
697 444 CHRZANOWSKA SYLWIA WARSZAWA   POL K14-29 137 6:49 8,8 00:17:43 00:34:07 00:34:45 697
698 160 KROSZKA BEATA WARSZAWA   POL K40-49 238 6:50 8,8 00:17:38 00:34:08 00:35:01 698
699 1065 WIŚNIEWSKA MONIKA WARSZAWA   POL K14-29 138 6:50 8,8 00:17:43 00:34:08 00:34:46 699
700 732 MIZERA JUSTYNA WARSZAWA OLIMPIAKOS POL K30-39 285 6:50 8,8 00:18:18 00:34:09 00:35:21 700
701 809 KOSIŃSKA BLANKA     POL K30-39 286 6:50 8,8 00:17:39 00:34:10 00:34:56 701
702 20 HYLIŃSKA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K40-49 239 6:50 8,8 00:18:07 00:34:10 00:35:04 702
703 910 NIEMIRSKA WERONIKA RAŹNIEWO   POL K14-29 139 6:50 8,8 00:18:23 00:34:10 00:35:17 703
704 909 NIEMIRSKA KLAUDIA RAŹNIEWO   POL K14-29 140 6:50 8,8 00:18:23 00:34:11 00:35:18 704
705 225 WÓJCICKA DOROTA SOSNOWIEC   POL K30-39 287 6:51 8,8 00:16:36 00:34:13 00:35:02 705
706 168 SZYMCZYK MAŁGORZATA WARSZAWA   POL K40-49 240 6:51 8,8 00:17:38 00:34:17 00:35:11 706
707 965 ŚWIDERSKA ANNA WARSZAWA   POL K14-29 141 6:51 8,8 00:17:47 00:34:17 00:35:38 707
708 696 JAKUBOWSKA NATALIA WARSZAWA   POL K30-39 288 6:52 8,7 00:16:57 00:34:18 00:34:55 708
709 126 NOWACKA PATRYCJA WARSZAWA   POL K14-29 142 6:52 8,7 00:16:58 00:34:18 00:34:55 709
710 518 MROZIK ANNA WARSZAWA   POL K14-29 143 6:52 8,7 00:16:12 00:34:20 00:34:41 710
711 679 KOZYRA BEATA WARSZAWA   POL K40-49 241 6:52 8,7 00:16:47 00:34:20 00:34:54 711
712 889 SZLĄZAK ŁUKASZ WOLA GOŁKOWSKA UNILOGO RUNNING TEAM POL K14-29 144 6:52 8,7 00:17:59 00:34:21 00:34:54 712
713 856 WÓJCIKOWSKA LUCYNA PIASECZNO   POL K30-39 289 6:52 8,7 00:17:59 00:34:21 00:34:54 713
714 85 BARTOSIK KRYSTYNA ZGIERZ   POL K60+ 9 6:52 8,7 00:17:44 00:34:22 00:34:50 714
715 966 MELSKA KAROLINA WARSZAWA   POL K30-39 290 6:53 8,7 00:17:51 00:34:23 00:35:01 715
716 720 ZIOBRO - PROSTKO KATARZYNA WARSZAWA SIOSTRY ZET POL K30-39 291 6:53 8,7 00:16:21 00:34:26 00:34:46 716
717 662 MURAWSKA KAROLINA WARSZAWA   POL K30-39 292 6:53 8,7 00:17:00 00:34:27 00:34:50 717
718 275 NOŻYŃSKA SYLWIA WARSZAWA   POL K30-39 293 6:53 8,7 00:18:20 00:34:27 00:35:43 718
719 719 GOLACKA-PIOTROWSKA BEATA WARSZAWA   POL K40-49 242 6:54 8,7 00:16:41 00:34:28 00:34:54 719
720 467 ZIOMEK LIGIA WARSZAWA   POL K40-49 243 6:54 8,7 00:16:44 00:34:28 00:34:55 720
721 805 JASEK PAULINA WARSZAWA   POL K14-29 145 6:54 8,7 00:18:00 00:34:29 00:35:22 721
722 273 RADULSKA BEATA WARSZAWA   POL K40-49 244 6:54 8,7 00:16:41 00:34:31 00:34:44 722
723 646 FOK MARTA WARSZAWA   POL K40-49 245 6:54 8,7 00:17:38 00:34:31 00:35:47 723
724 537 SKOŚKIEWICZ BEATA BOROWA GÓRA   POL K40-49 246 6:54 8,7 00:17:57 00:34:32 00:35:23 724
725 1132 BARANEK AGNIESZKA     POL K30-39 294 6:55 8,7 00:17:44 00:34:34 00:35:27 725
726 560 SIWEK ANNA WARSZAWA DEBEŚCIAKI POL K30-39 295 6:55 8,7 00:17:22 00:34:35 00:35:24 726
727 93 PŁOMIŃSKA KAROLINA ŁÓDŹ   POL K40-49 247 6:55 8,7 00:17:29 00:34:36 00:34:59 727
728 609 MIERZEJEWSKA ANNA WARSZAWA   POL K40-49 248 6:55 8,7 00:18:04 00:34:36 00:35:19 728
729 803 GOLISZEK MAGDALENA WARSZAWA   POL K30-39 296 6:56 8,7 00:17:35 00:34:38 00:35:29 729
730 392 KARASEK ANNA WARSZAWA HEARTTEAM POL K40-49 249 6:56 8,7 00:18:44 00:34:40 00:35:55 730
731 279 UZIĘBŁO-ŻYCZKOWSKA BEATA WARSZAWA   POL K40-49 250 6:56 8,7 00:18:57 00:34:40 00:35:55 731
