Warszawa 22 X | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Warszawa 22 X

Jesteś tutaj

WYNIKI NIEOFICJALNE

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Klub Kat wiek. M-ce w kat tempo min/km P1 P2 Czas netto Wynik K
1 119 ŻUCHOWSKA ANNA BIEGAM BEZ KLUBU K0 1 03:53:00 00:05:27 00:14:04 00:19:24 00:19:25 1
2 145 KĄDZIOŁKA BEATA   K0 1 04:03:00 00:05:36 00:14:37 00:20:10 00:20:14 2
3 778 JASTRZĘBSKA-MAJAK MARTA   K0 2 04:09:00 00:05:46 00:15:15 00:20:45 00:20:46 3
4 711 CISZEWSKA DOMINIKA   K30-39 1 04:10:00 00:05:52 00:15:20 00:20:48 00:20:52 4
5 291 KĘPCZYŃSKA EWA   K14-29 1 04:10:00 00:05:37 00:15:10 00:20:51 00:20:54 5
6 650 SOWA ANNA   K40-49 1 04:13:00 00:05:45 00:15:18 00:21:03 00:21:05 6
7 132 SYBILSKA ANNA ZAKATNA K30-39 2 04:16:00 00:06:07 00:15:39 00:21:18 00:21:24 7
8 1618 STASZEWSKA KINGA KS STASZEWSCY TRENUJ BIEGANIE K30-39 3 04:16:00 00:06:02 00:15:37 00:21:19 00:21:21 8
9 678 KUCZYŃSKA MAGDALENA   K30-39 4 04:18:00 00:06:10 00:15:55 00:21:29 00:21:39 9
10 400 GRABIŃSKA GIZELA DREAM RUN/ AZS UW K40-49 2 04:18:00 00:05:57 00:15:47 00:21:30 00:21:32 10
11 579 STANKIEWICZ ANNA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K30-39 5 04:21:00 00:05:54 00:15:48 00:21:44 00:21:48 11
12 573 WIŚNIESKA JOANNA BIAŁYSTOK BIEGA K40-49 3 04:22:00 00:05:53 00:15:47 00:21:48 00:21:51 12
13 1159 OLJASZ - WYCECH DARIA   K14-29 2 04:23:00 00:06:29 00:16:05 00:21:55 00:22:11 13
14 739 NAJMAN NATALIA OK! SPORT K14-29 3 04:24:00 00:06:07 00:15:45 00:21:58 00:22:04 14
15 1359 ŚWIĄTEK PAULINA   K14-29 4 04:26:00 00:06:21 00:16:09 00:22:08 00:22:17 15
16 39 BŁASZCZYK DOMINIKA KONIUCHY K14-29 5 04:27:00 00:06:03 00:16:10 00:22:16 00:22:17 16
17 265 GAŃSKA-KARAMON MONIKA BIEGAM K40-49 4 04:28:00 00:06:31 00:16:35 00:22:22 00:22:27 17
18 298 GRABOWSKA KAROLINA STELLA TEAM K40-49 5 04:29:00 00:06:59 00:16:59 00:22:23 00:22:46 18
19 1441 KILIJAŃSKA MAGDA   K30-39 6 04:29:00 00:06:04 00:16:21 00:22:27 00:22:29 19
20 1294 JASINA ANNA   K30-39 7 04:33:00 00:06:30 00:16:43 00:22:45 00:22:59 20
21 746 CYMBORSKA JOLANTA NRC WARSAW K30-39 8 04:33:00 00:08:02 00:18:00 00:22:47 00:24:01 21
22 1236 RICHOZ TERESA RUNNING OSP POLESIE K50-59 1 04:34:00 00:06:28 00:16:45 00:22:52 00:22:55 22
23 483 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA   K30-39 9 04:35:00 00:06:44 00:16:55 00:22:56 00:23:05 23
24 1209 KINSNER MISZA   K14-29 6 04:36:00 00:06:46 00:17:00 00:22:58 00:23:11 24
25 1404 ZAJĄCZKOWSKA JADWIGA ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 10 04:36:00 00:06:00 00:16:34 00:22:59 00:23:01 25
26 1017 NAJNIGIER-TUROS JOANNA EDC RUNNERS K30-39 11 04:36:00 00:06:30 00:16:48 00:23:01 00:23:09 26
27 543 KUCKA MONIKA BBL MŁAWA K30-39 12 04:37:00 00:06:39 00:17:02 00:23:04 00:23:14 27
28 1444 KOWALCZYK MARLENA   K14-29 7 04:38:00 00:06:53 00:17:11 00:23:11 00:23:32 28
29 1030 ZIELIŃSKA DIANA   K30-39 13 04:40:00 00:06:23 00:16:51 00:23:18 00:23:20 29
30 1238 NAWROCKA ROMA   K40-49 6 04:40:00 00:06:30 00:16:59 00:23:18 00:23:21 30
31 120 BEDNARCZYK PAULINA MADRABBIT K30-39 14 04:41:00 00:08:39 00:18:48 00:23:26 00:24:57 31
32 1488 ŁUCKA MARZENA   K30-39 15 04:41:00 00:06:34 00:17:04 00:23:26 00:23:29 32
33 473 RADOMYSKA WIOLA   K30-39 16 04:42:00 00:06:44 00:17:13 00:23:28 00:23:35 33
34 605 LORECKA MAGDA   K30-39 17 04:42:00 00:07:56 00:18:24 00:23:30 00:24:32 34
35 839 MALAK-PĘTLICKA EMILIA   K40-49 7 04:42:00 00:07:56 00:18:24 00:23:30 00:24:32 35
36 271 RÓŻOWICZ ELIZA SPARTANIE DZIECIOM K30-39 18 04:43:00 00:07:41 00:18:01 00:23:37 00:24:16 36
37 710 KĄDZIELSKA MAGDALENA IZABELIN NA START K40-49 8 04:43:00 00:07:22 00:17:49 00:23:37 00:24:10 37
38 996 LUSAWA MAŁGORZATA WARBUD RUNNING TEAM K14-29 8 04:44:00 00:08:22 00:18:35 00:23:39 00:24:43 38
39 1022 MICHALAK KAMILA NAPRZÓD MŁOCINY K30-39 19 04:45:00 00:08:00 00:18:21 00:23:45 00:24:29 39
40 894 ZALEWSKA MAŁGORZATA   K30-39 20 04:46:00 00:06:57 00:17:48 00:23:50 00:23:58 40
41 1353 SAJNÓG ELŻBIETA   K30-39 21 04:46:00 00:07:43 00:18:25 00:23:52 00:24:47 41
42 1176 ŁYJAK KATARZYNA   K14-29 9 04:47:00 00:07:10 00:17:59 00:23:53 00:24:16 42
43 1523 TRAWINSKA FERREIRA MONIKA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K14-29 10 04:47:00 00:06:57 00:17:45 00:23:54 00:24:04 43
44 112 MAMCARZ KATARZYNA LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE K30-39 22 04:47:00 00:06:49 00:17:48 00:23:56 00:24:01 44
45 202 PACIOREK EWA BIEG MAM K30-39 23 04:48:00 00:06:58 00:17:46 00:24:01 00:24:12 45
46 1000 SZADURA MAŁGORZATA WIELISZEW HERON TEAM K50-59 2 04:49:00 00:07:53 00:18:36 00:24:07 00:25:04 46
47 802 ŚWIERSZCZ ANETA PWPW S.A. K30-39 24 04:50:00 00:08:23 00:18:58 00:24:09 00:25:02 47
48 1434 BRZĘCZEK IZABELA   K40-49 9 04:50:00 00:06:53 00:17:44 00:24:10 00:24:19 48
49 1215 REJ-WITT MARTA   K14-29 11 04:50:00 00:06:43 00:17:46 00:24:12 00:24:15 49
50 585 GRUZD ANNA   K40-49 10 04:50:00 00:07:27 00:18:08 00:24:12 00:24:29 50
51 129 PORUSZEK MARTA   K40-49 11 04:51:00 00:06:58 00:17:52 00:24:16 00:24:30 51
52 467 ŚWIĆ MAŁGORZATA TRUCHT TARCHOMIN TEAM K40-49 12 04:51:00 00:06:41 00:17:44 00:24:17 00:24:25 52
53 313 TULA RENATA MYKMYK K60+ 1 04:52:00 00:06:48 00:17:41 00:24:18 00:24:23 53
54 1426 ROGOLIŃSKA AGNIESZKA   K40-49 13 04:52:00 00:06:56 00:17:55 00:24:18 00:24:27 54
55 17 ROGALA KATARZYNA   K30-39 25 04:52:00 00:07:14 00:18:02 00:24:18 00:24:39 55
56 1155 SZOTT MAGDALENA SONKO TEAM K30-39 26 04:52:00 00:08:46 00:19:22 00:24:20 00:25:44 56
57 636 JARASZEK AGNIESZKA   K40-49 14 04:52:00 00:06:41 00:17:48 00:24:22 00:24:28 57
58 1442 MELNYK VIKTORIA   K30-39 27 04:53:00 00:06:10 00:17:24 00:24:24 00:24:27 58
59 223 DUDEK PAULINA KONIUCHY OCR K14-29 12 04:53:00 00:06:10 00:17:34 00:24:24 00:24:26 59
60 813 SZTAL SANDRA   K14-29 13 04:53:00 00:07:40 00:18:33 00:24:24 00:25:01 60
61 1407 SZPALERSKA JOANNA 1990 K14-29 14 04:53:00 00:06:39 00:17:45 00:24:26 00:24:32 61
62 934 DOMANSKA IGA   K14-29 15 04:54:00 00:07:10 00:18:13 00:24:31 00:24:44 62
63 881 LULA MAGDALENA PWPW S.A. K30-39 28 04:54:00 00:07:58 00:18:46 00:24:32 00:25:12 63
64 1178 PITUŁA AGNIESZKA   K30-39 29 04:54:00 00:09:10 00:19:56 00:24:32 00:26:15 64
65 858 ŁOPACKA ALEKSANDRA   K14-29 16 04:55:00 00:06:31 00:17:50 00:24:34 00:24:36 65
66 707 TRĘBACZ- MAZURUK JULIA   K30-39 30 04:55:00 00:06:45 00:17:58 00:24:35 00:24:41 66
67 115 MAZURKIEWICZ JOLANTA LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE K30-39 31 04:55:00 00:06:58 00:18:02 00:24:35 00:24:41 67
68 1350 CHODOR ANNA MS K30-39 32 04:55:00 00:07:10 00:18:10 00:24:36 00:24:50 68
69 944 MASZCZYK IZABELA CHODAGANG K30-39 33 04:55:00 00:07:28 00:18:33 00:24:36 00:25:15 69
70 787 DRABOT AGNIESZKA APS ENERGIA S.A. K30-39 34 04:56:00 00:06:46 00:18:02 00:24:41 00:24:43 70
71 765 MURZYN MARIA   K30-39 35 04:56:00 00:07:31 00:18:28 00:24:41 00:24:55 71
72 1379 SOŚNIAK IWONA   K40-49 15 04:56:00 00:08:04 00:19:00 00:24:41 00:25:22 72
73 533 MICHALAK BEATA 1989 K14-29 17 04:56:00 00:08:38 00:19:15 00:24:41 00:25:25 73
74 1127 STYPUŁA PATRYCJA PEMES GACA I WSPÓLNICY SP. J. K14-29 18 04:56:00 00:08:49 00:19:18 00:24:42 00:25:25 74
75 29 ZARĘBA BARBARA   K30-39 36 04:57:00 00:08:24 00:19:14 00:24:44 00:25:36 75
76 31 WYSOKIŃSKA KAROLINA CÓRY PLESKOTA K14-29 19 04:57:00 00:07:22 00:18:20 00:24:46 00:25:11 76
77 544 REGULSKA EWA   K30-39 37 04:57:00 00:06:45 00:17:53 00:24:46 00:24:53 77
78 546 FILIPOWICZ NATALIA   K14-29 20 04:57:00 00:06:46 00:17:54 00:24:46 00:24:53 78
79 212 KOKOSZKA ANNA   K30-39 38 04:58:00 00:08:46 00:19:45 00:24:48 00:26:22 79
80 1455 IMIOŁEK ANNA BIEGIEM RADOM K40-49 16 04:58:00 00:07:34 00:18:51 00:24:50 00:25:10 80
81 3 SZYPULSKA ANNA WYDAWNICTWO MEBLE.PL K30-39 39 04:58:00 00:07:08 00:18:10 00:24:52 00:25:05 81
82 535 WOJCIECHOWSKA KAMILA   K14-29 21 04:59:00 00:07:29 00:18:44 00:24:54 00:25:05 82
83 750 ODOROWICZ KATARZYNA   K40-49 17 04:59:00 00:06:57 00:18:03 00:24:55 00:25:00 83
84 981 ROSZKIEWICZ AGNIESZKA   K30-39 40 04:59:00 00:07:14 00:18:13 00:24:55 00:25:03 84
85 890 DEMBEK ANNA   K30-39 41 04:59:00 00:09:27 00:20:06 00:24:57 00:26:31 85
86 925 BAKALARSKA MARIOLA 1968 K40-49 18 05:00:00 00:07:32 00:18:43 00:24:59 00:25:13 86
87 403 SOBIK PAULINA   K30-39 42 05:00:00 00:09:07 00:20:08 00:25:00 00:26:43 87
88 789 STAJNIAK MALWINA   K14-29 22 05:00:00 00:08:20 00:19:26 00:25:01 00:26:09 88
89 373 SOKOŁOWSKA ANNA BBL MŁAWA K50-59 3 05:01:00 00:07:03 00:18:24 00:25:03 00:25:13 89
90 742 MIŚKIEWICZ MARTYNA OK! SPORT K14-29 23 05:01:00 00:06:54 00:18:42 00:25:04 00:25:09 90
91 1070 ROŹNIECKA EWA   K40-49 19 05:01:00 00:07:14 00:18:03 00:25:05 00:25:17 91
92 706 BIEDRZYCKA-BIAŁONOGA BARBARA   K30-39 43 05:01:00 00:08:47 00:19:50 00:25:05 00:26:17 92
93 1142 DOMAGALSKA DOMINIKA DD AIR TRAVEL DOMINIKA DOMAGALSKA K40-49 20 05:01:00 00:08:33 00:18:59 00:25:06 00:25:34 93
94 430 HAWRYLUK-STASIAK EWA NIKE+ RUN CLUB K50-59 4 05:02:00 00:06:58 00:18:25 00:25:10 00:25:17 94
95 509 SODOŚ MAGDALENA   K40-49 21 05:02:00 00:07:12 00:18:29 00:25:10 00:25:19 95
96 468 WDOWIAK MONIKA NIDZICA BIEGA K40-49 22 05:02:00 00:08:39 00:19:42 00:25:12 00:26:09 96
97 2 DYGAS SARA   K14-29 24 05:03:00 00:07:23 00:18:39 00:25:13 00:25:28 97
98 356 WICHROWSKA JOANNA   K40-49 23 05:03:00 00:07:40 00:18:54 00:25:14 00:25:46 98
99 463 KRÓL NINA BIEG CHOMIKA K30-39 44 05:04:00 00:09:44 00:20:40 00:25:21 00:26:59 99
100 851 LASOŃ MAGDALENA MEDICOVER RUNNERS K30-39 45 05:04:00 00:07:29 00:18:43 00:25:22 00:25:37 100
101 755 PABICH HONORATA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K40-49 24 05:04:00 00:07:29 00:18:55 00:25:22 00:25:47 101
102 1362 JANISZEWSKA ANNA   K40-49 25 05:05:00 00:08:38 00:19:26 00:25:23 00:26:29 102
103 106 PRZYBYSŁAWSKA ILONA   K30-39 46 05:06:00 00:08:35 00:19:47 00:25:28 00:26:28 103
104 1561 KOTECKA EDYTA SUPER-PHARM POLAND K40-49 26 05:06:00 00:09:18 00:20:22 00:25:29 00:26:44 104
105 1083 PROMIŃSKA KAROLINA   K14-29 25 05:06:00 00:09:51 00:21:07 00:25:29 00:27:35 105
106 726 STRZELICHOWSKA BEATA   K30-39 47 05:06:00 00:07:28 00:18:50 00:25:30 00:25:42 106
107 613 MATUSZEWICZ AGATA TORK/ESSITY K30-39 48 05:06:00 00:09:31 00:20:31 00:25:31 00:26:58 107
108 1394 OSTROWSKA MARIOLA   K30-39 49 05:07:00 00:08:21 00:19:21 00:25:33 00:25:58 108
109 1485 KRASNODĘBSKA AGNIESZKA   K40-49 27 05:07:00 00:07:40 00:19:05 00:25:33 00:25:47 109
110 1299 ŚCIERSKA MARTA   K14-29 26 05:07:00 00:08:27 00:19:37 00:25:34 00:26:09 110
111 504 CHRZANOWSKA OLGA   K30-39 50 05:07:00 00:07:38 00:19:01 00:25:34 00:25:48 111
112 30 SZEMPLIŃSKA AGNIESZKA BIEGAM BO LUBIE MŁAWA K40-49 28 05:07:00 00:07:37 00:19:06 00:25:35 00:25:45 112
113 478 BOJANOWSKA SYLWIA MAMY. RUSZAMY! K40-49 29 05:07:00 00:08:20 00:19:43 00:25:35 00:26:19 113
114 1385 WARAKOMSKA JOANNA   K14-29 27 05:08:00 00:07:17 00:18:49 00:25:39 00:25:48 114
115 663 OSIŃSKA SYLWIA EXATEL RUNNING TEAM K40-49 30 05:08:00 00:08:42 00:20:14 00:25:41 00:26:57 115
116 1196 MEJKA ANETA   K40-49 31 05:09:00 00:07:27 00:19:01 00:25:46 00:25:55 116
117 437 GŁUSZYK SYLWIA   K30-39 51 05:09:00 00:07:18 00:18:45 00:25:47 00:25:51 117
118 1495 KRUTKO YULIIA RBS K14-29 28 05:10:00 00:07:14 00:18:53 00:25:50 00:26:08 118
119 243 MITASZKA KATARZYNA   K14-29 29 05:10:00 00:09:41 00:21:03 00:25:50 00:27:54 119
120 1180 KŁOSOWICZ EWA   K30-39 52 05:11:00 00:07:33 00:19:10 00:25:55 00:26:14 120
121 68 MICHAŁOWSKA KATARZYNA   K40-49 32 05:11:00 00:07:29 00:19:13 00:25:55 00:26:04 121
122 1432 PIOTROWSKA ANNA   K40-49 33 05:11:00 00:07:55 00:19:23 00:25:57 00:26:19 122
123 101 WTULICH DIANA   K50-59 5 05:13:00 00:09:46 00:21:05 00:26:03 00:27:43 123
124 760 KRÓLAK MAGDA   K30-39 53 05:13:00 00:09:23 00:20:36 00:26:03 00:27:14 124
125 1112 TARASZEWSKA PAULINA PWPW S.A. K14-29 30 05:13:00 00:08:47 00:20:13 00:26:04 00:26:45 125
126 1391 OLEKSIUK MONIKA   K40-49 34 05:13:00 00:10:48 00:21:40 00:26:04 00:28:07 126
127 1100 SZYMAŃSKA KAROLINA   K14-29 31 05:13:00 00:07:32 00:19:15 00:26:06 00:26:13 127
128 1559 KRAKOWIAK ANNA SUPER-PHARM POLAND K40-49 35 05:13:00 00:15:12 00:27:10 00:26:06 00:34:07 128
129 653 PIASEK-CHOJNACKA EWA KONDYCJA K40-49 36 05:14:00 00:07:23 00:19:07 00:26:08 00:26:24 129
130 1365 ADACH-SOSNOWSKA MAGDALENA   K40-49 37 05:14:00 00:08:07 00:19:40 00:26:09 00:26:21 130
131 1230 SADKOWSKA AGATA   K14-29 32 05:14:00 00:07:33 00:19:22 00:26:10 00:26:17 131
132 1613 SERAFIN KATARZYNA RADIO 4 K40-49 38 05:14:00 00:08:14 00:19:52 00:26:11 00:27:01 132
133 1566 HERNIK JUSTYNA SUPER-PHARM POLAND K30-39 54 05:14:00 00:10:03 00:21:37 00:26:12 00:28:24 133
134 1494 OSIP AGNIESZKA RBS K14-29 33 05:15:00 00:07:36 00:19:25 00:26:13 00:26:32 134
135 8 JÓŹWIAK ANNA   K30-39 55 05:15:00 00:07:11 00:19:04 00:26:13 00:26:16 135
136 745 SZCZEPAŃSKA EMILIA AKADEMIA HOLISTYCZNA SKARŻYSKO-KAMIENNA K14-29 34 05:15:00 00:07:21 00:19:10 00:26:14 00:26:19 136
137 385 KOŚCIK URSZULA   K14-29 35 05:15:00 00:07:53 00:19:39 00:26:14 00:26:34 137
138 1354 JABŁOŃSKA-BIDA KATARZYNA   K40-49 39 05:15:00 00:08:48 00:20:11 00:26:14 00:27:00 138
139 1124 JANIAK MONIKA   K30-39 56 05:15:00 00:09:14 00:20:46 00:26:15 00:27:29 139
140 1571 MURAWSKA MAGDALENA SUPER-PHARM POLAND K14-29 36 05:15:00 00:09:02 00:20:39 00:26:16 00:27:28 140
141 818 KRAVCHENKO SVETLANA   K30-39 57 05:16:00 00:07:12 00:19:12 00:26:20 00:26:26 141
142 19 TRZECIAK ALEKSANDRA   K30-39 58 05:16:00 00:09:23 00:20:57 00:26:20 00:27:49 142
143 13 FIDLER AGNIESZKA KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA K40-49 40 05:16:00 00:08:33 00:20:05 00:26:20 00:26:56 143
144 406 PASTERNAK JUSTYNA NIEMANIEMOGE K30-39 59 05:16:00 00:09:01 00:20:31 00:26:20 00:27:23 144
145 370 KURZYŃSKA EWA   K50-59 6 05:16:00 00:07:20 00:19:15 00:26:21 00:26:27 145
146 1507 SURMA BEATA RBS K14-29 37 05:16:00 00:08:15 00:19:46 00:26:21 00:26:52 146
147 722 ZEJDLER ALEKSANDRA   K14-29 38 05:16:00 00:09:22 00:21:07 00:26:21 00:28:02 147
148 1156 BORKOWSKA ZUZANNA MAMY RUSZAMY K30-39 60 05:16:00 00:07:41 00:19:22 00:26:22 00:26:34 148
149 1437 KISIELICA SYLWIA TEAM DZIK K30-39 61 05:17:00 00:09:03 00:20:34 00:26:23 00:27:23 149
150 1074 GRZELCZYK SYLWIA   K40-49 41 05:17:00 00:07:34 00:19:19 00:26:24 00:26:37 150
151 1572 BUTA EWA SUPER-PHARM POLAND K30-39 62 05:17:00 00:08:54 00:20:25 00:26:24 00:27:29 151
152 888 KUNDZICZ JOANNA   K14-29 39 05:17:00 00:09:19 00:20:38 00:26:24 00:27:43 152
153 1126 BOBKOWSKA ALEKSANDRA   K30-39 63 05:17:00 00:09:09 00:20:49 00:26:24 00:27:35 153
154 1300 JAGUCKA-GĘBALA BEATA   K30-39 64 05:17:00 00:08:27 00:20:05 00:26:27 00:26:54 154
155 508 KARDIALIK MONIKA   K30-39 65 05:17:00 00:07:51 00:19:42 00:26:27 00:26:43 155
156 500 METYK KARINA   K30-39 66 05:17:00 00:07:51 00:19:42 00:26:27 00:26:43 156
157 832 KOŁODZIEJ PATRYCJA   K30-39 67 05:18:00 00:09:19 00:20:53 00:26:30 00:27:43 157
