Silesia 2 VI | Bieg Kobiet

Silesia 2 VI

Jesteś tutaj

Msc Open Nr Nazwisko i imie Miejscowosc Klub Kat Msc KAT. PK Czas Tempo Wynik
1 870 Michalak Sandra Sosnowiec Fizjo Sport Sandra K30   0:10:08 (1.) 0:18:47 03:45 0:18:47
2 2 Wlodarczyk Patrycja Jaworzno Jkla Jawor K30   0:10:19 (2.) 0:19:15 03:51 0:19:15
3 776 Gaj Paulina Jaworzno MCKIS Jaworzno K14   0:10:37 (3.) 0:19:49 03:57 0:19:49
4 426 Adamus-Kowalska Justyna Imielin LKS Imielin K40 1. 0:10:47 (4.) 0:20:27 04:05 0:20:26
5 50 Wojtaszewska Sabina Racibórz BBL Racibórz K30 1. 0:11:01 (6.) 0:20:32 04:06 0:20:31
6 149 Lewicka Elzbieta Knurów niezrzeszona K40 2. 0:11:01 (5.) 0:20:36 04:07 0:20:36
7 845 Janko Anna Zory HRmax Zory K14 1. 0:11:22 (9.) 0:20:45 04:09 0:20:45
8 117 Pietras Sylwia Zabrze Miechowicka Grupa Biegowa K30 2. 0:11:17 (8.) 0:20:54 04:10 0:20:51
9 15 Czekaj Justyna Kedzierzyn-Kozle KS Koziolek Kedzierzyn-Kozle K14 2. 0:11:11 (7.) 0:20:53 04:10 0:20:52
10 738 Jadach Oleksandra Racibórz Klub Biegam Bo Lubie Racibórz K40 3. 0:11:50 (11.) 0:21:52 04:22 0:21:50
11 830 Piecuch Aga Gliwice Sonko Team K30 3. 0:11:45 (10.) 0:22:04 04:24 0:22:03
12 601 Blonska Monika Gliwice   K30 4. 0:12:09 (14.) 0:22:21 04:28 0:22:19
13 799 Klepacka-Gancarz Barbara Gliwice Mustangi Gliwice K40 4. 0:12:08 (13.) 0:22:43 04:32 0:22:40
14 831 Krzyminska Patrycja Gliwice Sonko Team K30 5. 0:12:08 (12.) 0:22:44 04:32 0:22:44
15 832 Bogacz Monika Kraków Sonko Team K30 6. 0:12:17 (15.) 0:22:50 04:34 0:22:49
16 240 Karwot Anna Rybnik   K14 3. 0:12:33 (16.) 0:23:37 04:43 0:23:34
17 725 KRYSTA SYLWIA     K14 4. 0:12:46 (17.) 0:23:37 04:43 0:23:36
18 863 Kiesz Nikola Czerwionka   K14 5. 0:15:02 (79.) 0:24:08 04:49 0:23:47
19 38 Bochenska Agnieszka Gliwice Night RuunersGliwice K40 5. 0:12:48 (18.) 0:23:55 04:47 0:23:53
20 368 Wojakowska Katarzyna Zabrze K&K RUN K40 6. 0:12:55 (22.) 0:23:57 04:47 0:23:55
21 735 Gajek Halina Prudnik TIGERS PRUDNIK/RUNNERSTEM NYSA K40 7. 0:12:53 (21.) 0:24:06 04:49 0:24:02
22 728 Hasnik Daria Bierun Swierczyniec Running K30 7. 0:12:53 (20.) 0:24:10 04:50 0:24:03
23 235 Gillner Klaudia Gliwice   K14 6. 0:12:50 (19.) 0:24:22 04:52 0:24:21
24 126 Kolodziej Joanna Ruda Slaska   K50 1. 0:13:15 (26.) 0:24:40 04:56 0:24:39
25 762 Polak Wioletta Gliwice   K40 8. 0:13:05 (24.) 0:24:49 04:57 0:24:48
26 811 Gerlach Agnieszka Krapkowice   K40 9. 0:13:01 (23.) 0:24:50 04:58 0:24:48
27 695 Tomczyk Kamila Krapkowice   K30 8. 0:13:08 (25.) 0:24:55 04:59 0:24:51
28 228 Noras Alina Imielin PwC SDC Runners Team K30 9. 0:13:31 (30.) 0:24:56 04:59 0:24:53
29 753 Garbowska Monika Gliwice Compańeros Asfalt Team K40 10. 0:13:28 (28.) 0:25:18 05:03 0:25:00
30 420 Sieradzka Agnieszka Gliwice Biegaj z Trenerami K30 10. 0:13:31 (31.) 0:25:18 05:03 0:25:15
31 643 Ploch Karolina Pyskowice   K40 11. 0:13:37 (33.) 0:25:27 05:05 0:25:21
32 76 Mrachacz Dorota Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K50 2. 0:13:55 (37.) 0:26:06 05:13 0:25:24
33 555 KASPER IWONA KNURÓW Ubezpieczenia KaMa K40 12. 0:13:31 (32.) 0:25:31 05:06 0:25:27
34 777 Piwowar Agnieszka Knurów SZPRYCHA TEAM K30 11. 0:13:16 (27.) 0:25:30 05:06 0:25:27
35 329 Putowska Natalia Gliwice   K14 7. 0:14:16 (41.) 0:26:12 05:14 0:25:43
36 849 Kaziród Kinga Sosnowiec   K30 12. 0:13:51 (35.) 0:26:05 05:13 0:26:00
37 294 MACZKA KRYSTYNA GLIWICE Extremalne OTK na Relaksie K60+ 1. 0:13:54 (36.) 0:26:05 05:13 0:26:02
38 610 Kwiatkowska Martyna Chorzów Slask Runners K30 13. 0:14:21 (44.) 0:26:17 05:15 0:26:02
39 43 Slabon Roma Gliwice   K30 14. 0:13:49 (34.) 0:26:14 05:14 0:26:11
40 325 Sienkiewicz Justyna Gliwice   K30 15. 0:14:41 (61.) 0:26:26 05:17 0:26:13
41 358 Brzoza Aleksandra Zabrze Mostostal Zabrze UNITED K30 16. 0:14:13 (40.) 0:26:32 05:18 0:26:17
42 819 Nykiel Malgorzata Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K40 13. 0:14:37 (55.) 0:27:13 05:26 0:26:30
43 335 Drewuszewska Ewa Plawniowice   K40 14. 0:14:35 (51.) 0:26:37 05:19 0:26:31
44 4 Drzewiecka Julita Gliwice Zakrecone K40 15. 0:14:35 (52.) 0:26:37 05:19 0:26:31
45 877 Taralewicz Iwona Kedzierzyn Kozle   K30 17. 0:14:37 (56.) 0:27:15 05:27 0:26:41
46 75 Budzinska Agnieszka Ujazd Budziki Ujazd K40 16. 0:14:39 (57.) 0:27:16 05:27 0:26:42
47 815 WYCISZKIEWICZ KARINA ZBROSLAWICE   K40 17. 0:14:17 (42.) 0:26:51 05:22 0:26:43
48 514 Lison Julia Knurów   K14 8. 0:15:04 (80.) 0:26:56 05:23 0:26:51
49 527 Rembierz Beata Gliwice   K40 18. 0:14:36 (53.) 0:26:53 05:22 0:26:51
50 560 WÓJCIK ANNA GLIWICE   K40 19. 0:14:37 (54.) 0:26:54 05:22 0:26:53
51 111 Burek Gabriela Pawlowice Slaskie Runteam K30 18. 0:14:41 (59.) 0:27:03 05:24 0:26:55
52 173 Czastkiewicz Alicja Gliwice PowerGirls K30 19. 0:14:30 (48.) 0:27:03 05:24 0:26:59
53 84 Markowska Sylwia Gliwice   K30 20. 0:14:19 (43.) 0:27:04 05:24 0:27:00
54 27 Szulc Barbara Bytom Miechowicka Grupa biegowa K60+ 2. 0:14:53 (72.) 0:27:15 05:27 0:27:01
55 167 Skorupa Magdalena Przegedza   K14 9. 0:15:16 (93.) 0:27:53 05:34 0:27:02
56 257 Gembala Monika Belk   K14 10. 0:15:18 (94.) 0:27:39 05:31 0:27:11
57 114 Dajka Barbara Bierun Stary Swierczyniecki Running K30 21. 0:14:41 (60.) 0:27:22 05:28 0:27:15
58 835 Pawlak Marzena Gliwice Sonko Team K30 22. 0:14:25 (46.) 0:27:17 05:27 0:27:17
59 427 Eichhof Joanna Gliwice   K40 20. 0:14:48 (66.) 0:27:41 05:32 0:27:21
60 309 Kazmierczak Magdalena Plawniowice   K30 23. 0:14:12 (39.) 0:27:34 05:30 0:27:21
61 802 Fangor-Grab Agata Gliwice   K30 24. 0:15:00 (77.) 0:27:35 05:31 0:27:22
62 26 Burakowska Malgorzata Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele K40 21. 0:14:50 (69.) 0:27:51 05:34 0:27:24
63 857 Sobas Katarzyna Gliwice   K14 11. 0:14:23 (45.) 0:28:01 05:36 0:27:25
64 130 Molicka Monika Zabrze GT Team K40 22. 0:14:32 (50.) 0:27:36 05:31 0:27:33
65 637 Przybylska-Bak Kasia Tychy   K40 23. 0:14:30 (49.) 0:27:58 05:35 0:27:34
66 348 Grabianska Katarzyna Katowice Viking Training Center K30 25. 0:14:58 (74.) 0:27:57 05:35 0:27:37
67 71 Plaszczymaka Justyna Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K14 12. 0:14:44 (64.) 0:27:49 05:33 0:27:39
68 499 Kosiacka Agnieszka Rybnik   K30 26. 0:15:21 (101.) 0:28:20 05:40 0:27:40
69 585 Gonka Monika Gliwice   K40 24. 0:14:52 (71.) 0:28:09 05:37 0:27:41
70 277 Nancka Brygida Zabrze   K40 25. 0:14:40 (58.) 0:28:00 05:36 0:27:44
71 761 Studnik Agu Ruda Slaska   K30 27. 0:15:10 (85.) 0:27:58 05:35 0:27:49
72 168 Subik Edyta Gliwice   K30 28. 0:14:54 (73.) 0:27:59 05:35 0:27:54
73 833 Grzywacz Daria Gliwice Sonko Team K14 13. 0:15:32 (113.) 0:28:05 05:37 0:27:54
74 48 Morawiec Barbara Ruda Slaska   K30 29. 0:14:58 (75.) 0:28:08 05:37 0:27:54
75 447 Czarnynoga Beata Bojszowy   K40 26. 0:15:08 (83.) 0:28:22 05:40 0:27:56
76 66 Wojnar Oksana Kedzierzyn-Kozle   K40 27. 0:15:26 (105.) 0:28:17 05:39 0:27:59
77 73 Matera Ania Mikolów   K40 28. 0:14:27 (47.) 0:28:13 05:38 0:28:01
78 210 Kozak Kamila Góra Siewierska   K14 14. 0:14:49 (67.) 0:28:21 05:40 0:28:07
79 236 Kawa Jolanta Tarnowskie Góry   K14 15. 0:15:16 (92.) 0:28:25 05:41 0:28:08
80 3 Gorczyca Samanta Kedzierzyn-Kozle   K14 16. 0:15:19 (95.) 0:29:07 05:49 0:28:10
81 112 Piskorz Ola Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K40 29. 0:15:16 (91.) 0:28:23 05:40 0:28:14
82 846 Rzonsik Katarzyna Rybnik Studio Energia Klub Fitness Rybnik K40 30. 0:14:59 (76.) 0:28:23 05:40 0:28:15
83 233 Zborek Dominika Gliwice   K30 30. 0:14:10 (38.) 0:28:25 05:41 0:28:19
84 745 Waniek Halina Ruda Slaska   K50 3. 0:14:51 (70.) 0:28:23 05:40 0:28:20
85 529 Palka Katarzyna Gliwice   K30 31. 0:15:10 (86.) 0:29:13 05:50 0:28:21
86 879 Kielpinska Natalia Gliwice KS Sosnica Gliwice K30 32. 0:15:51 (147.) 0:28:50 05:46 0:28:23
87 244 Szwiec Sandra Ornontowice (Gmina: Ornontowice) Zabiegani Nauczyciele K30 33. 0:16:04 (166.) 0:28:53 05:46 0:28:25
88 120 Czardybon Laura Sosnicowice   K40 31. 0:15:49 (140.) 0:29:12 05:50 0:28:30
89 392 Zak Anna Gliwice   K30 34. 0:15:44 (128.) 0:29:08 05:49 0:28:33
90 226 Libardi-Klys Sylwia Gliwice Blyskawica Gliwice K60+ 3. 0:15:05 (81.) 0:28:43 05:44 0:28:34
91 723 Rynk Agata Bedzin #byledomety K30 35. 0:15:28 (107.) 0:28:35 05:43 0:28:34
92 587 Bems Emilia Gliwice   K14 17. 0:15:33 (116.) 0:29:05 05:49 0:28:36
