Poznań 6 X - 10km | Bieg Kobiet

Poznań 6 X - 10km

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. M-ce w kat Wynik
1 2136 LUTOMSKA DOROTA OBORNIKI OFIX.PL BIKE TEAM Open 1 00:44:19
2 2002 GAPYS DOROTA ŁÓDŹ   Open 2 00:45:03
3 2264 STAWOWA JOANNA ŻYDOWO ALTOM GNIEZNO Open 3 00:45:27
4 2097 KOKOT NATALIA ROGOZNO   K14-29 1 00:45:44
5 2186 STARZYŃSKA-KOŚCIUSZKO KATARZYNA POZNAŃ PSZCZÓŁKOWSKI TEAM K30-39 1 00:46:25
6 2175 MUSZKIETA PATRYCJA POZNAŃ ART TEAM PEGAZ TW W POZNANIU K14-29 2 00:47:24
7 2083 POPOWICZ KATARZYNA     K14-29 3 00:48:26
8 2130 STERMULA AGATA GRODZISK WLKP.   K30-39 2 00:48:41
9 2110 GLISZCZYŃSKA KINGA LUBOŃ   K40-49 1 00:48:50
10 2015 UJEJSKA DANUTA ŚWIĘCIECHOWA LUCKY LUKI K40-49 2 00:49:05
11 2231 KURAS JUSTYNA   PEKABEX PREF S.A. K14-29 4 00:50:34
12 2019 GRUCHAŁA-FURMANIUK ALDONA POZNAŃ SPEED FREAKS K30-39 3 00:50:40
13 2169 WRZESZCZ EWELINA     K30-39 4 00:50:52
14 2128 ŻURKOWSKA KAROLINA OSTRÓW WLKP ZIAJA TEAM K30-39 5 00:51:14
15 2209 JAŻOWNIK SYLWIA OBŁACZKOWO   K40-49 3 00:51:20
16 2261 CUPRYŚ ANITA KASZCZOR   K40-49 4 00:51:25
17 2211 MRÓZ AGATA WAŁCZ AFROFIT WATAHA CROSSFIT K30-39 6 00:51:36
18 2212 PLEWA SYLWIA PIŁA   K40-49 5 00:51:36
19 2143 LAMBRYCZAK EWA SIEKIERKI WIELKIE   K40-49 6 00:51:49
20 2090 GUMULA PAULINA POZNAŃ BRANŻOWA SZKOŁA I ST. NR 42 POZNAŃ K30-39 7 00:52:15
21 2025 WYSOCKA NATALIA STRĄCZNO TERMINATORUN K30-39 8 00:52:17
22 2273 PRZYBYŁA WIOLETA KOZIEGŁOWY CZERWONAK BIEGA K40-49 7 00:52:24
23 2051 NYCZAK AGNIESZKA POZNAŃ   K40-49 8 00:52:40
24 2164 PRALICZ JOANNA STRĄCZNO TERMINATORUN K30-39 9 00:52:42
25 2155 PALUSZAK ANNA     K14-29 5 00:52:44
26 2213 SOLARZ MONIKA WAŁCZ TERMINATORUN K30-39 10 00:53:37
27 2069 LESZCZYŃSKA ARLETA GNIEZNO   K40-49 9 00:53:51
28 2003 GÓRAL WIKTORIA WRÓBLEWO   K14-29 6 00:53:55
29 2278 MARZYŃSKA BARBARA GNIEZNO   K50-59 1 00:53:57
30 2088 WOLGETAN PAULINA POZNAŃ   K14-29 7 00:54:03
31 2178 ŚLIWIŃSKA JUSTYNA POZNAŃ   K30-39 11 00:54:07
32 2280 DZIEMBOWSKA MONIKA SWARZĘDZ LINEAFIT - DIETETYK SWARZĘDZ K30-39 12 00:54:08
33 2233 PASZKIEWICZ JULIA POZNAŃ ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K30-39 13 00:54:09
34 2028 BOROWIEC KINGA DASZEWICE SEXYMAMAS K30-39 14 00:54:12
35 2230 KROEHNKE ANNA   PEKABEX BET S.A. K14-29 8 00:54:19
36 2018 IGNASZEWSKA MARTA POZNAŃ DRUŻYNA SZPIKU K30-39 15 00:54:44
37 2126 MAJCHRZAK MONIKA POZNAŃ WKURW_TEAM K40-49 10 00:54:58
38 2197 GIERDAL ANNA JAGATOWO   K40-49 11 00:55:06
39 2200 EWERTOWSKA AGNIESZKA GRUSZCZYN   K40-49 12 00:55:08
40 2149 GRZYBOWSKA DOMINIKA POZNAŃ   K14-29 9 00:55:13
41 2037 GIBASZEK ALEKSANDRA     K14-29 10 00:55:20