732 381 NADOLSKA ANIA WARSZAWA   POL K40-49 251 6:56 8,6 00:17:17 00:34:41 00:35:29 732
733 139 STANKIEWICZ EDYTA PRUSZKÓW   POL K40-49 252 6:56 8,6 00:17:17 00:34:41 00:35:29 733
734 569 MOLSKA SYLWIA ŁOCHÓW   POL K30-39 297 6:57 8,6 00:18:18 00:34:46 00:35:56 734
735 1140 ARKITA BEATA     POL K40-49 253 6:57 8,6 00:17:24 00:34:47 00:35:03 735
736 132 STACHERA SYLWIA WARSZAWA   POL K40-49 254 6:58 8,6 00:17:08 00:34:48 00:35:29 736
737 713 TOMASZEWSKA JOANNA WARSZAWA   POL K30-39 298 6:58 8,6 00:17:14 00:34:48 00:35:23 737
738 926 PIWOWARCZYK ALEKSANDRA KOŃSKIE   POL K30-39 299 6:58 8,6 00:17:53 00:34:50 00:35:57 738
739 232 OSÓWNIAK BEATA SOCHACZEW BBKTS POL K40-49 255 6:58 8,6 00:19:02 00:34:50 00:36:05 739
740 911 MICEWICZ BASIA WARSZAWA PANI POL K30-39 300 6:58 8,6 00:15:46 00:34:50 00:35:00 740
741 994 SANIKOWSKA URSZULA WARSZAWA   POL K30-39 301 6:58 8,6 00:18:02 00:34:50 00:35:55 741
742 700 PIWOWARCZYK APOLONIA WARSZAWA   POL K30-39 302 6:58 8,6 00:17:53 00:34:51 00:35:58 742
743 995 OSTAS LIDIA WARSZAWA   POL K30-39 303 6:58 8,6 00:18:02 00:34:51 00:35:56 743
744 507 FIRLEJ MAGDALENA LEGIONOWO   POL K40-49 256 6:59 8,6 00:16:57 00:34:54 00:35:00 744
745 505 MAZIOPA BEATA LEGIONOWO   POL K50-59 29 6:59 8,6 00:16:57 00:34:54 00:35:00 745
746 535 OTTO ZDZISŁAWA WARSZAWA HARLEY DAVIDSON POL K60+ 10 6:59 8,6 00:18:17 00:34:56 00:35:47 746
747 759 GOMULKIEWICZ ANNA   PEKAES TEAM   K30-39 304 6:59 8,6 00:18:39 00:34:56 00:36:00 747
748 351 JACKL KINGA WARSZAWA STORA ENSO POL K30-39 305 7:00 8,6 00:19:28 00:35:01 00:36:22 748
749 434 ZALEWSKA EWELINA OSTROŁĘKA   POL K30-39 306 7:00 8,6 00:16:55 00:35:02 00:35:23 749
750 903 DZIEWONSKA KLAUDIA POZNAN   POL K14-29 146 7:01 8,6 00:17:12 00:35:04 00:35:30 750
751 176 MIERZEJEWSKA ASTRIDA WARSZAWA   POL K30-39 307 7:01 8,6 00:17:28 00:35:04 00:35:28 751
752 136 WASZCZYSZYN BOŻENA JABŁONNA I LOVE PRZYLESIE POL K40-49 257 7:01 8,6 00:17:28 00:35:04 00:35:27 752
753 902 BAJERSKA ALEKSANDRA WARSZAWA   POL K14-29 147 7:01 8,6 00:17:12 00:35:05 00:35:31 753
754 177 CZAPSKA ADRIANNA WARSZAWA   POL K14-29 148 7:01 8,6 00:17:12 00:35:05 00:35:31 754
755 1079 WASILEWSKA MONIKA WARSZAWA   POL K40-49 258 7:01 8,5 00:17:57 00:35:07 00:35:48 755
756 238 DOBRZYŃSKA MONIKA WARSZAWA   POL K40-49 259 7:02 8,5 00:19:27 00:35:08 00:36:24 756
757 308 BUCZAK DOROTA WARSZAWA   POL K30-39 308 7:02 8,5 00:16:08 00:35:09 00:35:24 757
758 780 SMALA DOROTA WARSZAWA SKLEP MBG POL K40-49 260 7:02 8,5 00:17:22 00:35:10 00:35:35 758
759 193 TRZESZCZKOWSKA RENATA ZĄBKI   POL K30-39 309 7:02 8,5 00:16:23 00:35:10 00:35:33 759
760 195 JATKOWSKA JULIA LEGIONOWO   POL K14-29 149 7:02 8,5 00:17:22 00:35:10 00:35:33 760
761 652 OSIPOWICZ-ROSIŃSKA KASIA WARSZAWA   POL K30-39 310 7:02 8,5 00:18:40 00:35:10 00:36:28 761
762 704 BORKOWSKA ELŻBIETA SEROCK   POL K40-49 261 7:02 8,5 00:18:15 00:35:12 00:36:32 762
763 76 JATKOWSKA MARTA LEGIONOWO   POL K30-39 311 7:02 8,5 00:17:22 00:35:12 00:35:33 763
764 401 LESZCZYŃSKA ELWIRA WARSZAWA   POL K30-39 312 7:03 8,5 00:16:33 00:35:13 00:35:22 764
765 468 SKUZIŃSKA JUSTYNA BOGURZYN   POL K30-39 313 7:03 8,5 00:17:55 00:35:13 00:35:37 765
766 443 CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ ANETA WROCŁAW   POL K30-39 314 7:03 8,5 00:18:09 00:35:13 00:36:10 766
