Przecieramy ścieżki we Wrocławiu

  • 07 Aug 2016
  • Dodane przez Marzena Michalec
  • Motywacja

Wracamy na pergolę! To miejsce ma dla mnie szczególne znaczenie. Kto jeszcze nie wie dlaczego, zapraszam do obejrzenia relacji z BIEG KOBIET we WROCŁAWIU i udziału w biegowym, babskim spotkaniu. Tym razem w ramach naszego wrocławskiego cyklu PRZECIERAMY ŚCIEŻKI WROCŁAWIA, zapraszam właśnie na pergolę przy Hali Stulecia na wspólny trening i motywację w ramach cyklu: Lato na Pergoli.

KIEDY: 14 sierpnia (niedziela), godz. 12:00

GDZIE: pergola przed Halą Stulecia

Chyba zgodzisz się, że bieganie w grupie ma ogromną moc! Wiedzą o tym wszyscy ci, którzy na co dzień wspólnie motywują się do aktywności. Idąc tym tropem zapraszam wspólnie z Ewą Mazurczak – liderką spotkań „w biegu” we Wrocławiu na niedzielne dziewczyńskie bieganie.

14 sierpnia w samo południe będziemy miały okazję wziąć udział w treningu funkcjonalny, a do tego pobiegać wspólnie po Parku Szczytnickim trasą znaną z biegu kobiet ZAWSZE PIER(w)SI, który odbył się tu w kwietniu.

Oprócz wspólnego biegania (ok. 5km), będziemy miały okazje wymienić się swoim doświadczeniem oraz poćwiczyć z piłką, skakanka w ramach tzw. treningu funkcjonalnego.

Na stronie facebook - Kobieta w biegu - zostało utworzone wydarzenie, gdzie na bieżąco będą podawane szczegółowe informacje dotyczące spotkania.

Korzystając z okazji, zapraszam już dziś do kolejnej wspólnej przygody, tym razem do Poznania!

                                              BIEG KOBIET W POZNANIU ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAM - NIE PRZEGAP! Szczegóły i zapisy: BIEG KOBIET w POZNANIU

Pytania: marzena@kobietawbiegu.pl.

Do zobaczenia!