93 800 Kokot Justyna Ruda Slaska   K40 32. 0:15:19 (96.) 0:29:04 05:48 0:28:36
94 54 Kubica Monika Rybnik   K40 33. 0:15:21 (102.) 0:28:47 05:45 0:28:38
95 47 Wernik Katarzyna Radlin Bestfitclub Rybnik K40 34. 0:15:21 (100.) 0:28:47 05:45 0:28:38
96 576 Swiatek Bozena Katowice   K30 36. 0:14:44 (65.) 0:28:43 05:44 0:28:39
97 880 Sawielewicz Angelika Ruda Slaska Slask Runners K30 37. 0:15:53 (148.) 0:28:57 05:47 0:28:41
98 556 Janicka Alicja Stanica   K30 38. 0:15:16 (89.) 0:28:53 05:46 0:28:41
99 190 Kudzia Anna Katowice   K40 35. 0:14:43 (63.) 0:29:16 05:51 0:28:42
100 766 NOWAK Dominika Gliwice Latajaca wiewiórka K14 18. 0:15:13 (88.) 0:28:46 05:45 0:28:43
101 298 Kalinka-Baszun Daria Gliwice   K30 39. 0:15:20 (97.) 0:28:51 05:46 0:28:44
102 389 Strzysz Magdalena Ruda Slaska   K14 19. 0:15:59 (154.) 0:29:03 05:48 0:28:46
103 878 Sala Nela Gliwice   K30 40. 0:15:50 (142.) 0:29:15 05:51 0:28:46
104 638 Szoltysik Marta Radzionków   K30 41. 0:15:41 (124.) 0:29:08 05:49 0:28:46
105 25 Sieniawska Janina Kedzierzyn-Kozle KS Koziolek K60+ 4. 0:15:27 (106.) 0:29:05 05:49 0:28:48
106 530 MIRSKA-ZACHARCZUK EWA KEDZIERZYN - KOzLE KS KOZIOLEK KEDZIERZYN - KOzLE K40 36. 0:15:34 (117.) 0:29:21 05:52 0:28:48
107 541 Piwowarczyk Magdalena Gliwice   K30 42. 0:15:54 (149.) 0:29:51 05:58 0:28:51
108 116 Okon Monika Knurów Brak K40 37. 0:15:39 (122.) 0:29:18 05:51 0:28:51
109 124 Orszulik Magdalena Ruda Slaska Team GT K30 43. 0:15:01 (78.) 0:28:55 05:47 0:28:51
110 628 Trzos Daria Czerwionka-Leszczyny   K30 44. 0:16:10 (174.) 0:29:08 05:49 0:28:52
111 317 Kwiatkowska Elzbieta Zabrze   K40 38. 0:15:45 (132.) 0:29:18 05:51 0:28:52
112 570 korbel ewa Gliwice   K50 4. 0:15:50 (144.) 0:29:19 05:51 0:28:56
113 147 Cichocka Natalia Pyskowice   K30 45. 0:15:21 (98.) 0:29:25 05:53 0:28:57
114 705 Duraj Katarzyna Gliwice   K14 20. 0:15:22 (103.) 0:29:25 05:53 0:29:00
115 525 Zgadzaj Aleksandra Gliwice   K40 39. 0:16:01 (160.) 0:30:02 06:00 0:29:00
116 440 Lyczak Agnieszka Knurów   K14 21. 0:16:38 (218.) 0:29:38 05:55 0:29:00
117 848 Dawiec Anna Zabrze FAT zabrze K40 40. 0:15:44 (130.) 0:30:00 06:00 0:29:04
118 123 Smolinska Ilona Knurów   K40 41. 0:15:36 (118.) 0:29:55 05:59 0:29:05
119 479 Pajak Karolina   Tur Borówka K14 22. 0:15:07 (82.) 0:29:06 05:49 0:29:06
120 158 Gaj Kamila Knurów Night Runners Gliwice K50 5. 0:15:55 (150.) 0:29:26 05:53 0:29:06
121 805 Kapalka Agnieszka Mikolów   K40 42. 0:15:41 (123.) 0:29:15 05:51 0:29:07
122 377 Gabryel Danuta Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K50 6. 0:15:38 (121.) 0:29:22 05:52 0:29:08
123 18 Sobolewska Stefania Gliwice   K40 43. 0:15:47 (138.) 0:29:23 05:52 0:29:09
124 754 PANCZYK MONIKA Rybnik   K14 23. 0:16:16 (184.) 0:29:21 05:52 0:29:10
125 678 Graca Anna Gliwice   K40 44. 0:15:45 (134.) 0:29:48 05:57 0:29:12
126 199 Gierada Sabina Kotulin   K14 24. 0:16:30 (210.) 0:29:13 05:50 0:29:13
127 143 Kolada Magdalena Mikolów   K30 46. 0:15:33 (115.) 0:29:29 05:53 0:29:14
128 557 Granek Edyta Rybnik   K14 25. 0:16:16 (183.) 0:29:25 05:53 0:29:14
129 670 Kolak Alicja Gliwice   K30 47. 0:15:47 (139.) 0:29:28 05:53 0:29:15
130 21 toll Katarzyna Gliwice   K40 45. 0:15:30 (109.) 0:29:26 05:53 0:29:15
131 810 Hyjek Ewa Racibórz   K30 48. 0:15:45 (135.) 0:29:18 05:51 0:29:16
132 748 Tereszynska Anna Laziska Górne # Alkoalpinizm K30 49. 0:15:09 (84.) 0:29:22 05:52 0:29:16
133 207 Keller Aneta Gliwice Team GT K30 50. 0:14:49 (68.) 0:29:20 05:52 0:29:17
134 69 Kruk Anna Zernica   K30 51. 0:16:05 (168.) 0:29:27 05:53 0:29:17
135 220 Czerczak Beata Ruda Slaska   K40 46. 0:15:58 (152.) 0:29:29 05:53 0:29:17
136 381 Czerny Ewa Bytom   K40 47. 0:15:58 (153.) 0:29:30 05:54 0:29:18
137 511 Blonska-Polak Ewa Tarnowskie Góry BTM Runners K40 48. 0:15:43 (126.) 0:29:44 05:56 0:29:19
138 614 wilk sylwia pyskowice   K50 7. 0:15:44 (127.) 0:29:33 05:54 0:29:20
139 770 Skoczylas Agnieszka Gliwice   K40 49. 0:15:46 (136.) 0:29:26 05:53 0:29:21
140 180 Lata-Kunert Magdalena Rybnik FizjoFunk K30 52. 0:15:49 (141.) 0:30:02 06:00 0:29:21
141 276 Gronska Agnieszka Laziska Górne   K40 50. 0:16:09 (172.) 0:29:46 05:57 0:29:21
142 289 Kaczkowska Julita Zory HRmax Zory K30 53. 0:15:21 (99.) 0:29:36 05:55 0:29:21
143 581 Brewka Agnieszka Siemianowice Slaskie   K14 26. 0:15:30 (111.) 0:29:42 05:56 0:29:23
144 316 SZMATLOCH IWONA CHORZÓW BATORY Iwona Szmatloch K40 51. 0:16:17 (186.) 0:29:44 05:56 0:29:24
145 596 Firlus Marta OPOLE Marta Firlus K30 54. 0:16:02 (162.) 0:29:56 05:59 0:29:24
146 62 Gembala Violetta Belk   K50 8. 0:15:30 (108.) 0:29:39 05:55 0:29:25
147 106 Sledz Iwona Swietochlowice   K40 52. 0:15:59 (157.) 0:29:40 05:56 0:29:26
148 720 Wlasinska Izabela Kety   K40 53. 0:15:30 (110.) 0:29:39 05:55 0:29:28
149 729 Herud Sandra Gliwice   K30 55. 0:15:31 (112.) 0:29:38 05:55 0:29:31
150 477 Graba Katarzyna   Tur Borówka K14 27. 0:15:24 (104.) 0:29:32 05:54 0:29:31
151 406 Kotala Ania Ruda Slaska   K40 54. 0:16:19 (191.) 0:30:20 06:04 0:29:32
152 605 Kesik Malgorzata Gliwice   K30 56. 0:16:01 (161.) 0:30:34 06:06 0:29:32
153 660 Dziwinska Barbara Bierawa Napalone Dziki K14 28. 0:16:07 (169.) 0:29:40 05:56 0:29:34
154 179 Drozdz Kinga Katowice   K30 57. 0:15:13 (87.) 0:29:39 05:55 0:29:34
155 714 Przybyla Kinga Bierawa Napalone dziki K30 58. 0:16:08 (170.) 0:29:40 05:56 0:29:35
156 388 Maluska Katarzyna Mikolów Miraz Race Team K40 55. 0:16:02 (163.) 0:29:51 05:58 0:29:35
157 402 Mikolajczyk Malgorzata Zabrze Miraz Race Team K60+ 5. 0:16:03 (164.) 0:29:51 05:58 0:29:35
158 589 Wójcicka Ola Gliwice   K30 59. 0:16:12 (178.) 0:30:13 06:02 0:29:36
159 81 Jaron Katarzyna Bytom   K40 56. 0:16:03 (165.) 0:30:07 06:01 0:29:40
160 656 Klonek-Frys Sylwia Gliwice   K30 60. 0:16:42 (221.) 0:30:24 06:04 0:29:41
161 663 Halakuc Joanna Gliwice   K14 29. 0:15:32 (114.) 0:30:16 06:03 0:29:43
162 275 Zelek Malgorzata Zabrze   K30 61. 0:16:27 (208.) 0:30:19 06:03 0:29:45
163 185 Stopyra Agnieszka Jastrzebie-Zdrój   K40 57. 0:16:19 (192.) 0:30:04 06:00 0:29:45
164 31 Przybyla Kasia Bytom   K40 58. 0:15:45 (131.) 0:29:53 05:58 0:29:47
165 310 Szojda Paulina Tychy Viking Training Center K30 62. 0:15:47 (137.) 0:30:09 06:01 0:29:47
166 829 Staszewska Marzena Gliwice Sonko Team K30 63. 0:15:45 (133.) 0:29:50 05:58 0:29:49
167 482 Ledwoch Wioleta Siemianowice Slaskie   K30 64. 0:15:44 (129.) 0:29:59 05:59 0:29:49
168 189 Cimala Katarzyna Pawlowice   K14 30. 0:15:41 (125.) 0:30:09 06:01 0:29:50
169 533 Zaklikiewicz Monika Gliwice   K30 65. 0:16:10 (175.) 0:29:58 05:59 0:29:52
170 307 Smyrak Joanna Katowice   K30 66. 0:15:59 (156.) 0:30:08 06:01 0:29:52
171 396 Janczala Sabina Czechowice-Dziedzice   K14 31. 0:15:51 (146.) 0:30:19 06:03 0:29:53
172 154 KOLDYKA-GAWRON MARZENA KEDZIERZYN- KOZLE   K30 67. 0:15:57 (151.) 0:29:59 05:59 0:29:54
173 716 Jakubowska Agnieszka Zory   K40 59. 0:16:00 (159.) 0:30:09 06:01 0:29:54
174 577 Zietara Agata Jastrzebie-Zdrój   K40 60. 0:16:20 (194.) 0:30:17 06:03 0:29:57
175 816 Zapolska Martyna Lódz Droga wolna K30 68. 0:15:51 (145.) 0:30:07 06:01 0:29:57
176 666 Somiak Anna Tarnowskie Góry   K30 69. 0:16:24 (205.) 0:30:57 06:11 0:29:58
177 261 Liszok Iwona Jastrzebie-Zdrój   K30 70. 0:15:59 (155.) 0:30:12 06:02 0:29:59
178 551 Wycislok Katarzyna Ruda Slaska   K30 71. 0:16:13 (179.) 0:30:38 06:07 0:30:00
179 646 Milczarczyk Beata Tychy   K40 61. 0:15:50 (143.) 0:30:28 06:05 0:30:04
180 686 Rybarz Ewa     K30 72. 0:16:23 (203.) 0:30:22 06:04 0:30:10
181 609 Krystek Malgorzata Gliwice Babymania Malgorzata Krystek K30 73. 0:16:34 (214.) 0:31:01 06:12 0:30:15
182 375 Tiszbierek Gosia Gliwice   K30 74. 0:16:34 (215.) 0:31:01 06:12 0:30:15
183 733 GRABINSKA SARA OSIEKI LEBORSKIE 5A KREATYWNE ANIMACJE K14 32. 0:16:18 (188.) 0:31:09 06:13 0:30:19
184 394 Czerniewicz Anna Knurów   K40 62. 0:15:16 (90.) 0:30:23 06:04 0:30:19
185 647 Helios Aleksandra Tychy   K40 63. 0:16:08 (171.) 0:30:23 06:04 0:30:19
186 468 Pitry Marta Pietrzykowice Wellnessowy team biegowy K30 75. 0:17:19 (286.) 0:31:15 06:15 0:30:20
187 41 Rulka Marta Gliwice Do odciecia K30 76. 0:16:22 (200.) 0:31:20 06:16 0:30:22
188 626 Pietrzak Anna Gliwice   K40 64. 0:15:36 (119.) 0:30:28 06:05 0:30:23
189 7 Mika Aneta Rydultowy   K40 65. 0:16:21 (196.) 0:31:05 06:13 0:30:25
