Świdnica 28 V | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Świdnica 28 V

Jesteś tutaj










M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Klub Kat wiek. M-ce w kat tempo min/km P1 2,85km Wynik netto
1 90 SHCHENSNA-RADZIKOVSKA HALYNA   K30-39 0 4:09 0:11:25 0:23:36
2 7 ROZUMKIEWICZ SONIA   K14-29 0 4:16 0:11:51 0:24:19
3 495 BERNAT KATARZYNA   K40-49 0 4:27 0:12:25 0:25:22
4 352 DURKALEC JAGODA   K14-29 1 4:32 0:12:35 0:25:45
6 207 PĘCZAR ANETA   K14-29 2 4:34 0:12:13 0:25:57
9 341 BINIECKA ANITA   K14-29 3 4:46 0:13:20 0:27:06
5 8 JANKOWICZ AGNIESZKA   K30-39 1 4:33 0:12:53 0:25:54
8 164 KASPRZAK EWELINA   K30-39 2 4:45 0:13:01 0:27:06
10 12 CHOMA KATARZYNA   K30-39 3 4:48 0:13:35 0:27:10
7 361 BRYDA DOROTA EURODENT ŁOSIÓW K40-49 1 4:44 0:13:24 0:26:53
13 48 ŻARCZYŃSKA-DOBIESZ AGNIESZKA OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA K40-49 2 4:53 0:13:19 0:27:48
23 222 MĘDOŃ ANNA TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA K40-49 3 5:08 0:14:30 0:29:12
18 35 DURLIK MARZANNA DURLIK UBEZPIECZENIA K50-59 1 5:03 0:14:14 0:28:45
62 267 PANEK ANNA   K50-59 2 5:33 0:15:28 0:31:26
82 30 PALUS MAŁGORZATA KOTWICA BRZEG K50-59 3 5:43 0:15:43 0:32:27
159 363 GUTSZMIT ANNA   K60+ 1 6:19 0:17:07 0:35:47
268 416 KASPROWICZ-GŁADYSZ MARIA   K60+ 2 7:04 0:19:47 0:39:47
280 43 NOWAK-KOWALSKA JADWIGA   K60+ 3 7:07 0:19:34 0:40:22
                 
299 500 ADAMEK JOANNA   K30-39 128 7:17 0:20:29 0:41:10
296 339 ADAMOWICZ-SZYMCZAK KAMILA SRTG WAŁBRZYCH K30-39 126 7:15 0:18:49 0:41:12
272 118 ADAMSKA KAMILA   K14-29 62 7:05 0:18:05 0:40:21
308 326 AUGUŚCIK TAMARA   K30-39 133 7:20 0:20:01 0:41:27
78 358 BABIŃSKA EWELINA RADKÓW RUNGROUP A.K.B. RUNFORFUN K30-39 38 5:38 0:15:21 0:31:58
379 356 BANASIK-BENDLEWSKA KATARZYNA   K30-39 172 8:10 0:23:36 0:46:09
374 378 BANAŚ KATARZYNA   K30-39 169 8:03 0:21:44 0:45:35
155 508 BARANOWSKA-CHRZAN ANNA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K40-49 44 6:17 0:17:48 0:35:38
300 33 BARTNIK EMILIA BIEGAM BO LUBIĘ K30-39 129 7:17 0:19:43 0:41:09
27 158 BASZUK MAGDALENA   K30-39 13 5:09 0:14:05 0:29:18
326 245 BAUCH PATRYCJA   K14-29 72 7:32 0:20:33 0:42:41
104 426 BEDNARCZYK MAGDALENA   K14-29 21 5:55 0:17:09 0:33:16
101 481 BERNACIK ANGELIKA   K14-29 20 5:54 0:15:45 0:33:28
418 185 BĘDZITKO IRENA   K60+ 7 9:59 0:25:30 0:56:45
235 21 BIAŁOBRZESKA WIOLETTA 123LABS K40-49 73 6:50 0:20:46 0:38:28
285 340 BIERNACKA ANNA   K30-39 121 7:09 0:18:56 0:40:42
260 106 BIERZYŃSKA BARBARA   K30-39 107 7:00 0:18:08 0:39:48
39 353 BLACHA BALOWSKA ANETA RONAL POLSKA RUN K40-49 8 5:16 0:14:41 0:29:55
218 53 BOBROWICZ MONIKA   K14-29 54 6:42 0:16:51 0:38:04
378 214 BODNAR MARTA   K14-29 80 8:10 0:23:36 0:46:09
198 384 BOGACZ DAGMARA BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ K14-29 46 6:35 0:19:12 0:37:09
239 435 BOGDAN-MORAWIEC ANNA WŚCIEKŁE PISANKI K40-49 74 6:51 0:19:38 0:38:37
362 442 BOLINOWSKA EWELINA   K30-39 162 7:56 0:20:12 0:45:04
98 166 BOROWCZAK ALDONA   K30-39 49 5:53 0:16:13 0:33:33
297 69 BORYŃSKA EWA   K40-49 89 7:16 0:20:34 0:40:55
46 335 BORYS KATARZYNA   K30-39 23 5:23 0:14:52 0:30:28
176 515 BORYSIEWICZ KAARZYNA   K30-39 73 6:28 0:18:09 0:36:34
220 390 BRODA KAROLINA   K30-39 87 6:43 0:18:47 0:37:55
265 58 BRODZIŃSKA-GAWEŁ ANNA   K30-39 110 7:03 0:19:45 0:39:43
157 351 BROŚ KATARZYNA   K14-29 37 6:18 0:17:47 0:35:41
197 101 BROŻYNA IWONA   K40-49 63 6:35 0:17:43 0:37:12
