Poznan 1 X 15km | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Poznan 1 X 15km

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Klub Kat wiek. M-ce w kat tempo min/km 7,5km Czas netto
1 60 KOŁACKA MAŁGORZATA AZS OŚ POZNAŃ/BUTTERFLY TEAM K0 1 04:12:00 00:30:39 01:03:00
2 55 LUTOMSKA DOROTA   K0 2 04:26:00 00:32:54 01:06:25
3 3 UJEJSKA DANUTA   K0 3 04:36:00 00:34:00 01:09:00
4 149 GORZELAŃCZYK LILIANA TOUR DE RUN K30-39 1 04:47:00 00:35:10 01:11:38
5 209 GZELLA MONIKA PRO366 K14-29 1 04:52:00 00:36:00 01:12:56
6 212 OLSZEWSKA ADRIANNA   K14-29 2 04:53:00 00:36:13 01:13:08
7 135 HAREMZA KINGA NIGHT RUNNERS K40-49 1 04:54:00 00:35:53 01:13:32
8 227 WARCZAK MAŁGORZATA   K14-29 3 04:55:00 00:37:39 01:13:51
9 226 WARCZAK KATARZYNA   K14-29 4 04:55:00 00:37:37 01:13:52
10 222 RYBARCZYK DOROTA   K50-59 1 04:59:00 00:36:43 01:14:44
11 201 RYBARCZYK WERONIKA   K14-29 5 04:59:00 00:36:43 01:14:44
12 27 JAKUBOWSKA ANNA BRZEŚĆ K30-39 2 05:00:00 00:36:52 01:15:05
13 112 FALENSKA ANITA   K30-39 3 05:04:00 00:37:57 01:15:55
14 109 ŚLIWIŃSKA JUSTYNA   K30-39 4 05:05:00 00:38:00 01:16:12
15 207 GALINA WIOLETTA ZMECZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K40-49 2 05:06:00 00:37:25 01:16:30
16 216 MARZYŃSKA BARBARA   K50-59 2 05:06:00 00:37:26 01:16:36
17 1289 ROSZAK SANDRA ZMECZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K14-29 6 05:07:00 00:37:15 01:16:48
18 63 ŁUBIK KATARZYNA KKS ENDORFINY K30-39 5 05:07:00 00:39:48 01:16:52
19 131 KAZIMIERCZAK JULITA BZ WBK RUNNERS TEAM K30-39 6 05:08:00 00:36:36 01:16:53
20 57 GRĄZIEL MICHALINA KKS ENDORFINY K30-39 7 05:09:00 00:38:44 01:17:10
21 194 TERETYKA DOROTA   K40-49 3 05:09:00 00:37:38 01:17:12
22 148 ŻURKOWSKA MARTA   K14-29 7 05:09:00 00:38:05 01:17:17
23 154 EWERTOWSKA AGNIESZKA   K40-49 4 05:09:00 00:37:20 01:17:19
24 142 MAŃCZAK ADRIANNA   K40-49 5 05:11:00 00:38:32 01:17:41
25 58 SIKORSKA ANNA KKS ENDORFINY K40-49 6 05:15:00 00:38:50 01:18:47
26 219 STACHOWIAK AGNIESZKA #DRUŻYNA M K40-49 7 05:15:00 00:39:08 01:18:47
27 234 BEDNARCZYK DARIA   K40-49 8 05:17:00 00:38:43 01:19:08
28 184 KAŁOS MAGDALENA ADRENALINE SQUAD K30-39 8 05:17:00 00:39:23 01:19:16
29 75 JACHIMOWSKA ANNA NIGHT RUNNERS K30-39 9 05:17:00 00:39:35 01:19:19
30 15 ZIÓŁKOWSKA-SUCHANEK IWONA - K30-39 10 05:19:00 00:39:52 01:19:46
31 19 KOCHAN PATRYCJA SPEED SZURACZ K40-49 9 05:20:00 00:38:43 01:19:58
32 91 BORKOWSKA AGNIESZKA WATAHA K30-39 11 05:21:00 00:40:13 01:20:09
33 71 DACHTERA - JANIUK DOBRAWA   K30-39 12 05:23:00 00:39:12 01:20:46
34 231 ZIELIŃSKA BARBARA   K30-39 13 05:24:00 00:40:14 01:20:56
35 6 JANUSZAK GOSIA TEAM JANO K40-49 10 05:24:00 01:21:06 01:20:57
36 196 KULCZEWSKA KATARZYNA KKS ENDORFINY K30-39 14 05:25:00 00:39:50 01:21:13
