Kraków 22 IX | Bieg Kobiet

Kraków 22 IX

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Klub Kat wiek. M-ce w kat tempo min/km Czas netto Wynik
1 842 CADER AGNIESZKA ZABIERZÓW BIEGA     03:39 00:26:15 00:26:15
2 999 WŁODARCZYK PATRYCJA JKLA JAWOR-JAWORZNO     03:45 00:26:59  
3 892 ZAKOWIECKA BARBARA       03:51 00:27:43 00:27:44
4 785 LUTY LEGUTKO ANKA #CYCKI DO GÓRY TEAM K40-49 1 04:10 00:30:01 00:30:15
5 254 PAWLIK ANNA LACHO TEAM K14-29 1 04:13 00:30:22 00:30:25
6 927 BAJOREK LIDIA   K50-59 1 04:15 00:30:33 00:30:36
7 95 JABŁOŃSKA SYLWIA   K30-39 1 04:17 00:31:15  
8 846 GĄSIENICA-ROJ ANNA TG SOKÓŁ ZAKOPANE K40-49 2 04:22 00:31:23 00:31:29
9 701 CZAJA ALICJA RODZEŃSTWO K40-49 3 04:23 00:31:35 00:31:37
10 972 MIKOŚ MAGDALENA   K30-39 2 04:25 00:31:50 00:32:31
11 150 BURAS KATARZYNA   K14-29 2 04:27 00:32:05 00:32:09
12 929 BARANSKA ANNA   K30-39 3 04:31 00:32:33 00:32:43
13 288 BURAS ANETA   K40-49 4 04:31 00:32:33 00:33:00
14 608 BYDOŃ AGNIESZKA NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ K40-49 5 04:33 00:32:45 00:32:52
15 981 NNA       04:35 00:32:58 00:32:59
16 332 AKSAMIT-SZUŁAKIEWICZ AGNIESZKA RUN TEAM DT K40-49 6 04:37 00:33:43  
17 565 GŁUSZEK MARZENA   K14-29 3 04:38 00:33:23  
18 864 MISIAK PAULINA   K30-39 4 04:38 00:33:48  
19 476 KUNICKA ALICJA   K30-39 5 04:38 00:33:22 00:33:27
20 352 RAJTAR KATARZYNA   K30-39 6 04:39 00:33:27 00:33:45
21 726 GULBIŃSKA MARTA   K40-49 7 04:39 00:33:30 00:34:19
22 512 SPÓRNA JOLANTA   K40-49 8 04:40 00:33:39 00:33:39
23 194 NOWAK AGNIESZKA   K30-39 7 04:41 00:33:40 00:33:46
24 556 GNIADEK GOSIA DABEX- BOLT K40-49 9 04:43 00:34:01 00:34:11
25 488 WOLSZA MAGDALENA   K14-29 4 04:45 00:34:13 00:34:15
26 337 GUZIAK IRENA OBIDOWA GŁUSZEC K40-49 10 04:46 00:34:20 00:34:46
27 869 JOB CECYLIA ITMBW KRAKÓW K40-49 11 04:46 00:34:21 00:34:36
28 237 HAJDUGA JOANNA   K30-39 8 04:47 00:34:23 00:34:29
29 289 ROZMUS-ORCZYK ANNA KOZY BIEGAJĄ K50-59 2 04:47 00:34:23 00:34:30
30 825 STRĘK JOANNA   K30-39 9 04:48 00:34:32 00:34:38
31 884 PIECZUL INGA ZABIEGANE SIOSTRY K14-29 5 04:48 00:34:35 00:35:02
32 100 TOKARCZYK DOMINIKA   K30-39 10 04:48 00:34:36 00:34:50
33 420 JASZCZYŃSKA MARTYNA   K14-29 6 04:49 00:34:41 00:34:51
34 380 ZELAZKO KASIA PRYWATNA K30-39 11 04:50 00:34:48 00:35:14
35 126 KRAWCZYK AGNIESZKA   K40-49 12 04:52 00:34:59 00:35:01
36 316 BARDO JOANNA   K30-39 12 04:53 00:35:10 00:35:21
37 858 FELIS MAŁGORZATA   K14-29 7 04:54 00:35:14 00:35:47
38 421 REPLIŃSKA MAGDALENA PARKRUN CHRZANÓW K40-49 13 04:54 00:35:20 00:36:03
39 415 SALA JUSTYNA   K30-39 13 04:56 00:35:30 00:35:40
40 221 STRACH ANETA CREATIVE BOCHNIA K40-49 14 04:56 00:35:31 00:36:00
41 903 DRABIK MARTA   K40-49 15 04:56 00:35:32 00:35:33
42 960 DZIADOWICZ ANNA   K40-49 16 04:56 00:35:32 00:35:47
43 831 GAŁAT AGNIESZKA   K40-49 17 04:56 00:35:33 00:36:18
44 119 SACHA MAŁGORZATA   K30-39 14 04:57 00:35:41 00:35:43
45 772 CHARUSTA MARTYNA SONKO TEAM K14-29 8 04:57 00:35:42 00:35:43
46 103 PAŁKA RENATA   K30-39 15 04:58 00:35:42 00:35:59
47 496 GUZIK-HEJMO MONIKA   K30-39 16 04:58 00:35:47 00:36:56
48 406 STACHERA ALEKSANDRA   K14-29 9 04:58 00:35:49 00:35:58
49 51 GOLEMO AGNIESZKA RUN TEAM DĄBROWA TAR K50-59 3 05:00 00:36:25  
50 137 BASARA BERNADETTA TRECO LASER K30-39 17 05:01 00:36:09  
51 602 KANIA GABRIELA   K40-49 18 05:01 00:36:10 00:36:40
52 393 OCHWAT ADRIANA   K14-29 10 05:02 00:36:18 00:36:53
53 370 BRZEGOWY MAŁGORZATA CREATIVE BOCHNIA K40-49 19 05:03 00:36:22 00:36:51
54 55 BZIBZIAK MONIKA   K30-39 18 05:04 00:36:26 00:37:23
55 468 LIS JOLA PANI K30-39 19 05:04 00:36:27 00:36:48
56 976 SURLAS MAŁGORZATA   K14-29 11 05:04 00:36:28 00:36:50
57 461 LIGĘZA MONIKA BBL KRAKÓW K50-59 4 05:04 00:36:31 00:37:05
58 637 BARAN KAROLINA CH ROBINSON K30-39 20 05:05 00:36:36 00:36:58
59 909 BADYLAK SYLWIA   K14-29 12 05:05 00:36:38 00:37:15
60 68 MALINOWSKA KAROLINA   K14-29 13 05:05 00:36:39 00:37:10
61 90 BRZÓZKA KARINA   K30-39 21 05:06 00:36:40 00:36:41
62 363 LIS MONIKA LEMON TEAM K30-39 22 05:06 00:36:43 00:36:57
63 460 BOBRO KAJA   K30-39 23 05:06 00:36:45 00:36:59
64 300 ŁOBODA AGNIESZKA LEMON TEAM K40-49 20 05:07 00:36:50 00:37:04
65 668 DZIURKOWSKA PAULINA   K30-39 24 05:07 00:36:50 00:37:52
66 633 CURYŁŁO PAULINA   K30-39 25 05:07 00:36:52 00:37:19
67 847 KARDAS KATARZYNA   K30-39 26 05:08 00:36:55 00:37:19
68 612 WIŚNIEWSKA ANETA   K30-39 27 05:08 00:36:57 00:37:10
69 259 SUROWIAK OLGA PARKRUN CHRZANÓW K40-49 21 05:08 00:36:57 00:37:29
70 521 HERÓD EWA   K14-29 14 05:08 00:36:58 00:37:13
71 725 BŁASZKIEWICZ DOROTA   K30-39 28 05:08 00:36:59 00:37:29
72 384 JANIC ANNA PARKRUN CHRZANÓW K40-49 22 05:08 00:37:00 00:37:13
73 751 BRZEZIŃSKA ANNA JOANNA A&J K30-39 29 05:09 00:37:02 00:37:22
74 467 ZIĘCIK AGATA   K40-49 23 05:09 00:37:02 00:37:33
75 256 KUBALA MONIKA CREATIVE BOCHNIA K40-49 24 05:09 00:37:05 00:37:33
76 240 TRZASKA BARBARA   K30-39 30 05:09 00:37:05 00:37:45
77 148 SCHNEIDER KRYSTYNA   K40-49 25 05:09 00:37:05 00:37:44
78 258 KOŃSKA STEFANIA   K50-59 5 05:09 00:37:06 00:37:16
79 413 GRABIŃSKA BERNADETTA   K40-49 26 05:10 00:37:11 00:37:12
80 750 GÓRALCZYK KATARZYNA   K40-49 27 05:10 00:37:13 00:37:14
81 398 JURCZYK ELŻBIETA   K30-39 31 05:11 00:37:16 00:37:26
82 729 DURAŁEK RENATA   K40-49 28 05:11 00:37:17 00:37:17
83 508 SOWA MARTA   K14-29 15 05:11 00:37:19 00:37:43
84 452 MALINOWSKA JOANNA ZOOTEKA K30-39 32 05:11 00:37:21 00:38:29
85 125 HANYCZ ALEKSANDRA   K14-29 16 05:11 00:37:21 00:37:28
86 408 KUREK MONIKA   K40-49 29 05:12 00:37:24 00:37:30
87 973 ROSAK-SZYROCKA ASIA   K40-49 30 05:12 00:37:24 00:37:42
88 826 BUBIK DOROTA   K40-49 31 05:12 00:37:27 00:38:48
89 437 SWOLKIEŃ ANNA   K30-39 33 05:12 00:37:27 00:37:31
90 627 KUBIN BOGUSŁAWA   K30-39 34 05:12 00:37:28 00:38:34
91 287 IWULSKA JOANNA   K30-39 35 05:12 00:37:29 00:38:50
92 14 RYZNAR ELA   K30-39 36 05:13 00:37:31 00:37:49
93 564 PTAK-ZACHARSKA EWA   K40-49 32 05:14 00:37:38 00:37:47
94 291 STASZEWSKA MARZENA   K30-39 37 05:14 00:37:41 00:37:42
95 365 BUDZIŃSKA ZOSIA CREATIVE BOCHNIA K40-49 33 05:14 00:37:41 00:38:27
96 364 KURAL AGATA CREATIVE BOCHNIA K40-49 34 05:14 00:37:42 00:38:27
97 893 MROCZEK KATARZYNA CENTRUM OBYWATELSKIE K40-49 35 05:15 00:37:46 00:37:50
98 696 KOWALCZYK NATALIA   K14-29 17 05:15 00:37:46 00:37:53
99 174 KRAWCZYK ANNA   K30-39 38 05:15 00:37:49 00:38:04
100 781 GACEK ALA GŁUSZEC TEAM K30-39 39 05:15 00:37:50 00:38:17
101 160 TSURKAN IRYNA   K14-29 18 05:16 00:37:52 00:38:36
102 361 PIERZCHAŁA KAROLINA - K14-29 19 05:16 00:37:55 00:38:12
103 790 KAZNOWSKA MONIKA   K40-49 36 05:16 00:37:55 00:38:10
104 473 ZIĘTEK KATARZYNA #BBKTS K30-39 40 05:17 00:38:06 00:38:40
105 339 FIGUŁA JOANNA SPACEROWE BABKI K30-39 41 05:18 00:38:06 00:38:06
