Poznań 30 IX - 5 km | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Poznań 30 IX - 5 km

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kraj Kat wiek. M-ce w kat. tempo min/km Czas netto Wynik
1 805 KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK KATARZYNA POTASZE   Polska     03:57 00:21:21 00:21:22
2 913 KOWALIK NATALIA SZCZECINEK MKL SZCZECINEK Polska     03:59 00:21:31 00:21:32
3 953 SZABAŁOWSKA MAŁGORZATA SZCZECINEK MKL SZCZECINEK Polska     04:01 00:21:42 00:21:44
4 897 BĄKOWSKA IZABELA GNIEZNO SPORTING GNIEZNO Polska K14-29 1 04:09 00:22:27 00:22:28
5 163 PAWEŁCZAK KAROLINA GDYNIA JATRENUJE Polska K14-29 2 04:12 00:22:42 00:22:44
6 854 JAGIEŁŁO MAŁGORZATA KOLUSZKI PIETRZYKRUNNING TEAM Polska K50-59 1 04:24 00:23:44 00:23:47
7 558 BUDZISZEWSKA KATARZYNA BOLECHÓWKO   Polska K30-39 1 04:27 00:24:01 00:24:01
8 819 OBARA ŻANETA NEKLA ACTIVE NEKLA Polska K40-49 1 04:28 00:24:09 00:24:09
9 506 DOMBEK-DZIONEK ANNA GNIEZNO CZESŁAW BIEGA Polska K30-39 2 04:31 00:24:26 00:24:26
10 355 NYCZ JOANNA SUCHY LAS   Polska K30-39 3 04:33 00:24:32 00:24:36
11 103 POLACKA MAGDALENA POZNAŃ MALTA SQUASH Polska K14-29 3 04:41 00:25:15 00:25:17
12 951 MICHALAK ANNA UJŚCIE   Polska K40-49 2 04:41 00:25:16 00:25:18
13 853 SZOSTEK KATARZYNA KOLUSZKI PIETRZYKRUNNING TEAM Polska K40-49 3 04:41 00:25:16 00:25:20
14 210 SPYCHAŁA DANUTA POZNAŃ KB UE POZNAŃ Polska K60+ 1 04:41 00:25:20 00:25:24
15 874 DEMBNA ALICJA POZNAŃ   Polska K30-39 4 04:42 00:25:21 00:25:44
16 554 SKUBEL KAROLINA PLEWISKA 1984 Polska K30-39 5 04:43 00:25:30 00:25:30
17 365 OLEJNICZAK KASIA GNIEZNO CZESŁAW BIEGA GNIEZN Polska K30-39 6 04:44 00:25:33 00:25:34
18 246 KASZYŃSKA DOROTA POZNAŃ   Polska K40-49 4 04:44 00:25:35 00:25:37
19 752 KARPIŃSKA MAGDALENA POZNAŃ   Polska K30-39 7 04:46 00:25:42 00:25:45
20 832 KOZANECKA RENATA POZNAŃ BUDCHEM POZNAŃ Polska K40-49 5 04:46 00:25:44 00:25:48
21 348 NOWICKA URSZULA POZNAŃ ULASZPULA Polska K50-59 2 04:47 00:25:50 00:25:55
22 678 KUŚNIERCZAK EMILIA ŚMIGIEL   Polska K30-39 8 04:48 00:25:53 00:26:13
23 642 KOPIENIAK AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K30-39 9 04:48 00:25:53 00:25:58
24 706 WEINERT MARIKA POZNAŃ   Polska K14-29 4 04:49 00:26:02 00:26:03
25 528 KUJAWA-ŚLIWIŃSKA KAROLA STĘSZEW   Polska K30-39 10 04:51 00:26:12 00:26:13
26 898 NYCZAK AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K40-49 6 04:54 00:26:25 00:27:13
27 560 SADIVNYK JULLIA STĘSZEW   Polska K30-39 11 04:54 00:26:25 00:26:27
28 288 WALKOWIAK DARIA POZNAŃ   Polska K14-29 5 04:54 00:26:26 00:26:27
29 669 MIĘŻAŁ-BASIŃSKA JOANNA POZNAŃ HERNIK TEAM Polska K30-39 12 04:55 00:26:35 00:26:37
30 338 POLACZYK KASIA STĘSZEW   Polska K30-39 13 04:55 00:26:35 00:26:36
31 954 NOWICKA-SZCZEPANIAK JUSTYNA ROKIETNICA MAMY-BIEGAMY Polska K40-49 7 04:56 00:26:39 00:26:40
32 797 PASIEKA KATARZYNA POZNAŃ MAMA Polska K30-39 14 04:57 00:26:43 00:27:27
33 789 KLESSA MONIKA TRZCIANKA 4 ACTIVE Polska K40-49 8 04:58 00:26:47 00:27:36
34 621 WOCHNA IZABELA KŁECKO LECHITA KŁECKO Polska K30-39 15 04:59 00:26:54 00:26:58
35 392 MATUSZAK KATARZYNA JÓZEFÓW   Polska K14-29 6 04:59 00:26:56 00:26:58
36 598 JADCZAK ANITA KROTOSZYN   Polska K40-49 9 05:00 00:27:01 00:27:04
37 128 STOCKA-PODŁYSKA ŻANETA TRZCIANKA   Polska K30-39 16 05:00 00:27:02 00:27:50
38 843 MARSZAŁEK MAGDALENA POZNAŃ GRAŻYNKI OCR Polska K30-39 17 05:01 00:27:06 00:27:39
39 81 KAŹMIERCZAK ANNA POZNAŃ   Polska K30-39 18 05:01 00:27:06 00:27:06
40 589 SYSKA EWA POZNAŃ TAKE RUN Polska K40-49 10 05:01 00:27:07 00:27:14
41 585 BUŚKIEWICZ KASIA TULCE   Polska K40-49 11 05:02 00:27:11 00:27:16
42 536 TROFIMCHUK MARIIA STĘSZEW   Polska K14-29 7 05:03 00:27:14 00:27:16
43 593 ZAWADKA KAROLINA POZNAŃ   Polska K30-39 19 05:03 00:27:15 00:27:19
44 793 GARBOWSKA ANNA TRZCIANKA   Polska K30-39 20 05:04 00:27:24 00:28:13
45 19 TABACZYŃSKA JOANNA POZNAŃ   Polska K30-39 21 05:05 00:27:28 00:27:48
46 203 FRASKA ANIA SUCHY LAS   Polska K30-39 22 05:05 00:27:29 00:27:38
47 661 DUNKOWSKA AGNIESZKA SMYCZYNA   Polska K30-39 23 05:06 00:27:30 00:27:35
48 511 VAN GIELLE RUPPE JOANNA ŚRODA WIELKOPOLSKA   Polska K30-39 24 05:06 00:27:32 00:27:36
49 611 WASIK KAROLINA WRONKI   Polska K14-29 8 05:07 00:27:38 00:28:27
50 313 WITKOWSKA EWELINA POZNAŃ   Polska K14-29 9 05:08 00:27:43 00:28:07
51 592 ZIENKIEWICZ ZUZANNA OPALEMICA   Polska K14-29 10 05:08 00:27:43 00:28:14
52 920 PESTKA PAULA POZNAŃ LADIES BURZOWA GRADO Polska K40-49 12 05:09 00:27:47 00:29:12
53 777 ŁUGIEWICZ DARIA POZNAŃ   Polska K14-29 11 05:09 00:27:50 00:29:02
54 89 MAŁECKA MAŁGORZATA POZNAŃ LADIES BURZOWA-GRADO Polska K40-49 13 05:09 00:27:51 00:29:17
55 322 SPYCHALSKA MARTYNA MOŚCIENICA   Polska K14-29 12 05:10 00:27:52 00:29:08
56 159 KOPANSKA-CHOMKK WIOLETTA POZNAN GUMISIE Polska K40-49 14 05:10 00:27:54 00:28:31
57 425 JANOWSKA-ŚCIBISZ IZABELA POZNAŃ LADIES BURZOWA-GRADO Polska K40-49 15 05:11 00:28:02 00:29:28
58 620 WRÓŻ-JANKOWSKA MAGDALENA POZNAŃ   Polska K40-49 16 05:12 00:28:07 00:28:47
59 437 ADAMIAK KAROLINA SWARZĘDZ   Polska K40-49 17 05:13 00:28:08 00:29:29
60 539 SZCZUCIŃSKA ANNA POZNAŃ   Polska K30-39 25 05:13 00:28:08 00:28:11
61 359 KARASIAK MAGDALENA ŚREM   Polska K40-49 18 05:13 00:28:10 00:28:29
62 399 JAKŚ JULIA POZNAŃ   Polska K30-39 26 05:14 00:28:18 00:28:22
63 622 TARNOWSKA MAŁGORZATA SWARZĘDZ   Polska K30-39 27 05:15 00:28:21 00:29:01
64 903 BEDNAREK ANIA LINIA   Polska K30-39 28 05:15 00:28:21 00:28:34
65 483 SZYWAŁA ALICJA     Polska K14-29 13 05:15 00:28:21 00:28:26
66 533 WITCZAK KATARZYNA POZNAŃ   Polska K30-39 29 05:16 00:28:25 00:28:34
67 727 CZAJKA AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K40-49 19 05:16 00:28:26 00:29:07
68 532 CICHOŃ AGATA NOWE MIASTO N. WARTĄ   Polska K14-29 14 05:16 00:28:28 00:28:36
69 846 PIŃSKA MARIOLA POZNAŃ   Polska K30-39 30 05:17 00:28:33 00:28:44
70 508 SZAŁEK JOANNA KŁECKO LECHITA KŁECKO Polska K30-39 31 05:17 00:28:34 00:28:38
71 791 LEWANDOWSKA MONIKA CZERNIEJEWO   Polska K40-49 20 05:18 00:28:36 00:29:02
72 704 ZARZECZAŃSKA-JANASIK BLANKA PECNA   Polska K30-39 32 05:18 00:28:36 00:28:42
73 658 PAWEŁCZAK PAULINA GDYNIA   Polska K14-29 15 05:18 00:28:37 00:28:43
74 867 GARCZAREK JOANNA POZNAŃ   Polska K30-39 33 05:19 00:28:44 00:29:39
75 403 GULAJEW EWELINA MROWINO MATRIX MEDIA Polska K30-39 34 05:20 00:28:47 00:29:26
76 404 KURAS JUSTYNA POZNAŃ MATRIX MEDIA Polska K14-29 16 05:20 00:28:47 00:29:26
77 736 NAPIERAŁA KAROLINA BUK   Polska K30-39 35 05:20 00:28:50 00:28:54
78 220 SZADKOWSKA ANNA INOWROCŁAW DECATHLON INOWROCŁAW Polska K60+ 2 05:21 00:28:52 00:28:56
79 812 STANKOWIAK EWA AGATA KAMIONKI KOBIETY BIEGAJĄ Polska K50-59 3 05:22 00:28:59 00:29:24
80 527 KABAT ANIA POZNAŃ   Polska K14-29 17 05:22 00:29:00 00:29:02
81 276 NOWICKA AGNIESZKA KAMIONKI   Polska K30-39 36 05:22 00:29:00 00:29:16
82 824 STRASZEWSKA JULIA POZNAŃ SEGRO TEAM Polska K14-29 18 05:23 00:29:04 00:29:07
83 827 LEMAŃSKA EDYTA POZNAŃ   Polska K40-49 21 05:24 00:29:08 00:29:13
84 462 BANAŚ MALWINA POZNAŃ   Polska K30-39 37 05:24 00:29:12 00:30:12
85 184 SIUDA MAGDALENA DRWĘSA   Polska K40-49 22 05:25 00:29:14 00:29:55
86 307 KONIECZNA MONIKA SWARZEDZ   Polska K30-39 38 05:25 00:29:16 00:29:47
87 888 GODLEWSKA MAGDALENA POZNAŃ   Polska K30-39 39 05:26 00:29:21 00:29:35
88 741 ORZESZYNA MAGDALENA     Polska K40-49 23 05:26 00:29:22 00:29:51
89 247 KOBIERSKA-BĄK ROKSANA SKÓRZEWO   Polska K14-29 19 05:26 00:29:22 00:29:34
90 840 ROMEL JOANNA GOŁAŃCZ   Polska K14-29 20 05:27 00:29:25 00:30:11
91 825 MAĆKOWIAK AGNIESZKA ZDUNY LOGOPEDAZDUNY.WEX.PL Polska K40-49 24 05:27 00:29:25 00:29:37
92 836 CIOS KATARZYNA POZNAŃ   Polska K14-29 21 05:27 00:29:25 00:30:10
93 492 RUTKOWSKA KATARZYNA OBORNIKI   Polska K30-39 40 05:27 00:29:26 00:30:17
94 610 MANOWSKA ALICJA POZNAŃ   Polska K14-29 22 05:27 00:29:27 00:30:03
95 326 ROGALSKA KAROLINA MUROWANA GOŚLINA CNJA Polska K30-39 41 05:27 00:29:28 00:30:38
96 478 WAWRYSZEWICZ AGATA WROCŁAW   Polska K40-49 25 05:28 00:29:33 00:29:42
97 256 LUDWICZAK ANNA MIROSŁAWKI   Polska K30-39 42 05:29 00:29:37 00:30:03