37 77 LUDWIKOWSKA MARTA SPEED FEET '16 K14-29 8 05:25:00 00:39:59 01:21:21
38 134 BOGDANOWICZ KAMILA   K30-39 15 05:26:00 00:40:15 01:21:37
39 236 ARABSKA-OPALA AGNIESZKA AQUANET S.A. K40-49 11 05:27:00 00:38:44 01:21:46
40 76 IWAŃSKA BEATA HERNIKTEAM K40-49 12 05:27:00 01:22:06 01:21:51
41 53 ŁYSIAK KATARZYNA   K30-39 16 05:28:00 00:38:52 01:22:01
42 155 ZGODZINSKA MARTA   K14-29 9 05:28:00 00:39:58 01:22:06
43 92 SZMANIA MONIKA WATAHA K30-39 17 05:29:00 00:40:14 01:22:09
44 161 NOWAK KATARZYNA KB WARTKO K30-39 18 05:29:00 00:39:37 01:22:09
45 7 BEDNARSKA ANNA   K30-39 19 05:29:00 00:40:11 01:22:15
46 186 JANIAK AMANDA   K14-29 10 05:29:00 00:40:05 01:22:18
47 162 PIEKARCZYK JOANNA KS ENDORFINY K40-49 13 05:30:00 00:40:12 01:22:28
48 90 CZARNKOWSKA ANNA MIECZEWO K30-39 20 05:30:00 00:40:27 01:22:30
49 118 LOSOR AGNIESZKA SPORTOWA 5 K30-39 21 05:33:00 01:23:16 01:23:10
50 103 SŁAWECKA HONORATA   K30-39 22 05:33:00 01:23:14 01:23:11
51 188 BIAŁOSKÓRSKA OLGA   K50-59 3 05:33:00 00:41:22 01:23:12
52 214 DZIDO-MIELCAREK ILONA   K30-39 23 05:36:00 00:42:10 01:23:55
53 124 FURMANEK MARCELINA   K14-29 11 05:37:00 00:38:24 01:24:10
54 120 WIKTOROWSKA AGNIESZKA   K14-29 12 05:37:00 01:24:19 01:24:18
55 235 RYMDEJKO AGNIESZKA NIGHT RUNNERS K14-29 13 05:38:00 01:24:28 01:24:26
56 100 CHRAPLEWSKA KAROLINA   K30-39 24 05:38:00 00:38:14 01:24:28
57 25 CENTKOWSKA IWONA KS ZRYW RADZIEJÓW K40-49 14 05:39:00 00:42:10 01:24:44
58 17 LISOWSKA EDYTA   K40-49 15 05:39:00 00:41:20 01:24:46
59 158 PINIECKA AGNIESZKA SHOWROOM NO.1 K30-39 25 05:40:00 00:41:51 01:24:59
60 84 MUSIELAK MAGDALENA   K30-39 26 05:41:00 01:25:12 01:25:09
61 36 JASINSKA LIDIA   K40-49 16 05:41:00 01:25:15 01:25:09
62 102 BUCKO KAROLINA   K40-49 17 05:41:00 00:41:35 01:25:14
63 8 BOROWIEC KINGA   K30-39 27 05:43:00 00:40:01 01:25:50
64 86 PAWŁOWSKA KAROLINA BIEGAM BO TAK K30-39 28 05:43:00 00:42:07 01:25:52
65 171 OCIESIELSKA IZABELA   K40-49 18 05:44:00 01:26:02 01:25:54
66 81 STAJER MAŁGORZATA MARATON LESZNO K40-49 19 05:44:00 00:41:56 01:26:07
67 119 TRYK JULIA   K14-29 14 05:45:00 00:43:01 01:26:08
68 74 SZADY ANNA SANTANDER CONSUMER BANK S. A. K14-29 15 05:45:00 01:26:34 01:26:21
69 52 RATAJCZYK ANNA DRUŻYNA SZPIKU/KLAS SZPOT SWARZĘDZ K30-39 29 05:46:00 00:42:43 01:26:25
70 145 DUDKOWIAK DAGMARA XXX K40-49 20 05:46:00 00:41:30 01:26:37
71 147 TRESENBERG AGATA   K40-49 21 05:46:00 01:26:40 01:26:37
72 144 LIBERSKA JOANNA   K40-49 22 05:48:00 00:41:20 01:26:55
73 141 BAUMGART JOANNA   K30-39 30 05:49:00 00:41:18 01:27:13
74 203 SZYSZKO MAGDALENA   K30-39 31 05:50:00 00:44:22 01:27:31
75 202 SZYSZKO-GORCZAKOWSKA KATARZYNA   K14-29 16 05:50:00 00:44:22 01:27:31
