Gdynia 30 IV | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Gdynia 30 IV

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Klub Kat wiek. M-ce w kat tempo min/km P1 Wynik netto
1 393 TUWALSKA ELŻBIETA LKS ZANTYR SZTUM K30-39 1 3:56 00:09:34 00:19:35
2 208 PAWEŁCZAK KAROLINA   K14-29 1 4:13 00:10:13 00:21:02
3 849 LIPIŃSKA PAULINA   K30-39 2 4:15 00:10:13 00:21:10
4 936 CIEŚLA ELA BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO K40-49 1 4:19 00:10:39 00:21:34
5 1245 LANGE AGNIESZKA   K14-29 2 4:21 00:10:56 00:21:44
6 469 ZIELIŃSKA MAGDALENA TEAM KOPEĆ K30-39 3 4:23 00:10:52 00:21:52
7 519 WINDORPSKA LILIANA   K30-39 4 4:27 00:10:50 00:22:14
8 1218 KAŁAS MAGDALENA   K14-29 3 4:28 00:11:19 00:22:16
9 770 STRZELECKA OLA LPP TEAM K14-29 4 4:32 00:11:20 00:22:34
10 30 OWCZAREK KATARZYNA   K40-49 2 4:32 00:11:12 00:22:35
11 33 BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA MEWA GDYNIA K40-49 3 4:35 00:11:23 00:22:52
12 44 ZIELIŃSKA IWONA BIEGAJ Z GŁOWĄ K40-49 4 4:36 00:11:20 00:22:56
13 181 MROCZEK SYLWIA   K40-49 5 4:36 00:11:23 00:22:57
14 613 DAMPS MARTYNA   K14-29 5 4:38 00:11:19 00:23:02
15 1271 RZESZUTKO ALEKSANDRA NRC / OBOZYBIEGOWE.PL K30-39 5 4:38 00:11:23 00:23:05
16 814 KLUCZEWSKA EMILIA   K30-39 6 4:41 00:11:44 00:23:18
17 1280 KĘSIK AGNIESZKA   K30-39 7 4:41 00:11:10 00:23:19
18 129 WASIŁEK ILONA ADRENALINE.PL. K14-29 6 4:43 00:11:59 00:23:25
19 127 MAĆKOWIAK MONIKA   K40-49 6 4:44 00:11:49 00:23:37
20 960 LANGE MONIKA   K14-29 7 4:45 00:11:39 00:23:43
21 818 WIWATOWSKA DAGMARA   K30-39 8 4:45 00:11:34 00:23:44
22 821 ORNOCH BEATA   K40-49 7 4:48 00:12:05 00:23:46
23 614 ROŚLIK AGNIESZKA   K40-49 8 4:47 00:12:17 00:23:49
24 716 HERMAN KRYSTIANA   K30-39 9 4:47 00:11:43 00:23:50
25 335 WENDYKOWSKA HONORATA   K14-29 8 4:48 00:11:46 00:23:54
26 165 WŁOCH-WISZNIOWSKA BARBARA   K60+ 1 4:51 00:11:52 00:24:08
27 1000 BONCZKOWSKA AGATA   K14-29 9 4:52 00:12:15 00:24:14
28 410 SIŃCZUK PATRYCJA   K30-39 10 4:53 00:12:05 00:24:18
29 467 DĄBROWSKA ALEKSANDRA RUN BABYS K40-49 9 4:52 00:11:56 00:24:19
30 236 PILACHOWSKA ANNA   K40-49 10 4:54 00:12:13 00:24:21
31 982 ZIELIŃSKA EWA   K14-29 10 4:59 00:13:26 00:24:27
32 935 SŁOWY WIKTORIA   K14-29 11 4:56 00:12:46 00:24:28
33 1036 CZURYŃSKA WIOLETTA   K40-49 11 4:57 00:12:38 00:24:29
34 898 SĘDAL MAGDA   K14-29 12 4:55 00:12:34 00:24:29
35 1186 SCIEPURO KAROLINA   K30-39 11 4:56 00:12:00 00:24:34
36 969 BUZIKIEWICZ ALICJA NA FALI K14-29 13 5:02 00:12:58 00:24:35
37 403 WENCKA KAMILA   K14-29 14 4:57 00:12:20 00:24:40
38 547 RZĄDCA MONIKA   K30-39 12 4:57 00:12:02 00:24:43
39 944 TRUSZCZYŃSKA KAROLINA   K14-29 15 5:00 00:12:59 00:24:46
40 638 KOLK DOMINIKA   K14-29 16 5:01 00:12:38 00:24:47
41 566 DERYLAK BOŻENA   K50-59 1 5:00 00:12:18 00:24:48
42 299 ZELEWSKA MARTA MEWA GDYNIA K40-49 12 4:59 00:12:13 00:24:50
43 815 WOLSKA SYLWIA MTM TEAM K40-49 13 5:00 00:12:10 00:24:51
44 643 SKRZEK MONIKA   K30-39 13 5:04 00:13:01 00:24:52
45 706 KANKOWSKA DOMINIKA   K14-29 17 5:05 00:12:39 00:24:54
46 131 PODWYSOCKA DOMINIKA PRUSZCZ BIEGA K30-39 14 5:01 00:12:19 00:24:57
47 57 DRAGAN DOROTA   K30-39 15 5:00 00:12:19 00:24:57
48 1028 KRAWIEC JOANNA   K14-29 18 5:02 00:13:24 00:25:01
49 1033 KRAWIEC MAGDALENA   K14-29 19 5:02 00:13:24 00:25:01
50 1136 RYCHŁO-KOK MAGDA TKKF SPARTANKA K30-39 16 5:15 00:13:48 00:25:02
51 1069 KUBIK EWELINA   K14-29 20 5:03 00:12:38 00:25:03
52 459 DRANKA EWELINA MOL K30-39 17 5:02 00:12:13 00:25:04
53 1034 SAMSON IZABELA   K30-39 18 5:05 00:12:48 00:25:04
54 1003 DUŻYŃSKA AGATA BIEGAJ Z GŁOWĄ K30-39 19 5:04 00:13:05 00:25:05
55 1016 ŁUKASIUK MAGDALENA   K30-39 20 5:02 00:12:19 00:25:08
56 1287 SIENKIEWICZ-NARLOCH PAULINA BIEGAJ Z GŁOWĄ K40-49 14 5:04 00:13:00 00:25:09
57 460 NAJMOWICZ MARZENA   K30-39 21 5:05 00:13:02 00:25:09
58 610 DAMPS KATARZYNA   K40-49 15 5:04 00:12:50 00:25:10
59 563 MADAJCZYK EWA   K30-39 22 5:05 00:12:58 00:25:11
60 739 JETKE AGNIESZKA BRW WŁADYSŁAWOWO K30-39 23 5:03 00:12:45 00:25:11
61 1267 OSIKA ALEKSANDRA   K14-29 21 5:04 00:12:35 00:25:13
62 772 PUCHALSKA ELŻBIETA   K40-49 16 5:05 00:12:47 00:25:13
63 1190 LEOCHO AGNIESZKA   K14-29 22 5:05 00:12:41 00:25:14
64 1227 ŁECHTAŃSKA MONIKA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K40-49 17 5:05 00:13:01 00:25:14
65 211 MAROSZ ALICJA   K30-39 24 5:06 00:12:58 00:25:15
66 1155 USTARBOWSKA ANNA   K30-39 25 5:11 00:13:20 00:25:15
67 861 KABAŁA MARZENA BIEGAMY RAZEM,PGB SOPRTOWA PACZKA K40-49 18 5:05 00:12:18 00:25:15
68 533 CANCHAYA JOANNA   K30-39 26 5:04 00:12:18 00:25:16
69 844 GULCZYŃSKA DARIA   K14-29 23 5:07 00:13:01 00:25:22
70 132 DE VIRION ALEKSANDRA   K40-49 19 5:24 00:14:22 00:25:22
71 1086 KRZEMIŃSKA EWA   K30-39 27 5:06 00:12:19 00:25:23
72 865 JACKIEWICZ MAGDALENA   K30-39 28 5:11 00:13:20 00:25:26
73 525 KOWALSKA AURELIA   K40-49 20 5:08 00:13:02 00:25:26
74 1266 SZELUGA PAULINA   K30-39 29 5:08 00:12:35 00:25:30
75 826 KUJAWSKA KATARZYNA MAMY-BIEGAMY K30-39 30 5:14 00:13:39 00:25:35
76 738 MULLER ALEKSANDRA   K40-49 21 5:10 00:13:03 00:25:36
77 978 BUDNIK ANNA   K14-29 24 5:09 00:12:53 00:25:38
78 11 INTEREWICZ DOROTA I ALO GDYNIA K40-49 22 5:10 00:13:03 00:25:39
79 640 STOLAREK DOROTA PRUSZCZ BIEGA K30-39 31 5:12 00:13:06 00:25:39
80 365 WOWAK-GAJDASZ DAGMARA KG TEAM K14-29 25 5:14 00:13:31 00:25:40
81 560 WOŹNIAK BEATA   K30-39 32 5:11 00:13:02 00:25:41
82 1132 MILER EWA   K30-39 33 5:12 00:13:26 00:25:42
83 800 BAUTEMBACH-KOBERDA PAULINA   K30-39 34 5:16 00:13:19 00:25:42
84 20 RICHERT DANUTA   K40-49 23 5:12 00:13:21 00:25:44
85 287 JASZCZUK MARTA MOS ZATOKA BRANIEWO K14-29 26 5:14 00:13:33 00:25:45
86 715 POHL - DUCZMAL ELZBIETA SPA HOTEL WIENIAWA K40-49 24 5:11 00:12:46 00:25:47
87 170 ŚWIDERSKA KATARZYNA   K30-39 35 5:13 00:13:16 00:25:48
88 1298 SERTEL ULA   K30-39 36 5:27 00:14:31 00:25:49
89 1118 CYMBALUK KAROLINA   K14-29 27 5:14 00:13:19 00:25:54
90 788 WĘGIEL ALEKSANDRA   K14-29 28 5:15 00:13:02 00:25:56
91 250 ARCIUCH ŻANETTA PARKRUN K40-49 25 5:15 00:12:54 00:25:58
92 1100 LELIWA SYLWIA   K14-29 29 5:15 00:12:32 00:26:00
93 479 MIGGA BEATA   K30-39 37 5:15 00:13:06 00:26:02
94 1027 KORALEWSKA-SAMKO JOANNA   K30-39 38 5:15 00:13:02 00:26:02
95 927 CAŁA MAŁGORZATA   K30-39 39 5:18 00:13:41 00:26:02
96 988 SZCZYGŁOWSKA GOSIA   K14-29 30 5:16 00:13:19 00:26:05
97 775 BELOF MAGDALENA FTC K14-29 31 5:19 00:13:23 00:26:05
98 881 CYMBALUK ALICJA   K40-49 26 5:16 00:13:20 00:26:05
99 484 ŁUKASZEWICZ SYLWIA OSOWA BIEGA K40-49 27 5:14 00:12:37 00:26:05
100 860 GWÓŹDŹ WIOLETTA   K40-49 28 5:22 00:14:30 00:26:06
101 1022 PAKUŁA IWONA   K30-39 40 5:15 00:13:19 00:26:06
102 827 WARCABA RENATA DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA "ODCISK" K40-49 29 5:18 00:13:12 00:26:07
103 1127 CZAPLEWSKA ALICJA   K30-39 41 5:16 00:13:23 00:26:08
104 784 SĘPIŃSKA AGNIESZKA   K30-39 42 5:17 00:13:31 00:26:09
105 475 KRAUZA GRAŻYNA RUN BABYS K50-59 2 5:17 00:13:20 00:26:09
106 537 KASPRZYK KATARZYNA OSOWA BIEGA K40-49 30 5:14 00:12:37 00:26:09
107 412 FORMELLA-STUDZIENIECKA AGNIESZKA   K40-49 31 5:16 00:13:21 00:26:09
108 187 BROZIO JOANNA   K30-39 43 5:16 00:13:08 00:26:12
109 534 SECH ANNA   K30-39 44 5:23 00:13:36 00:26:12
110 683 PIETRZYK ILONA BIEGNIJPOZDROWIE.PL K30-39 45 5:20 00:13:32 00:26:13
111 1053 MERTOWSKA MARTA   K30-39 46 5:16 00:13:03 00:26:14
112 141 KRUSZYŃSKA MAGDALENA   K30-39 47 5:19 00:13:26 00:26:16
113 787 NOWAK MONIKA   K14-29 32 5:16 00:12:38 00:26:16
114 327 MUSZYŃSKA MAŁGORZATA HUSARIA RUN GDYNIA K14-29 33 5:21 00:13:36 00:26:20
115 417 KONIECZKA ALA ZIAJA TEAM K40-49 32 5:25 00:14:04 00:26:22
116 1260 SZYMAŃSKA ALEKSANDRA   K14-29 34 5:21 00:13:25 00:26:23
117 1092 BORZYSZKOWSKA KATARZYNA   K14-29 35 5:21 00:13:09 00:26:25
118 956 BARNAŚ ILONA PRETTY FITTY TEAM K30-39 48 5:20 00:13:28 00:26:25
119 503 ANDRZEJEWSKA DOROTA   K30-39 49 5:19 00:12:51 00:26:29
120 491 TOMCZAK AGNIESZKA   K30-39 50 5:20 00:13:33 00:26:29
121 741 ŚNIEG DOMINIKA   K14-29 36 5:22 00:13:18 00:26:31
122 1052 KRZEPTOWSKA ANETA KLUB BIEGACZY JYSK K30-39 51 5:19 00:13:03 00:26:32
123 135 MIELEWCZYK JUSTYNA   K14-29 37 5:22 00:13:26 00:26:32
124 106 BARTNIK AGA   K30-39 52 5:20 00:12:51 00:26:33
125 778 ŻAK KAROLINA HUSARIA RUN GDYNIA K14-29 38 5:21 00:13:22 00:26:34
126 1240 BOBA DARIA   K14-29 39 5:25 00:14:17 00:26:35
127 1225 MOSIEJ KATARZYNA   K30-39 53 5:29 00:14:33 00:26:36
128 286 JASZCZUK ANETA   K40-49 33 5:24 00:13:32 00:26:37
129 1202 BANASZEK IWONA IRON WOMAN TRÓJMIASTO K30-39 54 5:22 00:13:19 00:26:38
130 38 ZAJĄCZKOWSKA ANIA PARKRUN GDYNIA K40-49 34 5:21 00:13:11 00:26:38
131 398 TOMCZAK DOROTA DORIS DAY K40-49 35 5:24 00:13:43 00:26:38
132 824 HORDEJUK DAMARIS   K14-29 40 5:21 00:12:52 00:26:40
133 1064 KALINOWSKA PAULINA   K30-39 55 5:24 00:13:09 00:26:40
134 766 SOŁTYS KATARZYNA   K30-39 56 5:31 00:16:18 00:26:42
135 646 OKUNIEWSKA-WIEŚNIAK MAGDALENA   K30-39 57 5:23 00:13:27 00:26:42
136 1065 CHEŁMINIACKA MAGDALENA   K30-39 58 5:24 00:13:31 00:26:43
137 712 MALINOWSKA KATARZYNA   K14-29 41 5:22 00:12:45 00:26:43