98 59 KOMOREK JUSTYNA POZNAŃ   Polska K40-49 26 05:30 00:29:40 00:30:49
99 356 RYGOROWICZ KASIA POZNAŃ   Polska K30-39 43 05:31 00:29:45 00:30:03
100 559 GIEDA ELŻBIETA BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO Polska K30-39 44 05:31 00:29:47 00:30:36
101 829 SALACHNA ALEKSANDRA POZNAŃ   Polska K14-29 23 05:31 00:29:48 00:30:07
102 771 WOLTMANN DIANA   VOYAGER GROUP POZNAŃ Polska K30-39 45 05:31 00:29:48 00:30:25
103 541 WAWRZYNIAK LIDIA OWIŃSKA   Polska K40-49 27 05:31 00:29:49 00:30:51
104 700 WABERSKA BEATA POZNAŃ   Polska K40-49 28 05:32 00:29:54 00:30:12
105 822 WYLEGAŁA KAMILA CZARNKÓW VIRTUAL RUNNER CLUB Polska K30-39 46 05:32 00:29:55 00:29:55
106 739 KONDRACKA LIDIA KLECKO LECHITA KŁECKO Polska K30-39 47 05:33 00:29:56 00:30:00
107 218 OTOCKA KATARZYNA KOZIEGŁOWY   Polska K30-39 48 05:33 00:29:56 00:30:21
108 939 WINCASZEK KAROLINA KIEKRZ   Polska K30-39 49 05:33 00:29:59 00:30:05
109 581 PIETRZAK ANNA POZNAŃ   Polska K40-49 29 05:33 00:30:00 00:30:34
110 885 HAJDUK KATARZYNA POZNAŃ ESC RACE Polska K30-39 50 05:34 00:30:01 00:30:13
111 7 FECHNER MAGDALENA KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM Polska K30-39 51 05:34 00:30:02 00:30:14
112 518 KĄCKA AGNIESZKA DĄBRÓWKA   Polska K40-49 30 05:34 00:30:02 00:30:26
113 524 KOŚCIŃSKA DOMINIKA POZNAŃ   Polska K30-39 52 05:34 00:30:03 00:30:15
114 209 KURKOWIAK AGNIESZKA POZNAŃ MAMY-BIEGAMY Polska K40-49 31 05:35 00:30:07 00:30:54
115 747 BŁASZCZYK SYLWIA POZNAŃ   Polska K14-29 24 05:35 00:30:10 00:30:13
116 807 DOMAGAŁA NATALIA POZNAŃ   Polska K14-29 25 05:35 00:30:10 00:30:16
117 177 PYPEC -NOWICKA ELŻBIETA BOJANOWO   Polska K50-59 4 05:35 00:30:11 00:30:51
118 735 ELIAS KATARZYNA POZNAŃ   Polska K50-59 5 05:36 00:30:13 00:30:19
119 57 KARAŚ KATARZYNA KIEKRZ   Polska K40-49 32 05:36 00:30:17 00:31:26
120 526 NOWAK KAROLINA     Polska K40-49 33 05:36 00:30:17 00:30:34
121 801 PIATEK KAMILA DĄBRÓWKA   Polska K14-29 26 05:37 00:30:18 00:30:32
122 562 WIĘCKOWSKA DAGMARA KOZIEGŁOWY   Polska K30-39 53 05:37 00:30:21 00:30:33
123 602 GRABICKA MAŁGORZATA WAGROWIEC   Polska K40-49 34 05:37 00:30:22 00:30:50
124 299 FABISIAK MARZENA KROSINKO KROSINKO BIEGA :-) Polska K40-49 35 05:38 00:30:24 00:30:39
125 529 CHAŁUPCZAK MAŁGORZATA BRYNICA   Polska K50-59 6 05:38 00:30:27 00:30:33
126 224 GAWROŃSKA-GARSTKA MAGDALENA ROKIETNICA ROSTWOROW   Polska K40-49 36 05:38 00:30:27 00:31:36
127 937 ROCHATKA JOANNA POZNAŃ   Polska K40-49 37 05:39 00:30:31 00:31:29
128 42 NASKRĘT DAGMARA KOMORNIKI   Polska K30-39 54 05:39 00:30:31 00:31:45
129 474 MŁYŃCZAK EWA WRZEŚNIA   Polska K40-49 38 05:40 00:30:34 00:31:26
130 810 RATAJCZYK ANNA ZALASEWO DRUŻYNA SZPIKU Polska K30-39 55 05:40 00:30:34 00:31:18
131 66 KAŹMIERCZAK DARIA BOREK WLKP   Polska K14-29 27 05:40 00:30:36 00:31:13
132 802 LEŚNIEWSKA PAULINA POZNAŃ   Polska K30-39 56 05:40 00:30:36 00:30:54
133 192 RATAJCZAK MAGDALENA GORZKIE POLE   Polska K40-49 39 05:40 00:30:38 00:31:26
134 732 CZARNECKA BARBARA POZNAŃ   Polska K40-49 40 05:41 00:30:39 00:31:16
135 109 HOJAN JOLA KIEKRZ   Polska K30-39 57 05:41 00:30:42 00:31:04
136 561 KRĄKOWSKA NINA USTROŃ   Polska K14-29 28 05:41 00:30:42 00:31:13
137 116 JANOWSKA ANNA POZNAŃ   Polska K40-49 41 05:41 00:30:43 00:31:20
138 542 NOWAK ZUZANNA SZEWCE   Polska K14-29 29 05:42 00:30:45 00:31:27
139 48 FRĄCKOWIAK AGNIESZKA LUBOŃ   Polska K40-49 42 05:42 00:30:46 00:31:20
140 321 STANISZ BEATA POZNAŃ   Polska K50-59 7 05:42 00:30:46 00:31:08
141 308 BUDZIŃSKA KAROLINA PLEWISKA   Polska K40-49 43 05:42 00:30:46 00:30:59
142 823 HAJDUK KATARZYNA POZNAŃ   Polska K30-39 58 05:42 00:30:49 00:31:09
143 701 PONOŚ MAGDA POZNAŃ   Polska K14-29 30 05:42 00:30:49 00:31:43
144 86 SZENKNECHT ADRIANNA POZNAŃ   Polska K40-49 44 05:43 00:30:52 00:32:14
145 484 BIERNAT DANUTA KROSINKO KROSINKO BIEGA :-) Polska K40-49 45 05:43 00:30:53 00:31:18
146 169 FALKIEWICZ AGATA POZNAŃ AKTYWNIE.FIT Polska K40-49 46 05:43 00:30:54 00:31:00
147 733 PIETRZAK AGATA POZNAN   Polska K30-39 59 05:43 00:30:54 00:31:05
148 543 MODRZYŃSKA KATARZYNA KROTOSZYN   Polska K30-39 60 05:44 00:30:59 00:31:10
149 28 KUJAWA PAULINA POZNAŃ P&D Polska K30-39 61 05:44 00:31:00 00:31:01
150 18 KURPISZ MONIKA POZNAŃ   Polska K40-49 47 05:45 00:31:01 00:32:17
151 383 PŁÓCIENICZAK SYLWIA LESZNO   Polska K40-49 48 05:45 00:31:01 00:31:24
152 366 OSIADŁY DOMINIKA KOZIEGŁOWY   Polska K30-39 62 05:45 00:31:02 00:31:23
153 105 MAJCHEREK MONIKA GRANOWO GRANOWO Polska K30-39 63 05:46 00:31:06 00:31:23
154 866 MIKULSKA EDYTA POZNAŃ PRO366 Polska K30-39 64 05:46 00:31:06 00:31:43
155 838 PALACZ KAMILA GRUSZCZYN BEAUTYME Polska K30-39 65 05:46 00:31:07 00:31:43
156 936 WAWRZYNIAK DARIA POZNAŃ   Polska K14-29 31 05:46 00:31:07 00:31:14
157 280 SKALSKA KLAUDIA SWARZĘDZ WYBOROWE PIERSIÓWKI Polska K30-39 66 05:46 00:31:08 00:31:41
158 44 SZENKNECHT AGNIESZKA POZNAŃ PKO BANK POLSKI Polska K30-39 67 05:46 00:31:09 00:32:32
159 774 KODUR ANITA PRZEŹMIEROWO GRAŻYNKI OCR Polska K30-39 68 05:46 00:31:10 00:31:42
160 828 STRÓŻYNA MARTA SWARZĘDZ   Polska K14-29 32 05:46 00:31:10 00:31:22
161 766 GALAS AGATA POZNAŃ GRAŻYNKI OCR Polska K30-39 69 05:47 00:31:12 00:31:44
162 325 CZAJKOWSKA EWA WĄGROWIEC SZALONE ONE Polska K40-49 49 05:47 00:31:12 00:31:36
163 301 SZULC KATARZYNA WĄGROWIEC SZALONE ONE Polska K50-59 8 05:47 00:31:12 00:31:36
164 350 TURKOWSKA IWONA WĄGROWIEC RUNCOHOLICS SZALONE Polska K50-59 9 05:47 00:31:12 00:31:36
165 725 POŁOJKO ALEKSANDRA POZNAŃ   Polska K14-29 33 05:47 00:31:13 00:31:40
166 890 MENDEL MONIKA POZNAŃ MCKINSEY Polska K14-29 34 05:47 00:31:16 00:32:22
167 473 BOROWSKA- JUSZCZYŃSKA RENATA POZNAŃ ART TEAM PEGAZ Polska K40-49 50 05:48 00:31:18 00:32:23
168 136 BIAŁKOWSKA KAMILA GNIEZNO   Polska K30-39 70 05:48 00:31:18 00:32:13
169 904 PRZYBYLSKA-KICIŃSKA IWONA KŁODA   Polska K30-39 71 05:48 00:31:18 00:32:13
170 935 CUDAK EDYTA SKÓRZEWO   Polska K40-49 51 05:48 00:31:19 00:31:39
171 601 FRAMSKA MONIKA POZNAŃ FORBO FLOORING Polska K30-39 72 05:48 00:31:19 00:32:34
172 261 BERGER ANNA POZNAŃ   Polska K14-29 35 05:48 00:31:19 00:31:38
173 723 ORŁOWICZ MARTA DĄBRÓWKA   Polska K30-39 73 05:48 00:31:20 00:32:05
174 599 DĘBCZYŃSKA SYLWA DĘBOGÓRA ENDUHUB.COM Polska K30-39 74 05:48 00:31:21 00:32:37
175 595 SZLACHCIAK MARIA POZNAŃ ENDUHUB Polska K30-39 75 05:48 00:31:21 00:32:37
176 594 PUSZKARZ KASIA GŁOGÓW   Polska K14-29 36 05:49 00:31:22 00:31:38
177 91 KAMECKA RÓŻA ZIELONA GÓRA   Polska K50-59 10 05:49 00:31:24 00:31:29
178 699 WŁODARCZAK MARLENA GOSTYŃ   Polska K30-39 76 05:49 00:31:25 00:31:27
179 639 PASTERNAK MARIA POZNAŃ ART TEAM PEGAZ Polska K40-49 52 05:49 00:31:26 00:31:33
180 211 BLIGE MAŁGORZATA SWARZĘDZ SWARZĘDZ Polska K40-49 53 05:49 00:31:27 00:31:39
181 400 PIEPRZYCKA MAGDALENA POZNAŃ DNIPRO POSEN Polska K14-29 37 05:49 00:31:27 00:31:41
182 857 KADZIŃSKA BARBARA POZNAŃ SPORTOWY TEAM ŻABKI Polska K40-49 54 05:50 00:31:29 00:31:37
183 78 BORUSZEWSKA MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K14-29 38 05:50 00:31:30 00:32:23
184 955 MĄCZYŃSKA MAGDALENA GNIEZNO   Polska K30-39 77 05:51 00:31:33 00:31:34
185 748 STRZYZEWSKA KATARZYNA KLECKO 1990 Polska K14-29 39 05:51 00:31:37 00:32:03
186 761 RYBARCZYK MATYLDA POZNAŃ   Polska K14-29 40 05:51 00:31:38 00:31:43
187 329 JAŚKOWIAK JAGNA GRODZISK WLKP.   Polska K14-29 41 05:52 00:31:39 00:31:57
188 391 MAGADZIA KATARZYNA GRYFINO   Polska K30-39 78 05:52 00:31:39 00:32:12
189 170 PRZYBYLSKA MONIKA BORÓWIEC   Polska K40-49 55 05:52 00:31:40 00:31:51
190 385 PŁÓCIENICZAK KLAUDIA LESZNO   Polska K14-29 42 05:52 00:31:42 00:32:07
191 62 FIDAREWICZ EWELINA NIEMCZYN MY TRZY Polska K14-29 43 05:52 00:31:42 00:32:33
192 65 ZIELONKA JOANNA BOLECHOWO MY TRZY Polska K30-39 79 05:52 00:31:42 00:32:33
193 455 JANUKOWICZ NATALIA LUBON   Polska K14-29 44 05:52 00:31:43 00:32:33
194 693 KLIMCZOK ANNA PLEWISKA   Polska K30-39 80 05:53 00:31:46 00:31:57
195 512 URBANSKA DOMINIKA WĄGROWIEC   Polska K30-39 81 05:53 00:31:48 00:32:58
196 155 PACHOLSKA MAŁGORZATA LESZNO AIKIDO LESZNO Polska K30-39 82 05:54 00:31:50 00:32:45
