Poznań 30 IX - 10 km | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Poznań 30 IX - 10 km

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kraj Kat wiek. M-ce w kat. tempo min/km P1 Czas netto Wynik
1 104 LUTOMSKA DOROTA OBORNIKI   Polska     04:12 00:22:32 00:45:17 00:45:17
2 280 STAWOWA JOANNA ŻYDOWO   Polska     04:18 00:23:02 00:46:21 00:46:26
3 315 JADCZAK MONIKA KROTOSZYN   Polska     04:28 00:23:21 00:48:10 00:48:10
4 267 GORZELAŃCZYK LILIANA GOLĘCZEWO   Polska K30-39 1 04:29 00:23:47 00:48:28 00:48:28
5 318 KOKOT NATALIA ROGOŹNO   Polska K14-29 1 04:30 00:23:39 00:48:35 00:48:35
6 242 MUSZKIETA PATRYCJA POZNAN ART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI W POZNANIU Polska K14-29 2 04:33 00:24:10 00:49:04 00:49:12
7 332 SOWA ANNA WARSZAWA   Polska K40-49 1 04:34 00:24:04 00:49:19 00:49:20
8 254 JAKUBOWSKA ANNA BRZEŚĆ KS ZRYW RADZIEJÓW Polska K30-39 2 04:39 00:24:37 00:50:15 00:50:17
9 334 LAMBRYCZAK EWA POZNAŃ INNOWACYJNE CZTERNASTE LO Polska K40-49 2 04:43 00:26:01 00:50:57 00:51:14
10 329 WOYCZYŃSKA ANGELINA   SONKO TEAM Polska K30-39 3 04:44 00:25:26 00:51:02 00:51:02
11 265 FRAMSKA JUSTYNA ZATOM STARY BIEGACZE PMI Polska K40-49 3 04:51 00:26:10 00:52:27 00:52:29
12 226 JARONIEC MAŁGORZATA ZAKRZEWO BUBU TEAM Polska K30-39 4 04:53 00:26:23 00:52:47 00:53:03
13 298 TOMASZEWSKA PAULINA WRZEŚNIA   Polska K30-39 5 04:56 00:27:00 00:53:12 00:53:16
14 84 GALINA WIOLETTA DOBIEGNIEW ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW Polska K40-49 4 04:57 00:26:05 00:53:29 00:53:31
15 279 BERGER EDYTA OTMUCHÓW RUNNERS TEAM NYSA Polska K40-49 5 04:57 00:26:07 00:53:33 00:53:34
16 330 SZYMAŃSKA-KIERZYNKA LIDIA MIĘDZYCHÓD   Polska K40-49 6 04:58 00:26:47 00:53:38 00:53:40
17 261 KAŃDUŁA KLAUDIA POZNAŃ NEST TEAM Polska K30-39 6 04:58 00:26:49 00:53:43 00:53:51
18 149 ŻERKO KLAUDIA POZNAŃ   Polska K14-29 3 04:59 00:27:24 00:53:53 00:53:57
19 128 GUMULA PAULINA POZNAŃ BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 42 W POZNANIU Polska K30-39 7 05:00 00:26:00 00:53:55 00:53:59
20 233 MARZYŃSKA BARBARA GNIEZNO   Polska K50-59 1 05:00 00:26:48 00:53:55 00:53:59
21 247 MAZANA JUSTYNA MIĘDZYCHÓD BIEGACZE PMI Polska K40-49 7 05:00 00:26:37 00:54:02 00:54:04
22 285 RYBARCZYK DOROTA POZNAŃ   Polska K50-59 2 05:00 00:26:47 00:54:04 00:54:04
23 262 EWERTOWSKA AGNIESZKA GRUSZCZYN   Polska K40-49 8 05:01 00:26:53 00:54:14 00:54:18
24 72 HAREMZA KINGA POZNAŃ NIGHT RUNNERS Polska K40-49 9 05:02 00:26:20 00:54:23 00:54:25
25 287 ADAMSKA ANNA GORZUCHOWO LECHITA KŁECKO Polska K30-39 8 05:03 00:26:55 00:54:33 00:54:46
26 282 GAJEK HALINA PRUDNIK RANNERSTEAM NYSA Polska K40-49 10 05:04 00:26:46 00:54:38 00:54:39
27 124 ŁYSIAK KASIA DĄBRÓWKA   Polska K30-39 9 05:04 00:27:14 00:54:46 00:54:53
28 30 GIDASZEWSKA JOLANTA LESZNO 3 KREWETKI UPASIONE Polska K40-49 11 05:04 00:26:59 00:54:47 00:54:55
29 163 STRZELCZYK PAULINA ŚMIGIEL   Polska K30-39 10 05:04 00:26:59 00:54:47 00:54:55
30 240 TERETYKA DOROTA POZNAŃ   Polska K40-49 12 05:05 00:27:07 00:54:53 00:55:01
31 215 ŚLIWIŃSKA JUSTYNA POZNAŃ   Polska K30-39 11 05:06 00:28:17 00:55:01 00:55:20