54 360 BUCZKOWSKA AGNIESZKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K40-49 13 5:30 0:15:41 0:31:12
213 301 BUDNICKA ANNA   K14-29 51 6:40 0:18:23 0:37:38
177 445 BUDZISZYN-SAJDAK MAŁGORZATA 1974 K40-49 55 6:29 0:17:45 0:36:47
115 49 BURZYŃSKA NATALIA   K40-49 30 6:01 0:17:12 0:34:10
319 440 BUSZYK ANNA POKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE K40-49 96 7:28 0:20:10 0:42:08
112 344 BUTWICKA AGNIESZKA   K14-29 24 6:00 0:17:06 0:34:04
151 287 CEPLIN-KRYWKO MAGDALENA   K30-39 66 6:14 0:16:32 0:35:32
72 213 CHAROW DOROTA   K30-39 35 5:37 0:16:54 0:31:42
108 211 CHARÓW IZABELA   K14-29 22 5:56 0:16:54 0:33:26
302 346 CHĄDZEL SABINA   K30-39 130 7:18 0:19:57 0:41:12
226 511 CHEŁCHOWSKA KATARZYNA   K14-29 55 6:46 0:18:14 0:38:25
113 449 CHMIELEWSKA MAŁGORZATA   K40-49 28 6:01 0:16:16 0:34:07
133 331 CHMURA-WIECZOREK AGNIESZKA PAŁAC STRUGA K40-49 36 6:08 0:17:05 0:34:41
143 81 CIARKOWSKA MALWINA   K30-39 60 6:12 0:17:55 0:35:02
325 348 CIESLA RENATA AMATOR K30-39 140 7:32 0:20:21 0:42:31
229 76 CISEK ALEKSANDRA   K30-39 93 6:47 0:19:06 0:38:24
51 9 CISEK ŻANETA   K30-39 25 5:28 0:14:56 0:31:07
277 233 CUDEK MARTA   K14-29 63 7:06 0:18:43 0:40:24
95 379 CYBULSKA AGNIESZKA   K14-29 19 5:49 0:16:15 0:32:58
344 302 CZECH MARTA   K40-49 102 7:42 0:19:35 0:43:50
183 506 CZERWIŃSKA KATARZYNA   K40-49 57 6:31 0:16:58 0:37:06
408 134 DADELA ELA   K40-49 112 9:04 0:24:50 0:51:25
262 395 DĄBROWSKA AGATA   K30-39 109 7:00 0:19:01 0:39:42
298 448 DĄBROWSKA ANNA   K30-39 127 7:16 0:20:30 0:41:15
53 465 DĄBROWSKA HALINA ELECTROLUX POLAND K30-39 26 5:30 0:15:08 0:31:14
103 473 DEUTSCHMANN-KOŚKIEWICZ KAROLINA COOPER STANDARD K30-39 51 5:55 0:17:00 0:33:25
393 151 DŁUGOSZ DOROTA   K50-59 13 8:36 0:24:32 0:48:36
68 178 DOBROCHOWSKA ILONA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K30-39 34 5:35 0:15:27 0:31:45
189 110 DOMINIAK RENATA   K40-49 59 6:33 0:17:10 0:37:07
419 327 DOMINO MAŁGOSIA ANITA TEAM K50-59 17 9:59 0:27:21 0:56:16
320 514 DOWGIAŁŁO KATARZYNA GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZIN K30-39 138 7:28 0:20:09 0:42:09
332 374 DOWNAR-ZAPOLSKA LAURA KOBIETY W BIEGU K40-49 98 7:34 0:19:25 0:43:03
208 373 DOWNAR-ZAPOLSKA RITA KOBIETY W BIEGU K40-49 66 6:39 0:17:43 0:37:53
147 179 DROZD AGNIESZKA   K30-39 64 6:13 0:16:59 0:35:14
75 364 DROŻYŃSKA STELLA   K40-49 19 5:38 0:15:26 0:31:53
322 315 DUBIEL KAMILA   K30-39 139 7:30 0:20:30 0:42:25
79 72 DUDA AGNIESZKA   K40-49 20 5:40 0:16:06 0:32:05
411 265 DUDEK MARIOLA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K40-49 113 9:05 0:26:39 0:51:16
252 398 DWÓRZNIK MAJA   K30-39 102 6:57 0:19:44 0:39:18
257 423 DYBCIAK SYLWIA   K40-49 79 6:59 0:20:09 0:39:22
245 429 DYMURSKA KASIA   K30-39 99 6:55 0:19:07 0:39:01
329 318 DZIAŁOSZYŃSKA MARZANNA   K50-59 11 7:33 0:19:47 0:42:52
205 217 DZIAŁOWSKA KAROLINA   K14-29 49 6:38 0:18:52 0:37:42
93 526 DŻUGAJ MAGDALENA   K14-29 18 5:48 0:16:22 0:32:56
303 92 ERENS ANETA   K14-29 68 7:18 0:18:32 0:41:13
64 182 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K40-49 15 5:34 0:15:12 0:31:38
  183 FEDYCZKOWSKI EDWARD STRZEGOMSKA DWUNASTKA M0     0:15:10 0:31:39
289 443 FELSMANN MARTYNA   K14-29 65 7:12 0:19:50 0:40:48
345 427 FIDOROWICZ PATRYCJA   K30-39 152 7:43 0:20:50 0:43:46
376 50 FILIP ANITA CZARNY BÓR K40-49 107 8:07 0:21:35 0:45:41
409 332 FILIPEK AGNIESZKA KLUB BOBIKA K30-39 192 9:05 0:24:30 0:51:15
214 119 FLORCZAK MONIKA   K14-29 52 6:41 0:18:43 0:37:48
414 347 FOSS DOROTA   K30-39 195 9:07 0:24:28 0:51:30
