Gdynia 19 V | Bieg Kobiet

Gdynia 19 V

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię MIEJSCOWOŚĆ KLUB / FIRMA kat MSC. W KAT. Czas MIN. / KM WYNIK
1 1382 MISIAK ALICJA SUSZ   K14-29   00:03:44 00:18:42
2 1087 KUJACH AGNIESZKA SOPOT   K14-29   00:04:01 00:20:07
3 1487 KUKIEŁKO TATIANA     K14-29   00:04:02 00:20:12
4 1417 SZNYTER SABINA POLANÓW DECATHLON KOSZALIN K14-29 1 00:04:05 00:20:23
5 447 INGIELEWICZ MAGDA BRANIEWO LA BRANIEWIANKI K30-39 1 00:04:06 00:20:31
6 272 KULCZYK EWA GDYNIA BIGYELLOWFOOT K30-39 2 00:04:14 00:21:11
7 673 PAWEŁCZAK KAROLINA GDYNIA JATRENUJE K14-29 2 00:04:17 00:21:23
8 252 GRUCHAŁA AGNIESZKA GDYNIA MEWA GDYNIA K40-49 1 00:04:17 00:21:25
9 766 GRUCHAŁA NATALIA GDYNIA POMORSKI KLUB ORIENTACJI HARPAGAN K14-29 3 00:04:19 00:21:33
10 1112 KAZYAKA KATARZYNA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL K30-39 3 00:04:19 00:21:36
11 848 MUZA JOANNA GDAŃSK   K30-39 4 00:04:22 00:21:48
12 189 GRZELECKA PATRYCJA GDYNIA LATIS K30-39 5 00:04:25 00:22:04
13 356 CWALINA MAGDALENA GDYNIA 1982 K30-39 6 00:04:29 00:22:25
14 1075 POPOWSKA MAGDALENA GDAŃSK BIEGA ZIE K40-49 2 00:04:29 00:22:25
15 39 DOLIŃSKA KAROLINA ŻUKOWO   K30-39 7 00:04:29 00:22:27
16 109 GULCZ KATARZYNA BANINO   K40-49 3 00:04:30 00:22:29
17 898 BECKER WIOLETTA LĘBORK FARM FRITES POLAND K40-49 4 00:04:31 00:22:34
18 262 KALINOWSKA PAULINA KIEŁPINO   K30-39 8 00:04:32 00:22:38
19 929 KASZUBOWSKA MARTYNA MIASTKO MTS HAMER MIASTKO K14-29 4 00:04:32 00:22:42
20 448 WYCHOWANIAK MARTA BRANIEWO LA BRANIEWIANKI K30-39 9 00:04:33 00:22:43
21 319 CAŁA MAŁGORZATA BYTÓW   K40-49 5 00:04:33 00:22:45
22 1119 ZDROJEWSKA KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 10 00:04:34 00:22:49
23 863 GBYL KLAUDIA WŁADYSŁAWOWO   K14-29 5 00:04:34 00:22:49
24 960 PILACHOWSKA ANNA GDYNIA OLL4FAN K40-49 6 00:04:34 00:22:51
25 112 ANOLIK MONIKA GDAŃSK   K40-49 7 00:04:35 00:22:53
26 310 FIEREK BOŻENA CZERSK   K60+ 1 00:04:35 00:22:54
27 683 RUDNICKA MARIOLA GDAŃSK   K30-39 11 00:04:35 00:22:54
28 756 ŻAK KAROLINA GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 12 00:04:37 00:23:05
29 1089 KUBICKA ALEKSANDRA GDAŃSK   K30-39 13 00:04:38 00:23:11
30 790 KOSZNICKA MONIKA RUMIA   K14-29 6 00:04:39 00:23:13
31 320 GADAMSKA-KABATA PAULINA GDAŃSK   K30-39 14 00:04:40 00:23:19
32 956 BUCZAK-KŁOSOWSKA KAROLINA GDYNIA BIEGACZE PÓŁNOCY K30-39 15 00:04:40 00:23:20
33 693 LELIWA SYLWIA GDAŃSK RUN BEACH MORNING K14-29 7 00:04:40 00:23:20
34 679 KONARSKA SVETLANA ŚWIECIE   K40-49 8 00:04:40 00:23:21
35 502 MROCZEK SYLWIA GDYNIA PARKRUN RUMIA K40-49 9 00:04:40 00:23:22
36 1623 KUKIEŁKA AGNIESZKA MOSTY   K50-59 1 00:04:42 00:23:29
37 658 GILLA-GLUBIAK KATARZYNA GDAŃSK INSTAMAMA3M K30-39 16 00:04:42 00:23:31
38 1552 GAJEK HALINA PRUDNIK TIGERS PRUDNIK/RUUNERS TEAM NYSA K40-49 10 00:04:43 00:23:37
39 1590 NAJMOWICZ MARZENA DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZY ODCISK K30-39 17 00:04:44 00:23:39
40 1626 MATEJA BOŻENA GDAŃSK   K60+ 2 00:04:44 00:23:39
41 1578 KARCZEWSKA ALINA DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA "ODCISK" K40-49 11 00:04:44 00:23:39
42 1046 JERZMANOWSKA ELŻBIETA GDAŃSK ELŻBIETA JERZMANOWSKA K30-39 18 00:04:44 00:23:39
43 1008 MILATA KATARZYNA GDYNIA   K14-29 8 00:04:44 00:23:41
44 358 KWAŚNIEWSKA JOANNA GDYNIA   K14-29 9 00:04:44 00:23:41
45 126 MALINOWSKA WIOLETTA GDYNIA PODESZWA TEAM K40-49 12 00:04:45 00:23:44
46 1625 SZUJA NATALIA TCZEW CROSSELITE K14-29 10 00:04:45 00:23:44
47 655 DELEBIS KATARZYNA GDYNIA   K30-39 19 00:04:45 00:23:45
48 1054 HANTZ TERESA GDAŃSK PWC FCU RUN TEAM K30-39 20 00:04:45 00:23:47
49 254 ZELEWSKA MARTA GDYNIA MEWA GDYNIA K40-49 13 00:04:45 00:23:47
50 100 ZALESKA JOANNA GDYNIA   K30-39 21 00:04:46 00:23:51
51 1424 WITT GRAŻYNA SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM SOPOT K60+ 3 00:04:47 00:23:53
52 1265 GAŁUSZYŃSKA KATARZYNA GDYNIA ACTIVE FLOW TEAM K30-39 22 00:04:47 00:23:56
53 497 SOKOŁOWSKA ANNA MŁAWA BBL MŁAWA K50-59 2 00:04:47 00:23:56
54 405 SZOT EWA KOSZALIN BABECZKI KOSZALIN K40-49 14 00:04:48 00:23:58
55 1456 LEOCHO AGNIESZKA KOSZALIN   K14-29 11 00:04:48 00:23:59
56 827 MATUSZAK KATARZYNA CHOCZ LUB WYBIERZ Z LISTY K14-29 12 00:04:48 00:23:59
57 770 BARUFFI SANDRA GDAŃSK CIKLUMERS K30-39 23 00:04:48 00:24:02
58 480 NOWAK MONIKA GDYNIA   K30-39 24 00:04:49 00:24:05
59 925 STRZELECKA OLA GDAŃSK LPP TEAM K14-29 13 00:04:50 00:24:10
60 1330 LULKIEWICZ KAMILLA GDAŃSK   K40-49 15 00:04:51 00:24:16
61 1473 JASTRZĘBSKA JOWITA SOPOT SALTUS SPORT TEAM K30-39 25 00:04:52 00:24:18
62 1348 BABIŃSKA JOANNA ŁEBA BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE K30-39 26 00:04:52 00:24:21
63 767 SZYPRYT ALEKSANDRA GDAŃSK   K14-29 14 00:04:53 00:24:24
64 746 CZARKOWSKA MARTA GDAŃSK CZARKOWIAKITEAM K40-49 16 00:04:53 00:24:26
65 67 JASTRZĘBSKA JOANNA GDYNIA   K30-39 27 00:04:54 00:24:31
66 1460 MEYER ADRIANA POGORZE MOTYWATORNIA TEAM K30-39 28 00:04:54 00:24:32
67 1504 BONIEWSKA URSZULA ŻUKOWO   K30-39 29 00:04:55 00:24:34
68 1184 MARCZYŃSKA IWONA WEJHEROWO   K40-49 17 00:04:55 00:24:36
69 609 POMAŁECKA-CANCHAYA JOANNA GDYNIA   K30-39 30 00:04:55 00:24:36
70 1476 FIKUS CELINA GDAŃSK FAHRENHEIT NIERUCHOMOŚCI K14-29 15 00:04:55 00:24:37
71 203 KRZEWIŃSKA-SOWA ANNA MIŃSK MAZOWIECKI   K30-39 31 00:04:56 00:24:37
72 1606 ŁAKOMSKA BARBARA GDYNIA   K60+ 4 00:04:56 00:24:39
73 1205 KASZCZYKG WERONIKA GDANSK   K14-29 16 00:04:57 00:24:46
74 1261 PIOTROWSKA OLIWIA GDAŃSK   K14-29 17 00:04:58 00:24:48
75 1249 KRÓL MARTA GDAŃSK RUN MYLAN TEAM K30-39 32 00:04:58 00:24:49
76 634 CZAPIEWSKA MARTYNA BRZUŚCE RRC K30-39 33 00:04:58 00:24:50
77 594 PRZYBYLSKA GRAŻYNA BYDGOSZCZ   K50-59 3 00:04:59 00:24:55
78 972 WENCKA KAMILA GDYNIA   K30-39 34 00:04:59 00:24:56
79 600 ŚLIWKA ZUZANNA     K14-29 18 00:04:59 00:24:56
80 1122 BILIŃSKA KATARZYNA BANINO   K30-39 35 00:05:00 00:24:59
81 323 BONDARENKO DOROTA GDYNIA   K30-39 36 00:05:00 00:25:00
82 1419 MITURA WIOLETA GDYNIA   K30-39 37 00:05:00 00:25:01
83 1034 GÓRALSKA LIDIA     K30-39 38 00:05:00 00:25:02
84 850 BRZOZOWSKA IWONA GDYNIA   K30-39 39 00:05:00 00:25:02
85 120 KORDULASIŃSKA MONIKA GDAŃSK PELLOWSKI TEAM K30-39 40 00:05:01 00:25:03
86 393 SZADY ELŻBIETA GDAŃSK 1987 K30-39 41 00:05:01 00:25:06
87 637 PAWŁOWSKA JOLANTA RUMIA   K40-49 18 00:05:02 00:25:08
88 102 TUROSIŃSKA PAULINA GDYNIA   K30-39 42 00:05:02 00:25:08
89 215 FUDAL MONIKA ELBLĄG   K30-39 43 00:05:02 00:25:09
90 1211 SZYDŁOWSKA AGNIESZKA POGÓRZE   K40-49 19 00:05:03 00:25:13
91 1488 KUKIEŁKO ADRIANA     K14-29 19 00:05:03 00:25:14
92 613 CYMERYS MARTA   LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K14-29 20 00:05:03 00:25:14
93 749 ŁAZIŃSKA MAJA GDAŃSK   K30-39 44 00:05:03 00:25:15
94 207 SZYMEROWSKA JOANNA REKOWO GÓRNE DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA K30-39 45 00:05:03 00:25:16
95 234 ABRYSZYŃSKA KAROLINA TCZEW CROSSELITE K14-29 21 00:05:03 00:25:17
96 417 WALEROWICZ AGNIESZKA LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ K30-39 46 00:05:03 00:25:17
97 402 MAĆKOWIAK ANNA GDAŃSK   K30-39 47 00:05:03 00:25:17
98 82 MIERSKA ELŻBIETA ŻUKOWO   K30-39 48 00:05:04 00:25:18
99 981 KOZIOŁ JOANNA RUMIA ISO-QUEST JOANNA KOZIOŁ K40-49 20 00:05:04 00:25:19
100 1057 GRZESKOWIAK ALEKSANDRA GDYNIA PWC FCU RUN TEAM K14-29 22 00:05:04 00:25:21
101 1420 MYSZK-HERRMANN BARBARA CHWASZCZYNO SALON URODY ZAWSZE PIĘKNA K30-39 49 00:05:04 00:25:21
102 1293 DE OLIVEIRA FRANCO FRANCIELE GDANSK   K30-39 50 00:05:05 00:25:23
103 449 ŚLIWOWSKA BOGUSŁAWA KOLNO   K14-29 23 00:05:05 00:25:24
104 1438 BUDZIŃSKA MAGDALENA GDAŃSK   K14-29 24 00:05:05 00:25:24
105 1357 WYCZYŃSKA PAULA GDYNIA   K14-29 25 00:05:05 00:25:24
106 1129 WENTOWSKA ALEKSANDRA RĘBIECHOWO   K40-49 21 00:05:05 00:25:25
107 253 KĘDZIA EDYTA GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 K40-49 22 00:05:05 00:25:25
108 698 OSSOWSKA KINGA GDAŃSK   K14-29 26 00:05:05 00:25:26
109 605 MACH PAULINA PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Z KOBIETĄ W BIEGU K30-39 51 00:05:05 00:25:27
110 1393 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA GDAŃSK BBL AWFIS GDAŃSK K40-49 23 00:05:05 00:25:27
111 1061 PULCZYŃSKA ANNA STARZYNO   K40-49 24 00:05:06 00:25:28
112 721 LEOCHO-GRAJEK KINGA GDYNIA SAILORS K14-29 27 00:05:06 00:25:28
113 714 SZWARACKA ANETA GRUDZIĄDZ   K40-49 25 00:05:06 00:25:29
114 1279 KUBIK EWELINA GDYNIA   K30-39 52 00:05:06 00:25:29
115 219 GRABOWSKA-LESISZ ANETA KOSZALIN   K40-49 26 00:05:06 00:25:32
116 1505 POLICHNOWSKA DOMINIKA GDYNIA   K14-29 28 00:05:07 00:25:35
117 787 PODWYSOCKA DOMINIKA PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA K30-39 53 00:05:07 00:25:36
118 1216 WŁOCH -WISZNIOWSKA BARBARA GDYNIA   K60+ 5 00:05:07 00:25:36
119 1479 KAMIŃSKA MARZENA GDYNIA   K30-39 54 00:05:07 00:25:37
120 398 PRZEŹDZIAK ANNA GDAŃSK   K14-29 29 00:05:08 00:25:39
121 1150 MOJEK DARIA GDAŃSK FITNESSFITBACK K40-49 27 00:05:09 00:25:44
122 517 MATUSZAK GRAŻYNA KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO K40-49 28 00:05:09 00:25:44
123 1351 SZULC MONIKA TCZEW CROSSELITE K40-49 29 00:05:09 00:25:45
124 1320 MALINOWSKA KATARZYNA GDAŃSK   K14-29 30 00:05:09 00:25:45
125 1196 BURY KATARZYNA BŁONIE PEKAES TEAM K14-29 31 00:05:10 00:25:50
126 1570 ROSIAK OLA GDAŃSK KPS UG K14-29 32 00:05:10 00:25:51
127 382 KRAUZA GRAŻYNA BOLSZEWO RUN BABYS K50-59 4 00:05:10 00:25:51
128 1412 FURTAK ANNA GDYNIA ASPIRE POWER CLUB K30-39 55 00:05:11 00:25:54
129 882 DELIGA AGNIESZKA GDYNIA   K30-39 56 00:05:11 00:25:55
130 198 BARANOWSKA ANNA GDAŃSK   K30-39 57 00:05:11 00:25:56
131 104 GRZESZCZYK SYLWIA GDYNIA   K14-29 33 00:05:12 00:25:58
132 1594 HUTEK KATARZYNA GDYNIA   K30-39 58 00:05:12 00:26:00
133 359 WITKOWSKA KAROLINA GDAŃSK   K14-29 34 00:05:12 00:26:01
134 477 BRZOZOWSKA EWELINA GDAŃSK   K14-29 35 00:05:12 00:26:02
135 438 ZESZUTEK NATALIA GDYNIA ROK K30-39 59 00:05:12 00:26:02
136 1451 BUSŁOWICZ KATARZYNA CHOCZEWO   K40-49 30 00:05:12 00:26:02
137 547 PODSIADŁO IWONA GDYNIA AGNES MAGNES K40-49 31 00:05:12 00:26:02
138 538 BRADTKE ROMUALDA LUBKOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA K40-49 32 00:05:13 00:26:03
139 248 MIELCZARSKA MONIKA WARSZAWA   K30-39 60 00:05:14 00:26:08
140 235 GOSZKA AGATA KOPALINO BIEGAM BO LUBIĘ K30-39 61 00:05:14 00:26:08
141 1271 ŁUNIEWSKA SANDRA GDYNIA   K14-29 36 00:05:14 00:26:10
142 164 JERECZEK IWONA BRUSY   K14-29 37 00:05:14 00:26:10
143 1276 BORYS MARIA GDAŃSK   K30-39 62 00:05:14 00:26:10
144 161 RUSOWICZ-ROSPONDEK ALICJA GDAŃSK   K40-49 33 00:05:14 00:26:12
145 840 DYRMO ANNA WŁYNKÓWKO BRAK K30-39 63 00:05:14 00:26:12
146 881 KLAWIKOWSKA MARTYNA RUMIA   K14-29 38 00:05:14 00:26:12
147 209 ZAJK ALICJA GDYNIA   K40-49 34 00:05:15 00:26:14
148 581 RYCHLIŃSKA JOANNA SOPOT GRUPA ROWEROWA 3MIASTO K30-39 64 00:05:15 00:26:14
149 586 SZEWCZUK EWA CHEŁMNO   K40-49 35 00:05:15 00:26:15
150 107 SERAFIN DOROTA ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW / GEMALTO K40-49 36 00:05:15 00:26:16
151 256 KOWALSKA DAGNA GDYNIA   K30-39 65 00:05:16 00:26:18
152 1033 SŁOMIŃSKA AGNIESZKA KWIDZYN   K30-39 66 00:05:16 00:26:18
153 921 RZEZAK ALEKSANDRA REDA   K30-39 67 00:05:16 00:26:19
154 835 SZUSTEK NATALIA TUCHOM SZUSTY TEAM :) K40-49 37 00:05:16 00:26:19
155 16 MIKOŁAJCZYK ANNA ROTMANKA   K30-39 68 00:05:16 00:26:20
156 274 CHRZANOWSKA CECYLIA LISEWO   K60+ 6 00:05:16 00:26:21
157 1383 KUCZYŃSKA ANNA TORUŃ   K14-29 39 00:05:16 00:26:21
158 933 MARON JOANNA RUMIA ACTIVE LIFE K30-39 69 00:05:16 00:26:22
159 1270 KOTALA MARTA GDAŃSK FAST FOOT K30-39 70 00:05:16 00:26:22
160 978 PRUSZAK DOROTA TCZEW   K30-39 71 00:05:17 00:26:24
161 1321 MICIELSKA KATARZYNA GDAŃSK   K14-29 40 00:05:17 00:26:26