767 361 SZKLARSKA KATARZYNA BOGURZYNEK   POL K30-39 315 7:03 8,5 00:17:54 00:35:14 00:35:38 767
768 442 NIECHWIADOWICZ ANNA WARSZAWA   POL K30-39 316 7:03 8,5 00:18:12 00:35:14 00:36:12 768
769 956 FUSIK AGNIESZKA WARSZAWA   POL K50-59 30 7:03 8,5 00:18:00 00:35:17 00:36:34 769
770 957 BEDNARCZYK MARIOLA WARSZAWA   POL K14-29 150 7:04 8,5 00:18:00 00:35:18 00:36:35 770
771 1064 RYBKA NATALIA CEMPKOWO   POL K14-29 151 7:04 8,5 00:18:40 00:35:18 00:36:23 771
772 496 JAKUSZEWSKA KATARZYNA WARSZAWA   POL K14-29 152 7:04 8,5 00:18:18 00:35:19 00:35:49 772
773 605 BARTNIKOWSKA AGATA STARE DŁUTOWO   POL K30-39 317 7:04 8,5 00:18:35 00:35:20 00:35:45 773
774 254 BRZOZOWSKA MARTA ŻUROMIN   POL K30-39 318 7:04 8,5 00:18:36 00:35:20 00:35:45 774
775 859 MICHALSKA JUSTYNA PRUSZKÓW   POL K30-39 319 7:04 8,5 00:16:40 00:35:20 00:35:44 775
776 614 BUDNA-JANOWSKA NATALIA WARSZAWA   POL K40-49 262 7:04 8,5 00:18:28 00:35:21 00:36:30 776
777 583 RYBKA ANNA CEMPKOWO   POL K40-49 263 7:04 8,5 00:18:40 00:35:21 00:36:23 777
778 436 JAGUCKA-GĘBALA BEATA WARSZAWA   POL K30-39 320 7:04 8,5 00:18:58 00:35:21 00:36:41 778
779 356 ŁOBACZ NATALIA WARSZAWA STORA ENSO POL K14-29 153 7:05 8,5 00:19:28 00:35:25 00:36:48 779
780 853 PĘDZISZ AGNIESZKA WARSZAWA EVERTON POL K40-49 264 7:05 8,5 00:17:57 00:35:27 00:36:19 780
781 716 CICHOCKA MAGDALENA WARSZAWA   POL K30-39 321 7:05 8,5 00:18:04 00:35:27 00:36:19 781
782 786 ORŁOWSKA KAMILLA PIASECZNO   POL K40-49 265 7:05 8,5 00:18:01 00:35:27 00:36:27 782
783 211 FRANKEL-DOMINIK MARTA WARSZAWA AKADEMIA WALKI POL K14-29 154 7:06 8,5 00:17:56 00:35:28 00:36:20 783
784 997 STOLARCZYK AGATA WARSZAWA   POL K14-29 155 7:06 8,5 00:17:58 00:35:28 00:36:20 784
785 787 BORYCZKO AGNIESZKA PIASECZNO   POL K40-49 266 7:06 8,5 00:18:01 00:35:28 00:36:28 785
786 563 FILIPOWSKA-CZAJKA KATARZYNA WARSZAWA   POL K50-59 31 7:06 8,5 00:18:36 00:35:29 00:36:12 786
787 599 KOWNACKA EDYTA WARSZAWA   POL K40-49 267 7:06 8,5 00:18:36 00:35:29 00:36:12 787
788 404 SOWIŃSKA MONIKA WARSZAWA   POL K30-39 322 7:07 8,4 00:18:25 00:35:34 00:36:12 788
789 446 RUDNICKA WIOLETTA WARSZAWA   POL K30-39 323 7:07 8,4 00:18:25 00:35:35 00:36:12 789
790 12 SAJEWSKA KAROLINA WARSZAWA   POL K30-39 324 7:07 8,4 00:18:43 00:35:37 00:36:33 790
791 28 ROSŁON MONIKA MIĘDZYLEŚ 21A MORSY WOŁOMIN KOBYŁKA POL K30-39 325 7:08 8,4 00:17:35 00:35:40 00:36:06 791
792 744 BUDZAJ MARTA   PEKAES TEAM   K40-49 268 7:08 8,4 00:19:47 00:35:40 00:36:43 792
793 476 KLIMECKA-MATEŃCZUK MAŁGORZATA WARSZAWA   POL K40-49 269 7:09 8,4 00:18:47 00:35:44 00:36:57 793
794 14 PŁOMIŃSKA IZABELA WARSZAWA   POL K30-39 326 7:09 8,4 00:17:58 00:35:45 00:36:31 794
795 268 KOWALSKA AGATA WARSZAWA   POL K30-39 327 7:09 8,4 00:21:39 00:35:45 00:36:55 795
796 947 NIEDZIELA KAMILA WARSZAWA   POL K30-39 328 7:09 8,4 00:21:39 00:35:45 00:36:55 796
797 32 SŁOWIKOWSKA JOANNA WARSZAWA   POL K30-39 329 7:09 8,4 00:18:01 00:35:46 00:36:33 797
798 648 SZCZUTOWSKA OLGA STEFANOWO   POL K40-49 270 7:10 8,4 00:18:34 00:35:50 00:36:34 798
799 513 KACZOR IZABELA RASZYN BUK WYGODA S.C. R.I.STEGIENKA POL K40-49 271 7:10 8,4 00:18:35 00:35:50 00:36:34 799
800 514 KACZOR MARTA RASZYN BUK WYGODA S.C. R.I.STEGIENKA POL K14-29 156 7:10 8,4 00:18:36 00:35:50 00:36:34 800
801 411 DROŃSKA BARBARA WARSZAWA   POL K30-39 330 7:10 8,4 00:17:04 00:35:52 00:35:59 801
