Poznań 6 X - 5km | Bieg Kobiet

Poznań 6 X - 5km

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. M-ce w kat Wynik
1 1271 PASTWA KATARZYNA     Open 1 00:21:55
2 923 KOŁACZKOWSKA KATARZYNA POTASZE   Open 2 00:21:57
3 1212 OBARA ŻANETA NEKLA UKS SZYBKI LOPES NEKLA Open 3 00:23:08
4 1224 WOJCIECHOWSKA SVETLANA POZNAŃ TEAMGUNOFF K14-29 1 00:23:14
5 911 KARCZYŃSKA ELIZA POZNAŃ   K30-39 1 00:23:44
6 55 KĘDZIORA NATALIA LUBOŃ   K40-49 1 00:23:51
7 581 POLUS JOANNA GNIEZNO   K14-29 2 00:23:55
8 1140 KARCZYNSKA MONIKA POZNAŃ POWER TRAINING K30-39 2 00:24:04
9 955 BUDZISZEWSKA KATARZYNA BOLECHÓWKO   K30-39 3 00:24:09
10 298 POLACKA MAGDALENA POZNAŃ ABRAM TEAM K14-29 3 00:24:17
11 338 DZIONEK ANNA GNIEZNO CZESŁAW BIEGA K30-39 4 00:24:19
12 395 STERLING MONIKA WITKOWO WITKOWO BIEGA K40-49 2 00:24:32
13 111 NYCZ JOANNA SUCHY LAS SUCHY LAS BIEGA K30-39 5 00:24:34
14 363 PASIEKA KAT POZNAŃ   K30-39 6 00:24:39
15 989 BURDAJEWICZ KATARZYNA MAŁACHOWO RUNNERS POWER ŚREM K40-49 3 00:24:44
16 416 KLUPŚ MARTA JASTROWIE ROZBIEGANE JASTROWIE K14-29 4 00:24:55
17 147 NOWAK JOLANTA KOSTRZYN GDZIE TA META K40-49 4 00:25:14
18 164 HAMPEL ANIA POZNAŃ HAMPEL TEAM K30-39 7 00:25:15
19 1050 MICHALAK ANIA PIŁA   K40-49 5 00:25:26
20 1232 KASZYŃSKA DOROTA POZNAŃ NIE MA LIPY SWARZĘDZ TEAM K40-49 6 00:25:34
21 665 PACZKOWSKA KATARZYNA KIEKRZ   K30-39 8 00:26:06
22 938 SKUBEL KAROLINA PLEWISKA THERMO KING K30-39 9 00:26:10
23 1219 MADEJ AGATA POZNAŃ FABRYKA MAZAKÓW K30-39 10 00:26:10
24 1299 SYLWESTRUK MARTA     K30-39 11 00:26:11
25 433 GALAS AGATA POZNAŃ GRAŻYNKI OCR K30-39 12 00:26:18
26 1007 JADCZAK ANITA KROTOSZYN KROTOSZYŃSKA GRUPA B K40-49 7 00:26:19
27 514 WĘCLIK KLAUDIA WIRY   K14-29 5 00:26:19
28 838 WOJCIECHOWSKA JUSTYNA POZNAŃ   K40-49 8 00:26:19
29 280 GOLISZ PAULINA DALESZYNEK   K30-39 13 00:26:26
30 917 TERLECKA JUSTYNA POZNAŃ   K30-39 14 00:26:30
31 65 GRUSZKA ANNA PLEWISKA FEHLAU RUN TEAM K40-49 9 00:26:32
32 1008 KOPAŃSKA-CHOMIK WIOLETTA POZNAŃ GUMISIOWY TEAM K40-49 10 00:26:37
33 310 RUKS-WOJTKOWIAK MAGDALENA MIĘKOWO   K30-39 15 00:26:43
34 374 KRUKOWSKA AGNIESZKA POZNAŃ   K40-49 11 00:26:56
35 706 KARASIAK DOMINIKA ŚREM   K14-29 6 00:26:56
36 252 OLEJNICZAK KASIA GNIEZNO CZESŁAW BIEGAGNIEZNO K30-39 16 00:26:57
37 941 PAWELCZYK MONIKA LESZNO NIE SPAĆ BIEGAĆ K14-29 7 00:26:59
38 463 WITKOWSKA EWELINA POZNAŃ   K14-29 8 00:27:04
39 1042 KUJAWA-ŚLIWIŃSKA KAROLINA STĘSZEW   K30-39 17 00:27:06
40 237 MATUSZEK GOSIA POZNAŃ   K14-29 9 00:27:07
41 180 JAKŚ JULIA POZNAŃ   K30-39 18 00:27:07
42 968 KALICKA MAGDALENA KAMIONKI   K30-39 19 00:27:09
43 84 STRZELCZYK PAULINA ŚMIGIEL NESSI K30-39 20 00:27:11
44 383 CHWIROT KRYSTYNA LUBOŃ LUCKY LUZERS K30-39 21 00:27:12
45 82 GIDASZEWSKA JOLANTA LESZNO NESSI K40-49 12 00:27:12
46 934 PIECZYŃSKA JOANNA POZNAŃ   K14-29 10 00:27:15
47 126 CZARNECKA MARZENA RAKOWNIA   K30-39 22 00:27:19
48 178 GLINIANY DAGMARA RAWICZ MLAMPERSKI_RUN K40-49 13 00:27:20
49 704 KARASIAK MAGDALENA ŚREM   K40-49 14 00:27:23
50 1307 BAJON ANNA WŁOSZAKOWICE   K14-29 11 00:27:27
51 868 NOWICKA WIOLETA GRYFINO   K30-39 23 00:27:27
52 595 GRZEMPKA IZABELA KOSTRZYN SZALONE ONE K40-49 15 00:27:32
53 727 PIOSIK ZUZANNA GŁOGÓW KGHM ZG RUN K30-39 24 00:27:34
54 639 KOLIŃSKA SYLWIA GOŁAŃCZ   K40-49 16 00:27:35
55 149 POMYKALSKA IWONA KOSTRZYN GDZIE TA META K40-49 17 00:27:37
56 1040 DUDA MAGDALENA POZNAŃ   K30-39 25 00:27:38
57 417 KLUPŚ MONIKA JASTROWIE ROZBIEGANEJASTROWIE K40-49 18 00:27:40
58 587 RADOSZ KARINA RABOWICE EUROVENT ATHLETICS K30-39 26 00:27:43
59 619 BORAKIEWICZ NATALIA GOŁAŃCZ   K14-29 12 00:27:45
60 1208 KUJAWA-MĄKOWSKA JUSTYNA POZNAŃ   K40-49 19 00:27:45
61 318 BORCZYŃSKA-GŁOMSKA ALEKSANDRA MIĘKOWO MIĘKOWO BIEGA K30-39 27 00:27:49
62 396 ŁYSIAK KASIA DĄBRÓWKA   K30-39 28 00:27:50
63 225 WOJTYSIAK GRAŻYNA ŚMIGIEL   K40-49 20 00:27:51
64 1256 FRAMSKA JUSTYNA MIĘDZYCHÓD BIEGACZE PMI K40-49 21 00:27:51
65 755 LISEK ILONA ZĘBOWO   K14-29 13 00:27:52
66 814 STASIŃSKA JUSTYNA   STUDIO FIGURA K14-29 14 00:27:54
67 460 DWORCZAK ADRIANNA KOŚCIAN   K40-49 22 00:27:59
68 219 KURPISZ MONIKA POŻNAŃ DRUŻYNA SZPIKU K40-49 23 00:28:00
69 365 SZYMANOWSKA IRENA OSTRÓW WIELKOPOLSKI POLIBUDA POZNAŃ K30-39 29 00:28:05
70 1195 WITCZAK JUSTYNA LESZNO   K40-49 24 00:28:07
71 630 SOŁTYS MILENA OBORNIKI ROSSBIEGANI K14-29 15 00:28:14
72 628 ZAWIEJA DARIA OBORNIKI   K14-29 16 00:28:15
73 181 WALKOWIAK AGNIESZKA KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM K40-49 25 00:28:19
74 560 ROGALSKA KAROLINA MUROWANA GOŚLINA   K30-39 30 00:28:25
75 503 JASIŃSKA LIDIA POZNAŃ   K40-49 26 00:28:26
76 300 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA OBORNIKI   K40-49 27 00:28:32
77 735 CZAJKOWSKA EWA WĄGROWIEC   K40-49 28 00:28:32
78 683 PAMPUCH ANNA SWARZĘDZ   K30-39 31 00:28:33
79 948 MARCINIAK WIKTORIA PLEWISKA BIEGAMY DLA MEDALI K14-29 17 00:28:33
80 859 JANOWSKA ANNA POZNAŃ   K40-49 29 00:28:34
81 283 SYSKA EWA POZNAŃ TAKE RUN K40-49 30 00:28:39
82 733 KRAUSE ANIA POZNAŃ   K30-39 32 00:28:39
83 716 KRAWCZAK KAROLINA GŁOGÓW BBL GŁOGÓW K30-39 33 00:28:40
84 100 BUSZKIEWICZ AGATA OBJEZIERZE   K14-29 18 00:28:42
85 995 PUSZKAREK ROMANA CZEMPIŃ   K60+ 1 00:28:42
86 590 IDZIKOWSKA-CZUBAJ ANNA ŚRODA WIELKOPOLSKA   K40-49 31 00:28:50
87 1091 BODZIONY AMELIA JASTROWIE   K30-39 34 00:28:54
88 850 RABCZUK ANNA     K30-39 35 00:28:54
89 920 GAWROŃSKA AGNIESZKA POZNAN   K40-49 32 00:28:55
90 166 KĄSOWSKA ANNA POZNAŃ   K30-39 36 00:28:56
91 918 RYBARCZYK IWONA DOPIEWO   K40-49 33 00:28:57
92 185 KŁOS NATALIA KOZIEGŁOWY   K14-29 19 00:28:58
93 174 GAPIK JULIA POZNAŃ   K14-29 20 00:29:02
94 1043 SZWED KAROLINA LUBASZ   K30-39 37 00:29:04
95 653 UBOWSKA EWELINA ŚREM   K14-29 21 00:29:06
96 707 OCHOCKA WIKTORIA KŁECKO   K14-29 22 00:29:09
97 737 FRĄCKOWIAK KATARZYNA POZNAŃ   K30-39 38 00:29:16
98 145 BŁASZCZYK AGNIESZKA POZNAŃ   K14-29 23 00:29:16
99 715 CHORBIŃSKA PAULINA NOWA WOLA   K30-39 39 00:29:19
100 1044 SIKORA JUSTYNA     K50-59 1 00:29:22
101 1128 WAŁEK MAŁGORZATA PIŁA   K30-39 40 00:29:23
102 1010 KOŚCIELNIAK ANNA ŚREM   K30-39 41 00:29:23
103 1025 LASKOWSKA JUSTYNA POZNAŃ   K40-49 34 00:29:26
104 902 DANIELEWICZ IZABELA POZNAŃ   K50-59 2 00:29:27
105 415 KLUPŚ AGATA JASTROWIE ROZBIEGANEJASTROWIE K14-29 24 00:29:27
106 287 SOKALA MARTA POZNAŃ   K14-29 25 00:29:31
107 233 WACHOWIAK MARTYNA GOŁAŃCZ   K14-29 26 00:29:31
108 309 WOJCIECHOWSKA RENATA LUBOŃ   K40-49 35 00:29:32
109 340 JANIAK MAŁGORZATA POZNAŃ   K30-39 42 00:29:32
110 734 SZULC KATARZYNA WĄGROWIEC SZALONE ONE K50-59 3 00:29:34
111 5 DWORACKA NATALIA GNIEZNO   K30-39 43 00:29:36
112 312 ZYSKOWSKA MARTA ANNOWO MIĘKOWO BIEGA K30-39 44 00:29:37
113 783 KUJAWA PAULINA POZNAŃ   K30-39 45 00:29:38
114 482 GRABARKIEWICZ JOANNA POZNAŃ Z4FUN K30-39 46 00:29:40
115 290 DĄBKIEWICZ ANETA KROSNO   K30-39 47 00:29:41
116 259 KORBAS JOANNA KROSNO   K30-39 48 00:29:41
117 131 JANKOWSKA JOLANTA POZNAŃ   K40-49 36 00:29:42
118 998 WITCZAK WIKTORIA LESZNO PRO 366 K14-29 27 00:29:44
119 491 SKIBA OLGA STĘSZEW   K30-39 49 00:29:44
120 1287 NOWAK-MŁYNIKOWSKA AGNIESZKA     K40-49 37 00:29:45
121 502 RZEPCZYŃSKA MARTA PLEWISKA   K30-39 50 00:29:46
122 1051 NIKLAS-SMACZNA JOANNA POZNAŃ   K30-39 51 00:29:46
123 1103 SZYMANOWSKA AGATA POZNAŃ KRÓLIKI BIEGAJĄ K30-39 52 00:29:46
124 321 MUCHA ŻANETA OBORNIKI RUUKKI K40-49 38 00:29:47
125 78 STACHOWIAK EMILIA RÓŻNOWO   K14-29 28 00:29:47
126 1227 KLASZCZYŃSKA IZABELA MUROWANA GOŚLINA   K40-49 39 00:29:47
127 930 PIECZYŃSKA DOROTA OSIECZNA OSIECZNA BIEGA K50-59 4 00:29:50
128 494 WOŹNIAK DARIA KIĄCZYN SPORTOWY KAŹMIERZ K14-29 29 00:29:50
129 732 NIEMCZYK ZUZANNA POZNAŃ   K30-39 53 00:29:51
130 22 ZAWIEJA MAGDALENA WITKOWO WITKOWO BIEGA K30-39 54 00:29:52
131 863 KOKOCIŃSKA HALINA KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM K50-59 5 00:29:54