413 345 FOSS MAŁGORZATA   K40-49 114 9:07 0:24:29 0:51:29
395 212 FRANASZCZUK ANNA   K40-49 111 8:41 0:23:56 0:48:57
16 323 FRANKIEWICZ INES STREFA-DOBREJ-FORMY.COM K30-39 8 5:00 0:14:07 0:28:23
73 156 FURTAK-GAŁAN BARBARA   K30-39 36 5:37 0:15:30 0:31:52
145 311 GADACZ KATARZYNA   K30-39 62 6:12 0:16:51 0:35:07
164 319 GALICKA-KAJDAN EWA   K40-49 47 6:22 0:17:49 0:35:59
56 29 GALUS-PAWLIK KATARZYNA   K30-39 28 5:31 0:14:37 0:31:22
370 453 GARA LAURENCJA   K30-39 166 8:01 0:20:26 0:45:37
330 499 GARBACZ KATARZYNA   K30-39 143 7:33 0:19:59 0:42:39
294 238 GAWEŁ AGATA   K30-39 125 7:14 0:19:26 0:40:59
331 461 GAWRON JOANNA   K30-39 144 7:33 0:21:10 0:42:50
209 483 GĄCZKOWSKA ANNA   K50-59 7 6:39 0:17:23 0:37:52
406 135 GERKE WERONIKA   K30-39 191 9:01 0:23:43 0:51:11
200 383 GIERAT SABINA   K14-29 47 6:35 0:18:21 0:37:07
67 64 GIL MAGDALENA   K30-39 33 5:35 0:15:26 0:31:37
333 343 GLEŃ ALICJA   K40-49 99 7:35 0:20:22 0:43:08
171 368 GLIWA MILENA   K30-39 71 6:25 0:17:16 0:36:22
240 387 GŁOWA PAULINA   K14-29 58 6:51 0:18:33 0:38:58
398 441 GOLAŚ NATALIA   K30-39 186 8:41 0:23:16 0:49:01
217 417 GOLOWSKA MONIKA   K40-49 67 6:41 0:19:10 0:37:45
380 215 GÓRECKA RENATA   K40-49 108 8:10 0:23:37 0:46:09
102 451 GÓRSKA BARBARA   K40-49 26 5:55 0:16:17 0:33:23
50 194 GÓRSKA KATARZYNA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K40-49 11 5:27 0:15:49 0:30:45
382 42 GRASIEWICZ IWONA   K30-39 173 8:12 0:21:47 0:46:35
77 403 GRUDZIEŃ KATARZYNA   K14-29 16 5:38 0:15:10 0:32:01
182 248 GRYGORUK AGATA   K14-29 42 6:31 0:17:45 0:36:48
328 330 GUTOWSKA HANNA   K30-39 142 7:33 0:20:19 0:42:39
11 100 HERMANOWICZ DOMINIKA   K30-39 4 4:46 0:27:11 0:27:13
192 271 HOJWA ALEKSANDRA   K14-29 45 6:33 0:17:36 0:37:01
310 397 HOŁYSZ KATARZYNA   K30-39 135 7:20 0:19:44 0:41:30
138 15 HONC PAULINA   K14-29 35 6:10 0:17:24 0:34:49
288 252 HUTNA DOROTA   K30-39 123 7:11 0:18:25 0:40:52
412 366 IDCZAK KINGA   K30-39 194 9:07 0:24:26 0:51:29
336 404 ILUKIEWICZ AGNIESZKA   K30-39 146 7:36 0:20:23 0:43:06
70 11 IZER MAGDA   K40-49 18 5:36 0:15:24 0:31:45
  478 JADCZAK MARCIN VIRTUAL RUNNER CLUB M0     0:19:24 0:39:22
256 479 JADCZAK MARTA   K30-39 105 6:58 0:19:26 0:39:20
156 239 JAKUBOWSKA AGNIESZKA AMATOR K30-39 68 6:17 0:17:15 0:35:34
92 296 JAKUBOWSKA LUBA   K30-39 47 5:47 0:15:24 0:32:59
201 304 JANDULSKA JOANNA   K30-39 80 6:36 0:18:05 0:37:23
128 125 JANIK BASIA   K14-29 32 6:06 0:16:47 0:34:39
340 157 JANUS MARTYNA   K30-39 149 7:40 0:20:55 0:43:28
230 282 JARANOWSKA MAGDALENA   K30-39 94 6:47 0:18:05 0:38:32
286 140 JAROSZYŃSKA KAROLINA   K14-29 64 7:10 0:18:56 0:40:48
416 172 JASTRZĘBSKA MARIOLA   K30-39 197 9:10 0:25:12 0:51:40
274 257 JAWIEŃ ELŻBIETA   K30-39 117 7:06 0:20:16 0:39:55
358 253 JAWORSKA ANNA   K30-39 158 7:55 0:20:23 0:45:00
210 501 JEŚKO NATALIA   K14-29 50 6:39 0:19:10 0:37:38
188 71 JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA   K30-39 76 6:33 0:17:52 0:37:04
185 342 JURCZYK IZABELA   K14-29 44 6:32 0:17:16 0:37:07
43 23 JURKA MONIKA   K30-39 21 5:21 0:15:16 0:30:18
26 422 JUSZCZYK ANNA   K30-39 12 5:09 0:14:11 0:29:06
253 497 JUSZCZYK JOLANTA   K50-59 9 6:58 0:19:13 0:39:26
369 455 KACER JULIA   K14-29 79 8:01 0:21:27 0:45:33
162 454 KACER KAROLINA   K40-49 45 6:21 0:18:57 0:35:42
170 452 KACZMARCZYK RENATA ALIOR BANK K14-29 39 6:25 0:18:38 0:36:10
191 228 KARAŚ MAGDALENA   K30-39 78 6:33 0:18:05 0:36:58
221 389 KARBOWNICZEK JOWITA   K30-39 88 6:43 0:18:52 0:37:56
