Wrocław 23 IV | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Wrocław 23 IV

Jesteś tutaj












M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Klub Kat wiek. M-ce w kat Czas startu tempo min/km tempo km/h 2,5 km Czas netto
1 334 Biernacka Katarzyna SOBCZYK TEAM K14-29 1 00:00:00 03:52 15,5 00:09:25 00:19:21
2 2000 Adamska Joanna   K14-29 2 00:00:00 04:07 14,6 00:10:05 00:20:33
3 1957 Borysenko Kateryna KHARKIV IRON TEAM K14-29 3 00:00:00 04:15 14,1 00:10:04 00:21:15
4 244 Długosz Paulina   K14-29 4 00:00:00 04:15 14,1 00:10:06 00:21:17
5 1469 Kanclerz-Januszewska Katarzyna KOBIETY NA 5+ K50-59 1 00:00:00 04:16 14 00:10:33 00:21:22
6 1345 Herczyńska Adrianna   K14-29 5 00:00:00 04:20 13,9 00:10:58 00:21:39
7 506 Kumór Magdalena ATHLETICS TEAM PRUSICE K30-39 1 00:00:01 04:28 13,5 00:11:02 00:22:18
8 1753 Woyczyńska Angelina SPEED FEET 16 /OKFIR ŚMIGIEL K30-39 2 00:00:00 04:32 13,2 00:11:09 00:22:39
9 511 Pirozek Aneta   K14-29 6 00:00:02 04:36 13,1 00:11:29 00:22:59
10 1078 Modrzejewska Anastazja UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU K14-29 7 00:00:00 04:38 12,9 00:11:30 00:23:12
11 1664 Hurko Katarzyna MATAN K40-49 1 00:00:01 04:40 12,9 00:11:29 00:23:18
12 367 Mośkiewicz Anna IN.VENTUS SP. Z O.O. SP.K. K14-29 8 00:00:00 04:41 12,8 00:11:30 00:23:27
13 86 Zaleska Agnieszka   K14-29 9 00:00:00 04:42 12,8 00:11:41 00:23:29
14 782 Gaca Anna   K30-39 3 00:00:03 04:42 12,8 00:12:00 00:23:30
15 126 Wiśniewska Agnieszka   K30-39 4 00:00:00 04:42 12,8 00:11:26 00:23:31
16 1608 Jabłonowska Agnieszka FA KORONA K30-39 5 00:00:03 04:43 12,7 00:11:51 00:23:35
17 1792 Skonieczna Justyna   K30-39 6 00:00:01 04:44 12,7 00:11:36 00:23:39
18 1073 Hermanowicz Dominika   K30-39 7 00:00:03 04:45 12,6 00:11:34 00:23:47
19 1476 Piwiszkis Barbara KOBIETY NA 5+ K30-39 8 00:00:00 04:46 12,6 00:11:37 00:23:49
20 1735 Szymkiewicz Aleksandra   K14-29 10 00:00:34 04:48 12,5 00:12:44 00:23:58
21 1926 Sikora Agnieszka MATNER RUNNING TEAM K40-49 2 00:00:03 04:48 12,5 00:11:54 00:24:00
22 591 Dziechcińska Maja   K14-29 11 00:00:01 04:48 12,5 00:12:00 00:24:01
23 107 Spychalska Urszula   K30-39 9 00:00:15 04:48 12,5 00:12:06 00:24:02
24 1197 Kuligowska Małgorzata   K14-29 12 00:00:04 04:49 12,5 00:12:02 00:24:03
25 595 Dziechcińska Alicja   K14-29 13 00:00:01 04:49 12,5 00:12:00 00:24:04
26 1358 Stajak Ewelina   K30-39 10 00:00:21 04:49 12,5 00:12:15 00:24:04
27 133 Kowalska Krystyna WKB PIAST WROCŁAW K60+ 1 00:00:02 04:51 12,4 00:12:06 00:24:13
28 1642 Opalińska Dorota BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K30-39 11 00:00:01 04:51 12,4 00:11:50 00:24:15
29 1123 Sieczka Maria   K14-29 14 00:00:09 04:51 12,4 00:12:20 00:24:17
30 1124 Pastusiak Paulina   K14-29 15 00:00:09 04:52 12,3 00:12:20 00:24:18
31 104 Gubernat Ewa MIASTO KOBIET K30-39 12 00:00:00 04:53 12,3 00:12:13 00:24:27
32 968 Laskowska Marta   K14-29 16 00:00:00 04:54 12,2 00:12:01 00:24:31
33 1681 Stankiewicz Dominika   K14-29 17 00:00:03 04:55 12,2 00:12:10 00:24:37
34 923 Ostrowska Jagoda   K14-29 18 00:00:33 04:56 12,1 00:13:34 00:24:42
35 921 Hołówko Joanna   K14-29 19 00:00:32 04:57 12,1 00:13:35 00:24:43
36 1446 Wendland Iwona   K30-39 13 00:00:26 04:57 12,1 00:12:55 00:24:45
37 778 Ciona Katarzyna -0 K14-29 20 00:00:00 04:57 12,1 00:11:54 00:24:46
38 882 Szarafińska-Juszczak Dorota VEGE RUNNERS K40-49 3 00:00:10 04:59 12 00:12:15 00:24:56
39 1034 Turajska Magdalena   K30-39 14 00:00:23 04:59 12 00:12:43 00:24:57
40 371 Stolarczyk Olga   K30-39 15 00:00:32 05:00 12 00:13:35 00:25:00
41 1023 Rodak Katarzyna ATOS K14-29 21 00:00:04 05:01 11,9 00:12:52 00:25:07
42 269 Zielińska Aneta   K14-29 22 00:00:01 05:02 11,9 00:12:37 00:25:08
43 179 Pokojowczyk Magdalena   K30-39 16 00:00:02 05:02 11,9 00:12:36 00:25:09
44 1220 Kujawińska Anna TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA / VEGE RUNNERS K30-39 17 00:00:02 05:02 11,9 00:12:31 00:25:12
45 1362 Misiurek Katarzyna   K30-39 18 00:00:05 05:03 11,9 00:12:46 00:25:14
46 1230 Baszuk Magdalena   K30-39 19 00:00:02 05:03 11,9 00:12:00 00:25:17
47 1473 Cierlicka Justyna KOBIETY NA 5+ K14-29 23 00:00:02 05:04 11,8 00:12:32 00:25:19
48 1267 Gniado Dorota   K30-39 20 00:00:14 05:06 11,8 00:13:08 00:25:31
49 1841 Górska Anna   K14-29 24 00:00:16 05:06 11,8 00:12:59 00:25:31
50 795 Maciejewska Karolina   K30-39 21 00:00:01 05:07 11,7 00:12:39 00:25:34
51 1209 Bocheńska-Danek Natalia   K30-39 22 00:00:33 05:07 11,7 00:13:44 00:25:37
52 1024 Jóźwiak Olga   K14-29 25 00:00:01 05:08 11,7 00:12:15 00:25:39
53 441 Ilnicka Monika GKK VICTORIA K14-29 26 00:00:01 05:08 11,7 00:12:35 00:25:39
54 435 Juszczak Agata GKK VICTORIA K30-39 23 00:00:00 05:08 11,7 00:12:35 00:25:40
55 951 Iwona Bielecka   K30-39 24 00:00:13 05:09 11,7 00:13:15 00:25:45
56 434 Nackowicz Alicja GKK VICTORIA K30-39 25 00:00:01 05:09 11,6 00:12:36 00:25:47
57 1641 Młyńczyk-Zadara Joanna   K30-39 26 00:00:16 05:09 11,6 00:13:00 00:25:47
58 1659 Nosek Sabina   K30-39 27 00:00:04 05:10 11,6 00:12:22 00:25:48
59 1873 Przybysz Agnieszka   K40-49 4 00:00:02 05:10 11,6 00:12:30 00:25:52
60 942 Wiśniewska Karolina   K30-39 28 00:00:14 05:11 11,6 00:13:21 00:25:53
61 1605 Stróż-Konopka Izabela   K30-39 29 00:00:12 05:11 11,6 00:13:00 00:25:56
62 1930 Van Holst Gerdien   K30-39 30 00:00:01 05:11 11,6 00:12:50 00:25:57
63 1843 Przybysz Monika   K30-39 31 00:00:02 05:11 11,6 00:12:50 00:25:57
64 19 Dziergwa Agnieszka   K30-39 32 00:00:04 05:12 11,6 00:12:45 00:25:58
65 1997 Pusiarska Anna   K30-39 33 00:00:01 05:12 11,6 00:12:51 00:25:58
66 201 Kufel Agnieszka   K40-49 5 00:00:04 05:12 11,5 00:12:44 00:25:59
67 1760 Michalik Anna   K30-39 34 00:00:25 05:12 11,5 00:13:45 00:25:59
68 1214 Głąbica Justyna A.F.K. RAPORT SP. Z O.O. K30-39 35 00:00:03 05:12 11,5 00:13:00 00:25:59
69 1251 Prochowska Justyna REMBET K30-39 36 00:00:02 05:12 11,5 00:13:05 00:26:00
70 263 Wites Patrycja   K30-39 37 00:00:04 05:12 11,5 00:12:36 00:26:01
71 1583 Dzik Małgorzata IZERSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 38 00:00:06 05:13 11,5 00:13:08 00:26:07
72 36 Kosielińska Małgorzata   K40-49 6 00:00:25 05:13 11,5 00:13:28 00:26:07
73 1258 Budzyńska Magdalena   K14-29 27 00:00:22 05:13 11,5 00:13:46 00:26:07
74 1806 Dłużeń Marcelina   K30-39 39 00:00:01 05:14 11,5 00:13:04 00:26:08
75 1881 Jaśkiewicz Katarzyna   K30-39 40 00:00:03 05:14 11,5 00:13:03 00:26:08
76 1266 Pierzchała Monika   K40-49 7 00:00:08 05:14 11,5 00:13:07 00:26:08
77 953 Kula Katarzyna   K14-29 28 00:00:09 05:14 11,5 00:13:27 00:26:08
78 526 Stykała Anna   K30-39 41 00:00:29 05:14 11,5 00:13:34 00:26:09
79 170 Maciejewska Katarzyna   K14-29 29 00:00:20 05:14 11,5 00:13:23 00:26:10
80 1398 Głowacka Edyta   K30-39 42 00:00:07 05:14 11,5 00:13:12 00:26:12
81 1978 Skrzypińska Olga   K14-29 30 00:00:03 05:15 11,4 00:12:53 00:26:13
82 182 Lisowska Edyta   K40-49 8 00:00:10 05:15 11,4 00:13:00 00:26:13
83 1347 Mroczkowska Marta   K30-39 43 00:00:21 05:15 11,4 00:13:28 00:26:14
84 963 Furmańska Kamila   K14-29 31 00:00:29 05:15 11,4 00:14:13 00:26:15
85 236 Woźniak Konrad   Mopen 1 00:00:06 05:16 11,4 00:12:55 00:26:18
86 235 Barwicka Sonia   K30-39 44 00:00:06 05:16 11,4 00:12:56 00:26:18
87 89 Paszek Patrycja   K14-29 32 00:00:00 05:16 11,4 00:12:56 00:26:18
88 71 Wałaszek Agnieszka KBLUPUS K40-49 9 00:00:03 05:16 11,4 00:12:54 00:26:18
89 1048 Prokop Elżbieta BIEGAJ Z TRENERAMI K50-59 2 00:00:06 05:16 11,4 00:13:14 00:26:20
90 1232 Bednarek Katarzyna   K30-39 45 00:00:00 05:16 11,4 00:13:21 00:26:20
91 297 Kardynał Gabriela   K30-39 46 00:00:12 05:16 11,4 00:14:02 00:26:20
92 14 Markiewicz Anna   K40-49 10 00:00:20 05:16 11,4 00:13:42 00:26:21
93 250 Zielińska Lucyna   K50-59 3 00:00:00 05:17 11,4 00:13:00 00:26:23
94 663 Przybylska Gabriela   K14-29 33 00:00:03 05:17 11,4 00:13:24 00:26:23
95 1438 Borysławka Olga   K30-39 47 00:00:37 05:17 11,4 00:14:22 00:26:23
96 889 Przyłucka Agata   K30-39 48 00:00:14 05:17 11,4 00:13:29 00:26:24
97 1725 Morga Paulina RAKOOBRONA K14-29 34 00:00:41 05:17 11,4 00:14:49 00:26:24
98 1535 Lange Sandra   K14-29 35 00:00:07 05:17 11,3 00:12:36 00:26:26
99 480 Nosal Sylwia   K30-39 49 00:00:05 05:17 11,3 00:12:58 00:26:26
100 876 Kokot Joanna   K14-29 36 00:00:06 05:18 11,3 00:13:39 00:26:28
101 890 Haza Ilona   K50-59 4 00:00:17 05:18 11,3 00:13:28 00:26:29
102 604 Gugała Edyta   K40-49 11 00:00:28 05:18 11,3 00:13:58 00:26:29
103 1898 Szebesczyk Hanna   K14-29 37 00:00:34 05:18 11,3 00:14:14 00:26:29
104 1415 Gluz Małgorzata   K14-29 38 00:00:05 05:18 11,3 00:13:13 00:26:32
105 1083 Bednarek Ewelina   K14-29 39 00:00:20 05:18 11,3 00:13:45 00:26:32
106 1180 Rogowska Izabela   K40-49 12 00:00:09 05:18 11,3 00:13:29 00:26:32
107 898 Rogowski Robert   Mopen 2 00:00:09 05:18 11,3 00:13:29 00:26:32
108 1635 Walega Malgorzata   K40-49 13 00:00:06 05:19 11,3 00:13:13 00:26:37
109 1071 Madej Alicja   K14-29 40 00:00:09 05:19 11,3 00:13:44 00:26:37
110 603 Leszczyńska Anna OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 50 00:00:04 05:20 11,3 00:13:12 00:26:38
111 347 Uryga Agnieszka   K14-29 41 00:00:03 05:20 11,3 00:13:02 00:26:40
112 1785 Hachoł Justyna   K30-39 51 00:00:04 05:20 11,2 00:12:40 00:26:41
113 396 Szczypińska Magda LOKALNY ROLNIK WROCŁAW K30-39 52 00:00:03 05:20 11,2 00:12:57 00:26:41
114 1993 Łuczkiewicz Kinga   K14-29 42 00:00:08 05:21 11,2 00:13:12 00:26:44
115 1992 Sabat Katarzyna TRENUJZNAMI.PL / 21K.PL K30-39 53 00:00:08 05:21 11,2 00:13:12 00:26:44
116 100 Lisowska Agnieszka   K14-29 43 00:00:30 05:21 11,2 00:14:11 00:26:46
117 893 Mokanek Marta   K30-39 54 00:00:01 05:21 11,2 00:13:12 00:26:47
118 785 Kudelska Anna   K30-39 55 00:00:01 05:22 11,2 00:13:25 00:26:50
119 1189 Paslawska-Chodorowska Justyna   K30-39 56 00:00:03 05:22 11,2 00:13:17 00:26:51
120 397 Zybura Anna   K30-39 57 00:00:12 05:22 11,2 00:13:40 00:26:51
121 1690 Łabuda Oliwia PARKRUN KĘDZIERZYN K14-29 44 00:00:21 05:22 11,2 00:14:33 00:26:51
122 522 Sobczak Aleksandra   K40-49 14 00:00:01 05:22 11,2 00:13:13 00:26:52
123 295 Kosno Agnieszka   K30-39 58 00:00:21 05:22 11,2 00:14:07 00:26:52
124 933 Czajkowska Aneta   K14-29 45 00:00:36 05:22 11,2 00:14:52 00:26:52
125 1692 Chorąży Izabela CAŁA OLEŚNICA BIEGA K14-29 46 00:00:20 05:23 11,2 00:14:08 00:26:53
126 1238 Hynasińska Nikola   K14-29 47 00:00:05 05:23 11,1 00:13:37 00:26:56
127 1463 Porębska Karolina   K14-29 48 00:00:04 05:23 11,1 00:13:07 00:26:57
128 228 Harasim Katarzyna   K14-29 49 00:00:01 05:24 11,1 00:13:10 00:26:58
129 938 Tkaczewska Anna   K30-39 59 00:00:20 05:24 11,1 00:13:39 00:26:58
130 96 Kaczyńska Paulina MAMY RUSZAMY K30-39 60 00:00:01 05:24 11,1 00:13:19 00:26:59
131 1581 Tubielewicz Katarzyna   K30-39 61 00:00:04 05:24 11,1 00:13:36 00:26:59
132 1301 Tywoniak Katarzyna   K14-29 50 00:00:14 05:24 11,1 00:14:05 00:26:59
133 1591 Zyla Joanna   K30-39 62 00:00:12 05:25 11,1 00:14:27 00:27:03
134 928 Jabłońska Marta   K30-39 63 00:00:24 05:25 11,1 00:14:05 00:27:04
135 1190 Herman Ewelina   K30-39 64 00:00:08 05:25 11,1 00:13:47 00:27:06
136 1179 Orzechowska Dorota   K40-49 15 00:00:50 05:25 11,1 00:14:12 00:27:07
137 899 Bożek Bernadeta   K30-39 65 00:00:03 05:25 11,1 00:13:42 00:27:07
138 1651 Kaminska Alicja   K14-29 51 00:00:07 05:26 11,1 00:14:03 00:27:08
139 1334 Sęcio Agata   K14-29 52 00:00:22 05:27 11 00:14:17 00:27:13
140 697 Kondrat Patrycja -0 K14-29 53 00:00:33 05:27 11 00:14:22 00:27:13
141 140 Zioła Celina   K30-39 66 00:00:51 05:27 11 00:15:09 00:27:13
142 829 Sieńczyk Małgorzata WRO JAGODNO RUNNING TEAM K30-39 67 00:00:04 05:27 11 00:13:17 00:27:14
143 1857 Łubik Renata   K40-49 16 00:00:14 05:27 11 00:13:59 00:27:14
144 1575 Strzępka Iwona OIRP WROCŁAW K14-29 54 00:00:26 05:28 11 00:14:07 00:27:18
145 1160 Serwin Anna   K40-49 17 00:00:49 05:28 11 00:15:10 00:27:19
146 648 Knosalla Karolina   K14-29 55 00:00:19 05:28 11 00:13:52 00:27:20
147 1823 Święcka Joanna   K30-39 68 00:00:13 05:28 11 00:13:55 00:27:20
148 1847 Prudlak Olga KOLKA TO STAN UMYSŁU :) K30-39 69 00:00:13 05:28 11 00:13:56 00:27:20
149 1420 Bartnik-Urbańska Agnieszka STREFAFIT K40-49 18 00:00:04 05:28 11 00:13:43 00:27:21
150 850 Korach Patrycja KOBIETY NA MEDAL K30-39 70 00:00:33 05:28 11 00:14:28 00:27:21
151 160 Rokicka Marta   K40-49 19 00:00:41 05:28 11 00:15:12 00:27:21
152 1657 Klimek Justyna   K40-49 20 00:00:37 05:28 11 00:14:53 00:27:22
153 1606 Pręga Diana FIT KREJZOLKA K14-29 56 00:00:06 05:29 10,9 00:13:24 00:27:24
154 1748 Sudoł Agata   K14-29 57 00:00:00 05:29 10,9 00:13:21 00:27:25
155 1999 Gwiazda Wanda   K60+ 2 00:00:00 05:29 10,9 00:13:22 00:27:25
156 173 Kowalczyk Marta   K14-29 58 00:00:26 05:29 10,9 00:14:15 00:27:25
157 1521 Królak Dominika   K14-29 59 00:00:19 05:29 10,9 00:14:49 00:27:25
158 1728 Wojtanowska Paulina GLKS ŚWIDNICA K14-29 60 00:00:00 05:29 10,9 00:13:21 00:27:26
159 436 Sosińska Barbara GKK VICTORIA K40-49 21 00:00:01 05:29 10,9 00:13:26 00:27:26
160 479 Bielecka Ewa WROCŁAW MARATHON TEAM K40-49 22 00:00:09 05:29 10,9 00:14:09 00:27:26
161 1776 Chmielowska Agata   K30-39 71 00:00:16 05:29 10,9 00:14:21 00:27:26
162 1296 Chećko Angelika   K14-29 61 00:00:01 05:29 10,9 00:13:11 00:27:27
163 1098 Kroczak Marzena   K50-59 5 00:00:00 05:30 10,9 00:13:36 00:27:29
164 58 Kosa Karolina   K30-39 72 00:00:04 05:30 10,9 00:14:01 00:27:30
165 222 Kapuśniak Dorota   K40-49 23 00:00:12 05:30 10,9 00:14:04 00:27:31
166 528 Dudek Aleksandra   K14-29 62 00:00:21 05:30 10,9 00:14:31 00:27:31
167 741 Świercz Karolina   K14-29 63 00:00:00 05:30 10,9 00:13:26 00:27:32
168 1750 Gaweł Natalia   K14-29 64 00:00:06 05:30 10,9 00:13:48 00:27:32
169 1730 Kmita Milena   K14-29 65 00:00:16 05:30 10,9 00:13:59 00:27:32
170 1133 Galus-Pawlik Katarzyna   K30-39 73 00:00:44 05:30 10,9 00:14:31 00:27:32
171 1177 Frysztak Anna   K40-49 24 00:00:05 05:31 10,9 00:13:53 00:27:33
172 1178 Kilan Jolanta   K30-39 74 00:00:05 05:31 10,9 00:13:53 00:27:33
173 1533 Pilc Aleksandra   K14-29 66 00:00:32 05:31 10,9 00:14:27 00:27:34
174 905 Górska Ewa   K14-29 67 00:00:59 05:31 10,9 00:14:49 00:27:34
175 1983 Berdel-Jarmuszczak Angela   K50-59 6 00:00:25 05:31 10,9 00:14:25 00:27:36
176 818 Kowol Łucja   K40-49 25 00:00:18 05:31 10,9 00:14:09 00:27:37
177 564 Gębuś Monika   K14-29 68 00:00:55 05:32 10,9 00:15:17 00:27:38
178 1527 Wojciechowicz Justyna   K40-49 26 00:00:04 05:32 10,8 00:13:42 00:27:39
179 1626 Woźniczka Karolina   K14-29 69 00:00:12 05:32 10,8 00:14:52 00:27:39
180 1216 Małek-Bernadzikowska Marta   K30-39 75 00:00:05 05:33 10,8 00:14:02 00:27:43
181 1811 Bala Agnieszka   K40-49 27 00:00:05 05:33 10,8 00:13:37 00:27:44
182 1205 Bebniarek Karolina   K14-29 70 00:00:07 05:33 10,8 00:13:33 00:27:44
183 1153 Zaruska Edyta   K40-49 28 00:00:18 05:33 10,8 00:14:26 00:27:44
184 1828 Wójciak Basia VOLVO POLSKA K30-39 76 00:00:17 05:33 10,8 00:14:57 00:27:44
185 1684 Nykiel Małgorzata FITNESS AKADEMIA K40-49 29 00:00:03 05:33 10,8 00:13:50 00:27:44
186 1009 Roman Elżbieta   K40-49 30 00:00:15 05:33 10,8 00:14:18 00:27:45
187 1315 Czech Dorota   K40-49 31 00:00:06 05:33 10,8 00:13:40 00:27:46
