Wrocław 15 IV | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Wrocław 15 IV

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Klub Kat wiek. M-ce w kat tempo min/km Wynik
1 71 GRACZ NATALIA HERNIK TEAM OPEN   04:02 00:20:08
2 649 BORYSENKO KATERYNA KIT OPEN   04:08 00:20:42
3 1590 ŁABUZ MAŁGORZATA   OPEN   04:12 00:21:01
4 1522 ROZUMKIEWICZ SONIA   K14-29 1 04:17 00:21:27
5 1250 BARANIAK ZUZANNA KLUB AZS POZNAN K14-29 2 04:21 00:21:46
6 147 BIERNACKA KATARZYNA SOBCZYK TEAM K14-29 3 04:32 00:22:38
7 21 PIROŻEK ANETA   K14-29 4 04:36 00:23:04
8 410 SOWA ANNA   K40-49 1 04:36 00:23:02
9 841 NALEWALSKA JOANNA #SOBASTEAM K30-39 1 04:37 00:23:03
10 1175 KOŚCIK ELŻBIETA KARKONOSZ RUNNING TEAM K40-49 2 04:37 00:23:06
11 368 REZAI OLIMPIA LG WIEN K40-49 3 04:38 00:23:11
12 1558 BIAŁOBŁOCKA ALICJA   K30-39 2 04:43 00:23:34
13 105 DĄBROWSKA KAROLINA UMED WROC K14-29 5 04:44 00:23:41
14 2057 CZAJA MAŁGORZATA   K40-49 4 04:45 00:23:43
15 480 KUPCZAK EWA   K40-49 5 04:45 00:23:46
16 1799 SULMA AGNIESZKA KOCHAM BIEGAĆ K30-39 3 04:46 00:23:51
17 1354 BUK MATYLDA MONDELEZ K40-49 6 04:46 00:23:52
18 1577 KASSOLIK-BARCZYŃSKA KASIA   K40-49 7 04:49 00:24:04
19 1006 WOYCZYŃSKA ANGELINA   K30-39 4 04:49 00:24:06
20 1171 HERMANOWICZ DOMINIKA   K30-39 5 04:51 00:24:13
21 489 STRAUCHOLD ANNA PRO-RUN WROCŁAW K40-49 8 04:55 00:24:33
22 1239 PASŁAWSKA-CHODOROWSKA JUSTYNA   K30-39 6 04:55 00:24:37
23 906 LEWANDOWSKA PATRYCJA LKS ISKRA JASZKOWA K30-39 7 04:56 00:24:40
24 1586 STĘPIEŃ SANDRA   K30-39 8 04:56 00:24:41
25 151 ROMAN ELŻBIETA   K40-49 9 04:58 00:24:51
26 40 HURKO KATARZYNA   K40-49 10 05:00 00:25:01
27 1052 BASAŁYGO ZUZANNA   K14-29 6 05:01 00:25:07
28 451 ŚWIĘTEK SYLWIA LITWIN TRIATHLON TEAM K40-49 11 05:02 00:25:08
29 920 OLEKSY JADWIGA   K30-39 9 05:03 00:25:17
30 282 MARCINKIEWICZ MARTA MATNER RUNNING TEAM K40-49 12 05:04 00:25:21
31 1652 KRZACZKOWSKA IWONA DZIKI WROCŁAW K30-39 10 05:04 00:25:22
32 1135 DREWNICKA MAGDALENA MKS SIECHNICE K30-39 11 05:05 00:25:26
33 36 MARKIEWICZ ANIA   K40-49 13 05:06 00:25:32
34 190 SARUL KAROLINA GABINETY STOMATOLOGICZNE TARABUŁA K14-29 7 05:07 00:25:35
35 103 SIKORA AGNIESZKA MATNER RUNNING TEAM K40-49 14 05:10 00:25:52
36 653 BUĆKO ALICJA VEGE RUNNERS K14-29 8 05:12 00:25:58
37 588 KURCZYŃSKA MARTA   K14-29 9 05:13 00:26:04
38 973 IWANOW JULIA   K14-29 10 05:14 00:26:08
39 887 KRAKOWSKA ANNA   K30-39 12 05:14 00:26:08
40 601 SZPETECKA MARCELINA   K30-39 13 05:14 00:26:08
41 243 SULIKOWSKA NATALIA   K40-49 15 05:14 00:26:09
42 1502 KOZANECKA MARTA KLUB BIEGACZA GEOTERMIA UNIEJÓW K30-39 14 05:14 00:26:10
43 1583 POTONIEC KAROLINA   K14-29 11 05:14 00:26:10
44 807 WACHNIK PAULINA CROSSFIT BLACK STAR K14-29 12 05:14 00:26:11
45 1913 SMUKOWSKA MONIKA   K14-29 13 05:14 00:26:12
46 2009 NIJANDER KATARZYNA HUZAR BIKE ACADEMY K40-49 16 05:15 00:26:14
47 982 KOWALSKA KAROLINA   K30-39 15 05:15 00:26:15
48 2136 BIERNAT DOROTA CHATKA PUCHATKA K30-39 16 05:15 00:26:17
49 212 KOWALSKA KRYSTYNA WKB PIAST WROCŁAW K60+ 1 05:16 00:26:20
50 424 WENDLAND IWONA   K30-39 17 05:17 00:26:23
51 1469 KALICZAK-SZWAJA MONIKA DRUŻYNA CHROBREGO K40-49 17 05:17 00:26:24
52 1957 DOBOSIEWICZ KINGA   K30-39 18 05:18 00:26:29
53 1118 SUŁAWA PATRYCJA   K30-39 19 05:18 00:26:29
54 542 SZNAJDER JOANNA   K30-39 20 05:19 00:26:34
55 655 SURDEK AGNIESZKA   K14-29 14 05:19 00:26:36
56 1090 ROMANOW MARTA IBM K30-39 21 05:20 00:26:39
57 109 PIEKARSKA KARINA   K40-49 18 05:20 00:26:42
58 1938 WIECZORKOWSKA EMILIA   K14-29 15 05:21 00:26:47
59 93 RABIEJ MAŁGORZATA   K30-39 22 05:22 00:26:51
60 943 DZIERŻANOWSKA ZOFIA MEDICUS SELF K30-39 23 05:24 00:26:58
61 325 MISIUREK KATARZYNA   K30-39 24 05:24 00:26:58
62 371 BRZESZCZ-MATKOWSKA ANNA   K40-49 19 05:24 00:27:02
63 497 TRZEPACZ DOROTA   K40-49 20 05:24 00:27:02
64 1177 PIELUSZYŃSKA AGNIESZKA   K30-39 25 05:25 00:27:06
65 861 RATAJCZAK ALINA MUKS SZOK BOJANOWO K30-39 26 05:25 00:27:06
66 736 KLIMKO ALICJA   K50-59 1 05:25 00:27:07
67 1139 ROZNOWSKA MONIKA   K40-49 21 05:26 00:27:08
68 1885 SZYMCZAK KAMILA   K30-39 27 05:26 00:27:16
69 148 GĘBUŚ-KUŹNIK RENATA   K40-49 22 05:26 00:27:18
70 1748 ROGOWSKA IZABELA   K40-49 23 05:27 00:27:19
71 1019 SMOLIŃSKA PAULINA   K14-29 16 05:27 00:27:15
72 369 STRÓŻ-KONOPKA IZABELA   K40-49 24 05:27 00:27:27
73 1676 SIMA KINGA   K14-29 17 05:27 00:27:23
74 1223 TOMASZEWSKA EWA   K40-49 25 05:27 00:27:21
75 211 DĄBKOWSKA PATRYCJA SPEED FEET'16 K40-49 26 05:27 00:27:28
76 1344 PIOTROWSKA KAROLINA   K14-29 18 05:27 00:29:12
77 1452 WITOWSKA AGATA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K14-29 19 05:28 00:27:25
78 899 DEREŃ AGATA LKS ISKRA JASZKOWA K14-29 20 05:28 00:27:38
79 957 DEREŃ BEATA LKS ISKRA JASZKOWA K14-29 21 05:28 00:27:37
80 478 KUJAWIŃSKA ANNA ŚLĘZAK TEAM/VEGE RUNNERS K30-39 28 05:28 00:27:30
81 196 GNATOWICZ-CZARNOŁĘSKA BEATA   K40-49 27 05:29 00:27:24
82 175 KOSNO AGNIESZKA   K30-39 29 05:29 00:27:26
83 1855 BAGIŃSKA ANNA KB SOBÓTKA K14-29 22 05:31 00:27:33
84 528 ZIĘBA ANNA   K14-29 23 05:31 00:27:36
85 310 KORYCKA ANNA   K30-39 30 05:31 00:27:36
86 786 URYGA AGNIESZKA   K14-29 24 05:31 00:27:37
87 925 SZOSTAK EDYTA   K30-39 31 05:32 00:27:38
88 1854 DOBROCHOWSKA ILONA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K30-39 32 05:32 00:27:39
89 1421 OWCZAREK ANITA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 33 05:32 00:27:39
90 1755 SKWAREK ELŻBIETA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K40-49 28 05:32 00:27:39
91 863 PROKOP ELZBIETA BIEGAJ Z TRENERAMI K50-59 2 05:32 00:27:41
92 590 DULEBA MARZANNA   K40-49 29 05:32 00:27:42
93 680 HONC PAULINA   K14-29 25 05:33 00:27:43
94 2043 GRUSZCZYŃSKA PATRYCJA   K30-39 34 05:33 00:27:44
95 164 OCHMANN ANNA   K40-49 30 05:33 00:27:47
96 780 KUNCMAN PATRYCJA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 26 05:34 00:27:50
97 2134 GIEBEL DAGMARA   K14-29 27 05:35 00:27:54
98 44 NAWROCKA SYLWIA MAMA NA PEŁEN ETAT K40-49 31 05:35 00:27:55
99 1638 JANKOWSKA JOLANTA   K14-29 28 05:35 00:27:56
100 264 HOCHÓŁ AGATA   K30-39 35 05:35 00:27:56
101 1051 KURIATA KLAUDIA KB SOBÓTKA K30-39 36 05:36 00:27:59
102 405 CISZEWSKA KALINA KLEMENS TEAM K30-39 37 05:36 00:27:59
103 918 KOŁSUT ALEKSANDRA   K30-39 38 05:36 00:27:59
104 546 TUBIELEWICZ KATARZYNA   K30-39 39 05:36 00:28:00
105 2064 ILNICKA MONIKA DZIKUSKI Z POGRANICZA K30-39 40 05:36 00:28:01
106 2065 JUSZCZAK AGATA DZIKUSKI Z POGRANICZA K30-39 41 05:36 00:28:01
107 862 DRAGANEK EWELINA   K30-39 42 05:36 00:28:02
108 1924 PIZOŃ ANNA   K30-39 43 05:37 00:28:04
109 64 MOC MARZENA   K14-29 29 05:37 00:28:05
110 1085 SIEŃCZYK MAŁGORZATA BRAT ALBERT TEAM K30-39 44 05:37 00:28:06
111 491 KASZA-CZERWIŃSKA MARTA   K30-39 45 05:38 00:28:08
112 29 STASIAK PATRYCJA   K14-29 30 05:38 00:28:10
113 582 PREGA DIANA   K14-29 31 05:38 00:28:10
114 2078 TROCHIMCZUK KATARZYNA   K30-39 46 05:39 00:28:14
115 1795 KISIEL ANITA UBS K30-39 47 05:39 00:28:15
116 2013 TABACZYŃSKA MONIKA   K14-29 32 05:40 00:28:18
117 98 SCHWITALLA KATARZYNA   K40-49 32 05:40 00:28:18
118 585 SAGANOWSKA BEATA   K14-29 33 05:40 00:28:20
119 1738 DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK ELŻBIETA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K50-59 3 05:40 00:28:21
120 565 DZIUBA BEATA   K30-39 48 05:40 00:28:22
121 1543 KUTYCKA-KUREK ELŻBIETA CHOJRAK TEAM WROCŁAW K30-39 49 05:40 00:28:22
122 1965 SOŁTOWSKA EWELINA   K40-49 33 05:41 00:28:24
123 1058 ZWOLIŃSKA KAMILA   K30-39 50 05:41 00:28:24
124 119 SARNA BEATA PRO-RUN WROCŁAW K40-49 34 05:41 00:28:25
125 145 GIDASZEWSKA JOLANTA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K40-49 35 05:41 00:28:26
126 1897 FILIPOWICZ-URBAS DIANA   K14-29 34 05:42 00:28:28
127 349 NOCNA WŁADYSŁAWA   K60+ 2 05:42 00:28:31
128 1242 SITAK KAROLINA   K14-29 35 05:42 00:28:32
129 1362 SOBCZAK ALEKSANDRA   K40-49 36 05:43 00:28:33
130 622 KRZYWIECKA BEATA   K50-59 4 05:43 00:28:36
131 1381 BAJURA SARA   K14-29 36 05:43 00:28:37
132 19 SKOWROŃSKA MONIKA   K30-39 51 05:44 00:28:40
133 725 ZASŁAWSKA NATALIA   K14-29 37 05:44 00:28:42
134 321 KUBIK MAŁGORZATA   K30-39 52 05:45 00:28:45
135 168 TARGOWSKA JUSTYNA WOŁÓW BIEGA K30-39 53 05:45 00:28:47
136 1682 TRĄBA JUSTYNA   K30-39 54 05:46 00:28:48
137 1581 CYGANIK AGNIESZKA   K30-39 55 05:46 00:28:51
138 1140 CYBULSKA AGNIESZKA   K14-29 38 05:47 00:28:53
139 543 KAWA JOLANTA   K14-29 39 05:47 00:28:54
140 490 URBAŃCZYK-MANIOWSKA KASIA   K30-39 56 05:47 00:28:54
141 1245 WIECZORKOWSKA MARZENA   K30-39 57 05:48 00:28:59
142 614 WAWRZYNIAK MARLENA   K40-49 37 05:48 00:29:02
143 1684 BIOŁY MAŁGORZATA WROCLAW MARATHON TEAM K40-49 38 05:49 00:29:03
144 620 TOKARSKA IWONA KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA K40-49 39 05:49 00:29:03
145 1677 DŁUGOSZ EWA STS BIEGATON MIKOŁÓW K40-49 40 05:49 00:29:04
146 1598 PTAK JULIA   K14-29 40 05:49 00:29:07
147 486 KWIATKOWSKA MARTA   K30-39 58 05:50 00:29:08
148 89 MICHALLEK KATARZYNA   K40-49 41 05:50 00:29:08
149 118 MARAJDA KAROLINA MARADISE K30-39 59 05:50 00:29:09
150 38 GRYGIEL ANNA   K30-39 60 05:50 00:29:09
151 1627 NIEZNAŃSKA MONIKA   K14-29 41 05:50 00:29:11
152 364 STYPUŁA ANNA SLIM TEAM K30-39 61 05:50 00:29:11
153 1233 ZIELIŃSKA LUCYNA   K50-59 5 05:50 00:29:12
154 252 MISIOREK EMILIA   K30-39 62 05:51 00:29:15
155 648 WRZESZCZ EWELINA   K14-29 42 05:51 00:29:15
156 1369 BARTNIK-URBAŃSKA AGNIESZKA MINIFIT K40-49 42 05:51 00:29:16
157 1459 SZUMADA EMILIA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K14-29 43 05:51 00:29:16
158 1632 KORZENIEWSKA AGNIESZKA   K30-39 63 05:51 00:29:17
159 1673 BAJEWSKA WIOLETTA KSIĘGINICE BIEGAJĄ :) K40-49 43 05:52 00:29:20
160 1863 MIRUS IZABELA   K14-29 44 05:52 00:29:20
161 477 KOŁODZIEJCZYK AGNIESZKA   K40-49 44 05:52 00:29:21
162 111 HYPIAK JOANNA   K30-39 64 05:52 00:29:22
163 1884 DUCZMALEWSKA-SIENKIEWICZ ROLETTA   K40-49 45 05:53 00:29:23
164 1083 KOZAK EWA   K30-39 65 05:53 00:29:23
165 1643 PROKOPOWICZ ANNA   K40-49 46 05:53 00:29:23
166 1521 INDULSKA-SAŁDACZ EDYTA   K30-39 66 05:53 00:29:24
167 1697 LISOWSKA-KAŁUŻNA ANIA   K30-39 67 05:53 00:29:25
168 97 SZARAFIŃSKA-JUSZCZAK DOROTA VEGE RUNNERS K40-49 47 05:53 00:29:25
169 2128 ZAWADZKA ANNA EPAM K30-39 68 05:53 00:29:25
170 2008 SYNOWIEC KLAUDIA   K14-29 45 05:53 00:29:26
171 1203 KONDRATENKO IRYNA   K14-29 46 05:53 00:29:27
172 23 PIELA MAŁGORZATA GRODZISKA GRUPA BIEGOWA ,SZALONE ŻÓŁWIE" K50-59 6 05:53 00:29:27
173 1593 CIUPEK MAGDALENA   K30-39 69 05:54 00:29:28
174 317 PASTUSIAK EWA   K40-49 48 05:54 00:29:28
175 117 SŁOWIK MAŁGORZATA GEOBIURO K30-39 70 05:54 00:29:28
176 1604 LOSOR AGNIESZKA FILPLAST K30-39 71 05:54 00:29:29
177 1280 OWCA MARTA   K30-39 72 05:54 00:29:29
178 2099 PROCHOWSKA JUSTYNA REMBET K30-39 73 05:54 00:29:29
179 445 JANY ELZBIETA KS LENIWIEC K40-49 49 05:54 00:29:30
180 866 KAROLEWICZ ALEKSANDRA   K14-29 47 05:54 00:29:30
181 193 MALIGA KATARZYNA   K40-49 50 05:54 00:29:30
182 1881 SKÓRZYBÓT EWELINA KB KROKUS KWIATKOWICE K30-39 74 05:54 00:29:30
183 1444 SLUSARCZYK EWA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 75 05:54 00:29:30
184 122 MYSŁEK AGNIESZKA   K40-49 51 05:54 00:29:31
185 1486 RUDAWSKA MAŁGORZATA   K40-49 52 05:54 00:29:31
186 2074 HRYNIV MARIANA   K30-39 76 05:54 00:29:31
187 1576 WOJTASZEK KATARZYNA CREDIT SUISSE K14-29 48 05:54 00:29:31
188 1015 FORYSIAK JOANNA   K40-49 53 05:54 00:29:32
189 2003 ZALEŚKIEWICZ MARTA   K30-39 77 05:54 00:29:32
190 1142 JANICZEK ANNA   K14-29 49 05:54 00:29:32
191 1683 KAWALEC SYLWIA   K30-39 78 05:55 00:29:33
192 1326 MICHTA MARTYNA   K14-29 50 05:55 00:29:33
193 1510 JAKUBOWSKA LUBA   K30-39 79 05:55 00:29:34
194 377 TOMYS MONIKA   K14-29 51 05:55 00:29:34
195 2114 MIKOS MARTA EPAM SYSTEMS K30-39 80 05:55 00:29:35
196 1944 SUDOLSKA AGNIESZKA   K30-39 81 05:55 00:29:35
197 1889 KUŁAGOWSKA KAROLINA   K14-29 52 05:55 00:29:36
198 612 PASTUSIAK PAULINA   K14-29 53 05:55 00:29:36
199 1815 ŚLĘZAK LIDIA MUKS SZOK BOJANOWO K30-39 82 05:55 00:29:36
200 399 WOJCIECHOWSKA MARZANNA SLIM TEAM K40-49 54 05:55 00:29:36
201 908 SMOLARCZYK IWONA   K30-39 83 05:55 00:29:37
202 51 OGRODNIK ANNA   K30-39 84 05:55 00:29:37
203 121 MALINOWSKA MAGDALENA RUN BABY TEAM K50-59 7 05:56 00:29:38