42 2281 MAZANA JUSTYNA MIĘDZYCHÓD BIEGACZE PMI K40-49 13 00:55:21
43 2239 RONERT LIDIA NIEGOSŁAW FSD RUN DREZDENKO K40-49 14 00:55:28
44 2217 GONZALEZ YETSABETH POZNAN   K40-49 15 00:55:33
45 2272 SZAFERSKA NATALIA WĄGROWIEC   K30-39 16 00:55:35
46 2058 MICHALSKA AGNIESZKA POZNAŃ   K30-39 17 00:55:36
47 2161 KOZIARA KRYSTYNA POZNAŃ 1957 K60+ 1 00:55:45
48 2291 SIMIŃSKA ANIA STRĄCZNO TERMINATORUN K30-39 18 00:56:00
49 2198 DUBOWIK ANNA GOSTYŃ   K30-39 19 00:56:06
50 2007 GALINA WIOLETTA MIERZĘCIN ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K40-49 16 00:56:09
51 2277 DUKACZEWSKA EDYTA DREZDENKO FSD RUN K40-49 17 00:56:12
52 2184 ŁAKOMSKA BARBARA GDYNIA   K60+ 2 00:56:33
53 2218 SZMATUŁA ELŻBIETA STRZELNO STRZELNO BIEGA K14-29 11 00:56:38
54 2129 TROJANOWSKA SANDRA SWARZĘDZ ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K14-29 12 00:56:38
55 2135 KUCHARCZYK BEATA POZNAŃ 3:33 TEAM K30-39 20 00:56:50
56 2048 KURCZEWSKA JOANNA GRUSZCZYN   K40-49 18 00:56:50
57 2216 CHEŁEK EWA POZNAŃ   K14-29 13 00:56:56
58 2269 KRYZAN IRMA POZNAŃ   K14-29 14 00:57:06
59 2076 NOWAK MAŁGORZATA JUTROSIN   K30-39 21 00:57:10
60 2256 SZERMENT MAGDALENA GORZOW WIERZBICKI RUNNING PROJECT K30-39 22 00:57:12
61 2242 OGIŃSKA ANETTA POZNAŃ   K40-49 19 00:57:13
62 2266 CZARNECKA BARBARA POZNAŃ   K40-49 20 00:57:28
63 2270 MAĆKOWIAK AGNIESZKA ZDUNY WWW.LOGOPEDAZDUNY.WEX.PL K40-49 21 00:57:29
64 2063 STATKIEWICZ ANNA ZDUNY   K30-39 23 00:57:29
65 2210 ZAKIELARZ ANNA JASTROWIE TERMINATORUN K30-39 24 00:57:32
66 2140 ZOWCZAK DOROTA KOMORNIKI RAWA TEAM K30-39 25 00:57:49
67 2154 DRYMEL SYLWIA BORGOWO   K40-49 22 00:57:50
68 2100 DĘBCZYŃSKA SYLWIA POZNAŃ   K40-49 23 00:58:02
69 2078 PORAZINSKA VIKTORIA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START K40-49 24 00:58:33
70 2024 BURSIAK MARIANNA POZNAŃ   K14-29 15 00:58:57
71 2275 MACIEJAK ALICJA POZNAŃ   K40-49 25 00:59:15
72 2134 KOZŁOWSKA JOANNA POZNAŃ RUN4FUN K30-39 26 00:59:21
73 2033 PYŁCZEWSKA RENATA POZNAŃ GRUNWALD TEAM K50-59 2 00:59:22
74 2167 SIERPOWSKA SYLWIA JUTROSIN   K30-39 27 00:59:26
75 2271 MOTAŁA KASIA POZNAŃ   K30-39 28 00:59:31
76 2299 PAPRZYCKA KATARZYNA   AETERNA K30-39 29 01:00:07
77 2268 WACŁAWSKA MAŁGORZATA LUBOŃ   K40-49 26 01:00:08
78 2219 BORDUNA EMILIA DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO K30-39 30 01:00:09
79 2215 CEITEL LIDIA POZNAŃ   K40-49 27 01:00:15
80 2191 FOLTYNOWICZ BEATA GOWARZEWO NOWA ELEKTRO SPORT K30-39 31 01:00:22
81 2153 SZAMBELAN KATARZYNA ZAGÓROW   K30-39 32 01:00:23
82 2079 GAWRECKA BEATA JUTROSIN   K30-39 33 01:00:45
83 2045 SIUDA MAGDALENA DRWĘSA   K40-49 28 01:00:46