190 259 Tys Malgorzata Dabrowa Górnicza   K50 9. 0:16:42 (220.) 0:31:00 06:12 0:30:28
191 764 Rejek Justyna Ledziny   K14 33. 0:16:11 (176.) 0:30:59 06:11 0:30:35
192 599 Garyga Beata Gliwice RUNHOGS Tychy K30 77. 0:16:22 (198.) 0:31:03 06:12 0:30:38
193 602 Siodlak Justyna Gliwice   K40 66. 0:16:21 (195.) 0:31:05 06:13 0:30:39
194 744 Szczepanska Aneta Gliwice   K30 78. 0:16:30 (211.) 0:30:55 06:11 0:30:39
195 772 Nowak Paulina Walce   K14 34. 0:17:01 (242.) 0:31:12 06:14 0:30:43
196 255 Adamiec Natalia Siemianowice Slaskie Rozbiegane furiatki K14 35. 0:17:08 (258.) 0:31:04 06:12 0:30:44
197 759 Wyszka Aleksandra Walce   K14 36. 0:17:01 (243.) 0:31:14 06:14 0:30:45
198 715 Podlesny Justyna ZORY   K40 67. 0:16:13 (180.) 0:31:06 06:13 0:30:51
199 731 Bianga Dorota Osiaki Leborskie KREATYWNE ANIMACJE K40 68. 0:16:29 (209.) 0:31:42 06:20 0:30:53
200 886 Klosek Joanna Knurów   K40 69. 0:17:12 (275.) 0:31:17 06:15 0:30:54
201 661 Gozdek Malgorzata Gogolin   K40 70. 0:16:42 (222.) 0:31:11 06:14 0:30:54
202 410 Szostok Dominika Czekanów   K40 71. 0:17:07 (256.) 0:31:05 06:13 0:30:54
203 213 Czyrnek Ewa Rybnik Decathlon&Przyjaciele K40 72. 0:16:22 (197.) 0:31:35 06:19 0:30:56
204 492 Zaklinska Katarzyna Gliwice TMTeam K40 73. 0:16:11 (177.) 0:31:19 06:15 0:30:57
205 24 Iwanejko Izabela Kedzierzyn Kozle AntonTeam K40 74. 0:17:04 (252.) 0:31:29 06:17 0:30:58
206 558 Dziekan Katarzyna Kedzierzyn-Kozle ANTONTEAM K14 37. 0:17:05 (255.) 0:31:29 06:17 0:30:58
207 742 Plóciennik Zofia Tychy   K60+ 6. 0:16:22 (201.) 0:31:07 06:13 0:31:00
208 419 Pleszczynska Iwona Zabrze   K30 79. 0:16:20 (193.) 0:31:29 06:17 0:31:03
209 528 Diakonow Mirela Czerwionka-Leszczyny Pedzace zólwie K30 80. 0:16:35 (216.) 0:31:18 06:15 0:31:03
210 774 Kobialka Anita Oswiecim   K14 38. 0:16:14 (181.) 0:31:25 06:17 0:31:05
211 273 Dudek Sandra Piekary Slaskie Klub Uczelniany AZS WSZOP K14 39. 0:16:43 (224.) 0:31:16 06:15 0:31:07
212 807 Salamon Barbara Gliwice   K40 75. 0:16:46 (227.) 0:31:42 06:20 0:31:07
213 424 Belkius Anna Rudy BiegusyBelkiusy K50 10. 0:16:19 (189.) 0:31:23 06:16 0:31:07
214 519 Soltysik Zdzislawa Ksiazenice Pedzace Zólwie IMI K40 76. 0:16:38 (219.) 0:31:34 06:18 0:31:08
215 95 Bem Iwona Bytom   K40 77. 0:17:16 (281.) 0:31:52 06:22 0:31:09
216 134 Kaszuba-Smieja Malgorzata Gliwice BANDA Z POLUDNIA K40 78. 0:16:17 (187.) 0:31:44 06:20 0:31:13
217 96 Rebisz Wesoly Agnieszka Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K40 79. 0:17:21 (290.) 0:31:52 06:22 0:31:14
218 225 Raczek Klaudia Katowice Biegam sobie K30 81. 0:16:04 (167.) 0:31:50 06:22 0:31:16
219 510 Gawlikowska Agnieszka Katowice Brak K14 40. 0:17:16 (280.) 0:31:59 06:23 0:31:17
220 884 Koslacz Katarzyna Tychy   K40 80. 0:17:58 (358.) 0:32:16 06:27 0:31:17
221 268 Kozok Malgorzata Laziska Górne   K40 81. 0:16:24 (204.) 0:31:42 06:20 0:31:18
222 718 Palys Malgorzata Myszków 1993 K14 41. 0:15:59 (158.) 0:31:26 06:17 0:31:19
223 105 Zyrek Agnieszka Zabrze Night Runners Zabrze K40 82. 0:18:22 (394.) 0:32:20 06:28 0:31:25
224 318 Lichorad Barbara Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry K40 83. 0:16:58 (240.) 0:32:01 06:24 0:31:26
225 796 Zolna Monika Tychy Hager Sport Team K30 82. 0:15:38 (120.) 0:31:33 06:18 0:31:26
226 444 Wesoly-Jakubczyk Ewa Gliwice   K30 83. 0:16:46 (229.) 0:31:48 06:21 0:31:27
227 435 Orlik Zdzislawa Gliwice AKMB "Pedziwiatr" Gliwice K50 11. 0:17:02 (244.) 0:31:54 06:22 0:31:29
228 314 Delewska Dorota Zabrze Night runners Zabrze K40 84. 0:18:22 (393.) 0:32:25 06:29 0:31:30
229 730 Bandola Izabela Knurów Orly z Knurowa K40 85. 0:16:33 (213.) 0:31:48 06:21 0:31:30
230 40 Przybyla Wioletta Zabrze   K40 86. 0:18:23 (397.) 0:32:26 06:29 0:31:30
231 855 Rojowiec Ewa Knurów   K50 12. 0:17:03 (245.) 0:32:06 06:25 0:31:31
232 320 Dolnik Katarzyna Pilchowice   K30 84. 0:16:42 (223.) 0:31:46 06:21 0:31:33
233 548 Król Natalia Gliwice   K30 85. 0:16:52 (235.) 0:31:58 06:23 0:31:35
234 608 KOT KATARZYNA POREBA WARTO BIEGAC ZAWIERCIE K40 87. 0:16:46 (226.) 0:32:08 06:25 0:31:39
235 613 Matenko Danuta Poreba Rok K50 13. 0:16:46 (228.) 0:32:07 06:25 0:31:39
236 883 Wlach Anna Gliwice   K40 88. 0:18:05 (370.) 0:32:05 06:25 0:31:39
237 568 Fierla-Dworzak Katarzyna Gliwice   K30 86. 0:16:16 (185.) 0:31:58 06:23 0:31:40
238 296 Majchrzak Katarzyna Katowoce   K30 87. 0:16:22 (199.) 0:31:49 06:21 0:31:40
239 588 Widawska Marta Poreba Warto Biegac Zawiercie K30 88. 0:16:48 (233.) 0:32:07 06:25 0:31:40
240 882 Szalacka Monika Gliwice   K40 89. 0:18:07 (374.) 0:32:05 06:25 0:31:41
241 873 Litewska Dorota Kraków   K30 89. 0:17:12 (273.) 0:31:55 06:23 0:31:42
242 675 Deko Marlena Glucholazy   K14 42. 0:17:25 (300.) 0:32:52 06:34 0:31:43
243 429 Kulak Marta Glucholazy Debiutantka w Biegu Kobiet K14 43. 0:17:25 (302.) 0:32:52 06:34 0:31:44
244 423 Malachowska Joanna Zabrze GT Dream Team K30 90. 0:16:25 (206.) 0:31:55 06:23 0:31:51
245 319 Szendzielorz Anna Pilchowice   K30 91. 0:17:35 (314.) 0:32:03 06:24 0:31:51
246 866 Goluszka Aniela Czaniec   K14 44. 0:16:23 (202.) 0:32:11 06:26 0:31:55
247 449 Stypka Magdalena Katowice Ohio Team K14 45. 0:17:10 (265.) 0:32:40 06:32 0:31:55
248 592 Górecka Weronika Gliwice   K14 46. 0:17:25 (301.) 0:32:04 06:24 0:31:59
249 520 Dziuron Marlena Barut   K14 47. 0:18:07 (375.) 0:32:47 06:33 0:32:01
250 422 Lakic Adrijana Katowice   K14 48. 0:16:53 (237.) 0:32:34 06:30 0:32:01
251 303 Niewiadomska Kornelia Gliwice Blyskawica Gliwice K50 14. 0:17:09 (262.) 0:32:16 06:27 0:32:02
252 23 Gebska Joanna Sosnowiec   K30 92. 0:16:44 (225.) 0:32:24 06:28 0:32:06
253 794 Balaieva Kateryna Walce   K30 93. 0:17:43 (331.) 0:32:22 06:28 0:32:06
254 607 Rusinek Dagmara Gliwice   K30 94. 0:17:20 (288.) 0:32:35 06:31 0:32:07
255 881 Sluzalek Gosia Gliwice   K40 90. 0:16:48 (231.) 0:32:19 06:27 0:32:07
256 750 Kurzak Ewa Zawiercie   K14 49. 0:17:37 (316.) 0:33:00 06:36 0:32:10
257 162 Manka Joanna Ruda Slaska   K14 50. 0:16:47 (230.) 0:32:38 06:31 0:32:10
258 780 Czaplinska Marta Gliwice   K30 95. 0:17:04 (251.) 0:32:18 06:27 0:32:10
259 436 Holeczek Dominika Krapkowice   K30 96. 0:17:30 (310.) 0:33:08 06:37 0:32:11
260 22 Migdal Iwona Gliwice   K40 91. 0:17:09 (261.) 0:32:33 06:30 0:32:12
261 405 Brzoska Katarzyna Ruda Slaska   K40 92. 0:16:19 (190.) 0:32:51 06:34 0:32:12
262 254 Bugla Agnieszka Kuznia Nieborowska Zabiegani Nauczyciele K30 97. 0:17:22 (293.) 0:32:43 06:32 0:32:12
263 486 Lazowa Patrycja Gliwice   K40 93. 0:16:52 (234.) 0:32:43 06:32 0:32:12
264 53 Cholewa Magdalena Gliwice   K40 94. 0:17:20 (289.) 0:32:40 06:32 0:32:13
265 224 Kopec-Brudek Magdalena Gliwice   K30 98. 0:16:52 (236.) 0:32:44 06:32 0:32:14
266 768 Kmiecik-Piontek Joanna Potepa   K30 99. 0:17:11 (268.) 0:32:37 06:31 0:32:14
267 218 Haczek Sabina Zywiec Wellnessowy Team Biegowy K30 100. 0:17:17 (282.) 0:33:19 06:39 0:32:14
268 371 Rosinska Malgorzata Bytom   K50 15. 0:17:10 (264.) 0:32:27 06:29 0:32:14
269 363 Majza Katarzyna Tarnowskie Góry   K50 16. 0:17:10 (263.) 0:32:27 06:29 0:32:14
270 693 Zablocka Bernadeta Ruda Slaska Slask Runners K50 17. 0:16:36 (217.) 0:32:31 06:30 0:32:16
271 306 Siczek Malgorzata Kedzierzyn-Kozle   K40 95. 0:17:39 (320.) 0:32:38 06:31 0:32:19
272 483 Linca Marzena Zabrze   K40 96. 0:17:08 (257.) 0:33:03 06:36 0:32:20
273 19 Kotowicz Bernadetta Kedzierzyn-Kozle Mamy - Biegamy Gliwice K40 97. 0:17:39 (322.) 0:32:38 06:31 0:32:20
274 85 Sieczkowska Magda Mikolów   K30 101. 0:18:04 (367.) 0:33:16 06:39 0:32:20
275 473 NAWARYNSKA EWA RACIBÓRZ Wawrzinek Team K40 98. 0:17:56 (350.) 0:33:01 06:36 0:32:21
276 239 Palac Barbara Gliwice   K14 51. 0:17:05 (254.) 0:32:24 06:28 0:32:21
277 258 Orszulik-Baron Dominika Mikolów   K30 102. 0:18:05 (369.) 0:33:16 06:39 0:32:21
278 549 Checinska Agnieszka Gliwice   K40 99. 0:17:22 (296.) 0:32:44 06:32 0:32:22
279 136 Plonka Patrycja Orzesze   K14 52. 0:18:52 (458.) 0:32:54 06:34 0:32:23
280 595 Szota Katarzyna     K40 100. 0:18:23 (396.) 0:32:39 06:31 0:32:24
281 344 Sitko Aleksandra Tychy Viking Training Center K14 53. 0:17:21 (291.) 0:32:48 06:33 0:32:26
282 814 Krawczyk Klaudia Tatnowskie Góry   K14 54. 0:17:40 (325.) 0:32:49 06:33 0:32:26
283 812 Krawczyk Monika Tarnowskie Góry   K30 103. 0:17:41 (327.) 0:32:50 06:34 0:32:27