204 1967 SKÓRA KLAUDIA   K14-29 54 05:56 00:29:38
205 469 JEDNORÓG DOROTA KB LUPUS OLEŚNICA K40-49 55 05:56 00:29:38
206 922 BARWICKA SONIA   K30-39 85 05:56 00:29:39
207 2071 CIŻMAN AGNIESZKA   K30-39 86 05:56 00:29:39
208 475 CEPLIN-KRYWKO MAGDALENA   K30-39 87 05:56 00:29:40
209 1626 PRZYDATEK RENATA   K14-29 55 05:56 00:29:40
210 617 STYKAŁA ANNA   K40-49 56 05:56 00:29:40
211 444 PUCHALSKA PAULINA   K30-39 88 05:56 00:29:41
212 1518 WIŚNIEWSKA PATRYCJA   K30-39 89 05:56 00:29:41
213 1067 KOZDRA OLGA   K40-49 57 05:56 00:29:41
214 1592 LISOWSKA MARZENA   K40-49 58 05:56 00:29:42
215 1269 MARKOWSKA ANNA   K30-39 90 05:56 00:29:42
216 1587 WESOŁOWSKA URSZULA   K40-49 59 05:56 00:29:42
217 676 SZUMILAS DIANA   K14-29 56 05:57 00:29:43
218 165 PASTUSIAK MATYLDA MICAR WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW K40-49 60 05:57 00:29:45
219 1199 BARTUNEK MAŁGORZATA   K14-29 57 05:57 00:29:45
220 688 SYPIEŃ DOROTA   K40-49 61 05:57 00:29:45
221 608 BOSY JOANNA   K30-39 91 05:57 00:29:46
222 185 KOWALSKA KATARZYNA BENEFIT SYSTEMS SA K14-29 58 05:57 00:29:46
223 505 KIZIAK NATALIA   K30-39 92 05:58 00:29:48
224 1489 MARUT MONIKA   K40-49 62 05:58 00:29:48
225 1829 WOZNIAK PATI   K40-49 63 05:58 00:29:48
226 335 DIBELKA URSZULA   K40-49 64 05:58 00:29:50
227 1211 BIEGANOWSKA AGNIESZKA   K30-39 93 05:58 00:29:51
228 1361 KONIORCZYK AGNIESZKA   K30-39 94 05:58 00:30:10
229 431 WYRWAŁ JULIA   K14-29 59 05:58 00:30:03
230 6 KOZIELSKA KARINA   K30-39 95 05:59 00:30:04
231 442 KAPELUSZ JOANNA   K14-29 60 05:59 00:31:06
232 1017 KLUSKA JOANNA KBMARATON TUREK K50-59 8 05:59 00:30:07
233 1016 WAWRZYNIUK MALGORZATA   K50-59 9 05:59 00:30:07
234 1378 CZERNIAWSKA KAROLINA   K30-39 96 05:59 00:30:12
235 1428 KOSTECKA KAROLINA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 97 05:59 00:31:29
236 1942 KOSTECKA MARIA   K14-29 61 05:59 00:31:12
237 1404 KĘDZIA RENATA   K30-39 98 06:00 00:30:01
238 1925 JAROMIN ANITA   K30-39 99 06:00 00:30:03
239 2058 PŁAWUCKA MONIKA SONKO TEAM K14-29 62 06:00 00:31:44
240 1023 KUSNIEREK JOANNA   K30-39 100 06:00 00:30:04
241 1951 PUDŁO KAMILA OBORYGENI K30-39 101 06:00 00:30:37
242 1692 KOTLARCZYK MONIKA   K40-49 65 06:00 00:30:02
243 633 DOBIASZ JOANNA BENEFIT SYSTEMS K30-39 102 06:00 00:30:40
244 176 WASIŁEK BASIA   K30-39 103 06:01 00:32:26
245 265 PACIA ANNA   K14-29 63 06:01 00:31:50
246 1964 TOMKÓW MAŁGORZATA # MATKI BIEGNĄ OSTATNIE K30-39 104 06:01 00:30:10
247 1368 CHORĄŻYKIEWICZ ANNA   K40-49 66 06:01 00:31:41
248 2140 OGONOWSKA JUSTYNA   K30-39 105 06:01 00:30:47
249 381 CYMERMAN KATARZYNA RUN LEVEL ONE SIECHNICE K30-39 106 06:01 00:31:44
250 1068 LESZCZYŃSKA ANNA OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 107 06:01 00:30:33
251 373 PILECKA PATRYCJA   K14-29 64 06:01 00:31:20
252 1482 KACZOROWSKA RENATA POLIMED K50-59 10 06:01 00:30:34
253 894 MOSKALUK-KUBIAK MONIKA FIZJO SPORT MED K30-39 108 06:02 00:30:24
254 1272 SZYMKOWIAK HONORATA   K40-49 67 06:02 00:30:10
255 2077 RASZCZUK GRAŻYNA   K40-49 68 06:02 00:30:11
256 575 IWANIEC DOROTA   K50-59 11 06:02 00:30:12
257 261 MUCHACZOW AGATA   K40-49 69 06:02 00:30:12
258 2107 DEFRATYKA AUGUSTYNA   K14-29 65 06:03 00:30:13
259 134 GRYSZAN MAGDALENA   K30-39 109 06:03 00:30:15
260 2019 MOTAŁA MAŁGORZATA MOTAŁA ADRIAN DANILEWICZ GROUP K40-49 70 06:03 00:30:16
261 1028 MARKOWSKA MAGDALENA ADRENALINA K30-39 110 06:03 00:30:16
262 1917 TOKARSKA MARIOLA ACTIVRUN NAMYSŁÓW K40-49 71 06:03 00:30:16
263 1289 ZAWOJAK SYLWIA   K14-29 66 06:03 00:30:16
264 572 WOLBIŚ ANETA   K30-39 111 06:03 00:30:17
265 876 SĘKOWSKA MARTA   K14-29 67 06:04 00:30:19
266 1723 PIOTROWSKA KAMILA   K30-39 112 06:04 00:30:19
267 1490 CIESIELSKA AGATA   K14-29 68 06:04 00:30:20
268 1544 KULAK PAULINA XL CATLIN K30-39 113 06:04 00:30:21
269 685 RÓŻAŃSKA MAŁGORZATA   K40-49 72 06:04 00:30:22
270 1746 NIEMIEC HALINA   K40-49 73 06:05 00:30:23
271 1937 PILIUTKEVICH HANNA   K14-29 69 06:05 00:30:23
272 1794 CZEREBA KAROLINA ETISOFT RUNNING TEAM K14-29 70 06:05 00:30:23
273 1089 ŚWIATOWSKA ANNA   K14-29 71 06:05 00:30:24
274 1391 DANKOWSKA EWELINA ENDORFINY K30-39 114 06:05 00:30:25
275 1525 RUTKOWSKA KATARZYNA VOLVO K30-39 115 06:05 00:30:25
276 500 STACHOWIAK - SZYSZKA EDYTA BIEGAM DLA SIEBIE K30-39 116 06:05 00:30:25
277 2047 ŚLUSAREK JUSTYNA   K30-39 117 06:05 00:30:25
278 1334 MICHALCZYK JOANNA   K30-39 118 06:05 00:30:26
279 1059 RODAK KATARZYNA IBM K14-29 72 06:05 00:30:26
280 96 MALCZEWSKA MAŁGORZATA   K30-39 119 06:05 00:30:27
281 1776 HULIMKA KATARZYNA   K30-39 120 06:06 00:30:28
282 272 MYŚKOW ELŻBIETA WAKO S.C. K40-49 74 06:06 00:30:28
283 1698 BISKUP DARIA   K14-29 73 06:06 00:30:28
284 1988 GAŁKOWSKA ANGELIKA   K14-29 74 06:06 00:30:28
285 100 DUBIEL ANNA   K30-39 121 06:06 00:30:30
286 1816 BRONOWICKA WERONIKA SYMETRIA K14-29 75 06:06 00:30:31
287 613 SIECZKA MARIA   K14-29 76 06:06 00:30:31
288 975 SZELĄGOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 75 06:06 00:30:32
289 836 SAWICZ AGNIESZKA   K30-39 122 06:06 00:30:32
290 359 ZALEWSKA MAŁGORZATA   K14-29 77 06:06 00:30:32
291 1547 KOSSOWSKA KAMILA   K14-29 78 06:07 00:30:33
292 1158 DOBRZAŃSKA MAGDALENA   K40-49 76 06:07 00:30:34
293 255 TALARCZYK AGATA   K30-39 123 06:07 00:30:34
294 447 PAWŁOWSKA JOWITA   K14-29 79 06:07 00:30:34
295 1654 ŻYGADŁO JOANNA   K30-39 124 06:07 00:30:35
296 813 WESOŁOWICZ ROKSANA   K14-29 80 06:07 00:30:36
297 812 SZACIŁŁO KATARZYNA   K14-29 81 06:07 00:30:37
298 1882 BASHIROVA AIGUL UBS K14-29 82 06:07 00:30:37
299 1284 BOBROWSKA MAŁGOSIA RUN4FUN K40-49 77 06:08 00:30:38
300 798 KORDUS IZABELA ESSITY K40-49 78 06:08 00:30:38
301 1144 ŻYGADŁO JUSTYNA WATAHA K30-39 125 06:08 00:30:38
302 663 KADYSZEWSKA PAULA   K14-29 83 06:08 00:30:39
303 2061 GÓRSKA DARIA   K30-39 126 06:08 00:30:39
304 1379 SUDOLSKA ANNA GUSTAW TEŻ BIEGA K30-39 127 06:08 00:30:40
305 2056 ZIOBROWSKA MAGDALENA MKS SIECHNICE K30-39 128 06:08 00:30:40
306 99 CZECH DOROTA PRO-RUN K40-49 79 06:08 00:30:42
307 710 MASALSKA JULITA END OR FINA(Ł) TEAM K30-39 129 06:09 00:30:43
308 1166 JADOWNICKA MARTA BYLEDOBIEC K30-39 130 06:09 00:30:43
309 938 MUSZELIK-NOWAK MARTA MEDICUS SELF K30-39 131 06:09 00:30:43
310 226 POPIELA-KUKUŚ KATARZYNA   K30-39 132 06:09 00:30:43
311 1145 SKOCZEK ANNA   K30-39 133 06:09 00:30:43
312 1639 BORZEMSKA-WILICZKIEWICZ ANNA   K30-39 134 06:09 00:30:44
313 1546 JASEK DOMINIKA ADRIAN DANILEWICZ GROUP K40-49 80 06:09 00:30:44
314 2018 HAGER JOANNA   K14-29 84 06:09 00:30:45
315 124 SAMOL JOLA   K30-39 135 06:09 00:30:45
316 433 GABRYŚ AGNIESZKA   K30-39 136 06:09 00:30:47
317 1640 PYPEĆ-NOWICKA ELŻBIETA ZSZOKOWANE K50-59 12 06:09 00:30:47
318 534 SIKORA AGNIESZKA   K30-39 137 06:10 00:30:49
319 1370 BARYLAK JOANNA   K14-29 85 06:10 00:30:50
320 1170 OSTROWSKA JADWIGA KARKONOSZ RUNNING TEAM K50-59 13 06:10 00:30:51
321 1919 SZELIGA IWONA   K14-29 86 06:10 00:30:51
322 1725 ZYBURA ANIA   K30-39 138 06:10 00:30:51
323 1959 GIERCZYK ESTERA   K30-39 139 06:11 00:30:53
324 257 SZOJDA PAULINA   K30-39 140 06:11 00:30:53
325 1781 GENEJA JULIA   K14-29 87 06:11 00:30:53
326 1818 SZYMAŃSKA JOANNA   K30-39 141 06:11 00:30:53
327 1219 KARPOWICZ NATALIA   K30-39 142 06:11 00:30:54
328 2111 SZYMANOWSKA ANIA   K40-49 81 06:11 00:30:54
329 1197 MALINOWSKA AGNIESZKA   K14-29 88 06:11 00:30:55
330 2011 SURMA EWA   K40-49 82 06:11 00:30:55
331 1870 DRANCHUK TETIANA   K30-39 143 06:11 00:30:56
332 434 ROLA MAGDALENA   K14-29 89 06:11 00:30:56
333 1060 WOLSKA KLAUDIA IBM K14-29 90 06:11 00:30:56
334 1867 PLEWKA IWONA SZCZYTKOWICE W BIEGU K30-39 144 06:11 00:30:56
335 403 ZARUSKA EDYTA   K50-59 14 06:11 00:30:56
336 692 LISIK ANNA   K30-39 145 06:12 00:30:58
337 26 SZYNAL EDYTA   K14-29 91 06:12 00:30:58
338 1220 DEPTA IWONA   K30-39 146 06:12 00:30:58
339 2106 KUCHARSKA WERONIKA   K14-29 92 06:12 00:30:59
340 579 SENFTLEBEN MAGDALENA   K30-39 147 06:12 00:30:59
341 1918 KARAŚ-MOCHNAL ANNA   K14-29 93 06:12 00:31:01
342 2072 KOWAL DANUTA   K50-59 15 06:12 00:31:01
343 222 KOZACZKIEWICZ JOWITA   K40-49 83 06:12 00:31:01
344 1465 PUSIARSKA ANNA DRUŻYNA CHROBREGO K30-39 148 06:12 00:31:02
345 1063 WERNER MAGDALENA   K40-49 84 06:12 00:31:02
346 898 TOMERA DOROTA LKS ISKRA JASZKOWA K40-49 85 06:13 00:31:03
347 1157 PILSZAK MARTA IBM K30-39 149 06:13 00:31:04
348 225 PATRZYK-SPERZYŃSKA ANNA REKINY K30-39 150 06:13 00:31:05
349 219 KALEMBKIEWICZ MARZENA MIROTRANS WROCŁAW K40-49 86 06:13 00:31:05
350 1188 ŻYDŁO-NAROLSKA SYLWIA   K40-49 87 06:14 00:31:08
351 1417 MARKOWSKA IRENA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K40-49 88 06:14 00:31:09
352 2139 KSIĘŻNIK ANNA OGB K40-49 89 06:14 00:31:10
353 1914 NOWACKA RENATA   K40-49 90 06:14 00:31:10
354 1826 TRYK JULIA   K14-29 94 06:14 00:31:10
355 818 BIELICKA KATARZYNA RUNNING TEAM MILICZ K30-39 151 06:14 00:31:11
356 1075 KOLĘDA MONIKA RUN LOG K40-49 91 06:14 00:31:11
357 1275 GRYGIEL AGNIESZKA PRO-RUN WROCŁAW K40-49 92 06:14 00:31:11
358 683 STAJNO PAULINA   K14-29 95 06:14 00:31:11
359 1731 KRAŚNICKA OLGA KKT POLKOWICE-LUBIN K30-39 152 06:14 00:31:11
360 1848 KULCZYŃSKA KATARZYNA   K14-29 96 06:14 00:31:11
361 2050 MARKOWSKA KAROLINA   K30-39 153 06:14 00:31:11
362 241 PROTAS ANNA   K30-39 154 06:15 00:31:13
363 1606 TATKO WIOLETTA WROCŁAW K40-49 93 06:15 00:31:13
364 789 BARDZIŃSKA MAGDALENA   K30-39 155 06:15 00:31:13
365 651 BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA   K40-49 94 06:15 00:31:13
366 910 CZELADKO MAGDALENA   K30-39 156 06:15 00:31:13
367 2021 OKRĘGLICKA SARA CITY RUNNING TEAM K30-39 157 06:15 00:31:13
368 345 TRYBUSZEK JOANNA   K30-39 158 06:15 00:31:14
369 909 MAZUR ANNA   K30-39 159 06:15 00:31:14
370 289 BIEDRZYCKA MARTA   K30-39 160 06:15 00:31:14
371 1718 BEDNARZ PAULINA GEOBAN S.A. K14-29 97 06:15 00:31:15
372 1505 KORMAN MARIOLA   K30-39 161 06:15 00:31:15
373 259 MAŃKOWSKA KATARZYNA   K40-49 95 06:15 00:31:15
374 1470 NITARSKA KATARZYNA   K14-29 98 06:15 00:31:16
375 1661 TARNOWSKA KAROLINA   K30-39 162 06:15 00:31:17
376 739 ZATYKA MAŁGORZATA   K50-59 16 06:15 00:31:17
377 1457 PILC ALEKSANDRA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K14-29 99 06:16 00:31:19
378 1786 BIK PATRYCJA   K14-29 100 06:16 00:31:20
379 13 CHRYPLEWICZ ANITA   K30-39 163 06:16 00:31:20
380 2098 BOŻEK PAULINA   K30-39 164 06:16 00:31:20
381 1122 BEDNARCZUK PAULINA   K14-29 101 06:16 00:31:21
382 1836 CZERNATOWICZ AGATA   K14-29 102 06:16 00:31:22
383 646 STARCZEWSKA ANITA   K14-29 103 06:17 00:31:23
384 1534 ŁUKAWSKA IZABELA   K40-49 96 06:17 00:31:23
385 262 SIEŃKO BEATA KOTWICA BRZEG K40-49 97 06:17 00:31:23
386 1773 KOSIŃSKA DOMINIKA   K14-29 104 06:17 00:31:24
387 902 NOWAK WERONIKA   K14-29 105 06:17 00:31:24
388 691 NOWACKA ALEKSANDRA   K40-49 98 06:17 00:31:24
389 551 CZAJCZYŃSKA AGATA   K30-39 165 06:17 00:31:25
390 82 TRYKOWSKA BLANKA TRIACTIV K30-39 166 06:18 00:31:28
391 287 TCHÓRZEWSKA-PIETRZYK ANNA   K40-49 99 06:18 00:31:28
392 1887 LASOCKA DAGMARA DXC TECHNOLOGY K30-39 167 06:18 00:31:30
393 1204 BOROWSKA PATRYCJA   K14-29 106 06:18 00:31:30
394 1154 WAWER KATARZYNA   K30-39 168 06:18 00:31:30
395 859 JASIŃSKA SANDRA   K14-29 107 06:18 00:31:31
396 1477 KUŚMIERZ MARZENA KPMG K14-29 108 06:18 00:31:31
397 1178 VLASAK SANDRA IBM K14-29 109 06:18 00:31:31
398 423 ŁUKASZEWSKA BEATA   K14-29 110 06:18 00:31:32
399 1357 GÓRSKA EWA   K30-39 169 06:19 00:31:33
400 2127 NIŚCIGORSKA JOANNA ALFACO RUNNING TEAM K30-39 170 06:19 00:31:33
401 1285 CHAŁUPCZAK MAŁGORZATA   K50-59 17 06:19 00:31:34
402 1830 KULFERST AGNIESZKA   K14-29 111 06:19 00:31:34
403 705 FELISZEK ANNA END OR FINA(Ł) TEAM K40-49 100 06:19 00:31:35
404 726 FILARY DANUTA QAD K30-39 171 06:19 00:31:35
405 1461 DĄBROWSKA PATRYCJA   K30-39 172 06:19 00:31:35
406 1539 HENTOSZ KAROLINA ADRENALINA BOXING CLUB K30-39   06:19 00:31:37
407 788 RUCIŃSKA IGA   K14-29 112 06:19 00:31:37
408 435 HYNASIŃSKA NIKOLA   K14-29 113 06:20 00:31:39
409 1880 BUCZYŃSKA ALEKSANDRA   K14-29 114 06:20 00:31:41
410 1261 MARSZAŁEK MAGDALENA RAKOOBRONA K14-29 115 06:20 00:31:41
411 160 PABICH HONORATA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K40-49 101 06:20 00:31:42
412 318 MUSKUS KAROLINA   K30-39 174 06:21 00:31:43
413 854 SPYCZAK VON BRZEZINSKA MARIA   K14-29 116 06:21 00:31:43