158 1233 KROKOCKA JOLANTA RUNNING OSP POLESIE K50-59 7 05:18:00 00:07:11 00:19:15 00:26:31 00:26:33 158
159 1436 AUGUSTYNIAK ANNA BIEGAM Z I LOVE FITNESS K30-39 68 05:18:00 00:07:47 00:19:40 00:26:31 00:27:03 159
160 211 KOWAL IWONA   K40-49 42 05:18:00 00:07:39 00:19:30 00:26:32 00:26:48 160
161 515 CYBULSKA ANNA   K40-49 43 05:18:00 00:07:49 00:19:47 00:26:32 00:26:43 161
162 344 SUCHECKA LIDIA   K30-39 69 05:18:00 00:08:48 00:20:32 00:26:32 00:27:25 162
163 763 ŚLEPOWROŃSKA JOANNA DELOITTE ADVENTURE TEAM K30-39 70 05:19:00 00:07:41 00:19:41 00:26:34 00:26:51 163
164 743 MIKULSKA MAGDALENA   K30-39 71 05:19:00 00:08:28 00:20:02 00:26:34 00:27:04 164
165 1496 BIALIK KATARZYNA RBS K14-29 40 05:19:00 00:07:40 00:19:40 00:26:35 00:26:54 165
166 1402 GRZESIK MARIOLA   K40-49 44 05:19:00 00:07:11 00:19:04 00:26:35 00:26:43 166
167 840 ADAMCZYK KAROLINA   K14-29 41 05:19:00 00:09:20 00:21:10 00:26:35 00:27:59 167
168 348 PIECHOTA MARTA   K30-39 72 05:19:00 00:10:03 00:21:41 00:26:35 00:28:35 168
169 659 DOMINIAK BĄK IZABELA   K30-39 73 05:19:00 00:09:30 00:20:56 00:26:36 00:27:59 169
170 1583 SZYMBORSKA DOTA   K30-39 74 05:19:00 00:08:38 00:20:16 00:26:37 00:27:15 170
171 591 MARCINKIEWICZ ANNA TEAM BIAŁOBRZEGI K40-49 45 05:20:00 00:07:29 00:19:29 00:26:38 00:26:47 171
172 539 OKOŁO-KUŁAK MARZENA OSOBA PRYWATNA K30-39 75 05:20:00 00:08:24 00:20:10 00:26:38 00:27:02 172
173 122 JEDYNAK MAGDALENA   K14-29 42 05:20:00 00:09:40 00:21:35 00:26:39 00:28:10 173
174 1066 KOWALSKA KASIA SOLO YOU&ME K14-29 43 05:20:00 00:08:20 00:20:07 00:26:39 00:27:23 174
175 821 BARTECKA MAŁGORZTA   K14-29 44 05:20:00 00:08:36 00:20:29 00:26:41 00:27:33 175
176 1054 MULARZUK NATALIA   K14-29 45 05:20:00 00:07:45 00:19:42 00:26:42 00:26:49 176
177 80 WOJCIECHOWSKA MAGDALENA   K30-39 76 05:20:00 00:09:41 00:21:14 00:26:42 00:28:08 177
178 395 JASZTAL EMILIA   K30-39 77 05:21:00 00:07:42 00:19:44 00:26:43 00:26:53 178
179 262 WEREMKO DOMINIKA   K30-39 78 05:21:00 00:10:19 00:22:16 00:26:43 00:28:41 179
180 61 PLESKOT KATARZYNA CÓRY PLESKOTA K30-39 79 05:21:00 00:08:30 00:20:21 00:26:46 00:27:11 180
181 1164 KEMPKA MARIA   K50-59 8 05:21:00 00:09:11 00:20:53 00:26:46 00:27:51 181
182 449 OŻYŃSKA KATARZYNA IZABELIN NA START K30-39 80 05:21:00 00:10:06 00:21:47 00:26:47 00:28:26 182
183 1616 ŚWIERŻEWSKA EWA SPORTOWARODZINA.PL/KZWÓRKA PR K40-49 46 05:22:00 00:08:06 00:19:56 00:26:48 00:27:08 183
184 1522 SARNECKA MONIKA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K30-39 81 05:22:00 00:08:12 00:20:06 00:26:49 00:27:09 184
185 662 VORBOHLE IWONA   K40-49 47 05:22:00 00:08:57 00:20:54 00:26:49 00:28:05 185
186 797 KOŹBIAŁ KATARZYNA   K40-49 48 05:22:00 00:09:43 00:21:15 00:26:49 00:28:06 186
187 482 SZKARPIETINA ANNA   K30-39 82 05:22:00 00:07:11 00:19:53 00:26:52 00:26:58 187
188 849 ZIÓŁKO MAGDALENA   K30-39 83 05:23:00 00:07:27 00:19:35 00:26:53 00:27:01 188
189 909 ŻÓŁCIAK MARZANNA SLIM TEAM K40-49 49 05:23:00 00:09:06 00:20:49 00:26:54 00:27:42 189
190 607 ŚCIBEK MONIKA   K14-29 46 05:23:00 00:09:22 00:21:25 00:26:55 00:28:08 190
191 1149 STANISZKIS JOANNA LIMITED RUNNING K50-59 9 05:23:00 00:07:21 00:19:34 00:26:55 00:26:58 191
192 674 BĄCZKOWSKA GRAŻYNA   K30-39 84 05:23:00 00:07:10 00:19:45 00:26:55 00:26:57 192
193 1309 STEFAŃSKA PAULINA RUNNING OSP POLESIE K30-39 85 05:23:00 00:07:15 00:19:37 00:26:56 00:26:59 193
194 1013 WALKIEWICZ JOANNA   K30-39 86 05:23:00 00:08:45 00:20:28 00:26:57 00:27:31 194
195 648 DANIELAK GOSIA   K30-39 87 05:24:00 00:07:18 00:19:32 00:26:58 00:27:12 195
196 927 WIĘCKOWSKA MONIKA   K30-39 88 05:25:00 00:09:17 00:21:20 00:27:03 00:28:38 196
197 1293 SUSKA MONIKA   K40-49 50 05:25:00 00:08:46 00:20:52 00:27:03 00:28:04 197
198 1347 WASILEWSKA IZABELA   K30-39 89 05:25:00 00:08:46 00:20:52 00:27:03 00:28:04 198
199 1091 JANKOWSKAJ BOŻENA ROSSMANN K30-39 90 05:25:00 00:09:36 00:21:16 00:27:03 00:28:05 199
200 1410 PIĘTKA PAULINA IMPERIUM K30-39 91 05:25:00 00:10:20 00:21:52 00:27:04 00:28:52 200
201 1225 OSTROWSKA MAGDALENA   K30-39 92 05:25:00 00:08:01 00:20:08 00:27:05 00:27:12 201
202 14 GĄSIOROWSKA DOROTA   K40-49 51 05:25:00 00:09:36 00:21:12 00:27:05 00:28:07 202
203 1422 KALBARCZYK-OWCZAREK MAGDALENA   K30-39 93 05:25:00 00:08:19 00:20:22 00:27:06 00:27:28 203
204 367 BANAKIEWICZ AGNIESZKA   K30-39 94 05:25:00 00:08:11 00:20:10 00:27:07 00:27:41 204
205 76 PÓLKOWSKA AGNIESZKA   K30-39 95 05:25:00 00:08:44 00:20:39 00:27:07 00:27:53 205
206 306 KĘPIŃSKA KAMILA KAMYK BIEGA K30-39 96 05:26:00 00:07:47 00:20:03 00:27:09 00:27:20 206
207 1608 MIERZEJEWSKA EWA   K30-39 97 05:26:00 00:09:13 00:20:48 00:27:09 00:27:29 207
208 1377 OSUIADACZ BOGUSIA   K14-29 47 05:26:00 00:08:31 00:20:33 00:27:09 00:27:39 208
209 1445 ZIÓŁKOWSKA MARTA   K14-29 48 05:26:00 00:09:35 00:21:08 00:27:09 00:28:27 209
210 1048 PIOTROWSKA IRENA BIEG KOBIET W WARSZAWIE K30-39 98 05:26:00 00:08:26 00:20:11 00:27:11 00:27:39 210
211 1086 GOŁOŚ ALEKSANDRA   K14-29 49 05:26:00 00:10:25 00:22:15 00:27:12 00:29:10 211
212 1135 LAPS MIRELLA   K14-29 50 05:26:00 00:10:29 00:22:26 00:27:12 00:29:22 212
213 1200 LIBERADZKA MAGDALENA   K40-49 52 05:27:00 00:09:17 00:21:15 00:27:13 00:28:28 213
214 1190 PIWOWARCZYK MARTYNA   K14-29 51 05:27:00 00:10:33 00:22:18 00:27:13 00:29:28 214
215 567 KOMPIŃSKA SYLWIA   K30-39 99 05:27:00 00:08:42 00:20:36 00:27:14 00:27:53 215
216 568 SWICARZ MONIKA   K40-49 53 05:27:00 00:08:42 00:20:36 00:27:14 00:27:53 216
217 550 SZCZĘSNA ANNA   K30-39 100 05:27:00 00:08:43 00:20:35 00:27:15 00:27:53 217
218 975 VARDAMATSKAYA HANNA   K14-29 52 05:27:00 00:10:10 00:21:51 00:27:15 00:28:38 218
219 1241 TOMASZEWSKA KRYSTYNA RUNNING OSP POLESIE K40-49 54 05:27:00 00:10:16 00:22:12 00:27:16 00:29:03 219
220 954 MIKOŁAJEWSKA MAŁGORZATA CAMPEON.PL K40-49 55 05:27:00 00:10:51 00:22:31 00:27:17 00:29:15 220
221 1328 MAJEWSKA HANNA BIEGAM NA TARCHOMINIE K14-29 53 05:28:00 00:07:29 00:19:48 00:27:18 00:27:32 221
222 665 CZAJKA JUSTYNA   K30-39 101 05:28:00 00:09:49 00:21:52 00:27:19 00:28:53 222
223 1280 LENARCZYK ANNA RUNNING POLESIE K30-39 102 05:28:00 00:07:16 00:19:56 00:27:20 00:27:25 223
224 169 FILIPIAK JOANNA   K14-29 54 05:28:00 00:08:53 00:20:52 00:27:20 00:27:55 224
225 872 WALCZYK MARTA HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY K30-39 103 05:28:00 00:08:53 00:20:53 00:27:21 00:28:04 225
226 1039 STOIŃSKA BARBARA IZABELIN NA START K30-39 104 05:28:00 00:09:50 00:22:00 00:27:21 00:29:14 226
227 1482 SALACH BEATA   K30-39 105 05:28:00 00:08:49 00:20:49 00:27:22 00:28:04 227
228 156 MODRAS AGNIESZKA BANK POCZTOWY K30-39 106 05:29:00 00:07:55 00:20:19 00:27:24 00:27:41 228
229 195 KOŁCZYK MAŁGORZATA W POGONI ZA DUCHEM K30-39 107 05:29:00 00:09:22 00:21:13 00:27:24 00:28:21 229
230 436 GŁUSZYK PAULINA   K14-29 55 05:29:00 00:07:30 00:19:42 00:27:25 00:27:29 230
231 803 PŁÓCIENNIK MAŁGORZATA   K30-39 108 05:29:00 00:09:02 00:20:38 00:27:25 00:27:59 231
232 1260 KRYWKO SYLWIA   K14-29 56 05:29:00 00:07:30 00:19:42 00:27:26 00:27:30 232
233 1094 PORYCKA ALEKSANDRA   K30-39 109 05:29:00 00:10:07 00:22:18 00:27:27 00:29:25 233
234 493 MAAT JUSTYNA   K30-39 110 05:30:00 00:07:05 00:19:46 00:27:29 00:27:30 234
235 408 BRZĘCKA EWELINA KS MAKÓW MBIEGA K14-29 57 05:30:00 00:08:15 00:20:31 00:27:31 00:27:56 235
236 1305 PAWLAK ALICJA   K14-29 58 05:30:00 00:10:28 00:22:37 00:27:31 00:28:58 236
237 1304 PAWLAK LIDIA   K40-49 56 05:30:00 00:10:28 00:22:37 00:27:31 00:28:58 237
238 1312 FESTINO JADE   K14-29 59 05:30:00 00:07:56 00:20:12 00:27:32 00:27:36 238
239 1227 SACHMATA AGATA KUŹNIA TRIATHLONU K50-59 10 05:30:00 00:08:22 00:20:34 00:27:32 00:28:04 239
240 772 OGÓREK AGNIESZKA NASIELSK BASZTA TEAM K40-49 57 05:30:00 00:10:23 00:22:02 00:27:32 00:28:50 240
241 773 SOBCZYŃSKA KRYSTYNA NASIELSK BASZTA TEAM K40-49 58 05:30:00 00:10:23 00:22:02 00:27:32 00:28:50 241
242 1534 RETKO ANNA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K14-29 60 05:31:00 00:08:20 00:20:34 00:27:33 00:27:43 242
243 1535 SZYSZ MARIA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K14-29 61 05:31:00 00:08:21 00:20:34 00:27:33 00:27:43 243
244 1231 KRÓL SYLWIA RUNNING OSP POLESIE K14-29 62 05:31:00 00:07:43 00:20:10 00:27:33 00:27:36 244
245 1314 ZACHERO COSMA   K30-39 111 05:31:00 00:07:56 00:20:12 00:27:33 00:27:36 245
246 837 MARCZEWSKA-ADAMIEC AGNIESZKA   K30-39 112 05:31:00 00:09:32 00:21:13 00:27:33 00:28:02 246
247 571 JANKOWSKA AGNIESZKA NASIELSK BASZTA TEAM K30-39 113 05:31:00 00:08:52 00:21:04 00:27:34 00:28:13 247
248 911 CABAŃSKA MONIKA   K30-39 114 05:31:00 00:07:33 00:20:07 00:27:34 00:27:39 248
249 1370 VYSOTSKAYA DARYA DASHA MOLODETS K30-39 115 05:31:00 00:08:26 00:20:53 00:27:34 00:28:19 249
250 962 GROBEREK MONIKA RUNTEAMLEWANDOW K30-39 116 05:31:00 00:10:16 00:22:17 00:27:34 00:29:29 250
251 982 RÓŻAŃSKA RENATA   K40-49 59 05:31:00 00:10:17 00:22:17 00:27:34 00:29:29 251
252 104 BAGIŃSKA EWA   K40-49 60 05:31:00 00:08:46 00:21:37 00:27:36 00:28:08 252
253 998 TKACZYK SYLWIA   K30-39 117 05:31:00 00:08:10 00:20:38 00:27:36 00:28:02 253
254 826 LITYŃSKA MALGORZATA   K30-39 118 05:32:00 00:09:49 00:22:02 00:27:38 00:29:13 254
255 114 BOGUCKA KATARZYNA PRZEDSZKOLE BIEDRONECZKI K40-49 61 05:32:00 00:06:57 00:19:53 00:27:41 00:27:45 255
256 1464 KACZOR RENATA - K40-49 62 05:32:00 00:08:10 00:20:24 00:27:41 00:27:58 256
257 200 BIERNAT MARTA   K30-39 119 05:32:00 00:08:37 00:20:52 00:27:41 00:28:15 257
258 671 PIETRZAK AGNIESZKA   K30-39 120 05:32:00 00:10:30 00:22:19 00:27:42 00:29:13 258
259 1374 RUGOR ŻANETA   K14-29 63 05:32:00 00:09:18 00:21:42 00:27:42 00:29:01 259
260 635 FRED AGNIESZKA   K30-39 121 05:33:00 00:08:53 00:21:09 00:27:43 00:28:09 260
261 757 DERECZ MONIKA   K40-49 63 05:33:00 00:08:21 00:20:43 00:27:44 00:28:16 261
262 938 KOSSAKOWSKA ANNA   K14-29 64 05:33:00 00:07:28 00:20:14 00:27:44 00:27:47 262
263 1338 KOŁACZYŃSKA MARTA   K14-29 65 05:33:00 00:07:35 00:20:17 00:27:45 00:27:49 263
264 292 MAMAJ KAMILA   K14-29 66 05:33:00 00:09:04 00:21:12 00:27:45 00:28:12 264
265 556 EFENBERG LUCYNA   K40-49 64 05:33:00 00:08:22 00:20:35 00:27:45 00:28:20 265
266 598 BUDZIKOWSKA KATARZYNA   K30-39 122 05:33:00 00:09:52 00:22:08 00:27:45 00:28:50 266
267 600 BEREDA-TOMALA WIOLETTA   K30-39 123 05:33:00 00:09:52 00:22:09 00:27:45 00:28:50 267
268 1123 PILARSKA MAGDALENA   K30-39 124 05:33:00 00:10:29 00:22:43 00:27:45 00:29:40 268
269 111 SIERPIŃSKA KATARZYNA PRZEDSZKOLE BIEDRONECZKI K30-39 125 05:33:00 00:08:19 00:20:39 00:27:46 00:27:57 269
270 311 KOŁYSKA KINGA   K14-29 67 05:33:00 00:09:04 00:21:12 00:27:46 00:28:13 270
271 1541 LUDWIKOWSKA AGNIESZKA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K30-39 126 05:33:00 00:09:33 00:21:53 00:27:46 00:28:45 271
272 1284 JARECKA MONIKA   K30-39 127 05:33:00 00:11:59 00:24:24 00:27:46 00:32:00 272
273 1244 KOWALCZYK RENATA RUNNING OSP POLESIE K50-59 11 05:33:00 00:07:44 00:20:12 00:27:47 00:27:49 273
274 875 KRÓL ANNA   K30-39 128 05:34:00 00:10:43 00:22:57 00:27:48 00:29:56 274
275 310 STEFAŃSKA ANNA   K30-39 129 05:35:00 00:10:28 00:22:25 00:27:53 00:29:09 275
276 912 TCHÓRZEWSKA AGNIESZKA   K40-49 65 05:35:00 00:07:36 00:20:02 00:27:53 00:27:54 276
277 971 CZARNOCKA AGNIESZKA   K30-39 130 05:35:00 00:07:44 00:20:29 00:27:55 00:28:08 277
278 1277 KUŹNIARSKA DOROTA   K30-39 131 05:35:00 00:09:51 00:22:03 00:27:55 00:29:18 278
279 1087 KRYSIAK MAŁGORZATA TORK/ SCA HYGIENE SP. Z O.O. K30-39 132 05:35:00 00:09:47 00:22:16 00:27:55 00:29:23 279
280 1023 ZAWADZKA ANNA BIEGNIJ Z PROSERVICE K30-39 133 05:36:00 00:09:20 00:21:42 00:27:59 00:28:49 280
281 95 RADZIK PAULINA   K14-29 68 05:36:00 00:10:59 00:23:09 00:28:00 00:30:02 281
282 87 RUSZTECKA ANNA   K30-39 134 05:36:00 00:08:33 00:20:47 00:28:00 00:28:25 282
283 1271 TRZCIŃSKA IWONA   K40-49 66 05:36:00 00:10:27 00:22:40 00:28:01 00:29:50 283
284 1037 KWIECIŃSKA MAGDALENA   K30-39 135 05:36:00 00:09:20 00:21:43 00:28:01 00:28:51 284
285 1489 BYLINIAK MONIKA ORTOREH K30-39 136 05:36:00 00:07:58 00:20:41 00:28:02 00:28:17 285
286 1468 DOBOSZ IWONA   K40-49 67 05:37:00 00:07:55 00:20:30 00:28:03 00:28:12 286
287 736 GORCZYCA IRMINA   K40-49 68 05:37:00 00:08:47 00:21:08 00:28:03 00:28:43 287
288 937 KICIŃSKA ANNA   K50-59 12 05:37:00 00:08:46 00:21:15 00:28:03 00:28:47 288
289 462 NOWEK KATARZYNA AKADEMIA HOLISTYCZNA K30-39 137 05:37:00 00:07:39 00:20:34 00:28:04 00:28:09 289
290 999 JANCZUK-RICHTER MARTA   K14-29 69 05:37:00 00:08:30 00:20:48 00:28:04 00:28:16 290
291 1239 PIOTROWSKA EDYTA   K40-49 69 05:37:00 00:09:51 00:22:09 00:28:04 00:29:19 291
292 1237 MAZUR MARIA   K14-29 70 05:37:00 00:08:39 00:20:55 00:28:05 00:28:28 292
293 1524 KASPROWICZ URSZULA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K14-29 71 05:37:00 00:08:30 00:20:48 00:28:05 00:28:17 293
294 471 KALBARCZYK IZABELLA AR WARSAW K30-39 138 05:37:00 00:09:57 00:22:12 00:28:06 00:29:25 294
295 1055 LEWTAK ADRIANNA   K14-29 72 05:37:00 00:07:45 00:20:19 00:28:07 00:28:13 295
296 652 FARION OLA   K14-29 73 05:37:00 00:09:34 00:22:00 00:28:07 00:29:14 296
297 518 ŁYP MONIKA   K30-39 139 05:38:00 00:10:12 00:22:18 00:28:08 00:29:30 297
298 1367 TOLAK MONIKA ORANGE K40-49 70 05:38:00 00:10:48 00:23:11 00:28:08 00:30:13 298
299 791 LENART JUSTYNA   K30-39 140 05:38:00 00:08:43 00:21:06 00:28:09 00:28:32 299
300 771 OLEJNIK MAŁGORZATA BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA K40-49 71 05:38:00 00:10:23 00:22:17 00:28:09 00:29:28 300
301 354 KOWALCZYK KLAUDIA   K30-39 141 05:38:00 00:09:09 00:21:28 00:28:11 00:28:53 301
302 869 JELENIEWICZ PAULINA   K14-29 74 05:38:00 00:10:20 00:22:39 00:28:11 00:29:37 302
303 1387 JABŁOŃSKA ANNA   K14-29 75 05:38:00 00:08:08 00:20:32 00:28:12 00:28:30 303
304 309 JÓŹKO KAROLINA TORK K30-39 142 05:38:00 00:10:32 00:22:49 00:28:12 00:29:59 304
305 55 BABKIEWICZ ANETA   K30-39 143 05:39:00 00:10:11 00:22:25 00:28:13 00:29:33 305
306 959 ŁAGOSZ MARZENA   K40-49 72 05:39:00 00:10:16 00:22:36 00:28:13 00:29:15 306
307 989 DRZEWIŃSKA ANETA   K40-49 73 05:39:00 00:08:56 00:21:24 00:28:14 00:29:18 307
308 795 JASKÓLSKA DOROTA   K14-29 76 05:39:00 00:10:18 00:22:23 00:28:14 00:29:30 308
309 986 GETLER - STRZYŻOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 74 05:39:00 00:10:11 00:22:21 00:28:15 00:29:42 309
310 91 RUCIŃSKA - KIEPAS IWONA   K30-39 144 05:39:00 00:06:06 00:15:29 00:28:16 00:28:20 310
311 1503 GRZYWACZ ANNA RBS K30-39 145 05:39:00 00:08:20 00:21:07 00:28:16 00:28:22 311
312 279 NOWACKA PATRYCJA   K14-29 77 05:39:00 00:07:32 00:20:28 00:28:16 00:28:19 312
313 593 TOMASZEWICZ ALEKSANDRA   K50-59 13 05:39:00 00:08:09 00:20:44 00:28:17 00:28:30 313
314 716 SZEMBEK MAGDA   K40-49 75 05:40:00 00:09:34 00:21:42 00:28:19 00:29:08 314
315 809 LESIEWSKA MARTA   K30-39 146 05:40:00 00:09:40 00:21:53 00:28:19 00:29:16 315
316 428 OKNIŃSKA BEATA   K40-49 76 05:40:00 00:09:21 00:21:43 00:28:21 00:28:54 316