106 35 GRAD KATARZYNA   K30-39 42 05:18 00:38:07 00:38:16
107 482 ŚLAZYK WERONIKA   K14-29 20 05:18 00:38:08 00:38:26
108 692 WILKOSZ JOLANTA   K50-59 6 05:18 00:38:08 00:38:23
109 775 MERCIK WIOLETA #YOLOTEAMKRK K30-39 43 05:18 00:38:11 00:38:27
110 140 KNAPIK-SZĘSZOŁ MONIKA   K30-39 44 05:18 00:38:12 00:38:24
111 322 NIEDZIELCZYK JOLANTA   K50-59 7 05:19 00:38:16 00:38:57
112 399 GAWLIK MAŁGORZATA BBL KRAKÓW K40-49 37 05:19 00:38:18 00:39:28
113 739 PISZCZEK MARZENA   K30-39 45 05:19 00:38:19 00:38:31
114 161 TURCZA IWONA   K40-49 38 05:20 00:38:21 00:38:30
115 37 HEJMEJ KAMILA   K30-39 46 05:20 00:38:22 00:38:38
116 456 FUNKET TERESA   K30-39 47 05:20 00:38:23 00:38:43
117 281 BIEDRZYCKA AGATA   K40-49 39 05:21 00:38:28 00:39:17
118 239 KISIELICA SYLWIA   K30-39 48 05:21 00:38:28 00:38:59
119 720 WÓZEK ANNA   K14-29 21 05:21 00:38:29 00:39:04
120 180 DZIUBAŃSKA IZABELA   K30-39 49 05:21 00:38:30 00:38:32
121 375 GRUSZKA MONIKA   K40-49 40 05:21 00:38:31 00:39:10
122 624 REGULA IZABELA   K30-39 50 05:21 00:38:31 00:38:50
123 837 ŁAZOWSKA KASIA KOPALNIA MOCY TARNOB K30-39 51 05:22 00:38:36 00:39:02
124 135 DOLAŚ DANUTA REBELLIONOFFREERUNNE K40-49 41 05:22 00:38:38 00:39:52
125 139 RUDZKA EWA ASC K40-49 42 05:22 00:38:40 00:39:09
126 201 LIPSKA KAMILA   K30-39 52 05:22 00:38:41 00:39:04
127 347 MIERNIK MARZENA 1971 K40-49 43 05:22 00:38:41 00:39:05
128 44 GARLEWICZ JOANNA RUNICORN TEAM K40-49 44 05:22 00:38:41 00:39:33
129 84 KRUZ JOANNA   K40-49 45 05:22 00:38:42 00:39:11
130 267 SKAWIAŃCZYK JUSTYNA   K30-39 53 05:23 00:38:42 00:39:03
131 840 WOJTOŃ MAŁGORZATA PORANNY PATROL K40-49 46 05:23 00:38:43 00:39:20
132 558 KUDZIA ANNA   K40-49 47 05:23 00:38:45 00:39:08
133 219 BROŻEK AGATA   K30-39 54 05:24 00:38:53 00:39:25
134 489 KUSION AGNIESZKA CREATIVE BOCHNIA K40-49 48 05:24 00:38:55 00:39:40
135 945 PTASZEK ANETA   K40-49 49 05:25 00:38:58 00:39:04
136 844 PSZONAK IWONA   K30-39 55 05:25 00:39:00 00:39:02
137 400 PAREJKO MAGDALENA   K30-39 56 05:25 00:39:01 00:39:23
138 71 HEBDA MICHALINA   K30-39 57 05:26 00:39:05 00:39:33
139 359 DUDEK SYLWIA   K40-49 50 05:26 00:39:54  
140 780 SANDELEWSKA ANNA   K60+ 1 05:26 00:40:16  
141 567 PTASZEK IZABELA SHAMROCK BEAVERS ZIE K40-49 51 05:26 00:39:14  
142 777 POMYKAŁA JUSTYNA   K30-39 58 05:26 00:39:55  
143 971 PIETKIEWICZ ANNA   K50-59 8 05:26 00:39:40  
144 231 CYGANEK MONIKA   K30-39 59 05:27 00:39:47  
145 568 MOCZYŃSKA-PAPKA MAJA ME TIME FIT K30-39 60 05:27 00:40:04  
146 58 GACH-MICHALSKA JUSTYNA   K30-39 61 05:27 00:39:39  
147 280 BRZEZIŃSKA MAGDALENA   K30-39 62 05:27 00:39:23  
148 360 ŚWIĘTEK DOMINIKA   K14-29 22 05:27 00:39:59  
149 165 KRZYK MAŁGORZATA   K40-49 52 05:27 00:39:35  
150 813 ZYCH ANNA   K30-39 63 05:27 00:40:00  
151 186 DOBROWOLSKA AGNIESZKA   K14-29 23 05:27 00:39:34  
152 404 SERAFIN MALGORZATA   K30-39 64 05:27 00:39:40  
153 982 OSTACHOWSKA ELŻBIETA   K40-49 53 05:28 00:39:28  
154 405 CIURA MAGDALENA MAGDALENA CIURA K30-39 65 05:28 00:39:42  
155 46 KONIOR EDYTA KOLIBER TEAM K40-49 54 05:28 00:39:30  
156 907 POLLESCH ZUZANNA   K14-29 24 05:28 00:39:30  
157 695 RÓŻYCKA-DEPA DOROTA   K40-49 55 05:29 00:39:51  
158 431 SURÓWKA KATARZYNA SURA TEAM K30-39 66 05:29 00:40:11  
159 409 KULAK-OKÓLSKA NINA KAY-MAX K30-39 67 05:29 00:39:29 00:39:38
160 886 SUCHCITZ MARYSIA   K14-29 25 05:29 00:39:29 00:40:10
161 85 OVENDEN MARTA   K30-39 68 05:29 00:39:29 00:39:31
162 305 GÖRLICH AGNIESZKA   K40-49 56 05:29 00:39:31 00:39:56
163 953 BRUC-NAWROCKI DIANA   K14-29 26 05:29 00:39:32 00:40:35
164 381 GRABOWSKA ANNA ADAMED RUN K40-49 57 05:29 00:39:32 00:40:05
165 349 MORAWIEC AGNIESZKA   K40-49 58 05:30 00:39:35 00:39:58
166 906 ZIELIŃSKA EWELINA #SZLAKO_MANIACY K14-29 27 05:30 00:39:36 00:39:56
167 814 BUJOCZEK MAŁGORZATA   K30-39 69 05:30 00:39:39 00:40:16
168 913 MACIESZKO JOANNA   K30-39 70 05:30 00:39:39 00:41:37
169 38 RUDOL RENATA   K40-49 59 05:31 00:39:40 00:40:07
170 919 BIEGUN MARIA   K14-29 28 05:31 00:39:40 00:40:30
171 220 BIENIEK BEATA CREATIVE BOCHNIA K40-49 60 05:31 00:39:42 00:40:29
172 524 WARSZAWSKA AGNIESZKA   K30-39 71 05:31 00:39:42 00:40:23
173 946 CEMPA MAGDALENA   K30-39 72 05:31 00:39:43 00:40:53
174 397 MITUŚ ANNA   K30-39 73 05:31 00:39:44 00:40:24
175 449 KUKLA IZABELA CREATIVE BOCHNIA BIE K40-49 61 05:31 00:39:45 00:40:14
176 856 DRĄŻEK-CIEPIELOWSKA ANETA   K30-39 74 05:31 00:39:45 00:41:17
177 388 BUKOWSKA GOSIA   K40-49 62 05:31 00:39:46 00:40:05
178 711 KAJDAS BEATA   K40-49 63 05:32 00:39:47 00:39:57
179 661 KIŚLEWSKA MAŁGORZATA   K40-49 64 05:32 00:39:48 00:40:10
180 928 NOWAK - KAFEL KINGA   K30-39 75 05:32 00:39:53 00:40:15
181 732 KROMKA ANNA   K50-59 9 05:32 00:39:54 00:40:22
182 416 JAWORSKA-SZTABA DOROTA DOROTA JAWORSKA_SZTA K50-59 10 05:33 00:39:55 00:40:03
183 544 BŁASZAK MONIKA UBSKRAKÓWRUNNINGTEAM K30-39 76 05:33 00:39:55 00:40:23
184 798 NAJDYHOR IWONA POROZMAWIAJMY O ZDRO K40-49 65 05:33 00:39:56 00:40:50
185 321 LOSOR AGNIESZKA FILPLAST TEAM K40-49 66 05:33 00:39:57 00:40:04
186 479 MATAN JUSTYNA PMI K14-29 29 05:33 00:39:58 00:40:17
187 880 BIEL MAŁGORZATA   K40-49 67 05:34 00:40:03 00:40:40
188 124 ZEMBACZYŃSKA KATARZYNA MOCARNA PŁETWA K30-39 77 05:34 00:40:04 00:40:24
189 113 WODNIAK ANGELA POWOLI DO CELU K30-39 78 05:34 00:40:04 00:41:02
190 170 PATOLA DZIERWA MONIKA   K40-49 68 05:34 00:40:04 00:40:50
191 6 JANIA IWONA   K14-29 30 05:34 00:40:07 00:40:32
192 774 KOWALSKA NATALIA SONKO TEAM K30-39 79 05:34 00:40:07 00:40:25
193 978 MAGOCZY JULIA   K14-29 31 05:34 00:40:07 00:41:04
194 50 WASILEWSKA-GARA MARTA   K30-39 80 05:34 00:40:07 00:41:04
195 117 WOJTASIK ELIZA   K30-39 81 05:35 00:40:09 00:40:18
196 266 NAKOŃCZY AGNIESZKA   K14-29 32 05:35 00:40:09 00:40:55
197 870 BRYNDZA GABRIELA HAPPYFIT K30-39 82 05:35 00:40:10 00:41:11
198 930 KOCZUR EDYTA HAPPYFIT K40-49 69 05:35 00:40:10 00:41:11
199 749 PASTERNAK AGATA   K14-29 33 05:35 00:40:10 00:40:17
200 866 SATOŁA DOROTA   K30-39 83 05:35 00:40:11 00:40:34
201 158 KUCWAJ-BRYSZ KATARZYNA   K30-39 84 05:35 00:40:15 00:41:18
202 497 BACZYŃSKA DOMINIKA   K30-39 85 05:36 00:40:16 00:41:43
203 407 PIÓRKO DOROTA   K50-59 11 05:36 00:40:19 00:40:37
204 860 MAJEWSKA IZABELA   K30-39 86 05:36 00:40:22 00:40:43
205 248 KUPIEC-BAŚ PAULINA   K40-49 70 05:37 00:40:24 00:41:27
206 584 GRATKA BEATA LUX TORPEDA MAŁOPOLS K40-49 71 05:37 00:40:25 00:41:25
207 88 GRABOWSKA IWONA NESSI TEAM K40-49 72 05:37 00:40:26 00:40:54
208 614 GOLONKA KATARZYNA   K40-49 73 05:37 00:40:30 00:41:30
209 342 GROS SANDRA   K30-39 87 05:37 00:40:30 00:41:00
210 327 ZARICHNA SVITLANA   K30-39 88 05:38 00:40:32 00:41:16
211 469 TREFILOVA YEVHENIIA   K30-39 89 05:38 00:40:35 00:41:08