138 880 WAWRYNOWICZ MAGDALENA   K30-39 59 5:26 00:13:48 00:26:44
139 1172 DŁUŻEWSKA JOLANTA STRASZYN BIEGA K40-49 36 5:30 00:14:04 00:26:47
140 1089 SAWCZUK JOANNA   K40-49 37 5:22 00:13:25 00:26:47
141 1236 LEOCHO-GRAJEK KINGA   K14-29 42 5:24 00:13:19 00:26:47
142 740 ŚNIEG ALEKSANDRA   K50-59 3 5:22 00:13:18 00:26:49
143 164 ŻAKOWICZ ALEKSANDRA   K30-39 60 5:31 00:14:08 00:26:49
144 955 CEYNOWA ANGELIKA   K14-29 43 5:26 00:13:49 00:26:50
145 964 FILIPOWICZ PAULINA   K14-29 44 5:26 00:13:49 00:26:50
146 452 LANGE GOSIA MAJA TEAM K14-29 45 5:26 00:13:51 00:26:50
147 89 SZWICHTENBERG MAGDALENA   K30-39 61 5:23 00:12:00 00:26:51
148 480 LEMAŃSKA KAMILA BIEGOTERAPIA.PL K40-49 38 5:31 00:14:43 00:26:51
149 1196 KILJAN MARTA BAYER LIFE TEAM K30-39 62 5:25 00:13:26 00:26:52
150 1199 FEDIOW AGATA   K30-39 63 5:33 00:14:21 00:26:53
151 155 SZUSTEK NATALIA SZUSTY TEAM :-) K30-39 64 5:25 00:13:30 00:26:53
152 845 TABISZ KATARZYNA   K40-49 39 5:27 00:13:36 00:26:53
153 505 KOMOROWSKA MONIKA   K40-49 40 5:31 00:14:28 00:26:54
154 831 STROMSKA HONORATA   K14-29 46 5:37 00:15:01 00:26:54
155 422 HOPCIA AGNIESZKA   K30-39 65 5:26 00:13:27 00:26:56
156 1139 GÓRECKA ROKSANA   K40-49 41 5:27 00:13:55 00:26:58
157 651 ABRYSZYŃSKA KAROLINA CROSSELITE EBROGYM K14-29 47 5:25 00:13:08 00:26:58
158 968 OMERNIK ELŻBIETA   K30-39 66 5:26 00:13:34 00:26:59
159 1229 KRZYSTEK MAGDALENA   K30-39 67 5:28 00:13:40 00:26:59
160 564 PLATA KAROLINA GDYNIA K30-39 68 5:28 00:13:35 00:27:00
161 1253 MATYS NATALIA   K14-29 48 5:28 00:14:11 00:27:01
162 921 TELEŻYŃSKA MARIA   K14-29 49 5:31 00:14:40 00:27:02
163 836 SKUBISZEWSKA ANNA MAMY BIEGAMY K40-49 42 5:26 00:13:09 00:27:03
164 159 DUNOWSKA MAGDALENA   K30-39 69 5:28 00:13:35 00:27:04
165 904 KNIAZIEW ANGELIKA   K14-29 50 5:27 00:13:23 00:27:04
166 605 MALANOWSKA IWONA   K40-49 43 5:29 00:13:35 00:27:06
167 510 IWASZKO NATALIA   K30-39 70 5:30 00:13:43 00:27:06
168 5 DOMBROWSKA-GROCHOWSKA JUSTYNA WYMIATACZE K30-39 71 5:37 00:14:57 00:27:08
169 550 ŁABUĆ BARBARA WYMIATACZE K30-39 72 5:37 00:14:56 00:27:08
170 917 SZCZECHOWICZ MARTA PRETTY FITTY TEAM K40-49 44 5:28 00:13:30 00:27:08
171 1284 ROK-CZAPIEWSKA IWONA BIEGAJ Z GŁOWĄ / WILDTEAM K14-29 51 5:43 00:15:29 00:27:09
172 1004 STAROŃ KLAUDIA   K30-39 73 5:26 00:13:04 00:27:11
173 1097 SZYCA RENATA   K40-49 45 5:36 00:14:58 00:27:12
174 414 KOZACZYK JULIA   K14-29 52 5:33 00:14:49 00:27:13
175 1084 NIEDZIELA MAŁGORZATA   K14-29 53 5:41 00:14:49 00:27:13
176 608 KOMOROWSKA ANITA   K40-49 46 5:30 00:13:35 00:27:15
177 397 PABICH HONORATA SISTARS KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K40-49 47 5:31 00:13:38 00:27:17
178 987 ŁAWNICZAK KAMILA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K40-49 48 5:35 00:14:23 00:27:18
179 1007 PEPLIŃSKA JOLANTA   K40-49 49 5:29 00:13:25 00:27:18
180 143 SZYMAŃSKA JOANNA   K40-49 50 5:36 00:14:49 00:27:18
181 548 WOJCIECHOWSKA-WACHUŁA PATRYCJA KG TEAM K30-39 74 5:34 00:14:34 00:27:18
182 190 DAWIDOWSKA ANNA GOŚCICINO K14-29 54 5:32 00:14:20 00:27:20
183 340 BOROWIK BOŻENA   K50-59 4 5:37 00:14:24 00:27:21
184 1039 ŁAWRYNOWICZ ANNA   K40-49 51 5:31 00:13:44 00:27:21
185 1212 BIELA ANNA   K14-29 55 5:30 00:13:25 00:27:22
186 595 KOBUS JUSTYNA   K30-39 75 5:30 00:13:32 00:27:22
187 342 KISIEL KATARZYNA   K30-39 76 5:31 00:13:30 00:27:22
188 1101 WLAZŁO AGNIESZKA   K40-49 52 5:36 00:14:25 00:27:23
189 856 TESMAR DOMINIKA BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM K14-29 56 5:30 00:13:12 00:27:24
190 847 PUCHALSKA ANNA AKTYWNI GRUPA TRAVEL K30-39 77 5:31 00:13:23 00:27:24
191 1015 MAZUREK BARBARA BABECZKI KOSZALIN K30-39 78 5:41 00:14:32 00:27:26
192 569 KNYBA KATARZYNA   K30-39 79 5:38 00:14:46 00:27:29
193 823 POREDA ANNA FITMOVE K14-29 57 5:38 00:14:40 00:27:32
194 1040 STOPA ANNA   K40-49 53 5:33 00:13:45 00:27:32
195 366 BUCIOR-WENSIERSKA ALEKSANDRA LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! / MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K14-29 58 5:33 00:13:44 00:27:32
196 958 MĄCZKOWSKA WIOLETTA JATRENUJE K40-49 54 5:34 00:14:00 00:27:33
197 776 PRZYGOCKA MAJA LPP TEAM K14-29 59 5:38 00:14:53 00:27:34
198 763 GRUBA JOANNA BOŻYSZCZE K14-29 60 5:35 00:14:08 00:27:34
199 310 MUCHA PAULINA AKTYWNE KOSAKOWO K30-39 80 5:34 00:14:02 00:27:35
200 81 BABEROWSKA JOLANTA   K40-49 55 5:34 00:13:36 00:27:35
201 1195 TOBIASZ DARIA BAYER LIFE TEAM K30-39 81 5:34 00:13:53 00:27:36
202 382 WIŚNIEWSKA MARTYNA ABSOFUCKINLUTELY TEAM K30-39 82 5:36 00:14:31 00:27:36
203 425 MICHALAK KAROLINA GWS K30-39 83 5:32 00:13:59 00:27:36
204 642 ROZINSKA IWONA CROSSELITE K30-39 84 5:33 00:13:26 00:27:36
205 61 ŚWIEŻYŃSKA ALEKSANDRA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K14-29 61 5:39 00:14:29 00:27:38
206 276 MILION DOMINIKA DCT DRUŻYNA BIEGOWA K30-39 85 5:38 00:14:40 00:27:38
207 17 BORCHMANN-BISEWSKA AGNIESZKA BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWO K30-39 86 5:41 00:14:42 00:27:40
208 25 KONKEL EDYTA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K40-49 56 5:41 00:14:43 00:27:40
209 590 SOLDENHOFF LUCY LSFOTOGRAFIA K40-49 57 5:38 00:14:41 00:27:41
210 777 GRADZIK EWELINA LPP TEAM K14-29 62 5:39 00:14:42 00:27:41
211 1198 KACZOROWSKA MAGDA   K40-49 58 5:39 00:14:46 00:27:41
212 1177 JATCZAK KATARZYNA   K40-49 59 5:42 00:14:41 00:27:42
213 10 WOJEWÓDKA MONIKA   K30-39 87 5:36 00:13:47 00:27:43
214 774 LUDWICZAK KALINA   K14-29 63 5:42 00:14:56 00:27:43
215 82 BLUJ ELŻBIETA   K30-39 88 5:41 00:14:52 00:27:44
216 999 KĄKOL SARA   K14-29 64 5:34 00:13:15 00:27:44
217 118 KASZYŃSKA NATALIA   K40-49 60 5:40 00:14:26 00:27:44
218 456 LEPA-ROMAN MAGDALENA PRZECINAK 77 K30-39 89 5:44 00:15:02 00:27:45
219 302 KMIECIK AGNIESZKA LOTOS RUNNING TEAM K40-49 61 5:50 00:15:17 00:27:45
220 769 STANISZEWSKA MAJA   K14-29 65 5:37 00:13:25 00:27:48
221 877 REZMER-MAZEPA JOANNA   K40-49 62 5:37 00:13:57 00:27:49
222 874 ZAKROCKA MARTYNA BALTIC PIRATES K14-29 66 5:36 00:13:34 00:27:50
223 828 PASIKOWSKA MIRELLA   K40-49 63 5:42 00:14:31 00:27:50
224 1114 FRĄCZYK KATARZYNA PARKER HANNIFIN RUNNERS K30-39 90 5:41 00:14:28 00:27:50
225 205 BALCER MAGDALENA   K14-29 67 5:37 00:14:02 00:27:52
226 807 PRZYBYLSKA GRAŻYNA   K50-59 5 5:41 00:14:49 00:27:52
227 147 KĘDZIA EDYTA   K40-49 64 5:38 00:14:07 00:27:53
228 667 GROCHOWSKA KAROLINA   K30-39 91 5:42 00:13:57 00:27:55
229 979 TRUSZCZYŃSKA JOANNA PADŁ NA RYJ TEAM K40-49 65 5:42 00:15:14 00:27:57
230 318 MIKA MAGDALENA   K40-49 66 5:44 00:14:18 00:27:57
231 1187 PIĄTEK DOMINIKA   K14-29 68 5:38 00:14:01 00:27:58
232 157 JÓSKOWSKA BEATA REKOWO BIEGA K30-39 92 5:40 00:14:24 00:27:59
233 1137 WINNIK MONIKA   K30-39 93 5:41 00:14:28 00:27:59
234 1244 SULL AGNIESZKA NIGHTRUNERS SŁUPSK K40-49 67 5:44 00:15:25 00:28:00
235 1140 SKOMOROWSKA MONIKA   K40-49 68 5:42 00:14:41 00:28:00
236 873 PALWA ANNA   K30-39 94 5:43 00:14:44 00:28:00
237 1211 CHYLIŃSKA MONIKA   K30-39 95 5:42 00:14:50 00:28:00
238 515 KIETLIŃSKA JOANNA   K30-39 96 5:41 00:13:54 00:28:01
239 1276 KELER KAROLINA   K14-29 69 5:48 00:15:08 00:28:02
240 1226 WIŚNIEWSKA EWA   K30-39 97 5:43 00:14:41 00:28:02
241 421 SIWIŃSKA ELŻBIETA BBL INOWROCŁAW K50-59 6 5:43 00:14:51 00:28:03
242 289 KRAUSE IWONA EL-AKTYWNI K40-49 69 5:45 00:15:13 00:28:07
243 380 PIEPKE MONIKA   K30-39 98 5:41 00:13:56 00:28:09
244 1067 ORZOŁEK ALICJA   K14-29 70 5:42 00:14:18 00:28:10
245 237 SOBOCZYŃSKA-ŚLEDŹ JOANNA   K30-39 99 5:50 00:15:14 00:28:11
246 951 ADAMUS-KLIMM EWELINA   K30-39 100 5:50 00:15:28 00:28:12
247 168 ZAWADZKA ANNA REPREZENTACJA SAN ESCOBAR K30-39 101 5:45 00:14:39 00:28:12
248 90 BŁOŃSKA-POLAK EWA BTM RUNNERS K30-39 102 5:40 00:14:04 00:28:13
249 200 KAMINSKA-KOCOT ANETA   K40-49 70 5:46 00:14:40 00:28:14
250 511 LADEMANN GABRIELA RUN BABYS K40-49 71 5:40 00:13:58 00:28:14
251 1147 RÓŻAŃSKA KAROLINA   K14-29 71 5:45 00:14:32 00:28:15
252 71 BULENDA AGNIESZKA   K30-39 103 5:41 00:13:51 00:28:16
253 833 SAGANOWSKA EWA   K30-39 104 5:42 00:13:29 00:28:17
254 339 SZYMERKOWSKA MARTA   K14-29 72 5:43 00:13:54 00:28:18
255 656 SKURSKA MONIKA   K40-49 72 5:44 00:14:40 00:28:19
256 1149 CZORNA BARBARA WWF POLSKA K50-59 7 5:42 00:14:29 00:28:20
257 965 ŚWISTUN MAGDALENA   K40-49 73 5:49 00:15:20 00:28:20
258 234 MATYSKIEL ANITA   K40-49 74 5:48 00:15:49 00:28:20
259 773 LUDWICZAK KAROLINA   K30-39 105 5:49 00:14:57 00:28:22
260 246 FIRLEY-MANTUREWICZ DOMINIKA PADŁ NA RYJ TEAM K30-39 106 5:47 00:14:57 00:28:22
261 92 KIERNOZEK EWA   K30-39 107 5:47 00:14:52 00:28:23
262 506 SCHMIDT DOROTA BIEGAM Z MĘŻEM :) K40-49 75 5:47 00:14:52 00:28:23
263 1194 CZARNOWSKA MARTA APLITT K30-39 108 5:44 00:13:59 00:28:24
264 34 WICA KATARZYNA WYMIATACZE K30-39 109 5:53 00:15:31 00:28:25
265 882 BRZUSZKIEWICZ ZUZA   K14-29 73 5:44 00:13:49 00:28:26
266 438 ŚWIDZIŃSKA JUSTYNA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ K14-29 74 5:43 00:13:59 00:28:27
267 1014 IMIROWICZ KATARZYNA SEQURA K30-39 110 5:44 00:13:58 00:28:27
268 1238 MASYS AGNIESZKA GRUPA MALBORK K30-39 111 5:46 00:14:54 00:28:28