162 1039 BRZOSKOWSKA ANIKA GDYNIA   K30-39 72 00:05:17 00:26:26
163 1005 GÓRECKA ROKSANA GDYNIA   K40-49 38 00:05:17 00:26:26
164 1586 ZAWISTOWSKA WIOLETTA SULMIN   K30-39 73 00:05:17 00:26:27
165 1580 CZEPEK ANETA SULMIN   K30-39 74 00:05:17 00:26:27
166 992 SARWA KATARZYNA GDYNIA   K30-39 75 00:05:18 00:26:28
167 1208 LECHOWICZ ANNA GOGOLIN   K30-39 76 00:05:18 00:26:28
168 1221 SMÓŁKOWSKA IWONA RUMIA   K30-39 77 00:05:18 00:26:29
169 1223 LANGOWSKA BOŻENA GDYNIA LATAM BO LUBIĘ K40-49 39 00:05:18 00:26:32
170 1056 PIOTROWICZ DANUTA NIDZICA NIDZICA BIEGA K30-39 78 00:05:18 00:26:32
171 1561 GERTNER ANNA ŁEBA   K40-49 40 00:05:18 00:26:32
172 1445 KOWALCZUK AGNIESZKA KACZKOWO GDYNIANKI DWIE K40-49 41 00:05:19 00:26:34
173 1222 OŚKA ANNA GDYNIA LATAM BO LUBIĘ K40-49 42 00:05:19 00:26:35
174 518 JASINKIEWICZ ANNA JANKOWO GDAŃSKIE   K40-49 43 00:05:19 00:26:35
175 934 HADAM AGNIESZKA RUMIA ACTIVE LIFE RUMIA K30-39 79 00:05:19 00:26:37
176 1592 WOLTER PATRYCJA BANINO   K30-39 80 00:05:19 00:26:37
177 481 IWICKA ANNA JAROCIN   K30-39 81 00:05:19 00:26:37
178 1197 BURY MAŁGORZATA BŁONIE PEKAES TEAM K14-29 41 00:05:20 00:26:38
179 1471 KUŹNIAR MIRELLA SULMIN   K40-49 44 00:05:20 00:26:38
180 1336 ROZINSKA IWONA ROKITKI CROSSELITE K30-39 82 00:05:20 00:26:40
181 1311 TALAŚKA ULA REDA   K40-49 45 00:05:20 00:26:41
182 1389 WOLIK MAGDALENA GDYNIA GEOBAN S.A. K30-39 83 00:05:20 00:26:41
183 357 KAWECKA MAGDA KWIDZYN   K14-29 42 00:05:21 00:26:43
184 425 PILECKA KATARZYNA LISEWO 1979 K40-49 46 00:05:21 00:26:45
185 427 DADELSKA BEATA LISEWO AKTYWNE LISEWO K30-39 84 00:05:21 00:26:45
186 1538 SŁÓWKO ADRIANNA GDAŃSK 1990 K14-29 43 00:05:21 00:26:45
187 442 OSUCH KAMILA LISEWO AKTYWNE LISEWO K30-39 85 00:05:21 00:26:45
188 1329 ZIENTARA ALICJA GDAŃSK ALICE IN HEALTHYWORLD K14-29 44 00:05:21 00:26:45
189 616 PETTERSON MONIKA   LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K40-49 47 00:05:21 00:26:47
190 539 PAWELSKA KAMILA DĘBOGÓRZE ACTIVE LIFE RUMIA K14-29 45 00:05:21 00:26:47
191 6 NAREWSKA JOANNA GDYNIA   K40-49 48 00:05:21 00:26:47
192 478 ŁUDCZAK SYLWIA GDAŃSK VANOS - BIEGAMY NA GAZIE K40-49 49 00:05:22 00:26:48
193 171 NOWAK MONIKA GDAŃSK   K40-49 50 00:05:22 00:26:48
194 1506 STRUK JOANNA BRZYNO   K40-49 51 00:05:22 00:26:48
195 826 KOTLARZ AGA GDYNIA   K40-49 52 00:05:22 00:26:49
196 1408 PAWLICHA AGNIESZKA GDYNIA CROSSELITE K14-29 46 00:05:22 00:26:50
197 1137 PATELCZYK-DERC PAULINA PUCK - K30-39 86 00:05:22 00:26:51
198 961 CIECHOLIŃSKA KAMILA BORKOWO   K40-49 53 00:05:22 00:26:51
199 914 NURZYŃSKA MONIKA GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K14-29 47 00:05:22 00:26:51
200 1350 KNUT-POTOCZNIK GABRIELA POLANÓW   K30-39 87 00:05:22 00:26:52
201 694 GÓRSKA MAGDALENA GDYNIA   K40-49 54 00:05:23 00:26:53
202 1413 KONARSKA JOANNA OSTROWIEC   K30-39 88 00:05:23 00:26:53
203 1458 RZEŹNIKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ   K14-29 48 00:05:23 00:26:54
204 328 CZECHLEWSKA IWONA GDAŃSK   K30-39 89 00:05:23 00:26:55
205 470 OSSOWSKA MAGDA MŁAWA   K40-49 55 00:05:23 00:26:55
206 1353 PEPŁOŃSKA ANNA GDAŃSK   K14-29 49 00:05:23 00:26:56
207 155 STOLTMANN PAULINA GDAŃSK   K30-39 90 00:05:23 00:26:56
208 792 ILCZUK JAGODA JUSZKOWO   K30-39 91 00:05:23 00:26:56
209 1050 JASIŃSKA MONIKA MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM K40-49 56 00:05:23 00:26:57
210 394 KOSZYKOWSKA MONIKA GDAŃSK   K40-49 57 00:05:23 00:26:57
211 732 RODACKA WIŚNIEWSKA MARTYNA MALBORK ABSOFUCKINLUTELY TEAM K30-39 92 00:05:23 00:26:57
212 761 WEBER MAGDALENA ELBLĄG   K30-39 93 00:05:23 00:26:57
213 465 ZAWADZKA ALEKSANDRA PREGOWO   K30-39 94 00:05:24 00:26:58
214 828 KIERNOZEK EWA PUCK   K40-49 58 00:05:24 00:26:59
215 731 SIECIŃSKA ASIA ŻUKOWO   K30-39 95 00:05:25 00:27:03
216 1240 GOLECKA BLANKA GDAŃSK   K30-39 96 00:05:25 00:27:06
217 915 BLIŹNIEWSKA JOANNA GDYNIA   K14-29 50 00:05:26 00:27:08
218 1525 GRABOWSKA MARZENA GDAŃSK BBL K50-59 5 00:05:26 00:27:09
219 1055 ŻBIKWOSKA BOŻENA NIDZICA   K30-39 97 00:05:26 00:27:10
220 52 WEREMJEWICZ DOROTA GDYNIA   K40-49 59 00:05:26 00:27:12
221 614 KOWALKOWSKA PAULINA   LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K30-39 98 00:05:27 00:27:13
222 353 GAWKOWSKA ALEKSANDRA GDAŃSK   K14-29 51 00:05:27 00:27:13
223 889 SZELLA-SKRYCKA BEATA KWIDZYN   K30-39 99 00:05:27 00:27:13
224 1384 JELEŃSKA MONIKA   MAMY TO K40-49 60 00:05:27 00:27:14
225 1218 NIEMCZYK KATARZYNA GDYNIA   K30-39 100 00:05:27 00:27:14
226 909 PIWOWARCZYK ANNA GDYNIA   K30-39 101 00:05:27 00:27:15
227 1125 RUDOWICZ MONIKA GDAŃSK   K30-39 102 00:05:27 00:27:15
228 937 SZULC KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 103 00:05:27 00:27:16
229 206 OLKOWSKA BARBARA GDYNIA   K40-49 61 00:05:27 00:27:17
230 507 PIŁAT ANNA BANINO   K30-39 104 00:05:28 00:27:18
231 622 ROST ANNA GDYNIA   K40-49 62 00:05:28 00:27:18
232 1332 HYBEL-SZYMAŃSKA AGNIESZKA KRAKÓW   K40-49 63 00:05:28 00:27:19
233 399 NIEŻURAWSKA ALICJA CZERSK   K14-29 52 00:05:28 00:27:20
234 56 SZOPA MAŁGORZATA GDYNIA RUNEDA K40-49 64 00:05:28 00:27:20
235 1084 BOGUCKA KATARZYNA GDAŃSK   K14-29 53 00:05:28 00:27:21
236 311 PYŻEWSKA BEATA CZERSK   K40-49 65 00:05:28 00:27:22
237 307 NIEŻURAWSKA EWA CZERSK   K40-49 66 00:05:29 00:27:23
238 225 BAŁABAŃSKA MARZENA BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY K50-59 6 00:05:29 00:27:23
239 437 JADCZAK AGNIESZKA PRUSZCZ GDAŃSKI   K30-39 105 00:05:29 00:27:23
240 952 SWIEGOT MAŁGORZATA GDAŃSK   K30-39 106 00:05:29 00:27:24
241 624 KARPIŃSKA KAMILA GDAŃSK   K30-39 107 00:05:29 00:27:24
242 852 NĄĆ MARZANNA DZIAŁDOWO   K40-49 67 00:05:29 00:27:25
243 190 JANUSZEWSKA IZABELA MONTOWO BIEGAM U KOLESI K30-39 108 00:05:29 00:27:26
244 643 FILIPOWICZ DOROTA GDAŃSK   K40-49 68 00:05:29 00:27:27
245 642 RZEPIŃSKA MONIKA STRASZYN   K40-49 69 00:05:29 00:27:27
246 1313 BARDOWSKA MAGDALENA GDYNIA   K30-39 109 00:05:29 00:27:27
247 1298 STĘPIEŃ ALEKSANDRA GDAŃSK   K30-39 110 00:05:29 00:27:27
248 381 DĄBROWSKA ALEKSANDRA BOLSZEWO RUN BABYS K40-49 70 00:05:29 00:27:27
249 696 DAMSKA ILONA GDAŃSK   K14-29 54 00:05:30 00:27:27
250 1198 ZWATYKANICZ MARTYNA GDYNIA ACTIVE FLOW TEAM K40-49 71 00:05:30 00:27:28
251 1154 KAŁOWSKA MARTA GDAŃSK MARCIATIME K30-39 111 00:05:30 00:27:29
252 1175 NIEBOREK BARBARA DZIALDOWO   K40-49 72 00:05:30 00:27:30
253 1390 LUDWICZAK KAROLINA RUMIA   K30-39 112 00:05:30 00:27:31
254 1370 CHYLIŃSKA MONIKA BYDGOSZCZ   K30-39 113 00:05:30 00:27:31
255 182 SAWICKA JUSTYNA KOSZALIN WILKI KOSZALIN K40-49 73 00:05:30 00:27:32
256 26 KUPRYCIUK MAGDALENA TCZEW   K40-49 74 00:05:30 00:27:32
257 1430 PIOTROWSKA MONIKA SOPOT   K30-39 114 00:05:30 00:27:32
258 1266 BŁASZCZYK HANNA GDYNIA ACTIVE FLOW TEAM K50-59 7 00:05:30 00:27:32
259 1322 PODOLAK DOROTA LĘBORK   K40-49 75 00:05:30 00:27:32
260 1171 OLCZAK ANETA LEBORK KLUB BIEGACZY JYSK K30-39 115 00:05:31 00:27:33
261 309 JANIKOWSKA MARIOLA CZERSK   K40-49 76 00:05:31 00:27:33
262 1080 KRAJDOCHA WERONIKA GDAŃSK PWC FCU RUN TEAM K14-29 55 00:05:31 00:27:33
263 1187 RZEPNIEWSKA JOANNA MARKI MARKOWI BIEGACZE K40-49 77 00:05:31 00:27:33
264 941 TROKA SYLWIA ŻUKOWO ŻUKOWO K30-39 116 00:05:31 00:27:33
265 1411 WALAS KATARZYNA GDYNIA NA SPORTOWO K30-39 117 00:05:31 00:27:35
266 910 MIŁOŚ BARBARA GDYNIA   K30-39 118 00:05:32 00:27:38
267 1148 DETTLAFF BEATA KIELNO CHWASZCZYNO BIEGA K40-49 78 00:05:32 00:27:39
268 851 STANISŁAWSKA BEATA GDAŃSK   K30-39 119 00:05:32 00:27:39
269 723 BLOK MARTA PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA K30-39 120 00:05:32 00:27:40
270 689 ALEKSIUN ANNA GDYNIA   K40-49 79 00:05:32 00:27:40
271 811 SZYCA RENIA BYTÓW SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY K40-49 80 00:05:32 00:27:41
272 367 MANIA BARBARA BORĘTY   K30-39 121 00:05:32 00:27:41
273 1068 WITT ELŻBIETA ŻUKOWO   K40-49 81 00:05:32 00:27:42
274 1573 SIKORSKA ALEKSANDRA LUBISZEWO TCZEWSKIE CROSSELITE K40-49 82 00:05:32 00:27:42
275 858 KOWALEWSKA EWELINA RUMIA   K30-39 122 00:05:33 00:27:46
276 216 SIUDA JOLANTA KĄPINO   K40-49 83 00:05:33 00:27:47
277 799 PLEWKA ELŻBIETA GDYNIA   K40-49 84 00:05:34 00:27:48
278 1006 RZESZUTEK MARZENA BOLSZEWO   K30-39 123 00:05:34 00:27:49
279 674 KAMROWSKA KATARZYNA PRUSZCZ GDAŃSKI   K40-49 85 00:05:34 00:27:50
280 147 TUR- BONISŁAWSKA GRAŻYNA STRASZYN   K40-49 86 00:05:34 00:27:50
281 1467 KAMIŃSKA JOANNA MALBORK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K40-49 87 00:05:34 00:27:51
282 1260 SOBOLEWSKA IWONA GDAŃSK PANI K40-49 88 00:05:35 00:27:53
283 1144 PETTKOWSKA MAŁGORZATA GDYNIA MAŁGOSIA K40-49 89 00:05:35 00:27:53
284 1106 DUBIAK GRAŻYNA ULKOWY   K40-49 90 00:05:35 00:27:54
285 626 KOWALSKA AURELIA GDYNIA   K40-49 91 00:05:35 00:27:54
286 522 PADZIK SYLWIA WARSZAWA   K30-39 124 00:05:35 00:27:54
287 722 NOWICKA MAGDALENA GDYNIA 3B K30-39 125 00:05:35 00:27:54
288 1108 DUBIAK JULIA ULKOWY   K14-29 56 00:05:35 00:27:55
289 635 KRAUSE IWONA GDYNIA WUN HOP KUEN DO KUNG FU GDYNIA K40-49 92 00:05:35 00:27:56
290 27 GRĘBECKA MAGDALENA GDAŃSK   K30-39 126 00:05:35 00:27:57
291 55 ŁĄTKOWSKA MAGDALENA RUMIA WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE K30-39 127 00:05:36 00:27:58
292 660 ZAJĄCZKOWSKA ANIA RUMIA   K40-49 93 00:05:36 00:28:01
293 1536 JANICKA ILONA POGÓRZE RRRR K30-39 128 00:05:36 00:28:02
294 64 PRESS-MARCZYK MARTA KWIDZYN KTR VENTUS KWIDZYN K30-39 129 00:05:37 00:28:04
295 798 ŻUCHOWSKA ALICJA GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM K40-49 94 00:05:37 00:28:06
296 1282 MARCINIAK BARBARA GDYNIA ADAM K40-49 95 00:05:37 00:28:06
297 561 MARTUL JOANNA OLSZTYN   K40-49 96 00:05:37 00:28:07
298 220 BRZEZIŃSKA EWA GDYNIA   K50-59 8 00:05:38 00:28:08
299 653 KRÓLIK KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 130 00:05:38 00:28:08
300 551 WICA JOLA POMYSK WIELKI   K40-49 97 00:05:38 00:28:08
301 1123 PROKOPOWICZ MARZENA GDAŃSK   K40-49 98 00:05:38 00:28:08
302 85 SIERKA JUSTYNA KUTNO   K30-39 131 00:05:38 00:28:09
303 995 BRODOWSKA KAMILLA GDYNIA   K30-39 132 00:05:38 00:28:10
304 684 ŁABĘDZKA - BUGAJ ALICJA POZNAŃ KB DĘBIEC K50-59 9 00:05:38 00:28:10
305 1624 WIECZOREK DONATA GDAŃSK   K30-39 133 00:05:38 00:28:11
306 566 BULENDA AGNIESZKA ŁĘŻYCE-GŁODÓWKO   K30-39 134 00:05:38 00:28:11
307 564 BRAC GRAŻYNA GRUDZIĄDZ   K60+ 7 00:05:38 00:28:12
308 1072 ANDRYSZAK ANNA GDAŃSK   K40-49 99 00:05:39 00:28:13
309 146 GRZYBEK MARTA POZNAŃ WELCOME NIERUCHOMOŚCI K30-39 135 00:05:39 00:28:13
310 707 KLEINA JOANNA ŁEBA   K40-49 100 00:05:39 00:28:14
311 270 MUDZIŃSKA DOROTA TRĄBKI WIELKIE   K40-49 101 00:05:39 00:28:15
312 345 MIZURA-STENCEL ANETTA STAROGARD GDAŃSKI   K40-49 102 00:05:39 00:28:15
313 214 ŻULEWSKA MONIKA TORUŃ   K14-29 57 00:05:39 00:28:16
314 1200 GAWLIK DANUTA MOSTY   K40-49 103 00:05:39 00:28:17
315 418 HOPPE KATARZYNA SOMINY   K30-39 136 00:05:39 00:28:17
316 339 JAROMIN ZOFIA TRĄBKI WIELKIE   K40-49 104 00:05:40 00:28:18
317 461 REZMER-MAZEPA JOANNA GDYNIA TEAM GDAŃSKIE MŁYNY K40-49 105 00:05:40 00:28:18
318 105 WALKUSZ-MINKO EWELINA GDAŃSK   K30-39 137 00:05:40 00:28:20
319 738 FORMELA ANNA RUMIA ACTIVE LIFE K40-49 106 00:05:40 00:28:22
320 257 SZPRADA KATARZYNA GDAŃSK   K50-59 10 00:05:40 00:28:22
321 111 KOLLEK ANNA WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO/ ART K50-59 11 00:05:41 00:28:24
322 862 SNOCHOWSKA BEATA GDAŃSK   K14-29 58 00:05:41 00:28:24
323 1244 BRODZIK MARTYNA LISEWO MALBORSKIE PANACHE K30-39 138 00:05:41 00:28:24
324 757 BARZOWSKA MARTA REDA   K14-29 59 00:05:41 00:28:24
325 181 LEWIŃSKA DOMINIKA WŁADYSŁAWOWO   K40-49 107 00:05:41 00:28:24
326 1534 LERCH KAJA GDYNIA   K30-39 139 00:05:41 00:28:25
327 335 KACZMAREK-GALIŃSKA BEATA TRĄBKI WIELKIE   K40-49 108 00:05:41 00:28:25
328 849 WIECZOREK KATARZYNA GDAŃSK   K14-29 60 00:05:41 00:28:25