317 868 KALINOWSKA NATALIA   K30-39 147 05:40:00 00:07:36 00:20:24 00:28:21 00:28:27 317
318 901 BILIŃSKA EWELINA   K14-29 78 05:40:00 00:08:03 00:20:51 00:28:22 00:28:37 318
319 756 ORŁOWSKA KAMILLA   K40-49 77 05:40:00 00:10:16 00:22:39 00:28:22 00:29:56 319
320 1540 BŁOŃSKA ANNA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K30-39 148 05:40:00 00:10:30 00:22:47 00:28:22 00:29:55 320
321 1378 CZUBAK ALEKSANDRA   K30-39 149 05:41:00 00:08:36 00:20:45 00:28:23 00:28:43 321
322 1456 TARKOWSKA KATARZYNA   K40-49 78 05:41:00 00:10:19 00:22:52 00:28:23 00:29:56 322
323 269 KOSSAKOWSKA JOANNA MAMY RUSZAMY K30-39 150 05:41:00 00:09:43 00:22:18 00:28:24 00:29:39 323
324 1165 KRENEK SWIETŁANA STYLIZACJA PAZNOKCI K30-39 151 05:41:00 00:08:50 00:21:24 00:28:25 00:28:52 324
325 1358 SZKUDLAREK EDYTA   K14-29 79 05:41:00 00:08:23 00:21:03 00:28:25 00:28:47 325
326 1247 OSSOWSKA MAGDA BBL K40-49 79 05:41:00 00:08:17 00:21:01 00:28:26 00:28:36 326
327 1355 KUDER ANNA BARBARA   K50-59 14 05:41:00 00:08:17 00:21:02 00:28:26 00:28:32 327
328 1357 KUDER ANNA MARIA   K14-29 80 05:41:00 00:08:17 00:21:02 00:28:26 00:28:32 328
329 859 NIEDOCHODOWICZ MAŁGORZATA   K14-29 81 05:41:00 00:07:16 00:19:12 00:28:27 00:28:29 329
330 1194 CUPRJAK DIANA PEMES K14-29 82 05:41:00 00:08:23 00:21:03 00:28:27 00:28:48 330
331 1015 GAWRYLAK BEATA ANTIDOTUM FITNESS CLUB K40-49 80 05:41:00 00:09:53 00:21:33 00:28:27 00:29:04 331
332 47 RZEPLIŃSKA KAROLINA   K30-39 152 05:42:00 00:07:41 00:20:34 00:28:28 00:28:33 332
333 1243 ANTOS MIECZYSŁAWA RUNNING K50-59 15 05:42:00 00:07:56 00:20:43 00:28:28 00:28:30 333
334 1340 ZAWADZKA ANNA   K30-39 153 05:42:00 00:08:59 00:21:38 00:28:28 00:29:01 334
335 917 WYSZYNSKA ANNA N/A K30-39 154 05:42:00 00:10:01 00:22:28 00:28:28 00:29:21 335
336 301 GRONCZEWSKA ADRIANNA   K14-29 83 05:42:00 00:10:37 00:23:13 00:28:28 00:30:31 336
337 1050 OWCZAREK JOANNA   K40-49 81 05:42:00 00:08:02 00:20:52 00:28:29 00:28:39 337
338 1132 WANCERZ IWONA BANK MILLENNIUM K30-39 155 05:42:00 00:08:08 00:20:47 00:28:30 00:28:48 338
339 1530 KOMOROWSKA KATARZYNA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K30-39 156 05:42:00 00:08:44 00:20:54 00:28:31 00:28:38 339
340 221 WOŹNIAKOWSKA-FAJST DAGMARA   K40-49 82 05:42:00 00:10:31 00:23:01 00:28:31 00:30:22 340
341 1306 DUDEK AGNIESZKA ZUMBIARY K40-49 83 05:42:00 00:09:27 00:21:55 00:28:32 00:29:09 341
342 884 CHOROŚ SYLWIA   K30-39 157 05:42:00 00:08:43 00:21:11 00:28:32 00:28:49 342
343 1460 DUDKOWSKA EWELINA   K14-29 84 05:42:00 00:10:46 00:23:08 00:28:32 00:30:21 343
344 1423 PLUSZKA MAŁGORZATA   K30-39 158 05:42:00 00:10:46 00:23:09 00:28:32 00:30:21 344
345 35 BAREJKO MARTA PLL LOT K30-39 159 05:43:00 00:08:05 00:20:56 00:28:33 00:28:44 345
346 1376 CHOJNACKA ELA RUNNING K40-49 84 05:43:00 00:10:46 00:23:08 00:28:33 00:30:21 346
347 574 PAPROCKA MAGDALENA   K14-29 85 05:43:00 00:08:28 00:20:48 00:28:34 00:28:54 347
348 1177 STAŃCZAK IWONA   K40-49 85 05:43:00 00:10:08 00:22:20 00:28:35 00:29:23 348
349 651 KRAWCZYK SYLWIA KOBIETY BIEGAJĄ K14-29 86 05:43:00 00:10:02 00:22:29 00:28:35 00:29:57 349
350 842 SZULC JOANNA ALBATROSY K40-49 86 05:43:00 00:09:38 00:22:06 00:28:37 00:29:39 350
351 871 JELENIEWICZ MICHALINA   K14-29 87 05:43:00 00:10:20 00:22:39 00:28:37 00:30:00 351
352 887 DEMBEK-JENSEN MAGDALENA   K40-49 87 05:44:00 00:10:04 00:22:43 00:28:38 00:30:12 352
353 1302 RADUCKA MAŁGORZATA   K30-39 160 05:44:00 00:08:23 00:21:10 00:28:40 00:28:53 353
354 942 BRZÓSKO ALEKSANDRA   K30-39 161 05:44:00 00:09:18 00:22:03 00:28:41 00:29:44 354
355 1352 MARCZUK OLGA   K40-49 88 05:44:00 00:10:05 00:22:38 00:28:41 00:30:18 355
356 1550 LASZCZKA MONIKA PEKAES K40-49 89 05:44:00 00:10:46 00:23:17 00:28:41 00:30:28 356
357 316 ŁĘCKA MAŁGORZATA TORK/ESSITY K40-49 90 05:44:00 00:09:45 00:22:30 00:28:42 00:30:09 357
358 365 LEWARTOWSKA AGATA   K14-29 88 05:44:00 00:07:31 00:20:45 00:28:42 00:28:49 358
359 461 SZYMANIAK ALDONA   K30-39 162 05:44:00 00:09:21 00:22:02 00:28:42 00:29:36 359
360 633 CHOMUTNIK ALICJA   K14-29 89 05:44:00 00:11:07 00:23:43 00:28:42 00:30:32 360
361 682 ADACH DOMINIKA   K40-49 91 05:45:00 00:09:34 00:22:18 00:28:43 00:29:43 361
362 624 LEONARSKA MAŁGORZATA   K30-39 163 05:45:00 00:11:00 00:23:35 00:28:47 00:30:32 362
363 407 ROSA ANNA   K40-49 92 05:46:00 00:08:51 00:21:44 00:28:50 00:29:08 363
364 137 KSIĄŻEK MAGDALENA   K14-29 90 05:46:00 00:10:55 00:23:36 00:28:50 00:30:38 364
365 484 SUŁECKA-CHŁOPICKA AGNIESZKA   K40-49 93 05:46:00 00:07:51 00:21:06 00:28:50 00:28:59 365
366 850 JAKUBIAK KINGA   K30-39 164 05:46:00 00:09:17 00:22:06 00:28:50 00:29:26 366
367 1001 KULKA KATARZYNA   K30-39 165 05:46:00 00:09:20 00:22:11 00:28:52 00:29:52 367
368 1171 WIRECKA MAGDALENA BIEGAJ POD OKIEM TRENERA K14-29 91 05:46:00 00:09:08 00:22:11 00:28:52 00:29:28 368
369 1103 PSZONA KAROLINA   K14-29 92 05:47:00 00:09:52 00:22:28 00:28:53 00:29:38 369
370 379 FIRAN MILENA FIT CZUBY K14-29 93 05:47:00 00:08:46 00:21:38 00:28:54 00:29:26 370
371 510 NIEWCZAS BARBARA   K30-39 166 05:47:00 00:10:26 00:23:05 00:28:54 00:30:39 371
372 63 HUNKIEWICZ EWELINA MAZOWIECKIE CENTRUM POLIGRAFII K40-49 94 05:47:00 00:09:34 00:22:33 00:28:54 00:30:19 372
373 164 PEC MONIKA NAPRZÓD MŁOCINY K40-49 95 05:47:00 00:09:09 00:21:50 00:28:55 00:29:34 373
374 1213 ULICKA PATRYCJA   K14-29 94 05:47:00 00:09:17 00:22:10 00:28:55 00:29:23 374
375 1337 MANOWSKA-CEPAK KATARZYNA   K30-39 167 05:47:00 00:09:20 00:22:16 00:28:55 00:29:42 375
376 147 GRABARCZYK KATARZYNA   K30-39 168 05:47:00 00:10:03 00:22:43 00:28:56 00:30:31 376
377 1181 TRZECIŃSKA MAGDALENA PANI K30-39 169 05:47:00 00:08:52 00:21:51 00:28:57 00:29:14 377
378 1162 SKIPIRZEPSKA BEATA BEATA SKIPIRZEPSKA K40-49 96 05:47:00 00:09:21 00:22:08 00:28:57 00:29:26 378
379 904 FURGAŁ AGATA   K40-49 97 05:48:00 00:08:24 00:21:16 00:28:59 00:29:18 379
380 1346 STARUSZKIEWICZ NATALIA   K14-29 95 05:48:00 00:09:52 00:22:26 00:28:59 00:29:44 380
381 920 GRAMEK WIOLETTA   K30-39 170 05:48:00 00:10:21 00:22:59 00:28:59 00:30:16 381
382 918 MALCZEWSKA MAGDALENA   K40-49 98 05:48:00 00:10:21 00:22:59 00:28:59 00:30:16 382
383 1332 MARCZEWSKA ANETA NIEPOKONANE SUSKOWOLA K40-49 99 05:48:00 00:07:57 00:21:03 00:29:00 00:29:06 383
384 42 LECHOWSKA-PILCH ANNA   K30-39 171 05:48:00 00:09:32 00:22:26 00:29:00 00:29:55 384
385 1014 TURCZYN AGNIESZKA BRAK K40-49 100 05:48:00 00:11:15 00:23:54 00:29:00 00:31:04 385
386 1348 KOWALCZYK ANNA   K30-39 172 05:48:00 00:07:58 00:21:00 00:29:01 00:29:05 386
387 1458 ANDLER AGNIESZKA   K40-49 101 05:48:00 00:10:01 00:22:39 00:29:01 00:29:58 387
388 1427 NOWAK JOANNA   K14-29 96 05:48:00 00:08:03 00:21:07 00:29:02 00:29:12 388
389 338 TRYBUSZEK JOANNA   K30-39 173 05:48:00 00:10:53 00:23:19 00:29:02 00:31:04 389
390 903 ORTEGA EDELISA PINOYSINPOLAND K14-29 97 05:49:00 00:09:02 00:22:00 00:29:05 00:30:05 390
391 469 JASIŃSKA EWELINA JASIŃSKA K30-39 174 05:49:00 00:10:32 00:23:04 00:29:07 00:30:53 391
392 124 MORYCIŃSKA MAGDALENA   K30-39 175 05:50:00 00:10:09 00:22:47 00:29:08 00:30:22 392
393 1604 OKTABA JUSTYNA AVON K30-39 176 05:50:00 00:10:15 00:23:01 00:29:08 00:30:22 393
394 117 GRUPA MONIKA   K30-39 177 05:50:00 00:09:12 00:22:12 00:29:08 00:29:56 394
395 198 KAMIŃSKA ANGELIKA SIOSTRY BIEGAJĄ K30-39 178 05:50:00 00:08:13 00:21:23 00:29:09 00:29:17 395
396 199 ŻMUREK MARIA SIOSTRY BIEGAJĄ K60+ 2 05:50:00 00:08:13 00:21:23 00:29:09 00:29:16 396
397 958 PROKOP-OKUŁA KATARZYNA   K40-49 102 05:50:00 00:08:59 00:22:08 00:29:10 00:29:37 397
398 205 LISZEWSKA MARTA IZABELIN NA START K40-49 103 05:50:00 00:10:27 00:23:12 00:29:10 00:30:49 398
399 1151 GÓRSKA SYLWIA   K30-39 179 05:50:00 00:09:12 00:22:14 00:29:11 00:29:34 399
400 1258 MROSZCZYK DANUTA   K30-39 180 05:50:00 00:09:12 00:22:14 00:29:11 00:29:34 400
401 641 GRONCZEWSKA AGNIESZKA   K30-39 181 05:51:00 00:09:18 00:22:14 00:29:13 00:29:40 401
402 1064 PRZYBYŁ ANNA ESSITY K30-39 182 05:51:00 00:09:46 00:22:37 00:29:13 00:30:40 402
403 702 NAWROCKA MAŁGORZATA   K30-39 183 05:51:00 00:10:38 00:23:21 00:29:14 00:30:54 403
404 611 MUSZYŃSKA KATARZYNA   K40-49 104 05:51:00 00:09:16 00:22:05 00:29:15 00:29:55 404
405 1101 MŁODZIANOWSKA MARZENA MARZENA K30-39 184 05:51:00 00:10:01 00:23:01 00:29:15 00:30:18 405
406 1415 KRAJOWSKA-KUKIEL ANNA   K30-39 185 05:51:00 00:10:36 00:23:42 00:29:16 00:31:11 406
407 1381 HAMAN DOROTA   K30-39 186 05:51:00 00:10:02 00:22:58 00:29:17 00:30:46 407
408 792 KUROPATWA MAGDALENA   K30-39 187 05:51:00 00:10:01 00:23:01 00:29:17 00:30:20 408
409 1078 MUSZYŃSKA MAGDA TORK K30-39 188 05:51:00 00:08:50 00:21:45 00:29:17 00:29:40 409
410 768 GROMADKA MAŁGORZATA ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 189 05:52:00 00:10:35 00:23:17 00:29:18 00:31:20 410
411 545 KATANA KATARZYNA   K40-49 105 05:52:00 00:09:00 00:22:03 00:29:18 00:29:40 411
412 830 POKROP AGNIESZKA   K14-29 98 05:52:00 00:08:54 00:21:56 00:29:19 00:29:52 412
413 177 CIBORSKA KATARZYNA RÓŻOWY TEAM K30-39 190 05:52:00 00:09:01 00:22:04 00:29:20 00:29:53 413
414 103 OSOWIECKA ANNA   K40-49 106 05:52:00 00:09:48 00:22:39 00:29:21 00:29:53 414
415 345 MISZEWSKA AGNIESZKA   K30-39 191 05:52:00 00:10:17 00:23:05 00:29:21 00:30:47 415
416 1463 PARSZCZYŃSKA IZABELA ADIDAS RUNNERS WARSAW K30-39 192 05:52:00 00:11:12 00:23:56 00:29:21 00:31:04 416
417 1380 WYSOCZARSKA BEATA BENEFIT SYSTEMS SA K40-49 107 05:53:00 00:09:46 00:22:42 00:29:23 00:30:42 417
418 866 KOLIBABSKA MALWINA HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY K30-39 193 05:53:00 00:09:25 00:22:35 00:29:23 00:30:06 418
419 326 UCHAL EWA   K30-39 194 05:53:00 00:08:25 00:21:36 00:29:24 00:29:49 419
420 1257 SZWEJ ANNA   K14-29 99 05:53:00 00:08:04 00:21:30 00:29:25 00:29:45 420
421 615 OSIEJA ELŻBIETA FNP NW K50-59 16 05:53:00 00:09:16 00:22:05 00:29:26 00:30:06 421
422 159 WASILEWSKA KATARZYNA NIDZICA BIEGA K30-39 195 05:53:00 00:09:31 00:22:43 00:29:27 00:30:23 422
423 352 BIERNAT JUSTYNA   K30-39 196 05:53:00 00:10:25 00:23:22 00:29:27 00:30:39 423
424 1439 KABAŁA PAULINA   K30-39 197 05:53:00 00:11:09 00:23:48 00:29:27 00:31:20 424
425 1189 OZIMINA MARTA   K30-39 198 05:53:00 00:11:48 00:24:08 00:29:27 00:31:41 425
426 967 TŁUCHOWSKA MONIKA   K30-39 199 05:54:00 00:11:01 00:23:44 00:29:28 00:31:26 426
427 836 JAKUBOWSKA ANNA PIASECZNO RUNNING K30-39 200 05:54:00 00:10:31 00:23:32 00:29:30 00:31:13 427
428 138 PAWLIKIEWICZ ANNA HALL_OM_MIG K14-29 100 05:54:00 00:10:50 00:23:59 00:29:30 00:31:34 428
429 1130 LITWINIUK KLAUDIA   K30-39 201 05:54:00 00:09:08 00:22:26 00:29:31 00:29:49 429
430 427 WOJCIECHOWSKA MONIKA   K30-39 202 05:54:00 00:10:02 00:22:57 00:29:31 00:30:17 430
431 1119 BOJKO AGNIESZKA   K14-29 101 05:54:00 00:10:32 00:23:50 00:29:32 00:31:14 431
432 1325 JAGODA EMILA TEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA K14-29 102 05:55:00 00:05:50 00:15:36 00:29:33 00:29:35 432
433 997 OLSZAŃSKA MAGDALENA   K30-39 203 05:55:00 00:10:02 00:22:47 00:29:33 00:30:30 433
434 847 WALAWKO-KUROWSKA MARTA   K40-49 108 05:55:00 00:09:50 00:22:56 00:29:33 00:30:31 434
435 687 MARCINEK AGNIESZKA KONDYCJA K30-39 204 05:55:00 00:05:58 00:15:38 00:29:35 00:29:36 435
436 733 WOŹNIAK MARTA OLSZTYŃSKIE CENTRUM MEDYCYNY I SPORTU PERSONAL TRAINERS K30-39 205 05:55:00 00:10:10 00:22:54 00:29:35 00:31:01 436
437 465 MAŁYSKA MAŁGORZATA   K30-39 206 05:55:00 00:09:54 00:22:53 00:29:36 00:30:33 437
438 1186 HOŁUBEK KAROLINA   K30-39 207 05:55:00 00:09:29 00:22:23 00:29:36 00:30:17 438
439 681 JANAKOWSKA NATALIA   K14-29 103 05:55:00 00:09:42 00:22:47 00:29:36 00:30:17 439
440 1479 PIWOWARCZYK APOLONIA   K30-39 208 05:55:00 00:09:16 00:22:38 00:29:37 00:30:02 440
441 479 LINKE EWA - K14-29 104 05:55:00 00:09:19 00:22:04 00:29:37 00:30:01 441
442 1473 SZYMAŃSKA MARIOLA   K50-59 17 05:56:00 00:08:10 00:21:36 00:29:38 00:29:45 442
443 1466 ULINOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 109 05:56:00 00:09:26 00:22:33 00:29:38 00:30:23 443
444 107 SIKORSKA DOROTA   K30-39 209 05:56:00 00:08:51 00:21:59 00:29:39 00:29:54 444
445 184 WOJCIECHOWSKA-NOWACZYK ILONA MAMY RUSZAMY K30-39 210 05:56:00 00:08:48 00:22:10 00:29:39 00:30:03 445
446 846 PARZUCHOWSKA MALWINA   K14-29 105 05:56:00 00:10:30 00:23:21 00:29:39 00:31:10 446
447 37 KLUSEK JOLANTA YOLA YOLANDA K40-49 110 05:56:00 00:08:40 00:21:56 00:29:40 00:29:58 447
448 1296 KWIATKOWSKA BEATA   K50-59 18 05:56:00 00:10:28 00:23:53 00:29:40 00:31:08 448
449 1105 KRAKOWIAK AGATA   K14-29 106 05:56:00 00:10:08 00:22:57 00:29:40 00:30:52 449
450 67 WITEK ANETA   K40-49 111 05:56:00 00:09:36 00:22:52 00:29:41 00:30:42 450
451 441 GERESZ PAULINA   K14-29 107 05:56:00 00:11:05 00:24:16 00:29:42 00:31:16 451
452 312 CHUDOWOLSKA BEATA MAZOWSZE BIEGA K40-49 112 05:56:00 00:09:11 00:22:24 00:29:42 00:30:08 452
453 1603 KOWALEWSKA NATALIA AVON K30-39 211 05:56:00 00:09:36 00:23:05 00:29:42 00:30:57 453
454 280 NOWAKOWSKA JUSTYNA   K40-49 113 05:57:00 00:09:03 00:22:12 00:29:43 00:30:15 454
455 1285 MICHALSKA HALINA   K40-49 114 05:57:00 00:09:21 00:22:42 00:29:43 00:30:20 455
456 820 BARWICKA MARTA   K30-39 212 05:57:00 00:09:22 00:22:43 00:29:43 00:30:20 456
457 564 OSTROWSKA MONIKA   K40-49 115 05:57:00 00:10:53 00:24:22 00:29:45 00:31:54 457
458 1505 HASULAK MAGDALENA RBS K30-39 213 05:57:00 00:08:56 00:22:12 00:29:45 00:30:07 458
459 514 GĄSKA MARIOLA   K30-39 214 05:57:00 00:11:00 00:23:55 00:29:45 00:31:22 459
460 513 KANIEWSKA ILONA   K30-39 215 05:57:00 00:11:00 00:23:55 00:29:45 00:31:22 460
461 867 OSUCHOWSKA WIOLETTA PKO BP K40-49 116 05:58:00 00:09:25 00:22:46 00:29:49 00:30:29 461
462 1435 PIOTROWSKA ALEKSANDRA   K14-29 108 05:59:00 00:09:09 00:22:31 00:29:53 00:30:29 462
463 1472 WYSOCKA AGNIESZKA   K30-39 216 05:59:00 00:10:24 00:23:45 00:29:53 00:31:18 463
464 1453 MIELCZAREK MAGDALENA PROFESJONALNY GABINET KOSMETYKI K40-49 117 05:59:00 00:11:00 00:24:16 00:29:53 00:31:59 464
465 704 KOZACZYŃSKA ANNA   K14-29 109 05:59:00 00:09:46 00:22:54 00:29:54 00:30:45 465
466 171 WIĄCEK IZABELA   K30-39 217 05:59:00 00:09:37 00:22:44 00:29:54 00:30:38 466
467 907 SŁONECKA URSZULA PROFESJONALNY GABINET KOSMETYKI K30-39 218 05:59:00 00:11:05 00:24:17 00:29:54 00:32:00 467
468 1136 NOWICKA MAGDALENA   K40-49 118 05:59:00 00:09:42 00:22:53 00:29:55 00:30:35 468
469 1319 SORBIAN ALEKSANDRA   K14-29 110 05:59:00 00:09:55 00:23:00 00:29:56 00:30:43 469
470 392 HORBOWIEC ANNA GIMNAZJUM NR 95 WARSZAWA K40-49 119 05:59:00 00:09:39 00:23:02 00:29:57 00:30:27 470
471 378 MALISZEWSKA ALICJA EBI24 K40-49 120 06:00:00 00:10:01 00:23:18 00:29:58 00:31:06 471
472 62 TABAKA MAGDALENA   K40-49 121 06:00:00 00:10:05 00:23:13 00:29:59 00:30:52 472
473 1526 TRACZ KATARZYNA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K14-29 111 06:00:00 00:08:52 00:22:09 00:29:59 00:30:06 473