84 2152 GIEDA ELŻBIETA BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO K30-39 34 01:00:57
85 2099 KOŚCIUSZKO MONIKA STĘSZEW AKTYWNY STĘSZEW K40-49 29 01:01:03
86 2098 SZAFRAŃSKA MAGDALENA WITOBEL AKTYWNY STĘSZEW K40-49 30 01:01:03
87 2055 MIASKOWSKA-MAGADZIA KATARZYNA GRYFINO   K40-49 31 01:01:05
88 2035 GODZICH IWONA WRZEŚNIA   K30-39 35 01:01:08
89 2199 HANDKE JOANNA GOSTYŃ   K40-49 32 01:01:14
90 2049 ELIAS KATARZYNA POZNAŃ   K50-59 3 01:01:15
91 2168 ŁAWNICZAK JUSTYNA JUTROSIN JUTROSIŃSKIE MORSY K40-49 33 01:01:17
92 2192 FOTEK ANETA DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO K30-39 36 01:01:41
93 2246 BRZEZIŃSKA DOROTA JELONEK   K30-39 37 01:01:45
94 2181 PODBYLSKA MAGDALENA LUBOŃ ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K40-49 34 01:01:49
95 2162 NIEMIEC KATARZYNA GŁOGÓW PARKRUN GŁOGÓW K40-49 35 01:01:51
96 2034 KRUKOWSKA AGNIESZKA POZNAŃ   K40-49 36 01:01:52
97 2274 DANKOWSKA MAŁGORZATA POZNAŃ   K30-39 38 01:01:59
98 2237 GRYKA JUSTYNA   POLYCHEM SYSTEMS K14-29 16 01:01:59
99 2282 BURKIEWICZ IZABELA WSCHOWA   K50-59 4 01:02:00
100 2227 DAWISKIBA JUSTYNA DREZDENKO FSD RUN K40-49 37 01:02:01
101 2173 LANGE HANNA ŚREM   K40-49 38 01:02:06
102 2008 GÓRNA ALDONA ŚREM   K40-49 39 01:02:08
103 2195 DAWISKIBA ANNA DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO K30-39 39 01:02:13
104 2267 SMORGOL OKTAWIA POZNAŃ   K14-29 17 01:02:15
105 2141 DETTOMA ALEKSANDRA GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW WLKP. K30-39 40 01:02:19
106 2255 SOWIŃSKA ANETTA GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL K40-49 40 01:02:19
107 2122 STAŃCZAK AGNIESZKA ZBIERSK   K30-39 41 01:02:24
108 2026 KOZIELSKA PAULINA WAŁCZ TERMINATORUN K30-39 42 01:02:24
109 2113 CHYROWSKA MAŁGORZATA KIEKRZ KIBOLSKI KS K40-49 41 01:02:32
110 2236 KABACIŃSKA JULITA MROWINO   K30-39 43 01:02:38
111 2250 PELOWSKA MAŁGORZATA POZNAN SPARTANIE DZIECIOM K50-59 5 01:02:38
112 2027 KUBIAK HENRYKA KAŹMIERZ   K40-49 42 01:02:46
113 2030 MAGDZIAREK BOGUMIŁA KAŹMIERZ   K40-49 43 01:02:47
114 2235 BONDIA AGNIESZKA CHOJNA   K40-49 44 01:02:54
115 2241 BURGHARDT RENATA GRYFINO KB HERMES GRYFINO K40-49 45 01:02:54
116 2050 DOMAGAŁA IZABELA LESZNO   K30-39 44 01:02:56
117 2059 WOŹNA MARTA DĄBCZE   K30-39 45 01:02:56
118 2189 MIELCZAREK LIDKA PALĘDZIE   K30-39 46 01:02:58
119 2190 KACZMAREK NATALIA TOMICE   K30-39 47 01:02:59
120 2226 ISKAKOVA SOPHYA POZNAŃ BRIDGESTONE K14-29 18 01:03:02
121 2249 KAJDAN HANNA WRZEŚNIA   K50-59 6 01:03:03
122 2040 MARECKA AGATA POZNAŃ 3:33 TEAM K30-39 48 01:03:07
123 2292 SCHWANEBECK JESSICA NAWROT   K14-29 19 01:03:33
124 2297 NIEDOBECKA-SIEKIERA BARBARA     K40-49 46 01:03:38