132 159 GDOWSKA JOLANTA TARNOWOPODGÓRNE SP BARANOWO K40-49 40 00:29:55
133 1282 LEBID YANA     K30-39 55 00:29:56
134 1036 BANASZAK JULIA ŚRODA WIELKOPOLSKA   K30-39 56 00:29:57
135 236 STASZEWSKA KATARZYNA ŚRODA WLKP BROWAR GZUB K50-59 6 00:29:57
136 1216 CHRZANOWSKA AGNIESZKA ZŁOTNIKI   K30-39 57 00:29:58
137 1020 CICHOŃ AGATA NOWE MIASTO N. WARTĄ   K14-29 30 00:29:58
138 1134 WALKOWIAK JOANNA KOSTRZYN   K14-29 31 00:29:59
139 629 MAŃKOWSKA ADRIANA OBORNIKI ROSSBIEGANI K30-39 58 00:30:01
140 302 PANUŚ MARTA WIELEŃ   K14-29 32 00:30:02
141 1302 URBAŃSKA DOMINIKA     K30-39 59 00:30:02
142 1239 KAŹMIERCZAK DARIA BOREK WIELKOPOLSKI   K14-29 33 00:30:03
143 72 OLEJNICZAK-MAKLES BERNADETA GÓRA   K30-39 60 00:30:04
144 981 ŁUCZYK IWONA POZNAŃ BAMBINO K14-29 34 00:30:05
145 469 MACIEJCZUK KAMILA SWARZĘDZ ORGANIC RUNNERS K30-39 61 00:30:05
146 1070 BARANOWSKA AGNIESZKA POZNAŃ   K14-29 35 00:30:07
147 9 MAĆKOWIAK AGNIESZKA POZNAŃ ANONIMOWI BIEGACZE K30-39 62 00:30:09
148 143 MAŚLANKA IWONA ŚMIGIEL ŚMIGIEL K40-49 41 00:30:09
149 775 ŻAK RENATA POZNAŃ   K40-49 42 00:30:09
150 1054 HILDEBRAND JULIA OPALENICA   K14-29 36 00:30:11
151 215 PAWŁOWSKA VIOLETTA POZNAŃ   K40-49 43 00:30:11
152 442 POSŁUSZNA GOSIA OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBOR K40-49 44 00:30:14
153 361 WOJTAROWICZ ELŻBIETA POZNAŃ   K30-39 63 00:30:16
154 205 HOPE BARBARA LESZNO   K40-49 45 00:30:17
155 1114 ADAMIAK KAROLINA SWARZĘDZ   K40-49 46 00:30:17
156 148 PYPEC-NOWICKA ELŻBIETA BOJANOWO   K50-59 7 00:30:18
157 1003 SADOWSKA EWA POZNAN   K30-39 64 00:30:18
158 359 BUDZIŃSKA KAROLINA PLEWISKA   K40-49 47 00:30:21
159 531 FIFAREWICZ EWELINA NIEMCZYN   K14-29 37 00:30:22
160 369 ZIELONKA JOANNA POPOWO KOŚCIELNE   K30-39 65 00:30:22
161 745 FABISIAK MARZENA KROSINKO KROSINKO BIEGA : -) K40-49 48 00:30:23
162 919 POLUS MADZIA PACZKOWO ZMĘCZENI NA STARCIE K30-39 66 00:30:24
163 855 JANASZEK WERONIKA PUSZCZYKOWO GOGGLE PAE TEAM K30-39 67 00:30:26
164 243 CHAŁUPCZAK MAŁGORZATA BRYNICA   K50-59 8 00:30:30
165 830 GRACZYK PATRYCJA POZNAN   K30-39 68 00:30:30
166 565 BŁACHUT ALINA POZNAŃ   K50-59 9 00:30:31
167 527 KEMPIAK ERYKA POZNAŃ   K14-29 38 00:30:32
168 822 SAJEWSKA BEATA WĄGROWIEC   K40-49 49 00:30:33
169 6 RUTKOWSKA KATARZYNA OBORNIKI   K40-49 50 00:30:34
170 330 SKAŁECKA BEATA KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM K50-59 10 00:30:35
171 568 ŁASKARZEWSKA ANNA SKOKI BEIERSDORF SPORT TEA K14-29 39 00:30:38
172 476 SOROCZYŃSKA MALWINA POZNAŃ   K14-29 40 00:30:38
173 869 KOWALSKA PATRYCJA MOSINA   K14-29 41 00:30:39
174 671 RATAJCZAK AGNIESZKA KOŚCIAN KOŚCIAN K40-49 51 00:30:39
175 761 GRZYBOWSKA KASIA LUBOŃ   K40-49 52 00:30:40
176 403 SKAŁA MAGDALENA POZNAŃ SELEKCJA K40-49 53 00:30:41
177 455 CIESIELSKA MARTA POZNAŃ   K30-39 69 00:30:42
178 1238 SIEJKOWSKA ANITA GNIEZNO 1975 K40-49 54 00:30:42
179 150 MORAWIEC MAŁGORZATA KOSTRZYN GDZIE TA META K40-49 55 00:30:43
180 719 PASTERNAK MARIA POZNAŃ ART TEAM PEGAZ K40-49 56 00:30:44
181 203 MANOWSKA DAGMARA POZNAŃ LOCO TEAM K40-49 57 00:30:45
182 140 SZCZEPAŃSKA PAULINA POZNAŃ   K14-29 42 00:30:45
183 908 BARCZ EDYTA LESZNO TROJKA TEAM K30-39 70 00:30:46
184 909 FRĄCKOWIAK ILONA LESZNO TROJKA TEAM K30-39 71 00:30:46
185 907 ZAJĄC HANNA LESZNO TROJKA TEAM K30-39 72 00:30:46
186 1118 ZIMNA AGNIESZKA POZNAŃ INSTYTUT GENETYKI CZŁOWIEKA PAN K30-39 73 00:30:48
187 842 BIAŁEK MARTYNA CHOJNICE   K14-29 43 00:30:49
188 288 DEREZIŃSKA ANNA BOLECHOWO   K14-29 44 00:30:50
189 12 MAŁECKA MAŁGORZATA POZNAŃ LADIES BURZOWA K40-49 58 00:30:52
190 23 FURMAŃCZAK DANUTA LESZNO AMATOR K40-49 59 00:30:53
191 1303 KUNECKA MICHALINA     K14-29 45 00:30:53
192 1142 BARTCZAK-KAŹMIERCZAK MAGDALENA STARE MIASTO   K30-39 74 00:30:54
193 609 PŁÓCIENICZAK SYLWIA LESZNO   K40-49 60 00:30:57
194 632 BŁASZAK MONIKA WRZEŚNIA NIGHT RUNNERS WEŚNIA K30-39 75 00:31:02
195 634 STACHURA KAROLINA KACZANOWO   K40-49 61 00:31:04
196 614 BABIŃSKA ANNA POZNAŃ DYNAMIC K40-49 62 00:31:04
197 1223 FLISIKOWSKA JAGODA POZNAŃ BIEGACZE JUNIORA - RUNNERS TEAM K14-29 46 00:31:05
198 649 RUPOCINSKA IRENA POZNAN   K40-49 63 00:31:06
199 1115 VAN GIELLE RUPPE JOANNA ŚRODA WLKP. BUBUTEAM K30-39 76 00:31:06
200 459 KOPERA ANNA POZNAŃ   K14-29 47 00:31:08
201 373 JASTRZĘBSKA RENATA POZNAŃ   K30-39 77 00:31:09
202 224 ŁUKOWIAK ALINA CZEMPIŃ   K40-49 64 00:31:10
203 358 KORNACKA MONIKA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI MBANK K40-49 65 00:31:10
204 375 PIETRUSZ MAŁGORZATA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI   K40-49 66 00:31:10
205 833 RĘPALSKA WERONIKA POZNAŃ   K14-29 48 00:31:11
206 625 KRZEŚLAK MARTA POZNAŃ IT.INTEGRO SP. Z O.O K14-29 49 00:31:12
207 303 ŻERKO VIOLETTA SWARZĘDZ SWARZĘDZ K40-49 67 00:31:13
208 643 FRANKOWSKA RENATA GRANOWO   K40-49 68 00:31:13
209 1100 RATAJCZAK ALINA BOJANOWO   K30-39 78 00:31:14
210 895 ROCHATKA JOANNA POZNAŃ   K50-59 11 00:31:15
211 453 WOŚ KINGA POZNAŃ   K30-39 79 00:31:15
212 1121 SZENKNECHT ADRIANNA POZNAŃ   K40-49 69 00:31:16
213 138 CZERWIŃSKA MAGDA POZNAŃ   K40-49 70 00:31:17
214 19 DOMINICZAK MARZENA GRODZISK WIELKOPOLSK   K40-49 71 00:31:19
215 679 DUDEK AGNIESZKA GRANOWO   K40-49 72 00:31:20
216 945 ZAKIELARZ ADRIANA JASTROWIE   K30-39 80 00:31:20
217 694 KLICH SYLWIA MUROWANA GOŚLINA KB KATORŻNIK MG K30-39 81 00:31:23
218 712 NOWAK ELIZA LUSÓWKO   K30-39 82 00:31:23
219 1099 HALKIEWICZ ANNA POZNAŃ   K14-29 50 00:31:24
220 754 LEDZION GRAŻYNA SWARZĘDZ   K50-59 12 00:31:26
221 640 MAGNUSZEWSKA DOROTA POZNAŃ   K40-49 73 00:31:27
222 740 WÓDECKA DOROTA JASTROWIE   K40-49 74 00:31:27
223 522 GOCH DAGMARA GOLĘCZEWO   K14-29 51 00:31:28
224 385 MORKA ANITA OBORNIKI   K40-49 75 00:31:30
225 943 NADAJ DOROTA CHWIRAM FITNESSCLUBPULSWALCZ K30-39 83 00:31:30
226 758 NOWICKA AGNIESZKA OBORNIKI   K30-39 84 00:31:31
227 717 GARDYJAS MARTA GŁOGÓW BBL K30-39 85 00:31:32
228 468 GAWLIK AGNIESZKA OBORNIKI KĘSY TEAM K30-39 86 00:31:32
229 985 SOSNOWSKA KINGA KRZYWA GÓRA   K30-39 87 00:31:32
230 1055 HADYŃSKA MALGORZATA POZNAŃ   K50-59 13 00:31:34
231 1059 KRUSZEWSKA MONIKA POZNAŃ   K30-39 88 00:31:34
232 674 STRZELEWICZ AGNIESZKA POZNAN   K30-39 89 00:31:34
233 921 NIEMIER AGNIESZKA POZNAŃ PKO BP K40-49 76 00:31:36
234 1196 GRZESZAK DANUTA MOGILNO   K60+ 2 00:31:37
235 583 WYDRA EDYTA OBORNIKI   K40-49 77 00:31:37
236 539 SKAŁBANIA DOMINIKA BUDZISZEWKO   K14-29 52 00:31:38
237 532 ŻMUDA HANNA JUTROSIN   K40-49 78 00:31:40
238 757 GÓRNA HALINA JANKOWO DOLNE   K30-39 90 00:31:41
239 51 WOROCH-MALCHRZYCKA KAMILA GRĄBKOWO   K30-39 91 00:31:41
240 488 ZIELIŃSKA MAGDALENA POZNAŃ   K40-49 79 00:31:42
241 458 BEKAS PAULINA POZNAŃ LADIES K30-39 92 00:31:43
242 99 OLEJNICZAK JOANNA KARCZEWKO TURYŚCI TEAM K30-39 93 00:31:43
243 450 POL MARIA POZNAŃ LEIDIS K30-39 94 00:31:44
244 856 NASKRĘT DAGMARA KOMORNIKI   K30-39 95 00:31:47
245 1191 JANOWSKA KAROLINA KOŚCIAN   K14-29 53 00:31:47
246 183 BASIŃSKA MARTA LESZNO   K40-49 80 00:31:48
247 876 FURMAŃCZUK BARBARA   SPORTOWY TEAM ŻABKI K40-49 81 00:31:48
248 1308 GRAJZER AGATA POZNAN   K14-29 54 00:31:48
249 68 MODRZYŃSKA ELŻBIETA LESZNO R-TEAM RYDZYNA K30-39 96 00:31:48
250 958 WÓJCICKA KAROLINA   PEKABEX PREF S.A. K30-39 97 00:31:48
251 725 ZIELIŃSKA LIDIA WĄGROWIEC BIEGAJACY WĄGROWIEC K40-49 82 00:31:48
252 956 DROGI AGNIESZKA   PEKABEX PREF S.A. K30-39 98 00:31:48
253 1154 KRZYŻANIAK IWONA   VEOLIA INDUSTRY K30-39 99 00:31:49
254 481 SAŁANOWSKA HANNA POZNAŃ Z4FUN K30-39 100 00:31:49
255 278 NOWICKA-SZCZEPANIAK JUSTYNA SKÓRZEWO   K40-49 83 00:31:51
256 58 ZIELIŃSKA ANITA WITKOWO   K30-39 101 00:31:51
257 837 OSTROPOLSKA JUSTYNA POZNAŃ   K40-49 84 00:31:52
258 1088 GŁUCHOWSKA AGATA POZNAŃ   K30-39 102 00:31:52
259 960 BARTOSIEWICZ DOROTA POZNAŃ   K30-39 103 00:31:53