284 700 Lapinska Natalia Zdzieszowice   K30 104. 0:17:38 (318.) 0:33:12 06:38 0:32:28
285 144 Kinel Agnieszka Siemianowice Slaskie ADS Masna K30 105. 0:16:10 (173.) 0:32:36 06:31 0:32:28
286 374 Szrajber Elzbieta Sosnicowice   K30 106. 0:17:15 (278.) 0:33:08 06:37 0:32:29
287 843 Onopiuk Natalia Gliwice   K14 55. 0:17:15 (277.) 0:33:08 06:37 0:32:29
288 28 Janiec Anna Ruda Slaska   K40 101. 0:18:00 (361.) 0:33:28 06:41 0:32:30
289 751 Sicinska Sonia Wielun   K14 56. 0:17:40 (324.) 0:32:41 06:32 0:32:31
290 39 Kaluzna Anna Gliwice   K50 18. 0:16:32 (212.) 0:32:47 06:33 0:32:32
291 101 Skrzatek Lucyna Tarnowskie Góry   K40 102. 0:17:10 (266.) 0:32:40 06:32 0:32:33
292 155 Maszczynska-Skalik Ania Tychy   K30 107. 0:17:35 (315.) 0:33:26 06:41 0:32:34
293 57 Romberg Agnieszka Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K40 103. 0:17:51 (342.) 0:33:12 06:38 0:32:35
294 115 Matuc Aleksandra Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K40 104. 0:17:53 (345.) 0:33:12 06:38 0:32:36
295 437 Szkatula Jadwiga Turza Slaska Wkurw_team K14 57. 0:16:53 (238.) 0:32:57 06:35 0:32:39
296 651 Nawalaniec Malgorzata Chrzanów Parkrun Chrzanów K50 19. 0:17:12 (274.) 0:33:27 06:41 0:32:41
297 260 Kulik Dominika Siemianowice Sl Rozbiegane Frelki K40 105. 0:17:11 (271.) 0:32:59 06:35 0:32:43
298 838 Piwowar Alicja Knurów   K14 58. 0:16:59 (241.) 0:32:48 06:33 0:32:43
299 359 OPANOWSKA ANNA GLIWICE   K40 106. 0:16:57 (239.) 0:33:21 06:40 0:32:44
300 356 Miedzinska Sylwia Ruda Slaska   K30 108. 0:18:26 (401.) 0:33:44 06:44 0:32:45
301 217 OSTOJSKA KATARZYNA Ruda Slaska   K40 107. 0:18:26 (400.) 0:33:45 06:45 0:32:45
302 513 Bielecka Elzbieta Knurów   K14 59. 0:17:04 (249.) 0:32:55 06:35 0:32:45
303 550 Drabek Agnieszka Gliwice   K30 109. 0:17:17 (283.) 0:32:59 06:35 0:32:46
304 336 Nowak Iwona Siemianowice Slaskie Siemianowice i przyjaciele biegaja K40 108. 0:17:38 (319.) 0:33:05 06:37 0:32:46
305 691 Jasnoch Joanna Katowice   K30 110. 0:17:03 (247.) 0:32:54 06:34 0:32:47
306 339 Kalka Maria Siemianowice Slaskie   K50 20. 0:17:39 (321.) 0:33:05 06:37 0:32:47
307 888 Brzezinska Teresa Gliwice   K40 109. 0:17:54 (346.) 0:33:40 06:44 0:32:47
308 44 Dadas Elzbieta Gliwice Night Runners Gliwice K40 110. 0:18:14 (386.) 0:33:32 06:42 0:32:48
309 624 Tomanek Katarzyna Siemianowice Slaskie   K40 111. 0:17:32 (313.) 0:33:05 06:37 0:32:48
310 196 Macala Adriana Wielowies   K30 111. 0:17:11 (270.) 0:33:01 06:36 0:32:50
311 404 Poloczek Anna Swietochlowice   K40 112. 0:16:15 (182.) 0:33:31 06:42 0:32:50
312 842 Wozniak Karolina Gliwice IBM K14 60. 0:17:44 (333.) 0:33:30 06:42 0:32:51
313 241 Adamus Anna Ruda Slaska   K40 113. 0:17:24 (299.) 0:33:10 06:38 0:32:52
314 792 Maj Malgorzata Zabrze Mostostal Zabrze UNITED K40 114. 0:17:12 (276.) 0:33:15 06:39 0:32:54
315 418 Zeleznik Agnieszka Zabrze - K30 112. 0:17:28 (306.) 0:33:19 06:39 0:32:55
316 604 Pniewska Anna Katowice   K30 113. 0:17:46 (335.) 0:33:43 06:44 0:32:56
317 531 Auguscik Justyna Chorzów   K30 114. 0:17:18 (285.) 0:33:32 06:42 0:33:01
318 119 Matuszny Ela Gliwice   K14 61. 0:17:40 (323.) 0:33:20 06:40 0:33:03
319 248 Kubica Bozena Ornontowice Zabiegani Nauczyciele K50 21. 0:17:22 (294.) 0:33:33 06:42 0:33:03
320 488 Fuchs Beata Bedzin   K50 22. 0:17:03 (246.) 0:33:15 06:39 0:33:05
321 351 KRYSKA ALEKSANDRA KNURÓW   K40 115. 0:18:03 (366.) 0:34:02 06:48 0:33:05
322 129 Kocyan Malgorzata Gliwice Biegaj z Trenerami K60+ 7. 0:17:40 (326.) 0:33:32 06:42 0:33:06
323 600 Mickos Karolina Tychy   K30 115. 0:17:24 (297.) 0:33:45 06:45 0:33:12
324 579 Procner DOROTA Bielsko-Biala   K40 116. 0:17:50 (337.) 0:34:02 06:48 0:33:15
325 342 Lichorad Joanna Tarnowskie Góry Lichorad K40 117. 0:17:50 (338.) 0:33:53 06:46 0:33:16
326 99 Kolbe Monika Strzelce Opolskie Smiglo Team K40 118. 0:17:57 (354.) 0:33:52 06:46 0:33:17
327 826 Koide Emi Gliwice   K30 116. 0:18:48 (445.) 0:34:10 06:50 0:33:18
328 806 Nowosielska Dominika Orzesze   K30 117. 0:17:50 (336.) 0:33:27 06:41 0:33:19
329 372 Pinocy-Mandok Joanna Imielin 56b K30 118. 0:18:24 (398.) 0:33:48 06:45 0:33:19
330 546 Lazar Anna Zory   K30 119. 0:18:15 (387.) 0:33:27 06:41 0:33:19
331 345 Banas Kasia Mikolów Viking Training Center K40 119. 0:17:22 (295.) 0:33:43 06:44 0:33:21
332 621 Romanowska Sylwia Gliwice   K14 62. 0:18:13 (384.) 0:34:01 06:48 0:33:21
333 787 Kraczkowska Dorota   FLUOR S.A. K14 63. 0:17:31 (312.) 0:33:35 06:43 0:33:22
334 828 Szymanska Paulina Gliwice   K14 64. 0:17:27 (304.) 0:34:03 06:48 0:33:25
335 627 Korbel Joanna Naklo Slaskie   K50 23. 0:17:53 (344.) 0:34:02 06:48 0:33:27
336 840 Allamoda Adrianna Gliwice   K14 65. 0:18:21 (392.) 0:34:29 06:53 0:33:28
337 594 Podbiol Inez Gliwice   K30 120. 0:17:04 (248.) 0:34:33 06:54 0:33:30
338 591 Kieltyka Aleksandra Ruda slaska   K14 66. 0:17:41 (328.) 0:34:06 06:49 0:33:32
339 694 Szczachor Judyta Bytom   K40 120. 0:17:20 (287.) 0:34:06 06:49 0:33:33
340 121 Franielczyk Joanna Orzesze Mustangi Gliwice K40 121. 0:18:46 (438.) 0:34:34 06:54 0:33:34
341 443 Ruszala Karolina Katy Opolskie   K14 67. 0:18:12 (382.) 0:34:14 06:50 0:33:34
342 481 Matuszek Dorota Katy Opolskie   K40 122. 0:18:13 (385.) 0:34:14 06:50 0:33:35
343 569 Bitner Karolina Piasek   K14 68. 0:18:48 (443.) 0:34:34 06:54 0:33:35
344 644 Mazur-Lapinska Anita Czestochowa   K30 121. 0:17:37 (317.) 0:34:20 06:52 0:33:36
345 773 Kikuchi Midori Gliwice   K30 122. 0:18:46 (436.) 0:34:29 06:53 0:33:36
346 801 Przybylik Ewa Zawiercie   K50 24. 0:18:11 (380.) 0:34:37 06:55 0:33:37
347 563 Planeta Ewelina Tarnobrzeg Witar Tarnobrzeg K40 123. 0:18:13 (383.) 0:34:25 06:53 0:33:38
348 808 Okuma Yurina Katowice   K30 123. 0:18:48 (444.) 0:34:30 06:54 0:33:38
349 283 Fica Celina Lubki   K40 124. 0:18:50 (449.) 0:33:55 06:47 0:33:39
350 494 Ledwoch Barbara Siemianowice Slaskie   K30 124. 0:17:15 (279.) 0:33:50 06:46 0:33:40
351 561 Szwed Bozena Siemianowice Slaskie   K40 125. 0:17:58 (356.) 0:34:15 06:51 0:33:47
352 208 Michalik Malgorzata Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K40 126. 0:17:45 (334.) 0:34:31 06:54 0:33:47
353 526 Sabik Patrycja     K30 125. 0:17:22 (292.) 0:34:39 06:55 0:33:48
354 365 Pawlik Katarzyna Zabrze   K30 126. 0:17:25 (303.) 0:34:00 06:48 0:33:50
355 765 Jonda Izabela Pilchowice   K30 127. 0:17:56 (349.) 0:34:05 06:49 0:33:54
356 836 Wegrzyn Ewa Gliwice Sonko Team K30 128. 0:17:08 (260.) 0:33:54 06:46 0:33:54
357 559 Szpyrka Monika Zabrze Night Runners K14 69. 0:17:28 (309.) 0:34:15 06:51 0:33:54
358 545 Sobel Monika Gliwice   K30 129. 0:17:27 (305.) 0:34:15 06:51 0:33:55
359 813 Gawlik Anna Pyskowice   K30 130. 0:19:12 (483.) 0:34:55 06:59 0:33:58
360 5 Stellmach Ewa Zabrze Nieidealny sport K50 25. 0:17:10 (267.) 0:34:09 06:49 0:33:59
361 674 Marcyniak Katarzyna Racibórz Wawrzinek K40 127. 0:18:35 (414.) 0:34:41 06:56 0:33:59
362 469 Klonowska Monika Racibórz Wawrzinek Team K30 131. 0:17:56 (348.) 0:34:41 06:56 0:34:00
363 837 Paprotna Beata Kraków Sonko Team K30 132. 0:17:41 (330.) 0:34:36 06:55 0:34:00
364 139 Wawoczna Malina Przeszedl   K30 133. 0:17:30 (311.) 0:34:14 06:50 0:34:02
365 340 Blanik Ania Siemianowice Slaskie   K40 128. 0:17:28 (308.) 0:34:20 06:52 0:34:02
366 775 Sokolowska Agnieszka Gliwice 4Pik K40 129. 0:18:05 (371.) 0:34:38 06:55 0:34:05
367 164 Kowal Beata Rybnik   K14 70. 0:18:46 (432.) 0:34:47 06:57 0:34:07
368 721 Oles Michalina Ruda Slaska   K14 71. 0:18:46 (435.) 0:34:47 06:57 0:34:07
369 200 Bulinska Malgorzata Czerwionka-Leszczyny   K50 26. 0:17:51 (341.) 0:34:59 06:59 0:34:10
370 603 Mystek Iwona Gliwice   K30 134. 0:18:51 (453.) 0:34:43 06:56 0:34:10
371 509 Lewicka Beata Gliwice Night Runners Gliwice K30 135. 0:18:24 (399.) 0:35:05 07:01 0:34:11
372 544 Kaptacz Magdalena Gliwice   K40 130. 0:17:50 (339.) 0:34:43 06:56 0:34:13
373 712 Brys Ewa Kedzierzyn Kozle Napalone dziki K40 131. 0:18:03 (364.) 0:34:21 06:52 0:34:13
374 292 Wilk Anna Gliwice Nails Company K14 72. 0:18:44 (428.) 0:35:15 07:03 0:34:13
375 442 Wilczynska-Kogut Aleksandra Gliwice IBM K40 132. 0:17:50 (340.) 0:34:43 06:56 0:34:14
376 571 Kudrys Malgorzata Wodzislaw Slaski   K14 73. 0:17:52 (343.) 0:34:52 06:58 0:34:14
377 187 Czaplinska Agata Gliwice   K30 136. 0:17:57 (355.) 0:34:24 06:52 0:34:16