269 219 BOŻEK MAGDALENA   K30-39 112 5:53 00:15:34 00:28:28
270 1046 MIZURA-STENCEL ANETTA   K40-49 76 5:45 00:14:22 00:28:29
271 906 KOWALSKA OLENA   K30-39 113 5:43 00:14:05 00:28:29
272 251 KUCZKOWSKA ANNA   K30-39 114 5:45 00:14:50 00:28:31
273 400 NOWAKOWSKA MARZENA ABSOFUCKINLUTELY TEAM K40-49 77 5:47 00:15:21 00:28:31
274 1231 STENKA KAROLINA BKR CYKLISTA K30-39 115 5:45 00:14:22 00:28:32
275 1277 JUREWICZ ALICJA   K14-29 75 5:48 00:14:41 00:28:33
276 854 NIESIOŁOWSKA PATRYCJA   K14-29 76 5:44 00:13:40 00:28:33
277 351 DĄBROWSKA ANNA   K14-29 77 5:49 00:15:01 00:28:36
278 971 SKOREK MASZOTA WERONIKA PADŁ N A RYJ TEAM K30-39 116 5:51 00:15:07 00:28:39
279 837 MAZUR GABRIELA   K40-49 78 5:50 00:14:43 00:28:39
280 1170 DERĘCZ MONIKA PRETTYFITTYTEAM K40-49 79 5:46 00:14:03 00:28:39
281 146 LEWAŃCZYK MAŁGORZATA   K30-39 117 5:52 00:15:06 00:28:41
282 848 JOKIEL JOANNA   K30-39 118 5:53 00:15:07 00:28:42
283 695 JÓŹWIAK JOANNA   K30-39 119 5:53 00:15:37 00:28:42
284 1203 ŁAKOMY ALEKSANDRA   K30-39 120 5:49 00:14:57 00:28:42
285 333 MAKARUK ANIA KUBUŚ PUCHATEK TEAM K30-39 121 6:03 00:15:49 00:28:44
286 677 ŚLIWA MAŁGORZATA   K14-29 78 5:54 00:15:13 00:28:45
287 811 WILCZEWSKA KAROLINA LPP TEAM K30-39 122 5:49 00:14:17 00:28:45
288 1274 MOŚCIANICA EWELINA LPP K30-39 123 5:48 00:13:46 00:28:46
289 573 KANIUK MAJA   K40-49 80 5:55 00:15:19 00:28:46
290 570 EKSTOWICZ EDYTA   K40-49 81 5:55 00:15:20 00:28:46
291 542 DZIEMIAN-PACZKOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 82 5:51 00:15:05 00:28:46
292 989 BLENCKA PATRYCJA TOASTMASTERS SOPOT LEADERS K14-29 79 5:48 00:14:27 00:28:46
293 1160 GOĆ MARIOLA DREAM TEAM K30-39 124 5:49 00:15:07 00:28:48
294 933 POSMYK ALEKSANDRA   K50-59 8 5:58 00:15:47 00:28:49
295 76 SUSZYŃSKA MAŁGORZATA   K30-39 125 5:51 00:15:00 00:28:50
296 488 MICHAŁOWSKA KATARZYNA   K40-49 83 5:54 00:15:10 00:28:52
297 912 KWIATKOWSKA ANNA   K30-39 126 5:57 00:15:27 00:28:52
298 946 BERG ANNA   K40-49 84 5:51 00:15:19 00:28:52
299 169 NIEDŹWIADEK MAGDALENA LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K40-49 85 5:54 00:15:10 00:28:52
300 67 KŁUDZIAK KAMILA BIEGACZE PÓŁNOCY K30-39 127 5:52 00:15:13 00:28:52
301 749 JANKOWICZ MAŁGORZATA   K30-39 128 5:48 00:14:08 00:28:53
302 262 IZYDORCZYK EDYTA   K30-39 129 6:06 00:16:47 00:28:54
303 915 KAMIŃSKA MARZENA   K30-39 130 6:06 00:16:59 00:28:54
304 1174 KOSIANOWSKA MONIKA GRUPA MALBORK K40-49 86 5:51 00:14:54 00:28:55
305 31 ZDANKO DOROTA   K40-49 87 5:59 00:15:44 00:28:55
306 29 CEPIŃSKA ANNA GNIEWOWO K40-49 88 5:58 00:15:44 00:28:55
307 517 ZAJK ALICJA   K40-49 89 5:57 00:15:29 00:28:55
308 9 KOLLEK ANNA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K50-59 9 5:55 00:15:29 00:28:56
309 531 ŁUCZAK MAGDALENA   K14-29 80 6:00 00:16:58 00:28:56
310 253 LESIŃSKA JOANNA   K30-39 131 5:50 00:14:50 00:28:57
311 280 NASTAŁY ANNA   K14-29 81 5:52 00:14:20 00:28:58
312 125 KOZŁOWSKA LIDIA KG GYM K30-39 132 5:54 00:14:48 00:28:58
313 243 ROJEWSKA ANGELIKA   K14-29 82 5:59 00:15:07 00:28:59
314 911 GOLEC BEATA BOJANO BIEGA K30-39 133 5:53 00:15:13 00:29:00
315 652 BERLING MONIKA   K30-39 134 5:56 00:14:51 00:29:00
316 493 DALKOWSKA JOANNA   K40-49 90 5:53 00:14:42 00:29:02
317 1216 ZABROCKA RENATA   K14-29 83 6:01 00:15:57 00:29:02
318 1215 LESZCZEWICZ OLGA SKLA K14-29 84 5:58 00:15:08 00:29:02
319 154 URBAŃSKA ALEKSANDRA   K14-29 85 6:02 00:16:23 00:29:03
320 842 ZIELIŃSKA HELENA   K14-29 86 6:02 00:16:22 00:29:04
321 1005 WOŹNIAK KAROLINA FORMA FITNESS CLUB K14-29 87 6:03 00:16:18 00:29:05
322 431 KARBOWSKA MARLENA   K14-29 88 6:04 00:16:02 00:29:05
323 1043 JAMIOŁKOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 135 5:54 00:14:48 00:29:06
324 1263 HNATOW MAGDALENA   K30-39 136 5:56 00:15:20 00:29:08
325 1161 NACZK MILENA   K30-39 137 6:01 00:15:16 00:29:08
326 1295 MAZUR AGNIESZKA   K30-39 138 5:55 00:15:19 00:29:09
327 468 ROSIŃSKA PATRYCJA EKS KRABY :-) K30-39 139 6:01 00:15:16 00:29:09
328 673 NOWICKA MAGDALENA   K30-39 140 6:12 00:17:15 00:29:10
329 726 TOCKA IWONA   K30-39 141 5:56 00:14:25 00:29:11
330 166 DUBIELA MAŁGORZATA PRUSZCZ BIEGA K40-49 91 6:10 00:17:08 00:29:11
331 1063 TOKARSKA MONIKA SAILORS K30-39 142 5:54 00:14:46 00:29:11
332 80 CIECHANOWICZ NATALIA   K14-29 89 5:57 00:15:27 00:29:11
333 1038 KIJOWSKA ANNA GDYŃSKIE GABINETY STOMATOLOGICZNE LEK.STOM. ANNA KIJOWSKA DREWLA K40-49 92 5:52 00:14:39 00:29:12
334 907 BRZEZINSKA BASIA   K14-29 90 6:04 00:16:17 00:29:12
335 1112 STUKAN JOANNA   K30-39 143 6:00 00:15:32 00:29:13
336 1201 SOWA KATARZYNA   K30-39 144 6:01 00:15:25 00:29:13
337 432 PACUŁA AGATA   K30-39 145 5:59 00:15:24 00:29:14
338 485 KUMMER ANNA   K30-39 146 6:05 00:15:50 00:29:16
339 311 KWIAS JOANNA   K30-39 147 5:58 00:14:33 00:29:17
340 42 DEJA EWA   K30-39 148 5:56 00:14:43 00:29:18
341 239 PIECZYKOLAN JOANNA   K40-49 93 6:00 00:15:45 00:29:18
342 35 BOLDA JOANNA   K30-39 149 5:59 00:15:36 00:29:21
343 41 BORCHMANN MARIOLA   K30-39 150 5:59 00:15:37 00:29:21
344 378 DOROBCZYŃSKA SYLWIA CHAŁUPY K14-29 91 6:01 00:15:16 00:29:22
345 892 ROMPA KASIA   K30-39 151 6:00 00:15:37 00:29:22
346 176 SENEZAN JENNIFER   K30-39 152 6:00 00:15:10 00:29:22
347 864 KONKOL JOANNA   K30-39 153 5:58 00:16:32 00:29:22
348 1072 PIOTROWSKA MONIKA   K30-39 154 6:00 00:15:11 00:29:23
349 1182 KLUK AGNIESZKA   K30-39 155 6:00 00:14:45 00:29:25
350 1035 BRZOZOWSKA MARTA   K14-29 92 5:55 00:13:35 00:29:25
351 1121 WĘSIERSKA SABINA   K30-39 156 5:56 00:14:53 00:29:25
352 360 MACH PAULINA PRUSZCZ BIEGA K30-39 157 6:16 00:17:15 00:29:26
353 1104 CHRZANOWSKA CECYLIA   K50-59 10 6:11 00:16:56 00:29:26
354 1169 ŁĄTKOWSKA MAGDALENA   K30-39 158 6:07 00:16:59 00:29:26
355 687 SCHWENK JOANNA   K14-29 93 6:02 00:15:26 00:29:26
356 1175 JANKOWSKA IWONA   K40-49 94 6:05 00:15:42 00:29:28
357 959 KALINOWSKA ANNA   K30-39 159 6:00 00:15:50 00:29:30
358 1078 SIKORSKA ALEKSANDRA   K30-39 160 5:59 00:14:56 00:29:30
359 973 SIUDMIAK ANNA   K30-39 161 6:09 00:16:31 00:29:30
360 84 KONIECZNA MONIKA   K30-39 162 6:04 00:15:56 00:29:30
361 86 SZCZERBA DOMINIKA   K30-39 163 6:04 00:15:56 00:29:31
362 809 KOSZNICKA KATARZYNA   K30-39 164 5:59 00:14:49 00:29:31
363 636 DURDA DOMINIKA   K14-29 94 6:02 00:15:42 00:29:32
364 85 KOHNKE JOANNA   K30-39 165 6:04 00:15:57 00:29:32
365 98 CZERWIŃSKA KAROLINA   K14-29 95 5:57 00:14:51 00:29:32
366 1208 DANIELOWSKA ANNA   K40-49 95 6:04 00:15:12 00:29:35
367 73 SZYK KATARZYNA   K30-39 166 6:05 00:15:42 00:29:35
368 376 MAĆKOWIAK ANNA   K30-39 167 5:56 00:13:41 00:29:36
369 258 SUSKA AGATA   K40-49 96 6:00 00:15:03 00:29:37
370 1151 DIAS WIOLETTA   K50-59 11 6:14 00:16:26 00:29:37
371 1144 SIUDA ANITA   K14-29 96 6:03 00:15:02 00:29:37
372 105 LADEMANN ALICJA   K40-49 97 6:08 00:15:44 00:29:37
373 285 SERAFINOWSKA-WYSMYK JADWIGA   K60+ 2 6:00 00:15:03 00:29:40
374 744 WULICH MONIKA   K40-49 98 6:00 00:15:08 00:29:40
375 1232 ROGAŁA SYLWIA   K40-49 99 5:57 00:14:59 00:29:40
376 255 KISIELEWSKA TERESA EL-AKTYWNI K40-49 100 6:04 00:15:46 00:29:41
377 232 CWYNAR-SOŁDAŃSKA AGNIESZKA   K40-49 101 6:04 00:15:51 00:29:41
378 1113 PŁOCHOCKA EMILIA JEPPESEN K30-39 168 6:06 00:15:24 00:29:41
379 1207 RADUŁA ALEKSANDRA   K30-39 169 6:10 00:16:27 00:29:42
380 782 GRZENKOWSKA IZABELA   K40-49 102 6:04 00:17:12 00:29:42
381 672 LEWANDOWSKA MAGDA BALTIX.SE K30-39 170 6:15 00:17:21 00:29:43
382 783 ZAKRZEWSKA KATARZYNA   K30-39 171 6:04 00:17:12 00:29:43
383 1119 POTRYKUS ANNA   K30-39 172 5:58 00:14:04 00:29:43
384 428 JASIEWICZ IWONA   K40-49 103 5:58 00:14:21 00:29:43
385 59 ROMANOWSKA MAŁGORZATA BIEGNĘ DLA TOMUŚKA K30-39 173 6:08 00:15:55 00:29:44
386 1234 MATEUSIAK MAŁGORZATA   K30-39 174 6:01 00:15:17 00:29:44
387 173 MARCZAK RENATA PRUSZCZ BIEGA K40-49 104 6:06 00:15:39 00:29:44
388 177 KUCKEI MONIKA   K30-39 175 6:07 00:15:50 00:29:44
389 928 JANKOWIAK ANNA RUN PRO SPORT K40-49 105 6:06 00:15:30 00:29:45
390 52 BRAC GRAŻYNA   K60+ 3 6:01 00:14:48 00:29:46
391 1164 NUŻ ANNA PRUSZCZ BIEGA K40-49 106 6:06 00:15:39 00:29:47
392 247 WASZCZYK MARTA   K40-49 107 6:08 00:15:52 00:29:47
393 817 KONIECZKA MAJA   K14-29 97 6:07 00:15:52 00:29:48
394 341 JEDNACHOWSKA SYLWIA   K40-49 108 6:00 00:14:44 00:29:48
395 1020 KOŻYCZKOWSKA KORNELIA   K30-39 176 6:02 00:13:51 00:29:48
396 107 RZEMIENIECKA ANNA   K30-39 177 6:05 00:15:40 00:29:48
397 676 ŚLIWA AGNIESZKA   K40-49 109 6:07 00:15:48 00:29:49
398 627 RZEMEK MONIKA   K30-39 178 6:12 00:16:57 00:29:50
399 193 MALINOWSKA NATALIA   K14-29 98 6:04 00:14:41 00:29:50
400 322 KRZYSZTOŃ URSZULA   K30-39 179 6:08 00:15:49 00:29:50
401 888 ORŁOWSKA AGATA   K30-39 180 6:08 00:16:30 00:29:50
402 313 DOBIES ANNA   K40-49 110 6:12 00:16:50 00:29:51
403 859 KOSSAK MAGDALENA   K14-29 99 6:14 00:16:38 00:29:51
404 572 CZARNECKA BARBARA   K40-49 111 6:02 00:15:12 00:29:53
405 481 LIZOŃ AGNIESZKA   K30-39 181 6:13 00:16:59 00:29:53
406 1166 MACHULA IWONA   K40-49 112 6:12 00:17:00 00:29:54
407 1167 MACHULA ALEKSANDRA   K14-29 100 6:12 00:17:00 00:29:54
408 362 KOZŁOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 113 6:00 00:14:27 00:29:54