212 208 RADZIK ANNA   K30-39 90 05:39 00:40:38 00:41:12
213 727 MISIUK AGNIESZKA   K40-49 74 05:39 00:40:39 00:41:14
214 789 KSIĄŻEK EWA   K30-39 91 05:39 00:40:40 00:42:11
215 272 PILCH ZOFIA   K14-29 34 05:39 00:40:44 00:40:49
216 611 BIELAWSKA KAMILA   K30-39 92 05:40 00:40:48 00:41:19
217 185 CEBO KATARZYNA   K14-29 35 05:40 00:40:51 00:41:35
218 94 TOMALIK ANNA #BBKTS K40-49 75 05:41 00:40:52 00:40:53
219 48 ROZMUS EWA POWOLI DO CELU K40-49 76 05:41 00:40:52 00:41:51
220 597 SIKORA ŻANETA   K40-49 77 05:41 00:40:53 00:40:57
221 236 BEMBEN ANNA   K60+ 2 05:41 00:40:58 00:41:39
222 941 ADAMSKA SYLWIA   K14-29 36 05:42 00:40:59 00:41:23
223 811 KLIMKO ALICJA   K50-59 12 05:42 00:41:00 00:42:09
224 443 FURMAN AGNIESZKA OCHAJORUN & FRIENDS K30-39 93 05:42 00:41:01 00:41:26
225 317 WAŚNIOWSKA MARIA   K30-39 94 05:42 00:41:02 00:41:13
226 788 PRĘDKIEWICZ IRINA   K30-39 95 05:42 00:41:02 00:41:17
227 425 DĄBROWSKA ELIZA   K30-39 96 05:42 00:41:02 00:41:44
228 882 SOTOŁA ANETA   K40-49 78 05:42 00:41:02 00:41:27
229 965 SKOK MARIA   K30-39 97 05:42 00:41:03 00:42:16
230 699 KRZECZEK JOANNA   K40-49 79 05:42 00:41:05 00:42:07
231 636 BOROWSKA AGATA   K14-29 37 05:42 00:41:05 00:42:37
232 923 DIKOLENKO AGNIESZKA   K30-39 98 05:43 00:41:07 00:41:30
233 54 LARECKA KARINA   K40-49 80 05:43 00:41:10 00:42:05
234 346 KUBICA ULA   K40-49 81 05:43 00:41:13 00:42:16
235 932 KRASNY AGATA ATKLUB K30-39 99 05:44 00:41:14 00:42:27
236 559 ŻABA JUSTYNA   K40-49 82 05:44 00:41:15 00:41:28
237 436 LANGE JOANNA   K40-49 83 05:44 00:41:15 00:41:23
238 752 KĄKOL-WOJTAS KATARZYNA POWOLI DO CELU K40-49 84 05:44 00:41:18 00:42:18
239 107 SZCZELINA MARTA NESSI TEAM K30-39 100 05:44 00:41:18 00:42:28
240 664 WÓJCIK KAROLINA   K14-29 38 05:44 00:41:19 00:41:35
241 63 ANTKOWICZ BASIA   K40-49 85 05:45 00:41:26 00:41:52
242 536 GÓRNA MAJA ROK K14-29 39 05:45 00:41:27 00:42:29
243 179 GUTT AGNIESZKA   K30-39 101 05:46 00:41:28 00:41:28
244 141 HYBEL-SZYMAŃSKA AGNIESZKA   K40-49 86 05:46 00:41:28 00:41:49
245 217 SOCHACKA ZUZANNA   K30-39 102 05:46 00:41:29 00:41:50
246 190 JASNOWSKA BEATA PRSP K40-49 87 05:46 00:41:29 00:42:27
247 620 JUSZCZYK MAGDALENA CREATIVE BOCHNIA BIE K40-49 88 05:46 00:41:32 00:42:18
248 439 SZYMAŃSKA AGNIESZKA   K30-39 103 05:46 00:41:32 00:42:27
249 500 WLOSEK DOROTA   K14-29 40 05:46 00:41:33 00:42:12
250 905 DUDA JULIA   K14-29 41 05:46 00:41:34 00:41:36
251 850 SZCZEŚ-WÓJCICKA ZUZANNA WEJSCIE OD SZKOLY TA K30-39 104 05:47 00:41:35 00:41:51
252 314 KLUKA JOANNA   K40-49 89 05:47 00:41:35 00:42:15
253 800 BARAN ALEKSANDRA   K14-29 42 05:47 00:41:36 00:42:25
254 779 ŻUREK ZUZANNA   K30-39 105 05:47 00:41:36 00:42:07
255 603 NOWAK BEATA   K50-59 13 05:47 00:41:36 00:42:26
256 639 FAMULOK KATARZYNA C.H. ROBINSON K14-29 43 05:47 00:41:36 00:42:27
257 230 JASKOT JOANNA OSP DŁUGOSZYN K30-39 106 05:47 00:41:36 00:42:36
258 423 MAREK EWA   K14-29 44 05:47 00:41:38 00:42:10
259 470 DĄBROWSKA-PICEWICZ MONIKA KĘCKIE HARPAGANY K40-49 90 05:47 00:41:40 00:42:23
260 171 KŁOSOWSKA MONIKA   K40-49 91 05:47 00:41:41 00:42:27
261 490 RYŃCA NATALIA   K14-29 45 05:48 00:41:42 00:41:56
262 378 MARKIEWICZ-ROSZAK DOROTA   K30-39 107 05:48 00:41:44 00:43:10
263 445 DYRGA DARIA SPACEROWE BABKI K30-39 108 05:48 00:41:46 00:41:47
264 455 KOWALCZYK SYLWIA SPACEROWE BABKI K30-39 109 05:48 00:41:47 00:41:48
265 79 AMBROZIAK ZUZANNA   K14-29 46 05:48 00:41:49 00:42:09
266 572 SZCZAŁBA MONIKA   K30-39 110 05:49 00:41:51 00:42:41
267 865 MALEPSZA EWA   K40-49 92 05:49 00:41:51 00:43:00
268 274 LUPA JUSTYNA   K30-39 111 05:49 00:41:53 00:42:05
269 275 WASYLEWICZ KAMILA   K30-39 112 05:49 00:41:55 00:42:05
270 509 MARSZALEK MARIOLA MCP TEAM K50-59 14 05:49 00:41:55 00:42:48
271 868 KARBOWSKA BEATA   K40-49 93 05:49 00:41:55 00:43:05
272 881 SOTOŁA JULIA   K14-29 47 05:49 00:41:56 00:42:20
273 797 ŚWIETLIŃSKA-WYRWA BEATA   K14-29 48 05:50 00:41:57 00:42:28
274 576 KUŹNIAR AGNIESZKA   K30-39 113 05:50 00:42:03 00:42:30
275 338 SZYMULA JUDYTA SKAWINA BIEGA K30-39 114 05:51 00:42:05 00:42:45
276 506 NIEWIAROWSKA BOGUMIŁA GDÓW PROUD RUNNERS K30-39 115 05:51 00:42:06 00:42:31
277 9 GĘBALA ANITA   K40-49 94 05:51 00:42:10 00:43:40
278 366 NASTAŁEK MAGDALENA   K30-39 116 05:52 00:42:15 00:43:17
279 839 KOPEĆ ANNA LEMON TEAM K40-49 95 05:52 00:42:16 00:43:13
280 32 RYBKA EWELINA PĘDZĄCE ŚLIMAKI K30-39 117 05:52 00:42:17 00:42:44
281 299 FIDYT KATARZYNA GYMFORYOU K40-49 96 05:53 00:42:18 00:42:49
282 743 PARTYKA SARA   K30-39 118 05:53 00:42:19 00:42:25
283 658 ZDEB KATARZYNA   K30-39 119 05:53 00:42:20 00:42:56
284 253 DOLEGŁO AGATA   K40-49 97 05:53 00:42:20 00:42:59
285 358 GURDEK JUSTYNA   K14-29 49 05:53 00:42:21 00:42:53
286 964 CHOWAN ANNA   K50-59 15 05:53 00:42:22 00:42:50
287 192 HELINSKA NATALIA DFIN K30-39 120 05:53 00:42:22 00:42:39
288 549 CIEŚLIK JUSTYNA   K30-39 121 05:53 00:42:23 00:43:29
289 212 JARCZYK MAGDALENA   K40-49 98 05:53 00:42:23 00:42:46
290 617 BIERNAT MAGDALENA 1990 K14-29 50 05:53 00:42:24 00:42:40
291 817 PIECH PAULINA   K30-39 122 05:53 00:42:24 00:42:42
292 422 KRYSTA KLAUDIA BESKID RUNNERS K14-29 51 05:53 00:42:25 00:42:51
293 940 SPIZAK ELZBIETA   K50-59 16 05:54 00:42:26 00:43:17
294 546 MAŁACHOWSKA EDYTA   K30-39 123 05:54 00:42:26 00:42:38
295 487 TRZEŚNIEWSKA ANETA   K40-49 99 05:54 00:42:28 00:43:15
296 379 PIĘKOSZ MAGDALENA   K40-49 100 05:54 00:42:28 00:43:30
297 598 CHECHELSKA-NOWORYTA ALEKSANDRA   K14-29 52 05:54 00:42:28 00:43:05
298 513 SZOSTAK AGNIESZKA MAŁOPOLSKIE 1980 K30-39 124 00:21:41 00:42:32
299 628 RUCKA AGNIESZKA   K14-29 53 05:55 00:42:34 00:42:55
300 900 ADAMIK-CITAK MAŁGORZATA   K40-49 101 05:55 00:42:36 00:42:39
301 304 WIŚNIOWSKA JUSTYNA   K14-29 54 05:55 00:42:37 00:43:25
302 787 GASEK ANETA   K40-49 102 05:55 00:42:38 00:43:22
303 238 CZERWONKA KAROLINA   K14-29 55 05:56 00:42:40 00:43:06
304 722 STOMPÓR LEKKA AGNIESZKA   K40-49 103 05:56 00:42:40 00:43:14
305 706 MAJEWSKA EWA   K50-59 17 05:56 00:42:41 00:43:14
306 341 ZHYLKAIDAROVA MARZHAN   K14-29 56 05:56 00:42:42 00:42:53
307 446 GUTOWICZ MONIKA   K14-29 57 05:56 00:42:45 00:43:26
308 441 KUCIA MAŁGORZATA   K30-39 125 05:56 00:42:45 00:43:26
309 499 PASTUSZAK-IDZIK IZABELA   K30-39 126 05:56 00:42:46 00:42:49
310 704 DĄBROWSKA EWELINA   K30-39 127 05:57 00:42:47 00:42:54
311 799 KARTECZKA KUSIAK ANNA   K30-39 128 05:57 00:42:47 00:43:50
312 215 MÓL MONIKA   K40-49 104 05:57 00:42:50 00:42:58
313 45 WÓJCIK PATRYCJA   K14-29 58 05:57 00:42:50 00:43:51
314 588 GAJDA BEATA   K50-59 18 05:57 00:42:53 00:43:15
315 475 CHOMNICKA BEATA   K40-49 105 05:58 00:42:55 00:43:04
316 169 KULA KATARZYNA   K14-29 59 05:58 00:42:55 00:44:16
317 515 KLABACHA KINGA OSP BRZEŹNICA K14-29 60 05:58 00:42:55 00:43:56