474 1476 BASIAK SYLWIA   K30-39 219 06:00:00 00:09:59 00:23:20 00:30:01 00:31:28 474
475 695 FILIM KATARZYNA CATERINA K30-39 220 06:00:00 00:09:55 00:22:59 00:30:01 00:30:50 475
476 1413 ŻOŁĄDEK KAMILA   K30-39 221 06:00:00 00:09:32 00:22:59 00:30:01 00:30:40 476
477 1144 TOPOLSKA JOLANTA   K40-49 122 06:01:00 00:10:17 00:23:21 00:30:03 00:31:19 477
478 572 KUMOR ANNA   K30-39 222 06:01:00 00:09:22 00:22:56 00:30:03 00:31:15 478
479 179 SZEWCZYK JOANNA   K30-39 223 06:01:00 00:10:27 00:23:36 00:30:04 00:31:05 479
480 815 TOMICZAK MARTA   K30-39 224 06:01:00 00:10:48 00:23:45 00:30:04 00:32:09 480
481 154 TUREK MARZENA   K40-49 123 06:01:00 00:10:24 00:23:33 00:30:04 00:31:18 481
482 1038 FABROWICZ KATARZYNA   K40-49 124 06:01:00 00:10:40 00:23:48 00:30:04 00:31:20 482
483 1250 KALINOWSKA MONIKA PKO BP K40-49 125 06:01:00 00:09:20 00:22:34 00:30:05 00:30:56 483
484 606 PERETIATKOWICZ MAŁGORZATA   K40-49 126 06:01:00 00:10:24 00:23:33 00:30:05 00:31:18 484
485 25 DĄBROWSKA ANNA   K30-39 225 06:01:00 00:10:47 00:23:44 00:30:05 00:31:40 485
486 353 LICHTAŃSKA AGNIESZKA   K40-49 127 06:01:00 00:10:37 00:23:52 00:30:05 00:31:21 486
487 1560 LISIECKA MONIKA SUPER-PHARM POLAND K40-49 128 06:01:00 00:09:48 00:23:04 00:30:06 00:30:45 487
488 28 KONCA BEATA KLUB BIEGOWY OŻAROW MAZOWIECKI BIEGA K40-49 129 06:01:00 00:09:47 00:23:09 00:30:06 00:30:53 488
489 964 KARSZNIA-SIEKIŃSKA DOROTA   K40-49 130 06:01:00 00:11:05 00:24:28 00:30:06 00:32:15 489
490 953 JAKUBOWSKA MONIKA   K14-29 112 06:01:00 00:10:45 00:24:01 00:30:06 00:31:41 490
491 1481 KRZESNIAK EMILIA   K30-39 226 06:02:00 00:10:34 00:24:05 00:30:08 00:31:33 491
492 58 ŁOBEJKO DOROTA   K30-39 227 06:02:00 00:09:24 00:22:42 00:30:09 00:30:42 492
493 1158 TEPER KATARZYNA   K14-29 113 06:02:00 00:09:18 00:22:45 00:30:09 00:30:41 493
494 548 FRANKEL-DOMINIK MARTA   K14-29 114 06:02:00 00:11:01 00:23:47 00:30:09 00:31:54 494
495 188 RAKOWSKA IRENA   K40-49 131 06:02:00 00:10:16 00:23:21 00:30:09 00:31:06 495
496 612 PĘDZISZ AGNIESZKA   K40-49 132 06:02:00 00:11:01 00:23:47 00:30:10 00:31:54 496
497 1122 CEBULA AGNIESZKA   K40-49 133 06:02:00 00:09:16 00:22:41 00:30:10 00:30:53 497
498 610 DRĄŻKOWSKA OLEJNICZAK MAŁGORZATA   K50-59 19 06:02:00 00:11:01 00:24:15 00:30:10 00:32:12 498
499 1537 DUSZCZYK KATARZYNA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K14-29 115 06:02:00 00:10:19 00:23:22 00:30:11 00:31:10 499
500 675 PYTEL ADRIANNA MAZOVIA PROACTIV K14-29 116 06:02:00 00:12:12 00:25:03 00:30:12 00:32:09 500
501 690 KRÓLICKA ANNA MAZOVIA PROACTIV K30-39 228 06:02:00 00:11:50 00:25:21 00:30:12 00:32:09 501
502 1172 WALCZAK JOANNA   K40-49 134 06:02:00 00:10:20 00:23:53 00:30:12 00:31:40 502
503 656 GOMOŁA-PARADOWSKA ANNA   K30-39 229 06:02:00 00:09:17 00:22:24 00:30:12 00:30:40 503
504 297 SIERADZKA KATARZYNA   K14-29 117 06:03:00 00:09:47 00:22:52 00:30:13 00:30:57 504
505 1469 MYJAK SYLWIA AXA RUNNING TEAM K30-39 230 06:03:00 00:09:33 00:22:43 00:30:14 00:30:40 505
506 529 GNIADO MAŁGORZATA   K40-49 135 06:03:00 00:09:48 00:22:42 00:30:15 00:30:48 506
507 1226 WÓJCIK ADRIANNA   K14-29 118 06:03:00 00:10:05 00:23:22 00:30:15 00:31:05 507
508 1016 WÓJCIK ELIZA   K40-49 136 06:03:00 00:10:05 00:23:22 00:30:15 00:31:05 508
509 1396 SIERPIEŃ PAULINA HILTI K14-29 119 06:03:00 00:08:39 00:22:26 00:30:16 00:30:33 509
510 1085 JAKUBOWSKA ANNA   K40-49 137 06:04:00 00:10:45 00:24:00 00:30:18 00:31:52 510
511 399 SZNEJFUS JUSTYNA   K14-29 120 06:04:00 00:11:04 00:24:27 00:30:21 00:32:10 511
512 398 WYGANOWSKA ANNA   K40-49 138 06:04:00 00:11:04 00:24:27 00:30:21 00:32:10 512
513 980 TURCZYN-PAKUŁA ANETA   K40-49 139 06:04:00 00:08:53 00:21:58 00:30:21 00:30:47 513
514 382 BRATKOWSKA DOROTA   K30-39 231 06:04:00 00:09:07 00:23:39 00:30:21 00:30:36 514
515 204 MOĆKO BEATA WWW.ROWERYLADY.PL K40-49 140 06:04:00 00:09:13 00:22:45 00:30:22 00:30:54 515
516 413 KISZKIS ELŻBIETA   K40-49 141 06:04:00 00:11:25 00:24:41 00:30:22 00:32:17 516
517 1256 CZAPIEWSKA WERONIKA   K30-39 232 06:04:00 00:10:34 00:24:06 00:30:22 00:31:47 517
518 552 USTACH-RYBICKA WIOLETA   K30-39 233 06:04:00 00:10:48 00:24:14 00:30:22 00:31:36 518
519 1217 SAŁACIŃSKA KATARZYNA   K40-49 142 06:05:00 00:09:00 00:22:50 00:30:23 00:30:54 519
520 988 MONSALE JEANNEPHER PINOYSINPOLAND K40-49 143 06:05:00 00:11:05 00:24:06 00:30:23 00:32:14 520
521 289 KUDŁA KLAUDYNA   K14-29 121 06:05:00 00:10:22 00:23:38 00:30:24 00:31:16 521
522 320 BAR ANTONINA TOSIA BIEGA K14-29 122 06:05:00 00:10:52 00:24:23 00:30:24 00:32:07 522
523 794 ANTOS PAULINA   K14-29 123 06:05:00 00:08:39 00:21:55 00:30:25 00:30:48 523
524 1011 OLCZYK IWONA   K40-49 144 06:05:00 00:08:55 00:22:20 00:30:25 00:30:51 524
525 1509 WNOROWSKA ANNA RBS K30-39 234 06:05:00 00:10:48 00:24:13 00:30:25 00:32:02 525
526 1508 SIEJKA JOANNA RBS K30-39 235 06:05:00 00:10:49 00:24:13 00:30:25 00:32:02 526
527 319 BAR KATARZYNA TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA K40-49 145 06:05:00 00:10:52 00:24:23 00:30:25 00:32:08 527
528 1451 ZIELKOWSKA PAULINA   K14-29 124 06:05:00 00:11:19 00:24:08 00:30:26 00:32:10 528
529 1093 BIELSKA AGNIESZKA ACCS K40-49 146 06:05:00 00:09:06 00:22:51 00:30:27 00:30:56 529
530 163 DĄBROWSKA KATARZYNA   K14-29 125 06:05:00 00:09:51 00:23:02 00:30:27 00:31:10 530
531 993 OTTO EMILIA   K30-39 236 06:06:00 00:09:06 00:22:51 00:30:28 00:30:56 531
532 1484 DĄBROWSKA AGNIESZKA   K30-39 237 06:06:00 00:09:15 00:23:01 00:30:28 00:31:11 532
533 388 JAKUBAS DOROTA GIMNAZJUM NR 95 WARSZAWA K40-49 147 06:06:00 00:09:40 00:23:04 00:30:28 00:30:59 533
534 588 IWANIUK ANGELIKA   K30-39 238 06:06:00 00:10:27 00:23:59 00:30:28 00:32:23 534
535 20 WIŚNIEWSKA MARTA   K30-39 239 06:06:00 00:09:50 00:23:02 00:30:28 00:31:10 535
536 1424 KRUKOWSKA-HAOUEM AGNIESZKA   K40-49 148 06:06:00 00:10:36 00:24:15 00:30:28 00:31:56 536
537 477 JĘDRYKA ALEKSANDRA   K30-39 240 06:06:00 00:09:50 00:23:23 00:30:29 00:30:59 537
538 1321 SANIKOWSKA URSZULA   K30-39 241 06:06:00 00:09:52 00:23:15 00:30:30 00:31:08 538
539 494 CHMIELOWIEC KINGA   K30-39 242 06:06:00 00:05:44 00:14:59 00:30:30 00:30:31 539
540 749 KOSNO ILONA   K14-29 126 06:06:00 00:09:50 00:23:17 00:30:30 00:31:07 540
541 334 SZMIDT JUSTYNA   K40-49 149 06:06:00 00:09:50 00:23:23 00:30:30 00:31:00 541
542 1308 BOROWICZ ADRIANNA ZUMBIARY K30-39 243 06:06:00 00:09:53 00:22:59 00:30:31 00:31:09 542
543 50 KISIELEWICZ BOŻENA   K40-49 150 06:06:00 00:10:32 00:23:58 00:30:31 00:32:14 543
544 501 KUCZYŃSKA ANNA - K40-49 151 06:06:00 00:10:45 00:24:16 00:30:31 00:32:01 544
545 1166 ROLA DANUTA   K14-29 127 06:06:00 00:09:14 00:22:55 00:30:31 00:31:15 545
546 694 KILKOWSKA JOANNA   K40-49 152 06:06:00 00:09:10 00:22:44 00:30:32 00:30:53 546
547 1457 KRZEMINSKA-STANCZAK BEATA RANDSTAD K30-39 244 06:06:00 00:11:18 00:24:40 00:30:32 00:32:20 547
548 969 JABŁOŃSKA SYLWIA   K30-39 245 06:07:00 00:08:44 00:22:45 00:30:33 00:30:59 548
549 82 CZARNECKA KATARZYNA   K30-39 246 06:07:00 00:09:21 00:23:13 00:30:33 00:31:19 549
550 1322 OSTAS LIDIA   K30-39 247 06:07:00 00:09:52 00:23:15 00:30:34 00:31:12 550
551 1382 KRYSIAK KATARZYNA   K30-39 248 06:07:00 00:10:00 00:23:34 00:30:34 00:31:09 551
552 1383 JAWORSKA JOANNA AUTOGALA K30-39 249 06:07:00 00:11:04 00:24:35 00:30:34 00:32:19 552
553 1527 SZCZEPANIAK PAULINA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K14-29 128 06:07:00 00:09:33 00:23:12 00:30:35 00:31:34 553
554 1366 BARANOWSKA ALDONA   K40-49 153 06:07:00 00:10:53 00:24:13 00:30:35 00:32:06 554
555 647 MACIOŁ KAROLINA   K30-39 250 06:07:00 00:11:05 00:25:07 00:30:35 00:32:06 555
556 459 GOŁĘBIEWSKA MARTA   K30-39 251 06:07:00 00:10:14 00:23:32 00:30:36 00:31:49 556
557 902 DEPTUŁA DOROTA   K30-39 252 06:07:00 00:11:42 00:24:51 00:30:36 00:32:22 557
558 1492 SZEWCZUK IRINA RBS K40-49 154 06:07:00 00:11:02 00:24:16 00:30:37 00:32:11 558
559 1287 ROSIŃSKA JUSTYNA   K30-39 253 06:07:00 00:09:35 00:23:10 00:30:37 00:31:05 559
560 793 ANTOS ANNA   K40-49 155 06:07:00 00:09:35 00:22:53 00:30:37 00:30:59 560
561 65 KARASIEWICZ KATARZYNA   K40-49 156 06:07:00 00:11:22 00:24:51 00:30:37 00:32:19 561
562 283 ŁYSAKOWSKA-WOJTOWICZ DAGMARA   K30-39 254 06:08:00 00:10:03 00:23:38 00:30:38 00:31:43 562
563 835 DRUŻKOWSKA MONIKA   K14-29 129 06:08:00 00:09:36 00:22:58 00:30:38 00:31:04 563
564 1212 SOBCZAK ANNA HARD RUNNERS IWICZNA TEAM K40-49 157 06:08:00 00:10:15 00:23:40 00:30:38 00:31:40 564
565 1499 BELZYT BARBARA RBS K14-29 130 06:08:00 00:11:05 00:24:44 00:30:38 00:32:14 565
566 1502 GOLAN PAULINA RBS K14-29 131 06:08:00 00:11:05 00:24:44 00:30:38 00:32:14 566
567 305 SZULC KATARZYNA   K40-49 158 06:08:00 00:11:22 00:24:51 00:30:38 00:32:19 567
568 1220 STENCEL KAROLINA   K40-49 159 06:08:00 00:08:51 00:22:39 00:30:39 00:30:50 568
569 443 SAFFARINI IWONA   K40-49 160 06:08:00 00:10:42 00:24:09 00:30:39 00:31:39 569
570 434 O'REGAN MAŁGORZATA   K40-49 161 06:08:00 00:10:42 00:24:10 00:30:39 00:31:39 570
571 777 BOGUCKA EDYTA FUNDACJA PRIMUS K30-39 255 06:08:00 00:10:18 00:23:51 00:30:40 00:32:03 571
572 1619 TRZEWKOWSKA PAULINA   K30-39 256 06:08:00 00:09:36 00:23:18 00:30:40 00:31:08 572
573 136 KOWALSKA AGATA   K30-39 257 06:08:00 00:10:19 00:23:40 00:30:40 00:31:35 573
574 74 BODASZEWSKA LIDIA HOME K50-59 20 06:08:00 00:10:15 00:23:51 00:30:40 00:32:02 574
575 814 PALUCH ANNA   K40-49 162 06:08:00 00:10:35 00:24:09 00:30:41 00:32:04 575
576 1412 ZIÓŁKOWSKA ANNA   K30-39 258 06:08:00 00:11:39 00:25:02 00:30:42 00:32:51 576
577 1133 RUSNARCZYK IZABELA   K30-39 259 06:08:00 00:11:40 00:25:02 00:30:42 00:32:51 577
578 582 OSYTEK AGNIESZKA   K40-49 163 06:08:00 00:10:48 00:24:29 00:30:42 00:32:14 578
579 1607 KUCHARSKA KATARZYNA   K30-39 260 06:09:00 00:09:13 00:23:00 00:30:43 00:31:03 579
580 1610 DOSZYŃSKA KARINA   K30-39 261 06:09:00 00:09:14 00:23:00 00:30:43 00:31:03 580
581 1611 JABŁOŃSKA ANNA   K30-39 262 06:09:00 00:09:14 00:23:00 00:30:43 00:31:03 581
582 1486 SZYMANSKI SUSAN   K14-29 132 06:09:00 00:10:37 00:24:11 00:30:43 00:32:05 582
583 363 KOZAK KAROLINA   K14-29 133 06:09:00 00:10:58 00:24:26 00:30:43 00:32:17 583
584 1606 TERZONI KARINA   K30-39 263 06:09:00 00:09:13 00:22:59 00:30:44 00:31:03 584
585 1609 TYLCZYŃSKA JUSTYNA   K14-29 134 06:09:00 00:09:13 00:23:00 00:30:44 00:31:03 585
586 375 PRUS ZUZANNA   K14-29 135 06:09:00 00:10:58 00:24:26 00:30:44 00:32:18 586
587 950 KURLANDA-CZARNOCKA MAŁGORZATA   K30-39 264 06:09:00 00:10:16 00:23:32 00:30:44 00:31:48 587
588 1569 STANISŁAWSKA MAŁGORZATA SUPER-PHARM POLAND K30-39 265 06:09:00 00:10:09 00:23:42 00:30:44 00:31:51 588
589 1342 KOZŁOWSKA ANNA   K30-39 266 06:09:00 00:10:54 00:24:14 00:30:44 00:32:14 589
590 1428 KOKOCIŃSKA ANNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA K40-49 164 06:09:00 00:10:02 00:23:35 00:30:44 00:31:41 590
591 885 SOBIECH-BAŁDA KARINA ROZPĘDZONE LENIWCE K30-39 267 06:09:00 00:09:29 00:23:15 00:30:45 00:30:58 591
592 1097 STYPUŁA KAMILA   K30-39 268 06:09:00 00:10:17 00:23:57 00:30:45 00:31:59 592
593 1098 SZEWCZYK IWONA   K40-49 165 06:09:00 00:10:17 00:23:58 00:30:46 00:32:00 593
594 1040 LECH MONIKA   K30-39 269 06:09:00 00:10:55 00:24:14 00:30:46 00:32:12 594
595 1143 KALINOWSKA-OCIEPKA DARIA   K40-49 166 06:10:00 00:10:28 00:23:58 00:30:48 00:32:04 595
596 1175 ŁUCZAK ANNA   K30-39 270 06:10:00 00:08:49 00:22:37 00:30:49 00:31:11 596
597 931 MARKOWSKA DOROTA   K40-49 167 06:10:00 00:09:37 00:23:17 00:30:49 00:31:39 597
598 719 ZEJDLER ANNA   K14-29 136 06:10:00 00:09:46 00:23:56 00:30:50 00:32:29 598
599 431 GORZELAK ALEKSANDRA   K40-49 168 06:10:00 00:10:17 00:23:47 00:30:51 00:31:47 599
600 432 MALKA ANNA   K40-49 169 06:10:00 00:10:17 00:23:47 00:30:51 00:31:47 600
601 155 ZYŚK AGNIESZKA   K14-29 137 06:10:00 00:09:26 00:23:14 00:30:52 00:31:34 601
602 966 CELEJEWSKA ANETA   K40-49 170 06:10:00 00:11:15 00:24:50 00:30:52 00:32:56 602
603 1234 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA   K40-49 171 06:11:00 00:09:41 00:23:25 00:30:53 00:31:30 603
604 1596 MAJ MARTYNA AVON K14-29 138 06:11:00 00:10:22 00:24:04 00:30:54 00:32:09 604
605 26 NOWAK AGNIESZKA   K14-29 139 06:11:00 00:11:41 00:26:03 00:30:54 00:32:43 605
606 945 MALINOWSKA KATARZYNA   K30-39 271 06:11:00 00:09:06 00:22:51 00:30:55 00:31:16 606
607 883 CZAPLA ANNA   K30-39 272 06:11:00 00:09:29 00:23:15 00:30:55 00:31:08 607
608 819 FABCZAK AGNIESZKA   K30-39 273 06:11:00 00:10:01 00:23:32 00:30:56 00:31:49 608
609 604 SOWA EWA   K40-49 172 06:11:00 00:10:03 00:23:39 00:30:56 00:31:42 609
610 1420 MROCZEK MAGDALENA GACA RUN K30-39 274 06:11:00 00:11:13 00:24:47 00:30:57 00:32:43 610
611 542 GĘBSKA-PAWŁOWSKA EWELINA   K40-49 173 06:12:00 00:08:53 00:22:40 00:30:58 00:31:18 611
612 549 MARCZAK MONIKA   K40-49 174 06:12:00 00:08:53 00:22:40 00:30:58 00:31:18 612
613 853 FIDELUS SYLWIA   K14-29 140 06:12:00 00:09:22 00:23:17 00:30:58 00:31:34 613
614 824 WIELGO ANNA   K30-39 275 06:12:00 00:10:01 00:23:32 00:30:59 00:31:49 614
615 1470 ZAWADZKA SYLWIA   K14-29 141 06:12:00 00:09:51 00:23:37 00:30:59 00:31:42 615
616 1042 WYSOCKA MILENA   K30-39 276 06:12:00 00:10:18 00:23:39 00:31:00 00:32:07 616
617 831 ORKWISZEWSKA MARTA   K30-39 277 06:12:00 00:12:10 00:25:26 00:31:00 00:33:10 617
618 1471 KOPCZYŃSKA ANNA   K30-39 278 06:12:00 00:11:32 00:25:12 00:31:00 00:32:54 618
619 1059 FLANCZEWSKA ANNA   K14-29 142 06:12:00 00:09:57 00:23:33 00:31:01 00:31:26 619
620 149 DUCKA PAULINA   K14-29 143 06:12:00 00:09:38 00:23:16 00:31:01 00:31:36 620
621 984 PODGÓRSKA ANETA #HUBSONTEAM K30-39 279 06:12:00 00:09:57 00:23:33 00:31:02 00:31:26 621
622 1089 KASPROWICZ GRAŻYNA   K30-39 280 06:12:00 00:11:08 00:24:33 00:31:02 00:32:46 622
623 1120 KOLADIUK IWONA   K30-39 281 06:12:00 00:11:15 00:25:00 00:31:02 00:32:39 623
624 838 JURKIEWICZ EWA   K30-39 282 06:13:00 00:10:02 00:23:32 00:31:03 00:31:52 624
625 977 KULIK MONIKA   K14-29 144 06:13:00 00:09:32 00:23:24 00:31:04 00:31:35 625
626 586 KORZENIECKA-CZABAN AGNIESZKA   K40-49 175 06:13:00 00:10:25 00:24:01 00:31:04 00:31:50 626
627 566 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK K30-39 283 06:13:00 00:10:25 00:24:01 00:31:04 00:31:50 627
628 1323 STACHERA SYLWIA   K40-49 176 06:13:00 00:08:58 00:22:54 00:31:05 00:31:23 628
629 60 MIERZEJEWSKA MALGORZATA MORSY OSTROLEKA K30-39 284 06:13:00 00:10:23 00:24:04 00:31:06 00:32:01 629
630 1398 BYSTREK JOANNA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA K40-49 177 06:13:00 00:10:24 00:24:04 00:31:06 00:32:02 630
631 575 KWIATKOWSKA IZABELA NASIELSK BASZTA TEAM K30-39 285 06:13:00 00:10:21 00:24:03 00:31:07 00:31:49 631
632 216 DOMURAD MAGDALENA BBL OSTROŁĘKA BIEGAMY K30-39 286 06:13:00 00:10:23 00:24:05 00:31:07 00:32:01 632
633 1399 SZKUDLAREK EMILIA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA K14-29 145 06:13:00 00:10:24 00:24:05 00:31:07 00:32:02 633