188 824 Fonał Lucyna   K30-39 77 00:00:22 05:33 10,8 00:14:15 00:27:46
189 1051 Ciechurska Natalia HOTEL SOFITEL K30-39 78 00:00:09 05:34 10,8 00:13:40 00:27:49
190 865 Czeladko Magdalena   K30-39 79 00:00:06 05:34 10,8 00:14:10 00:27:51
191 1511 Małysa Dorota   K14-29 71 00:00:32 05:34 10,8 00:14:57 00:27:51
192 1614 Brzeszcz-Matkowska Anna   K30-39 80 00:00:14 05:34 10,8 00:13:47 00:27:51
193 1213 Pabich Honorata SISSTARS KOLOROWA DRUZYNA NESSI K40-49 32 00:00:13 05:34 10,8 00:13:57 00:27:51
194 1250 Forysiak Joanna REMBET K40-49 33 00:00:02 05:35 10,8 00:13:42 00:27:53
195 1327 Pytkowska Agnieszka   K40-49 34 00:00:06 05:35 10,8 00:14:06 00:27:53
196 1717 Gmyrek Monika WROCLAW MARATHON TEAM K14-29 72 00:00:24 05:35 10,8 00:14:30 00:27:53
197 1361 Michalska Weronika   K14-29 73 00:00:24 05:35 10,8 00:14:30 00:27:53
198 914 Marczewska Ewa   K14-29 74 00:00:07 05:35 10,8 00:14:02 00:27:54
199 1632 Szubert-Szymczak Beata   K30-39 81 00:00:08 05:35 10,8 00:13:49 00:27:54
200 1456 Kiełkowska Agnieszka KOBIETY NA 5+ K40-49 35 00:00:06 05:35 10,7 00:13:48 00:27:55
201 180 Słapek Maria   K30-39 82 00:00:05 05:35 10,7 00:14:05 00:27:55
202 389 Tchórzewska-Pietrzyk Anna   K30-39 83 00:00:19 05:35 10,7 00:14:23 00:27:56
203 329 Dobosz Patrycja   K14-29 75 00:00:46 05:35 10,7 00:15:16 00:27:57
204 884 Frankiewicz Ines   K30-39 84 00:00:59 05:35 10,7 00:15:49 00:27:57
205 1669 Sękowska Marta   K14-29 76 00:00:13 05:36 10,7 00:14:34 00:27:58
206 1012 Sikora Barbara   K30-39 85 00:00:49 05:36 10,7 00:15:15 00:27:58
207 548 Kordalska Agnieszka   K30-39 86 00:00:46 05:36 10,7 00:15:17 00:27:58
208 1886 Lipiec-Sidor Katarzyna   K40-49 36 00:00:14 05:36 10,7 00:14:16 00:27:59
209 48 Ceplin-Krywko Magda -0 K30-39 87 00:00:08 05:36 10,7 00:14:11 00:27:59
210 1149 Kwiatkowska Małgorzata OPOLE BIEGA K30-39 88 00:00:17 05:36 10,7 00:14:43 00:27:59
211 1981 Frączek Anna   K30-39 89 00:00:26 05:36 10,7 00:14:35 00:28:01
212 1738 Stąpor Katarzyna   K14-29 77 00:00:24 05:36 10,7 00:15:02 00:28:02
213 1423 Jaworska Agnieszka   K40-49 37 00:00:07 05:37 10,7 00:14:15 00:28:03
214 1014 Garncarz Anna   K40-49 38 00:00:20 05:37 10,7 00:14:36 00:28:03
215 842 Koczocik Natalia IZERSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 90 00:00:50 05:37 10,7 00:16:01 00:28:04
216 710 Szeszycka Nikola   K14-29 78 00:00:32 05:37 10,7 00:15:47 00:28:05
217 154 Kuźniewska Agata   K14-29 79 00:00:00 05:37 10,7 00:14:01 00:28:05
218 1952 Gosciniak Justyna   K40-49 39 00:00:25 05:37 10,7 00:14:42 00:28:06
219 425 Rynkiewicz Katarzyna   K30-39 91 00:00:07 05:37 10,7 00:14:00 00:28:07
220 1377 Witwicka Emilia   K14-29 80 00:00:45 05:38 10,7 00:15:05 00:28:08
221 320 Jaremkiewicz Magdalena   K30-39 92 00:00:38 05:38 10,7 00:15:19 00:28:08
222 1922 Lipiec Ewa   K40-49 40 00:00:02 05:38 10,7 00:14:05 00:28:09
223 7 Zięba Choromańska Katarzyna   K30-39 93 00:00:10 05:38 10,7 00:14:24 00:28:09
224 762 Kozieł Dagmara UNIA GIRLS K14-29 81 00:00:26 05:38 10,7 00:14:46 00:28:10
225 1758 Bałut Urszula AKTYWNY BOLESŁAWIEC K40-49 41 00:00:22 05:38 10,7 00:14:20 00:28:10
226 272 Seiffert Joanna   K30-39 94 00:00:11 05:38 10,6 00:14:37 00:28:11
227 1852 Marajda Karolina RUN-LOG K30-39 95 00:00:04 05:39 10,6 00:14:01 00:28:15
228 1474 Raźniak Beata KOBIETY NA 5+ K40-49 42 00:00:03 05:39 10,6 00:14:05 00:28:15
229 975 Baraniuk Iwona BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K40-49 43 00:00:04 05:39 10,6 00:14:07 00:28:17
230 183 Uruska Magdalena   K30-39 96 00:00:06 05:39 10,6 00:14:35 00:28:17
231 1531 Kurczab Paulina   K14-29 82 00:00:21 05:39 10,6 00:14:57 00:28:17
232 1994 Kryjak Emilia   K14-29 83 00:00:08 05:40 10,6 00:13:57 00:28:18
233 1634 Hochół Agata   K30-39 97 00:00:45 05:40 10,6 00:15:52 00:28:19
234 1028 Wójcik Katarzyna   K30-39 98 00:00:02 05:40 10,6 00:14:08 00:28:19
235 1465 Głuszak Aleksandra KOBIETY NA 5+ K30-39 99 00:00:03 05:40 10,6 00:14:08 00:28:20
236 1033 Kijewska Monika   K30-39 100 00:00:01 05:40 10,6 00:14:08 00:28:20
237 203 Oleksa Agnieszka   K14-29 84 00:00:19 05:40 10,6 00:14:05 00:28:22
238 1399 Wieczorkowska Marzena   K30-39 101 00:00:29 05:41 10,6 00:14:56 00:28:24
239 1128 Pasławska Olga   K30-39 102 00:00:05 05:41 10,6 00:14:10 00:28:25
240 1445 Misiorek Emilia   K30-39 103 00:00:28 05:41 10,6 00:15:18 00:28:25
241 1453 Betańska Aneta KOBIETY NA 5+ K40-49 44 00:00:02 05:41 10,6 00:14:08 00:28:25
242 1411 Bednarczuk Paulina   K14-29 85 00:00:21 05:41 10,6 00:15:46 00:28:25
243 1859 Piowczyk Marta   K14-29 86 00:00:11 05:41 10,6 00:14:09 00:28:26
244 156 Ciemniewska Dorota   K14-29 87 00:00:03 05:41 10,5 00:13:36 00:28:27
245 1282 Rabiej Małgorzata   K30-39 104 00:00:22 05:41 10,5 00:15:08 00:28:27
246 137 Maslianyk Iuliia   K40-49 45 00:00:03 05:42 10,5 00:13:42 00:28:28
247 1805 Saganowska Beata   K14-29 88 00:00:05 05:42 10,5 00:14:32 00:28:29
248 70 Horyńska-Kozłowska Joanna IMPEL K40-49 46 00:00:08 05:42 10,5 00:14:14 00:28:30
249 390 Lichota Katarzyna   K30-39 105 00:00:19 05:42 10,5 00:14:27 00:28:31
250 440 Kucharzyszyn Katarzyna   K14-29 89 00:00:23 05:42 10,5 00:14:49 00:28:31
251 1754 Rainsz Anna   K30-39 106 00:00:22 05:42 10,5 00:14:33 00:28:32
252 638 Ratajczyk Joanna   K14-29 90 00:00:20 05:42 10,5 00:14:35 00:28:32
253 562 Filarska Małgorzata AXIT K30-39 107 00:00:17 05:43 10,5 00:15:00 00:28:33
254 1294 Pastusiak Matylda MICAR WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW K40-49 47 00:00:14 05:43 10,5 00:14:26 00:28:34
255 1077 Łaskawska Marta   K14-29 91 00:00:14 05:43 10,5 00:14:41 00:28:34
256 1017 Brociek Sylwia   K30-39 108 00:00:02 05:43 10,5 00:13:31 00:28:36
257 792 Paś Aleksandra WKURW_TEAM K14-29 92 00:00:02 05:43 10,5 00:14:10 00:28:36
258 709 Taboł Dorota   K30-39 109 00:00:02 05:43 10,5 00:14:14 00:28:37
259 1064 Sadowska Agnieszka   K30-39 110 00:00:29 05:43 10,5 00:14:57 00:28:37
260 504 Wojtczak Małgorzata   K40-49 48 00:00:24 05:43 10,5 00:15:10 00:28:37
261 1242 Szumilas Diana   K14-29 93 00:00:23 05:43 10,5 00:15:16 00:28:37
262 514 Basińska Aleksandra   K14-29 94 00:00:18 05:44 10,5 00:14:50 00:28:40
263 579 Tomaszewska Marta   K14-29 95 00:00:27 05:44 10,5 00:15:17 00:28:40
264 1899 Różańska Karolina   K30-39 111 00:00:13 05:44 10,5 00:14:41 00:28:41
265 1879 Babiracka Alina S3GROUP K14-29 96 00:00:10 05:44 10,5 00:14:22 00:28:41
266 1762 Bocheńska Ewa SISTERS K40-49 49 00:00:09 05:44 10,5 00:14:56 00:28:41
267 1336 Pacia Anna   K14-29 97 00:00:16 05:44 10,5 00:14:39 00:28:42
268 1781 Ceglińska Agnieszka   K40-49 50 00:00:07 05:45 10,4 00:14:04 00:28:43
269 402 Franczak Aleksandra   K14-29 98 00:00:06 05:45 10,4 00:14:21 00:28:43
270 1136 Konopska Marta   K30-39 112 00:00:16 05:45 10,4 00:15:02 00:28:43
271 192 Benesz Kinga MKS BOLESLAWIA K14-29 99 00:00:01 05:45 10,4 00:13:48 00:28:44
272 466 Szymańska Weronika   K14-29 100 00:00:06 05:45 10,4 00:14:19 00:28:45
273 1775 Owca Marta   K30-39 113 00:00:34 05:45 10,4 00:15:16 00:28:45
274 135 Nawrot Beata CYTRYNÓWKA TEAM K30-39 114 00:00:03 05:45 10,4 00:14:37 00:28:45
275 1158 Koszulińska Małgorzata   K50-59 7 00:00:05 05:45 10,4 00:14:29 00:28:46
276 1458 Huba Agnieszka KOBIETY NA 5+ K30-39 115 00:00:07 05:45 10,4 00:14:37 00:28:46
277 359 Gliniany Dagmara   K30-39 116 00:00:02 05:45 10,4 00:14:37 00:28:46
278 163 Długosz Ewa   K40-49 51 00:00:45 05:45 10,4 00:15:32 00:28:47
279 1298 Golińska Joanna BIEGAMY K14-29 101 00:00:13 05:45 10,4 00:14:46 00:28:47
280 571 Mrówka Olga   K14-29 102 00:00:03 05:46 10,4 00:13:37 00:28:48
281 640 Dernowska Natalia ROBERT BOSCH SP. Z O.O. K14-29 103 00:00:11 05:46 10,4 00:14:34 00:28:48
282 430 Kolodziej Malwina   K30-39 117 00:00:07 05:46 10,4 00:14:31 00:28:49
283 1475 Trzcińska Joanna KOBIETY NA 5+ K14-29 104 00:00:07 05:46 10,4 00:14:39 00:28:49
284 735 Twardzik Magdalena   K30-39 118 00:00:24 05:46 10,4 00:14:57 00:28:49
285 176 Szal Marzena IZERSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 119 00:00:48 05:46 10,4 00:15:53 00:28:49
286 926 Szynal Edyta   K14-29 105 00:00:38 05:46 10,4 00:16:27 00:28:49
287 1834 Słowik Małgorzata GEOBIURO K30-39 120 00:00:19 05:46 10,4 00:14:38 00:28:50
288 1384 Bocheńska Agnieszka   K14-29 106 00:00:29 05:46 10,4 00:14:20 00:28:50
289 9 Korach Barbara KOBIETY NA MEDAL K14-29 107 00:00:33 05:46 10,4 00:15:16 00:28:50
290 1132 Budas Kamila   K14-29 108 00:00:38 05:46 10,4 00:15:48 00:28:51
291 1643 Startek Marta   K40-49 52 00:00:23 05:46 10,4 00:15:03 00:28:51
292 1043 Gruba Krystyna   K40-49 53 00:00:33 05:46 10,4 00:15:11 00:28:52
293 1709 Podgórniak Jolanta   K14-29 109 00:00:25 05:47 10,4 00:15:29 00:28:53
294 1996 Gulacz Joanna   K14-29 110 00:00:45 05:47 10,4 00:15:30 00:28:53
295 1495 Lisowska Agnieszka   K30-39 121 00:00:08 05:47 10,4 00:14:08 00:28:54
296 277 Wrzeszcz Anna   K40-49 54 00:00:01 05:47 10,4 00:14:22 00:28:55
297 1252 Kaźmierczak Hanna   K14-29 111 00:00:09 05:47 10,4 00:15:00 00:28:56
298 1243 Giet Małgorzata PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE K40-49 55 00:00:01 05:47 10,4 00:14:34 00:28:57
299 475 Grodzka Monika   K30-39 122 00:00:10 05:48 10,4 00:14:20 00:28:59
300 193 Mazur Beata -0 K14-29 112 00:00:08 05:48 10,4 00:14:11 00:28:59
301 676 Grzywinska Anna   K14-29 113 00:00:22 05:48 10,3 00:15:51 00:29:01
302 1436 Łukasińska Monika   K30-39 123 00:00:33 05:48 10,3 00:15:35 00:29:02
303 803 Koroblowska Elżbieta   K40-49 56 00:00:20 05:48 10,3 00:15:16 00:29:02
304 42 Paszek Hania BĄBLE K14-29 114 00:00:24 05:49 10,3 00:14:17 00:29:04
305 1671 Rybak Ewa   K14-29 115 00:00:12 05:49 10,3 00:14:34 00:29:05
306 290 Oremek Magdalena   K14-29 116 00:00:32 05:49 10,3 00:15:05 00:29:06
307 6 Klimowicz Joanna   K30-39 124 00:00:19 05:49 10,3 00:14:51 00:29:07
308 1939 Cebulska Monika OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O. K14-29 117 00:00:24 05:50 10,3 00:15:51 00:29:08
309 1143 Nocuń Iwona   K30-39 125 00:00:24 05:50 10,3 00:15:51 00:29:08
310 1371 Michalik Sabina   K14-29 118 00:00:05 05:50 10,3 00:13:39 00:29:10
311 1780 Urbaniak Olga   K14-29 119 00:00:07 05:50 10,3 00:13:50 00:29:10
312 348 Kapłon Justyna SYNEXUS K30-39 126 00:00:00 05:50 10,3 00:14:09 00:29:10
313 83 Łuciów Iwona   K14-29 120 00:00:07 05:50 10,3 00:14:10 00:29:10
314 1991 Spólna Marlena   K14-29 121 00:00:33 05:50 10,3 00:15:17 00:29:10
315 1155 Pietrzak Maja   K30-39 127 00:00:01 05:50 10,3 00:14:29 00:29:12
316 309 Golisz Marzena EUROIMMUN POLSKA K30-39 128 00:00:07 05:50 10,3 00:14:39 00:29:12
317 47 Filarowska Wiktoria   K30-39 129 00:00:09 05:50 10,3 00:14:26 00:29:12
318 1633 Penkala Magdalena FA KORONA K40-49 57 00:00:04 05:51 10,3 00:14:34 00:29:13
319 858 Powolna Anita   K14-29 122 00:00:19 05:51 10,3 00:15:27 00:29:13
320 1330 Szczypta Izabela   K14-29 123 00:00:04 05:51 10,3 00:14:03 00:29:14
321 1869 Chmielewska Katarzyna   K14-29 124 00:00:04 05:51 10,3 00:14:11 00:29:14
322 1444 Poniatowska Justyna   K14-29 125 00:00:40 05:51 10,3 00:16:30 00:29:14
323 1484 Rogalska Iwona KOBIETY NA 5+ K30-39 130 00:00:14 05:51 10,3 00:15:08 00:29:14
324 1079 Górna Małgorzata   K14-29 126 00:00:17 05:51 10,3 00:14:54 00:29:15
325 1146 Dobrowolska Katarzyna RUNFORFUN K40-49 58 00:00:22 05:51 10,3 00:15:42 00:29:15
326 677 Wasiuk Sylwia   K14-29 127 00:00:35 05:51 10,3 00:15:44 00:29:16
327 594 Skorupka Agata SPEED FEET'16 K30-39 131 00:00:16 05:52 10,2 00:14:10 00:29:18
328 720 Ostapska Katarzyna POWER FITNESS K14-29 128 00:00:08 05:52 10,2 00:15:02 00:29:18
329 1273 Lisik Anna   K30-39 132 00:00:19 05:52 10,2 00:15:13 00:29:19
330 1407 Bik Katarzyna   K30-39 133 00:00:38 05:52 10,2 00:15:42 00:29:19
331 174 Pryszmont-Ciesielska Martyna   K30-39 134 00:00:31 05:52 10,2 00:15:38 00:29:20
332 1765 Korycka Anna   K30-39 135 00:00:45 05:52 10,2 00:16:15 00:29:20
333 1734 Tomaszewska Jagoda   K14-29 129 00:00:17 05:52 10,2 00:15:07 00:29:20
334 469 Gaj Kamila   K50-59 8 00:00:10 05:52 10,2 00:14:56 00:29:21
335 505 Jednoróg Dorota   K40-49 59 00:00:24 05:52 10,2 00:15:11 00:29:21
336 1703 Źrałko Estera   K14-29 130 00:00:19 05:52 10,2 00:15:25 00:29:21
337 473 Krzywiecka Beata   K40-49 60 00:00:20 05:52 10,2 00:15:46 00:29:21
338 221 Głusińska-Wawrzynów Dorota   K30-39 136 00:00:09 05:52 10,2 00:14:25 00:29:22
339 1369 Chimiak Magdalena   K14-29 131 00:00:17 05:52 10,2 00:14:59 00:29:22
340 989 Wawrzyniak Marlena   K30-39 137 00:00:19 05:52 10,2 00:15:46 00:29:22
341 459 Woźniak Joanna   K30-39 138 00:00:48 05:52 10,2 00:16:21 00:29:22
342 1508 Chałupczak Małgorzata   K50-59 9 00:00:19 05:53 10,2 00:15:00 00:29:23
343 1871 Janiak Katarzyna   K14-29 132 00:00:05 05:53 10,2 00:13:53 00:29:24
344 1245 Młynek Kamila   K14-29 133 00:00:22 05:53 10,2 00:15:12 00:29:24
345 1116 Janus Magdalena WOLBROM TEAM K30-39 139 00:00:12 05:53 10,2 00:14:55 00:29:25
346 804 Mirowska Izabella   K14-29 134 00:00:03 05:53 10,2 00:14:04 00:29:25
347 1956 Działoszyńska Daria   K14-29 135 00:00:06 05:53 10,2 00:14:35 00:29:26
348 1808 Siuda Ewa   K30-39 140 00:00:32 05:53 10,2 00:15:11 00:29:26
349 265 Maniak Bogumiła KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K30-39 141 00:00:11 05:53 10,2 00:14:46 00:29:27
350 1600 Pluskota Karolina   K14-29 136 00:00:13 05:54 10,2 00:15:19 00:29:28
351 927 Szwabowicz Magdalena MADZIA BIEGA K30-39 142 00:00:06 05:54 10,2 00:14:29 00:29:29
352 1403 Leczner Marta WATAHA K30-39 143 00:00:02 05:54 10,2 00:14:24 00:29:29
353 1249 Kołaczek Sylwia PRYWATNA OSOBA K30-39 144 00:00:08 05:54 10,2 00:15:18 00:29:31
354 1066 Kokocińska Małgorzata THERMIC TEAM K14-29 137 00:00:09 05:54 10,2 00:15:01 00:29:31
355 815 Szczerbicka Dagmara   K30-39 145 00:00:15 05:54 10,2 00:15:25 00:29:32
356 1594 Plewik Dominika   K14-29 138 00:00:20 05:55 10,2 00:14:46 00:29:33
357 1767 Byrgiel Daria   K14-29 139 00:00:33 05:55 10,2 00:15:29 00:29:33
358 1262 Oleksy Dorota NOKIA K14-29 140 00:00:50 05:55 10,1 00:16:24 00:29:35
359 1089 Iwanejko Izabela   K30-39 146 00:00:07 05:55 10,1 00:14:40 00:29:36
360 1752 Florczak Marta   K30-39 147 00:00:16 05:55 10,1 00:15:25 00:29:36
361 1784 Durał Paulina   K30-39 148 00:00:19 05:55 10,1 00:15:27 00:29:36
362 1467 Nalewajka Wioleta KOBIETY NA 5+ K40-49 61 00:00:12 05:55 10,1 00:14:54 00:29:37
363 1144 Gorczyca Barbara   K40-49 62 00:00:24 05:56 10,1 00:15:51 00:29:38
364 79 Durda Dominika   K14-29 141 00:00:04 05:56 10,1 00:14:54 00:29:39
365 869 Nyga Malwina   K14-29 142 00:00:09 05:56 10,1 00:14:48 00:29:39
366 1037 Herdzik Anna   K14-29 143 00:00:40 05:56 10,1 00:15:57 00:29:39
367 8 Kubicz Aleksandra   K14-29 144 00:00:13 05:56 10,1 00:14:51 00:29:40
368 651 Braniewska Paulina   K14-29 145 00:00:05 05:56 10,1 00:13:55 00:29:41
369 1953 Marzec Vanessa   K14-29 146 00:00:19 05:56 10,1 00:15:00 00:29:41
370 486 Sokołowska Justyna   K14-29 147 00:00:21 05:56 10,1 00:15:22 00:29:41
371 261 Małek Agnieszka NOKIA K14-29 148 00:00:07 05:56 10,1 00:14:48 00:29:41
372 455 Zapałowicz Beata   K30-39 149 00:00:33 05:56 10,1 00:16:09 00:29:41
373 1631 Michałowska Daria   K14-29 149 00:00:27 05:56 10,1 00:15:27 00:29:42
374 1366 Białas Agnieszka   K14-29 150 00:00:03 05:56 10,1 00:14:00 00:29:42
375 349 List Katarzyna   K40-49 63 00:00:03 05:56 10,1 00:14:50 00:29:42