29 450 KARPOWICZ KAMILA   K40-49 5 5:09 0:14:13 0:29:11
132 141 KARWAT MAGDALENA   K30-39 57 6:08 0:17:17 0:34:48
207 67 KAWAŁKO JOANNA   K30-39 83 6:39 0:17:56 0:37:45
135 133 KIERCZAK BEATA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA K40-49 37 6:09 0:17:37 0:34:58
258 468 KLIMCZAK AGNIESZKA ELECTROLUX POLAND K40-49 80 6:59 0:19:08 0:39:40
350 190 KLIMEK KATARZYNA   K30-39 153 7:44 0:21:03 0:43:56
254 264 KLOC AGATA   K30-39 103 6:58 0:17:40 0:39:34
193 498 KOCYBA-KOSTECKA ADRIANNA   K30-39 79 6:34 0:17:39 0:37:18
275 256 KOGUTIUK MONIKA   K30-39 118 7:06 0:19:41 0:40:12
175 159 KOLWICZ ANNA   K40-49 54 6:28 0:18:20 0:36:37
15 223 KOŁACZYŃSKA KAROLINA   K30-39 7 4:59 0:14:07 0:28:20
301 201 KOŁODZIEJCZYK MARLENA   K14-29 67 7:17 0:19:41 0:41:13
74 425 KOŁSUT ALEKSANDRA   K30-39 37 5:38 0:15:40 0:32:00
279 492 KONOP-PŁOTKA JOLANTA   K40-49 83 7:06 0:19:59 0:40:07
41 6 KOPACKA ELIZA AVIVA DLA RODZINY ELIZA KOPAKA K30-39 20 5:18 0:14:38 0:30:07
282 408 KORGUL AGNIESZKA STRZEGOMSKA 12 K30-39 120 7:08 0:20:12 0:40:33
243 2 KORTAS AGNIESZKA KORTAS K30-39 98 6:53 0:17:45 0:39:12
392 202 KOWALCZYK AGATA   K30-39 182 8:35 0:23:06 0:48:32
334 196 KOWALSKA RENATA   K30-39 145 7:36 0:21:19 0:43:00
158 333 KOZAKIEWICZ MARZENA KLUB BOBIKA K30-39 69 6:18 0:18:12 0:35:25
38 276 KOZAR PAULINA KORTAS K30-39 18 5:15 0:14:56 0:29:54
385 68 KOZIŃSKA KATARZYNA   K40-49 110 8:20 0:21:33 0:47:13
89 200 KOZUBEK KATARZYNA   K40-49 22 5:47 0:17:47 0:32:35
47 246 KOZYRA NATALIA   K14-29 11 5:25 0:14:55 0:30:49
304 290 KRACZEK DOROTA TSUSHO TEAM K30-39 131 7:18 0:20:00 0:41:16
269 150 KRASNOBORODKO ANNA   K30-39 113 7:04 0:18:00 0:40:12
216 83 KRASNOBORSKA ANNA   K14-29 53 6:41 0:17:48 0:37:56
373 4 KRAUS MAGDALENA   K30-39 168 8:03 0:21:44 0:45:33
391 47 KRAWCZYK MARTA   K30-39 181 8:30 0:23:29 0:47:59
399 56 KREKORA WANDA   K50-59 14 8:43 0:23:52 0:49:16
314 65 KROMER ELZBIETA   K40-49 95 7:24 0:21:42 0:41:42
384 410 KRÓL ANETA   K30-39 175 8:19 0:22:41 0:46:55
281 38 KRÓLIKOWSKA LUCYNA KLUB LEKKOATLETYCZNY KOTWICA BRZEG K40-49 84 7:08 0:19:13 0:40:33
110 447 KRYGIER JUSTYNA   K30-39 54 5:58 0:16:01 0:33:49
415 219 KRZYSTEK IWONA   K30-39 196 9:10 0:25:24 0:51:42
57 320 KRZYWIECKA BEATA   K40-49 14 5:31 0:16:00 0:31:06
149 484 KUCHARCZYK ANNA   K50-59 5 6:13 0:18:46 0:34:58
348 112 KUDYBA MARLENA ALIOR BANK S.A. K50-59 12 7:44 0:21:18 0:43:43
  206 KUKLA ARTUR   M0     0:22:17 0:43:43
31 132 KULA KATARZYNA   K14-29 9 5:11 0:14:13 0:29:31
404 97 KUMOREK EWA   K50-59 15 8:59 0:24:34 0:50:46
405 120 KUMOREK MARTYNA   K30-39 190 8:59 0:24:33 0:50:46
21 227 KURIATA KLAUDIA KB SOBÓTKA K30-39 10 5:08 0:14:58 0:29:01
120 446 LAKUS LAURA RONAL POLSKA K14-29 27 6:03 0:16:23 0:34:10
368 317 LECHNIUK JOANNA   K14-29 78 8:01 0:21:37 0:45:38
118 349 LECHOWICZ MAGDALENA   K40-49 31 6:02 0:16:54 0:34:12
20 512 LEŚNIEWSKA JUSTYNA RADKÓW RUN GROUP AKB K30-39 9 5:06 0:14:07 0:28:56
97 297 LIS MAGDALENA   K40-49 24 5:51 0:15:17 0:33:18
420 393 LISOWSKA AGNIESZKA   K30-39 198 9:59 0:27:22 0:56:17
45 31 LISOWSKA EDYTA   K40-49 9 5:23 0:14:59 0:30:33
228 467 LOMPART AGNIESZKA ELECTROLUX POLAND K30-39 92 6:46 0:18:34 0:38:12
238 402 LUBIENIECKA MARTA   K14-29 57 6:51 0:18:59 0:38:53
215 400 LUCIMIŃSKA MAŁGORZATA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K30-39 86 6:41 0:17:17 0:37:55
244 198 LUZAR MONIKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K40-49 76 6:54 0:19:01 0:38:57
109 243 ŁABACEWICZ IRINA   K14-29 23 5:57 0:16:37 0:33:41