409 1278 CIEŚLARCZYK AGNIESZKA   K40-49 114 6:02 00:15:12 00:29:54
410 472 NAWROT AGNIESZKA   K30-39 182 6:01 00:14:26 00:29:57
411 750 SMOLNIK ELŻBIETA   K14-29 101 6:17 00:17:50 00:29:57
412 88 FILBRANDT KATARZYNA   K30-39 183 6:03 00:15:04 00:29:58
413 1025 SOSNOWSKA EWA   K40-49 115 6:05 00:15:11 00:29:58
414 245 FILIPIAK BEATA   K40-49 116 6:04 00:15:18 00:30:01
415 96 PĘKALSKA MONIKA SILVER K30-39 184 6:04 00:15:17 00:30:01
416 43 PIOTRZKOWSKA ANNA PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 W STAROGARDZIE GDAŃSKIM K40-49 117 6:11 00:15:59 00:30:01
417 730 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA   K40-49 118 6:03 00:14:58 00:30:01
418 100 ZIELENIEWICZ KAROLINA   K14-29 102 6:06 00:15:06 00:30:02
419 678 KRUKOWSKA ANNA   K40-49 119 6:09 00:15:21 00:30:02
420 1134 STEIN MARTA   K14-29 103 6:02 00:15:24 00:30:02
421 694 RYCHERT ANETA   K14-29 104 6:21 00:17:15 00:30:03
422 816 PONIATOWSKA ALEKSANDRA HUROL TM K30-39 185 6:11 00:15:28 00:30:03
423 357 BLADOWSKA KATARZYNA   K40-49 120 6:14 00:16:38 00:30:03
424 51 KLEJDYSZ EMILIA   K14-29 105 6:02 00:13:38 00:30:04
425 543 KASPRZAK NATALIA   K14-29 106 6:06 00:15:41 00:30:04
426 1138 PIETRZAK MAGDA   K40-49 121 6:05 00:14:56 00:30:04
427 789 SOCHA JOANNA   K40-49 122 6:09 00:15:50 00:30:04
428 384 OLEJNIK SYLWIA   K30-39 186 6:21 00:16:59 00:30:05
429 224 MAŚLAK ANNA BIEGAMYRAZEM.PL / APLITT K40-49 123 6:07 00:15:21 00:30:06
430 1019 MISZTALEWSKA IWONA   K30-39 187 6:20 00:17:01 00:30:06
431 408 KURCZ BARBARA   K40-49 124 6:13 00:16:07 00:30:07
432 492 PERSZYŃSKA WIOLETTA   K30-39 188 6:21 00:16:53 00:30:08
433 942 TRAWIŃSKA KAMILLA   K30-39 189 6:09 00:15:19 00:30:08
434 1291 WITKOWSKA BEATA   K40-49 125 6:13 00:16:08 00:30:08
435 152 WASIK OLIWIA   K14-29 107 6:08 00:15:26 00:30:08
436 1178 STADNO-KRYSIAK MONIKA   K14-29 108 6:19 00:17:28 00:30:09
437 151 KUPIS KAMILA   K14-29 109 6:08 00:15:26 00:30:09
438 1173 ZABROCKA ANNA   K30-39 190 6:15 00:16:13 00:30:09
439 810 PALICKA ALEKSANDRA LPP TEAM K14-29 110 6:09 00:15:46 00:30:09
440 589 OLSZEWSKA-CZAPCZYK JOANNA   K40-49 126 6:13 00:16:11 00:30:09
441 910 STRUK MAGDALENA   K40-49 127 6:10 00:15:29 00:30:10
442 103 LEŚKO KAROLINA TOMUSKOWA DRUŻYNA K14-29 111 6:13 00:15:55 00:30:11
443 1224 STECYK KATARZYNA   K40-49 128 6:14 00:17:32 00:30:12
444 665 MACISZKA SABINA WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW K40-49 129 6:20 00:17:01 00:30:12
445 923 URBAŃSKA ANETTA   K40-49 130 6:08 00:15:16 00:30:14
446 361 GULBICKA HALINA DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK K60+ 4 6:05 00:15:08 00:30:14
447 885 DUDA ALEKSANDRA   K40-49 131 6:08 00:15:36 00:30:14
448 781 JÓŹWIAK MARTA   K14-29 112 6:07 00:14:18 00:30:15
449 142 KRZYŻANOWSKA MONIKA   K40-49 132 6:08 00:14:57 00:30:15
450 523 WENDYKOWSKA DOMINIKA MOJE ESPRESSO K30-39 191 6:10 00:15:02 00:30:15
451 1060 TRĘBICKA NATALIA   K14-29 113 6:09 00:16:24 00:30:15
452 705 JANCZYK MARTA   K40-49 133 6:12 00:15:24 00:30:16
453 742 ŚNIEG BEATA   K14-29 114 6:17 00:16:24 00:30:16
454 1273 RYAN JOANNA   K40-49 134 6:13 00:15:39 00:30:16
455 134 STUDENT BEATA BOJANO BIEGA K40-49 135 6:12 00:16:04 00:30:17
456 1087 CŁAPA JOANNA WKURW_TEAM K30-39 192 6:10 00:15:57 00:30:17
457 45 BUCZYK ANNA   K30-39 193 6:15 00:16:09 00:30:18
458 330 CHMIELEWSKA-TABAKA LUDWIKA   K14-29 115 6:14 00:16:10 00:30:19
459 161 KUROWSKA MONIKA   K14-29 116 6:22 00:17:25 00:30:19
460 162 NIEDŹWIECKA KATARZYNA   K30-39 194 6:22 00:17:24 00:30:19
461 16 MACH IZABELA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K30-39 195 6:20 00:17:00 00:30:20
462 326 PIETRZAK-BIANGA MAŁGORZATA   K30-39 196 6:14 00:16:10 00:30:20
463 779 DĄBROWSKA KARINA LPP TEAM K30-39 197 6:11 00:15:10 00:30:20
464 500 LEWIŃSKA DOMINIKA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K30-39 198 6:12 00:16:03 00:30:20
465 516 GRANDICKA MAŁGORZATA   K30-39 199 6:07 00:14:52 00:30:20
466 446 GREGORCZYK ELA   K40-49 136 6:12 00:15:44 00:30:21
467 356 NOWAK DANUTA   K30-39 200 6:18 00:16:19 00:30:21
468 822 GÓRKOWSKA ELŻBIETA BOJANO BIEGA K30-39 201 6:10 00:15:37 00:30:22
469 204 JASIŃSKA SANDRA   K30-39 202 6:09 00:15:36 00:30:22
470 124 JAVAHERI-SZPAK KATARZYNA TRADERIA K30-39 203 6:11 00:15:33 00:30:22
471 834 MOROŃCZYK KATARZYNA   K30-39 204 6:14 00:16:13 00:30:23
472 62 LEWANDROWSKA MAGDALENA MTM TEAM K40-49 137 6:07 00:14:46 00:30:23
473 1223 MUCHA ALEKSANDRA   K30-39 205 6:08 00:14:58 00:30:24
474 990 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA BIEGAJ Z GŁOWĄ/TABATA K60+ 5 6:18 00:16:54 00:30:25
475 1017 MATYSIAK ADRIANNNA   K14-29 117 6:19 00:15:56 00:30:25
476 1258 GONTARZ OLGA   K14-29 118 6:24 00:18:00 00:30:25
477 180 WRZESZCZ MARTYNA   K14-29 119 6:19 00:16:59 00:30:25
478 185 BIELAS EWA   K30-39 206 6:26 00:17:35 00:30:26
479 7 UŚCINOWICZ JOLANTA   K30-39 207 6:12 00:15:27 00:30:26
480 830 TARASIUK MONIKA   K40-49 138 6:20 00:17:01 00:30:27
481 83 BLUJ-BRUDEREK MONIKA ACTIVE TEAM OSNIP WP GDYNIA K30-39 208 6:13 00:15:38 00:30:27
482 926 CHYŁA-DUDEK MONIKA   K30-39 209 6:19 00:17:06 00:30:27
483 1150 WARAS MAGDALENA   K30-39 210 6:18 00:16:57 00:30:27
484 1283 OŚKA MAGDALENA   K40-49 139 6:15 00:15:39 00:30:28
485 1250 NIECHOĆKO AGATA   K30-39 211 6:26 00:17:17 00:30:28
486 388 WITT AGATA   K14-29 120 6:08 00:15:15 00:30:28
487 521 KLESZCZEWSKA KAROLINA   K14-29 121 6:14 00:16:04 00:30:28
488 607 QUIRINI KLAUDIA   K14-29 122 6:12 00:15:18 00:30:28
489 886 KULESZA LIDIA   K30-39 212 6:20 00:17:28 00:30:29
490 795 DETTLAFF KRYSIA   K30-39 213 6:14 00:16:05 00:30:29
491 1050 GNACZYŃSKA MAGDALENA   K14-29 123 6:19 00:16:57 00:30:29
492 487 BRUSKA JULIANNA   K14-29 124 6:19 00:16:57 00:30:29
493 945 KARCZMARCZYK KAMILA   K14-29 125 6:07 00:15:09 00:30:30
494 559 DERYLAK ANNA   K14-29 126 6:08 00:15:15 00:30:31
495 1290 SZAJ LUIZA   K40-49 140 6:09 00:15:16 00:30:31
496 696 FIL KATARZYNA RCFM K30-39 214 6:15 00:16:12 00:30:31
497 229 SUŁKOWSKA AGNIESZKA   K30-39 215 6:12 00:15:06 00:30:32
498 582 FIKUS CELINA   K14-29 127 6:10 00:15:22 00:30:32
499 585 BOLESKA-ROMANEK MARTA   K30-39 216 6:26 00:17:33 00:30:33
500 655 JAWORSKA MARLENA   K30-39 217 6:16 00:16:09 00:30:33
501 413 KOZACZYK JOANNA   K40-49 141 6:13 00:15:35 00:30:35
502 1070 SITTERLEE WERONIKA   K14-29 128 6:28 00:17:49 00:30:36
503 597 PLETA KATARZYNA   K30-39 218 6:09 00:15:15 00:30:36
504 1264 MAKOWSKA WIKTORIA   K14-29 129 6:14 00:16:09 00:30:36
505 1071 TROWSKA NATALIA   K30-39 219 6:28 00:17:49 00:30:37
506 1049 KOTARBA-TYSARCZYK EWA TYSAR K30-39 220 6:09 00:14:30 00:30:37
507 273 KUJAWSKA MARCELINA IRON WOMEN K30-39 221 6:29 00:17:30 00:30:37
508 228 GRZEŚKIEWICZ MAGDALENA   K40-49 142 6:26 00:17:18 00:30:37
509 920 KWAPISZEWSKA JUSTYNA   K40-49 143 6:13 00:16:13 00:30:37
510 102 SKOCZEK MALGORZATA   K40-49 144 6:17 00:15:57 00:30:40
511 50 RADLIŃSKA MAGDALENA   K30-39 222 6:22 00:17:22 00:30:41
512 567 GULCZ KATARZYNA   K40-49 145 6:18 00:16:38 00:30:41
513 616 DADEJ MONIKA   K40-49 146 6:30 00:17:37 00:30:42
514 1075 MALINOWSKA DOROTA   K14-29 130 6:16 00:16:42 00:30:42
515 202 DE VIRION WIKTORIA   K14-29 131 6:28 00:17:20 00:30:43
516 320 KURPIEWSKA MARZENA   K30-39 223 6:15 00:16:20 00:30:44
517 375 KOŁAKOWSKA DARIA   K30-39 224 6:13 00:15:06 00:30:44
518 916 MIELEWCZYK JUSTYNA   K30-39 225 6:22 00:16:58 00:30:44
519 1105 WAŚKOWIAK AGNIESZKA   K30-39 226 6:19 00:16:10 00:30:45
520 611 PISAREK PATRYCJA   K14-29 132 6:12 00:14:59 00:30:46
521 195 KOSECKA PAULINA   K14-29 133 6:26 00:17:41 00:30:47
522 684 KICIŃSKA ALEKSANDRA   K30-39 227 6:24 00:17:14 00:30:47
523 728 RADUSZKIEWICZ MARTA FUNWITHRUN K30-39 228 6:12 00:15:23 00:30:48
524 284 LEWANDOWSKA EWELINA   K14-29 134 6:17 00:16:47 00:30:48
525 953 OLSZEWSKA KINGA   K30-39 229 6:11 00:14:51 00:30:49
526 909 PIOTROWSKA NATALIA   K30-39 230 6:17 00:15:37 00:30:49
527 196 SZEMIOT EWA   K40-49 147 6:21 00:16:49 00:30:50
528 529 BRZOSKOWSKA ANIKA   K30-39 231 6:21 00:16:48 00:30:50
529 1239 KRAUZE KATARZYNA   K40-49 148 6:19 00:16:41 00:30:51
530 281 BUCZEK MONIKA   K30-39 232 6:32 00:17:21 00:30:52
531 138 JARZĄB JOANNA   K30-39 233 6:16 00:15:28 00:30:53
532 919 FLEMING IWONA   K40-49 149 6:28 00:17:23 00:30:53
533 806 SOCZYŃSKA ANNA   K40-49 150 6:12 00:15:13 00:30:53
534 1018 SKOWYRSKA JOLANTA   K40-49 151 6:13 00:16:15 00:30:53
535 654 SOBOCIŃSKA AGNIESZKA FITMOVE RUMIA K30-39 234 6:20 00:16:41 00:30:54
536 150 CHWEDYNA KATARZYNA TRI LADIES K30-39 235 6:24 00:17:03 00:30:54
537 509 PRZYGODZKA MAGDALENA   K30-39 236 6:20 00:16:14 00:30:55
538 199 SZCZYGIEŁ JULITA   K14-29 135 6:28 00:17:41 00:30:55
539 922 RACKIEWICZ AGNIESZKA   K30-39 237 6:30 00:17:57 00:30:57
540 1111 TOMASIŃSKA AGNIESZKA   K30-39 238 6:30 00:17:59 00:30:57
541 751 KULA KATARZYNA   K40-49 152 6:27 00:17:15 00:30:57
542 1158 KRAJEWSKA-KŁODA KATARZYNA HONEY STINGER RUNNERS K40-49 153 6:26 00:16:54 00:30:58
543 637 ZAKRZEWSKA MARTA FALELOKIKOKI K30-39 239 6:18 00:16:20 00:31:01
544 344 FRONCZAK AGATA AGACIOR K30-39 240 6:19 00:16:33 00:31:02