376 1987 Sobierska Katarzyna   K14-29 151 00:00:41 05:57 10,1 00:15:57 00:29:43
377 775 Niechaj Anna   K30-39 150 00:00:16 05:57 10,1 00:15:17 00:29:43
378 776 Niechaj Julia   K14-29 152 00:00:16 05:57 10,1 00:15:17 00:29:43
379 844 Marchewska Agnieszka   K14-29 153 00:00:10 05:57 10,1 00:15:31 00:29:43
380 1747 Górska Katarzyna   K30-39 151 00:00:20 05:57 10,1 00:15:38 00:29:43
381 590 Wiśniewska Justyna POWER FITNESS K30-39 152 00:00:08 05:57 10,1 00:14:47 00:29:44
382 388 Pietrzyk Sandra   K14-29 154 00:00:19 05:57 10,1 00:14:52 00:29:45
383 542 Baron Natalia   K30-39 153 00:00:11 05:57 10,1 00:14:16 00:29:45
384 819 Płóciennik Wiktoria   K14-29 155 00:00:30 05:57 10,1 00:15:50 00:29:45
385 45 Miaskowska Marta   K30-39 154 00:00:12 05:58 10,1 00:14:58 00:29:48
386 723 Kowalska Małgorzata KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K40-49 64 00:00:38 05:58 10,1 00:15:58 00:29:48
387 672 Mackiewicz Monika   K14-29 156 00:00:13 05:58 10,1 00:15:29 00:29:50
388 1556 Czuchnowska Elżbieta   K14-29 157 00:00:16 05:58 10,1 00:15:25 00:29:50
389 1520 Czuchnowska Beata   K30-39 155 00:00:16 05:58 10,1 00:15:26 00:29:50
390 1827 Węgrzyn Marta VOLVO POLSKA K14-29 158 00:00:16 05:59 10 00:15:37 00:29:53
391 783 Jędrzejak-Izydorska Anna KAROL IZYDORSKI K30-39 156 00:00:42 05:59 10 00:16:08 00:29:53
392 1644 Matczak Katarzyna   K30-39 157 00:00:06 05:59 10 00:14:32 00:29:55
393 1206 Popiela-Kukuś Katarzyna WATAHA K30-39 158 00:00:02 05:59 10 00:14:28 00:29:55
394 1106 Bobola Arleta   K14-29 159 00:00:02 05:59 10 00:14:54 00:29:55
395 1107 Bryła Ewelina   K14-29 160 00:00:02 05:59 10 00:14:54 00:29:55
396 1836 Wachowska Agnieszka OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 159 00:00:04 05:59 10 00:14:34 00:29:56
397 113 Janik Katarzyna   K30-39 160 00:00:33 05:59 10 00:15:35 00:29:57
398 1094 Stasiak Patrycja   K14-29 161 00:00:26 05:59 10 00:17:02 00:29:57
399 1302 Olczykowska Bożena   K30-39 161 00:00:36 06:00 10 00:16:19 00:29:58
400 33 Cieślik Klaudia   K14-29 162 00:00:27 06:00 10 00:15:42 00:29:59
401 1400 Komarnicka Anna   K30-39 162 00:00:35 06:00 10 00:16:13 00:29:59
402 796 Palińska Magdalena   K30-39 163 00:00:06 06:00 10 00:14:37 00:30:00
403 493 Trochanowska Kamila   K14-29 163 00:00:47 06:00 10 00:16:30 00:30:00
404 1835 Kordus Izabela SCA OŁAWA K40-49 65 00:00:45 06:00 10 00:16:13 00:30:01
405 950 Jankowska Malgorzata   K30-39 164 00:00:31 06:00 10 00:15:59 00:30:01
406 1425 Radwan Olimpia   K30-39 165 00:00:13 06:00 10 00:15:18 00:30:02
407 60 Paleczny Justyna UNIWERSYTET MEDYCZNY IM. PIASTÓW ŚLĄSKICH WE WROCŁAWIU K14-29 164 00:00:06 06:01 10 00:14:50 00:30:03
408 1376 Szymczykiewicz Sandra   K14-29 165 00:00:39 06:01 10 00:16:24 00:30:03
409 1207 Kroban-Skoczek Anna WATAHA K30-39 166 00:00:03 06:01 10 00:15:15 00:30:03
410 1343 Paruch Julita   K14-29 166 00:00:01 06:01 10 00:14:30 00:30:04
411 400 Kołdyka-Gawron Marzena   K30-39 167 00:00:13 06:01 10 00:15:32 00:30:05
412 1683 Gruszka Małgorzata   K40-49 66 00:00:32 06:01 10 00:16:00 00:30:05
413 1148 Drzewińska Katarzyna   K14-29 167 00:00:01 06:01 10 00:14:32 00:30:05
414 1042 Gruba Martyna   K14-29 168 00:00:33 06:01 10 00:15:29 00:30:06
415 92 Benesz Monika CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC K40-49 67 00:00:01 06:01 10 00:14:22 00:30:07
416 1447 Ryglowska Katarzyna WABCO RUNNERS K14-29 169 00:00:35 06:02 10 00:16:39 00:30:08
417 1821 Wittek Agnieszka   K14-29 170 00:00:39 06:02 10 00:16:18 00:30:09
418 1449 Krawczyk Sandra -0 K14-29 171 00:00:34 06:02 10 00:16:39 00:30:09
419 955 Borowiak Patrycja WKURW_TEAM K14-29 172 00:00:25 06:02 10 00:15:49 00:30:09
420 1542 Kwiatkowska Justyna   K14-29 173 00:00:25 06:02 9,9 00:15:18 00:30:10
421 210 Gębuś-Kuźnik Renata   K40-49 68 00:00:53 06:02 9,9 00:16:55 00:30:10
422 1118 Kumaszka Martyna   K14-29 174 00:00:26 06:02 9,9 00:17:00 00:30:12
423 231 Kozielska Karina   K30-39 168 00:00:50 06:02 9,9 00:16:42 00:30:12
424 1405 Pabich Karolina   K30-39 169 00:00:45 06:03 9,9 00:16:17 00:30:13
425 1130 Czereba Karolina   K14-29 175 00:00:04 06:03 9,9 00:14:53 00:30:13
426 1192 Szewczyk Anna   K30-39 170 00:00:44 06:03 9,9 00:16:16 00:30:13
427 29 Urbaniak Anna   K14-29 176 00:00:47 06:03 9,9 00:16:10 00:30:14
428 974 Garstka Joanna   K30-39 171 00:00:19 06:03 9,9 00:15:59 00:30:15
429 78 Michallek Katarzyna   K30-39 172 00:00:17 06:03 9,9 00:15:17 00:30:15
430 754 Dadacz Barbara   K40-49 69 00:00:08 06:03 9,9 00:15:44 00:30:16
431 1743 Hebzda Elżbieta   K40-49 70 00:00:24 06:03 9,9 00:16:11 00:30:16
432 1742 Smolana-Frycz Anna IGONIN K40-49 71 00:00:24 06:03 9,9 00:16:12 00:30:16
433 446 Hypiak Joanna   K30-39 173 00:00:26 06:03 9,9 00:16:10 00:30:17
434 550 Konopka Anna   K14-29 177 00:00:38 06:03 9,9 00:16:06 00:30:17
435 1325 Adamczewska Aleksandra   K14-29 178 00:00:47 06:03 9,9 00:16:40 00:30:17
436 1931 Dziuba Beata   K30-39 174 00:00:02 06:03 9,9 00:14:21 00:30:17
437 1221 Lach Kasia   K30-39 175 00:00:05 06:04 9,9 00:15:05 00:30:19
438 321 Biernacka Gosia   K14-29 179 00:00:11 06:04 9,9 00:15:45 00:30:19
439 1764 Bartodziejska Paulina   K30-39 176 00:00:42 06:04 9,9 00:16:18 00:30:19
440 410 Skoczeń Monika   K30-39 177 00:00:02 06:04 9,9 00:14:46 00:30:19
441 1007 Żerebecka Agnieszka   K14-29 180 00:00:26 06:04 9,9 00:15:48 00:30:20
442 1346 Szczypta Bożena   K50-59 10 00:00:04 06:04 9,9 00:14:30 00:30:21
443 769 Leśniak Magdalena   K30-39 178 00:00:42 06:04 9,9 00:16:09 00:30:21
444 646 Trent Bogumiła   K30-39 179 00:00:06 06:04 9,9 00:15:03 00:30:22
445 738 Kata Wioletta   K40-49 72 00:00:40 06:05 9,9 00:16:08 00:30:23
446 1891 Łomonos Ewelina   K14-29 181 00:00:17 06:05 9,9 00:15:43 00:30:25
447 1896 Mazur Aurelia   K14-29 182 00:00:17 06:05 9,9 00:15:43 00:30:25
448 472 Bednarek Monika   K30-39 180 00:00:51 06:05 9,9 00:16:46 00:30:25
449 458 Augustynek Ewelina   K14-29 183 00:00:51 06:05 9,9 00:16:47 00:30:25
450 1849 Mucha Magdalena   K30-39 181 00:00:50 06:05 9,9 00:16:56 00:30:25
451 1691 Motyka Kinga   K14-29 184 00:00:33 06:05 9,9 00:15:32 00:30:26
452 1394 Jankowska Katarzyna   K30-39 182 00:00:34 06:05 9,9 00:16:53 00:30:26
453 200 Rajca Dagmara   K14-29 185 00:00:13 06:06 9,8 00:15:18 00:30:28
454 1741 Witwicka Katarzyna   K30-39 183 00:00:17 06:06 9,8 00:15:38 00:30:28
455 1138 Leszczenko-Leszczyńska Justyna   K30-39 184 00:00:18 06:06 9,8 00:15:46 00:30:28
456 559 Auguścik Ewelina KOBIETY NA 5+ K30-39 185 00:00:12 06:06 9,8 00:15:03 00:30:29
457 313 Kokot Joanna   K14-29 186 00:00:51 06:06 9,8 00:16:56 00:30:29
458 1782 Adamczewska-Motowidło Joanna   K30-39 186 00:00:39 06:06 9,8 00:16:47 00:30:30
459 213 Jędrzejewska Iwona   K30-39 187 00:00:37 06:06 9,8 00:16:06 00:30:30
460 912 Kozak-Łacina Magdalena   K14-29 187 00:00:16 06:06 9,8 00:16:28 00:30:30
461 1460 Niedziołko Bożena KOBIETY NA 5+ K40-49 73 00:00:11 06:06 9,8 00:14:58 00:30:31
462 1625 Bobrowicz Monika   K14-29 188 00:00:40 06:06 9,8 00:16:08 00:30:31
463 1966 Pikuła-Paluch Katarzyna AB S.A. K30-39 188 00:00:47 06:06 9,8 00:16:49 00:30:31
464 837 Rajchelt Viola   K50-59 11 00:00:58 06:06 9,8 00:17:17 00:30:31
465 872 Stasiak Ada AWF WROCŁAW K14-29 189 00:00:09 06:06 9,8 00:15:30 00:30:32
466 57 Kmieć Katarzyna   K14-29 190 00:00:34 06:06 9,8 00:15:48 00:30:32
467 655 Sebesta -jabłońska Karolina   K30-39 189 00:00:36 06:06 9,8 00:16:12 00:30:32
468 799 Szatkowska Natalia   K14-29 191 00:00:29 06:06 9,8 00:16:19 00:30:32
469 788 Twaróg Katarzyna   K14-29 192 00:00:38 06:06 9,8 00:16:23 00:30:32
470 233 Jany Elzbieta LENIWIEC K30-39 190 00:00:22 06:06 9,8 00:16:28 00:30:32
471 728 Jadach Kamila   K30-39 191 00:00:23 06:06 9,8 00:16:05 00:30:32
472 1119 Golec Jakub   Mopen 3 00:00:33 06:07 9,8 00:15:47 00:30:33
473 959 Maciejewska Katarzyna   K30-39 192 00:00:28 06:07 9,8 00:15:50 00:30:33
474 642 Ożóg Karolina   K30-39 193 00:00:37 06:07 9,8 00:15:57 00:30:33
475 1513 Błońska Dorota   K14-29 193 00:00:12 06:07 9,8 00:15:12 00:30:35
476 76 Grygiel Anna   K30-39 194 00:00:17 06:07 9,8 00:15:37 00:30:35
477 1401 Brzozowska Gabriela   K14-29 194 00:00:25 06:07 9,8 00:15:50 00:30:35
478 1095 Grzesiak Sylwia   K40-49 74 00:00:35 06:07 9,8 00:16:14 00:30:35
479 1941 Mordalska Agnieszka   K30-39 195 00:00:20 06:07 9,8 00:15:19 00:30:36
480 652 Baranowska Ewelina   K14-29 195 00:00:04 06:07 9,8 00:14:38 00:30:36
481 43 Przygórzewska Zosia BĄBLE K14-29 196 00:00:24 06:07 9,8 00:15:39 00:30:36
482 40 Przygórzewska Magda BĄBLE K30-39 196 00:00:24 06:07 9,8 00:15:19 00:30:37
483 1969 Urbaniak Marzena AB S.A. K40-49 75 00:00:46 06:08 9,8 00:16:49 00:30:38
484 1666 Juzoń Kamila   K14-29 197 00:00:06 06:08 9,8 00:14:52 00:30:38
485 1677 Jurcewicz Damian KICIA RULES Mopen 4 00:00:06 06:08 9,8 00:14:52 00:30:39
486 1373 Barteczko Anna   K14-29 198 00:00:03 06:08 9,8 00:14:32 00:30:39
487 1944 Białokryty Izabela   K30-39 197 00:00:05 06:08 9,8 00:14:58 00:30:39
488 340 Binkiewicz Agnieszka   K14-29 199 00:00:02 06:08 9,8 00:15:02 00:30:40
489 1829 Ochijewicz Natalia VOLVO POLSKA K30-39 198 00:00:37 06:08 9,8 00:16:47 00:30:40
490 187 Polowczyk Dobrosława STOWARZYSZENIE CAŁA OLEŚNICA BIEGA K50-59 12 00:00:41 06:08 9,8 00:16:30 00:30:41
491 509 Maksim Malwina CROSSFIT MJOLLNIR K14-29 200 00:00:03 06:08 9,8 00:15:13 00:30:41
492 145 Wołoszczuk Julita   K30-39 199 00:00:19 06:08 9,8 00:16:06 00:30:41
493 376 Golachowska Magdalena INSTYTUT PSYCHODIETETYKI WE WROCŁAWIU K30-39 200 00:00:37 06:08 9,8 00:16:54 00:30:41
494 1860 Konarska Magdalena GTO OŁAWA K14-29 201 00:00:12 06:08 9,8 00:16:02 00:30:42
495 1868 Cieciura Aleksandra   K14-29 202 00:00:32 06:08 9,8 00:16:18 00:30:42
496 1287 Biwojno Ewa   K30-39 201 00:00:45 06:08 9,8 00:16:19 00:30:42
497 1573 Dural Barbara   K40-49 76 00:00:20 06:08 9,8 00:15:30 00:30:42
498 1897 Jandulska Joanna   K30-39 202 00:00:17 06:08 9,8 00:15:57 00:30:42
499 862 Romaniuk Karolina   K14-29 203 00:00:20 06:08 9,8 00:16:05 00:30:42
500 377 Lipnicki Remigiusz   Mopen 5 00:00:36 06:08 9,8 00:16:55 00:30:42
501 59 Potapowicz Agnieszka   K40-49 77 00:00:45 06:09 9,8 00:16:21 00:30:43
502 97 Rajca-Rychlewska Joanna   K30-39 203 00:00:13 06:09 9,8 00:15:50 00:30:43
503 391 Gaj Marzena   K40-49 78 00:00:43 06:09 9,8 00:16:40 00:30:43
504 1756 Arent Edyta   K30-39 204 00:00:40 06:09 9,8 00:16:47 00:30:44
505 1383 Poniatowska Karina   K30-39 205 00:00:40 06:09 9,8 00:17:07 00:30:44
506 38 Skora Beata   K30-39 206 00:00:51 06:09 9,8 00:17:03 00:30:44
507 364 Kazubska Małgorzata   K30-39 207 00:00:29 06:09 9,8 00:16:14 00:30:45
508 1305 Szyłko-Bigus Olga   K30-39 208 00:00:05 06:09 9,8 00:14:57 00:30:46
509 802 Pyzio Martyna   K14-29 204 00:00:34 06:09 9,8 00:15:51 00:30:46
510 567 Wojtczak Natalia   K30-39 209 00:00:14 06:09 9,7 00:16:11 00:30:47
511 1912 Bomba Alina   K30-39 210 00:00:34 06:09 9,7 00:16:02 00:30:47
512 512 Michalczyk Joanna   K14-29 205 00:00:17 06:09 9,7 00:16:07 00:30:47
513 988 Wołoszyn Żaneta   K14-29 206 00:00:30 06:09 9,7 00:16:26 00:30:47
514 1202 Migrella Agnieszka WATAHA K40-49 79 00:00:02 06:10 9,7 00:15:15 00:30:48
515 177 Stegner Jolanta   K30-39 211 00:00:17 06:10 9,7 00:16:03 00:30:48
516 1154 Łabas Anna RAJSPORT ACTIVE K40-49 80 00:00:01 06:10 9,7 00:14:58 00:30:48
517 1040 Karsznia Aleksandra   K14-29 207 00:00:16 06:10 9,7 00:16:07 00:30:48
518 786 Poprawa Monika   K30-39 212 00:00:16 06:10 9,7 00:16:07 00:30:48
519 279 Brylińska Kinga   K30-39 213 00:00:14 06:10 9,7 00:16:11 00:30:48
520 1126 Bielecka Anna   K30-39 214 00:00:48 06:10 9,7 00:17:43 00:30:48
521 1125 Potaszyńska Emilia   K30-39 215 00:00:48 06:10 9,7 00:17:43 00:30:48
522 920 Muskus Karolina   K30-39 216 00:00:25 06:10 9,7 00:16:17 00:30:49
523 704 Kozaczkiewicz Jowita   K40-49 81 00:00:42 06:10 9,7 00:16:27 00:30:49
524 833 Wierzbowska Łucja   K30-39 217 00:00:26 06:10 9,7 00:16:00 00:30:50
525 961 Konefał - Lewicka Marzena   K30-39 218 00:00:12 06:10 9,7 00:15:25 00:30:51
526 1861 Konarska Edyta GTO OŁAWA K40-49 82 00:00:12 06:10 9,7 00:16:02 00:30:51
527 670 Jurkiewicz Edyta NIEZRZESZONA K40-49 83 00:00:08 06:10 9,7 00:15:25 00:30:51
528 94 Krupa Beata   K14-29 208 00:00:38 06:10 9,7 00:17:02 00:30:52
529 1962 Bryłka Aleksandra AB S.A. K14-29 209 00:00:31 06:11 9,7 00:16:13 00:30:53
530 856 Paszek Maja   K30-39 219 00:00:34 06:11 9,7 00:15:55 00:30:53
531 750 Moskaluk-Kubiak Monika   K14-29 210 00:00:27 06:11 9,7 00:16:13 00:30:53
532 1324 Ryba Magdalena   K40-49 84 00:00:09 06:11 9,7 00:15:13 00:30:53
533 620 Skrobuk Aneta   K30-39 220 00:00:49 06:11 9,7 00:17:12 00:30:54
534 1518 Zacharska Anna   K30-39 221 00:00:07 06:11 9,7 00:15:30 00:30:54
535 157 Rybarczyk Dominika WRAP LADIES K14-29 211 00:00:18 06:11 9,7 00:15:46 00:30:55
536 897 Nowosławska Izabela   K30-39 222 00:00:14 06:11 9,7 00:16:21 00:30:55
537 492 Pawłowicz Katarzyna   K14-29 212 00:00:36 06:11 9,7 00:16:44 00:30:55
538 1349 Kłosowicz Adriana UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU K30-39 223 00:00:39 06:11 9,7 00:16:48 00:30:55
539 1402 Zubin Karolina   K14-29 213 00:00:26 06:11 9,7 00:15:52 00:30:56
540 291 Lenarska Anna   K30-39 224 00:00:26 06:11 9,7 00:16:53 00:30:56
541 1763 Jerzyk Barbara   K30-39 225 00:00:19 06:11 9,7 00:16:40 00:30:56
542 293 Zielińska Katarzyna   K14-29 214 00:00:04 06:11 9,7 00:15:08 00:30:57
543 199 Klimek Aleksandra   K30-39 226 00:00:33 06:12 9,7 00:16:27 00:30:59
544 398 Kluska Edyta   K30-39 227 00:00:53 06:12 9,7 00:16:51 00:31:02
545 217 Bodziacka-Kulik Katarzyna   K30-39 228 00:00:43 06:12 9,7 00:16:55 00:31:02
546 218 Janus Malgorzata   K30-39 229 00:00:43 06:12 9,7 00:16:55 00:31:02
547 1482 Turbiak Karolina KOBIETY NA 5+ K14-29 215 00:00:16 06:13 9,7 00:16:11 00:31:03
548 328 Frońda Małgorzata   K30-39 230 00:00:37 06:13 9,7 00:16:49 00:31:03
549 1419 Wachnik Magdalena   K50-59 13 00:00:35 06:13 9,7 00:16:50 00:31:04
550 28 Hutta Aleksandra   K14-29 216 00:00:32 06:13 9,7 00:16:03 00:31:04
551 1480 Kosowska Grażyna KOBIETY NA 5+ K50-59 14 00:00:15 06:13 9,7 00:16:11 00:31:04
552 1736 Młynek Joanna PREDATORSWAŁBRZYCH K30-39 231 00:00:01 06:13 9,7 00:14:30 00:31:05
553 1323 Bierwiaczonek Małgorzata   K14-29 217 00:00:09 06:13 9,7 00:15:28 00:31:05
554 1766 Garwolińska Ela   K40-49 85 00:00:17 06:13 9,7 00:16:44 00:31:05
555 527 Malorny-Sokolik Agnieszka   K30-39 232 00:00:43 06:13 9,7 00:17:46 00:31:05
556 929 Wolska Aleksandra   K14-29 218 00:00:40 06:13 9,6 00:17:12 00:31:07
557 1269 Patorska Anna   K30-39 233 00:00:44 06:13 9,6 00:16:26 00:31:07
558 423 Konieczny Paulina   K14-29 219 00:00:31 06:14 9,6 00:16:43 00:31:08
559 773 Żygadło Joanna   K14-29 220 00:00:31 06:14 9,6 00:16:43 00:31:08
560 1478 Myśliwiec Monika KOBIETY NA 5+ K40-49 86 00:00:11 06:14 9,6 00:15:41 00:31:08
561 120 Szeremeta Jolanta   K14-29 221 00:00:23 06:14 9,6 00:16:02 00:31:08
562 749 Bryła Aleksandra   K30-39 234 00:00:25 06:14 9,6 00:16:28 00:31:08
563 69 Wawryczuk Joanna   K30-39 235 00:00:22 06:14 9,6 00:16:37 00:31:09
564 1877 Czerwińska Kasia   K40-49 87 00:00:33 06:14 9,6 00:16:06 00:31:10
565 1582 Rutkowska Monika   K40-49 88 00:00:47 06:14 9,6 00:16:23 00:31:10