125 2125 BANASZEK ALEKSANDRA     K30-39 49 01:03:41
126 2017 DANIELCZYK MARIA PIASKI   K14-29 20 01:03:51
127 2238 KANIEWSKA MARIA DABROWA   K30-39 50 01:03:59
128 2137 MIŚ JOANNA SULĘCIN   K40-49 47 01:04:01
129 2046 KOZAK JULITA POZNAŃ   K40-49 48 01:04:05
130 2108 MATYLA WIESŁAWA GOŁANICE   K40-49 49 01:04:08
131 2041 RATAJCZAK MAGDALENA ZŁOTNIKI B&A K40-49 50 01:04:16
132 2284 KONIECZNA MAŁGORZATA POLKOWICE   K30-39 51 01:04:16
133 2151 ROZYNEK MALGORZATA POZNAŃ CYTADELA BY NIGHT K40-49 51 01:04:20
134 2159 DACHTERA-WALĘDZIAK IZABELA TARNOWO PODGÓRNE   K40-49 52 01:04:21
135 2206 WÓJCIAK JOANNA ŚRODA WIELKOPOLSKA ŚRODA WIELKOPOLSKA K30-39 52 01:04:30
136 2293 ŁUKASZYK KAMILA   ZAZASEWO K40-49 53 01:04:32
137 2115 KLAUSA-WARTACZ JOANNA POZNAŃ KB DĘBIEC K30-39 53 01:04:34
138 2047 GRAMS HANNA GORZÓW WIELKOPOLSKI   K40-49 54 01:04:35
139 2172 SIBILAK MAŁGORZATA GOWARZEWO   K30-39 54 01:04:40
140 2057 GÓRALSKA JOANNA KROTOSZYN   K30-39 55 01:04:42
141 2061 KOTARSKA-BEREK EWA KROTOSZYN   K30-39 56 01:04:42
142 2119 KOŁODZIEJ AGNIESZKA DOBRZEŃ WIELKI   K30-39 57 01:05:04
143 2287 BRYCKA-JASKIERSKA ALDONA GOSTYŃ   K40-49 55 01:05:05
144 2240 PACIOREK MARTA POZNAŃ   K30-39 58 01:05:05
145 2286 MIKOŁAJCZAK BARBARA POZNAŃ   K40-49 56 01:05:26
146 2188 LISEK MARTA ZĘBOWO   K14-29 21 01:05:33
147 2011 CZUBASZEWSKA ANNA POZNAŃ CZUBASIE/SDS KAROLINA MOŚKO K30-39 59 01:05:39
148 2257 FIJOŁEK MONIKA GORZÓW WIELKOPOLSKI   K40-49 57 01:05:41
149 2031 LEN KATARZYNA GOŁUSKI   K40-49 58 01:05:41
150 2124 NIKITYCZ ANETTA     K40-49 59 01:05:50
151 2163 ŻUREK AGNIESZKA POZNAŃ MEDFI K40-49 60 01:05:58
152 2298 MATYCA-KRAJEWSKA KAROLINA     K40-49 61 01:05:59
153 2074 CHMIELA BARBARA POZNAŃ   K40-49 62 01:06:01
154 2043 MOSKWA- SYC MARTA LESZNO   K14-29 22 01:06:03
155 2029 GRANICZNA DOROTA DASZEWICE   K30-39 60 01:06:04
156 2247 STASIAK KINGA POZNAN   K30-39 61 01:06:17
157 2121 HANKIEWICZ BOMIRSKA OLGA WROCŁAW   K40-49 63 01:06:23
158 2096 MINGE KATARZYNA POZNAŃ   K40-49 64 01:06:27
159 2095 MIKOŁAJCZAK ANNA POZNAŃ   K30-39 62 01:06:27
160 2016 WALAS-MARCINEK NATALIA BORÓWIEC   K40-49 65 01:06:48
161 2157 ZDZIECH KAROLINA POZNAŃ   K30-39 63 01:07:14
162 2116 MILANOWSKA PAULA SZCZECIN   K14-29 23 01:07:23
163 2127 SADOWSKA ALICJA POZNAŃ CONSDATA K30-39 64 01:07:25
164 2263 WOŹNA AGATA POZNAŃ   K30-39 65 01:07:36
165 2295 WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA     K40-49 66 01:07:38
166 2150 MÜLLER JOANNA POZNAŃ   K30-39 66 01:07:39
167 2180 STACHOWIAK AGNIESZKA SWARZĘDZ   K40-49 67 01:07:52
168 2253 KŁACZKIEWICZ MAGDALENA SZAMOTUŁY MAC-BENZ SZAMOTUŁY K14-29 24 01:07:55