329 486 ZIĘKIEWICZ MARIKA GDAŃSK   K30-39 140 00:05:41 00:28:25
330 94 GŁOWACKA ANNA ELBLĄG   K40-49 109 00:05:41 00:28:25
331 1575 SULL AGNIESZKA WODNICA NIGHT RUNNERS SŁUPSK K40-49 110 00:05:41 00:28:27
332 578 ZAPOLSKA MARTYNA ŁÓDŹ DROGA WOLNA K30-39 141 00:05:41 00:28:27
333 1338 WILCZARSKA KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 142 00:05:41 00:28:27
334 65 SZYDŁO JOANNA GDAŃSK   K30-39 143 00:05:42 00:28:28
335 1179 ZŁOTOPOLSKA MARTA GDAŃSK   K40-49 111 00:05:42 00:28:28
336 973 MICHALAK KAROLINA GDAŃSK RYSIE K30-39 144 00:05:42 00:28:29
337 1319 IZAJASZ-ERDMANIS AGATA GDYNIA   K30-39 145 00:05:42 00:28:32
338 1038 RADZISZEWSKA BOGUSŁAWA POGÓRZE   K30-39 146 00:05:42 00:28:32
339 208 WITKOWSKA EWA GDAŃSK   K30-39 147 00:05:42 00:28:32
340 51 KOTWICKA DOROTA GDYNIA   K40-49 112 00:05:43 00:28:33
341 825 KRYSIAK AGNIESZKA SUCHY DWÓR OSIEM K40-49 113 00:05:43 00:28:33
342 361 ULATOWSKA WERONIKA MALBORK   K14-29 61 00:05:43 00:28:34
343 1395 ROSZMAN JOANNA REDA ACTIVE LIFE RUMIA K50-59 12 00:05:43 00:28:35
344 1480 PEĆ ANNA GDYNIA OSIEM K40-49 114 00:05:43 00:28:36
345 221 FORMAŃSKA-ŻADKOWSKA MONIKA GDYNIA   K40-49 115 00:05:43 00:28:37
346 1257 WACHULSKA KATARZYNA GDAŃSK   K14-29 62 00:05:43 00:28:37
347 765 ORZOŁ KATARZYNA ELBLĄG   K40-49 116 00:05:44 00:28:38
348 1176 LUBACH ALEKSANDRA GDAŃSK   K14-29 63 00:05:44 00:28:38
349 462 MATUSIAK JULITA GDYNIA   K14-29 64 00:05:44 00:28:38
350 1117 GRZĄDZIELA AGNIESZKA GDAŃSK   K40-49 117 00:05:44 00:28:38
351 498 ZEMBRZUSKA MARTA MŁAWA MARTA ZEMBRZUSKA K30-39 148 00:05:44 00:28:39
352 1508 CZEREWATYJ SYLWIA DĘBOGORZE KOMANDO FLAKI K40-49 118 00:05:44 00:28:39
353 788 KOPCYCH ANNA BORKOWO BIEG RODZINNY K30-39 149 00:05:44 00:28:39
354 58 GACHEWICZ MILENA SZEMBRUK RUN SZEMBRUK K14-29 65 00:05:44 00:28:40
355 1457 REGAN-JASIŃSKI PIA GDAŃSK BIEHOWYŚWIAT K60+ 8 00:05:44 00:28:40
356 1103 BRYLOWSKA MONIKA GDANSK   K40-49 119 00:05:44 00:28:41
357 951 MAKSYMIUK EMILIA GDYNIA   K30-39 150 00:05:44 00:28:41
358 91 HUSZCZA-OSIŃSKA KATARZYNA GDAŃSK NIEDZIELNI BIEGACZE K14-29 66 00:05:45 00:28:43
359 610 GRABIEC NATALIA WARSZAWA   K14-29 67 00:05:45 00:28:43
360 1359 JOACHIMIAK EMILIA GDANSK   K40-49 120 00:05:45 00:28:43
361 279 HASSE MONIKA GDAŃSK NIEDZIELNI BIEGACZE K14-29 68 00:05:45 00:28:43
362 184 SMENTOCH KAROLINA GDAŃSK NIEDZIELNI BIEGACZE K14-29 69 00:05:45 00:28:44
363 999 ŻMUDA PATRYCJA NAKLA   K14-29 70 00:05:45 00:28:44
364 1523 DĄBROWSKA ANNA GDAŃSK   K40-49 121 00:05:45 00:28:44
365 646 DUNAJSKA MONIKA GDYNIA   K14-29 71 00:05:45 00:28:45
366 878 KUCHTA BOGUSIA DZIERŻĄŻNO IMPERIUM KONTRATAKUJE K30-39 151 00:05:45 00:28:47
367 259 PAJEWSKA ANNA ELBLĄG   K40-49 122 00:05:46 00:28:49
368 1571 KOŁAKOWSKA DARIA GDAŃSK   K30-39 152 00:05:46 00:28:49
369 1190 MRÓZ SANDRA GDYNIA   K14-29 72 00:05:46 00:28:49
370 341 WYSMYK JADWIGA GDYNIA   K60+ 9 00:05:46 00:28:50
371 1202 MALINOWSKA EWA GDAŃSK   K40-49 123 00:05:46 00:28:50
372 656 SUTOR KAROLINA GDYNIA   K14-29 73 00:05:46 00:28:51
373 919 KOZIEŁ KORNELIA GDYNIA   K14-29 74 00:05:46 00:28:51
374 843 KUROWSKA MONIKA GDYNIA   K30-39 153 00:05:46 00:28:52
375 769 OLKOWSKA ANNA GDYNIA   K40-49 124 00:05:46 00:28:52
376 608 WITKOWSKA SANDRA OLSZTYN   K14-29 75 00:05:46 00:28:52
377 1349 JĘBRZYCKA ANNA GDAŃSK   K14-29 76 00:05:47 00:28:53
378 902 PINKIEWICZ EMILIA RUMIA   K14-29 77 00:05:47 00:28:53
379 143 FLORYSZCZYK JOANNA ROTMANKA ROTMANKA K40-49 125 00:05:47 00:28:54
380 628 LEWICKA JOANNA TORUŃ JEDZIESZ BEJBE K40-49 126 00:05:47 00:28:54
381 1441 SCHMIDT DOROTA POŁCZYNO BIEGAM Z MĘŻEM K40-49 127 00:05:47 00:28:54
382 243 ANDRZEJEWSKA MAGDALENA RUMIA DALEKO JESZCZE K40-49 128 00:05:47 00:28:55
383 1343 CZERENKIEWICZ MAGDALENA   SONKO TEAM K14-29 78 00:05:47 00:28:55
384 1097 JAGŁOWSKA EWA GDYNIA   K40-49 129 00:05:47 00:28:55
385 1595 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA DALEKOJESZCZE K40-49 130 00:05:47 00:28:55
386 854 KLIŚ KLAUDIA GDAŃSK   K14-29 79 00:05:47 00:28:56
387 681 LEWANDROWSKA MAGDALENA RUMIA MTM TEAM K40-49 131 00:05:47 00:28:57
388 1102 KOWALSKA ANNA PIŁA KOBIETY W BIEGU K30-39 154 00:05:48 00:28:58
389 747 CZARKOWSKA AGATA GDAŃSK CZARKOWIAKITEAM K14-29 80 00:05:48 00:28:58
390 1503 GOŁĘBIOWSKA GRAŻYNA GDAŃSK   K40-49 132 00:05:48 00:28:58
391 1437 BURZYŃSKA JUSTYNA GDYNIA   K40-49 133 00:05:48 00:28:58
392 412 SIKORA MONIKA GDAŃSK COPERNICUS TEAM K30-39 155 00:05:48 00:28:58
393 583 DZIENISIEWICZ ALEKSANDRA GDYNIA   K14-29 81 00:05:48 00:28:58
394 717 GOLASZ HALINA GDAŃSK 3MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKI K50-59 13 00:05:48 00:28:59
395 869 DMOCHOWSKA JULITA RYBNO   K50-59 14 00:05:48 00:29:00
396 816 NIEWIŃSKA BEATA GDAŃSK KOLOROWE BIEGACZKI 3-MIASTO K50-59 15 00:05:48 00:29:00
397 1234 PAWELEC ANNA GDYNIA   K30-39 156 00:05:48 00:29:01
398 1092 ROGOŻYŃSKA ZOSIA GDAŃSK   K14-29 82 00:05:49 00:29:03
399 1028 WASYLISZYN MICHALINA PRUSZCZ GDAŃSKI   K30-39 157 00:05:49 00:29:03
400 1090 ROGOŻYŃSKA KATARZYNA GDAŃSK   K40-49 134 00:05:49 00:29:03
401 1591 ŻOŁNIERCZYK KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 158 00:05:49 00:29:03
402 1356 KUŻEL AGNIESZKA GNIEŻDŻEWO   K14-29 83 00:05:49 00:29:04
403 86 MIAROWSKA JOANNA REDA   K40-49 135 00:05:49 00:29:04
404 1468 SUCHENIA IWONA REDA RUN-PASSION.PL K30-39 159 00:05:49 00:29:04
405 1492 NOWAK MARIA GDYNIA   K30-39 160 00:05:49 00:29:05
406 896 SMOLAK JUSTYNA GDYNIA GEOBAN S.A. K30-39 161 00:05:49 00:29:05
407 410 PASALSKA ALEKSANDRA GDYNIA   K30-39 162 00:05:49 00:29:05
408 615 NIEDŹWIADEK MAGDALENA   LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K40-49 136 00:05:49 00:29:05
409 1045 GRZEŚKIEWICZ MAGDALENA GDYNIA RUN FOR FUN K40-49 137 00:05:49 00:29:06
410 575 KARLAK HANNA STARE POLE   K14-29 84 00:05:49 00:29:06
411 1397 ORZOŁ ELŻBIETA GDYNIA   K50-59 16 00:05:49 00:29:07
412 592 HENNIG-PIĘTA ISABELL STRASZYN   K30-39 163 00:05:49 00:29:07
413 1066 WASILEWSKA DARIA WARZNO   K14-29 85 00:05:50 00:29:08
414 1130 HOPPA ANNA BOLSZEWO   K30-39 164 00:05:50 00:29:08
415 130 RZEMIŃSKA DOROTA LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ K40-49 138 00:05:50 00:29:08
416 1096 SERKOWSKA ANNA KARTUZY   K40-49 139 00:05:50 00:29:09
417 936 FLEMING IWONA STARZYNO   K40-49 140 00:05:50 00:29:09
418 1141 DĄBROWSKA JOANNA POGÓRZE   K30-39 165 00:05:50 00:29:09
419 135 PANEK KLAUDIA GDAŃSK   K14-29 86 00:05:50 00:29:09
420 1588 JEMIELITA JOANNA SZCZYTNO   K14-29 87 00:05:50 00:29:09
421 212 LAMCHA ANNA GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 K40-49 141 00:05:50 00:29:09
422 496 BIELAS EWA KOSAKOWO   K40-49 142 00:05:50 00:29:09
423 125 LIBERACKA ANNA LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ K30-39 166 00:05:50 00:29:10
424 959 GOSTOMSKA KATARZYNA GDYNIA   K14-29 88 00:05:50 00:29:10
425 191 KAWKA DOROTA LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ K40-49 143 00:05:50 00:29:10
426 1074 HERMAN-GREGOREK JUSTYNA GDYNIA   K40-49 144 00:05:50 00:29:10
427 670 HINC BARBARA BOLSZEWO   K40-49 145 00:05:50 00:29:10
428 414 URBAŃSKA AGNIESZKA IŁAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ K30-39 167 00:05:50 00:29:11
429 1374 DIDENKOW ZUZANNA KOLECZKOWO   K14-29 89 00:05:50 00:29:11
430 1375 DIDENKOW DANUTA KOLECZKOWO   K50-59 17 00:05:50 00:29:12
431 791 PĘKALSKA MONIKA ELBLĄG   K40-49 146 00:05:51 00:29:14
432 1450 KRUPCZYŃSKA EWA GDAŃSK KRUPCZYŃSKA STUDIO DESIGN K14-29 90 00:05:51 00:29:14
433 43 SIKORA PATRYCJA GDYNIA   K14-29 91 00:05:51 00:29:14
434 1165 WAŚKOWIAK AGNIESZKA     K30-39 168 00:05:51 00:29:15
435 1051 KWIATKOWSKA MAGDALENA GDYNIA   K14-29 92 00:05:51 00:29:16
436 75 DUDA AGNIESZKA BRANIEWO DUDICOM.XYZ K40-49 147 00:05:51 00:29:16
437 520 HAWRYSZKIEWICZ IZABELA LĘBORK   K30-39 169 00:05:51 00:29:16
438 1295 GŁODZIK KATARZYNA GDYNIA   K30-39 170 00:05:51 00:29:16
439 145 ZBRZESKA ADRIANA GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K30-39 171 00:05:51 00:29:16
440 388 LADEMANN GABRIELA BOLSZEWO RUN BABY'S K40-49 148 00:05:51 00:29:17
441 563 HEIMOWSKA NATALIA GDYNIA 1ALO GDYNIA K14-29 93 00:05:51 00:29:17
442 711 DOMNIK DANA RUMIA MAJA TEAM K50-59 18 00:05:51 00:29:17
443 573 MARCINOWSKA NATALIA GDYNIA   K30-39 172 00:05:52 00:29:18
444 83 RUDEK MAŁGORZATA RUMIA   K40-49 149 00:05:52 00:29:18
445 29 JANICH-KOLAS JUSTYNA GDAŃSK   K40-49 150 00:05:52 00:29:18
446 543 MARCZAK RENATA PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA K40-49 151 00:05:52 00:29:18
447 1515 SKOWYRSKA JOLANTA GDAŃSK   K40-49 152 00:05:52 00:29:19
448 1303 WOŁEJKO-PIONKE PAULINA GDAŃSK   K14-29 94 00:05:52 00:29:19
449 315 KUJAT JOANNA GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 173 00:05:52 00:29:20
450 62 PRESS MONIKA KWIDZYN KTR VENTUS KWIDZYN K30-39 174 00:05:52 00:29:20
451 1345 WAJDA-KUKLA SANDRA   SONKO TEAM K30-39 175 00:05:52 00:29:22
452 1410 BIELIŃSKA NATALIA GDYNIA   K40-49 153 00:05:52 00:29:22
453 453 KUROWSKA MARZENA GDAŃSK GDAŃSK K30-39 176 00:05:52 00:29:22
454 350 RESZCZYŃSKA MONIKA GDAŃSK   K40-49 154 00:05:52 00:29:22
455 61 BASIŃSKA-AHMED OLGA GDYNIA   K40-49 155 00:05:53 00:29:23
456 946 KARASZEWSKA EWA GDYNIA   K40-49 156 00:05:53 00:29:23
457 22 WOJDYŁA ANNA GDYNIA   K40-49 157 00:05:53 00:29:23
458 875 WNUK OLGA NOWE GULCZEWO   K40-49 158 00:05:53 00:29:24
459 1086 BORYS NATALIA SUBKOWY   K14-29 95 00:05:53 00:29:25
460 663 MIŁEJKO KAROLINA GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY K40-49 159 00:05:53 00:29:26
461 542 MŁYŃSKA PAULINA REDA   K30-39 177 00:05:53 00:29:26
462 499 PROKOPOWICZ SYLWIA DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO K40-49 160 00:05:53 00:29:26
463 1396 SZENK AGNIESZKA KOSAKOWO SZAMA K40-49 161 00:05:53 00:29:26
464 1300 GŁĘBOCKA ALEKSANDRA ŁUBIANKA   K14-29 96 00:05:54 00:29:28
465 633 ZAPAŚNIK KAROLINA GDYNIA   K14-29 97 00:05:54 00:29:29
466 1069 KALISZEWSKA EMILIA BORKOWO   K30-39 178 00:05:54 00:29:29
467 1189 MRÓZ EDYTA GDYNIA   K40-49 162 00:05:54 00:29:31
468 1481 NAWROCKA JUSTYNA GDAŃSK   K40-49 163 00:05:54 00:29:32
469 500 MIKULSKA DOMINIKA GDYNIA   K30-39 179 00:05:54 00:29:32
470 362 FINGAS KATARZYNA OSTRÓDA - K14-29 98 00:05:55 00:29:33
471 223 HINZ EWA ŻARNOWIEC   K30-39 180 00:05:55 00:29:34
472 743 WZOREK WERONIKA DĘBOGÓRZE   K14-29 99 00:05:55 00:29:34
473 1060 GOŁKOWSKA MARTA GDAŃSK   K14-29 100 00:05:55 00:29:34
474 365 GOŁĄB JOANNA GDYNIA   K40-49 164 00:05:55 00:29:34
475 742 WZOREK DOROTA DĘBOGÓRZE   K40-49 165 00:05:55 00:29:34
476 30 DZIWEŃKA BEATA MALBORK   K30-39 181 00:05:55 00:29:35
477 1142 SIERACKA AGA GDAŃSK   K40-49 166 00:05:55 00:29:35
478 160 SKÓRKIEWICZ MONIKA GDAŃSK   K40-49 167 00:05:55 00:29:36
479 705 STACHOWSKA KATARZYNA SOPOT   K14-29 101 00:05:55 00:29:36
480 134 LEWANDOWSKA-GBYL KINGA GDYNIA NEUROSANA K30-39 182 00:05:55 00:29:36
481 1482 PRYŁOWSKA EWA GDYNIA PROSECCO RUNNERS K40-49 168 00:05:55 00:29:36
482 53 GOŁYSZNY MARTA GDYNIA FUNDACJA JEPPESENA K30-39 183 00:05:55 00:29:37
483 1436 CIEŚLAK BARBARA GDYNIA   K40-49 169 00:05:56 00:29:38
484 1344 PSZCZÓŁKOWSKA KATARZYNA   SONKO TEAM K30-39 184 00:05:56 00:29:38
485 106 KURCZ BARBARA KOSZALIN BABECZKI KOSZALIN K40-49 170 00:05:56 00:29:39
486 1174 CIEŚLIK MARTA PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON K40-49 171 00:05:56 00:29:40
487 908 JASIEWICZ IWONA GDYNIA   K40-49 172 00:05:56 00:29:40
488 777 SCHAB EWA GDYNIA   K14-29 102 00:05:56 00:29:41
489 794 KLAWIKOWSKA MAGDALENA RUMIA   K40-49 173 00:05:56 00:29:42
490 506 ŁĘCKA RENATA GDYNIA   K40-49 174 00:05:56 00:29:42
491 645 NOWACKA MAGDALENA GDYNIA   K14-29 103 00:05:57 00:29:43
492 618 SMOLIŃSKA JAGODA   LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K30-39 185 00:05:57 00:29:43