260 964 KALIAHA ALESIA POZNAŃ   K14-29 55 00:31:54
261 1037 CYRANIAK URSZULA KOZIEGŁOWY CZERWONAK BIEGA K40-49 85 00:31:55
262 337 BIERNACKA AGA POZNAŃ   K40-49 86 00:31:57
263 376 STELMASZYK MONIKA KOBIERNO   K30-39 104 00:31:57
264 10 KOZŁOWSKA KAROLINA POZNAŃ   K30-39 105 00:31:58
265 752 LEDZION INEZ SWARZĘDZ   K14-29 56 00:31:58
266 408 WALKOWIAK JUDYTA ROGOŹNO   K30-39 106 00:31:59
267 1011 NOWACKA KATARZYNA KOSTRZYN WLKP PANIE K30-39 107 00:32:00
268 924 ŻURAWSKA MAGDALENA POZNAŃ   K40-49 87 00:32:01
269 1267 JASZCZUK ANITA     K40-49 88 00:32:01
270 501 ŁUSZCZAK EMILIA PLEWISKA   K30-39 108 00:32:02
271 676 ANDRZEJEWSKA ZUZANNA POZNAŃ PO MEDALE ALBO WCALE K14-29 57 00:32:03
272 1009 ZALEJARZ KINGA ROGOŹNO   K30-39 109 00:32:05
273 953 WASICKA-JAKUBEK ANGELIKA SWARZĘDZ   K30-39 110 00:32:07
274 1283 BŁASZCZYK BARBARA     K30-39 111 00:32:07
275 1178 BAŁWAS MARIA   GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. K30-39 112 00:32:09
276 881 KUCHARSKA JOANNA   SPORTOWY TEAM ŻABKI K30-39 113 00:32:09
277 1132 DANIELSKA MONIKA CHARZYKOWY TRIPAKA K40-49 89 00:32:10
278 295 GRZYSTEK KASIA SITNO 23   K40-49 90 00:32:10
279 123 LIZIK MAGDALENA POZNAŃ   K40-49 91 00:32:11
280 1066 BĄK JOANNA LUBOŃ   K14-29 58 00:32:12
281 771 MRUGALSKA IWONA POZNAŃ   K30-39 114 00:32:12
282 685 KACZMAREK JANINA POZNAŃ   K50-59 14 00:32:13
283 116 MIRECKA KINGA POZNAŃ   K30-39 115 00:32:14
284 315 NOWACZYK SYLWIA TULCE DRUŻYNA SZPIKU K40-49 92 00:32:14
285 811 SIWEK ILONA   STUDIO FIGURA K30-39 116 00:32:14
286 546 ZAREMBA OLIWIA KOMORNIKI ZNS DOBIEGNIEW K0   00:32:14
287 828 GRACZYK MIROSLAWA POZNAN   K30-39 117 00:32:15
288 8 GELC VIOLETTA POZNAŃ LOCO TEAM K50-59 15 00:32:16
289 1056 WITCZAK KATARZYNA POZNAŃ   K30-39 118 00:32:16
290 763 TOMANKIEWICZ EWA POZNAN   K30-39 119 00:32:19
291 467 WAWRZYNIAK-BORSUK IWONA POZNAŃ   K40-49 93 00:32:20
292 436 DETZNER KATARZYNA ŚREM   K30-39 120 00:32:20
293 189 SIKORSKA NATALIA PLEWISKA   K30-39 121 00:32:21
294 161 KONIECZNA DANUTA PLEWISKA   K30-39 122 00:32:22
295 190 DOBKOWICZ KATARZYNA PLEWISKA   K30-39 123 00:32:23
296 767 BRZEZINSKA BASIA ZLOTOW   K30-39 124 00:32:24
297 163 KARPINSKA KATARZYNA PECNA   K30-39 125 00:32:24
298 171 NOWAK- GEMZA MONIKA ZŁOTÓW OSIEDLOWO K40-49 94 00:32:25
299 394 CHADY SYLWIA KOMORNIKI   K40-49 95 00:32:25
300 596 KOŁT MARTA POZNAŃ SDS KAROLINA MOŚKO K30-39 126 00:32:27
301 1242 ADAMCZYK MARTA STARE MIASTO PRAWNIK W BIEGU K30-39 127 00:32:28
302 1257 JANUR WIESŁAWA POZNAŃ   K30-39 128 00:32:28
303 901 CIESIELSKA AGNIESZKA POZNAŃ   K50-59 16 00:32:28
304 1231 PIĘTKA DARIA POZNAŃ MTS INVEST SP. Z O.O. K30-39 129 00:32:28
305 449 MAZUR GABRYSIA JASTROWIE ROZBIEGANE JASTROWIE K14-29 59 00:32:29
306 793 BORAWSKA-REKS AGNIESZKA POZNAŃ   K40-49 96 00:32:30
307 104 OCHOCKA BERNADETA KŁECKO   K40-49 97 00:32:30
308 475 DANIELEWICZ SAMANTA STĘSZEW TEAM AKTYWNY STĘSZEW K30-39 130 00:32:31
309 134 KARDASZ ANNA POZNAŃ   K14-29 60 00:32:31
310 585 RODZIŃSKA ANITA GRUDZIĄDZ   K50-59 17 00:32:33
311 1180 ŁASZCZ ANNA   GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. K30-39 131 00:32:33
312 428 PAWŁOWSKA EWA SIEKIERKI WIELKIE   K40-49 98 00:32:34
313 293 PIETRASZEWSKA-JĘDRZEJCZAK AGNIESZKA POZNAŃ NICE LADY FITNESS K30-39 132 00:32:35
314 1268 RESZELA PAULINA     K14-29 61 00:32:36
315 862 MATYSIAK MAGDALENA POZNAŃ   K30-39 133 00:32:38
316 648 MIKOŁAJCZAK MAGDALENA POZNAŃ   K30-39 134 00:32:39
317 593 KALETA ANNA PIŁA WAŁECKIE BULDOŻERY K30-39 135 00:32:39
318 718 SPUCUALSKA MARTYNA POZNAŃ   K30-39 136 00:32:40
319 1058 WEIHER ADELINA POZNAŃ   K30-39 137 00:32:41
320 790 BŁOCISZEWSKA STARCZYŃSKA ANNA POZNAŃ   K40-49 99 00:32:41
321 1244 CIEŚLA RENATA JAROSŁAWIEC   K40-49 100 00:32:42
322 826 LEŚNIEWSKA PAULINA POZNAŃ   K30-39 138 00:32:43
323 1246 PYRA EDYTA ŚRODA WLKP. PYRKA K40-49 101 00:32:43
324 787 KOMORSKA SYLWIA JASTROWIE ROZBIEGANE JASTROWIE K30-39 139 00:32:45
325 1047 PRZYBYLSKA KAROLINA POZNAŃ   K14-29 62 00:32:45
326 641 SABIŁŁO ANNA POZNAŃ   K50-59 18 00:32:45
327 681 MATRANIEC ANNA POZNAŃ   K40-49 102 00:32:46
328 512 SUPLICKA IZABELA JOZEFOW   K14-29 63 00:32:46
329 723 NOWAKOWSKA JOANNA GRYFICE   K40-49 103 00:32:46
330 487 KARCZEWSKA MARTA PUSZCZYKOWO Z4FUN K40-49 104 00:32:47
331 513 MATUSZAK KATARZYNA JÓZEFÓW   K14-29 64 00:32:47
332 357 TRUDZIŃSKA JUSTYNA CZERWONAK   K40-49 105 00:32:48
333 192 BŁASZCZYK ALICJA KOMORNIKI COPY MASTER K40-49 106 00:32:49
334 1190 ŁOSZAJC DOROTA WIRY PANWYGODNY.PL K30-39 140 00:32:50
335 1176 JAWOREK KARINA CHOMĘCICE   K30-39 141 00:32:50
336 1143 ŻMUDZIŃSKA MARTA   VEOLIA INDUSTRY K30-39 142 00:32:51
337 892 BŁACHOWIAK MAŁGORZATA MUROWANA GOŚLINA CZERWONAK BIEGA K50-59 19 00:32:51
338 922 WOJTKOWIAK MAŁGORZATA POZNAŃ   K40-49 107 00:32:52
339 696 LEBEDEVA DARIYA WARSZAWA   K30-39 143 00:32:53
340 831 CZOSNOWSKA MAGDALENA SWARZĘDZ   K30-39 144 00:32:55
341 608 NOWAK MICHALINA SWARZĘDZ   K30-39 145 00:32:55
342 736 ULICZKA MARIETTA OPALENICA   K30-39 146 00:32:55
343 334 DYMEK KAROLINA DĄBRÓWKA   K30-39 147 00:32:57
344 1015 ŁESZYK-KALETKA SYLWIA KOMORNIKI ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K40-49 108 00:32:57
345 912 TOMASZEWSKA MONIKA KOMORNIKI LÓDDZIKIKOMORNIKI K40-49 109 00:32:58
346 1290 MIESZAŁA BARBARA     K14-29 65 00:32:59
347 176 SZUDER MARTYNA OPALENICA   K14-29 66 00:32:59
348 1187 PASZKIET KAROLINA WĄGROWIEC   K30-39 148 00:33:01
349 594 FECHNER MAGDALENA KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM K40-49 110 00:33:03
350 832 KACZMAREK AGATA WIRY   K30-39 149 00:33:03
351 971 OKUPNIK ALEKSANDRA     K14-29 67 00:33:03
352 1201 TARGOSZ KATARZYNA POZNAŃ   K30-39 150 00:33:03
353 827 HINZ KATARZYNA DREZDENKO   K30-39 151 00:33:05
354 839 JESSA WIESŁAWA DREZDENKO   K30-39 152 00:33:05
355 240 PAJKERT JOLANTA NOWY GOŁĘBIN CHAMPIONMAN TEAM K14-29 68 00:33:07
356 1111 GLAZER MARTA POZNAŃ   K30-39 153 00:33:08
357 445 JASKUŁA JUSTYNA KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM K40-49 111 00:33:08
358 156 KUSZYK MARZENA POZNAŃ   K30-39 154 00:33:08
359 1269 KUSZYK MARZENA     K40-49 112 00:33:09
360 212 BRÓDKA MARTA LUBOŃ   K30-39 155 00:33:11
361 1159 MYDLAK KAROLINA   VEOLIA INDUSTRY K30-39 156 00:33:13
362 393 PIETROWSKA HALLIK POZNAŃ   K50-59 20 00:33:14
363 528 KEMPIAK ELŻBIETA POZNAŃ   K40-49 113 00:33:17
364 1141 PEŁSZYK EMILIA   PEKABEX BET S.A. K14-29 69 00:33:20
365 282 MUCHA KAROLINA BRODY   K30-39 157 00:33:22
366 440 MAJEROWICZ JUSTYNA HENRYKOWO   K40-49 114 00:33:24
367 335 PONOŚ MAGDA POZNAŃ   K14-29 70 00:33:24
368 457 GIZELSKA AGNIESZKA POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO K40-49 115 00:33:25
369 571 WAREŃCZAK EWA WITKOWO WITKOWO BIEGA K50-59 21 00:33:25
370 103 ANTCZAK MARZENA MUROWANAGOŚLINA TURYŚCITEAM K30-39 158 00:33:25
371 1272 PASTWA KATARZYNA     K30-39 159 00:33:26
372 1183 RYBARCZYK AGNIESZKA   GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. K40-49 116 00:33:26
373 272 NOWACKA EWA WAŁCZ ENDORFINY WAŁCZ K40-49 117 00:33:27
374 235 POWAŁKA KATARZYNA ZŁOCIENIEC   K14-29 71 00:33:28
375 1035 DUDEK ANETA SŁUBICE   K40-49 118 00:33:28
376 1104 ZAGRODNIK MAŁGORZATA POZNAŃ   K30-39 160 00:33:28
377 73 MIKOŁAJEWICZ BEATA LESZNO PARKRUN LESZNO K40-49 119 00:33:29
378 1247 DEWO EWA POZNAŃ 1985 K30-39 161 00:33:29
379 1105 KUPIŃSKA MONIKA SZCZYTNIKI   K40-49 120 00:33:29
380 617 PAWLICKA ALICJA POZNAŃ   K30-39 162 00:33:29
381 592 TRZYBULSKA DOMINIKA LESZNO MYKAM PO ZATORZU K30-39 163 00:33:29
382 1022 KARCZEWSKA JAGNA PUSZCZYKOWO   K14-29 72 00:33:29
383 478 WEYCHAN EWELINA POZNAŃ MARATOŃCZYK POZNAŃ K30-39 164 00:33:29
384 996 GRANICZNA JUSTYNA     K14-29 73 00:33:31
385 992 NAPIERAŁA ANNA GRODZISK WIELKOPOLSK   K14-29 74 00:33:31
386 291 KANIECKA JOANNA WAŁCZ ENDORFINY WAŁCZ K30-39 165 00:33:33