169 2020 KACZMAREK PATRYCJA MIECZEWO SEXIMAMAS :) K30-39 67 01:08:03
170 2145 FRAMSKA MONIKA POZNAŃ   K30-39 68 01:08:22
171 2092 DERA KAROLINA ŻMIGRÓD   K14-29 25 01:08:23
172 2093 SIUDOWSKA MARTA BYDGOSZCZ   K30-39 69 01:08:26
173 2085 WITCZAK DOROTA SAMLINO WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE K14-29 26 01:08:29
174 2084 TABAS ANNA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE K30-39 70 01:08:30
175 2001 SZAJ LUIZA LUBOŃ - K40-49 68 01:08:32
176 2132 BARON GRAŻYNA SKÓRZEWO   K60+ 3 01:08:39
177 2248 SZYMANIAK MAŁGORZATA PSARSKIE   K40-49 69 01:08:44
178 2060 CIENIUCH MARTA POZNAŃ   K30-39 71 01:08:45
179 2296 KARLAK MAŁGORZATA     K40-49 70 01:08:45
180 2160 JASTRZĄBEK KATARZYNA OBORNIKI   K30-39 72 01:09:03
181 2105 KARPOWICZ HONORATA OBJEZIERZE   K40-49 71 01:09:03
182 2082 KUBIAK MONIKA OBORNIKI   K30-39 73 01:09:03
183 2118 SZYMKOWIAK NATALIA DOPIEWO SZYMTEAM K30-39 74 01:09:07
184 2254 RÓŻAŃSKA MAGDA PACZKOWO ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K30-39 75 01:09:12
185 2023 RACZKOWIAK ANNA BORUJA KOŚCIELNA   K14-29 27 01:09:20
186 2276 WOJTCZAK JUSTYNA DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO K14-29 28 01:09:20
187 2102 GOTOWIEC MAGDALENA POZNAŃ KOBIETY BIEGAJĄ K30-39 76 01:09:20
188 2205 SUŚNIŁO MONIKA DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO K30-39 77 01:09:20
189 2052 POWAŁKA JADWIGA SZCZECINEK   K50-59 7 01:09:21
190 2021 SOŁTYSIK MARTYNA POZNAŃ   K14-29 29 01:09:21
191 2245 PAPRZYCKA MARTA POZNAŃ NIGHT RUNNERS K30-39 78 01:09:23
192 2053 TYBLEWSKA MAGDALENA BRZEŹNO   K30-39 79 01:09:29
193 2075 CHARĘZA IZABELA KOSTRZYN NAD ODRĄ   K40-49 72 01:09:30
194 2177 OSTROWSKA AGNIESZKA TRZEMESZNO   K40-49 73 01:09:31
195 2166 SZCZYGIELSKA MARIA SŁUPCA   K60+ 4 01:09:33
196 2039 MSZANOWSKA MARTA SKRZYNKI 3:33 TEAM K30-39 80 01:09:38
197 2022 KOWALSKA KAROLINA DĄBRÓWKA   K30-39 81 01:09:43
198 2158 KULESZA OLGA RYCZYWÓŁ   K14-29 30 01:09:49
199 2171 KACZMAREK SYLWIA KÓRNIK   K40-49 74 01:09:52
200 2285 CHMIELEWSKA ELIZA WRZEŚNIA   K30-39 82 01:10:08
201 2036 WIDZ-KŁAK MONIKA WRZEŚNIA   K30-39 83 01:10:15
202 2070 FAJFER ANNA RYDZYNA R-TEAM RYDZYNA K30-39 84 01:10:28
203 2104 MALIŃSKA KINGA LUBOŃ   K30-39 85 01:10:28
204 2103 ŁUCZAK LIDIA KRZYŻ WLKP.   K30-39 86 01:10:34
205 2187 CZAJKO JUSTYNA POZNAŃ PARKRUN POZNAŃ K30-39 87 01:10:43
206 2182 MASZTALERZ JOANNA BUK   K30-39 88 01:10:48
207 2221 ŁUKASZEWSKA DOMINIKA   SPORTOWY TEAM ŻABKI K14-29 31 01:10:50
208 2089 KRYCH KATARZYNA NIEŚWIASTOWICE   K14-29 32 01:10:52
209 2133 DUDEK-DYDYMSKA KINGA ŚRODA WIELKOPOLSKA ŚRODA WLKP. K30-39 89 01:10:58