414 1679 KUNECKA MAŁGORZATA   K14-29 117 06:21 00:31:44
415 1839 WOLAK GABRIELA   K40-49 102 06:21 00:31:44
416 2150 REKOŃSKA SYLWIA ACH TE BABY K40-49 103 06:21 00:31:44
417 1568 KWIATKOWSKA SANDRA ACH TE BABY K30-39 175 06:21 00:31:45
418 354 WRÓBEL ELWIRA   K40-49 104 06:21 00:31:45
419 1866 GERMAN-GIENTKOWSKA IWONA   K40-49 105 06:21 00:31:46
420 204 PRUS KATARZYNA PFLEIDERER K30-39 176 06:21 00:31:47
421 509 ŚWIĘCH MONIKA   K14-29 118 06:21 00:31:47
422 529 WÓJCIK MAGDALENA   K14-29 119 06:22 00:31:48
423 1042 MARKOWICZ MARLENA POWER FITNESS OŁAWA K14-29 120 06:22 00:31:50
424 2123 KOCIK JUSTYNA   K14-29 121 06:22 00:31:50
425 2076 MAŚLUK DOMINIKA   K14-29 122 06:22 00:31:50
426 1247 GACA KARINA   K14-29 123 06:22 00:31:51
427 2040 CIMIRSKA ANNA   K14-29 124 06:22 00:31:51
428 1747 KUKIEŁKA JUSTYNA   K14-29 125 06:22 00:31:51
429 1240 KISS ZSOFIA   K14-29 126 06:22 00:31:52
430 1138 KWIATKOWSKA JOANNA   K30-39 177 06:22 00:31:52
431 1868 MISZCZUK ANNA SZCZYTKOWICE W BIEGU K30-39 178 06:22 00:31:52
432 1134 CHIMOWICZ JOANNA   K14-29 127 06:22 00:31:52
433 967 KUNKEL LEONIE   K14-29 128 06:23 00:31:53
434 711 BOCCIARELLI PAULA   K30-39 179 06:23 00:31:53
435 1946 MROCZKOWSKA ANNA   K40-49 106 06:23 00:31:53
436 1900 WALIGÓRA PAULINA   K30-39 180 06:23 00:31:53
437 1681 BRZOZOWSKA GABRIELA   K14-29 129 06:23 00:31:54
438 1353 KLEWAŃCZUK SYLWIA MONDELEZ K30-39 181 06:23 00:31:54
439 1251 ZIŃSKA DOROTA DRUŻYNA CHROBREGO K30-39 182 06:23 00:31:54
440 470 KUFEL AGNIESZKA   K40-49 107 06:23 00:31:54
441 1873 OSTAPSKA KATARZYNA POWER FITNESS K30-39 183 06:23 00:31:54
442 600 KOZOK MAŁGORZATA STS BIEGATON MIKOŁÓW K40-49 108 06:23 00:31:56
443 1200 BARTUNEK MAGDALENA   K14-29 130 06:23 00:31:57
444 87 KORNECKA ALEKSANDRA   K30-39 184 06:24 00:31:58
445 1375 KUBIAK-GODLEWSKA EDYTA   K30-39 185 06:24 00:31:58
446 275 DUDZIK ANETA   K30-39 186 06:24 00:31:59
447 510 SEIFFERT JOANNA   K40-49 109 06:24 00:31:59
448 159 SKOPETS TETIANA   K30-39 187 06:24 00:31:59
449 874 LIS MAGDALENA   K40-49 110 06:24 00:32:00
450 1201 SZAŁANKIEWICZ KAROLINA   K30-39 188 06:24 00:32:01
451 584 NOWORYCKA PATRYCJA ANNA BENDA 1983 K30-39 189 4
452 1364 TESAROWICZ MAŁGORZATA   K40-49 111 06:24 00:32:02
453 1713 BRUZDA JOANNA GEOBAN S.A. K30-39 190 06:25 00:32:03
454 1260 KAŹMIERCZAK KATARZYNA RAKOOBRONA K14-29 131 06:25 00:32:04
455 787 DANIŁKO ALICJA   K30-39 191 06:25 00:32:05
456 732 STEGNER JOLANTA   K30-39 192 06:25 00:32:05
457 1160 MATELSKA MALWINA   K14-29 132 06:25 00:32:06
458 1966 BARTOSZEWSKA EWELINA   K40-49 112 06:25 00:32:06
459 662 CHUDZIŃSKA PATRYCJA   K30-39 193 06:25 00:32:06
460 628 SKRZYPCZAK WERONIKA CONTOUR STUDIO K14-29 133 06:25 00:32:06
461 1629 WACHOWSKA AGNIESZKA POWER FITNESS OŁAWA K30-39 194 06:25 00:32:07
462 533 DIESNER MARZENA   K40-49 113 06:25 00:32:07
463 671 BRONIARZ JOANNA MUKS SZOK BOJANOWO K30-39 195 06:26 00:32:08
464 454 OŻÓG KAROLINA   K30-39 196 06:26 00:32:09
465 1536 KIDA MONIKA   K30-39 197 06:26 00:32:10
466 1667 LEWICKA KAROLINA   K14-29 134 06:26 00:32:10
467 58 PETRYKOWSKA MARTA   K14-29 135 06:26 00:32:10
468 1303 CHRYSTYN ANNA   K40-49 114 06:26 00:32:12
469 561 MITROWSKA KASIA   K30-39 198 06:26 00:32:12
470 1597 RUSZLEWICZ MARTA   K30-39 199 06:26 00:32:12
471 1383 JAKOBISZYN IWONA   K50-59 18 06:26 00:32:12
472 707 URBAŃSKA KLAUDIA   K30-39 200 06:26 00:32:12
473 759 MAKARO EMILIA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 201 06:27 00:32:13
474 1624 MAJKUT HANNA N\A K14-29 136 06:27 00:32:13
475 1205 WOŹNIAK EWA GEPC SP. Z O.O. K30-39 202 06:27 00:32:13
476 1363 DOMOSŁAWSKA JOANNA   K40-49 115 06:27 00:32:15
477 1345 PASTUSZKA ANNA   K14-29 137 06:27 00:32:16
478 1317 BIERNACKA BEATA   K30-39 203 06:27 00:32:16
479 66 IWANEJKO IZABELA ONKOMAMA K40-49 116 06:27 00:32:17
480 1582 OLEKSIUK ANETA   K30-39 204 06:27 00:32:17
481 288 PIETRZYK SANDRA   K14-29 138 06:27 00:32:17
482 515 RZEPLIŃSKA KLAUDIA   K14-29 139 06:27 00:32:17
483 928 GÓRSKA JOANNA MEDICUS SELF K40-49 117 06:28 00:32:18
484 1320 PLIZGA ALEKSANDRA   K14-29 140 06:28 00:32:19
485 1569 PRZYBYLEK MAGDALENA   K30-39 205 06:28 00:32:19
486 1760 SMYRNOWA KATERYNA   K30-39 206 06:28 00:32:19
487 1645 BASIŃSKA MARTA   K30-39 207 06:28 00:32:19
488 278 JANKOWIAK MONIKA   K30-39 208 06:28 00:32:19
489 404 OWCZAREK AMELIA   K14-29 141 06:28 00:32:19
490 1810 WACHAL ANDZELIKA POWERFITNESS K30-39 209 06:28 00:32:19
491 864 KRÓLIKOWSKA SYLWIA   K30-39 210 06:28 00:32:20
492 1024 ARCZYŃSKA KATARZYNA SIŁA OGRA K30-39 211 06:28 00:32:20
493 1315 ORŁOWSKA ANETA - K30-39 212 06:28 00:32:20
494 635 OGÓREK JOANNA KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW K40-49 118 06:28 00:32:21
495 1974 KOWALSKA KATARZYNA #MATKI BIEGNĄ OSTATNIE K14-29 142 06:28 00:32:22
496 1243 MOSKAL MAGDALENA   K14-29 143 06:28 00:32:22
497 801 KUTYŁA MARTA   K30-39 213 06:28 00:32:22
498 777 PUKMIEL PAULA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 144 06:29 00:32:23
499 1779 RÓŻYCKA KATARZYNA   K30-39 214 06:29 00:32:23
500 1355 ZAŁUSKA EDYTA MONDELEZ K40-49 119 06:29 00:32:23
501 1973 MYSLOWSKA ANNA #MATKIBIEGNAOSTATNIE K14-29 145 06:29 00:32:23
502 1775 KRÓLIKOWSKA AGNIESZKA   K30-39 215 06:29 00:32:25
503 1478 MICHALCZYK NATALIA   K14-29 146 06:29 00:32:25
504 320 RUŁKA MARTA   K30-39 216 06:29 00:32:26
505 2070 WRÓBEL ELIZA   K30-39 217 06:29 00:32:26
506 715 MANIAK BOGUMIŁA   K30-39 218 06:30 00:32:28
507 1227 SĘDZIK RENATA   K50-59 19 06:30 00:32:29
508 305 HAŁDRZYŃSKA ANNA   K30-39 219 06:30 00:32:30
509 718 ŚLUSARCZYK BARBARA   K40-49 120 06:30 00:32:30
510 1589 BUTWICKA AGNIESZKA   K14-29 147 06:31 00:32:33
511 81 BABIRACKA ALINA S3GROUP K14-29 148 06:31 00:32:34
512 1366 WŁODARCZYK KASIA   K30-39 220 06:31 00:32:34
513 144 BUDAS KAMILA   K14-29 149 06:31 00:32:35
514 182 MAŁYSZKO MARTA WAKO K14-29 150 06:31 00:32:35
515 1792 MOSKAL PAULINA   K14-29 151 06:31 00:32:35
516 1869 PIETRASZEK EMILIA   K14-29 152 06:31 00:32:37
517 1994 OZGA ILONA   K30-39 221 06:32 00:32:38
518 1911 PIĄTEK PAULINA   K14-29 153 06:32 00:32:38
519 849 ZIĘBA BEATA   K14-29 154 06:32 00:32:38
520 825 PYTER-SZYBOWSKA JUSTYNA MOPS K30-39 222 06:32 00:32:38
521 554 KOKOT JOANNA UNIWERSYTET MEDYCZNY IM. PIASTÓW ŚLĄSKICH WE WROCŁAWIU K14-29 155 06:32 00:32:39
522 1273 DURAŁ BARBARA   K40-49 121 06:32 00:32:39
523 1208 WIERZBOWSKA ŁUCJA   K40-49 122 06:32 00:32:39
524 32 NIŻBORSKA JOANNA   K40-49 123 06:32 00:32:40
525 2007 NOWAK DOMINIKA EWRA SP. ZO.O. K14-29 156 06:32 00:32:41
526 1975 OLSZEWSKA EWA   K30-39 223 06:32 00:32:41
527 616 KLUSKA BERNADETTA W.Z.Z.HERBAPOL S.A. K40-49 124 06:32 00:32:42
528 1981 ZNAMIROWSKA MARTA   K40-49 125 06:32 00:32:42
529 129 CZAPSKA IZABELA   K40-49 126 06:32 00:32:42
530 1978 JURIJKÓW MAŁGORZATA   K40-49 127 06:33 00:32:43
531 1480 JAWORSKA AGNIESZKA LUXMED K40-49 128 06:33 00:32:43
532 209 WALACHOWSKA AGNIESZKA SPEED FEET'16 K30-39 224 06:33 00:32:43
533 907 KAROLCZAK PATRYCJA LINDORFF K14-29 157 06:33 00:32:44
534 518 ŚCISŁOWSKA MARTA   K14-29 158 06:33 00:32:46
535 1678 PILARSKA PATRYCJA   K30-39 225 06:33 00:32:47
536 1226 SPÓLNA MARLENA   K14-29 159 06:33 00:32:47
537 591 ŻYDEK KATARZYNA   K14-29 160 06:34 00:32:48
538 1961 GLINKA JAGODA   K14-29 161 06:34 00:32:48
539 583 CEGLIŃSKA MARIOLA   K50-59 20 06:34 00:32:48
540 1910 BOBROWICZ MONIKA   K14-29 162 06:34 00:32:49
541 228 HANKIEWICZ BOMIRSKA OLGA   K30-39 226 06:34 00:32:49
542 1137 KOWALSKA BASIA   K14-29 163 06:34 00:32:49
543 916 JURCZYK IZABELA   K14-29 164 06:34 00:32:50
544 1580 ŁAKOMSKA ANNA ACH TE BABY K30-39 227 06:34 00:32:52
545 727 WITWICKA KATARZYNA   K40-49 129 06:35 00:32:53
546 1579 OKOŃ KAROLINA ACH TE BABY K30-39 228 06:35 00:32:53
547 1811 SZAFRAŃSKA DARIA   K14-29 165 06:35 00:32:55
548 1805 KIERSNOWSKA AGNIESZKA   K40-49 130 06:35 00:32:55
549 1448 RIPPEL KAMILA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K14-29 166 06:35 00:32:56
550 1649 GLINKA WIESŁAWA GLINKA SPORT PROMOTION K40-49 131 06:35 00:32:57
551 799 FARGANUS EWELINA   K30-39 229 06:35 00:32:57
552 853 JARZĄBEK AGNIESZKA   K14-29 167 06:36 00:32:58
553 1853 KOSZCZYC MARTA   K40-49 132 06:36 00:32:58
554 440 BUSZA IWONA   K30-39 230 06:36 00:32:58
555 1307 JABŁOŃSKA ELŻBIETA MEASTUDIO K40-49 133 06:36 00:32:59
556 1151 RYBSKA ANETA   K40-49 134 06:36 00:33:00
557 1327 SZCZEPAŃSKA DOROTA   K30-39 231 06:36 00:33:01
558 1150 LEPTUCH ZUZANNA   K14-29 168 06:36 00:33:02
559 896 ŻUKOWSKA MAGDALENA   K30-39 232 06:36 00:33:02
560 316 KOZAK KAMILA   K30-39 233 06:36 00:33:02
561 315 PAWLIKOWSKA ALEKSANDRA   K14-29 169 06:36 00:33:02
562 291 OBUCHOWSKA - WAŚLICKA ROKSANA   K14-29 170 06:37 00:33:03
563 174 KUREK MAŁGORZATA   K50-59 21 06:37 00:33:04
564 2052 JANKOWSKA AGNIESZKA   K14-29 171 06:37 00:33:04
565 1008 SAMOŁYK OLA   K30-39 234 06:37 00:33:04
566 1036 KOŁACZEK SYLWIA OSOBA PRYWATNA K30-39 235 06:37 00:33:05
567 783 KUBICA MAŁGORZATA   K14-29 172 06:37 00:33:05
568 1549 KITA ALEKSANDRA   K30-39 236 06:37 00:33:07
569 1524 RYCHLIK NATALIA   K30-39 237 06:37 00:33:07
570 942 SZYKIEWICZ KATARZYNA MEDICUS SELF K30-39 238 06:37 00:33:07
571 1672 MAJKRZAK DOMINIKA   K30-39 239 06:38 00:33:08
572 881 RYBAK EWA   K14-29 173 06:38 00:33:08
573 1962 GÓRKA OLA   K30-39 240 06:38 00:33:31
574 1072 KWIATKOWSKA IRMINA MAM WY...BIEGANE! K30-39 241 06:38 00:33:28
575 1699 MAKAREWICZ WIOLA AWF WROCŁAW K14-29 174 06:38 00:33:09
576 1688 CHOMIUK ANNA   K14-29 175 06:38 00:35:04
577 1759 MAŁYSZ AGATA   K30-39 242 06:38 00:33:38
578 2032 SIEMIĄTKOWSKA ANNA AB S.A. K30-39 243 06:38 00:33:51
579 1429 NADARZYNSKA ALEKSANDRA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 244 06:38 00:34:48
580 1820 OLEJNIK SYLWIA   K40-49 135 06:38 00:33:53
581 74 WOŁOSZCZUK JULITA   K30-39 245 06:38 00:34:37
582 18 MAKOWCZYŃSKA KATARZYNA   K30-39 246 06:39 00:33:19
583 1346 SITAK-KRÓWCZYŃSKA KAMILA   K30-39 247 06:39 00:35:31
584 172 BARANIUK IWONA   K40-49 136 06:39 00:34:46
585 2020 CHAIKH-ALI KAMILA   K40-49 137 06:39 00:33:22
586 1633 CZAJKOWSKA PAULINA   K14-29 176 06:39 00:34:24
587 1041 JARLACZYK BASIA   K30-39 248 06:40 00:34:38
588 547 PIASKOWSKA MAŁGORZATA PGB SPORTOWA PACZKA K40-49 138 06:40 00:33:59
589 173 GRZEBYK ANNA   K14-29 177 06:40 00:34:38
590 1724 CHUMIĘCKA EWA   K14-29 178 06:40 00:33:21
591 932 GÓRSKA AGNIESZKA MEDICUS SELF K30-39 249 06:40 00:34:18
592 1325 SITAK ALICJA   K50-59 22 06:40 00:35:34
593 1572 JADACH KAMILA   K30-39 250 06:40 00:35:31
594 206 PAWŁOWSKA ANNA PFLEIDERER K30-39 251 06:40 00:34:11
595 1955 TATAREK AGATA   K30-39 252 06:40 00:33:50
596 195 MALARSKA JOLANTA FITNESSACJA K40-49 139 06:41 00:35:45
597 132 MARKIEWICZ-WAIS MARTA   K40-49 140 06:41 00:34:12
598 1907 JELONEK IWONA   K40-49 141 06:41 00:35:06
599 1864 SZCZOT AGATA   K30-39 253 06:41 00:35:17
600 769 RADZIKOWSKA ANGELIKA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 179 06:41 00:34:05
601 188 WOŹNIAK JOANNA   K30-39 254 06:41 00:35:17
602 1267 TRZECIAK DAGMARA RAKOOBRONA K14-29 180 06:41 00:33:54
603 1371 ZYCH-PODLASIŃSKA KATARZYNA   K14-29 181 06:41 00:35:24
604 59 SOBCZAK MAGDALENA   K30-39 255 06:42 00:33:40
605 1408 GŁĄBICA JUSTYNA   K30-39 256 06:42 00:34:57
606 1992 WOLAK-ŁAKOMY DOMINIKA   K30-39 257 06:42 00:34:16
607 1114 FIGIEL ANNA WROCLAW MARATHON TEAM K30-39 258 06:42 00:34:08
608 1476 GREK PAULINA KPMG K14-29 182 06:42 00:34:31
609 276 KANUS MARTA   K30-39 259 06:42 00:35:05
610 1898 CIESIELSKA-MRÓZ MONIKA   K30-39 260 06:42 00:35:22
611 1176 SMYCZYŃSKA KATARZYNA   K14-29 183 06:42 00:34:31
612 463 ŚWIERCZ ANNA - K30-39 261 06:42 00:34:02
613 266 GAWRYSIAK MONIKA   K30-39 262 06:42 00:33:32
614 1613 PACIA AGNIESZKA   K14-29 184 06:43 00:33:33
615 1350 ROBEL MARTYNIKA   K14-29 185 06:43 00:33:33
616 498 TAS-LEWANDOWSKA URSZULA AEROGIRLS K40-49 142 06:43 00:33:33
617 2030 SIKORA MAGDALENA AB S.A. K30-39 263 06:43 00:33:33
618 2023 SZPAK AGNIESZKA AB S.A. K40-49 143 06:43 00:33:33
619 1545 DWORZYŃSKA KAROLINA   K14-29 186 06:43 00:33:34
620 703 LAMLA JOLANTA   K14-29 187 06:43 00:33:34
621 1333 LECZNER MARTA   K30-39 264 06:43 00:33:34
622 1804 ŚLĘZAK IZABELA   K40-49 144 06:43 00:33:34
623 2037 JANISZEWSKA-WASZAK MARTA   K30-39 265 06:43 00:33:34