802 173 MAROSZEK JADWIGA WARSZAWA   POL K30-39 331 7:10 8,4 00:17:24 00:35:52 00:36:22 802
803 69 PAPROCKA EWA WARSZAWA BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN POL K40-49 272 7:11 8,4 00:18:57 00:35:54 00:36:54 803
804 396 KOŁODZIEJAK KATARZYNA WARSZAWA   POL K40-49 273 7:11 8,4 00:17:50 00:35:54 00:36:35 804
805 394 GALAS AGATA WARSZAWA HEART TEAM POL K30-39 332 7:11 8,4 00:19:19 00:35:55 00:37:10 805
806 1026 KOSZUTSKA KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 333 7:11 8,3 00:18:27 00:35:56 00:37:08 806
807 391 KAŹMIERCZAK-DZIUK ANNA WARSZAWA HEARTTEAM POL K40-49 274 7:11 8,3 00:19:18 00:35:56 00:37:11 807
808 403 SCICIŃSKA OLGA WARSZAWA   POL K30-39 334 7:11 8,3 00:19:18 00:35:57 00:37:12 808
809 558 CICHECKA MAGDALENA WARSZAWA   POL K30-39 335 7:12 8,3 00:19:19 00:35:59 00:37:07 809
810 297 SOBÓTKA KAROLINA PRUSZKÓW   POL K14-29 157 7:12 8,3 00:19:19 00:35:59 00:37:07 810
811 561 RUDZIŃSKA KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 336 7:13 8,3 00:17:52 00:36:03 00:36:43 811
812 876 OLCZYK KATARZYNA NOWA IWICZNA   POL K50-59 32 7:13 8,3 00:18:21 00:36:03 00:37:04 812
813 347 JOŃCZYK-ZIĘBA EWA WARSZAWA STORA ENSO POL K40-49 275 7:14 8,3 00:19:28 00:36:08 00:37:29 813
814 349 KUKLIŃSKA IZABELA WARSZAWA STORA ENSO POL K40-49 276 7:14 8,3 00:19:31 00:36:08 00:37:29 814
815 282 CICHOCKA RENATA WARSZAWA   POL K40-49 277 7:14 8,3 00:19:05 00:36:09 00:37:25 815
816 555 GODLEWSKA ALEKSANDRA WARSZAWA   POL K30-39 337 7:14 8,3 00:19:14 00:36:10 00:37:12 816
817 1089 NAKONECHNIUK IRYNA PIASECZNO   POL K30-39 338 7:14 8,3 00:18:45 00:36:12 00:37:13 817
818 572 OKUROWSKA MARLENA BŁONIE   POL K14-29 158 7:14 8,3 00:18:51 00:36:12 00:37:14 818
819 973 SZYMANSKA-SOLTYSIAK AGNIESZKA PIASECZNO   POL K40-49 278 7:15 8,3 00:18:45 00:36:13 00:37:15 819
820 18 KRASKA KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 339 7:15 8,3 00:18:11 00:36:13 00:37:11 820
821 1021 STAWICKA ANETA WARSZAWA   POL K40-49 279 7:15 8,3 00:18:53 00:36:16 00:37:16 821
822 631 KABAT KATARZYNA OTWOCK   POL K40-49 280 7:15 8,3 00:19:03 00:36:16 00:37:27 822
823 1091 KURKIEWICZ SYLWIA OTWOCK   POL K40-49 281 7:15 8,3 00:19:03 00:36:16 00:37:27 823
824 969 KARBOWIAK MONIKA PNIEWY   POL K40-49 282 7:16 8,3 00:18:53 00:36:18 00:37:18 824
825 986 LEWANDOWSKA BARBARA WARSZAWA - POL K30-39 340 7:16 8,3 00:19:13 00:36:18 00:37:08 825
826 1106 JASIUL MARIOLA     POL K40-49 283 7:16 8,3 00:18:14 00:36:20 00:37:05 826
827 207 SAJNÓG DOROTA WARSZAWA   POL K40-49 284 7:16 8,3 00:18:14 00:36:21 00:36:51 827
828 867 ZIEMICHÓD EMILIA WARSZAWA   POL K14-29 159 7:16 8,3 00:19:20 00:36:21 00:37:40 828
829 736 DOLEGA MONIKA WARSZAWA   POL K30-39 341 7:16 8,2 00:18:02 00:36:22 00:36:50 829
830 760 BURTKA-HOŁDAK KAROLINA   PEKAES TEAM   K30-39 342 7:17 8,2 00:18:31 00:36:25 00:37:25 830
831 464 ŚRÓDKA IWONA WARSZAWA PPP* POL K40-49 285 7:17 8,2 00:19:20 00:36:26 00:37:36 831
832 60 DĘBSKA ANETA WARSZAWA   POL K30-39 343 7:18 8,2 00:18:23 00:36:32 00:37:32 832
833 475 DYNOWSKA SYLWIA WARSZAWA   POL K14-29 160 7:19 8,2 00:18:48 00:36:34 00:37:25 833
834 221 FALKOWSKA MARIA GĄBIN   POL K30-39 344 7:19 8,2 00:18:48 00:36:34 00:37:25 834
835 205 GRONCZEWSKA DOROTA PŁOCK   POL K40-49 286 7:19 8,2 00:18:48 00:36:34 00:37:25 835