545 970 TWARDAWSKA SABINA   K14-29 136 6:30 00:17:57 00:31:02
546 641 OLEJNIK AGNIESZKA   K30-39 241 6:14 00:14:16 00:31:03
547 418 GÓRSKA MAGDALENA MADELEINE GDYNIA K30-39 242 6:19 00:15:30 00:31:04
548 925 KWINTA PATRYCJA   K14-29 137 6:27 00:16:54 00:31:05
549 596 PŁASKA BARBARA KOBIETY NA 5+ K40-49 154 6:18 00:15:38 00:31:06
550 555 CIEKLIŃSKA BARBARA   K40-49 155 6:18 00:15:38 00:31:06
551 453 KUNAT ANNA   K14-29 138 6:31 00:17:21 00:31:06
552 1030 KARPUSIEWICZ GABRIELA   K30-39 243 6:17 00:15:28 00:31:07
553 662 MAJEWSKA ANNA FABRYKA RZĘS K30-39 244 6:35 00:17:38 00:31:07
554 768 SZCZELINA JULIA LPP. SA K14-29 139 6:19 00:16:16 00:31:10
555 552 SABA MARTYNA SABA TEAM K14-29 140 6:22 00:16:03 00:31:10
556 1249 POBEREŻNY KAJA   K30-39 245 6:28 00:17:28 00:31:10
557 976 ZBRZESKA ADRIANA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K14-29 141 6:24 00:17:07 00:31:10
558 436 PIOTROWSKA JOLANTA   K50-59 12 6:30 00:17:14 00:31:12
559 803 KRYCZKA PAULINA SPORTOWE GŁODOMORY K14-29 142 6:23 00:16:22 00:31:14
560 241 TURKOWSKA MARLENA   K30-39 246 6:17 00:16:53 00:31:14
561 197 MAŃCZAK SANDRA   K40-49 156 6:19 00:16:17 00:31:14
562 1285 GAWRON MAŁGORZATA   K30-39 247 6:19 00:14:38 00:31:16
563 663 LUBINSKA IWONA   K60+ 6 6:19 00:14:38 00:31:16
564 1188 SZUPRYTOWSKA ANETA   K40-49 157 6:34 00:17:39 00:31:16
565 889 OHLER IZABELA   K30-39 248 6:35 00:17:43 00:31:17
566 306 SZULC SYLWIA EL-AKTYWNI ELBLĄG K40-49 158 6:25 00:16:58 00:31:17
567 522 URMAŃSKA JOANNA   K40-49 159 6:27 00:16:40 00:31:19
568 440 MRULEWICZ-YAYLA EWA   K30-39 249 6:23 00:15:54 00:31:21
569 1012 KOSZNICKA ANNA   K50-59 13 6:21 00:15:38 00:31:22
570 1051 BRYK KATARZYNA   K14-29 143 6:30 00:17:09 00:31:22
571 386 MATUSZAK AGNIESZKA   K40-49 160 6:23 00:17:16 00:31:25
572 754 FORMELLA MONIKA   K14-29 144 6:30 00:17:15 00:31:27
573 230 MALISZEWSKA ANGELA   K14-29 145 6:31 00:17:14 00:31:27
574 871 SZEMATOWICZ KAROLINA   K30-39 250 6:39 00:18:23 00:31:28
575 899 MIKUCKA MALWINA   K14-29 146 6:39 00:18:23 00:31:28
576 808 KAZIMIERCZYK MARIETA   K14-29 147 6:33 00:17:57 00:31:29
577 1248 ŻURAWSKA KATARZYNA   K40-49 161 6:38 00:17:45 00:31:30
578 1010 ZIEMIAŃSKA AGNIESZKA   K40-49 162 6:30 00:17:33 00:31:30
579 1080 ZAJDA IWONA   K40-49 163 6:30 00:17:33 00:31:30
580 792 WILK-STRZELECKA SYLWIA PROJEKT UŚMIECH K30-39 251 6:33 00:17:58 00:31:30
581 762 MRZYGŁÓD ANIA   K30-39 252 6:37 00:17:55 00:31:31
582 369 JANISZEWSKA MONIKA   K30-39 253 6:27 00:16:21 00:31:31
583 231 STENCEL KAROLINA   K40-49 164 6:26 00:15:50 00:31:32
584 793 TEŚLAK MONIKA PROJEKT UŚMIECH K14-29 148 6:34 00:17:57 00:31:32
585 997 KIESZKOWSKA EWELINA SEQURA K40-49 165 6:21 00:15:23 00:31:33
586 1103 OCHALEK SABINA   K30-39 254 6:29 00:16:35 00:31:33
587 1058 BARTYSKA ALEKSANDRA   K30-39 255 6:24 00:15:54 00:31:34
588 863 JOPEK ALEKSANDRA   K30-39 256 6:40 00:18:05 00:31:34
589 1068 MARCINOWSKA NATALIA   K14-29 149 6:33 00:17:33 00:31:35
590 15 KOZŁOWSKA OLIMPIA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K30-39 257 6:20 00:14:45 00:31:35
591 657 NOWICKA ALEKSANDRA   K14-29 150 6:41 00:17:45 00:31:36
592 130 GOŁĘBIEWSKA JOANNA   K14-29 151 6:29 00:16:58 00:31:37
593 983 BŁASZCZYK MARLENA   K30-39 258 6:25 00:15:45 00:31:37
594 623 SKOWRON MAŁGORZATA STU ERGO HESTIA K30-39 259 6:24 00:15:49 00:31:38
595 753 KUBIK DAGMARA   K30-39 260 6:35 00:17:26 00:31:39
596 392 PANKOW AGNIESZKA RANGO TEAM K40-49 166 6:38 00:17:29 00:31:39
597 294 SAKS KAROLINA   K30-39 261 6:26 00:15:34 00:31:40
598 633 PASZKOT MAGDALENA   K14-29 152 6:33 00:17:44 00:31:42
599 415 JASIACZYK KRYSTYNA   K50-59 14 6:27 00:16:37 00:31:42
600 1197 TOWŚCIK DARIA   K30-39 262 6:36 00:17:36 00:31:44
601 609 HERMAN-GREGOREK JUSTYNA   K40-49 167 6:43 00:18:06 00:31:44
602 980 KLAS KINGA   K14-29 153 6:37 00:17:14 00:31:46
603 602 LIPSKI ISABELLE   K14-29 154 6:38 00:17:54 00:31:46
604 1131 CZARNIECKA-SKOCKA ANIA   K40-49 168 6:25 00:15:44 00:31:47
605 443 WEJER IWONA   K40-49 169 6:33 00:16:40 00:31:48
606 19 MICHALSKA IWONA LALUNIE K40-49 170 6:36 00:17:36 00:31:49
607 406 PATER MAGDALENA   K30-39 263 6:30 00:16:48 00:31:49
608 1044 LIPNICKA EWELINA   K30-39 264 6:36 00:17:33 00:31:49
609 405 KOSCHANY KAMILLA   K30-39 265 6:30 00:16:48 00:31:49
610 518 ANDRAŁOJĆ MAGDALENA   K40-49 171 6:39 00:17:58 00:31:49
611 722 MARCINIAK ANNA   K30-39 266 6:38 00:17:39 00:31:49
612 737 JANDURA PATRYCJA   K14-29 155 6:43 00:18:04 00:31:50
613 215 PUCHTEL ANNA   K30-39 267 6:40 00:17:43 00:31:51
614 1219 PAŁUBICKA DOMINIKA   K14-29 156 6:45 00:18:47 00:31:51
615 1031 WALUKIEWICZ URSZULA   K30-39 268 6:37 00:17:33 00:31:53
616 1213 MARCINKO ALEKSANDRA   K40-49 172 6:43 00:17:36 00:31:54
617 430 DUDZIUK IWONA   K14-29 157 6:44 00:18:03 00:31:54
618 474 KRYGER JOANNA   K40-49 173 6:44 00:18:03 00:31:54
619 70 GAWIN ALEKSANDRA   K30-39 269 6:35 00:17:24 00:31:54
620 851 KRAUSE DOROTA PPNT GDYNIA K14-29 158 6:40 00:18:02 00:31:55
621 359 LUBNER MAGDALENA   K14-29 159 6:29 00:16:04 00:31:55
622 213 STOSIK KAROLINA   K30-39 270 6:43 00:17:57 00:31:57
623 785 KOJTO-LABUDA SYLWIA   K30-39 271 6:37 00:17:06 00:31:57
624 719 STRANC AGNIESZKA GABRIELA   K40-49 174 6:31 00:16:59 00:31:58
625 217 MALICKA PAULINA   K14-29 160 6:39 00:18:12 00:31:59
626 901 GRZYWACZEWSKA AGNIESZKA   K14-29 161 6:37 00:16:57 00:31:59
627 631 KANKOWSKA JUSTYNA   K30-39 272 6:36 00:17:24 00:31:59
628 733 KOWITZ KATARZYNA   K30-39 273 6:31 00:17:13 00:32:00
629 794 WELENC IZABELA   K40-49 175 6:32 00:16:48 00:32:00
630 442 KOZŁOWSKA EWA   K30-39 274 6:43 00:17:29 00:32:00
631 918 SUSZYŃSKA ANNA MORSY GDYŃSKIE K60+ 7 6:37 00:17:03 00:32:00
632 252 BAZAN JOANNA   K40-49 176 6:38 00:17:27 00:32:01
633 292 WZOREK DOROTA   K40-49 177 6:33 00:17:17 00:32:02
634 293 WZOREK WERONIKA   K14-29 162 6:33 00:17:17 00:32:02
635 1179 JATCZAK KAROLINA   K14-29 163 6:34 00:17:00 00:32:02
636 879 SIERACKA AGA GOYELLO POWER CLUB K30-39 275 6:43 00:17:56 00:32:04
637 240 CIELUCH SEWERYNA KEEP CALM & UZUPEŁNIAJ PŁYNY K30-39 276 6:44 00:18:14 00:32:04
638 324 BOSZKE MONIKA HELSKIE WICHRY K14-29 164 6:36 00:16:56 00:32:04
639 1106 KLINKOSZ KATARZYNA   K30-39 277 6:33 00:17:08 00:32:05
640 323 MYSLISZ MAGDA   K14-29 165 6:36 00:16:56 00:32:05
641 110 BIAŁCZAK KATARZYNA   K40-49 178 6:45 00:18:26 00:32:05
642 1041 BIESZK EWELINA   K30-39 278 6:36 00:17:26 00:32:06
643 223 WĘSIERSKA ANNA   K14-29 166 6:38 00:17:00 00:32:07
644 1181 SIMON JULIA   K14-29 167 6:43 00:17:59 00:32:07
645 876 KRECH MARTA   K40-49 179 6:38 00:18:02 00:32:07
646 869 MARCHEWKA KAROLINA WYMIATACZE K30-39 279 6:37 00:17:35 00:32:09
647 3 GRZESIK-URBAN AGNIESZKA WYMIATACZE K30-39 280 6:38 00:17:28 00:32:11
648 1107 URIKOW AGNI   K30-39 281 6:46 00:18:05 00:32:12
649 283 NOWIK ALEKSANDRA   K14-29 168 6:34 00:16:47 00:32:12
650 639 KALINOWSKA AGNIESZKA   K40-49 180 6:44 00:17:43 00:32:13
651 937 ROGALSKA MAGDALENA   K30-39 282 6:31 00:17:17 00:32:13
652 977 FILIPSKA EWA WYMIATACZE K40-49 181 6:38 00:17:35 00:32:13
653 732 ROJEWSKA IWONA   K40-49 182 6:42 00:18:03 00:32:13
654 291 SUTKOWSKA ELŻBIETA   K40-49 183 6:43 00:17:45 00:32:14
655 853 PAROLCZYK IWONA   K40-49 184 6:40 00:17:22 00:32:15
656 1214 GŁĘBOCKA TERESA   K50-59 15 6:40 00:17:36 00:32:15
657 13 PARDYKA JUSTYNA WYMIATACZE K30-39 283 6:38 00:17:35 00:32:15
658 1162 MALEWICZ-MIONSKOWSKA MAGDALENA   K40-49 185 6:30 00:16:01 00:32:16
659 1098 MATWIEJCZYK AGNIESZKA   K30-39 284 6:45 00:17:54 00:32:16
660 363 WYTRWAŁ BARBARA   K40-49 186 6:40 00:17:35 00:32:16
661 532 GOŚCINIAK AGNIESZKA   K30-39 285 6:43 00:17:58 00:32:16
662 1168 PIERZGALSKA KATARZYNA   K40-49 187 6:45 00:17:56 00:32:16
663 628 CHUDZIŃSKA-BIERNAT PAULINA   K40-49 188 6:47 00:18:00 00:32:17
664 908 CHOLCH-BERBAT AGNIESZKA   K40-49 189 6:37 00:16:55 00:32:18
665 758 MICHALAK BARBARA STOWARZYSZENIE KOBIET AMAZONEK PUCK K50-59 16 6:36 00:17:23 00:32:18
666 1279 WADOWSKA ANNA   K40-49 190 6:45 00:18:03 00:32:19
667 759 REIMUS MAŁGORZATA   K30-39 286 6:33 00:15:59 00:32:19
668 562 TROCHOWSKA PAULINA   K14-29 169 6:39 00:16:51 00:32:20
669 1115 NABAKOWSKA BARBARA MARTATON K50-59 17 6:48 00:18:27 00:32:21
670 235 KARCZ SYLWIA   K40-49 191 6:46 00:17:57 00:32:22
671 1048 ANANIEW ZUZANNA   K40-49 192 6:44 00:17:14 00:32:23
672 349 TOWARNICKA IZABELA TEAM DEAF K40-49 193 6:44 00:17:49 00:32:24
673 221 NIEDZIELSKA ANNA PROJEKT NH+ K40-49 194 6:47 00:17:59 00:32:24
674 345 BALIŃSKA EMILIA   K30-39 287 6:48 00:18:07 00:32:26
675 669 MATRAS-WOLIŃSKA AGNIESZKA   K40-49 195 6:36 00:16:14 00:32:26
676 825 GŁOWIŃSKA ANNA   K30-39 288 6:48 00:17:55 00:32:28
677 1288 DMOWSKA ANNA   K30-39 289 6:45 00:17:44 00:32:28
678 943 FIAŁKOWSKA AGNIESZKA   K40-49 196 6:46 00:17:42 00:32:28
679 113 WIERESZKO-CZYŻ REGINA   K50-59 18 6:38 00:16:16 00:32:28
680 1281 PEŁCZYŃSKA ALEKSANDRA   K30-39 290 6:45 00:17:15 00:32:29
681 420 MAŁKOWSKA MARZENA   K50-59 19 6:38 00:16:54 00:32:29
682 731 MICHALAK ANNA   K14-29 170 6:37 00:17:15 00:32:30
683 455 KOWALIK AGNIESZKA   K14-29 171 6:37 00:17:15 00:32:31
684 1062 PATEK SYLWIA   K30-39 291 6:36 00:17:18 00:32:31