634 1188 ANDRZEJEWSKA MARTA   K30-39 287 06:13:00 00:11:04 00:24:49 00:31:07 00:32:35 634
635 78 SENDROWSKA MONIKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA K40-49 178 06:14:00 00:10:24 00:24:04 00:31:08 00:32:02 635
636 1521 GRABIEC AGNIESZKA RBS K30-39 288 06:14:00 00:10:59 00:24:35 00:31:08 00:32:36 636
637 168 JANUSZ MAŁGORZATA   K40-49 179 06:14:00 00:09:20 00:23:16 00:31:08 00:31:32 637
638 798 MRÓWKA KATARZYNA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA K40-49 180 06:14:00 00:10:23 00:24:05 00:31:09 00:32:03 638
639 1400 BIAŁOBRZEWSKA BAŚKA BBL OSTROŁĘKA K40-49 181 06:14:00 00:10:23 00:24:05 00:31:09 00:32:02 639
640 672 MRÓWKA ANNA   K30-39 289 06:14:00 00:10:25 00:24:28 00:31:09 00:32:46 640
641 1073 SMALA DOROTA   K30-39 290 06:14:00 00:08:28 00:22:42 00:31:09 00:31:15 641
642 1334 KOMAR JOLANTA   K30-39 291 06:14:00 00:11:06 00:24:54 00:31:09 00:32:50 642
643 1335 POGORZELSKA HANNA POLKOMTEL K40-49 182 06:14:00 00:11:06 00:24:54 00:31:09 00:32:50 643
644 364 WDOWIAK MAŁGOŚKA   K50-59 21 06:14:00 00:11:05 00:25:07 00:31:12 00:32:44 644
645 741 PIWKO BEATA SBB K40-49 183 06:15:00 00:08:52 00:22:49 00:31:13 00:31:31 645
646 79 KOŁODZIEJSKA BARBARA ENDOPRZYJACIELE K40-49 184 06:15:00 00:10:16 00:23:59 00:31:13 00:32:03 646
647 796 SZYMANI-WOLIŃSKA GABRIELA   K40-49 185 06:15:00 00:10:07 00:23:53 00:31:13 00:32:12 647
648 44 WICHER DOROTA ENDOPRZYJACIELE K30-39 292 06:15:00 00:10:16 00:23:59 00:31:13 00:32:04 648
649 1052 MAMCZARZ MARTA BIEGAMY Z OCHOTĄ K30-39 293 06:15:00 00:09:01 00:23:13 00:31:14 00:31:26 649
650 10 ŻEBROWSKA BEATA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA K40-49 186 06:15:00 00:10:23 00:24:04 00:31:14 00:32:08 650
651 1259 RUSZKOWSKA ANNA   K40-49 187 06:15:00 00:10:56 00:24:47 00:31:14 00:32:40 651
652 360 JANUS KATARZYNA   K30-39 294 06:15:00 00:10:17 00:24:08 00:31:15 00:32:09 652
653 638 KOBUS DOROTA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA K40-49 188 06:15:00 00:10:24 00:24:07 00:31:15 00:32:08 653
654 639 KOBUS KAROLINA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA K14-29 146 06:15:00 00:10:24 00:24:07 00:31:15 00:32:08 654
655 1318 CZAJKA JOANNA   K30-39 295 06:15:00 00:10:44 00:24:36 00:31:15 00:32:46 655
656 442 BRONIEWSKA ANNA   K50-59 22 06:15:00 00:10:38 00:24:30 00:31:16 00:33:10 656
657 936 PIETRZAK SYLWIA 12TRI K30-39 296 06:15:00 00:11:05 00:25:07 00:31:16 00:32:47 657
658 270 WOŹNICKA MAGDA BIEGNIESZ.PL K30-39 297 06:16:00 00:08:42 00:22:42 00:31:18 00:31:34 658
659 325 BYLINA MARTA   K14-29 147 06:16:00 00:10:15 00:24:26 00:31:18 00:32:06 659
660 317 DĄBROWSKA BEATA TORK / ESSITY K40-49 189 06:16:00 00:10:46 00:24:34 00:31:18 00:32:29 660
661 602 MALIBORSKA-SZMULEWICZ GABRIELA   K14-29 148 06:16:00 00:11:38 00:25:21 00:31:19 00:33:16 661
662 1440 STEFAŃSKA - SZOSTAK MAŁGORZATA   K40-49 190 06:16:00 00:10:46 00:24:39 00:31:20 00:32:41 662
663 614 ZABROCKA MAGDALENA   K30-39 298 06:16:00 00:11:18 00:25:07 00:31:20 00:33:32 663
664 1536 DOBRZENIECKA PAULINA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K14-29 149 06:16:00 00:12:18 00:25:46 00:31:20 00:33:24 664
665 1533 CHMIELEWSKA MAGDALENA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K14-29 150 06:16:00 00:12:18 00:25:47 00:31:20 00:33:24 665
666 495 REPLIŃSKA EDYTA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K40-49 191 06:16:00 00:10:32 00:22:01 00:31:20 00:33:00 666
667 1363 PIETRZAK EWA ADIDAS RUNNERS K30-39 299 06:16:00 00:11:33 00:25:14 00:31:20 00:33:07 667
668 410 CIEPLIŃSKA WIOLETTA   K40-49 192 06:16:00 00:11:10 00:25:05 00:31:21 00:33:17 668
669 422 FIRLEJ MAGDALENA   K40-49 193 06:16:00 00:11:14 00:24:49 00:31:22 00:32:32 669
670 729 LUCZYNSKA-WASIAK AGNIESZKA   K30-39 300 06:16:00 00:11:08 00:24:55 00:31:22 00:33:01 670
671 1207 BLISZCZAK AGNIESZKA W DOBREJ FORMIE K30-39 301 06:16:00 00:10:04 00:24:39 00:31:22 00:33:15 671
672 144 SZYDLIK JOANNA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K30-39 302 06:16:00 00:11:21 00:24:52 00:31:22 00:33:00 672
673 505 ORACKA MARTA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K30-39 303 06:16:00 00:11:21 00:24:53 00:31:22 00:33:00 673
674 486 KORNACKA HANNA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K40-49 194 06:16:00 00:11:21 00:24:54 00:31:22 00:33:00 674
675 475 ORACKA AGNIESZKA DOGOŃ K30-39 304 06:16:00 00:11:21 00:24:54 00:31:22 00:33:00 675
676 481 WOJCIECHOWSKA DOROTA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K30-39 305 06:16:00 00:11:21 00:24:54 00:31:22 00:33:00 676
677 654 ZAGÓRSKA AGNIESZKA   K40-49 195 06:17:00 00:10:46 00:24:35 00:31:23 00:33:03 677
678 860 MIELCZAREK IWONA   K30-39 306 06:17:00 00:11:05 00:24:41 00:31:23 00:33:08 678
679 1326 DĘBKOWSKA LIDIA   K30-39 307 06:17:00 00:10:59 00:24:51 00:31:23 00:32:40 679
680 420 DZIEKAŃSKA BEATA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K30-39 308 06:17:00 00:11:21 00:24:53 00:31:23 00:33:01 680
681 460 FAJNAS KATARZYNA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI / DANFOSS K40-49 196 06:17:00 00:10:33 00:22:01 00:31:23 00:33:00 681
682 816 WILIŃSKA OLGA IBI.PL SP. Z O.O. K30-39 309 06:17:00 00:10:26 00:24:07 00:31:23 00:32:19 682
683 1446 ZIÓŁKOWSKA ANNA   K50-59 23 06:17:00 00:10:44 00:24:32 00:31:23 00:32:41 683
684 389 WICHNIEWICZ AGNIESZKA DOGO? GRODZISK MAZOWIECKI K30-39 310 06:17:00 00:11:20 00:24:52 00:31:24 00:33:01 684
685 1345 ZATYKA WIKTORIA   K14-29 151 06:17:00 00:10:15 00:24:16 00:31:25 00:32:09 685
686 645 BRONECKA-HENC DOMINIKA   K30-39 311 06:17:00 00:10:41 00:24:33 00:31:25 00:32:18 686
687 1216 RUDNIK EWA TIMON&PUMBA K30-39 312 06:17:00 00:11:03 00:24:42 00:31:25 00:33:01 687
688 1392 LEWANDOWSKA AGNIESZKA   K40-49 197 06:17:00 00:09:34 00:23:22 00:31:25 00:32:04 688
689 98 BIENIEK KATARZYNA   K14-29 152 06:17:00 00:11:46 00:25:16 00:31:25 00:33:24 689
690 458 CZAPSKA ADRIANNA   K14-29 153 06:17:00 00:09:54 00:23:47 00:31:26 00:32:05 690
691 668 KWIATEK MARTA   K14-29 154 06:17:00 00:10:41 00:24:33 00:31:26 00:32:18 691
692 811 PIEKUTOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 313 06:17:00 00:10:11 00:24:03 00:31:26 00:32:21 692
693 1218 STELMACH AGNIESZKA TIMON&PUMBA K30-39 314 06:17:00 00:11:02 00:24:41 00:31:26 00:33:02 693
694 861 WOZIŃSKA MONIKA OUT OF HOME K40-49 198 06:17:00 00:11:38 00:25:21 00:31:26 00:33:23 694
695 1388 PIĄTEK-MŁYNARCZYK NATALIA   K14-29 155 06:17:00 00:09:26 00:23:43 00:31:27 00:31:56 695
696 774 ROLIŃSKA MARTA   K40-49 199 06:18:00 00:10:52 00:24:53 00:31:28 00:32:32 696
697 333 BIŃKOWSKA MAGDALENA #ITHOUGHTHEYSAIDRUM K14-29 156 06:18:00 00:10:28 00:24:31 00:31:29 00:32:40 697
698 1405 BINDER MARTA   K30-39 315 06:18:00 00:10:00 00:23:56 00:31:29 00:32:04 698
699 1 JAGODZIŃSKA OLGA   K40-49 200 06:18:00 00:10:52 00:24:53 00:31:30 00:32:31 699
700 359 ŁOPACIŃSKA PATRYCJA   K14-29 157 06:18:00 00:10:53 00:24:46 00:31:31 00:32:55 700
701 1251 SACHMACIŃSKA KATARZYNA   K40-49 201 06:18:00 00:11:02 00:25:01 00:31:31 00:33:05 701
702 1152 WĘGIERSKA WIOLETTA   K30-39 316 06:18:00 00:11:23 00:25:02 00:31:31 00:33:13 702
703 512 CIECHANOWICZ NATALIA   K14-29 158 06:18:00 00:11:31 00:25:28 00:31:31 00:33:30 703
704 1279 POROWSKA AGNIESZKA   K30-39 317 06:18:00 00:11:00 00:24:47 00:31:32 00:33:16 704
705 527 OLSZEWSKA ANNA   K14-29 159 06:18:00 00:10:53 00:24:39 00:31:32 00:33:15 705
706 1493 CIBOROWSKA KATARZYNA RBS K14-29 160 06:19:00 00:10:55 00:24:51 00:31:33 00:33:09 706
707 1301 WINIAREK IWONA KLUB BIEGACZA LOT K30-39 318 06:19:00 00:10:59 00:24:51 00:31:34 00:32:51 707
708 1411 OSTAŁOWSKA ANNA IMPERIUM K30-39 319 06:19:00 00:11:10 00:25:00 00:31:34 00:33:22 708
709 1585 TRZESZCZKOWSKA RENATA   K30-39 320 06:19:00 00:09:01 00:23:06 00:31:36 00:32:07 709
710 1255 SZYMAŃSKA EDYTA   K40-49 202 06:19:00 00:09:08 00:23:14 00:31:36 00:32:05 710
711 1007 KOBUS-DUNAJ LIDIA PGB SPORTOWA PACZKA K30-39 321 06:19:00 00:10:58 00:24:57 00:31:36 00:33:02 711
712 1506 MERK MONIKA RBS K30-39 322 06:19:00 00:09:15 00:23:27 00:31:37 00:32:08 712
713 457 ŁOJEWSKA-MROCZEK MAGDALENA   K14-29 161 06:19:00 00:09:14 00:22:53 00:31:37 00:32:12 713
714 32 KOŁOWROTNA AGNIESZKA   K30-39 323 06:19:00 00:10:20 00:24:02 00:31:37 00:32:28 714
715 751 BALICKA OLIMPIA GYM SKIN K30-39 324 06:19:00 00:09:59 00:24:21 00:31:37 00:32:06 715
716 1095 PIGŁOWSKA MAGDALENA   K30-39 325 06:19:00 00:09:59 00:24:21 00:31:37 00:32:06 716
717 1500 KOUTROUMPA IOANNA RBS K40-49 203 06:19:00 00:11:02 00:25:12 00:31:37 00:33:22 717
718 1447 WIERZEJSKA KAROLINA DECATHLON BIAŁYSTOK K14-29 162 06:20:00 00:10:20 00:24:14 00:31:38 00:32:51 718
719 940 WYSOCKA KAROLINA PRYWATNE K30-39 326 06:20:00 00:10:54 00:24:53 00:31:38 00:33:07 719
720 1552 FELICIAK DARIA PEKAES K14-29 163 06:20:00 00:11:24 00:25:08 00:31:38 00:33:30 720
721 1242 KOPCZYŃSKA JUDYTA   K30-39 327 06:20:00 00:10:30 00:24:23 00:31:39 00:32:32 721
722 1005 JAGURA-RUSEK EWELINA   K40-49 204 06:20:00 00:10:58 00:24:57 00:31:39 00:33:06 722
723 834 OŻYŃSKA KATARZYNA   K14-29 164 06:20:00 00:09:45 00:23:47 00:31:39 00:32:13 723
724 1076 KROK KAROLINA   K30-39 328 06:20:00 00:11:08 00:24:53 00:31:39 00:32:51 724
725 1053 ZUBEK AGNIESZKA   K30-39 329 06:20:00 00:11:09 00:24:53 00:31:39 00:32:51 725
726 239 MAJEK DANUTA   K40-49 205 06:21:00 00:10:19 00:24:32 00:31:43 00:32:26 726
727 1384 ANDRULEWICZ URSZULA   K14-29 165 06:21:00 00:10:56 00:25:11 00:31:43 00:33:06 727
728 323 TARCZYŃSKA MONIKA   K14-29 166 06:21:00 00:08:16 00:22:46 00:31:44 00:31:52 728
729 324 TARCZYŃSKA SYLWIA   K14-29 167 06:21:00 00:08:17 00:22:46 00:31:44 00:31:52 729
730 497 KARPIŃSKA-ERBETOWSKA AGATA   K30-39 330 06:21:00 00:10:01 00:23:37 00:31:44 00:32:29 730
731 1268 MALINOWSKA BEATA   K40-49 206 06:21:00 00:09:55 00:23:58 00:31:44 00:32:29 731
732 1141 KRUPA KATARZYNA   K30-39 331 06:21:00 00:09:08 00:23:02 00:31:45 00:32:03 732
733 1276 ANDRYCHOWICZ MAGDALENA   K14-29 168 06:21:00 00:10:56 00:25:10 00:31:45 00:33:08 733
734 976 POLAŃSKA AGNIESZKA   K30-39 332 06:21:00 00:11:31 00:25:34 00:31:45 00:33:29 734
735 1020 CHOLEWIŃSKA JOANNA   K30-39 333 06:21:00 00:08:58 00:23:17 00:31:45 00:31:56 735
736 445 NIESTĘPSKA JOANNA   K14-29 169 06:21:00 00:10:22 00:24:22 00:31:45 00:32:34 736
737 782 OLSZEWSKA JADWIGA INTERRISK TU SA K50-59 24 06:21:00 00:09:03 00:22:58 00:31:46 00:31:58 737
738 935 MALICKA KAROLINA   K30-39 334 06:21:00 00:09:27 00:23:36 00:31:46 00:32:13 738
739 424 MŁYNARCZYK ANNA BRAK K40-49 207 06:21:00 00:09:34 00:24:01 00:31:46 00:32:35 739
740 530 OSIAL ANITA   K30-39 335 06:21:00 00:09:58 00:24:04 00:31:47 00:32:39 740
741 488 MAZUR EWA   K40-49 208 06:21:00 00:11:09 00:25:06 00:31:47 00:33:39 741
742 1191 WYDRYCH AGNIESZKA   K30-39 336 06:22:00 00:11:48 00:25:50 00:31:48 00:34:03 742
743 1088 WILK DOROTA   K40-49 209 06:22:00 00:10:00 00:24:02 00:31:48 00:32:22 743
744 22 CISZEWSKA KAROLINA TURBO TEAM K30-39 337 06:22:00 00:11:49 00:25:52 00:31:48 00:33:34 744
745 499 STASIAK MAGDALENA   K30-39 338 06:22:00 00:11:49 00:25:52 00:31:48 00:33:35 745
746 1140 ZAORSKA AGNIESZKA   K30-39 339 06:22:00 00:10:00 00:24:02 00:31:49 00:32:23 746
747 131 KOWALEWSKA KAROLINA   K14-29 170 06:22:00 00:11:38 00:25:42 00:31:50 00:33:48 747
748 229 DOBOSZ URSZULA   K30-39 340 06:22:00 00:10:20 00:24:34 00:31:50 00:32:32 748
749 228 WARSZEWSKA-MAKUCH MAGDALENA   K40-49 210 06:22:00 00:10:53 00:24:52 00:31:51 00:32:46 749
750 995 SMOLIŃSKA MAGDALENA   K40-49 211 06:22:00 00:10:20 00:24:33 00:31:51 00:33:15 750
751 908 IWANOWSKA ŻANETA A PAULO K40-49 212 06:22:00 00:10:33 00:24:45 00:31:51 00:32:43 751
752 916 RYGIELSKA BOŻENA A PAULO K40-49 213 06:22:00 00:10:33 00:24:45 00:31:51 00:32:43 752
753 1570 DĄBROWSKA BEATA SUPER-PHARM POLAND K40-49 214 06:22:00 00:09:58 00:24:05 00:31:52 00:32:59 753
754 252 OLSZAK MARIETTA OLSZAK K40-49 215 06:22:00 00:10:19 00:24:32 00:31:52 00:32:33 754
755 240 WYSOCKA-ŁUGOWOJ DOROTA   K40-49 216 06:22:00 00:10:20 00:24:34 00:31:52 00:32:33 755
756 454 SZCZYGIELSKA AGNIESZKA   K40-49 217 06:22:00 00:10:52 00:24:52 00:31:52 00:32:47 756
757 1317 KWIATKOWSKA ELZBIETA CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA I FITNESSU K40-49 218 06:23:00 00:10:11 00:23:49 00:31:53 00:32:38 757
758 1289 ROGIŃSKA KATARZYNA   K40-49 219 06:23:00 00:10:11 00:23:49 00:31:53 00:32:38 758
759 1163 BUCZEK ANNA A PAULO K40-49 220 06:23:00 00:10:33 00:24:44 00:31:53 00:32:45 759
760 1031 GŁOS MAGDALENA   K30-39 341 06:23:00 00:10:45 00:25:00 00:31:53 00:33:14 760
761 1018 WRÓBLEWSKA URSZULA   K30-39 342 06:23:00 00:10:45 00:25:00 00:31:53 00:33:14 761
762 1002 OPRZAŁA BEATA CROSSFIT URSUS K30-39 343 06:23:00 00:11:50 00:25:40 00:31:53 00:33:16 762
763 127 MARUSZYŃSKA INGA   K30-39 344 06:23:00 00:09:13 00:23:56 00:31:53 00:32:27 763
764 253 WÓJTOWICZ AGNIESZKA   K40-49 221 06:23:00 00:10:58 00:25:01 00:31:53 00:33:22 764
765 1043 BIRAGA MALWINA   K30-39 345 06:23:00 00:09:58 00:24:02 00:31:53 00:32:37 765
766 1174 KALISZ-KOWALSKA IZA   K14-29 171 06:23:00 00:10:58 00:24:45 00:31:54 00:33:14 766
767 1182 TRACZ URSZULA   K30-39 346 06:23:00 00:10:08 00:24:06 00:31:54 00:32:31 767
768 892 KOWALCZUK KATARZYNA   K14-29 172 06:23:00 00:10:08 00:24:07 00:31:54 00:32:31 768
769 922 KWAŚNY ANNA A PAULO K40-49 222 06:23:00 00:10:33 00:24:46 00:31:54 00:32:45 769
770 1288 DRABAREK ANNA   K40-49 223 06:23:00 00:11:47 00:25:49 00:31:54 00:34:01 770
771 1303 BUJAŃCZYK MAŁGORZATA   K40-49 224 06:23:00 00:11:41 00:25:39 00:31:55 00:33:55 771
772 1008 MROZOWSKA DĄBRÓWKA   K30-39 347 06:23:00 00:10:10 00:24:02 00:31:55 00:32:50 772
773 304 STASENKO KATERYNA   K14-29 173 06:23:00 00:09:41 00:23:47 00:31:56 00:32:31 773
774 97 POGORZELSKA BOGUSŁAWA   K40-49 225 06:23:00 00:11:23 00:25:04 00:31:56 00:33:38 774
775 1565 ŻOŁNOWSKA ANNA SUPER-PHARM POLAND K30-39 348 06:23:00 00:10:41 00:24:37 00:31:57 00:33:09 775
776 1291 SOKOŁOWSKA ALEKSANDRA   K30-39 349 06:23:00 00:11:47 00:25:49 00:31:57 00:34:04 776
777 1290 WYCECH AGNIESZKA   K50-59 25 06:23:00 00:11:48 00:25:49 00:31:57 00:34:04 777
778 1419 WALL-SIECZKO ANNA   K40-49 226 06:24:00 00:09:19 00:23:41 00:31:58 00:32:09 778
779 1360 NOWAK IWONA DRUŻYNA K14-29 174 06:24:00 00:08:52 00:23:20 00:31:59 00:32:07 779
780 134 KAROLAK JOANNA   K40-49 227 06:24:00 00:08:57 00:23:30 00:31:59 00:32:15 780
781 4 TAJERKAUF ANNA   K30-39 350 06:24:00 00:08:57 00:23:30 00:31:59 00:32:15 781
782 396 ŚWIEŻEWSKA KATARZYNA   K40-49 228 06:24:00 00:09:08 00:23:37 00:31:59 00:32:15 782
783 1520 TSUKILO MARHARYTA RBS K14-29 175 06:24:00 00:08:39 00:23:04 00:32:00 00:32:19 783
784 224 SZCZERBATKO JOANNA SIOSTRY BIEGAJĄ K40-49 229 06:24:00 00:08:52 00:23:33 00:32:00 00:32:08 784
785 1046 PIOTROWSKA EDYTA   K30-39 351 06:24:00 00:10:44 00:24:38 00:32:00 00:33:07 785
786 1474 NOWAK MAGDALENA   K30-39 352 06:24:00 00:09:33 00:23:14 00:32:01 00:32:27 786