197 779 FRĄCKOWIAK ILONA LESZNO   Polska K30-39 83 05:54 00:31:50 00:32:54
198 607 BARCZ EDYTA LESZNO   Polska K30-39 84 05:54 00:31:51 00:32:54
199 580 ZAJĄC HANNA LESZNO   Polska K30-39 85 05:54 00:31:51 00:32:54
200 697 JAROSZEWSKA IWONA KOZIEGŁOWY CZERWONAK BIEGA Polska K40-49 56 05:54 00:31:53 00:33:08
201 368 PIETRASZEWSKA-JĘDRZEJCZAK AGNIESZKA POZNAŃ NICE LADY FITNESS Polska K30-39 86 05:55 00:31:55 00:32:17
202 465 ZŁOTA LIDIA SZCZECIN   Polska K40-49 57 05:55 00:31:55 00:32:02
203 728 KACZMAREK AGATA POZNAŃ NEST TEAM Polska K40-49 58 05:55 00:31:56 00:32:26
204 786 KOŚCIELNIAK ANNA ŚREM DZIKIE KUNY ŚREM Polska K30-39 87 05:55 00:31:56 00:32:26
205 614 JAGIELSKA PAULINA POZNAŃ PROFESJA CAZ Polska K30-39 88 05:55 00:31:58 00:33:09
206 785 WALCZAK EWELINA ŚREM DZIKIE KUNY ŚREM Polska K14-29 45 05:55 00:31:58 00:32:28
207 745 CITKOWSKA JULIA WRONKI SKS ROLNIK Polska K14-29 46 05:56 00:32:00 00:32:48
208 393 PALUSZYŃSKA MAŁGOSIA SZCZECIN   Polska K40-49 59 05:56 00:32:00 00:32:08
209 87 MATLAK LIDIA GNIEZNO MAMY BIEGAMY Polska K40-49 60 05:56 00:32:00 00:32:51
210 449 NOWAK MARTA POZNAŃ NARAMOWICE BIEGAJĄ Polska K30-39 89 05:56 00:32:01 00:32:15
211 422 NOWAK BASIA LESZNO   Polska K40-49 61 05:56 00:32:01 00:32:02
212 852 SKRAJDA MAŁGORZATA GARDEJA   Polska K50-59 11 05:56 00:32:02 00:32:30
213 257 ZEMLER MARZENA MIROSŁAWKI   Polska K30-39 90 05:56 00:32:02 00:32:29
214 258 WALISZAK MARIOLA SKRZYNKI   Polska K50-59 12 05:56 00:32:03 00:32:30
215 886 SCHMIDTKE KATARZYNA POZNAŃ ESC RACE Polska K30-39 91 05:56 00:32:03 00:32:31
216 282 KUBICA WIESŁAWA KĘPNO   Polska K40-49 62 05:56 00:32:04 00:32:32
217 638 ARCISZEWSKA JUSTYNA ROKIETNICA   Polska K30-39 92 05:56 00:32:05 00:32:39
218 212 DOLATA JUSTYNA POZNAŃ   Polska K30-39 93 05:57 00:32:09 00:33:22
219 652 KARPIŃSKA MAGDALENA ŚRODA WIELKOPOLSKA MAMY BIEGAMY Polska K30-39 94 05:57 00:32:10 00:32:11
220 945 POLUS MONIKA POZNAŃ INNOWACYJNE CZTERNASTE LO Polska K40-49 63 05:57 00:32:10 00:32:14
221 910 SOBKOWSKA ANNA POZNAŃ SPORTOWY TEAM ŻABKI Polska K14-29 47 05:57 00:32:10 00:32:57
222 839 BOGAJCZYK MARTA PRZEŹMIEROWO LUB WYBIERZ Z LISTY Polska K14-29 48 05:58 00:32:12 00:33:26
223 608 MENDEL ADRIANNA PRZEŹMIEROWO   Polska K14-29 49 05:58 00:32:13 00:33:27
224 268 DZIKOWSKA VIOLETTA ŚREM   Polska K40-49 64 05:58 00:32:15 00:32:49
225 908 MELLER AGNIESZKA   SPORTOWY TEAM ŻABKI Polska K40-49 65 05:58 00:32:15 00:32:22
226 117 PIASECKA ASIA POZNAŃ   Polska K30-39 95 05:59 00:32:16 00:32:36
227 535 MAĆKOWIAK EWA LESZNO   Polska K30-39 96 05:59 00:32:21 00:33:45
228 691 GOLIS KATARZYNA POZNAŃ   Polska K30-39 97 06:00 00:32:23 00:33:08
229 446 GRAJCZYK ALICJA POZNAŃ   Polska K14-29 50 06:00 00:32:23 00:32:58
230 146 CZAPSKA IZABELA   SONKO TEAM Polska k40-49 66 06:00 00:32:24 00:32:40
231 20 JEZIERSKA ALEKSANDRA CHOMĘCICE   Polska K14-29 51 06:00 00:32:24 00:32:56
232 633 KRAWCZYK VIOLETTA POZNAŃ   Polska K30-39 98 06:00 00:32:25 00:32:47
233 681 VALDEZ NICOLE ARIZONA   Stany Zjednoczone K14-29 52 06:00 00:32:25 00:33:43
234 869 BENDLEWSKA PATRYCJA BUK   Polska K14-29 53 06:00 00:32:26 00:33:26
235 899 HILDEBRAND JULIA OPALENICA   Polska K14-29 54 06:00 00:32:26 00:33:26
236 609 MANOWSKA DAGMARA POZNAŃ   Polska K40-49 67 06:01 00:32:27 00:33:04
237 501 MAZURCZAK-WICIAK JOANNA POZNAŃ BBTKS Polska K14-29 55 06:01 00:32:27 00:33:36
238 402 EINSPORN KATARZYNA WROCŁAW   Polska K14-29 56 06:01 00:32:28 00:32:28
239 71 BARDZIK AGATA MUROWANA GOŚLINA HERNIK TEAM Polska K14-29 57 06:01 00:32:28 00:33:21
240 67 BARDZIK MARZENA MUROWANA GOŚLINA HERNIK TEAM Polska K40-49 68 06:01 00:32:29 00:33:21
241 649 ZAGRODNIK MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K30-39 99 06:01 00:32:30 00:32:54
242 759 KNASIAK- JASKULSKA KINGA WILKOWYJA LECHITA KŁECKO Polska K30-39 100 06:01 00:32:31 00:32:35
243 958 CZUBAK ALEKSANDRA WARSZAWA   Polska K30-39 101 06:02 00:32:33 00:32:43
244 871 GILLES HOLLY POZNAN   Polska K30-39 102 06:02 00:32:34 00:33:55
245 463 WASICKA-JAKUBEK ANGELIKA SWARZĘDZ   Polska K30-39 103 06:02 00:32:34 00:33:48
246 957 TŁUCHOWSKA MONIKA GÓJSK   Polska K30-39 104 06:02 00:32:34 00:32:43
247 351 PAWŁOWSKA EWA SIEKIERKI WIELKIE   Polska K40-49 69 06:02 00:32:35 00:32:44
248 709 MAKOWSKA ANNA KOMORNIKI   Polska K40-49 70 06:02 00:32:36 00:32:46
249 45 PASZKIET KAROLINA WĄGROWIEC   Polska K30-39 105 06:02 00:32:37 00:33:02
250 414 SZEKIEŁDA EDYTA POZNAŃ   Polska K14-29 58 06:03 00:32:38 00:32:52
251 770 WACHAL MAŁGORZATA   VOYAGER GROUP POZNAŃ Polska K40-49 71 06:03 00:32:38 00:33:01
252 6 ZIELINSKA LIDIA WĄGROWIEC BIEGAJACYWĄGROWIEC Polska K40-49 72 06:03 00:32:38 00:33:02
253 820 ZIELIŃSKA LUDMIŁA MODRZYCA   Polska K40-49 73 06:03 00:32:40 00:33:12
254 775 ROSIŃSKA KATARZYNA POZNAŃ   Polska K30-39 106 06:03 00:32:41 00:33:48
255 702 DROST IZABELA POZNAŃ   Polska K30-39 107 06:03 00:32:41 00:33:07
256 519 POŁUKORD LENA POZNAŃ RESPECT ZANG SPORT Polska K30-39 108 06:03 00:32:41 00:33:07
257 324 BIERNACKA AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K40-49 74 06:03 00:32:42 00:33:17
258 956 TŁUCHOWSKA EWA GÓJSK   Polska K30-39 109 06:03 00:32:42 00:32:52
259 960 BEDNAREK MARIANNA POZNAŃ INNOWACYJNE CZTERNASTE LO Polska K0   06:04 00:32:45 00:34:27
260 670 SMOCZYK MARTA ŁAGIEWNIKI KOŚCIELNE   Polska K30-39 110 06:04 00:32:45 00:33:34
261 347 GRACZYK MIROSLAWA POZNAN   Polska K50-59 13 06:04 00:32:46 00:32:49
262 281 ZAPOROWSKA MARZENA POZNAŃ WYBOROWE PIERSIÓWKI Polska K30-39 111 06:04 00:32:46 00:33:19
263 726 BEKAS PAULINA POZNAŃ BURZOWA-GRADOWA Polska K30-39 112 06:04 00:32:46 00:33:17
264 336 POL MARIA POZNAŃ   Polska K30-39 113 06:04 00:32:46 00:33:18
265 171 POCZWARDOWSKA KINGA POZNAŃ   Polska K14-29 59 06:04 00:32:47 00:33:29
266 666 MACIUSZEK NATALIA KŁECKO   Polska K40-49 75 06:05 00:32:49 00:33:13
267 283 PRZYBYŁ-JARZYŃSKA MONIKA POZNAŃ WYBOROWE PIERSIÓWKI Polska K30-39 114 06:05 00:32:49 00:33:23
268 272 TRUDZIŃSKA JUSTYNA CZERWONAK   Polska K40-49 76 06:05 00:32:49 00:33:51
269 104 DOMŻALSKA ELŻBIETA ŁAGÓW   Polska K30-39 115 06:05 00:32:51 00:33:05
270 182 WESOŁOWSKA MONIKA JEMIOŁÓW 5 OSP JEMIOŁÓW Polska K40-49 77 06:05 00:32:51 00:33:06
271 388 BRUKWICKA ROMANA POZNAŃ   Polska K30-39 116 06:05 00:32:53 00:34:15
272 135 OCHOCKA BERNADETA KŁECKO   Polska K40-49 78 06:06 00:32:54 00:33:01
273 278 MUCHA ŁUCJA ROGOZNO BIEGNE BO CHCE Polska K14-29 60 06:06 00:32:55 00:33:24
274 64 MUCHA ŻANETA OBORNIKI RUUKKI Polska K40-49 79 06:06 00:32:55 00:33:24
275 905 KACZKOWSKA MONIKA POZNAN   Polska K30-39 117 06:06 00:32:56 00:33:06
276 902 JAKOBISZYN IWONA WROCŁAW BIEGAM BO LUBIĘ Polska K50-59 14 06:06 00:32:57 00:33:58
277 671 SMOLNA AGNIESZKA MYSZKI   Polska K30-39 118 06:06 00:32:57 00:33:46
278 54 TRZYBULSKA DOMINIKA LESZNO   Polska K30-39 119 06:06 00:32:58 00:33:31
279 96 CWALINA ZOFIA POZNAŃ   Polska K30-39 120 06:07 00:33:00 00:33:59
280 332 SZAMBELAN ANNA POZNAŃ AMMM TEAM Polska K40-49 80 06:07 00:33:00 00:33:09
281 333 WASZKOWIAK MAGDALENA SZCZECIN   Polska K30-39 121 06:07 00:33:02 00:34:02
282 616 KRZANOWSKA SANDRA POZNAŃ   Polska K14-29 61 06:07 00:33:02 00:33:43
283 362 MIELNIK NATALIA POZNAŃ   Polska K30-39 122 06:07 00:33:03 00:33:25
284 190 POWAŁKA JADWIGA SZCZECINEK   Polska K50-59 15 06:07 00:33:04 00:33:53
285 551 STAWSKA WERONIKA     Polska K14-29 62 06:08 00:33:07 00:33:25
286 235 MILARSKA ANNA WITKOWO   Polska K30-39 123 06:08 00:33:07 00:33:39
287 360 KARASIAK DOMINIKA ŚREM   Polska K14-29 63 06:08 00:33:08 00:33:27
288 311 ZAREMBA MAŁGORZATA POZNAŃ ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW Polska K30-39 124 06:08 00:33:08 00:33:42
289 495 MATUSZAK MONIKA POZNAŃ   Polska K14-29 64 06:08 00:33:09 00:33:37
290 544 BINDAS SYLWIA POZNAŃ   Polska K30-39 125 06:09 00:33:10 00:33:45
291 849 KISIELA MAGDALENA GŁOGÓW   Polska K30-39 126 06:09 00:33:12 00:33:14
292 370 JUSZKIEWICZ MONIKA POZNAŃ   Polska K40-49 81 06:09 00:33:13 00:34:34
293 537 KACZMAREK MARIKA WROCŁAW   Polska K30-39 127 06:09 00:33:13 00:33:29
294 596 KOWALSKA ANNA PIŁA   Polska K30-39 128 06:09 00:33:13 00:33:48