836 318 OKRZEJSKA MONIKA WARSZAWA   POL K30-39 345 7:19 8,2 00:19:27 00:36:35 00:37:51 836
837 178 KOPYŚ MAGDALENA ŻYRARDÓW   POL K14-29 161 7:19 8,2 00:18:39 00:36:36 00:37:23 837
838 430 STEGIENKA KAROLINA ŁAZY BUK WYGODA S.C. R.I.STEGIENKA POL K30-39 346 7:19 8,2 00:18:57 00:36:36 00:37:22 838
839 584 STĘPNIEWSKA IZABELA WARSZAWA   POL K40-49 287 7:19 8,2 00:18:50 00:36:37 00:37:26 839
840 660 TUPALSKA JANINA WARSZAWA   POL K50-59 33 7:20 8,2 00:19:40 00:36:38 00:37:53 840
841 59 TRAWIŃSKA KATARZYNA WARSZAWA KOLIBER TEAM POL K30-39 347 7:20 8,2 00:19:21 00:36:39 00:37:54 841
842 577 MARCINKOWSKA RENATA SOCHACZEW   POL K60+ 11 7:20 8,2 00:18:32 00:36:42 00:37:12 842
843 46 TUKENDORF BARBARA WARSZAWA RKATHLETICS POL K60+ 12 7:21 8,2 00:19:41 00:36:43 00:38:02 843
844 244 MICHAŁOWSKA KATARZYNA WARSZAWA RK ATHLETICS POL K40-49 288 7:21 8,2 00:19:42 00:36:44 00:38:02 844
845 234 KALINOWSKA MARLENA WARSZAWA   POL K30-39 348 7:23 8,1 00:18:42 00:36:53 00:37:18 845
846 218 KUJAWA ANNA WARSZAWA   POL K30-39 349 7:24 8,1 00:19:10 00:37:02 00:37:38 846
847 217 MARTYNIUK EWELINA LEGIONOWO   POL K30-39 350 7:24 8,1 00:19:10 00:37:02 00:37:38 847
848 839 KOBYLIŃSKA MONIKA WARSZAWA   POL K40-49 289 7:25 8,1 00:18:16 00:37:03 00:37:39 848
849 820 CZAPLICKA JULITA PIASECZNO   POL K14-29 162 7:25 8,1 00:19:12 00:37:03 00:38:20 849
850 710 SZENEJKO KAMILA WARSZAWA   POL K30-39 351 7:26 8,1 00:19:42 00:37:08 00:38:14 850
851 711 WORSZTYNOWICZ IZABELA WARSZAWA   POL K30-39 352 7:26 8,1 00:19:43 00:37:08 00:38:14 851
852 425 STEGIENKA RENATA RASZYN BUK WYGODA S.C. R.I.STEGIENKA POL K50-59 34 7:27 8,1 00:18:30 00:37:15 00:38:00 852
853 338 JUREK BEATA WARSZAWA   POL K50-59 35 7:28 8,0 00:19:16 00:37:19 00:38:22 853
854 423 PAJĄKOWSKA EWA WARSZAWA   POL K50-59 36 7:28 8,0 00:19:16 00:37:19 00:38:22 854
855 968 LACH MARTA WARSZAWA SLOW JOGGING WARSZAWA POL K30-39 353 7:28 8,0 00:19:07 00:37:20 00:38:07 855
856 285 BURY BEATA WARSZAWA   POL K40-49 290 7:28 8,0 00:19:15 00:37:20 00:38:22 856
857 506 DUDZIŃSKA SABINA GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI POL K30-39 354 7:28 8,0 00:19:22 00:37:20 00:38:20 857
858 420 PYTKOWSKA KLAUDIA WARSZAWA   POL K14-29 163 7:28 8,0 00:19:22 00:37:20 00:38:20 858
859 665 SZMAJDZIŃSKA IZABELA WARSZAWA   POL K40-49 291 7:28 8,0 00:19:12 00:37:21 00:38:39 859
860 1120 PIETRASIK ANNA     POL K30-39 355 7:28 8,0 00:19:22 00:37:22 00:38:39 860
861 213 LASKOWSKA MARTA WARSZAWA   POL K30-39 356 7:29 8,0 00:18:57 00:37:24 00:38:23 861
862 300 TOMASZEWSKA LIDIA CZARNY LAS   POL K40-49 292 7:29 8,0 00:18:51 00:37:24 00:38:12 862
863 509 BIAŁOSZEWSKA ANNA WARSZAWA DE'BEŚCIAKI POL K50-59 37 7:29 8,0 00:18:58 00:37:24 00:38:25 863
864 201 KARKUT IWONA DZIAŁDOWO   POL K40-49 293 7:29 8,0 00:18:35 00:37:25 00:37:51 864
865 212 SZARFENBERG SYLWIA WARSZAWA MY COMPANY POLSKA POL K40-49 294 7:29 8,0 00:18:51 00:37:25 00:38:12 865
866 428 MALISZEWSKA ALICJA ŁOMIANKI MOTOINTEGRATOR POL K40-49 295 7:31 8,0 00:22:59 00:37:33 00:37:33 866
867 841 BIEGA JOANNA WARSZAWA   POL K30-39 357 7:31 8,0 00:19:07 00:37:34 00:38:21 867
868 370 TSHISENSE MARTA WARSZAWA CAŁA TWOJA POL K40-49 296 7:32 8,0 00:18:38 00:37:39 00:38:07 868
869 1072 KOSIŃSKA JUSTYNA WARSZAWA   POL K30-39 358 7:33 8,0 00:19:07 00:37:44 00:38:43 869