493 1542 HNATOW MAGDA REDA PAWEŁEK MAGDALENA HNATOW K30-39 186 00:05:57 00:29:43
494 1403 TROJAK IWONA GDAŃSK   K40-49 175 00:05:57 00:29:44
495 1314 MALIWIECKA MAŁGORZATA ŁĘGOWO   K30-39 187 00:05:57 00:29:44
496 1022 SZYTNIEWSKA MARTA REDA FINASTRA K30-39 188 00:05:57 00:29:45
497 329 KLINKOSZ KAROLINA KARTUZY   K30-39 189 00:05:57 00:29:45
498 475 PANEK ANETA GDYNIA   K40-49 176 00:05:57 00:29:45
499 79 BOLDA JOANNA WŁADYSŁAWOWO   K30-39 190 00:05:57 00:29:45
500 1584 PAJEWSKA ANNA SOPOT   K30-39 191 00:05:57 00:29:45
501 544 KARWOWSKA DANUTA MOSTY KOSAKOWSKI KLUB HDK K30-39 192 00:05:57 00:29:45
502 1511 KWIATKOWSKA AGNIESZKA TCZEW CROSSELITE K40-49 177 00:05:57 00:29:45
503 859 DOROBCZYŃSKA SYLWIA CHAŁUPY CHAŁUPY K14-29 104 00:05:57 00:29:46
504 907 LEWICKA OKTAWIA ELBLĄG   K14-29 105 00:05:57 00:29:46
505 236 GREGORCZYK ELŻBIETA GDYNIA   K40-49 178 00:05:57 00:29:46
506 664 KRAJEWSKA KATARZYNA GDYNIA   K30-39 193 00:05:57 00:29:46
507 166 BOJAN ANNA GDYNIA   K40-49 179 00:05:57 00:29:47
508 38 OSIPIAK MAGDALENA GDYNIA   K40-49 180 00:05:57 00:29:47
509 598 ŻABIŃSKA PAULA GDYNIA REFINITIVE K14-29 106 00:05:57 00:29:47
510 1358 WYCZYNSKA KATARZYNA TCZEW   K40-49 181 00:05:58 00:29:48
511 953 STERNIK MONIKA GDAŃSK   K40-49 182 00:05:58 00:29:48
512 1324 SAWICKA ANGELIKA GDYNIA   K14-29 107 00:05:58 00:29:50
513 1510 PUSZCZEWICZ KATARZYNA TCZEW CROSSELITE K30-39 194 00:05:58 00:29:51
514 1435 MALINOWSKA AGNIESZKA GDAŃSK   K40-49 183 00:05:58 00:29:51
515 1209 POROŻYŃSKA ANNA ELBLĄG   K40-49 184 00:05:58 00:29:51
516 1210 STOPA ANNA ELBLĄG   K40-49 185 00:05:58 00:29:51
517 36 JAKUBOWSKA IZABELA SZEMBRUK RUN SZEMBRUK K30-39 195 00:05:58 00:29:52
518 601 MAZUCHOWSKA KATARZYNA SZEMBRUK   K40-49 186 00:05:59 00:29:53
519 1491 KLINKOSZ MAŁGORZATA KOLECZKOWO   K40-49 187 00:05:59 00:29:53
520 1195 SCHWEIZER MIROSŁAWA GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 196 00:05:59 00:29:54
521 879 HALMAN EDYTA GDAŃSK   K40-49 188 00:05:59 00:29:55
522 1004 MODZELEWSKA SYLWIA GDYNIA   K30-39 197 00:05:59 00:29:56
523 1342 ROZNERSKA PATRYCJA GDYNIA   K14-29 108 00:05:59 00:29:56
524 326 PANKOW AGNIESZKA GDYNIA PANKOW ULTRA T1M K40-49 189 00:05:59 00:29:56
525 66 SOKOLOWSKA ELZBIETA LODZ   K50-59 19 00:05:59 00:29:56
526 1520 ZASADA JOANNA   WYMIATACZE K40-49 190 00:05:59 00:29:56
527 760 ROGALSKA MAŁGORZATA GDYNIA   K30-39 198 00:05:59 00:29:57
528 603 GRZESZAK DANUTA MOGILNO   K60+ 10 00:06:00 00:29:58
529 789 KOSZNICKA ANNA RUMIA   K50-59 20 00:06:00 00:29:58
530 991 KOWALIK URSZULA GDYNIA - K40-49 191 00:06:00 00:29:59
531 1622 WERBIŃSKA MAŁGORZATA SOPOT   K40-49 192 00:06:00 00:30:00
532 288 MATYSKIEL ANITA GDAŃSK   K40-49 193 00:06:00 00:30:00
533 490 PALKA ANNA GDYNIA KONTENER FORMY K14-29 109 00:06:00 00:30:00
534 1139 JAMROZIK KALINA PUCK   K30-39 199 00:06:00 00:30:00
535 110 SERKOWSKA NATALIA GDAŃSK   K14-29 110 00:06:00 00:30:00
536 467 STENCEL ŻEMEŁKA KAROLINA CHWASZCZYNO MARATON O ŻYCIE K40-49 194 00:06:00 00:30:01
537 1132 KASPRZYK KATARZYNA GDAŃSK OSOWA BIEGA K40-49 195 00:06:00 00:30:01
538 568 DZIEMIAN-PACZKOWSKA MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA K40-49 196 00:06:00 00:30:01
539 204 ŻOŁNOWSKA DANUTA GDAŃSK   K30-39 200 00:06:00 00:30:02
540 669 KĘDZIORSKA MONIKA GDAŃSK PANI K14-29 111 00:06:01 00:30:03
541 1219 BOŁTRUCZUK KATARZYNA GDYNIA   K30-39 201 00:06:01 00:30:03
542 1502 REJMER MAŁGORZATA GDAŃSK BIEGA ZIE K40-49 197 00:06:01 00:30:06
543 845 RESZKA BEATA GDAŃSK IRONTEAM3CITY K40-49 198 00:06:01 00:30:06
544 844 WITCZAK ANNA GDAŃSK IRON3CITY K40-49 199 00:06:01 00:30:07
545 1486 ŻABIŃSKA ANNA GDYNIA   K30-39 202 00:06:01 00:30:07
546 101 ZALESKA MARTA GDYNIA   K14-29 112 00:06:02 00:30:08
547 1275 ADAMKIEWICZ AGNIESZKA     K40-49 200 00:06:02 00:30:09
548 1537 KOWALSKA-ZAJĄC KAROLINA MALBORK   K14-29 113 00:06:02 00:30:10
549 1011 GEBHARDT AGNIESZKA GDYNIA BALTIX.SE/FUNDACJA GEBHARDT SPORT K40-49 201 00:06:02 00:30:11
550 666 SOBIERAJSKA PAULINA OSTRÓDA   K14-29 114 00:06:02 00:30:11
551 667 PACIOREK ILONA DZIAŁDOWO   K14-29 115 00:06:02 00:30:12
552 593 WALASZKOWSKA MAGDALENA BORCZ AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO K30-39 203 00:06:03 00:30:13
553 1377 MAJSTEREK KAROLINA GDYNIA PANI K30-39 204 00:06:03 00:30:13
554 944 FRYDRYCH MAŁGORZATA WŁYNKÓWKO POW. SŁUPSKI K50-59 21 00:06:03 00:30:13
555 44 DEMBIŃSKA ANNA ŚWIECIE   K30-39 205 00:06:03 00:30:13
556 240 JUNG KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 206 00:06:03 00:30:13
557 238 MARCINIAK AGNIESZKA GDAŃSK   K40-49 202 00:06:03 00:30:13
558 186 KALETA ANNA GDYNIA   K30-39 207 00:06:03 00:30:16
559 1067 CZERMIŃSKA IRMINA GDAŃSK 1993 K14-29 116 00:06:03 00:30:17
560 69 SZYMANIUK MAŁGORZATA SOPOT   K40-49 203 00:06:04 00:30:18
561 918 JAŻDŻEWSKA JOANNA CZYCZKOWY   K30-39 208 00:06:04 00:30:19
562 900 PINKIEWICZ ALEKSANDRA RUMIA   K50-59 22 00:06:04 00:30:19
563 671 HINC JULIA BOLSZEWO   K14-29 117 00:06:04 00:30:20
564 210 WITCZAK MAŁGORZATA LEŚNIEWO   K30-39 209 00:06:04 00:30:20
565 793 DEREWNICKA PAULINA REDA   K30-39 210 00:06:04 00:30:21
566 519 BZDEŃ RENATA GDAŃSK :) K40-49 204 00:06:04 00:30:21
567 595 WOŹNIAK BOŻENA GDYNIA   K50-59 23 00:06:04 00:30:21
568 1082 BLADOWSKA KATARZYNA REDA RUNEDA K40-49 205 00:06:05 00:30:23
569 351 KOZŁOWSKA ALICJA GDAŃSK ST RUNNERS K30-39 211 00:06:05 00:30:24
570 318 KISTER JUSTYNA POGÓRZE   K30-39 212 00:06:05 00:30:24
571 1619 ŻUREK EDYTA ŚWIECIE   K40-49 206 00:06:05 00:30:25
572 277 PEPLIŃSKA JOANNA ŚWIECIE   K40-49 207 00:06:05 00:30:25
573 1007 ZAPOLSKA-BERBEĆ ANNA GDYNIA   K14-29 118 00:06:05 00:30:25
574 1567 WRZEŚNIEWSKA - WOŹNICZKA JOLANTA GDYNIA   K40-49 208 00:06:05 00:30:26
575 1042 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA ELBLAG   K14-29 119 00:06:05 00:30:26
576 1047 MUCHOROWSKA MARIA RUMIA   K14-29 120 00:06:05 00:30:27
577 424 PODLASIŃSKA DOROTA MALBORK   K14-29 121 00:06:06 00:30:28
578 782 KOSTUCH KAMILA SZEMUD   K30-39 213 00:06:06 00:30:28
579 873 PARZYCH ŻOCHOWSKA BEATA GDYNIA AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA K40-49 209 00:06:06 00:30:28
580 1000 STYRAŃCZAK JULIA TRÓJMIASTO   K14-29 122 00:06:06 00:30:29
581 411 SZABAT KATARZYNA GDAŃSK   K14-29 123 00:06:06 00:30:30
582 1347 WYTRWAŁ BARBARA   SONKO TEAM K40-49 210 00:06:06 00:30:30
583 772 GAZARKIEWICZ DOROTA RUMIA   K30-39 214 00:06:06 00:30:31
584 302 ALFUT GRACJANA GDYNIA   K30-39 215 00:06:06 00:30:31
585 1041 MACHULA IWONA RUMIA   K50-59 24 00:06:06 00:30:32
586 1269 WOLNY MALGORZATA ROTMANKA   K30-39 216 00:06:07 00:30:33
587 1248 LESNER BARBARA GDAŃSK   K40-49 211 00:06:07 00:30:33
588 150 KICIŃSKA ALEKSANDRA GDYNIA   K30-39 217 00:06:07 00:30:33
589 250 MAZUR GABRIELA GDYNIA   K40-49 212 00:06:07 00:30:34
590 565 CZAPLICKA-BEDNARZ IRENA KOŚCINO   K60+ 11 00:06:07 00:30:34
591 508 KLAWIKOWSKA KLAUDIA LINIA   K30-39 218 00:06:07 00:30:35
592 463 ZAMIELA KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 219 00:06:07 00:30:35
593 1402 CHYBOWSKA MAGDALENA STAROGARD GDAŃSKI   K30-39 220 00:06:07 00:30:35
594 457 KUKIEŁCZAK MONIKA STRASZYN   K40-49 213 00:06:07 00:30:36
595 935 CHEŁSTOWSKA ALEKSANDRA GDYNIA   K40-49 214 00:06:08 00:30:38
596 1255 TUTLEWSKA ALINA     K40-49 215 00:06:08 00:30:38
597 630 WCISEŁ JUDYTA GDYNIA   K14-29 124 00:06:08 00:30:38
598 217 RYKACZEWSKA IZABELA LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ K40-49 216 00:06:08 00:30:38
599 218 MALINOWSKA KATARZYNA LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ K40-49 217 00:06:08 00:30:38
600 156 WŁOCKA-MARON EWELINA LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ K30-39 221 00:06:08 00:30:38
601 228 KOCHALSKA MARTYNA LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ K30-39 222 00:06:08 00:30:40
602 895 CICHOŃSKA MARLENA GOSTYNIN 1981 K30-39 223 00:06:08 00:30:41
603 632 ANDRUSZKIEWICZ MALGORZATA GDYNIA MMM-SY K30-39 224 00:06:08 00:30:42
604 1372 JANECZEK DOBROSŁAWA GDYNIA MONIATEAM K40-49 218 00:06:08 00:30:42
605 485 WOŁOSZYK IZABELA WEJHEROWO   K50-59 25 00:06:09 00:30:44
606 556 ZIÓŁKOWSKA ANNA TCZEW   K40-49 219 00:06:09 00:30:45
607 31 KLEIN-PIÓRKOWSKA MARLENA GDYNIA   K30-39 225 00:06:09 00:30:45
608 817 MALICKA ANNA NOWA WIEŚ LĘBORSKA   K30-39 226 00:06:09 00:30:46
609 1242 FILBRANDT KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 227 00:06:09 00:30:46
610 1247 CACKO IWONA GDAŃSK   K30-39 228 00:06:09 00:30:46
611 1151 PRZYCHODNA ALEKSANDRA GDAŃSK   K14-29 125 00:06:09 00:30:47
612 297 KRASIŃSKA MAŁGORZATA RUMIA   K30-39 229 00:06:09 00:30:47
613 450 WIERZCHOŃ NATALIA GDAŃSK   K30-39 230 00:06:10 00:30:48
614 201 SZYMCZAK-PASTWA MAGDALENA OSIECZNA   K30-39 231 00:06:10 00:30:48
615 196 MASZKA BEATA OSIECZNA   K30-39 232 00:06:10 00:30:48
616 802 RZEPPA ALEKSANDRA LUZINO BIEG RODZINNY K40-49 220 00:06:10 00:30:49
617 1526 CZERNUSZYC ANNA GDYNIA   K14-29 126 00:06:10 00:30:51
618 456 GOLEC-OKUNIEWSKA AGNIESZKA GDYNIA GDYNSKIE DZIEWUCHY K30-39 233 00:06:10 00:30:51
619 913 RUTKOWSKA KAROLINA GDAŃSK GAZELE TEAM K14-29 127 00:06:10 00:30:51
620 1593 FELENDZER BEATA GDAŃSK GAZELE TEAM K14-29 128 00:06:10 00:30:52
621 466 MALGADEY MARIOLA BANINO   K40-49 221 00:06:11 00:30:53
622 1378 PIĄTKOWSKA AGNIESZKA GDYNIA   K30-39 234 00:06:11 00:30:53
623 585 KACZMAREK MAGDALENA GDAŃSK TRUSKAWKA RZĄDZI K40-49 222 00:06:11 00:30:54
624 1368 MANIA JOANNA GDYNIA   K40-49 223 00:06:11 00:30:56
625 1598 GULBICKA HALINA DOBRE MIASTO   K60+ 12 00:06:12 00:30:58
626 545 LIPIŃSKA JUSTYNA GDAŃSK   K30-39 235 00:06:12 00:30:59
627 492 DOBIES-TURULSKA MAŁGORZATA GDAŃSK   K40-49 224 00:06:12 00:30:59
628 1121 FALKOWSKA ALICJA PRZYWIDZ ŻARTA WATAHA K14-29 129 00:06:12 00:31:00
629 376 BERGMANN EWA KOLECZKOWO   K40-49 225 00:06:12 00:31:00
630 1307 HIGERSBERGER WIESŁAWA WARSZAWA   K50-59 26 00:06:12 00:31:01
631 1118 ARENDT AGNIESZKA GDANSK ŻARTA WATAHA K40-49 226 00:06:12 00:31:01
632 1528 AFTYKA ANNA GDAŃSK ŻARTA WATAHA K40-49 227 00:06:12 00:31:01
633 432 MARKIEWICZ ANNA DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO K40-49 228 00:06:12 00:31:02
634 1527 MICHALSKA SYLWIA RUMIA   K14-29 130 00:06:13 00:31:03
635 1453 BOREK KAMILA GDYNIA   K40-49 229 00:06:13 00:31:05
636 336 DWULAT EWA BARCIANY   K50-59 27 00:06:13 00:31:05
637 137 SCHWANN PATRYCJA WEJHEROWO   K14-29 131 00:06:13 00:31:05
638 996 TOMASIK PATRYCJA STARA KISZEWA   K14-29 132 00:06:13 00:31:05
639 997 SZYBA MAGDALENA STARA KISZEWA   K30-39 236 00:06:13 00:31:06
640 938 SZAROWSKA KATARZYNA GDYNIA   K30-39 237 00:06:13 00:31:06
641 754 POLAK JOANNA GDYNIA   K40-49 230 00:06:13 00:31:06
642 1226 ADAMKOWSKA ANNA STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA K40-49 231 00:06:13 00:31:06
643 10 SZYMAK EWELINA BARNIEWICE   K30-39 238 00:06:13 00:31:07
644 1225 GRABARZ AGNIESZKA STAROGARD GDANSKI   K30-39 239 00:06:13 00:31:07
645 1135 SCHMIDT AGNIESZKA PUCK   K30-39 240 00:06:14 00:31:07
646 1136 RADTKE MAGDALENA PUCK   K30-39 241 00:06:14 00:31:08
647 686 BUZA ANASTASIIA GDAŃSK   K30-39 242 00:06:14 00:31:08
648 266 MOSEK PAULINA GDYNIA   K14-29 133 00:06:14 00:31:09
649 1367 BOROWSKA IWONA SŁUPSK   K50-59 28 00:06:14 00:31:11
650 337 BLUSIEWICZ MARTA GDAŃSK   K30-39 243 00:06:14 00:31:12
651 37 TO ANNA POGÓRZE   K30-39 244 00:06:14 00:31:12
652 948 ZIEŃKOWICZ ANNA SOPOT   K40-49 232 00:06:15 00:31:13
653 1543 ŻAK KATARZYNA GDAŃSK   K14-29 134 00:06:15 00:31:14
654 290 MUSZYŃSKA AGNIESZKA GDYNIA   K40-49 233 00:06:15 00:31:14
655 1363 ŻYDEK KATARZYNA KĘDZIERZYN-KOŹLE   K14-29 135 00:06:15 00:31:15
656 1192 GAWLIKOWSKA MARZENA REDA MOTYWATORNIA TEAM K40-49 234 00:06:15 00:31:15
657 773 WODZYŃSKA DOROTA GDAŃSK   K14-29 136 00:06:15 00:31:15
658 1193 RUCIŃSKA MAGDALENA GDAŃSK   K40-49 235 00:06:15 00:31:16