295 11 DUBIAŁ HALINA LESZNO BABCIE BIEGAJĄ Polska K60+ 3 06:10 00:33:16 00:33:33
296 884 ANDRZEJAK KATARZYNA POZNAŃ ESC RACE Polska K14-29 65 06:10 00:33:16 00:33:48
297 90 MIKOŁAJEWICZ BEATA LESZNO PARKRUN LESZNO Polska K40-49 82 06:10 00:33:17 00:33:33
298 143 GUTSZMIT ANNA ŚWIDNICA   Polska K60+ 4 06:10 00:33:18 00:33:30
299 864 OSIŃSKA ANNA POZNAŃ SPORTOWY TEAM ŻABKI Polska K14-29 66 06:10 00:33:18 00:33:25
300 686 SKRZYPCZAK JUSTYNA POZNAŃ 1972 Polska K40-49 83 06:10 00:33:19 00:33:34
301 768 GRYGIEL MONIKA   VOYAGER GROUP POZNAŃ Polska K30-39 129 06:10 00:33:20 00:33:33
302 453 ŻURAWSKA MAGDALENA POZNAŃ   Polska K40-49 84 06:10 00:33:20 00:33:51
303 310 ŻAK RENATA POZNAŃ   Polska K40-49 85 06:11 00:33:21 00:33:56
304 708 MIŁOWSKA MONIKA KOMORNIKI KOMORNIKI Polska K40-49 86 06:11 00:33:22 00:33:33
305 440 SMUG EWELINA KAZIMIERZ BISKUPI   Polska K30-39 130 06:11 00:33:24 00:33:46
306 877 ANDRZEJEWSKA ANNA POZNAŃ EXC RACE Polska K30-39 131 06:11 00:33:24 00:34:02
307 648 ZALEJARZ KINGA ROGOŹNO TAKE RUN Polska K30-39 132 06:11 00:33:25 00:33:52
308 851 SKRAJDA NATALIA GARDEJA   Polska K14-29 67 06:11 00:33:25 00:33:53
309 189 SZMYT KASIA POZNAŃ PRYWATNIE Polska K40-49 87 06:12 00:33:28 00:33:47
310 312 WITKOWSKA DOROTA POZNAŃ   Polska K40-49 88 06:12 00:33:29 00:33:53
311 386 BŁASZCZYK ALICJA KOMORNIKI   Polska K30-39 133 06:12 00:33:31 00:34:30
312 68 BIELICKA MONIKA POZNAŃ   Polska K30-39 134 06:12 00:33:31 00:33:40
313 132 STACHOWIAK MAGDALENA WRONKI   Polska K14-29 68 06:13 00:33:32 00:34:26
314 344 JAROSŁAWSKA KLAUDYNA POZNAŃ   Polska K30-39 135 06:13 00:33:32 00:34:15
315 876 WRÓBLEWSKA ALICJA POZNAŃ ESC RUNNERS Polska K40-49 89 06:13 00:33:32 00:33:42
316 164 JACKOWSKA AGNIESZKA CZAPURY   Polska K30-39 136 06:13 00:33:33 00:34:32
317 237 ŁUCZAK ELA MIEŚCISKA 78D   Polska K30-39 137 06:13 00:33:33 00:34:15
318 123 MODRZYŃSKA ELŻBIETA LESZNO   Polska K30-39 138 06:13 00:33:33 00:33:50
319 215 SOKÓŁ MAGDALENA TULCE   Polska K40-49 90 06:13 00:33:33 00:34:15
320 168 SZWARCZYŃSKA MAŁGORZATA KŁODA   Polska K30-39 139 06:13 00:33:33 00:34:29
321 764 STASZEWSKA MARZENA RUDA ŚLĄSKA SONKOTEAM #ONKOPLAN Polska K30-39 140 06:13 00:33:35 00:33:51
322 576 MICHALSKA AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K40-49 91 06:14 00:33:37 00:34:11
323 357 ŻERKO VIOLETTA SWARZĘDZ   Polska K40-49 92 06:14 00:33:37 00:33:58
324 200 JAGODZIŃSKA-PAWLUK EDYTA POZNAŃ PROUP SOLUTIONS Polska K40-49 93 06:14 00:33:37 00:34:12
325 201 SZYLAK DOROTA POZNAŃ PROUP SOLUTIONS Polska K40-49 94 06:14 00:33:37 00:34:12
326 133 KRÓLSKA JOLANTA WRONKI   Polska K14-29 69 06:14 00:33:38 00:34:28
327 470 STACHURA KAROLINA KACZANOWO   Polska K40-49 95 06:14 00:33:38 00:34:09
328 579 MADEJ HANNA POZNAŃ   Polska K30-39 141 06:14 00:33:40 00:34:30
329 50 SIWEK AGATA MUROWANA GOŚLINA   Polska K30-39 142 06:14 00:33:40 00:33:54
330 674 RYTERSKA ANNA BRAUNSCHWEIG BABY BIEGAJĄ Niemcy K30-39 143 06:14 00:33:41 00:33:46
331 458 ORLIŃSKA NATALIA MUROWANA GOŚLINA NATALIA ORLIŃSKA Polska K30-39 144 06:14 00:33:41 00:33:54
332 653 PRZEWOŹNIAK MAGDALENA LUBOŃ KOBIETY BIEGAJĄ Polska K40-49 96 06:14 00:33:42 00:34:40
333 750 MURAS KINGA CHOMĘCICE 1979 Polska K30-39 145 06:14 00:33:42 00:34:38
334 371 SMURA ANNA POZNAŃ   Polska K50-59 16 06:14 00:33:42 00:34:38
335 799 NOWICKA NATASZA POZNAŃ   Polska K40-49 97 06:15 00:33:43 00:33:56
336 909 KUCHARSKA JOANNA   SPORTOWY TEAM ŻABKI Polska K14-29 70 06:15 00:33:44 00:33:52
337 108 BAUMGART MONIKA SWARZĘDZ   Polska K40-49 98 06:15 00:33:44 00:34:16
338 941 SZAJ LUIZA LUBOŃ   Polska K40-49 99 06:15 00:33:45 00:34:12
339 737 PAWLICKA ALICJA POZNAŃ   Polska K30-39 146 06:15 00:33:46 00:34:41
340 144 KONIECZNA DANUTA PLEWISKA   Polska K30-39 147 06:16 00:33:48 00:34:25
341 787 SMIRNOW ANNA POZNAŃ   Polska K30-39 148 06:16 00:33:48 00:34:35
342 61 KACZMAREK PATRYCJA MIECZEWO   Polska K30-39 149 06:16 00:33:49 00:33:57
343 694 KREJCHIK KIMBERLY POZNAN   Polska K30-39 150 06:16 00:33:49 00:35:07
344 459 REGULSKA MONIKA BRODOWO   Polska K30-39 151 06:16 00:33:49 00:33:51
345 292 AUGUSTYNIAK AGATA BYDGOSZCZ   Polska K14-29 71 06:16 00:33:50 00:34:50
346 213 KARABANOWICZ ALEKSANDRA BYDGOSZCZ   Polska K30-39 152 06:16 00:33:51 00:34:50
347 214 SADOWSKA MARTA BYDGOSZCZ   Polska K30-39 153 06:16 00:33:51 00:34:50
348 5 WAWRZYNIAK-BORSUK IWONA POZNAŃ   Polska K30-39 154 06:16 00:33:51 00:34:39
349 900 KINAL KATARZYNA KARCZEWO   Polska K30-39 155 06:17 00:33:54 00:34:30
350 341 GAWROŃSKA AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K30-39 156 06:17 00:33:54 00:34:38
351 721 GRZESIAK ELIZA OBORNIKI ELKA OBORNIKI Polska K40-49 100 06:17 00:33:54 00:35:10
352 858 CIURA JOANNA POZNAŃ SPORTOWY TEAM ŻABKI Polska K14-29 72 06:17 00:33:54 00:34:37
353 765 ŚLEDŹ-RYBAK ANNA KARCZEWO   Polska K30-39 157 06:17 00:33:56 00:34:29
354 842 FILIPIAK ANNA WRZEŚNIA   Polska K40-49 101 06:17 00:33:57 00:34:22
355 790 WYSOCKA-MICHALCZAK ANNA CZERNIEJEWO   Polska K30-39 158 06:17 00:33:57 00:34:22
356 410 JURKOWSKA MAŁGORZATA RUSZOWICE   Polska K40-49 102 06:17 00:33:58 00:34:38
357 555 ZIELIŃSKA ANNA GŁOGÓW   Polska K40-49 103 06:17 00:33:58 00:34:38
358 158 SZYMAŃSKA MAGDALENA KARŚNICE   Polska K30-39 159 06:18 00:33:59 00:34:19
359 841 WOLSKA EWA CZERWONAK RUUKKI Polska K50-59 17 06:18 00:33:59 00:34:37
360 263 KOZIEL MAGDALENA POZNAŃ   Polska K30-39 160 06:18 00:34:03 00:34:24
361 31 FIGIELEK MARTA LESZNO MARATON LESZNO Polska K50-59 18 06:19 00:34:05 00:34:09
362 656 GARYGA MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K30-39 161 06:19 00:34:05 00:34:34
363 940 KLUSKA-NOWICKA MAŁGORZATA KOMORNIKI   Polska K40-49 104 06:19 00:34:06 00:35:05
364 417 PTAK KINGA KALISZ   Polska K40-49 105 06:19 00:34:06 00:35:08
365 452 NOWAK PAULINA POZNAŃ   Polska K30-39 162 06:19 00:34:07 00:35:07
366 643 PAWLICKA DARIA POZNAŃ   Polska K14-29 73 06:19 00:34:07 00:35:02
367 863 CZARNECKA-WOLIŃSKA MARLENA SWARZĘDZ SPORTOWY TEAM ŻABKA Polska K30-39 163 06:19 00:34:08 00:34:08
368 202 FLIS-KACZYŃSKA BEATA POZNAŃ   Polska K30-39 164 06:19 00:34:09 00:35:20
369 53 WOJTCZAK JUSTYNA POZNAŃ JUSTI.BLUE Polska K30-39 165 06:19 00:34:09 00:35:26
370 811 MATYLA-KRAJEWSKA KAROLINA ZALASEWO   Polska K40-49 106 06:20 00:34:10 00:35:21
371 833 ŻYMEŁKA MONIKA ŁĘKA OPATOWSKA   Polska K40-49 107 06:20 00:34:10 00:34:38
372 631 WACHOŃSKA AGNIESZKA CZARNKÓW   Polska K14-29 74 06:20 00:34:11 00:35:14
373 520 MATUSIAK ANIA KROSNO   Polska K30-39 166 06:20 00:34:12 00:34:56
374 24 BUBACZ ANNA GNIEZNO MAMY-BIEGAMY Polska K30-39 167 06:20 00:34:13 00:35:05
375 10 SOBCZAK DOROTA GNIEZNO MAMY BIEGAMY Polska K40-49 108 06:20 00:34:13 00:35:05
376 847 SZAROLETTA ELŻBIETA POZNAŃ   Polska K30-39 168 06:20 00:34:13 00:35:26
377 340 KRYCH KATARZYNA POZNAŃ   Polska K14-29 75 06:20 00:34:14 00:35:24
378 173 WITTULA-PREJS MAGDALENA PRZEŹMIEROWO HERNIK TEAM Polska K40-49 109 06:21 00:34:16 00:34:43
379 712 PIELATOWSKA JADWIGA POZNAŃ DIRTY SPARROWS Polska K14-29 76 06:21 00:34:17 00:35:08
380 487 KALIAHA ALESIA POZNAŃ   Polska K14-29 77 06:21 00:34:18 00:35:16
381 342 KOSZYKA WERONIKA POZNAŃ   Polska K14-29 78 06:21 00:34:18 00:35:10
382 298 SZYMKOWSKA MONIKA OBORNIKI RUUKKI Polska K30-39 169 06:21 00:34:18 00:35:09
383 15 ŚLOTALA ELWIRA OTUSZ FITNESS BUK Polska K40-49 110 06:21 00:34:19 00:34:51
384 79 SZCZEPANIAK KAROLINA POZNAŃ   Polska K14-29 79 06:22 00:34:25 00:35:18
385 521 PASZKIEWICZ MONIKA POZNAŃ KOBIETY BIEGAJĄ Polska K14-29 80 06:23 00:34:26 00:35:01
386 710 ROCHOWIAK MARTYNA PUSZCZYKOWO KOBIETY BIEGAJĄ Polska K14-29 81 06:23 00:34:26 00:35:01
387 513 TRYK ANNA SWARZĘDZ   Polska K40-49 111 06:23 00:34:26 00:35:17
388 722 KRASNOBORODKO ANNA WROCŁAW   Polska K30-39 170 06:23 00:34:27 00:35:06
389 938 SOBOCIŃSKA-FILUT AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K40-49 112 06:23 00:34:29 00:34:58
390 269 BARABASZ GRAŻYNA POZNAŃ   Polska K40-49 113 06:23 00:34:30 00:34:59
391 265 WOŹNIAK GOSIA DOBRA NADZIEJA GOSIASAMOSIA Polska K30-39 171 06:24 00:34:31 00:35:24
392 591 BANASZAK JULIA     Polska K30-39 172 06:24 00:34:33 00:34:36