387 1061 KLIMCZOK ANIA PLEWISKA   K30-39 166 00:33:33
388 27 OSTROWSKA NATALIA GARBY   K14-29 75 00:33:33
389 1001 MAŃKA OTYLIA   CIASTKI.PZ K30-39 167 00:33:34
390 1083 WŁODARCZAK AGNIESZKA OBORNIKI   K40-49 121 00:33:35
391 158 WITTULA-PREJS MAGDA PRZEŹMIEROWO HERNIK TEAM K40-49 122 00:33:36
392 333 MICHALSKA MARLENA KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM K50-59 22 00:33:37
393 731 BIERNAT DANUTA KROSINKO KROSINKO BIEGA :-) K40-49 123 00:33:37
394 721 ZIELIŃSKA SYLWIA ŚRODA WLKP BLOND TEAM K40-49 124 00:33:37
395 1273 PABISZCZAK KATARZYNA     K14-29 76 00:33:38
396 216 PAWŁOWSKA KATARZYNA WRZEŚNIA   K14-29 77 00:33:38
397 722 STĘPNIEWSKA AGNIESZKA JAROSŁAWIEC BLOND TEAM K40-49 125 00:33:38
398 1120 MACIUSZEK NATALIA KŁECKO LECHITA KŁECKO K40-49 126 00:33:40
399 296 OBRAŁ EWA KWILCZ   K40-49 127 00:33:40
400 847 SZUMSKA MAGDALENA POZNAŃ AMMM TEAM K40-49 128 00:33:40
401 852 PSIK MARZENA MUROWANA GOŚLINA HERNIK TEAM K50-59 23 00:33:41
402 454 SMUG EWELINA KONIN   K30-39 168 00:33:41
403 714 KWIATEK JOANNA POZNAŃ   K14-29 78 00:33:42
404 170 ŁYDUCH NATALIA GRODZISK WIELKOPOLSK   K30-39 169 00:33:43
405 1060 PRZEWOZNIAK MAGDALENA LUBOŃ   K40-49 129 00:33:43
406 119 GRACZYK GRAŻYNA POZNAŃ   K30-39 170 00:33:44
407 589 MADEJ HANNA POZNAŃ   K30-39 171 00:33:45
408 1263 OLESZYŃSKA DAGMARA BOLESŁAWIEC   K30-39 172 00:33:45
409 577 KUBICKA MARLENA KROTOSZYN   K30-39 173 00:33:48
410 844 JAKUBOWSKA WERONIKA GOLINA   K14-29 79 00:33:50
411 666 GAŁKA ALICJA POZNAŃ   K14-29 80 00:33:51
412 962 SMUSZKIEWICZ KASIA POZNAŃ   K30-39 174 00:33:51
413 841 SOBOCIŃSKA ANIA POZNAŃ   K30-39 175 00:33:51
414 820 KORZENIOWSKA MAŁGORZATA POZNAŃ NIGHT RUNNERS POZNAŃ K30-39 176 00:33:53
415 168 KOZŁOWSKA MONIKA WRZEŚNIA NIGHTRUNNERSWRZEŚNIA K30-39 177 00:33:54
416 172 ŁYDUCH MONIKA WRZEŚNIA   K30-39 178 00:33:54
417 112 REIMAN AGNIESZKA POZNAŃ   K30-39 179 00:33:55
418 1039 JANOWSKA ALDONA KIEKRZ   K30-39 180 00:33:55
419 1188 JANIAK MAGDALENA POZANAŃ   K30-39 181 00:33:56
420 1285 KAŁUSKA SYLWIA     K14-29 81 00:33:56
421 1045 ŚWIDERSKA MAGDALENA POZNAŃ   K30-39 182 00:33:56
422 794 KIEŁBOWICZ EWA PIŁA   K30-39 183 00:33:57
423 974 BORKOWSKA NATALIA POZNAŃ   K30-39 184 00:33:57
424 966 CIEBIELSKA KATARZYNA POZNAŃ   K30-39 185 00:33:57
425 50 GUTSZMIT ANIA ŚWIDNICA   K60+ 3 00:33:57
426 364 KICIŃSKA-NOWAK MARTA TARNOWO PODGÓRNE POLIBUDA POZNAŃ K30-39 186 00:33:59
427 211 SZADACH ALDONA PTASZKOWO   K40-49 130 00:33:59
428 970 MUCHOWICZ ANETA POZNAN DZIKI Z MORASKA K40-49 131 00:33:59
429 1228 MYK IZABELA PLEWISKA MUD GOATS K14-29 82 00:33:59
430 20 NOWAKOWSKA KINGA GNIEZNO   K30-39 187 00:33:59
431 256 STRZELCZYK ANNA OBORNIKI   K30-39 188 00:34:03
432 106 ŁAWNICZAK MAGDALENA LUBOŃ DRUŻYNA SZPIKU K30-39 189 00:34:03
433 874 CZARNECKA-WOLIŃSKA MARLENA   SPORTOWY TEAM ŻABKI K30-39 190 00:34:05
434 1029 KĘDZIERSKA MONIKA POZNAŃ DRUŻYNA SZPIKU K14-29 83 00:34:05
435 1229 BUDNA GRAŻYNA POZNAŃ   K40-49 132 00:34:05
436 511 HETMAŃCZYK WERONIKA POZNAŃ   K14-29 84 00:34:05
437 355 KORC ANNA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI   K40-49 133 00:34:05
438 67 DUBIAŁ HALINA LESZNO BABCIE BIEGAJĄ K60+ 4 00:34:06
439 196 MICHALAK MAŁGORZATA POZNAŃ   K30-39 191 00:34:08
440 177 JAKUBOWSKA EWA POZNAŃ   K40-49 134 00:34:09
441 766 ABRAHAM DOROTA ROGOŹNO   K30-39 192 00:34:09
442 769 JÓZEFCZAK AGNIESZKA BUCZ   K40-49 135 00:34:09
443 686 SADOWSKA SLAWOMIRA BUCZ   K30-39 193 00:34:09
444 199 PIASECKA JUSTYNA POZNAŃ   K30-39 194 00:34:12
445 317 FLIS-KACZYŃSKA BEATA POZNAŃ BECIA GOŁ K40-49 136 00:34:14
446 254 SOBALSKA KATARZYNA GOSTYŃ NETBOX BIEGA K30-39 195 00:34:14
447 523 PRZYBYLSKA EWA GNIEZNO   K40-49 137 00:34:15
448 1222 FURMAŃCZAK MARIKA POZNAŃ REHMEDICA K14-29 85 00:34:16
449 524 PRZYBYLSKA ALICJA GNIEZNO   K14-29 86 00:34:16
450 1122 SZENKNECHT AGNIESZKA POZNAŃ PKO BANK POLSKI K30-39 196 00:34:16
451 306 PAWLUŚ KAMILLA SZCZECINEK   K40-49 138 00:34:18
452 1252 JANIAK ANNA STARE MIASTO PRAWNIK W BIEGU K30-39 197 00:34:19
453 230 NOWAK BEATA POZNAŃ   K40-49 139 00:34:20
454 98 RABSCH EWA POZNAN WKSB K40-49 140 00:34:20
455 883 MELLER AGNIESZKA   SPORTOWY TEAM ŻABKI K40-49 141 00:34:21
456 880 KOCZOROWSKA PATRYCJA   SPORTOWY TEAM ŻABKI K14-29 87 00:34:22
457 713 MALINOWSKA ANNA GRYFICE   K50-59 24 00:34:23
458 29 KWAŚNY ANNA POZNAŃ   K30-39 198 00:34:23
459 1298 MAĆKOWIAK AGNIESZKA     K40-49 142 00:34:23
460 1206 MATUSIAK ANIA KROSNO   K30-39 199 00:34:23
461 226 NOWAK MARTA POZNAŃ NARAMOWICE BIEGAJĄ K30-39 200 00:34:23
462 1220 KIERZKOWSKA-SADŁO MONIKA GNIEZNO   K30-39 201 00:34:24
463 1291 WASZCZUK MAGDALENA     K14-29 88 00:34:24
464 579 DARDZIKOWSKA ILONA GNIEZNO   K30-39 202 00:34:25
465 497 DREJZA KATARZYNA GNIEZNO   K30-39 203 00:34:25
466 74 WYRWAŁ MAŁGORZATA RUDNIKI   K30-39 204 00:34:25
467 187 BARTKOWIAK IWONA LESZNO NESSI- KOLOROWA DRUZ K40-49 143 00:34:26
468 4 ORLICKA SYLWIA POZNAŃ RAMIRENT K30-39 205 00:34:26
469 1300 SZOFER MONIKA     K30-39 206 00:34:26
470 520 MADZIŃSKA AGNIESZKA WAŁCZ ENDORFINY WAŁCZ K40-49 144 00:34:26
471 521 GAMROT SYLWIA OPOLE   K30-39 207 00:34:27
472 986 JANUS JOWITA POZNAŃ THE PECIAKS K14-29 89 00:34:27
473 792 WESOŁOWSKA-BOCHENEK ILONA POZNAŃ   K30-39 208 00:34:27
474 1153 KOŁODZIEJSKA AGNIESZKA   VEOLIA ENERGIA POZNAŃ K40-49 145 00:34:28
475 695 IWANOWSKA MAGDALENA POZNAŃ   K40-49 146 00:34:28
476 566 KĄKOLEWSKA KATARZYNA POZNAŃ   K14-29 90 00:34:29
477 1258 KRYSTOSIK PAULINA KOSZALIN BIEGAM BO LUBIE K14-29 91 00:34:29
478 69 ANTKOWIAK-BRONOWICKA AGNIESZKA LESZNO   K30-39 209 00:34:30
479 1166 RAJEWSKA MARIA   VEOLIA ENERGIA POZNAŃ K50-59 25 00:34:30
480 1185 WIECZORKIEWICZ-GRAJEK KINGA POZNAŃ   K30-39 210 00:34:31
481 410 ANDRZEJEWSKA EDYTA LESZNO   K50-59 26 00:34:31
482 202 PALACZ BEATA POZNAŃ   K40-49 147 00:34:31
483 1199 MAKOWSKA AGATA KOSTRZYN PANIE K14-29 92 00:34:33
484 980 PRZYBYŁ-JRZYŃSKA MONIKA POZNAŃ   K30-39 211 00:34:34
485 1293 SZYMAŃSKA MAGDALENA     K40-49 148 00:34:38
486 1038 KULCZYŃSKA LUCYNA WĄGROWIEC   K30-39 212 00:34:39
487 1304 TAMBORSKA BARBARA     K14-29 93 00:34:39
488 351 KOPROWSKA BERNADETA POZNAŃ   K40-49 149 00:34:39
489 129 GŁUSZEK GÓRAL KATARZYNA POZNAŃ   K30-39 213 00:34:40
490 1251 FIGLEWSKA RENATA POZNAŃ   K30-39 214 00:34:40
491 849 TURKOWSKA IWONA WĄGROWIEC SZALONE ONE K50-59 27 00:34:40
492 1218 JAROSZEWSKA KATARZYNA POZNAŃ   K14-29 94 00:34:41
493 1065 BUŁYNKO ANNA POZNAŃ   K40-49 150 00:34:41
494 60 DOPIERAŁA SYLWIA MASŁOWO   K14-29 95 00:34:42
495 821 FRANEK HANNA NIEMIERZYCE   K40-49 151 00:34:43
496 677 KLABIK AGNIESZKA OSIECZNA SPARK K30-39 215 00:34:43
497 678 LECIEJEWSKA PAULINA OSIECZNA SPARK K30-39 216 00:34:43
498 1130 CZYŻEWSKA MAGDALENA POZNAŃ MIĘKOWO BIEGA K40-49 152 00:34:44
499 957 GRZEŚKOWIAK ANNA   PEKABEX PREF S.A. K14-29 96 00:34:44
500 1131 PIETSCH KAROLINA POZNAŃ MIĘKOWO BIEGA K30-39 217 00:34:45
501 584 KOSTRZYNSKA-MAZURCZAK KATARZYNA POZNAN   K40-49 153 00:34:46
502 1226 ZAJĄCZKOWSKA MAŁGORZATA USZYCE   K40-49 154 00:34:48
503 253 BUDKIEWICZ BEATA POZNAŃ ART TEAM PEGAZ TEATR K30-39 218 00:34:50
504 191 PAWLAK PAULINA SKÓRZEWO COPY MASTER K14-29 97 00:34:51
505 1262 BOCHYNSKA MAGDALENA SIEKIERKI WIELKIE   K40-49 155 00:34:53
506 1110 KUNA DANKA ZANIEMYŚL   K40-49 156 00:34:54
507 1123 STAWIK PATRYCJA POZNAŃ   K30-39 219 00:34:54
508 1245 WALENCIAK MAGDALENA OBORNIKI   K30-39 220 00:34:54
509 71 KOZAK KRYSTYNA LESZNO LOB K50-59 28 00:34:55
510 1217 NOWAK KATARZYNA CHROŚNICA KLUB MATKI BIEGAJĄCEJ K30-39 221 00:34:55
511 724 PRZYBYLSKA-TRITT KATARZYNA POZNAŃ   K40-49 157 00:34:55
512 1249 SEMRAU MAGDALENA GNIEZNO   K14-29 98 00:34:55
513 1067 SZMATUŁA JOANNA STRZELNO   K30-39 222 00:34:56
514 238 KOSTAŃSKA BEATA KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM K40-49 158 00:34:57