204 355 ŁAKOMSKA ALEKSANDRA   K30-39 82 6:38 0:17:40 0:37:44
317 131 ŁEPSKA JUSTYNA   K14-29 69 7:27 0:19:59 0:42:17
367 313 ŁOWCZY KATARZYNA   K14-29 77 8:00 0:21:39 0:45:31
212 381 ŁUCZAK JOANNA   K30-39 85 6:40 0:18:05 0:37:50
386 66 ŁUKASZEWSKA SYLWIA   K30-39 176 8:20 0:21:38 0:47:15
181 375 ŁYCZEK SANDRA   K14-29 41 6:30 0:17:45 0:36:48
251 105 ŁYNKO WANDA   K50-59 8 6:57 0:19:19 0:39:37
242 475 MACHAY ANNA COOPER STANDARD K14-29 59 6:53 0:19:15 0:39:08
105 220 MACHOWCZYK AGNIESZKA   K40-49 27 5:55 0:16:51 0:33:37
117 413 MACIEJCZYK JUSTYNA PREDATORS WAŁBRZYCH K14-29 26 6:02 0:16:38 0:34:06
335 306 MADEJ MAGDALENA   K40-49 100 7:36 0:20:22 0:43:09
232 486 MAJ-ZALEWSKA DARIA   K40-49 71 6:48 0:18:38 0:38:30
284 184 MAJCHRZAK IZABELA   K40-49 86 7:09 0:20:23 0:40:37
88 247 MALINA PATRYCJA   K30-39 44 5:47 0:15:50 0:32:35
139 396 MALINOWSKA MAGDALENA   K50-59 4 6:11 0:17:33 0:34:57
30 254 MALINOWSKA NATALIA   K14-29 8 5:11 0:14:43 0:29:19
321 93 MARCHEWKA ALEKSANDRA   K14-29 70 7:29 0:20:09 0:42:11
36 338 MARKIEWICZ KAROLINA BIEGOWA ŚWIDNICA K30-39 16 5:15 0:14:28 0:29:51
152 19 MASŁYK ALICJA   K30-39 67 6:15 0:17:15 0:35:20
364 155 MATŁOSZ MAGDALENA   K30-39 164 7:57 0:22:29 0:45:00
421 324 MAZURCZAK EWA ANITA TEAM K40-49 116 9:59 0:27:22 0:56:17
305 370 MAZURKIEWICZ ALICJA   K30-39 132 7:19 0:19:39 0:41:22
360 295 MENDALKA MAŁGORZATA   K30-39 160 7:55 0:21:05 0:44:52
172 24 MIEDZYBROCKA MARTA   K30-39 72 6:26 0:17:45 0:36:27
313 234 MIKOŁAJCZAK WIOLETTA   K40-49 94 7:23 0:19:21 0:41:49
173 87 MIKOŁAJCZYK IWONA   K40-49 52 6:27 0:17:41 0:36:40
125 175 MIŚKIEWICZ JOANNA   K14-29 30 6:05 0:17:15 0:34:26
343 145 MŁYNEK JOANNA PREDATORS WAŁBRZYCH K30-39 151 7:41 0:20:16 0:43:34
130 386 MOKRZYCKA SYLWIA   K40-49 35 6:07 0:16:11 0:34:40
35 192 MOSÓR JUSTYNA   K30-39 15 5:14 0:14:11 0:29:48
316 154 MRZYGŁÓD ANNA   K30-39 136 7:24 0:19:17 0:41:55
389 263 NAMLIK AGATA   K30-39 179 8:29 0:22:27 0:48:01
225 488 NARYŃSKA MAGDALENA RONAL RUN K30-39 90 6:46 0:17:58 0:38:27
69 170 NAUMOWICZ MAŁGORZATA KLA KOTWICA BRZEG K40-49 17 5:35 0:15:43 0:31:46
195 476 NAWROCKA MAŁGORZATA COOPER STANDARD K40-49 61 6:34 0:17:58 0:37:17
107 299 NIECHAJ ANNA 1979 K30-39 53 5:56 0:16:00 0:33:30
60 300 NIECHAJ JULIA   K14-29 12 5:33 0:15:21 0:31:18
219 337 NIEDZIÓŁKA MONIKA   K40-49 68 6:43 0:18:14 0:38:07
146 424 NIEMCZYK DOROTA   K30-39 63 6:13 0:17:38 0:34:59
410 199 NOWACKA JAGODA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K30-39 193 9:05 0:26:39 0:51:16
161 95 NOWACZYK PAULA   K30-39 70 6:20 0:16:42 0:36:02
40 277 NOWAKOWSKA-DUDAJEK JUSTYNA   K30-39 19 5:17 0:14:52 0:29:57
306 503 NOWICKA AGNIESZKA   K40-49 90 7:19 0:20:00 0:41:26
140 94 NOWICKA KATARZYNA   K40-49 40 6:11 0:16:15 0:35:09
202 418 NOWICKA MAGDALENA   K14-29 48 6:38 0:19:47 0:37:38
292 362 OBORSKA KATARZYNA   K40-49 87 7:13 0:19:40 0:41:03
83 438 OCHOTA MAGDALENA   K30-39 40 5:43 0:15:25 0:32:26
359 480 OCIEPA MAGDALENA CROSSFIT ŚWIDNICA K30-39 159 7:55 0:22:18 0:44:41
119 309 OLCZYK JOANNA   K30-39 56 6:03 0:16:58 0:34:10
  262 OLEJNIK HENRYK   M0     0:17:37 0:34:52
137 259 OLEJNIK SYLWIA   K40-49 39 6:10 0:17:37 0:34:52
48 55 OLSZOWA ANETTA   K40-49 10 5:25 0:15:29 0:30:37
400 494 OPALIŃSKA MARIOLA   K60+ 6 8:46 0:24:54 0:49:28
401 493 OPALIŃSKA-KLUSEK MAŁGORZATA   K30-39 187 8:46 0:24:53 0:49:28
387 328 ORZECH AGNIESZKA   K30-39 177 8:24 0:23:12 0:47:24
341 161 OSTROWSKA-GÓRALCZYK ELWIRA   K40-49 101 7:41 0:20:47 0:43:26
