Poznań 1 X - 5km | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Poznań 1 X - 5km

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Klub Kat wiek. M-ce w kat tempo min/km Czas netto
1 481 BARANIAK ZUZANNA AZS POZNAŃ K0 1 03:51:00 00:19:13
2 143 KOŁACZKOWSKA KATARZYNA SKLEPBIEGACZA.PL K0 2 03:53:00 00:19:26
3 657 BĄKOWSKA IZABELA GTT DIAMENT GNIEZNO/I LO GNIEZNO K0 3 03:55:00 00:19:34
4 903 KORZENIOWSKA ANIA   K14-29 1 04:00:00 00:20:00
5 671 BOICHUK ANTONINA   K14-29 2 04:08:00 00:20:39
6 170 KOWALIK NATALIA MKL SZCZECINEK K14-29 3 04:11:00 00:20:55
7 792 SKUBEL KAROLINA 1984 K30-39 1 04:25:00 00:22:03
8 693 MIĘŻAŁ - BASIŃSKA JOANNA OSADKOWSKI RUN TEAM K30-39 2 04:27:00 00:22:14
9 178 KUJAWA-ŚLIWIŃSKA KAROLINA   K30-39 3 04:29:00 00:22:25
10 340 SPYCHAŁA DANUTA KB UE POZNAŃ K60+ 1 04:32:00 00:22:38
11 707 KOZANECKA RENATA CITYZEN_ K40-49 1 04:32:00 00:22:40
12 352 DOMBEK-DZIONEK ANNA CZESŁAW BIEGA GNIEZNO K30-39 4 04:33:00 00:22:44
13 832 KOROLCZUK AGNIESZKA   K14-29 4 04:36:00 00:22:58
14 214 KASZYŃSKA DOROTA NIE MA LIPY SWARZĘDZ TEAM K40-49 2 04:36:00 00:23:00
15 334 JACIUK DAGMARA   K30-39 5 04:36:00 00:23:02
16 753 WITCZAK WIKTORIA PRO366 K14-29 5 04:38:00 00:23:12
17 299 POPOWICZ KATARZYNA POPKI TEAM K14-29 6 04:40:00 00:23:19
18 418 KURAS JUSTYNA MATRIX K14-29 7 04:44:00 00:23:42
19 203 POLACZYK KASIA   K30-39 6 04:46:00 00:23:48
20 761 KOZICZAK ZOFIA BZ WBK-AVIVA - ONKOPOLISA K14-29 8 04:47:00 00:23:57
21 592 KUŚNIERCZAK EMILIA   K30-39 7 04:48:00 00:24:01
22 233 WIŚNIEWSKA ANNA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K30-39 8 04:48:00 00:24:01
23 359 WALCZEWSKA ALICJA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K14-29 9 04:49:00 00:24:03
24 288 FILIP GABRIELA   K14-29 10 04:49:00 00:24:05
25 211 KIELAR ANNA   K30-39 9 04:50:00 00:24:11
26 708 PAKULSKA DOROTA   K50-59 1 04:50:00 00:24:11
27 779 PASZKIEWICZ JULIA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K30-39 10 04:50:00 00:24:12
28 733 ŁASTOWSKA SONIA PERSCHMANN RUNNING TEAM K40-49 3 04:51:00 00:24:13
29 788 ZAWADKA KAROLINA   K30-39 11 04:51:00 00:24:14
30 510 POHORILA ALINA CENTURY LINK K14-29 11 04:51:00 00:24:15
31 463 PŁÓCIENNICZAK AGATA   K30-39 12 04:53:00 00:24:23
32 706 OLEJNICZAK KATARZYNA   K14-29 12 04:53:00 00:24:24
33 193 OLEJNICZAK KASIA CZESŁAW BIEGA GNIEZNO K30-39 13 04:54:00 00:24:31
34 156 KWIATKOWSKA AGNIESZKA   K30-39 14 04:54:00 00:24:32
35 548 PAWLAK IZABELA   K30-39 15 04:56:00 00:24:38
36 471 ZOWCZAK DOROTA RAWA TEAM K30-39 16 04:56:00 00:24:39
37 918 GÓRNA EDYTA AQUANET S.A. K30-39 17 04:57:00 00:24:44
38 234 STAWICKA WIOLETTA CZESŁAW BIEGA GNIEZNO K40-49 4 04:57:00 00:24:46
39 572 BRAMBOR ZUZANNA   K14-29 13 04:57:00 00:24:47
40 800 SZCZUCIŃSKA ANNA   K30-39 18 04:57:00 00:24:47
41 763 KLOREK EWELINA BZ WBK-AVIVA - ONKOPOLISA K40-49 5 04:58:00 00:24:52
42 529 ZARÓD MONIKA   K30-39 19 04:59:00 00:24:55
43 241 BRZĘCZEK IZABELA   K40-49 6 04:59:00 00:24:56
44 754 WITCZAK JUSTYNA   K40-49 7 04:59:00 00:24:57
45 188 GORCZYCA KATARZYNA   K30-39 20 05:00:00 00:24:59
46 9 GRUSZKA ANNA   K40-49 8 05:00:00 00:24:59
47 573 GOŁASKA KINGA   K30-39 21 05:02:00 00:25:11
48 84 POLACKA MAGDALENA MALTA SQUASH K14-29 14 05:02:00 00:25:11
49 493 ZIEMNIEWSKA KAROLINA ZAPRAWIONA W BOJU K40-49 9 05:02:00 00:25:12
50 823 KASZUBA ANNA   K14-29 15 05:03:00 00:25:15
51 605 DŁUGOSZ EWA STS BIEGATON MIKOŁÓW K40-49 10 05:03:00 00:25:17
52 373 CZAJKOWSKA EWA   K40-49 11 05:04:00 00:25:19
53 834 TACZKOWSKA DARCIA   K30-39 22 05:04:00 00:25:22
54 591 FABISIAK MARZENA KROSINKO BIEGA :-) K40-49 12 05:06:00 00:25:29
55 126 LANGE SANDRA   K14-29 16 05:06:00 00:25:31
56 742 SZUMSKA LIDIA   K40-49 13 05:07:00 00:25:33
57 552 HAREMZA MAŁGORZATA KUNG-FU MAŁPY K30-39 23 05:07:00 00:25:34
58 470 MAKOWSKA IWONA AFTER PARTY TEAM K30-39 24 05:07:00 00:25:36
59 819 WALKOWIAK DARIA   K14-29 17 05:07:00 00:25:36
60 467 FRANKOWSKA KATARZYNA   K30-39 25 05:08:00 00:25:38
61 134 BEDNARSKA-FENRYCH ANNA   K40-49 14 05:08:00 00:25:38
62 28 KOWALEWSKA MARTA NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 26 05:08:00 00:25:40
63 856 ANKLEWICZ MARTA   K14-29 18 05:09:00 00:25:43
64 162 PABICH HONORATA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K40-49 15 05:09:00 00:25:44
65 240 GIDASZEWSKA JOLANTA   K40-49 16 05:10:00 00:25:48
66 603 MIKULSKA JOANNA   K30-39 27 05:10:00 00:25:48
67 51 RATAJCZAK ALINA RÓŻOWE PANTERY K30-39 28 05:10:00 00:25:50
68 609 SKUPIŃSKA KAROLINA   K14-29 19 05:11:00 00:25:54
69 606 STOCKA- PODŁYSKA ŻANETA 4ACTIVE TRZCIANKA K30-39 29 05:11:00 00:25:54
70 878 JAŚKIEWICZ MAGDALENA ARVATO - KTO NAM ZABRONI ARVATO K14-29 20 05:12:00 00:25:59
71 477 MARCINKOWSKA BEATA RAJBUD OBORNIKI K30-39 30 05:13:00 00:26:04
72 795 PISUŁA PAULA   K14-29 21 05:13:00 00:26:04
73 505 CHMIELARCZYK IWONA KĘSY TEAM K40-49 17 05:13:00 00:26:05
74 364 BARTKOWIAK ANGELIKA   K14-29 22 05:13:00 00:26:07
75 627 STRZELECKA MAŁGORZATA SAILING TEAM FERAJNA K40-49 18 05:14:00 00:26:08
76 371 BUSZKIEWICZ ALICJA   K40-49 19 05:14:00 00:26:09
77 916 ADAMSKA IZABELA   K30-39 31 05:14:00 00:26:10
78 10 BRYKALSKA BOGUMIŁA NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA/NOWOSOLSKA PACZKA K40-49 20 05:14:00 00:26:11
79 208 WARZYCHA BOGNA   K40-49 21 05:14:00 00:26:11
80 630 ROZMIAREK ELIZA   K30-39 32 05:15:00 00:26:13
81 480 KASPRZYKOWSKA DOROTA   K30-39 33 05:15:00 00:26:15
82 469 MARCINKOWSKA ALEKSANDRA   K14-29 23 05:15:00 00:26:15
83 238 MAJCHRZAK MONIKA RUN-LOG.COM K40-49 22 05:15:00 00:26:17
84 458 PIGŁA MAJA KOBIETY BIEGAJĄ K30-39 34 05:16:00 00:26:18
85 392 KUKAWA IZABELA OPALENICKI KLUB BIEGACZA K30-39 35 05:16:00 00:26:20
86 695 BISIKIEWICZ ADRIANNA FRYTKI Z MAJONEZEM TEAM K14-29 24 05:17:00 00:26:25
87 182 SZADKOWSKA ANNA BBL INOWROCŁAW K60+ 2 05:17:00 00:26:26
88 167 GDOWSKA JOLANTA GIMNAZJUM BARANOWO K40-49 23 05:18:00 00:26:30
89 77 ADAMCZAK-KOMISAREK JOANNA ADRENALINA FITNESS TEAM K30-39 36 05:19:00 00:26:35
90 543 GWARCZYK ELŻBIETA   K14-29 25 05:19:00 00:26:35
91 686 SKOTARCZYK HANNA   K40-49 24 05:19:00 00:26:36
92 366 NASKRET DAGMARA   K30-39 37 05:19:00 00:26:37