624 1894 KORNACKA OLGA   K14-29 188 06:43 00:33:34
625 1376 BRUDNIK ANASTAZJA   K14-29 189 06:43 00:33:35
626 1800 JĘDRZEJEWSKA JOANNA   K14-29 190 06:43 00:33:35
627 745 JAKUBOWSKA AGNIESZKA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K40-49 145 06:43 00:33:36
628 1996 NIEMIEC IZABELA   K14-29 191 06:43 00:33:36
629 941 WNĘK MARTA MEDICUS SELF K30-39 266 06:43 00:33:37
630 1559 GRYS GABRIELA MKS SIECHNICE K14-29 192 06:44 00:33:38
631 1513 KURIATA WERONIKA   K40-49 146 06:44 00:33:38
632 2091 TKACZ JOANNA   K14-29 193 06:44 00:33:38
633 421 KRUCZEWSKA ELIZA   K14-29 194 06:44 00:33:40
634 2051 ŻUREK IZABELA   K30-39 267 06:44 00:33:40
635 642 TRAWKA KATARZYNA   K30-39 268 06:44 00:33:40
636 1987 BARWIŃSKA SYLWIA KLUB BIEGACZA HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K30-39 269 06:44 00:33:41
637 1823 NOWAK NATALIA   K14-29 195 06:44 00:33:42
638 246 SZUKIEWICZ BOŻENA   K30-39 270 06:44 00:33:42
639 1294 GILL ANGELIKA   K14-29 196 06:44 00:33:42
640 1116 NAVROTSKA NATALIA CREDIT SUISSE K14-29 197 06:44 00:33:42
641 1020 SZADOWIAK-ADRIAN ALDONA   K40-49 147 06:44 00:33:42
642 751 KOŚCIELNY JUSTYNA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 271 06:45 00:33:43
643 883 KRUPIARZ POLA   K14-29 198 06:45 00:33:43
644 2045 OLSZEWSKA MARCELINA   K14-29 199 06:45 00:33:43
645 397 KRASNOBORODKO ANNA   K30-39 272 06:45 00:33:43
646 1912 MOŃCA KAROLINA MKS SIECHNICE K30-39 273 06:45 00:33:43
647 720 MICHALSKA NATALIA   K14-29 200 06:45 00:33:44
648 5 TOMCZAK ANNA BIEGAM BO BIEGAM K40-49 148 06:45 00:33:44
649 1566 BERNACKA ANNA   K14-29 201 06:45 00:33:45
650 2036 KAŁUŻNA MARTA KB WIKON NOWA SÓL K30-39 274 06:45 00:33:45
651 1647 NAGWIZDA ELA   K40-49 149 06:45 00:33:45
652 1159 PIECEWICZ MAŁGORZATA   K14-29 202 06:45 00:33:45
653 2068 KAWALEC ANNA   K50-59 23 06:45 00:33:46
654 889 CHMIELEWSKA KATARZYNA   K14-29 203 06:45 00:33:46
655 1915 HORACZY JUDYTA   K30-39 275 06:45 00:33:46
656 420 ŚLIWINSKA IWONA SPEED FEET'16 K30-39 276 06:45 00:33:46
657 541 GÓRSKA MAGDALENA   K40-49 150 06:45 00:33:47
658 1495 GRABOWSKA ALEKSANDRA   K30-39 277 06:46 00:33:48
659 1842 CEMPURA AGNIESZKA PARTOFSMART.COM K40-49 151 06:46 00:33:48
660 623 PAZOŁA-SZYMAŃSKA ILONA   K40-49 152 06:46 00:33:48
661 615 PODGÓRNIAK JOLANTA   K14-29 204 06:46 00:33:49
662 221 BUDASZ MIECIA   K30-39 278 06:46 00:33:50
663 1022 SARTYS MARTA   K30-39 279 06:46 00:33:50
664 557 GARSTKA JOANNA   K30-39   06:46 00:33:50
665 2066 BEDNARZ PAULINA ACH TE BABY K30-39 281 06:46 00:33:52
666 31 ŻYDEK MAŁGORZATA   K30-39 282 06:46 00:33:52
667 556 BINKIEWICZ AGNIESZKA VEGE RUNNERS K14-29 205 06:46 00:33:52
668 650 DOMAŃSKA WERONIKA   K14-29 206 06:47 00:33:53
669 1517 GRYGIER HANNA BABKI NA MEDAL K14-29 207 06:47 00:33:53
670 1822 KLUK AGNIESZKA   K30-39 283 06:47 00:33:53
671 1035 NOWAK TERESA   K60+ 3 06:47 00:33:53
672 884 PISKORSKA KATARZYNA   K40-49 153 06:47 00:33:53
673 1516 BRACKA MAGDA BABKI NA MEDAL K30-39 284 06:47 00:33:53
674 1106 CIERNIEWSKA KATARZYNA   K30-39 285 06:47 00:33:54
675 1896 DUDEK MARIOLA STRZEGOMSKA DWUNASTKA K40-49 154 06:47 00:33:54
676 1030 GÓRNA BEATA   K40-49 155 06:47 00:33:54
677 1527 CYBULSKA BEATA   K14-29 208 06:47 00:33:54
678 885 RUSIN MAŁGORZATA   K30-39 286 06:47 00:33:54
679 2034 BRYŁKA ALEKSANDRA AB S.A. K14-29 209 06:47 00:33:55
680 1438 MIEDZYBROCKA MARTA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 287 06:47 00:33:55
681 1876 KAWAŁEK SYLWIA   K14-29 210 06:47 00:33:55
682 850 PREŚ MAGDALENA FRANGLIA K14-29 211 06:47 00:33:57
683 2101 CHYB NATASZA SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K40-49 156 06:47 00:33:57
684 1511 MISIAK NATALIA   K14-29 212 06:47 00:33:57
685 1892 KORNACKA ELŻBIETA   K50-59 24 06:48 00:33:59
686 1523 PIETLUCH KATARZYNA   K50-59 25 06:48 00:34:00
687 73 GUTSZMIT ANNA   K60+ 4 06:48 00:34:00
688 2035 ŁUCIÓW AGNIESZKA LOGISTYKA JEST KOBIETĄ K40-49 157 06:48 00:34:00
689 852 PIWOWARCZYK DOROTA   K14-29 213 06:48 00:34:00
690 997 KWIATKOWSKA EWELINA   K14-29 214 06:48 00:34:00
691 223 LEŚNIEWSKA EWELINA   K30-39 288 06:48 00:34:00
692 2029 STOCKA ANNA AB S.A. K30-39 289 06:48 00:34:00
693 934 WÓJCIK-MACIEJEWICZ ANNA MEDICUS SELF K30-39 290 06:48 00:34:00
694 1164 DŁUGOSZ MAŁGORZATA BYLEDOBIEC K30-39 291 06:48 00:34:01
695 1195 ZACHARSKA ANNA   K30-39 292 06:48 00:34:01
696 303 RADKO ZOFIA   K14-29 215 06:48 00:34:01
697 1814 POŚLEDNIA TERESA   K40-49 158 06:48 00:34:02
698 1562 ŁUCIÓW IWONA   K14-29 216 06:49 00:34:03
699 126 SUROWIEC ANETTA   K40-49 159 06:49 00:34:03
700 1121 KLIMCZUK AGNIESZKA   K30-39 293 06:49 00:34:03
701 970 BLEJWAS KINGA   K14-29 217 06:49 00:34:04
702 1515 KASPRZAK KINGA BABKI NA MEDAL K30-39 294 06:49 00:34:04
703 1453 WLAZŁO ANNA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K14-29 218 06:49 00:34:05
704 573 GNIATKOWSKA EWA   K40-49 160 06:49 00:34:05
705 766 SALETA ANNA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 219 06:49 00:34:05
706 150 SAWICKA AGNIESZKA   K40-49 161 06:49 00:34:05
707 933 HEBDOWSKA KATARZYNA MEDICUS SELF K30-39 295 06:49 00:34:05
708 694 KARAŚ ANNA   K40-49 162 06:49 00:34:05
709 57 MÓLL EWA   K50-59 26 06:49 00:34:05
710 621 GACKOWSKA KATARZYNA   K50-59 27 06:49 00:34:06
711 1081 TRUSZKIEWICZ ANNA   K30-39 296 06:49 00:34:07
712 374 BORECZEK AGNIESZKA   K40-49 163 06:49 00:34:07
713 1980 GARGAŁA KATARZYNA   K40-49 164 06:50 00:34:08
714 1032 JURKANIS MONIKA   K30-39 297 06:50 00:34:08
715 393 ZARĘBSKA JOANNA   K50-59 28 06:50 00:34:08
716 107 KWARTA DOROTA   K40-49 165 06:50 00:34:08
717 2001 SOBKOWSKA MAGDALENA   K30-39 298 06:50 00:34:10
718 713 MADEJOWSKA JOANNA MADRUN K40-49 166 06:50 00:34:11
719 1729 SAWICKA ANNA - K14-29 220 06:50 00:34:11
720 1415 KAWKA JOANNA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K40-49 167 06:50 00:34:12
721 506 BOJANOWSKA ANNA   K14-29 221 06:50 00:34:12
722 1445 CARRETTE ILONA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 299 06:51 00:34:13
723 1352 KULIKOWSKA MAGDALENA MONDELEZ K30-39 300 06:51 00:34:13
724 1093 FOKS-JAKUBOWSKA CARMEN   K30-39 301 06:51 00:34:14
725 763 KSIĄŻCZYK EWELINA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 302 06:51 00:34:14
726 828 POKORNY JOANNA   K40-49 168 06:51 00:34:15
727 1475 POZNAŃ DOROTA   K30-39 303 06:51 00:34:15
728 937 BANASZEK-MUSIAŁA IZABELA MEDICUS SELF K30-39 304 06:51 00:34:16
729 609 PŁOCHARZ JOANNA MEDICSOFT K40-49 169 06:51 00:34:16
730 1217 SZCZYPIŃSKA MILENA   K14-29 222 06:51 00:34:17
731 1440 MIZGALA MAGDALENA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 305 06:52 00:34:18
732 1283 ŻYGADŁO NATALIA POWER FITNESS OŁAWA K14-29 223 06:52 00:34:18
733 1108 PACYNA PAULINA   K14-29 224 06:52 00:34:18
734 1956 HELTMAN KATARZYNA   K14-29 225 06:52 00:34:19
735 865 PUDA EWA   K40-49 170 06:52 00:34:19
736 1418 WOJTYRA DOROTA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K40-49 171 06:52 00:34:19
737 1078 SUBALSKA MARIOLA   K40-49 172 06:52 00:34:20
738 1650 WAWRZAK KATARZYNA   K30-39 306 06:52 00:34:20
739 2133 ŚWIERCZYŃSKA KATARZYNA   K30-39 307 06:52 00:34:21
740 2096 SYPKO-MARCINISZYN MAGDA KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 308 06:52 00:34:21
741 637 JURKIEWICZ EDYTA   K40-49 173 06:52 00:34:22
742 860 KRUKOWSKA KASIA   K30-39 309 06:52 00:34:22
743 1210 WZOREK PAULINA   K14-29 226 06:52 00:34:22
744 734 PAWLIKOWSKA KATARZYNA   K30-39 310 06:53 00:34:23
745 904 ROSZKO KAMILA   K14-29 227 06:53 00:34:23
746 1007 LELONKIEWICZ AGNIESZKA   K30-39 311 06:53 00:34:23
747 365 KOLIŃSKA IZABELA   K30-39 312 06:53 00:34:24
748 1843 MLUDEK SABINA   K14-29 228 06:53 00:34:24
749 378 KOŁOCH BOŻENA   K30-39 313 06:53 00:34:25
750 1507 ŁUCZKOWSKA MONIKA   K30-39 314 06:53 00:34:25
751 487 MICHALIK SABINA   K14-29 229 06:53 00:34:26
752 1648 PACHOLEC-GRZYB MARTA   K30-39 315 06:53 00:34:26
753 1048 WĄTROBIŃSKA IZABELA   K14-29 230 06:53 00:34:27
754 1360 CHMIELOWSKA KAROLINA   K14-29 231 06:54 00:34:28
755 1560 KONIOR AGNIESZKA   K30-39 316 06:54 00:34:28
756 1286 SZCZEPAŃCZUK KATARZYNA   K30-39 317 06:54 00:34:28
757 2125 GRYGIEREK JUSTYNA ALFACO RUNNING TEAM K14-29 232 06:54 00:34:28
758 482 MERKLINGHAUS-KOBER MONIKA SPEED FEET'16 K40-49 174 06:54 00:34:29
759 1702 SOMMER KATARZYNA AMB K30-39 318 06:54 00:34:29
760 384 MIGASIEWICZ MONIKA   K40-49 175 06:54 00:34:30
761 837 PAWIŃSKA- LANGE KAMILA POWER FITNES K30-39 319 06:54 00:34:30
762 1161 PIETRUSZKA ALEKSANDRA   K14-29 233 06:54 00:34:30
763 169 KONARSKA EDYTA   K40-49 176 06:54 00:34:31
764 2092 SOKOŁOWSKA DOROTA   K40-49 177 06:54 00:34:31
765 659 PISKORZ JOLANTA   K40-49 178 06:54 00:34:32
766 1865 WOLAK ANNA   K40-49 179 06:54 00:34:32
767 1441 WALCZAK IWONA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 320 06:54 00:34:32
768 1909 BAJOWSKA MAGDALENA   K30-39 321 06:55 00:34:34
769 1971 HOJNOR ALEKSANDRA   K40-49 180 06:55 00:34:34
770 1941 KALINOWSKA DOROTA   K30-39 322 06:55 00:34:34
771 1206 OLSZOWSKA MAGDALENA   K14-29 234 06:55 00:34:34
772 123 GĄSZCZAK IWONA KS LENIWIEC K40-49 181 06:55 00:34:34
773 762 HONKISZ MARTA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 323 06:55 00:34:35
774 1509 BAR EWELINA   K30-39 324 06:55 00:34:36
775 1498 KUMIŃSKA ANNA   K30-39 325 06:55 00:34:36
776 979 PIEKARA BEATA   K14-29 235 06:55 00:34:36
777 1235 ZIŃSKA OLGA   K30-39 326 06:55 00:34:37
778 1787 WARCZYGŁOWA KATARZYNA   K14-29 236 06:56 00:34:39
779 485 GADOWSKA BEATA   K14-29 237 06:56 00:34:40
780 519 MAZURCZAK MAGDALENA MEDFEMNA K14-29 238 06:56 00:34:40
781 1984 SZYMANIK ANNA   K40-49 182 06:56 00:34:40
782 1875 BARTOSZEWSKA MAGDA   K30-39 327 06:56 00:34:41
783 682 DOCZUMIŃSKA MARIKA   K14-29 239 06:56 00:34:41
784 550 ZYBAŁA KATARZYNA   K30-39 328 06:56 00:34:41
785 1603 JAKIMIUK DOROTA WROCLAW MARATHON TEAM K30-39 329 06:56 00:34:41
786 1193 KLIMCZAK KATARZYNA   K30-39 330 06:56 00:34:42
787 1386 TOMCZAK EMILIA   K30-39 331 06:56 00:34:42
788 1312 WĘGRZYNIAK IZABELA   K14-29 240 06:56 00:34:42
789 2079 PRUKOP IWONA UNIWERSYTET WROCŁAWSKI K14-29 241 06:56 00:34:42
790 729 OPIOŁA JADWIGA   K30-39 332 06:57 00:34:44
791 1665 SPISAK WERONIKA   K14-29 242 06:57 00:34:44
792 351 TRUPKIEWICZ JOANNA   K30-39 333 06:57 00:34:44
793 1739 WIECZERZAK AGNIESZKA COMBAT MAMA K40-49 183 06:57 00:34:44
794 903 DURCZYŃSKA IWONA   K14-29 243 06:57 00:34:45
795 232 OLENDER EWA   K30-39 334 06:57 00:34:45
796 1717 WÓJCIK JUSTYNA GEOBAN S.A. K14-29 244 06:57 00:34:46
797 68 REKOWSKA ALICJA MEDICUS SELF K40-49 184 06:57 00:34:46
798 496 ZIELIŃSKA SYLWIA   K40-49 185 06:57 00:34:47
799 1337 KACZMAREK MARIKA   K30-39 335 06:58 00:34:49
800 1367 ŚLIWA MALGORZATA   K30-39 336 06:58 00:34:49
801 1835 PUKALSKA URSZULA   K30-39 337 06:58 00:34:50
802 1168 PARADA ANETA KB HARCOWNIK K30-39 338 06:58 00:34:50
803 1167 SKOWROŃSKA ANNA KB HARCOWNIK K40-49 186 06:58 00:34:50
804 1229 KLECZKOWSKA EWA IBM K40-49 187 06:58 00:34:51
805 2089 KUŁAGA MALWINA DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM GINEKOLOGII K14-29 245 06:58 00:34:51
806 1953 ADASIK AGATA   K30-39 339 06:58 00:34:52
807 334 POHL MARTA   K14-29 246 06:58 00:34:52
808 154 SOKOLEWICZ MARTA   K14-29 247 06:58 00:34:52
809 401 KATARZYŃSKA MONIKA   K30-39 340 06:59 00:34:53
810 1754 RATAJCZAK AGATA   K14-29 248 06:59 00:34:53
811 1002 POLAŃSKA ALEKSANDRA FITNESSACJA K30-39 341 06:59 00:34:54
812 1929 CIURA ALICJA   K14-29 249 06:59 00:34:55
813 1136 RELIGA PAULINA MKS SIECHNICE K30-39 342 06:59 00:34:55
814 1630 ANDRUSZEWSKA KATARZYNA   K40-49 188 06:59 00:34:55
815 1750 JANIK ANNA   K40-49 189 06:59 00:34:56
816 153 TRELA AGNIESZKA   K30-39 343 06:59 00:34:56
817 1844 GADZIŃSKA JOANNA   K50-59 29 06:59 00:34:57
818 1670 STĄPOR KATARZYNA   K14-29 250 06:59 00:34:57
819 1879 PALCZAK MONIKA   K40-49 190 06:59 00:34:57
820 1255 KURACZYCKA KATARZYNA RAKOOBRONA K30-39 344 07:00 00:34:58
821 1664 STARGECKA LUDMIŁA   K60+ 5 07:00 00:34:58
822 1834 KACZMAREK ANETA   K14-29 251 07:00 00:34:58
823 113 KAPARNIK ELŻBIETA   K40-49 191 07:00 00:34:58
824 536 ŁADOŃSKA EWA PARKRUN WROCŁAW K50-59 30 07:00 00:34:58
825 1537 SOWADA ANNA   K14-29 252 07:00 00:35:00
826 1529 FORNALCZYK MONIKA   K40-49 192 07:00 00:35:00