393 914 STASIAK ADRIANA   SONKO TEAM Polska K14-29 82 06:24 00:34:34 00:35:33
394 439 JĘDRUCH BEATA SZCZECIN   Polska K40-49 114 06:24 00:34:35 00:34:38
395 102 DYMOWSKA OLA LUBOŃ   Polska K30-39 173 06:25 00:34:37 00:34:52
396 695 GRZELAK BARBARA POZNAŃ FITNESS24SEVEN Polska K50-59 19 06:25 00:34:38 00:34:47
397 640 ŁAWNICZAK AGNIESZKA ŚREM   Polska K40-49 115 06:25 00:34:38 00:35:03
398 597 MĘDREK BEATA ŚRODA WIELKOPOLSKA   Polska K40-49 116 06:25 00:34:38 00:35:03
399 713 TOMASZEWSKA MONIKA KOMORNIKI   Polska K40-49 117 06:25 00:34:38 00:35:34
400 413 GRZELCZAK MAGDALENA SWARZEDZ   Polska K30-39 174 06:25 00:34:39 00:34:49
401 755 GRZESZAK DANUTA MOGILNO   Polska K60+ 5 06:25 00:34:39 00:34:58
402 412 KAMINSKA KAMILA JERZYN   Polska K30-39 175 06:25 00:34:39 00:34:50
403 194 BOLEK MONIKA POZNAŃ   Polska K40-49 118 06:25 00:34:40 00:34:59
404 395 SKÓRZEWSKA RENATA SZCZECIN   Polska K40-49 119 06:26 00:34:42 00:34:50
405 707 NOWAK MAGDALENA KOMORNIKI POZNAŃSKI HIGH FIT Polska K40-49 120 06:27 00:34:43 00:34:50
406 83 BOJDO MAGDALENA POZNAŃ   Polska K40-49 121 06:26 00:34:44 00:35:22
407 466 KORPAL MONIKA POZNAŃ   Polska K30-39 176 06:26 00:34:45 00:35:56
408 304 STAWSKA KAROLINA POZNAŃ   Polska K40-49 122 06:26 00:34:46 00:35:32
409 615 BAŁWAS MARIA POZNAŃ PROFESJA CAZ Polska K14-29 83 06:27 00:34:48 00:36:04
410 148 LALA KATARZYNA MOSINA WATAHA Polska K30-39 177 06:27 00:34:48 00:36:07
411 149 NOWAK KATARZYNA MOSINA WATAHA Polska K30-39 178 06:27 00:34:48 00:36:07
412 73 JANIAK MAGDALENA POZNAŃ   Polska K30-39 179 06:27 00:34:49 00:36:10
413 376 PROKOP-PAWLAK MARIETTA SUCHY LAS   Polska K40-49 123 06:27 00:34:50 00:35:11
414 113 REIMAN AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K30-39 180 06:27 00:34:50 00:36:10
415 432 SITKO MARTA PYZDRY PYZDRZANIE W BIEGU Polska K30-39 181 06:28 00:34:53 00:35:04
416 433 JANIAK KAROLINA PYZDRY PYZDRZANIE W BIEGU Polska K30-39 182 06:28 00:34:54 00:35:04
417 154 MARKIEWICZ KAROLINA MUROWANA GOŚLINA   Polska K30-39 183 06:28 00:34:56 00:35:08
418 193 SCHERLE MONIKA TUCZNO   Polska K40-49 124 06:28 00:34:56 00:35:45
419 30 SCHEWE ANGELIKA POZNAŃ   Polska K40-49 125 06:28 00:34:56 00:36:08
420 49 NIEMIER AGNIESZKA POZNAŃ PKO BP S.A. Polska K40-49 126 06:28 00:34:56 00:36:12
421 756 KOZICKA MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K30-39 184 06:29 00:35:01 00:35:19
422 582 SADALSKA MAGALENA POZNAN   Polska K30-39 185 06:29 00:35:02 00:35:31
423 583 WAŁEK MALGORZATA PIŁA   Polska K30-39 186 06:29 00:35:02 00:35:31
424 419 JANUSZKIEWICZ MILENA KALISZ   Polska K14-29 84 06:29 00:35:03 00:35:40
425 788 MACIOSZEK MAGDA CIELIMOWO   Polska K40-49 127 06:30 00:35:04 00:35:23
426 683 MICHALAK MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K30-39 187 06:30 00:35:04 00:35:34
427 323 NOWAK HANNA POZNAŃ   Polska K40-49 128 06:30 00:35:05 00:35:08
428 818 SWORACKA EWELINA KAWCZYN   Polska K14-29 85 06:30 00:35:06 00:36:09
429 227 KARPINSKA KATARZYNA PECNA   Polska K30-39 188 06:30 00:35:06 00:35:27
430 687 GADZIŃSKA IZABELA GNIEZNO WKURW_TEAM Polska K14-29 86 06:31 00:35:09 00:36:07
431 390 MARCHLIK BEATA POZNAŃ PROMOCJA ZDROWIA 108 Polska K40-49 129 06:31 00:35:09 00:36:05
432 568 MAZUREK MONIKA POZNAŃ   Polska K14-29 87 06:31 00:35:11 00:35:45
433 724 STRONKA JOLANTA KOMORNIKI   Polska K30-39 189 06:31 00:35:13 00:36:09
434 244 AGATA WALISZKA POZNAŃ   Polska K30-39 190 06:31 00:35:13 00:35:16
435 505 SKUBISZYŃSKA EWELINA WILKOWICE   Polska K14-29 88 06:32 00:35:15 00:36:12
436 363 ŁUKASZCZUK SYLWIA ROKIETNICA   Polska K30-39 191 06:33 00:35:22 00:35:54
437 645 MICHALAK ANITA POZNAŃ   Polska K40-49 130 06:33 00:35:24 00:35:39
438 174 WROBLEWSKA KAROLINA POZNAŃ   Polska K30-39 192 06:34 00:35:25 00:36:05
439 485 MEDIGER MAŁGORZATA POZNAŃ NIEZALEŻNA Polska K50-59 20 06:34 00:35:26 00:36:17
440 856 SOBECKA EWELINA GRUSZCZYN   Polska K40-49 131 06:34 00:35:26 00:36:03
441 361 WAJS EMILIA SZAMOTUŁY   Polska K14-29 89 06:34 00:35:26 00:36:25
442 655 KĘSY AGNIESZKA CEREKWICA   Polska K40-49 132 06:34 00:35:27 00:35:48
443 295 GUMOWSKA ANETA BYDGOSZCZ   Polska K30-39 193 06:34 00:35:28 00:36:17
444 217 MIRECKA KINGA POZNAŃ   Polska K30-39 194 06:34 00:35:28 00:36:06
445 932 KANTARSKA CELINA     Polska K30-39 195 06:34 00:35:30 00:35:50
446 831 MIKOLAJSKA AGNIESZKA POZNAN   Polska K40-49 133 06:35 00:35:31 00:36:15
447 442 HERIAN JUSTYNA POZNAŃ   Polska K30-39 196 06:35 00:35:32 00:36:38
448 692 ANDRZEJEWSKA ZUZANA POZNAŃ PO MEDALE ALBO WCALE Polska K14-29 90 06:35 00:35:34 00:36:18
449 623 BĄK JOANNA POZNAN FITNESS24SEVEN Polska K14-29 91 06:35 00:35:34 00:36:18
450 441 WITCZAK MARTA POZNAŃ CZERWONAK BIEGA Polska K30-39 196 06:35 00:35:35 00:36:18
451 760 CEBERNIK ANITA OSTRORÓG   Polska K30-39 197 06:36 00:35:36 00:36:34
452 216 JANUSZ KATARZYNA POZNAŃ   Polska K30-39 198 06:36 00:35:36 00:35:57
453 23 SOKOŁOWSKA ANNA GORZÓW WLKP. PARKRUN GORZÓW Polska K40-49 134 06:36 00:35:39 00:36:53
454 289 SKOCZYLAS ANITA   MUAY RUNNING TEAM Polska K40-49 135 06:36 00:35:40 00:36:52
455 740 IDZIAK PAULINA     Polska K30-39 199 06:36 00:35:41 00:35:57
456 703 ŻUREK AGNIESZKA PALĘDZIE FINANSE AGNIESZKA Ż Polska K40-49 136 06:37 00:35:42 00:36:54
457 557 NAJDEREK AGATA KONARZEWO   Polska K50-59 21 06:37 00:35:46 00:36:20
458 624 BARANOWSKA-SOCHA AGNIESZKA TULCE   Polska K40-49 137 06:38 00:35:47 00:36:10
459 36 NOWACZYK SYLWIA TULCE DRUŻYNA SZPIKU Polska K40-49 138 06:38 00:35:47 00:36:10
460 617 FABISIAK MAGDALENA KROSINKO   Polska K30-39 200 06:38 00:35:49 00:36:42
461 349 DUDEK DOROTA CZAPURY   Polska K50-59 22 06:39 00:35:52 00:36:38
462 381 HOŁODIUK JOANNA ŻARY   Polska K30-39 201 06:39 00:35:52 00:36:28
463 380 RESZEL IWONA ŻARY   Polska K40-49 139 06:39 00:35:52 00:36:28
464 320 STANISZ MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K14-29 92 06:39 00:35:53 00:36:15
465 715 SZUBERT NATALIA POZNAŃ   Polska K30-39 202 06:39 00:35:55 00:36:45
466 75 ŁYJAK MONIKA POZNAŃ   Polska K14-29 93 06:39 00:35:56 00:37:05
467 716 MAZURCZAK MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K30-39 203 06:39 00:35:56 00:36:46
468 497 BŁOCISZEWSKA- STARCZYŃSKA ANNA POZNAŃ 1978 Polska K40-49 140 06:39 00:35:56 00:36:45
469 352 MOTAŁA KAROLINA     Polska K30-39 204 06:39 00:35:56 00:36:05
470 644 CHMIEL EWA SUCHY LAS   Polska K50-59 23 06:39 00:35:57 00:36:12
471 206 PACYŃSKA MAGDALENA LUBOŃ   Polska K40-49 141 06:39 00:35:57 00:37:07
472 647 WASYL-GÓRSKA ANNA POZNAŃ   Polska K30-39 205 06:40 00:36:02 00:36:34
473 855 SKORUPSKA IZABELA POZNAŃ   Polska K40-49 142 06:41 00:36:03 00:36:34
474 494 RZEPKA IWONA ŚRODA WLKP   Polska K30-39 206 06:41 00:36:03 00:37:06
475 199 LIZIK MAGDALENA POZNAŃ   Polska K40-49 143 06:41 00:36:05 00:36:47
476 436 GRABOWIECKA JULIA WRZEŚNIA   Polska K30-39 207 06:41 00:36:05 00:36:31
477 435 KOBIELAK KATARZYNA WRZEŚNIA   Polska K30-39 208 06:41 00:36:05 00:36:31
478 477 BURSIAK AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K40-49 144 06:41 00:36:06 00:36:43
479 219 PODGÓRSKA KAROLINA POZNAŃ   Polska K30-39 209 06:41 00:36:07 00:36:20
480 830 GRZELEWSKA JOANNA GRODZISK WLKP. 1988 Polska K30-39 210 06:42 00:36:11 00:36:58
481 590 JEŻEWSKA-URBANEK MONIKA ?RODZISK WIELKOPOLSK   Polska K30-39 211 06:42 00:36:12 00:36:58
482 314 WESOŁOWSKA-BOCHENEK ILONA POZNAŃ   Polska K30-39 212 06:42 00:36:13 00:37:28
483 37 SOJKIN WIOLETA POZNAŃ   Polska K30-39 213 06:43 00:36:14 00:36:30
484 188 POŁCZYŃSKA MARTA POZNAŃ   Polska K30-39 214 06:43 00:36:14 00:37:19
485 689 DEGÓRSKA EWA KOMORNIKI   Polska K50-59 24 06:43 00:36:16 00:37:12
486 407 KOTUS NATALIA ROGOŹNO ROGOŹNO Polska K14-29 94 06:43 00:36:16 00:37:09
487 405 GRZEŚKOWIAK JOANNA SWARZĘDZ   Polska K14-29 95 06:43 00:36:17 00:37:09
488 335 PIETRZYK KATARZYNA GOSTYŃ   Polska K30-39 215 06:43 00:36:17 00:36:19
489 254 PICHOLA ZUZANNA POZNAŃ   Polska K30-39 216 06:43 00:36:18 00:37:12
490 845 SIERZANT MAGDALENA POZNAŃ MADZIIA Polska K14-29 96 06:43 00:36:18 00:37:19
491 239 BOCZEK SYLWIA POZNAN   Polska K30-39 217 06:43 00:36:18 00:37:08