566 629 Ługowska Agata   K14-29 222 00:00:03 06:14 9,6 00:15:00 00:31:11
567 354 Mostowik Patrycja   K14-29 223 00:00:21 06:14 9,6 00:16:54 00:31:11
568 399 Malinowska Magdalena   K50-59 15 00:00:17 06:14 9,6 00:16:10 00:31:12
569 1855 Szkolna Jolanta   K40-49 89 00:00:44 06:14 9,6 00:16:27 00:31:12
570 483 Szecel Weronika   K14-29 224 00:00:32 06:15 9,6 00:17:01 00:31:13
571 790 Błaszak Renata   K50-59 16 00:00:57 06:15 9,6 00:16:45 00:31:14
572 172 Mos Karolina   K30-39 236 00:00:18 06:15 9,6 00:15:58 00:31:14
573 63 Figiel Anna   K30-39 237 00:00:17 06:15 9,6 00:15:58 00:31:15
574 1328 Kurek Małgorzata   K50-59 17 00:00:43 06:15 9,6 00:17:05 00:31:15
575 1553 Ostrowska Katarzyna   K14-29 225 00:00:12 06:15 9,6 00:15:16 00:31:16
576 1027 Nemsz Agnieszka   K14-29 226 00:00:19 06:15 9,6 00:16:22 00:31:16
577 1477 Sikora Aleksandra KOBIETY NA 5+ K14-29 227 00:00:05 06:15 9,6 00:14:31 00:31:16
578 374 Kapkowska Justyna   K30-39 238 00:00:50 06:15 9,6 00:17:06 00:31:17
579 1283 Pracoń Natalia   K14-29 228 00:00:02 06:15 9,6 00:15:18 00:31:17
580 987 Szeliga Daria   K14-29 229 00:00:49 06:16 9,6 00:17:37 00:31:18
581 924 Sobola Honorata   K14-29 230 00:00:09 06:16 9,6 00:15:15 00:31:18
582 555 Chodorek Izabela   K40-49 90 00:00:12 06:16 9,6 00:15:46 00:31:18
583 132 Gaczyńska Katarzyna ATHLETICS NYSA K40-49 91 00:00:41 06:16 9,6 00:17:00 00:31:18
584 357 Sosulska Janina ATHLETICS NYSA K50-59 18 00:00:41 06:16 9,6 00:17:00 00:31:18
585 1772 Rybska Aneta   K40-49 92 00:00:07 06:16 9,6 00:15:36 00:31:19
586 445 Chorazyczewska Małgorzata   K30-39 239 00:00:18 06:16 9,6 00:15:57 00:31:19
587 1620 Nimsz Kamila KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K30-39 240 00:00:36 06:16 9,6 00:16:45 00:31:19
588 1622 Witosławska Ewelina   K30-39 241 00:00:36 06:16 9,6 00:16:46 00:31:19
589 471 Ławniczak Hanna   K14-29 231 00:00:21 06:16 9,6 00:16:54 00:31:19
590 1723 Lamla Jolanta   K14-29 232 00:00:41 06:16 9,6 00:17:12 00:31:19
591 1140 Radziewicz Anna   K40-49 93 00:00:18 06:16 9,6 00:15:51 00:31:21
592 387 Wójcik Agnieszka   K40-49 94 00:00:33 06:16 9,6 00:16:25 00:31:21
593 602 Kasprzak Kinga   K30-39 242 00:00:31 06:16 9,6 00:17:06 00:31:21
594 1084 Nowicka Katarzyna   K14-29 233 00:00:34 06:16 9,6 00:16:26 00:31:21
595 1662 Pyra Renata   K30-39 243 00:00:13 06:16 9,6 00:16:37 00:31:21
596 848 Bartczak Emilia   K14-29 234 00:00:27 06:16 9,6 00:16:44 00:31:21
597 566 Schwitalla Katarzyna   K30-39 244 00:00:35 06:16 9,6 00:18:20 00:31:21
598 752 Rybeczka-Całus Alicja   K30-39 245 00:00:32 06:16 9,6 00:15:59 00:31:22
599 1257 Bracka Magda   K30-39 246 00:00:30 06:16 9,6 00:17:06 00:31:22
600 1895 Wójcik Magdalena   K14-29 235 00:00:31 06:17 9,6 00:15:52 00:31:23
601 487 Tajs Daria GKK VICTORIA K30-39 247 00:00:00 06:17 9,6 00:14:58 00:31:23
602 1254 Kaczmarek Marika   K14-29 236 00:00:29 06:17 9,6 00:16:26 00:31:23
603 1317 Pikuła-Szuba Anna BRAK K40-49 95 00:00:47 06:17 9,6 00:16:53 00:31:23
604 253 Nawrot Justyna   K30-39 248 00:00:38 06:17 9,6 00:17:10 00:31:23
605 432 Surowiec Anetta   K40-49 96 00:00:41 06:17 9,6 00:16:59 00:31:23
606 1218 Wróblewska Magda   K30-39 249 00:00:05 06:17 9,6 00:15:05 00:31:24
607 584 Stalska Magdalena   K14-29 237 00:00:40 06:17 9,6 00:17:14 00:31:24
608 1044 Bilinska Kamila   K40-49 97 00:00:53 06:17 9,5 00:17:05 00:31:25
609 1676 Śliwa Ewelina   K30-39 250 00:00:15 06:17 9,5 00:16:10 00:31:25
610 1374 Skowronek Katarzyna   K30-39 251 00:00:37 06:17 9,5 00:16:57 00:31:26
611 772 Gogolewska Marta   K30-39 252 00:00:41 06:17 9,5 00:17:08 00:31:26
612 530 Małyszko Marta WAKO K14-29 238 00:00:38 06:17 9,5 00:17:01 00:31:26
613 957 Reczulska Monika   K40-49 98 00:00:38 06:17 9,5 00:17:05 00:31:26
614 883 Różańska - Krysińska Anna   K30-39 253 00:00:51 06:17 9,5 00:17:14 00:31:26
615 1494 Onderko Zuzanna   K14-29 239 00:00:36 06:17 9,5 00:15:36 00:31:27
616 1876 Kaliszuk Joanna   K40-49 99 00:00:12 06:17 9,5 00:16:05 00:31:27
617 1913 Wargocka Agnieszka WROCŁAW K40-49 100 00:00:18 06:18 9,5 00:15:47 00:31:28
618 1236 Głowacka Aleksandra BUONA TERAPIA K30-39 254 00:00:28 06:18 9,5 00:16:59 00:31:28
619 1530 Panek Beata -0 K14-29 240 00:00:10 06:18 9,5 00:15:45 00:31:29
620 1196 Ciosmak Agnieszka   K40-49 101 00:00:15 06:18 9,5 00:15:58 00:31:29
621 1489 Nowak Ewelina KOBIETY NA 5+ K40-49 102 00:00:07 06:18 9,5 00:15:33 00:31:29
622 847 Dyś Wiola   K14-29 241 00:00:30 06:18 9,5 00:16:55 00:31:29
623 303 Czuchnicka Małgorzata EUROIMMUN POLSKA K30-39 255 00:00:05 06:18 9,5 00:16:07 00:31:30
624 583 Myśkow Elżbieta WAKO K40-49 103 00:00:37 06:18 9,5 00:17:01 00:31:30
625 639 Kowalska Jagoda   K14-29 242 00:00:02 06:18 9,5 00:14:43 00:31:30
626 1461 Badach Agnieszka KOBIETY NA 5+ K40-49 104 00:00:06 06:18 9,5 00:15:33 00:31:30
627 230 Sasol Anna   K14-29 243 00:00:10 06:18 9,5 00:16:05 00:31:30
628 468 Wójcik Justyna   K30-39 256 00:00:28 06:18 9,5 00:16:57 00:31:30
629 624 Przygoda Maria   K14-29 244 00:00:15 06:18 9,5 00:15:25 00:31:31
630 418 Kurowska Anna   K40-49 105 00:00:03 06:18 9,5 00:15:28 00:31:32
631 913 Kukuła Ewa   K30-39 257 00:00:26 06:18 9,5 00:16:12 00:31:32
632 1485 Płaska Barbara KOBIETY NA 5+ K40-49 106 00:00:19 06:19 9,5 00:16:04 00:31:33
633 1299 Roślicka Barbara   K30-39 258 00:00:14 06:19 9,5 00:15:30 00:31:33
634 1437 Chryplewicz Anita   K30-39 259 00:00:24 06:19 9,5 00:16:07 00:31:33
635 1277 Oleksiak Aleksandra   K14-29 245 00:00:39 06:19 9,5 00:16:36 00:31:33
636 1426 Majewska Olga   K30-39 260 00:00:46 06:19 9,5 00:16:43 00:31:33
637 212 Krawczykiewicz Agnieszka   K30-39 261 00:00:44 06:19 9,5 00:17:34 00:31:35
638 746 Maślankiewicz Dorota TEMMPO WAŁBRZYCH K30-39 262 00:00:41 06:19 9,5 00:17:07 00:31:36
639 184 Wróblewska Ksenia   K30-39 263 00:00:39 06:19 9,5 00:17:49 00:31:36
640 370 Malczewska Małgorzata   K30-39 264 00:00:28 06:19 9,5 00:16:40 00:31:36
641 789 Urbańska Jagoda UNIA GIRLS K14-29 246 00:00:26 06:19 9,5 00:16:29 00:31:37
642 622 Stęchły Anna   K30-39 265 00:00:01 06:19 9,5 00:14:58 00:31:37
643 1455 Świercz Anna KOBIETY NA 5+ K40-49 107 00:00:16 06:19 9,5 00:16:06 00:31:37
644 39 Piskorska Katarzyna   K40-49 108 00:00:29 06:19 9,5 00:16:15 00:31:37
645 1906 Kodzis Sylwia   K30-39 266 00:00:21 06:19 9,5 00:16:56 00:31:37
646 1532 Kozieł Klaudia   K14-29 247 00:00:43 06:19 9,5 00:17:11 00:31:37
647 551 Gronczewska Marta   K30-39 267 00:00:47 06:20 9,5 00:17:10 00:31:38
648 241 Kujawińska Julia   K14-29 248 00:00:57 06:20 9,5 00:18:22 00:31:38
649 1586 Idzikowska Ula   K30-39 268 00:00:14 06:20 9,5 00:16:03 00:31:40
650 1412 Rodak Karolina   K30-39 269 00:00:26 06:20 9,5 00:15:57 00:31:41
651 554 Chodorek Magdalena   K14-29 249 00:00:11 06:20 9,5 00:16:08 00:31:41
652 910 Wieczerzak Agnieszka COMBAT MAMA K40-49 109 00:00:43 06:20 9,5 00:17:30 00:31:41
653 1464 Rowicka Joanna KOBIETY NA 5+ K40-49 110 00:00:04 06:20 9,5 00:15:15 00:31:41
654 631 Wachowiak Agnieszka POWER FITNESS K30-39 270 00:00:09 06:20 9,5 00:16:33 00:31:41
655 474 Pilipionek Katarzyna   K30-39 271 00:00:17 06:20 9,5 00:16:52 00:31:41
656 1452 Bała Justyna KOBIETY NA 5+ K30-39 272 00:00:06 06:21 9,5 00:15:16 00:31:43
657 296 Lasocka Hanna   K30-39 273 00:00:42 06:21 9,5 00:17:30 00:31:43
658 467 Moskalik Karolina   K30-39 274 00:00:52 06:21 9,5 00:17:03 00:31:43
659 211 Sadowska Sławomira   K30-39 275 00:00:37 06:21 9,5 00:16:51 00:31:43
660 1470 Badach Katarzyna KOBIETY NA 5+ K14-29 250 00:00:11 06:21 9,5 00:15:37 00:31:44
661 826 Morawska Małgorzata   K40-49 111 00:00:26 06:21 9,5 00:16:01 00:31:44
662 1914 Madejowska Joanna MADRUN K30-39 276 00:00:16 06:21 9,5 00:16:16 00:31:44
663 1086 Sosnowska Anna   K30-39 277 00:00:30 06:21 9,5 00:16:44 00:31:44
664 820 Dąbrowska Dominika NOA K14-29 251 00:00:09 06:21 9,4 00:15:31 00:31:45
665 868 Gustaw Paulina   K14-29 252 00:00:09 06:21 9,4 00:15:31 00:31:45
666 813 Hałdrzyńska Anna   K30-39 278 00:00:40 06:21 9,4 00:16:35 00:31:45
667 1093 Cieślak Sandra   K14-29 253 00:00:13 06:21 9,4 00:16:16 00:31:45
668 1092 Łykowska Katarzyna   K14-29 254 00:00:13 06:21 9,4 00:16:17 00:31:45
669 1235 Kordylewska Joanna   K40-49 112 00:00:28 06:21 9,4 00:16:59 00:31:45
670 186 Hadamik Alesandra   K30-39 279 00:00:49 06:21 9,4 00:18:18 00:31:45
671 1359 Grzesiczek Justyna   K14-29 255 00:00:37 06:21 9,4 00:17:14 00:31:45
672 1790 Klim Kasia   K30-39 280 00:00:08 06:21 9,4 00:15:31 00:31:46
673 860 Bołtuć Dominika   K14-29 256 00:00:39 06:21 9,4 00:17:11 00:31:46
674 1787 Chudy Agnieszka   K14-29 257 00:00:42 06:21 9,4 00:16:46 00:31:46
675 1516 Kowalska Kamila   K14-29 258 00:00:45 06:21 9,4 00:17:58 00:31:47
676 1392 Dziczkowska Natalia   K30-39 281 00:00:04 06:22 9,4 00:15:26 00:31:48
677 373 Sawicka Agnieszka   K40-49 113 00:00:11 06:22 9,4 00:16:34 00:31:48
678 1563 Pic Alicja   K40-49 114 00:00:39 06:22 9,4 00:16:39 00:31:48
679 1353 Kondratenko Iryna   K14-29 259 00:00:33 06:22 9,4 00:18:15 00:31:48
680 346 Móll Ewa   K50-59 19 00:00:08 06:22 9,4 00:15:55 00:31:48
681 1195 Kolanowska Barbara   K30-39 282 00:00:16 06:22 9,4 00:15:58 00:31:48
682 23 Szulc-Wawrzyniak Dagmara   K40-49 115 00:00:59 06:22 9,4 00:17:38 00:31:49
683 1255 Osińska Agnieszka TRIACTIV RIDLEY K30-39 283 00:00:11 06:22 9,4 00:15:55 00:31:49
684 379 Mańkowska Joanna   K14-29 260 00:00:28 06:22 9,4 00:16:26 00:31:49
685 1585 Leśniewska Klaudia   K14-29 261 00:00:19 06:22 9,4 00:16:51 00:31:49
686 1259 Janiak Beata   K40-49 116 00:00:05 06:22 9,4 00:15:41 00:31:50
687 794 Depta Iwona   K14-29 262 00:00:52 06:22 9,4 00:17:48 00:31:50
688 991 Pawłowska Katarzyna   K30-39 284 00:00:53 06:22 9,4 00:17:10 00:31:50
689 902 Makuch Dorota OIRP WROCŁAW K14-29 263 00:00:37 06:22 9,4 00:17:17 00:31:50
690 155 Kowalska Anna WRAP LADIES K30-39 285 00:00:18 06:22 9,4 00:16:44 00:31:51
691 1601 Kołodziejczak Magdalena   K14-29 264 00:00:18 06:22 9,4 00:16:51 00:31:51
692 518 Ulas Karina   K14-29 265 00:00:25 06:22 9,4 00:17:01 00:31:51
693 1920 Koniorczyk Agnieszka   K30-39 286 00:00:34 06:22 9,4 00:17:02 00:31:51
694 1427 Basińska Klaudia   K14-29 266 00:00:30 06:22 9,4 00:16:03 00:31:51
695 1291 Radosz Monika   K30-39 287 00:00:30 06:22 9,4 00:16:25 00:31:51
696 1293 Jędrzejewska Anna   K40-49 117 00:00:30 06:22 9,4 00:16:26 00:31:51
697 1540 Waniak Paulina BUONA TERAPIA K30-39 288 00:00:28 06:22 9,4 00:16:58 00:31:51
698 488 Zapart Julianna   K14-29 267 00:00:22 06:22 9,4 00:17:05 00:31:51
699 1770 Strzech Malwina   K30-39 289 00:00:13 06:22 9,4 00:16:03 00:31:52
700 1769 Zych-Misztal Edyta   K14-29 268 00:00:13 06:22 9,4 00:16:03 00:31:52
701 521 Ziemińska Marta   K14-29 269 00:00:25 06:22 9,4 00:17:00 00:31:52
702 911 Kamieniarz Honorata   K40-49 118 00:00:10 06:22 9,4 00:15:48 00:31:52
703 768 Leszko Zofia   K14-29 270 00:00:27 06:22 9,4 00:17:07 00:31:52
704 533 Boreczek Agnieszka   K40-49 119 00:00:47 06:22 9,4 00:17:09 00:31:52
705 1375 Kołodziejczyk Dagmara   K40-49 120 00:00:29 06:22 9,4 00:17:09 00:31:52
706 852 Gawinek Joanna DOBRA ENERGIA K30-39 290 00:00:30 06:22 9,4 00:16:46 00:31:52
707 1892 Rajewska Paulina   K14-29 271 00:00:02 06:23 9,4 00:14:48 00:31:53
708 1248 Fornalczyk Konstancja   K30-39 291 00:00:21 06:23 9,4 00:16:24 00:31:53
709 947 Różańska Małgorzata   K40-49 121 00:00:28 06:23 9,4 00:17:10 00:31:53
710 751 Minda Klaudia #LISIORY K14-29 272 00:00:37 06:23 9,4 00:17:18 00:31:53
711 1466 Chruszcz Katarzyna KOBIETY NA 5+ K30-39 292 00:00:03 06:23 9,4 00:15:40 00:31:53
712 283 Szymanis Renata JACKOWICZ TEAM K40-49 122 00:00:33 06:23 9,4 00:16:33 00:31:54
713 840 Gawlik Klaudia IZERSKA GRUPA BIEGOWA K14-29 273 00:00:50 06:23 9,4 00:17:13 00:31:54
714 1284 Kania Joanna   K30-39 293 00:00:41 06:23 9,4 00:16:48 00:31:55
715 536 Biłas Klaudia   K14-29 274 00:00:22 06:23 9,4 00:16:49 00:31:55
716 859 Srzednicka Jolanta   K60+ 3 00:00:54 06:23 9,4 00:17:02 00:31:55
717 415 Kucharzyszyn Agnieszka   K14-29 275 00:00:22 06:23 9,4 00:17:04 00:31:55
718 1637 Sapeta Marta   K30-39 294 00:00:41 06:23 9,4 00:17:24 00:31:55
719 353 Sobczak Magdalena   K30-39 295 00:00:18 06:23 9,4 00:16:52 00:31:56
720 706 Jarema Iwona   K30-39 296 00:00:43 06:23 9,4 00:16:33 00:31:56
721 721 Knafel Małgorzata   K30-39 297 00:00:43 06:23 9,4 00:16:33 00:31:56
722 1949 Cholewa Katarzyna ZIĘBICE K40-49 123 00:00:06 06:23 9,4 00:14:50 00:31:57
723 1588 Mazur Natalia FA KORONA K30-39 298 00:00:31 06:24 9,4 00:16:38 00:32:00
724 1147 Kowalik Sylwia   K14-29 276 00:00:14 06:24 9,4 00:15:53 00:32:00
725 1228 Woźniak Monika   K40-49 124 00:00:06 06:24 9,4 00:16:11 00:32:00
726 748 Katarzyńska Monika   K30-39 299 00:00:29 06:24 9,4 00:17:23 00:32:00
727 1348 Turek Anna   K14-29 277 00:00:32 06:24 9,4 00:17:08 00:32:01
728 1590 Golly Dominika   K30-39 300 00:00:11 06:24 9,4 00:16:02 00:32:01
729 845 Czuczwara Kamila WROCLAW MARATHON TEAM K14-29 278 00:00:27 06:24 9,4 00:16:48 00:32:01
730 91 Cimirska Anna   K14-29 279 00:00:34 06:24 9,4 00:16:26 00:32:01
731 1528 Kotłowska Agata   K30-39 301 00:00:43 06:24 9,4 00:17:03 00:32:02
732 1888 Kotłowska Iwona FAMILY TEAM K30-39 302 00:00:43 06:24 9,4 00:17:03 00:32:02
733 268 Rodak Agnieszka   K30-39 303 00:00:39 06:25 9,4 00:17:08 00:32:05
734 1803 Perkowska Paulina   K14-29 280 00:00:09 06:25 9,4 00:16:00 00:32:05
735 1168 Reszyc Ewelina O CO BIEGA K30-39 304 00:00:43 06:25 9,3 00:17:57 00:32:06
736 1013 Sapeta Anna   K14-29 281 00:00:41 06:25 9,3 00:17:17 00:32:07
737 1275 Bierzyńska Barbara   K30-39 305 00:00:21 06:25 9,3 00:16:16 00:32:07
738 41 Samulak Dorota BĄBLE K30-39 306 00:00:24 06:25 9,3 00:16:18 00:32:07
739 1035 Cykof Agata   K14-29 282 00:00:28 06:25 9,3 00:16:33 00:32:07
740 1246 Owsińska Katarzyna   K40-49 125 00:00:20 06:26 9,3 00:16:49 00:32:08
741 1414 Ochmann Anna   K40-49 126 00:00:13 06:26 9,3 00:15:56 00:32:09
742 362 Kamińska Magdalena   K14-29 283 00:00:07 06:26 9,3 00:15:29 00:32:10
743 1364 Knakiewicz Iwanowska Monika   K40-49 127 00:00:47 06:26 9,3 00:17:07 00:32:12
744 1548 Sikora Anna   K14-29 284 00:00:31 06:27 9,3 00:17:23 00:32:13
745 81 Dziuba Luiza   K30-39 307 00:00:16 06:27 9,3 00:16:29 00:32:13
746 229 Stefaniak Agnieszka   K30-39 308 00:00:05 06:27 9,3 00:15:14 00:32:14
747 534 Kornecka Aleksandra   K30-39 309 00:00:17 06:27 9,3 00:15:50 00:32:14
748 1087 Śliwa Malgorzata   K30-39 310 00:00:20 06:27 9,3 00:16:44 00:32:14
749 111 Gąszczak Iwona K.S LENIWIEC K30-39 311 00:00:21 06:27 9,3 00:16:37 00:32:15
750 1388 Wójcik Katarzyna   K30-39 312 00:00:19 06:27 9,3 00:16:43 00:32:15
751 535 Odorowska Arlena   K40-49 128 00:00:17 06:27 9,3 00:15:52 00:32:16
752 1729 But Natalia IBM K30-39 313 00:00:49 06:27 9,3 00:17:20 00:32:16
753 1980 Kabata Monika   K14-29 285 00:00:52 06:27 9,3 00:18:58 00:32:17
754 1976 Petko Olha   K14-29 286 00:00:52 06:27 9,3 00:18:59 00:32:17
755 993 Sędzimir - Knap Edyta   K40-49 129 00:00:20 06:27 9,3 00:16:15 00:32:17
756 206 Zarębska Joanna   K40-49 130 00:00:20 06:27 9,3 00:16:35 00:32:17
757 1874 Sawińska Dorota   K40-49 131 00:00:35 06:28 9,3 00:17:36 00:32:18
758 5 Pagacz Karolina   K14-29 287 00:00:53 06:28 9,3 00:18:02 00:32:18
759 1910 Staciwo Justyna HALA STULECIA K30-39 314 00:00:41 06:28 9,3 00:18:06 00:32:18