827 949 PONIAT KATARZYNA MEDICUS SELF K14-29 253 07:00 00:35:00
828 198 SZMELTER ANNA   K40-49 193 07:00 00:35:00
829 1487 KNAP ALEKSANDRA   K30-39 345 07:00 00:35:01
830 1712 WALUKIEWICZ AGNIESZKA GEOBAN S.A. K30-39 346 07:00 00:35:02
831 2126 PIASECKA EWELINA ALFACO RUNNING TEAM K30-39 347 07:01 00:35:03
832 770 CHUDZICKA MARTA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 254 07:01 00:35:03
833 17 SKOTNICKA JUSTYNA   K40-49 194 07:01 00:35:03
834 1939 STASIAK AGNIESZKA   K30-39 348 07:01 00:35:03
835 714 URBANSKA-KRAWCZYK IZABELA FAMILYFIT K60+ 6 07:01 00:35:03
836 326 DUCZEMIŃSKA ALEKSANDRA NOA K30-39 349 07:01 00:35:03
837 944 CEBULSKA KAROLINA MEDICUS SELF K30-39 350 07:01 00:35:05
838 2097 SMOLNIK ALICJA   K14-29 255 07:01 00:35:06
839 1393 SMOK PATRYCJA   K30-39 351 07:01 00:35:07
840 911 WACHOWIAK AGNIESZKA POWER FITNESS K30-39 352 07:01 00:35:07
841 323 IWANOWSKA ŻANETA A PAULO K40-49 195 07:02 00:35:08
842 333 POHL ANNA   K50-59 31 07:02 00:35:08
843 2000 HUMNICKA KAMILA   K14-29 256 07:02 00:35:08
844 1790 JĘDRZEJAK KATARZYNA   K30-39 353 07:02 00:35:08
845 1991 POSPIESZALSKA AGNIESZKA PRUDENTIAL K40-49 196 07:02 00:35:08
846 179 WACHNIK MAGDALENA   K50-59 32 07:02 00:35:08
847 1742 STACHÓW AGATA   K30-39 354 07:02 00:35:09
848 1999 ŚREDZIŃSKA JOANNA   K30-39 355 07:02 00:35:10
849 1669 TUROŃ EMILIA   K30-39 356 07:02 00:35:10
850 1373 SYRNIK EWA   K30-39 357 07:02 00:35:11
851 1216 GRELA MAŁGORZATA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" ! K14-29 257 07:02 00:35:11
852 1496 GOŁĘBIEWSKA ANNA   K40-49 197 07:03 00:35:13
853 1061 JĘDRYSIAK MONIKA ZADYSZKA K30-39 358 07:03 00:35:13
854 306 CZYŚCIAK JOANNA   K40-49 198 07:03 00:35:14
855 1109 KUCZKOWSKA SYLWIA   K30-39 359 07:03 00:35:15
856 53 OWSIŃSKA KATARZYNA   K40-49 199 07:03 00:35:15
857 34 SMYK MARIANNA   K14-29 258 07:03 00:35:16
858 1561 KWIECIEŃ MAGDALENA   K14-29 259 07:03 00:35:17
859 382 IDZIKOWSKA ULA   K30-39 360 07:04 00:35:18
860 1385 KORGÓL ANNA   K30-39 361 07:04 00:35:18
861 1947 STOCHAJ ANNA   K40-49 200 07:04 00:35:18
862 2033 BUGAJ MAŁGORZATA AB S.A. K40-49 201 07:04 00:35:19
863 1410 POLNIASZEK MARTA SKN FEMINI K14-29 260 07:04 00:35:19
864 733 SKORUPKA AGATA SPEED FEET'16 K30-39 362 07:04 00:35:19
865 1506 CHARUBA BEATA   K30-39 363 07:04 00:35:20
866 593 SMOLANA-FRYCZ ANKA   K40-49 202 07:04 00:35:20
867 815 RAK BASIA   K40-49 203 07:04 00:35:21
868 1080 CZEREMURZYŃSKA JOANNA LINDORFF K14-29 261 07:04 00:35:21
869 2062 WOJCIECHOWSKA KLAUDIA CREDIT SUISSE K14-29 262 07:05 00:35:23
870 1127 ŁAWNICZAK HANNA   K14-29 263 07:05 00:35:24
871 155 PIECHURA ANNA   K30-39 364 07:05 00:35:24
872 1706 PINDUR MAŁGORZATA GEOBAN S.A. K40-49 204 07:05 00:35:24
873 449 KONWENT MARTA   K14-29 264 07:05 00:35:25
874 2142 SPIKOWSKA MONIKA   K30-39 365 07:05 00:35:26
875 448 KIC IZABELA   K14-29 265 07:05 00:35:27
876 452 TETELEWSKA AGNIESZKA   K40-49 205 07:05 00:35:27
877 765 WICHOWSKA DARIA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 366 07:05 00:35:27
878 233 MAZUREK MARTA   K14-29 266 07:06 00:35:28
879 1062 CHLEBOWSKA-SALAMON MAGDALENA   K40-49 206 07:06 00:35:29
880 658 MAJCHRZAK IZABELA   K40-49 207 07:06 00:35:29
881 1412 CIESLA WIOLETTA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 367 07:06 00:35:30
882 1431 MIROWSKA ESTERA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 368 07:06 00:35:30
883 1935 CIURA MARZENA   K40-49 208 07:06 00:35:31
884 1812 ŁUDZIŃSKA PAULINA PAULINA ŁUDZIŃSKA K30-39 369 07:06 00:35:31
885 1270 MOKRZYCKA WIOLETA   K14-29 267 07:06 00:35:31
886 1300 STAWICKA ALEKSANDRA   K14-29 268 07:06 00:35:31
887 102 KUNICKA ANNA DEVNET K30-39 370 07:06 00:35:31
888 1359 BUREK MARTYNA   K14-29 269 07:06 00:35:32
889 811 STĘPEK JOANNA   K40-49 209 07:06 00:35:32
890 1596 DZIESZKOWSKA EWA   K30-39 371 07:07 00:35:33
891 1011 PESZKO KATARZYNA   K30-39 372 07:07 00:35:33
892 1365 WOŁEJKO-BUK KATARZYNA MONDELEZ K0   07:07 00:35:33
893 689 PIETRAS DARIA   K14-29 270 07:07 00:35:33
894 611 KACZMAREK KATARZYNA   K40-49 210 07:07 00:35:34
895 56 DYJAK BOŻENA   K50-59 33 07:07 00:35:34
896 1374 SIUDAK MAŁGORZATA   K30-39 373 07:07 00:35:34
897 1861 MALINA PATRYCJA "ACH TE BABY" K30-39 374 07:07 00:35:35
898 1409 WĘGRZYŃSKA PAMELA   K30-39 375 07:07 00:35:35
899 558 BRYLIŃSKA KINGA   K30-39 376 07:07 00:35:35
900 555 WOJTCZAK NATALIA   K30-39 377 07:07 00:35:35
901 60 GARBOŚ AGATA   K14-29 271 07:07 00:35:37
902 302 RADKO JOANNA   K30-39 378 07:07 00:35:37
903 1791 BIELIŃSKA MAGDALENA   K30-39 379 07:07 00:35:37
904 1302 DUDEK ADRIANA POWER FITNESS K40-49 211 07:07 00:35:37
905 1183 KŁOSOWICZ ADRIANA UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU K30-39 380 07:08 00:35:38
906 234 CHMURA EWELINA   K30-39 381 07:08 00:35:38
907 872 KAWULAK EDYTA   K30-39 382 07:08 00:35:39
908 1777 BARANOWSKA MAGDALENA   K30-39 383 07:08 00:35:39
909 1296 DROHOMIRECKA BEATA POWER FITNESS K30-39 384 07:08 00:35:39
910 1212 GŁOWACKA DANUTA   K40-49 212 07:08 00:35:40
911 483 BIAŁEK AGNIESZKA   K40-49 213 07:08 00:35:40
912 1503 SZPILA IRENA KRZYSZTOF KULIK K30-39 385 07:08 00:35:40
913 2006 WIECZORKIEWICZ ANNA   K30-39 386 07:08 00:35:40
914 846 DEMSKA DOROTA   K40-49 214 07:08 00:35:41
915 1263 MARSZAŁEK JUSTYNA RAKOOBRONA K14-29 272 07:08 00:35:41
916 1153 SOKOŁOWSKA KATARZYNA CAŁA OLEŚNICA BIEGA K30-39 387 07:08 00:35:41
917 704 GAWLIK ANNA MKS SIECHNICE K30-39 388 07:08 00:35:41
918 180 MAŚLANKIEWICZ DOROTA TEMMPO WAŁBRZYCH K30-39 389 07:08 00:35:41
919 481 MICHURSKA MAŁGORZATA   K40-49 215 07:08 00:35:41
920 1694 PELCZER AGNIESZKA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K40-49 216 07:08 00:35:41
921 471 WĄDOŁOWSKA DAGMARA   K30-39 390 07:08 00:35:42
922 1591 WYTRYCH AGNIESZKA   K14-29 273 07:08 00:35:42
923 1021 STANISŁAWSKA SANDRUSIA   K14-29 274 07:09 00:35:43
924 1185 GARBICZ DOROTA   K14-29 275 07:09 00:35:43
925 643 OSTAFIN ALICJA   K30-39 391 07:09 00:35:43
926 1141 WYSOCKA MARZANNA   K40-49 217 07:09 00:35:43
927 1003 BATYCKA MARZENA   K30-39 392 07:09 00:35:44
928 389 KOŁODZIEJ MAGDALENA   K40-49 218 07:09 00:35:44
929 1372 SZTOR AGNIESZKA   K30-39 393 07:09 00:35:45
930 427 DZIALIK EWELINA   K30-39 394 07:09 00:35:46
931 1696 FRĄCKOWIAK ANNA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKWOICE K50-59 34 07:09 00:35:46
932 1542 SZUKAJ IZABELA   K40-49 219 07:09 00:35:46
933 1686 BARTOSZEK MARTA   K30-39 395 07:09 00:35:47
934 274 MAZUR MAŁGOSIA   K14-29 276 07:09 00:35:47
935 586 MAĆKIEWICZ DOMINIKA   K30-39 396 07:10 00:35:48
936 48 KAWAŁKO JOANNA   K30-39 397 07:10 00:35:49
937 70 SZYNKAREK KAROLINA   K30-39 398 07:10 00:35:49
938 1571 SIKORA ANNA   K14-29 277 07:10 00:35:49
939 567 KOWALCZYK MARTA ABY DO METY - PRZEMKÓW K14-29 278 07:10 00:35:49
940 245 MOJKA MAGDALENA   K40-49 220 07:10 00:35:49
941 236 WOLSKA ALINA   K40-49 221 07:10 00:35:49
942 785 DANIŁKO DOROTA   K40-49 222 07:10 00:35:50
943 210 KOWALSKA ANNA   K30-39 399 07:10 00:35:51
944 629 RYBKA KATARZYNA   K30-39 400 07:10 00:35:51
945 1658 JANIAK BEATA ACH TE BABY K50-59 35 07:10 00:35:51
946 1714 STELMACH AGNIESZKA GEOBAN S.A. K30-39 401 07:10 00:35:52
947 227 BORKOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 223 07:10 00:35:52
948 1635 CZABAK ANNA   K40-49 224 07:10 00:35:52
949 387 KORN-PARASIEWICZ MONIKA   K40-49 225 07:10 00:35:52
950 888 DZIWIŃSKA ELŻBIETA   K40-49 226 07:11 00:35:56
951 1049 SKOCZYLAS NELA IBM K14-29 279 07:11 00:35:56
952 656 KLIN ANETA   K40-49 227 07:11 00:35:57
953 213 SIUDA ANETA SPEED FEET'16 K40-49 228 07:11 00:35:57
954 1982 KAWALEC MARTA   K14-29 280 07:12 00:35:58
955 1857 ROBAK KATARZYNA   K50-59 36 07:12 00:35:58
956 1856 ZASOWSKA MARYSIA   K14-29 281 07:12 00:35:58
957 313 BUCZEK ANNA A PAULO K40-49 229 07:12 00:35:59
958 1641 SKOROPADA PAULINA   K14-29 282 07:12 00:35:59
959 746 ĆWIK MAGDALENA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K40-49 230 07:12 00:36:00
960 669 KWAŚNY ANNA A PAULO K40-49 231 07:12 00:36:00
961 1872 LATA MONIKA   K40-49 232 07:12 00:36:00
962 2060 PIWKO-CYGOŃ AGNIESZKA AMATOR K40-49 233 07:12 00:36:01
963 457 RYGIELSKA BOŻENA APAULO K40-49 234 07:12 00:36:01
964 220 SOSULSKA JANINA ATHLETICS NYSA K50-59 37 07:12 00:36:02
965 810 GACZYŃSKA KATARZYNA ATHLETICS NYSA K40-49 235 07:13 00:36:03
966 1841 SAJÓR SYLWIA   K14-29 283 07:13 00:36:03
967 819 KOWALSKA KATARZYNA   K30-39 402 07:13 00:36:03
968 1001 CIEŚLIK KATARZYNA   K14-29 284 07:13 00:36:04
969 1336 MICHALSKA JOANNA   K14-29 285 07:13 00:36:05
970 1335 MICHALSKA JUDYTA   K30-39 403 07:13 00:36:05
971 1076 NARÓG MARTA   K30-39 404 07:13 00:36:05
972 2093 WILCZEWSKA ADRIANA   K30-39 405 07:13 00:36:05
973 62 LIPSKA JOANNA   K40-49 236 07:13 00:36:05
974 1768 BOGDAN-MORAWIEC ANNA   K40-49 237 07:13 00:36:06
975 1769 SAWIŃSKA DOROTA   K40-49 238 07:13 00:36:06
976 472 ZUKOWSKA MAGDALENA   K30-39 406 07:13 00:36:06
977 309 LICHOTA KATARZYNA   K40-49 239 07:13 00:36:06
978 308 GAJ MARZENA   K40-49 240 07:13 00:36:07
979 670 MAMAK-WAWRZYNIAK ANNA   K30-39 407 07:13 00:36:07
980 1710 NOWICKA SABINA GEOBAN S.A. K30-39 408 07:13 00:36:07
981 1685 JAŚKIEWICZ EWA IBM K30-39 409 07:14 00:36:08
982 1940 BIERNACKA GABRIELA   K40-49 241 07:14 00:36:09
983 2024 POROCHOŃSKA PATRYCJA AB S.A. K14-29 286 07:14 00:36:10
984 897 SZEWCZYK ANNA   K30-39 410 07:14 00:36:10
985 1764 ZAKRZEWSKA NATALIA   K30-39 411 07:14 00:36:10
986 1099 KULIK MONIKA   K40-49 242 07:14 00:36:10
987 1241 MORAWSKA MAŁGORZATA   K40-49 243 07:14 00:36:10
988 900 BRYCZKOWSKA MONIKA   K40-49 244 07:14 00:36:11
989 2149 NOWAKOWSKA JUSTYNA   K30-39 412 07:14 00:36:12
990 1751 POPIELA KATARZYNA   K14-29 287 07:14 00:36:12
991 1774 SKONECZNA AGNIESZKA   K40-49 245 07:14 00:36:12
992 2022 MĘDRYKIEWICZ KATARZYNA   K30-39 413 07:14 00:36:12
993 1013 SIERECHAN-STACHÓW VIOLETTA   K30-39 414 07:14 00:36:12
994 1765 PAWLICKA AGNIESZKA   K14-29 288 07:15 00:36:13
995 1945 SOLARSKA ANNA   K30-39 415 07:15 00:36:13
996 1098 TRAN QUOC IWETTA   K14-29 289 07:15 00:36:13
997 1793 TYC JADWIGA   K30-39 416 07:15 00:36:13
998 1997 GARCZARCZYK MARTYNA   K14-29 290 07:15 00:36:14
999 1709 JABLONSKA-WARZYCHA AGNIESZKA GEOBAN S.A. K30-39 417 07:15 00:36:14
1000 804 MAJ MARTA GEOBAN K14-29 291 07:15 00:36:14
1001 1832 STRASZAK NATALIA   K14-29 292 07:15 00:36:14
1002 1420 MECH SYLWIA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K40-49 246 07:15 00:36:15
1003 1893 RUTKOWSKA ANNA ESTETICA K30-39 418 07:15 00:36:15
1004 1014 SIERECHAN ELŻBIETA   K40-49 247 07:15 00:36:15
1005 892 BILSKA JOANNA   K40-49 248 07:15 00:36:15
1006 524 DUCZEMIŃSKA KAROLINA NOA K14-29 293 07:15 00:36:15
1007 851 MANN JOANNA   K30-39 419 07:15 00:36:15
1008 346 GARCZARCZYK EWELINA   K14-29 294 07:15 00:36:16
1009 1771 WAJDA-KUKLA SANDRA ACH TE BABY K30-39 420 07:15 00:36:16
1010 2095 DROŻDŻ KATARZYNA   K14-29 295 07:15 00:36:16
1011 1358 JÓŹWIAK OLGA   K14-29 296 07:15 00:36:17
1012 901 KLACZYŃSKA WIOLETTA   K30-39 421 07:16 00:36:18
1013 1933 MADALSKA EWA   K40-49 249 07:16 00:36:18
1014 2094 DROŻDŻ ANNA   K30-39 422 07:16 00:36:18
1015 1112 HERDZIK ANNA   K14-29 297 07:16 00:36:19
1016 1782 ZIELIŃSKA JOANNA   K30-39 423 07:16 00:36:19
1017 795 GUZOWSKA JOLANTA   K30-39 424 07:16 00:36:19
1018 1033 JANIK DARIA   K14-29 298 07:16 00:36:19
1019 1715 DROZD ANNA GEOBAN S.A. K14-29 299 07:16 00:36:20
1020 552 BOGUSZEWICZ IWONA   K30-39 425 07:16 00:36:22
1021 577 BRZĄKAŁA DOMINIKA   K14-29 300 07:16 00:36:22
1022 1392 MOLLER IZABELA   K14-29 301 07:16 00:36:22
1023 1439 KOSTECKA MONIKA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 426 07:17 00:36:24
1024 1890 KAWAŁKO EWELINA POWER FITNESS K30-39 427 07:17 00:36:24
1025 563 TABOŁ DOROTA   K30-39 428 07:17 00:36:24
1026 993 GÓMEZ-CABRERO KAJA   K14-29 302 07:17 00:36:25
1027 1436 GRZELEC KAROLINA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 429 07:17 00:36:25
1028 332 SIWAK DOROTA   K14-29 303 07:17 00:36:25
1029 358 TYBOROWSKA-PASZEK AGNIESZKA   K30-39 430 07:17 00:36:25
1030 640 BIELAT ANNA   K14-29 304 07:17 00:36:26
1031 1659 ITTNER KATARZYNA   K14-29 305 07:17 00:36:26
1032 522 HARASIM KATARZYNA   K30-39 431 07:17 00:36:26
1033 1388 ZAWADKA JUSTYNA   K30-39 432 07:18 00:36:29
1034 1756 SZAŁAS DOROTA   K30-39 433 07:18 00:36:29