659 818 PŁOTKA MARTA LĘBORK   K14-29 137 00:06:15 00:31:17
660 1157 OLSZEWSKA-BIESZKE JOANNA GDYNIA   K30-39 245 00:06:15 00:31:17
661 931 KUCIEL KATARZYNA BĄKOWO   K50-59 29 00:06:15 00:31:17
662 636 PIESZAK MARTYNA STODOŁY   K14-29 138 00:06:15 00:31:17
663 932 ABRAMCZUK ILONA POMIECZYNO   K40-49 236 00:06:15 00:31:17
664 1621 KRYGER JOANNA MOSTY   K40-49 237 00:06:16 00:31:18
665 1310 ZIEGERT ALICJA CEWICE ZS CEWICE K14-29 139 00:06:16 00:31:18
666 1335 WANIEK EWELINA GDYNIA PWC FCU RUN TEAM K14-29 140 00:06:16 00:31:19
667 813 KRAUSE WERONIKA GDYNIA WHKD GDYNIA KARWINY K14-29 141 00:06:16 00:31:21
668 691 REMISZ EWA GDAŃSK   K30-39 246 00:06:16 00:31:21
669 1287 UZDOWSKA MILENA GDAŃSK   K30-39 247 00:06:16 00:31:22
670 1522 DAMPS JULITA SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK K30-39 248 00:06:17 00:31:23
671 1099 WALIGÓRSKA MONIKA GDYNIA   K40-49 238 00:06:17 00:31:23
672 1149 KUDUK PATRYCJA WARCZ   K30-39 249 00:06:17 00:31:23
673 730 SOCZYŃSKA ANNA RUMIA   K40-49 239 00:06:17 00:31:23
674 1212 JAWORSKA MAGDALENA GDYNIA   K40-49 240 00:06:17 00:31:24
675 546 JANKOWSKA SYLWIA GDAŃSK   K40-49 241 00:06:17 00:31:24
676 1145 BUTRUK LUIZA GDYNIA   K30-39 250 00:06:17 00:31:25
677 1446 BĄKOWSKA DOMINIKA GDAŃSK HARPAGAN GDAŃSK K14-29 142 00:06:17 00:31:26
678 1628 SMORCZEWSKA JOANNA GDAŃSK   K30-39 251 00:06:17 00:31:26
679 188 KACZOROWSKA ŻANETA GDYNIA LATIS K30-39 252 00:06:17 00:31:26
680 1025 DALKOWSKA JOANNA GDANSK   K40-49 242 00:06:17 00:31:27
681 590 KONARZEWSKA NATALIA CZERNIEWO   K30-39 253 00:06:17 00:31:27
682 169 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA GDYNIA   K30-39 254 00:06:17 00:31:27
683 1168 MILER ELŻBIETA GDYNIA   K40-49 243 00:06:18 00:31:28
684 40 ETMAŃSKA MAGDALENA CHWASZCZYNO   K40-49 244 00:06:18 00:31:30
685 152 SARNOWSKA ALEKSANDRA GDYNIA   K40-49 245 00:06:18 00:31:31
686 644 MIGDAŁ RENATA PĘPOWO   K40-49 246 00:06:18 00:31:32
687 808 PATER MAGDALENA RUMIA   K30-39 255 00:06:19 00:31:33
688 306 KORZEKWA KALINA GDAŃSK   K30-39 256 00:06:19 00:31:34
689 604 STASIK MAGDALENA GDYNIA   K40-49 247 00:06:19 00:31:35
690 1299 GŁĘBOCKA TERESA ŁUBIANKA   K50-59 30 00:06:19 00:31:35
691 1559 GAJEWSKA ANNA RUMIA   K60+ 13 00:06:19 00:31:35
692 413 GÓRSKA MAGDALENA GDYNIA   K40-49 248 00:06:19 00:31:37
693 32 WADOWSKA ANNA PRUSZCZ GDAŃSKI   K40-49 249 00:06:19 00:31:37
694 710 GAPA SYLWIA GDAŃSK   K14-29 143 00:06:20 00:31:38
695 1104 KARPIŃSKA EMILIA KOZIEGŁOWY   K30-39 257 00:06:20 00:31:39
696 1304 WRZOSEK SYLWIA GDAŃSK   K40-49 250 00:06:20 00:31:40
697 945 HROMIAK ALEKSANDRA GDYNIA   K14-29 144 00:06:20 00:31:40
698 271 SUSKA AGATA GDAŃSK   K40-49 251 00:06:20 00:31:42
699 548 KRZYSZKOWSKA EWA GDYNIA   K40-49 252 00:06:20 00:31:42
700 1253 SKONKA ANNA GDAŃSK   K40-49 253 00:06:21 00:31:45
701 530 CIROCKA BOGUMIŁA BANINO MIESIĘCZNIK POMERANIA K50-59 31 00:06:21 00:31:45
702 529 IZYDORCZYK EDYTA GDYNIA   K30-39 258 00:06:21 00:31:46
703 1448 ŚLIWIAK EWA WEJHEROWO SOOLASHOWE TRUCHTANIE K40-49 254 00:06:22 00:31:48
704 1611 POZORSKA ANGELIKA GDYNIA STUDIO FIGURA RUMIA K14-29 145 00:06:22 00:31:49
705 179 KLOTZKE MAGDALENA ROTMANKA   K14-29 146 00:06:22 00:31:49
706 458 KOZŁOWSKA JOANNA WARSZAWA VEGE RUNNERS K14-29 147 00:06:22 00:31:49
707 861 GARDZIELEWSKA WERONIKA NOWE   K14-29 148 00:06:22 00:31:51
708 415 RZEPCZYK ALICJA GDYNIA   K30-39 259 00:06:22 00:31:52
709 774 ZAJĄC IZABELA GDYNIA TERRAMAR K14-29 149 00:06:22 00:31:52
710 1258 KOWALSKA MAŁGORZATA GDAŃSK   K40-49 255 00:06:23 00:31:53
711 709 WYSOCKA - KUWAŁEK MIROSŁAWA GDYNIA   K40-49 256 00:06:23 00:31:53
712 697 THIEL-WINKLER KATARZYNA GDYNIA   K40-49 257 00:06:23 00:31:53
713 1262 KACZMARSKA WIKTORIA DZIERŻĄŻNO   K14-29 150 00:06:23 00:31:53
714 1399 JANCZYK MARTA GDYNIA   K40-49 258 00:06:23 00:31:53
715 651 EBERTOWSKA KAROLA GDYNIA   K40-49 259 00:06:23 00:31:53
716 877 GRABSKA-ZIELIŃSKA SYLWIA BYDGOSZCZ   K14-29 151 00:06:23 00:31:54
717 795 MROWICKA MAŁGORZATA RUMIA   K50-59 32 00:06:23 00:31:54
718 576 MŁYŃSKA JUSTYNA REDA   K30-39 260 00:06:23 00:31:55
719 806 KOWALIK LUCYNA GDYNIA   K30-39 261 00:06:23 00:31:55
720 803 KOWALIK WIOLETTA GDYNIA   K40-49 260 00:06:23 00:31:56
721 830 MŁYŃCZYK-JĘDRZEJEWSKA KAMILA LĘBORK   K30-39 262 00:06:23 00:31:56
722 702 PIOTROWSKA AGNIESZKA LĘBORK   K30-39 263 00:06:23 00:31:57
723 1083 LAS KONSTANCJA PARCHOWO   K14-29 152 00:06:23 00:31:57
724 372 PROJS KATARZYNA OSTRÓDA   K30-39 264 00:06:24 00:31:58
725 1529 SIKORSKA ANNA GDAŃSK POKER FACE K30-39 265 00:06:24 00:31:58
726 820 RYBIŃSKA MAŁGORZATA GDYNIA   K50-59 33 00:06:24 00:31:58
727 1065 LENIO MAŁGORZATA SPORYSZ OSTOJA SPORYSZ K40-49 261 00:06:24 00:31:59
728 940 KRECH MARTA ŚWIĄTKI   K40-49 262 00:06:24 00:31:59
729 1607 WASZCZYK MARTA GDYNIA   K40-49 263 00:06:24 00:32:00
730 1531 WÓJCIK ANNA GDYNIA   K30-39 266 00:06:24 00:32:00
731 1530 SIEZIENIEWSKA KASIA GDYNIA   K30-39 267 00:06:24 00:32:00
732 176 KOSZYK KATARZYNA TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K40-49 264 00:06:24 00:32:01
733 1301 TRZCIŃSKA MONIKA STĘŻYCA   K30-39 268 00:06:24 00:32:01
734 883 CIESIELSKA ALEKSANDRA GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND K40-49 265 00:06:24 00:32:02
735 468 SYSAK DOMINIKA GDYNIA   K30-39 269 00:06:24 00:32:02
736 1545 OLŻYŃSKA EWELINA GDANSK   K30-39 270 00:06:25 00:32:03
737 141 FRANKOWSKA IZABELA KIELEŃSKA HUTA GZELLA K30-39 271 00:06:25 00:32:03
738 5 KURZAWA WIOLETTA GDYNIA AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA K50-59 34 00:06:25 00:32:04
739 1558 GUDYKA BOGUMIŁA GDAŃSK   K40-49 266 00:06:25 00:32:04
740 239 SZYMANSKA JUSTYNA CHOCZEWO   K30-39 272 00:06:25 00:32:05
741 942 BIANGA DOROTA OSIEKI LĘBORSKIE   K40-49 267 00:06:25 00:32:05
742 943 GRABIŃSKA SARA OSIEKI LĘBORSKIE   K14-29 153 00:06:25 00:32:05
743 342 SKOCKA ANIA RUMIA   K40-49 268 00:06:25 00:32:07
744 990 DE VIRION WIKTORIA GDAŃSK TAKA RYBA/KOTY3! K14-29 154 00:06:25 00:32:07
745 1495 SENGER MAGDALENA BOLESŁAWOWO   K30-39 273 00:06:26 00:32:08
746 469 GRZYWIŃSKA KATARZYNA MŁAWA   K40-49 269 00:06:26 00:32:09
747 1376 SKRZYPEK MARTA GDAŃSK DANFOSS POLAND SP. Z O.O. K14-29 155 00:06:26 00:32:10
748 1146 BOREK JOLANTA GDAŃSK   K40-49 270 00:06:26 00:32:10
749 1427 KOMOSIŃSKA MONIKA GDYNIA   K30-39 274 00:06:26 00:32:10
750 1331 DOBRAKOWSKA JOANNA GDYNIA   K40-49 271 00:06:26 00:32:11
751 912 DOBROSIELSKA JOANNA GDYNIA   K40-49 272 00:06:26 00:32:11
752 132 BIELICKA MONIKA GDYNIA   K30-39 275 00:06:26 00:32:12
753 1562 ZASADA WIOLETTA POŁCHOWO   K40-49 273 00:06:27 00:32:14
754 1401 SZCZELINA JULIA GDAŃSK   K14-29 156 00:06:27 00:32:14
755 1498 LEWANDOWSKA JOANNA GDYNIA   K40-49 274 00:06:27 00:32:16
756 390 PRZYBYŁA KINGA GDYNIA   K30-39 276 00:06:27 00:32:17
757 619 ZHUKOVA ELENA   LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K30-39 277 00:06:27 00:32:17
758 607 OWCZARZAK ALEKSANDRA PRZYWIDZ HOTEL ALMOND TEAM K14-29 157 00:06:27 00:32:17
759 750 TOWARNICKA IZABELA GDYNIA TEAM DEAF K40-49 275 00:06:28 00:32:19
760 1036 BRYLOWSKA WIESŁAWA RUMIA   K40-49 276 00:06:28 00:32:19
761 641 BUKOWSKA ALEKSANDRA GDAŃSK   K40-49 277 00:06:28 00:32:19
762 797 MAJEWSKA AGNIESZKA ELBLĄG   K30-39 278 00:06:28 00:32:19
763 926 WOJTASZAK KAMILA GDYNIA   K40-49 278 00:06:28 00:32:19
764 431 SZYDŁOWSKA MAGDALENA GDYNIA GARBATY KNIVES K14-29 158 00:06:28 00:32:20
765 1250 DADEJ MONIKA GDYNIA   K40-49 279 00:06:28 00:32:20
766 759 ENGLERT IWONA GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 K30-39 279 00:06:28 00:32:21
767 1517 KAWCZYŃSKA MAGDALENA GDAŃSK   K30-39 280 00:06:28 00:32:22
768 317 KOSIŃSKA MAŁGORZATA GDAŃSK   K40-49 280 00:06:28 00:32:22
769 865 ONISZCZUK-TUROŃ MAŁGORZATA KWIDZYN   K30-39 281 00:06:28 00:32:22
770 1454 SUSZYŃSKA ANNA GDYNIA MORSY GDYŃSKIE K60+ 14 00:06:28 00:32:22
771 1478 SYLDATK KATARZYNA TCZEW KONTENER FORMY K40-49 281 00:06:28 00:32:22
772 313 GRACZYK MAŁGORZATA GDAŃSK   K40-49 282 00:06:29 00:32:23
773 580 BĄK ALEKSANDRA GDAŃSK   K30-39 282 00:06:29 00:32:24
774 1040 MACHULA ALEKSANDRA RUMIA   K14-29 159 00:06:29 00:32:25
775 305 DZIURDŹ ANNA GDYNIA   K30-39 283 00:06:29 00:32:26
776 1220 KALINOWSKA AGNIESZKA GDAŃSK AGENCJA ARTYSTYCZNA KALISARIO AGNIESZKA KALINOWSKA K40-49 283 00:06:29 00:32:27
777 559 JĘDRYS MAŁGORZATA GDYNIA   K30-39 284 00:06:29 00:32:27
778 699 ŻEBROWSKA DANUTA MŁAWA BBL MŁAWA K40-49 284 00:06:30 00:32:30
779 815 PŁATEK MAŁGORZATA LISEWO AKTYWNE LISEWO K30-39 285 00:06:30 00:32:30
780 963 STYN MAGDALENA GDYNIA   K30-39 286 00:06:30 00:32:30
781 930 HULBÓJ KAROLINA GDYNIA   K30-39 287 00:06:30 00:32:31
782 591 STYCZYŃSKA SYLWIA GDYNIA   K30-39 288 00:06:30 00:32:31
783 426 STAWICKA EWELINA MGOSZCZ AKTYWNE LISEWO K14-29 160 00:06:30 00:32:31
784 856 DOMINIK ANNA ORLE   K30-39 289 00:06:30 00:32:32
785 1497 BARTOSZEK JUSTYNA GDAŃSK DANFOSS K14-29 161 00:06:30 00:32:32
786 1238 PODOLAK WANDA GDYNIA   K50-59 35 00:06:30 00:32:32
787 690 BAUMGART AGNIESZKA BORÓWNO   K30-39 290 00:06:30 00:32:32
788 46 KLAS KATARZYNA GDYNIA   K40-49 285 00:06:30 00:32:32
789 1302 LINKIEWICZ EWELINA SIEMIROWICE   K30-39 291 00:06:31 00:32:33
790 459 RUTKOWSKA JOANNA GDAŃSK   K40-49 286 00:06:31 00:32:34
791 1143 OSOWSKA-BĄBEL ANNA GDAŃSK   K40-49 287 00:06:31 00:32:34
792 1297 BOROWIECKA MARIANNA GDYNIA   K40-49 288 00:06:31 00:32:34
793 625 BIALK JULIA RUMIA   K30-39 292 00:06:31 00:32:34
794 4 BABULA PATRYCJA RUMIA   K30-39 293 00:06:31 00:32:35
795 904 MALISZEWSKA ANNA GDYNIA   K30-39 294 00:06:31 00:32:35
796 905 KILARSKA BARBARA GDYNIA   K30-39 295 00:06:31 00:32:35
797 620 ZIELIŃSKA ANNA   LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K30-39 296 00:06:31 00:32:37
798 617 PŁASZKO-TYNDZIK ANNA   LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K40-49 289 00:06:32 00:32:38
799 144 GODLEWSKA JUSTYNA REDA   K30-39 297 00:06:32 00:32:38
800 1172 LISIECKA DOROTA GDYNIA   K30-39 298 00:06:32 00:32:39
801 838 KANIECKA KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 299 00:06:32 00:32:40
802 837 MONKUS SYLWIA GDAŃSK PANI K30-39 300 00:06:32 00:32:40
803 623 PARDYKA JUSTYNA GDYNIA WYMIATACZE K40-49 290 00:06:32 00:32:41
804 1024 KUZDZAL LUCYNA GDYNIA   K30-39 301 00:06:32 00:32:41
805 1246 WINCEŁOWICZ JULIA GDAŃSK   K14-29 162 00:06:32 00:32:41
806 163 SIKORSKA AGA GDYNIA   K30-39 302 00:06:32 00:32:42
807 810 BEBKIEWICZ IZABELA GDYNIA   K30-39 303 00:06:32 00:32:42
808 187 SIKORSKA KASIA GDYNIA   K30-39 304 00:06:33 00:32:43
809 1156 ROSŁAN JADWIGA GDAŃSK   K14-29 163 00:06:33 00:32:43
810 1252 FILIPKOWSKA EMILIA EŁK   K14-29 164 00:06:33 00:32:43
811 1416 BLADOWSKA MAGDALENA KOSAKOWO   K30-39 305 00:06:33 00:32:44
812 484 KROMER ELZBIETA GDAŃSK   K40-49 291 00:06:33 00:32:45
813 1001 WYSOCZAŃSKA BARBARA 81-602 GDYNIA   K40-49 292 00:06:33 00:32:46
814 436 GRUDZIEŃ JOLANTA ELBLĄG   K50-59 36 00:06:33 00:32:47
815 1194 KUFEL JOLA GDAŃSK   K40-49 293 00:06:33 00:32:47
816 172 RAMZA-PIŁASIEWICZ IZA GDYNIA   K40-49 294 00:06:33 00:32:47
817 1134 KRÓL JAGODA GDAŃSK   K14-29 165 00:06:34 00:32:49
818 588 ROCK-BŁASZKIEWICZ MAŁGORZATA CHEŁMNO   K40-49 295 00:06:34 00:32:49
819 1077 AMBROZIK KLAUDIA GDAŃSK   K14-29 166 00:06:34 00:32:50
820 183 KRZYSZTOŃ URSZULA GDYNIA   K30-39 306 00:06:34 00:32:50
821 1449 KICHEWKO-CIURASZKIEWICZ MARTA OLKUSZ   K30-39 307 00:06:34 00:32:51
822 416 MICHALISZYN EWA GDAŃSK   K30-39 308 00:06:34 00:32:52
823 434 RZEŹNIEWSKA SABINA GDAŃSK   K30-39 309 00:06:34 00:32:52
824 1178 BIZEWSKA LUCYNA GDANSK   K30-39 310 00:06:34 00:32:52
825 1138 WIELGOSZ MARTYNA GDAŃSK   K30-39 311 00:06:35 00:32:53
826 1264 BIAŁY KATARZYNA GDYNIA O CO BIEGA? K30-39 312 00:06:35 00:32:53
827 128 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA RÓŻYNY   K40-49 296 00:06:35 00:32:55