210 2222 POLICHNOWSKA PAULINA   SPORTOWY TEAM ŻABKI K14-29 33 01:11:45
211 2223 PRZYBYSZ JOANNA   SPORTOWY TEAM ŻABKI K14-29 34 01:11:45
212 2228 CHWASTYNIAK MAŁGORZATA   MYKAM PO ZATORZU K30-39 90 01:11:46
213 2004 MAĆKOWIAK EWA LESZNO   K30-39 91 01:11:47
214 2032 JARNUT JOLANTA DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO K50-59 8 01:11:48
215 2251 VALDEZ NICOLE ARIZONA   K30-39 92 01:12:17
216 2290 STASZAK PAULINA PIOTRKÓW KUJAWSKI   K30-39 93 01:12:34
217 2288 SZCZEPANKIEWICZ EWELINA PIOTRKÓW KUJAWSKI   K30-39 94 01:12:36
218 2208 FALKIEWICZ AGNIESZKA ROKIETNICA   K40-49 75 01:12:44
219 2142 WYSMYK JADWIGA GDYNIA   K60+ 5 01:12:55
220 2174 KRAWCZYK MAŁGORZATA LESZNO   K30-39 95 01:13:29
221 2204 NOWICKA MICHALINA POZNAŃ   K14-29 35 01:13:30
222 2244 CZERWIŃSKA KASIA OBORNIKI ŚLĄSKIE   K40-49 76 01:13:45
223 2066 HAREMZA MAŁGORZATA ŁÓDŹ #BIEGACZE K30-39 96 01:13:49
224 2176 JANOWSKA IRMINA ŚWIĘCIECHOWA   K30-39 97 01:14:00
225 2183 SKRZYPCZAK AGNIESZKA POZNAŃ   K40-49 77 01:14:35
226 2243 SZYMANOWSKA HANNA POZNAŃ EVOLUTION PROJECT HANNA SZYMANOWSKA K50-59 9 01:14:35
227 2147 LALA KATARZYNA MOSINA   K40-49 78 01:14:39
228 2148 NOWAK KATARZYNA MOSINA   K30-39 98 01:14:39
229 2038 PROCHOTA MARTINA JASIENIE   K14-29 36 01:15:06
230 2179 WASZYŃSKA ANETA BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO K30-39 99 01:15:15
231 2139 WASILEWSKA-SCHULZ JUSTYNA MIĘDZYRZECZ   K40-49 79 01:15:23
232 2120 RYŚ KATARZYNA WROCŁAW   K40-49 80 01:15:27
233 2279 WIRTH MARTA SKRZYNKI   K30-39 100 01:16:00
234 2013 MARKIEWICZ KAROLINA LUBOŃ   K30-39 101 01:17:32
235 2300 SIP SABINA     K40-49 81 01:17:46
236 2138 KOZIKOWSKA KATARZYNA MUROWANA GOŚLINA BWM K40-49 82 01:18:11
237 2196 JAKOB MARTA POZNAŃ 12 WBOT K40-49 83 01:18:39
238 2117 WĘGOROWSKA NINA POZNAŃ   K30-39 102 01:18:49
239 2252 KORDYLEWSKA PAULINA MOSINA   K30-39 103 01:19:56
240 2258 WITKOWSKA MONIKA OSIECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA K40-49 84 01:20:06
241 2071 WITKOWSKA ANIA GORZÓW WLKP   K30-39 104 01:21:24
242 2072 BRODOWSKA KRYSTYNA GORZÓW WIELKOPOLSKI   K60+ 6 01:21:25
243 2073 SOKOŁOWSKA ANNA GORZÓW WLKP.   K40-49 85 01:21:25
244 2259 SZELĄG KAROLINA OSIECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA K40-49 86 01:21:57
245 2265 JAŚKIEL ADRIANNA PIŁA   K14-29 37 01:24:15
246 2006 BUDZYŁA ADAM POZNAŃ   M30-39 1 00:57:30
247 2077 NOWAK MACIEJ JUTROSIN   M30-39 2 00:59:25
248 2207 KURASIŃSKI KRZYSZTOF ŚRODA WIELKOPOLSKA ŚRODA RACING TEAM M40-49 1 01:04:32
249 2144 FAJFER MIROSŁAW RYDZYNA R-TEAM RYDZYNA M40-49 2 01:10:27

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.