515 1233 SIWEK KATARZYNA SKÓRZEWO   K14-29 99 00:34:57
516 891 ROBAK BEATA MUROWANA GOŚLINA KATORŻNIK K40-49 159 00:34:58
517 516 SIATECKA LUCYNA POZNAŃ   K50-59 29 00:34:58
518 1119 MAZUREK ANNA SKOKI   K30-39 223 00:34:59
519 1057 FIFER ANASTAZJA UJŚCIE   K30-39 224 00:35:00
520 427 KIN MAGDALENA UJŚCIE   K30-39 225 00:35:00
521 382 NOWACZYK KAMILA UJŚCIE   K30-39 226 00:35:00
522 1237 CEBERNIK ANITA OSTRORÓG   K30-39 227 00:35:01
523 936 HELENIAK AGNIESZKA POZNAŃ BAMBINO K40-49 160 00:35:01
524 878 KADZIŃSKA BARBARA   SPORTOWY TEAM ŻABKI K40-49 161 00:35:03
525 343 FRĄTCZAK MARZENA WAŁCZ ENDORFINY WAŁCZ K30-39 228 00:35:04
526 1013 LINKA ANNA POZNAŃ   K30-39 229 00:35:05
527 342 FRĄTCZAK MARTYNA WAŁCZ ENDORFINY WAŁCZ K30-39 230 00:35:05
528 1098 RATAJCZYK JUSTYNA SWARZĘDZ   K40-49 162 00:35:07
529 576 DOLATA JUSTYNA POZNAŃ   K30-39 231 00:35:10
530 1124 SADOWSKA MARCELINA ROKIETNICA ROPS TEAM K30-39 232 00:35:11
531 687 SZCZEPANIAK KAROLINA POZNAŃ   K14-29 100 00:35:11
532 1214 KOZAL SYLWIA RAWICZ   K40-49 163 00:35:13
533 1213 RAJKOWSKA ANDZELIKA BOJANOWO   K40-49 164 00:35:13
534 515 WEJMAN ANETA PLESZEW MAŁA IDA K40-49 165 00:35:13
535 636 DOBRZYŃSKA DOMINIKA SŁUBICE   K14-29 101 00:35:14
536 950 MICHNIAK ZUZANNA KRZYŻOWNIKI   K14-29 102 00:35:15
537 1225 SZCZEPANIAK ALEKSANDRA POZNAŃ   K30-39 233 00:35:17
538 1197 ŻURAWSKA JOANNA POZNAŃ   K30-39 234 00:35:19
539 929 KOTWICA JULIA POZNAŃ   K14-29 103 00:35:20
540 105 ORLIŃSKA NATALIA MUROWANA GOŚLINA   K30-39 235 00:35:20
541 87 SIWEK AGATA MUROWANA GOŚLINA   K30-39 236 00:35:20
542 47 MYLLER WIOLETTA GNIEZNO   K30-39 237 00:35:21
543 905 NOWAKOWSKA AGNIESZKA SIEDLEC   K14-29 104 00:35:28
544 538 ADAMSKA-KIEŁBASA AGNIESZKA SKWIERZYNA   K30-39 238 00:35:29
545 574 OBAL MONIKA ZDUNY   K40-49 166 00:35:29
546 540 LANGNER EWELINA POZNAŃ   K40-49 167 00:35:32
547 545 DREGER JOZEFIAK ELŻBIETA LUBOŃ   K30-39 239 00:35:32
548 217 KACZMAREK AGNIESZKA POZNAŃ   K40-49 168 00:35:33
549 1097 SOBCZYŃSKA URSZULA POZNAŃ   K40-49 169 00:35:34
550 1077 ŁUCZAK JOANNA POZNAŃ   K14-29 105 00:35:36
551 1296 RYŻEK KATARZYNA WIELEŃ KS DEBIUT WIELEŃ K40-49 170 00:35:40
552 157 SIERZANT MAGDALENA POZNAŃ   K14-29 106 00:35:40
553 1297 STOCHAJ WIOLETTA WIELEŃ KS DEBIUT WIELEŃ K50-59 30 00:35:40
554 405 KUC KATARZYNA BIEDRUSKO BIEDRUSKO K40-49 171 00:35:41
555 896 WRÓBLEWSKA-SENIUK KATARZYNA ROKIETNICA   K40-49 172 00:35:42
556 1295 DOMINIKOWSKA-OBST JOANNA WIELEŃ KS DEBIUT WIELEŃ K40-49 173 00:35:42
557 572 MICHALAK MAŁGORZATA POZNAŃ   K30-39 240 00:35:42
558 744 PIECHA EWA BIEDRUSKO   K50-59 31 00:35:43
559 893 BEUTLER KATARZYNA POZNAŃ   K14-29 107 00:35:43
560 894 CYGAN WIKTORIA POZNAŃ   K14-29 108 00:35:44
561 441 FELKEL EWA POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO K40-49 174 00:35:45
562 947 BANASIAK ADRIANNA SZCZECIN   K30-39 241 00:35:46
563 16 NIEMCZYK MARTA GRYFINO   K30-39 242 00:35:46
564 444 STAJER MALGORZATA LESZNO   K40-49 175 00:35:46
565 954 SZCZEPANIK EWA SZCZECIN   K14-29 109 00:35:46
566 446 KRZYŻANIAK ILONA POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO K40-49 176 00:35:46
567 249 MAĆKOWIAK ANNA CZEMPIŃ   K30-39 243 00:35:47
568 422 KARAŚ KATARZYNA KIEKRZ   K40-49 177 00:35:47
569 688 WOJTKOWIAK RENATA POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO K40-49 178 00:35:47
570 984 GÓRECKA MAŁGORZATA POZNAŃ   K40-49 179 00:35:48
571 248 ŁĄCZNA JOANNA POZNAŃ   K14-29 110 00:35:48
572 210 JAGODA IZABELA WITKOWO   K30-39 244 00:35:48
573 692 KACZMAREK ANNA POZNAŃ   K40-49 180 00:35:48
574 1264 SPYCHAŁA EWA POZNAŃ REHMEDICA K30-39 245 00:35:48
575 900 BUDZIK MARIA KONINKO   K30-39 246 00:35:49
576 1203 NOWAK KAROLINA WILKOWICE   K30-39 247 00:35:49
577 651 POŁUKORD LENA POZNAŃ   K30-39 248 00:35:49
578 776 NOWAKOWSKA MARTA BYDGOSZCZ DEAF GARMIN K30-39 249 00:35:51
579 362 LEGENZA JOANNA LUBOŃ   K30-39 250 00:35:52
580 925 BEDUCH MICHALINA ZDUNY   K14-29 111 00:35:52
581 1129 RUDZIEWICZ MAŁGORZATA NOWAWIES   K40-49 181 00:35:53
582 227 SWINARSKA JAŚMINA LUSOWO   K30-39 251 00:35:53
583 448 MAZUR ANNA JASTROWIE ROZBIEGANE JASTROWIE K40-49 182 00:35:54
584 762 DROST IZABELA POZNAŃ   K30-39 252 00:35:55
585 525 MICHALSKA SYLWIA MUROWANA GOŚLINA DALEKO JESZCZE? K40-49 183 00:35:55
586 461 WITKOWSKA DOROTA POZNAŃ   K40-49 184 00:35:56
587 255 TOMCZAK KLAUDIA GNIEZNO   K14-29 112 00:35:56
588 672 GNAP ANNA KROTOSZYN   K30-39 253 00:35:58
589 83 KROTOFIL KATARZYNA POZNAŃ SANTANDER K40-49 185 00:35:59
590 80 JARCZEWSKA RENATA GOLENIÓW 1967 K50-59 32 00:35:59
591 742 DESKA ŻANETA LUBOŃ   K30-39 254 00:36:00
592 1113 STECKA KLAUDIA POZNAŃ   K14-29 113 00:36:00
593 44 BOIWKO AGATA POZNAŃ SANTANDER K14-29 114 00:36:01
594 21 KNACH - MANOWSKA KAROLINA POZNAŃ LOCO TEAM K40-49 186 00:36:01
595 61 SZYMKOWIAK WERONIKA POZNAŃ SANTANDER K30-39 255 00:36:01
596 109 SCHEWE ANGELIKA KOMORNIKI   K40-49 187 00:36:04
597 56 NADOLNA EWELINA ŚMIGIEL   K40-49 188 00:36:07
598 1255 LEŚNIEWSKA ANNA KROSINKO   K30-39 256 00:36:08
599 504 MARCINIAK PATRYCJA ŚMIGIEL   K30-39 257 00:36:08
600 702 SZYMANEK KAROLINA POZNAŃ   K14-29 115 00:36:09
601 618 GORSKA MACHYNSKA IZABELA POZNAN   K30-39 258 00:36:11
602 125 ROZWALKA ANNA PAWŁOWICE SZYBKIE I WŚCIEKŁE K30-39 259 00:36:11
603 124 WŁODARCZAK AGNIESZKA PAWŁOWICE SZYBKIE I WŚCIEKŁE K30-39 260 00:36:12
604 701 PIEŃKOSZ ALEKSANDRA RABOWICE   K14-29 116 00:36:12
605 963 RYZNER AGNIESZKA POZNAŃ   K14-29 117 00:36:12
606 944 MEŁNICKA JOANNA POZNAŃ   K40-49 189 00:36:13
607 155 SIP BEATA KOZIEGŁOWY   K30-39 261 00:36:15
608 1279 SZEMIEL-AFEK MARIOLA     K40-49 190 00:36:19
609 17 ZALEWSKA MAGDALENA POZNAŃ LOCO TEAM K40-49 191 00:36:19
610 1280 FALTYŃSKA EDYTA   CIASTKI.PZ K40-49 192 00:36:20
611 324 GOLIŃSKA LIDIA POZNAN   K14-29 118 00:36:20
612 1253 KORPYS MARLENA CZMOŃ   K30-39 262 00:36:20
613 952 SIKORA ZUZANNA POZNAŃ   K30-39 263 00:36:21
614 339 OLEJNICZAK JOANNA PLEWISKA   K40-49 193 00:36:22
615 377 PRZYBYLSKA MONIKA BORÓWIEC   K40-49 194 00:36:22
616 353 WĘCLEWSKA ANITA POZNAŃ   K14-29 119 00:36:22
617 1101 MICHNIAK HANNA KOMORNIKI   K40-49 195 00:36:23
618 258 OLECHNA EDYTA DÜRNKRUT   K30-39 264 00:36:25
619 323 GOLIŃSKA AGNIESZKA POZNAN   K40-49 196 00:36:25
620 265 CHODZIŃSKA MARZENA SKWIERZYNA   K30-39 265 00:36:26
621 431 GÓRNA BLANKA POZNAŃ   K30-39 266 00:36:28
622 860 POŁCZYŃSKA MARTA POZNAŃ   K30-39 267 00:36:29
623 94 KREMKOWSKA HANNA POZNAŃ   K50-59 33 00:36:29
624 114 GRABOWSKA MAŁGORZATA POZNAN   K30-39 268 00:36:30
625 91 KREMKOWSKA OLA POZNAŃ   K30-39 269 00:36:30
626 1116 LEWANDOWSKA WERONIKA WIRY   K30-39 270 00:36:31
627 39 WROBEL AGNIESZKA POZNAŃ   K40-49 197 00:36:31
628 1189 GRZELAK BARBARA POZNAŃ FITNESS24SEVEN K50-59 34 00:36:32
629 809 PAWLICKA JOANNA   STUDIO FIGURA K14-29 120 00:36:33
630 213 TURSKA JUSTYNA POZNAŃ ANONIMOWI BIEGACZE K14-29 121 00:36:35
631 1152 KLEMM HANNA   EKO-ZEC K30-39 271 00:36:36
632 1241 MEDIGER MAŁGORZATA POZNAŃ NIEZALEŻNA K50-59 35 00:36:37
633 2 MILARSKA ANNA     K40-49 198 00:36:39
634 11 NAPIERAŁA KRYSTYNA POZNAŃ   K50-59 36 00:36:39
635 485 DEJA DAGMARA POZNAŃ Z4FUN K30-39 272 00:36:40
636 781 MIELCZAREK KATARZYNA POZNAŃ   K14-29 122 00:36:47
637 743 KIJAK ARLETA ROGALINEK   K40-49 199 00:36:53
638 994 MATCZAK BEATA POZNAŃ   K14-29 123 00:36:55
639 1234 DOLATA KATARZYNA POZNAŃ   K40-49 200 00:36:55
640 759 MAJDAŃSKA ILONA DZIECMIEROWO   K30-39 273 00:36:56
641 1 BOODIE KASIA     K30-39 274 00:37:00
642 477 ŁUCZAK IZABELA KROTOSZYN   K30-39 275 00:37:00
643 598 MIKIERYSZ MONIKA GŁOGÓW   K50-59 37 00:37:00
644 188 POLACZYK KINGA POZNAŃ ZADYSZKA TEAM K30-39 276 00:37:00
645 204 KUBIAK MONIKA POZNAŃ POZNAŃ K30-39 277 00:37:01
646 329 BALCERZAK PATRYCJA KIEKRZ   K14-29 124 00:37:03
647 624 GRZEŚ MARTA POZNAŃ IT.INTEGRO SP. Z O.O K30-39 278 00:37:08