828 383 CZERWIŃSKA AGNIESZKA GDAŃSK EKIPA ZRYW K40-49 297 00:06:35 00:32:55
829 375 CHALECKA JOLA BRANIEWO EKIPAZRYW K40-49 298 00:06:35 00:32:55
830 363 KAWECKA KATARZYNA KWIDZYN   K30-39 313 00:06:35 00:32:55
831 1281 JUCHNIEWICZ KAMILA GDYNIA   K30-39 314 00:06:35 00:32:56
832 28 CHOJNOWSKA MONIKA GDYNIA   K40-49 299 00:06:35 00:32:56
833 349 FORMELA KATARZYNA MARSZEWSKA GÓRA   K30-39 315 00:06:35 00:32:56
834 24 SZADKOWSKA JULITA GDYNIA   K30-39 316 00:06:35 00:32:56
835 569 BINKOWSKA-BÓJCZUK AGNIESZKA GDAŃSK   K40-49 300 00:06:35 00:32:56
836 584 ANDRYSZ MAGDALENA GDAŃSK   K40-49 301 00:06:35 00:32:57
837 1029 MAGULSKA ANNA BERGEN OP ZOOM MAGFAM V.O.F K40-49 302 00:06:35 00:32:57
838 703 ZWOLIŃSKA MARZENA GDAŃSK PKO TEAM K30-39 317 00:06:36 00:32:58
839 1414 MAŁKIEWICZ EWA GDYNIA   K50-59 37 00:06:36 00:32:59
840 736 ŚWIEŻYŃSKA ALEKSANDRA GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K14-29 167 00:06:36 00:33:00
841 1003 TATKA JUSTYNA GDYNIA   K30-39 318 00:06:36 00:33:00
842 1579 GIBAS BASIA DĘBOGÓRZE WYBUDOWANIE   K40-49 303 00:06:36 00:33:01
843 488 BARANOWSKA KAMILA BANINO   K40-49 304 00:06:36 00:33:01
844 267 GRZESIUK-GAPSKA PATRYCJA JUSZKOWO   K30-39 319 00:06:36 00:33:02
845 1365 GALUBA DOMINIKA GDYNIA   K30-39 320 00:06:36 00:33:02
846 890 PŁOSKA PAULINA GDYNIA   K14-29 168 00:06:37 00:33:03
847 532 SZYMANKIEWICZ ALICJA GDAŃSK   K40-49 305 00:06:37 00:33:03
848 1031 SENYUWA ALEKSANDRA BERGEN OP ZOOM MAGFAM V.O.F K40-49 306 00:06:37 00:33:03
849 232 OPIELA MARIA GDYNIA   K30-39 321 00:06:37 00:33:03
850 11 JASIONOWSKA MAŁGORZATA GDAŃSK   K30-39 322 00:06:37 00:33:03
851 975 DRÓZD MARTA GDYNIA   K50-59 38 00:06:37 00:33:03
852 487 POUCH ANNA CHWASZCZYNO   K30-39 323 00:06:37 00:33:04
853 1572 WILKOWSKA DAGMARA CHWASZCZYNO   K14-29 169 00:06:37 00:33:04
854 489 WĄTKA KATARZYNA BANINO   K30-39 324 00:06:37 00:33:04
855 1604 GRUSZCZYŃSKA ANNA GDYNIA   K40-49 307 00:06:38 00:33:08
856 173 KOTEWICZ-BAŁCH EMILIA GDAŃSK   K30-39 325 00:06:38 00:33:08
857 1407 LEŚNIAK EWA KRAKÓW   K40-49 308 00:06:38 00:33:10
858 1404 KOTARBA MAŁGORZATA RUMIA   K30-39 326 00:06:38 00:33:11
859 1280 KOPACZ - GRUŹLEWSKA JOANNA TUCHOM   K40-49 309 00:06:39 00:33:13
860 1421 ZENKA MAŁGORZATA STAROGARD GDAŃSKI   K14-29 170 00:06:39 00:33:13
861 263 HUCIŃSKA ANNA GDYNIA   K30-39 327 00:06:39 00:33:14
862 1037 KACZMARKOWSKA PATRYCJA NOWY DWÓR PATRYCJA K30-39 328 00:06:39 00:33:14
863 78 KOMAR-IWAŃSKA MAŁGORZATA GDYNIA   K40-49 310 00:06:39 00:33:14
864 1027 OLEKSIAK PATRYCJA LIDZBARK   K14-29 171 00:06:39 00:33:14
865 1500 GARSKA SYLWIA CHOCZEWO   K30-39 329 00:06:39 00:33:15
866 1019 DE VIRION ALEKSANDRA     K40-49 311 00:06:39 00:33:15
867 1059 AMBROZIAK SYLWIA KOWALE TAKA RYBA K30-39 330 00:06:39 00:33:15
868 1153 DMOWSKA AGNIESZKA WEJHEROWO   K30-39 331 00:06:39 00:33:16
869 19 SAWCZUK JOANNA GDAŃSK BODY IN MOTION / TAKA RYBA K40-49 312 00:06:39 00:33:16
870 1609 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE K40-49 313 00:06:39 00:33:16
871 983 BARTCZAK ŻANETA GDAŃSK   K14-29 172 00:06:39 00:33:16
872 751 ZŁOCH ANNA ŁĘŻYCE CITY GYM RUMIA K30-39 332 00:06:39 00:33:16
873 516 LEWANDOWSKA IWONA MŁAWA   K40-49 314 00:06:39 00:33:16
874 1169 GRABOWSKA KATARZYNA GDYNIA   K40-49 315 00:06:39 00:33:16
875 13 FOLERZYŃSKA SANDRA BYDGOSZCZ   K14-29 173 00:06:39 00:33:16
876 195 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA GDAŃSK TRIMAMA TEAM K30-39 333 00:06:39 00:33:17
877 1596 ANSZPERGER ANNA GDYNIA A-TEAM K60+ 15 00:06:39 00:33:17
878 867 JĘDRZEJEWSKA EMILIA GDAŃSK   K40-49 316 00:06:39 00:33:17
879 1557 BLUM ANNA GDAŃSK   K40-49 317 00:06:40 00:33:18
880 88 LACHOWICZ-PIANKA ANNA NIDZICA NIDZICA BIEGA K40-49 318 00:06:40 00:33:18
881 1098 GOLCZ IRENA GDYNIA   K40-49 319 00:06:40 00:33:18
882 748 SZCZYPKA JOANNA GDYNIA   K40-49 320 00:06:40 00:33:19
883 63 BIŃKOWSKA JULIA GDAŃSK   K30-39 334 00:06:40 00:33:19
884 174 JARNUT AGNIESZKA POGÓRZE   K40-49 321 00:06:40 00:33:19
885 874 NOCULAK SYLWIA GRUDZIĄDZ   K40-49 322 00:06:40 00:33:20
886 1053 LISEK JADWIGA GDYNIA   K30-39 335 00:06:40 00:33:22
887 479 FRANKIEWICZ KAROLINA GDAŃSK IRON TEAM K30-39 336 00:06:41 00:33:23
888 1230 MISZEWSKA MALGORZATA STAROGARD GDANSKI   K30-39 337 00:06:41 00:33:23
889 1224 NITKA MONIKA STAROGARD GD.   K40-49 323 00:06:41 00:33:24
890 247 HEINOWSKA MAJA GDYNIA   K40-49 324 00:06:41 00:33:24
891 752 BŁAŻEK WERONIKA GDAŃSK   K14-29 174 00:06:41 00:33:25
892 986 PASZKO SNEŻANA GDYNIA   K30-39 338 00:06:41 00:33:26
893 872 GÓRSKA AGNIESZKA GDYNIA   K30-39 339 00:06:41 00:33:26
894 1461 BUCZEK MONIKA GDAŃSK   K30-39 340 00:06:41 00:33:26
895 977 KULTYS ILONA POGÓRZE   K14-29 175 00:06:41 00:33:27
896 1581 ŁUKASIAK MAGDALENA GDANSK   K30-39 341 00:06:41 00:33:27
897 249 SKRZESZEWSKA ALEKSANDRA GDYNIA   K14-29 176 00:06:42 00:33:28
898 74 MARDZIŃSKA SYLWIA WEJHEROWO MOTYWATORNIA-TEAM K40-49 325 00:06:42 00:33:28
899 939 BACH MALWINA GDYNIA   K30-39 342 00:06:42 00:33:29
900 371 DANIELAK ALEKSANDRA GDYNIA   K30-39 343 00:06:42 00:33:29
901 33 SOBIERAJ MAGDALENA GRUDZIĄDZ AMATORKA K40-49 326 00:06:42 00:33:30
902 734 SIOŁKOWSKA URSZULA TORUŃ   K30-39 344 00:06:42 00:33:30
903 352 JEGIERSKA ANNA GRUDZIĄDZ AMATORKA K30-39 345 00:06:42 00:33:31
904 1290 KANTARSKA CELINA GORZÓW WIELKOPOLSKI   K30-39 346 00:06:42 00:33:31
905 1263 SZADKOWSKA ANIA PRUSZCZ GDAŃSKI   K40-49 327 00:06:42 00:33:31
906 602 ŁUSZCZ DOMINIKA GDYNIA   K30-39 347 00:06:42 00:33:32
907 1274 KOŁODZIEJ EWA GDYNIA   K30-39 348 00:06:42 00:33:32
908 2 OLSZEWSKA AGNIESZKA GRUDZIĄDZ   K30-39 349 00:06:42 00:33:32
909 979 HARASIM EMILA SŁUPSK   K30-39 350 00:06:43 00:33:33
910 1049 SZUMLAS ANNA POŁCHOWO TRILOSZKI K30-39 351 00:06:43 00:33:34
911 205 IWANDOWSKA MARTA GDYNIA   K14-29 177 00:06:43 00:33:35
912 162 JEBRAM AGNIESZKA GDAŃSK   K30-39 352 00:06:43 00:33:37
913 1213 CZAPSKA ANNA KLESZCZEWO   K0 1 00:06:43 00:33:37
914 688 PODLASIŃSKA DOROTA STAROGRÓD   K40-49 328 00:06:44 00:33:38
915 261 RYCEWICZ JOANNA GDAŃSK   K30-39 353 00:06:44 00:33:41
916 554 MOŃKO KATARZYNA GDAŃSK   K50-59 39 00:06:44 00:33:42
917 1501 BOGACZ KAROLINA GDYNIA   K14-29 178 00:06:45 00:33:43
918 1180 BORCOWSKA SYLWIA     K14-29 179 00:06:45 00:33:43
919 1540 TURCZUK OLGA GDYNIA   K30-39 354 00:06:45 00:33:44
920 296 GUŹDZIK-WITKA SYLWIA GDYNIA   K40-49 329 00:06:45 00:33:44
921 668 KARAŚ ANNA LĘBORK   K40-49 330 00:06:45 00:33:45
922 1186 SIEDLACZEK KAMILLA ELBLĄG   K40-49 331 00:06:45 00:33:45
923 1166 GORZĄD SYLWIA GDAŃSK   K30-39 355 00:06:45 00:33:45
924 988 MATRAS-WOLIŃSKA AGNIESZKA GDYNIA   K40-49 332 00:06:45 00:33:45
925 876 KALETA KAROLINA GDYNIA   K40-49 333 00:06:45 00:33:45
926 1203 MIKICIUK - SŁOMA IZABELA RUMIA #TRILOSZKI K30-39 356 00:06:45 00:33:45
927 906 HARASIM MELANIA GDAŃSK   K14-29 180 00:06:45 00:33:46
928 273 SOWIŃSKA MARTA GDYNIA   K30-39 357 00:06:45 00:33:46
929 1406 WENDT ALEKSANDRA   MAMY TO K30-39 358 00:06:45 00:33:47
930 1464 STANISŁAWSKA IWONA GDAŃSK   K50-59 40 00:06:46 00:33:48
931 1373 MIKOŁAJCZYK KATARZYNA   MAMY TO K30-39 359 00:06:46 00:33:48
932 1463 BARANOWSKA AGNIESZKA GDAŃSK   K30-39 360 00:06:46 00:33:48
933 505 KAWSKA EWA GRUDZIADZ   K30-39 361 00:06:46 00:33:48
934 1462 DĄBROWSKA KAROLINA TORUŃ KAROLINA K30-39 362 00:06:46 00:33:49
935 23 STRUCK ALEKSANDRA JASTARNIA   K40-49 334 00:06:46 00:33:50
936 1361 WIATER EWELINA GDYNIA   K30-39 363 00:06:46 00:33:50
937 1043 ZAGAJEWSKA MAGDALENA PIERWOSZYNO   K30-39 364 00:06:46 00:33:51
938 1183 CZAPSKA KATARZYNA KLESZCZEWO THALES K40-49 335 00:06:46 00:33:51
939 836 LESZCZYK LILIANA RUMIA   K30-39 365 00:06:46 00:33:52
940 1474 KASIAK EWA GDANSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K30-39 366 00:06:46 00:33:52
941 672 DERHELD DOROTA GDYNIA   K30-39 367 00:06:47 00:33:53
942 1191 BILINSKA-NAWIKAS IZABELA GDYNIA   K40-49 336 00:06:47 00:33:54
943 927 KARBOWNICZEK-KUSZNER DOROTA GDYNIA   K40-49 337 00:06:47 00:33:54
944 662 ŻELASKOWSKA KATARZYNA GDAŃSK   K40-49 338 00:06:47 00:33:54
945 346 PRZYBYSZ MONIKA GDAŃSK TRUSKAWKA RZĄDZI K30-39 368 00:06:47 00:33:56
946 331 SOSULSKA JANINA WŁODARY RUNNERS TEAM NYSA K50-59 41 00:06:47 00:33:56
947 1466 GROCHOWSKA MALGORZATA DZIALDOWO ROZBIEGANE DZIALDOWO K30-39 369 00:06:48 00:33:58
948 422 JAGNIĄTKOWSKA DARIA GDAŃSK   K30-39 370 00:06:48 00:33:58
949 1398 KOWALSKA AGNIESZKA REDA   K30-39 371 00:06:48 00:33:58
950 389 MIELEWCZYK JUSTYNA REDA ZMOTYWOWANI K30-39 372 00:06:48 00:33:59
951 378 BURY LILIANA REDA ZMOTYWOWANI K30-39 373 00:06:48 00:33:59
952 1548 MAJSTEREK MONIKA GDANSK   K30-39 374 00:06:48 00:34:00
953 1387 OBRYCKA EWELINA GDAŃSK   K30-39 375 00:06:48 00:34:00
954 1147 SIERADZKA MALGORZATA GDYNIA   K30-39 376 00:06:48 00:34:00
955 1381 CWAJNA KAROLINA GDAŃSK   K30-39 377 00:06:48 00:34:00
956 1048 DOMAŃSKA EDYTA GDYNIA   K40-49 339 00:06:48 00:34:01
957 258 RYBICKI MONIKA GDAŃSK   K40-49 340 00:06:48 00:34:02
958 251 WŁOCHOWICZ PAULINA PRUSZCZ GDAŃSKI   K30-39 378 00:06:49 00:34:04
959 647 PRZYTARSKA DOMINIKA REDA OPEC GDYNIA K14-29 181 00:06:49 00:34:05
960 649 NAWROTEK IZABELA GDAŃSK   K14-29 182 00:06:49 00:34:05
961 494 KONOPKA ANNA DZIAŁDOWO   K30-39 379 00:06:49 00:34:05
962 419 GAJCY EWA GDAŃSK   K40-49 341 00:06:49 00:34:05
963 90 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA OTOMIN   K40-49 342 00:06:49 00:34:06
964 1550 CUDERA JOANNA GDAŃSK   K30-39 380 00:06:49 00:34:06
965 949 JÓŹWIAK MONIKA RUMIA   K30-39 381 00:06:49 00:34:07
966 509 TOŁOCZKO PAULINA ELBLĄG   K14-29 183 00:06:49 00:34:07
967 984 TRAWIŃSKA KAROLINA RUMIA   K30-39 382 00:06:49 00:34:07
968 21 PANKIEWICZ MONIKA WIŚLINKA LPPTEAM K40-49 343 00:06:50 00:34:09
969 839 ORZECHOWSKA MAGDALENA ELBLĄG   K40-49 344 00:06:50 00:34:09
970 231 PRZYBYLSKA KAROLINA GDYNIA   K30-39 383 00:06:50 00:34:09
971 870 LEWNA KINGA KARTUZY   K30-39 384 00:06:50 00:34:12
972 1317 KUBIAK MAŁGORZATA GDAŃSK   K40-49 345 00:06:51 00:34:13
973 801 SMOLAK JOANNA GDYNIA   K40-49 346 00:06:51 00:34:13
974 148 PRZYDATEK JUSTYNA GDYNIA   K30-39 385 00:06:51 00:34:14
975 524 GRABAN JOLANTA GDAŃSK   K40-49 347 00:06:51 00:34:15
976 115 KAMIŃSKA MARLENA MOSTY WYMIATACZE K30-39 386 00:06:51 00:34:15
977 631 KOSMOWSKA-PADIAS BARBARA GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM K50-59 42 00:06:51 00:34:15
978 443 STENCEL ANITA GDAŃSK   K50-59 43 00:06:51 00:34:16
979 687 LEJMEL EMILIA GDANSK   K14-29 184 00:06:51 00:34:17
980 1140 ZAKRZEWSKA MARIA POGÓZE GM. KOSAKOWO   K50-59 44 00:06:51 00:34:17
981 1026 MAJKOWSKA ALEKSANDRA GDYNIA   K40-49 348 00:06:52 00:34:18
982 809 GIERSZEWSKA ANNA GDYNIA   K30-39 387 00:06:52 00:34:19
983 1587 OLSZEWSKA EWA GDYNIA   K30-39 388 00:06:52 00:34:19
984 1063 JASIACZYK KRYSTYNA INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW K60+ 16 00:06:52 00:34:20
985 15 ZDROJEWSKA MARIOLA GDAŃSK   K30-39 389 00:06:52 00:34:21
986 285 RUTKOWSKA EMILIA GDAŃSK VENSKA K14-29 185 00:06:52 00:34:22
987 282 KUŹNIEWSKA ALEKSANDRA GDAŃSK VENSKA K30-39 390 00:06:52 00:34:22
988 284 FICHTNER JOANNA GDAŃSK VENSKA K14-29 186 00:06:53 00:34:23
989 1272 MAKOWSKA MAŁGORZATA   VENSKA K14-29 187 00:06:53 00:34:23
990 1549 SADOWSKA ALICJA PRUSZCZ GDAŃSKI   K30-39 391 00:06:53 00:34:24
991 501 KRECH ANNA DOBRE MIASTO 1977 K40-49 349 00:06:53 00:34:26
992 1079 PIWNIK MILENA GDYNIA   K30-39 392 00:06:53 00:34:26
993 1237 DOMERADZKA KAROLINA GDAŃSK   K14-29 188 00:06:53 00:34:27
994 1236 OSIPUK MAGDALENA GDANSK   K30-39 393 00:06:53 00:34:27
995 1444 KAMIŃSKA-ZACHARUK DOROTA GDAŃSK   K40-49 350 00:06:54 00:34:28
996 1422 CZERWONKA KAROLINA RUMIA   K30-39 394 00:06:54 00:34:30
997 511 JÓŹWIK AGNIESZKA STRASZYN   K30-39 395 00:06:54 00:34:30