76 200 DOJS ALEKSANDRA NIGHT RUNNERS K30-39 32 05:51:00 00:42:59 01:27:49
77 42 KWIATKOWSKA AGNIESZKA   K30-39 33 05:52:00 00:42:53 01:28:02
78 29 DZILNE MAGDALENA   K40-49 23 05:52:00 00:42:51 01:28:06
79 166 IGNERSKA ROZALIA   K30-39 34 05:53:00 00:42:59 01:28:19
80 67 DRYMEL SYLWIA   K40-49 24 05:54:00 00:43:14 01:28:35
81 221 TROJANOWSKA KINGA   K50-59 4 05:54:00 00:43:42 01:28:36
82 165 OLEJNICZAK EWA   K30-39 35 05:55:00 00:43:09 01:28:40
83 187 CHEŁCHOWSKA EWA BRBK - BIEGLI W PODATKACH K14-29 17 05:55:00 00:43:39 01:28:41
84 40 PISKOREK WERONIKA   K14-29 18 05:56:00 00:44:58 01:28:53
85 1 JARCZYŃSKA ANNA ROKIETNICA BIEGA K50-59 5 05:56:00 00:41:47 01:29:01
86 88 WICHŁACZ EWA   K14-29 19 05:57:00 00:43:27 01:29:18
87 83 KĄKOLEWSKA ELŻBIETA   K40-49 25 05:57:00 00:43:22 01:29:22
88 97 WOLNA MONIKA NIGHT RUNNERS K40-49 26 05:59:00 00:42:59 01:29:46
89 66 WITOŃ PATRYCJA POZNAŃ K14-29 20 06:01:00 00:45:18 01:30:14
90 174 KUJAWSKA JUSTYNA KUNA W KASZTANACH RUNNING TEAM K30-39 36 06:01:00 00:46:08 01:30:14
91 180 BOROŃ KATARZYNA   K30-39 37 06:01:00 00:46:08 01:30:15
92 210 CYRANIAK URSZULA PARKRUN POZNAŃ K40-49 27 06:01:00 00:44:28 01:30:19
93 191 MRÓZ MARTA   K30-39 38 06:01:00 00:42:16 01:30:22
94 41 PASTERNAK MARIA ART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃ K40-49 28 06:03:00 00:45:31 01:30:42
95 89 LISOWSKA AGNIESZKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA K30-39 39 06:03:00 00:44:05 01:30:46
96 178 SAWALA ANETA TRANCE ONLY K40-49 29 06:03:00 00:46:58 01:30:46
97 95 RUDNICKA ANNA   K40-49 30 06:03:00 00:43:26 01:30:47
98 4 OSIŃSKA AGATA   K30-39 40 06:03:00 00:45:38 01:30:49
99 72 STAWICKA AGNIESZKA   K40-49 31 06:03:00 00:42:58 01:30:49
100 159 JANKOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 41 06:04:00 00:44:51 01:30:54
101 99 ŚLIWIŃSKA JOANNA   K14-29 21 06:05:00 00:43:39 01:31:11
102 98 STRUSKA KATARZYNA   K40-49 32 06:05:00 00:43:39 01:31:12
103 168 STANKIEWICZ MAŁGORZATA BORNTOBEIRONMAN.PL K30-39 42 06:06:00 00:44:32 01:31:29
104 199 KURKIEWICZ AGATA   K30-39 43 06:06:00 00:46:24 01:31:33
105 12 KLESSA ANNA FITNESS24SEVEN K14-29 22 06:07:00 00:45:18 01:31:40
106 208 SIERZPUTOWSKA-MANTUR JOANNA   K40-49 33 06:07:00 00:46:29 01:31:41
107 218 OCIEPKA BARBARA   K50-59 6 06:07:00 00:45:55 01:31:47
108 225 SKIBA JOANNA   K40-49 34 06:08:00 00:44:50 01:32:02
109 85 MAJEROWICZ JUSTYNA   K30-39 44 06:09:00 00:44:36 01:32:08
110 130 RATAJCZAK PAULINA   K14-29 23 06:09:00 00:44:56 01:32:16
111 197 PASIŃSKA ANNA VERARUNNINGTEAM K40-49 35 06:09:00 00:45:49 01:32:17
112 121 GRĘDA DORITA KORBOLE K14-29 24 06:10:00 00:44:57 01:32:24
113 26 BOLEWSKA BOLEWICZ JOANNA   K40-49 36 06:10:00 00:45:43 01:32:25
114 136 SZYMANIAK MAŁGORZATA   K40-49 37 06:10:00 00:46:04 01:32:27