787 526 WOJCIECHOWSKA ANETA   K14-29 176 06:24:00 00:09:47 00:23:52 00:32:01 00:32:23 787
788 150 KOŁACIŃSKA EWELINA   K40-49 230 06:24:00 00:10:06 00:24:08 00:32:01 00:33:12 788
789 376 CHUDY KATARZYNA   K30-39 353 06:24:00 00:10:07 00:24:08 00:32:01 00:33:12 789
790 1147 PFEIFER IWONA   K30-39 354 06:24:00 00:10:28 00:24:50 00:32:02 00:32:47 790
791 1269 ZAREK ELŻBIETA   K30-39 355 06:24:00 00:11:36 00:25:15 00:32:02 00:33:12 791
792 776 PYTEL RENATA MAZOVIA PROACTIV K40-49 231 06:24:00 00:12:12 00:26:04 00:32:02 00:34:02 792
793 1390 CIECIORA MARZENA DRUŻYNA SZPIKU K40-49 232 06:24:00 00:11:39 00:25:51 00:32:02 00:34:05 793
794 1414 GRODZICKA -CIOŚ DOROTA   K40-49 233 06:25:00 00:11:39 00:25:39 00:32:03 00:34:03 794
795 118 PYC DAGMARA   K14-29 177 06:25:00 00:11:10 00:25:14 00:32:04 00:33:18 795
796 1581 SŁOWIK AGNIESZKA   K30-39 356 06:25:00 00:09:15 00:23:51 00:32:05 00:32:37 796
797 561 DĄBROWSKA ANNA   K14-29 178 06:25:00 00:10:25 00:24:49 00:32:05 00:33:02 797
798 617 KRASZEWSKA RENATA MAZOVIAPROACTIV K40-49 234 06:25:00 00:12:12 00:26:02 00:32:06 00:34:03 798
799 618 MALISZEWSKA PAULINA MAZOVIA PROACTIV K14-29 179 06:25:00 00:12:12 00:26:03 00:32:06 00:34:03 799
800 1454 MIELCZAREK MAJA PROFESJONALNY GABINET KOSMETYKI K14-29 180 06:25:00 00:11:39 00:26:00 00:32:07 00:34:13 800
801 302 NOWAKOWSKA DAGMARA   K40-49 235 06:25:00 00:12:11 00:26:02 00:32:07 00:34:03 801
802 775 GŁASZCZKA NATALIA MAZOVIA PROACTIV K14-29 181 06:25:00 00:12:12 00:26:04 00:32:07 00:34:03 802
803 623 SZLUBOWSKA MARLENA MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW K30-39 357 06:25:00 00:12:12 00:26:05 00:32:07 00:34:04 803
804 893 ŻELECHOWSKA SYLWIA   K30-39 358 06:25:00 00:10:23 00:24:38 00:32:07 00:32:43 804
805 1341 KOLASIŃSKA MARTA   K30-39 359 06:25:00 00:11:06 00:25:26 00:32:07 00:33:59 805
806 381 TOMASZEWSKA SYLWIA FIT CZUBY K30-39 360 06:26:00 00:09:58 00:23:58 00:32:09 00:32:41 806
807 926 CIBORSKA AGNIESZKA NAPRZÓD MŁOCINY K40-49 236 06:26:00 00:09:30 00:23:55 00:32:10 00:32:48 807
808 1240 CIEŚLAK MAGDALENA   K30-39 361 06:26:00 00:11:31 00:25:35 00:32:10 00:33:54 808
809 619 KAZIMIERCZAK DOROTA MAZOVIA PROACTIV K40-49 237 06:26:00 00:11:50 00:25:56 00:32:10 00:34:06 809
810 622 KOWALCZYK MAŁGORZATA MAZOVIA PROACTIV K40-49 238 06:26:00 00:11:51 00:25:56 00:32:10 00:34:04 810
811 290 GÓRNA SYLWIA MAZOVIAPROAKTIV K30-39 362 06:26:00 00:12:12 00:26:02 00:32:10 00:34:06 811
812 590 NOWAKOWSKA BEATA   K40-49 239 06:26:00 00:11:47 00:26:08 00:32:10 00:34:10 812
813 1274 PAŁKA AGATA   K40-49 240 06:26:00 00:11:01 00:24:58 00:32:10 00:33:13 813
814 213 KOWALCZYK ANNA PĘDZĄCE GAZELE K30-39 363 06:26:00 00:09:58 00:23:52 00:32:11 00:33:10 814
815 596 JOŃCZYK-ZIĘBA EWA ANIAZMIENIA K40-49 241 06:26:00 00:09:39 00:23:57 00:32:11 00:32:33 815
816 383 OSTROWSKA IWONA   K40-49 242 06:26:00 00:09:39 00:23:57 00:32:11 00:32:33 816
817 1032 WĄDOŁOWSKA MONIKA   K30-39 364 06:26:00 00:10:57 00:25:10 00:32:11 00:33:30 817
818 1430 DYBOWSKA EDYTA   K40-49 243 06:26:00 00:10:56 00:25:27 00:32:11 00:33:15 818
819 18 KWIATKOWSKA NATALIA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K30-39 365 06:26:00 00:10:03 00:24:15 00:32:12 00:32:45 819
820 1228 GODLEWSKA EMILIA BIURO SPORTU I REKREACJI K30-39 366 06:26:00 00:11:04 00:25:25 00:32:12 00:33:36 820
821 346 WIŚNIEWSKA BOŻENA   K40-49 244 06:27:00 00:08:45 00:23:20 00:32:13 00:32:26 821
822 987 ROKOSZ JOANNA   K40-49 245 06:27:00 00:13:58 00:29:14 00:32:14 00:37:55 822
823 807 PRZEŹDZIECKA MAŁGORZATA   K40-49 246 06:27:00 00:08:27 00:23:08 00:32:14 00:32:19 823
824 371 WIELGUS MARTA   K30-39 367 06:27:00 00:10:48 00:24:51 00:32:14 00:33:35 824
825 1168 KARASIŃSKA ELŻBIETA A-TEAM K40-49 247 06:27:00 00:10:32 00:24:51 00:32:15 00:33:17 825
826 1602 WILLS MAGDALENA AVON K40-49 248 06:27:00 00:10:29 00:24:38 00:32:16 00:33:29 826
827 1575 KUCEWICZ ELEONORA SUPER-PHARM POLAND K30-39 368 06:27:00 00:10:48 00:25:01 00:32:16 00:33:10 827
828 1167 BIENIEWSKA AGNIESZKA A-TEAM K30-39 369 06:27:00 00:10:32 00:24:50 00:32:16 00:33:17 828
829 1193 DOROSZ MONIKA PEMES K14-29 182 06:27:00 00:09:42 00:24:08 00:32:16 00:32:58 829
830 1558 SZOSTAK URSZULA SUPER-PHARM POLAND K14-29 183 06:27:00 00:10:48 00:25:01 00:32:17 00:33:10 830
831 1483 BRZOSTOWSKA AGNIESZKA   K30-39 370 06:27:00 00:10:11 00:24:34 00:32:17 00:32:59 831
832 321 DORF JUSTYNA   K14-29 184 06:28:00 00:09:48 00:24:12 00:32:18 00:32:45 832
833 267 DORF WERONIKA   K14-29 185 06:28:00 00:09:48 00:24:12 00:32:18 00:32:45 833
834 116 SKARUZ ANNA PRZEDSZKOLE BIEDRONECZKI K30-39 371 06:28:00 00:10:15 00:24:26 00:32:19 00:33:07 834
835 490 LACHOWICZ-PIANKA ANNA NIDZICA BIEGA K40-49 249 06:28:00 00:10:31 00:24:46 00:32:19 00:33:15 835
836 1498 WRÓBLEWSKA ANNA RBS K30-39 372 06:28:00 00:12:04 00:26:19 00:32:20 00:34:16 836
837 21 STĘPIEŃ MAŁGORZATA   K40-49 250 06:28:00 00:10:55 00:25:03 00:32:21 00:33:45 837
838 1343 FRĄK KATARZYNA   K30-39 373 06:28:00 00:10:15 00:24:35 00:32:21 00:33:04 838
839 642 KAMIŃSKA ALEKSANDRA   K30-39 374 06:29:00 00:10:50 00:25:17 00:32:24 00:33:18 839
840 1270 IGANA MARICEL PINOYSINPOLAND K40-49 251 06:29:00 00:09:49 00:24:27 00:32:24 00:33:24 840
841 1278 CYMBORSKA IZABELA   K30-39 375 06:29:00 00:11:11 00:25:29 00:32:24 00:33:40 841
842 1598 STARZEŃSKA ALEKSANDRA AVON K14-29 186 06:29:00 00:11:00 00:25:06 00:32:24 00:33:42 842
843 372 KOBUSZEWSKA MARTA   K30-39 376 06:29:00 00:11:04 00:25:29 00:32:25 00:33:46 843
844 1033 PRZYBOREK MONIKA   K30-39 377 06:29:00 00:10:57 00:25:15 00:32:25 00:33:44 844
845 1601 TOLCHENNIKOVA TETIANA AVON K14-29 187 06:29:00 00:10:40 00:24:57 00:32:26 00:33:43 845
846 73 PIOTROWSKA-KRZAK ELŻBIETA   K40-49 252 06:29:00 00:11:12 00:25:44 00:32:26 00:34:05 846
847 246 WOJNO MONIKA   K40-49 253 06:29:00 00:11:51 00:26:07 00:32:26 00:34:05 847
848 759 BIELEC KAROLINA REMBERTÓW TEAM K14-29 188 06:29:00 00:11:29 00:25:46 00:32:27 00:33:53 848
849 397 FRĄTCZAK-NIERZWICKA DAGMARA BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM K30-39 378 06:29:00 00:12:09 00:26:26 00:32:27 00:34:28 849
850 609 MOSTOWSKA KASIA   K30-39 379 06:30:00 00:08:51 00:23:44 00:32:28 00:32:40 850
851 1519 GRABOWSKA EWA RBS K14-29 189 06:30:00 00:11:29 00:25:33 00:32:28 00:34:04 851
852 1223 SZYDLIK ANNA   K40-49 254 06:30:00 00:11:47 00:25:50 00:32:28 00:34:31 852
853 1292 LUBOWSKA KATARZYNA   K40-49 255 06:30:00 00:10:02 00:24:48 00:32:29 00:33:25 853
854 1248 LEWANDOWSKA IWONA BBL K40-49 256 06:30:00 00:08:37 00:23:37 00:32:30 00:32:40 854
855 965 TŁUCHOWSKA EWA   K30-39 380 06:30:00 00:11:34 00:25:49 00:32:30 00:34:28 855
856 1004 GAWRYŁO JOANNA   K40-49 257 06:30:00 00:08:50 00:23:38 00:32:30 00:32:37 856
857 1620 PIETRZAK AGNIESZKA   K30-39 381 06:30:00 00:10:34 00:24:56 00:32:31 00:33:33 857
858 394 ŁOWICKA MARTA   K30-39 382 06:30:00 00:12:10 00:26:26 00:32:31 00:34:32 858
859 121 SYSOEVA NATASHA   K14-29 190 06:30:00 00:10:27 00:24:56 00:32:32 00:33:03 859
860 102 KAZMIERCZAK ANNA MARIA   K30-39 383 06:31:00 00:10:27 00:24:57 00:32:33 00:33:03 860
861 1344 HERMANOWICZ MARTA   K30-39 384 06:31:00 00:09:48 00:24:19 00:32:33 00:33:19 861
862 1197 TRZCIŃSKA AGNIESZKA   K14-29 191 06:31:00 00:11:46 00:26:00 00:32:33 00:34:22 862
863 933 MAC MONIKA   K14-29 192 06:31:00 00:09:50 00:24:11 00:32:34 00:33:03 863
864 730 LEWTAK AGNIESZKA   K40-49 258 06:31:00 00:10:14 00:24:44 00:32:34 00:33:12 864
865 731 SKUZA KATARZYNA   K30-39 385 06:31:00 00:10:14 00:24:44 00:32:34 00:33:12 865
866 1349 LUDWICZAK BEATA A PAULO K40-49 259 06:31:00 00:10:34 00:24:49 00:32:34 00:33:26 866
867 1028 MAZUR DOROTA   K30-39 386 06:31:00 00:11:11 00:25:38 00:32:34 00:34:06 867
868 237 SADURSKA URSZULA   K14-29 193 06:31:00 00:09:28 00:24:01 00:32:34 00:32:58 868
869 666 NAKONECHNIUK IRYNA   K30-39 387 06:31:00 00:11:15 00:25:24 00:32:35 00:34:03 869
870 863 BOKINIEC AGNIESZKA   K40-49 260 06:31:00 00:09:08 00:23:53 00:32:35 00:32:50 870
871 126 BARDECKA AGNIESZKA   K30-39 388 06:31:00 00:11:08 00:25:20 00:32:35 00:33:57 871
872 1475 TRYNKIEWICZ MONIKA   K40-49 261 06:31:00 00:11:45 00:26:24 00:32:35 00:34:12 872
873 438 MYSZEWSKA ELŻBIETA   K40-49 262 06:31:00 00:09:16 00:24:02 00:32:36 00:32:53 873
874 374 PIEŃKOS AGATA   K14-29 194 06:31:00 00:08:43 00:23:39 00:32:37 00:32:47 874
875 1275 LEMIESZEK - KRĘĆ ANNA WIELISZEW HERON TEAM K30-39 389 06:31:00 00:11:10 00:25:28 00:32:37 00:33:47 875
876 551 TURYK-BALAS ANNA   K30-39 390 06:32:00 00:11:37 00:26:02 00:32:39 00:34:49 876
877 1311 HRYCIUK KATARZYNA PANI K30-39 391 06:32:00 00:09:17 00:23:58 00:32:39 00:33:02 877
878 1459 CHOMKA MAGDALENA   K14-29 195 06:32:00 00:10:01 00:24:32 00:32:39 00:33:13 878
879 193 TYSZKOWSKA KAROLINA   K14-29 196 06:32:00 00:12:07 00:26:23 00:32:40 00:34:21 879
880 576 TELBUCH MAGDA   K30-39 392 06:32:00 00:08:36 00:24:29 00:32:40 00:32:49 880
881 11 MATUSIK KATARZYNA   K14-29 197 06:32:00 00:12:06 00:26:22 00:32:41 00:34:21 881
882 1099 BONDER IZABELA ZUMBIARY K30-39 393 06:32:00 00:10:01 00:24:28 00:32:41 00:33:19 882
883 249 STEĆ ADRIANNA ANIA ZMIENIA K14-29 198 06:32:00 00:11:26 00:26:10 00:32:41 00:34:44 883
884 189 CHRONOWSKA RENATA   K40-49 263 06:32:00 00:10:24 00:24:47 00:32:42 00:33:39 884
885 1368 MARTYNIUK OLGA ZAMIENIE TEAM - ŁANIA K40-49 264 06:32:00 00:11:10 00:25:32 00:32:42 00:34:29 885
886 1077 SZULC ESTERA ESSITY K30-39 394 06:33:00 00:11:00 00:25:32 00:32:44 00:34:11 886
887 1150 WÓJCIK KATARZYNA   K40-49 265 06:33:00 00:11:40 00:26:03 00:32:44 00:34:26 887
888 1024 KOŁODZIEJ ANNA   K40-49 266 06:33:00 00:10:15 00:24:52 00:32:44 00:33:24 888
889 1465 RÓŻAŃSKA BARBARA   K30-39 395 06:33:00 00:11:14 00:25:35 00:32:44 00:33:54 889
890 625 SPRAWKA KATARZYNA ROZBIEGAMY NOWY DWÓR K40-49 267 06:33:00 00:10:46 00:25:24 00:32:45 00:34:04 890
891 380 KREFT MAGDA FIT CZUBY K30-39 396 06:33:00 00:09:57 00:24:13 00:32:46 00:33:17 891
892 897 BOŃKOWSKA ALEKSANDRA   K30-39 397 06:34:00 00:10:22 00:24:38 00:32:48 00:33:23 892
893 1406 BARCIŃSKA MAGDA   K30-39 398 06:34:00 00:09:48 00:24:28 00:32:49 00:33:03 893
894 355 RÓŻYCKA HANNA   K30-39 399 06:34:00 00:11:06 00:25:37 00:32:50 00:34:46 894
895 1115 KUCZYŃSKA ANITA TORK ESSITY K30-39 400 06:34:00 00:10:50 00:25:13 00:32:50 00:34:01 895
896 720 SIDOR JOANNA   K30-39 401 06:34:00 00:10:01 00:24:37 00:32:51 00:33:37 896
897 153 WOJAK MAGDALENA   K40-49 268 06:34:00 00:10:39 00:25:14 00:32:52 00:33:51 897
898 186 MUMOT DOMINIKA   K30-39 402 06:34:00 00:10:48 00:25:58 00:32:52 00:34:00 898
899 970 KONCA-TYCZYŃSKA EMILIA   K30-39 403 06:35:00 00:10:10 00:24:52 00:32:53 00:33:39 899
900 1421 SPANOU MARIA   K40-49 269 06:35:00 00:11:03 00:25:45 00:32:53 00:34:38 900
901 990 PIELAK JOLANTA   K40-49 270 06:35:00 00:10:26 00:24:14 00:32:53 00:33:59 901
902 1580 FUSIK AGNIESZKA   K50-59 26 06:35:00 00:10:43 00:25:00 00:32:54 00:33:52 902
903 660 LASKOWSKA MARTA   K30-39 404 06:36:00 00:09:55 00:24:21 00:32:58 00:33:39 903
904 1198 KLAJDA CORINNE ACCORD GROUP POLAND K40-49 271 06:36:00 00:08:45 00:23:42 00:32:59 00:33:07 904
905 284 MISIEWICZ EDYTA   K14-29 199 06:36:00 00:10:56 00:25:34 00:33:00 00:33:49 905
906 1118 LEWICKA SYLWIA   K30-39 405 06:36:00 00:11:31 00:25:59 00:33:00 00:34:33 906
907 728 POROMBKA SYLWIA   K30-39 406 06:36:00 00:12:20 00:26:55 00:33:00 00:35:06 907
908 451 BIEŃ JOANNA   K30-39 407 06:36:00 00:11:38 00:26:22 00:33:01 00:35:02 908
909 1403 MROCZEK INGA   K40-49 272 06:36:00 00:11:33 00:25:55 00:33:01 00:34:43 909
910 1104 RYMSZO ANNA   K30-39 408 06:36:00 00:11:31 00:26:01 00:33:01 00:34:34 910
911 1114 STRZAŁKOWSKA KATARZYNA   K30-39 409 06:36:00 00:10:37 00:25:02 00:33:02 00:33:58 911
912 123 PLESKOT ANGELIKA CÓRY PLESKOTA K14-29 200 06:37:00 00:11:38 00:25:59 00:33:03 00:34:14 912
913 822 KOŁTUNOWICZ DOMINIKA   K14-29 201 06:37:00 00:08:46 00:24:00 00:33:04 00:33:13 913
914 294 SZYDZIAK-KOWALSKA DOMINIKA   K14-29 202 06:37:00 00:08:45 00:24:15 00:33:05 00:33:22 914
915 1595 PODLASIŃSKA PAULINA AVON K30-39 410 06:37:00 00:11:19 00:26:53 00:33:06 00:34:19 915
916 1090 ZAŃKO ANNA   K40-49 273 06:37:00 00:11:34 00:26:17 00:33:06 00:35:19 916
917 9 ZASADA MARTA   K14-29 203 06:38:00 00:11:41 00:26:18 00:33:08 00:34:56 917
918 1372 KŁODAWSKA-NIEKE ALICJA ALICJA KŁODAWSKA-NIEKE K40-49 274 06:38:00 00:12:14 00:26:39 00:33:09 00:35:07 918
919 829 BULICZ-KASPRZAK KASIA   K40-49 275 06:38:00 00:10:14 00:24:57 00:33:09 00:33:42 919
920 1128 MACIEJEWSKA MAGDALENA ROZBIEGANY SULEJÓWEK K40-49 276 06:38:00 00:10:14 00:24:57 00:33:09 00:33:42 920
921 1512 JOB JOLANTA RBS K30-39 411 06:38:00 00:11:43 00:26:09 00:33:09 00:34:42 921
922 429 WITKOWSKA ANIA   K40-49 277 06:38:00 00:10:48 00:25:58 00:33:10 00:34:17 922
923 366 MILWICZ MONIKA ANIAZMIENIA K40-49 278 06:38:00 00:11:52 00:26:33 00:33:10 00:35:08 923
924 886 ŻESZCZYŃSKA IZA BIEGOLE K30-39 412 06:38:00 00:11:44 00:26:35 00:33:10 00:35:10 924
925 877 GREGOROWICZ KATARZYNA   K40-49 279 06:38:00 00:11:44 00:26:36 00:33:10 00:35:10 925
926 208 NURKIEWICZ MARLENA   K30-39 413 06:38:00 00:10:38 00:25:13 00:33:11 00:34:06 926
927 928 BIELIŃSKA EWA   K30-39 414 06:39:00 00:10:20 00:24:58 00:33:13 00:34:04 927
928 274 PIETRZAK-DRYJA MILENA   K14-29 204 06:39:00 00:11:16 00:26:00 00:33:14 00:34:20 928
929 1224 OLCZYK KATARZYNA   K50-59 27 06:39:00 00:10:13 00:24:47 00:33:15 00:33:57 929
930 66 LEŚ ANNA   K30-39 415 06:39:00 00:10:54 00:25:45 00:33:15 00:34:12 930
931 1057 ZOCHNIAK ANNA BIEGOWARODZINA K50-59 28 06:39:00 00:11:03 00:25:48 00:33:15 00:34:20 931
932 1538 ORŁOWSKA NATALIA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K30-39 416 06:39:00 00:10:58 00:25:47 00:33:16 00:34:15 932
933 5 KOLASA BARBARA KLUB J.SŁOWACKIEGO K60+ 3 06:39:00 00:09:11 00:24:09 00:33:16 00:33:20 933
934 1161 ROSŁON MONIKA FORMA K30-39 417 06:40:00 00:10:49 00:25:19 00:33:19 00:34:45 934
935 416 WINCIOREK MAŁGORZATA   K50-59 29 06:40:00 00:11:33 00:26:22 00:33:19 00:35:14 935
936 393 KORDEL KAROLINA   K30-39 418 06:40:00 00:12:26 00:26:46 00:33:19 00:35:28 936
937 991 SZANIAWSKA MARTA   K14-29 205 06:40:00 00:10:41 00:25:12 00:33:20 00:34:26 937
938 1389 JAKUTA MAŁGORZATA   K30-39 419 06:40:00 00:10:52 00:25:35 00:33:20 00:34:20 938
939 401 BURLIŃSKA ANETA   K40-49 280 06:40:00 00:11:51 00:26:20 00:33:20 00:34:59 939
940 248 RUSJAN KLAUDIA   K14-29 206 06:40:00 00:11:46 00:26:26 00:33:20 00:35:04 940
941 390 KRAWCZYK JUSTYNA   K40-49 281 06:40:00 00:11:08 00:26:13 00:33:21 00:34:44 941
942 233 BUCZAK DOROTA   K30-39 420 06:40:00 00:11:46 00:26:26 00:33:21 00:35:04 942
943 387 KUFEL KATARZYNA   K30-39 421 06:40:00 00:11:08 00:26:13 00:33:22 00:34:44 943
944 506 KOTTUNGAL SALEESH NIVEDHYA   K14-29 207 06:40:00 00:10:45 00:25:23 00:33:22 00:35:06 944
945 680 MATUSIASK-BOZIK AGNIESZKA   K30-39 422 06:41:00 00:10:47 00:25:26 00:33:23 00:33:59 945
