O mnie

Cześć! Nazywam się Marzena i jestem kobietą w biegu. Dosłownie.

Od 6 lat rozwijam piersiowy projekt Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si, który zrodził się z mojej pasji do biegania i mojej historii z guzem piersi, która zakończyła się szczęśliwie.


Była to dla mnie lekcja, która uświadomiła mi jak niewiele wiedziałam
o profilaktyce raka piersi.

Dlatego dziś organizowane przeze mnie wydarzenia dla kobiet przekonuję, że możemy być ZAWSZE PIER(W)SI przed rakiem piersi. Warunek? Musimy trzymać rękę na piersi. I to dosłownie.


10 lat temu otworzyłam swoją pierwszą firmę wbiegając do świata kobiecej przedsiębiorczości w czym realizuję się po dziś dzień.

4 lata temu założyłam Fundację w biegu, w ramach której tworzę piersiowe wydarzenia i wszystkie działania związane z promocją profilaktyki raka piersi. Prowadzę warsztaty dla kobiet, a także dla firm. Więcej przeczytasz w zakładce WSPÓŁPRACA.

Od lat jestem weganką promując swoimi kanałami dietę roślinną i zachęcając do przejścia na zieloną stronę mocy. Sporo inspiracji publikuję na moim BLOGU, zajrzyj. Wspólnie z Mateuszem Żłobińskim z salaterka.pl nagrywamy podcast pt. PRZEŁOMOWE IDEE. Posłuchasz nas klikając poniżej.

Jestem miłośniczką biegania po górach i niezmiennie zachwycam się naturą. Jestem lokalną patriotką - wałbrzyszanką.

Na co dzień towarzyszy mi moja druga połowa Rudi oraz pies Wigor.

Zapraszam do biegowego świata z kobietą w biegu :)