378 641 Malczewska Ania Gliwice Malczusia Team K40 133. 0:17:41 (329.) 0:34:54 06:58 0:34:18
379 52 Dolatowska Iwona Zabrze   K40 134. 0:18:46 (431.) 0:35:01 07:00 0:34:18
380 10 Slawicka Lilianna Zabrze   K40 135. 0:18:46 (434.) 0:35:01 07:00 0:34:18
381 623 Surmiak-Kopka Kamila Strzelce Opolskie   K30 137. 0:18:42 (426.) 0:35:03 07:00 0:34:18
382 135 Tomala Justyna Orzesze   K14 74. 0:18:52 (457.) 0:34:51 06:58 0:34:20
383 107 Domaradzka Ewa Pyskowice   K40 136. 0:17:44 (332.) 0:34:54 06:58 0:34:21
384 338 Figiel Hanna Gliwicce zaNIM K14 75. 0:17:57 (353.) 0:34:26 06:53 0:34:21
385 664 Storey Beata Tychy Magna Formpol Running Team K30 138. 0:18:55 (461.) 0:35:18 07:03 0:34:22
386 669 Kalinowska Kalina Katowice Magna Formpol Running Team K50 27. 0:18:55 (462.) 0:35:18 07:03 0:34:22
387 29 Milos Katarzyna Gliwice   K40 137. 0:17:56 (351.) 0:34:49 06:57 0:34:23
388 685 Kaliszewska Martyna Tychy   K14 76. 0:18:31 (408.) 0:35:09 07:01 0:34:25
389 864 Smolinska Anna Zabrze GT Dream Team K30 139. 0:17:24 (298.) 0:34:31 06:54 0:34:27
390 500 Wilk Justyna Gliwice   K14 77. 0:18:11 (381.) 0:34:45 06:57 0:34:27
391 788 Kucharska - Ciszek Joanna   FLUOR S.A. K30 140. 0:18:00 (362.) 0:34:56 06:59 0:34:28
392 834 Januszczak Ewa Gliwice Sonko Team K30 141. 0:18:47 (439.) 0:35:02 07:00 0:34:32
393 441 Posluszny Zuzanna Zywiec Wellnessowy Team Biegowy K30 142. 0:19:03 (475.) 0:34:32 06:54 0:34:32
394 543 Bugaj-Gebala Natalia Katowice Hager Sport Team K30 143. 0:18:06 (373.) 0:35:05 07:01 0:34:33
395 553 Golabek Joanna Sosnowiec Hager Sport Team K30 144. 0:18:06 (372.) 0:35:05 07:01 0:34:33
396 746 Gillner Justyna Gliwice GT Team K30 145. 0:18:47 (441.) 0:35:02 07:00 0:34:34
397 747 Foksowicz Justyna Zabrze   K14 78. 0:18:37 (420.) 0:35:41 07:08 0:34:36
398 272 Czekaj Marta Kedzierzyn-Kozle   K14 79. 0:18:18 (391.) 0:35:34 07:06 0:34:38
399 606 Stochaj Anna Kedzierzyn-Kozle   K40 138. 0:18:02 (363.) 0:35:13 07:02 0:34:40
400 724 Walczak Marta Sosnowiec   K30 146. 0:18:39 (424.) 0:35:08 07:01 0:34:46
401 401 Wojcik Anna Sosnowiec   K30 147. 0:18:08 (376.) 0:35:05 07:01 0:34:48
402 380 Jablonska-Slazinska Anna Gliwice   K30 148. 0:18:40 (425.) 0:35:14 07:02 0:34:51
403 194 Konieczny Jolanta Wielowies   K14 80. 0:18:03 (365.) 0:35:07 07:01 0:34:56
404 657 Wcisel Agnieszka Kedzierzyn-Kozle Napalone dziki K30 149. 0:16:48 (232.) 0:35:03 07:00 0:34:56
405 60 Malinowska Katarzyna Piekary Slaskie Lecymy Durs K30 150. 0:18:56 (463.) 0:36:02 07:12 0:34:58
406 219 Tokarz Joanna Piekary Slaskie Lecymy Durs K30 151. 0:18:56 (465.) 0:36:02 07:12 0:34:58
407 869 Anyz Maria Bedzin Kije w Dobrych Rekach K60+ 8. 0:18:04 (368.) 0:35:37 07:07 0:34:59
408 795 Kalina Magdalena Tychy Hager Sport Team K30 152. 0:16:27 (207.) 0:35:05 07:01 0:34:59
409 78 Lepich Katarzyna Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K30 153. 0:18:22 (395.) 0:35:43 07:08 0:35:00
410 784 Kazura Agnieszka   FLUOR S.A. K14 81. 0:18:31 (409.) 0:35:14 07:02 0:35:01
411 360 ORZAZEWSKA ELZBIETA SOSNICOWICE   K50 28. 0:18:16 (388.) 0:35:50 07:10 0:35:02
412 582 Szymczyk Jolanta Sosnowiec   K50 29. 0:18:00 (360.) 0:35:16 07:03 0:35:02
413 736 Kulpinska Anna Gliwice Progressio K40 139. 0:18:27 (404.) 0:35:56 07:11 0:35:03
414 858 Ishii Miyoko Gliwice   K40 140. 0:18:47 (440.) 0:35:56 07:11 0:35:03
415 472 Drajewicz Magdalena Racibórz Wawrzinek Team K30 154. 0:18:30 (406.) 0:36:00 07:12 0:35:05
416 850 Smerkowska Monika Gliwice   K30 155. 0:17:11 (269.) 0:35:42 07:08 0:35:05
417 331 Kanach-Iwanow Anna Gliwice   K40 141. 0:18:56 (466.) 0:35:48 07:09 0:35:06
418 332 Haupa Agata Gliwice   K30 156. 0:18:57 (467.) 0:35:48 07:09 0:35:06
419 798 Krzywonos Gosia Gliwice   K30 157. 0:17:12 (272.) 0:35:43 07:08 0:35:07
420 642 Krzywicka Marta Gliwice   K14 82. 0:17:08 (259.) 0:35:28 07:05 0:35:07
421 347 Krysta Renata Czestochowa BBL Czestochowa K50 30. 0:19:03 (474.) 0:36:09 07:13 0:35:08
422 501 Kostka Joanna Bojszowy Nowe Swierczyniec Running K30 158. 0:19:14 (484.) 0:35:35 07:07 0:35:10
423 760 Lukaszewska Justyna Gliwice   K30 159. 0:19:31 (514.) 0:36:10 07:13 0:35:12
424 285 Frankiewicz Anna Strzelce Opolskie Smiglo Team K30 160. 0:19:31 (517.) 0:35:49 07:09 0:35:12
425 198 Wójcik Barbara Piekary Slaskie   K30 161. 0:18:17 (389.) 0:36:10 07:14 0:35:13
426 827 Bielinska Rus Jagoda Piekary Slaskie Basia i jo ;-) K40 142. 0:18:17 (390.) 0:36:10 07:14 0:35:13
427 652 Paluch Agnieszka Krapkowice   K30 162. 0:17:28 (307.) 0:35:32 07:06 0:35:14
428 176 Skrago Jolanta Zabrze 2plus2 K40 143. 0:18:44 (427.) 0:35:48 07:09 0:35:14
429 169 Zagórska Beata Goleszów   K30 163. 0:19:07 (478.) 0:35:53 07:10 0:35:16
430 580 Kupfer Aleksandra Ruda Slaska FUCHS OIL TEAM K40 144. 0:19:29 (511.) 0:36:06 07:13 0:35:17
431 498 Fabrykiewicz Joanna Rybnik Zosia i Rafal K30 164. 0:19:07 (479.) 0:35:46 07:09 0:35:21
432 387 Hawranek Anna Czekanów   K30 165. 0:19:55 (541.) 0:35:49 07:09 0:35:26
433 13 Kochanek Aleksandra Gliwice   K40 145. 0:18:56 (464.) 0:36:02 07:12 0:35:27
434 216 Cygan Katarzyna Zabrze   K40 146. 0:18:45 (429.) 0:36:29 07:17 0:35:28
435 382 Szwagrzyk Dominika Knurów   K14 83. 0:19:22 (497.) 0:36:04 07:12 0:35:28
436 665 Lauer Aleksandra Gliwice   K40 147. 0:19:15 (486.) 0:36:20 07:16 0:35:32
437 867 Wilczek Magdalena Wieszowa   K14 84. 0:18:50 (450.) 0:36:04 07:12 0:35:32
438 809 Motyl Agata Radzionków Cidry Lotajom K14 85. 0:18:50 (451.) 0:36:04 07:12 0:35:32
439 662 Wojtukiewicz Justyna Gliwice   K30 166. 0:19:16 (487.) 0:36:20 07:16 0:35:33
440 171 Zachcial Dagmara Wojkowice   K30 167. 0:18:09 (377.) 0:35:49 07:09 0:35:33
441 630 Plewa Jadwiga Gostyn   K30 168. 0:18:32 (412.) 0:36:08 07:13 0:35:34
442 346 Wojciechowska Malgorzata GOSTYN Viking Training Center K40 148. 0:18:30 (405.) 0:36:08 07:13 0:35:34
443 507 Fruehmark Magdalena Swietochlowice   K14 86. 0:18:37 (419.) 0:36:10 07:14 0:35:35
444 508 BROM-NOWAK ANNA Knurów   K40 149. 0:18:38 (422.) 0:36:10 07:14 0:35:35
445 270 Szalowska-Perz Martyna Tychy   K14 87. 0:18:54 (459.) 0:36:08 07:13 0:35:39
446 293 Jablonska Anna Myslowice   K40 150. 0:18:54 (460.) 0:36:09 07:13 0:35:39
447 280 Kruszona Anna Hazlach   K30 169. 0:19:08 (480.) 0:36:18 07:15 0:35:41
448 567 Kruczkowska Aleksandra Zabrze   K40 151. 0:18:52 (456.) 0:36:06 07:13 0:35:47
449 148 gabrus iwona Czerwionka   K40 152. 0:17:56 (352.) 0:36:15 07:15 0:35:50
450 517 Nowak Monika Katowice PORAZENI SPORTEM K40 153. 0:18:32 (411.) 0:36:37 07:19 0:35:50
451 400 Ogonowska Zofia Pyskowice   K30 170. 0:18:10 (378.) 0:36:24 07:16 0:35:51
452 252 GABRYS MONIKA RUDA SLASKA   K30 171. 0:18:32 (413.) 0:36:16 07:15 0:35:51
453 90 Strojek Agnieszka Bytom   K40 154. 0:17:59 (359.) 0:36:18 07:15 0:35:52
454 416 Lopuch Agnieszka Pyskowice   K30 172. 0:18:10 (379.) 0:36:26 07:17 0:35:53
455 269 Machura Malgorzata Miasteczko Slaskie   K14 88. 0:20:18 (561.) 0:36:43 07:20 0:35:54
456 552 Bozek Justyna Lubie Night Runners K40 155. 0:19:17 (488.) 0:36:39 07:19 0:35:55
457 522 Rogala Zofia Gliwice   K14 89. 0:19:17 (490.) 0:36:39 07:19 0:35:56
458 231 Skowron Miroslawa Zabrze   K40 156. 0:20:24 (564.) 0:36:43 07:20 0:35:57
459 411 ZUREK KLAUDIA KATOWICE   K14 90. 0:18:30 (407.) 0:36:47 07:21 0:35:58
460 460 Kaczkiewicz Agnieszka Gliwice   K40 157. 0:18:48 (446.) 0:36:56 07:23 0:35:59
461 428 Jelito Paulina Jemielnica   K14 91. 0:18:58 (468.) 0:36:49 07:21 0:36:02
462 195 Pieniak Karolina Gliwice   K14 92. 0:19:22 (498.) 0:36:42 07:20 0:36:02
463 752 Zietkiewicz-Szopa Beata Rybnik   K30 173. 0:19:26 (504.) 0:37:01 07:24 0:36:02
464 706 Jezusek Barbara   Ekipa na kijach K50 31. 0:19:05 (476.) 0:36:32 07:18 0:36:03
465 756 Pudelko Dominika Imielin   K30 174. 0:18:59 (469.) 0:36:32 07:18 0:36:03
466 523 Panek Malgorzata Gliwice   K40 158. 0:19:01 (470.) 0:37:05 07:25 0:36:04
467 265 Tomasik Iwona Smolnica   K60+ 9. 0:18:31 (410.) 0:36:51 07:22 0:36:06
468 839 Allamoda Marzena Gliwice   K40 159. 0:20:08 (553.) 0:37:10 07:26 0:36:08
469 250 ZYDEK MALGORZATA KEDZIERZYN-KOZLE ACTIV EAGLES PRO K30 175. 0:18:26 (403.) 0:36:45 07:21 0:36:12
470 415 BOREK JADWIGA Kedzierzyn Kozle ACTIV EAGLES PRO K40 160. 0:18:26 (402.) 0:36:45 07:21 0:36:12