1035 301 KULAK URSZULA   K40-49 250 07:18 00:36:30
1036 779 PARKOSZ KATARZYNA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 306 07:18 00:36:31
1037 764 ZWOLSKA MARTA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 434 07:18 00:36:31
1038 1846 STAWICKA MAGDALENA RUN-LOG.COM K40-49 251 07:18 00:36:32
1039 1904 ŁOMONOS EWELINA   K14-29 307 07:19 00:36:33
1040 1905 ŁUCKA EWA   K14-29 308 07:19 00:36:34
1041 1972 BOMBALA MAGDA   K30-39 435 07:19 00:36:34
1042 1883 MAZUR AURELIA   K30-39 436 07:19 00:36:34
1043 65 NIEDZIÓŁKA MONIKA ARKADIA - GRZMIĄCA K40-49 252 07:19 00:36:35
1044 348 JACKOWSKA OLGA   K14-29 309 07:19 00:36:35
1045 1382 ZAWADZKA MAŁGORZATA   K30-39 437 07:19 00:36:36
1046 604 PRZYDATEK AGNIESZKA   K30-39 438 07:19 00:36:36
1047 290 KOWALIK SYLWIA   K14-29 310 07:19 00:36:37
1048 1594 WOLAŃSKA AMELIA   K14-29 311 07:19 00:36:37
1049 654 WALASZEK MARTA   K30-39 439 07:20 00:36:38
1050 548 MAŁOLEPSZA MAGDALENA   K30-39 440 07:20 00:36:38
1051 924 MAJEWSKA MONIKA   K14-29 312 07:20 00:36:39
1052 965 MARSZAŁEK EDYTA   K30-39 441 07:20 00:36:41
1053 249 HOŁUB AGNIESZKA POMPONOVE K30-39 442 07:20 00:36:42
1054 2026 BORECKA KATARZYNA AB S.A. K14-29 313 07:21 00:36:44
1055 342 PERKOWSKA PAULINA   K14-29 314 07:21 00:36:44
1056 1396 ŚWIDERSKA KATARZYNA   K30-39 443 07:21 00:36:44
1057 1732 OBAL ALICJA   K14-29 315 07:21 00:36:44
1058 1689 BRETYN DAGMARA VOLVO POLSKA K30-39 444 07:21 00:36:45
1059 218 JĘDRAK JOANNA BIEGAMY WE WROCŁAWIU K40-49 253 07:21 00:36:45
1060 784 LEWICKA GABRIELA   K40-49 254 07:21 00:36:46
1061 2143 BARAN MAŁGOZRATA   K30-39 445 07:21 00:36:46
1062 606 CELUCH MONIKA   K14-29 316 07:21 00:36:46
1063 1758 KRUK DARIA   K30-39 446 07:21 00:36:46
1064 1120 BEDNARZ ANNA AEREGIRLS K40-49 255 07:21 00:36:47
1065 1485 BRAM PATRYCJA   K14-29 317 07:21 00:36:47
1066 1464 BRODZIŃSKA-GAWEŁ ANNA   K30-39 447 07:21 00:36:47
1067 376 JENIEC JOANNA   K14-29 318 07:21 00:36:47
1068 116 LACHOWSKA AGNIESZKA   K40-49 256 07:21 00:36:47
1069 2112 WIERNA ANNA EPAM SYSTEMS K30-39 448 07:21 00:36:47
1070 341 CUBER-GAIK PATRYCJA   K30-39 449 07:22 00:36:48
1071 446 ANIGACZ ALICJA   K14-29 319 07:22 00:36:48
1072 2038 KOZIK MAGDALENA   K30-39 450 07:22 00:36:49
1073 919 RABIEJ MAGDALENA   K14-29 320 07:22 00:36:49
1074 2053 ŚLIWA ANNA   K30-39 451 07:22 00:36:49
1075 647 PAULUS KATARZYNA   K40-49 257 07:22 00:36:50
1076 516 WIĘCEK AGNIESZKA   K40-49 258 07:22 00:36:50
1077 667 BEDNARSKA-LISOWSKA GOSIA AEROGIRLS K30-39 452 07:22 00:36:51
1078 1741 KONOPKA ANNA   K14-29 321 07:22 00:36:51
1079 2124 BĄK MARTA   K30-39 453 07:22 00:36:52
1080 2002 GRZYWACZ GABRYSIA   K30-39 454 07:22 00:36:52
1081 618 KUŹMICKA ANNA   K40-49 259 07:22 00:36:52
1082 1190 PAPADOPOLUS ALICJA   K30-39 455 07:22 00:36:52
1083 429 FRYSIAK GRAŻYNA WROCLAW MARATHON TEAM K30-39 456 07:22 00:36:52
1084 1497 KUREK ANNA   K14-29 322 07:23 00:36:53
1085 340 TRZNADEL MARIOLA DEICHMANN-OBUWIE K30-39 457 07:23 00:36:53
1086 1207 ULIŃSKA MARCELINA   K30-39 458 07:23 00:36:53
1087 1309 MIGASIEWICZ ANNA   K14-29 323 07:23 00:36:54
1088 1744 ANNA SENYSZYN TRANS SERWIS   K40-49 260 07:23 00:36:54
1089 187 STACHURSKA MAGDALENA   K30-39 459 07:23 00:36:54
1090 2048 WIELGUS ISA 3M RUNNING TEAM K30-39 460 07:23 00:36:55
1091 1838 GĘBKA ANIELA   K40-49 261 07:23 00:36:56
1092 520 JANUSZKIEWICZ MILENA   K14-29 324 07:23 00:36:57
1093 229 OSTAFIN JUSTYNA   K30-39 461 07:23 00:36:57
1094 744 ŁAWNIK MAŁGORZATA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K40-49 262 07:23 00:36:57
1095 355 WIŚNIEWSKA JOANNA KOWARY BIEGAJĄ K30-39 462 07:24 00:36:58
1096 1027 GAŁUSZKA-BURY AMELIA POWER FITNESS OŁAWA K14-29 325 07:24 00:36:58
1097 2049 HOROCHOWSKA TERESA 3M RUNNING TEAM K30-39 463 07:24 00:36:58
1098 1762 KRĘZEL PATRYCJA   K14-29 326 07:24 00:36:58
1099 1341 MARCZEWSKA ANNA   K30-39 464 07:24 00:36:58
1100 2138 PRZYBYŁEK MONIKA   K30-39 465 07:24 00:36:58
1101 110 BEKER KATARZYNA PRO-RUN WROCŁAW K14-29 327 07:24 00:36:59
1102 1443 HALUSHCHYNSKA MARIIA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 466 07:24 00:36:59
1103 2014 PIETROCZUK ANNA   K14-29 328 07:24 00:36:59
1104 1634 RATAJ EWELINA   K14-29 329 07:24 00:36:59
1105 430 RODAK KAROLINA   K30-39 467 07:24 00:36:59
1106 2121 ULMA KINGA IBM K30-39 468 07:24 00:36:59
1107 632 WOLICKA JOANNA   K30-39 469 07:24 00:36:59
1108 2042 WOŹNIAK AGNIESZKA   K30-39 470 07:24 00:36:59
1109 1451 GORZKIEWICZ MONIKA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K14-29 330 07:24 00:36:59
1110 268 BORKOWSKA BARBARA   K40-49 263 07:24 00:37:00
1111 396 BOROŃ-KOSIK MAGDALENA KOKOS TEAM K30-39 471 07:24 00:37:00
1112 1730 STĘPEK ANNA   K50-59 38 07:24 00:37:01
1113 570 WASZYŃSKA ANETA MUKS SZOK BOJANOWO K30-39 472 07:24 00:37:01
1114 2122 PARISI JOANNA IBM K30-39 473 07:24 00:37:01
1115 2039 KROMER ELŻBIETA   K40-49 264 07:24 00:37:02
1116 33 MAZUREK WERONIKA   K14-29 331 07:24 00:37:02
1117 406 MADYŃSKA AGNIESZKA   K30-39 474 07:25 00:37:03
1118 1530 PIJAROWSKA PATRYCJA   K14-29 332 07:25 00:37:04
1119 886 TELENGA DAGMARA   K14-29 333 07:25 00:37:04
1120 2104 PERCZYŃSKA DOMINIKA DOBRA ENERGIA K30-39 475 07:25 00:37:05
1121 2005 ŁEPSKA JUSTYNA   K14-29 334 07:25 00:37:05
1122 1908 NOWAK SANDRA   K30-39 476 07:25 00:37:07
1123 1165 GROCH AGNIESZKA BYLEDOBIEC K14-29 335 07:26 00:37:08
1124 79 OLENDEREK MARIA   K30-39 477 07:26 00:37:08
1125 595 MYSZCZYŃSKA PAMELA   K14-29 336 07:26 00:37:08
1126 571 POCHMARA MONIKA   K14-29 337 07:26 00:37:08
1127 106 TARNOWSKA SYLWIA   K40-49 265 07:26 00:37:08
1128 1324 JÓZEFCZYK KATARZYNA   K30-39 478 07:26 00:37:09
1129 931 MENDELEWSKA AGNIESZKA MEDICUS SELF K30-39 479 07:26 00:37:09
1130 331 JASTRZĘBSKA ELŻBIETA   K30-39 480 07:26 00:37:10
1131 940 SUSZYŃSKA HELENA MEDICUS SELF K30-39 481 07:26 00:37:10
1132 589 WALENCZAK ANNA   K40-49 266 07:26 00:37:12
1133 459 KICHLER-LEVKOV EWA DEICHMANN-OBUWIE SP. Z O.O. K30-39 482 07:26 00:37:12
1134 322 KLEPACKA BOŻENA   K40-49 267 07:26 00:37:12
1135 422 KOZAK JOANNA   K14-29 338 07:26 00:37:12
1136 1520 KOZŁOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 483 07:26 00:37:12
1137 1798 WESOŁOWSKA KINGA   K14-29 339 07:26 00:37:12
1138 1785 MEDYŃSKA KAMILA   K30-39 484 07:27 00:37:13
1139 1424 BURZYNSKA ANNA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 485 07:27 00:37:13
1140 512 DĄBROWSKA PAULINA   K14-29 340 07:27 00:37:14
1141 1519 NODZAK JOANNA   K14-29 341 07:27 00:37:14
1142 895 DEICHSEL KAROLINA   K14-29 342 07:27 00:37:15
1143 511 OSTROWIECKA JUSTYNA   K14-29 343 07:27 00:37:16
1144 24 MŁODZIŃSKA AGNIESZKA   K30-39 486 07:27 00:37:58
1145 143 MARKIEWICZ PATRYCJA   K30-39 487 07:27 00:39:12
1146 842 SKROBUK ANETA LINDORFF K30-39 488 07:28 00:39:01
1147 545 PALECZNY JOLANTA   K50-59 39 07:28 00:38:42
1148 8 TULIŃSKA-ŁADOMIRSKA JOANNA   K30-39 489 07:28 00:37:57
1149 1916 WAŚKOWIAK JOANNA   K14-29 344 07:28 00:37:50
1150 948 CALIŃSKA PATRYCJA MEDICUS SELF K14-29 345 07:28 00:38:17
1151 61 KOTOWICZ BERNADETTA   K40-49 268 07:28 00:39:17
1152 1780 KUCHARZAK ANNA   K30-39 490 07:28 00:37:56
1153 91 HAJDUK MAGDALENA   K30-39 491 07:28 00:39:20
1154 1252 MIZERSKA KATARZYNA HPE K30-39 492 07:28 00:39:32
1155 792 THOMCZIK GABRYSIA   K14-29 346 07:29 00:38:59
1156 791 THOMCZIK MARIA   K40-49 269 07:29 00:38:59
1157 1753 WITKOWSKA ILONA   K30-39 493 07:29 00:38:59
1158 1772 STEMPIN SYLWIA   K30-39 494 07:29 00:38:14
1159 709 KRUPOWICZ JAGODA   K14-29 347 07:29 00:37:42
1160 395 DĘBKOWSKA MAGDA   K30-39 495 07:29 00:39:26
1161 1380 BEDNARZ MONIKA   K14-29 348 07:30 00:39:43
1162 521 BACHOR JOANNA   K40-49 270 07:30 00:37:28
1163 208 PIERKOŚ ALICJA   K14-29 349 07:30 00:38:34
1164 1921 BOBIK ALINA   K30-39 496 07:30 00:38:35
1165 1968 KUSZYK ALICJA   K30-39 497 07:30 00:38:35
1166 1257 KOZŁOWSKA KATARZYNA RAKOOBRONA K30-39 498 07:30 00:37:59
1167 2148 PASTERNAK JULITA   K14-29 350 07:30 00:39:50
1168 1508 REGNER-MIKLUSZKA ANNA   K40-49 271 07:30 00:39:18
1169 1950 SONNENBERG SYLWIA   K40-49 272 07:30 00:39:18
1170 1096 JURGO JOANNA   K14-29 351 07:30 00:38:28
1171 1766 CEGLARZ NATALIA   K14-29 352 07:31 00:39:37
1172 10 CIEĆWIERZ MAGDALENA HERNIK TEAM K14-29 353 07:31 00:39:58
1173 1400 NIEBIESZCZAŃSKA PAULINA   K14-29 354 07:31 00:38:29
1174 409 ORSKA BEATA   K30-39 499 07:31 00:39:58
1175 1401 WODZICZKO NATALIA   K30-39 500 07:31 00:39:58
1176 1454 SIDORKIEWICZ NINA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K14-29 355 07:31 00:38:09
1177 1995 POSPIESZYŃSKA LENA   K0   07:31 00:39:33
1178 460 MIRECKA EWELINA   K30-39 501 07:31 00:38:06
1179 263 SZULC ANNA   K40-49 273 07:31 00:38:16
1180 1719 GÓRNIAK KATARZYNA GEOBAN S.A. K14-29 356 07:31 00:38:06
1181 455 GRYCZ ANNA   K30-39 502 07:31 00:38:07
1182 49 BORYŃSKA EWA   K40-49 274 07:31 00:39:48
1183 108 GAJDA AGNIESZKA   K30-39 503 07:31 00:39:52
1184 67 KRAWCZYK MARTA   K30-39 504 07:31 00:39:48
1185 1104 BYTNER KATARZYNA   K40-49 275 07:32 00:39:20
1186 1110 FRAK ANDZELIKA   K30-39 505 07:32 00:37:38
1187 2080 LENCZKIEWICZ BEATA   K50-59 40 07:32 00:39:12
1188 1484 BRAM BEATA   K40-49 276 07:32 00:39:32
1189 1704 FABIAN-PUŁAWSKA ANIA   K40-49 277 07:32 00:39:13
1190 1102 NIEMIEC ILONA   K40-49 278 07:32 00:38:32
1191 1194 SPIRYDONIUK EDYTA   K30-39 506 07:32 00:39:03
1192 504 BUGAŁA KATARZYNA   K40-49 279 07:32 00:37:47
1193 1570 GRZYWOCZ IRENA   K60+ 7 07:32 00:40:07
1194 1607 KUBASIAK AGNIESZKA AGNIESZKA KUBASIAK STYLISTKA K40-49 280 07:32 00:39:48
1195 1434 FRATCZAK MAŁGORZATA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 507 07:33 00:38:48
1196 1291 BURZYŃSKA KAMILA   K30-39 508 07:33 00:39:55
1197 1494 REKOWSKA JOANNA ARBONNE K30-39 509 07:33 00:38:53
1198 816 WĘGRZYN MARTINA   K14-29 357 07:33 00:39:11
1199 400 OZDOBA JOANNA   K30-39 510 07:33 00:39:28
1200 603 ZYSKOWSKA WIOLETTA SIENN POLAND SP. Z O. O. K14-29 358 07:33 00:38:28
1201 1595 GRZEŚKIEWICZ JOANNA   K30-39 511 07:33 00:37:45
1202 1297 PASZKOWSKA ALEKSANDRA   K14-29 359 07:33 00:37:45
1203 271 WOLNY MAŁGORZATA   K40-49 281 07:33 00:37:46
1204 1565 PIETRUSIAK KINGA   K14-29 360 07:33 00:37:47
1205 1993 POSPIESZYŃSKA MARLENA JPIE-PROJEKTY JAKUB POSPIESZYŃSKI K40-49 282 07:33 00:37:47
1206 1129 POCHYLSKA JUSTYNA   K30-39 512 07:34 00:37:48
1207 1128 POWĄZKA KATARZYNA DESIGN SQUARE K30-39 513 07:34 00:37:48
1208 2118 DOROCIAK WIOLETTA DOROCIAK TEAM K40-49 283 07:34 00:37:48
1209 1584 GAJDAMOWICZ BARBARA   K14-29 361 07:34 00:37:48
1210 756 PYTKO EWELINA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 514 07:34 00:37:49
1211 778 DERBISZ MAGDALENA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 362 07:34 00:37:49
1212 370 DERWICH MARIA   K40-49 284 07:34 00:37:49
1213 1662 TARŁOWSKA AGATA   K30-39 515 07:34 00:37:50
1214 1472 KOWALCZYK AGATA ELEKTROLUX K30-39 516 07:34 00:37:50
1215 2081 BACZUL ALDONA AB S.A. K30-39 517 07:34 00:37:51
1216 1299 SOBAŃSKA KARINA   K30-39 518 07:34 00:37:51
1217 1298 BIAŁOKRYTY IZABELA   K30-39 519 07:34 00:37:52
1218 737 WATRAL JOANNA   K14-29 363 07:35 00:37:53
1219 774 DUDA ANNA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 364 07:35 00:37:54
1220 466 POPOWICZ ANNA   K30-39 520 07:35 00:37:54
1221 767 WĄSIK MAGDALENA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 365 07:35 00:37:54
1222 1789 ZARZECZNA-SZEWCZYK JAGNA WKS RUN WILCZYCE K40-49 285 07:35 00:37:54
1223 1809 NADOWSKA AGNIESZKA   K30-39 521 07:35 00:37:55
1224 1797 ANDRZEJEWSKA-TYLMAN RENATA   K50-59 41 07:35 00:37:55
1225 52 PIREK AGATA FAT BAT TEAM K50-59 42 07:35 00:37:55
1226 294 WIERZBIŃSKA DOROTA   K40-49 286 07:35 00:37:55
1227 754 SZCZYGLEWSKA-MIELCZAREK IGA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 522 07:35 00:37:56
1228 1305 BARAN DOROTA   K30-39 523 07:35 00:37:57
1229 1745 JAWORSKA HANNA   K14-29 366 07:35 00:37:57
1230 514 DUBAS KATARZYNA   K30-39 524 07:36 00:37:58
1231 432 KULAWIECKA KINGA   K30-39 525 07:36 00:37:58
1232 25 MAZURCZAK KAROLINA   K30-39 526 07:36 00:37:59
1233 425 PEŁECHATY AGNIESZKA   K30-39 527 07:36 00:37:59
1234 517 GŁODOWSKA DOROTA   K30-39 528 07:36 00:38:00
1235 605 MACIUSZEK ANETA   K14-29 367 07:36 00:38:00
1236 391 ?ĘDZIOR JADWIGA RUN LEVEL ONE SIECHNICE K14-29 368 07:36 00:38:00