870 799 WŁODARZ JOANNA WARSZAWA   POL K30-39 359 7:33 8,0 00:19:07 00:37:44 00:38:43 870
871 88 SKRZYPEK JUSTYNA WARSZAWA   POL K40-49 297 7:34 7,9 00:19:37 00:37:51 00:38:57 871
872 90 WAGNER IWONA WARSZAWA   POL K40-49 298 7:34 7,9 00:19:37 00:37:51 00:38:57 872
873 933 WITKOWSKA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K30-39 360 7:35 7,9 00:19:29 00:37:54 00:39:10 873
874 1004 OLESIŃSKA KATARZYNA     POL K50-59 38 7:35 7,9 00:18:16 00:37:54 00:38:18 874
875 798 KAMIŃSKA ALEKSANDRA WARSZAWA   POL K30-39 361 7:35 7,9 00:19:55 00:37:55 00:38:52 875
876 91 KŁOS ANNA WARSZAWA   POL K40-49 299 7:37 7,9 00:19:38 00:38:04 00:39:23 876
877 946 DUDEK MAGDA WARSZAWA   POL K30-39 362 7:37 7,9 00:19:39 00:38:04 00:39:23 877
878 375 RZEWUSKA MARTYNA WARSZAWA   POL K14-29 164 7:37 7,9 00:20:57 00:38:05 00:39:15 878
879 124 WŁODYGA WIOLETTA WARSZAWA   POL K40-49 300 7:37 7,9 00:18:24 00:38:07 00:38:26 879
880 319 JAWORSKA BEATA WARSZAWA   POL K30-39 363 7:38 7,9 00:18:40 00:38:09 00:38:50 880
881 1108 WINIARSKA-TUSZNIO MAGDALENA     POL K30-39 364 7:39 7,8 00:18:06 00:38:14 00:38:14 881
882 183 SZLING AGNIESZKA WARSZAWA   POL K40-49 301 7:39 7,8 00:19:04 00:38:16 00:38:19 882
883 589 KACZMAREK PAULINA WARSZAWA   POL K14-29 165 7:39 7,8 00:19:01 00:38:17 00:39:11 883
884 936 MINDA ELŻBIETA WARSZAWA   POL K30-39 365 7:43 7,8 00:19:31 00:38:34 00:39:08 884
885 1061 PAWLICKA HANNA WARSZAWA   POL K30-39 366 7:43 7,8 00:19:13 00:38:36 00:39:33 885
886 1088 WOJCIECHOWSKA KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 367 7:43 7,8 00:19:32 00:38:37 00:39:08 886
887 985 RÓŻAŃSKA ELŻBIETA WIĄZOWNA   POL K40-49 302 7:45 7,7 00:19:20 00:38:44 00:39:18 887
888 239 BORKOWSKA JOANNA WARSZAWA   POL K14-29 166 7:46 7,7 00:20:39 00:38:50 00:39:31 888
889 793 LESIEWICZ ANNA PIASTÓW   POL K14-29 167 7:46 7,7 00:18:59 00:38:51 00:39:00 889
890 797 PRASEK ANNA RADOM   POL K40-49 303 7:47 7,7 00:19:15 00:38:55 00:39:17 890
891 881 WINIAREK IWONA WARSZAWA KLUB BIEGACZA LOT POL K30-39 368 7:48 7,7 00:19:30 00:38:58 00:40:06 891
892 882 WOJCIECHOWICZ ANNA GDAŃSK   POL K30-39 369 7:48 7,7 00:19:30 00:38:58 00:40:06 892
893 393 MIELNICZUK MARTA WARSZAWA HEART TEAM POL K14-29 168 7:49 7,7 00:19:43 00:39:03 00:40:19 893
894 531 SCICIŃSKA KARINA WARSZAWA   POL K14-29 169 7:49 7,7 00:19:43 00:39:05 00:40:21 894
895 329 KALISTA BEATA DUCHNÓW   POL K50-59 39 7:49 7,7 00:20:56 00:39:05 00:40:15 895
896 857 CHWAŚCIŃSKA MAGDALENA WARSZAWA   POL K40-49 304 7:49 7,7 00:19:22 00:39:07 00:39:54 896
897 304 DOBOSZ URSZULA CHYLICZKI BIEGUNKI KABACKIE POL K30-39 370 7:50 7,7 00:18:55 00:39:08 00:39:27 897
898 33 SAMBORSKA MAGDALENA WARSZAWA   POL K30-39 371 7:50 7,7 00:19:33 00:39:08 00:39:58 898
899 339 GALOCZ-ILKOW AGNIESZKA JOZEFOSLAW BIEGUNKI KABACKIE POL K40-49 305 7:50 7,7 00:18:55 00:39:09 00:39:28 899
900 294 OLSZAK MARIETTA JÓZEFOSŁAW   POL K40-49 306 7:50 7,7 00:18:56 00:39:10 00:39:28 900
901 1035 STALA-BOUTIE BEATA PIASECZNO   POL K40-49 307 7:50 7,7 00:18:56 00:39:10 00:39:28 901
902 306 WYSOCKA ŁUGOWOJ DOROTA PIASECZNO BIEGUNKI KABACKIE POL K40-49 308 7:50 7,7 00:18:56 00:39:10 00:39:28 902
903 301 TOŁUBIŃSKA HANNA SIERZCHÓW   POL K50-59 40 7:50 7,7 00:18:57 00:39:10 00:39:29 903
904 307 MAJEK DANUTA CHYLICZKI BIEGUNKI KABACKIE POL K40-49 309 7:50 7,7 00:18:56 00:39:11 00:39:29 904