760 1814 Miśkiewicz Agnieszka   K40-49 132 00:00:33 06:28 9,3 00:17:03 00:32:19
761 1579 Somiak Aleksandra   K14-29 288 00:00:22 06:28 9,3 00:17:31 00:32:21
762 1574 Kałużna Edyta   K14-29 289 00:00:33 06:28 9,3 00:17:57 00:32:22
763 1363 Głabuś-Kupka Marta   K30-39 315 00:00:07 06:28 9,3 00:15:58 00:32:22
764 1589 Kotowicz Bernadetta   K40-49 133 00:00:19 06:28 9,3 00:16:21 00:32:22
765 1492 Tratkowska Brygida   K50-59 20 00:00:40 06:29 9,3 00:17:00 00:32:23
766 150 Uciechowska Justyna KURACJUSZE K14-29 290 00:00:04 06:29 9,3 00:15:40 00:32:23
767 777 Ruchała Danuta   K30-39 316 00:00:37 06:29 9,3 00:17:33 00:32:23
768 887 Piotrowska-Szkaradek Małgorzata   K30-39 317 00:00:37 06:29 9,3 00:17:34 00:32:23
769 621 Czeremurzyńska Joanna   K14-29 291 00:00:50 06:29 9,3 00:17:51 00:32:23
770 1737 Michalak Barbara   K40-49 134 00:00:25 06:29 9,3 00:16:17 00:32:24
771 1222 Wąsiołek Martyna   K14-29 292 00:00:25 06:29 9,3 00:17:00 00:32:24
772 1008 Świdnicka Hanna   K14-29 293 00:00:25 06:29 9,3 00:17:01 00:32:24
773 793 Karpowicz Natalia   K30-39 318 00:00:52 06:29 9,3 00:17:48 00:32:25
774 569 Cicha Hanna   K40-49 135 00:00:03 06:29 9,3 00:15:43 00:32:25
775 319 Ozdoba Joanna   K14-29 294 00:00:18 06:29 9,3 00:16:58 00:32:25
776 1113 Maślanka Lucyna PLAY K40-49 136 00:00:20 06:29 9,2 00:16:32 00:32:26
777 734 Doczumińska Marika   K14-29 295 00:00:32 06:29 9,2 00:16:57 00:32:26
778 1817 Długosz Małgorzata RABEN LOGISTICS POLSKA K30-39 319 00:00:41 06:29 9,2 00:17:04 00:32:26
779 1940 Wójtowicz Agnieszka   K40-49 137 00:00:53 06:29 9,2 00:18:39 00:32:26
780 1911 Michalak Michał   Mopen 6 00:00:24 06:29 9,2 00:16:17 00:32:26
781 1454 Wiśniewska Justyna KOBIETY NA 5+ K30-39 320 00:00:07 06:29 9,2 00:15:40 00:32:27
782 1998 Zińska Dorota   K30-39 321 00:00:03 06:30 9,2 00:15:55 00:32:28
783 1459 Ostrowska Izabela KOBIETY NA 5+ K40-49 138 00:00:07 06:30 9,2 00:15:52 00:32:28
784 1233 Bartmańska Anna   K30-39 322 00:00:21 06:30 9,2 00:16:02 00:32:29
785 341 Frąk Andżelika   K30-39 323 00:00:01 06:30 9,2 00:16:07 00:32:30
786 1988 Stolarska Aleksandra   K30-39 324 00:00:29 06:30 9,2 00:16:55 00:32:30
787 1875 Patocka Marta NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA K30-39 325 00:00:31 06:30 9,2 00:17:04 00:32:31
788 1954 Koczan Marta   K30-39 326 00:00:28 06:30 9,2 00:17:07 00:32:31
789 278 Senftleben Magdalena   K30-39 327 00:00:16 06:30 9,2 00:17:20 00:32:32
790 1488 Walkowiak Agnieszka   K40-49 139 00:00:09 06:30 9,2 00:16:24 00:32:32
791 1268 Walkowiak Magdalena   K40-49 140 00:00:10 06:30 9,2 00:16:25 00:32:32
792 237 Kaszczyszyn Małgorzata   K50-59 21 00:00:37 06:31 9,2 00:17:29 00:32:33
793 830 Piaskowska Małgorzata   K40-49 141 00:00:08 06:31 9,2 00:16:08 00:32:33
794 1069 Pawełko Katarzyna   K30-39 328 00:00:23 06:31 9,2 00:16:12 00:32:33
795 1292 Komar Magdalena   K30-39 329 00:00:10 06:31 9,2 00:16:38 00:32:33
796 1134 Nicałek Magdalena   K14-29 296 00:00:25 06:31 9,2 00:17:02 00:32:34
797 499 Prusicka Magdalena   K30-39 330 00:00:23 06:31 9,2 00:16:56 00:32:34
798 1552 Bystranowska Magdalena   K14-29 297 00:00:04 06:31 9,2 00:15:38 00:32:35
799 205 Garboś Agata   K14-29 298 00:00:19 06:31 9,2 00:16:40 00:32:36
800 1884 Wasiłek Barbara   K30-39 331 00:00:41 06:31 9,2 00:17:54 00:32:36
801 1335 Marynowska Marta   K14-29 299 00:00:52 06:31 9,2 00:18:41 00:32:36
802 1685 Guzdek Jolanta FITNESS AKADEMIA K30-39 332 00:00:03 06:31 9,2 00:16:16 00:32:36
803 1688 Dziekańska Agnieszka FA K40-49 142 00:00:04 06:31 9,2 00:16:15 00:32:37
804 654 Zielińska Katarzyna   K14-29 300 00:00:30 06:31 9,2 00:17:41 00:32:37
805 937 Barbachowska Iwona   K30-39 333 00:00:51 06:31 9,2 00:18:16 00:32:37
806 874 Chromik Krystyna KOBIETY NA 5+ K30-39 334 00:00:38 06:32 9,2 00:17:10 00:32:38
807 756 Kubicz Aneta   K14-29 301 00:00:39 06:32 9,2 00:18:29 00:32:38
808 1757 Heltman Katarzyna   K14-29 302 00:00:41 06:32 9,2 00:17:18 00:32:38
809 1674 Kurzyńska Katarzyna   K30-39 335 00:00:19 06:32 9,2 00:16:43 00:32:39
810 1204 Pawlaczek Anna WATAHA K30-39 336 00:00:02 06:32 9,2 00:17:11 00:32:39
811 1777 Bojanowska Anna   K14-29 303 00:00:32 06:32 9,2 00:17:43 00:32:40
812 1555 Nadol Katarzyna   K14-29 304 00:00:16 06:32 9,2 00:15:51 00:32:40
813 1908 Wicher Kinga WŚCIEKŁE PISANKI K30-39 337 00:00:35 06:32 9,2 00:17:17 00:32:40
814 854 Leśniańska Kamila   K30-39 338 00:00:25 06:32 9,2 00:17:24 00:32:40
815 895 Polak Aleksandra   K30-39 339 00:00:25 06:32 9,2 00:17:24 00:32:40
816 1923 Butwicka Agnieszka   K14-29 305 00:00:48 06:32 9,2 00:18:39 00:32:41
817 1885 Bogdan-Morawiec Anna WŚCIEKŁE PISANKI K40-49 143 00:00:34 06:32 9,2 00:17:30 00:32:41
818 1945 Bątkiewicz Monika   K14-29 306 00:00:32 06:32 9,2 00:17:43 00:32:41
819 1565 Truszkiewicz Anna   K30-39 340 00:00:09 06:32 9,2 00:16:08 00:32:41
820 1393 Czembor Katarzyna   K14-29 307 00:00:45 06:32 9,2 00:18:19 00:32:42
821 568 Kapelusz Joanna   K14-29 308 00:00:45 06:32 9,2 00:18:19 00:32:42
822 900 Bystroń Paulina   K14-29 309 00:00:38 06:32 9,2 00:17:09 00:32:42
823 1523 Kornaga Katarzyna   K14-29 310 00:00:50 06:32 9,2 00:18:05 00:32:42
824 1433 Urbańska Kamila   K14-29 311 00:00:35 06:32 9,2 00:18:12 00:32:42
825 1159 Kuźmińska Anna   K40-49 144 00:00:34 06:33 9,2 00:16:26 00:32:43
826 1440 Średzińska Joanna   K30-39 341 00:00:09 06:33 9,2 00:16:52 00:32:43
827 1110 Borkowska Patrycja   K40-49 145 00:00:45 06:33 9,2 00:18:16 00:32:44
828 1088 Hilgier Kamila RADISSON BLU HOTEL WROCŁAW K40-49 146 00:00:17 06:33 9,2 00:16:22 00:32:44
829 1809 Koptaś-Góra Dorota   K40-49 147 00:00:08 06:33 9,2 00:15:43 00:32:44
830 190 Jarecka Anna   K14-29 312 00:00:14 06:33 9,2 00:16:11 00:32:44
831 1796 Spisak Weronika   K14-29 313 00:00:08 06:33 9,2 00:15:50 00:32:45
832 1300 Debkowska Magdalena   K30-39 342 00:00:16 06:33 9,2 00:16:07 00:32:45
833 189 Milewska Małgorzata   K40-49 148 00:00:27 06:33 9,2 00:16:23 00:32:45
834 406 Rostkowska Magdalena   K14-29 314 00:00:52 06:33 9,2 00:18:49 00:32:45
835 1639 Orlińska Edyta   K30-39 343 00:00:31 06:33 9,2 00:17:34 00:32:46
836 1597 Czapska Izabela   K30-39 344 00:00:21 06:33 9,2 00:17:02 00:32:46
837 1263 Jaworska Wioletta   K30-39 345 00:00:05 06:34 9,1 00:15:41 00:32:48
838 1872 Chmielowska Karolina   K14-29 315 00:00:20 06:34 9,1 00:17:08 00:32:48
839 1286 Żebrak Anna   K14-29 316 00:00:15 06:34 9,1 00:18:19 00:32:48
840 1176 Rudnicka Iwona   K30-39 346 00:00:27 06:34 9,1 00:16:40 00:32:48
841 143 Strojwąs Anna WKB PIAS WROCŁAW K50-59 22 00:00:31 06:34 9,1 00:17:28 00:32:48
842 1054 Kosior Aleksandra D&D TEAM K30-39 347 00:00:24 06:34 9,1 00:16:18 00:32:49
843 1801 Markiewicz-Wais Marta   K40-49 149 00:00:11 06:34 9,1 00:16:23 00:32:50
844 1167 Żuberek Karolina   K14-29 317 00:00:16 06:34 9,1 00:16:03 00:32:50
845 846 Kwiatkowska Marta   K30-39 348 00:00:53 06:34 9,1 00:18:26 00:32:51
846 1341 Baczyńska Małgorzata TRIACTIV RIDLEY K14-29 318 00:00:10 06:34 9,1 00:14:25 00:32:52
847 215 Rogalska Aneta   K30-39 349 00:00:06 06:34 9,1 00:16:41 00:32:52
848 1338 Baczyńska Anna TRIACTIV RIDLEY K30-39 350 00:00:11 06:35 9,1 00:15:48 00:32:53
849 1927 Budnicka Anna   K14-29 319 00:00:20 06:35 9,1 00:16:56 00:32:54
850 1537 Staszyńska Katarzyna   K30-39 351 00:00:38 06:35 9,1 00:17:34 00:32:54
851 1900 Poznań Dorota   K30-39 352 00:00:17 06:35 9,1 00:16:58 00:32:55
852 664 Mazur Małgosia   K14-29 320 00:00:20 06:35 9,1 00:17:57 00:32:55
853 1917 Smyk-Stanirowska Alicja   K30-39 353 00:00:05 06:35 9,1 00:16:40 00:32:56
854 1025 Knol Agnieszka   K40-49 150 00:00:13 06:35 9,1 00:16:25 00:32:56
855 1026 Wyjadłowska Anna   K40-49 151 00:00:13 06:35 9,1 00:16:25 00:32:56
856 1515 Czechowicz Edyta   K40-49 152 00:00:09 06:35 9,1 00:16:12 00:32:56
857 470 Jastrzębska Paulina   K30-39 354 00:00:06 06:35 9,1 00:15:57 00:32:57
858 1571 Smolarska Dorota   K14-29 321 00:00:42 06:36 9,1 00:18:05 00:32:58
859 1505 Kleczkowska Ewa   K40-49 153 00:00:28 06:36 9,1 00:16:47 00:32:59
860 429 Ziemek Agata   K14-29 322 00:00:27 06:36 9,1 00:17:06 00:32:59
861 1297 Janik Daria   K14-29 323 00:00:35 06:36 9,1 00:17:43 00:32:59
862 1636 Gromala Julita   K14-29 324 00:00:32 06:36 9,1 00:17:23 00:33:00
863 1615 Krasińska Anna FA KORONA K30-39 355 00:00:04 06:36 9,1 00:16:16 00:33:00
864 1030 Urbańska-Krawczyk Izabela FAMILYFIT K50-59 23 00:00:32 06:36 9,1 00:17:10 00:33:01
865 1450 Ptasińska Iwona   K30-39 356 00:00:27 06:37 9,1 00:18:03 00:33:03
866 1499 Świercz Sylwia PTAK K30-39 357 00:00:27 06:37 9,1 00:18:03 00:33:03
867 1386 Jaworska Karolina   K14-29 325 00:00:28 06:37 9,1 00:16:33 00:33:04
868 1943 Jakubowska Sylwia   K14-29 326 00:00:54 06:37 9,1 00:17:19 00:33:04
869 75 Szulc Marta   K40-49 154 00:00:20 06:37 9,1 00:16:57 00:33:05
870 1603 Jarosz Kubieniec Amelia   K14-29 327 00:00:43 06:37 9,1 00:17:33 00:33:05
871 1529 Gacek Katarzyna   K14-29 328 00:00:10 06:37 9,1 00:15:42 00:33:05
872 593 Gulińska Karolina   K30-39 358 00:00:10 06:37 9,1 00:16:55 00:33:05
873 1538 Obal Alicja   K14-29 329 00:00:39 06:37 9,1 00:18:12 00:33:05
874 747 Muczyńska Anna   K30-39 359 00:00:41 06:37 9,1 00:17:33 00:33:07
875 207 Białobrzeska Wioletta 123LABS K40-49 155 00:00:45 06:38 9,1 00:17:40 00:33:08
876 1726 Wiak Ewa   K30-39 360 00:00:44 06:38 9 00:17:42 00:33:09
877 1915 Szukaj Izabela   K30-39 361 00:00:52 06:38 9 00:18:39 00:33:09
878 380 Piotrowska Marzena   K14-29 330 00:00:08 06:38 9 00:15:55 00:33:10
879 589 Pawińska-Lange Kamila POWER FITNESS K30-39 362 00:00:08 06:38 9 00:16:03 00:33:10
880 647 Szmelter Anna   K40-49 156 00:00:02 06:38 9 00:16:15 00:33:10
881 556 Kucharska Sylwia   K30-39 363 00:00:18 06:38 9 00:16:42 00:33:10
882 592 Małek Ewa POWER FITNESS OŁAWA K30-39 364 00:00:07 06:38 9 00:16:03 00:33:11
883 696 Kwarta Dorota   K30-39 365 00:00:53 06:38 9 00:18:45 00:33:11
884 1080 Górna Beata   K40-49 157 00:00:02 06:38 9 00:15:51 00:33:11
885 636 Książczyk Marta   K14-29 331 00:00:13 06:38 9 00:16:28 00:33:12
886 1816 Łowczy Katarzyna   K14-29 332 00:00:17 06:38 9 00:16:33 00:33:12
887 1799 Cieśla-Niechwiadowicz Aneta WROCŁAW MARATHON TEAM K30-39 366 00:00:12 06:39 9 00:16:28 00:33:13
888 994 Kowalska Katarzyna   K14-29 333 00:00:47 06:39 9 00:18:10 00:33:13
889 1812 Kollek Kamila   K14-29 334 00:00:23 06:39 9 00:16:42 00:33:13
890 1721 Mirosevic Anna WROCŁAW MARATHON TEAM K30-39 367 00:00:25 06:39 9 00:17:47 00:33:14
891 1607 Bartwińska Olimpia   K14-29 335 00:00:46 06:39 9 00:20:35 00:33:14
892 574 Charalambidu Elektra   K30-39 368 00:00:37 06:39 9 00:17:14 00:33:14
893 1188 Pietrykowska Paulina   K14-29 336 00:00:18 06:39 9 00:16:06 00:33:15
894 118 Pacanowska Maria   K30-39 369 00:00:33 06:39 9 00:17:33 00:33:15
895 304 Pyrkosz Barbara EUROIMMUN POLSKA K40-49 158 00:00:06 06:39 9 00:16:05 00:33:15
896 1950 Pioterek Małgorzata   K14-29 337 00:00:07 06:39 9 00:16:36 00:33:15
897 1219 Gajda Agnieszka   K14-29 338 00:00:17 06:39 9 00:17:05 00:33:15
898 395 Adasik Agata   K30-39 370 00:00:41 06:39 9 00:17:34 00:33:17
899 1652 Trznadel Mariola   K30-39 371 00:00:09 06:40 9 00:16:00 00:33:18
900 611 Kubiak Joanna POWER FITNES OŁAWA K40-49 159 00:00:09 06:40 9 00:16:37 00:33:19
901 1479 Grzelak Patrycja KOBIETY NA 5+ K30-39 372 00:00:16 06:40 9 00:16:46 00:33:19
902 1380 Piotrowicz Kamila KLUB GÓRSKI OLIMP AWF K14-29 339 00:00:40 06:40 9 00:18:04 00:33:19
903 452 Bałajda Joanna   K30-39 373 00:00:41 06:40 9 00:18:05 00:33:21
904 577 Orlak Paulina   K14-29 340 00:00:39 06:40 9 00:17:14 00:33:22
905 1800 Chaszczewicz Alicja   K14-29 341 00:00:35 06:40 9 00:17:17 00:33:22
906 733 Pazek Paulina   K14-29 342 00:00:37 06:41 9 00:17:18 00:33:23
907 1867 Śledzik Anna   K14-29 343 00:00:08 06:41 9 00:16:04 00:33:25
908 90 Henike Beata LOKALNY ROLNIK - ZDROWA ŻYWNOŚĆ K30-39 374 00:00:42 06:41 9 00:18:07 00:33:25
909 122 Żegleń Katarzyna   K14-29 344 00:00:11 06:41 9 00:16:39 00:33:26
910 885 Czajkowska Klaudia   K14-29 345 00:00:26 06:41 9 00:17:32 00:33:26
911 208 Lenart Justyna   K30-39 375 00:00:10 06:41 9 00:16:46 00:33:26
912 243 Herbuś Ewa   K30-39 376 00:00:23 06:41 9 00:16:57 00:33:26
913 232 Bechcicka Magdalena   K40-49 160 00:00:05 06:41 9 00:16:42 00:33:27
914 12 Aniszewska Weronika TEGES K14-29 346 00:00:14 06:41 9 00:16:56 00:33:27
915 1848 Młyńska Anna   K30-39 377 00:00:35 06:41 9 00:17:40 00:33:27
916 1122 Foks-Jakubowska Carmen   K30-39 378 00:00:50 06:41 9 00:18:43 00:33:27
917 197 Jaśko Magdalena   K30-39 379 00:00:37 06:42 9 00:17:01 00:33:28
918 481 Sztanderska Justyna KOMPANIA ELEKTRYCZNA K14-29 347 00:00:48 06:42 9 00:17:39 00:33:29
919 1617 Żach Joanna   K30-39 380 00:00:35 06:42 9 00:18:14 00:33:29
920 1624 Werner Magdalena   K40-49 161 00:00:35 06:42 9 00:18:15 00:33:29
921 10 Geremesz Napierała Katarzyna TEGES K40-49 162 00:00:13 06:42 9 00:16:56 00:33:29
922 744 Szubert Katarzyna   K14-29 348 00:00:16 06:42 9 00:17:00 00:33:30
923 451 Szkudłapska Kogut Magda IBM K30-39 381 00:00:53 06:42 9 00:18:48 00:33:30
924 743 Korcz Małgorzata   K40-49 163 00:00:15 06:42 9 00:17:00 00:33:31
925 524 Smolarczyk Anita   K40-49 164 00:00:12 06:42 8,9 00:16:27 00:33:32
926 784 Żydło-Narolska Sylwia   K40-49 165 00:00:12 06:42 8,9 00:16:27 00:33:32
927 262 Komaniecka Natalia   K30-39 382 00:00:05 06:43 8,9 00:16:09 00:33:33
928 907 Cierniewska Katarzyna   K14-29 349 00:00:48 06:43 8,9 00:18:10 00:33:33
929 1223 Mazurek Małgorzata CREDIT SUISSE (POLAND) SP. Z O.O. K30-39 383 00:00:48 06:43 8,9 00:18:36 00:33:33
930 257 Przysiężnik Aleksandra   K14-29 350 00:00:30 06:43 8,9 00:17:11 00:33:33
931 454 Oleszyńska Barbara   K30-39 384 00:00:52 06:43 8,9 00:18:48 00:33:34
932 1355 Skibińska Małgorzata   K30-39 385 00:00:07 06:43 8,9 00:16:19 00:33:34
933 1491 Gutszmit Anna   K60+ 4 00:00:32 06:43 8,9 00:17:16 00:33:34
934 1038 Kaszczyszyn Małgorzata   K14-29 351 00:00:33 06:43 8,9 00:17:57 00:33:34
935 1039 Kopryna Agnieszka   K14-29 352 00:00:33 06:43 8,9 00:17:57 00:33:34
936 276 Derwich Maria   K40-49 166 00:00:25 06:43 8,9 00:17:11 00:33:34
937 727 Tuligłowicz Anna   K30-39 386 00:00:24 06:43 8,9 00:16:58 00:33:35
938 1224 Bugała Katarzyna CREDIT SUISSE (POLAND) SP. Z O.O. K14-29 353 00:00:47 06:43 8,9 00:18:35 00:33:36
939 1156 Krygier Magdalena   K30-39 387 00:00:50 06:43 8,9 00:18:43 00:33:36
940 1142 Naróg Marta   K30-39 388 00:00:50 06:43 8,9 00:18:43 00:33:36
941 273 Jankowska Małgorzata   K30-39 389 00:00:24 06:43 8,9 00:17:15 00:33:36
942 270 Rybka Katarzyna   K30-39 390 00:00:42 06:43 8,9 00:18:20 00:33:36
943 167 Szynkarek Karolina   K30-39 391 00:00:42 06:43 8,9 00:18:20 00:33:36
944 1883 Budziak Agnieszka   K14-29 354 00:00:23 06:43 8,9 00:17:11 00:33:36
945 327 Łokuciejewska Anna   K14-29 355 00:00:21 06:43 8,9 00:17:07 00:33:37
946 1021 Cieślik Katarzyna   K14-29 356 00:00:54 06:43 8,9 00:18:24 00:33:37
947 1121 Piaskowska Alicja   K14-29 357 00:00:54 06:43 8,9 00:18:24 00:33:37
948 381 Manikowska Ilona   K14-29 358 00:00:32 06:44 8,9 00:17:15 00:33:38
949 1740 Zmaczyńska Magdalena   K30-39 392 00:00:17 06:44 8,9 00:17:05 00:33:38
950 1578 Bolek Edyta   K30-39 393 00:00:31 06:44 8,9 00:17:06 00:33:39
951 753 Ostafin Justyna   K30-39 394 00:00:20 06:44 8,9 00:16:26 00:33:40