1237 1087 MICHALCZYK MARIA IBM K30-39 529 07:36 00:38:00
1238 1716 PĘCHERZ ŁUCJA GEOBAN S.A. K14-29 369 07:36 00:38:01
1239 743 KORBA IWONA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K40-49 287 07:36 00:38:02
1240 1343 MAJEWSKA JOANNA   K14-29 370 07:36 00:38:02
1241 2084 STUDZIŃSKA PAULA DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM GINEKOLOGII K14-29 371 07:36 00:38:02
1242 1330 JANIK KATARZYNA   K40-49 288 07:37 00:38:03
1243 980 KAMIŃSKA KATARZYNA   K14-29 372 07:37 00:38:04
1244 239 KŁAPIŃSKA PAULINA   K14-29 373 07:37 00:38:04
1245 296 ROMANKIEWICZ AGNIESZKA   K40-49 289 07:37 00:38:05
1246 1528 JASTRZEBSKA SABINA   K30-39 530 07:37 00:38:05
1247 1807 SWIATOWA AGNIESZKA   K30-39 531 07:37 00:38:06
1248 1125 SOŚNIAK EWA   K30-39 532 07:37 00:38:06
1249 361 WIECZOREK MONIKA   K30-39 533 07:37 00:38:07
1250 1094 BAGNIUK KATARZYNA   K14-29 374 07:38 00:38:08
1251 594 BRASZKA PAULINA   K14-29 375 07:38 00:38:08
1252 2069 KWAŚNIK ALEKSANDRA   K30-39 534 07:38 00:38:09
1253 1279 PIC WIKTORIA   K14-29 376 07:38 00:38:09
1254 476 JUŹWIN MAŁGORZATA   K40-49 290 07:38 00:38:10
1255 1092 PAWLAK KINGA CTL MEDIA K30-39 535 07:38 00:38:10
1256 1680 PIENKOWSKA RENATA   K40-49 291 07:38 00:38:10
1257 1435 SMOLIS JADWIGA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 536 07:38 00:38:11
1258 1493 LICHOCKA PAULINA   K30-39 537 07:38 00:38:11
1259 1801 SONDEJ DARIA   K14-29 377 07:38 00:38:12
1260 1430 ZARZYCKA EWA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 538 07:38 00:38:12
1261 1690 SETECKA MAGDALENA VOLVO POLSKA K14-29 378 07:39 00:38:13
1262 1930 CHOLEWA KAMILA   K0   07:39 00:38:13
1263 1567 ŻUKROWSKA DOROTA ACH TE BABY! K30-39 539 07:39 00:38:13
1264 598 KAROLEWICZ ANNA   K40-49 292 07:39 00:38:14
1265 958 WYSOCKA EWA ZADYSZKA K30-39 540 07:39 00:38:14
1266 1564 WOJCIECHOWSKA JUSTYNA ACH TE BABY! K30-39 541 07:39 00:38:15
1267 1259 BAGIŃSKA PAULA RAKOOBRONA K14-29 379 07:39 00:38:16
1268 258 STĘPIEŃ BRONISŁAWA   K60+ 8 07:39 00:38:16
1269 1922 KRZYŻAŃSKA MARTA   K30-39 542 07:39 00:38:16
1270 1954 WAGNER ANETA   K30-39 543 07:39 00:38:16
1271 844 FILIPEK AGNIESZKA KLUB BOBIKA K30-39 544 07:40 00:38:19
1272 999 ZYNEK ANNA   K30-39 545 07:40 00:38:20
1273 869 KACZMAREK ZOFIA   K50-59 43 07:40 00:38:20
1274 1802 SONDEJ MAGDALENA   K30-39 546 07:40 00:38:22
1275 2017 TRZYBULSKA DOMINIKA   K30-39 547 07:40 00:38:22
1276 1277 PIC ALICJA   K40-49 293 07:41 00:38:23
1277 1985 KOZAK MARTA LOGISTYKA JEST KOBIETA K40-49 294 07:41 00:38:25
1278 1488 KOCIK LAURA   K30-39 548 07:41 00:38:26
1279 201 WERESZCZYŃSKA ALEKSANDRA   K30-39 549 07:41 00:38:27
1280 544 PALECZNY JUSTYNA   K14-29 380 07:42 00:38:28
1281 794 TRZEBOWSKA MONIKA   K30-39 550 07:42 00:38:28
1282 69 WOŹNIAK AGATKA   K30-39 551 07:42 00:38:28
1283 1046 KUCIEL NATALIA   K30-39 552 07:42 00:38:28
1284 1514 KURIATA LUDWIKA   K40-49 295 07:42 00:38:29
1285 462 SALMANOWICZ ALICJA   K30-39 553 07:42 00:38:30
1286 1770 JEZIERSKA ELIZA MONDELEZ K14-29 381 07:42 00:38:32
1287 1642 PIETRUSZKA NATALIA   K30-39 554 07:42 00:38:32
1288 731 KATARYŃCZUK-BOROWIK DOROTA CAŁA OLEŚNICA BIEGA K30-39 555 07:43 00:38:33
1289 1050 KUTA JOANNA   K30-39 556 07:43 00:38:33
1290 1952 PAŃKÓW KATARZYNA   K14-29 382 07:43 00:38:33
1291 1620 KLISZEWSKA MARTA ACH TE BABY! K40-49 296 07:43 00:38:35
1292 2016 WOJNAROWICZ MARTA   K40-49 297 07:43 00:38:35
1293 1308 RÓŻYCZKA JOANNA   K30-39 557 07:43 00:38:36
1294 738 MAŃKA ANNA OSOBA PRYWATNA K40-49 298 07:43 00:38:37
1295 1932 NOWAK NATALIA   K14-29 383 07:43 00:38:37
1296 344 GACIA JOANNA   K30-39 558 07:44 00:38:38
1297 199 SADOWSKA GRAZYNA   K40-49 299 07:44 00:38:38
1298 686 SYNOWIEC MAŁGORZATA KB SUKCES ŻMIGRÓD K40-49 300 07:44 00:38:38
1299 170 SZPIEGOWSKA KAROLINA   K30-39 559 07:44 00:38:38
1300 1162 WYKROTA WERONIKA   K14-29 384 07:44 00:38:39
1301 2109 GUZIOŁEK JOLA   K50-59 44 07:44 00:38:39
1302 1556 JABŁOŃSKA MARTA MONDELEZ K14-29 385 07:44 00:38:39
1303 890 OSTOJSKA-KORPAS MAGDALENA   K30-39 560 07:44 00:38:39
1304 1671 SIEJKA IZABELA   K14-29 386 07:44 00:38:39
1305 214 WĘDZINA SYLWIA   K14-29 387 07:44 00:38:39
1306 1958 ZAWADZKA-WITKOWSKA EDYTA   K50-59 45 07:44 00:38:42
1307 1990 DĄBROWSKA MARIOLA   K40-49 301 07:45 00:38:43
1308 2012 MAJEWSKA-PULSAKOWSKA MARTA   K30-39 561 07:45 00:38:43
1309 1931 STAROWIEJSKA-NOWAK JOLANTA   K40-49 302 07:45 00:38:44
1310 1256 TADAJEWSKA AGATA RAKOOBRONA K30-39 562 07:45 00:38:44
1311 1858 MYSIOREK WIOLETA   K14-29 388 07:45 00:38:45
1312 388 GÓŁKOWSKA KAMILA   K14-29 389 07:45 00:38:45
1313 1588 NOWAK HONORATA   K30-39 563 07:45 00:38:45
1314 959 KUŹMICKA AGATA   K14-29 390 07:45 00:38:46
1315 283 KOCZAN MARTA   K30-39 564 07:45 00:38:46
1316 392 KOMANIECKA NATALIA   K30-39 565 07:45 00:38:47
1317 1605 MICALAK BARABARA   K40-49 303 07:46 00:38:48
1318 1763 JANIAK SYLWIA   K14-29 391 07:46 00:38:50
1319 1130 SZCZEPANIAK DOMINIKA   K30-39 566 07:46 00:38:51
1320 1806 KOŁODZIEJCZYK NATALIA   K30-39 567 07:46 00:38:52
1321 1552 LIZAK IZABELLA MONDELEZ K40-49 304 07:47 00:38:53
1322 2090 TKACZ ELŻBIETA SZKOŁA PODSTAWOWA K50-59 46 07:47 00:38:53
1323 1026 MUSIELSKA MAŁGORZATA   K14-29 392 07:47 00:38:55
1324 1057 OGÓREK ANNA   K30-39 568 07:47 00:38:55
1325 439 STANCZYK-HORLER MAGDALENA   K40-49 305 07:47 00:38:55
1326 1850 MARKIEWICZ JOANNA   K30-39 569 07:47 00:38:56
1327 775 SKOCZYLAS MONIKA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 393 07:47 00:38:57
1328 339 SKOCZEŃ MONIKA   K30-39 570 07:47 00:38:57
1329 1191 ZAREBA EDYTA   K14-29 394 07:47 00:38:57
1330 776 BURACZEK DOMINIKA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 395 07:48 00:38:58
1331 1757 KRUK MAGDALENA   K30-39 571 07:48 00:38:58
1332 549 CZYŻ HALINA   K40-49 306 07:48 00:38:58
1333 893 CZYŻ AGATA   K14-29 396 07:48 00:39:00
1334 1149 CZARNECKA WIESŁAWA TRENUJ Z NAMI K50-59 47 07:48 00:39:00
1335 356 SZOSTAK DOMINIKA   K30-39 572 07:48 00:39:02
1336 1808 ZAGUBIEŃ JOANNA   K30-39 573 07:48 00:39:02
1337 1228 KRAWCZYK EWA IBM K30-39 574 07:49 00:39:03
1338 499 PORWAŁ NIKOLA   K14-29 397 07:49 00:39:05
1339 267 SIERADZAN MARTA AEROGIRLS OLEŚNICA K30-39 575 07:49 00:39:05
1340 1406 LEWANDOWSKA MARTYNA   K30-39 576 07:49 00:39:05
1341 260 SALEJ JOANNA   K30-39 577 07:49 00:39:06
1342 1728 GOLAŚ NATALIA   K30-39 578 07:49 00:39:07
1343 2054 MAJDZIAK DOROTA   K30-39 579 07:49 00:39:07
1344 1891 CZERWINSKA -PASTUCH KATARZYNA   K30-39 580 07:50 00:39:08
1345 1833 KĘPIŃSKA JUSTYNA   K30-39 581 07:50 00:39:08
1346 724 RUTKOWSKA MALWINA   K14-29 398 07:50 00:39:08
1347 523 BANASZCZYK WIKTORIA   K14-29 399 07:50 00:39:09
1348 1687 JANISZEWSKA ANETA   K30-39 582 07:50 00:39:09
1349 1351 PYRTAK MALGORZATA   K30-39 583 07:50 00:39:10
1350 532 SIECZKA ZOFIA   K60+ 9 07:50 00:39:11
1351 2044 GORDZIEJEWSKA MAGDALENA KŁODZKOPRZYTWIERDZABIEGANIE K40-49 307 07:50 00:39:12
1352 1466 KREYCZI ANETA SANTANDER K30-39 584 07:51 00:39:13
1353 657 BANAŚ BARBARA   K30-39 585 07:51 00:39:13
1354 1225 KIEŁCZEWSKA ELŻBIETA NIE ZRZESZONA K50-59 48 07:51 00:39:13
1355 1402 AUGUSTYN KAMILA   K14-29 400 07:51 00:39:14
1356 112 JARANOWSKA MAGDALENA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K30-39 586 07:51 00:39:14
1357 158 ZIÓŁKOWSKA WIWIANA   K40-49 308 07:51 00:39:14
1358 292 NICIEJEWSKA JOANNA   K30-39 587 07:51 00:39:14
1359 417 BIAŁKOWSKA ANNA   K40-49 309 07:51 00:39:15
1360 742 JURAK KAMILA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K30-39 588 07:51 00:39:16
1361 2041 MARDAUS ADRIANA KŁODZKOPRZYTWIERDZABIEGANIE K40-49 310 07:51 00:39:16
1362 1322 SADURSKA URSZULA   K14-29 401 07:51 00:39:16
1363 956 HOMA MARTA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K40-49 311 07:51 00:39:17
1364 660 HALESZCZUK ANNA   K30-39 589 07:51 00:39:17
1365 987 SAŁDZIEŃ BARBARA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K40-49 312 07:51 00:39:17
1366 293 WIERZBIŃSKA PAULINA RIGHTHELLO K14-29 402 07:51 00:39:17
1367 961 WNUK KATARZYNA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K40-49 313 07:51 00:39:17
1368 1328 ZAJĄCZKOWSKA ALEKSANDRA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K30-39 590 07:51 00:39:17
1369 964 ŁYSYGANICZ MARTA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K14-29 403 07:52 00:39:18
1370 186 MIJAS ANNA   K30-39 591 07:52 00:39:18
1371 559 CHOLEWA KATARZYNA   K40-49 314 07:52 00:39:19
1372 986 MICHALSKA AGNIESZKA KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE K40-49 315 07:52 00:39:20
1373 507 OSTOJSKA IWONA   K14-29 404 07:53 00:39:23
1374 20 PIREK NATALIA FAT BAT TEAM K30-39 592 07:53 00:39:23
1375 508 BIŃCZAK ANETA   K30-39 593 07:53 00:39:24
1376 1491 MIERZWIAK ALEKSANDRA ESSITY K30-39 594 07:53 00:39:24
1377 1492 ROJEK ANNA   K30-39 595 07:53 00:39:24
1378 414 KOZŁOWSKA KAMILA   K30-39 596 07:53 00:39:25
1379 1736 BANAŚ JOANNA   K40-49 316 07:53 00:39:25
1380 120 MARCINIAK MAŁGORZATA   K40-49 317 07:53 00:39:26
1381 1040 ZYSK-MORTKA DARIA IBM K30-39 597 07:54 00:39:28
1382 1394 OCHEJ JOANNA   K30-39 598 07:54 00:39:29
1383 1609 ŁUPIŃSKA ALICJA   K30-39 599 07:54 00:39:29
1384 1329 PIEKARSKA CELINA   K0   07:54 00:39:29
1385 416 POSIAK MARTA   K30-39 600 07:54 00:39:29
1386 1395 BOSKO EUGENIA   K50-59 49 07:54 00:39:30
1387 1906 WÓJCIK KAROLINA   K30-39 601 07:54 00:39:30
1388 41 RUSINEK HONORATA EY K30-39 602 07:55 00:39:33
1389 1970 GWÓŹDŹ ANIA   K30-39 603 07:55 00:39:34
1390 247 WIDENKA BEATA   K30-39 604 07:55 00:39:37
1391 456 CUBER AGNIESZKA   K40-49 318 07:56 00:39:38
1392 205 BIELECKA EWA ALIOR RUNNING TEAM K40-49 319 07:56 00:39:38
1393 1213 BRZOZOWSKA IWONA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" ! K40-49 320 07:56 00:39:39
1394 1221 ŚWIĄTEK MAGDALENA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" ! K40-49 321 07:56 00:39:39
1395 1319 BARTOSZEK KAMILA POWER FITNESS KATARZYNA OSTAPSKA OŁAWA K40-49 322 07:56 00:39:40
1396 1214 LICHTARSKA ELZBIETA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" ! K40-49 323 07:56 00:39:40
1397 1215 SOLARZ ANNA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" ! K40-49 324 07:56 00:39:40
1398 1668 CHORZĘPA JOANNA   K14-29 405 07:56 00:39:41
1399 1232 ZABIEGAŁA JOANNA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" ! K30-39 605 07:56 00:39:41
1400 2145 MICHALSKA ANETA PIERSI DO PRZODU K14-29 406 07:56 00:39:42
1401 1111 DOLATOWSKA MARTYNA   K30-39 606 07:56 00:39:42
1402 1331 MICHALSKA IWONA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" ! K40-49 325 07:57 00:39:43
1403 1218 WOJTOWICZ JOANNA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" ! K40-49 326 07:57 00:39:43
1404 875 RUSINIAK DOROTA   K40-49 327 07:57 00:39:44
1405 161 PACZKOWSKA AGNIESZKA   K14-29 407 07:57 00:39:44
1406 1977 SOSNOWSKA-BUXTON PATRYCJA   K30-39 607 07:57 00:39:45
1407 1821 BIAŁKOWSKA ALEKSANDRA   K14-29 408 07:57 00:39:46
1408 1481 JAROS NATALIA   K14-29 409 07:58 00:39:48
1409 1384 MARTOWSKA ELŻBIETA   K50-59 50 07:58 00:39:48
1410 2086 ŁUBIŃSKA NATALIA DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM GINEKOLOGII K14-29 410 07:58 00:39:49
1411 1479 HELBRECHT EWELINA   K14-29 411 07:58 00:39:49
1412 749 MACHNIEWSKA JUSTYNA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 608 07:58 00:39:51
1413 914 TKACZEWSKA ANNA   K30-39 609 07:58 00:39:51
1414 817 RATAJCZAK SABINA   K30-39 610 07:58 00:39:52
1415 1548 TOM MAGDALENA MKS SIECHNICE K30-39 611 07:59 00:39:54
1416 2108 KANDEFER CELINA   K40-49 328 07:59 00:39:54
1417 128 HALIGOWSKA ANNA FITNESSACJA K30-39 612 07:59 00:39:55
1418 177 MOŻEJKO INES STREFA-DOBREJ-FORMY.COM K30-39 613 07:59 00:39:55
1419 1614 MAZUR SYLWIA   K40-49 329 07:59 00:39:56
1420 723 RUTKOWSKA ANETA   K50-59 51 07:59 00:39:56
1421 871 BIELAK MARTA   K30-39 614 07:59 00:39:56
1422 1143 MŁYNARCZYK ELŻBIETA   K50-59 52 07:59 00:39:57
1423 1025 SĄDEL IZABELA   K30-39 615 08:00 00:39:58
1424 728 HĘCIAK KLAUDIA   K14-29 412 08:00 00:39:58
1425 921 HĘCIAK MAŁGORZATA   K40-49 330 08:00 00:39:58
1426 741 SOSNOWA BARBARA   K30-39 616 08:00 00:39:59
1427 1077 BIELEWICZ-RZEPKA ANNA   K40-49 331 08:00 00:40:00
1428 1079 KURASINSKA JOANNA LINDORFF K14-29 413 08:00 00:40:00
1429 673 TROJAN LIDIA MUKS SZOK BOJANOWO K40-49 332 08:00 00:40:02