32 220 JAŻOWNIK SYLWIA WRZEŚNIA   Polska K30-39 12 05:08 00:29:07 00:55:25 00:55:45
33 281 WARZECHA TERESA WILAMOWA RUNERS TEAM NYSA Polska K50-59 3 05:08 00:26:58 00:55:29 00:55:31
34 180 FOKT ANNA POZNAN   Polska K14-29 4 05:09 00:28:03 00:55:32 00:55:58
35 250 TOTLEBEN MAGDA POZNAŃ   Polska K14-29 5 05:09 00:28:29 00:55:35 00:55:54
36 275 ŁASTOWSKA SONIA POZNAŃ PERSCHMANN RUNNING TEAM Polska K40-49 13 05:10 00:27:07 00:55:44 00:55:45
37 221 KURCZEWSKA JOANNA GRUSZCZYN   Polska K40-49 14 05:12 00:27:56 00:56:14 00:56:18
38 212 PALCZEWSKA DOMINIKA POZNAŃ   Polska K14-29 6 05:13 00:28:02 00:56:16 00:56:41
39 187 SZYMANKIEWICZ EDYTA GŁOGÓW   Polska K40-49 15 05:14 00:29:08 00:56:27 00:56:38
40 67 BĄCZYK AGNIESZKA PLEWISKA   Polska K30-39 13 05:14 00:28:40 00:56:31 00:56:47
41 278 MUSIAŁ ANNA POZNAŃ ZHP WLKP. Polska K14-29 7 05:17 00:28:28 00:57:02 00:57:10
42 259 WOLGETAN PAULINA POZNAŃ   Polska K14-29 8 05:17 00:28:52 00:57:08 00:57:20
43 178 BRZDĄK EMILIA TUCZNO 1988 Polska K30-39 14 05:18 00:28:18 00:57:16 00:57:35
44 6 KRUKOWSKA AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K40-49 16 05:19 00:28:22 00:57:25 00:57:28
45 291 KURCZ - KIELAR ANIA POZNAŃ TAKE RUN Polska K30-39 15 05:19 00:29:20 00:57:30 00:57:49
46 304 EJNARSSON SYLWIA VELLINGE FRISKIS & SVETTIS VELLINGE Szwajcaria K30-39 16 05:19 00:28:42 00:57:30 00:57:38
47 230 KUJAWA ROZALIA     Polska K14-29 9 05:21 00:29:26 00:57:46 00:57:54
48 202 GRZEŚKOWIAK DANUTA GRODZISK WIELKOPOLSKI GRODZISKI KLUB BIEGACZA Polska K50-59 4 05:22 00:28:50 00:57:56 00:58:00
49 90 CZARNKOWSKA ANNA MIECZEWO MAMYBIEGAMY Polska K30-39 17 05:22 00:29:31 00:58:00 00:58:22
50 24 BOROWIEC KINGA DASZEWICE MAMY BIEGAMY Polska K30-39 18 05:23 00:29:31 00:58:09 00:58:32
51 194 BURSIAK MARIANNA POZNAŃ   Polska K14-29 10 05:24 00:29:30 00:58:19 00:58:27
52 229 ZARÓD MONIKA POZNAŃ LADIES MORASKO Polska K30-39 19 05:25 00:29:09 00:58:29 00:58:31
53 245 JAKUBIAK MAGDALENA ZIELONA GÓRA   Polska K40-49 17 05:25 00:29:51 00:58:32 00:58:53
54 130 BARTKIEWICZ HALINA ZIELONA GÓRA   Polska K40-49 18 05:26 00:30:08 00:58:38 00:59:00
55 295 LIBERSKA JOANNA POZNAŃ   Polska K40-49 19 05:26 00:29:18 00:58:45 00:58:52
56 86 FRANKOWSKA KATARZYNA POZNAŃ   Polska K30-39 20 05:27 00:30:19 00:58:47 00:58:49
57 105 ROSZAK SANDRA SWARZĘDZ ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW Polska K14-29 11 05:27 00:29:11 00:58:48 00:58:54
58 113 KABACIŃSKA JULITA MROWINO   Polska K30-39 21 05:27 00:30:20 00:58:49 00:59:05
59 252 KAMINSKA URSZULA POZNAN   Polska K14-29 12 05:27 00:29:22 00:58:51 00:59:06
60 77 SOBCZYNSKA MARZENA SWIECIECHOWA   Polska K40-49 20 05:27 00:29:35 00:58:54 00:59:07
61 210 URBAŃSKA-DYMEK AGNIESZKA STĘSZEW WKURW_TEAM Polska K30-39 22 05:27 00:29:46 00:58:57 00:59:20
62 147 WOJCIECHOWSKA ANNA POZNAŃ KOBIETY BIEGAJĄ Polska K40-49 21 05:28 00:28:50 00:59:00 00:59:04
63 235 WĄSOWICZ MARTYNA ZALASEWO   Polska K14-29 13 05:28 00:29:22 00:59:02 00:59:22
64 339 BIAŁA MONIKA POZNAŃ   Polska K40-49 22 05:28 00:29:47 00:59:03 00:59:09
65 170 STRZELECKA MONIKA SIEROSŁAW   Polska K40-49 23 05:28 00:30:25 00:59:06 00:59:27
66 239 KUBIAK DANKA KAMIENIEC   Polska K40-49 24 05:28 00:30:19 00:59:07 00:59:29