648 399 JESIONOWSKA EDYTA POZNAŃ   K40-49 201 00:37:08
649 222 KĘDZIORA LUCYNA WAŁCZ ENDORFINY WAŁCZ K30-39 279 00:37:08
650 244 STEMPNIAK EWA SZAMOCIN   K30-39 280 00:37:08
651 194 RUCINSKA JOANNA STRZELNO STRZELNO BIEGA K30-39 281 00:37:09
652 1148 DAROL MARTA   VEOLIA INDUSTRY K30-39 282 00:37:09
653 1181 MARCINOWSKA ELIZA   GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. K30-39 283 00:37:09
654 987 STRZELEWICZ ŻANETA POZNAŃ   K30-39 284 00:37:10
655 347 THOMAS ANNA MOSINA   K30-39 285 00:37:12
656 1292 SKOCZYLAS ANITA     K40-49 202 00:37:13
657 684 ODWROT SYLWIA SZAMOTUŁY WATAHA K30-39 286 00:37:14
658 500 PISAREK ANNA POZNAŃ   K30-39 287 00:37:14
659 1139 DWORNICZAK KATARZYNA POZNAŃ   K30-39 288 00:37:15
660 836 GAŃSKA MONIKA POZNAŃ   K30-39 289 00:37:15
661 1207 KOSTROM ANNA SZAMOTUŁY   K14-29 125 00:37:15
662 699 KRYŚ ANIA BUK FITNESS BUK K40-49 203 00:37:15
663 435 KARALUS SYLWIA WYSOCZKA FITNESS BUK K40-49 204 00:37:15
664 780 KUDLIŃSKA EWA POZNAŃ NIGHT RUNNERS K30-39 290 00:37:19
665 110 ŚLOTAŁA ELWIRA OTUSZ FITNESS BUK K40-49 205 00:37:21
666 1081 MALENGOWSKA-WASZAK KAMILA CZERWONAK   K30-39 291 00:37:22
667 605 KACZMAREK KATARZYNA POZNAŃ   K30-39 292 00:37:22
668 635 KARPIŃSKA MAGDALENA POZNAŃ   K30-39 293 00:37:24
669 670 ADAMCZAK PAULINA WIRY   K30-39 294 00:37:27
670 419 WŁODARCZAK DOROTA POZNAŃ   K30-39 295 00:37:27
671 689 LASOTA LIDIA POZNAŃ   K40-49 206 00:37:30
672 616 PAWLICKA DARIA POZNAŃ   K14-29 126 00:37:31
673 242 PAJKERT ANNA NOWY GOŁĘBIN CHAMPIONMAN TEAM K14-29 127 00:37:32
674 1155 KUBIAK ANDŻELINA   VEOLIA CUW K14-29 128 00:37:36
675 526 SONNENBERG NATALIA RAKOWNIA   K30-39 296 00:37:36
676 1147 BRACISZEWSKA ANNA   VEOLIA CUW K14-29 129 00:37:38
677 1117 TOKARZ JUSTYNA POZNAN ROSSBIEGANI K30-39 297 00:37:38
678 802 KRAJEWSKA MARTA   STUDIO FIGURA K14-29 130 00:37:45
679 285 PRAUSE BOGNA OWIŃSKA   K14-29 131 00:37:45
680 926 PIETRUSEWICZ JULIA GOLENIÓW   K14-29 132 00:37:49
681 201 SROKA MONIKA PLEWISKA   K40-49 207 00:37:52
682 991 MATECKA MAGDALENA RYDZYNA   K14-29 133 00:37:52
683 570 SUSZCZYNSKA IZABELA PUSZCZYKOWO   K30-39 298 00:37:53
684 990 ZYGNER JULIA RYDZYNA   K14-29 134 00:37:54
685 961 BOŁBOT ELŻBIETA WRZEŚNIA   K50-59 38 00:37:55
686 928 MICHALAK WERONIKA POBIEDZISKA   K14-29 135 00:37:57
687 578 BANACH JOANNA MOSINA   K40-49 208 00:37:58
688 690 WYŻLIŃSKA AGNIESZKA GÓRA   K30-39 299 00:37:59
689 438 BUDNIK KATARZYNA POZNAŃ   K30-39 300 00:37:59
690 1301 MAKULSKA AGNIESZKA KOMORNIKI   K30-39 301 00:38:00
691 730 DWORZYŃSKA ANNA POZNAŃ LORIEN TEAM K14-29 136 00:38:03
692 728 CHOJNACKA ANNA POZNAN LORIEN TEAM K30-39 302 00:38:03
693 748 PUPKA MARTA DREZDENKO   K30-39 303 00:38:03
694 1082 STAŃCZAK SANDRA KOZIEGŁOWY   K30-39 304 00:38:03
695 1027 KUZIOMKO KAROLINA DREZDENKO FSD RUN K30-39 305 00:38:04
696 1075 LURA MONIKA KIĄCZYN   K40-49 209 00:38:07
697 812 SOBCZAK EMILIA   STUDIO FIGURA K30-39 306 00:38:07
698 604 NOWAK-BIADAŁA MANUELA SAPOWICE   K30-39 307 00:38:09
699 637 DERSLEY ANETA POZNAN   K40-49 210 00:38:12
700 620 BACZYŃSKA BARBARA LUSOWO BABSKIE BIEGI K40-49 211 00:38:13
701 751 DOMINO IWONA GŁOGÓW   K40-49 212 00:38:13
702 662 ŁUKAWIECKA-WALCZAK ANNA GŁOGÓW   K40-49 213 00:38:13
703 400 MICHALAK ANITA POZNAŃ   K40-49 214 00:38:14
704 509 KAWKA ALEKSANDRA GARDNO   K14-29 137 00:38:15
705 1167 SKROBAŃSKA KAROLINA   VEOLIA CUW K40-49 215 00:38:15
706 631 ZIELINSKA ANNA LUSOWO   K30-39 308 00:38:15
707 241 PAJKERT NATALIA NOWY GOŁĘBIN CHAMPIONMAN TEAM K14-29 138 00:38:16
708 675 KUREK JOANNA POZNAN   K40-49 216 00:38:18
709 554 ŚMIEJKOWSKA IWONA SWARZĘDZ O&U CLUB K50-59 39 00:38:18
710 97 GRZELCZAK MAGDA SWARZEDZ   K40-49 217 00:38:18
711 169 KAMIŃSKA KAMILA JERZYN   K30-39 309 00:38:18
712 452 TOMCZAK ANNA POZNAŃ   K40-49 218 00:38:18
713 979 KAŹMIERCZAK NATALIA POZNAŃ KITSON K30-39 310 00:38:19
714 555 RACZKOWSKA ANNA GRUSZCZYN   K40-49 219 00:38:19
715 107 KRUPIŃSKA-PIETRAS DAGMARA POZNAŃ   K30-39 311 00:38:20
716 231 SOJKIN WIOLETA POZNAŃ   K40-49 220 00:38:21
717 90 JAKUBIAK MARLENA POBIEDZISKA   K40-49 221 00:38:22
718 1127 REGUŁA BOBROWSKA DANUTA POZNAŃ   K40-49 222 00:38:22
719 36 GRZEGORCZYK MONIKA LUBOŃ BIEGNIEMY Z AŚKĄ K40-49 223 00:38:23
720 200 BENTKOWSKA AGNIESZKA POBIEDZISKA PRT K40-49 224 00:38:24
721 611 KOWALEWICZ MAGDALENA KAMIONKI   K30-39 312 00:38:24
722 1034 MĄDRAWSKA MRZENA DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO K30-39 313 00:38:24
723 388 RODEWALD KATARZYNA CZEMPIŃ   K30-39 314 00:38:24
724 443 STAJER EDYTA LESZNO   K40-49 225 00:38:25
725 38 GRZEGORCZYK-POMIN MAŁGORZATA LUBOŃ BIEGNIEMY Z AŚKĄ K40-49 226 00:38:25
726 535 BRONISZ-ALABA ANNA POBIEDZISKA PRT K40-49 227 00:38:27
727 537 MICHALSKA ELIZA POMARZANKI PRT K30-39 315 00:38:27
728 536 SADY MONIKA POBIEDZISKA   K40-49 228 00:38:27
729 32 WOŹNA-KACZMAREK SERAFINA GRODZISK WIELKOPOLSK   K14-29 139 00:38:28
730 77 BANAŚ MALWINA POZNAŃ   K30-39 316 00:38:29
731 13 NOWAK PAULINA POZNAŃ   K30-39 317 00:38:29
732 845 DOJCZ LUCYNA GOSTYŃ NETBOX K30-39 318 00:38:30
733 404 CHMIEL EWA SUCHY LAS   K50-59 40 00:38:33
734 411 STEMPNIAK-LECHOWICZ LIDIA SZAMOCIN   K30-39 319 00:38:40
735 544 SOBCZYŃSKA EWELINA POZNAŃ   K14-29 140 00:38:46
736 260 CIOŁEK MAGDALENA BUK FITNESS BUK PATI TEAM K40-49 229 00:38:46
737 543 IGNASZEWSKA-ANTKOWIAK MARTA POZNAŃ   K14-29 141 00:38:47
738 498 KUFEL EWELINA BUK FITNESSBUK PATI TEAM K30-39 320 00:38:47
739 133 FRANKIEWICZ LIDIA BUK   K50-59 41 00:38:48
740 599 ROSZKOWSKA MAŁGORZATA POZNAŃ   K30-39 321 00:38:48
741 95 TARGOSZ AGNIESZKA BUK FITNESS BUK K40-49 230 00:38:48
742 600 GRZEŚCZYK KATARZYNA POZNAŃ   K30-39 322 00:38:49
743 1125 KLANN PATRYCJA BUK FITNESS BUK K30-39 323 00:38:49
744 207 SKOMPSKA HANIA BUK   K40-49 231 00:38:49
745 43 TOBISZOWSKA IZABELA POZNAŃ   K40-49 232 00:38:53
746 673 WINIARSKA BARBARA CZECHNÓW   K40-49 233 00:38:56
747 153 GŁOWICKA BLANKA MIĘDZYCHÓD   K14-29 142 00:38:59
748 903 JURKOWSKA MAŁGORZATA GŁOGÓW   K40-49 234 00:38:59
749 167 CZEKAJ ZUZANNA POZNAŃ KOBIETY W BIEGU K14-29 143 00:39:01
750 541 GROBELNA EWA POZNAŃ BIEGNĘ Z EWĄ K50-59 42 00:39:02
751 610 STRYKOWSKA ANNA POZNAN BIEGNĘ Z EWĄ K30-39 324 00:39:02
752 486 MAZUREK MONIKA POZNAŃ   K40-49 235 00:39:04
753 261 BUNIAK JOANNA SWARZEDZ   K40-49 236 00:39:05
754 1072 HUNDERT EWA POZNAŃ   K40-49 237 00:39:05
755 510 NOWAK ELWIRA POZNAŃ   K40-49 238 00:39:06
756 1071 WYSKOK KASIA POZNAŃ   K40-49 239 00:39:06
757 141 DEMBIK MILENA POZNAŃ   K40-49 240 00:39:08
758 257 POPADOWSKA ANNA POZNAŃ   K40-49 241 00:39:09
759 529 OCHOCIŃSKA MAGDALENA WARSZAWA   K30-39 325 00:39:10
760 409 STANKIEWICZ DOROTA POZNAŃ   K30-39 326 00:39:12
761 429 SURMA JOANNA PIŁA NIEPOKONANI K30-39 327 00:39:12
762 432 KARKUT WIOLETTA PIŁA NIEPOKONANI K40-49 242 00:39:14
763 66 KRZYMIŃSKA MARIA LESZNO BABCIE BIEGAJĄ K60+ 5 00:39:14
764 561 OLEJNICZAK KRYSTYNA PAWŁOWICE   K50-59 43 00:39:14
765 1186 REGULSKA MONIKA BRODOWO HAGER SPORT TEAM K30-39 328 00:39:14
766 910 DZIUBCZYŃSKA EWA WAŁCZ   K50-59 44 00:39:15
767 939 SZARY MAGDA BIELSKO-BIAŁA   K30-39 329 00:39:23
768 193 KAMIŃSKA- KICIŃSKA MAŁGORZATA SKÓRZEWO   K30-39 330 00:39:25
769 314 SZACHT IZABELA POZNAŃ   K30-39 331 00:39:25
770 693 SIWEK ANNA POZNAŃ   K40-49 243 00:39:27
771 218 KOWALIK LUIZA POZNAŃ   K40-49 244 00:39:31
772 756 BOLCZYK JOLANTA ŚMIESZKOWO   K40-49 245 00:39:32
773 601 KONIECZNA SYLWIA RZEPIN   K30-39 332 00:39:33
774 530 KACZMAREK HALINA PLEWISKA   K40-49 246 00:39:34
775 1106 WÓJCIK ANNA POZNAŃ   K40-49 247 00:39:38
776 667 KULESZA KINGA RYCZYWÓŁ   K40-49 248 00:39:39
777 848 POTURALSKA KATARZYNA BRZEŹNICA SMMB K40-49 249 00:39:41
778 613 ĆWIK AGATA SĘKOWO   K14-29 144 00:39:42
779 898 JANKOWSKA MAGDALENA KOŁO KOŁO BIEGA K30-39 333 00:39:44