318 705 SŁOWIK MAGDA   K40-49 106 05:58 00:42:56 00:43:15
319 697 RIOS NURIA   K14-29 61 05:58 00:42:57 00:43:56
320 641 SZCZUKA MARTA C.H.ROBINSON K14-29 62 05:58 00:42:58 00:43:35
321 642 PISKORZ ANNA COLLEGIUM MEDICUM UJ K40-49 107 05:58 00:44:13  
322 296 LIS DOMINIKA   K40-49 108 05:59 00:43:40  
323 166 TUMIDAJEWICZ BEATA   K40-49 109 05:59 00:43:26  
324 896 ŚWIREK DOMINIKA   K30-39 129 06:00 00:43:55  
325 344 WIECZOREK MAGDALENA   K40-49 110 06:00 00:44:13  
326 740 PIEŃKOWSKA EWA SAM K30-39 130 06:00 00:44:28  
327 177 NIDECKA JUSTYNA   K30-39 131 06:00 00:43:55  
328 730 FIRLUS MARTA   K30-39 132 06:01 00:43:36  
329 707 SURDEJ PAULINA   K14-29 63 06:01 00:44:14  
330 440 DWORNICZAK IWONA ZABIEGANE SIOSTRY K50-59 19 06:02 00:43:26 00:43:55
331 331 SŁADEK ALEKSANDRA   K40-49 111 06:02 00:43:26 00:43:40
332 25 KUCAB ANNA   K30-39 133 06:02 00:43:26 00:44:21
333 791 BUCZEK JOANNA   K14-29 64 06:03 00:43:31 00:44:45
334 548 WILKOSZ ANNA   K14-29 65 06:03 00:43:31 00:43:47
335 474 KAŁUSKA MAGDALENA   K30-39 134 06:03 00:43:34 00:44:08
336 292 BADZIOCH AGNIESZKA   K40-49 112 06:03 00:43:34 00:45:08
337 769 BOROWSKA ANNA   K30-39 135 06:03 00:43:35 00:43:38
338 841 SZYDŁOWSKA AGATA   K30-39 136 06:03 00:43:35 00:44:25
339 816 TARATUTO OLHA   K30-39 137 06:03 00:43:36 00:43:53
340 693 KUCHTA JOANNA   K30-39 138 06:03 00:43:37 00:45:06
341 802 JAREK-KORZENIOWSKA MARTA SIOSTRY BIEGOWE K30-39 139 06:03 00:43:37 00:44:22
342 849 PŁASKOCIŃSKA MILENA SIOSTRY BIEGOWE K30-39 140 06:03 00:43:37 00:44:22
343 827 JAŚLAN-KLISIK EWELINA SIOSTRY BIEGOWE K40-49 113 06:04 00:43:39 00:44:23
344 863 WYGANOWSKA SYLWIA BIEG ZAWSZE PIERWSI K40-49 114 06:04 00:43:40 00:43:41
345 295 SALJE SARA   K40-49 115 06:04 00:43:40 00:44:06
346 656 GODLEWSKA BEATA   K40-49 116 06:04 00:43:42 00:44:29
347 138 RUDZIŃSKA ELŻBIETA   K30-39 141 06:04 00:43:43 00:44:29
348 854 BAGIŃSKA ANNA   K30-39 142 06:05 00:43:45 00:44:43
349 700 BUBULA IWONA   K14-29 66 06:05 00:43:46 00:44:26
350 553 AMEREK BERNADETA BRAK K40-49 117 06:05 00:43:47 00:44:57
351 771 OLEJNIK MONIKA   K50-59 20 06:05 00:43:48 00:44:53
352 694 SAJDAK AGNIESZKA   K40-49 118 06:05 00:43:49 00:45:19
353 252 OSSOWSKA GABRIELA LGBS RUNNING TEAM K40-49 119 06:05 00:43:50 00:45:12
354 362 KUŚNIERZ MONIKA CREATIVE BOCHNIA K40-49 120 06:05 00:43:50 00:44:48
355 427 BROSZKIEWICZ ANNA CREATIVE BOCHNIA BI K50-59 21 06:05 00:43:51 00:44:51
356 505 SAWICKA HOFSTEDE LUIZA CREATIVE BOCHNIA K40-49 121 06:05 00:43:51 00:44:49
357 778 SZYMANSKA AGATA   K40-49 122 06:06 00:43:53 00:44:24
358 838 SZPYRKA KLAUDIA   K14-29 67 06:06 00:43:53 00:44:18
359 78 MICHNO AGATA   K14-29 68 06:06 00:43:53 00:45:07
360 610 GDULSKA KINGA   K30-39 143 06:06 00:43:56 00:44:04
361 607 BACHLEDA-KSIĘDZULARZ ALEKSANDRA   K14-29 69 06:06 00:43:56 00:44:04
362 594 SOSNOWSKA BARBARA   K40-49 123 06:07 00:44:00 00:44:19
363 688 KUCIEL KINGA   K30-39 144 06:07 00:44:01 00:45:17
364 689 WROŃSKA MAŁGORZATA - K30-39 145 06:07 00:44:03 00:45:19
365 224 LEŚNIAK EWA   K40-49 124 06:07 00:44:03 00:45:32
366 91 BINKIEWICZ AGNIESZKA   K30-39 146 06:07 00:44:03 00:45:32
367 773 HULOK MAGDA SONKO TEAM K30-39 147 06:07 00:44:04 00:45:12
368 111 GURBIEL DOROTA   K40-49 125 06:07 00:44:04 00:45:22
369 167 WIJAS DOMINIKA   K30-39 148 06:07 00:44:05 00:44:47
370 912 DYCHTOŃ MARTA   K40-49 126 06:08 00:44:06 00:45:24
371 525 ZAGROBELNA BOŻENA   K40-49 127 06:08 00:44:09 00:45:09
372 377 BRAŚ ELŻBIETA   K40-49 128 06:08 00:44:09 00:44:48
373 615 HORWAT RÓŻA   K40-49 129 06:08 00:44:10 00:44:17
374 132 POŚNIK KAROLINA ZBIEGANIEMMIDOTWARZY K30-39 149 06:08 00:44:13 00:45:03
375 573 DĘBSKA JUSTYNA   K40-49 130 06:09 00:44:15 00:44:47
376 24 URBANIK ANNA PĘDZĄCE ŚLIMAKI K50-59 22 06:09 00:44:16 00:44:44
377 591 STYRNA DOMINIKA MOVIGO AKADEMIA RUCH K30-39 150 06:09 00:44:16 00:44:48
378 136 GÓRNIKOWSKA ALDONA   K30-39 151 06:09 00:44:18 00:44:32
379 746 DZIURZYŃSKA ULKA GOOD COACH TEAM K40-49 131 06:09 00:44:18 00:44:54
380 759 WÓJCIK ANNA   K14-29 70 06:09 00:44:18 00:44:51
381 810 STABRAWA MONIKA CREATIVE BOCHNIA K30-39 152 06:09 00:44:18 00:45:06
382 590 WRÓBEL MARGERITA CREATIVEBOCHNIABIEGA K40-49 132 06:09 00:44:19 00:45:06
383 638 CAŁKA REGINA CREATIVE BOCHNIA BIE K40-49 133 06:10 00:44:21 00:45:07
384 786 WOŹNIAK JOANNA   K40-49 134 06:10 00:44:24 00:44:41
385 713 MŁYŃCZAK EWA   K40-49 135 06:10 00:44:24 00:45:29
386 569 ZAJĄCZKOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 136 06:10 00:44:25 00:45:02
387 830 KOCZWARA DOROTA BEFIT24TEAM K40-49 137 06:10 00:44:27 00:45:06
388 859 LAHMER RACHA MATNER RUNNING TEAM K14-29 71 06:10 00:44:27 00:44:59
389 632 SOLECKA MARTA   K30-39 153 06:11 00:44:28 00:44:30
390 809 SZAREK ANNA SPARTAN TARNÓW K30-39 154 06:11 00:44:30 00:45:21
391 547 NOWAK PAULINA SPARTAN GROUP TARNÓW K30-39 155 06:11 00:44:30 00:45:21
392 307 MIERNIK IZABELA   K14-29 72 06:11 00:44:31 00:44:35
393 519 STAWINOGA BASIA   K30-39 156 06:12 00:44:36 00:44:37
394 555 BURTAN ANNA   K30-39 157 06:12 00:44:37 00:45:00
395 891 OLSZEWSKA IZABELA OLSZAK TEAM K30-39 158 06:12 00:44:39 00:45:04
396 845 SZPIECH ELŻBIETA   K30-39 159 06:12 00:44:39 00:46:03
397 234 BIAŁOGŁOWICZ-BAJOŁEK KATARZYNA   K40-49 138 06:13 00:44:42 00:44:46
398 433 FIRST-SZOPA SYLWIA SURA TEAM K30-39 160 06:14 00:44:50 00:45:34
399 562 KUCIA MARTA   K14-29 73 06:14 00:44:54 00:45:37
400 753 OLEKSY AGNIESZKA   K30-39 161 06:14 00:44:54 00:45:37
401 336 UDAŁA KAJA   K30-39 162 06:14 00:44:54 00:46:11
402 260 SZMIDT LUCYNA   K40-49 139 06:14 00:44:56 00:45:20
403 389 BUKOWSKA ANIA   K30-39 163 06:15 00:44:57 00:45:16
404 933 KUJAŁOWICZ KATARZYNA   K14-29 74 06:15 00:45:03 00:45:49
405 647 ZARĘBA MAGDALENA   K40-49 140 06:16 00:45:05 00:45:41
406 648 PŁAWNY KARINA   K30-39   06:16 00:45:05 00:45:41
407 901 ŻĄDŁO MARTA   K30-39 165 06:16 00:45:05 00:46:35
408 426 WYRZUC KAROLINA   K30-39 166 06:16 00:45:07 00:46:08
409 943 JASTRZĘBSKA AGATA   K30-39 167 06:16 00:45:07 00:45:32
410 188 MIZIA MARTA   K40-49 141 06:16 00:45:09 00:46:33
411 134 EKIELSKA MONIKA   K40-49 142 06:16 00:45:09 00:45:51
412 762 GEDLEK AGNIESZKA   K40-49 143 06:16 00:45:10 00:46:02
413 285 BATORSKA-BEBEL JOANNA   K30-39 168 06:17 00:45:11 00:45:20
414 144 BIGAJ ANETTA BIGEYE TEAM K40-49 144 06:17 00:45:11 00:46:10
415 757 MARZEC EWELINA   K30-39 169 06:17 00:45:12 00:46:15
416 980 KOŁEK KAROLINA   K14-29 75 06:17 00:45:13 00:45:25
417 242 HUMAJ-GRYSZTAR MAGDALENA POŁOŻNICTWO UJ CM K14-29 76 06:17 00:45:13 00:46:04
418 532 KLASA ANNA LA KLASA ANNA KLASA K30-39 170 06:17 00:45:14 00:45:52
419 354 OLSZEWSKA-ZAJĄC DOROTA   K40-49 145 06:17 00:45:16 00:45:59
420 563 BEHOUNEK MALGORZATA TG SOKÓŁ ZAKOPANE K50-59 23 06:17 00:45:16 00:46:25