93 273 GAWLIK AGNIESZKA   K30-39 38 05:20:00 00:26:38
94 327 JAKŚ JULIA   K30-39 39 05:20:00 00:26:40
95 817 ŁUGIEWICZ DARIA   K14-29 26 05:20:00 00:26:41
96 827 MAZUR-ŁUCZAK JOANNA   K30-39 40 05:20:00 00:26:41
97 506 KOT JAGODA   K14-29 27 05:20:00 00:26:41
98 702 SZEWCZUK EWA   K30-39 41 05:20:00 00:26:41
99 816 KONSTAŃCZAK JOANNA NIGHT RUNNERS K30-39 42 05:21:00 00:26:47
100 579 GAPIŃSKA MARZENA SAILING TEAM FERAJNA K40-49 25 05:22:00 00:26:50
101 612 KEMPIAK ELŻBIETA   K40-49 26 05:23:00 00:26:55
102 79 TABACZYŃSKA JOANNA   K30-39 43 05:23:00 00:26:56
103 894 PISKUNOWICZ KATARZYNA   K14-29 28 05:24:00 00:26:59
104 67 WOJCIECHOWSKA AGNIESZKA ADRENALINA FITNESS K30-39 44 05:24:00 00:26:59
105 365 BARTKOWIAK MARTYNA   K14-29 29 05:24:00 00:27:02
106 890 MATUSZEWSKA MONIKA RÓŻOWE PANTERY K30-39 45 05:25:00 00:27:03
107 237 SZENKNECHT ADRIANNA   K40-49 27 05:25:00 00:27:03
108 80 WALCZAK DOMINIKA   K14-29 30 05:25:00 00:27:04
109 302 CZARNECKA BARBARA   K40-49 28 05:25:00 00:27:05
110 900 BURZYŃSKA KATARZYNA   K30-39 46 05:25:00 00:27:07
111 813 ŁUKASZYK MAŁGORZATA   K40-49 29 05:25:00 00:27:07
112 239 SZENKNECHT AGNIESZKA   K30-39 47 05:26:00 00:27:09
113 745 PYPEĆ-NOWICKA ELŻBIETA   K50-59 2 05:26:00 00:27:10
114 893 REMBOWSKA NATALIA DEEP FOREST K40-49 30 05:26:00 00:27:10
115 317 KOZŁOWSKA JOANNA   K30-39 48 05:26:00 00:27:11
116 87 SOBCZYŃSKA ZOFIA   K14-29 31 05:26:00 00:27:11
117 899 CIESLAK GOSIA   K30-39 49 05:27:00 00:27:14
118 598 LIPOWICZ JOANNA   K30-39 50 05:27:00 00:27:14
119 640 KNYCHAŁA BOGNA COCO JUMBO I DO PRZODU K14-29 32 05:27:00 00:27:15
120 723 MYDLARZ MONIKA KS TIGER ZANIEMYŚL K30-39 51 05:27:00 00:27:16
121 895 CHYROWSKA MAŁGORZATA KIBOLSKI KS K40-49 31 05:27:00 00:27:17
122 109 ŚRON GABRIELA   K30-39 52 05:27:00 00:27:17
123 457 DEFITOWSKA MONIKA   K14-29 33 05:28:00 00:27:19
124 223 DURDA DOMINIKA   K14-29 34 05:28:00 00:27:19
125 90 KACZMAREK KASIA   K14-29 35 05:28:00 00:27:19
126 290 TOMIKOWSKA PATRYCJA   K14-29 36 05:28:00 00:27:20
127 607 SMOTER ALEKSANDRA   K14-29 37 05:28:00 00:27:22
128 854 KOŁT MARTA   K30-39 53 05:29:00 00:27:24
129 464 MĄDRZAK JAGIENKA   K14-29 38 05:29:00 00:27:24
130 347 SIEDLECKA WERONIKA WATAHA K30-39 54 05:29:00 00:27:24
131 555 CICHOŃ AGATA   K14-29 39 05:29:00 00:27:25
132 460 MAJEK MAGDALENA   K40-49 32 05:29:00 00:27:25
133 563 CONNOR MARTA   K30-39 55 05:29:00 00:27:27
134 769 HIBNER BEATA BZ WBK-AVIVA - ONKOPOLISA K40-49 33 05:30:00 00:27:30
135 26 LEŚNIEWSKA PAULINA   K30-39 56 05:30:00 00:27:30
136 530 KUJAWA PAULINA   K30-39 57 05:30:00 00:27:31
137 728 LEWANDOWSKA MONIKA   K40-49 34 05:30:00 00:27:32
138 165 KAMIŃSKA- KICIŃSKA MAŁGORZATA   K14-29 40 05:30:00 00:27:32
139 154 LIPOWICZ MONIKA   K14-29 41 05:31:00 00:27:36
140 160 BUŚKIEWICZ KASIA   K30-39 58 05:32:00 00:27:39
141 332 KUSTER DOMINIKA   K14-29 42 05:32:00 00:27:40
142 828 MARECKA ILONA   K40-49 35 05:32:00 00:27:40
143 336 BUSZEWSKA SYLWIA   K14-29 43 05:32:00 00:27:42
144 350 DOBRZYCKA-NOWAK ALINA   K50-59 3 05:32:00 00:27:42
145 618 MIKULSKA ALEKSANDRA   K30-39 59 05:33:00 00:27:43
146 623 CICHOWLAS AGNIESZKA   K14-29 44 05:33:00 00:27:44
147 131 DUBIAŁ HALINA BABCIE BIEGAJĄ K60+ 3 05:33:00 00:27:44
148 755 PŁAWUCKA MONIKA SONKO TEAM K14-29 45 05:33:00 00:27:46
149 312 MIKOŁAJCZYK MARTA   K30-39 60 05:33:00 00:27:46
150 889 CHMIELOWIEC KINGA SCHULZ INFOPROD K14-29 46 05:34:00 00:27:48
151 133 DUMANOWSKA ALICJA   K30-39 61 05:34:00 00:27:48
152 888 RUCIŃSKA-GÓRSKA ANNA   K40-49 36 05:34:00 00:27:49
153 114 DUSZYŃSKA MAGDALENA   K30-39 62 05:34:00 00:27:50
154 637 JARMUSZKIEWICZ JOANNA   K30-39 63 05:34:00 00:27:52
155 229 SIKORSKA-PODYMA KAMILA UAM POZNAŃ K30-39 64 05:34:00 00:27:52
156 600 CIEŚLAK AGNIESZKA   K30-39 65 05:35:00 00:27:53
157 399 WOZNIAK DARIA KOBIETY BIEGAJA K14-29 47 05:35:00 00:27:53
158 454 WITCZAK KATARZYNA   K30-39 66 05:35:00 00:27:54
159 560 TASIEMSKA AGNIESZKA   K14-29 48 05:35:00 00:27:54
160 730 KOWALEWSKA GOSIA   K30-39 67 05:35:00 00:27:55
161 63 GAWRON ANNA   K30-39 68 05:35:00 00:27:56
162 293 POSŁUSZNA MAŁGORZATA   K30-39 69 05:35:00 00:27:56
163 566 KONIECZNA DANUTA   K30-39 70 05:35:00 00:27:56
164 376 SZULC KATARZYNA   K50-59 4 05:35:00 00:27:56
165 96 MIELNIK NATALIA   K30-39 71 05:35:00 00:27:57
166 342 NOWAK MARIA OPALENICKIE CENTRUM ZDROWIA PROMEDICA K30-39 72 05:35:00 00:27:57
167 567 SIKORSKA NATALIA   K30-39 73 05:35:00 00:27:57
168 875 WOŹNA MAGDALENA   K14-29 49 05:35:00 00:27:57
169 421 NOWICKA URSZULA ULASZPULA K50-59 5 05:36:00 00:27:58
170 491 WASILEWSKA MAGDALENA CENTRUM PŁYWANIA I FITNESS FITSWIM K14-29 50 05:36:00 00:27:59
171 673 BEUTLER EWA   K50-59 6 05:36:00 00:28:00
172 539 PESTKA PAULA   K40-49 37 05:36:00 00:28:00
173 879 DRZYCIMSKA ANNA ARVATO - KTO NAM ZABRONI ARVATO K30-39 74 05:36:00 00:28:01
174 1050 WOJCIECHOWSKA ANNA KOBIETYBIEGAJĄ.PL K40-49 38 05:36:00 00:28:01
175 509 MARCINKOWSKA ANIA   K14-29 51 05:36:00 00:28:01
176 136 BOŁBOT ANNA   K14-29 52 05:36:00 00:28:02
177 231 MAŁECKA MAŁGORZATA LADIES BURZOWA/GRADOWA K40-49 39 05:36:00 00:28:02
178 303 MARCINKOWSKA KATARZYNA   K40-49 40 05:37:00 00:28:03
179 924 SZYLO MARTA   K14-29 53 05:37:00 00:28:03
180 18 CEGIELSKA LUCYNA ZABIEGANI PTTK WĄGROWIEC K40-49 41 05:37:00 00:28:04
181 867 RYBARCZYK MATYLDA   K14-29 54 05:37:00 00:28:04
182 387 GARNIEWICZ MARIOLA   K50-59 7 05:38:00 00:28:10
183 122 WŁODARCZAK AGNIESZKA   K40-49 42 05:38:00 00:28:11
184 391 ZALEWSKA LIDIA   K50-59 8 05:38:00 00:28:12
185 914 SKRZYPEK-BARTOSZEWSKA JOANNA   K30-39 75 05:39:00 00:28:14
186 672 BEUTLER KATARZYNA   K14-29 55 05:39:00 00:28:14
187 101 SZLACHCIAK MARIA ENDUHUB RUNNING TEAM K30-39 76 05:39:00 00:28:14
188 261 BRĘK ANNA SMAKOSZE PIWA K30-39 77 05:39:00 00:28:15
189 682 JAKUBOWSKA MAGDALENA IOR-PIB K40-49 43 05:39:00 00:28:15
190 242 OLICHWIER EMILIA   K30-39 78 05:39:00 00:28:15
191 512 KOWALSKA PATRYCJA   K14-29 56 05:39:00 00:28:16
192 260 SOLARZ ANGELIKA SMAKOSZE PIWA K30-39 79 05:39:00 00:28:16
193 641 KRUPKA HONORATA UMIG KRZYWIŃ K40-49 44 05:39:00 00:28:17
194 490 PALUSZYŃSKA MAŁGORZATA   K40-49 45 05:40:00 00:28:18
