O mnie | Bieg Kobiet

O mnie

Jesteś tutaj

Z pasji rodzą się najlepsze pomysły, a jeśli troskliwie i z cierpliwością będziemy tą pasję rozwijać odkryjemy w tym przepis na szczęście!  Z takiej życiowej filozofii powstał mój projekt kobieta w biegu, który od samego początku jest odzwierciedleniem mojego zamiłowania do biegania.  Jestem na co dzień zapracowana, ale to dlatego, że doskonale odnajduję się w działaniu. Na co dzień prowadzę firmę z wieloma wyzwaniami, biegam amatorsko i ta forma aktywności jest moim sprawdzonym sposobem na poszukiwanie balansu w pędzącym życiu.

Marzena Michalec Kobieta w biegu

Postanowiłam dzielić się endorfinami z innymi kobietami i dawać im szczyptę (raz większą, raz mniejszą) zadowolenia z tego co robią i zarażać je pozytywną energią. Pokłosiem tego jest cykl wyjątkowych imprez biegowych, które z powodzeniem niosą się przez Polskę. Biegi Kobiet ZAWSZE PIER(w)SI odbywają się w Świdnicy, Wrocławiu, Gdyni, Łodzi oraz Poznaniu. Zrzeszają coraz większą liczbę zawodniczek, które pielęgnują tą aktywność  z coraz większym zacięciem i zamiłowaniem.  To jest w tym najpiękniejsze. To daje siłę i jest dowodem na to, że to co robię ma SENS!

Całkiem niedawno wzięłam rozwód z guzem w piersi. Postanowiłam się tym doświadczeniem podzielić z innymi kobietami, chwilę po tym jak dowiedziałam się, ze aż pięć tysięcy Polek umiera co roku na raka piersi. Stawiam temu czoła  i otwarcie mówię: ZAWSZE PIER(w)SI!

Kilka razy w tygodniu biegiem przemierzam lasy, góry, doliny. Zawsze towarzyszy mi ukochany pies Vigor. To wyjątkowy czas dla mnie, który uczę się celebrować. Coraz częściej rezygnuję z wielkomiejskiego życia i coraz chętniej spoglądam w stronę sielskiej, spokojnej wsi, którą szczerze się zachwycam.

Uwielbiam podróże, dzięki którym poszerzam swoje horyzonty.  Kiedy pakuję walizkę na kolejną wyprawę, ubrania biegowe i buty zajmują większość pakunku.  Uważam, że nie tylko ubrania należy czasami przewartościować, ale i swoje życie.

Zapraszam do biegowego świata z kobietą w biegu :)

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.