952 962 Czaja Magdalena   K30-39 395 00:00:42 06:44 8,9 00:17:08 00:33:40
953 185 Dulęba Izabela   K40-49 167 00:00:51 06:44 8,9 00:17:50 00:33:40
954 1771 Kowalczyk Monika   K40-49 168 00:00:26 06:44 8,9 00:16:21 00:33:41
955 1889 Mazurkiewicz Edyta   K40-49 169 00:00:11 06:44 8,9 00:16:44 00:33:41
956 1668 Kozak Joanna   K14-29 359 00:00:32 06:44 8,9 00:17:35 00:33:41
957 1698 Pawełczyk Beata   K14-29 360 00:00:16 06:44 8,9 00:16:07 00:33:41
958 797 Bytner Katarzyna   K40-49 170 00:00:11 06:45 8,9 00:17:11 00:33:44
959 356 Kamińska Joanna   K14-29 361 00:00:10 06:45 8,9 00:16:50 00:33:44
960 1226 Bilińska Edyta   K40-49 171 00:00:28 06:45 8,9 00:18:05 00:33:44
961 251 Jasion Izabela   K30-39 396 00:00:43 06:45 8,9 00:17:23 00:33:45
962 1227 Sowa Joanna   K14-29 362 00:00:15 06:45 8,9 00:17:33 00:33:47
963 1549 Jakimiuk Dorota WROCLAW MARATHON TEAM K14-29 363 00:00:22 06:46 8,9 00:16:59 00:33:48
964 1295 Grabowska Ewelina   K30-39 397 00:00:47 06:46 8,9 00:17:52 00:33:48
965 248 Olender Ewa   K30-39 398 00:00:46 06:46 8,9 00:18:30 00:33:49
966 1117 Kruszewska Renata   K40-49 172 00:00:12 06:46 8,9 00:17:07 00:33:50
967 941 Regner-Mikluszka Anna   K40-49 173 00:00:54 06:46 8,9 00:17:36 00:33:51
968 1554 Leszkiewicz Iwona WROCLAW MARATHON TEAM K40-49 174 00:00:21 06:46 8,9 00:16:30 00:33:51
969 1882 Olek Magdalena   K14-29 364 00:00:23 06:46 8,9 00:17:11 00:33:51
970 1509 Moczarska Magdalena   K14-29 365 00:00:30 06:46 8,9 00:17:16 00:33:52
971 1979 Łuczak Monika   K30-39 399 00:00:28 06:47 8,8 00:17:21 00:33:54
972 300 Pohl Anna   K40-49 175 00:00:24 06:47 8,8 00:17:38 00:33:54
973 1894 Kwaśniewska Wiesława   K40-49 176 00:00:20 06:47 8,8 00:17:25 00:33:55
974 712 Kurek Maria URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO K14-29 366 00:00:39 06:47 8,8 00:18:14 00:33:55
975 982 Misiołek Monika   K30-39 400 00:00:30 06:47 8,8 00:18:25 00:33:55
976 401 Bojko Magdalena   K30-39 401 00:00:15 06:47 8,8 00:17:12 00:33:56
977 125 Nadzon Alla   K30-39 402 00:00:00 06:47 8,8 00:19:03 00:33:56
978 24 Woźniak Agata   K30-39 403 00:00:05 06:47 8,8 00:16:51 00:33:56
979 159 Szakiewicz Iwona   K40-49 177 00:00:49 06:47 8,8 00:18:47 00:33:56
980 680 Utkowska Nina   K14-29 367 00:00:45 06:47 8,8 00:18:15 00:33:57
981 1545 Olkiewicz Weronika -0 K14-29 368 00:00:10 06:48 8,8 00:16:05 00:33:58
982 880 Majchrzak Izabela   K40-49 178 00:00:31 06:48 8,8 00:18:08 00:33:59
983 1745 Śliwińska Beata   K14-29 369 00:00:52 06:48 8,8 00:19:02 00:33:59
984 417 Górnik Alicja   K30-39 404 00:00:43 06:48 8,8 00:18:35 00:33:59
985 1504 Tkaczyk Dagmara   K14-29 370 00:00:44 06:48 8,8 00:18:35 00:33:59
986 543 Szymczak Anna   K30-39 405 00:00:33 06:48 8,8 00:17:36 00:34:00
987 1822 Stawska Ewa BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K40-49 179 00:00:53 06:48 8,8 00:18:24 00:34:01
988 1517 Gabryś Agnieszka   K30-39 406 00:00:26 06:48 8,8 00:17:19 00:34:01
989 985 Radko Joanna   K30-39 407 00:00:30 06:48 8,8 00:18:16 00:34:01
990 698 Przydatek Agnieszka   K30-39 408 00:00:51 06:48 8,8 00:18:11 00:34:02
991 770 Staszczak Justyna   K30-39 409 00:00:51 06:48 8,8 00:18:11 00:34:02
992 52 Tarnowska Sylwia   K40-49 180 00:00:40 06:48 8,8 00:18:06 00:34:02
993 115 Mucha Edyta   K40-49 181 00:00:50 06:49 8,8 00:18:26 00:34:03
994 650 Chrzan Sylwia   K30-39 410 00:00:42 06:49 8,8 00:18:26 00:34:03
995 596 Bernacka Małgorzata   K14-29 371 00:00:19 06:49 8,8 00:17:05 00:34:04
996 812 Kozeko Anna   K14-29 372 00:00:19 06:49 8,8 00:17:05 00:34:04
997 1379 Maj Emilia   K30-39 411 00:00:48 06:49 8,8 00:18:01 00:34:05
998 1047 Samiliak Tetiana   K30-39 412 00:00:11 06:49 8,8 00:17:36 00:34:05
999 1082 Mrówka Anna   K14-29 373 00:00:38 06:49 8,8 00:18:48 00:34:05
1000 1986 Jawny Joanna   K14-29 374 00:00:54 06:49 8,8 00:19:40 00:34:05
1001 460 Białek Agnieszka   K30-39 413 00:00:47 06:49 8,8 00:18:11 00:34:06
1002 1000 Kulczyńska Katarzyna   K14-29 375 00:00:13 06:49 8,8 00:16:49 00:34:06
1003 1212 Piróg-Jaworska Agnieszka   K40-49 182 00:00:28 06:49 8,8 00:18:05 00:34:06
1004 732 Nowak Magdalena   K14-29 376 00:00:25 06:50 8,8 00:17:22 00:34:08
1005 682 Świtała Agnieszka   K30-39 414 00:00:36 06:50 8,8 00:18:43 00:34:08
1006 1744 Guzowska Jola   K30-39 415 00:00:28 06:50 8,8 00:17:01 00:34:09
1007 123 Ławnik Małgorzata   K40-49 183 00:00:22 06:50 8,8 00:17:36 00:34:09
1008 463 Ziolkowska Wiwiana   K40-49 184 00:00:45 06:50 8,8 00:18:23 00:34:10
1009 1648 Zakrzewska-Kotasa Karolina   K30-39 416 00:00:07 06:50 8,8 00:16:42 00:34:10
1010 1462 Słupecka Beata KOBIETY NA 5+ K40-49 185 00:00:12 06:50 8,8 00:17:26 00:34:10
1011 633 Sokolewicz Marta   K14-29 377 00:00:42 06:50 8,8 00:18:51 00:34:11
1012 503 Skotnicka Justyna   K30-39 417 00:00:38 06:50 8,8 00:17:37 00:34:12
1013 808 Sadowska Grażyna   K40-49 186 00:00:07 06:51 8,8 00:16:57 00:34:13
1014 224 Czekała Justyna   K14-29 378 00:00:48 06:51 8,8 00:18:59 00:34:15
1015 448 Wierszelis Anna   K30-39 418 00:00:25 06:51 8,8 00:16:56 00:34:16
1016 61 Cuber-Drozd Olga   K30-39 419 00:00:14 06:51 8,8 00:18:10 00:34:16
1017 88 Cuber-Gaik Patrycja   K30-39 420 00:00:14 06:51 8,8 00:18:10 00:34:16
1018 553 Bartoń Beata   K40-49 187 00:00:48 06:51 8,8 00:18:50 00:34:16
1019 461 Michurska Małgorzata   K30-39 421 00:00:48 06:51 8,8 00:18:50 00:34:16
1020 66 Zając Iwona   K50-59 24 00:00:31 06:51 8,8 00:17:55 00:34:17
1021 659 Gleń Alicja   K40-49 188 00:00:43 06:51 8,8 00:18:10 00:34:17
1022 1707 Drozdowska Anna   K40-49 189 00:00:36 06:52 8,7 00:18:02 00:34:18
1023 392 Sury-Wolniewicz Kamila KOBIETY NA 5+ K40-49 190 00:00:16 06:52 8,7 00:17:31 00:34:19
1024 256 Madej Magdalena FIT KLIMAT :) K40-49 191 00:00:43 06:52 8,7 00:18:09 00:34:20
1025 1271 Ciapała Aleksandra   K14-29 379 00:00:47 06:52 8,7 00:18:54 00:34:22
1026 495 Kuriata Helena   K30-39 422 00:00:19 06:53 8,7 00:17:44 00:34:24
1027 1354 Ciechanowska-Ciosk Katarzyna   K30-39 423 00:00:51 06:53 8,7 00:19:12 00:34:24
1028 1096 Pilińska Aleksandra   K14-29 380 00:00:42 06:53 8,7 00:18:45 00:34:24
1029 1916 Charuba Marta   K30-39 424 00:00:05 06:53 8,7 00:16:53 00:34:25
1030 1337 Oszczepalińska Oliwia   K14-29 381 00:00:27 06:53 8,7 00:17:51 00:34:25
1031 1085 Tumulka Alicja   K14-29 382 00:00:44 06:53 8,7 00:19:03 00:34:25
1032 886 Frączyk Marta   K14-29 383 00:00:29 06:53 8,7 00:17:54 00:34:26
1033 1172 Nocko Katarzyna   K30-39 425 00:00:14 06:53 8,7 00:17:35 00:34:27
1034 1101 Terepko Klaudia   K14-29 384 00:00:42 06:54 8,7 00:18:45 00:34:28
1035 1566 Żak Danuta   K30-39 426 00:00:14 06:54 8,7 00:17:35 00:34:28
1036 1070 Szewczyk Anna   K30-39 427 00:00:32 06:54 8,7 00:18:11 00:34:29
1037 1870 Zygmunt Magdalena   K14-29 385 00:00:21 06:54 8,7 00:17:55 00:34:29
1038 1710 Cybulak Agnieszka   K40-49 192 00:00:24 06:54 8,7 00:17:22 00:34:30
1039 1546 Lupa Beata AMATORSKO K40-49 193 00:00:28 06:54 8,7 00:17:29 00:34:30
1040 1577 Krzak Beata -0 K14-29 386 00:00:33 06:54 8,7 00:18:27 00:34:31
1041 674 Wojciechowska Justyna SKYROCKET JUSTYNA WOJCIECHOWSKA K30-39 428 00:00:32 06:54 8,7 00:18:01 00:34:32
1042 662 Frąc Elżbieta NIGHT RUNNERS GLIWICE K40-49 194 00:00:16 06:55 8,7 00:17:05 00:34:33
1043 517 Piechura Anna   K30-39 429 00:00:41 06:55 8,7 00:18:51 00:34:33
1044 274 Mazur Anna   K30-39 430 00:00:48 06:55 8,7 00:18:53 00:34:33
1045 1256 Siwochowicz Anna   K30-39 431 00:00:19 06:55 8,7 00:17:08 00:34:34
1046 1813 Bartoszek Marta   K30-39 432 00:00:53 06:55 8,7 00:17:55 00:34:34
1047 660 Grzegorzewska Magdalena BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA K30-39 433 00:00:30 06:55 8,7 00:17:54 00:34:34
1048 948 Haba Aleksandra   K14-29 387 00:00:18 06:55 8,7 00:17:47 00:34:35
1049 1864 Urbanska-Krawczyk Izabela   K50-59 25 00:00:34 06:55 8,7 00:18:06 00:34:36
1050 1560 Pic Wiktoria   K14-29 388 00:00:29 06:55 8,7 00:17:19 00:34:36
1051 282 Wilk Barbara   K30-39 434 00:00:44 06:55 8,7 00:18:22 00:34:36
1052 306 Buska Katarzyna EUROIMMUN POLSKA K30-39 435 00:00:06 06:55 8,7 00:16:12 00:34:37
1053 32 Karwat Sandra   K30-39 436 00:00:22 06:55 8,7 00:17:14 00:34:37
1054 1274 Deszczyńska Agnieszka   K40-49 195 00:00:29 06:55 8,7 00:17:46 00:34:37
1055 1041 Mazur Sylwia A.F.K. RAPORT SP. Z O.O. K40-49 196 00:00:49 06:56 8,7 00:18:04 00:34:38
1056 239 Bartkowiak Marta   K14-29 389 00:00:56 06:56 8,7 00:19:27 00:34:38
1057 984 Banaś Marta   K30-39 437 00:00:38 06:56 8,7 00:17:32 00:34:40
1058 983 Motała Marta   K14-29 390 00:00:28 06:56 8,7 00:18:12 00:34:40
1059 1795 Szefler Magdalena   K40-49 197 00:00:10 06:56 8,7 00:16:50 00:34:40
1060 667 Wajda Katarzyna SPELEOCLUB WROCŁAW K30-39 438 00:00:45 06:56 8,6 00:18:15 00:34:41
1061 1919 Marczewska Anna   K30-39 439 00:00:35 06:56 8,6 00:17:56 00:34:41
1062 1658 Horoś Anna   K30-39 440 00:00:30 06:56 8,6 00:18:20 00:34:42
1063 1052 Zinkiewicz Marzena   K40-49 198 00:00:08 06:57 8,6 00:17:08 00:34:43
1064 1807 Samol Jolanta   K30-39 441 00:00:45 06:57 8,6 00:18:43 00:34:43
1065 1794 Sierpina Weronika   K14-29 391 00:00:38 06:57 8,6 00:18:17 00:34:44
1066 105 Karauda Magdalena   K30-39 442 00:00:38 06:57 8,6 00:18:25 00:34:44
1067 1755 Żurakowska Magdalena   K40-49 199 00:00:08 06:57 8,6 00:17:08 00:34:44
1068 1851 Ślęzak Barbara   K30-39 443 00:00:44 06:57 8,6 00:18:43 00:34:44
1069 1783 Szołdruk Nikola   K14-29 392 00:00:31 06:57 8,6 00:17:53 00:34:47
1070 149 Jeniec Joanna   K14-29 393 00:00:24 06:58 8,6 00:18:14 00:34:48
1071 996 Budasz Mieczysława   K30-39 444 00:00:53 06:58 8,6 00:18:54 00:34:50
1072 325 Grzemska Agnieszka   K30-39 445 00:00:50 06:58 8,6 00:18:20 00:34:51
1073 645 Ambicka-Ciba Marzena ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU K50-59 26 00:00:07 06:58 8,6 00:16:48 00:34:51
1074 1602 Woźniczko Katarzyna   K40-49 200 00:00:55 06:58 8,6 00:19:15 00:34:52
1075 314 Rekowska-Matyja Kornela   K30-39 446 00:00:23 06:58 8,6 00:18:18 00:34:52
1076 1507 Marcinkowska Magda   K14-29 394 00:00:31 06:59 8,6 00:18:19 00:34:53
1077 411 Pagórska Katarzyna   K30-39 447 00:00:07 06:59 8,6 00:17:05 00:34:53
1078 326 Zińska-Dolina Anna   K30-39 448 00:00:37 06:59 8,6 00:18:05 00:34:54
1079 1673 Kaflowska-Nikolaus Malgorzata CS POALND K30-39 449 00:00:49 06:59 8,6 00:19:11 00:34:55
1080 1075 Dziekan Katarzyna   K14-29 395 00:00:31 06:59 8,6 00:18:31 00:34:57
1081 690 Kunicka Anna   K30-39 450 00:00:54 06:59 8,6 00:18:46 00:34:57
1082 630 Kukuć Izabela   K30-39 451 00:00:49 07:00 8,6 00:18:20 00:34:58
1083 1443 Pamuła Katarzyna   K30-39 452 00:00:30 07:00 8,6 00:17:45 00:34:58
1084 1918 Śpiewak Alina   K14-29 396 00:00:21 07:00 8,6 00:17:49 00:34:58
1085 1368 Bielat Anna   K14-29 397 00:00:20 07:00 8,6 00:17:49 00:34:59
1086 168 Liter Agnieszka   K30-39 453 00:00:17 07:00 8,6 00:17:32 00:35:00
1087 421 Kuncewicz Magdalena   K40-49 201 00:00:51 07:00 8,6 00:18:36 00:35:00
1088 1543 Kantecka Gabriela   K30-39 454 00:00:09 07:00 8,6 00:16:25 00:35:02
1089 1524 Turoń Alicja   K14-29 398 00:00:55 07:00 8,6 00:19:36 00:35:02
1090 337 Turoń Emilia   K30-39 455 00:00:55 07:00 8,6 00:19:36 00:35:02
1091 1247 Sztymelska Małgorzata   K14-29 399 00:00:30 07:01 8,6 00:18:41 00:35:03
1092 1081 Habasińska Agnieszka   K14-29 400 00:00:27 07:01 8,6 00:19:04 00:35:03
1093 1731 Urbanska Aleksandra   K30-39 456 00:00:52 07:01 8,6 00:19:16 00:35:03
1094 1395 Wójcik Agnieszka   K14-29 401 00:00:22 07:01 8,6 00:18:18 00:35:04
1095 532 Matejko Paulina   K14-29 402 00:00:30 07:01 8,6 00:18:08 00:35:04
1096 1303 Adamczewska Klaudia   K14-29 403 00:00:10 07:01 8,6 00:17:19 00:35:05
1097 1307 Klecha Malgorzata   K30-39 457 00:00:10 07:01 8,6 00:17:19 00:35:05
1098 315 Klepacka Bożena   K30-39 458 00:00:50 07:01 8,5 00:18:46 00:35:06
1099 302 Bajewska Wioletta BIEGAM DLA SIEBIE K40-49 202 00:00:52 07:01 8,5 00:19:37 00:35:06
1100 1678 Biernacka Małgorzata   K40-49 203 00:00:32 07:01 8,5 00:18:26 00:35:07
1101 726 Machowska Agnieszka ANITA TEAM K30-39 459 00:00:46 07:01 8,5 00:18:42 00:35:07
1102 1680 Kicińska Katarzyna   K40-49 204 00:00:31 07:02 8,5 00:18:26 00:35:08
1103 1840 Nowak Edyta   K30-39 460 00:00:35 07:02 8,5 00:18:18 00:35:09
1104 605 Kabzińska Hanna BIEGAM SOBIE. K40-49 205 00:00:27 07:02 8,5 00:17:51 00:35:10
1105 730 Pierkoś Alicja   K14-29 404 00:00:20 07:02 8,5 00:17:58 00:35:11
1106 729 Mazurkiewcz Marta   K30-39 461 00:00:23 07:02 8,5 00:17:56 00:35:12
1107 1649 Głodowska Dorota   K30-39 462 00:00:30 07:03 8,5 00:18:20 00:35:15
1108 240 Kujawińska Katarzyna   K40-49 206 00:00:56 07:03 8,5 00:19:27 00:35:16
1109 385 Kamińska Edyta   K40-49 207 00:00:32 07:03 8,5 00:17:35 00:35:17
1110 838 Krawczyk Paulina JADWIGA K30-39 463 00:00:36 07:03 8,5 00:18:24 00:35:17
1111 1942 Baranowska Arleta   K40-49 208 00:00:53 07:04 8,5 00:18:44 00:35:18
1112 861 Kmieć Kinga   K30-39 464 00:00:53 07:04 8,5 00:19:01 00:35:20
1113 675 Bryk Anna   K14-29 405 00:00:56 07:04 8,5 00:19:35 00:35:20
1114 992 Prawłocka Kasia   K30-39 465 00:00:44 07:04 8,5 00:18:29 00:35:20
1115 351 Tiahnybok Monika   K30-39 466 00:00:32 07:04 8,5 00:18:06 00:35:21
1116 673 Łuczak Judyta   K14-29 406 00:00:55 07:04 8,5 00:19:35 00:35:21
1117 1321 Gremblewska-Nowak Anna   K40-49 209 00:00:15 07:04 8,5 00:17:53 00:35:21
1118 870 Zińczuk Elżbieta   K14-29 407 00:00:30 07:04 8,5 00:17:44 00:35:22
1119 1779 Marszałek Justyna DRUŻYNA RAKOOBRONY K14-29 408 00:00:43 07:04 8,5 00:19:07 00:35:22
1120 1430 Maksym Anna   K30-39 467 00:00:29 07:05 8,5 00:18:45 00:35:23
1121 1596 Gamrat Małgorzata   K14-29 409 00:00:21 07:05 8,5 00:16:17 00:35:23
1122 1326 Kuraczycka Katarzyna RAKOOBRONA K30-39 468 00:00:43 07:05 8,5 00:18:57 00:35:23
1123 1164 Glińska Małgorzata RAKOOBRONA K14-29 410 00:00:43 07:05 8,5 00:19:07 00:35:23
1124 724 Rusin Małgorzata   K30-39 469 00:00:51 07:05 8,5 00:18:41 00:35:24
1125 1111 Stawarz Karolina WKS OLEŚNICZANKA K14-29 411 00:00:37 07:05 8,5 00:17:17 00:35:24
1126 520 Korba Iwona   K40-49 210 00:00:22 07:05 8,5 00:17:52 00:35:24
1127 1225 Kaźmierczak Katarzyna RAKOOBRONA K14-29 412 00:00:42 07:05 8,5 00:18:55 00:35:24
1128 1350 Bogacz Monika RAKOOBRONA K30-39 470 00:00:42 07:05 8,5 00:19:07 00:35:24
1129 997 Antoniak Magda   K14-29 413 00:00:29 07:05 8,5 00:18:33 00:35:25
1130 1921 Stoncel Barbara GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC K40-49 211 00:00:32 07:05 8,5 00:18:42 00:35:26
1131 1539 Trzcionka Anna   K30-39 471 00:00:09 07:05 8,5 00:16:58 00:35:26
1132 1370 Poberejko Agnieszka   K30-39 472 00:00:37 07:05 8,5 00:19:17 00:35:26
1133 1163 Trzeciak Dagmara   K14-29 414 00:00:38 07:05 8,5 00:18:55 00:35:27
1134 1544 Sztandera Ewa   K30-39 473 00:00:09 07:05 8,5 00:16:58 00:35:27
1135 1365 Kozłowska Katarzyna RAKOOBRONA K14-29 415 00:00:38 07:06 8,5 00:19:06 00:35:28
1136 1385 Rosiński Mateusz   Mopen 7 00:00:37 07:06 8,5 00:19:17 00:35:28
1137 1567 Pawlaczek Ewa   K14-29 416 00:00:27 07:06 8,5 00:18:42 00:35:29
1138 1786 Frydlewicz Malwina   K30-39 474 00:00:13 07:06 8,5 00:17:11 00:35:29
1139 1404 Czyżewska Małgorzata   K30-39 475 00:00:43 07:06 8,5 00:19:19 00:35:30
1140 931 Cukier Katarzyna   K14-29 417 00:00:28 07:06 8,4 00:18:23 00:35:31
1141 1406 Jen Elżbieta   K30-39 476 00:00:43 07:06 8,4 00:19:19 00:35:32