471 104 Matuszny Katarzyna Gliwice   K50 32. 0:19:17 (489.) 0:36:44 07:20 0:36:12
472 267 Kochel Karolina Miasteczko Slaskie   K14 93. 0:20:21 (562.) 0:37:01 07:24 0:36:12
473 684 Kozdeba Katarzyna Racibórz Wawrzinek Team K40 161. 0:18:36 (418.) 0:36:54 07:22 0:36:13
474 672 Samiec Martyna Zabrze Martyna Samiec K14 94. 0:18:50 (452.) 0:36:32 07:18 0:36:14
475 474 Kalita Katarzyna Zabrze   K30 176. 0:18:38 (421.) 0:36:47 07:21 0:36:16
476 165 Góral Alina Myslowice   K30 177. 0:19:14 (485.) 0:37:07 07:25 0:36:18
477 536 Lis Iwona Gliwice   K40 162. 0:19:03 (473.) 0:36:32 07:18 0:36:19
478 63 Florecka Jolanta Gliwice AKMB Pedziwiatr Gliwice K60+ 10. 0:19:49 (533.) 0:37:18 07:27 0:36:19
479 170 Hatalska Malgorzata Kleszczów   K40 163. 0:19:54 (538.) 0:37:04 07:24 0:36:19
480 349 Pacula Tatiana Gliwice AKMB Pedziwiatr Gliwice K50 33. 0:19:49 (535.) 0:37:17 07:27 0:36:19
481 297 Mikusz-Mazur Malgorzata Piersciec Brzuchate Misie K30 178. 0:18:52 (455.) 0:37:07 07:25 0:36:23
482 485 Landa Kinga Ledziny   K30 179. 0:19:25 (502.) 0:37:01 07:24 0:36:25
483 127 Król Krystyna Kedzierzyn-Kozle antonteam K40 164. 0:17:04 (250.) 0:36:57 07:23 0:36:25
484 305 Dorobek Agata Zabrze Night Runners zabrze K40 165. 0:19:28 (509.) 0:37:20 07:28 0:36:26
485 128 Kurc Iwona Kedzierzyn-Kozle antonteam K30 180. 0:17:04 (253.) 0:36:58 07:23 0:36:26
486 133 Kozaczkiewicz Helena Knurów   K60+ 11. 0:18:49 (447.) 0:36:36 07:19 0:36:32
487 865 Korzeniowska Joanna Czaniec   K40 166. 0:19:44 (530.) 0:36:49 07:21 0:36:33
488 739 Oblaczynska Justyna Krapkowice   K30 181. 0:19:26 (505.) 0:37:28 07:29 0:36:33
489 491 Wybraniec Agnieszka Bierun   K30 182. 0:19:19 (493.) 0:37:03 07:24 0:36:37
490 490 Komorowska Zaneta Ledziny   K30 183. 0:19:20 (494.) 0:37:03 07:24 0:36:38
491 793 Stranczyk Anna   FLUOR S.A. K30 184. 0:19:31 (519.) 0:36:58 07:23 0:36:39
492 425 Lachowicz Izabela Rybnik-Boguszowice Pedzace zólwie IMI K14 95. 0:17:58 (357.) 0:37:03 07:24 0:36:39
493 464 Szafron Gosia Cwiklice SPOT Pszczyna K30 185. 0:18:46 (437.) 0:37:29 07:29 0:36:43
494 818 Bloch Katarzyna Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K40 167. 0:18:52 (454.) 0:37:28 07:29 0:36:45
495 14 Pelinska Ewelina Gliwice   K40 168. 0:19:28 (508.) 0:37:02 07:24 0:36:45
496 702 WINIARSKA ALEKSANDRA GLIWICE   K14 96. 0:19:02 (472.) 0:36:53 07:22 0:36:46
497 631 Pachole Agata Gliwice   K14 97. 0:19:02 (471.) 0:36:54 07:22 0:36:46
498 55 Jurczyk Barbara Rybnik Studio Energia Klub Fitness Rybnik K14 98. 0:20:14 (557.) 0:37:00 07:24 0:36:51
499 763 Hasnik Patrycja Zabrze   K30 186. 0:19:10 (481.) 0:37:09 07:25 0:36:51
500 532 Musiol Beata Katowice   K30 187. 0:18:36 (415.) 0:37:23 07:28 0:36:52
501 45 Kotlowska Daria Ruda Slaska Darusia Ruda Slaska K30 188. 0:19:47 (531.) 0:37:08 07:25 0:36:53
502 824 Górecka Zaneta Baborňw 1 K30 189. 0:19:11 (482.) 0:37:11 07:26 0:36:54
503 390 Cieslok Roksana Trachy Euro Pool System K30 190. 0:19:06 (477.) 0:37:47 07:33 0:37:00
504 383 Glab Mariola Gliwice   K30 191. 0:18:38 (423.) 0:37:32 07:30 0:37:02
505 625 Smolarska Paulina Trachy   K30 192. 0:19:43 (526.) 0:37:29 07:29 0:37:05
506 804 Plewinska Sylwia Swietochlowice Szombierki Dream Team K30 193. 0:19:24 (501.) 0:37:15 07:27 0:37:05
507 727 Cieloszyk Sylwia Swiebodzice   K40 169. 0:19:34 (522.) 0:37:29 07:29 0:37:09
508 872 Seweryn Ewa Gliwice   K14 99. 0:19:19 (492.) 0:37:21 07:28 0:37:12
509 459 Wójcik Magdalena Katowice   K14 100. 0:18:45 (430.) 0:37:18 07:27 0:37:13
510 475 JANCZURA MARZENA KIETRZ   K40 170. 0:19:18 (491.) 0:37:54 07:34 0:37:13
511 122 Sliwa Monika Chorzów   K30 194. 0:19:24 (500.) 0:38:13 07:38 0:37:13
512 379 Jedrzejewska Sandra Swietochlowice   K14 101. 0:18:48 (442.) 0:37:16 07:27 0:37:14
513 856 Przepasniak Sylwia Gliwice   K30 195. 0:19:26 (506.) 0:37:48 07:33 0:37:16
514 476 Ciesluk Agata   Tur Borówka K40 171. 0:19:54 (539.) 0:37:19 07:27 0:37:19
515 352 Gamrot Zuzanna Zabrzr   K30 196. 0:19:56 (542.) 0:37:46 07:33 0:37:23
516 653 Sadko Joanna Gliwice   K30 197. 0:20:00 (548.) 0:38:20 07:40 0:37:27
517 245 Szklarska Magdalena Zabrze   K14 102. 0:19:47 (532.) 0:38:26 07:41 0:37:28
518 353 Wojtaczka Malgorzata Gliwice   K40 172. 0:19:36 (523.) 0:37:49 07:33 0:37:28
519 300 Bielinska Anna Stanica   K14 103. 0:18:49 (448.) 0:37:58 07:35 0:37:29
520 677 machnik Agata Kozlów Pani K30 198. 0:19:58 (545.) 0:38:24 07:40 0:37:31
521 215 Sosulska Janina Wlodary TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA K50 34. 0:21:12 (597.) 0:38:36 07:43 0:37:36
522 230 Machecka Katarzyna Nedza   K40 173. 0:20:30 (569.) 0:38:39 07:43 0:37:37
523 193 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry   K40 174. 0:20:28 (566.) 0:38:18 07:39 0:37:37
524 355 Kubiaczyk Malwina Pyskowice Night Runners Pyskowice K30 199. 0:18:36 (416.) 0:38:01 07:36 0:37:39
525 414 Gowin Marta Pyskowice   K30 200. 0:18:36 (417.) 0:38:01 07:36 0:37:39
526 451 Paszkowska Malgorzata Gliwice Stowarzyszenie Rodzin Zastepczych Pod Skrzydlami K30 201. 0:19:58 (544.) 0:38:22 07:40 0:37:40
527 704 Chomen Hania Swidnica runbaby.eu K14 104. 0:19:55 (540.) 0:38:35 07:43 0:37:40
528 719 Niestrój Sylwia LUBOMIA Dystans Lubomia K40 175. 0:19:59 (547.) 0:38:39 07:43 0:37:42
529 163 Gruszka Karolina Rybnik   K14 105. 0:18:46 (433.) 0:38:26 07:41 0:37:46
530 328 Laszowska Ewa Gliwice OPEL ACTIVE TEAM K30 202. 0:17:18 (284.) 0:37:55 07:35 0:37:47
531 573 Prokopowicz Anna Zabrze   K30 203. 0:19:21 (496.) 0:38:13 07:38 0:37:48
532 132 Cybulska Weronika Gliwice GT team K14 106. 0:20:00 (549.) 0:38:20 07:40 0:37:50
533 364 Groborz Karolina Zabrze Fundacja Biegamy z Sercem K30 204. 0:19:53 (537.) 0:37:59 07:35 0:37:51
534 409 Pichura Marta Knurów   K40 176. 0:19:29 (510.) 0:38:15 07:39 0:37:52
535 803 Pawlowska Karolina Ledziny   K14 107. 0:19:56 (543.) 0:38:19 07:39 0:37:55
536 617 Dubas Agnieszka Siemianowice Slaskie J&A K40 177. 0:19:20 (495.) 0:38:41 07:44 0:37:57
537 480 Tutak Ewelina Dabrowa Górnicza   K14 108. 0:19:43 (527.) 0:38:41 07:44 0:38:01
538 462 Baldyga Maja Gródków   K14 109. 0:19:43 (529.) 0:38:41 07:44 0:38:01
539 699 Lewandowska Agata KNURÓW   K30 205. 0:20:49 (582.) 0:39:13 07:50 0:38:11
540 875 Wlodarczyk Alicja Jaworzno Jkla Jawor K60+ 12. 0:20:56 (587.) 0:38:51 07:46 0:38:14
541 876 Sobczyk Karolina Siemianowice Slaskie   K14 110. 0:20:17 (560.) 0:38:57 07:47 0:38:22
542 516 KOLORZ BLANKA CZERWIONKA-LESZCZYNY Pedzace zólwie IMI K30 206. 0:19:43 (528.) 0:38:37 07:43 0:38:22
543 432 Kulak Roksana Raszowa Debiutantka w Biegu Kobiet K14 111. 0:21:05 (591.) 0:39:27 07:53 0:38:22
544 361 Witkowska Magdalena Zabrze   K30 207. 0:19:39 (524.) 0:38:50 07:46 0:38:28
545 42 Zielinska Sabina Ruda Slaska   K40 178. 0:20:27 (565.) 0:39:16 07:51 0:38:28
546 197 Fortuna Justyna Wielowies   K30 208. 0:20:10 (554.) 0:38:40 07:44 0:38:28
547 497 Palian Teresa Tychy   K60+ 13. 0:20:22 (563.) 0:38:39 07:43 0:38:30
548 680 Kucharska Agnieszka Siemianowice Slaskie   K30 209. 0:20:16 (559.) 0:39:34 07:54 0:38:31
549 478 Maksimowicz Aleksandra   Tur Borówka K14 112. 0:20:05 (551.) 0:38:36 07:43 0:38:34
550 598 Lasak Monika Gliwice   K30 210. 0:17:55 (347.) 0:38:38 07:43 0:38:35
551 823 Urbaniak Izabela Katowice #Alkoalpinizm K30 211. 0:19:30 (513.) 0:38:42 07:44 0:38:35
552 575 Kowalczyk Angelika Gliwice   K30 212. 0:19:26 (503.) 0:38:38 07:43 0:38:36
553 667 Perdian Mariola Swietochlowice Socios Silesia K50 35. 0:20:16 (558.) 0:39:09 07:49 0:38:39
554 408 Juskowiak-Kercz Klaudia Laziska Górne   K30 213. 0:19:59 (546.) 0:39:30 07:54 0:38:45
555 20 Litwinczuk Marzanna Pyskowice   K50 36. 0:19:31 (518.) 0:39:20 07:52 0:38:47
556 6 Bielinska Bozena Stanica   K50 37. 0:19:31 (516.) 0:39:20 07:52 0:38:48
557 284 Krakowczyk Justyna Gliwice Night Runners Gliwice K40 179. 0:19:49 (534.) 0:39:20 07:52 0:38:49
558 89 Sliwa Kornelia Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K40 180. 0:20:03 (550.) 0:39:33 07:54 0:38:51
559 692 Welet Marzena Ochaby Male   K40 181. 0:19:33 (521.) 0:39:38 07:55 0:38:52
560 393 Szumiata Paulina Gliwice   K14 113. 0:20:36 (579.) 0:39:32 07:54 0:38:52
561 395 Szumiata Milena Gliwice   K14 114. 0:20:36 (577.) 0:39:32 07:54 0:38:52
562 717 baron katarzyna gliwice   K30 214. 0:20:14 (556.) 0:39:34 07:54 0:38:54