421 915 LISZKA JOLANTA   K50-59 24 06:17 00:45:17 00:45:54
422 355 NATKANIEC MAŁGORZATA   K40-49 146 06:17 00:45:18 00:46:00
423 325 MANIEWSKA KATARZYNA   K14-29 77 06:18 00:45:19 00:46:03
424 447 BIENIAS-KACZMARCZYK BASIA CREATIVE BOCHNIA K40-49 147 06:18 00:45:19 00:46:05
425 748 KRAWCZYK EWELINA   K14-29 78 06:18 00:45:21 00:46:33
426 477 ZAWADA MAGDALENA   K14-29 79 06:18 00:45:21 00:46:33
427 784 MARYNEVYCH MARIYA   K14-29 80 06:18 00:45:24 00:46:09
428 49 GAJDA KINGA   K40-49 148 06:18 00:45:24 00:46:04
429 862 ŚLAZYK MONIKA   K14-29 81 06:18 00:45:25 00:46:13
430 879 ZIĘBA KATARZYNA   K30-39 171 06:18 00:45:25 00:46:05
431 667 THEVENIN ELODIE   K14-29 82 06:19 00:45:26 00:45:44
432 197 STANISZEWSKA KINGA   K30-39 172 06:19 00:45:26 00:46:14
433 61 MICHALSKA-MAZGAJ MONIKA MAMA POTRAFI K40-49 149 06:19 00:45:27 00:46:44
434 625 GOŁDYN KATARZYNA TORTY ZFANTAZJĄ KASI K40-49 150 06:19 00:45:27 00:46:29
435 822 SZOSTAK KAROLINA   K14-29 83 06:19 00:45:30 00:46:26
436 760 MAKULSKA AGATA   K30-39 173 06:19 00:45:30 00:45:38
437 464 BIELACH URSZULA   K30-39 174 06:19 00:45:30 00:46:31
438 744 BORKOWSKA-MOSKALIK ANITA   K40-49 151 06:19 00:45:31 00:45:39
439 173 TOMCZAK RENATA MPEC KIELCE K50-59 25 06:19 00:45:32 00:45:33
440 80 AMBROZIAK MONIKA   K40-49 152 06:20 00:45:33 00:45:53
441 109 RAJCA ANNA   K40-49 153 06:20 00:45:36 00:46:49
442 465 WALCZYŃSKA KAROLINA   K30-39 175 06:20 00:45:39 00:45:55
443 934 OĆWIEJA AGNIESZKA   K30-39 176 06:21 00:45:40 00:46:16
444 269 ŁUSZCZ VIOLA   K40-49 154 06:21 00:45:40 00:47:00
445 315 KRUPKA KATARZYNA   K30-39 177 06:21 00:45:41 00:46:23
446 311 ŚLIWKA MARTA   K30-39 178 06:21 00:45:43 00:46:12
447 883 JOB AGNIESZKA   K14-29 84 06:21 00:45:43 00:45:59
448 737 BUGAJSKA JADWIGA CREATIVE BOCHNIA K50-59 26 06:21 00:45:44 00:46:19
449 268 LISTOPAD ANNA   K30-39 179 06:21 00:45:44 00:47:13
450 340 KORNIICHUK OLEKSANDRA   K30-39 180 06:21 00:45:45 00:45:56
451 796 DUBIEL KATARZYNA LENIWCE PO ODŻYWCE K30-39 181 06:21 00:45:45 00:47:10
452 925 MOTYL MIROSŁAWA   K30-39 182 06:22 00:45:49 00:47:10
453 939 GRÓDECKA EDYTA NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ K40-49 155 06:22 00:45:49 00:47:09
454 853 WOJAS JUSTYNA NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ K30-39 183 06:22 00:45:49 00:47:09
455 741 KORZENIOWSKA MAGDALENA NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ K40-49 156 06:22 00:45:49 00:47:09
456 878 KUTYŁA AGNIESZKA NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ K40-49 157 06:22 00:45:50 00:47:09
457 852 SCHAB URSZULA GREEK TRADE K30-39 184 06:22 00:45:50 00:47:10
458 848 SUCHOWSKA VIOLETTA NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ K40-49 158 06:22 00:45:51 00:47:10
459 202 BOLEK NATHALIA   K14-29 85 06:22 00:45:52 00:46:56
460 511 KOZIEŁ KATARZYNA   K14-29 86 06:22 00:45:53 00:47:17
461 931 DYKTYNSKA AGNIESZKA   K30-39 185 06:22 00:45:54 00:47:24
462 823 JARKIEWICZ-JANIK MAŁGORZATA WKURW_TEAM KRAKÓW K40-49 159 06:23 00:45:55 00:47:20
463 921 WŁOSKOWICZ-MAJSAK MONIKA   K40-49 160 06:23 00:45:56 00:46:54
464 414 KRYŃSKA ALICJA   K30-39 186 06:23 00:45:57 00:46:49
465 385 GOZDEK AGNIESZKA   K40-49 161 06:23 00:45:58 00:46:31
466 539 FUNEK EWA INPOST K40-49 162 06:23 00:45:59 00:46:24
467 412 JUNCEWICZ ANNA   K30-39 187 06:23 00:46:01 00:47:16
468 411 BOROWIAK KASIA   K30-39 188 06:23 00:46:01 00:46:11
469 130 JAKUBEK HANNA SKAWINA BIEGA K50-59 27 06:23 00:46:01 00:46:41
470 96 WOJCIECHOWSKA MONIKA   K30-39 189 06:24 00:46:02 00:47:16
471 767 RĄCZKA AGATA   K30-39 190 06:24 00:46:02 00:46:56
472 4 IDZIK IRENA   K50-59 28 06:24 00:46:08 00:47:14
473 264 RÓŻYCKA JOLA   K40-49 163 06:25 00:46:09 00:47:29
474 755 MAŁEK EWA   K60+ 3 06:25 00:46:11 00:46:45
475 419 CHUDOBA AGNIESZKA   K30-39 191 06:25 00:46:12 00:47:40
476 432 DĄBROWSKA MONIKA   K30-39 192 06:25 00:46:12 00:47:40
477 571 SIKORA EWELINA TIMEOUTAKADEMIARUCHU K30-39 193 06:25 00:46:13 00:47:37
478 721 SIKORA-SZOT KAMILA   K30-39 194 06:25 00:46:13 00:47:37
479 367 FRANCUZ PATRYCJA   K30-39 195 06:25 00:46:13 00:47:44
480 793 AMROGOWICZ NATALIA   K14-29 87 06:25 00:46:15 00:47:11
481 458 BARAN AGNIESZKA   K40-49 164 06:26 00:46:16 00:46:36
482 857 KOTOWICZ MAGDALENA   K40-49 165 06:26 00:46:18 00:47:07
483 11 MICHNO ANNA LACHO TEAM K40-49 166 06:27 00:46:27 00:46:58
484 53 NOWAK LILIANNA   K30-39 196 06:27 00:46:27 00:47:46
485 59 WOŁOSZCZAKIEWICZ EDYTA   K30-39 197 06:27 00:46:27 00:47:46
486 209 KOZIOŁ ANNA   K40-49 167 06:27 00:46:28 00:47:46
487 229 KOCZWARA ANNA   K30-39 198 06:27 00:46:29 00:47:58
488 394 SŁOTWIŃSKA ANNA   K40-49 168 06:27 00:46:30 00:46:51
489 102 BUKOWSKA JOANNA NESSI TEAM K40-49 169 06:28 00:46:30 00:47:58
490 937 MIJAL KATARZYNA   K30-39 199 06:28 00:46:31 00:47:40
491 87 CYBULSKA ANNA KOLOROWADRUŻYNANESSI K40-49 170 06:28 00:46:31 00:47:58
492 168 MATUSZCZAK ANGELIKA STG TARNÓW K30-39 200 06:28 00:46:33 00:47:25
493 528 MARSZAŁEK AGNIESZKA   K14-29 88 06:28 00:46:33 00:47:27
494 20 CHUDERSKA IZABELA   K40-49 171 06:28 00:46:33 00:47:15
495 805 BARANEK KATARZYNA JANUSZE BIEGANIA K14-29 89 06:28 00:46:34 00:47:32
496 207 HAWRYSZKO BASIA   K40-49 172 06:29 00:46:40 00:48:11
497 303 TULEJA DAGMARA   K40-49 173 06:29 00:46:41 00:47:43
498 579 NIEDBAŁA MARZENA   K40-49 174 06:29 00:46:43 00:47:33
499 908 CHRZĘSZCZYK DOROTA   K40-49 175 06:30 00:46:45 00:47:21
500 222 MIŁEK KATARZYNA MAMABIEGACZKA K30-39 201 06:30 00:46:46 00:47:24
501 283 SŁAWICKA LILIANNA ANIA LOKI TEAM K40-49 176 06:30 00:46:47 00:47:03
502 282 DOLATOWSKA IWONA ANIA LOKI TEAM K40-49 177 06:30 00:46:49 00:47:03
503 712 KRUPOWICZ JAGODA   K14-29 90 06:30 00:46:50 00:47:38
504 133 GRACZYK-WALIGÓRA JADWIGA   K40-49 178 06:30 00:46:51 00:48:20
505 808 KAPERA PAULINA ALL FOR BODY KRAKÓW K40-49 179 06:31 00:46:52 00:47:46
506 451 BOBOLA AGATA   K40-49 180 06:31 00:46:53 00:46:59
507 200 SMURZYŃSKA AGNIESZKA   K40-49 181 06:31 00:46:53 00:48:21
508 926 KOWALCZYK KATARZYNA   K40-49 182 06:31 00:46:58 00:47:21
509 195 STOCHAJ ALDONA   K40-49 183 06:31 00:46:58 00:47:51
510 410 BURAS DARIA   K14-29 91 06:31 00:46:58 00:47:15
511 77 KRUSZYNA AGNIESZKA   K40-49 184 06:32 00:47:01 00:47:36
512 376 GRODNY MAŁGORZATA   K40-49 185 06:33 00:47:08 00:48:15
513 804 JANISZ AGATA   K40-49 186 06:33 00:47:09 00:47:44
514 936 PANOCHA JOANNA #ADAMCZERWIŃSKITEAM K30-39 202 06:33 00:47:12 00:48:19
515 82 OSOWSKA KINGA   K14-29 92 06:34 00:47:14 00:47:19
516 189 HOFMAN MALGORZATA PRSP K40-49 187 06:34 00:47:14 00:48:12
517 191 HOFMAN ANNA   K14-29 93 06:34 00:47:14 00:48:11
518 334 JAVAHERI-SZPAK KATARZYNA PRINTBOX K30-39 203 06:34 00:47:15 00:47:38
519 599 WITEK AGNIESZKA   K30-39 204 06:34 00:47:17 00:47:20