195 508 TURCZYNOWICZ PAULINA   K14-29 57 05:40:00 00:28:19
196 161 OSSOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 80 05:40:00 00:28:19
197 93 NOWAK KAROLINA   K40-49 46 05:40:00 00:28:20
198 447 JABŁOŃSKA MARTA   K40-49 47 05:40:00 00:28:20
199 796 THOMAS-SPALTENSTEIN EWA   K40-49 48 05:40:00 00:28:20
200 602 MARCINIAK ALEKSANDRA   K14-29 58 05:40:00 00:28:21
201 533 BIERNAT DANUTA KROSINKO BIEGA :) K30-39 81 05:40:00 00:28:22
202 610 PIWECKA EWA   K30-39 82 05:40:00 00:28:22
203 824 SAMELCZAK AGATA   K14-29 59 05:40:00 00:28:22
204 527 BANASZAK JULIA   K30-39 83 05:41:00 00:28:23
205 639 UŁASEWICZ ANNA   K14-29 60 05:41:00 00:28:23
206 286 LASOTA AGNIESZKA GIMNASTYKA JOGA SMYKA K30-39 84 05:41:00 00:28:24
207 578 LEHMANN SIEMIENIUCH KATARZYNA   K30-39 85 05:41:00 00:28:24
208 886 FULCZYK AGNIESZKA   K30-39 86 05:41:00 00:28:25
209 374 ZIÓŁKOWSKA DOROTA   K30-39 87 05:41:00 00:28:25
210 659 DĘBCZYŃSKA SYLWIA   K30-39 88 05:41:00 00:28:25
211 838 MROTEK JOLANTA   K14-29 61 05:41:00 00:28:27
212 846 GAWORZEWSKA MAGDALENA   K14-29 62 05:42:00 00:28:28
213 108 MIRECKA KINGA   K30-39 89 05:42:00 00:28:29
214 343 SKOŁUDA AGNIESZKA NICE LADY FITNESS K40-49 49 05:42:00 00:28:29
215 285 MITROWSKA KATARZYNA   K30-39 90 05:43:00 00:28:34
216 200 KURZYK KAROLINA   K30-39 91 05:43:00 00:28:35
217 492 GAWĘCKA ANNA BUKOWSKI KLUB BIEGACZA / ASTAT K30-39 92 05:43:00 00:28:36
218 764 KONIK MAGDALENA BZ WBK-AVIVA - ONKOPOLISA K40-49 50 05:43:00 00:28:36
219 904 KAJZER-WIETRZNY MARTA WA UAM K30-39 93 05:43:00 00:28:37
220 921 KŁOSIŃSKA MILENA   K30-39 94 05:44:00 00:28:38
221 831 GACKOWSKA KATARZYNA   K50-59 9 05:44:00 00:28:38
222 876 DUDZIAK KATARZYNA ARVATO - KTO NAM ZABRONI K14-29 63 05:44:00 00:28:39
223 139 MUSIAŁ NATALIA   K14-29 64 05:44:00 00:28:40
224 329 OSSES MAŁGORZATA   K30-39 95 05:44:00 00:28:40
225 358 KURKIEWICZ AGATA   K14-29 65 05:44:00 00:28:41
226 669 MIKOŁAJCZYK MAŁGORZATA - K14-29 66 05:44:00 00:28:41
227 370 CHAŁUPCZAK ALEKSANDRA   K14-29 67 05:44:00 00:28:42
228 56 LAWIŃSKA MAŁGORZATA NIGHT RUNNERS POZNAŃ K50-59 10 05:44:00 00:28:42
229 617 KUPCZYK EWA   K30-39 96 05:45:00 00:28:44
230 896 GRZYBOWSKA-MATYSIAK KAROLINA   K40-49 51 05:46:00 00:28:48
231 127 LANGE ANNA   K14-29 68 05:46:00 00:28:48
232 620 KOTOWSKA MONIKA   K30-39 97 05:46:00 00:28:49
233 794 PALACZ KAMILA   K30-39 98 05:46:00 00:28:49
234 917 POSIECZ-POLKOWSKA JOANNA   K14-29 69 05:46:00 00:28:50
235 405 SOBECKA EWELINA PRO366 K30-39 99 05:46:00 00:28:50
236 202 MICHALAK ANNA   K30-39 100 05:46:00 00:28:51
237 86 SOBCZYŃSKA MARZENA   K40-49 52 05:46:00 00:28:52
238 346 GRZECHOWIAK PAULINA   K14-29 70 05:47:00 00:28:53
239 307 SIEPIELSKA RENATA   K30-39 101 05:47:00 00:28:53
240 369 CHAŁUPCZAK MAŁGORZATA   K50-59 11 05:47:00 00:28:54
241 645 BERGER ANNA   K14-29 71 05:47:00 00:28:54
242 452 JANOWSKA ANNA   K40-49 53 05:47:00 00:28:54
243 326 GRZEGORZEWSKA MAGDALENA   K30-39 102 05:47:00 00:28:56
244 169 KUROSIŃSKA MARLENA   K30-39 103 05:47:00 00:28:56
245 372 PELOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 54 05:47:00 00:28:56
246 898 BALSAM MONIKA   K30-39 104 05:48:00 00:28:58
247 479 NOWAK-GEMZA MONIKA OSIEDLOWY TEAM K40-49 55 05:48:00 00:28:58
248 439 MĄCZYŃSKA MAGDALENA   K30-39 105 05:48:00 00:28:59
249 222 PIECZYŃSKA DOROTA OSIECZNA BIEGA K50-59 12 05:48:00 00:28:59
250 681 JANY ELZBIETA KS LENIWIEC K30-39 106 05:48:00 00:29:01
251 777 KASPRZAK NATALIA   K14-29 72 05:48:00 00:29:01
252 58 SCHMIDT JUSTYNA KB DĘBIEC K40-49 56 05:48:00 00:29:01
253 151 JANOWSKA ŻANETA ROGOŹNO WLKP. K30-39 107 05:48:00 00:29:02
254 408 HERNACKA AGNIESZKA   K30-39 108 05:49:00 00:29:03
255 119 POWAŁKA JADWIGA   K50-59 13 05:49:00 00:29:03
256 271 TROJANOWSKA ANGELIKA   K14-29 73 05:49:00 00:29:03
257 487 RYBARCZYK KRYSTIANA   K14-29 74 05:49:00 00:29:04
258 124 SOBCZAK IRENA   K40-49 57 05:49:00 00:29:05
259 318 DUSZYŃSKA DARIA   K14-29 75 05:49:00 00:29:05
260 762 SMOKOWSKA KAROLINA BZ WBK-AVIVA - ONKOPOLISA K14-29 76 05:49:00 00:29:05
261 74 KOZAKIEWICZ MARZENA KLUB BOBIKA K30-39 109 05:49:00 00:29:06
262 472 BŁESZYŃSKA AGNIESZKA   K40-49 58 05:50:00 00:29:09
263 478 KISZAKIEWICZ-SUCHECKA AGNIESZKA   K30-39 110 05:50:00 00:29:09
264 793 DOLATA MADZIAA KTB KUNY STRZESZYN K0   05:50:00 00:29:10
265 3 GUTSZMIT ANNA   K60+ 4 05:50:00 00:29:11
266 168 KOWALIK MARIOLA   K14-29 77 05:50:00 00:29:11
267 344 KOZŁOWSKA MONIKA   K30-39 111 05:50:00 00:29:11
268 407 GOŹDZIERSKA JOANNA   K14-29 78 05:50:00 00:29:12
269 500 ŁĄCKA BEATA   K40-49 59 05:51:00 00:29:15
270 377 GLAPA BEATA AWF POZNAŃ K14-29 79 05:51:00 00:29:17
271 791 ŻOŁĄDKOWSKA KALINA   K30-39 112 05:51:00 00:29:17
272 345 KACZMAREK ANNA   K14-29 80 05:52:00 00:29:18
273 562 DÓJS AGATA AGATA K14-29 81 05:52:00 00:29:19
274 736 BIZAN MAŁGORZATA SKOWROŃSKA BIZON`S CREW K40-49 60 05:52:00 00:29:19
275 43 TRAWINSKA EDYTA   K30-39 113 05:52:00 00:29:20
276 213 KUŹNIACKA EWA   K30-39 114 05:52:00 00:29:20
277 166 PAWLAK PAULINA   K14-29 82 05:52:00 00:29:21
278 137 BOŁBOT ELŻBIETA   K40-49 61 05:52:00 00:29:22
279 397 KUNYSZ-GÓRALSKA MONIKA   K30-39 115 05:53:00 00:29:23
280 629 SELIGA ANNA BODY ART STREFA ZMIAN K30-39 116 05:53:00 00:29:23
281 833 LICZBIŃSKA GRAŻYNA   K40-49 62 05:53:00 00:29:24
282 783 ZOMMER KRUPKA MARTA   K30-39 117 05:53:00 00:29:24
283 696 ADAM DARIA FRYTKI Z MAJONEZEM TEAM K14-29 83 05:53:00 00:29:26
284 428 KAŹMIERCZAK MARTA   K14-29 84 05:53:00 00:29:27
285 877 WALOCHA-ŻMUDA EWELINA ARVATO - KTO NAM ZABRONI ARVATO K30-39 118 05:54:00 00:29:28
286 901 THOMAS ANNA   K14-29 85 05:54:00 00:29:29
287 628 ROGUSZCZAK JULIA BODY ART STREFA ZMIAN K30-39 119 05:54:00 00:29:32
288 324 TRYK ANNA   K40-49 63 05:54:00 00:29:32
289 737 GULCZYŃSKA KLAUDIA   K14-29 86 05:55:00 00:29:33
290 270 MĄCZYŃSKA AGNIESZKA   K40-49 64 05:55:00 00:29:34
291 201 ZALEJARZ KINGA   K30-39 120 05:55:00 00:29:34
292 432 DOPIERAŁA SYLWIA   K14-29 87 05:55:00 00:29:35
293 906 LAMBRYCZAK EWA XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU K40-49 65 05:55:00 00:29:35
294 666 BEBNIAREK KAROLINA   K14-29 88 05:55:00 00:29:35