492 667 JESIONOWSKA EDYTA POZNAŃ   Polska K40-49 145 06:44 00:36:22 00:36:37
493 911 MASZTALERZ EWA SKÓRZEWO   Polska K40-49 146 06:44 00:36:23 00:37:38
494 479 BRONIARZ MAŁGORZATA ZANIEMYŚL   Polska K30-39 218 06:45 00:36:25 00:37:04
495 32 ŁODA ANNA ŚRODA WIELKOPOLSKA   Polska K30-39 219 06:45 00:36:25 00:37:04
496 99 WITCZAK JOANNA ŚRODA WIELKOPOLSKA   Polska K30-39 220 06:45 00:36:25 00:37:04
497 427 RATAJCZAK ALDONA LESZNO PZG LESZNO Polska K40-49 147 06:45 00:36:25 00:36:26
498 290 BARAŃSKA ANDŻELIKA POZNAŃ   Polska K14-29 97 06:45 00:36:26 00:36:59
499 264 WEJMAN ANETA TACZANOW DRUGI MAŁA IDA Polska K30-39 221 06:45 00:36:26 00:37:18
500 776 KUNA DANKA ZANIEMYŚL   Polska K40-49 148 06:45 00:36:26 00:36:41
501 464 MEŁNICKA JOANNA POZNAŃ   Polska K40-49 149 06:45 00:36:26 00:36:29
502 813 ROŻEK MAŁGORZATA WIRY 1985 Polska K30-39 222 06:45 00:36:26 00:36:41
503 806 WALENCIAK MAGDALENA OBORNIKI   Polska K30-39 223 06:45 00:36:28 00:37:20
504 959 STACHOWIAK MARIA   MCKINSEY Polska K14-29 98 06:45 00:36:28 00:37:47
505 186 KUDLIŃSKA EWA POZNAŃ NIGHT RUNNERS Polska K30-39 224 06:46 00:36:31 00:37:37
506 922 SIOMA KATARZYNA KRZYSZKOWO ROKIETNICA BIEGA Polska K30-39 225 06:46 00:36:31 00:37:11
507 398 BENTKOWSKA AGNIESZKA POBIEDZISKA POBIEDZISKA RT Polska K40-49 150 06:46 00:36:33 00:37:47
508 637 DRGAS DOMINIKA POZNAŃ   Polska K30-39 226 06:46 00:36:33 00:36:43
509 636 ZIELIŃSKA ANNA POZNAŃ   Polska K40-49 151 06:46 00:36:33 00:36:43
510 921 KUCHARSKA DOMINIKA ROKIETNICA ROKIETNICA Polska K30-39 227 06:46 00:36:35 00:37:14
511 569 LISIECKA KAROLINA POZNAŃ NOKA PHOTO&GRAPHICS Polska K14-29 99 06:46 00:36:35 00:37:09
512 408 NIEDŹWIECKA BEATA CZARNKÓW TVN MEDIA Polska K30-39 228 06:46 00:36:35 00:37:05
513 742 MROWIŃSKA VIOLETTA KOMORNIKI   Polska K40-49 152 06:47 00:36:37 00:37:59
514 567 PIETRASIK DAGMARA KIELCE   Polska K14-29 100 06:47 00:36:39 00:37:23
515 51 ADAMCZYK KATARZYNA POZNAŃ   Polska K40-49 153 06:47 00:36:40 00:37:40
516 540 GOSTOSMKA DOROTA DĄBRÓWKA   Polska K30-39 229 06:47 00:36:40 00:37:05
517 744 NIZIO WERONIKA KĄSINOWO SKS ROLNIK Polska K14-29 101 06:47 00:36:40 00:37:28
518 782 BANASZAK JUSTYNA MIŁOSŁAW   Polska K30-39 230 06:48 00:36:42 00:37:31
519 293 KRAWCZYK MAŁGORZATA LESZNO   Polska K30-39 231 06:48 00:36:42 00:36:42
520 39 SIKORA - WENCŁAWEK KINGA MIŁOSŁAW   Polska K30-39 232 06:48 00:36:43 00:37:31
521 837 DWORNICZAK KATARZYNA POZNAŃ   Polska K30-39 233 06:48 00:36:44 00:37:37
522 679 KANIECKA JOANNA WAŁCZ ENDORFINY WAŁCZ Polska K30-39 234 06:49 00:36:46 00:37:15
523 705 KĘDZIORA LUCYNA WAŁCZ ENDORFINY WAŁCZ Polska K30-39 235 06:49 00:36:46 00:37:15
524 650 MADZIŃSKA AGNIESZKA WAŁCZ ENDORFINY WAŁCZ Polska K40-49 154 06:49 00:36:46 00:37:15
525 944 KAWCZYŃSKA MARTA WAŁCZ ENDORFINY WAŁCZ Polska K30-39 236 06:49 00:36:47 00:37:15
526 651 WAWRZONOWSKA KATARZYNA WAŁCZ ENDORFINY WAŁCZ Polska K14-29 102 06:49 00:36:47 00:37:15
527 923 ANIOŁA PATRYCJA POZNAŃ   Polska K14-29 103 06:49 00:36:48 00:37:33
528 115 ZANDECKA PATRYCJA KOŚCIAN   Polska K14-29 104 06:49 00:36:48 00:37:11
529 195 SZCZEPANIAK KLAUDIA GOSTYŃ   Polska K30-39 237 06:49 00:36:51 00:37:34
530 140 NAPIERAŁA KRYSTYNA POZNAŃ   Polska K50-59 25 06:50 00:36:52 00:37:38
531 781 KLOC MARTYNA POZNAŃ   Polska K14-29 105 06:51 00:36:57 00:37:36
532 757 DURDA DOMINIKA BYDGOSZCZ BBKTS Polska K14-29 106 06:51 00:36:58 00:38:01
533 367 WOŹNIAK MARLENA KAŹMIERZ   Polska K14-29 107 06:51 00:36:59 00:37:30
534 63 POPADPWSKA ANNA POZNAŃ MY TRZY Polska K40-49 155 06:51 00:37:00 00:37:50
535 808 GRZYWOCZ IRENA MOSINA 1951 Polska K60+ 6 06:52 00:37:05 00:38:18
536 660 DANIELEWICZ MAŁGORZATA MOGILONO   Polska K40-49 156 06:52 00:37:06 00:37:23
537 409 TARŁOWSKA MAGDALENA KRUCHOWO   Polska K30-39 238 06:52 00:37:06 00:37:23
538 538 HINC KASIA POZNAŃ TVN Polska K30-39 239 06:53 00:37:10 00:37:40
539 503 SZYMKOWIAK NATALIA DOPIEWO   Polska K30-39 240 06:53 00:37:11 00:37:28
540 243 KURZAWA MILENA POZNAŃ   Polska K14-29 108 06:54 00:37:13 00:38:30
541 632 JARMUZEK EWA LUBOŃ   Polska K40-49 157 06:54 00:37:14 00:38:24
542 72 PASTERNICKA LIDIA POZNAŃ   Polska K30-39 241 06:54 00:37:15 00:37:50
543 729 TABAKA KATARZYNA POZNAŃ   Polska K30-39 242 06:54 00:37:15 00:38:23
544 605 TABAKA AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K40-49 158 06:54 00:37:17 00:38:15
545 270 SOBCZAK IRENA WRZEŚNIA   Polska K40-49 159 06:54 00:37:17 00:38:09
546 305 KOZAK KRYSTYNA LESZNO LOB Polska K50-59 26 06:54 00:37:18 00:38:13
547 486 ZAWADZKA SYLWIA POZNAŃ   Polska K14-29 109 06:54 00:37:18 00:38:02
548 56 BUDKIEWICZ BEATA POZNAŃ ART TEAM PEGAZ Polska K30-39 243 06:55 00:37:19 00:38:24
549 603 KĘDZIERSKA MONIKA POZNAŃ   Polska K14-29 110 06:55 00:37:19 00:38:35
550 443 FORTUNA-CZMOK JOLANTA SWARZĘDZ   Polska K40-49 160 06:55 00:37:20 00:38:23
551 339 SZUMSKA MAGDALENA POZNAŃ AMMM TEAM Polska K40-49 161 06:55 00:37:20 00:37:29
552 751 WOJCIŃSKA MARTA POZNAŃ AMMM TEAM Polska K40-49 162 06:55 00:37:20 00:37:29
553 434 MOSKWA MARTA LESZNO   Polska K14-29 111 06:55 00:37:21 00:38:37
554 471 JAKUBIAK MARLENA POBIEDZISKA PRT POBIEDZISKA Polska K40-49 163 06:55 00:37:22 00:38:35
555 157 SZEMIEL-AFEK MARIOLA POZNAŃ DRUŻYNA SZPIKU Polska K40-49 164 06:55 00:37:23 00:37:49
556 80 SOLARSKA EWA KROSINKO SP1 MOSINA Polska K30-39 244 06:56 00:37:24 00:38:17
557 387 DUNOWSKA ELZBIETA SIEROSŁAW   Polska K40-49 165 06:56 00:37:24 00:38:31
558 384 SKUPNIEWICZ NATALIA SIEROSŁAW   Polska K30-39 245 06:56 00:37:24 00:38:32
559 82 CEITEL LIDIA POZNAŃ   Polska K40-49 166 06:56 00:37:26 00:38:23
560 33 DEMBIK MILENA POZNAŃ   Polska K40-49 167 06:56 00:37:26 00:37:51
561 762 MAKOWIEC MARTYNA POBIEDZISKA   Polska K14-29 112 06:56 00:37:27 00:38:34
562 566 TOMZA MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K30-39 246 06:56 00:37:27 00:38:15
563 731 KOCHANOWSKA ANETA JASIN   Polska K30-39 247 06:56 00:37:27 00:38:03
564 730 ŚWIĄTEK-WOLNA KINGA SWARZĘDZ   Polska K30-39 248 06:56 00:37:27 00:38:03
565 758 PIECHOCKA JOANNA POZNAŃ   Polska K30-39 249 06:56 00:37:27 00:37:46
566 85 ROSZAK JOANNA POZNAŃ   Polska K40-49 168 06:56 00:37:27 00:38:24
567 872 SOŁTYSIAK MAGDALENA POZNAŃ   Polska K40-49 169 06:56 00:37:29 00:38:41
568 498 POŹNIAK AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K30-39 250 06:57 00:37:32 00:38:22
569 873 SOŁTYSIAK OLGA POZNAŃ   Polska K14-29 113 06:57 00:37:32 00:38:44
570 714 MALENGOWSKA-WASZAK KAMILA CZERWONAK CZERWONAK BIEGA Polska K14-29 114 06:57 00:37:34 00:38:41
571 882 MADAJCZYK KAROLINA POZNAŃ MCKINSEY Polska K30-39 251 06:57 00:37:34 00:37:47
572 880 SAMDUL IRYNA POZNAŃ   Polska K14-29 115 06:57 00:37:34 00:37:47
573 319 KLOC IWONA POZNAŃ 1970 Polska K40-49 170 06:58 00:37:35 00:38:16
574 878 GÓRECKI ANNA KOZIEGŁOWY   Polska K14-29 116 06:58 00:37:35 00:37:48
575 58 SZYMCZAK IZABELA GŁUCHOWO   Polska K40-49 171 06:58 00:37:37 00:37:58
576 266 DEWO EWA   MAMY-BIEGAMY Polska K30-39 252 06:58 00:37:37 00:38:31
577 337 MASZTALERZ ANGELIKA POZNAŃ   Polska K14-29 117 06:59 00:37:44 00:38:00
578 773 SMOLIŃSKA JUSTYNA WRZEŚNIA   Polska K40-49 172 06:59 00:37:44 00:38:08
579 162 MICHALSKA ELIZA POMARZANKI POBIEDZISKA RUNNING Polska K30-39 253 06:59 00:37:45 00:38:34
580 309 CHODZIŃSKA MARZENA SKWIERZYNA   Polska K30-39 254 06:59 00:37:45 00:39:08
581 303 OLECHNA EDYTA DÜRNKRUT   Austria K30-39 255 07:00 00:37:46 00:39:08
582 430 LAUFER ANNA POZNAŃ   Polska K14-29 118 07:00 00:37:47 00:38:18
583 749 MITURA MONIKA POZNAŃ WYBOROWE PIERSIÓWKI Polska K30-39 256 07:00 00:37:48 00:38:20
584 447 SZCZEPANKOWSKA BIANKA CHOSZCZNO   Polska K14-29 119 07:01 00:37:51 00:38:26
585 248 MURMIŁŁO MARTA POZNAŃ   Polska K30-39 257 07:01 00:37:53 00:38:34
586 493 GRZEŚ MARTA POZNAŃ   Polska K30-39 258 07:01 00:37:54 00:39:04
587 915 RYBARCZYK LUDMIŁA   SONKO TEAM Polska K40-49 173 07:01 00:37:56 00:39:06
588 916 ODROWĄŻ-PIENIĄŻEK JOANNA   SONKO TEAM Polska K30-39 259 07:02 00:37:58 00:39:09
589 316 GÓRALSKA MAGDALENA GNIEZNO   Polska K40-49 174 07:02 00:38:01 00:39:21
590 34 DEMBIK SANDRA POZNAŃ   Polska K14-29 120 07:03 00:38:02 00:38:28