67 134 KANIA KARINA POZNAŃ WATAHA Polska K14-29 14 05:29 00:30:02 00:59:12 00:59:19
68 305 GÓRSKA ANNA DĄBRÓWKA OWOC TEAM Polska K14-29 15 05:29 00:29:06 00:59:18 00:59:33
69 142 SZAŁ MONIKA KOSTRZYN   Polska K40-49 25 05:30 00:30:40 00:59:23 00:59:31
70 328 MĘCINA VIOLETTA   SONKO TEAM Polska K40-49 26 05:30 00:30:17 00:59:28 00:59:51
71 216 JASIŃSKA LIDIA POZNAŃ STRZESZYN Polska K40-49 27 05:31 00:30:40 00:59:32 00:59:56
72 188 OGIŃSKA ANETTA POZNAŃ   Polska K40-49 28 05:31 00:29:27 00:59:34 00:59:51
73 22 CYRANIAK URSZULA KOZIEGŁOWY CZERWONAK BIEGA Polska K40-49 29 05:31 00:30:26 00:59:38 00:59:54
74 337 ZAWORSKA WERONIKA POZNAŃ   Polska K30-39 23 05:32 00:29:09 00:59:43 00:59:48
75 317 WOŹNA AGATA POZNAŃ   Polska K14-29 16 05:32 00:30:20 00:59:45 01:00:01
76 294 KIEŁBOWICZ ANETA GNIEZNO SŁYNNI KENIJCZYCY Polska K30-39 24 05:32 00:29:40 00:59:46 00:59:49
77 143 NOWAK LUDMIŁA JAROCIN   Polska K40-49 30 05:32 00:30:40 00:59:47 00:59:56
78 16 SZANTYR-BIEDRZYCKA ANNA KICIN CZERWONAK BUEGA Polska K50-59 5 05:33 00:30:26 00:59:54 01:00:10
79 222 PELOWSKA MAŁGORZATA MOSINA   Polska K50-59 6 05:33 00:29:35 00:59:59 01:00:00
80 25 ŁABĘDZKA-BUGAJ ALICJA POZNAŃ KB DĘBIEC Polska K50-59 7 05:33 00:30:19 01:00:00 01:00:21
81 293 KALINOWSKA DARIA POZNAŃ   Polska K30-39 25 05:34 00:30:33 01:00:11 01:00:36
82 53 CZERNIEJEWSKA MARTYNA POZNAŃ BRAK Polska K14-29 17 05:35 00:30:00 01:00:17 01:00:29
83 79 MAREK ANITA WIOSKA   Polska K40-49 31 05:35 00:29:35 01:00:18 01:00:21
84 175 SZUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K40-49 32 05:36 00:30:47 01:00:30 01:00:48
85 83 CHRAPLEWSKA KAROLINA POZNAŃ PRO366 Polska K30-39 26 05:37 00:29:05 01:00:35 01:00:38
86 231 PALUSZAK ANNA BUK   Polska K14-29 18 05:37 00:29:05 01:00:35 01:00:38
87 198 GAWĘCKA ANNA POZNAŃ BUKOWSKI KLUB BIEGACZA Polska K30-39 27 05:38 00:29:52 01:00:50 01:01:00
88 336 NADOLNA KATARZYNA POZNAŃ   Polska K14-29 19 05:39 00:29:47 01:00:59 01:01:13
89 203 OSTAPOWICZ SANDRA POZNAŃ   Polska K30-39 28 05:39 00:29:58 01:01:02 01:01:07
90 311 CENTKOWSKA IWONA RADZIEJÓW KS ZRYW RADZIEJÓW Polska K40-49 33 05:40 00:30:24 01:01:13 01:01:26
91 47 MAJCHRZAK MARLENA GNIEZNO   Polska K40-49 34 05:41 00:30:14 01:01:18 01:01:33
92 323 ISKAKOVA SOPHYA POZNAŃ   Polska K14-29 20 05:41 00:30:12 01:01:23 01:01:25
93 206 RAHN ANNA     Polska K30-39 29 05:42 00:29:37 01:01:33 01:01:37
94 39 SAKOWSKA ANETA POZNAŃ   Polska K30-39 30 05:44 00:30:57 01:01:54 01:02:08
95 38 PATYNA AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K30-39 31 05:44 00:30:58 01:01:54 01:02:08
96 103 ORYSZ-MAMET MONIKA GORZÓW WIELKOPOLSKI   Polska K30-39 32 05:45 00:29:50 01:02:04 01:02:05
97 183 ANCUKIEWICZ MAGDALENA POZNAŃ   Polska K30-39 33 05:45 00:30:51 01:02:07 01:02:24
98 18 DANKOWSKA MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K30-39 34 05:45 00:30:40 01:02:08 01:02:28
99 343 KAŹMIERCZAK ANNA POZNAŃ   Polska K30-39 35 05:46 00:29:56 01:02:12 01:02:18
100 284 KARYŚ MAGDALENA POZNAŃ   Polska K14-29 21 05:46 00:31:06 01:02:21 01:02:30
101 196 GÓRNA ALDONA ŚREM   Polska K40-49 35 05:46 00:31:17 01:02:21 01:02:47