1142 1858 Fidler Izabela   K30-39 477 00:00:25 07:06 8,4 00:18:15 00:35:32
1143 442 Stańczyk-Horler Magdalena   K40-49 212 00:00:29 07:07 8,4 00:18:34 00:35:33
1144 936 Obuchowska Roksana   K14-29 418 00:00:31 07:07 8,4 00:18:23 00:35:33
1145 1468 Kakowska Agnieszka KOBIETY NA 5+ K30-39 478 00:00:12 07:07 8,4 00:17:22 00:35:35
1146 497 Szczypińska Milena   K14-29 419 00:00:19 07:07 8,4 00:18:49 00:35:35
1147 903 Orchowicz Gabriela   K30-39 479 00:00:29 07:07 8,4 00:18:34 00:35:35
1148 1580 Kazało Karolina   K40-49 213 00:00:31 07:07 8,4 00:18:40 00:35:36
1149 1100 Millan Ramirez Ginneth   K14-29 420 00:00:43 07:07 8,4 00:18:25 00:35:36
1150 1099 Schmidt Ameerah   K14-29 421 00:00:43 07:07 8,4 00:18:25 00:35:36
1151 2 Bola-Kowalów Beata   K40-49 214 00:00:15 07:07 8,4 00:17:54 00:35:37
1152 1457 Żarska Katarzyna KOBIETY NA 5+ K30-39 480 00:00:07 07:08 8,4 00:17:17 00:35:38
1153 1909 Woroch Agata ZKLUCZYKIEM K14-29 422 00:00:40 07:08 8,4 00:18:43 00:35:38
1154 1378 Banaszek Jolanta   K30-39 481 00:00:53 07:08 8,4 00:19:02 00:35:38
1155 1907 Piskorska Emilia   K14-29 423 00:00:21 07:08 8,4 00:17:11 00:35:38
1156 1058 Dubińska Joanna HOTEL SOFITEL K30-39 482 00:00:10 07:08 8,4 00:17:32 00:35:39
1157 254 Szostak-Bal Katarzyna   K30-39 483 00:00:22 07:08 8,4 00:17:55 00:35:40
1158 1059 Beńko Patrycja HOTEL SOFITEL K14-29 424 00:00:10 07:08 8,4 00:17:31 00:35:40
1159 255 Michalska-Miłek Natalia   K30-39 484 00:00:23 07:08 8,4 00:18:23 00:35:40
1160 1650 Stoczkowska Sonia   K14-29 425 00:00:51 07:08 8,4 00:19:24 00:35:41
1161 817 Giblak Agnieszka   K30-39 485 00:00:17 07:08 8,4 00:17:58 00:35:41
1162 960 Frąckiewicz Magdalena INFOSYS CONSULTING K14-29 426 00:00:12 07:08 8,4 00:18:05 00:35:42
1163 1937 Golaś Natalia ANITA TEAM K30-39 486 00:00:46 07:08 8,4 00:19:26 00:35:42
1164 1065 Majdziak Dorota ANITA TEAM K30-39 487 00:00:46 07:08 8,4 00:19:26 00:35:42
1165 1306 Patrzyk-Sperzyńska Anna REKINY K30-39 488 00:00:29 07:09 8,4 00:18:43 00:35:44
1166 1074 Marciniak Dominika   K14-29 427 00:00:28 07:09 8,4 00:18:04 00:35:45
1167 649 Dziekan Katarzyna ANTON TEAM K30-39 489 00:00:25 07:09 8,4 00:18:53 00:35:45
1168 958 Kruczewska Eliza   K14-29 428 00:00:12 07:09 8,4 00:18:05 00:35:45
1169 1837 Gajda Zuzanna   K14-29 429 00:00:44 07:09 8,4 00:19:03 00:35:45
1170 1471 Wieczorek Klaudia KOBIETY NA 5+ K14-29 430 00:00:15 07:09 8,4 00:18:43 00:35:46
1171 1905 Biernat Estera   K14-29 431 00:00:20 07:09 8,4 00:18:47 00:35:47
1172 1946 Drohomirecka Adrianna   K14-29 432 00:00:20 07:09 8,4 00:18:47 00:35:47
1173 1061 Kubicz Katarzyna   K14-29 433 00:00:32 07:10 8,4 00:18:04 00:35:49
1174 1421 Talarska Dorota   K14-29 434 00:00:22 07:10 8,4 00:18:50 00:35:50
1175 1472 Gładosz Renata KOBIETY NA 5+ K30-39 490 00:00:15 07:10 8,4 00:18:42 00:35:51
1176 1278 Gonera Ola   K14-29 435 00:00:42 07:11 8,4 00:19:22 00:35:53
1177 816 Trebenda Małgorzata   K50-59 27 00:00:15 07:11 8,4 00:18:08 00:35:54
1178 1281 Wybieralska Magdalena   K14-29 436 00:00:41 07:11 8,4 00:19:22 00:35:54
1179 74 Siwak Dorota   K14-29 437 00:00:43 07:11 8,4 00:18:23 00:35:55
1180 322 Szewczuk Ewelina   K30-39 491 00:00:47 07:11 8,3 00:18:57 00:35:56
1181 1712 Schubertova Julia   K30-39 492 00:00:28 07:11 8,3 00:18:35 00:35:57
1182 1718 Wolańska Ilona   K14-29 438 00:00:28 07:11 8,3 00:18:35 00:35:57
1183 443 Zając Monika   K14-29 439 00:00:23 07:12 8,3 00:18:13 00:35:58
1184 419 Jurga Marta   K14-29 440 00:00:23 07:12 8,3 00:18:33 00:35:58
1185 616 Cieśla Renata AMATOR BBL K30-39 493 00:00:45 07:12 8,3 00:18:37 00:35:58
1186 1719 Ocetkiewicz Beata   K30-39 494 00:00:44 07:12 8,3 00:19:14 00:35:58
1187 1487 Perkowska Izabela KOBIETY NA 5+ K40-49 215 00:00:15 07:12 8,3 00:18:42 00:35:59
1188 1208 Wojtyna Karolina   K14-29 441 00:00:33 07:12 8,3 00:19:00 00:36:00
1189 1936 Bekier Małgorzata   K30-39 495 00:00:08 07:12 8,3 00:18:11 00:36:01
1190 757 Rynkiewicz Alicja   K30-39 496 00:00:43 07:12 8,3 00:18:14 00:36:01
1191 779 Olszowska Magdalena   K14-29 442 00:00:18 07:12 8,3 00:18:49 00:36:01
1192 1722 Mirosević Grażyna VOTUM S.A. K50-59 28 00:00:40 07:12 8,3 00:18:20 00:36:02
1193 285 Stasieńko Aleksandra   K14-29 443 00:00:48 07:12 8,3 00:19:07 00:36:02
1194 482 Zapała Michał   Mopen 8 00:00:48 07:12 8,3 00:19:07 00:36:02
1195 1004 Jańska Ewa WATAHA K30-39 497 00:00:34 07:13 8,3 00:17:57 00:36:04
1196 1595 Przewoźniak Alicja   K30-39 498 00:00:40 07:13 8,3 00:18:47 00:36:04
1197 1768 Witkowska Katarzyna PARK RUN K14-29 444 00:00:43 07:13 8,3 00:18:44 00:36:05
1198 1825 Nawrot Edyta   K40-49 216 00:00:45 07:13 8,3 00:19:00 00:36:05
1199 1973 Markuszewski Mateusz DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM GINEKOLOGII Mopen 9 00:00:54 07:13 8,3 00:18:12 00:36:07
1200 1318 Pełechaty Agnieszka   K30-39 499 00:00:39 07:13 8,3 00:18:27 00:36:07
1201 1229 Oborska Katarzyna   K40-49 217 00:00:48 07:14 8,3 00:19:00 00:36:08
1202 298 Okońska Natalia   K30-39 500 00:00:45 07:14 8,3 00:19:14 00:36:09
1203 1701 Senyszyn Anna   K40-49 218 00:00:48 07:14 8,3 00:19:15 00:36:09
1204 1198 Kapla Wiktoria   K14-29 445 00:00:42 07:14 8,3 00:18:42 00:36:10
1205 1448 Dobrogowska Violetta   K40-49 219 00:00:36 07:14 8,3 00:18:43 00:36:10
1206 1316 Popardowska Marlena   K30-39 501 00:00:44 07:14 8,3 00:19:14 00:36:10
1207 1689 Kloczkowska Marta   K14-29 446 00:00:18 07:14 8,3 00:17:27 00:36:10
1208 1924 Swiatowa Agnieszka MAMASITAS K30-39 502 00:00:19 07:14 8,3 00:18:31 00:36:11
1209 1166 Wypych Gabriela   K14-29 447 00:00:51 07:14 8,3 00:18:19 00:36:12
1210 1975 Wiśniewska Paula   K14-29 448 00:00:52 07:15 8,3 00:18:59 00:36:15
1211 271 Rusiniak Dorota KANTAR MEDIA K40-49 220 00:00:34 07:16 8,3 00:17:57 00:36:19
1212 760 Mijas Anna   K14-29 449 00:00:32 07:16 8,3 00:18:43 00:36:19
1213 563 Zimowska Martyna   K14-29 450 00:00:51 07:16 8,3 00:19:20 00:36:19
1214 894 Macierzyńska Danuta   K30-39 503 00:00:51 07:16 8,3 00:19:43 00:36:19
1215 242 Bartkowiak Michał   Mopen 10 00:00:56 07:16 8,3 00:19:27 00:36:19
1216 758 Stachurska Magdalena   K14-29 451 00:00:31 07:16 8,3 00:18:43 00:36:20
1217 600 Zator Aleksandra   K14-29 452 00:00:50 07:16 8,3 00:19:20 00:36:20
1218 879 Naziębło Katarzyna   K30-39 504 00:00:17 07:16 8,3 00:18:09 00:36:21
1219 1217 Wojczyk Dominika A.F.K. RAPORT SP. Z O.O. K14-29 453 00:00:26 07:16 8,3 00:18:40 00:36:21
1220 409 Oremek Marta   K14-29 454 00:00:33 07:16 8,2 00:19:29 00:36:22
1221 453 Piotrowska Justyna   K14-29 455 00:00:30 07:17 8,2 00:17:54 00:36:23
1222 214 Małkowska Marzena   K50-59 29 00:00:44 07:17 8,2 00:18:55 00:36:25
1223 888 Świercz Anna   K30-39 505 00:00:37 07:17 8,2 00:18:26 00:36:26
1224 53 Mach Agnieszka   K40-49 221 00:00:35 07:17 8,2 00:18:38 00:36:26
1225 1831 Popko-Górska Marta VOLVO POLSKA K40-49 222 00:00:32 07:17 8,2 00:18:58 00:36:26
1226 1510 Spyrka Agnieszka   K30-39 506 00:00:23 07:17 8,2 00:18:39 00:36:27
1227 1932 Maślak Maria   K30-39 507 00:00:19 07:18 8,2 00:17:54 00:36:29
1228 1396 Piaskowska Monika   K40-49 223 00:00:28 07:18 8,2 00:18:56 00:36:29
1229 1934 Lewandowska Olimpia   K40-49 224 00:00:20 07:18 8,2 00:17:57 00:36:29
1230 765 Sobczak Aleksandra   K14-29 456 00:00:26 07:18 8,2 00:18:43 00:36:30
1231 127 Gawlik Anna   K30-39 508 00:00:35 07:18 8,2 00:19:10 00:36:31
1232 507 Wiśniewska Ewa   K30-39 509 00:00:35 07:18 8,2 00:21:49 00:36:31
1233 1647 Duziak Małgorzata   K14-29 457 00:00:44 07:18 8,2 00:19:26 00:36:32
1234 116 Jakóbiak Agnieszka   K40-49 225 00:00:34 07:18 8,2 00:19:02 00:36:32
1235 1904 Kosterska Joanna   K14-29 458 00:00:26 07:19 8,2 00:18:41 00:36:33
1236 1640 Janiczek Joanna   K40-49 226 00:00:26 07:19 8,2 00:18:25 00:36:34
1237 1733 Kołodziej Gabriela DOTTORI CORRONO OPOLE K40-49 227 00:00:17 07:19 8,2 00:18:29 00:36:34
1238 1878 Kuba Ewa   K30-39 510 00:00:51 07:19 8,2 00:19:16 00:36:34
1239 606 Kołodziej Magdalena NEUROAKTIV K40-49 228 00:00:35 07:19 8,2 00:19:10 00:36:35
1240 980 Stempin Sylwia   K14-29 459 00:00:10 07:19 8,2 00:17:48 00:36:36
1241 1285 Nogawica Alicja   K30-39 511 00:00:48 07:19 8,2 00:19:25 00:36:37
1242 1761 Olszewska Kamila   K30-39 512 00:00:45 07:20 8,2 00:19:13 00:36:38
1243 572 Gawrońska Justyna   K14-29 460 00:00:20 07:20 8,2 00:17:16 00:36:38
1244 117 Kupis Jolanta ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH K50-59 30 00:00:20 07:20 8,2 00:18:56 00:36:39
1245 1778 Żurek Anna   K40-49 229 00:00:50 07:20 8,2 00:19:38 00:36:41
1246 1067 Olender Marta   K30-39 513 00:00:04 07:20 8,2 00:17:51 00:36:41
1247 1057 Janicka Bożena HOTEL SOFITEL K40-49 230 00:00:47 07:21 8,2 00:20:01 00:36:43
1248 333 Pawłowska Monika   K30-39 514 00:00:15 07:21 8,2 00:17:54 00:36:43
1249 625 Wiśnik Kinga   K40-49 231 00:00:34 07:21 8,2 00:18:10 00:36:44
1250 787 Czajkowska Paulina   K14-29 461 00:00:38 07:21 8,2 00:18:59 00:36:45
1251 1694 Jurak Kamila KŁODZKOPRZYTWIERDZABIEGANIE K30-39 515 00:00:53 07:21 8,2 00:19:22 00:36:46
1252 11 Wróbel Dorota   K40-49 232 00:00:15 07:21 8,2 00:17:54 00:36:46
1253 853 Tomaka Aleksandra KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K30-39 516 00:00:52 07:21 8,2 00:19:21 00:36:47
1254 998 Homa Marta KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K30-39 517 00:00:52 07:21 8,2 00:19:23 00:36:47
1255 969 Machniewska Justyna   K30-39 518 00:00:21 07:21 8,2 00:18:25 00:36:47
1256 1714 Słocińska Jolanta KŁODZKOPRZYTWIERDZABIEGANIE K30-39 519 00:00:51 07:22 8,2 00:19:22 00:36:48
1257 1011 Michalska Agnieszka KŁODZKOPRZYTWIERDZABIEGANIE K40-49 233 00:00:52 07:22 8,2 00:19:23 00:36:48
1258 1357 Cieplik Dorota RÓŻOWE PANTERY K30-39 520 00:00:36 07:22 8,1 00:19:19 00:36:50
1259 1702 Duraj Anna KŁODZKOPRZYTWIERDZABIEGANIE K30-39 521 00:00:50 07:22 8,1 00:19:22 00:36:50
1260 841 Wnuk Katarzyna KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K40-49 234 00:00:50 07:22 8,1 00:19:22 00:36:50
1261 1193 Ardziaka Lizaveta   K14-29 462 00:00:52 07:22 8,1 00:19:24 00:36:50
1262 1102 Ficek Katarzyna   K14-29 463 00:00:52 07:22 8,1 00:19:25 00:36:50
1263 708 Salamon Karolina RÓŻOWE PANTERY K40-49 235 00:00:35 07:22 8,1 00:19:18 00:36:51
1264 1804 Bienias-Nowak Marta   K30-39 522 00:00:34 07:22 8,1 00:19:08 00:36:52
1265 1169 Guziołek Jola   K50-59 31 00:00:27 07:22 8,1 00:19:13 00:36:52
1266 707 Winiarska Barbara RÓŻOWE PANTERY K40-49 236 00:00:35 07:22 8,1 00:19:18 00:36:52
1267 1062 Duchińska Izabela D&D TEAM K40-49 237 00:00:24 07:23 8,1 00:18:33 00:36:54
1268 249 Olender Kamila   K30-39 523 00:00:49 07:23 8,1 00:18:51 00:36:54
1269 745 Krzykawska Urszula   K40-49 238 00:00:49 07:23 8,1 00:19:15 00:36:54
1270 612 Żołądź Magdalena   K30-39 524 00:00:49 07:23 8,1 00:19:18 00:36:54
1271 1670 Malasiewicz Małgorzata   K30-39 525 00:00:38 07:23 8,1 00:19:16 00:36:55
1272 450 Fischer Magdalena IBM K30-39 526 00:00:40 07:23 8,1 00:18:26 00:36:55
1273 146 Antończyk Agnieszka   K30-39 527 00:00:52 07:23 8,1 00:19:46 00:36:56
1274 587 Rzeplińska Klaudia   K14-29 464 00:00:50 07:23 8,1 00:19:35 00:36:56
1275 1514 Brzosko Ewa -0 K30-39 528 00:00:38 07:23 8,1 00:18:55 00:36:57
1276 1534 Warzyńska Magdalena -0 K30-39 529 00:00:38 07:23 8,1 00:18:55 00:36:57
1277 529 Owczarek Amelia   K14-29 465 00:00:49 07:23 8,1 00:19:34 00:36:57
1278 585 Piech Katarzyna   K40-49 239 00:00:07 07:23 8,1 00:18:06 00:36:57
1279 695 Wierzbińska Paulina   K14-29 466 00:00:45 07:24 8,1 00:19:24 00:36:58
1280 501 Choma Dorota   K40-49 240 00:00:06 07:24 8,1 00:18:06 00:36:58
1281 582 Doroszuk Ewa   K50-59 32 00:00:06 07:24 8,1 00:18:06 00:36:58
1282 1682 Tomczyk Monika   K30-39 530 00:00:38 07:24 8,1 00:19:16 00:36:59
1283 1732 Kozioł Aleksandra   K30-39 531 00:00:33 07:24 8,1 00:18:40 00:36:59
1284 1496 Dydo Kasia   K30-39 532 00:00:34 07:24 8,1 00:18:36 00:37:00
1285 1672 Jankowska Aleksandra   K30-39 533 00:00:39 07:24 8,1 00:19:16 00:37:02
1286 523 Korkuś Joanna   K30-39 534 00:00:35 07:24 8,1 00:18:49 00:37:02
1287 1611 Wolska Małgorzata   K40-49 241 00:00:46 07:24 8,1 00:19:27 00:37:02
1288 666 Lechniuk Joanna   K14-29 467 00:00:50 07:25 8,1 00:19:41 00:37:04
1289 1055 Feliszek Anna D&D TEAM K40-49 242 00:00:24 07:25 8,1 00:18:53 00:37:04
1290 1173 Charemska Marika   K14-29 468 00:00:30 07:25 8,1 00:19:16 00:37:04
1291 1175 Pawlak Kinga CTL MEDIA K14-29 469 00:00:30 07:25 8,1 00:19:16 00:37:04
1292 1056 Grzebny Dorota HOTEL SOFITEL K30-39 535 00:00:47 07:25 8,1 00:20:01 00:37:05
1293 20 Baszczyńska Barbara   K50-59 33 00:00:41 07:25 8,1 00:18:23 00:37:05
1294 1629 Karpowicz Kinga   K14-29 470 00:00:18 07:25 8,1 00:18:16 00:37:07
1295 1264 Wożgin Joanna   K14-29 471 00:00:18 07:26 8,1 00:18:16 00:37:08
1296 1557 Piorun Joanna   K14-29 472 00:00:47 07:26 8,1 00:19:34 00:37:08
1297 1568 Pochmara Marta   K14-29 473 00:00:47 07:26 8,1 00:19:34 00:37:08
1298 1561 Pochmara Monika   K14-29 474 00:00:47 07:26 8,1 00:19:34 00:37:08
1299 1569 Nybo Vibeke   K14-29 475 00:00:36 07:26 8,1 00:19:52 00:37:08
1300 1621 Varegg Mathilde   K14-29 476 00:00:36 07:26 8,1 00:19:52 00:37:08
1301 1010 Fąfara Marta   K30-39 536 00:00:08 07:26 8,1 00:18:39 00:37:11
1302 1003 Ratajczak Agata   K14-29 477 00:00:08 07:26 8,1 00:18:40 00:37:11
1303 981 Szczepaniak Dominika   K30-39 537 00:00:39 07:26 8,1 00:19:06 00:37:11
1304 979 Pochylska Justyna   K30-39 538 00:00:39 07:26 8,1 00:19:06 00:37:12
1305 977 Powązka Katarzyna DESIGN SQUARE K30-39 539 00:00:39 07:26 8,1 00:19:06 00:37:12
1306 1002 Koczur-Miedziejko Magdalena   K40-49 243 00:00:15 07:27 8,1 00:18:18 00:37:14
1307 1389 Lenczkiewicz Beata   K50-59 34 00:00:42 07:27 8,1 00:19:20 00:37:16
1308 1120 Korczowska Magdalena MAMOTOTO K30-39 540 00:00:49 07:27 8,1 00:19:15 00:37:16
1309 1890 Kuźmicka Marta   K30-39 541 00:00:18 07:28 8 00:18:32 00:37:22
1310 1951 Balwierczak Agnieszka   K14-29 478 00:00:01 07:29 8 00:18:09 00:37:23
1311 1665 Butryn Karolina B-TEAM K14-29 479 00:00:53 07:29 8 00:20:18 00:37:23
1312 867 Urbańska Barbara   K50-59 35 00:00:28 07:29 8 00:19:17 00:37:23
1313 1788 Kozłowska Alicja   K14-29 480 00:00:30 07:29 8 00:18:59 00:37:26
1314 281 Chabasińska Sylwia   K14-29 481 00:00:44 07:29 8 00:18:36 00:37:26
1315 1551 Dąbrowska Natalia   K14-29 482 00:00:30 07:29 8 00:18:59 00:37:27
1316 537 Martynowska Lidia   K30-39 542 00:00:23 07:29 8 00:18:25 00:37:27
1317 665 Wójcik Anna   K14-29 483 00:00:35 07:30 8 00:18:54 00:37:28
1318 739 Kućko Ewelina   K14-29 484 00:00:34 07:30 8 00:18:53 00:37:29
1319 345 Siatkowska Justyna   K14-29 485 00:00:47 07:30 8 00:19:31 00:37:29
1320 1356 Kamradek Sabina   K14-29 486 00:00:15 07:30 8 00:18:20 00:37:29
1321 834 Młynarczyk Magdalena   K14-29 487 00:00:12 07:30 8 00:18:05 00:37:31
1322 1519 Jasiukiewicz Marta   K14-29 488 00:00:26 07:30 8 00:19:01 00:37:32
1323 580 Kielan Ewelina   K30-39 543 00:00:42 07:30 8 00:19:16 00:37:32
1324 121 Olenderek Maria ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 K30-39 544 00:00:42 07:30 8 00:19:16 00:37:32
1325 570 Neumann Kamila   K14-29 489 00:00:44 07:31 8 00:19:49 00:37:33
1326 1018 Podżus Ania   K14-29 490 00:00:36 07:31 8 00:19:39 00:37:36
1327 1020 Stęchła Anna   K14-29 491 00:00:36 07:31 8 00:19:39 00:37:36
1328 292 Ginter Alesandra   K14-29 492 00:00:52 07:32 8 00:19:50 00:37:38