63 40 OWCA MARTA   K30-39 32 5:34 0:16:08 0:31:36
339 399 OWCZAREK MAŁGORZATA   K30-39 148 7:36 0:20:23 0:43:07
194 325 OWSIŃSKA KATARZYNA   K40-49 60 6:34 0:17:53 0:37:08
99 96 PABICH HONORATA SISTARS KOLOROWA DRUZYNA NESSI K40-49 25 5:53 0:16:11 0:33:32
129 460 PALACZ AGATA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K14-29 33 6:06 0:18:16 0:34:28
347 444 PANKIEWICZ MAŁGORZATA   K60+ 5 7:43 0:21:27 0:43:32
261 230 PANTOL DAGMARA   K30-39 108 7:00 0:19:00 0:39:40
180 459 PAWEŁKIEWICZ EWELINA   K30-39 74 6:30 0:17:47 0:36:52
28 281 PAWLAK KATARZYNA   K40-49 4 5:09 0:14:14 0:29:17
96 405 PAWLAK-WARZYBOK MONIKA   K40-49 23 5:49 0:16:29 0:32:58
397 437 PAWLIK MAŁGORZATA   K30-39 185 8:41 0:23:20 0:49:00
22 3 PAWLIKOWSKA EWA   K30-39 11 5:08 0:13:43 0:29:11
291 392 PELC MAGDALENA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC K30-39 124 7:13 0:20:52 0:41:01
293 197 PIETRAS BARBARA - MARIA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K60+ 4 7:13 0:18:26 0:41:03
349 303 PIETRUSZKA NATALIA   K14-29 74 7:44 0:21:20 0:43:50
337 391 PIJAROWSKA PATRYCJA   K14-29 73 7:36 0:20:23 0:43:05
264 285 PIŁA ANNA   K40-49 81 7:03 0:19:56 0:39:46
150 14 PIOTROWSKA MARTA   K30-39 65 6:14 0:17:01 0:35:18
315 489 PIOTROWSKA SYDONIA   K50-59 10 7:24 0:20:18 0:41:50
111 189 PISARSKA AGNIESZKA   K30-39 55 5:59 0:16:46 0:34:06
61 122 PISARSKA PAULINA RONAL POLSKA RUN K30-39 31 5:33 0:15:27 0:31:19
179 269 PLACHYTKA KASIA   K14-29 40 6:29 0:16:23 0:36:54
81 163 PLEWKA JOANNA NAŁOGOWE BIEGACZKI K40-49 21 5:41 0:15:19 0:32:15
148 457 PŁAWECKA ANNA ALIOR RUNING TEAM K40-49 42 6:13 0:17:41 0:35:07
388 117 PŁAWECKA JOANNA   K30-39 178 8:27 0:22:49 0:47:46
396 415 PŁOMIŃSKA SYLWIA   K30-39 184 8:41 0:23:15 0:49:00
403 18 PODGÓRSKA DOROTA   K30-39 189 8:53 0:23:52 0:50:10
227 407 POPRAWA MARTA POKONAJ GRANICE GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE K30-39 91 6:46 0:18:06 0:38:08
153 210 PORABIK JOANNA   K40-49 43 6:15 0:17:38 0:35:29
106 187 PRZYBYSZ MONIKA   K30-39 52 5:56 0:16:05 0:33:37
94 284 PUCHAŁA ANNA KB SOBÓTKA K30-39 48 5:48 0:16:54 0:32:55
25 510 PUCHLERZ ALKESANDRA   K14-29 7 5:08 0:14:12 0:29:14
307 274 RABENDA EWA KORTAS K40-49 91 7:20 0:20:27 0:41:40
114 516 RADWAŃSKA ROKSANA   K40-49 29 6:01 0:16:17 0:34:07
100 84 RAINSZ ANNA   K30-39 50 5:54 0:16:07 0:33:16
263 34 RAINSZ KATARZYNA   K14-29 61 7:02 0:19:28 0:39:40
199 350 RECZULSKA MONIKA   K40-49 64 6:35 0:19:12 0:37:09
278 75 REDLICKA ANNA BZWBK-AVIVA K40-49 82 7:06 0:19:08 0:40:09
186 26 RĘBECKA VIOLETTA   K40-49 58 6:32 0:18:06 0:36:55
  365 RODAK ZBIGNIEW STRZEGOMSKA DWUNASTKA M0     0:15:09 0:31:45
417 208 RODZIEWICZ IWONA   K40-49 115 9:10 0:25:09 0:51:45
287 466 ROGULA RENATA ELECTROLUX POLAND K30-39 122 7:11 0:19:28 0:40:40
356 275 ROMEK KATARZYNA KORTAS K30-39 156 7:54 0:21:08 0:44:55
127 104 ROSIAK AGATA   K40-49 34 6:05 0:16:21 0:34:41
12 37 ROSTKOWSKA DOROTA TEMMPO K30-39 5 4:48 0:13:41 0:27:18
270 216 ROZENEK MARTA   K30-39 114 7:04 0:18:53 0:40:11
52 380 ROZNOWSKA MONIKA   K40-49 12 5:30 0:15:25 0:31:10
231 27 ROZPĘDOWSKA BARBARA   K30-39 95 6:47 0:20:02 0:38:11
381 195 ROZPŁOCH IWONA   K40-49 109 8:11 0:22:09 0:46:23
166 286 RÓŻAŃSKA MAŁGORZATA   K40-49 49 6:23 0:17:26 0:36:13
267 123 RUTKOWSKA JOANNA   K30-39 112 7:03 0:19:28 0:39:56
250 89 RYBCZYŃSKA ANNA KLUB PSICH ZAPRZĘGÓW "SFORA CHOJNÓW' K30-39 101 6:57 0:19:15 0:39:20
169 372 RZESZOTKO ADA   K40-49 51 6:23 0:16:54 0:36:17