946 1313 FESTINO SYLVIANE   K50-59 30 06:41:00 00:09:10 00:24:09 00:33:24 00:33:27 946
947 1206 KACZMAREK DOROTA   K30-39 423 06:41:00 00:10:47 00:25:26 00:33:24 00:34:00 947
948 1036 DYKIER DOROTA   K50-59 31 06:41:00 00:10:36 00:25:14 00:33:24 00:34:14 948
949 409 ORŁOWSKA MIROSŁAWA   K50-59 32 06:41:00 00:10:54 00:25:45 00:33:26 00:34:22 949
950 100 BŁAŻEJEWSKA KAROLINA 1987 K30-39 424 06:41:00 00:10:56 00:25:32 00:33:27 00:34:25 950
951 603 CESARCZYK ANNA   K30-39 425 06:41:00 00:09:11 00:24:12 00:33:27 00:33:36 951
952 1497 CISZEWSKA JOANNA RBS K30-39 426 06:42:00 00:11:37 00:26:20 00:33:28 00:35:00 952
953 594 GŁUSIEC MAŁGORZATA   K14-29 208 06:42:00 00:10:09 00:25:12 00:33:30 00:34:15 953
954 644 KOJŁO DOROTA   K30-39 427 06:42:00 00:10:50 00:25:37 00:33:31 00:34:24 954
955 910 ZAKRZEWSKA ANNA   K40-49 282 06:42:00 00:10:54 00:25:55 00:33:31 00:34:43 955
956 646 LIBERMAN MARTA   K30-39 428 06:42:00 00:10:51 00:25:37 00:33:32 00:34:25 956
957 318 GRONCZEWSKA DOROTA   K30-39 429 06:42:00 00:12:17 00:27:01 00:33:32 00:35:38 957
958 833 GŁOWACKA ELŻBIETA   K30-39 430 06:42:00 00:12:09 00:27:04 00:33:32 00:35:42 958
959 754 GŁĘBOCKA - ROSZCZYK JOANNA   K30-39 431 06:43:00 00:09:57 00:24:50 00:33:33 00:33:55 959
960 1330 KOSIOREK NATALIA   K14-29 209 06:43:00 00:11:50 00:26:54 00:33:33 00:35:03 960
961 1195 SZOSTEK ILONA   K14-29 210 06:43:00 00:11:51 00:26:54 00:33:33 00:35:03 961
962 341 DYNOWSKA SYLWIA   K14-29 211 06:43:00 00:12:18 00:27:01 00:33:33 00:35:38 962
963 377 FALKOWSKA MARIA   K30-39 432 06:43:00 00:12:18 00:27:01 00:33:33 00:35:38 963
964 1027 REDES PAULINA   K14-29 212 06:43:00 00:09:28 00:24:56 00:33:34 00:34:03 964
965 314 MALECKA OLA   K30-39 433 06:43:00 00:11:26 00:26:13 00:33:34 00:34:59 965
966 943 PIECZYWOK LENA   K14-29 213 06:43:00 00:10:49 00:25:21 00:33:35 00:34:26 966
967 187 SIEMIŃSKA KATARZYNA SAN WARSZAWA K30-39 434 06:43:00 00:11:40 00:26:29 00:33:35 00:34:53 967
968 1320 BORECKA AGNIESZKA   K30-39 435 06:43:00 00:08:58 00:24:11 00:33:36 00:33:46 968
969 519 KRASKA KATARZYNA   K30-39 436 06:43:00 00:10:44 00:25:29 00:33:36 00:34:10 969
970 1253 SAJEWSKA KAROLINA   K30-39 437 06:43:00 00:09:57 00:24:50 00:33:37 00:33:55 970
971 1395 PEŚLAK MARZENA   K40-49 283 06:43:00 00:11:50 00:26:37 00:33:37 00:34:58 971
972 1431 KRAWIEC KLAUDIA   K30-39 438 06:43:00 00:11:50 00:26:38 00:33:37 00:34:58 972
973 1307 CUDNY HANNA   K14-29 214 06:43:00 00:11:54 00:26:52 00:33:37 00:35:38 973
974 1262 KLIMASZEWSKA EMILIA OSTATNIE TRZY NASZE K30-39 439 06:43:00 00:10:59 00:25:48 00:33:37 00:34:35 974
975 1261 KIWAK-CONKAŁA MALGORZATA OSTATNIE TRZY NASZE K30-39 440 06:44:00 00:10:59 00:25:48 00:33:38 00:34:36 975
976 1336 KWACZ MAŁGORZATA   K50-59 33 06:44:00 00:11:50 00:26:38 00:33:38 00:34:58 976
977 761 KARASIŃSKA ANNA   K14-29 215 06:44:00 00:11:29 00:26:29 00:33:39 00:35:20 977
978 806 GONET KATARZYNA   K40-49 284 06:44:00 00:12:27 00:27:09 00:33:39 00:35:30 978
979 1139 PIERŚCIŃSKA KATARZYNA   K40-49 285 06:44:00 00:12:28 00:27:10 00:33:39 00:35:30 979
980 727 MATYSIAK ALEKSANDRA MELLI CARE K40-49 286 06:44:00 00:10:03 00:25:04 00:33:40 00:34:18 980
981 45 KABAT KASIA   K40-49 287 06:44:00 00:11:43 00:26:35 00:33:41 00:35:09 981
982 1219 LITWINIUK NATALIA KIERUNEK NW K30-39 441 06:44:00 00:10:44 00:25:41 00:33:42 00:34:28 982
983 896 KROSZKA BEATA   K40-49 288 06:44:00 00:11:58 00:26:54 00:33:42 00:35:31 983
984 260 KRÓLIKOWSKA EWA   K14-29 216 06:45:00 00:11:13 00:25:56 00:33:43 00:34:48 984
985 263 KRÓLIKOWSKA KATARZYNA   K40-49 289 06:45:00 00:11:14 00:25:56 00:33:43 00:34:48 985
986 637 WIDENKA BEATA   K30-39 442 06:45:00 00:11:17 00:26:39 00:33:43 00:35:19 986
987 1605 ALASA ANNA   K30-39 443 06:45:00 00:11:45 00:26:43 00:33:43 00:35:42 987
988 1416 WYRWICKA MAŁGOSIA   K30-39 444 06:45:00 00:11:45 00:26:43 00:33:43 00:35:42 988
989 905 JOPEK KATARZYNA   K30-39 445 06:45:00 00:10:37 00:25:10 00:33:44 00:34:40 989
990 447 OLESZCZUK AGNIESZKA   K14-29 217 06:45:00 00:10:44 00:26:00 00:33:44 00:35:03 990
991 914 SINIARSKA PAULINA   K14-29 218 06:45:00 00:11:45 00:26:32 00:33:44 00:35:09 991
992 673 ADAMSKA KASIA ZABŁOCONA DZICZ K30-39 446 06:45:00 00:11:43 00:26:49 00:33:44 00:35:42 992
993 1080 SUCHODOLSKA GRAŻA   K40-49 290 06:45:00 00:10:54 00:25:55 00:33:45 00:34:56 993
994 626 SYCHOWICZ JOANNA DIGIFLEX K40-49 291 06:45:00 00:11:43 00:26:48 00:33:45 00:35:42 994
995 1184 ZARZYCKA MAGDALENA   K30-39 447 06:45:00 00:11:44 00:26:43 00:33:46 00:35:15 995
996 1525 ŁYCZYKOWSKA AGNIESZKA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K14-29 219 06:45:00 00:11:02 00:25:59 00:33:47 00:34:47 996
997 349 DANIELCZYK TAMARA   K14-29 220 06:46:00 00:11:41 00:26:45 00:33:50 00:35:31 997
998 386 ZIOBRO KATARZYNA SIOSTRY ZET K30-39 448 06:46:00 00:10:58 00:26:05 00:33:51 00:34:38 998
999 608 KALISTA BEATA HILTI.RUNNING .TEAM K50-59 34 06:46:00 00:09:55 00:25:07 00:33:52 00:34:10 999
1000 1183 KUZA KATARZYNA   K40-49 292 06:46:00 00:11:44 00:26:44 00:33:52 00:35:22 1000
1001 1514 SATURNO ALEKSANDRA RBS K14-29 221 06:47:00 00:11:58 00:27:12 00:33:54 00:35:29 1001
1002 207 SIENICKA GRAŻYNA NAPRZÓD MŁOCINY K50-59 35 06:47:00 00:10:28 00:25:35 00:33:56 00:34:37 1002
1003 1409 CHMIELAK MARTA OSP RUNNING POLESIE K14-29 222 06:47:00 00:08:51 00:24:17 00:33:56 00:33:59 1003
1004 411 KOŚCIELSKA AGNIESZKA MAZOVIA PROACTIV K40-49 293 06:48:00 00:11:52 00:26:42 00:33:58 00:35:52 1004
1005 616 KOWALCZUK IWONA MAZOVIA PROACTIV K14-29 223 06:48:00 00:11:52 00:26:42 00:33:59 00:35:52 1005
1006 629 KURZELA ELIZA   K30-39 449 06:48:00 00:12:36 00:27:58 00:34:00 00:35:58 1006
1007 785 WITZKE EDYTA   K30-39 450 06:48:00 00:11:29 00:26:41 00:34:00 00:35:21 1007
1008 1448 DUŚ NATALIA   K40-49 294 06:48:00 00:11:30 00:26:41 00:34:02 00:35:24 1008
1009 1480 KOŚNIK MARTA   K30-39 451 06:49:00 00:08:52 00:24:26 00:34:04 00:34:12 1009
1010 946 MOCZARSKA MAGDALENA   K14-29 224 06:49:00 00:11:37 00:26:58 00:34:05 00:36:17 1010
1011 405 STĘPIEŃ EWA   K30-39 452 06:49:00 00:11:37 00:26:58 00:34:05 00:36:17 1011
1012 1109 SZEWCZYK JUSTYNA MILLENNIUM BANK K40-49 295 06:49:00 00:10:38 00:25:35 00:34:05 00:35:02 1012
1013 1393 MINDA ELŻBIETA   K30-39 453 06:49:00 00:11:23 00:26:53 00:34:06 00:35:30 1013
1014 1131 SAKOWICZ ANETA EKOLOGIKA K30-39 454 06:49:00 00:10:10 00:25:36 00:34:07 00:34:51 1014
1015 1249 WIELGUS KATARZYNA   K14-29 225 06:50:00 00:11:46 00:26:54 00:34:08 00:35:39 1015
1016 1574 STRUTYŃSKA LIDIA SUPER-PHARM POLAND K40-49 296 06:50:00 00:11:20 00:26:04 00:34:10 00:35:18 1016
1017 472 KARPIŃSKA KATARZYNA NIDZICA BIEGA K40-49 297 06:50:00 00:10:32 00:26:04 00:34:10 00:35:06 1017
1018 75 JAROSZ INGA LIRENE RUNNING TEAM K40-49 298 06:50:00 00:11:57 00:27:11 00:34:11 00:35:51 1018
1019 748 GOSEK TATIANA   K40-49 299 06:50:00 00:09:22 00:24:55 00:34:11 00:34:27 1019
1020 340 LATUSZEK LAURA KOL-DENTAL SP. Z O.O. S.K. K40-49 300 06:50:00 00:09:11 00:24:35 00:34:12 00:34:23 1020
1021 444 GICZEWSKA MAGDALENA   K30-39 455 06:50:00 00:09:31 00:25:17 00:34:12 00:34:51 1021
1022 667 DUNIKOWSKA JOLANTA   K14-29 226 06:51:00 00:12:35 00:27:51 00:34:13 00:36:05 1022
1023 1272 MRÓWCZYŃSKA DOROTA WYJĘTE SPOD PRAWA K30-39 456 06:51:00 00:11:01 00:25:54 00:34:14 00:35:20 1023
1024 502 GRYCZKO-GOSTYŃSKA ANNA - K40-49 301 06:51:00 00:11:31 00:26:38 00:34:14 00:35:40 1024
1025 643 JAWORSKA JOANNA   K60+ 4 06:51:00 00:10:25 00:26:08 00:34:14 00:34:31 1025
1026 1310 BEDNARCZYK-JAMA NATALIA   K40-49 302 06:51:00 00:10:29 00:25:54 00:34:16 00:35:00 1026
1027 1324 RÓŻAŃSKA ELŻBIETA PÓŁMARATON WIĄZOWSKI K30-39 457 06:52:00 00:09:58 00:25:20 00:34:18 00:34:39 1027
1028 767 SZARFENBERG SYLWIA   K30-39 458 06:52:00 00:10:47 00:25:46 00:34:18 00:35:05 1028
1029 93 ORMAN KATARZYNA   K14-29 227 06:52:00 00:11:07 00:26:02 00:34:18 00:35:07 1029
1030 1082 WILANOWSKA AGNIESZKA   K30-39 459 06:52:00 00:11:26 00:26:38 00:34:20 00:35:26 1030
1031 254 DANEL AGATA RYSIOTEAM K14-29 228 06:52:00 00:11:17 00:26:21 00:34:20 00:35:32 1031
1032 1202 KLAJDA ISABELLE ACCORD GROUP POLAND K14-29 229 06:53:00 00:08:48 00:25:01 00:34:23 00:34:32 1032
1033 692 SURDYN EMILIA   K14-29 230 06:53:00 00:11:53 00:27:29 00:34:24 00:35:44 1033
1034 7 BULKOWSKA AGNIESZKA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K30-39 460 06:53:00 00:10:09 00:25:37 00:34:25 00:34:58 1034
1035 621 DOBROGOCKA ELIZA   K30-39 461 06:54:00 00:12:17 00:27:37 00:34:28 00:36:40 1035
1036 1579 DIOSY DOROTTYNA   K40-49 303 06:54:00 00:12:32 00:27:08 00:34:30 00:36:32 1036
1037 56 SMOCZYK MIROSŁAWA   K40-49 304 06:54:00 00:11:57 00:27:07 00:34:32 00:36:13 1037
1038 423 KRZAK MAŁGORZATA   K40-49 305 06:54:00 00:12:43 00:27:58 00:34:32 00:36:39 1038
1039 402 NADOLSKA ANIA   K40-49 306 06:54:00 00:12:43 00:27:58 00:34:32 00:36:39 1039
1040 676 ZIAJA MAŁGORZATA   K40-49 307 06:55:00 00:11:17 00:26:39 00:34:35 00:36:11 1040
1041 1235 SAJNÓG DOROTA   K30-39 462 06:55:00 00:11:36 00:26:50 00:34:37 00:35:53 1041
1042 801 LIBISZOWSKA - JÓŹWIAK MARTA   K40-49 308 06:56:00 00:13:11 00:27:46 00:34:39 00:36:52 1042
1043 955 JATKOWSKA MARTA   K30-39 463 06:56:00 00:11:36 00:26:47 00:34:39 00:35:49 1043
1044 1138 SIECZKOWSKA MAŁGORZATA KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD K40-49 309 06:56:00 00:11:54 00:27:32 00:34:42 00:36:38 1044
1045 1567 KOŃCZAK-ŁABAS MAGDALENA SUPER-PHARM POLAND K30-39 464 06:57:00 00:10:52 00:26:00 00:34:43 00:35:49 1045
1046 1577 PIETRZAK MARTA SUPER-PHARM POLAND K30-39 465 06:57:00 00:10:52 00:26:00 00:34:43 00:35:49 1046
1047 140 SŁADKOWSKA KAMA   K30-39 466 06:57:00 00:12:17 00:27:20 00:34:45 00:36:34 1047
1048 339 BŁASZCZYK MONIKA   K40-49 310 06:57:00 00:09:07 00:25:16 00:34:46 00:35:02 1048
1049 337 KOLASA IWONA   K30-39 467 06:58:00 00:09:51 00:25:47 00:34:48 00:35:22 1049
1050 247 GUŻEWSKA ELIZA   K30-39 468 06:58:00 00:09:52 00:25:47 00:34:48 00:35:22 1050
1051 235 MAZIOPA BEATA   K40-49 311 06:58:00 00:11:37 00:26:48 00:34:49 00:36:00 1051
1052 784 STRZEŻEK MAGDALENA   K40-49 312 06:58:00 00:09:35 00:25:38 00:34:50 00:35:13 1052
1053 752 MARCZEWSKA KAROLINA   K30-39 469 06:58:00 00:11:58 00:27:15 00:34:51 00:36:15 1053
1054 185 BANIA AGNIESZKA   K30-39 470 06:59:00 00:10:48 00:26:23 00:34:53 00:36:01 1054
1055 810 KOWALCZYK KAROLINA   K30-39 471 06:59:00 00:12:09 00:27:56 00:34:53 00:37:07 1055
1056 764 PONIATOWSKA IZABELA   K14-29 231 06:59:00 00:09:59 00:25:54 00:34:53 00:35:23 1056
1057 27 SZNEJFUS BEATA KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA K30-39 472 06:59:00 00:11:15 00:26:50 00:34:54 00:35:41 1057
1058 1467 WACŁAWEK DOROTA   K30-39 473 06:59:00 00:12:26 00:27:57 00:34:54 00:37:02 1058
1059 1129 CHUDORLINSKA AGNIESZKA WIELISZEW HERON TEAM K40-49 313 06:59:00 00:11:30 00:26:48 00:34:55 00:36:16 1059
1060 1564 MIZERA KATARZYNA SUPER-PHARM POLAND K30-39 474 06:59:00 00:12:18 00:27:36 00:34:55 00:37:07 1060
1061 1079 MANATAD OFELIA   K50-59 36 06:59:00 00:09:23 00:25:07 00:34:56 00:35:01 1061
1062 1169 OTTO ZDZISŁAWA HARLEY DAVIDSON K60+ 5 06:59:00 00:12:06 00:27:38 00:34:56 00:36:51 1062
1063 554 RODAK MAGDALENA   K30-39 475 06:59:00 00:10:31 00:26:31 00:34:57 00:35:44 1063
1064 640 MARCINKOWSKA RENATA   K60+ 6 07:00:00 00:11:52 00:27:24 00:34:58 00:36:48 1064
1065 1102 DĄBROWSKA JUSTYNA   K14-29 232 07:00:00 00:12:17 00:27:44 00:35:00 00:36:40 1065
1066 577 OKONIEWSKA JOANNA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K40-49 314 07:00:00 00:11:03 00:26:01 00:35:00 00:35:59 1066
1067 578 OKONIEWSKA ALEKSANDRA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K14-29 233 07:00:00 00:11:03 00:26:01 00:35:01 00:36:00 1067
1068 592 PŁOMIŃSKA KAROLINA   K40-49 315 07:00:00 00:12:08 00:27:38 00:35:02 00:36:45 1068
1069 1443 KRYSIAK MAGDALENA ADIDAS RUNNERS K30-39 476 07:01:00 00:11:38 00:27:22 00:35:04 00:37:03 1069
1070 1092 TOMASZEWSKA MARIOLA FNWT K40-49 316 07:02:00 00:12:30 00:27:43 00:35:08 00:37:09 1070
1071 1625 WILCZYŃSKA MAŁGORZATA   K40-49 317 07:02:00 00:12:29 00:27:44 00:35:09 00:37:09 1071
1072 686 WITKOWSKA MARTA   K30-39 477 07:02:00 00:12:15 00:27:56 00:35:09 00:36:10 1072
1073 857 PIERZCHALSKA KATARZYNA MILLENNIUM K40-49 318 07:02:00 00:12:32 00:27:51 00:35:10 00:37:01 1073
1074 1222 OLEJNICZAK ANNA   K40-49 319 07:02:00 00:12:32 00:27:51 00:35:11 00:37:01 1074
1075 1075 MINTA ALEKSANDRA ROZPĘDZONE LENIWCE K30-39 478 07:02:00 00:09:46 00:25:49 00:35:12 00:35:25 1075
1076 90 DUSZCZYK DOROTA WEDDING PLAN BIEGA K14-29 234 07:03:00 00:09:07 00:25:45 00:35:14 00:35:20 1076
1077 209 PIETRZAK ANNA   K14-29 235 07:03:00 00:12:01 00:27:55 00:35:14 00:36:49 1077
1078 634 WOŹNICKA ALEKSANDRA   K14-29 236 07:03:00 00:12:01 00:27:55 00:35:14 00:36:49 1078
1079 1491 LESZKA ANNA RBS K14-29 237 07:03:00 00:12:04 00:27:31 00:35:15 00:37:11 1079
1080 415 JANCZYK-TRUCHLEWSKA KAROLINA   K30-39 479 07:03:00 00:08:43 00:26:07 00:35:17 00:35:33 1080
1081 705 SCICIŃSKA KARINA   K14-29 238 07:03:00 00:10:18 00:26:11 00:35:17 00:35:38 1081
1082 358 KAŹMIERCZAK-DZIUK ANNA   K40-49 320 07:03:00 00:10:17 00:26:12 00:35:17 00:35:38 1082
1083 569 DULNY KATARZYNA   K40-49 321 07:04:00 00:12:08 00:27:37 00:35:18 00:36:56 1083
1084 342 SCICIŃSKA OLGA   K30-39 480 07:04:00 00:10:17 00:26:12 00:35:18 00:35:38 1084
1085 555 KARASEK ANNA   K40-49 322 07:04:00 00:10:18 00:26:12 00:35:18 00:35:38 1085
1086 1351 BĄK JOANNA   K30-39 481 07:04:00 00:09:34 00:25:58 00:35:19 00:35:45 1086
1087 1553 SYLWESTRZAK ZUZANNA PEKAES K14-29 239 07:04:00 00:11:24 00:27:26 00:35:19 00:37:11 1087
1088 740 TUKENDORF BARBARA GACA RUN K60+ 7 07:04:00 00:09:50 00:25:53 00:35:20 00:35:22 1088
1089 1548 URBANIAK JOANNA PEKAES K14-29 240 07:04:00 00:12:17 00:28:31 00:35:21 00:37:11 1089
1090 1327 CHMIELEWSKA EWA QUEENS OF ROADS K40-49 323 07:04:00 00:11:31 00:27:25 00:35:22 00:36:56 1090
1091 1375 KLING JOANNA LISTA K40-49 324 07:05:00 00:10:43 00:26:30 00:35:24 00:36:06 1091
1092 1597 PAWELEC KAROLINA AVON K14-29 241 07:05:00 00:11:20 00:26:55 00:35:25 00:36:39 1092
1093 1462 MARCINIAK ANNA HUSARIA RACE TEAM K14-29 242 07:05:00 00:09:45 00:26:05 00:35:26 00:35:31 1093
1094 1273 DĘBSKA IZABELA   K30-39 482 07:05:00 00:09:20 00:26:36 00:35:26 00:35:45 1094
1095 404 KURKIEWICZ SYLWIA   K40-49 325 07:05:00 00:11:47 00:27:35 00:35:26 00:36:55 1095
1096 1266 SZAROW PAULINA   K30-39 483 07:07:00 00:09:47 00:25:46 00:35:34 00:35:48 1096
1097 1265 ALEKSANDROWICZ KATARZYNA   K14-29 243 07:08:00 00:11:36 00:27:02 00:35:41 00:36:52 1097
1098 511 MICHALAK MAGDALENA PKO BANK POLSKI K30-39 484 07:09:00 00:09:38 00:26:14 00:35:43 00:35:58 1098
1099 712 MOCARSKA MAGDALENA   K30-39 485 07:09:00 00:12:16 00:28:04 00:35:47 00:37:20 1099
1100 718 SIEDLECKA-GLASEK KATARZYNA   K40-49 326 07:10:00 00:12:03 00:28:03 00:35:48 00:37:18 1100
1101 433 TRYNGIEL JUSTYNA   K30-39 486 07:10:00 00:12:13 00:28:17 00:35:49 00:37:39 1101