295 705 SZARPAK JULIA   K14-29 89 05:55:00 00:29:35
296 383 WESPA AGNIESZKA   K30-39 121 05:55:00 00:29:36
297 444 PAGACZ KAROLINA   K14-29 90 05:55:00 00:29:36
298 85 HAJDUK KATARZYNA   K30-39 122 05:55:00 00:29:37
299 857 ANKLEWICZ MONIKA   K40-49 66 05:56:00 00:29:38
300 181 SKONIECZNA ANNA   K14-29 91 05:56:00 00:29:42
301 624 NOWAK JULIA RODZINA KB WARTKO K14-29 92 05:56:00 00:29:42
302 430 KRZYKAWIAK ANNA   K30-39 123 05:57:00 00:29:44
303 310 SIWEK KATARZYNA   K14-29 93 05:57:00 00:29:44
304 360 NAWOJSKA EWA   K14-29 94 05:57:00 00:29:45
305 775 NOWICKA KAROLINA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K14-29 95 05:57:00 00:29:47
306 912 RÓŻAŃSKA MAGDALENA   K30-39 124 05:57:00 00:29:47
307 774 KONIECZNA JOANNA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K30-39 125 05:58:00 00:29:49
308 517 MUSIAŁOWICZ JUSTYNA   K30-39 126 05:58:00 00:29:52
309 148 MAK EDYTA - K40-49 67 05:59:00 00:29:53
310 872 GRABOWSKA MARTA   K30-39 127 05:59:00 00:29:55
311 853 STASZAK MARTA   K14-29 96 05:59:00 00:29:55
312 920 MAJCHEREK MONIKA GRANOWO K30-39 128 05:59:00 00:29:56
313 82 KACZMAREK MARIKA   K14-29 97 05:59:00 00:29:56
314 652 LUBIK PAULINA   K14-29 98 05:59:00 00:29:56
315 451 ŁABECKA MAGDALENA   K14-29 99 06:00:00 00:29:59
316 440 NOWAK-SZWARC KATARZYNA   K30-39 129 06:00:00 00:29:59
317 138 BUDZICKA ŻANETA KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA K14-29 100 06:00:00 00:30:00
318 142 BLIGE MAŁGORZATA   K40-49 68 06:00:00 00:30:00
319 313 JACKOWSKA DANUTA   K30-39 130 06:00:00 00:30:01
320 230 DEWO EWA   K30-39 131 06:01:00 00:30:03
321 688 SOBOLCZYK KLAUDIA   K14-29 101 06:01:00 00:30:06
322 581 MACIASZEK-KASPRZAK SYLWIA   K30-39 132 06:01:00 00:30:07
323 803 GRZYWACZ AGNIESZKA   K14-29 102 06:02:00 00:30:08
324 436 GOLIS ANETA   K30-39 133 06:02:00 00:30:12
325 333 GRENDA MAGDALENA   K30-39 134 06:03:00 00:30:15
326 297 TRUDZIŃSKA JUSTYNA   K40-49 69 06:03:00 00:30:15
327 292 HOJSLER DAGMARA   K30-39 135 06:03:00 00:30:15
328 338 HAJDASZ BEATA   K40-49 70 06:03:00 00:30:16
329 461 POŁUKORD LENA   K30-39 136 06:03:00 00:30:16
330 677 MIKOŁAJCZAK ALEKSANDRA   K30-39 137 06:04:00 00:30:18
331 268 BORSUK IWONA   K30-39 138 06:04:00 00:30:19
332 773 KACZMAREK EWELINA   K30-39 139 06:04:00 00:30:19
333 185 MIRECKA AGATA   K30-39 140 06:04:00 00:30:19
334 135 KAPŁAŃSKA SYLWIA   K40-49 71 06:04:00 00:30:19
335 121 JURGA JOANNA . K14-29 103 06:04:00 00:30:20
336 446 BŁOCISZEWSKA- STARCZYŃSKA ANNA   K30-39 141 06:04:00 00:30:20
337 557 KARAŚ MONIKA   K30-39 142 06:04:00 00:30:21
338 799 NOWAK PAULINA   K14-29 104 06:04:00 00:30:21
339 31 NOWAK MARTA NARAMOWICE BIEGAJĄ K30-39 143 06:04:00 00:30:22
340 513 KASPEROWICZ OLA VEGE RUNNERS K30-39 144 06:05:00 00:30:23
341 36 GUZOWSKA GOSIA   K30-39 145 06:05:00 00:30:24
342 541 JANOWICZ KATARZYNA OSIECZNA BIEGA K40-49 72 06:05:00 00:30:26
343 212 MASZTALERZ EWA   K40-49 73 06:05:00 00:30:27
344 386 CHĘCIŃSKA MARTA   K14-29 105 06:05:00 00:30:27
345 865 OSIADACZ PAULA   K40-49 74 06:05:00 00:30:27
346 443 WOŹNA MARTA   K30-39 146 06:05:00 00:30:27
347 403 OCHOCKA BERNADETA MARSZOBIEGI KŁECKO K40-49 75 06:05:00 00:30:27
348 277 DUDA JADWIGA   K60+ 5 06:06:00 00:30:28
349 21 STACHOWIAK-SZREJBROWSKA ANNA   K30-39 147 06:06:00 00:30:28
350 411 PIASECKA JOANNA   K14-29 106 06:06:00 00:30:28
351 221 NIEMIER AGNIESZKA PKO BP S.A. K30-39 148 06:06:00 00:30:29
352 65 KWIECIŃSKA ANNA RÓŻOVE K30-39 149 06:06:00 00:30:29
353 389 NOWICKA AGNIESZKA   K30-39 150 06:06:00 00:30:29
354 7 SZAMBELAN ANNA ANTONINEK K40-49 76 06:06:00 00:30:29
355 244 POL MARIA BURZOWA/GRADOWA K30-39 151 06:06:00 00:30:30
356 367 MACHOTA MAYA   K14-29 107 06:06:00 00:30:30
357 412 GOŚCINIAK MARTYNA   K14-29 108 06:06:00 00:30:32
358 175 BAUMGART MONIKA   K40-49 77 06:06:00 00:30:32
359 586 WOLSKA EWA CZERWONAK K40-49 78 06:07:00 00:30:33
360 61 OSIEWICZ SANDRA MAMY-BIEGAMY K14-29 109 06:07:00 00:30:33
361 802 OLEJNICZAK MARTA   K14-29 110 06:07:00 00:30:34
362 424 GRZEGORSKA WIOLETA   K14-29 111 06:07:00 00:30:35
363 847 MIKOŁAJCZAK ANNA   K30-39 152 06:07:00 00:30:36
364 845 POCZTAREK EWELINA   K30-39 153 06:07:00 00:30:37
365 797 MICHAŁOWSKA AGNIESZKA CGS K40-49 79 06:08:00 00:30:38
366 709 GNIATKOWSKA EWA   K40-49 80 06:08:00 00:30:40
367 731 MAŃKOWSKA DOROTA   K30-39 154 06:08:00 00:30:40
368 725 ŚWIATŁOWSKA BEATA   K40-49 81 06:08:00 00:30:40
369 105 SOJKIN WIOLETA   K30-39 155 06:08:00 00:30:41
370 798 SZMANIA AGATA WATAHA K30-39 156 06:08:00 00:30:41
371 155 ZARÓWNY EWA   K14-29 112 06:08:00 00:30:41
372 426 CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA RUN FOR FUN K40-49 82 06:08:00 00:30:42
373 596 KOWALSKA MARTA   K30-39 157 06:08:00 00:30:42
374 1009 ŁABEDZKA-BUGAJ ALICJA   K50-59 14 06:09:00 00:30:43
375 663 WÓJCIK KAROLINA   K30-39 158 06:09:00 00:30:44
376 571 ROCK-BŁASZKIEWICZ MAŁGORZATA   K40-49 83 06:09:00 00:30:45
377 49 SALAMON KAROLINA RÓŻOWE PANTERY K40-49 84 06:09:00 00:30:45
378 732 FIGIELEK MARTA MARATON LESZNO K50-59 15 06:09:00 00:30:45
379 734 SOBCZAK PATRYCJA   K14-29 113 06:09:00 00:30:46
380 15 ZIELIŃSKA LIDIA BIEGAJĄCY WĄGROWIEC K40-49 85 06:09:00 00:30:46
381 253 PIETRASZEWSKA-JĘDRZEJCZAK AGNIESZKA RUN FOR BEAUTY AND FUN K30-39 159 06:09:00 00:30:47
382 94 FONAŁ LUCYNA   K30-39 160 06:10:00 00:30:48
383 658 MATUSZEWSKA ALEKSANDRA   K30-39 161 06:10:00 00:30:48
384 25 TOMASZEWSKA EWA   K40-49 86 06:10:00 00:30:48
385 106 KWIATKOWSKA ANNA   K14-29 114 06:10:00 00:30:48
386 258 GAWROŃSKA-GARSTKA MAGDALENA   K40-49 87 06:10:00 00:30:50
387 183 KARAŚ KATARZYNA   K30-39 162 06:10:00 00:30:51
388 197 GAJOR TATIANA   K30-39 163 06:11:00 00:30:53
389 309 SIWEK AGATA   K14-29 115 06:11:00 00:30:53
390 384 ORLIŃSKA NATALIA   K30-39 164 06:11:00 00:30:54
391 801 PRZEWOŹNIAK MAGDALENA KOBIETYBIEGAJĄ.PL K40-49 88 06:11:00 00:30:55
392 34 WIELECHOWSKA ANNA   K14-29 116 06:11:00 00:30:56
393 626 ŁABUZIŃSKA KATARZYNA   K30-39 165 06:11:00 00:30:56
394 171 MAJEWSKA IWONA   K50-59 16 06:11:00 00:30:57
395 304 DĄBROWSKA PATRYCJA   K14-29 117 06:12:00 00:30:58
396 616 MAĆKOWIAK GRAŻYNA   K30-39 166 06:12:00 00:30:59