591 563 KOWALEWICZ MAGDALENA KAMIONKI   Polska K30-39 260 07:03 00:38:03 00:38:34
592 564 KARPOWICZ JOANNA ŚWIĘCIECHOWA   Polska K40-49 175 07:03 00:38:03 00:38:33
593 859 SKOWROŃSKA OLGA POZNAŃ SPORTOWY TEAM ŻABKI Polska K14-29 121 07:03 00:38:04 00:38:44
594 291 BĄKOWSKA EWELINA PRZEŹMIEROWO   Polska K40-49 176 07:03 00:38:06 00:39:13
595 696 DZIUBAK PAULINA BIEDRUSKO JDM.PL Polska K14-29 122 07:03 00:38:06 00:39:00
596 198 KRYSIAK ANNA POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO Polska K40-49 177 07:03 00:38:06 00:38:36
597 296 OSOWIECKA KINGA POZNAŃ   Polska K30-39 261 07:04 00:38:08 00:38:53
598 548 CIEŚLIŃSKA SYLWIA ZALASEWO   Polska K30-39 262 07:04 00:38:09 00:39:26
599 780 WITASZAK PAULINA SZAMOTUŁY REPRA Polska K14-29 123 07:04 00:38:09 00:38:32
600 52 JELONEK ANNA POZNAŃ SKOCZNY JELONEK Polska K14-29 124 07:05 00:38:13 00:38:38
601 571 ADAMIN GRAŻYNA KALISZ KGR G7 Polska K60+ 7 07:05 00:38:15 00:38:22
602 294 ROŻYŃSKA MONIKA BYDGOSZCZ   Polska K14-29 125 07:05 00:38:17 00:39:06
603 273 BOŁBOT ANNA WRZEŚNIA   Polska K14-29 126 07:06 00:38:19 00:39:12
604 139 KOPROWSKA BERNADETA POZNAŃ   Polska K40-49 178 07:06 00:38:19 00:39:28
605 271 BOŁBOT ELŻBIETA WRZEŚNIA   Polska K50-59 27 07:06 00:38:20 00:39:12
606 534 FOLTYN DOMINIKA POZNAŃ   Polska K30-39 263 07:06 00:38:21 00:38:39
607 353 SKURIAT ALINA GÓRA WATAHA Polska K40-49 179 07:06 00:38:22 00:38:31
608 372 SZAFRAŃSKA KAROLINA ŁĘKANÓW WATAHA Polska K14-29 127 07:06 00:38:23 00:38:31
609 646 TOMCZAK ANNA POZNAŃ   Polska K40-49 180 07:06 00:38:23 00:39:36
610 181 MAĆKOWIAK MAŁGORZATA PUDLISZKI   Polska K14-29 128 07:07 00:38:28 00:38:57
611 180 HERMAN KINGA MASŁOWO   Polska K30-39 264 07:07 00:38:28 00:38:58
612 222 LIGĘZA MARTYNA POZNAŃ WIEDŹMY Polska K40-49 181 07:07 00:38:28 00:39:30
613 870 JAKUBOWSKA EWA POZNAŃ   Polska K40-49 182 07:08 00:38:29 00:39:32
614 924 ANIOTO-HENNATY KAROLINA POZNAŃ   Polska K30-39 265 07:08 00:38:32 00:39:17
615 556 WACHOWIAK MARCELINA SOWINKI   Polska K30-39 266 07:08 00:38:33 00:38:43
616 40 MAGDZIAREK NATALIA POZNAŃ   Polska K14-29 129 07:09 00:38:35 00:39:32
617 364 WAJS JOWITA SZAMOTUŁY   Polska K40-49 183 07:10 00:38:41 00:39:43
618 84 GÓRSKA - MACHYNSKA IZABELA POZNAŃ   Polska K30-39 267 07:10 00:38:43 00:39:21
619 835 BUKOWSKA PAULINA POZNAŃ   Polska K14-29 130 07:11 00:38:45 00:39:49
620 114 TURSKA JUSTYNA POZNAŃ   Polska K14-29 131 07:11 00:38:46 00:40:04
621 753 ŚWITALSKA NATASZA POZNAŃ BIO FAMILY SUPERMARK Polska K14-29 132 07:12 00:38:54 00:39:10
622 8 KRZYMIŃSKA MARIA LESZNO BABCIE BIEGAJĄ Polska K60+ 8 07:12 00:38:55 00:39:11
623 657 ŚNIEGOWSKA MAJA GNIEZNO   Polska K14-29 133 07:13 00:38:59 00:39:26
624 279 WOLARSKA MAGDA POZNAN   Polska K30-39 268 07:13 00:38:59 00:40:04
625 179 JĘDRZEJCZAK AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K30-39 269 07:14 00:39:01 00:40:05
626 481 ORWAT PAULINA POZNAŃ OR-VAT Polska K14-29 134 07:14 00:39:03 00:40:10
627 134 SZABELSKA-WITKOWSKA MAGDALENA CZAPURY   Polska K30-39 270 07:14 00:39:06 00:39:29
628 60 CHYBICKA MAJA POZNAŃ   Polska K14-29 135 07:15 00:39:09 00:40:05
629 676 KOZŁOWSKA KATARZYNA MŁODZIKOWICE   Polska K14-29 136 07:16 00:39:12 00:39:23
630 12 KARALUS SYLWIA WYSOCZKA FITNESS BUK Polska K40-49 184 07:16 00:39:14 00:39:56
631 792 RANISZEWSKA KLAUDIA POZNAŃ   Polska K14-29 137 07:16 00:39:14 00:40:27
632 358 KRYŚ ANNA BUK   Polska K40-49 185 07:16 00:39:15 00:39:57
633 2 TARGOSZ AGNIESZKA BUK FITNESS BUK Polska K40-49 186 07:16 00:39:16 00:39:56
634 531 POCENTEK JOANNA POMARZANOWICE   Polska K14-29 138 07:16 00:39:17 00:40:06
635 160 WÓJCICKA MARTA POZNAŃ   Polska K14-29 139 07:16 00:39:17 00:40:06
636 588 CHLEBOWSKA AURELIA GORTATOWO   Polska K40-49 187 07:17 00:39:18 00:40:26
637 719 BIELAWSKA - BOROWIAK MARTA GNIEZNO   Polska K30-39 271 07:17 00:39:19 00:40:01
638 587 POTOK ILONA SWARZĘDZ   Polska K40-49 188 07:17 00:39:20 00:40:28
639 221 KULKA HONORATA ŻYDOWO   Polska K30-39 272 07:18 00:39:24 00:40:30
640 47 TYCZYŃSKA JOANNA CZERWONAK MAMY-BIEGAMY Polska K30-39 273 07:19 00:39:30 00:40:02
641 118 MURIAS ANNA POZNAN   Polska K40-49 189 07:19 00:39:31 00:39:39
642 682 SIKORSKA MAGDALENA POZNAŃ CNJA Polska K30-39 274 07:20 00:39:34 00:40:47
643 794 GRAJZER AGATA POZNAN   Polska K14-29 140 07:20 00:39:37 00:40:44
644 894 MATUSIAK MALWINA POZNAŃ   Polska K14-29 141 07:20 00:39:37 00:40:44
645 241 PAWLISIAK BEATA CZMOŃ   Polska K30-39 275 07:21 00:39:39 00:40:17
646 21 PRZEWOŹNA JOLANTA BUK POPKI TEAM Polska K40-49 190 07:21 00:39:39 00:40:25
647 628 CZERNIAK VIOLETTA POZNAŃ   Polska K40-49 191 07:21 00:39:40 00:40:27
648 515 KRZYWOSZ ANNA POZNAŃ   Polska K30-39 276 07:21 00:39:40 00:40:27
649 860 PRZYBYSZ JOANNA POZNAŃ SPORTOWY TEAM ŻABKI Polska K14-29 142 07:21 00:39:43 00:40:53
650 369 FLUDER KINGA POZNAŃ PRO366 Polska K14-29 143 07:21 00:39:44 00:40:53
651 549 PIETRASIK KATARZYNA LUSOWO CIOCIE MISIE Polska K30-39 277 07:23 00:39:51 00:40:57
652 284 KRUK DARIA KĘDZIERZYN-KOŹLE   Polska K14-29 144 07:24 00:39:55 00:40:56
653 929 PAWLAK KATARZYNA LUBOŃ MAMY-BIEGAMY Polska K30-39 278 07:24 00:39:57 00:41:12
654 223 HADZICKA JOANNA POZNAŃ WIEDŹMY Polska K40-49 192 07:24 00:39:58 00:41:05
655 573 GOLAK PATRYCJA LUBOŃ   Polska K14-29 145 07:24 00:39:59 00:40:56
656 275 GOLAK RENATA LUBOŃ   Polska K40-49 193 07:24 00:40:00 00:40:56
657 287 HADZICKA MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K14-29 146 07:25 00:40:01 00:41:05
658 659 WEŁNIC ALEKSANDRA KÓRNIK   Polska K50-59 28 07:25 00:40:01 00:40:18
659 476 KĘDZIORA JOANNA ZALASEWO COLORMEDIA Polska K30-39 279 07:25 00:40:02 00:41:05
660 821 WALD LUCYNA OSTRORÓG   Polska K40-49 194 07:25 00:40:04 00:41:03
661 698 PAWLICKA MAJA WEŁNICA   Polska K30-39 280 07:25 00:40:05 00:41:05
662 502 KLIMCZAK ANNA WROCŁAW   Polska K30-39 281 07:25 00:40:05 00:40:22
663 514 SKARUPSKA JUSTYNA OBRZYCKO   Polska K40-49 195 07:26 00:40:07 00:41:04
664 9 KOWALCZYK MAGDALENA SZAMOTUŁY   Polska K30-39   07:26 00:40:09 00:40:55
665 586 KASIERSKA-BUT ELIZA TULCE   Polska K40-49 196 07:26 00:40:09 00:40:15
666 865 FARYNOWICZ ALEKSANDRA POZNAŃ   Polska K14-29 147 07:27 00:40:12 00:40:25
667 14 SIERANT - ŁĘSZCZAK MALWINA POZNAŃ   Polska K14-29 148 07:27 00:40:15 00:41:20
668 892 MAROŃ URSZULA POZNAŃ ESC Polska K30-39 283 07:28 00:40:17 00:40:28
669 550 SURMA MALGORZATA TARNOWO PODGORNE MISIOWE CIOCIE Polska K30-39 284 07:28 00:40:18 00:41:24
670 798 WALCZAK MAŁGORZATA POZNAŃ MARICOM Polska K40-49 197 07:29 00:40:24 00:40:30
671 826 GAŃSKA MONIKA SZCZECINEK   Polska K30-39 285 07:31 00:40:34 00:40:57
672 690 KASPRZAK EWELINA ŁÓDŹ   Polska K40-49 198 07:31 00:40:38 00:41:21
673 41 NARŁOWSKA WIOLETTA KOMORNIKI   Polska K40-49 199 07:32 00:40:43 00:41:56
674 327 OSIŃSKA MAGDALENA POZNAŃ   Polska K30-39 286 07:32 00:40:43 00:41:04
675 328 ŁUKASZYK JOLANTA POZNAŃ   Polska K40-49 200 07:33 00:40:44 00:41:04
676 946 NAPIERAŁA ANNA POZNAŃ INNOWACYJNE CZTERNASTE LO Polska K40-49 201 07:33 00:40:45 00:40:49
677 743 WARGUŁA KASIA KĄSINOWO SKS ROLNIK Polska K14-29 149 07:33 00:40:48 00:41:40
678 844 SMOCZYŃSKA KAROLINA POZNAŃ   Polska K30-39 287 07:34 00:40:49 00:41:42
679 77 PASTERNAK AGATA POZNAN   Polska K30-39 288 07:34 00:40:50 00:42:07
680 570 ALEKSANDROWICZ JOANNA SZCZECIN   Polska K30-39 289 07:35 00:40:56 00:41:04
681 480 ORWAT ANIA POZNAŃ OR-VAT Polska K40-49 202 07:35 00:40:56 00:42:01
682 896 SOLIBIEDA ANNA POZNAŃ   Polska K30-39 290 07:35 00:40:56 00:42:05
683 772 MSZANOWSKA MARTA SKRZYNKI 1983 Polska K30-39 291 07:35 00:40:57 00:42:05
684 720 MATCZAK EWA POZNAŃ   Polska K40-49 203 07:36 00:41:03 00:41:47
685 488 PARZĘCKA ANITA CZAPURY   Polska K40-49 204 07:38 00:41:13 00:41:23
686 472 RYBKA KATARZYNA POZNAŃ   Polska K14-29 150 07:39 00:41:16 00:41:43
687 912 RYBKA PAULINA CHODZIEŻ   Polska K14-29 151 07:39 00:41:16 00:41:43
688 345 FRANKIEWICZ LIDIA BUK   Polska K50-59 29 07:39 00:41:21 00:42:03
689 138 CZEKAJ ZUZANNA POZNAŃ   Polska K14-29 152 07:40 00:41:23 00:42:06
690 848 GŁOWACKA - ŚMIGLAK MAGDALENA POZNAŃ WYBOROWE PIERSIÓWKI Polska K40-49 205 07:40 00:41:26 00:41:58