520 485 CURZYDŁO MARTA   K30-39 205 06:34 00:47:17 00:48:05
521 938 BIELSKA ANGELINA   K30-39 206 06:34 00:47:17 00:48:24
522 897 JÓZEFÓW PAULINA KONKUB TEAM K14-29 94 06:34 00:47:19 00:47:36
523 887 MAZUR MARZENA   K30-39 207 06:35 00:47:27 00:47:55
524 764 SADO BARBARA   K30-39 208 06:36 00:47:28 00:48:22
525 386 GOZDEK WIKTORIA   K14-29 95 06:36 00:47:30 00:48:03
526 121 RAJCA ANNA URZĄD GMINY LISZKI K40-49 188 06:36 00:47:31 00:48:55
527 703 KASPRZAK-KOZIKOWSKA ELIZA   K40-49 189 06:36 00:47:33 00:48:27
528 162 DOLEGŁO IZABELA   K40-49 190 06:36 00:47:34 00:48:13
529 763 GĘDEK MAGDALENA   K30-39 209 06:36 00:47:34 00:47:40
530 595 PONIEDZIAŁEK-SITKO AGNIESZKA   K30-39 210 06:37 00:47:35 00:47:38
531 765 ŚMIECH BARBARA   K40-49 191 06:37 00:47:35 00:48:28
532 187 BŁAUT ANNA KIJOWE LEJDIS K40-49 192 06:37 00:47:38 00:48:15
533 402 WILCZYŃSKA ANNA HATIMERIA K30-39 211 06:37 00:47:39 00:48:27
534 820 GALARA ANETA   K40-49 193 06:37 00:47:40 00:48:51
535 583 MENTEL AGNIESZKA   K40-49 194 06:37 00:47:40 00:48:50
536 582 SUDER MONIKA FITNESS KOCMYRZÓW-LU K40-49 195 06:37 00:47:41 00:48:51
537 910 GLISTAK MONIKA SPYTKOWIANKA K40-49 196 06:38 00:48:17  
538 890 WOŹNICA MAŁGORZATA   K30-39 212 06:39 00:48:32  
539 626 PONIEWSKA DAGMARA   K14-29 96 06:39 00:48:26  
540 418 WALASZCZYK IWONA   K30-39 213 06:39 00:49:10  
541 922 PLASKOTA-GŁADOSZ ANNA FUNDACJA MEDI3 K14-29 97 06:39 00:48:52  
542 552 TOCHOWICZ BARBARA HUSARIA RACE TEAM K30-39 214 06:40 00:48:01  
543 81 SOBCZYK SABINA HUSARIA RACE TEAM K30-39 215 06:40 00:48:01  
544 127 WIETRZNY ALINA   K30-39 216 06:40 00:48:32  
545 566 KARASIŃSKA EWA   K40-49 197 06:40 00:48:08  
546 335 SANOWSKA MARTA   K30-39 217 06:41 00:48:28  
547 723 SHENDZIK DARYA   K14-29 98 06:41 00:48:57  
548 914 SHENDZIK MARTA   K14-29 99 06:41 00:48:58  
549 662 CZARNECKA-JANIK EWA   K30-39 218 06:41 00:48:39  
550 22 GOŁKA PATRYCJA ITMBW KRAKÓW K14-29 100 06:41 00:49:02  
551 320 KOZAK-REGNOWSKA EWELINA   K30-39 219 06:42 00:48:31  
552 459 LIGNAR BARBARA   K40-49 198 06:42 00:49:21  
553 198 PILCH AGNIESZKA   K40-49 199 06:42 00:48:18 00:48:22
554 643 MIECZKOWSKA KAMILA   K14-29 101 06:43 00:48:19 00:49:27
555 733 ŚLAZYK ELŻBIETA   K40-49 200 06:43 00:48:21 00:48:55
556 719 JENDO ANITA   K40-49 201 06:43 00:48:22 00:48:24
557 481 PRZEPAŚNIAK SYLWIA   K30-39 220 06:43 00:48:22 00:48:55
558 795 OSIAL RENATA   K40-49 202 06:43 00:48:24 00:49:58
559 193 GRONOSTAJ AGNIESZKA   K40-49 203 06:43 00:48:25 00:49:20
560 541 MARKIEL-WALIGÓRA AGNIESZKA KANAPOWCY K30-39 221 06:44 00:48:26 00:49:38
561 181 KOŁODZIEJCZYK DOMINIKA   K30-39 222 06:44 00:48:27 00:49:20
562 970 GĄDEK MAŁGORZATA   K40-49 204 06:44 00:48:28 00:48:44
563 801 ZAŁUBSKA KATARZYNA   K30-39 223 06:44 00:48:28 00:49:37
564 122 KOSCIELNA GRAZYNA RINCEWIND K30-39 224 06:44 00:48:30 00:50:02
565 535 DOBROCINSKA EWELINA ROK K40-49 205 06:44 00:48:31 00:49:33
566 581 OLECH ANETA   K40-49 206 06:45 00:48:34 00:49:24
567 351 GUGUŁA-KNAPIK ASIA   K30-39 225 06:45 00:48:37 00:49:10
568 618 KALIŃSKA MAŁGORZATA   K30-39 226 06:46 00:48:42 00:49:02
569 226 LAŚKIEWICZ-PYTLIK AGNIESZKA PARKRUN CHRZANÓW K40-49 207 06:46 00:48:42 00:49:20
570 309 PILCH AGNIESZKA   K30-39 227 06:46 00:48:43 00:49:03
571 57 ŚWIDERSKA ANNA POWOLI DO CELU K30-39 228 06:46 00:48:44 00:49:42
572 961 DUREK DOROTA   K30-39 229 06:48 00:49:00 00:49:28
573 369 KULA JOANNA   K30-39 230 06:48 00:49:00 00:49:30
574 313 GUMUŁKA ANETA   K50-59 29 06:49 00:49:02 00:49:42
575 244 SZTUKA JOANNA   K40-49 208 06:49 00:49:03 00:50:00
576 116 GDOWSKA BARBARA MOCARNA PLETWA K14-29 102 06:50 00:49:11 00:49:32
577 593 JAŚKIEWICZ KATARZYNA   K14-29 103 06:50 00:49:13 00:50:17
578 330 JĘDRZEJCZYK JUSTYNA   K30-39 231 06:50 00:49:15 00:49:28
579 578 PAZDZIERKO SYLWIA   K14-29 104 06:50 00:49:15 00:49:27
580 975 MAGDALENA MAGDA   K30-39 232 06:51 00:49:18 00:50:01
581 223 MAJTYKA-NIEZNAŃSKA MONIKA   K30-39 233 06:51 00:49:20 00:50:04
582 517 WELSYNG-NIEDOSPAŁ EWA   K40-49 209 06:51 00:49:22 00:50:06
583 184 KINDLARSKA EWELINA   K30-39 234 06:52 00:49:28 00:50:10
584 147 SIUDYMAK MONIKA KRWAWE SUTY SUPPORT K30-39 235 06:53 00:49:36 00:49:58
585 855 ZAWIŚLAK URSZULA KIJANKI K50-59 30 06:55 00:49:48 00:51:02
586 387 DZIEDZIC-WÓJTOWICZ WÓJTOWICZ AGNIESZKA   K40-49 210 06:55 00:49:48 00:50:17
587 118 GAJDA EDYTA   K40-49 211 06:55 00:49:48 00:50:17
588 123 KALICKA PAULINA   K30-39 236 06:55 00:49:49 00:50:17
589 257 ŚLAZ PATRYCJA   K14-29 105 06:55 00:49:49 00:50:47
590 495 GAJDAMOWICZ BEATA   K30-39 237 06:56 00:49:52 00:51:23
591 17 TRZCIŃSKA-PAŚ MONIKA   K40-49 212 06:57 00:49:59 00:50:31
592 43 TRZCIŃSKA-LITWORA SYLWIA   K40-49 213 06:57 00:50:00 00:50:31
593 888 STROJNIAK MAGDALENA   K50-59 31 06:57 00:50:01 00:51:23
594 616 NIEWIARA ANNA BIEGAM BO LUBIE :) K30-39 238 06:57 00:50:02 00:51:30
595 948 WŁODARCZYK ALICJA JKLA JAWOR-JAWORZNO K60+ 4 06:58 00:50:12 00:50:13
596 8 DATA SYLWIA   K40-49 214 06:58 00:50:12 00:51:43
597 783 ZICZ DANI   K40-49 215 06:59 00:50:14 00:51:46
598 514 MARSZAŁEK MARLENA   K14-29 106 06:59 00:50:16 00:50:47
599 373 GAJDZIK ELŻBIETA   K30-39 239 07:00 00:50:21 00:51:25
600 216 SZULC-KŁEMBUKOWSKA KATARZYNA PARKRUN KRAKÓW K50-59 32 07:01 00:50:30 00:50:35
601 233 PETRYSZAK AGNIESZKA   K30-39 240 07:01 00:50:32 00:51:58
602 333 WINKLER AGATA ACTIVE ACADEMY K40-49 216 07:02 00:50:36 00:52:01
603 666 SUDOŁ MARTA   K30-39 241 07:02 00:50:39 00:51:50
604 450 WŁOCH MAGDALENA   K30-39 242 07:03 00:50:43 00:50:44
605 832 MARKIEWSKA GABRIELA   K14-29 107 07:03 00:50:43 00:51:51
606 178 CZMYR-KACZANOWSKA AGNIESZKA   K40-49 217 07:03 00:50:45 00:50:51
607 438 HORBATIUK LIDIA   K30-39 243 07:03 00:50:46 00:51:16
608 249 ROŚKOWICZ PAULINA STATE STREET K14-29 108 07:03 00:50:46 00:51:22
609 65 WOJCIECHOWSKA KINGA   K14-29 109 07:03 00:50:46 00:52:01
610 911 PACIOREK ANIELA   K50-59 33 07:03 00:50:47 00:51:23
611 277 RAJ DONATA   K30-39 244 07:04 00:50:52 00:52:00
612 463 TOMCZYŃSKA-ROSIEK MAGDALENA   K40-49 218 07:04 00:50:55 00:51:24
613 534 POPOK VIKTORIIA   K30-39 245 07:05 00:50:58 00:52:16
614 702 LENARTOWICZ-SAAD GABRIELA   K30-39 246 07:05 00:51:02 00:52:18
615 818 WOŹNICZKA NATALIA   K30-39 247 07:06 00:51:05 00:51:07
616 962 DOMAGAŁA MONIKA   K40-49 219 07:06 00:51:07 00:51:34
617 944 ZARZECZNA MAŁGORZATA   K30-39 248 07:07 00:51:15 00:52:19
618 297 ŻUREK KINGA   K30-39 249 07:08 00:51:20 00:52:28
619 328 BUGAJSKA MONIKA   K40-49 220 07:08 00:51:24 00:52:39
620 429 NIEMIEC AGATA POZ K50-59 34 07:09 00:51:26 00:52:18
621 308 PILCH ANNA   K14-29 110 07:09 00:51:26 00:51:46
622 214 RAPACZ MARZENA   K30-39 250 07:09 00:51:29 00:51:53
623 623 ZAWARCZYŃSKA ANITA   K40-49 221 07:10 00:51:33 00:51:40
624 622 SEWIŁO ELŻBIETA   K40-49 222 07:10 00:51:34 00:51:40