780 739 LEWANDOWSKA PAULINA POZNAŃ HOLY FITNESS K30-39 334 00:39:45
781 1094 WATAŁA SANDRA POZNAŃ   K14-29 145 00:39:46
782 1030 MĄDRAWSKA ALICJA DREZDENKO FSD RUN K30-39 335 00:39:47
783 1095 WATAŁA MARTA POZNAŃ   K30-39 336 00:39:47
784 391 MYLKE KATARZYNA CZAPLINEK   K40-49 250 00:39:48
785 621 PIECHOCKA DŻAMILA LUSOWO BABSKIE BIEGI K40-49 251 00:39:50
786 1211 WIECZOREK DOMINIKA SULMIERZYCE   K14-29 146 00:39:50
787 1033 MAŃKA MAŁGORZATA LUSOWO   K30-39 337 00:39:51
788 1041 NOWICKA MAGDALENA POZNAŃ   K40-49 252 00:39:51
789 387 DĄBROWSKA NATALIA POZNAŃ   K30-39 338 00:39:53
790 1170 SZYSZKA AGNIESZKA   VEOLIA ENERGIA POLSKA K30-39 339 00:39:53
791 1168 SZWAJKOWSKA JULITA   VEOLIA INDUSTRY K30-39 340 00:39:54
792 906 JANOWSKA KINGA LUBOŃ   K40-49 253 00:39:54
793 870 ANTCZAK MARLENA POZNAŃ SPORTOWY TEAM ŻABKI K30-39 341 00:39:55
794 582 DEMBSKA EWELINA ROKIETNICA   K30-39 342 00:39:55
795 1063 CIEŚLAK KATARZYNA POZNAŃ   K40-49 254 00:39:56
796 885 SEREDNICKA-MISCH AGNIESZKA   SPORTOWY TEAM ŻABKI K40-49 255 00:39:56
797 165 SKOLARUS-TOMCZAK MARZENA POZNAŃ JUMP & FUN K60+ 6 00:39:56
798 1074 FALBIERSKA AGNIESZKA POZNAŃ   K30-39 343 00:39:57
799 1146 BOCIAN MAŁGORZATA   VEOLIA INDUSTRY K50-59 45 00:40:00
800 1165 PODŻEREK IZABELA   VEOLIA INDUSTRY K40-49 256 00:40:01
801 1210 WIECZOREK AGNIESZKA SULMIERZYCE   K40-49 257 00:40:03
802 627 ZYCH JOANNA POZNAŃ IT.INTEGRO SP. Z O.O K14-29 147 00:40:06
803 866 WOLCZYŃSKA ANETA   STUDIO FIGURA K14-29 148 00:40:09
804 195 GOLUSIŃSKA KATARZYNA POZNAŃ FITSPOT K40-49 258 00:40:10
805 562 MICHALSKA ANNA SWARZĘDZ   K30-39 344 00:40:10
806 1204 ZIELIŃSKA MAŁGORZATA ROGOŹNO   K50-59 46 00:40:10
807 1073 MAŃCZAK AGNIESZLA SWARZĘDZ   K30-39 345 00:40:11
808 1254 PAWLOWSKA BLANKA ROGOZNO   K30-39 346 00:40:11
809 825 ABRAMOWICZ EWA BORUCINO KIJOWE SIOSTRY K50-59 47 00:40:12
810 1005 MIŚKO JULIA RUSZOWICE   K60+ 7 00:40:14
811 305 NOWICKA NATASZA POZNAŃ   K40-49 259 00:40:22
812 887 TOMASZEWSKA KAROLINA   SPORTOWY TEAM ŻABKI K30-39 347 00:40:22
813 551 WOLARSKA MAGDALENA KOMORNIKI   K40-49 260 00:40:22
814 552 JĘDRZEJCZAK AGNIESZKA POZNAŃ   K30-39 348 00:40:25
815 1288 KOSIKOWSKA ANNA ROKIETNICA   K30-39 349 00:40:27
816 622 NOWIŃSKA ANNA POZNAŃ IT.INTEGRO SP. Z O.O K14-29 149 00:40:28
817 1023 PAPIERSKA JULITA OSTRÓW WIELKOPOLSKI   K30-39 350 00:40:28
818 829 PARZĘCKA ANITA CZAPURY   K40-49 261 00:40:29
819 447 GRAD AGNIESZKA SWARZĘDZ   K30-39 351 00:40:35
820 1169 SZYMANKIEWICZ JOANNA   VEOLIA ENERGIA POZNAŃ K30-39 352 00:40:35
821 1173 WINKIEL JUSTYNA   EKO-ZEC K30-39 353 00:40:35
822 1090 PUZANOW KAROLINA BOJANOWO   K40-49 262 00:40:39
823 1209 KĘSY AGNIESZKA CEREKWICA   K40-49 263 00:40:41
824 1108 BARANOWSKA-SZCZEPAŃSKA MAGDALENA     K40-49 264 00:40:42
825 299 BARC ANETA POZNAŃ   K14-29 150 00:40:42
826 978 RZEMIENIECKA BEATA POZNAŃ   K30-39 354 00:40:49
827 1281 BOROWSKA-JUSZCZYŃSKA RENATA POZNAŃ ART TEAM PEGAZ TEATR K40-49 265 00:40:49
828 573 SZELERSKA EWA KROTOSZYN   K30-39 355 00:40:55
829 54 DUDEK DOROTA POZNAŃ   K50-59 48 00:40:57
830 937 MICHNIAK JOANNA SWARZĘDZ BAMBINO K14-29 151 00:40:57
831 31 ORWAT PAULINA POZNAŃ   K14-29 152 00:41:04
832 768 ZIETKOWSKA MONIKA ZALASEWO   K14-29 153 00:41:06
833 384 GADZIŃSKA ANNA GNIEZNO   K14-29 154 00:41:07
834 380 GADZIŃSKA IZABELA GNIEZNO WKURW_TEAM K14-29 155 00:41:08
835 550 BŁAŻEJAK WIOLETTA KONRADOWO   K30-39 356 00:41:09
836 128 GRABOWSKA ANITA GNIZNO NIGRT RANNERSGNIEZNO K40-49 266 00:41:13
837 85 RASZEWSKA ALINA GNIEZNO NIGHT RUNNERSGNIEZNO K30-39 357 00:41:13
838 136 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA GNIEZNO NIGHT RUNNERS GNIEZN K30-39 358 00:41:13
839 229 OGRODOWSKA IWONA POZNAŃ   K14-29 156 00:41:14
840 297 SMELKOWSKA NATALIA GNIEZNO ZAWSZE W BIEGU K30-39 359 00:41:14
841 86 STEFANSKA JUSTYNA GNIEZNO NIGHT RUNERS GNIEZNO K30-39 360 00:41:14
842 1261 ZEJDLEWICZ AGNIESZKA GNIEZNO   K30-39 361 00:41:14
843 35 PASTERNAK AGATA POZNAN   K30-39 362 00:41:15
844 1136 ANDRZEJEWSKA ANNA NOWY LUBOSZ   K30-39 363 00:41:16
845 1017 SMYTRY EWELINA IWNO PANIE K30-39 364 00:41:18
846 1289 SZOZDA JUSTYNA     K30-39 365 00:41:19
847 861 NAWROCKA GRAZYNA MUROWANA GOSLINA   K50-59 49 00:41:20
848 1278 MILDERBRANDT LIDIA TULCE   K40-49 267 00:41:24
849 1277 PERS NATALIA PLEWISKA   K30-39 366 00:41:25
850 484 KLIMKO MAGDALENA POZNAŃ   K30-39 367 00:41:26
851 656 KRAWCZUK JUSTYNA WROCŁAW   K30-39 368 00:41:26
852 15 ORWAT ANIA POZNAŃ   K40-49 268 00:41:28
853 1144 BARANIAK BEATA   VEOLIA ENERGIA POZNAŃ K40-49 269 00:41:29
854 1161 NOWAK AGNIESZKA   VEOLIA ENERGIA POZNAŃ K50-59 50 00:41:29
855 64 LESZCZYŃSKA MARTA POZNAŃ   K30-39 369 00:41:29
856 549 JĘDRZYCHOWSKA JUSTYNA WSCHOWA   K40-49 270 00:41:38
857 1160 MYTNIK - SKAŁA JOWITA   VEOLIA CUW K40-49 271 00:41:38
858 1068 KĘDZIORA JOANNA ZALASEWO   K30-39 370 00:41:39
859 1137 RUMIŃSKA ILONA KOPASZEWO   K40-49 272 00:41:39
860 108 MATYJA ANNA ŚREM   K40-49 273 00:41:41
861 711 WASILEWSKA ILONA POZNAŃ ŻÓŁWIKERSI K30-39 371 00:41:53
862 660 MATELA MONIKA PLEWISKA   K30-39 372 00:41:55
863 483 DĘBIŃSKA-KUBIAK MAGDALENA POZNAŃ   K40-49 274 00:41:55
864 654 MARCINIAK PATRYCJA ŚREM   K14-29 157 00:41:58
865 1069 KŁACZYŃSKA EWA INOWROCŁAW   K40-49 275 00:42:02
866 370 BONOWSKA MONIKA POZNAŃ   K40-49 276 00:42:07
867 88 BRYLEWSKA MARTA POZNAŃ   K14-29 158 00:42:07
868 1092 TOMZA MAŁGORZATA POZNAŃ   K30-39 373 00:42:10
869 1259 LUTY KINGA RYCZYWÓŁ RYCZYWÓŁ K14-29 159 00:42:16
870 1024 STRASZEWSKA ANNA POZNAŃ   K30-39 374 00:42:17
871 1286 KURPISZ JOANNA POZNAŃ   K40-49 277 00:42:18
872 266 KANAS ILONA POTASZE B&R K40-49 278 00:42:19
873 386 KRYSIEWICZ ALEKSANDRA POZNAŃ   K30-39 375 00:42:19
874 89 DOROSZKIEWICZ AGNIESZKA POZNAŃ NW KIEKRZ POLAND K40-49 279 00:42:20
875 198 SZEWS JULIA PIŁA SAILING TEAM FERAJNA K14-29 160 00:42:20
876 606 KITAJCZUK ANNA DOPIEWIEC   K30-39 376 00:42:21
877 197 SZEWS ANNA PIŁA SAILING TEAM FERAJNA K40-49 280 00:42:21
878 1162 PANADA KATARZYNA   VEOLIA CUW K30-39 377 00:42:24
879 1158 MATYSIAK KATARZYNA   VEOLIA CUW K40-49 281 00:42:25
880 1031 KOŁODZIEJCZYK AGNIESZKA POZNAŃ   K30-39 378 00:42:27
881 664 CESAR KINGA POZNAŃ   K30-39 379 00:42:28
882 663 NOWAK MARZENA POZNAŃ   K30-39 380 00:42:28
883 397 POŁUM AGNIESZKA GRYFICE RUNGRYF K40-49 282 00:42:28
884 307 WODNICKA EWELINA GRYFICE RUNGRYF GRYFICE K50-59 51 00:42:28
885 682 ŁYCZYWEK JUSTYNA SWARZĘDZ   K40-49 283 00:42:29
886 854 HAUFA-DWORZYŃSKA WERONIKA MIAŁY   K30-39 381 00:42:31
887 557 PYRZYŃSKA ANITA POZNAŃ   K40-49 284 00:42:31
888 186 DEMBIK SANDRA POZNAŃ   K14-29 161 00:42:32
889 951 MICHNIAK JUSTYNA KRZYŻOWNIKI   K40-49 285 00:42:33
890 1053 WARSZCZYŃSKA ROMANA SIEROSŁAW   K40-49 286 00:42:35
891 1198 OLESZAK HANNA LESZNO   K40-49 287 00:42:36
892 420 NOWAK HANNA POZNAŃ   K40-49 288 00:42:38
893 228 NARŁOWSKA WIOLETTA KOMORNIKI   K40-49 289 00:42:38
894 63 ROSIŃSKA JUSTYNA POZNAŃ   K30-39 382 00:42:41
895 122 FARYNOWICZ ALEKSANDRA POZNAŃ   K14-29 162 00:42:44
896 135 MALINOWSKA ANGELIKA POZNAŃ MALINOWSCY TEAM K30-39 383 00:42:48
897 208 PAWŁOWSKA MAGDALENA CHWALIBOGOWO   K30-39 384 00:42:48
898 542 CHODOROWSKA JUSTYNA GŁOGÓW   K40-49 290 00:42:49
899 547 NARKIEWICZ KINGA JACZÓW   K40-49 291 00:42:50
900 586 RODZIŃSKA ANNA POZNAŃ   K14-29 163 00:42:51
901 602 RUTKOWSKA BERNADETA POZNAŃ   K40-49 292 00:42:52
902 607 POPA ALEKSANDRA POZNAŃ   K30-39 385 00:43:01
903 791 SURA ANNA TRZCIANKA PRENDKI TRI K30-39 386 00:43:02
904 615 KASPERSKA MIROSLAWA BUCZ   K30-39 387 00:43:02
905 79 LEIBASZ VIOLETTA WAŁCZ   K50-59 52 00:43:03
906 184 KAMIŃSKA BEATA WAŁCZ DZIWNY STAN UMYSŁU K40-49 293 00:43:03
907 220 KARABASZ EWA WALCZ   K40-49 294 00:43:03
908 746 DUDEK - LIPSKA JUSTYNA WAŁCZ   K30-39 388 00:43:04
909 289 PRENDECKA SYLWIA WAŁCZ PRENDKI TRI K30-39 389 00:43:04