685 355 WILCZEWSKA DOROTA   K30-39 292 6:48 00:17:58 00:32:32
686 972 JANTOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 197 6:48 00:17:55 00:32:32
687 303 KMIECIK ZUZANNA   K14-29 172 6:47 00:17:17 00:32:32
688 1256 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA   K40-49 198 6:46 00:18:06 00:32:32
689 1268 WIERCIŃSKA JOLANTA   K30-39 293 6:45 00:17:52 00:32:33
690 690 PRZYDATEK JUSTYNA   K30-39 294 6:45 00:17:58 00:32:33
691 1135 BARGIEL KATARZYNA   K30-39 295 6:48 00:18:16 00:32:35
692 364 KARPIŃSKA ANNA   K30-39 296 6:53 00:18:31 00:32:36
693 275 MALINOWSKA EWELINA   K30-39 297 6:47 00:17:59 00:32:36
694 905 JANECZKO BEATA POZNAŃ HUSSARS LADIES K14-29 173 6:45 00:17:30 00:32:36
695 903 ORNOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 298 6:42 00:16:58 00:32:38
696 115 BIALK JULIA   K30-39 299 6:45 00:17:19 00:32:39
697 664 MAĆKOWSKA KAROLINA   K30-39 300 6:49 00:18:17 00:32:39
698 319 OPAŁKA KINGA EL - AKTYWNI K30-39 301 6:42 00:17:13 00:32:40
699 435 OLESIŃSKA AGNIESZKA   K30-39 302 6:42 00:17:02 00:32:42
700 838 PRÓCHNIAK MARLENA   K30-39 303 6:54 00:18:36 00:32:43
701 840 KRZAK ANNA   K30-39 304 6:54 00:18:37 00:32:44
702 1006 RADOMSKA KAROLINA FORMA FITNESS CLUB K30-39 305 6:47 00:16:55 00:32:44
703 140 WOJDA BENITA OSOBA PRYWATNA K14-29 174 6:43 00:17:30 00:32:44
704 780 OSTROWSKA MARCELINA LPP SA K14-29 175 6:40 00:16:44 00:32:45
705 1090 KŁOSOWSKA MARTA   K14-29 176 6:46 00:17:39 00:32:46
706 373 KRAWCZYK JUSTYNA KUBUŚ PUCHATEK TEAM K40-49 199 6:53 00:18:21 00:32:50
707 122 KASZYŃSKA JUSTYNA   K30-39 306 6:49 00:17:53 00:32:50
708 1221 MALINOWSKA ANETA   K14-29 177 6:36 00:15:43 00:32:51
709 645 GEBHARDT AGNIESZKA BALTIX.SE/ SMARUJ NA TRENING K30-39 307 6:53 00:18:21 00:32:51
710 423 HOPCIA MONIKA   K30-39 308 6:49 00:17:56 00:32:52
711 58 PILECKA AGNIESZKA AGAPILECKA.PL K14-29 178 6:52 00:17:57 00:32:52
712 4 PASIK-ZAGALSKA MAGDALENA WYMIATACZE K30-39 309 6:46 00:17:27 00:32:54
713 1082 ŁOBODZIŃSKA DOROTA WYMIATACZE K40-49 200 6:46 00:17:27 00:32:55
714 18 SŁOWIŃSKA ANETA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K40-49 201 6:43 00:17:24 00:32:55
715 1042 BIESZK JULIA   K14-29 179 6:46 00:17:25 00:32:55
716 207 JERZMAN KASIA   K30-39 310 6:56 00:18:25 00:32:56
717 1165 DWORZAŃSKA MAGDALENA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K30-39 311 6:43 00:17:24 00:32:56
718 761 KOZŁOWSKA IZABELA   K40-49 202 6:42 00:17:03 00:32:56
719 974 KEPKE KATARZYNA   K30-39 312 6:38 00:15:45 00:32:57
720 950 JAMROZ-KRAUSE AGATA   K30-39 313 6:42 00:16:08 00:33:00
721 270 CHOJNACKA PATRYCJA   K14-29 180 6:56 00:18:26 00:33:00
722 682 OLSZEWSKA BEATA HESTYJNE CENTRUM WOLONTARIATU K50-59 20 6:40 00:17:38 00:33:01
723 729 HURKO KATARZYNA   K14-29 181 6:53 00:17:53 00:33:01
724 489 ELEROWSKA INGA FIZJOBIEGACZE SZCZECIN K40-49 203 6:46 00:17:11 00:33:01
725 496 WOJCIECHOWICZ ANNA   K14-29 182 6:41 00:15:46 00:33:02
726 618 TRUSZKOWSKA-BEDNAREK MONIKA   K40-49 204 6:40 00:17:38 00:33:03
727 947 IWANOWSKA OLA   K30-39 314 6:57 00:18:16 00:33:04
728 490 PAŁUBICKA MARTA   K14-29 183 6:59 00:18:48 00:33:04
729 734 DOMASZK SANDRA   K30-39 315 6:57 00:18:29 00:33:06
730 6 KNITTER DARIA WYMIATACZE K30-39 316 6:49 00:17:56 00:33:07
731 760 ORZECHOWSKA JOANNA   K40-49 205 6:45 00:17:23 00:33:07
732 588 JERZYNA AGNIESZKA   K30-39 317 6:48 00:18:21 00:33:08
733 617 PIEKARSKA JUSTYNA   K14-29 184 6:51 00:17:40 00:33:09
734 56 KLIMCZAK ANNA   K30-39 318 6:56 00:18:33 00:33:10
735 625 FRANKOWSKA HANNA   K30-39 319 6:46 00:17:34 00:33:10
736 897 NOWAK- GEMZA MONIKA   K40-49 206 6:56 00:18:34 00:33:12
737 22 CZERNIALIS DARIA   K30-39 320 6:57 00:17:51 00:33:14
738 1152 LITTERSKA MAGDALENA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K40-49 207 6:55 00:17:33 00:33:16
739 727 MARDZIŃSKA SYLWIA   K40-49 208 6:57 00:18:23 00:33:17
740 549 SPYCHAŁA MARTA   K30-39 321 7:00 00:18:32 00:33:18
741 658 OBRYCKA EWELINA   K30-39 322 6:47 00:17:22 00:33:19
742 725 MACZUKIN DARIA   K14-29 185 6:54 00:17:41 00:33:22
743 1061 TRĘBICKA JOANNA   K40-49 209 6:47 00:17:18 00:33:22
744 1205 DERĘGOWSKA MONIKA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K14-29 186 6:55 00:18:12 00:33:22
745 419 ŚWISTEK BOGUMIŁA   K40-49 210 6:55 00:17:53 00:33:23
746 1189 FORMELA MAŁGORZATA   K14-29 187 7:02 00:18:30 00:33:27
747 852 CIROCKA BOGUMIŁA CZĄDNIK "POMERANIA" K50-59 21 7:01 00:19:13 00:33:27
748 183 KUBIAK BARBARA   K40-49 211 7:04 00:18:37 00:33:27
749 967 ZABŁOCKA JOANNA   K30-39 323 7:04 00:18:51 00:33:29
750 328 IDRYJAN NATALIA   K14-29 188 6:54 00:17:32 00:33:29
751 883 ZIOMECKA ANETTA   K30-39 324 6:47 00:16:28 00:33:31
752 458 STRUGAŁA MAJA   K30-39 325 6:45 00:16:25 00:33:32
753 399 CIESLEWICZ KATARZYNA   K50-59 22 7:01 00:18:10 00:33:32
754 447 PLEWA MAGDA   K30-39 326 6:58 00:17:37 00:33:33
755 998 JAŻDŻEWSKA JUSTYNA   K30-39 327 6:56 00:17:54 00:33:33
756 843 STELMASZCZYK MARZENA   K40-49 212 7:05 00:19:07 00:33:34
757 948 ROMAN MAGDA   K40-49 213 6:47 00:16:38 00:33:35
758 872 MANTEUFEL KARINA   K30-39 328 6:48 00:16:28 00:33:35
759 660 WAWER SYLWIA   K30-39 329 6:58 00:18:06 00:33:36
760 439 GOŁĘBIOWSKA AGATA   K14-29 189 6:57 00:17:59 00:33:36
761 1193 JABŁOŃSKA KATARZYNA BIGYELLOWFOOT ADVENTURETEAM K30-39 330 6:47 00:17:14 00:33:37
762 747 NAWROT MONIKA   K30-39 331 7:04 00:18:42 00:33:37
763 1024 BABICKA KATARZYNA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K14-29 190 6:47 00:17:13 00:33:37
764 1222 STEFANOWSKA JUSTYNA   K14-29 191 7:05 00:19:37 00:33:38
765 884 BAŃKOWSKA MONIKA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K30-39 332 6:47 00:17:14 00:33:39
766 679 ANTONIEWICZ ANIA   K14-29 192 7:02 00:18:46 00:33:39
767 337 ZIELIŃSKA KATARZYNA   K14-29 193 6:54 00:17:05 00:33:40
768 804 KRYSIAK AGNIESZKA OSIEM K40-49 214 6:51 00:17:21 00:33:41
769 411 BYKOWSKA ANITA   K40-49 215 6:58 00:17:54 00:33:41
770 445 DYDYMSKA MONIKA   K40-49 216 7:00 00:18:13 00:33:41
771 790 KOWALSKA ANNA   K30-39 333 6:57 00:18:02 00:33:41
772 381 BERGMANN EWA STOWARZYSZENIE "SZANSA DLA NAS" K40-49 217 7:02 00:18:52 00:33:42
773 700 ROMAŃSKA MICHALINA   K30-39 334 6:48 00:16:26 00:33:43
774 1242 KOZACZUK IZABELA   K30-39 335 6:45 00:16:23 00:33:43
775 1102 GOLEC- OKUNIEWSKA AGNIESZKA   K30-39 336 6:53 00:17:39 00:33:44
776 1032 CIEPŁA ELŻBIETA   K40-49 218 7:04 00:18:14 00:33:45
777 448 KASPER BEATA   K40-49 219 6:55 00:17:52 00:33:47
778 994 MALISZEWSKA ANNA SĄSIADKI K30-39 337 6:59 00:18:13 00:33:50
779 995 KILARSKA BARBARA SĄSIADKI K30-39 338 6:59 00:18:13 00:33:50
780 24 BIESZKE GABRIELA   K50-59 23 7:04 00:18:41 00:33:52
781 449 PAJĄK BEATA   K40-49 220 7:04 00:18:41 00:33:53
782 702 CZAPIEWSKA MAGDALENA   K30-39 339 6:51 00:16:56 00:33:55
783 1220 SYLDATK KATARZYNA   K30-39 340 7:06 00:18:21 00:33:57
784 1289 CHOIŃSKA MARIETTA   K40-49 221 7:03 00:17:47 00:33:58
785 139 BIERNAT BEATA   K40-49 222 7:03 00:18:27 00:33:59
786 765 MIŁKOWSKA JOLANTA   K40-49 223 7:04 00:18:14 00:34:02
787 212 NOWAKOWSKA RENATA SALTUS SPORT TEAM K30-39 341 7:01 00:17:59 00:34:03
788 1259 LUKASIEWICZ JOANNA   K40-49 224 7:05 00:18:11 00:34:04
789 222 JUREWICZ MARTA   K30-39 342 7:07 00:18:32 00:34:04
790 527 TONDYTKO ANNA   K40-49 225 6:51 00:16:54 00:34:06
791 501 LEYK AGNIESZKA   K30-39 343 7:03 00:18:26 00:34:07
792 494 KRAUZA PAULINA   K30-39 344 7:03 00:18:26 00:34:08
793 462 KURZAWA WIOLETTA   K40-49 226 7:13 00:19:03 00:34:08
794 713 WACHOWIAK KINGA   K14-29 194 6:58 00:17:58 00:34:14
795 317 BRZOZOWSKA SANDRA   K14-29 195 7:08 00:18:17 00:34:16
796 1037 OBOLEWICZ KATARZYNA   K14-29 196 7:06 00:18:16 00:34:17
797 668 JARGIŁO AGNIESZKA   K30-39 345 7:06 00:18:04 00:34:17
798 470 SOLTYSEK ANNA   K30-39 346 7:06 00:18:04 00:34:17
799 482 SKOROWSKA TAMARA HANDLOTEKA K40-49 227 7:06 00:18:04 00:34:18
800 556 KORJAT KAROLINA LALUNIE K30-39 347 7:07 00:18:28 00:34:19
801 932 GÓRSKA AGNIESZKA   K30-39 348 7:10 00:18:54 00:34:19
802 265 KRAWCZYK ANIA   K30-39 349 6:55 00:17:28 00:34:20
803 407 DUDZICZ IZABELA   K40-49 228 7:13 00:18:39 00:34:20
804 626 GOŁUCHOWSKA MARZENA   K30-39 350 7:09 00:18:51 00:34:23
805 632 SZEKALSKA ANNA   K30-39 351 7:09 00:18:51 00:34:23
806 259 BRODOWSKA IRENA   K60+ 8 7:12 00:18:44 00:34:24
807 279 CZERWONKA KAROLINA   K30-39 352 7:11 00:18:43 00:34:24
808 2 KAMIŃSKA MARLENA WYMIATACZE K30-39 353 7:05 00:18:04 00:34:25
809 866 LIEDER-SIEJKA OLGA SHIRAZ K40-49 229 7:05 00:18:04 00:34:26
810 136 KROPIDŁOWSKA ANNA   K30-39 354 7:09 00:18:33 00:34:26
811 28 WITKOWSKA KAROLINA   K30-39 355 7:09 00:18:34 00:34:26
812 1129 POLISZUK KARINA   K40-49 230 7:00 00:18:33 00:34:26
813 182 ŁOŃSKA MARZENA STOWARZYSZENIE DLACZEGO NIE K40-49 231 7:14 00:19:06 00:34:28
814 225 FOBKE KAROLINA   K14-29 197 7:08 00:18:11 00:34:29
815 437 BIELECKA KLAUDIA   K14-29 198 7:09 00:18:28 00:34:29
816 538 JASIŃSKA MONIKA ABSOFUCKINLUTELY TEAM K30-39 356 6:59 00:17:05 00:34:29
817 216 RESZCZYŃSKA ANGELIKA   K14-29 199 7:10 00:18:27 00:34:29
818 404 KOSIŃSKA ANNA ABSOFUCKINLUTELY TEAM K30-39 357 6:59 00:17:05 00:34:30