998 911 KRASNOBORODKO ANNA WROCŁAW   K30-39 396 00:06:54 00:34:31
999 121 BŁOŃSKA AGNIESZKA KOSZALIN BABECZKI KOSZALIN K40-49 351 00:06:54 00:34:32
1000 321 JAKUBCZYK AGNIESZKA KOSZALIN BABECZKI KOSZALIN/ROZBIEGANY KOSZALIN K30-39 397 00:06:55 00:34:33
1001 1341 SWOROWSKA KASIA KOSZALIN BIEGAM BO LUBIĘ JEŚĆ CIASTECZKA K30-39 398 00:06:55 00:34:33
1002 197 MOŻEJKO ANNA KOSZALIN BABECZKI KOSZALIN K30-39 399 00:06:55 00:34:34
1003 136 GRZYMALA ANGELIKA KOSZALIN   K40-49 352 00:06:55 00:34:35
1004 122 STEC EDYTA KOSZALIN BABECZKI KOSZALIN K40-49 353 00:06:55 00:34:35
1005 1333 JANKOWSKA BEATA GDYNIA   K40-49 354 00:06:55 00:34:35
1006 1380 KORPAL ANNA GDAŃSK TRIMAMA TEAM K40-49 355 00:06:55 00:34:35
1007 287 MYSZKER AGATA GDYNIA   K50-59 45 00:06:55 00:34:37
1008 460 KOZA JULIA GDAŃSK   K14-29 189 00:06:55 00:34:37
1009 1116 DETTLAFF KATARZYNA WŁADYSŁAWOWO   K14-29 190 00:06:56 00:34:41
1010 1577 MAZEPA AGNIESZKA GDYNIA J.S.HAMILTON K14-29 191 00:06:56 00:34:42
1011 725 SZYMKOWIAK DOROTA GDYNIA   K14-29 192 00:06:57 00:34:44
1012 871 KOWCZ GABRIELA RUMIA   K30-39 400 00:06:57 00:34:44
1013 968 PAWŁOWSKA PATRYCJA GDYNIA PATRYCJA PAWŁOWSKA K30-39 401 00:06:57 00:34:44
1014 675 KRUSZEWSKA KORNELIA GDYNIA AKTYWNE MAMY W MIEŚCIE RUMIA / ACTIVE LIFE K30-39 402 00:06:57 00:34:45
1015 706 RYKAŁA HANNA SOPOT   K40-49 356 00:06:57 00:34:45
1016 678 KORTHALS KATARZYNA POŁCZYNO BIEGAM Z HANIĄ K40-49 357 00:06:57 00:34:45
1017 116 DYSZKANT BARBARA MRZEZINO   K40-49 358 00:06:57 00:34:45
1018 117 WĄDOŁOWSKA MAGDALENA KOSAKOWO   K30-39 403 00:06:57 00:34:45
1019 503 CHWALISZ SABINA RUMIA PARKRUN RUMIA K60+ 17 00:06:57 00:34:45
1020 1509 KOGUT MONIKA TCZEW   K14-29 193 00:06:57 00:34:45
1021 1539 ŻURAWSKA MONIKA REDA   K14-29 194 00:06:57 00:34:47
1022 657 PIEKARSKA JOANNA GDYNIA   K30-39 404 00:06:58 00:34:51
1023 1469 SKRZYPSKA KAROLINA GDAŃSK   K14-29 195 00:06:58 00:34:51
1024 379 GIELERT KATARZYNA GDAŃSK   K40-49 359 00:06:58 00:34:51
1025 1002 CIEKLIŃSKA BARBARA WARZENKO   K40-49 360 00:06:58 00:34:52
1026 1535 BARANOWSKA ADRIANA WEJHEROWO   K40-49 361 00:06:58 00:34:53
1027 1616 SZYMANOWSKA LUCYNA RUMIA   K60+ 18 00:06:58 00:34:53
1028 621 OBOLEWICZ KATARZYNA GDYNIA   K30-39 405 00:06:59 00:34:53
1029 596 CIEKLIŃSKA KLAUDIA WARZENKO   K14-29 196 00:06:59 00:34:53
1030 884 ŚWISTEK BOGUMIŁA GDYNIA   K40-49 362 00:06:59 00:34:54
1031 1472 TROJANOWSKA KATARZYNA GDYNIA   K30-39 406 00:06:59 00:34:55
1032 737 MALINOWSKA EWELINA PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA K30-39 407 00:06:59 00:34:55
1033 1614 SUTKOWSKA ELŻBIETA PRUSZCZ GDAŃSKI   K40-49 363 00:06:59 00:34:55
1034 244 BERENT ANNA ZBYCHOWO   K30-39 408 00:06:59 00:34:56
1035 1071 GOLLA AGNIESZKA ŻARNOWIEC   K40-49 364 00:06:59 00:34:57
1036 1070 ŁAWNICZAK KAMILA WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K40-49 365 00:06:59 00:34:57
1037 316 BRODOWSKA IRENA GDAŃSK   K60+ 19 00:07:00 00:34:59
1038 971 ŁUGOWSKA AGNIESZKA GDYNIA   K40-49 366 00:07:00 00:34:59
1039 397 KRAWCZYK ANIA GDAŃSK 1972 K40-49 367 00:07:01 00:35:04
1040 1493 JABŁOŃSKA KAROLINA SZPRUDOWO   K14-29 197 00:07:01 00:35:06
1041 1560 HALMAN DOMINIKA LUZINO   K14-29 198 00:07:01 00:35:06
1042 1434 ZABROCKA ANNA LIPUSZ   K30-39 409 00:07:02 00:35:09
1043 334 PIEŃKOWSKA LUCYNA REDA   K60+ 20 00:07:02 00:35:09
1044 391 PIOTROWSKA MIRKA GDAŃSK   K30-39 410 00:07:02 00:35:10
1045 771 FURMANIAK AGATA GDAŃSK   K14-29 199 00:07:02 00:35:10
1046 430 NAST MAŁGORZATA GDYNIA   K30-39 411 00:07:02 00:35:11
1047 1164 RZĄSKA MAŁGORZATA GDYNIA   K40-49 368 00:07:02 00:35:11
1048 775 DOMINIK JOANNA     K40-49 369 00:07:02 00:35:12
1049 513 BOKINIEC AGNIESZKA WARSZAWA   K40-49 370 00:07:03 00:35:13
1050 1327 NOWICKA ALEKSANDRA GDYNIA 3B K14-29 200 00:07:03 00:35:14
1051 1432 LEWANDOWSKA BEATA WEJHEROWO BYLE DO METY K30-39 412 00:07:04 00:35:19
1052 1431 LUBOWIECKA ALICJA WEJHEROWO   K30-39 413 00:07:04 00:35:19
1053 1589 PELCNER ALEKSANDRA GDYNIA GEOBAN SA K30-39 414 00:07:05 00:35:24
1054 35 ANDRYANOW-BOROWSKA IZABELA BĄKOWO   K30-39 415 00:07:05 00:35:25
1055 1239 GROM OLIWIA WEJHEROWO   K14-29 201 00:07:05 00:35:25
1056 523 PADZIK KRYSTYNA CEGLOW   K50-59 46 00:07:05 00:35:25
1057 327 FREY BARBARA BOLSZEWO   K50-59 47 00:07:05 00:35:26
1058 1120 WORYNA MARZENA BOJANO   K40-49 371 00:07:05 00:35:27
1059 34 HINC PAULINA GDYNIA   K30-39 416 00:07:06 00:35:28
1060 639 STEMPNIEWICZ-MONDRA KAROLINA GDYNIA   K30-39 417 00:07:06 00:35:28
1061 175 KŁODOWSKA EDYTA GDAŃSK   K30-39 418 00:07:06 00:35:29
1062 1277 JANCZEWSKA MONIKA GDYNIA   K30-39 419 00:07:06 00:35:29
1063 1127 STĘŻAŁA ANNA DĘBOGÓRZE   K30-39 420 00:07:06 00:35:32
1064 1355 PIEŃKOS BEATA GNIEŻDŻEWO   K40-49 372 00:07:06 00:35:32
1065 401 ROSTANKOWSKA JOANNA KĘBŁOWO   K40-49 373 00:07:07 00:35:33
1066 504 OSSOWSKA MAŁGORZATA GDAŃSK KOBIETY W BIEGU K30-39 421 00:07:07 00:35:33
1067 1284 REGULSKA DOROTA POŁCZYNO   K30-39 422 00:07:07 00:35:33
1068 611 PŁAWECKA JOANNA ŚWIDNICA   K30-39 423 00:07:07 00:35:37
1069 1085 LEWANDOWSKA AGNIESZKA ŁÓDŹ   K40-49 374 00:07:08 00:35:38
1070 441 BRYŁA ALEKSANDRA GDYNIA   K14-29 202 00:07:08 00:35:39
1071 314 WASZCZUK IZABELA GDYNIA KONTENER FORMY K14-29 203 00:07:08 00:35:41
1072 1340 KOS ELWIRA PUCK   K40-49 375 00:07:08 00:35:41
1073 222 MARZEC JOANNA GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K14-29 204 00:07:08 00:35:41
1074 140 GÓRA BEATA GDAŃSK   K40-49 376 00:07:08 00:35:41
1075 293 KRZYŻANOWSKA MONIKA GDYNIA MONIATEAM K40-49 377 00:07:08 00:35:41
1076 832 GAJOWNICZEK ANNA GDAŃSK   K14-29 205 00:07:08 00:35:41
1077 1285 RYCHŁOWSKA PATRYCJA SMOLNO   K30-39 424 00:07:08 00:35:42
1078 729 RACZYŃSKA SYLWIA PROKOWO   K40-49 378 00:07:08 00:35:42
1079 1076 FABICH MONIKA GDAŃSK   K30-39 425 00:07:09 00:35:43
1080 245 RADOMSKA JOANNA GDAŃSK   K40-49 379 00:07:09 00:35:43
1081 1371 SZAFRAŃSKA MARTA GDYNIA PWC FCU RUN TEAM K14-29 206 00:07:09 00:35:44
1082 753 CISOWSKA ALEKSANDRA RUMIA   K30-39 426 00:07:09 00:35:45
1083 118 ZIMOŃ MAGDALENA REDA RUNEDA K30-39 427 00:07:09 00:35:46
1084 230 STARCZEWSKA AMANDA GDAŃSK   K14-29 207 00:07:09 00:35:46
1085 384 GAŁUSZKA ANNA GDAŃSK   K40-49 380 00:07:09 00:35:47
1086 957 RUTKOWSKA ALEKSANDRA GDAŃSK   K14-29 208 00:07:09 00:35:47
1087 954 KĘPIŃSKA AGNIESZKA GDAŃSK   K40-49 381 00:07:10 00:35:48
1088 958 OLSZEWSKA KARINA GDYNIA   K40-49 382 00:07:10 00:35:48
1089 950 OLSZEWSKA EWELINA GDAŃSK   K30-39 428 00:07:10 00:35:48
1090 1094 PRĄTNICKA KATARZYNA GDAŃSK   K40-49 383 00:07:10 00:35:49
1091 1167 MARSZAŁKOWSKA ANNA GDYNIA   K40-49 384 00:07:11 00:35:53
1092 974 KARPIŃSKA KAROLINA CIEPLEWO   K14-29 209 00:07:11 00:35:54
1093 1062 STRANC AGNIESZKAGABRIELA GDYNIA GDYNIA RADIO K40-49 385 00:07:11 00:35:55
1094 129 SOWA RENATA ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG K40-49 386 00:07:11 00:35:55
1095 1574 CHWEDYNA KATARZYNA GDYNIA   K30-39 429 00:07:11 00:35:56
1096 1316 MAWLICHANÓW IZABELA PRUSZCZ GDAŃSKI   K40-49 387 00:07:11 00:35:56
1097 348 ŻYWKO ELŻBIETA DZIAŁDOWO   K60+ 21 00:07:11 00:35:57
1098 1312 SUŁEK KAROLINA RUMIA   K30-39 430 00:07:12 00:35:58
1099 1126 ŻYWKO DOROTA GDYNIA   K30-39 431 00:07:12 00:35:58
1100 1618 SKOWRON MAŁGORZATA GDAŃSK   K30-39 432 00:07:12 00:35:59
1101 587 DUDZICZ IZABELA GDYNIA   K50-59 48 00:07:12 00:36:00
1102 1541 CHRZANOWSKA KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 433 00:07:12 00:36:01
1103 570 DULEK DARIA GDYNIA   K14-29 210 00:07:12 00:36:01
1104 638 MROSKE OLIWIA WEJHEROWO   K14-29 211 00:07:12 00:36:02
1105 1533 GRZONKOWSKA EDYTA MALBORK   K30-39 434 00:07:13 00:36:04
1106 1433 WAWERKO KASIA BANINO   K50-59 49 00:07:13 00:36:04
1107 577 ŚLESZYŃSKA ANETA GDYNIA   K40-49 388 00:07:13 00:36:07
1108 1245 WINCEŁOWICZ MAGDALENA GDAŃSK   K30-39 435 00:07:14 00:36:08
1109 860 ROSZKO-CNOTA ANNA GDYNIA   K60+ 22 00:07:14 00:36:09
1110 1339 GOŁOS MAGDALENA GDYNIA   K40-49 389 00:07:14 00:36:10
1111 764 NARLOCH IRENA GDYNIA   K50-59 50 00:07:14 00:36:11
1112 167 NAUMCZUK BEATA GDAŃSK   K30-39 436 00:07:15 00:36:13
1113 994 MARZEJON ALEKSANDRA TCZEW   K14-29 212 00:07:15 00:36:13
1114 1415 KACZERSKA BEATA GDYNIA   K40-49 390 00:07:15 00:36:14
1115 1204 KOSYDAR JUSTYNA     #N/D! #N/D! 00:07:15 00:36:14
1116 847 OPAŁA ALICJA GDAŃSKA   K40-49 391 00:07:15 00:36:15
1117 762 ANTONOWICZ EWELINA GDYNIA   K30-39 437 00:07:15 00:36:15
1118 970 BARTNIKOWSKA AGATA STARE DŁUTOWO AGATA K30-39 438 00:07:15 00:36:15
1119 1259 WILK ANNA GDAŃSK   K40-49 392 00:07:15 00:36:15
1120 355 WOJTACKA ALICJA KWIDZYN   K14-29 213 00:07:15 00:36:17
1121 180 BOBERSKA KAROLINA GDAŃSK   K40-49 393 00:07:16 00:36:19
1122 149 MICHALSKA MONIKA GDYNIA   K30-39 439 00:07:16 00:36:19
1123 1425 GÓRSKA MARTA GDYNIA GEOBAN S.A. K40-49 394 00:07:16 00:36:22
1124 158 WILK-JABŁOŃSKA MARTA GDYNIA   K30-39 440 00:07:17 00:36:23
1125 354 ŚWIDERSKA MAGDA GDAŃSK   K40-49 395 00:07:17 00:36:24
1126 1241 GRZEGOWSKA MAŁGORZATA KARTUZY   K30-39 441 00:07:17 00:36:25
1127 897 KOBIEROWSKA JOANNA GDYNIA GEOBAN K30-39 442 00:07:18 00:36:28
1128 1360 KOWALSKA ANNA ŚWIĄTKI   K30-39 443 00:07:18 00:36:30
1129 812 BALICKA LIDIA PRUSZCZ GDAŃSKI   K40-49 396 00:07:18 00:36:30
1130 1309 KLEINSCHMIDT ANNA GDYNIA   K30-39 444 00:07:18 00:36:31
1131 138 RÓWIŃSKA MAŁGORZTA GDAŃSK TRIMMAMA TEAM K40-49 397 00:07:19 00:36:33
1132 289 KOCZARA AGNIESZKA GDYNIA   K40-49 398 00:07:19 00:36:36
1133 1020 SMYK EWA GDYNIA   K30-39 445 00:07:19 00:36:37
1134 1228 ROSIEJKA ANNA GDYNIA   K30-39 446 00:07:20 00:36:38
1135 1229 BARZOWSKA DAMIANA GDYNIA   K14-29 214 00:07:20 00:36:38
1136 1521 JUCHNIEWICZ KAROLINA GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K14-29 215 00:07:20 00:36:38
1137 440 BISKO KAROLINA GDYNIA DALEKO JESZCZE K30-39 447 00:07:20 00:36:39
1138 451 BIŁAS KATARZYNA GDYNIA   K50-59 51 00:07:20 00:36:40
1139 433 WAWRYNIUK EMILIA KAMIŃSK   K14-29 216 00:07:20 00:36:41
1140 829 REPLIŃSKA DOROTA GAŃSK   K40-49 399 00:07:21 00:36:45
1141 629 PIEKARSKA JUSTYNA GDYNIA   K14-29 217 00:07:21 00:36:46
1142 716 KROPIDŁOWSKA ANNA JASTARNIA   K40-49 400 00:07:21 00:36:47
1143 715 WITKOWSKA KAROLINA JASTARNIA   K40-49 401 00:07:21 00:36:47
1144 985 DOPART FARYDA GDAŃSK   K30-39 448 00:07:22 00:36:50
1145 962 WAWRZONKOSKA JOANNA GDYNIA   K40-49 402 00:07:23 00:36:53
1146 947 MERECKA ANNA RUMIA   K30-39 449 00:07:23 00:36:55
1147 785 ROMANOWSKA MARIA REDA   K30-39 450 00:07:23 00:36:56
1148 68 ZAJ ALEKSANDRA GDAŃSK   K30-39 451 00:07:23 00:36:57
1149 386 GAŁUSZKA MARTA GDAŃSK   K14-29 218 00:07:23 00:36:57
1150 779 KASPROWICZ-KMIECIK KATARZYNA GDYNIA   K30-39 452 00:07:24 00:37:00
1151 1232 KOHNKE KAROLINA HEL HELSKIE MORSY "COLD WATER" K30-39 453 00:07:24 00:37:01
1152 1227 SŁUPEK DANUTA HEL HELSKIE MORSY "COLD WATER" K40-49 403 00:07:24 00:37:01
1153 338 ZDUNKOWSKA MARTA GDYNIA   K14-29 219 00:07:24 00:37:02
1154 1513 SKUPIN JOLANTA GDAŃSK   K30-39 454 00:07:25 00:37:06
1155 1124 PILECKA AGNIESZKA GDAŃSK AGAPILECKA.PL K30-39 455 00:07:25 00:37:06
1156 888 STUDZIŃSKA AGNIESZKA SOPOT   K40-49 404 00:07:25 00:37:06
1157 421 DUDZIŃSKA MAŁGORZATA GDAŃSK   K40-49 405 00:07:25 00:37:07
1158 420 ZACHARY ALEKSANDRA RUMIA DALEKO JESZCZE K30-39 456 00:07:25 00:37:07
1159 1391 GÓRECKA MARZENA GDAŃSK   K40-49 406 00:07:26 00:37:11
1160 81 KOSTENCKA AGA BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA K40-49 407 00:07:26 00:37:12
1161 1214 PAWLICKA EWA GDYNIA   K40-49 408 00:07:27 00:37:14
1162 745 SKOWROŃSKA MAŁGORZATA GDAŃSK   K30-39 457 00:07:27 00:37:15
1163 1499 PRZEKOPOWICZ IZABELA GDAŃSK   K30-39 458 00:07:27 00:37:15
1164 1512 LANDOWSKA KATARZYNA GDAŃSK   K14-29 220 00:07:27 00:37:15
1165 1553 MIKUŁA EWELINA GDYNIA   K30-39 459 00:07:28 00:37:21
1166 77 GRACZYK ALEKSANDRA GDYNIA   K30-39 460 00:07:29 00:37:24