910 691 STADNIK EWELINA WAŁCZ PRENDKI TRI K40-49 295 00:43:06
911 1221 KARDASZ JOANNA WIKTOROWO PANIE K30-39 390 00:43:08
912 1016 KACZMAREK DOROTA WIKTOROWO PANIE K40-49 296 00:43:10
913 327 MISIORNA JOANNA WIELICHOWO   K40-49 297 00:43:19
914 267 KĘDZIORA KATARZYNA POZNAŃ B&R AUTOMATYKA PRZEM K30-39 391 00:43:20
915 270 SADOWSKA SYLWIA BOGUCIN   K40-49 298 00:43:20
916 117 GOŹDZIK JOLA MOŚCIENICA   K50-59 53 00:43:24
917 785 MARCINIAK KAMILA ŻYDOWO   K14-29 164 00:43:26
918 1133 KLIMKO MAGDALENA BYTKOWO   K40-49 299 00:43:37
919 703 RATAJCZYK HENRYKA GRUDZIĄDZ   K50-59 54 00:43:40
920 705 RATAJCZYK MAŁGORZATA GRUDZIĄDZ   K30-39 392 00:43:42
921 206 KOZŁOWSKA AGNIESZKA KOZIEGŁOWY KOZIOŁKI K30-39 393 00:43:47
922 294 TYCZYŃSKA JOANNA CZERWONAK MAMY-BIEGAMY K30-39 394 00:43:48
923 588 GODAWA ANETA BODUSZEWO 41B DALEKO JESZCZE? K40-49 300 00:43:56
924 332 KAŁKA SYLWIA POZNAŃ   K40-49 301 00:44:01
925 352 SZYMCZAK MAGDALENA POZNAŃ   K30-39 395 00:44:01
926 331 SCHUBERT MONIKA POZNAŃ   K40-49 302 00:44:02
927 819 WACHOWIAK EWELINA   STUDIO FIGURA K14-29 165 00:44:24
928 426 WACHOWIAK-MUSZYŃSKA MAGDALENA POZNAŃ   K40-49 303 00:44:35
929 1151 GRZESIAK NICOLETTA   VEOLIA ENERGIA POLSKA K14-29 166 00:44:36
930 851 ZARZECZAŃSKA-JANASIK BLANKA PECNA   K30-39 396 00:44:36
931 834 SURMA MAŁGORZATA TARNOWO PODGÓRNE MISIOWE CIOCIE K30-39 397 00:44:39
932 1294 PAWEŁCZYK ELŻBIETA     K40-49 304 00:44:46
933 795 BŁASZKIEWICZ KATARZYNA   STUDIO FIGURA K14-29 167 00:44:46
934 669 KMIECIAK AGNIESZKA POZNAŃ   K40-49 305 00:45:12
935 788 DOLATA MARIA KROSINKO KROSINKO BIEGA :-) K60+ 8 00:45:21
936 816 ŚLIWIŃSKA ALEKSANDRA   STUDIO FIGURA K14-29 168 00:45:31
937 1164 PEREK AGATA   EKO-ZEC K14-29 169 00:45:40
938 1284 FUSIK ALEKSANDRA     K30-39 398 00:45:47
939 655 KIWERTZ ANNA POZNAŃ RUN VEGAN TEAM K40-49 306 00:45:48
940 518 BEDNARSKA JUSTYNA POZNAŃ   K14-29 170 00:45:58
941 439 WIŚNIK ASIA JASTROWIE ROZBIEGANE JASTROWIE K40-49 307 00:46:10
942 778 STAWIARZ-WACHOWICZ IZABELA JASTROWIE   K30-39 399 00:46:34
943 800 JAKUBCZAK MARTA   STUDIO FIGURA K30-39 400 00:46:43
944 840 BOLLINGER NATALIA TARNOWO PODGÓRNE MISIOWE CIOCIE K30-39 401 00:46:45
945 263 DROŻDŻYŃSKA MAGDALENA POZNAŃ   K30-39 402 00:46:46
946 1150 GŁOWACKA ALEKSANDRA   EKO-ZEC K30-39 403 00:46:53
947 173 SKOWROŃSKA KINGA POZNAŃ   K30-39 404 00:47:03
948 659 ROZYNEK BARBARA     K60+ 9 00:47:08
949 658 ŁAWNICZAK IZABELA     K60+ 10 00:47:11
950 499 PIOTROWSKA MONIKA POZNAŃ BAMBINO K30-39 405 00:47:12
951 1235 PRZYBYŁ MARIANNA PIŁA   K60+ 11 00:47:14
952 465 KOWALCZUK MARIA JASTROWIE   K40-49 308 00:47:17
953 813 STAŃCZAK DOMINIKA   STUDIO FIGURA K14-29 171 00:47:21
954 1087 LEWANDOWSKA MILENA GNIEZNO   K30-39 406 00:47:39
955 1084 ZYSEK BOŻENA GNIEZNO   K50-59 55 00:47:39
956 1093 SZATKOWSKA OLIWIA KOZIEGŁOWY   K14-29 172 00:47:40
957 1080 PATRZYKĄT KAROLINA POZNAŃ   K30-39 407 00:47:40
958 1085 PIWOWARSKA LIDIA KICIN   K40-49 309 00:47:43
959 575 GĘSTWA PAULINA POZNAŃ   K30-39 408 00:48:00
960 805 MICHALAK IZABELLA   STUDIO FIGURA K40-49 310 00:48:08
961 1126 GRZELAKOWSKA IWONA POZNAŃ WKURWTEAM K40-49 311 00:48:10
962 864 GRONOWSKA BERNADETA   STUDIO FIGURA K40-49 312 00:48:10
963 492 RYBARCZYK ANNA POZNAŃ   K40-49 313 00:48:18
964 865 JANIAK NATALIA   STUDIO FIGURA K14-29 173 00:48:24
965 378 WRĄBEL FELICJA SWARZĘDZ   K60+ 12 00:48:29
966 591 MAZURCZAK JUSTYNA POZNAŃ   K30-39 409 00:48:30
967 45 KUŹMA ANNA POZNAŃ   K14-29 174 00:48:31
968 765 TRYBUŚ - WOJCIECHOWSKA BEATA KROSINKO KROSINKO BIEGA : -) K30-39 410 00:48:37
969 764 MADAJCZAK AGNIESZKA KROSINKO   K40-49 314 00:48:38
970 3 PRUSKA-KĘDZIOR ANNA POZNAŃ FNWT K60+ 13 00:48:46
971 558 PRZYBYLAK DOROTA POZNAN PRZYBYLAK TEAM K60+ 14 00:48:48
972 1177 GAŁKOWSKA ELŻBIETA TUCZNO MARSZ PO ZDROWIE K60+ 15 00:48:49
973 1265 DORNA ROMANIA     K60+ 16 00:48:52
974 152 GORGIEL ANNA MIĘXDZYCHÓD   K30-39 411 00:49:04
975 151 KURPIEWSKA MARTA MIĘDZYCHÓD   K14-29 175 00:49:06
976 1156 LARUS JOANNA   VEOLIA CUW K30-39 412 00:49:07
977 1157 LIZIK MONIKA   VEOLIA CUW K40-49 315 00:49:09
978 1046 STEFANIAK AGNIESZKA     K14-29 176 00:49:15
979 897 STEFANIAK IRENA POZNAŃ   K60+ 17 00:49:16
980 326 SROCZYŃSKA MARTA WIELICHOWO   K30-39 413 00:49:18
981 328 WRÓBEL MALWINA ŚNIATY   K14-29 177 00:49:18
982 493 HOFMAN DOMINIKA POZNAŃ   K40-49 316 00:49:35
983 1305 TAMBORSKA LIDIA     K50-59 56 00:49:37
984 381 JANOWSKA ŻANETA ROGOŹNO WŁÓCZYKIJE OBORNIKI K30-39 414 00:49:39
985 1200 SIERACKA EDYTA ROGOŹNO ZALATANE.ROGO.PL K30-39 415 00:49:40
986 1149 ERENZ-KOSICKA MAGDALENA   EKO-ZEC K40-49 317 00:49:41
987 933 SZOT KRYSTYNA RADAWNICA   K50-59 57 00:50:25
988 942 SZOT JOANNA RADAWNICA   K14-29 178 00:50:25
989 1250 ANDRZEJEWSKA JUSTYNA NEKIELKA   K30-39 416 00:50:32
990 993 DZIEMIAŃCZYK JADWIGA JASTROWIE   K50-59 58 00:51:10
991 786 HAWETO JANINA JASTROWIE KIJOWE SIOSTRY K60+ 18 00:51:10
992 325 CZEKAJ JOLANTA POZNAŃ   K60+ 19 00:51:22
993 772 GRONOWSKA SYLWIA JASTROWIE GMJ K40-49 318 00:51:46
994 774 OSIPOWICZ ANNA JASTROWIE GMJ K40-49 319 00:51:46
995 773 GRONOWSKA ŻAKLINA JASTROWIE GMJ K14-29 179 00:51:48
996 969 SOJKO-GWIAZDA MARTA SWARZĘDZ   K40-49 320 00:51:50
997 708 ILMER MAŁGORZATA POZNAŃ   K50-59 59 00:51:52
998 1172 ULAS AGATA   EKO-ZEC K40-49 321 00:52:02
999 162 SZYMENDERA KATARZYNA ŚRODA WIELKOPOLSKA POLONIA ŚRODA K14-29 180 00:52:13
1000 1266 SZAROLETA ZOFIA     K60+ 20 00:52:19
1001 612 ANDRZEJEWSKA ANITA TOMICZKI KIJANKI TEAM K30-39 417 00:52:53
1002 720 LULECZKA MAGDALENA UŚCIĘCICE KIJANKI TEAM K30-39 418 00:52:53
1003 806 NOWAK BEATA   STUDIO FIGURA K30-39 419 00:53:13
1004 770 GODURKIEWICZ MARIA KROSINKO KROSINKO BIEGA : -) K50-59 60 00:53:23
1005 292 KOLIŃSKA MARIA KUJAWKI   K50-59 61 00:53:24
1006 915 GORAJ JUSTYNA ROKIETNICA   K30-39 420 00:54:35
1007 247 SZAFARKIEWICZ GRACJA POZNAŃ   K14-29 181 00:54:35
1008 810 KOPANIARZ ALEKSANDRA   STUDIO FIGURA K14-29 182 00:54:54
1009 1089 PIWOWARSKA EWELINA KOZIEGŁOWY   K40-49 322 00:55:39
1010 379 CHOLEWKA JOLANTA KOSTRZYN WLKP MARSZ PO ZDROWIE POZ K60+ 21 00:55:43
1011 345 GRYGIEL TERESA POZNAŃ   K60+ 22 00:55:43
1012 1205 ANGIELCZYK MAŁGORZATA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ K60+ 23 00:55:45
1013 350 OWCZAREK HENRYKA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZ K60+ 24 00:55:45
1014 749 IGNOR BEATA POZNAŃ   K50-59 62 00:55:48
1015 803 LITWICKA DOROTA   STUDIO FIGURA K40-49 323 00:56:06
1016 344 KRUSZKA ARLETA POZNAŃ   K50-59 63 00:56:34
1017 843 BURZYŃSKI ŁUKASZ BOGUCIN   M30-39 1 00:23:35
1018 25 FURMAŃCZAK MICHAŁ LESZNO AMATOR M14-29 1 00:27:11
1019 414 KLUPŚ JANUSZ JASTROWIE ROZBIEGANEJASTROWIE M40-49 1 00:27:39
1020 1012 SOLECKI BARTOSZ PRZECŁAW   M30-39 2 00:29:03
1021 931 PIECZYŃSKI WOJCIECH OSIECZNA OSIECZNA BIEGA M60+ 1 00:29:50
1022 1192 CZERWIŃSKI FILIP     M40-49 2 00:31:17
1023 533 ŻMUDA PAWEŁ JUTROSIN   M40-49 3 00:31:42
1024 1275 LAMBRUCZAK ANTONI     M0   00:32:02
1025 209 MARACH KAROL KOŚCIAN   M40-49 4 00:33:22
1026 1274 LAMBRUCZAK FRANCISZEK     M0   00:33:25
1027 1230 OGIŃSKI DAWID POZNAŃ   M30-39 3 00:34:26
1028 700 KWASNIEWSKA BEATA KOMORNIKI   M40-49 5 00:34:59
1029 580 KOWNACKI ARKADIUSZ WITKOWO   M50-59 1 00:35:37
1030 232 SOJKIN TOMASZ POZNAŃ   M30-39 4 00:38:22
1031 430 PAWŁOWSKI JAN KRZEWINA NIEPOKONANI M50-59 2 00:39:15
1032 697 ZIOMBRA PRZEMEK RZ   M30-39 5 00:39:33
1033 392 MYLKE MARCIN CZAPLINEK   M30-39 6 00:39:47
1034 1096 KŁACZYŃSKI WOJCIECH INOWROCŁAW   M50-59 3 00:42:00
1035 1260 WIŚNIEWSKI KACPER CHODZIEŻ CHODZIEŻ M14-29 2 00:42:15
1036 779 PIDUCH JAN POZNAŃ PRZYBYLAK TEAM M60+ 2 00:47:11
1037 559 PRZYBYLAK STANISŁAW POZNAN PRZYBYLAK TEAM M60+ 3 00:47:24
1038 1194 TOMCZYK EDWARD POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE M60+ 4 00:55:45

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.