397 320 ŚLIWIŃSKA IWONA SPEED FEET'16 K30-39 167 06:12:00 00:30:59
398 368 MICHOCKA MAŁGORZATA   K40-49 89 06:12:00 00:31:00
399 363 SKORUPINSKA MICHALINA   K14-29 118 06:12:00 00:31:00
400 32 SOBKOWIAK KATARZYNA   K40-49 90 06:13:00 00:31:03
401 717 FIGLEWSKA RENATA   K30-39 168 06:13:00 00:31:05
402 880 ALCER-PŁÓCIENNIK JUSTYNA   K30-39 169 06:13:00 00:31:07
403 679 LEKIER MAGDALENA   K30-39 170 06:13:00 00:31:07
404 781 TURKOWSKA IWONA BIEGAJĄCY WĄGROWIEC K50-59 17 06:14:00 00:31:08
405 891 DEPTULSKA ANITA   K30-39 171 06:14:00 00:31:10
406 577 BŁASZCZAK MAGDALENA   K14-29   06:14:00 00:31:11
407 375 MERKLINGHAUS-KOBER MONIKA SPEED FEET'16 K40-49 91 06:14:00 00:31:11
408 748 BYCZEK MARTYNA   K30-39 172 06:15:00 00:31:14
409 245 BILIŃSKA LILLA   K40-49 92 06:15:00 00:31:15
410 115 TROJANOWSKA AGNIESZKA   K40-49 93 06:15:00 00:31:16
411 604 ŁYSKAWA JOANNA   K40-49 94 06:16:00 00:31:19
412 756 KOMOREK JUSTYNA   K30-39 173 06:16:00 00:31:20
413 380 JANIAK KATARZYNA   K30-39 174 06:16:00 00:31:21
414 33 JANUSZAK GABRYSIA TEAM JANO K14-29 120 06:16:00 00:31:22
415 128 KOZŁOWSKA KATARZYNA   K30-39 175 06:16:00 00:31:22
416 250 BEKAS PAULINA LADIES BURZOWA/GRADOWA K30-39 176 06:16:00 00:31:22
417 140 WOWER PAULINA   K30-39 177 06:17:00 00:31:23
418 97 JANUS JOWITA   K14-29 121 06:17:00 00:31:23
419 400 RAKOWSKA IRENA   K40-49 95 06:17:00 00:31:25
420 246 HOFMAN JOANNA LADIES BURZOWA/GRADOWA K30-39 178 06:17:00 00:31:25
421 256 JANOWSKA-SCIBISZ IZABELA LADIES BURZOWA/GRADOWA K30-39 179 06:17:00 00:31:25
422 341 CZWÓJDAK-PRZYBYSZEWSKA EWELINA   K14-29 122 06:17:00 00:31:26
423 721 ZIÓŁKOWSKA MONIKA   K14-29 123 06:17:00 00:31:27
424 864 KASZUB AGATA   K50-59 18 06:17:00 00:31:27
425 301 LEŚNA NATALIA   K30-39 180 06:17:00 00:31:27
426 17 MAGADZIA - MILARSKA ANNA WITKOWO K30-39 181 06:17:00 00:31:27
427 149 ROSZAK MAŁGORZATA DRUŻYNA SZPIKU K40-49 96 06:17:00 00:31:27
428 494 BURSIAK AGNIESZKA AFTER PARTY TEAM K40-49 97 06:18:00 00:31:28
429 282 KOLENDO JUSTYNA YANOSIK TEAM K40-49 98 06:18:00 00:31:28
430 150 PRZYBYLSKA AGNIESZKA DRUŻYNA SZPIKU K30-39 182 06:18:00 00:31:29
431 247 SCHEWE ANGELIKA   K40-49 99 06:18:00 00:31:29
432 822 TUMIDAJ MAGDALENA   K14-29 124 06:18:00 00:31:29
433 319 WALACHOWSKA AGNIESZKA SPEED FEET'16 K30-39 183 06:18:00 00:31:29
434 144 CZERWIŃSKA PAULINA   K14-29 125 06:18:00 00:31:31
435 339 MEŁNICKA JOANNA   K40-49 100 06:18:00 00:31:31
436 635 DEMBIŃSKA WERONIKA   K30-39 184 06:18:00 00:31:32
437 257 LISIAK WERONIKA   K14-29 126 06:19:00 00:31:34
438 92 IDZIAK PAULINA   K30-39 185 06:19:00 00:31:36
439 210 WESOŁOWSKA AGNIESZKA   K14-29 127 06:19:00 00:31:37
440 925 WÓJCIK MAGDALENA   K30-39 186 06:19:00 00:31:37
441 593 ZDROJEWSKA DOROTA POZNAN K30-39 187 06:19:00 00:31:37
442 68 MAJCHRZAK IZABELA   K40-49 101 06:20:00 00:31:38
443 525 RZEPKA IWONA   K30-39 188 06:20:00 00:31:38
444 396 GÓRNA MARTA   K30-39 189 06:20:00 00:31:39
445 236 JÓZEFOWSKA DARIA   K14-29 128 06:20:00 00:31:39
446 647 JAWORSKA LUIZA   K40-49 102 06:20:00 00:31:39
447 778 KUROPIESKA NATALIA   K14-29 129 06:20:00 00:31:40
448 42 HERNES AGNIESZKA FITNESS24SEVEN K30-39 190 06:20:00 00:31:40
449 295 RYDZYŃSKA MARTA   K30-39 191 06:20:00 00:31:41
450 776 AĆIMOVIĆ SNEŻANA   K30-39 192 06:20:00 00:31:41
451 869 NOWAK MARTA   K14-29 130 06:20:00 00:31:42
452 416 STASZAK AGATA   K14-29 131 06:20:00 00:31:42
453 6 FIJAŁKOWSKA IZABELA NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 193 06:20:00 00:31:42
454 199 SZEWS ANNA SAILING TEAM FERAJNA K30-39 194 06:21:00 00:31:44
455 348 BEDNARSKA RENATA WATAHA K40-49 103 06:21:00 00:31:45
456 433 NAWROWSKA MAGDALENA   K30-39 195 06:21:00 00:31:45
457 634 ZBIELSKA AGNIESZKA SAILING TEAM FERAJNA K40-49 104 06:21:00 00:31:45
458 549 GŁUSZEK - KRAWIEC KATARZYNA   K30-39 196 06:21:00 00:31:46
459 619 SZYMKÓW NATALIA ASTAT, BUKOWSKI KLUB BIEGACZA K30-39 197 06:21:00 00:31:47
460 296 KALKSTEIN ANETA   K40-49 105 06:21:00 00:31:47
461 704 NOWAK JUSTYNA SZPITAL ŚW. WOJCIECHA K40-49 106 06:22:00 00:31:48
462 534 WOJDARSKA KAROLINA BIEGAM Z MIASTENIĄ K30-39 198 06:22:00 00:31:49
463 653 KŁOPSKA KATARZYNA PANIKASIA K30-39 199 06:22:00 00:31:49
464 601 NOWAK HANNA   K40-49 107 06:22:00 00:31:50
465 187 ŁUKASZCZUK SYLWIA   K30-39 200 06:23:00 00:31:53
466 740 LECYK HANNA   K14-29 132 06:23:00 00:31:56
467 808 ROSZAK ADRIANNA   K14-29 133 06:23:00 00:31:57
468 558 ŻYCHLIŃSKA MARTA KOCHAM OUTDOOR K30-39 201 06:24:00 00:31:58
469 554 PITTNER KATARZYNA KOCHAM OUTDOOR K30-39 202 06:24:00 00:32:00
470 858 KACZOROWSKA BEATA GINEXY K40-49 108 06:24:00 00:32:01
471 427 SZYMAŃSKA-KAŹMIERCZAK KINGA   K40-49 109 06:24:00 00:32:01
472 820 GRAJZER AGATA   K14-29 134 06:24:00 00:32:02
473 751 MATUSIAK MALWINA   K14-29 135 06:24:00 00:32:02
474 851 SMOLAREK NATALIA GINEXY K30-39 203 06:24:00 00:32:02
475 176 MURIAS ANNA   K40-49 110 06:25:00 00:32:03
476 190 SKRZYPNIAK ANNA   K14-29 136 06:25:00 00:32:03
477 855 DOGODA JUSTYNA   K30-39 204 06:25:00 00:32:04
478 263 GADZIŃSKA ANNA   K14-29 137 06:25:00 00:32:04
479 859 PABJAN-RADAWSKA MONIKA   K30-39 205 06:25:00 00:32:04
480 209 WASZAK JOANNA   K14-29 138 06:25:00 00:32:04
481 306 RUBRYCKA-DETTLAFF AGATA   K30-39 206 06:25:00 00:32:05
482 651 SZYMAŃSKA AGNIESZKA   K30-39 207 06:25:00 00:32:06
483 726 SKARUPSKA JUSTYNA   K40-49 111 06:25:00 00:32:06
484 497 JACKOWIAK MONIKA   K14-29 139 06:26:00 00:32:08
485 544 MARCINKIEWICZ MONIKA   K14-29 140 06:26:00 00:32:08
486 654 TOMZA MAŁGORZATA   K30-39 208 06:26:00 00:32:10
487 840 ŻAK RENATA   K40-49 112 06:26:00 00:32:11
488 535 SCISŁOWSKA ANNA   K30-39 209 06:26:00 00:32:11
489 632 FILIPIAK ANNA   K40-49 113 06:26:00 00:32:12
490 118 POWAŁKA KATARZYNA   K14-29 141 06:26:00 00:32:12
491 538 JUDEK NATALIA   K30-39 210 06:26:00 00:32:12
492 650 STERPEJKOWICZ MADALENA   K30-39 211 06:26:00 00:32:12
493 537 NOWAK KAROLINA   K30-39 212 06:27:00 00:32:13
494 837 HULICZ ANNA   K30-39 213 06:27:00 00:32:14
495 164 RYŚ KATARZYNA   K40-49 114 06:27:00 00:32:15
496 298 PRZEWOŹNA JOLANTA POPKI TEAM K40-49 115 06:27:00 00:32:15