102 195 LANGE HANNA ŚREM   Polska K40-49 36 05:46 00:31:17 01:02:21 01:02:47
103 102 CHORBIŃSKA PAULINA NOWA WOLA   Polska K30-39 36 05:47 00:30:43 01:02:26 01:02:43
104 94 DRYMEL SYLWIA BORGOWO   Polska K40-49 37 05:47 00:31:05 01:02:26 01:02:34
105 249 WARZYCHA BOGNA POZNAŃ TAKE RUN Polska K40-49 38 05:47 00:30:29 01:02:28 01:02:47
106 80 HANKIEWICZ-BOMIRSKA OLGA WROCŁAW   Polska K30-39 37 05:47 00:31:25 01:02:33 01:02:58
107 21 OLEJNIK ILONA ZIELONA GÓRA   Polska K50-59 8 05:48 00:30:32 01:02:37 01:02:49
108 209 MIKOŁAJCZAK ANNA POZNAN   Polska K30-39 38 05:48 00:30:55 01:02:40 01:02:45
109 207 POCZTAREK EWELINA POZNAŃ   Polska K30-39 39 05:48 00:30:55 01:02:40 01:02:45
110 213 SPYCHAJ DOMINIKA KRZEMIENIEWO   Polska K30-39 40 05:48 00:31:11 01:02:42 01:02:52
111 223 CHOJNACKA MONIKA TARNOWO PODGÓRNE MISIOWE CIOCIE Polska K30-39 41 05:48 00:30:44 01:02:43 01:03:08
112 176 TOMCZUK IZABELA POZNAN   Polska K30-39 42 05:49 00:31:18 01:02:51 01:03:09
113 161 SADY ELWIRA POBIEDZISKA   Polska K30-39 43 05:50 00:33:05 01:02:55 01:03:10
114 112 SOŁTYSIK MARTYNA POZNAŃ   Polska K14-29 22 05:50 00:32:14 01:02:57 01:03:23
115 106 RACZKOWIAK ANNA BORUJA KOŚCIELNA   Polska K14-29 23 05:50 00:32:14 01:02:57 01:03:24
116 65 HERMAN JOANNA POZNAŃ   Polska K30-39 44 05:50 00:30:39 01:02:58 01:03:06
117 48 STACHOWIAK AGNIESZKA SWARZĘDZ   Polska K40-49 39 05:51 00:31:47 01:03:07 01:03:20
118 164 SOWAŁA ANNA POZNAŃ   Polska K30-39 45 05:51 00:30:50 01:03:14 01:03:22
119 42 SKOŁUDA AGNIESZKA POZNAŃ NICE LADY FITNESS Polska K40-49 40 05:52 00:32:12 01:03:17 01:03:37
120 260 KACZMAREK MAGDALENA POZNAŃ NEST TEAM Polska K40-49 41 05:53 00:31:26 01:03:34 01:03:42
121 167 RAJSKA LILIANA POZNAŃ RAJSKI TEAM Polska K30-39 46 05:54 00:31:01 01:03:40 01:03:45
122 111 RAJSKA-PURA ANNA GORZÓW WIELKOPOLSKI STOWARZYSZENIE MANUFAKTURA Polska K30-39 47 05:54 00:31:01 01:03:40 01:03:45
123 61 GRABOWSKA MAGDA POZNAŃ   Polska K30-39 48 05:54 00:30:16 01:03:44 01:03:51
124 316 PIETRZAK EWELINA DZIERZBOTKI   Polska K14-29 24 05:54 00:30:46 01:03:45 01:03:57
125 255 SZCZEPANIAK MAGDALENA PRZEŹMIEROWO   Polska K30-39 49 05:55 00:31:05 01:03:58 01:04:11
126 191 SCHULZ BEATA LUSÓWKO 0 Polska K40-49 42 05:56 00:31:50 01:04:02 01:04:26
127 218 CHWASTYNIAK MAŁGORZATA LESZNO MYKAM PO ZATORZU Polska K30-39 50 05:56 00:32:21 01:04:03 01:04:30
128 325 DOMARADZKA ANITA POZNAŃ   Polska K30-39 51 05:56 00:33:19 01:04:04 01:04:04
129 85 SZYSZKO-GORCZAKOWSKA KATARZYNA POZNAN   Polska K30-39 52 05:57 00:33:07 01:04:17 01:04:32
130 64 MRUGAS JOANNA DRWĘSA   Polska K30-39 53 05:58 00:31:47 01:04:25 01:04:38
131 335 DZIDO-MIELCAREK ILONA RADZIEJÓW KS ZRYW RADZIEJÓW Polska K30-39 54 05:59 00:32:51 01:04:34 01:04:56
132 244 BOLEWICZ JOANNA RADZIEJÓW   Polska K40-49 43 05:59 00:33:01 01:04:34 01:04:55
133 36 CHMIELEWSKA GRAŻYNA GORZÓW WLKP   Polska K50-59 9 05:59 00:32:00 01:04:35 01:04:46
134 246 UBOWSKA EWELINA ŚREM   Polska K14-29 25 05:59 00:32:13 01:04:36 01:04:45
135 82 MICHALAK IZABELA KOMORNIKI KOMORNIKI Polska K30-39 55 05:59 00:31:11 01:04:37 01:04:42
136 307 SOSULSKA JANINA WŁODARY RUNNERS TEAM NYSA Polska K50-59 10 06:00 00:30:49 01:04:45 01:04:47