1329 1618 Graf-Góral Aleksandra   K40-49 244 00:00:28 07:32 8 00:19:01 00:37:39
1330 324 Blichert Anna   K30-39 545 00:00:51 07:32 8 00:19:31 00:37:40
1331 51 Bzymek-Sawicka Paulina   K14-29 493 00:00:48 07:32 8 00:19:30 00:37:41
1332 1332 Butryn Dorota B -TEAM K30-39 546 00:00:53 07:32 8 00:20:18 00:37:41
1333 1604 Kiczka Beata   K40-49 245 00:00:51 07:33 8 00:19:33 00:37:43
1334 990 Czarnota Agnieszka   K30-39 547 00:00:53 07:33 7,9 00:20:29 00:37:45
1335 102 Ganowska-Mikrut Elżbieta   K40-49 246 00:00:30 07:33 7,9 00:19:33 00:37:45
1336 641 Czarnota Elżbieta   K40-49 247 00:00:37 07:33 7,9 00:19:53 00:37:45
1337 871 Grycz Anna   K30-39 548 00:00:37 07:33 7,9 00:19:53 00:37:45
1338 147 Guździoł Żaneta   K14-29 494 00:00:15 07:33 7,9 00:18:22 00:37:46
1339 908 Marecka Monika   K14-29 495 00:00:15 07:33 7,9 00:18:22 00:37:46
1340 1186 Zapolna Ewa   K40-49 248 00:00:49 07:33 7,9 00:19:51 00:37:47
1341 1646 Karwala Aleksandra   K14-29 496 00:00:22 07:34 7,9 00:19:13 00:37:48
1342 1185 Noczyńska Magdalena   K40-49 249 00:00:48 07:34 7,9 00:19:45 00:37:48
1343 1830 Łuszczyńska Maria VOLVO POLSKA K40-49 250 00:00:15 07:34 7,9 00:19:03 00:37:49
1344 1183 Piórek Aneta   K40-49 251 00:00:48 07:34 7,9 00:19:50 00:37:49
1345 635 Sutor-Ziemba Marta ANTON TEAM K30-39 549 00:00:27 07:34 7,9 00:19:22 00:37:50
1346 1558 Frysiak Grażyna   K30-39 550 00:00:26 07:34 7,9 00:19:13 00:37:51
1347 1181 Kramarz Joanna   K40-49 252 00:00:46 07:34 7,9 00:19:51 00:37:51
1348 1165 Nowak Barbara   K40-49 253 00:00:46 07:34 7,9 00:19:51 00:37:51
1349 1661 Lasota Ania   K14-29 497 00:00:39 07:35 7,9 00:20:07 00:37:53
1350 335 Ksok Krystyna TRENUJ Z NAMI K50-59 36 00:00:41 07:35 7,9 00:19:07 00:37:53
1351 1699 Kwiecińska-Skarbek Irmina   K30-39 551 00:00:31 07:35 7,9 00:19:13 00:37:54
1352 1237 Milewska Izabela . K30-39 552 00:00:30 07:35 7,9 00:19:12 00:37:55
1353 995 Pleśnar Adriana   K30-39 553 00:00:39 07:35 7,9 00:19:34 00:37:57
1354 1985 Jawny Julia   K30-39 554 00:00:54 07:36 7,9 00:19:40 00:37:59
1355 2005 Mazur Małgorzata KOBIETY NA 5+ K40-49 254 00:00:11 07:36 7,9 00:18:38 00:38:02
1356 671 Zapadka Joanna   K30-39 555 00:00:14 07:36 7,9 00:18:54 00:38:02
1357 1313 Zapadka Tomasz TRT Mopen 11 00:00:14 07:36 7,9 00:18:54 00:38:02
1358 1304 Chorzepa Ewelina   K30-39 556 00:00:23 07:37 7,9 00:19:21 00:38:03
1359 1109 Kolano Monika   K40-49 255 00:00:23 07:37 7,9 00:19:21 00:38:03
1360 934 Kaczmarek Joanna   K30-39 557 00:00:42 07:37 7,9 00:19:49 00:38:03
1361 44 Jarosz Joanna   K14-29 498 00:00:44 07:37 7,9 00:19:45 00:38:04
1362 935 Czajkowska Dorota   K50-59 37 00:00:42 07:37 7,9 00:19:49 00:38:04
1363 1793 Gacia Joanna   K30-39 558 00:00:33 07:37 7,9 00:19:40 00:38:04
1364 1114 Zielińska Bożena ZUMBA K50-59 38 00:00:18 07:38 7,9 00:18:56 00:38:08
1365 632 Balawajder Agata POWER FITNESS K50-59 39 00:00:08 07:38 7,9 00:18:42 00:38:10
1366 1832 Prokhach Oleksandra VOLVO POLSKA K14-29 499 00:00:46 07:38 7,9 00:19:46 00:38:10
1367 1439 Badura Anna   K30-39 559 00:00:05 07:38 7,9 00:19:08 00:38:12
1368 1429 Bilińska Kamila   K14-29 500 00:00:28 07:39 7,8 00:19:24 00:38:16
1369 490 Wołczek Joanna   K30-39 560 00:00:36 07:39 7,8 00:19:26 00:38:16
1370 1483 Skrzynecka Justyna KOBIETY NA 5+ K30-39 561 00:00:11 07:39 7,8 00:18:37 00:38:17
1371 1215 Jaworska Hanna Maria   K14-29 501 00:00:28 07:39 7,8 00:19:24 00:38:17
1372 491 Pawłowicz Elżbieta   K50-59 40 00:00:35 07:39 7,8 00:19:27 00:38:17
1373 1329 Pochopień Aleksandra   K40-49 256 00:00:03 07:40 7,8 00:18:57 00:38:19
1374 1333 Rawecka Aneta THE WORLD GAMES 2017 K30-39 562 00:00:51 07:40 7,8 00:19:27 00:38:20
1375 1135 Zapotoczny-Wydro Natalia   K30-39 563 00:00:46 07:40 7,8 00:21:20 00:38:20
1376 656 Kukuć Aleksandra   K14-29 502 00:00:50 07:40 7,8 00:18:39 00:38:21
1377 1612 Rychter Joanna   K30-39 564 00:00:46 07:41 7,8 00:19:12 00:38:26
1378 216 Jankowska Magdalena   K30-39 565 00:00:12 07:41 7,8 00:18:57 00:38:27
1379 1076 Holweg Kinga BIEGAMY WE WROCŁAWIU K30-39 566 00:00:12 07:42 7,8 00:19:06 00:38:29
1380 18 Szwacińska Izabela   K14-29 503 00:00:44 07:42 7,8 00:19:43 00:38:32
1381 836 Lorencik - Ilska Beata   K50-59 41 00:00:44 07:43 7,8 00:19:44 00:38:33
1382 774 Mielnik Malgorzata   K30-39 567 00:00:36 07:43 7,8 00:19:35 00:38:34
1383 1990 Przybyłek Magdalena   K30-39 568 00:00:42 07:43 7,8 00:19:42 00:38:37
1384 259 Zdeb Barbara   K40-49 257 00:00:30 07:44 7,8 00:19:51 00:38:38
1385 485 Sokołowska Marta   K14-29 504 00:00:22 07:44 7,8 00:19:14 00:38:39
1386 1211 Pastuszak Dorota   K40-49 258 00:00:30 07:44 7,8 00:19:08 00:38:39
1387 1965 Masiewicz Patrycja AB S.A. K30-39 569 00:00:41 07:44 7,8 00:19:40 00:38:40
1388 1968 Smoter Agnieszka AB S.A. K30-39 570 00:00:40 07:44 7,8 00:19:39 00:38:42
1389 1887 Martnowska-Pietrzyk Anna   K30-39 571 00:00:17 07:45 7,7 00:19:12 00:38:43
1390 1331 Janas Sylwia   K14-29 505 00:00:47 07:45 7,7 00:20:25 00:38:46
1391 1486 Szczepanik Aleksandra KOBIETY NA 5+ K14-29 506 00:00:12 07:46 7,7 00:18:55 00:38:51
1392 234 Kwiatkowska Agnieszka NZOZ TWÓJ LEKARZ K40-49 259 00:00:02 07:46 7,7 00:18:20 00:38:52
1393 139 Jasiak Joanna   K40-49 260 00:00:02 07:47 7,7 00:18:49 00:38:54
1394 1547 Ostrowska Alicja NIE DOT K40-49 261 00:00:23 07:47 7,7 00:18:38 00:38:56
1395 1046 Borowik Agata CAŁA OLEŚNICA BIEGA K30-39 572 00:00:28 07:48 7,7 00:19:24 00:38:59
1396 1925 Lenk Anna MAMASITAS K30-39 573 00:00:18 07:48 7,7 00:19:10 00:39:00
1397 1097 Kroczak Aleksandra   K14-29 507 00:00:01 07:48 7,7 00:18:13 00:39:01
1398 169 Żukiewicz Jola WRAP LADIES K30-39 574 00:00:18 07:48 7,7 00:19:01 00:39:01
1399 427 Ziemek Marzena   K40-49 262 00:00:52 07:48 7,7 00:20:20 00:39:02
1400 881 Korman Mariola   K30-39 575 00:00:05 07:49 7,7 00:18:10 00:39:07
1401 693 Wojtacha Maria OSOBA PRYWATNA K30-39 576 00:00:38 07:50 7,7 00:19:53 00:39:08
1402 1880 Szwacka Sara   K14-29 508 00:00:14 07:50 7,7 00:18:50 00:39:09
1403 1893 Sajór Sylwia   K14-29 509 00:00:13 07:50 7,7 00:18:49 00:39:10
1404 1663 Bzowska Kamila   K30-39 577 00:00:38 07:50 7,7 00:19:29 00:39:10
1405 653 Konowaluk-Wrotniak Agnieszka   K30-39 578 00:00:26 07:50 7,7 00:19:39 00:39:10
1406 1441 Gątarska Agnieszka   K30-39 579 00:00:03 07:50 7,7 00:19:11 00:39:11
1407 1390 Bartoszyńska Elżbieta   K30-39 580 00:00:48 07:50 7,7 00:20:11 00:39:11
1408 1422 Pijarowska Patrycja   K14-29 510 00:00:48 07:50 7,7 00:20:11 00:39:11
1409 1391 Owczarek Małgorzata   K30-39 581 00:00:48 07:50 7,7 00:20:12 00:39:11
1410 1653 Wieczorek-Kistowska Alina   K50-59 42 00:00:54 07:51 7,6 00:20:51 00:39:16
1411 332 Folaron Agnieszka   K14-29 511 00:00:00 07:51 7,6   00:39:16
1412 643 Lewicka Agnieszka   K30-39 582 00:00:49 07:51 7,6 00:20:29 00:39:16
1413 1619 Jakubiak Joanna   K30-39 583 00:00:50 07:51 7,6 00:19:33 00:39:17
1414 917 Dzierzęcka Joanna   K40-49 263 00:00:05 07:52 7,6 00:18:53 00:39:19
1415 546 Trombik-Cwiek Agnieszka   K40-49 264 00:00:46 07:53 7,6 00:20:26 00:39:23
1416 1706 Mendalka Małgorzata   K30-39 584 00:00:49 07:53 7,6 00:21:04 00:39:24
1417 1660 Pupka Ania   K14-29 512 00:00:39 07:54 7,6 00:20:07 00:39:29
1418 978 Reszewska Katarzyna   K40-49 265 00:00:46 07:54 7,6 00:20:26 00:39:29
1419 1253 Zarzecka - Giełda Edyta   K30-39 585 00:00:11 07:54 7,6 00:19:28 00:39:30
1420 766 Stanisz Marta   K30-39 586 00:00:39 07:56 7,6 00:20:19 00:39:38
1421 1239 Wilczewska Adriana   K14-29 513 00:00:36 07:56 7,6 00:19:44 00:39:38
1422 1241 Mamak-Wawrzyniak Anna   K30-39 587 00:00:36 07:56 7,6 00:19:45 00:39:39
1423 767 Niciejewska Joanna   K30-39 588 00:00:39 07:56 7,6 00:20:19 00:39:39
1424 1599 Pyrka Katarzyna FUNDACJA POBLIŻA K14-29 514 00:00:14 07:56 7,6 00:19:35 00:39:40
1425 1715 Rubińska Magdalena   K40-49 266 00:00:37 07:56 7,6 00:20:38 00:39:41
1426 439 Rucińska Magdalena   K30-39 589 00:00:16 07:57 7,6 00:19:11 00:39:44
1427 437 Purzycka Aleksandra   K30-39 590 00:00:16 07:57 7,6 00:19:12 00:39:44
1428 1977 Matraszek Patrycja   K30-39 591 00:00:25 07:57 7,5 00:20:08 00:39:45
1429 1974 Twardowski Tomasz   Mopen 12 00:00:25 07:57 7,5 00:20:09 00:39:45
1430 131 Ziń Joanna GYMPOINT K30-39 592 00:00:48 07:57 7,5 00:20:29 00:39:45
1431 35 Kręcipro Nizińska Ewa GYMPOINT.PL K30-39 593 00:00:47 07:57 7,5 00:20:29 00:39:46
1432 34 Skotnicka Joanna GYMPOINT.PL K30-39 594 00:00:47 07:57 7,5 00:20:29 00:39:46
1433 1244 Poros Agnieszka   K30-39 595 00:00:51 07:58 7,5 00:20:17 00:39:49
1434 694 Szachnowicz Anna   K30-39 596 00:00:49 07:59 7,5 00:20:29 00:39:56
1435 46 Węgrzyn Justyna   K30-39 597 00:00:27 08:00 7,5 00:21:33 00:39:58
1436 843 Herbut Malwina IZERSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 598 00:00:54 08:00 7,5 00:20:37 00:40:00
1437 508 Kozaczuk Hanna   K30-39 599 00:00:54 08:00 7,5 00:20:37 00:40:00
1438 925 Lazar Izabela   K30-39 600 00:00:23 08:00 7,5 00:19:48 00:40:02
1439 336 Młynarczyk Elżbieta   K50-59 43 00:00:28 08:00 7,5 00:19:46 00:40:02
1440 1022 Popowicz Anna ATOS K30-39 601 00:00:22 08:01 7,5 00:17:38 00:40:03
1441 1006 Siejka Izabela   K14-29 515 00:00:22 08:01 7,5 00:17:38 00:40:03
1442 1938 Szulc Joanna   K30-39 602 00:00:49 08:01 7,5 00:20:38 00:40:07
1443 1774 Betka Agata   K30-39 603 00:00:50 08:03 7,5 00:20:56 00:40:13
1444 1342 Osiwała Magdalena   K14-29 516 00:00:50 08:03 7,5 00:20:56 00:40:13
1445 1340 Szczesiak Magdalena   K30-39 604 00:00:50 08:03 7,5 00:20:56 00:40:13
1446 1151 Barlik Anna   K14-29 517 00:00:54 08:03 7,5 00:20:42 00:40:14
1447 1150 Barlik Magdalena   K60+ 5 00:00:54 08:03 7,5 00:20:43 00:40:14
1448 1381 Gojdź Anastazja   K14-29 518 00:00:52 08:04 7,4 00:21:47 00:40:19
1449 1623 Mularonek Iza   K30-39 605 00:00:37 08:04 7,4 00:20:03 00:40:19
1450 1839 Stępień Anna   K30-39 606 00:00:37 08:04 7,4 00:20:04 00:40:19
1451 1424 Puchalska Anna   K30-39 607 00:00:19 08:04 7,4 00:20:51 00:40:21
1452 1593 Nowicka-Wyzuj Agnieszka   K40-49 267 00:00:47 08:05 7,4 00:21:03 00:40:26
1453 1367 Szerment Dorota   K40-49 268 00:00:23 08:06 7,4 00:20:47 00:40:28
1454 188 Smolińska Magdalena   K30-39 608 00:00:27 08:06 7,4 00:19:39 00:40:29
1455 538 Młynarczyk Miriam   K14-29 519 00:00:00 08:06 7,4   00:40:30
1456 1686 Pokojowczyk Renata NIEZRZESZONA K40-49 269 00:00:02 08:07 7,4 00:19:11 00:40:36
1457 1170 Kałuzińska Agnieszka -0 K14-29 520 00:00:37 08:07 7,4 00:20:50 00:40:37
1458 1174 Strzała Gabriela   K14-29 521 00:00:37 08:07 7,4 00:20:50 00:40:37
1459 684 Orzech Agnieszka KLUB BIEGACZA SANTANDER K30-39 609 00:00:46 08:10 7,4 00:20:44 00:40:48
1460 976 Jach-Gałdecka Agnieszka   K30-39 610 00:00:36 08:10 7,3 00:21:04 00:40:52
1461 970 Gruszka Dorota   K30-39 611 00:00:36 08:11 7,3 00:21:04 00:40:53
1462 22 Mallick Aleksandra   K40-49 270 00:00:24 08:13 7,3 00:20:23 00:41:07
1463 1791 Styrcz Małgorzata BAB BIELAWA K40-49 271 00:00:53 08:14 7,3 00:21:03 00:41:09
1464 287 Wereszczyńska Aleksandra   K30-39 612 00:00:17 08:14 7,3 00:20:30 00:41:12
1465 372 Dziekanowska Maria   K14-29 522 00:00:15 08:15 7,3 00:20:01 00:41:14
1466 685 Jurczyk-Romanowska Ewa   K30-39 613 00:00:24 08:15 7,3 00:20:07 00:41:16
1467 932 Sobiak Magdalena   K30-39 614 00:00:31 08:16 7,3 00:20:00 00:41:19
1468 798 Dziekanowska Małgorzata   K14-29 523 00:00:14 08:16 7,3 00:20:01 00:41:20
1469 1210 Michalczyk Natalia   K14-29 524 00:00:10 08:17 7,2 00:20:49 00:41:25
1470 1200 Dziągwa Kinga   K14-29 525 00:00:09 08:17 7,2 00:20:49 00:41:26
1471 1199 Dziurkowska Aldona   K30-39 615 00:00:08 08:17 7,2 00:20:49 00:41:27
1472 1408 Rabiega Barbara   K30-39 616 00:00:49 08:18 7,2 00:21:00 00:41:28
1473 1409 Stawiska Maria   K30-39 617 00:00:49 08:18 7,2 00:21:00 00:41:28
1474 851 Heppner Monika   K30-39 618 00:00:34 08:18 7,2 00:20:14 00:41:30
1475 922 Andrzejczuk Martynika   K14-29 526 00:00:21 08:18 7,2 00:20:29 00:41:30
1476 1838 Ferenc Monika Miśka   K14-29 527 00:00:39 08:20 7,2 00:20:47 00:41:40
1477 1955 Pirek Natalia   K30-39 619 00:00:11 08:22 7,2 00:20:39 00:41:48
1478 1984 Petryk Monika   K30-39 620 00:00:11 08:22 7,2 00:20:39 00:41:49
1479 1972 Zimmermann Elżbieta AB S.A. K30-39 621 00:00:43 08:22 7,2 00:21:04 00:41:52
1480 810 Lipa Iwona   K30-39 622 00:00:42 08:22 7,2 00:21:40 00:41:52
1481 1053 Dziuba Anna D&D TEAM K30-39 623 00:00:25 08:23 7,2 00:20:54 00:41:53
1482 714 Lipa Monika   K14-29 528 00:00:41 08:23 7,2 00:21:39 00:41:53
1483 718 Kęsik Dominika   K14-29 529 00:00:41 08:23 7,2 00:21:40 00:41:53
1484 737 Górska Małgorzata   K50-59 44 00:00:21 08:24 7,1 00:20:51 00:41:58
1485 225 Kanak Barbara   K40-49 272 00:00:21 08:24 7,1 00:21:22 00:42:01
1486 1525 Szumilas-Paszkowska Jolanta NIE DOT. K40-49 273 00:00:24 08:25 7,1 00:20:51 00:42:05
1487 1616 Bobrowicz Katarzyna   K14-29 530 00:00:40 08:27 7,1 00:21:05 00:42:16
1488 1638 Kropielnicka Aleksandra   K14-29 531 00:00:37 08:27 7,1 00:21:47 00:42:16
1489 134 Jakubowska Aleksandra OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH WE WROCŁAWIU K30-39 624 00:00:10 08:29 7,1 00:20:34 00:42:27
1490 301 Stefanowicz Joanna   K40-49 274 00:00:11 08:30 7,1 00:19:51 00:42:32
1491 1526 Daniluk Miriam   K30-39 625 00:00:09 08:38 7 00:20:44 00:43:08
1492 560 Sterc Ewa   K40-49 275 00:00:45 08:44 6,9 00:22:31 00:43:38
1493 266 Szymańska Anna   K30-39 626 00:00:44 08:52 6,8 00:21:11 00:44:18
1494 55 Dawidowska Barbara ZAWODOWE AMATORKI K30-39 627 00:00:40 08:52 6,8 00:21:38 00:44:22
1495 54 Nasiłowska Kamila ZAWODOWE AMATORKI K30-39 628 00:00:40 08:52 6,8 00:21:38 00:44:22
1496 1818 Janikowska Beata   K50-59 45 00:00:26 08:58 6,7 00:22:36 00:44:51
1497 1820 Kotwicka Teresa   K50-59 46 00:00:33 09:05 6,6 00:22:55 00:45:24
1498 50 Filipek Agnieszka   K30-39 629 00:00:46 09:07 6,6 00:22:58 00:45:36
1499 361 Ślusarczyk Barbara   K40-49 276 00:00:22 09:08 6,6 00:22:44 00:45:41
1500 919 Zielińska Anna   K30-39 630 00:00:44 09:16 6,5 00:23:03 00:46:20
1501 1320 Sanecka - Berezowska Agnieszka   K30-39 631 00:00:44 09:21 6,4 00:23:09 00:46:45
1502 1319 Kostka Agnieszka   K40-49 277 00:00:44 09:21 6,4 00:23:10 00:46:47
1503 1536 Mrówka Anna   K40-49 278 00:00:52 09:23 6,4 00:23:30 00:46:55
1504 1541 Czyżewska Anna   K30-39 632 00:00:51 09:23 6,4 00:23:30 00:46:56
1505 717 Hałas Izabella   K50-59 47 00:00:54 09:37 6,2 00:25:06 00:48:03
1506 510 Zygmuntowicz Ada   K14-29 532 00:00:35 09:41 6,2 00:23:15 00:48:24
1507 972 Kozdra Olga   K40-49 279 00:00:55 09:45 6,2 00:23:38 00:48:43
1508 736 Płomińska Sylwia   K30-39 633 00:00:48 09:52 6,1 00:25:43 00:49:19
1509 877 Tarasek Izabela   K30-39 634 00:00:18 09:58 6 00:25:41 00:49:49
1510 1645 Mazurczak Ewa   K40-49 280 00:00:55 10:05 6 00:21:47 00:50:24
1511 966 Domino Małgorzata KOBIETA W BIEGU K50-59 48 00:00:55 10:05 6 00:23:46 00:50:24
1512 1260 Bator Barbara   K40-49 281 00:00:05 10:14 5,9 00:23:46 00:51:12
1513 258 Przysiężnik Agnieszka   K40-49   00:00:00 #ARG! #ARG! 00:18:14  
1514 759 Sewel Joanna   K14-29   00:00:00 #ARG! #ARG! 00:20:34  
1515 1609 Hilstrøm Camilla   K14-29   00:00:00 #ARG! #ARG! 00:21:00  
1516 1610 Strand Gudrun Ingeborg   K14-29   00:00:00 #ARG! #ARG! 00:21:00  
1517 1576 Patel Leila   K14-29   00:00:00 #ARG! #ARG! 00:37:44  

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.