318 258 SADOWSKA AGNIESZKA   K30-39 137 7:27 0:19:44 0:42:14
160 266 SADOWSKA ANGELIKA   K14-29 38 6:19 0:18:05 0:35:46
167 174 SALAMON JOANNA   K50-59 6 6:23 0:17:14 0:36:11
222 436 SAWIŃSKA DOROTA WŚCIEKŁE PISANKI K40-49 69 6:44 0:19:33 0:37:57
44 354 SAWKA KATARZYNA AMATORKA K30-39 22 5:22 0:14:36 0:30:27
363 229 SĄCZAWA MAŁGORZATA   K30-39 163 7:57 0:22:29 0:44:59
383 414 SIEDLECKA RENATA   K30-39 174 8:19 0:22:41 0:46:55
37 334 SIKORSKA ANNA   K30-39 17 5:15 0:14:47 0:29:42
276 250 SKAŁBA-GARBICZ DOROTA   K30-39 119 7:06 0:19:41 0:40:12
365 188 SKOLIMOWSKA KAROLINA   K30-39 165 7:57 0:22:08 0:44:48
165 272 SKURIAT ALINA   K40-49 48 6:22 0:17:02 0:36:04
  273 SKURIAT CEZARY   M0     0:17:02 0:36:05
311 394 SKWAREK ELŻBIETA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K40-49 92 7:22 0:18:18 0:41:46
124 255 SŁUGOCKA ANNA   K14-29 29 6:05 0:15:59 0:34:24
323 20 SMAGŁO PATRYCJA   K14-29 71 7:31 0:20:34 0:42:32
87 431 SMARŻ DOROTA   K14-29 17 5:46 0:16:34 0:32:45
327 463 SMOLEŃ KINGA ELECTROLUX POLAND K30-39 141 7:32 0:21:14 0:42:34
346 428 SOBEL KATARZYNA   K40-49 103 7:43 0:20:51 0:43:47
233 91 SOBOTA MAGDALENA   K30-39 96 6:48 0:18:40 0:38:30
76 357 SOBÓTKA ANNA RADKÓW RUNGROUP A.K.B RUNFORFUN K14-29 15 5:38 0:15:12 0:31:57
12 477 SOCHA JOANNA COOPER STANDARD K30-39 5 4:50 0:12:52 0:27:30
196 433 SOWA ANNA   K40-49 62 6:34 0:17:45 0:37:05
184 367 SPÓLNA MARLENA   K14-29 43 6:32 0:17:16 0:37:07
354 298 SPYRKA AGNIESZKA   K30-39 155 7:52 0:21:07 0:44:30
249 88 STACHURKA BARBARA KLUB PSICH ZAPRZĘGÓW "SFORA CHOJNÓW' K40-49 78 6:57 0:19:14 0:39:20
66 280 STANIEC KATARZYNA   K40-49 16 5:35 0:15:37 0:31:35
91 173 STANISZEWSKA MAGDALENA   K30-39 46 5:47 0:16:05 0:32:53
259 490 STEFEK EWELINA   K30-39 106 6:59 0:19:25 0:39:40
248 487 STOKŁOSA IZABELA   K30-39 100 6:56 0:20:50 0:39:06
241 224 STONCEL BARBARA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC K40-49 75 6:52 0:19:41 0:38:50
283 470 STÓJ MAŁGORZATA COOPER STANDARD K40-49 85 7:09 0:18:49 0:40:27
377 513 STRUG WIOLETTA RADKÓW RUN GROUP AKB K30-39 171 8:09 0:22:12 0:46:17
  507 STRUZIK DARIUSZ   M0     0:14:40 0:28:49
14 39 SUŁAWA PATRYCJA KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 6 4:56 0:13:11 0:28:06
34 102 SYNKOWSKA WIOLETTA   K40-49 7 5:14 0:14:48 0:29:43
84 80 SYNOWIECKA-TARKA ELWIRA   K30-39 41 5:44 0:15:40 0:32:29
174 316 SZARADOWSKA ANNA ORŁY JEZUA K40-49 53 6:28 0:18:02 0:36:36
342 241 SZATKOWSKA JUSTYNA   K30-39 150 7:41 0:20:26 0:43:34
86 226 SZCZEPEK KATARZYNA   K30-39 43 5:46 0:16:21 0:32:42
266 52 SZCZYPIŃSKA MAŁGORZATA   K30-39 111 7:03 0:19:32 0:40:03
407 485 SZNAJDER ELŻBIETA   K50-59 16 9:02 0:24:23 0:51:03
126 129 SZOLC OLGA   K14-29 31 6:05 0:15:13 0:34:38
33 369 SZPILAREWICZ BASIA RADIO WROCŁAW K30-39 14 5:13 0:14:05 0:29:39
353 251 SZULC-BERNACIK MONIKA   K30-39 154 7:52 0:20:29 0:44:38
206 139 SZYDŁOWSKA BEATA   K40-49 65 6:39 0:17:44 0:37:41
324 25 SZYMANIS RENATA JACKOWICZ TEAM K40-49 97 7:32 0:20:02 0:41:36
351 74 SZYMAŃSKA BRYGIDA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K14-29 75 7:45 0:22:16 0:43:41
246 420 SZYMKIEWICZ AGNIESZKA   K14-29 60 6:55 0:19:01 0:39:01
190 242 SZYMONOWICZ SABINA   K30-39 77 6:33 0:18:46 0:37:02
49 193 SZYWAŁA-BRYŁA KATARZYNA   K30-39 24 5:27 0:14:54 0:30:52
234 270 ŚLIWKA ZUZANNA   K40-49 72 6:49 0:17:51 0:38:47
372 221 ŚMIGAJ JOANNA   K30-39 167 8:02 0:21:27 0:45:13
122 13 ŚWIDERSKA IZABELA   K40-49 32 6:03 0:17:03 0:34:24