137 274 BOBAK MAŁGORZATA NYSA   Polska K40-49 44 06:00 00:30:50 01:04:46 01:04:48
138 110 WOŹNIAK HANNA DĄBROWA   Polska K40-49 45 06:00 00:32:30 01:04:49 01:05:07
139 333 BIEDNA AGNIESZKA ROKIETNICA TEAM BART DEE Polska K30-39 56 06:00 00:32:35 01:04:53 01:05:13
140 88 KOZŁOWSKA JOANNA POZNAŃ RUN4FUN Polska K30-39 57 06:02 00:32:34 01:05:05 01:05:29
141 327 ADACH MAGDALENA   SONKO TEAM Polska K14-29 26 06:02 00:33:06 01:05:05 01:05:19
142 44 GUZOWSKA MALGORZATA GNIEZNO ZAWSZE W BIEGU Polska K30-39 58 06:02 00:31:38 01:05:15 01:05:19
143 43 LISIAK JUSTYNA ŻELAZKOWO ZAWSZE W BIEGU Polska K30-39 59 06:02 00:31:38 01:05:15 01:05:19
144 115 OSSOWSKA MAŁGORZATA GDAŃSK   Polska K30-39 60 06:03 00:32:45 01:05:22 01:05:24
145 309 SPLEŚNIAŁY MAGDALENA POZNAŃ ART TEAM PEGAZ Polska K14-29 27 06:04 00:33:00 01:05:32 01:05:40
146 189 SZAFRAŃSKA PAULINA BRODOWO BRODŁEJ BIEGA TEAM Polska K30-39 61 06:06 00:31:51 01:05:50 01:06:07
147 236 JARMUSZKIEWICZ JOANNA POZNAŃ   Polska K30-39 62 06:06 00:33:05 01:05:53 01:06:03
148 266 KURZYK KAROLINA LUBOŃ ASTAT Polska K30-39 63 06:06 00:33:05 01:05:53 01:06:03
149 302 ADAMCZYK KATARZYNA BLAZEJEWKO   Polska K30-39 64 06:06 00:33:59 01:05:54 01:06:21
150 120 PIĘTKA DARIA POZNAŃ MARKA FORMY "PIOTR I PAWEŁ" Polska K30-39 65 06:06 00:32:11 01:05:56 01:06:17
151 73 JANOWSKA IWONA KRUSZEWO   Polska K40-49 46 06:06 00:32:10 01:05:58 01:06:03
152 158 PABICH HONORATA WROCŁAW   Polska K40-49 47 06:07 00:31:48 01:06:00 01:06:25
153 276 PANEK-KILANOWSKA NATALIA BANINO   Polska K30-39 66 06:07 00:34:01 01:06:00 01:06:21
154 89 BRZOSKA KATARZYNA POZNAŃ   Polska K40-49 48 06:07 00:33:18 01:06:07 01:06:35
155 184 MIELCZAREK LIDIA PALĘDZIE   Polska K30-39 67 06:08 00:32:49 01:06:11 01:06:18
156 342 WAWRZYNIAK HANNA POZNAŃ   Polska K40-49 49 06:08 00:33:03 01:06:16 01:06:22
157 71 WEJMAN BEATA SWARZEDZ   Polska K40-49 50 06:08 00:32:02 01:06:18 01:06:32
158 289 BOCHYŃSKA MAGDALENA SIEKIERKI WIELKIE   Polska K40-49 51 06:09 00:31:06 01:06:26 01:06:40
159 153 OGIELA-MARSULA ZOFIA POZNAŃ   Polska K30-39 68 06:09 00:33:07 01:06:28 01:06:49
160 201 CICHEWICZ MAŁGORZATA BRODNICA GOSIASAMOSIA Polska K40-49 52 06:09 00:33:51 01:06:29 01:06:55
161 241 KRÓLIKOWSKA KAROLINA GŁOGÓW CROSS STRACEŃCÓW TEAM Polska K40-49 53 06:09 00:32:23 01:06:30 01:06:42
162 253 SZTUROMSKA ALDONA GLOGOW   Polska K30-39 69 06:09 00:32:23 01:06:30 01:06:42
163 33 HENKELMAN IRENA MUROWANA GOŚLINA KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA Polska K40-49 54 06:11 00:33:10 01:06:42 01:07:08
164 17 MASZTALERZ JOANNA BUK   Polska K14-29 28 06:11 00:31:47 01:06:46 01:06:52
165 256 SZCZYGIELSKA-ELMAS JULIA GORTATOWO   Polska K30-39 70 06:11 00:33:06 01:06:46 01:07:06
166 299 GAWRON ANNA GRODZISK WLKP   Polska K30-39 71 06:11 00:32:45 01:06:47 01:07:06
167 234 CHOJNACKA SYLWIA LUBONIECZEK S.Z.O.K. TEAM Polska K30-39 72 06:11 00:34:27 01:06:49 01:07:13
168 313 ROBERT HANIA ŚRODA WLKP.   Polska K30-39 73 06:11 00:34:27 01:06:49 01:07:13
169 322 MARCINKOWSKA ANNA GĄDKI   Polska K30-39 74 06:12 00:32:25 01:06:55 01:07:05
170 264 NAWROCIK PAULINA POZNAŃ   Polska K14-29 29 06:12 00:34:04 01:06:58 01:07:18