115 157 LANGE HANNA   K30-39 45 06:10:00 00:45:50 01:32:28
116 126 MAKOWIECKA JOANNA   K14-29 25 06:10:00 00:47:07 01:32:31
117 151 DUDEK HONORATA   K30-39 46 06:11:00 00:46:23 01:32:40
118 204 DOMAŃSKA KATARZYNA   K40-49 38 06:11:00 00:45:13 01:32:50
119 125 DOMINICZAK MARZENA   K30-39 47 06:12:00 00:45:55 01:32:56
120 68 LEN KATARZYNA   K40-49 39 06:13:00 00:46:41 01:33:20
121 45 BARTCZAK IZABELA ENDORFINY K40-49 40 06:15:00 00:44:50 01:33:47
122 170 WENCŁAW-JUSZCZAK MARTA   K40-49 41 06:17:00 00:46:10 01:34:17
123 223 KURPISZ MONIKA DRUŻYNA SZPIKU K40-49 42 06:17:00 00:46:56 01:34:18
124 220 STRAMOWSKA KATARZYNA   K40-49 43 06:17:00 00:46:13 01:34:19
125 143 BUDASZ MIECIA   K30-39 48 06:18:00 00:44:54 01:34:24
126 116 GÓRNIAK ELZBIETA   K50-59 7 06:18:00 00:44:12 01:34:25
127 224 ISKAKOVA SOFYA   K14-29 26 06:18:00 00:44:14 01:34:27
128 211 SIWCZAK AGNIESZKA   K14-29 27 06:19:00 00:45:12 01:34:42
129 175 NARUSZEWICZ ANNA   K14-29 28 06:19:00 00:46:05 01:34:46
130 101 SKORNIAK KATARZYNA WOLNE ŚLIMAKI K14-29 29 06:19:00 00:47:05 01:34:48
131 44 KIEŁCZEWSKA MONIKA PKO BANK POLSKI SA K40-49 44 06:19:00 00:46:07 01:34:51
132 133 MAKUŁOWICZ ANNA   K14-29 30 06:20:00 00:46:17 01:34:53
133 132 WIECIECH MARTA   K14-29 31 06:20:00 00:46:17 01:34:53
134 20 SITKO MARTA PYZDRZANIE W BIEGU K30-39 49 06:20:00 00:46:49 01:34:54
135 22 BARSKA MAGDA   K14-29 32 06:21:00 00:45:30 01:35:11
136 183 DOLSKA SARA POZNAŃ K30-39 50 06:21:00 00:46:53 01:35:18
137 182 STEFANIAK RENATA   K14-29 33 06:21:00 00:46:54 01:35:18
138 181 WSZĘDYBYŁ DOROTA ĆWIKŁATEAM K30-39 51 06:21:00 00:46:54 01:35:18
139 177 BINEK BRYGIDA ART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃ K50-59 8 06:22:00 00:46:58 01:35:32
140 176 DRYMEL AGATA   K40-49 45 06:23:00 00:46:20 01:35:38
141 193 SZMELTER MAŁGORZATA AMATORKA K30-39 52 06:23:00 00:46:43 01:35:49
142 61 CEBEŃKO MARIA WIECZORNE BIEGANIE W GRYFINIE K40-49 46 06:24:00 00:46:56 01:35:53
143 127 KOLCZYŃSKA-PRZYBYCIEŃ KINGA   K30-39 53 06:24:00 00:46:40 01:36:02
144 54 CZAPLICKA-BEDNARZ IRENA   K50-59 9 06:24:00 00:47:04 01:36:03
145 46 MARCINIAK KAROLINA   K40-49 47 06:26:00 00:46:32 01:36:31
146 37 SKRZYPCZAK ANNA   K40-49 48 06:26:00 00:46:32 01:36:31
147 229 BLAZYNSKA ALEKSANDRA   K30-39 54 06:28:00 00:46:41 01:36:56
148 13 KORNECKA ALEKSANDRA   K30-39 55 06:28:00 00:47:30 01:37:06
149 189 ALESZCZYK -KALINOWSKA EWA   K40-49 49 06:29:00 00:47:23 01:37:14
150 138 RADOJEWSKA MONIKA   K30-39 56 06:29:00 00:47:24 01:37:20
151 62 FLORCZAK MONIKA   K14-29 34 06:30:00 00:47:06 01:37:24
152 14 ODOROWSKA ARLENA   K40-49 50 06:33:00 00:47:29 01:38:11
153 43 MAŃKA OTYLIA   K30-39 57 06:34:00 00:47:34 01:38:31