1102 848 PRZYBYLAK WANDA   K60+ 8 07:10:00 00:11:01 00:27:00 00:35:49 00:36:50 1102
1103 1116 MIŚKIEWICZ KAROLINA   K30-39 487 07:10:00 00:11:46 00:27:24 00:35:49 00:36:53 1103
1104 1295 KOWALSKA ELŻBIETA RUNNING OSP POLESIE K40-49 327 07:10:00 00:12:13 00:28:18 00:35:50 00:37:39 1104
1105 46 PAPROCKA EWA   K40-49 328 07:11:00 00:11:50 00:27:56 00:35:54 00:37:27 1105
1106 245 KOWALSKA URSZULA HP K30-39 488 07:11:00 00:14:09 00:27:39 00:35:55 00:35:55 1106
1107 52 POKORSKA-ŻOŁNOWSKA MARZENA   K40-49 329 07:11:00 00:12:07 00:28:16 00:35:56 00:37:56 1107
1108 1297 WAGNER IWONA   K40-49 330 07:11:00 00:11:30 00:27:19 00:35:57 00:37:00 1108
1109 1298 SKRZYPEK JUSTYNA ESSILOR POLONIA SP. Z O.O. K40-49 331 07:11:00 00:11:31 00:27:19 00:35:57 00:37:00 1109
1110 287 KUDŁA ADRIANNA   K14-29 244 07:12:00 00:11:39 00:27:52 00:35:58 00:36:49 1110
1111 1626 ELSON MAŁGORZATA   K50-59 37 07:12:00 00:09:57 00:26:15 00:35:59 00:36:02 1111
1112 1199 BARRIOS JUVELYN PINOYSINPOLAND K30-39 489 07:12:00 00:08:59 00:25:46 00:36:01 00:36:05 1112
1113 1153 WIERZBICKA KATARZYNA BRAK K30-39 490 07:13:00 00:10:18 00:26:38 00:36:05 00:36:24 1113
1114 873 REFRESCA ANDREA PINOYSINPOLAND K40-49 332 07:13:00 00:11:36 00:28:23 00:36:06 00:37:57 1114
1115 1329 KŁYS MILENA   K14-29 245 07:14:00 00:10:45 00:26:49 00:36:08 00:36:48 1115
1116 498 LENARCZYK MAGDALENA   K30-39 491 07:14:00 00:10:27 00:26:34 00:36:09 00:36:54 1116
1117 670 NOWAKOWSKA ZUZANNA   K14-29 246 07:14:00 00:11:53 00:27:39 00:36:09 00:37:30 1117
1118 507 CHOJKA-BARTOSZKO KAROLINA FUNDACJA HOSPICJUM ONKOLOGICZNE K30-39 492 07:14:00 00:10:45 00:26:49 00:36:09 00:36:49 1118
1119 941 WOJCIECHOWSKA ANNA   K40-49 333 07:14:00 00:11:48 00:31:14 00:36:09 00:37:19 1119
1120 452 MYSZKA EWELINA KUŹNIA URODY EWELINA MYSZKA K30-39 493 07:14:00 00:12:02 00:28:10 00:36:12 00:37:29 1120
1121 924 DRUMLAK AGNIESZKA LEMURY.PL K40-49 334 07:15:00 00:11:57 00:28:46 00:36:13 00:38:21 1121
1122 1173 KRASIŃSKA MONIKA ENERGY PEOPLE K30-39 494 07:15:00 00:11:57 00:28:46 00:36:13 00:38:21 1122
1123 655 CIĘŻKOWSKA MAŁGORZATA   K14-29 247 07:15:00 00:12:36 00:28:35 00:36:13 00:38:05 1123
1124 69 JACZYŃSKA KRYSTYNA   K40-49 335 07:15:00 00:11:45 00:27:31 00:36:15 00:37:20 1124
1125 300 MIKOŁAJCZYK-LASKUS MARZENA   K40-49 336 07:15:00 00:11:45 00:27:31 00:36:15 00:37:20 1125
1126 715 SZKOP ANETA   K30-39 495 07:16:00 00:12:16 00:28:19 00:36:19 00:37:51 1126
1127 714 WASZKIEWICZ JUSTYNA   K14-29 248 07:16:00 00:12:16 00:28:19 00:36:19 00:37:51 1127
1128 1012 JAROŃ MARTYNA   K30-39 496 07:17:00 00:10:45 00:26:59 00:36:24 00:37:22 1128
1129 259 ŚWIĄTKOWSKA KATARZYNA ANIA ZMIENIA K40-49 337 07:17:00 00:11:26 00:27:42 00:36:24 00:37:23 1129
1130 303 MUCHA ANNA   K14-29 249 07:17:00 00:10:37 00:27:22 00:36:25 00:37:20 1130
1131 701 LESZCZYŃSKA ELWIRA   K30-39 497 07:17:00 00:12:50 00:28:47 00:36:25 00:38:07 1131
1132 698 NIZNIKIEWICZ DOROTA   K30-39 498 07:17:00 00:12:50 00:28:47 00:36:25 00:38:07 1132
1133 49 GARBIŃSKA PATRYCJA   K14-29 250 07:18:00 00:11:47 00:27:43 00:36:32 00:37:38 1133
1134 276 BUK KATARZYNA   K40-49 338 07:19:00 00:12:36 00:28:45 00:36:34 00:38:36 1134
1135 960 PONCYLJUSZ JULIA   K14-29 251 07:19:00 00:10:31 00:26:08 00:36:34 00:36:58 1135
1136 541 ANISZEWSKA KAROLINA   K30-39 499 07:19:00 00:12:33 00:28:29 00:36:35 00:37:44 1136
1137 732 GOŚCINIEWICZ AGNIESZKA BIEGNĘ Z RAKIEM PRZEZ ŻYCIE.BLOG.PL K40-49 339 07:19:00 00:12:21 00:28:42 00:36:36 00:38:55 1137
1138 1518 SUCHECKA NATALIA RBS K30-39 500 07:19:00 00:12:29 00:28:31 00:36:36 00:38:07 1138
1139 679 KISIEL ELIZA   K14-29 252 07:19:00 00:12:33 00:28:29 00:36:37 00:37:46 1139
1140 1515 KUCHARSKA KATARZYNA RBS K30-39 501 07:19:00 00:12:29 00:28:30 00:36:37 00:38:07 1140
1141 1179 KOSZEWSKA MONIKA   K40-49 340 07:20:00 00:12:03 00:28:19 00:36:42 00:38:12 1141
1142 275 KRÓLICA AGNIESZKA   K30-39 502 07:21:00 00:10:57 00:27:37 00:36:44 00:37:24 1142
1143 285 JUREK BEATA   K40-49 341 07:21:00 00:12:24 00:28:31 00:36:44 00:38:39 1143
1144 286 BURY BEATA   K40-49 342 07:21:00 00:12:25 00:28:31 00:36:44 00:38:38 1144
1145 288 PAJĄKOWSKA EWA   K50-59 38 07:21:00 00:12:24 00:28:29 00:36:45 00:38:39 1145
1146 109 SAMBORSKA MAGDALENA   K30-39 503 07:21:00 00:12:40 00:28:49 00:36:45 00:38:47 1146
1147 1137 KASZLUGA KATARZYNA   K14-29 253 07:24:00 00:10:23 00:27:16 00:36:58 00:37:16 1147
1148 1487 SZYMANSKI DOROTA   K40-49 343 07:24:00 00:11:40 00:28:27 00:36:58 00:38:23 1148
1149 828 ZIELINSKA MAGDALENA   K30-39 504 07:24:00 00:13:44 00:29:15 00:36:59 00:39:05 1149
1150 1029 DROŃSKA BARBARA   K30-39 505 07:24:00 00:12:27 00:29:11 00:37:00 00:38:59 1150
1151 1544 GOMULKIEWICZ ANNA PEKAES K30-39 506 07:25:00 00:12:25 00:28:46 00:37:03 00:38:56 1151
1152 1433 JĘDRZEJEWSKA MAGDALENA   K30-39 507 07:25:00 00:12:20 00:29:00 00:37:04 00:39:02 1152
1153 1543 WIĘCKOWSKA PATRYCJA PEKAES K14-29 254 07:25:00 00:12:17 00:29:06 00:37:06 00:38:56 1153
1154 805 TROJAK LUIZA   K40-49 344 07:26:00 00:11:55 00:28:27 00:37:08 00:38:26 1154
1155 1246 ARANDA GEMMA PINOYSINPOLAND K30-39 508 07:26:00 00:11:35 00:28:14 00:37:11 00:38:13 1155
1156 1510 POLKOWSKA MARTA RBS K30-39 509 07:27:00 00:12:23 00:28:32 00:37:14 00:39:02 1156
1157 1511 PRZYWOZKA OLGA RBS K14-29 255 07:27:00 00:12:23 00:28:32 00:37:14 00:39:02 1157
1158 1401 JOHAS MARTA   K40-49 345 07:27:00 00:11:49 00:28:53 00:37:16 00:38:59 1158
1159 1061 DOMIAN IWONA   K40-49 346 07:28:00 00:11:04 00:27:17 00:37:20 00:37:20 1159
1160 1364 SZYMANIAK MONIKA   K40-49 347 07:29:00 00:12:06 00:28:50 00:37:24 00:39:00 1160
1161 1229 HUNKIEWICZ ZOFIA MAZOWIECKIE CENTRUM POLIGRAFII K14-29 256 07:31:00 00:11:16 00:28:07 00:37:36 00:39:01 1161
1162 973 ROGALSKA IZABELA   K30-39 510 07:31:00 00:10:57 00:28:23 00:37:36 00:38:21 1162
1163 81 WCISŁO ANNA   K30-39 511 07:32:00 00:12:38 00:29:32 00:37:38 00:39:55 1163
1164 1371 KOCISZEWSKA EWA   K30-39 512 07:32:00 00:10:42 00:27:34 00:37:38 00:38:06 1164
1165 1286 OSTROWSKA MAGDALENA   K30-39 513 07:32:00 00:12:39 00:29:20 00:37:38 00:39:32 1165
1166 1373 KOCISZEWSKA JULIA   K14-29 257 07:32:00 00:10:43 00:27:34 00:37:38 00:38:05 1166
1167 88 KŁOS ANNA   K40-49 348 07:32:00 00:12:43 00:29:51 00:37:42 00:39:49 1167
1168 1531 LEMIECH MONIKA MSD POLSKA SP. Z .O.O. K14-29 258 07:33:00 00:09:12 00:26:34 00:37:46 00:37:54 1168
1169 1009 TUPALSKA JANINA   K50-59 39 07:35:00 00:12:32 00:29:02 00:37:53 00:39:55 1169
1170 717 CELLER JUSTYNA   K30-39 514 07:35:00 00:12:09 00:29:48 00:37:56 00:39:35 1170
1171 584 FIJAŁKOWSKA BEATA   K30-39 515 07:35:00 00:12:09 00:29:49 00:37:57 00:39:36 1171
1172 1617 OPĘCHOWSKA MAGDALENA   K14-29 259 07:37:00 00:12:36 00:30:04 00:38:04 00:39:48 1172
1173 979 BARTOSIK KRYSTYNA   K50-59 40 07:38:00 00:11:29 00:28:30 00:38:12 00:38:50 1173
1174 781 JASZCZUK DAGMARA   K40-49 349 07:41:00 00:12:11 00:30:02 00:38:26 00:40:02 1174
1175 790 ROZBICKA KATARZYNA   K30-39 516 07:41:00 00:12:11 00:30:02 00:38:26 00:40:02 1175
1176 852 TRYNISZEWSKA MAŁGORZATA   K30-39 517 07:43:00 00:12:09 00:29:36 00:38:35 00:39:40 1176
1177 983 KRZYŻEWSKA ANNA   K30-39 518 07:43:00 00:12:09 00:29:36 00:38:36 00:39:40 1177
1178 1051 ZWOLIŃSKA EWA - K30-39 519 07:43:00 00:12:34 00:30:26 00:38:36 00:40:29 1178
1179 845 KOZŁOWSKA WIOLETA WIOLETA KOZŁOWSKA K30-39 520 07:45:00 00:12:21 00:30:49 00:38:43 00:40:21 1179
1180 899 PYTLAK AGNIESZKA   K40-49 350 07:49:00 00:11:57 00:29:44 00:39:05 00:40:24 1180
1181 1062 KRUPIŃSKA SYLWIA   K30-39 521 07:49:00 00:09:59 00:28:05 00:39:07 00:39:19 1181
1182 1108 BONDAR AGNIESZKA   K30-39 522 07:49:00 00:10:00 00:28:05 00:39:07 00:39:19 1182
1183 1578 MUCHA KAROLINA SUPER-PHARM POLAND K14-29 260 07:52:00 00:11:14 00:29:08 00:39:19 00:39:57 1183
1184 194 MICHALAK WYDRA ANNA   K30-39 523 07:53:00 00:11:09 00:29:23 00:39:27 00:40:15 1184
1185 96 KAWNIK ANNA   K30-39 524 07:55:00 00:11:19 00:29:17 00:39:33 00:40:22 1185
1186 72 KULIKOWSKA IWONA   K30-39 525 07:56:00 00:11:12 00:29:26 00:39:38 00:40:15 1186
1187 1049 SOBIK WERONIKA   K14-29 261 07:56:00 00:11:41 00:29:53 00:39:38 00:41:01 1187
1188 1361 TYPINSKI HAZEL PINOYSINPOLAND K30-39 526 07:56:00 00:10:30 00:28:28 00:39:39 00:39:44 1188
1189 1563 ZALEWSKA EWELINA SUPER-PHARM POLAND K30-39 527 07:56:00 00:11:20 00:29:43 00:39:39 00:40:16 1189
1190 827 WOŹNY JOANNA   K30-39 528 07:56:00 00:11:59 00:29:58 00:39:40 00:40:28 1190
1191 268 MAZURKIEWICZ VIOLETTA - K50-59 41 07:57:00 00:12:45 00:31:01 00:39:47 00:41:43 1191
1192 709 KUBIK KAROLINA BWM K30-39 529 07:59:00 00:09:31 00:27:58 00:39:53 00:40:12 1192
1193 1562 SIEWIERA ANNA SUPER-PHARM POLAND K30-39 530 07:59:00 00:11:20 00:29:46 00:39:56 00:40:33 1193
1194 1203 GULBIN JOCELYN PINOYSINPOLAND K30-39 531 08:00:00 00:11:11 00:29:09 00:39:59 00:41:01 1194
1195 1125 BOBKOWSKA JOANNA   K30-39 532 08:00:00 00:13:04 00:30:51 00:39:59 00:42:10 1195
1196 241 TOLUBINSKA HANNA   K50-59 42 08:01:00 00:10:57 00:29:03 00:40:04 00:40:20 1196
1197 361 KUBICKA ELŻBIETA   K60+ 9 08:01:00 00:11:49 00:30:01 00:40:07 00:41:02 1197
1198 236 JATCZAK-ŁUKASIK EWA   K40-49 351 08:03:00 00:11:45 00:30:03 00:40:15 00:40:57 1198
1199 1545 TRZCIŃSKA JUSTYNA PEKAES K30-39 533 08:07:00 00:13:26 00:31:07 00:40:35 00:42:28 1199
1200 1542 PIETREWICZ MAGDALENA PEKAES K30-39 534 08:08:00 00:13:26 00:31:07 00:40:41 00:42:34 1200
1201 448 BORKOWSKA MAŁGORZATA   K50-59 43 08:10:00 00:11:43 00:30:13 00:40:50 00:41:38 1201
1202 521 MOJNOWSKA ELIZA   K40-49 352 08:10:00 00:11:43 00:30:13 00:40:50 00:41:38 1202
1203 446 NIESTĘPSKA ANNA   K50-59 44 08:10:00 00:11:43 00:30:13 00:40:50 00:41:38 1203
1204 723 PELSKA MARTA CHEIL POLAND K30-39 535 08:10:00 00:12:15 00:30:35 00:40:52 00:41:53 1204
1205 1621 HOLTZ PAULINA   #N/D! 1 08:12:00 00:10:56 00:29:37 00:40:58 00:41:12 1205
1206 1555 PAZIEWSKA DOROTA PEKAES K40-49 353 08:12:00 00:13:13 00:31:44 00:40:58 00:42:49 1206
1207 1622 URBOWICZ OLGA   #N/D! 2 08:12:00 00:10:56 00:29:38 00:40:59 00:41:12 1207
1208 737 BALCERZAK GRAŻYNA   K40-49 354 08:16:00 00:12:37 00:31:10 00:41:21 00:42:30 1208
1209 34 GARBIŃSKA IWONA   K40-49 355 08:18:00 00:12:23 00:31:17 00:41:31 00:42:37 1209
1210 817 ZOŃ ANNA   K30-39 536 08:19:00 00:12:16 00:31:26 00:41:33 00:42:51 1210
1211 167 SZMAJDZIŃSKA IZABELA   K40-49 356 08:19:00 00:14:37 00:33:10 00:41:34 00:43:45 1211
1212 166 OSIPOWICZ-ROSIŃSKA KATARZYNA   K30-39 537 08:19:00 00:14:38 00:33:10 00:41:34 00:43:45 1212
1213 563 OLEKSY NATALIA   K30-39 538 08:19:00 00:12:42 00:31:43 00:41:35 00:42:44 1213
1214 538 WOLSKA MILENA BIEGAM NA TARCHOMINIE K30-39 539 08:19:00 00:12:42 00:31:43 00:41:35 00:42:44 1214
1215 1252 MACURA ANNA   K30-39 540 08:22:00 00:12:49 00:31:31 00:41:48 00:43:34 1215
1216 1429 SZMIDT KATARZYNA   K30-39 541 08:22:00 00:12:50 00:31:31 00:41:49 00:43:35 1216
1217 43 SKWARSKA MONIKA CÓRY PLESKOTA K30-39 542 08:25:00 00:12:46 00:31:51 00:42:04 00:43:15 1217
1218 496 PARAFINIUK DOROTA   K30-39 543 08:26:00 00:12:45 00:32:13 00:42:08 00:43:52 1218
1219 972 STECZKOWSKA KATARZYNA LA PREMIERE K14-29 262 08:26:00 00:11:18 00:30:49 00:42:11 00:42:41 1219
1220 1452 SMOK ANETA   K14-29 263 08:28:00 00:13:24 00:33:01 00:42:21 00:44:03 1220
1221 1504 TRYBUS AGATA RBS K30-39 544 08:30:00 00:12:38 00:31:38 00:42:29 00:43:59 1221
1222 951 PONCYLJUSZ EDYTA   K40-49 357 08:30:00 00:11:47 00:31:15 00:42:29 00:42:53 1222
1223 1517 GAJOSZ PAULINA RBS K30-39 545 08:30:00 00:12:38 00:31:38 00:42:30 00:43:59 1223
1224 1490 RÓŻYCKA MARLENA RBS K30-39 546 08:30:00 00:12:51 00:31:50 00:42:31 00:44:34 1224
1225 841 PAWLUK MAGDALENA   K30-39 547 08:31:00 00:12:00 00:32:02 00:42:35 00:43:23 1225
1226 1516 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA RBS K14-29 264 08:37:00 00:12:51 00:31:50 00:43:04 00:44:34 1226
1227 1576 PERCZYŃSKA AGNIESZKA SUPER-PHARM POLAND K40-49 358 08:38:00 00:12:47 00:32:29 00:43:08 00:44:18 1227
1228 1065 MICHALAK BEATA   K30-39 548 08:38:00 00:12:26 00:32:16 00:43:09 00:44:13 1228
1229 1034 JAŃCZUK JUSTYNA NAPRZÓD MŁOCINY K30-39 549 08:38:00 00:12:26 00:32:16 00:43:11 00:44:14 1229
1230 1214 SIOCH JUSTYNA   K14-29 265 08:38:00 00:12:26 00:32:51 00:43:11 00:44:14 1230
1231 779 HAŁABUZ ZOSIA BUURAK K14-29 266 08:41:00 00:14:04 00:33:57 00:43:27 00:45:37 1231
1232 589 GŁOWACKA SYLWIA   K40-49 359 08:43:00 00:12:34 00:32:20 00:43:34 00:45:42 1232
1233 780 ZBROCH MAGDALENA   K30-39 550 08:47:00 00:14:05 00:33:36 00:43:54 00:45:11 1233
1234 1110 ŁYDZIŃSKA KAROLIN NORDIC WALKIN WARSZAWA WAWER I OKOLICE K30-39 551 08:47:00 00:14:29 00:34:21 00:43:55 00:45:57 1234
1235 906 MARTELINO RODA PINOYSINPOLAND K40-49 360 08:50:00 00:10:43 00:31:37 00:44:12 00:44:16 1235
1236 1201 JAVIER CHRISTINE ANNE PINOYSINPOLAND K30-39 552 08:50:00 00:10:47 00:31:39 00:44:12 00:44:16 1236
1237 865 KUREK AGNIESZKA BANK MILLENNIUM K30-39 553 08:51:00 00:12:59 00:32:22 00:44:17 00:46:35 1237
1238 234 STANICKA GRAŻYNA   K60+ 10 08:54:00 00:13:16 00:33:30 00:44:28 00:45:46 1238
1239 1547 WIĘCKOWSKA JOANNA PEKAES K40-49 361 09:03:00 00:13:02 00:33:25 00:45:14 00:45:54 1239
1240 713 ŻEBROWSKA ALEKSANDRA BRAK K14-29 267 09:03:00 00:14:13 00:34:59 00:45:17 00:47:20 1240
1241 1146 RAUS EWA   K40-49 362 09:04:00 00:11:24 00:32:30 00:45:20 00:45:34 1241
1242 1072 KOZIELSKA AGNIESZKA   K30-39 554 09:07:00 00:11:23 00:32:30 00:45:34 00:45:34 1242
1243 1113 ŁUNIEWSKA ANNA NORDIC WALKING WARSZAWA WAWER I OKOLICE K50-59 45 09:31:00 00:15:12 00:36:54 00:47:34 00:49:35 1243
1244 315 GIZIŃSKA MARTA ANIA ZMIENIA K30-39 555 10:00:00     00:50:01 00:50:01 1244
1245 1160 CIURZYŃSKA MAGDALENA     1 03:53:00 00:12:40   00:19:26 DSQ  
1246 1551 BUDZAJ MARTA PEKAES   2 04:27:00 00:13:13   00:22:14 DSQ  
1247 876 POBIKROWSKA JOANNA     3 04:50:00 00:16:03   00:24:09 DSQ  
1248 162 MONCADA KATARZYNA     4 05:06:00 00:14:50   00:25:28 DSQ  
1249 1554 SZPALERSKA ANNA PEKAES   5 05:06:00 00:14:44   00:25:31 DSQ  
1250 1593 LEWIŃSKA KATARZYNA AVON   6 05:10:00 00:11:57   00:25:48 DSQ  
1251 1591 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ AVON M0 1 05:06:00 00:09:15 00:20:01 00:25:29 00:26:37  
1252 898 PIĄTKOWSKI ADAM ESSITY / TORK M0 2 05:06:00 00:09:39 00:20:32 00:25:30 00:27:02  
1253 1588 KWAŚNIEWSKI ROBERT AVON M0 3 05:07:00 00:09:13 00:20:07 00:25:33 00:26:48  
1254 1586 PROROK TOMASZ AVON M0 4 05:10:00 00:10:14 00:21:22 00:25:49 00:27:03  
1255 1590 ZAWISTOWSKI MICHAŁ AVON M0 5 05:21:00 00:09:20 00:20:53 00:26:47 00:27:57  
1256 1589 HRYSZKIEWICZ PAWEŁ AVON M0 6 05:57:00 00:10:19 00:23:49 00:29:45 00:30:57  
1257 1592 DE GROOT JAN AVON M0 7 05:58:00 00:10:19 00:23:49 00:29:48 00:30:57  
1258 963 SIEKINSKI JACEK   M0 8 06:01:00 00:11:06 00:24:28 00:30:07 00:32:16  
1259 862 BOKINIEC MARIUSZ   M0 9 06:31:00 00:09:08 00:23:53 00:32:35 00:32:51  
1260 64 ŻOŁNOWSKI DARIUSZ   M0 10 07:11:00 00:12:07 00:28:15 00:35:55 00:37:55  

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.