131 456 ŚWIECHOWSKA MAGDALENA AMATORKA K14-29 34 6:07 0:16:14 0:34:48
390 307 ŚWIEŻOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 180 8:30 0:23:27 0:47:58
271 22 TARŁOWSKA AGATA   K30-39 115 7:05 0:18:43 0:40:07
59 419 TOKARSKA IWONA KUDOWSCY MILOSNICY BIEGANIA K30-39 30 5:32 0:15:14 0:31:28
312 421 TROSZCZYŃSKA AGNIESZKA   K40-49 93 7:23 0:20:29 0:41:45
290 62 TRUSEWICZ KAMILA PREDATORS K14-29 66 7:13 0:18:03 0:40:42
134 111 TUROWSKA ELŻBIETA ALIOR BANK S.A. K30-39 58 6:09 0:17:48 0:34:39
19 458 TWARDOWSKA NATALIA   K14-29 5 5:05 0:13:28 0:28:58
90 482 TWARDYSKO JOANNA   K30-39 45 5:47 0:16:05 0:32:54
80 439 UCIECHOWSKA - SÓWKA MARTA   K30-39 39 5:40 0:15:18 0:32:12
236 146 UŁANOWICZ SARA SOWIE TEAM K14-29 56 6:50 0:18:58 0:38:29
142 126 URYASZ CHUDZIŃSKA JOANNA JOANNA URYASZ-CHUDZIŃSKA K30-39 59 6:12 0:17:15 0:35:06
58 103 URYASZ KATARZYNA WWW.URYASZ.EU K30-39 29 5:31 0:15:39 0:31:14
  261 WAJDA MARIUSZ   M0     0:15:27 0:30:48
352 205 WAJDA-KUKLA SANDRA   K14-29 76 7:46 0:22:18 0:43:42
224 177 WALASIK URSZULA FIT KLUB 24 HERBALIFE WAŁBRZYCH K40-49 70 6:46 0:18:38 0:38:09
71 244 WASILEWSKA ALEKSANDRA   K14-29 14 5:37 0:14:55 0:31:58
42 412 WASILEWSKA MAGDALENA CENTRUM PŁYWANIA I FITNESS FITSWIM K14-29 10 5:20 0:14:59 0:30:21
309 314 WAWRZYNIAK MARLENA   K30-39 134 7:20 0:20:00 0:41:27
338 469 WĄCŁAW AGATA COOPER STANDARD K30-39 147 7:36 0:20:52 0:42:51
273 128 WENERSKA ANNA   K30-39 116 7:05 0:19:00 0:40:07
371 181 WERNECKA-KUCZA AGATA   K40-49 106 8:01 0:21:33 0:45:20
178 152 WERNER MAGDALENA   K40-49 56 6:29 0:17:40 0:36:49
357 28 WERSTLER-KAWKA KASIA   K30-39 157 7:54 0:21:47 0:44:31
402 78 WIĄCEK MAGDA GST K30-39 188 8:49 0:24:23 0:49:47
24 376 WICHOT MARTYNA   K14-29 6 5:08 0:14:34 0:29:11
247 283 WIECZERZAK AGNIESZKA COMBAT MAMA K40-49 77 6:55 0:19:14 0:39:05
355 434 WIECZOREK ELŻBIETA   K40-49 104 7:53 0:21:21 0:44:34
255 308 WILCZYŃSKA PAULINA "AMATORKA" K30-39 104 6:58 0:18:13 0:39:32
141 430 WILK KATARZYNA   K40-49 41 6:11 0:16:39 0:35:11
163 142 WITCZAK JOANNA   K40-49 46 6:21 0:18:31 0:35:41
237 292 WITWICKA KATARZYNA   K30-39 97 6:50 0:18:32 0:38:47
65 137 WNUK EWA   K14-29 13 5:34 0:15:40 0:31:44
123 1 WOLANO ANNA   K40-49 33 6:04 0:15:14 0:34:32
375 36 WOŹNICKA BARBARA   K30-39 170 8:05 0:21:10 0:46:00
144 143 WÓJCIK ANNA - K30-39 61 6:12 0:16:40 0:35:07
203 496 WÓJCIK KAROLINA   K30-39 81 6:38 0:17:40 0:37:38
295 312 WÓJTOWICZ AGNIESZKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K40-49 88 7:15 0:19:40 0:40:53
154 401 WYPUSTEK ALEKSANDRA   K14-29 36 6:16 0:16:17 0:35:23
366 268 WYPUSTEK KARMENA   K40-49 105 7:59 0:22:00 0:45:14
136 336 WYSZOWSKA AGNIESZKA   K40-49 38 6:09 0:16:48 0:34:54
17 491 WYSZOWSKA ANNA   K14-29 4 5:00 0:13:11 0:28:28
223 51 WYSZYŃSKA JULITA ALIOR RUNNING TEAM K30-39 89 6:46 0:17:49 0:38:11
168 371 ZAJAC IWONA   K40-49 50 6:23 0:16:54 0:36:17
187 232 ZALEWSKA DOMINIKA   K30-39 75 6:33 0:17:28 0:36:57
32 114 ZAPART JOANNA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA K40-49 6 5:12 0:14:11 0:29:34
121 107 ZAPART JULIANNA   K14-29 28 6:03 0:17:26 0:34:20
394 388 ZAPŁOTNA JUSTYNA   K30-39 183 8:40 0:23:37 0:49:24
55 121 ZATRYB JOANNA RONAL POLSKA RUN K30-39 27 5:30 0:15:33 0:31:06
116 59 ZAWOJAK SYLWIA   K14-29 25 6:01 0:16:41 0:33:59
85 168 ZIELIŃSKA JOANNA   K30-39 42 5:45 0:15:05 0:32:46
211 322 ZIĘBA MARZENA   K30-39 84 6:40 0:17:34 0:37:49
361 293 ZMACZYŃSKA MAGDALENA   K30-39 161 7:55 0:21:32 0:44:56

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.