154 228 PLEWINSKA-BUDNY EMILIA QSZCZYNSKIE QNY K30-39 58 06:35:00 00:45:47 01:38:52
155 153 KRYCHOWSKA KAMILA   K14-29 35 06:37:00 00:47:03 01:39:22
156 64 WOŁCZYK ADA   K14-29 36 06:38:00 00:48:38 01:39:30
157 113 JEZIORNA MILENA   K14-29 37 06:38:00 00:47:10 01:39:31
158 28 GÓRECKA MAŁGORZATA   K30-39 59 06:40:00 00:48:43 01:39:55
159 110 BESZTERDA HELENA   K30-39 60 06:40:00 00:48:15 01:39:59
160 230 KASPRZAK JUSTYNA   K40-49 51 06:41:00 00:48:40 01:40:19
161 140 GÓRNA ALDONA   K30-39 61 06:43:00 00:46:55 01:40:52
162 35 BARSKA MARTA   K14-29 38 06:44:00 00:46:45 01:40:53
163 139 KARLAK MAŁGORZATA   K40-49 52 06:44:00 00:46:55 01:40:53
164 122 KORDYLEWSKA PAULINA EXACTUS TEAM K30-39 62 06:44:00 00:49:51 01:41:06
165 16 SIPOWICZ HANNA   K30-39 63 06:45:00 00:47:40 01:41:17
166 23 JANKOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 64 06:47:00 00:46:46 01:41:40
167 30 LULKA JOANNA   K40-49 53 06:47:00 00:46:46 01:41:40
168 179 BOCZKAJA IWONA   K40-49 54 06:48:00 00:49:36 01:41:56
169 185 ZIEMNICKA BEATA POZNAŃ K30-39 65 06:52:00 00:49:29 01:42:54
170 164 BANACH WERONIKA   K14-29 39 06:52:00 00:49:01 01:43:06
171 163 BANACH PAULINA   K30-39 66 06:52:00 00:49:01 01:43:07
172 24 KRAJEWICZ-TYLIŃSKA ALINA   K50-59 10 06:54:00 00:49:33 01:43:35
173 5 OSIŃSKA ZOFIA   K50-59 11 06:56:00 00:47:59 01:44:03
174 79 KARPIŃSKA KATARZYNA   K30-39 67 06:57:00 00:49:15 01:44:18
175 111 GINTER NATALIA   K30-39 68 06:58:00 00:49:59 01:44:31
176 108 JERZY KAROLINA WRONIECKI KLUB BIEGACZA K14-29 40 07:03:00 00:47:52 01:45:39
177 173 KULIGOWSKA HANNA HERNIKTEAM K14-29 41 07:06:00 00:51:30 01:46:24
178 115 KOZAKIEWICZ EWA   K14-29 42 07:06:00 00:49:00 01:46:32
179 128 WALEROWSKA MARIA   K30-39 69 07:06:00 00:50:00 01:46:32
180 18 NAJDA - THORNTON JUSTYNA   K30-39 70 07:06:00 00:50:00 01:46:33
181 49 KASZNIA KLAUDIA   K14-29 43 07:10:00 00:50:55 01:47:33
182 48 MROWIŃSKA DOROTA   K14-29 44 07:10:00 00:50:55 01:47:33
183 156 KRZYŻAŃSKA ANNA   K30-39 71 07:13:00 00:51:08 01:48:13
184 78 IWASZCZUK KRYSTYNA   K30-39 72 07:14:00 00:51:35 01:48:32
185 233 PAWELEC-WOJTYNIUK MAŁGORZATA   K60+ 1 07:18:00 00:51:14 01:49:35
186 172 KWIATKOWSKA SONIA   K14-29 45 07:25:00 00:50:17 01:51:15
187 146 WIENSKOWSKA-STRONKA MONIKA   K40-49 55 07:29:00 00:53:46 01:52:09
188 206 PYPKOWSKA AGNIESZKA   K40-49 56 08:02:00 00:57:18 02:00:25
189 190 BIAŁOSKÓRSKA HANNA   K14-29 46 08:43:00 01:00:39 02:10:49
190 167 ŚWITOŃ DOMINIK JW 3918 M0   04:53:00 00:34:40 01:13:08
191 33 SZCZEPAŃSKI TOMASZ   M0   05:00:00 00:37:20 01:14:55
192 198 KWIATKOWSKI ARKADIUSZ VERARUNNINGTEAM M0   05:24:00 00:38:42 01:21:01
193 215 MIELCAREK KRZYSZTOF   M0   05:52:00 00:42:53 01:28:02

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.