Babski zlot na dzień kobiet! | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Babski zlot na dzień kobiet!

Jesteś tutaj

Opis

czwartek, Marzec 8, 2018 -
Od 18:00 do 20:00
Hala Stulecia we Wrocławiu
Trening dla Piersi
bezpłatne
Zapisz się

Szczegóły wydarzenia

Szykuję się niezwykłe święto kobiet! Dołącz do nas, aby rozbudzić swoją świadomość dotyczącą zdrowia, spotkać się z inspirującymi kobietami i doładować się pozytywną energię!Inspirujący goście, kosmetyczne upominki, profesjonalny brafitting, ale przede wszystkim moc pozytywnej inspiracji i wiedzy dotyczącej naszego kobiecego zdrowia.

UWAGA! Dostępnych jest 50 zaproszeń - liczy się kolejność zgłoszeń, przez poniższy formularz zgłoszeniowy. Udział jest bezpłatny.

Zawsze pierwsi przed rakiem piersi!

KIEDY: 8 III 2018 w godz. 18:00 – 20:00
GDZIE: Hala Stulecia (sala konferencyjna B), przy ul. Wystawowej 1, Wrocław

Dziewczyny! Z całego serca zapraszam Was na organizowane przeze mnie wydarzenie. Dzień nie jest przypadkowy bo to nasze święto! Dzień Kobiet – 8 marca 2018 i chcę go spędzić właśnie z Wami! Choć nie będziemy w tym dniu biegać, zapewniam, że wyjdziecie po naszym spotkaniu doładowane pozytywną energią.

W spotkaniu weźmie udział kilkoro bliskich mi osób. Pierwszą z nich, będzie dr n.med Paweł Pyka, chirurg – onkolog, ordynator na wydziale chirurgii onkologicznej w Szpitalu im. A.Sokołowskiego w Wałbrzychu. Doktor odpowie na pytania, m.in:

  • Dlaczego coraz więcej z nas choruje?
  • Czy każda kobieta powinna się bać raka?
  • Jak skutecznie stawić mu czoła?

Z doktorem poznaliśmy się dwa lata temu na jego oddziale, kiedy to wykryłam u siebie guza w piersi. Po pierwszym z nim spotkaniu, wiedziałam, że wszystko dobrze się skończy i tak też się stało. Niezwykła osobowość i niezwykły lekarz!

Będzie z nami także Karolina Skolimowska, moja bliska koleżanka, z którą zobaczyłyśmy się po raz pierwszy w szpitalu na oddziale u doktora Pyki przed naszymi operacjami. Jakie było moje zdziwienie, kiedy dowiedziałam się, że niebawem Karola wspólnie z setkami innych kobiet symbolicznie już po operacji stanie na starcie w biegu kobiet w Świdnicy. Świat jest mały! Nazywam Karolinę, nie bez powodu – polską Angeliną Jolie. Karola zdecydowała się na profilaktyczną, podwójną mastektomię piersi. Opowie o swojej decyzji, po której nic nie jest w jej życiu takie same jak kiedyś.

Kasia Boodie, jedna z bardziej charakterystycznych Boskich Matek - bohaterek kampanii Rak and Roll. Z Kasią poznałyśmy się podczas otwarcia wrocławskiego Breast Unit przy Dolnośląskim Centrum Onkologii. Już wtedy zapowiedziałam jej, że z wielką przyjemnością zaproszę ją do udziału w moich wydarzeniach – jej energia, optymizm zasługują na to, aby brać z niej przykład. Historia Kasi jest wyjątkowa. Zawalczyła o podwójne życie i to jest jej największy sukces! Dziś jest szczęśliwą mamą i kobietą, która wygrała niełatwą walkę z rakiem piersi.

 

POZNASZ SWÓJ ROZMIAR!

To jednak nie koniec niespodzianek. Oprócz moich znakomitych gości, będziesz miała okazję poznać swój rozmiar biustonosza. Sprawa dobrze dobranego biustonosza, wcale jak się okazało nie jest taka prosta. Dlatego na miejscu będzie z nami tego dnia brafitterka z Anita Since 1886 – producenta staników będącego także parterem tytularnym naszych biegowych imprez.

Na koniec upominki i poczęstunek, m.in. od naszego partnera przewodniego SONKO.

TO DLA MNIE WAŻNE, ABYŚ BYŁA

Przygotowuję się do tego spotkania z wypiekami na policzkach, bo będzie to także powrót i do mojej przeszłości związanej z nowotworem piersi.  Wówczas naprawdę niewiele wiedziałam o zagrożeniach wynikających z zachorowania na raka piersi. A jednak problem istnieje naprawdę! Ponad 6 tys. kobiet tylko w 2018 zachoruje na raka piersi. Połowa z nas umrze! Dzięki takim spotkaniom chcę to zmienić, bo jestem przekonana, że edukacja w postaci ciekawych spotkań i moich biegowych ogólnopolskich inicjatyw zmieni tą statystykę.

Jeśli i Ty chcesz mi w tym pomóc, za co już teraz bardzo Ci dziękuję, bądź z nami w tym dniu zapraszając choćby jedną osobę – mamę, przyjaciółkę, ciocię, koleżankę z pracy na to wydarzenie.

Zawsze pierwsi przed rakiem piersi!

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.