497 413 STĘPIŃSKA MAGDALENA   K30-39 214 06:27:00 00:32:15
498 532 FIJAŁKOWSKA EMILIA NIGHT RUNNERS K14-29 142 06:28:00 00:32:18
499 316 HALASZ NATALIA   K30-39 215 06:28:00 00:32:18
500 782 SZCZEPANIAK KATARZYNA   K40-49 116 06:28:00 00:32:18
501 475 PRUCHNIEWSKA AGNIESZKA   K30-39 216 06:28:00 00:32:20
502 305 TOMKOWIAK ALEKSANDRA   K40-49 117 06:28:00 00:32:21
503 760 KOZICZAK JUSTYNA BZ WBK-AVIVA - ONKOPOLISA K14-29 143 06:29:00 00:32:24
504 746 MIKOLAJSKA AGNIESZKA   K40-49 118 06:29:00 00:32:25
505 104 JANASZAK EWA MAMY-BIEGAMY K50-59 19 06:29:00 00:32:26
506 100 MICHALAK AGNIESZKA   K14-29 144 06:29:00 00:32:26
507 125 TYCZYŃSKA JOANNA MAMY-BIEGAMY K30-39 217 06:29:00 00:32:26
508 172 ŁAGANOWSKA EWA KOBIETY BIEGAJĄ K40-49 119 06:29:00 00:32:27
509 569 GŁÓW KATARZYNA   K14-29 145 06:29:00 00:32:27
510 395 GRZEGORCZYK MONIKA   K30-39 218 06:29:00 00:32:27
511 501 MRÓZ JOANNA   K40-49 120 06:29:00 00:32:27
512 887 STANUCHOWSKA KATARZYNA POZNAŃ K14-29 146 06:29:00 00:32:27
513 2 SIP BEATA   K30-39 219 06:30:00 00:32:32
514 278 PIECZYŃSKA BEATA MOTO-CENTRALA K50-59 20 06:31:00 00:32:33
515 83 TARŁOWSKA MAGDALENA   K30-39 220 06:31:00 00:32:33
516 262 GAZDA KAROLINA ELKA OBORNIKI K30-39 221 06:31:00 00:32:34
517 251 GRZESIAK ELIZA ELKA OBORNIKI K40-49 121 06:31:00 00:32:34
518 423 PIETRZAK ANNA   K14-29 147 06:31:00 00:32:35
519 422 TÓRZ JULIA   K14-29 148 06:31:00 00:32:36
520 272 WOŁOCH ANNA   K30-39 222 06:31:00 00:32:37
521 159 BARTKOWIAK DARIA   K30-39 223 06:32:00 00:32:39
522 852 WIŚNIEWSKA JUSTYNA   K30-39 224 06:32:00 00:32:39
523 519 MIŚKIEWICZ MAGDALENA   K30-39 225 06:32:00 00:32:41
524 540 STAWSKA KAROLINA   K40-49 122 06:33:00 00:32:43
525 882 LIZIK MAGDALENA   K40-49 123 06:33:00 00:32:45
526 922 JANKOWSKA RENATA   K40-49 124 06:33:00 00:32:45
527 129 DUDEK DOROTA BRAK K50-59 21 06:33:00 00:32:47
528 885 JANIAK MAGDALENA   K14-29 149 06:33:00 00:32:47
529 881 REIMAN AGNIESZKA   K30-39 226 06:34:00 00:32:48
530 14 KACZAŁA PATRYCJA   K30-39 227 06:34:00 00:32:50
531 24 SIKORSKA MAŁGORZATA   K40-49 125 06:34:00 00:32:50
532 20 WOLSKA ALINA   K40-49 126 06:34:00 00:32:50
533 431 AUGUSTYN MONIKA ZAPRAWIONA W BOJU K40-49 127 06:34:00 00:32:51
534 664 KACZMAREK KLAUDIA   K14-29 150 06:34:00 00:32:52
535 276 RATAJCZAK KATARZYNA   K30-39 228 06:35:00 00:32:54
536 322 FLADER ANNA   K30-39 229 06:35:00 00:32:55
537 64 ŻUREK AGNIESZKA   K40-49 128 06:36:00 00:33:00
538 516 BOJAR JOANNA   K30-39 230 06:36:00 00:33:02
539 465 STRAŻ KATARZYNA   K30-39 231 06:36:00 00:33:02
540 381 MICHALSKA-ORLIK ANNA   K30-39 232 06:37:00 00:33:05
541 311 BĄCIK ARLETA   K40-49 129 06:37:00 00:33:07
542 919 MENDLEWSKA ANGELIKA AQUANET S.A. K30-39 233 06:38:00 00:33:08
543 621 DAWIDZIAK ALEKSANDRA   K14-29 151 06:38:00 00:33:11
544 503 STASZAK EWELINA   K30-39 234 06:38:00 00:33:12
545 401 ŁUKASZYK KAMILA   K40-49 130 06:38:00 00:33:12
546 883 KLOC IWONA   K40-49 131 06:39:00 00:33:13
547 47 WINIARSKA BARBARA RÓŻOWE PANTERY K30-39 235 06:39:00 00:33:13
548 674 JESIONOWSKA EDYTA   K40-49 132 06:39:00 00:33:14
549 724 KARPIŃSKA MAGDALENA KS TIGER ZANIEMYŚL K30-39 236 06:39:00 00:33:16
550 81 KLIMCZAK ANNA   K30-39 237 06:39:00 00:33:17
551 701 REJER IGA   K14-29 152 06:39:00 00:33:17
552 102 MICHOWSKA JUSTYNA POZNAŃ K40-49 133 06:40:00 00:33:18
553 225 KULKA HONORATA   K30-39 238 06:40:00 00:33:19
554 575 GRZYWOCZ IRENA   K60+ 6 06:40:00 00:33:19
555 113 DUSZYŃSKA EDYTA   K14-29 153 06:40:00 00:33:21
556 589 NOWICKA NATASZA   K40-49 134 06:41:00 00:33:23
557 441 ANTKOWIAK-KOTULSKA KINGA   K14-29 154 06:41:00 00:33:26
558 123 RÓZGA SYLWIA   K14-29 155 06:41:00 00:33:27
559 676 MAZIEC IZABELA   K30-39 239 06:41:00 00:33:27
560 675 TANONA MONIKA   K40-49 135 06:41:00 00:33:27
561 456 KAŹMIERCZAK RENATA   K40-49 136 06:42:00 00:33:30
562 528 PRZYBYLSKA-TRITT KATARZYNA   K40-49 137 06:42:00 00:33:30
563 323 MEDIGER MAŁGORZATA NIEZALEŻNA K50-59 22 06:43:00 00:33:33
564 522 GENDERA ANNA   K40-49 138 06:43:00 00:33:34
565 718 KORYTOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 139 06:43:00 00:33:34
566 848 MORAJKO MARTYNA   K14-29 156 06:43:00 00:33:34
567 551 MSZANOWSKA MARTA   K30-39 240 06:43:00 00:33:34
568 515 UCIŃSKA KATARZYNA   K30-39 241 06:43:00 00:33:34
569 550 SOLIBIEDA ANNA   K30-39 242 06:43:00 00:33:35
570 499 KUCIAK KAROLINA   K30-39 243 06:43:00 00:33:36
571 553 LALLOUET ANNA   K30-39 244 06:43:00 00:33:36
572 60 BRUKWICKA BEATA   K30-39 245 06:43:00 00:33:37
573 163 RAU JUSTYNA PARKRUN POZZNAŃ K40-49 140 06:43:00 00:33:37
574 531 RUTA MONIKA WLKA K40-49 141 06:45:00 00:33:44
575 744 KARCZEWSKA MARTA   K40-49 142 06:45:00 00:33:44
576 923 KULETA-ŚWIĘCH ILONA   K30-39 246 06:45:00 00:33:45
577 720 KĘDZIORA ZOFIA WWW.STRONGFITWOMEN.PL K60+ 7 06:45:00 00:33:46
578 719 KĘDZIORA MAGDALENA WWW.STRONGFITWOMEN.PL K14-29 157 06:45:00 00:33:47
579 265 POCHYLSKA MONIKA   K30-39 247 06:45:00 00:33:47
580 655 MŁYŃCZAK JOANNA   K14-29 158 06:45:00 00:33:47
581 568 MLECZKO ANNA   K14-29 159 06:46:00 00:33:48
582 526 BATURA LUDMIŁA   K30-39 248 06:46:00 00:33:50
583 274 PRZYBYLSKA KAROLINA   K30-39 249 06:46:00 00:33:50
584 406 WROŃSKA OLA   K14-29 160 06:46:00 00:33:50
585 489 WITCZAK JOANNA   K30-39 250 06:46:00 00:33:52
586 284 KAWICKA GRAŻYNA   K30-39 251 06:46:00 00:33:52
587 486 BRONIARZ MAŁGORZATA   K30-39 252 06:47:00 00:33:53
588 787 STASZEWSKA ALEKSANDRA BROWAR GZUB KATARZYNA STASZEWSKA K14-29 161 06:47:00 00:33:54
589 488 CEGŁOWSKA ANNA   K14-29 162 06:47:00 00:33:54
590 786 STASZEWSKA KATARZYNA BROWAR GZUB KATARZYNA STASZEWSKA K50-59 23 06:47:00 00:33:55
591 482 PAŁUCKA ALICJA   K14-29 163 06:48:00 00:33:58
592 53 SZYMANKIEWICZ MONIKA   K30-39 253 06:48:00 00:34:00
593 35 SZAJSTEK KAROLINA   K40-49 143 06:48:00 00:34:01
594 38 NEHRING JOANNA   K40-49 144 06:48:00 00:34:02
595 642 MATUSIAK ANNA   K30-39 254 06:49:00 00:34:03
596 191 SZUMSKA MAGDALENA AMMM TEAM K40-49 145 06:49:00 00:34:05
597 192 WOJCIŃSKA MARTA AMMM TEAM K40-49 146 06:49:00 00:34:05
598 283 SKRODZKA JOANNA   K40-49 147 06:49:00 00:34:05
599 594 ŁAZARCZYK GRAŻYNA   K60+ 8 06:49:00 00:34:06