563 205 Czarnecka Malgorzata Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K40 182. 0:20:05 (552.) 0:39:34 07:54 0:38:54
564 35 Krzeszowska Beata Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K50 38. 0:19:29 (512.) 0:39:35 07:55 0:38:58
565 153 Chmielewska-Monka Anna Zabrze   K30 215. 0:20:29 (567.) 0:39:19 07:51 0:39:09
566 287 Maryjosz Katarzyna Zory   K40 183. 0:21:21 (610.) 0:39:29 07:53 0:39:10
567 771 DANAK KATARZYNA Lódz   K30 216. 0:21:18 (607.) 0:40:14 08:02 0:39:15
568 262 Gawlik-Jedrysiak Monika Gliwice   K40 184. 0:20:33 (572.) 0:40:05 08:01 0:39:16
569 61 Tomas Marzena Syrynia Radlinioki w biegu K30 217. 0:20:13 (555.) 0:40:14 08:02 0:39:17
570 362 Curylo Katarzyna KATOWICE   K30 218. 0:21:13 (598.) 0:40:03 08:00 0:39:19
571 458 Soltysek Aleksandra Jaworzno   K14 115. 0:20:55 (585.) 0:40:05 08:01 0:39:19
572 183 Chrostowska Magdalena Gliwice   K30 219. 0:19:31 (515.) 0:40:18 08:03 0:39:20
573 737 Stawinoga Justyna Kuznia Nieborowska   K30 220. 0:20:33 (571.) 0:39:35 07:55 0:39:21
574 131 Sipowicz Anna Gliwice TEAM GT K30 221. 0:19:27 (507.) 0:39:25 07:53 0:39:21
575 634 Dziedzic Anna Gliwice   K40 185. 0:21:06 (592.) 0:40:15 08:03 0:39:21
576 125 Daniluk-Piwko Ewa Gliwice GT Team K40 186. 0:20:47 (581.) 0:39:25 07:53 0:39:22
577 391 KRAWCZYK ZANETA PIEKARY SLASKIE   K40 187. 0:19:32 (520.) 0:39:59 07:59 0:39:24
578 334 Palewicz Aleksandra Gliwice DentystazGliwic.pl K14 116. 0:20:33 (574.) 0:39:57 07:59 0:39:24
579 524 Barton Malgorzata Ruda Slaska Zarys K30 222. 0:19:39 (525.) 0:40:13 08:02 0:39:29
580 150 Surmacz Marta Tychy   K30 223. 0:20:30 (568.) 0:39:39 07:55 0:39:30
581 710 Hawro Carla Gliwice   K14 117. 0:21:13 (599.) 0:40:08 08:01 0:39:31
582 618 SOJKA JOANNA SIEMIANOWICE sLASKIE @Rodzic Sportowca K40 188. 0:20:58 (588.) 0:40:23 08:04 0:39:39
583 175 Gazda Dorota Katowice Stadion Slaski K50 39. 0:20:39 (580.) 0:40:15 08:03 0:39:40
584 253 Montowska Kornelia Gliwice   K30 224. 0:20:34 (575.) 0:40:41 08:08 0:39:43
585 413 WIECKOWSKA ANNA KATOWICE   K14 118. 0:20:55 (586.) 0:40:21 08:04 0:39:48
586 679 Cichocka - Orlowska Jolanta Zabrze   K40 189. 0:20:52 (583.) 0:40:18 08:03 0:39:48
587 769 Urbaniak Anna Gliwice   K40 190. 0:20:53 (584.) 0:40:51 08:10 0:39:49
588 421 Gajewska Urszula Gliwice   K14 119. 0:21:34 (617.) 0:40:10 08:02 0:39:51
589 673 Duda Anna Bedzin   K30 225. 0:21:07 (593.) 0:40:35 08:07 0:39:51
590 636 Bieniek Agata Swietochlowice Socios Silesia K14 120. 0:20:33 (573.) 0:40:17 08:03 0:39:51
591 246 Gajewska Izabela Gliwice 4 - th section K40 191. 0:21:33 (615.) 0:40:14 08:02 0:39:54
592 263 Kaszuba Katarzyna Czeladz #czeladzbiega K40 192. 0:21:18 (608.) 0:40:16 08:03 0:39:54
593 266 Kochel Aneta Miasteczko Slaskie Frau K40 193. 0:21:10 (594.) 0:40:41 08:08 0:39:55
594 322 Ostrowska Justyna Gliwice Night Runners Gliwice K30 226. 0:21:16 (601.) 0:40:46 08:09 0:39:56
595 58 Pawlowska - Sosin Barbara Chorzów Stadion Slaski K60+ 14. 0:21:17 (604.) 0:40:52 08:10 0:39:57
596 212 Grabowska Aleksandra Gliwice   K30 227. 0:21:18 (606.) 0:40:46 08:09 0:39:58
597 140 Sosin Sylwia Chorzów Biegne zeby Bartek mógl biegac K40 194. 0:21:17 (605.) 0:40:52 08:10 0:39:58
598 161 Lepszy Magdalena Piekary Slaskie   K14 121. 0:21:04 (590.) 0:40:39 08:07 0:39:58
599 142 Dlugokecka Alina Ruda Slaska   K40 195. 0:21:16 (602.) 0:40:52 08:10 0:39:59
600 83 Rutka Wiola Gliwice   K30 228. 0:21:19 (609.) 0:40:46 08:09 0:39:59
601 323 Kloda Justyna Gliwice   K30 229. 0:23:00 (662.) 0:40:12 08:02 0:39:59
602 141 Jadwiszczok Jolanta Chorzów   K40 196. 0:21:17 (603.) 0:40:52 08:10 0:40:00
603 407 Mazur Agnieszka Laziska Górne   K30 230. 0:21:14 (600.) 0:40:51 08:10 0:40:06
604 616 Koscielna Grazyna Kraków Rincewind K30 231. 0:21:11 (595.) 0:41:03 08:12 0:40:08
605 703 Jastrzebska Mariola Swidnica runbaby.eu K30 232. 0:21:12 (596.) 0:41:04 08:12 0:40:08
606 88 Czempiel Beata Czerwionka - Leszczyny   K40 197. 0:20:35 (576.) 0:40:52 08:10 0:40:09
607 859 Momot Monika Gliwice   K30 233. 0:20:36 (578.) 0:40:31 08:06 0:40:12
608 885 Walaszek Wejkowska Grazyna Smolnica   K40 198. 0:21:28 (611.) 0:41:10 08:14 0:40:14
609 534 Zaklikiewicz Ewa Gliwice   K50 40. 0:19:51 (536.) 0:40:22 08:04 0:40:16
610 584 Solich Aneta Gliwice   K14 122. 0:19:23 (499.) 0:40:45 08:09 0:40:23
611 786 Kopycinska Dorota Gieraltowice   K40 199. 0:22:11 (638.) 0:41:16 08:15 0:40:24
612 690 Krzan Elzbieta Katowice   K30 234. 0:21:38 (620.) 0:41:13 08:14 0:40:24
613 785 Kazmierczak Natalka Gieraltowice   K30 235. 0:22:11 (637.) 0:41:16 08:15 0:40:24
614 779 Benko Barbara Gliwice   K30 236. 0:22:12 (639.) 0:41:16 08:15 0:40:24
615 373 Slazok Grazyna Polska   K30 237. 0:21:01 (589.) 0:40:44 08:08 0:40:31
616 82 Jasek Wioletta Zabrze Wataha K40 200. 0:21:28 (612.) 0:41:26 08:17 0:40:31
617 687 Pietraszek Ewa   WATAHA SLASK #SONKOTEAM K50 41. 0:21:29 (613.) 0:41:26 08:17 0:40:32
618 56 Jurczyk Danuta Rybnik Studio Energia Klub Fitness Rybnik K40 201. 0:20:32 (570.) 0:41:00 08:12 0:40:52
619 574 Rosner Edyta Biery   K40 202. 0:21:40 (622.) 0:41:22 08:16 0:40:59
620 12 Grela Beata Bedzin Kije w Dobrych Rekach K40 203. 0:22:22 (647.) 0:41:41 08:20 0:41:00
621 8 Kopacz Sylwia Gliwice   K40 204. 0:21:38 (621.) 0:41:32 08:18 0:41:08
622 438 Adamczyk Milena Zabrze   K30 238. 0:21:42 (623.) 0:41:33 08:18 0:41:09
623 251 Drazyk Agnieszka Ruda Slaska   K40 205. 0:22:08 (636.) 0:42:11 08:26 0:41:10
624 286 Skrzynska Aleksandra Zabrze   K40 206. 0:22:08 (635.) 0:42:11 08:26 0:41:10
625 256 Lasak Barbara Swietochlowice Rozbiegane Frelki K30 239. 0:21:52 (624.) 0:42:15 08:27 0:41:24
626 271 Paton Aneta ORZECH   K30 240. 0:21:52 (625.) 0:42:15 08:27 0:41:25
627 434 Olbrich Nicola Swietochlowice Slask Runners K14 123. 0:22:26 (649.) 0:42:00 08:24 0:41:29
628 312 Wolnik Jolka Ligota Ksiezyca   K40 207. 0:22:46 (657.) 0:42:51 08:34 0:41:38
629 743 Kozik Kornelia Katowice Huragan Ligota K30 241. 0:22:03 (629.) 0:42:44 08:32 0:41:55
630 326 Banach Roksana Racibórz   K30 242. 0:23:18 (673.) 0:43:07 08:37 0:41:55
631 782 Jakóbik - Wocka Katarzyna   FLUOR S.A. K40 208. 0:21:38 (619.) 0:42:28 08:29 0:41:58
632 783 Jeleniewska Magdalena   FLUOR S.A. K40 209. 0:21:37 (618.) 0:42:28 08:29 0:41:58
633 822 Drygalska Aleksandra Bedzin Kije w Dobrych Rekach K60+ 15. 0:23:12 (670.) 0:42:42 08:32 0:42:01
634 91 Szmacinska Ewelina Gliwice nie zrzeszona K40 210. 0:21:34 (616.) 0:42:22 08:28 0:42:02
635 70 Gzuk Joanna Rybnik ACTIVE SILESIA Rybnik K40 211. 0:22:57 (661.) 0:43:04 08:36 0:42:02
636 1 Boodie Katarzyna     K40 212. 0:22:39 (653.) 0:42:04 08:24 0:42:03
637 503 Dziubanek Sandra Swietochlowice   K14 124. 0:22:42 (655.) 0:43:11 08:38 0:42:05
638 583 Szymczyk Roksana Sosnowiec   K14 125. 0:22:04 (632.) 0:42:24 08:28 0:42:10
639 186 Malec Aleksandra Gliwice   K30 243. 0:22:36 (651.) 0:42:58 08:35 0:42:16
640 315 Zakrzewska DAGMARA Zabrze   K30 244. 0:22:06 (634.) 0:42:23 08:28 0:42:18
641 232 Alker Elzbieta Gliwice Gliwice K50 42. 0:22:38 (652.) 0:43:03 08:36 0:42:19
642 683 Kucharska Danuta Siemianowice Slaskie   K50 43. 0:22:13 (641.) 0:43:24 08:40 0:42:21
643 655 Pietrzak Jolanta Bytom   K30 245. 0:22:27 (650.) 0:43:00 08:36 0:42:22
644 505 Kubis Karolina Swietochlowice   K14 126. 0:21:33 (614.) 0:43:04 08:36 0:42:26
645 781 Demitraszek Gabriela   FLUOR S.A. K14 127. 0:22:14 (642.) 0:42:55 08:35 0:42:27
646 466 BIELEC ALINA Bojszowy   K40 213. 0:22:04 (630.) 0:42:56 08:35 0:42:30
647 445 Szypula Barbara Bojszowy   K40 214. 0:22:04 (631.) 0:42:57 08:35 0:42:30
648 79 Kilkowska Monika Zabrze   K30 246. 0:22:43 (656.) 0:43:12 08:38 0:42:31
649 457 Niska Agnieszka Chorzów   K30 247. 0:22:15 (644.) 0:43:32 08:42 0:42:32
650 448 Placzek Justyna Chorzów   K30 248. 0:22:15 (643.) 0:43:34 08:42 0:42:35
651 629 Majchrzyk Daria Gliwice Stowarzyszenie Rodzin Zastepczych Pod Skrzydlami K14 128. 0:22:24 (648.) 0:43:21 08:40 0:42:39
652 17 Jablonska Anna Gliwice   K30 249. 0:23:11 (669.) 0:43:19 08:39 0:42:41
653 109 Rózanska Anna Bedzin   K14 129. 0:21:56 (626.) 0:42:57 08:35 0:42:42
654 484 Legutko Aleksandra Katowice   K40 215. 0:21:58 (628.) 0:43:22 08:40 0:42:46
655 862 Piktas Dominika Gliwice   K14 130. 0:23:21 (675.) 0:43:35 08:43 0:42:48