905 488 ARANDA GEMMA 24A SOBIEKURSK 05-480 KARCZEW POLAND "PINOYSINPOLAND" PHI K30-39 372 7:51 7,6 00:19:02 00:39:14 00:39:47 905
906 972 PIĄTKOWSKA BEATA WARSZAWA   POL K40-49 310 7:53 7,6 00:19:42 00:39:23 00:39:39 906
907 527 GAWRYCH MARTYNA BUDZISKA   POL K14-29 170 7:53 7,6 00:19:20 00:39:24 00:40:33 907
908 585 TUSZYŃSKA ALEKSANDRA ŁOCHÓW   POL K14-29 171 7:53 7,6 00:19:20 00:39:24 00:40:33 908
909 701 PAWŁOWSKA AGATA LEGIONOWO   POL K40-49 311 7:53 7,6 00:20:39 00:39:27 00:40:08 909
910 529 CHMIELEWSKA-PYTKOWSKA EWA WARSZAWA   POL K40-49 312 7:53 7,6 00:20:51 00:39:27 00:40:45 910
911 899 GŁOS ELIZA LEGIONOWO   POL K30-39 373 7:54 7,6 00:20:39 00:39:28 00:40:08 911
912 190 TROJAK LUIZA WARSZAWA   POL K40-49 313 7:54 7,6 00:19:34 00:39:31 00:39:59 912
913 912 DOBROWOLSKA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K50-59 41 7:55 7,6 00:20:48 00:39:33 00:40:50 913
914 491 BYTNIEWSKA ANNA WARSZAWA   POL K40-49 314 7:56 7,6 00:19:59 00:39:38 00:40:21 914
915 315 KULIK MONIKA WARSZAWA   POL K14-29 172 7:56 7,6 00:19:59 00:39:40 00:40:23 915
916 984 SOCHACZEWSKA-GRALAK MAGDA SOCHACZEW GRALAKI5 POL K40-49 315 7:56 7,6 00:20:02 00:39:40 00:40:56 916
917 305 RABA JOLANTA WARSZAWA GRUPA BIEGOWA UM W-WA POL K50-59 42 7:56 7,6 00:20:09 00:39:41 00:40:17 917
918 935 TRYNGIEL JUSTYNA POLESIE   POL K40-49 316 7:57 7,5 00:19:29 00:39:46 00:39:49 918
919 901 KOWALSKA ELŻBIETA POLESIE   POL K50-59 43 7:57 7,5 00:19:30 00:39:46 00:39:49 919
920 289 NOWAKOWSKA MARTA WARSZAWA   POL K30-39 374 7:59 7,5 00:20:04 00:39:56 00:40:23 920
921 888 WÓJCIK EDYTA WARSZAWA   POL K40-49 317 7:59 7,5 00:19:43 00:39:57 00:40:50 921
922 1201 WILCZYŃSKA MAŁGORZATA     POL K40-49 318 8:02 7,5 00:20:05 00:40:08 00:41:22 922
923 618 KOWALIK KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 375 8:08 7,4 00:21:08 00:40:40 00:41:32 923
924 617 ROGALSKA MAGDALENA WARSZAWA   POL K30-39 376 8:08 7,4 00:21:08 00:40:40 00:41:32 924
925 181 MAJCHER IZABELA WARSZAWA AKTYWNA WARSZAWA POL K30-39 377 8:10 7,3 00:19:45 00:40:50 00:41:53 925
926 807 TROJNACKA KATARZYNA   BIEGANIE W WARSZAWIE POL K30-39 378 8:11 7,3 00:20:53 00:40:57 00:41:59 926
927 597 TARGOŃSKA HELENA WARSZAWA   POL K30-39 379 8:12 7,3 00:21:35 00:41:01 00:42:10 927
928 45 STANICKA GRAŻYNA WARSZAWA   POL K60+ 13 8:19 7,2 00:21:05 00:41:33 00:42:04 928
929 974 LASOTA RENATA ŁOWICZ RUN FOREST RUN POL K40-49 319 8:19 7,2 00:20:59 00:41:33 00:42:12 929
930 543 RADZIWON ELIZA LEGIONOWO   POL K40-49 320 8:19 7,2 00:20:58 00:41:34 00:42:13 930
931 501 PONCYLJUSZ EDYTA WARSZAWA   POL K40-49 321 8:19 7,2 00:21:00 00:41:34 00:42:13 931
932 1151 SZUBIŃSKA-DENICKA KATARZYNA     POL K40-49 322 8:20 7,2 00:20:15 00:41:42 00:42:03 932
933 11 LECH MONIKA WOŁOMIN MORSY WOŁOMIN KOBYŁKA POL K30-39 380 8:21 7,2 00:20:53 00:41:45 00:42:12 933
934 674 SZOSTAK ANNA LUBIĘ PLACKI   POL K40-49 323 8:30 7,1 00:21:09 00:42:28 00:42:55 934
935 766 STECZKOWSKA KATARZYNA WARSZAWA   POL K30-39 381 8:35 7,0 00:22:02 00:42:57 00:43:25 935
936 353 KULA JOANNA WARSZAWA STORA ENSO POL K30-39 382 8:56 6,7 00:23:53 00:44:40 00:46:04 936
937 350 KUNAT MARTA WARSZAWA STORA ENSO POL K40-49 324 8:56 6,7 00:23:53 00:44:40 00:46:04 937
938 773 WOŹNIAK MARTA ZĄBKI   POL K30-39 383 8:57 6,7 00:22:43 00:44:43 00:45:40 938