600 631 GRABOWIECKA JULIA   K30-39 255 06:50:00 00:34:10
601 843 DEMBIK MILENA   K40-49 148 06:50:00 00:34:11
602 757 JANIAK ANNA BZWBK-AVIVA - ONKOPOLISA K14-29 164 06:51:00 00:34:13
603 710 GÓRKA KAROLINA   K40-49 149 06:51:00 00:34:14
604 897 ZANDECKA ANITA STĘSZEW K30-39 256 06:51:00 00:34:14
605 152 PIESZAK MILENA KKS ENDORFINY K30-39 257 06:51:00 00:34:14
606 41 RUMIANOWSKA LINDA   K30-39 258 06:51:00 00:34:15
607 836 KOCIK JAGODA   K14-29 165 06:51:00 00:34:15
608 315 PIECHOTA ELŻBIETA   K40-49 150 06:51:00 00:34:16
609 300 ŚWIERCZ BEATA WAŁECKA ŚCIEMA K40-49 151 06:51:00 00:34:16
610 325 MOWCZAN REGINA WAŁECKA ŚCIEMA K30-39 259 06:51:00 00:34:17
611 314 WILCZYŃSKA AGATA   K40-49 152 06:51:00 00:34:17
612 842 DEMBIK SANDRA   K14-29 166 06:51:00 00:34:17
613 735 MASTERNAK JULIA   K14-29 167 06:52:00 00:34:18
614 789 WINCASZEK KAROLINA   K30-39 260 06:52:00 00:34:18
615 790 NOWAK JOANNA   K40-49 153 06:52:00 00:34:19
616 684 SOBAŃSKA AGNIESZKA   K30-39 261 06:52:00 00:34:19
617 911 JAKŚ-SOBĘCKA KATARZYNA   K30-39 262 06:52:00 00:34:20
618 729 PROCHOTA MARTINA   K14-29 168 06:52:00 00:34:20
619 254 WIŚNIEWSKA ALINA SMASHING PĄPKINS K50-59 24 06:52:00 00:34:22
620 667 DOLATA ANNA KTB KUNY K40-49 154 06:53:00 00:34:25
621 780 WOJCIECHOWICZ ANNA   K14-29 169 06:53:00 00:34:26
622 703 CYBAL MARTA SZPITAL ŚW. WOJCIECHA K14-29 170 06:53:00 00:34:26
623 850 BIELAWNA ALICJA   K14-29 171 06:54:00 00:34:29
624 583 KRÓLICZAK AGATA - K14-29 172 06:54:00 00:34:30
625 442 ZBRONIEC KAMILA   K14-29 173 06:55:00 00:34:35
626 116 ŚMIESZEK ILONA   K30-39 263 06:55:00 00:34:36
627 75 FILIPEK AGNIESZKA KLUB BOBIKA K30-39 264 06:56:00 00:34:38
628 130 KRZYMIŃSKA MARIA BABCIE BIEGAJĄ K60+ 9 06:56:00 00:34:39
629 844 RYBARCZYK-MARCINIAK MARTA   K30-39 265 06:56:00 00:34:40
630 425 MATYŃKA JOANNA   K14-29 174 06:57:00 00:34:44
631 511 DWORNICZAK KATARZYNA   K30-39 266 06:57:00 00:34:45
632 643 TROCKA JAROSŁAWA MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE K14-29 175 06:57:00 00:34:47
633 804 KUNA DANKA   K40-49 155 06:58:00 00:34:49
634 455 TUTAJEWICZ ALEKSANDRA   K14-29 176 06:59:00 00:34:53
635 450 WOJLANIS ALICJA LPP TEAM K14-29 177 06:59:00 00:34:53
636 863 POKORSKA SYLWIA   K30-39 267 06:59:00 00:34:53
637 275 WALISZKA AGATA   K30-39 268 06:59:00 00:34:54
638 556 STROMCZYŃSKA WERONIKA   K14-29 178 06:59:00 00:34:55
639 861 WALCZEWSKA HANNA BODO MOLLER CHEMIE K30-39 269 06:59:00 00:34:55
640 608 JANKOWSKA KLAUDIA   K14-29 179 07:00:00 00:34:59
641 570 KAROLCZAK KORNELIA   K14-29 180 07:00:00 00:34:59
642 770 KRAWCZYŃSKA ELŻBIETA BZ WBK-AVIVA - ONKOPOLISA K30-39 270 07:00:00 00:34:59
643 226 DZIUBAK PAULINA MATKI WARIATKI :) K14-29 181 07:00:00 00:35:01
644 385 PIECZYŃSKA ANNA MOTO-CENTRALA K14-29 182 07:00:00 00:35:01
645 514 ALEKSANDROWICZ JOANNA   K30-39 271 07:00:00 00:35:02
646 524 KURZAC WERONIKA   K14-29 183 07:01:00 00:35:04
647 103 MOLENDA ALEKSANDRA AFFIDEA POZNAŃ K30-39 272 07:01:00 00:35:06
648 687 CHOJNACKA GRAŻYNA   K30-39 273 07:02:00 00:35:09
649 542 KURZYŃSKA MARLENA   K14-29 184 07:02:00 00:35:11
650 466 MURMIŁŁO MARTA   K30-39 274 07:03:00 00:35:13
651 107 STEMPNIEWICZ-MONDRA KAROLINA   K30-39 275 07:03:00 00:35:14
652 678 MICHALAK ANITA   K40-49 156 07:04:00 00:35:18
653 252 MICHALSKA ELIZA POBIEDZISKA RUNNING TEAM K30-39 276 07:04:00 00:35:22
654 474 JOKIEL MAŁGORZATA UNIWERSYTET OPOLSKI K40-49 157 07:05:00 00:35:23
655 649 PIETRZAK EWA HERBALIFE K30-39 277 07:05:00 00:35:25
656 680 NOWAK KATARZYNA   K30-39 278 07:05:00 00:35:26
657 4 SPYCHAŁA KINGA   K14-29 185 07:06:00 00:35:28
658 279 ODWROT SYLWIA SILA K30-39 279 07:06:00 00:35:29
659 194 WOLARSKA MAGDALENA   K30-39 280 07:06:00 00:35:29
660 523 JANKOWSKA AGNIESZKA   K40-49 158 07:06:00 00:35:30
661 638 MAJCHRZAK BARBARA   K14-29 186 07:06:00 00:35:31
662 785 PYPKOWSKA NATALIA   K14-29 187 07:06:00 00:35:31
663 749 BONOWSKA MONIKA   K40-49 159 07:07:00 00:35:33
664 656 CHMIEL EWA   K50-59   07:07:00 00:35:33
665 496 CIEŚLA MAGDALENA   K14-29 188 07:07:00 00:35:33
666 644 BOBROWSKA DANUTA   K40-49 160 07:07:00 00:35:35
667 420 BRYCKA-JASKIERSKA ALDONA   K40-49 161 07:08:00 00:35:40
668 356 PIETRZYK KATARZYNA   K30-39 281 07:08:00 00:35:41
669 520 KŁOS ANETA FITOPTYMISTKA TEAM K30-39 282 07:09:00 00:35:44
670 521 ŁEPKOWSKA FRANCISZKA FITOPTYMISTKA TEAM K60+ 10 07:09:00 00:35:44
671 716 WEŁNIC ALEKSANDRA   K40-49 162 07:10:00 00:35:49
672 722 AJTNER MARTA   K14-29 189 07:10:00 00:35:50
673 23 LISZYŃSKA EWA   K40-49 163 07:10:00 00:35:50
674 739 GÓRSKA - MACHYŃSKA IZABELA   K30-39 283 07:10:00 00:35:50
675 13 ROSIŃSKA JUSTYNA   K30-39 284 07:11:00 00:35:53
676 868 LISIECKA AGATA REHAU RUN TEAM K30-39 285 07:11:00 00:35:56
677 328 KĘDZIORA JOANNA COLORMEDIA K30-39 286 07:12:00 00:36:00
678 874 NAPIERAŁA ANNA XIV LO POZNAŃ K40-49 164 07:13:00 00:36:03
679 873 POLUS MONIKA XIV LO POZNAŃ K40-49 165 07:13:00 00:36:03
680 62 JĘDRZEJCZAK AGNIESZKA   K30-39 287 07:13:00 00:36:05
681 353 KOŁODZIEJCZYK AGNIESZKA   K30-39 288 07:13:00 00:36:07
682 153 KASIERSKA-BUT ELIZA   K40-49 166 07:14:00 00:36:10
683 830 GRYBIONKO MARIA #NOWEMIASTOBIEGA K30-39 289 07:15:00 00:36:13
684 429 FARYNOWICZ ALEKSANDRA   K14-29 190 07:15:00 00:36:13
685 826 PIELATOWSKA JADWIGA DIRTY SPARROWS K14-29 191 07:15:00 00:36:15
686 111 OSIŃSKA MAGDALENA   K30-39 290 07:16:00 00:36:20
687 750 DOLATA MARIA KROSINKO BIEGA :-) K50-59 26 07:18:00 00:36:30
688 438 PASZKIET KAROLINA BIEGAJĄCY WĄGROWIEC K30-39 291 07:18:00 00:36:31
689 484 CZAJKOWSKA- TOMASZEWSKA MONIKA   K30-39 292 07:19:00 00:36:34
690 354 ZBYSZEWSKA KATARZYNA   K30-39 293 07:19:00 00:36:34
691 355 TUREK PAULINA   K30-39 294 07:19:00 00:36:35
692 410 MALENGOWSKA-WASZAK KAMILA CZERWONAK BIEGA K30-39 295 07:19:00 00:36:37
693 697 WAŃSKA KAROLINA   K30-39 296 07:19:00 00:36:37
694 173 ŚLIWIŃSKA JUSTYNA NIGHT RUNNERS ZBĄSZYŃ K30-39 297 07:20:00 00:36:41
695 636 BARANOWSKA-SZCZEPAŃSKA MAGDALENA BRAK K40-49 167 07:20:00 00:36:41
696 267 GADZIŃSKA IZABELA   K14-29 192 07:20:00 00:36:41
697 112 JANKE MARTA   K30-39 298 07:20:00 00:36:42
698 625 NOWAK OLIWIA RODZINA KB WARTKO K14-29 193 07:21:00 00:36:43