656 110 Grad-Drzewiecka Ilona Toszek   K40 216. 0:22:12 (640.) 0:43:25 08:41 0:42:51
657 755 Szrobarczyk Malgorzata Karchowice   K50 44. 0:22:05 (633.) 0:43:20 08:40 0:42:52
658 209 Jach Jolanta Czeladz #czeladzbiega K50 45. 0:23:27 (676.) 0:44:07 08:49 0:42:58
659 386 Kaczmarek Monika Gliwice   K30 250. 0:22:18 (645.) 0:43:33 08:42 0:42:59
660 384 Kaczmarek Dorota Gliwice   K14 131. 0:22:19 (646.) 0:43:33 08:42 0:42:59
661 203 Mrozek Kamila Gliwice   K30 251. 0:23:04 (665.) 0:44:05 08:49 0:43:03
662 201 Slusarczyk Helena Gliwice   K40 217. 0:22:51 (659.) 0:44:05 08:49 0:43:03
663 202 Kamczyk Iwona Gliwice   K30 252. 0:22:51 (660.) 0:44:05 08:49 0:43:03
664 860 Luks Kasia Gliwice   K40 218. 0:23:16 (672.) 0:44:00 08:48 0:43:13
665 639 Somiak Marta Tarnowskie Góry NORDICUS STRZYBNICA K30 253. 0:24:05 (684.) 0:44:30 08:54 0:43:22
666 370 Hepner Joanna Gliwice Slow jogging Gliwice K60+ 16. 0:21:56 (627.) 0:44:47 08:57 0:43:47
667 701 WINIARSKA JOLANTA GLIWICE   K40 219. 0:22:41 (654.) 0:44:04 08:48 0:43:49
668 324 Mazur Anna Gliwice   K40 220. 0:23:04 (666.) 0:44:05 08:49 0:43:52
669 308 Wietrzycka Anna Gliwice   K30 254. 0:23:00 (663.) 0:44:47 08:57 0:43:57
670 311 Rymsza Alicja Gliwice Wkurw_team K30 255. 0:23:01 (664.) 0:44:47 08:57 0:43:58
671 327 Szymanska Anna Zabrze   K40 221. 0:23:13 (671.) 0:44:03 08:48 0:44:03
672 450 Sichma Kamila Swietochlowice   K40 222. 0:23:08 (668.) 0:45:24 09:04 0:44:14
673 502 Barszcz Magdalena Gliwice   K40 223. 0:24:43 (692.) 0:44:30 08:54 0:44:19
674 118 Krawiec Agnieszka Zabrze   K40 224. 0:24:27 (689.) 0:45:44 09:08 0:44:33
675 172 Urbanska Katarzyna Zabrze   K40 225. 0:24:28 (690.) 0:45:45 09:09 0:44:33
676 749 Kurzak JOLANTA Zawiercie   K50 46. 0:24:55 (695.) 0:45:24 09:04 0:44:34
677 539 Kukielka Katarzyna   Slow Jogging Gliwice K40 226. 0:24:55 (694.) 0:45:48 09:09 0:44:36
678 493 Mucha Ewa Dabrowa Górnicza #czeladzbiega K40 227. 0:23:51 (682.) 0:44:54 08:58 0:44:40
679 192 Wojdanowska Malgorzata Tarnowskie Góry Lecymy Durs K30 256. 0:24:24 (685.) 0:45:47 09:09 0:44:42
680 166 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów Lecymy Durs / Swietochlowicki Klub Morsów Harciole K30 257. 0:24:25 (687.) 0:45:47 09:09 0:44:43
681 188 Irytowska Renata Knurów   K40 228. 0:22:47 (658.) 0:45:05 09:01 0:44:46
682 611 antolik iwona swietochlowice Slask Runners K50 47. 0:24:04 (683.) 0:45:02 09:00 0:44:47
683 174 LANGER MAGDALENA GLIWICE   K30 258. 0:24:39 (691.) 0:46:14 09:14 0:45:06
684 707 Holewa Martyna Katowice Caballo Blanco Team K14 132. 0:24:25 (688.) 0:46:11 09:14 0:45:08
685 291 Bogucka Kamila Katowice   K30 259. 0:23:35 (677.) 0:45:50 09:10 0:45:12
686 11 Bielinska Nicol Oliwia Stanica   K14 133. 0:24:24 (686.) 0:45:42 09:08 0:45:13
687 138 Zielinska Urszula Katowice   K50 48. 0:24:51 (693.) 0:46:30 09:18 0:45:18
688 431 Sobczak-Szymura Jolanta Gliwice Debiutantka w Biegu Kobiet K40 229. 0:27:21 (730.) 0:46:17 09:15 0:45:21
689 94 Maruszczak Justyna Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K40 230. 0:23:40 (678.) 0:46:14 09:14 0:45:28
690 204 Krochmalska Jadwiga Bytom Miechowicka Grupa Biegowa K40 231. 0:23:46 (681.) 0:46:14 09:14 0:45:36
691 471 Loszajc Justyna Sosnowiec Wirusy K40 232. 0:25:09 (698.) 0:46:59 09:23 0:46:02
692 711 Kozuszek Malgorzata Gliwice   K40 233. 0:23:41 (679.) 0:46:42 09:20 0:46:03
693 453 Plaszczyk Adriana Gliwice   K30 260. 0:23:42 (680.) 0:46:41 09:20 0:46:04
694 343 Wieclaw Cecylia Gliwice Slow Jogging Gliwice K30 261. 0:23:07 (667.) 0:47:13 09:26 0:46:07
695 366 Lidke Zuzanna Ruda Slaska Slow Jogging Gliwice K30 262. 0:25:49 (710.) 0:47:24 09:28 0:46:09
696 540 Rojek-Ledwoch Marzena   Dietetyk Na zdrowie/ Slow jogging Gliwice K30 263. 0:25:49 (712.) 0:47:23 09:28 0:46:10
697 554 Drygiel Katarzyna Zabrze   K30 264. 0:23:19 (674.) 0:46:53 09:22 0:46:12
698 535 Mrowiec Maria Bytom Stadion Slaski K60+ 17. 0:25:54 (713.) 0:47:27 09:29 0:46:20
699 30 Siwczyk Grazyna Piekary Slaskie Lecymy Durs K60+ 18. 0:25:54 (714.) 0:47:27 09:29 0:46:20
700 399 Michalak Teresa Bielsko-Biala bielszczanki biegaja K40 234. 0:24:58 (696.) 0:47:27 09:29 0:46:25
701 113 Klachacz Jolanta Tychy Profitness K40 235. 0:25:15 (699.) 0:47:29 09:29 0:46:29
702 223 Widenka Beata Tychy   K30 265. 0:25:16 (700.) 0:47:29 09:29 0:46:30
703 68 Beno-Gesikowska Dorota RUDA SLASKA   K30 266. 0:25:49 (709.) 0:47:55 09:35 0:46:52
704 504 Dziubanek Klaudia Swietochlowice   K40 236. 0:25:33 (703.) 0:48:05 09:37 0:46:59
705 369 Czenczek Magdalena Gliwice Etisoft Running Team K30 267. 0:25:34 (704.) 0:48:02 09:36 0:47:01
706 489 Hilaszek Marzena Gliwice Slow Jogging Gliwice K40 237. 0:25:34 (705.) 0:48:02 09:36 0:47:02
707 635 Wiekiera Patrycja Gliwice slow jogging gliwce K30 268. 0:25:34 (706.) 0:48:09 09:37 0:47:09
708 313 Warcholinska Anna Raciborz Eko-okna runners K30 269. 0:25:49 (711.) 0:48:23 09:40 0:47:19
709 67 Sokolowska Anita Katowice Lecymy Durs K30 270. 0:25:48 (708.) 0:48:24 09:40 0:47:19
710 74 Woitun Anna Zabrze   K30 271. 0:25:23 (701.) 0:47:29 09:29 0:47:23
711 59 SosnierzJuszczyk Monika Zabrze   K30 272. 0:25:23 (702.) 0:47:29 09:29 0:47:24
712 871 Seweryn Joanna Gliwice   K50 49. 0:25:37 (707.) 0:47:25 09:29 0:47:25
713 767 Waclawczyk Lidia Chorzów   K60+ 19. 0:26:29 (718.) 0:49:05 09:49 0:47:58
714 439 Pastuszuk Anna Zabrze   K30 273. 0:26:10 (717.) 0:48:35 09:43 0:48:12
715 578 Fatek-Skobel Malgorzata Gliwice   K50 50. 0:26:32 (719.) 0:49:42 09:56 0:48:31
716 620 Staniek Elzbieta Gliwice   K50 51. 0:26:04 (715.) 0:49:31 09:54 0:48:35
717 619 Wojciechowska Iwona Gliwice HURAGAN LIGOTA K50 52. 0:26:04 (716.) 0:49:31 09:54 0:48:35
718 797 Portnicka Magdalena TYCHY Biegne byle dobiec K30 274. 0:25:01 (697.) 0:48:56 09:47 0:48:35
719 506 Kubis Gabriela Swietochlowice   K50 53. 0:26:36 (720.) 0:49:55 09:59 0:48:48
720 820 Pyzia Joanna Gliwice   K50 54. 0:26:38 (721.) 0:49:43 09:56 0:48:49
721 633 Korczak Aleksandra Gliwice GCN K50 55. 0:26:38 (722.) 0:49:43 09:56 0:48:50
722 632 Mach Anna Gliwice   K40 238. 0:28:17 (738.) 0:49:43 09:56 0:48:50
723 333 Mansfeld Dorota Tarnowskie Góry   K40 239. 0:27:03 (725.) 0:50:17 10:03 0:49:07
724 301 Bregula Ewa Tarnowskie Góry   K50 56. 0:27:03 (726.) 0:50:16 10:03 0:49:08
725 278 Wegiel Maria Lazy   K60+ 20. 0:27:52 (733.) 0:50:24 10:04 0:49:18
726 302 Pacyna Danuta Katowice   K50 57. 0:27:01 (724.) 0:50:34 10:06 0:49:19
727 77 Romanska Katarzyna Katowice #CzeladzBiega K40 240. 0:27:04 (727.) 0:50:33 10:06 0:49:25
728 36 Ciesielska Sylwia Siemianowice Slaskie   K60+ 21. 0:27:07 (728.) 0:50:34 10:06 0:49:25
729 156 KOWALCZYK PATRYCJA GLIWICE   K40 241. 0:26:53 (723.) 0:50:49 10:09 0:49:42
730 430 Kulak Malgorzata Glucholazy Debiutantka w Biegu Kobiet K50 58. 0:27:22 (731.) 0:50:50 10:10 0:49:54
731 378 Wolak Maria Glucholazy Chodze z kijkami bo lubie K60+ 22. 0:27:30 (732.) 0:51:17 10:15 0:50:08
732 709 Holewa Izabela Katowice Caballo Blanco Tea K40 242. 0:27:12 (729.) 0:51:17 10:15 0:50:13
733 397 Reiter Hanna Gliwice Slow Jogging Gliwice K40 243. 0:28:13 (736.) 0:52:05 10:25 0:50:54
734 398 Reiter Dominika Gliwice Slow Jogging Gliwice K14 134. 0:28:14 (737.) 0:52:05 10:25 0:50:54
735 367 Dymek Anna Ruda Slaska Slow Jogging Gliwice K30 275. 0:28:09 (734.) 0:52:43 10:32 0:51:37
736 708 Kotowska Karolina Gliwice Slow Jogging Gliwice K30 276. 0:28:10 (735.) 0:52:43 10:32 0:51:38
737 264 Aparta Elzbieta Tarnowskie Góry   K60+ 23. 0:28:28 (740.) 0:53:37 10:43 0:52:24
738 295 Kurdek Ewa Gliwice   K40 244. 0:28:25 (739.) 0:53:37 10:43 0:53:25
PK 698 Nawrocki Krzysztof Wroclaw       0:13:45 (2.) 0:24:19 04:51 0:23:57
PK 696 Tomczyk Tomasz Krapkowice       0:13:05 (1.) 0:24:56 04:59 0:24:51
PK 734 KALUZIAK AREK OSIEKI LEBORSKIE 5A KREATYWNE ANIMACJE     0:16:16 (3.) 0:31:09 06:13 0:30:19
PK 732 OSIAK GRZEGORZ LEBORK KREATYWNE ANIMACJE     0:16:29 (4.) 0:31:42 06:20 0:30:53
PK 622 Kopka Arkadiusz Strzelce opolskie       0:18:12 (6.) 0:32:06 06:25 0:31:21
PK 650 Nawalaniec Bogumil Chrzanów Parkrun Chrzanów     0:17:11 (5.) 0:33:26 06:41 0:32:39
PK 681 Kucharski Michal Siemianowice Slaskie       0:20:16 (7.) 0:39:34 07:54 0:38:31
PK 682 Kucharski Adam Siemianowice Slaskie       0:22:12 (8.) 0:43:24 08:40 0:42:20

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.