625 646 BAŁDA KATARZYNA   K30-39 251 07:10 00:51:34 00:51:51
626 631 KOZERA KATARZYNA   K30-39 252 07:10 00:51:34 00:51:51
627 159 KŁODZIŃSKA ANNA   K40-49 223 07:10 00:51:34 00:52:22
628 104 KANIA AGNIESZKA NESSI TEAM K40-49 224 07:10 00:51:35 00:52:47
629 621 ORŁOWSKA IZABELA   K50-59 35 07:10 00:51:35 00:51:41
630 462 ODROBINA PATRYCJA 1989 K30-39 253 07:10 00:51:39 00:52:32
631 263 LECH DOMINIKA INPOST K30-39 254 07:11 00:51:40 00:52:32
632 630 MIELCARSKA MARLENA   K14-29 111 07:11 00:51:41 00:52:48
633 742 SADKOWSKA ALEKSANDRA   K30-39 255 07:13 00:51:54 00:52:29
634 196 JELONEK KAROLINA   K14-29 112 07:13 00:51:57 00:53:03
635 957 PASIOREK EWELINA   K14-29 113 07:13 00:51:57 00:53:21
636 302 PIECZKA PAULINA   K14-29 114 07:13 00:51:57 00:52:18
637 276 PIASKOWSKA ELŻBIETA   K30-39 256 07:13 00:51:59 00:52:18
638 204 PIÓRKOWSKA AGATA NESSI TEAM K40-49 225 07:13 00:52:00 00:52:13
639 501 WĘGRZYN EDYTA   K40-49 226 07:14 00:52:04 00:53:14
640 76 WOŁOSZYN EWA   K40-49 227 07:14 00:52:05 00:53:24
641 493 MALCZYK AGNIESZKA   K40-49 228 07:15 00:52:11 00:52:54
642 776 BOGDANÓW-ZALEWSKA MONIKA ULTRA TRAIL MAŁOPOLS K40-49 229 07:15 00:52:15 00:52:26
643 128 KRZEMIEŃ AGNIESZKA   K30-39 257 07:16 00:52:19 00:52:32
644 747 CEBULA KATARZYNA   K14-29 115 07:16 00:52:20 00:52:57
645 152 LISTWAN MAGDALENA WKURW_TEAM K30-39 258 07:16 00:52:22 00:53:51
646 959 DOMINIK MONIKA   K14-29 116 07:17 00:52:23 00:53:53
647 504 GUCWA IWONA   K50-59 36 07:17 00:52:26 00:53:36
648 522 SZEWCZYK DOMINIKA SKRZYDLACI DZIECIOM K30-39 259 07:17 00:52:30 00:53:12
649 318 MASTALSKA RENATA PARKRUN CHRZANÓW K50-59 37 07:18 00:52:32 00:53:55
650 480 ŻELECH GABRIELA POWOLI DO CELU K30-39 260 07:18 00:52:37 00:53:10
651 491 JANIK AGNIESZKA   K40-49 230 07:19 00:52:38 00:53:10
652 766 KUDELSKA KASIA UKS SMS PRZEMYŚL K30-39 261 07:19 00:52:38 00:53:11
653 382 JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA   K40-49 231 07:19 00:52:39 00:52:54
654 163 ŁESEJKO MARYSIA KOBIETA W BIEGU K60+ 5 07:19 00:52:40 00:53:12
655 164 MAKAROWSKA ASIA KOBIETY W BIEGU K30-39 262 07:19 00:52:40 00:53:12
656 529 SZCZYPCZYK JOANNA   K30-39 263 07:19 00:52:40 00:52:54
657 606 BUDZIK BERNADETTA NEEDFUL THINGS K14-29 117 07:19 00:52:42 00:53:20
658 645 NOWACKA ANNA   K50-59 38 07:21 00:52:54 00:54:06
659 604 FURGALSKA MONIKA NEEDFUL THINGS K14-29 118 07:21 00:52:58 00:53:34
660 298 GASIOR KLAUDIA   K14-29 119 07:22 00:53:00 00:53:34
661 828 SZAREK MAGDALENA   K40-49 232 07:22 00:53:02 00:54:32
662 829 GRZESIAK MAGDALENA   K30-39 264 07:22 00:53:02 00:54:32
663 371 KARNAS-SKALSKA BEATA UKS SMS PRZEMYŚL K40-49 233 07:22 00:53:02 00:53:12
664 714 KOZYNACKA BARBARA   K30-39   07:22 00:53:05 00:54:10
665 665 SKOMRO MONIKA   K40-49 234 07:23 00:53:12 00:53:15
666 417 KUŚ EDYTA   K40-49 235 07:23 00:53:13 00:53:15
667 483 ZARĘBA ANNA   K50-59 39 07:24 00:53:20 00:53:44
668 395 ŚWIERCZEWSKA GABRIELA   K14-29 120 07:26 00:53:32 00:55:02
669 203 CYRAN ALEKSANDRA   K40-49 236 07:28 00:54:02  
670 983 BARYŁA ANNA   K40-49 237 07:29 00:55:03  
671 691 CIOCHOŃ EWELINA CH ROBINSON K14-29 121 07:31 00:54:27  
672 101 SZATKOWSKA AGNIESZKA   K40-49 238 07:31 00:55:17  
673 72 ŁĄCZKA AGNIESZKA   K40-49 239 07:31 00:55:17  
674 75 KOZUB KATARZYNA   K40-49 240 07:31 00:55:18  
675 434 WIERZBICKA DOMINIKA GOŃ SIĘ K40-49 241 07:32 00:55:17  
676 472 LEWANDOWSKA JUDYTA HAPPY TRI FRIENDS K40-49 242 07:32 00:55:42  
677 329 BOREK PAULINA   K14-29 122 07:33 00:54:21 00:54:39
678 977 ŁOKASZ BARBARA   K40-49 243 07:33 00:54:23 00:54:23
679 401 KOŹMIN ALEKSANDRA   K14-29 123 07:34 00:54:27 00:54:32
680 312 DUCH KAROLINA   K30-39 266 07:34 00:54:27 00:54:58
681 575 KOCIOŁ JUSTYNA   K30-39 267 07:34 00:54:30 00:55:25
682 1000 BOODIE KATARZYNA BOSKA KASIA K40-49 244 07:36 00:54:41 00:55:58
683 596 KLIMEK DOROTA   K40-49 245 07:36 00:54:44 00:55:07
684 609 CZARNOTA-STRĘK AGNIESZKA CENTRUM KETTLEBELLS K30-39 268 07:36 00:54:45 00:55:40
685 736 KURCZYNA SABINA   K30-39 269 07:38 00:54:54 00:55:06
686 98 PAJURA MAGDA NESSI TEAM K30-39 270 07:38 00:54:57 00:56:12
687 86 ŁUCARZ ANNA BANK PEKAO SA K40-49 246 07:38 00:54:59 00:56:12
688 486 SŁOWIK KORA POWOLI DO CELU K30-39 271 07:38 00:55:00 00:55:59
689 245 KĄDZIOŁKA EMILIA   K50-59 40 07:39 00:55:06 00:56:34
690 246 WAJMAN KATARZYNA EKSTREMALNIOTKNARELA K30-39 272 07:39 00:55:07 00:56:34
691 310 SZREK AGATA   K30-39 273 07:42 00:55:30 00:55:40
692 654 FILEK SABINA   K30-39 274 07:44 00:55:43 00:56:42
693 182 LEPIARZ KATARZYNA UZALE-NI OD ENDORFIN K14-29 124 07:44 00:55:43 00:56:41
694 183 MIROŚ ANNA UZALE-NI OD ENDORFIN K40-49 247 07:44 00:55:43 00:56:42
695 716 BAŁA ANNA   K40-49 248 07:45 00:55:47 00:56:54
696 979 OLECH-CILCIC AGNIESZKA   K30-39 275 07:46 00:55:56 00:56:12
697 687 STACH-MĄCZKA MARIOLA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K30-39 276 07:46 00:55:57 00:55:58
698 108 KRYSTOSIK PAULINA BIEGAM BO LUBIE K14-29 125 07:46 00:55:58 00:56:29
699 131 PODSIADŁO RENATA POZ KRAKÓW K50-59 41 07:47 00:55:59 00:56:59
700 74 POLIT BERNADETA   K40-49 249 07:47 00:55:59 00:56:04
701 619 KOPIEC ANNA   K30-39 277 07:47 00:56:03 00:57:17
702 794 POLCZAK MONIKA   K30-39 278 07:48 00:56:12 00:56:54
703 899 DYDUŁA ANNA   K30-39 279 07:49 00:56:19 00:57:52
704 153 CHRZĄSTEK ALICJA   K30-39 280 07:49 00:56:19 00:57:46
705 28 MAJCHERCZYK MAGDALENA BIEGACZŚWIĘTOKRZYSKI K40-49 250 07:49 00:56:19 00:57:46
706 650 KOWALCZYK RENATA   K40-49 251 07:49 00:56:19 00:57:45
707 154 CHRZĄSTEK EWA   K50-59 42 07:49 00:56:20 00:57:46
708 792 KOLB MAGDALENA   K30-39 281 07:50 00:56:21 00:57:54
709 824 ROZENBAJGER WIOLETTA   K30-39 282 07:50 00:56:25 00:56:28
710 110 KULESA JOLANTA   K30-39 283 07:52 00:56:36 00:56:40
711 146 DUDEK JOANNA WATAHA KRAKÓW K30-39 284 07:53 00:56:43 00:57:48
712 724 LANGNER GRAŻYNA   K50-59 43 07:53 00:56:45 00:57:51
713 885 OLEJNIK MARZENA   K40-49 252 07:54 00:56:56 00:58:00
714 587 GOLBA MAGDALENA   K30-39 285 07:55 00:56:57 00:57:53
715 105 BANACHOWICZ JOANNA   K40-49 253 07:56 00:57:08 00:57:12
716 228 MOLENDA OLIWIA   K14-29 126 07:56 00:57:08 00:57:23
717 503 GANCARZ AGNIESZKA   K30-39 286 07:57 00:57:16 00:57:54
718 502 KOŁODZIEJ EWA   K30-39 287 07:57 00:57:16 00:57:54
719 175 FUJAK MAŁGORZATA MAMA POTRAFI K30-39 288 07:58 00:57:19 00:58:36
720 345 KLISZCZEWSKA ANNA   K50-59 44 08:00 00:57:37 00:58:40
721 917 ŁUTCZYK URSZULA   K40-49 254 08:01 00:57:46 00:58:35
722 326 PIECHOWSKA ANNA   K40-49 255 08:02 00:57:52 00:59:18
723 543 PIECHOWSKA MARTYNA   K14-29 127 08:02 00:57:52 00:59:18
724 538 BIAŁEK JOANNA ING BANK ŚLĄSKI S.A. K30-39 289 08:03 00:58:00 00:58:12
725 843 CIĘŻADLIK JOANNA   K30-39 290 08:03 00:58:01 00:58:51