699 690 SZULC NATASZA   K14-29 194 07:21:00 00:36:46
700 835 BIAŁAS JOANNA   K30-39 299 07:22:00 00:36:49
701 70 ROŻEK EWA   K40-49 168 07:22:00 00:36:49
702 841 HAUSER DANUTA   K60+ 11 07:22:00 00:36:50
703 498 FRĄCKOWIAK MAGDALENA @KOBIETYBIEGAJA K30-39 300 07:22:00 00:36:52
704 584 KOSSAKOWSKA MONIKA - K30-39 301 07:23:00 00:36:55
705 186 WAŁEK MAŁGORZATA   K30-39 302 07:23:00 00:36:57
706 184 SADALSKA MAGDALENA   K30-39 303 07:24:00 00:37:00
707 255 WIŚNIEWSKA-KROTECKA MARTA SMASHING PĄPKINS K14-29 195 07:25:00 00:37:05
708 866 MICHALSKA KATARZYNA PSYCHOTERAPIA KATARZYNA MICHALSKA K30-39 304 07:25:00 00:37:06
709 559 JANICKA JUSTYNA   K40-49 169 07:26:00 00:37:10
710 870 JEDRZEJKO OLGA   K30-39 305 07:26:00 00:37:12
711 611 REGULSKA MONIKA   K30-39 306 07:27:00 00:37:13
712 839 ŚNIECIŃSKA MAGDALENA   K50-59 27 07:27:00 00:37:13
713 714 BUDZISZEWSKA PATRYCJA   K14-29 196 07:27:00 00:37:14
714 741 ROŻEK MAŁGORZATA   K30-39 307 07:29:00 00:37:24
715 228 HELENIAK PATRYCJA   K30-39 308 07:29:00 00:37:25
716 743 ROŻEK NATALIA   K30-39 309 07:29:00 00:37:25
717 216 CIASTOWICZ-TOMCZAK INGA   K40-49 170 07:29:00 00:37:26
718 217 ZIĘTARSKA KATARZYNA   K30-39 310 07:29:00 00:37:26
719 117 ANDRZEJEWSKA ANNA MAMY-BIEGAMY K30-39 311 07:29:00 00:37:26
720 622 NADSTAZIK ANNA   K14-29 197 07:32:00 00:37:38
721 249 NARŁOWSKA WIOLETTA   K40-49 171 07:33:00 00:37:43
722 95 GÓRSKA KATARZYNA   K40-49 172 07:34:00 00:37:50
723 287 FILIP KAROLINA   K40-49 173 07:34:00 00:37:51
724 660 BŁASZKIEWICZ JOANNA ZS NR 108 K50-59 28 07:35:00 00:37:53
725 665 GIEMBICKA MAŁGORZATA ZS NR 108 W POZNANIU K40-49 174 07:35:00 00:37:54
726 561 WIECZOREK JUSTYNA   K30-39 312 07:35:00 00:37:56
727 810 LESZCZYŃSKA MARTYNA   K14-29 198 07:36:00 00:38:00
728 809 LESZCZYŃSKA BERNADETA   K40-49 175 07:38:00 00:38:09
729 772 COK ZOFIA MOTYWIZKA K30-39 313 07:39:00 00:38:17
730 771 GOGÓŁ-KONURY IZABELA MOTYWIZKA K40-49 176 07:39:00 00:38:17
731 91 GÓRNA EWA   K14-29 199 07:39:00 00:38:17
732 713 ORLICKA MONIKA   K30-39 314 07:43:00 00:38:34
733 711 SARBINOWSKA AGNIESZKA   K30-39 315 07:43:00 00:38:34
734 915 RATAJCZAK MAGDALENA   K30-39 316 07:43:00 00:38:36
735 52 MAKLES DAGMARA RÓŻOWE PANTERY K30-39 317 07:44:00 00:38:40
736 807 GRZELKA KATARZYNA   K30-39 318 07:49:00 00:39:07
737 902 GRABOWSKA MAGDA   K30-39 319 07:51:00 00:39:14
738 248 BRONISZ-ALABA ANNA POBIEDZISKA RUNNING TEAM K40-49 177 07:54:00 00:39:28
739 174 ORZECH AGNIESZKA   K30-39 320 07:56:00 00:39:38
740 547 STAŃCZAK IZABELA   K30-39 321 08:01:00 00:40:07
741 546 BRZEZINSKA BASIA   K14-29 200 08:02:00 00:40:08
742 661 DZIEDZINA GRAŻYNA   K40-49 178 08:02:00 00:40:09
743 44 PRENDECKA SYLWIA WAŁECKA ŚCIEMA K30-39 322 08:02:00 00:40:10
744 99 PYREK IWONA   K30-39 323 08:02:00 00:40:10
745 219 STADNIK EWELINA WAŁECKA ŚCIEMA K30-39 324 08:02:00 00:40:10
746 29 KAMIŃSKA BEATA DZIWNY STAN UMYSŁU-POJACZKI / WAŁECKA ŚCIEMA K40-49 179 08:02:00 00:40:11
747 141 KARABASZ EWA WAŁECKA ŚCIEMA K40-49 180 08:02:00 00:40:11
748 69 LEIBASZ VIOLETTA WAŁECKA ŚCIEMA K50-59 29 08:02:00 00:40:11
749 78 RUTKOWSKA ANNA WAŁECKA ŚCIEMA K40-49 181 08:02:00 00:40:11
750 179 GĘSIOREK JOLANTA   K50-59 30 08:03:00 00:40:17
751 747 BRZOZOWSKA PATRYCJA   K30-39 325 08:04:00 00:40:21
752 417 BŁASZCZYK KATARZYNA KIJANKI POZNAŃ K40-49 182 08:05:00 00:40:26
753 351 RAJEWSKA ELŻBIETA   K30-39 326 08:09:00 00:40:44
754 683 GÓRSKA-PAUKSZTA MAŁGORZATA   K60+ 12 08:11:00 00:40:57
755 331 BEDNARSKA JUSTYNA   K14-29 201 08:12:00 00:40:59
756 59 JARMUŻEK SYLWIA   K40-49 183 08:13:00 00:41:04
757 694 FRANKIEWICZ LIDIA   K40-49 184 08:13:00 00:41:05
758 685 KOZŁOWSKA PAULINA   K30-39 327 08:13:00 00:41:05
759 784 NAGÓRSKA-KUBIAK KATARZYNA   K30-39 328 08:13:00 00:41:05
760 862 BEDNAREK MARTA   K14-29 202 08:13:00 00:41:06
761 76 CIOŁEK MAGDALENA   K40-49 185 08:13:00 00:41:06
762 453 KARALUS SYLWIA   K40-49 186 08:13:00 00:41:06
763 409 KRYŚ ANNA   K40-49 187 08:13:00 00:41:06
764 390 KLANN PATRYCJA   K30-39 329 08:13:00 00:41:07
765 913 WIZUJ-ROGALSKA IRENA ZABIEGANY RAK K30-39 330 08:13:00 00:41:07
766 814 STYZINSKA BARBARA   K60+ 13 08:24:00 00:42:01
767 821 POLAK ANNA   K30-39 331 08:24:00 00:42:02
768 485 ŚLIWIŃSKA BEATA   K40-49 188 08:26:00 00:42:10
769 689 GRYGIER KATARZYNA   K40-49 189 08:27:00 00:42:13
770 89 NAPIERAŁA ALINA A_LINKA TEAM K30-39 332 08:37:00 00:43:04
771 88 FALSKA JULIA A_LINKA TEAM K50-59 31 08:47:00 00:43:57
772 220 CZUBIŃSKA KATARZYNA   K30-39 333 08:51:00 00:44:15
773 218 DOLEŻKO PAULINA   K40-49 190 08:51:00 00:44:15
774 224 DURDA IWONA   K40-49 191 08:57:00 00:44:47
775 19 ADAMSKA IZABELA ZABIEGANI PTTK WĄGROWIEC K40-49 192 09:00:00 00:44:59
776 662 CICHOCKA ELŻBIETA   K50-59 32 09:01:00 00:45:06
777 905 MARCHLIK BEATA   K40-49 193 09:01:00 00:45:06
778 691 RYBICKA KASIA   K30-39 334 09:02:00 00:45:09
779 445 OCHOWIAK JULITA   K40-49 194 09:09:00 00:45:43
780 668 NOWACZYK SYLWIA   K40-49 195 09:19:00 00:46:35
781 335 SNOPEK ANNA ANIA ZMIENIA K30-39 335 09:19:00 00:46:35
782 829 STACHOWIAK-SZYMCZAK ALEKSANDRA   K60+ 14 09:19:00 00:46:36
783 585 GRZELAKOWSKA IWONA ANIA ZMIENIA K30-39 336 09:19:00 00:46:37
784 8 KOCHANOWICZ IZABELA ...CO SIĘ NIE DOBIEGNIE,TO SIĘ DOWYGLĄDA... K30-39 337 09:19:00 00:46:37
785 812 SZYMCZAK ANNA   K14-29 203 09:19:00 00:46:37
786 11 SKÓRA ANETA   K40-49 196 09:27:00 00:47:15
787 715 WIECZOREK MAGDALENA   K30-39 338 09:27:00 00:47:15
788 892 PIECZYŃSKI WOJCIECH OSIECZNA BIEGA M0   05:48:00 00:28:59
789 907 LAMBRYCZAK ANTONI XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU M0   05:55:00 00:29:35
790 884 JANOWICZ MACIEJ OSIECZNA BIEGA, GREATGRATULA M0   05:58:00 00:29:52
791 849 JAGŁA LESZEK   M0   06:07:00 00:30:36
792 752 KUJAWSKI RADOSŁAW KUNY W KASZTANACH RUNNING TEAM M0   06:15:00 00:31:13
793 805 KUNA ROBERT   M0   06:58:00 00:34:49
794 648 NASKRET RYSZARD HERBALIFE M0   07:05:00 00:35:25
795 5 SPYCHAŁA JAKUB   M0   07:06:00 00:35:28
796 806 STEMPNIEWICZ PIOTR   M0   07:12:00 00:36:01
797 700 ADAMSKI ARTUR ROWERAŻKA &ROWERAŻ M0   09:11:00 00:45:55

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.