819 402 WIZE JOWITA ABSOFUCKINLUTELY TEAM K30-39 358 6:59 00:17:07 00:34:31
820 401 CICHERSKA PAULINA ABSOFUCKINLUTELY TEAM K30-39 359 6:59 00:17:07 00:34:31
821 336 KRUSZEWSKA KORNELIA   K30-39 360 7:04 00:18:17 00:34:32
822 206 MYSZKER AGATA   K40-49 232 7:16 00:19:00 00:34:32
823 941 SOKOŁOWSKA KAROLINA   K30-39 361 7:08 00:18:24 00:34:33
824 571 JESION LUCYNA   K40-49 233 7:10 00:18:28 00:34:34
825 1013 PINKIEWICZ ALEKSANDRA   K50-59 24 6:59 00:17:08 00:34:35
826 975 KOMAR- IWAŃSKA MAŁGORZATA KOBIETA W BIEGU K40-49 234 6:57 00:16:19 00:34:37
827 1241 DOBROSIELSKA JOANNA   K40-49 235 7:15 00:18:44 00:34:39
828 1083 ANDRUSZKIEWICZ MAŁGORZATA   K30-39 362 7:05 00:18:11 00:34:39
829 890 NAGÓRSKA ALEKSANDRA   K30-39 363 7:15 00:19:00 00:34:40
830 681 CZEKAJ JOANNA   K30-39 364 7:18 00:19:18 00:34:40
831 226 ADAMCZYK EDYTA   K30-39 365 7:03 00:16:54 00:34:41
832 757 MICHALSKA MONIKA   K14-29 200 7:10 00:18:21 00:34:41
833 1269 MŁYŃSKA KAROLINA 1983 K30-39 366 7:00 00:17:09 00:34:43
834 934 SZMURŁO ALEKSANDRA   K14-29 201 7:05 00:17:22 00:34:43
835 748 HOLKA KAROLINA   K14-29 202 7:17 00:19:18 00:34:45
836 1228 ADAMUS DOROTA   K40-49 236 7:16 00:19:05 00:34:45
837 1085 NIEDBALSKA AGNIESZKA   K30-39 367 7:16 00:19:13 00:34:46
838 526 LEWICKA AGATA   K30-39 368 7:08 00:17:34 00:34:47
839 855 BŁAŻEJEWSKA KAROLINA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DZIERZBUD SPÓŁKA ZO.O. K30-39 369 7:08 00:18:02 00:34:47
840 461 KOSTRO HONORATA   K14-29 203 7:08 00:17:55 00:34:48
841 791 SKIBA ALEKSANDRA   K14-29 204 7:08 00:17:55 00:34:48
842 745 MARSZAŁKOWSKA AGNIESZKA AGNES MAGNES K30-39 370 7:08 00:17:34 00:34:48
843 689 PIORUŃSKA AGNIESZKA   K40-49 237 7:08 00:18:01 00:34:48
844 379 DZIURDZ ANNA   K14-29 205 7:20 00:19:31 00:34:48
845 79 WYSOCZAŃSKA BARBARA   K40-49 238 7:08 00:17:52 00:34:48
846 931 PECZ ANNA KS KORONA ŻELISTRZEWO K14-29 206 7:02 00:17:20 00:34:49
847 802 KAPICA AGNIESZKA   K40-49 239 7:08 00:18:02 00:34:49
848 634 RYCEWICZ JOANNA   K30-39 371 7:18 00:18:53 00:34:49
849 1206 DZIERZĘCKA AGATA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K14-29 207 7:13 00:18:12 00:34:50
850 644 NIEDŹWIEDZKA PATRYCJA   K14-29 208 7:16 00:19:12 00:34:50
851 949 GRONOWSKA SYLWIA SALTUS SPORT TEAM LADIES K40-49 240 7:11 00:18:30 00:34:51
852 724 MATUSZEWSKA EWA   K14-29 209 7:09 00:18:15 00:34:52
853 238 THRUN ALEKSANDRA   K30-39 372 7:07 00:18:02 00:34:53
854 334 BURDELSKA ANIA   K30-39 373 7:16 00:18:32 00:34:53
855 191 KWIECIEŃ MARZENA PRUSZCZ BIEGA K30-39 374 7:07 00:18:02 00:34:53
856 704 NOWAK ZOFIA   K14-29 210 7:21 00:19:31 00:34:54
857 1124 WIERCHOŁA JOANNA   K50-59 25 7:18 00:19:17 00:34:56
858 121 SKWIERCZ DOMINIKA   K40-49 241 7:20 00:19:18 00:34:57
859 32 BRUCKA MAGDALENA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K40-49 242 7:04 00:17:17 00:34:59
860 1029 PEĆ ANNA   K40-49 243 7:11 00:18:29 00:34:59
861 900 HEJGER KAROLINA   K14-29 211 7:13 00:18:05 00:35:00
862 1079 CHRYŚCIONKO ARLETTA   K40-49 244 7:11 00:17:29 00:35:06
863 1184 MARZEJON ALEKSANDRA   K14-29 212 7:15 00:18:24 00:35:07
864 839 SKIERKA DOROTA   K30-39 375 7:21 00:19:31 00:35:08
865 66 GIEDROJĆ JUSTYNA   K40-49 245 7:13 00:18:20 00:35:08
866 465 SZELĄG EWELINA MAZOVIA PROACTIV K14-29 213 7:16 00:18:01 00:35:08
867 1143 DAMPS-ZDROJEWSKA MAGDALENA   K30-39 376 7:21 00:19:36 00:35:08
868 544 KOWALEWSKA KARINA KARINAKOWALEWSKA.PL K40-49 246 7:21 00:19:35 00:35:08
869 478 KOZLOWSKA DOROTA   K30-39 377 7:21 00:19:35 00:35:09
870 1243 KRAUZE KORNELIA   K14-29 214 7:11 00:16:46 00:35:09
871 1117 KARCZ AGNIESZKA   K30-39 378 7:21 00:19:32 00:35:10
872 274 REJMAK ANNA   K40-49 247 7:20 00:18:40 00:35:11
873 891 ŚLIWIŃSKA MONIKA SLIVA K30-39 379 7:06 00:17:25 00:35:11
874 675 JAGODZIŃSKA IWONA   K50-59 26 7:25 00:19:24 00:35:12
875 1275 NOSEL ALEKSANDRA   K40-49 248 7:17 00:18:13 00:35:12
876 1133 KEMPA MARZENA   K30-39 380 7:13 00:17:41 00:35:12
877 1108 SZYBA MAGDALENA   K30-39 381 7:13 00:17:42 00:35:12
878 575 NOCULAK SYLWIA   K40-49 249 7:12 00:17:52 00:35:12
879 72 SZWARACKA ANETA   K40-49 250 7:12 00:17:51 00:35:13
880 653 KOWALEWSKA ALEKSANDRA NASZAPLANSZA K14-29 215 7:08 00:17:16 00:35:13
881 621 STARCZEWSKA AMANDA   K14-29 216 7:21 00:19:14 00:35:15
882 1210 MĘŻYKOWSKA PATRYCJA   K14-29 217 7:05 00:16:54 00:35:15
883 93 NACZKE ANNA SUKURSRUNTEAM K40-49 251 7:18 00:18:11 00:35:17
884 895 WOSIŃSKA-SIEDLEWSKA IWONA   K40-49 252 7:17 00:18:10 00:35:18
885 693 CZERNIAK MAGDALENA 3B K30-39 382 7:26 00:19:17 00:35:21
886 172 FOLERZYŃSKA SANDRA   K14-29 218 7:12 00:18:18 00:35:23
887 561 TROCHOWSKA DOMINIKA   K14-29 219 7:15 00:18:21 00:35:23
888 591 NACZKE BEATA ROWEROWE KASZUBY K30-39 383 7:24 00:19:03 00:35:27
889 1185 HIRSCH KRYSTYNA OPEC GDYNIA K50-59 27 7:21 00:19:21 00:35:29
890 266 SZUMIŁO JOLANTA   K30-39 384 7:08 00:17:32 00:35:29
891 913 TURNER ALEKSANDRA   K30-39 385 7:24 00:18:41 00:35:29
892 296 WOJTASZEK OLIWIA   K14-29 220 7:26 00:18:30 00:35:34
893 962 MIKICIUK - SŁOMA IZABELA   K30-39 386 7:12 00:17:39 00:35:35
894 902 KRUPA KATARZYNA   K40-49 253 7:14 00:17:16 00:35:42
895 1252 RADTKE DANUTA   K40-49 254 7:26 00:19:23 00:35:43
896 1109 GAŁUSZKA ANNA   K40-49 255 7:29 00:19:17 00:35:44
897 688 GROCHOWSKA MARZENA GET CHOICE K40-49 256 7:26 00:18:22 00:35:46
898 300 SEROKA SŁAWOMIRA POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER K50-59 28 7:27 00:19:28 00:35:46
899 214 MAŁACHWIEJ BARBARA   K40-49 257 7:23 00:18:19 00:35:47
900 1094 ROSIŃROSIŃSKA MAGDALENA   K40-49 258 7:15 00:17:44 00:35:48
901 697 LIPIŃSKA SYLWIA POMORSKI KLUB SPORTOWY FIGHTER K30-39 387 7:27 00:19:29 00:35:48
902 101 KULIK IRMINA   K30-39 388 7:23 00:18:20 00:35:49
903 1088 SZREDER JOANNA   K14-29 221 7:15 00:17:45 00:35:49
904 786 DELBAS JOLANTA   K50-59 29 7:28 00:19:12 00:35:50
905 1251 HAVEKER BEATA   K40-49 259 7:22 00:18:21 00:35:51
906 178 PIĄTEK ANNA   K30-39 389 7:30 00:19:19 00:35:52
907 377 PIKTEL URSZULA HELSKIE MORSY "COLD WATER" K30-39 390 7:26 00:19:01 00:35:55
908 497 FRANCZYK ANNA FITNESSMANIA K40-49 260 7:29 00:20:43 00:35:55
909 857 HOEFT IWONA   K40-49 261 7:27 00:18:40 00:35:55
910 819 HARTMAN EWA   K30-39 391 7:29 00:19:28 00:35:56
911 1059 SZREDER ANNA   K40-49 262 7:15 00:15:02 00:35:56
912 244 URBANSKA JUSTYNA   K40-49 263 7:29 00:19:28 00:35:56
913 463 JACUŃSKA RENATA HELSKIE MORSY "COLD WATER" K50-59 30 7:26 00:19:01 00:35:56
914 464 STANKIEWICZ ESTERA MASZA I NIEDŹWIEDŹ K14-29 222 7:30 00:20:42 00:35:57
915 264 WOJEWSKA NATALIA   K14-29 223 7:35 00:20:07 00:35:59
916 1254 GWIZDAŁA IWONA   K40-49 264 7:29 00:19:49 00:36:00
917 568 JĘDRZEJEWSKA HANNA   K50-59 31 7:29 00:19:49 00:36:00
918 1153 OLEŃSKA MAŁGORZATA FITNESSMANIA K40-49 265 7:31 00:20:41 00:36:00
919 495 GŁOWIENKA MONIKA   K14-29 224 7:31 00:20:42 00:36:03
920 939 RYBICKI MONIKA   K40-49 266 7:33 00:19:44 00:36:06
921 1204 LIS ELA   K50-59 32 7:32 00:19:25 00:36:07
922 1128 KROSNOWSKA KAJA FITNESSMANIA K14-29 225 7:32 00:20:42 00:36:07
923 930 KWIATEK ALINA   K50-59 33 7:29 00:19:21 00:36:10
924 887 ROŻYK MAGDALENA BIEGAMYRAZEM/OKNOBUR GDYNIA K40-49 267 7:30 00:19:21 00:36:10
925 1008 LADEMANN KAROLINA   K14-29 226 7:30 00:19:14 00:36:12
926 940 WÓJCIK KATARZYNA   K40-49 268 7:34 00:19:45 00:36:12
927 94 ZYCH MARIA   K50-59 34 7:37 00:20:05 00:36:16
928 95 ZYCH PAULINA   K14-29 227 7:37 00:20:05 00:36:16
929 835 BIEŃCZAK DOMINIKA   K14-29 228 7:29 00:18:22 00:36:16
930 332 PIEŃKOWSKA LUCYNA   K60+ 9 7:36 00:20:06 00:36:18
931 558 SIENIAWSKA BEATA   K40-49 269 7:30 00:18:50 00:36:18
932 454 KRZYSTOWSKA-WÓJCIK EMILIA HELSKIE MORSY COLD WATER K30-39 392 7:31 00:19:15 00:36:18
933 128 SŁUPEK DANUTA HELSKIE MORSY COLD WATER K40-49 270 7:31 00:19:15 00:36:18
934 424 MIKUCKA ELŻBIETA   K50-59 35 7:36 00:19:22 00:36:19
935 630 SZAFRANIEC MIRELLA   K30-39 393 7:30 00:18:49 00:36:19
936 427 MIKUCKA MAŁGORZATA   K14-29 229 7:36 00:19:21 00:36:19
937 97 KOHNKE KAROLINA HELSKIE MORSY ,,COLD WATER" K30-39 394 7:31 00:19:15 00:36:19
938 14 SZWEDA BEATA   K40-49 271 7:35 00:19:18 00:36:21
939 862 DASZKIEWICZ JUSTYNA   K40-49 272 7:29 00:17:58 00:36:23
940 878 MIELEWCZYK ALICJA   K14-29 230 7:28 00:19:20 00:36:23
941 755 DANIELECKA MAGDALENA   K40-49 273 7:37 00:20:12 00:36:24
942 391 GAŁECKA REGINA KUBUŚ PUCHATEK TEAM K40-49 274 7:36 00:18:36 00:36:25
943 801 MAKOWSKA AGNIESZKA   K40-49 275 7:28 00:18:01 00:36:26
944 671 PACYNKO MAGDALENA   K30-39 395 7:32 00:18:51 00:36:26
945 992 SŁAWIŃSKA MARTA   K14-29 231 7:35 00:19:22 00:36:27
946 598 JANKOWSKA KATARZYNA   K40-49 276 7:35 00:19:17 00:36:27
947 12 ORŁOWSKA ALEKSANDRA BOJANO BIEGA, BIEGACZE PÓŁNOCY K30-39 396 7:23 00:17:50 00:36:28
948 850 ULAK-ZARACH MAGDALENA   K30-39 397 7:38 00:20:03 00:36:28
949 1272 DERHELD DOROTA   K30-39 398 7:37 00:19:23 00:36:30
950 615 DUNAJSKA KINGA   K30-39 399 7:38 00:20:01 00:36:33
951 820 KŁODOWSKA EDYTA GCŚ K30-39 400 7:39 00:19:42 00:36:33
952 528 GAWROŃSKA MILCZAREK ANNA OKSYWSKA GRUPA ZABAWOWA K30-39 401 7:38 00:19:32 00:36:33
953 771 KULPA-DUDZIK EWA ELAKTYWNI K40-49 277 7:29 00:19:11 00:36:34