171 26 BARTKOWIAK EDYTA MOSINA   Polska K40-49 55 06:12 00:31:40 01:07:00 01:07:03
172 303 KLUSA EWELINA PIŁA   Polska K30-39 75 06:12 00:34:24 01:07:02 01:07:31
173 211 SZYMANIAK MAŁGORZATA PSARSKIE   Polska K40-49 56 06:14 00:33:33 01:07:14 01:07:40
174 91 ILKIEWICZ MIROSŁAWA SIERAKÓW   Polska K30-39 76 06:14 00:32:16 01:07:21 01:07:30
175 199 CHMIELEWSKA KAROLINA LUBOŃ LUBOŃSKI KLUB BIEGACZ Polska K40-49 57 06:14 00:35:27 01:07:24 01:07:41
176 268 KARLAK MAŁGORZATA ŚREM   Polska K40-49 58 06:15 00:33:33 01:07:26 01:07:52
177 92 SZADACH ALDONA GRODZISK WLKP   Polska K40-49 59 06:15 00:32:26 01:07:30 01:07:51
178 340 JANKOWSKA MAŁGORZATA ŁÓDŹ   Polska K30-39 77 06:15 00:33:06 01:07:31 01:07:50
179 51 MIŚ JOANNA SULĘCIN   Polska K40-49 60 06:16 00:33:11 01:07:38 01:08:01
180 273 LASKOWSKA AGNIESZKA SULĘCIN   Polska K30-39 78 06:16 00:33:17 01:07:39 01:08:02
181 257 MYĆKA MILENA SWARZĘDZ   Polska K30-39 79 06:16 00:33:50 01:07:44 01:08:04
182 154 BUDZICKA ŻANETA POZNAŃ KLUB BIEGACZA KP Polska K14-29 30 06:17 00:33:51 01:07:49 01:08:15
183 2 GRZEGORCZYK MONIKA LUBOŃ   Polska K30-39 80 06:17 00:32:30 01:07:53 01:08:05
184 32 BARTKOWIAK IWONA LESZNO   Polska K30-39 81 06:18 00:32:50 01:07:58 01:08:10
185 186 BUDASZ MIECIA KARCZOWKA   Polska K30-39 82 06:18 00:32:56 01:08:00 01:08:17
186 3 SOWIŃSKA ANETTA GORZÓW WIELKOPOLSKI   Polska K40-49 61 06:18 00:33:56 01:08:06 01:08:18
187 7 ORDON IZABELA GORZÓW WIELKOPOLSKI REBELLION OF FREE RUNNERS Polska K40-49 62 06:18 00:33:56 01:08:07 01:08:18
188 11 WOŹNIAK JULITA POZNAŃ   Polska K40-49 63 06:19 00:34:25 01:08:10 01:08:40
189 219 BRYCKA-JASKIERSKA ALDONA GOSTYŃ   Polska K40-49 64 06:19 00:34:00 01:08:13 01:08:39
190 140 MAŃKA OTYLIA SWARZĘDZ   Polska K30-39 83 06:19 00:33:22 01:08:14 01:08:29
191 75 STELMASZYK MONIKA GORZUPIA   Polska K30-39 84 06:21 00:33:29 01:08:35 01:08:53
192 251 LACH AGNIESZKA WROCŁAW   Polska K40-49 65 06:21 00:33:06 01:08:36 01:08:43
193 118 GOLIŃSKA MAGDA KÓRNIK   Polska K14-29 31 06:22 00:33:57 01:08:43 01:09:05
194 171 DEKA-NAJGEBAUER ANNA POZNAŃ   Polska K30-39 85 06:22 00:34:43 01:08:45 01:09:14
195 173 GUDAŃSKA ANNA POZNAŃ   Polska K40-49 66 06:22 00:34:43 01:08:45 01:09:14
196 331 KASPRZAK JUSTYNA POZNAŃ   Polska K40-49 67 06:22 00:33:34 01:08:48 01:09:15
197 237 MUNYAMA ELŻBIETA KAMIENIEC BIEGAM BO LUBIĘ Polska K50-59 11 06:23 00:33:23 01:08:51 01:08:53
198 258 SZCZYGIELSKA MARIA SŁUPCA   Polska K60+ 1 06:24 00:33:08 01:09:02 01:09:25
199 286 LESIAK-DOMAGAŁA IZABELA POZNAŃ #NIGHTRUNNERSPOZNAŃ Polska K30-39 86 06:24 00:33:40 01:09:02 01:09:10
200 225 KUDLIŃSKA MARLENA PRZYBOROWO BUKOWSKI KLUB BIEGACZA Polska K30-39 87 06:24 00:33:31 01:09:07 01:09:17
201 200 TRAWIŃSKA EDYTA WIRY   Polska K30-39 88 06:24 00:33:34 01:09:07 01:09:17
202 27 BŁESZYŃSKA AGNIESZKA POZNAŃ WIELKOPOLSKI Polska K40-49 68 06:25 00:34:50 01:09:20 01:09:43
203 159 KUBIAK IZABELA IMIELNO POBIEDZISKA RUNNING TEAM Polska K30-39 89 06:25 00:34:22 01:09:21 01:09:47
204 283 GRZYBOWSKA KASIA LUBOŃ   Polska K40-49 69 06:26 00:36:16 01:09:24 01:09:51
205 232 KISZAKIEWICZ-SUCHECKA AGNIESZKA POZNAN   Polska K40-49 70 06:26 00:34:50 01:09:25 01:09:48