691 277 BOROWICZ AGATA POZNAŃ   Polska K30-39 292 07:41 00:41:29 00:41:52
692 491 MODRZEJEWSKA MARCELA GORZÓW WLKP. #PARKRUNGORZÓW Polska K30-39 293 07:41 00:41:31 00:42:45
693 145 DOBKOWICZ KATARZYNA PLEWISKA   Polska K30-39 294 07:42 00:41:33 00:42:09
694 416 GROCHOWSKA MARIA POZNAŃ   Polska K30-39 295 07:42 00:41:37 00:41:51
695 226 BUDNIK KATARZYNA POZNAŃ   Polska K30-39 296 07:42 00:41:37 00:42:02
696 552 BARANOWSKA-SZCZEPAŃSKA MAGDALENA POZNAŃ NIE Polska K40-49 206 07:43 00:41:39 00:42:34
697 232 POGORZELSKA PAULINA KONIN   Polska K14-29 153 07:43 00:41:42 00:42:58
698 230 SPYCHAŁA KINGA POZNAŃ   Polska K14-29 154 07:44 00:41:43 00:43:04
699 619 TWERS-JANISZEWSKA AGNIESZKA PUSZCZYKOWO   Polska K40-49 207 07:46 00:41:56 00:42:40
700 191 JANICKA JUSTYNA POZNAŃ   Polska K40-49 208 07:46 00:41:57 00:43:01
701 245 KAMIŃSKA BEATA WAŁCZ DZIWNY STAN UMYSŁU Polska K40-49 209 07:47 00:42:02 00:42:50
702 249 KARABASZ EWA WAŁCZ   Polska K40-49 210 07:47 00:42:02 00:42:50
703 250 LEIBASZ VIOLETTA WAŁCZ   Polska K50-59 30 07:47 00:42:03 00:42:50
704 240 PRENDECKA SYLWIA WAŁCZ   Polska K30-39 297 07:47 00:42:03 00:42:50
705 374 ROSIŃSKA JUSTYNA POZNAŃ   Polska K30-39 298 07:48 00:42:05 00:42:44
706 375 MIRECKA AGATA POZNAŃ   Polska K30-39 299 07:48 00:42:06 00:42:44
707 604 RYDELEK MAGDALENA POZNAŃ PROFESJA CAZ Polska K40-49 211 07:50 00:42:17 00:43:33
708 918 IGNOR BEATA POZNAŃ   Polska K50-59 31 07:51 00:42:21 00:43:38
709 110 JARMUŻEK SYLWIA SZEWCE   Polska K40-49 212 07:51 00:42:26 00:43:36
710 641 ŚNIECIŃSKA MAGDALENA POZNAŃ   Polska K50-59 32 07:52 00:42:28 00:43:40
711 907 JARDANOWSKA KATARZYNA   SPORTOWY TEAM ŻABKI Polska K30-39 300 07:52 00:42:29 00:43:10
712 803 JABCZYŃSKA MAŁGORZATA KŁECKO MARSZOBIEGI KŁECKO Polska K50-59 33 07:53 00:42:33 00:43:46
713 906 PRZEWĘZIKOWSKA KATARZYNA   SPORTOWY TEAM ŻABKI Polska K30-39 301 07:54 00:42:41 00:43:21
714 931 KONIKOWKSA MAGDALENA POZNAŃ MAMY BIEGAMY Polska K30-39 302 07:55 00:42:46 00:44:05
715 763 KONURY AGATA GOSTYŃ MOTYWIZKA Polska K14-29 155 07:55 00:42:46 00:43:46
716 185 KIWERTZ ANNA POZNAŃ RUN VEGAN TEAM Polska K30-39 303 07:56 00:42:52 00:44:10
717 817 ANDRZEJEWSKA WERONIKA POZNAŃ   Polska K14-29 156 07:56 00:42:53 00:43:07
718 626 BUNIAK JOANNA SWARZEDZ   Polska K40-49 213 07:57 00:42:54 00:43:46
719 917 KUFEL EWELINA BUK FITNESS BUK Polska K30-39 304 07:57 00:42:55 00:43:36
720 625 MAZUREK MONIKA POZNAŃ   Polska K40-49 214 07:58 00:43:00 00:43:52
721 460 BRZEZINSKA BASIA ZŁOTÓW OSIEDLOWO Polska K30-39 305 07:59 00:43:05 00:44:06
722 738 DZIEDZINA GRAŻYNA ZŁOTÓW OSIEDLOWO Polska K40-49 215 07:59 00:43:05 00:44:07
723 454 NOWAK-GEMZA MONIKA ZŁOTÓW OSIEDLOWO Polska K40-49 216 07:59 00:43:06 00:44:07
724 711 STACHOWSKA BOGUMIŁA SWARZĘDZ   Polska K60+ 9 08:00 00:43:10 00:44:03
725 862 ANTCZAK MARLENA POZNAŃ SPORTOWY TEAM ZABKA Polska K14-29 157 08:00 00:43:13 00:43:21
726 4 CIOŁEK MAGDALENA BUK   Polska K40-49 217 08:01 00:43:15 00:43:57
727 814 KOZŁOWSKA PAULINA BUK FITNESS BUK Polska K30-39 306 08:01 00:43:15 00:43:57
728 274 BONOWSKA MONIKA POZNAŃ   Polska K40-49 218 08:02 00:43:25 00:44:20
729 630 PIETRZAK ANNA POZNAŃ   Polska K14-29 158 08:03 00:43:26 00:44:23
730 253 KASEJA ZUZANNA POZNAŃ   Polska K14-29 159 08:03 00:43:27 00:44:23
731 950 SZYMAŃSKA KATARZYNA MOSINA ESC RACE Polska K14-29 160 08:03 00:43:27 00:44:23
732 426 SZULC KATARZYNA POZNAŃ   Polska K30-39 307 08:06 00:43:43 00:44:01
733 151 GROCHOLEWSKA GRAŻYNA POZNAŃ   Polska K40-49 219 08:06 00:43:44 00:44:19
734 834 MIKA ANGELA GRUSZCZYN FIKI MIKI Polska K30-39 308 08:10 00:44:04 00:44:43
735 784 LUDWICZAK SYLWIA POZNAŃ   Polska K40-49 220 08:14 00:44:27 00:45:13
736 895 WALCZAK DANUTA POZNAŃ POZNAŃ RACE TEAM Polska K30-39 309 08:14 00:44:27 00:45:12
737 204 CZAMARA BEATA RAWICZ   Polska K40-49 221 08:17 00:44:42 00:45:37
738 428 MICHALAK MAGDALENA   PKO BP SA Polska K30-39 310 08:17 00:44:42 00:46:00
739 547 KUJAWSKA- PIECHOWIAK PATRYCJA PAMIATKOWO MISIOWE CIOCIE Polska K40-49 222 08:18 00:44:48 00:45:52
740 172 HELENIAK PATRYCJA POZNAŃ   Polska K40-49 223 08:21 00:45:07 00:45:58
741 152 SROCZYŃSKA MARTA WIELICHOWO   Polska K30-39 311 08:26 00:45:32 00:46:05
742 3 WRÓBEL MALWINA ŚNIATY   Polska K14-29 161 08:26 00:45:32 00:46:04
743 242 DROZDOWSKA ANNA OBORNIKI   Polska K14-29 162 08:28 00:45:42 00:46:54
744 379 JANOWSKA ŻANETA ROGOŹNO NW "WŁÓCZYKIJE" Polska K30-39 312 08:28 00:45:45 00:45:51
745 746 SIERACKA EDYTA ROGOŹNO RUN & ZUMBA Polska K30-39 313 08:29 00:45:46 00:45:51
746 26 PIEKARSKA OLIWIA ZALESIE   Polska K14-29 163 08:30 00:45:56 00:46:40
747 35 ZOMKOWSKA AGNIESZKA IŁOWO-OSADA   Polska K14-29 164 08:31 00:45:59 00:46:42
748 259 KOŁODZIEJCZYK AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K30-39 314 08:34 00:46:13 00:46:35
749 629 STRASZEWSKA ANNA POZNAŃ   Polska K30-39 315 08:34 00:46:13 00:46:35
750 546 BOLLINGER NATALIA TARNOWO PODGORNE MISIOWE CIOCIE Polska K30-39 316 08:36 00:46:27 00:47:32
751 448 MARCINIAK PATRYCJA ŚREM   Polska K14-29 165 08:42 00:46:58 00:47:52
752 444 KUŹMA ANNA POZNAŃ   Polska K14-29 166 08:46 00:47:22 00:48:26
753 795 GRZELAKOWSKA IWONA POZNAŃ WKURW_TEAM Polska K30-39 317 08:48 00:47:30 00:48:25
754 98 RZEMIENIECKA BEATA RACOT   Polska K30-39 318 08:48 00:47:32 00:48:26
755 346 ŁUCZAK BEATA PLEWISKA   Polska K30-39 319 08:51 00:47:49 00:48:35
756 331 FRASZEWSKA MAŁGORZATA POZNAŃ - Polska K50-59 34 08:53 00:47:56 00:48:37
757 330 BĄK BARBARA POZNAŃ - Polska K50-59 35 08:54 00:48:02 00:48:44
758 572 MADAJCZAK AGNIESZKA KROSINKO KROSINKO BIEGA :-) Polska K40-49 224 08:58 00:48:24 00:49:46
759 949 WOJCIECHOWSKA BEATA KROSINKO KROSINKO BIEGA Polska K30-39 320 08:58 00:48:24 00:49:46
760 600 DOLATA MARIA KROSINKO KROSINKO BIEGA :-) Polska K50-59 36 08:59 00:48:28 00:49:49
761 816 MISZKOWICZ EWA POZNAŃ   Polska K40-49 225 09:06 00:49:07 00:49:43
762 850 WALCZAK KATARZYNA POZNAŃ   Polska K40-49 226 09:06 00:49:07 00:49:43
763 27 KLEJ EWA GORZÓW WIELKOPOLSKI PARKRUN GORZÓW Polska K30-39 321 09:08 00:49:19 00:50:36
764 868 PIĘTKA HALINA POZNAŃ   Polska K60+ 10 09:19 00:50:18 00:51:38
765 663 GIZELSKA AGNIESZKA POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO Polska K40-49 227 09:46 00:52:42 00:54:02
766 685 KUBIAK JAGODA LESZNO   Polska K14-29 167 09:46 00:52:42 00:54:02
767 22 MAJEROWICZ JUSTYNA HENRYKOWO   Polska K40-49 228 09:46 00:52:42 00:54:02
768 38 STAJER MAŁGORZATA LESZNO MARATON LESZNO Polska K40-49 229 09:46 00:52:42 00:54:02
769 664 FELKEL EWA POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO Polska K40-49 230 09:46 00:52:43 00:54:03
770 662 KRZYŻANIAK ILONA POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO Polska K40-49 231 09:46 00:52:43 00:54:03
771 120 NAWROCKA AGNIESZKA BOREK WIELKOPOLSKI MOTYWIZKA Polska K40-49 232 09:48 00:52:54 00:54:07
772 255 LISZKIEWICZ KASIA GOSTYŃ   Polska K30-39 322 09:48 00:52:55 00:54:07
773 127 MACIASZCZYK ANETA PIASKI MOTYWIZKA Polska K30-39 323 09:57 00:53:42 00:54:57
774 131 TOMCZYK BARBARA GOSTYŃ   Polska K14-29 168 09:57 00:53:42 00:54:57
775 111 GOGÓŁ-KONURY IZABELA GOSTYŃ MOTYWIZKA Polska K40-49 233 09:59 00:53:56 00:54:57
776 468 ŚWIĘCIASZEK MARIUSZ WAŁCZ   Polska M0   04:49 00:26:01 00:27:24
777 415 KOŁODZIEJSKI MIROSŁAW POZNAŃ   Polska M0   05:17 00:28:30 00:28:44
778 800 CZARNECKI BARTOSZ POZNAŃ MUAY RUNNING TEAM Polska M0   05:41 00:30:39 00:31:17
779 934 ABULGASEN-MOHAMED AJMAN POZNAŃ   Polska M0   06:04 00:32:43 00:33:52
780 947 LAMBRYCZAK ANTONI POZNAŃ INNOWACYJNE CZTERNASTE LO Polska M0   06:05 00:32:52 00:34:33
781 948 LAMBRYCZAK FRANCISZEK POZNAŃ INNOWACYJNE CZTERNASTE LO Polska M0   06:13 00:33:35 00:35:18
782 875 FILNER ALEKS POZNAŃ   Polska M0   06:16 00:33:49 00:34:00
783 377 DON ROBERT PACZKOWO KLASSZPOT/WSZYSTKO O Polska M0   06:26 00:34:44 00:35:06
784 228 KARPINSKI ROMAN PECNA   Polska M0   06:30 00:35:06 00:35:26
785 718 NAJDEREK DAMIAN KONARZEWO   Polska M0   06:38 00:35:47 00:36:21
786 231 SPYCHAŁA JAKUB POZNAŃ   Polska M0   07:43 00:41:41 00:43:04

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.