1167 510 MROCZEK MONIKA RUMIA PARKRUN RUMIA K40-49 409 00:07:30 00:37:32
1168 25 KLAWITTER ANTONINA PSZCZÓŁKI   K40-49 410 00:07:31 00:37:33
1169 1565 ŁAPIŃSKA JULIA GDAŃSK   K14-29 221 00:07:31 00:37:36
1170 1547 TUSZKOWSKA AGNIESZKA GDAŃSK   K40-49 411 00:07:31 00:37:36
1171 1554 RADECKA ILONA GDAŃSK   K30-39 461 00:07:31 00:37:37
1172 1615 PLEISANT JOANNA GDYNIA   K40-49 412 00:07:32 00:37:38
1173 1551 GWIZDAŁA ALEKSANDRA GDYNIA   K30-39 462 00:07:32 00:37:38
1174 741 HOLKA KAROLINA RYBIENIEC   K14-29 222 00:07:32 00:37:39
1175 178 SZYMANIEC PAULINA GDAŃSK   K30-39 463 00:07:32 00:37:39
1176 404 SZABLEWSKA OLA GDANSK TRUSKAWKA RZADZI K40-49 413 00:07:33 00:37:43
1177 1078 CHRZANOWSKA-ROKACZ MAŁGORZATA GDAŃSK   K30-39 464 00:07:33 00:37:47
1178 1597 GRZECHNIK JADWIGA GDYNIA   K60+ 23 00:07:33 00:37:47
1179 1366 CZERNIAK MAGDALENA GDAŃSK 3B K30-39 465 00:07:34 00:37:48
1180 920 WARCHOLSKA ALEKSANDRA GDYNIA   K30-39 466 00:07:34 00:37:49
1181 612 LESIŃSKA DOROTA GDYNIA   K40-49 414 00:07:34 00:37:49
1182 916 KOZIEŁ MAGDALENA GDYNIA   K30-39 467 00:07:34 00:37:49
1183 157 KACPRZAK WERONIKA RUMIA   K30-39 468 00:07:34 00:37:49
1184 783 KOSTUCH NATALIA REDA   K30-39 469 00:07:35 00:37:53
1185 899 JEŻEWSKA ANNA RUMIA   K30-39 470 00:07:35 00:37:55
1186 1182 CHAŁKOWSKA KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 471 00:07:36 00:37:58
1187 891 PŁOSKA EWA MORĄG   K50-59 52 00:07:36 00:37:59
1188 185 CZARNECKA ANITA GDAŃSK   K14-29 223 00:07:36 00:38:01
1189 1546 SANCEWICZ MONIKA WEJHEROWO   K40-49 415 00:07:36 00:38:01
1190 177 KLOTZKE AGATA ROTMANKA   K40-49 416 00:07:37 00:38:03
1191 922 MASZKA ILONA STAROGARD GDAŃSKI   K30-39 472 00:07:37 00:38:04
1192 1519 MASZKA KATARZYNA JABŁOWO   K30-39 473 00:07:37 00:38:04
1193 1 BOODIE KATARZYNA WROCŁAW       00:07:37 00:38:07
1194 407 SAŁATA ALEKSANDRA ŁĘŻYCE   K40-49 417 00:07:37 00:38:07
1195 528 GOŁĘBIEWSKA MARZENA REDA   K50-59 53 00:07:38 00:38:10
1196 1496 WERBOWA MALWINKA KOWALE   K30-39 474 00:07:38 00:38:11
1197 1613 DĄBROWSKA - NARLOCH AGNIESZKA GDYNIA   K40-49 418 00:07:39 00:38:15
1198 903 GOSCINIAK AGNIESZKA STRASZYN PRUSZCZ BIEGA Z KOBIETĄ W BIEGU K30-39 475 00:07:39 00:38:15
1199 93 MAŁKOWSKA MARZENA TCZEW   K50-59 54 00:07:40 00:38:21
1200 1337 JAWORSKA JOANNA GDAŃSK   K14-29 224 00:07:41 00:38:24
1201 213 BALIŃSKA EWA GDYNIA   K40-49 419 00:07:41 00:38:26
1202 193 MAGDZIARZ JUSTYNA HEL   K40-49 420 00:07:41 00:38:27
1203 1605 SOSNA MAŁGORZATA MOSTY   K30-39 476 00:07:41 00:38:27
1204 1346 WĘGRZYN EWA   SONKO TEAM K30-39 477 00:07:42 00:38:29
1205 12 POBŁOCKA LUCYNA TCZEW   K40-49 421 00:07:42 00:38:29
1206 713 GŁÓWCZEWSKA KAROLINA GDYNIA   K40-49 422 00:07:43 00:38:33
1207 260 ARCIUCH ŻANETTA GDYNIA PARKRUN GDYNIA K40-49 423 00:07:43 00:38:33
1208 1289 CZAJKO MAGDALENA GDYNIA PROJEKTUJE_MI K30-39 478 00:07:43 00:38:36
1209 295 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA GDYNIA STEP BY STEP K40-49 424 00:07:43 00:38:37
1210 332 WAŚKOWICZ-ROJEK EWA GDAŃSK   K40-49 425 00:07:45 00:38:46
1211 275 SZUMIŁO JOLANTA GDAŃSK   K40-49 426 00:07:45 00:38:46
1212 1364 MILARSKA ANNA USTKA   K60+ 24 00:07:45 00:38:46
1213 476 PIETRUSZKIEWICZ KATARZYNA PUCK   K40-49 427 00:07:46 00:38:51
1214 1181 BARANOWSKA MARTA WŁADYSŁAWOWO MONIATEAM K30-39 479 00:07:46 00:38:52
1215 1490 HOEFT IWONA GDYNIA   K40-49 428 00:07:47 00:38:56
1216 1465 SZTEFAN NATASZA CHOJNICE   K30-39 480 00:07:47 00:38:57
1217 512 KOBIELA PATRYCJA LĘBORK   K14-29 225 00:07:50 00:39:11
1218 1620 WOŹNIAK ALEKSANDRA GDYNIA   K30-39 481 00:07:50 00:39:12
1219 989 ŁUKASIK GOSIA GDAŃSK   K30-39 482 00:07:52 00:39:18
1220 796 MURACH KLAUDIA GDYNIA   K14-29 226 00:07:52 00:39:18
1221 1443 BUDNA JOANNA GDAŃSK   K30-39 483 00:07:52 00:39:19
1222 800 ŻURAWSKA KATARZYNA GDYNIA   K30-39 484 00:07:54 00:39:29
1223 1470 SZPILAREWICZ-SKRZYPSKA AGNIESZKA GDAŃSK   K40-49 429 00:07:54 00:39:31
1224 901 KWIECIEŃ MARZENA PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA Z KOBIETĄ W BIEGU K30-39 485 00:07:56 00:39:40
1225 1315 MAJSAK ALICJA PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Z KOBIETĄ W BIEGU K40-49 430 00:07:56 00:39:40
1226 1524 DĄBROWICZ AGNIESZKA GDAŃSK   K14-29 227 00:07:56 00:39:42
1227 515 TRACZYK KATARZYNA WARSZAWA   K40-49 431 00:07:57 00:39:43
1228 89 SZYMCZYSZYN IWONA GDAŃSK   K40-49 432 00:07:58 00:39:52
1229 553 OSMAŃSKA ELŻBIETA BRANIEWO   K50-59 55 00:07:58 00:39:52
1230 864 BARANOWSKA ANNA GDAŃSK   K30-39 486 00:08:00 00:40:00
1231 483 JAZ KAROLINA GDYNIA   K40-49 433 00:08:00 00:40:02
1232 1475 DRĄŻKIEWICZ ZUZANNA GDYNIA   K50-59 56 00:08:01 00:40:04
1233 823 PIETRZAK-BIANGA MAŁGORZATA RUMIA   K30-39 487 00:08:01 00:40:06
1234 824 BIANGA MAJA RUMIA   K0 2 00:08:01 00:40:06
1235 1484 MIŚKOWIEC-CZECH PATRYCJA GDYNIA PROSECCO RUNNERS K30-39 488 00:08:02 00:40:11
1236 1564 KIRKLEWSKA ELŻBIETA RUMIA   K50-59 57 00:08:02 00:40:12
1237 1400 BŁASZCZUK MAJA GDYNIA TRIMAMA / MORSY GDYŃSKIE K30-39 489 00:08:03 00:40:14
1238 821 WILLICH DOMINIKA GDYNIA   K14-29 228 00:08:04 00:40:18
1239 1483 MROZEK AGNIESZKA GDYNIA PROSECCO RUNNERS K30-39 490 00:08:05 00:40:23
1240 1064 BROŻEK KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 491 00:08:05 00:40:24
1241 324 JASKUŁOWSKA BEATA STRASZYN WARIACKI TEAM K40-49 434 00:08:07 00:40:33
1242 1306 JERZYNA AGNIESZKA GDAŃSK WARIACKI TEAM K30-39 492 00:08:07 00:40:33
1243 685 NOWACZYK ARLETA PĘPOWO   K40-49 435 00:08:07 00:40:36
1244 1334 LADEMANN KAROLINA GDYNIA   K14-29 229 00:08:08 00:40:41
1245 1254 MOSZCZYŃSKA ALEKSANDRA GDYNIA   K40-49 436 00:08:09 00:40:44
1246 76 CZERLIKOWSKA AGNIESZKA GDYNIA GENETIX TEAM K40-49 437 00:08:09 00:40:44
1247 1485 SULIGOWSKA MONIKA GDYNIA PROSECCO RUNNERS K30-39 493 00:08:09 00:40:44
1248 1326 KEMPA MARZENA GDYNIA   K30-39 494 00:08:09 00:40:45
1249 549 BORKOWSKA GRAŻYNA JÓZEFOSŁAW   K40-49 438 00:08:09 00:40:47
1250 967 SOPOLINSKA SYLWIA GDANSK-MATARNIA MENSKA SPRAWA K30-39 495 00:08:11 00:40:53
1251 1251 ADAMCZYK EWA GDAŃSK SZALONY GDAŃSK BIEGA K30-39 496 00:08:11 00:40:54
1252 831 SŁAWIŃSKA AGNIESZKA LUBAWA   K14-29 230 00:08:11 00:40:54
1253 892 GĄTARSKA HANNA GDAŃSK   K30-39 497 00:08:11 00:40:54
1254 676 GOŁĘBIOWSKA MONIKA GDYNIA   K14-29 231 00:08:13 00:41:05
1255 471 KRUSZYŃSKA EWELINA GDAŃSK   K30-39 498 00:08:14 00:41:09
1256 735 BUDZISZ JOANNA KUŹNICA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ K40-49 439 00:08:14 00:41:11
1257 846 CIESIELCZYK KINGA WEJHEROWO   K40-49 440 00:08:15 00:41:13
1258 1394 CIESIELCZYK AMELIA WEJHEROWO   K14-29 232 00:08:15 00:41:13
1259 701 MIECZKOWSKA KATARZYNA GRUDZIĄDZ   K14-29 233 00:08:15 00:41:14
1260 1105 NIERADKO MAŁGORZATA GDAŃSK   K40-49 441 00:08:16 00:41:21
1261 1286 MIKUCKA ELŻBIETA BOJANO   K50-59 58 00:08:17 00:41:25
1262 1013 KOWALCZYK MAGDA GDYNIA BALTIX.SE/FUNDACJA GEBHARDT SPORT K30-39 499 00:08:17 00:41:26
1263 1012 STOLARSKA JUSTYNA GDYNIA BALTIX.SE/FUNDACJA GEBHARDT SPORT K14-29 234 00:08:17 00:41:27
1264 1017 KOZŁOWSKA JOANNA GDYNIA BALTIX.SE/FUNDACJA GEBHARDT SPORT K40-49 442 00:08:17 00:41:27
1265 1015 BANACZYK SABINA GDYNIA BALTIX.SE/FUNDACJA GEBHARDT SPORT K40-49 443 00:08:18 00:41:28
1266 360 HISZCZYNSKA BEATA GDYNIA   K30-39 500 00:08:18 00:41:30
1267 1018 KOZIEŁ ZUZANNA GDYNIA BALTIX.SE/FUNDACJA GEBHARDT SPORT K14-29 235 00:08:18 00:41:31
1268 1429 BAKUŁA KAROLINA   BALTIX.SE/FUNDACJA GEBHARDT SPORT K30-39 501 00:08:18 00:41:31
1269 993 OKOŁOTOWICZ DOROTA BRYGIDA SŁUPSK   K50-59 59 00:08:18 00:41:32
1270 1459 HAJDASZ MAŁGORZATA GDYNIA   K30-39 502 00:08:18 00:41:32
1271 1016 STOLARSKA IZABELA GDYNIA BALTIX.SE/FUNDACJA GEBHARDT SPORT K14-29 236 00:08:18 00:41:32
1272 49 WASIAK AGATA GDYNIA SEKSI CZIKK TEAM K30-39 503 00:08:19 00:41:36
1273 1568 JAŃCZAK PATEYCJA KOWALE FALLWORK K30-39 504 00:08:21 00:41:44
1274 606 STAŃCZAK IZABELA ZŁOTÓW   K30-39 505 00:08:22 00:41:50
1275 574 BRZEZINSKA BASIA ZŁOTOW   K30-39 506 00:08:22 00:41:50
1276 572 NOWAK-GEMZA MONIKA MONIKA ZŁOTÓW OSIEDLOWO K40-49 444 00:08:22 00:41:50
1277 987 PLECKA EWA GDAŃSK   K14-29 237 00:08:22 00:41:51
1278 1091 KOTEWICZ ANETA GDAŃSK   K40-49 445 00:08:22 00:41:52
1279 1093 JUŃSKA KATARZYNA GDAŃSK   K30-39 507 00:08:22 00:41:52
1280 805 WŁODARCZYK ALICJA PRUSZCZ GDAŃSKI   K40-49 446 00:08:23 00:41:53
1281 491 KAŁUŻNA ANNA SOSNOWIEC   K60+ 25 00:08:23 00:41:56
1282 1627 GORYŃSKA DARIA GDYNIA PIĘKNI I BESTIE K14-29 238 00:08:24 00:41:59
1283 1582 CHOJNACKA JOANNA GDYNIA   K30-39 508 00:08:24 00:41:59
1284 1583 KLAJBOR KAMILA GDYNIA   K30-39 509 00:08:24 00:42:00
1285 1385 DRELINKIEWICZ TERESA GDYNIA   K50-59 60 00:08:27 00:42:17
1286 525 CZERWIŃSKA PAULINA GDAŃSK RUN BEACH MORNING K14-29 239 00:08:29 00:42:25
1287 526 MALINOWSKA MONIKA GDAŃSK - NOWY PORT RUN BEACH MORNING TEAM K40-49 447 00:08:29 00:42:25
1288 1110 GRUBA LUCYNA STANISZEWO   K30-39 510 00:08:30 00:42:29
1289 1113 WIŚNIEWSKA JUSTYNA KARTUZY   K40-49 448 00:08:30 00:42:29
1290 1058 CICHOCKA JOLANTA ANNA LIDZBARK   K40-49 449 00:08:30 00:42:32
1291 1199 SIKORRA JANINA LĘDZIECHOWO 1948 K60+ 26 00:08:30 00:42:32
1292 1555 MIŚKÓW-BARANOWSKA MARTA GDYNIA   K30-39 511 00:08:31 00:42:33
1293 1379 STUCKA PAULINA ŻUKOWO NIEDZIELNI BIEGACZE K14-29 240 00:08:31 00:42:33
1294 325 SŁOWIŃSKA JOLA SZCZECINEK WARIACKI TEAM K50-59 61 00:08:31 00:42:35
1295 1354 LASKOWSKA AGATA WEJHEROWO   K14-29 241 00:08:34 00:42:49
1296 54 POKRZYWNICKA JUSTYNA GDAŃSK   K30-39 512 00:08:34 00:42:52
1297 1185 KIEDROWSKA KAROLINA GDAŃSK   K30-39 513 00:08:36 00:42:58
1298 300 RICHERT AGNIESZKA REDA   K40-49 450 00:08:39 00:43:13
1299 97 KRECZMAN ANNA GDANSK   K30-39 514 00:08:43 00:43:34
1300 127 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK TRI MAMA TEAM K40-49 451 00:08:43 00:43:34
1301 924 WOŁKOWSKA DOROTA MALBORK   K30-39 515 00:08:44 00:43:42
1302 1608 KALINOWSKA KLAUDIA MOSTY STUDIO FIGURA RUMIA K14-29 242 00:08:52 00:44:20
1303 1612 ORUBA NATALIA RUMIA STUDIO FIGURA RUMIA K30-39 516 00:08:54 00:44:30
1304 1566 RUSZKOWSKA ELA REDA   K40-49 452 00:08:58 00:44:50
1305 514 BORZYSZKOWSKA JOLANTA PUCK   K60+ 27 00:08:59 00:44:56
1306 1273 CEBULA KATARZYNA GOGOLIN   K30-39 517 00:09:00 00:44:58
1307 17 WINCUKIEWICZ DOROTA GDAŃSK   K40-49 453 00:09:08 00:45:40
1308 786 BRZUZEK DOROTA GDYNIA   K40-49 454 00:09:09 00:45:47
1309 1114 RZEZNICZAK MARZENA WŁADYSŁAWOWO   K50-59 62 00:09:27 00:47:13
1310 377 WOLSKA ANITA ŁĘŻYCE   K40-49 455 00:09:29 00:47:24
1311 558 GUMOWSKI MARCIN GDAŃSK GUMA TEAM     00:04:19 00:21:34
1312 444 NIEDOSTATKIEWICZ MACIEJ GDYNIA       00:04:33 00:22:46
1313 1278 CEBULA MARCIN GOGOLIN       00:04:35 00:22:56
1314 1477 ŁAGOWNIK PAWEŁ GDAŃSK FAHRENHEIT NIERUCHOMOŚCI     00:04:50 00:24:09
1315 406 SERAFIN DARIUSZ ROKITKI ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM     00:05:19 00:26:33
1316 211 JAKUBOWSKI PIOTR GDYNIA SCALAR     00:05:38 00:28:12
1317 1576 SULL TYGRYS WODNICA NIGHT RUNNERS SŁUPSK     00:05:41 00:28:27
1318 579 SZWARCER MATEUSZ ŁÓDŹ DROGA WOLNA     00:05:42 00:28:30
1319 680 HEJKA WŁADYSŁAW KARTUXY STEP BY STEP TRÓJMIASTO     00:05:50 00:29:09
1320 1173 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON     00:05:57 00:29:44
1321 1556 WASYLISZYN ADAM GDAŃSK       00:06:15 00:31:14
1322 291 MUSZYŃSKI SEBASTIAN GDYNIA       00:06:15 00:31:14
1323 923 NIERZWICKI KRZYSZTOF STAROGARD GDAŃSKI       00:06:23 00:31:54
1324 733 GLAB SEBASTIAN GDYNIA       00:06:25 00:32:05
1325 322 BORYS PRZEMYSŁAW KOSZALIN ROZBIEGANY KOSZALIN     00:06:32 00:32:38
1326 1362 JĘDRZEJEWSKI SEBASTIAN GDYNIA       00:06:46 00:33:50
1327 1426 GÓRSKI PIOTR GDYNIA       00:07:17 00:36:23
1328 780 KMIECIK JACEK GDYNIA       00:07:24 00:37:00

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.