954 476 LIPSKA-KROSNOWSKA EWA   K30-39 402 7:37 00:20:42 00:36:34
955 1176 PIEŃKOS BEATA FITNESSMANIA K40-49 278 7:37 00:20:43 00:36:36
956 267 SOWA RENIA IKS ATAK ELBLĄG K40-49 279 7:29 00:19:11 00:36:37
957 714 WACHOWIAK JULITA   K40-49 280 7:26 00:18:07 00:36:37
958 1011 JANKOWSKA WIOLETTA   K30-39 403 7:20 00:18:01 00:36:40
959 1125 JAŹWIŃSKA-CURYŁŁO ANNA   K30-39 404 7:40 00:19:23 00:36:40
960 54 KLOTZKE AGATA   K40-49 281 7:33 00:18:25 00:36:47
961 1156 KLOTZKE MAGDALENA   K14-29 232 7:33 00:18:25 00:36:48
962 1183 WALCZAK MAGDALENA   K40-49 282 7:28 00:18:33 00:36:48
963 471 JACKOWIAK JOANNA   K30-39 405 7:32 00:17:52 00:36:53
964 120 ŚRUBARCZYK - CICHOWSKA MARIOLA   K30-39 406 7:33 00:18:43 00:36:54
965 1237 PAPIERNIK LUCYNA   K50-59 36 7:41 00:19:31 00:36:55
966 963 SŁOMA JOANNA   K40-49 283 7:45 00:20:26 00:36:56
967 581 KRIESE EDYTA   K14-29 233 7:25 00:18:07 00:36:58
968 600 PADZIK DOROTA   K40-49 284 7:46 00:20:24 00:37:03
969 309 BURCZY MAŁGORZATA   K30-39 407 7:40 00:19:11 00:37:03
970 312 FRANCKE KAROLINA   K30-39 408 7:40 00:19:12 00:37:04
971 1055 SONTAG-PATOKA DOMINIKA   K40-49 285 7:40 00:19:14 00:37:06
972 954 KAPELA DOROTA   K40-49 286 7:47 00:20:39 00:37:07
973 952 MOSEK-WALKOWSKA MAGDALENA   K40-49 287 7:48 00:20:39 00:37:09
974 578 KRIESE BEATA KRIESE   K40-49 288 7:27 00:18:07 00:37:09
975 203 KOZIKOWSKA PATRYCJA   K14-29 234 7:47 00:19:48 00:37:10
976 554 BEDNAREK DARIA PRZECINAK 77 K14-29 235 7:37 00:18:28 00:37:12
977 272 STEMPNIEWICZ-MONDRA KAROLINA   K30-39 409 7:44 00:19:30 00:37:12
978 1145 STODUŁKO MAGDALENA NA FALI K14-29 236 7:33 00:17:51 00:37:13
979 536 SZTACHELSKA EWA HAMBURG TEAM K50-59 37 7:48 00:20:19 00:37:24
980 426 BARAŃSKA ALICJA   K14-29 237 7:31 00:18:59 00:37:25
981 735 ORZECH ALEKSANDRA   K14-29 238 7:50 00:19:57 00:37:27
982 77 FIGURA ESTERA   K14-29 239 7:50 00:19:57 00:37:27
983 720 TREPINSKA DAGMARA   K40-49 289 7:51 00:20:46 00:37:30
984 1270 MURACH KLAUDIA   K14-29 240 7:31 00:17:54 00:37:32
985 929 HAMERA ANNA   K50-59 38 7:47 00:20:00 00:37:33
986 433 JASKUŁOWSKA BEATA   K40-49 290 7:41 00:19:12 00:37:34
987 137 SZREDER ALEKSANDRA   K14-29 241 7:45 00:22:07 00:37:39
988 353 KRAWCZUK-KIEŁB ANNA ŻYJ Z ENERGIĄ K40-49 291 7:53 00:19:44 00:37:39
989 450 JABŁOŃSKA SYLWIA   K30-39 410 7:54 00:20:57 00:37:40
990 1081 MAKOWSKA KARINA IRONWOMEN K40-49 292 7:39 00:18:51 00:37:40
991 434 SŁOWIŃSKA JOLA   K40-49 293 7:43 00:19:12 00:37:41
992 711 GLINIECKA JANA   K40-49 294 7:47 00:19:36 00:37:41
993 721 KOWALSKA KAROLINA   K40-49 295 7:54 00:20:47 00:37:42
994 444 DZIURKA DOMINIKA   K14-29 242 7:54 00:19:47 00:37:52
995 619 ULJANICKA DARIA   K40-49 296 7:39 00:19:19 00:37:55
996 1286 JANOWSKA PAULINA   K14-29 243 7:47 00:19:36 00:37:57
997 209 SUSKA MAGDALENA   K30-39 411 7:38 00:18:24 00:38:02
998 23 BŁASZCZYK JOANNA   K14-29 244 7:57 00:20:28 00:38:10
999 674 GOŚ-ZDRJEWSKA AGNIESZKA   K40-49 297 7:56 00:20:16 00:38:11
1000 316 JANUS AGNIESZKA   K14-29 245 7:55 00:20:18 00:38:11
1001 269 CHOJNACKA DAGMARA   K14-29 246 7:58 00:20:25 00:38:12
1002 271 CHOJNACKA MIROSŁAWA   K50-59 39 7:58 00:20:25 00:38:12
1003 1247 MATYSIK MONIKA AGENCJA CUMULUS K40-49 298 8:00 00:20:46 00:38:19
1004 1257 OKRÓJ ANGELIKA   K30-39 412 8:02 00:20:35 00:38:23
1005 1255 WILK-PROCHOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 413 8:02 00:20:35 00:38:23
1006 981 WASZKIEWICZ ANNA SHAWARUNNERS K30-39 414 8:01 00:21:28 00:38:23
1007 69 MACKIEWICZ MONIKA   K30-39 415 7:48 00:19:46 00:38:28
1008 158 KALINOWSKA ANNA   K30-39 416 7:48 00:19:47 00:38:29
1009 629 CIEPŁA JAGODA   K14-29 247 8:01 00:20:29 00:38:30
1010 767 FOBKE KINGA FIGHTING BIKERS GDYNIA K14-29 248 7:45 00:22:07 00:38:35
1011 1095 KARWACKA MAGDALENA   K30-39 417 7:48 00:19:22 00:38:35
1012 717 GOŁĘBIOWSKA MONIKA   K14-29 249 7:58 00:19:05 00:38:39
1013 756 SKWIERAWSKA KATARZYNA   K14-29 250 8:05 00:20:30 00:38:44
1014 149 JAROCKA HALINA   K14-29 251 7:50 00:19:59 00:38:45
1015 156 ZAGOR AGNIESZKA RUN-LOG.COM K40-49 299 7:50 00:19:58 00:38:45
1016 278 MALINOWSKA ANNA BIEGAM BO LUBIE K30-39 418 7:50 00:19:58 00:38:46
1017 583 LITWIN ANNA   K14-29 252 8:06 00:21:10 00:38:57
1018 1056 MATYSIAK KAROLINA   K14-29 253 8:06 00:20:46 00:38:58
1019 593 MAZUR ALEKSANDRA   K14-29 254 8:07 00:21:11 00:39:02
1020 1159 ADAMOWICZ MARTA DREAM TEAM K14-29 255 7:52 00:19:53 00:39:02
1021 647 LESZCZYK LILIANA   K30-39 419 8:06 00:19:44 00:39:02
1022 551 ŁUGOWSKA AGNIESZKA   K40-49 300 8:08 00:20:28 00:39:05
1023 451 GUTOWSKA MAŁGORZATA   K14-29 256 8:09 00:20:43 00:39:06
1024 1123 TRELEWICZ KINGA   K40-49 301 8:01 00:20:18 00:39:08
1025 587 STUDZIŃSKA AGNIESZKA   K40-49 302 7:57 00:19:03 00:39:08
1026 1122 MARCINKOWSKA ANNA   K40-49 303 8:01 00:20:15 00:39:08
1027 991 SIEDLACZEK KAMILLA   K40-49 304 8:02 00:20:15 00:39:09
1028 1142 NAKONIECZNA OKSANA SPARTA SYCEWICE K40-49 305 8:01 00:20:18 00:39:09
1029 1217 PIASECKA MONIKA   K30-39 420 7:53 00:19:02 00:39:10
1030 367 PSZCZÓŁKA AGATA   K30-39 421 7:59 00:19:48 00:39:13
1031 841 CHEŁSTOWSKA ALEKSANDRA   K40-49 306 8:10 00:20:52 00:39:14
1032 1171 WICKA DOROTA PROFANRUN GOŚCICINO K14-29 257 8:13 00:21:07 00:39:14
1033 387 KIELBRATOWSKA HANNA UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK K50-59 40 8:13 00:21:07 00:39:15
1034 1116 NETZEL KAROLINA   K30-39 422 8:11 00:20:22 00:39:19
1035 612 RAJKO PATRYCJA   K14-29 258 8:15 00:20:58 00:39:23
1036 829 IWANICKA MICHALINA   K14-29 259 8:17 00:20:48 00:39:31
1037 372 OSMAŃSKA ELŻBIETA   K50-59 41 7:59 00:19:28 00:39:34
1038 374 OSMAŃSKA KATARZYNA   K14-29 260 7:59 00:19:28 00:39:34
1039 858 PYTLIK DOMINIKA SESCOM S.A. K14-29 261 8:13 00:20:48 00:39:37
1040 743 WŁODARCZYK-KUŹMA PAULINA   K30-39 423 8:04 00:19:20 00:39:42
1041 1265 KACZAN - OKTABA KATARZYNA   K40-49 307 8:17 00:20:33 00:39:43
1042 1293 STEFANOWICZ MAGDALENA   K30-39 424 8:04 00:19:46 00:39:46
1043 1292 STEFANOWICZ EMILIA   K14-29 262 8:05 00:19:54 00:39:54
1044 624 DRUŻYŃSKA MAŁGORZATA   K14-29 263 8:21 00:21:29 00:40:02
1045 1157 MROZIK MAŁGORZATA   K40-49 308 8:21 00:21:31 00:40:11
1046 1074 ZAREMBA-PENK JOANNA   K30-39 425 8:22 00:20:47 00:40:11
1047 1261 GADOMSKA EWA   K14-29 264 8:24 00:21:24 00:40:12
1048 594 MANTAJ OLGA   K30-39 426 8:22 00:21:31 00:40:13
1049 441 GRZENKOWICZ ALINA   K40-49 309 8:24 00:21:24 00:40:13
1050 670 BAKUŁA KAROLINA BALTIX.SE K30-39 427 8:22 00:20:55 00:40:14
1051 112 LOW MARIE   K14-29 265 8:26 00:22:57 00:40:26
1052 48 CZERWIŃSKA KATARZYNA   K14-29 266 8:20 00:20:45 00:40:30
1053 1192 WOJCIK EWA   K30-39 428 8:12 00:19:52 00:40:33
1054 1191 KREFFT LIDIA   K40-49 310 8:12 00:19:52 00:40:34
1055 1073 PSUTY IWONA   K40-49 311 8:15 00:20:03 00:40:37
1056 368 KULPA AGNIESZKA   K30-39 429 8:29 00:22:00 00:40:39
1057 383 MUSIAŁ KAMILA   K30-39 430 8:29 00:22:00 00:40:39
1058 685 SZYMANSKA AGNIESZKA   K30-39 431 8:16 00:18:32 00:40:52
1059 409 CZOPIK JOWITA   K40-49 312 8:17 00:18:32 00:40:54
1060 868 SZYMKOWIAK MIKA MIKA SZYMKOWIAK FOTOGRAFIA K30-39 432 8:32 00:22:14 00:41:06
1061 996 WERBINSKA MALGORZATA   K40-49 313 8:36 00:22:43 00:41:12
1062 966 GORZELAK MAGDALENA MORSY SOPOT K30-39 433 8:36 00:22:43 00:41:12
1063 1001 MENTEL AGNIESZKA JASIEŃ K30-39 434 8:38 00:22:27 00:41:20
1064 290 RYDZEWSKA JUSTYNA   K14-29 267 8:30 00:20:36 00:41:21
1065 175 KANCELARCZYK JOANNA   K14-29 268 8:30 00:20:36 00:41:22
1066 1209 USTARBOWSKA KATARZYNA FITNESSMANIA K30-39 435 8:38 00:21:52 00:41:36
1067 499 JURCZYK AGNIESZKA   K14-29 269 8:38 00:21:52 00:41:37
1068 1180 WAJS KATARZYNA   K30-39 436 8:27 00:21:07 00:41:55
1069 513 CHROSTOWSKA DOROTA   K30-39 437 9:07 00:23:37 00:43:58
1070 707 KOMORNICKA MARLENA   K30-39 438 9:09 00:22:48 00:44:35
1071 708 KAŁASKA AGNIESZKA   K30-39 439 9:10 00:22:48 00:44:36
1072 466 BIESZKE IZA WYMIATACZE K30-39 440 9:10 00:22:47 00:44:49
1073 599 BŁASZCZUK MAJA MORSY GDYŃSKIE/TRIMAMA K30-39 441 9:35 00:24:36 00:46:14
1074 579 KURGAN ANNA   K40-49 314 9:44 00:25:12 00:46:48
1075 358 DYDYMSKA MONIKA TEAM DEAF K40-49 315 9:35 00:17:08 00:47:13
1076 1146 MAZURCZAK EWA KOBIETAWBIEGU.PL K40-49 316 10:42 00:26:06 00:51:30
1077 584 GAJDA JOLANTA   K40-49 317 10:41 00:26:05 00:52:14
  171 GACH MACIEJ POMORZE BIEGA I POMAGA M0     00:09:49 00:19:49
  1262 OMERNIK KACPER   M0     00:10:52 00:21:50
  1294 AGODNIK PAWEŁ FAHTRENMETT NIERUCHOMOŚCI M0     00:11:43 00:25:02
  288 JASZCZUK JAROSŁAW   M0     00:13:33 00:25:44
  1246 SULL KACPER NIGHTRUNERS SŁUPSK M0     00:15:25 00:28:01
  233 SOŁDAŃSKI DARIUSZ   M0     00:15:51 00:29:41
  1235 GREGORCZYK TOMASZ   M0     00:15:42 00:30:23
  1282 MILEWSKI KRZYSZTOF   M0     00:17:42 00:31:48
  1076 MACH DAWID ONE PERSON TEAM M0     00:17:25 00:31:59
  692 KNITTER PIOTR WYMIATACZE M0     00:17:56 00:33:07
  1077 WITFER JACEK BIGYELLOWFOOT M0     00:18:00 00:34:59
  301 NIEWIADOMSKI JAROSŁAW POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER M0     00:19:29 00:35:47
  473 SUPEŁ PAWEŁ   M0     00:20:43 00:39:06
  1230 GRANVIK MAX   M0     00:22:57 00:40:26

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.