DANCE PINK BREAST | Bieg Kobiet

DANCE PINK BREAST

Jesteś tutaj

Opis

poniedziałek, Październik 21, 2019 - 17:30
ŚWIDNICA
Bieg Kobiet
podstawowy
0 zł
Zapisz się

Szczegóły wydarzenia

Dance Pink Breast! Zatańcz z nami i podziel się różową energią z innymi kobietami, które tego potrzebują! Tym wspaniałym gestem - Twoją z nami obecnością, naszym wspólnym tańcem, łączymy się ze wszystkimi kobietami, które chorują na raka piersi. Dla pozostałych z nas będzie to także lekcja z profilaktyki, którą tym razem poprowadzimy tanecznym krokiem!

Wydarzenie jest współorganizowane z Gminą Miasta Świdnica

  • UWAGA! Dla pierwszych 70 zapisanych osób mamy piękny pakiet powitalny z dedykowaną KOSZULKĄ! Obowiązuja ZAPISY - sala nie jest z gumy. 

 

 

Z okazji miesiąca różowej wstążki, tym razem zapraszam Cię na niesamowite i wyjątkowe wydarzenie w Świdnicy, pod nazwą DANCE PINK BREAST. Będziemy tańczyć salsę, zumbę i danceholl. Tym razem więc tanecznym krokiem o profilaktyce! Zatańcz to razem z nami!

KIEDY: 21 X 2019 (poniedziałek) 
GDZIE: Klub BOLKO przy Placu Grunwaldzkim 11 w Świdnicy
NA KTÓRĄ? 17:30 

  • UWAGA: obowiązują spódniczki + różowe usta!

Wydarzeniu patronuje wspaniała Prezydent Świdnicy – Beata Moskal – Słaniewska
 

Nasz taniec będzie wyrazem naszego wsparcia, a energia jaka się z niego wyzwoli pójdzie w świat! Chcemy w ten sposób okazać naszą solidarność dla kobiet, które najbardziej tego potrzebują czyli takie, które obecnie chorują na raka piersi. A jest ich w Polsce co roku ok. 14 000!

To właśnie one jak nikt inny potrzebują naszej DOBREJ, RÓŻOWEJ ENERGII! Taniec wyzwala całe JEJ tony, więc tym razem wspieramy tanecznym krokiem razem z naszymi cudownymi trenerami, a wśród nich:

  • EWA ZAPOLNA – instruktorka zumby, organizatorka największego w regionie Maratonu ZUMBA LOVE w Strzegomiu. Podkreśla, że liczy się dla niej przede wszystkim człowiek, dobra energia i szczerość. Podkreśla, że my kobiety powinnyśmy łączmy się w każdej sprawie i się wspierać, bo jest w nas ogromna siła. Otrzymała ogólnoświatowe wyróżnienie za działania trenersie na rzecz drugiego człowieka poprzez zumbę. 

  • RAFAŁ RAFAELLO GAJDZIK – dał się poznać jako rozgrzewający zawodniczki przed świdnicką edycją Biegu Kobiet Zawsze Pier(w)si! To było istne szaleństwo! Czy i tym razem Rafał nas tak wspaniale zaczaruje?

  • KINGA SOWA - pasjonatka dancehallu czyli karaibskich rytmów! Dzięki Kindze wprawimy nasze tyłeczki i bioderka w ruch! Zajęcia zawsze prowadzi w luźnej i wesołej atmosferze, bo taniec co podkreśla, ma rozwijać i cieszyć, a nie ograniczać. Jesteś ZA!

Oprócz części tanecznej, zapraszam także na część edukacyjną w której głos zabiorą:

  • Dr n. med. Ewa Kilar, ordynator oddziału onkologii klinicznej i chemioterapii świdnickiego szpitala Latawiec. jest chodzącą energią, uśmiechem i optymizmem. Zdecydowana, niezwykle operatywna i nieszablonowa. Dzięki dr Ewie Kilar powstała jedna z najlepszych przychodni i oddział leczenia chorób nowotworowych w województwie. Stworzyła go i jest mu oddana bez reszty, jak i swoim pacjentom.

Doktor opowie o tym jaki wpływ ma nasz ogólny styl życia na zachorowanie na nowotwory.

  • KASIA BOODIE czyli BOSKA MATKA – bo tak właśnie nazywane są kobiety, które na raka zachorowały będąc w ciąży. Kasia ma za sobą taką historię, która mimo zwrotów akcji, zakrętów, zwątpień doprowadziła ją do macierzyńskiego szczęścia. Kasia opowie nam o tym, dlaczego jak ognia unika mówienia: walczę z rakiem. Będzie z uśmiechem i na kolorowo – tak jak zawsze u Boskiej!

17:45 Rafał Gajdzik, taniec kobiecości!
18:15 Ewa Zapolna, zumba show!
18:45 dr Ewa Kilar, ordynator oddziału onkologii klinicznej i chemioterapii świdnickiego szpitala Latawiec. 
19:15 Boska Kasia! Zdrowa od nowa 
19:45 Kinga Sowa, danceholl – wspólne kroki taneczne w rytm danceholl 
20:0 ZAKOŃCZENIE

 

 

 

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.