206 76 DOMINICZAK MARZENA GRODZISK WIELKOPOLSK   Polska K30-39 90 06:26 00:33:17 01:09:26 01:09:44
207 109 LIS BOGUSŁAWA GONICZKI   Polska K40-49 71 06:26 00:34:22 01:09:27 01:09:49
208 308 SUSZEK EWELINA POZNAŃ   Polska K14-29 32 06:26 00:33:50 01:09:31 01:09:46
209 181 KOZERA JOANNA POZNAN   Polska K14-29 33 06:28 00:34:17 01:09:46 01:10:13
210 129 DOPIERALSKA AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K14-29 34 06:28 00:35:21 01:09:47 01:10:15
211 319 KOLENDO JUSTYNA POZNAN YANOSIK Polska K40-49 72 06:28 00:35:21 01:09:49 01:10:18
212 166 PAWLAK MALWINA KÓRNIK   Polska K30-39 91 06:28 00:33:57 01:09:55 01:10:17
213 248 FIGLEWSKA RENATA POZNAŃ   Polska K30-39 92 06:29 00:34:28 01:09:56 01:10:04
214 126 KRZYWIECKA BEATA JASIEŃ   Polska K50-59 12 06:29 00:33:49 01:10:00 01:10:11
215 148 WAWRZYNIAK MARLENA JASIEŃ   Polska K40-49 73 06:29 00:33:49 01:10:00 01:10:11
216 146 JANUSZ MAGDALENA JASIEŃ   Polska K30-39 93 06:29 00:33:49 01:10:04 01:10:15
217 125 PASZKIEWICZ JULIA POZNAŃ ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW Polska K30-39 94 06:29 00:34:22 01:10:05 01:10:12
218 192 KOSECKA MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K14-29 35 06:29 00:35:20 01:10:05 01:10:19
219 190 KULESZA OLGA RYCZYWÓŁ   Polska K14-29 36 06:29 00:35:20 01:10:05 01:10:20
220 15 ŁESZYK-KALETKA SYLWIA KOMORNIKI ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW Polska K40-49 74 06:29 00:34:23 01:10:06 01:10:12
221 238 WITKOWSKA ANIA GORZÓW WLKP   Polska K30-39 95 06:30 00:34:03 01:10:11 01:10:22
222 269 KRYCHOWSKA KAMILA POZNAŃ   Polska K14-29 37 06:32 00:34:49 01:10:31 01:10:58
223 277 NOWAKOWSKA WIESŁAWA GORZÓW WLKP.   Polska K60+ 2 06:33 00:34:49 01:10:39 01:10:49
224 52 JAKUBOWSKA WERONIKA POZNAŃ   Polska K14-29 38 06:33 00:35:51 01:10:41 01:10:48
225 28 TOMKOWIAK OLA POZNAŃ   Polska K40-49 75 06:34 00:34:25 01:10:59 01:11:23
226 14 SKORUPIŃSKA MICHALINA POZNAŃ   Polska K14-29 39 06:36 00:34:57 01:11:17 01:11:32
227 137 LEITGEBER MONIKA DOPIEWIEC   Polska K40-49 76 06:36 00:36:18 01:11:18 01:11:49
228 139 WAWRZYNIAK DOROTA DOPIEWIEC   Polska K40-49 77 06:36 00:36:18 01:11:18 01:11:49
229 20 PAJKERT JOLANTA NOWY GOŁĘBIN   Polska K14-29 40 06:38   01:11:39 01:11:58
230 12 JANICKA MARZENA BIEDRUSKO   Polska K40-49 78 06:38   01:11:41 01:12:11
231 160 MĄCZYŃSKA AGNIESZKA POZNAŃ   Polska K40-49 79 06:39   01:11:46 01:12:03
232 74 GÓRECKA MAŁGORZATA POZNAŃ   Polska K40-49 80 06:47 00:36:26 01:13:19 01:13:44
233 165 KUPCZAK MONIKA BUK BUK Polska K14-29 41 06:49 00:38:25 01:13:32 01:13:55
234 338 STAŃKO AGNIESZKA GRZĘDZICE   Polska K30-39 96 06:49 00:38:18 01:13:39 01:14:03
235 135 MARCINIAK KAROLINA PLEWISKA   Polska K40-49 81 06:49 00:35:49 01:13:42 01:14:00
236 138 SKRZYPCZAK ANNA DĄBRÓWKA   Polska K40-49 82 06:49 00:35:49 01:13:42 01:14:00
237 224 KORDYLEWSKA PAULINA MOSINA   Polska K30-39 97 06:50 00:35:36 01:13:43 01:13:44
238 217 PIOTROWSKA AGNIESZKA GRUSZCZYN   Polska K30-39 98 06:51 00:36:45 01:14:04 01:14:06
239 185 FELICZAK SARAH ŚREM SALOMEASPA Polska K14-29 42 06:52 00:35:40 01:14:11 01:14:35
240 46 NIKLAS EWELINA KOŚCIAN   Polska K14-29 43 06:54 00:35:30 01:14:35 01:14:44