726 530 ŻAK MAGDALENA   K30-39 291 08:04 00:58:02 00:58:42
727 306 MANIECKA KATARZYNA MAMA POTRAFI K40-49 256 08:04 00:58:03 00:58:06
728 531 PONIEDZIAŁEK ANNA   K40-49 257 08:04 00:58:03 00:58:42
729 41 GRZANKA IZABELA   K30-39 292 08:05 00:58:12 00:58:24
730 649 STACHOŃ JOANNA   K40-49 258 08:05 00:58:13 00:59:18
731 680 OSTACHOWSKA ALEKSANDRA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K14-29 128 08:06 00:58:16 00:58:27
732 672 DUDEK JULIA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K14-29 129 08:06 00:58:17 00:58:27
733 542 SIEROCIŃSKA-DALACH MARTA   K40-49 259 08:07 00:58:24 00:58:32
734 586 PIEKARZ EWA   K30-39 293 08:07 00:58:24 00:58:45
735 550 KŁOPEĆ WERONIKA   K14-29 130 08:07 00:58:26 00:58:45
736 918 TOMALA IZA   K14-29 131 08:07 00:58:27 00:59:11
737 580 SROKA MONIKA   K40-49 260 08:08 00:58:31 00:59:09
738 782 NATORSKA BEATA   K50-59 45 08:08 00:58:34 01:00:16
739 218 DONAGALSKA RENATA   K40-49 261 08:09 00:58:41 00:59:52
740 67 ŁOSKOT-FIT KATARZYNA KIJOWE LEJDIS K40-49 262 08:10 00:58:45 01:00:00
741 770 GAJEWICZ-ROGALA GABRIELA KIJOWE LEJDIS K40-49 263 08:10 00:58:47 01:00:01
742 920 KAWALEC AGNIESZKA   K40-49 264 08:11 00:58:57 00:59:56
743 663 LISZKA MARZENA SPEŁNIĆ MARZENIA K40-49 265 08:12 00:59:04 00:59:47
744 834 PIECZUL AGNIESZKA ZABIEGANE SIOSTRY K50-59 46 08:18 00:59:48 01:00:38
745 671 ĆWIK MARZENA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K40-49 266 08:22 01:00:16 01:01:13
746 675 KONWICKA-SZATAN DAGMARA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K30-39 294 08:23 01:00:22 01:00:22
747 613 BORYCZKO-SMOLIK MAŁGORZATA   K60+ 6 08:25 01:00:33 01:01:55
748 265 PIECHOTA ELZBIETA   K30-39 295 08:25 01:00:38 01:01:57
749 83 UDAŁA MAJA   K30-39 296 08:26 01:00:46 01:02:16
750 205 KAMIŃSKA JOANNA NICHT RUNNERS K60+ 7 08:27 01:00:53 01:01:54
751 374 SZCZYPKA AGNIESZKA   K40-49 267 08:28 01:00:54 01:01:55
752 635 JAWORSKA IWONA KIJOWE LEJDIS K40-49 268 08:30 01:01:15 01:02:34
753 324 MALINOWSKA MAŁGORZATA   K14-29 132 08:31 01:02:14  
754 156 KRZEMIŃSKA AGNIESZKA KIJOWE LEJDIS K40-49 269 08:31 01:02:34  
755 966 FARON ZOFIA GŁUSZEC TEAM K40-49 270 08:33 01:01:57  
756 537 GÓRNA JOANNA ROK K50-59 47 08:33 01:02:38  
757 23 KAŁUŻNA ANNA   K60+ 8 08:34 01:03:12  
758 935 VALL MARIA   K40-49 271 08:37 01:02:56  
759 815 FRIEDRICH STEFANIE   K30-39 297 08:39 01:02:14 01:02:54
760 745 PODGAJNY BARBARA PARKRUN CHRZANÓW K50-59 48 08:39 01:02:19 01:03:08
761 112 NORYS URSZULA   K50-59 49 08:39 01:02:20 01:03:08
762 698 KLĘK - MRZYGŁÓD ANNA   K30-39 298 08:42 01:02:36 01:03:15
763 5 WASIELEWSKA MIRELLA   K40-49 272 08:42 01:02:37 01:03:42
764 2 PISZCZ DOROTA   K30-39 299 08:42 01:02:41 01:03:46
765 33 WĘCEK KATARZYNA KIJOWE LEJDIS K40-49 273 08:44 01:02:55 01:04:17
766 942 GUŹNICZAK MARZENA KIJOWE-LEJDIS K40-49 274 08:45 01:03:00 01:04:17
767 484 DURAK DOMINIKA   K30-39 300 08:46 01:03:06 01:03:09
768 821 DU VALL MARTA   K40-49 275 08:46 01:03:10 01:04:06
769 89 KONOPKA TERESA   K50-59 50 08:47 01:03:13 01:03:26
770 284 TOMCZYK ELŻBIETA WŁÓCZY-KIJE SŁAWKÓW K60+ 9 08:47 01:03:13 01:03:26
771 681 STACH AGNIESZKA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K40-49 276 08:51 01:03:42 01:04:35
772 684 SYGUŁA JOLANTA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K40-49 277 08:51 01:03:44 01:04:36
773 674 JACYNIUK AGNIESZKA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K40-49 278 08:53 01:03:57 01:04:48
774 758 BROŻEK PATRYCJA POZ KRAKÓW K40-49 279 08:53 01:03:58 01:04:48
775 12 REPLIŃSKA TERESA PARKRUN CHRZANÓW K60+ 10 08:54 01:04:06 01:05:29
776 560 BOBA MONIKA JAWORZNO RUNNERS K40-49 280 08:54 01:04:07 01:05:30
777 682 STACH BEATA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K50-59 51 08:55 01:04:09 01:05:05
778 670 ADAMCZYK AGATA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K50-59 52 08:55 01:04:13 01:05:03
779 679 MIREK RENATA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K40-49 281 08:59 01:04:44 01:05:39
780 683 STACH MAŁGORZATA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K40-49 282 08:59 01:04:44 01:05:39
781 353 ŻYGUŁA - KOKOSZKA MAŁGORZATA   K40-49 283 09:03 01:05:11 01:06:44
782 396 POŚPIECH AGNIESZKA OSOBA PRYWATNA K40-49 284 09:06 01:05:29 01:07:02
783 56 BURAK DOROTA   K30-39 301 09:06 01:05:32 01:06:54
784 145 BIGAJ JULIA BIGEYE TEAM K14-29 133 09:09 01:05:55 01:06:55
785 243 DZIERŻEK AGNIESZKA   K30-39 302 09:14 01:06:30 01:06:39
786 527 NOWAK DOROTA   K40-49 285 09:19 01:07:06 01:08:35
787 676 KORDASZEWSKA BARBARA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K50-59 53 09:19 01:07:06 01:08:02
788 677 LOMCZYK KATARZYNA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K40-49 286 09:19 01:07:07 01:08:03
789 678 MĄCZKA EWA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K40-49 287 09:20 01:07:09 01:08:03
790 652 LIPIŃSKA ANNA   K30-39 303 09:22 01:07:30 01:08:36
791 717 BONK ANNA   K30-39 304 09:22 01:07:30 01:08:37
792 718 DEJNAK BEATA   K50-59 54 09:22 01:07:30 01:08:37
793 673 DUDEK KATARZYNA STOWARZYSZENIE REALNE MARZENIA K40-49 288 09:23 01:07:32 01:08:24
794 279 MARCINKOWSKA KATARZYNA   K30-39 305 09:24 01:07:43 01:08:32
795 149 ZAREMBA MILENA KIJOWE LEJDIS K40-49 289 09:25 01:07:48 01:09:09
796 657 MAJEWSKA-ERNESTOWICZ ANNA KIJOWE LEJDIS K50-59 55 09:25 01:07:49 01:09:09
797 523 KOZIEŁ ANNA KIJOWE LEJDIS K50-59 56 09:48 01:10:37 01:12:00
798 40 LIBER-OPAŁKO JUSTYNA   K40-49 290 09:49 01:10:38 01:12:01
799 47 HALOTA IZABELLA   K60+ 11 09:56 01:13:16  
800 958 TURCHAN AGNIESZKA   K40-49 291 09:58 01:13:15  
801 16 FIT AGNIESZKA KIJOWE LEJDIS K40-49 292 10:01 01:13:20  
802 526 PERLAK EWA KIJOWE LEJDIS K40-49 293 10:01 01:13:20  
803 227 MOLENDA KAROLINA   K40-49 294 10:08 01:12:59 01:13:14
804 955 MEŻGLEWSKI SZYMON   M0   03:56 00:28:16 00:28:20
805 956 KOCZWARA KAROL   M0   04:47 00:34:23 00:34:45
806 951 VINNIK ANTON   M0   05:04 00:36:30 00:36:54
807 761 IWANIEC PIOTR   M0   05:07 00:36:52 00:37:38
808 954 BOJARSKI ARKADIUSZ   M0   05:27 00:40:15  
809 974 SZYROCKI JERZY   M0   05:34 00:40:03 00:41:18
810 833 OLEKSY MACIEJ   M0   06:14 00:44:54 00:45:38
811 894 JASTRZĘBSKI ADAM IGEPA POLSKA M0   06:14 00:44:54 00:46:18
812 660 MIZIA RYSZARD KIZIE MIZIE M0   06:36 00:47:29 00:48:54
813 403 JEWUŁA ARTUR HATIMERIA M0   06:37 00:47:39 00:48:28
814 952 BRONICKI TOMASZ   M0   06:46 00:48:40 00:49:47
815 97 WOŁOSZYN MACIEJ   M0   07:14 00:52:06 00:53:24
816 605 FURGALSKI MICHAŁ NEEDFUL THINGS M0   07:21 00:52:58 00:53:34
817 947 STACHOŃ ARTUR   M0   08:04 00:58:07 00:59:18
818 554 KONOPKA CZESŁAW   M0   08:06 00:58:17 00:58:28
819 39 REPLIŃSKI MAREK PARKRUN CHRZANÓW M0   08:54 01:04:05 01:05:29

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.