939 757 PIETREWICZ MAGDALENA   PEKAES TEAM   K30-39 384 8:57 6,7 00:21:54 00:44:44 00:45:50 939
940 345 KUBICKA EWA WARSZAWA STORA ENSO POL K60+ 14 8:58 6,7 00:22:52 00:44:51 00:46:14 940
941 801 JAŚKIEWICZ ANNA WARSZAWA   POL K40-49 325 9:00 6,7 00:24:07 00:44:59 00:46:03 941
942 215 TREPCZYŃSKA MAŁGORZATA WARSZAWA   POL K40-49 326 9:02 6,6 00:22:03 00:45:11 00:45:49 942
943 372 MATYJASIK MAŁGORZATA GOLUB-DOBRZYŃ   POL K60+ 15 9:02 6,6 00:23:30 00:45:11 00:46:12 943
944 741 WIĘCKOWSKA JOANNA   PEKAES TEAM   K40-49 327 9:03 6,6 00:22:03 00:45:17 00:45:50 944
945 371 OSTROWIDZKA JOLANTA KRAKÓW   POL K50-59 44 9:10 6,5 00:23:29 00:45:52 00:46:54 945
946 352 SZLACHTA-PIZŁO BARBARA WARSZAWA STORA ENSO POL K30-39 385 9:12 6,5 00:24:09 00:45:59 00:47:23 946
947 355 MAŁECKA MATYLDA WARSZAWA STORA ENSO POL K30-39 386 9:12 6,5 00:24:09 00:46:00 00:47:23 947
948 191 ZOŃ ANNA WARSZAWA   POL K30-39 387 9:17 6,5 00:21:51 00:46:26 00:46:54 948
949 528 DĄBROWSKA AGNIESZKA WARSZAWA   POL K40-49 328 9:25 6,4 00:24:27 00:47:06 00:48:24 949
950 104 JAROŃ MARTYNA PIASECZNO   POL K30-39 388 9:28 6,3 00:22:02 00:47:18 00:47:40 950
951 1125 CHWAŚCIŃSKA KRYSTYNA     POL K60+ 16 9:30 6,3 00:24:11 00:47:29 00:48:11 951
952 796 ŻYCZKOWSKA ANNA WARSZAWA   POL K40-49 329 9:31 6,3 00:24:53 00:47:37 00:48:46 952
953 772 BOROWIEC ELŻBIETA WARSZAWA   POL K30-39 389 9:32 6,3 00:24:52 00:47:38 00:48:46 953
954 953 OSIECKA ELZBIETA WALENDOW   POL K40-49 330 9:37 6,2 00:25:34 00:48:06 00:49:20 954
955 1012 RAUS EWA WARSZAWA   POL K40-49 331 9:37 6,2 00:25:35 00:48:06 00:49:20 955
956 678 MICIAŁKIEWICZ ANNA WOŁOMIN   POL K50-59 45 9:40 6,2 00:24:22 00:48:20 00:48:23 956
957 1095 BRÓLDA HANNA     POL K60+ 17 9:41 6,2 00:25:14 00:48:25 00:49:12 957
958 1135 NICZYPORUK MARIOLA     POL K40-49 332 9:41 6,2 00:25:14 00:48:25 00:49:12 958
959 1070 WOŹNIAK ANNA WARSZAWA   POL K14-29       00:20:04   DNF  
960 22 STRZESZEWSKA EDYTA OSTRÓW MAZOWIECKA - POL K40-49       00:22:04   DNF  
961 1000 GOŁĘBIEWSKA-KOZAKIEWICZ MONIKA     POL #N/D       00:24:35   DNF  
962 346 KRZYSZTOFEK MALGORZATA WARSZAWA STORA ENSO POL K50-59       00:27:16   DNF  
  811 KUPTEL ROBERT WARSZAWA   POL     4:16 14,1 00:10:56 00:21:20 00:21:34  
  1087 JĘDRUSZCZAK ADAM WARSZAWA   POL     4:44 12,7 00:11:37 00:23:39 00:23:45  
  1003 GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ     POL     5:24 11,1 00:13:20 00:27:02 00:27:37  
  1111 CIOSEK MARCIN     POL     5:44 10,5 00:16:07 00:28:38 00:29:57  
  1119 POGORZELSKI ANDRZEJ     POL     5:51 10,3 00:15:50 00:29:15 00:30:06  
  1085 PIOTROWSKI MIŁOSZ WARSZAWA   POL     6:00 10,0 00:14:58 00:30:00 00:30:42  
  1 OLESIŃSKI BOGDAN   BURMISTRZ DZIELNICY MOKOTÓW POL     6:03 9,9 00:15:20 00:30:13 00:30:48  
  602 SZWARCER MATEUSZ ŁÓDŹ DROGA WOLNA POL     6:16 9,6 00:16:21 00:31:18 00:31:50  
  752 MENDYK DAMIAN   PEKAES TEAM POL     6:49 8,8 00:17:38 00:34:04 00:35:08  
  1124 ZBRZEŹNIAK IGOR     POL     7:08 8,4 00:18:43 00:35:38 00:36:33  
  595 WARCHOŁ RYSZARD ŚWIECIE CAŁY TWÓJ POL     7:32 8,0 00:18:38 00:37:39 00:38:07  
  1001 GOŁĘBIEWSKI TYMOTEUSZ     POL     9:38 6,2 00:23:11 00:48:10 00:48:46  
  1002 GOŁĘBIEWSKI KACPER     POL         00:24:35   DNF  

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.