241 35 BĄCIK ARLETA IŁÓWIEC   Polska K40-49 83 06:55 00:35:34 01:14:39 01:14:44
242 288 IGNERSKA ROZALIA POZNAŃ   Polska K30-39 99 06:58 00:36:37 01:15:12 01:15:30
243 263 RÓZGA SYLWIA POZNAŃ ZMĘCZONE PO ROZGRZEWCE Polska K14-29 44 07:01 00:35:46 01:15:52 01:15:54
244 310 SIERACKA AGA GDAŃSK GOYELLO POWER CLUB Polska K40-49 84 07:02 00:37:46 01:15:55 01:16:23
245 312 KARPIŃSKA EMILIA KOZIEGŁOWY   Polska K30-39 100 07:02 00:37:46 01:15:57 01:16:24
246 136 WITCZAK RENATA POZNAŃ SZEROKIE TORY Polska K30-39 101 07:03 00:37:41 01:16:04 01:16:21
247 96 SEKUNDA AGNIESZKA POZNAŃ (POZNAŃ-JEŻYC DRUŻYNA TAJ Polska K40-49 85 07:03 00:37:43 01:16:04 01:16:21
248 144 WIŚNIEWSKA SYLWIA MUROWANA GOŚLINA   Polska K40-49 86 07:06 00:37:35 01:16:36 01:16:47
249 341 NOWAK MARTA GORZÓW WIELKOPOLSKI   Polska K14-29 45 07:08 00:40:18 01:17:05 01:17:33
250 66 STACHOWIAK AGNIESZKA LUBOŃ   Polska K30-39 102 07:15 00:38:06 01:18:18 01:18:47
251 174 ZIELIŃSKA IWONA POZNAŃ   Polska K30-39 103 07:16 00:36:56 01:18:29 01:18:48
252 107 PICHETA MAŁGORZATA WRZEŚNIA   Polska K40-49 87 07:19 00:39:30 01:19:03 01:19:25
253 243 RACZKOWSKA ANNA SWARZĘDZ O&U CLUB Polska K40-49 88 07:27 00:38:18 01:20:24 01:20:47
254 300 BOCIAN MAŁGORZATA POZNAŃ POZNAŃ BIEGA Polska K50-59 13 07:28 00:38:06 01:20:40 01:20:52
255 227 PROCHOTA MARTINA POZNAŃ   Polska K14-29 46 07:30 00:40:19 01:20:55 01:21:22
256 324 SOWIŃSKA JOANNA POZNAŃ   Polska K30-39 104 07:30 00:37:44 01:20:59 01:21:04
257 152 WIENSKOWSKA-STRONKA MONIKA KOMORNIKI FUNDACJA OTULINA Polska K40-49 89 07:30 00:39:02 01:21:04 01:21:23
258 197 MERKLINGHAUS-KOBER MONIKA KOŚCIAN SPEED FEET '16 Polska K40-49 90 07:31 00:39:02 01:21:08 01:21:30
259 123 ILNICKA-BOROWCZYK KINGA POZNAŃ   Polska K40-49 91 07:34 00:39:14 01:21:43 01:22:05
260 271 MUSIELAK MAGDALENA POZNAN DWIE BABY Polska K30-39 105 07:35 00:39:55 01:21:54 01:22:23
261 272 RUBRYCKA-DETTLAFF AGATA POZNAŃ 2 BABY Polska K30-39 106 07:35 00:39:55 01:21:55 01:22:24
262 150 SKRODZKA JOANNA BACZYNA   Polska K40-49 92 07:35 00:40:24 01:21:58 01:22:03
263 172 KAŹMIERCZAK RENATA PUSZCZYKOWO   Polska K40-49 93 07:37 00:40:33 01:22:12 01:22:28
264 31 TUREK PAULINA POZNAŃ   Polska K30-39 107 07:48 00:39:58 01:24:17 01:24:30
265 8 MARCZYŃSKA MONIKA ZAPARCIN ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW Polska K30-39 108 07:52 00:42:29 01:25:02 01:25:09
266 95 MATELA MONIKA POZNAŃ   Polska K30-39 109 08:05 00:41:48 01:27:15 01:27:26
267 306 MICHALAK MAGDALENA WARSZAWA BBKTS Polska K30-39 110 08:57 00:47:22 01:36:39 01:37:04
268 292 KOSSOWSKI MARIUSZ POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO Polska M0   05:00 00:26:53 00:53:57 00:53:58
269 297 CIEŚLEWICZ MATEUSZ POZNAŃ   Polska M0   05:30 00:30:19 00:59:21 00:59:24
270 208 JAGŁA LESZEK POZNAŃ   Polska M0   05:48 00:30:56 01:02:40 01:02:46
271 55 CHALASZ MICHAŁ POZNAŃ   Polska M0   05:54 00:32:01 01:03:44 01:03:58
272 326 DOMARADZKI WOJCIECH POZNAŃ   Polska M0   06:01 00:33:19 01:04:55 01:05:08
273 270 KARKUT KRZYSZTOF LUBOŃ   Polska M0   06:32 00:34:49 01:10:31 01:10:58

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.