Trening przed Biegiem Kobiet w Poznaniu z MARWIT | Bieg Kobiet

Trening przed Biegiem Kobiet w Poznaniu z MARWIT

Jesteś tutaj

Opis

Od środa, Wrzesień 19, 2018 - 18:30 do środa, Wrzesień 26, 2018 - 18:30
Poznań, Jezioro Malta
wspólna aktywność
podstawowy
bezpłatne

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na spotkania biegowe pod okiem trenerki Oli Peisert na poznańskiej Malcie trasą biegu kobiet! Rozbudź w sobie motywację do aktywności i pełną piersią stań na starcie w Biegu Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si. Dla najbardziej wytrwałych na ostatniej prostej szykujemy wspólne z Marwit orzeźwiającą niespodziankę! Poniżej dwie daty, które koniecznie wpisz już dziś w swój kalendarz:

KIEDY BIEGAMY? 19 i 26 września
GODZ: 18:30
GDZIE: jezioro Malta, spotkanie przy hangarach / trybunach

marwit_logo_parnter.png

Co będziemy robić?

Ola zaplanowało dwa spotkania. Każde z nich będzie składało się z rozgrzewki, przebieżki w tempie konwersacyjnym zwieńczonym relaksującym rozciąganiem. Będzie to też okazją, aby zadać Oli pytania dotyczące kobiecego biegania oraz samej imprezy. Na finałowym spotkaniu 26.09 będziemy mieć dla Was niespodziankę przygotowaną wspólnie z Marwit.

O trenerce

ola_portret.jpgOla Peisert biega z sukcesami od ponad 20 lat. Jest najmocniejszą stroną są biegu uliczne,  a największymi sukcesami: II miejsce OPEN  w półmaratonie poznańskich (01:21) / maraton – 03:07 i 5 km – 18:03. Ostatnio zaczęła jednak startować w biegach górskich i ultramarotanach (I miejsce na 70km w Rykowisku). Ola jest także współorganizatorką Biegów Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si, gdzie koordynuje prace nad wszystkimi imprezami, nadając całości odpowiedniej prędkości i dynamiki.

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.