1430 1397 BURSZTA MARTA   K30-39 617 08:01 00:40:03
1431 2103 KIEROD PAULINA   K14-29 414 08:01 00:40:04
1432 966 PARKITNA AGNIESZKA   K30-39 618 08:01 00:40:05
1433 1422 RAMADANI SYLWIA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 619 08:01 00:40:06
1434 1783 ŚNIEŻAWSKA GABRIELA SP 36 K30-39 620 08:01 00:40:06
1435 2131 ŚWIĄTEK KATARZYNA   K30-39 621 08:01 00:40:06
1436 1084 GEMBAROWSKA ANNA   K30-39 622 08:02 00:40:10
1437 324 SIWOCHOWICZ ANNA   K30-39 623 08:02 00:40:12
1438 1282 SZURA-FALIKOWSKA DAGMARA POWER FITNESS K30-39 624 08:02 00:40:12
1439 286 PIORUN JOANNA   K14-29 415 08:02 00:40:12
1440 1969 ZAIARA-MEDYŃSKA KATARZYNA   K14-29 416 08:03 00:40:13
1441 114 MADEJ MAGDALENA GABINETY STOMATOLOGICZNE TARABUŁA K40-49 333 08:03 00:40:14
1442 1000 KOSATKA-WERESZCZYŃSKA KINGA   K40-49 334 08:03 00:40:15
1443 1209 ZIUBRZYCKA MAGDALENA   K14-29 417 08:03 00:40:15
1444 636 POKOJOWCZYK RENATA   K50-59 53 08:03 00:40:16
1445 419 DUDYCZ KATARZYNA   K30-39 625 08:03 00:40:16
1446 337 POLAK-KAŁUŻNA JOANNA   K40-49 335 08:03 00:40:16
1447 1989 WIERZCHOWSKA JOANNA   K30-39 626 08:03 00:40:16
1448 336 SZYMCZAK WIOLETTA   K40-49 336 08:03 00:40:17
1449 1695 ŁAPIŃSKA AGATA   K30-39 627 08:03 00:40:17
1450 412 MIŁASZEWSKA ANNA   K30-39 628 08:03 00:40:17
1451 166 MIELCZARCZYK KORNELIA   K30-39 629 08:04 00:40:18
1452 626 SOLUCH PAULINA   K14-29 418 08:04 00:40:20
1453 954 BAJKIEWICZ KAJA MEDICUS SELF K14-29 419 08:04 00:40:22
1454 2063 SIDOROWICZ JOANNA PRORITA TEAM K30-39 630 08:04 00:40:22
1455 493 SIRUK KATERYNA EPAM POLAND K14-29 420 08:05 00:40:23
1456 1463 MORAWSKA ZUZANNA   K14-29 421 08:05 00:40:23
1457 1064 DZIEKAŃSKA-LECH WERONIKA   K40-49 337 08:05 00:40:23
1458 824 ZAJĄC KATARZYNA   K14-29 422 08:05 00:40:25
1459 823 ZAJĄC MAŁGORZATA   K40-49 338 08:05 00:40:26
1460 976 PRUSICKA MAGDALENA   K30-39 631 08:06 00:40:30
1461 1311 SZOSTAK KATARZYNA   K40-49 339 08:06 00:40:31
1462 1923 MARCINKOWSKA RENATA   K60+ 10 08:06 00:40:31
1463 1693 JAŁOCHA ALEKSANDRA   K14-29 423 08:06 00:40:32
1464 1612 KURIATA HELENA   K30-39 632 08:06 00:40:32
1465 231 OLENDER KAMILA   K30-39 633 08:07 00:40:33
1466 438 MROCZKOWSKA MARTA OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA K30-39 634 08:07 00:40:35
1467 1148 KUCHARCZYK KORNELIA   K14-29 424 08:07 00:40:35
1468 832 NOWAK KLAUDIA   K14-29 425 08:07 00:40:35
1469 402 TRELA BARBARA   K14-29 426 08:07 00:40:36
1470 408 CUBER-DROZD OLGA   K30-39 635 08:07 00:40:37
1471 1349 PODOLSKA MONIKA   K14-29 427 08:07 00:40:37
1472 830 ŁAWRYNOWICZ ADRIANNA   K14-29 428 08:08 00:40:38
1473 831 GAURA KINGA   K14-29 429 08:08 00:40:39
1474 284 ZOŃ-ZBONIKOWSKA EWA FAT BAT TEAM K30-39 636 08:08 00:40:41
1475 706 DĄBROWSKA AGATA   K40-49 340 08:08 00:40:41
1476 183 GLINA MARTA FAT BAT TEAM K30-39 637 08:08 00:40:42
1477 535 WIERZBICKA MARTA   K40-49 341 08:09 00:40:47
1478 1038 NIEDŹWIECKA SANDRA   K14-29 430 08:10 00:40:50
1479 1037 SADOWSKA WERONIKA   K14-29 431 08:10 00:40:50
1480 806 MECH EDYTA   K40-49 342 08:10 00:40:51
1481 1462 KULAKOWSKA JADWIGA   K50-59 54 08:10 00:40:51
1482 805 MATUSZCZAK ANIA   K30-39 638 08:10 00:40:52
1483 843 JABŁOŃSKA-ABRAMOWICZ EWA   K30-39 639 08:11 00:40:55
1484 312 KUKLIŃSKA NATALIA   K14-29 432 08:11 00:40:55
1485 1155 SOBCZAK BRYGIDA   K40-49 343 08:11 00:40:56
1486 913 SZLAWSKA IWONA   K14-29 433 08:11 00:40:56
1487 1601 CIEŚLA RENATA AMATOR K30-39 640 08:11 00:40:57
1488 740 KOZIOŁ RENATA   K40-49 344 08:11 00:40:57
1489 1314 ŚWIERK-SZWED MARTA   K30-39 641 08:11 00:40:57
1490 311 KUKLIŃSKA RÓŻA   K40-49 345 08:12 00:40:58
1491 1827 POCZĄTEK PAULINA   K14-29 434 08:12 00:40:59
1492 1387 BURKOT KAROLINA   K14-29 435 08:12 00:41:00
1493 343 KSOK KRYSTYNIA TRENUJ Z NAMI K60+ 11 08:12 00:41:01
1494 972 WOSZCZYK EWELINA   K30-39 642 08:12 00:41:02
1495 1998 ZAJĄC MARTA   K30-39 643 08:12 00:41:02
1496 1574 HOŁODNIUK JUSTYNA   K14-29 436 08:13 00:41:03
1497 1446 KALUZNY KAROLINA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 644 08:13 00:41:03
1498 375 SZADEJKO DOROTA   K30-39 645 08:13 00:41:04
1499 484 BRYŁKA BOGUMIŁA   K14-29 437 08:13 00:41:04
1500 1504 SZMAJ KAROLINA WTZ PRZYSTAŃ WROCŁAW K30-39 646 08:13 00:41:04
1501 72 HOLWEG KINGA BIEGAMY WE WROCŁAWIU K30-39 647 08:13 00:41:05
1502 719 OSTROWSKA ALICJA   K40-49 346 08:13 00:41:05
1503 1803 PISKORSKA ANNA   K40-49 347 08:13 00:41:05
1504 1859 CZERWIŃSKA RÓŻA   K14-29 438 08:13 00:41:07
1505 1005 ZIELIŃSKA AGNIESZKA   K40-49 348 08:13 00:41:07
1506 407 KAZAŁO KAROLINA   K40-49 349 08:14 00:41:08
1507 4 KOWCZA DOMINIKA   K14-29 439 08:14 00:41:08
1508 76 KLIMCZAK ANNA   K30-39 648 08:14 00:41:11
1509 1655 WIELGOS MAGDALENA   K30-39 649 08:15 00:41:14
1510 977 HERBUŚ EWA BANK ZACHODNI WBK S.A. K30-39 650 08:15 00:41:14
1511 1656 WIELGOS ALEKSANDRA   K14-29 440 08:15 00:41:15
1512 645 SKROBEK MARTA   K30-39 651 08:15 00:41:15
1513 644 AUGUŚCIK TAMARA   K40-49 350 08:16 00:41:19
1514 1535 MIERZWIAK NATALIA   K14-29 441 08:16 00:41:22
1515 1287 WITCZAK AGNIESZKA   K40-49 351 08:17 00:41:23
1516 2 UNIEJEWSKA MARZENA   K30-39 652 08:18 00:41:29
1517 1323 MUROWICKA AGATA   K30-39 653 08:18 00:41:29
1518 1321 NOWAK JOANNA   K30-39 654 08:18 00:41:29
1519 22 UNIEJEWSKA ZUZANNA   K14-29 442 08:18 00:41:30
1520 1600 MIGZA GABRIELA   K14-29 443 08:19 00:41:33
1521 760 KRAWCZYKIEWICZ AGNIESZKA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 655 08:19 00:41:34
1522 771 KULAS NATALIA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 444 08:19 00:41:35
1523 1407 KOŹBIAŁ DOMINIKA   K30-39 656 08:20 00:41:40
1524 1877 GÓRSKA ARIANNA   K30-39 657 08:20 00:41:41
1525 398 NOWAK KATARZYNA   K30-39 658 08:20 00:41:41
1526 930 ŁABAN MARTA MEDICUS SELF K40-49 352 08:20 00:41:41
1527 971 WOJCIECHOWSKA EWELINA   K14-29 445 08:20 00:41:42
1528 1265 KLISIEWICZ SYLWIA RAKOOBRONA K14-29 446 08:21 00:41:43
1529 1644 NOWICKA MAGDALENA   K14-29 447 08:21 00:41:43
1530 75 BASZCZYŃSKA BARBARA   K50-59 55 08:21 00:41:44
1531 352 DERLATKA JUSTYNA   K40-49 353 08:21 00:41:44
1532 1389 KOCUR ALICJA   K14-29 448 08:21 00:41:44
1533 1657 BARAN JOLANTA SZKOŁA TAŃCA IRIAN SHOW K50-59 56 08:21 00:41:45
1534 1483 ZIELIŃSKA JOANNA KPMG K14-29 449 08:21 00:41:45
1535 1526 WIDERA ANITA   K30-39 659 08:21 00:41:46
1536 2046 DABROWSKA ANNA LOGISTYKA JEST KOBIETA K30-39 660 08:22 00:41:48
1537 1825 KITA JUSTYNA   K40-49 354 08:22 00:41:49
1538 1986 SMARZYNSKA ANNA LOGISTYKA JEST KOBIETA K40-49 355 08:22 00:41:49
1539 133 KRAWCZYSZYN-MANIA ANNA   K30-39 661 08:22 00:41:49
1540 939 KMIECIK ANNA MEDICUS SELF K30-39 662 08:22 00:41:51
1541 803 CHYŁEK BEATA   K30-39 663 08:23 00:41:56
1542 638 WÓJCICKA AGNIESZKA   K14-29 450 08:23 00:41:56
1543 1840 SZWACKA SARA   K14-29 451 08:24 00:42:00
1544 453 CZARNOTA ELŻBIETA   K40-49 356 08:25 00:42:04
1545 927 MAZUR EDYTA MEDICUS SELF K40-49 357 08:25 00:42:05
1546 1411 PROKOP BARBARA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 664 08:25 00:42:05
1547 269 TUKENDORF BARBARA RKATHLETICS K60+ 12 08:26 00:42:08
1548 9 SIATKOWSKA JUSTYNA   K30-39 665 08:26 00:42:10
1549 1427 DOMINIK ANETA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 666 08:26 00:42:11
1550 1608 GÓRSKA MAŁGORZATA   K50-59 57 08:26 00:42:12
1551 1074 RUBIK ANNA   K40-49 358 08:26 00:42:12
1552 1433 SZYSZKINA JULIJA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 667 08:27 00:42:13
1553 1 KANTECKA GABRIELA   K40-49 359 08:27 00:42:13
1554 1405 WŁOCH EWELINA   K14-29 452 08:27 00:42:15
1555 757 KAMMER KAROLINA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 668 08:28 00:42:18
1556 2102 LONTZEK ANNA   K14-29 453 08:28 00:42:20
1557 380 STOPCZYŃSKA KAMILA   K30-39 669 08:28 00:42:22
1558 2082 STUDZIŃSKA ANASTAZJA DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM GINEKOLOGII K14-29 454 08:29 00:42:24
1559 135 BOLA-KOWALÓW BEATA   K40-49 360 08:29 00:42:26
1560 297 GREMBLEWSKA-NOWAK ANNA   K40-49 361 08:29 00:42:26
1561 639 JUREK JUSTYNA   K14-29 455 08:29 00:42:26
1562 796 WRÓBEL DOROTA   K40-49 362 08:29 00:42:26
1563 1788 ULĄŻKA MONIKA   K40-49 363 08:29 00:42:26
1564 1403 DZICZKOWSKA NATALIA   K30-39 670 08:30 00:42:29
1565 945 ZIĘBA MONIKA MEDICUS SELF K30-39 671 08:30 00:42:32
1566 1727 SKIBIŃSKA MAŁGORZATA   K30-39 672 08:31 00:42:33
1567 1348 SZTYMELSKA MAŁGORZATA   K14-29 456 08:31 00:42:57
1568 1920 ZALEWSKA-WICHRZYCKA PAULINA   K30-39 673 08:31 00:44:35
1569 1983 ZAWIŁA AGNIESZKA   K30-39 674 08:31 00:44:35
1570 90 ŻUKIEWICZ JOLA   K30-39 675 08:31 00:43:55
1571 675 JANKOWIAK DANUTA   K40-49 364 08:32 00:43:55
1572 1899 KONDRATIUK JOLANTA   K40-49 365 08:32 00:45:12
1573 270 KARAUDA MAGDALENA   K30-39 676 08:32 00:45:13
1574 1852 SOBUŚ MONIKA   K30-39 677 08:32 00:45:13
1575 1192 MASŁOWSKA OLGA   K30-39 678 08:33 00:45:02
1576 43 POCHOPIEŃ ALEKSANDRA   K40-49 366 08:33 00:42:55
1577 781 CIĘPKA JOANNA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 457 08:34 00:44:13
1578 768 KALIKA RAMONA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 458 08:34 00:44:14
1579 867 ZAPART VIOLETTA   K50-59 58 08:34 00:44:20
1580 1126 KĘDZIORA DOMINIKA   K30-39 679 08:34 00:45:20
1581 379 KARAMAŃSKA ANETA   K40-49 367 08:35 00:44:53
1582 848 DANIŁO KATARZYNA   K30-39 680 08:35 00:44:34
1583 988 SŁOTA MAŁGORZATA FITSTYLE TEAM K30-39 681 08:35 00:44:03
1584 2010 SZAŃSKA SYLWIA FITSTYLE K40-49 368 08:36 00:44:05
1585 357 STERC ANNA   K14-29 459 08:36 00:44:41
1586 1501 WOŁOSZYN ŻANETA   K14-29 460 08:36 00:43:02
1587 1264 HENKE KATARZYNA RAKOOBRONA K14-29 461 08:37 00:43:31
1588 1254 JASTRZĘBSKA PAULINA RAKOOBRONA K30-39 682 08:37 00:43:33
1589 880 JABŁOŃSKA-EKIERT AGNIESZKA   K30-39 683 08:38 00:43:10
1590 1874 SZCZEPAŃSKA MAGDALENA   K40-49 369 08:38 00:43:11
1591 1979 KAWALEC MAŁGORZATA   K50-59 59 08:39 00:43:13
1592 461 SOBIAK MAGDALENA   K30-39 684 08:39 00:43:13
1593 1310 JAWOROWSKA-SWARBUŁA ANNA   K40-49 370 08:39 00:43:17
1594 2115 DUDEK MAŁGORZATA IDEA GETIN LEASING K30-39 685 08:40 00:43:21
1595 1198 ŚPIEWAK MARTA   K14-29 462 08:40 00:43:21
1596 566 BĄCHOR URSZULA   K30-39 686 08:40 00:43:22
1597 721 BŁACH AGNIESZKA   K30-39 687 08:41 00:43:24
1598 722 BIAŁEK MONIKA   K14-29 463 08:41 00:43:26
1599 935 RUSINOWSKA MARIA MEDICUS SELF K30-39 688 08:41 00:43:26
1600 1340 JURCZYK-ROMANOWSKA EWA   K40-49 371 08:42 00:43:29
1601 963 CIEPLIK DOROTA   K30-39 689 08:42 00:43:32
1602 1557 MALOWANIEC ALICJA MONDELEZ K14-29 464 08:43 00:43:33
1603 1071 PACZYŃSKA WŁADYSŁAWA   K60+ 13 08:43 00:43:33
1604 1070 PACZYŃSKA KATARZYNA   K14-29 465 08:43 00:43:34
1605 1540 MENDALKA MAŁGORZATA   K30-39 690 08:43 00:43:35
1606 809 SALAMON KAROLINA   K40-49 372 08:43 00:43:35
1607 808 WINIARSKA BARBARA   K40-49 373 08:43 00:43:35
1608 347 FIDLER IZABELA   K30-39 691 08:43 00:43:37
1609 1123 BIELSKA JUSTYNA   K30-39 692 08:44 00:43:41
1610 1124 PIETRZAK ANITA   K40-49 374 08:44 00:43:41
1611 1901 ORLICKA MONIKA   K30-39 693 08:44 00:43:41
1612 1187 GOJDŹ ANASTAZJA   K14-29 466 08:44 00:43:42
1613 488 KAŁUŻA-HANDKE ANNA   K40-49 375 08:45 00:43:43
1614 690 WIECZOREK KATARZYNA   K40-49 376 08:45 00:43:43
1615 503 PORWAŁ OLA   K14-29 467 08:45 00:43:45
1616 674 PRZYWARTA PATRYCJA   K14-29 468 08:45 00:43:45
1617 1796 TROPER-SZCZEPUŁA AGNIESZKA   K30-39 694 08:45 00:43:46
1618 672 DRYGAS KAROLINA   K14-29 469 08:45 00:43:47
1619 610 DIDUSZKO IZABELA MEDICSOFT K50-59 60 08:47 00:43:56
1620 702 FUGIEL ANNA   K30-39 695 08:47 00:43:56
1621 1222 PAULI MARZENA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" ! K40-49 377 08:47 00:43:56
1622 92 FRANKOWSKA ELA   K30-39 696 08:47 00:43:56
1623 350 SZYMAŃSKA ANNA NIE K30-39 697 08:48 00:44:01
1624 1845 BIAŁOKRYTY KATARZYNA   K14-29 470 08:48 00:44:01
1625 581 KROPIEWNICKA JOANNA   K40-49 378 08:48 00:44:02
1626 2135 POGWIZD NATALIA   K14-29 471 08:48 00:44:02
1627 631 KUROWSKA ANNA   K40-49 379 08:49 00:44:03
1628 953 WINOGRAD MONIKA MEDICUS SELF K14-29 472 08:49 00:44:03
1629 946 PRZYTOCKA ILONA MEDICUS SELF K14-29 473 08:49 00:44:04
1630 47 BEDNARZ DOROTA   K40-49 380 08:52 00:44:20
1631 27 SMYK BEATA   K40-49 381 08:52 00:44:20
1632 2130 NOWACKA JADWIGA   K60+ 14 08:52 00:44:21
1633 525 CISZEWSKA KRYSTYNA   K60+ 15 08:53 00:44:24
1634 240 STRZAŁA GABRIELA   K14-29 474 08:53 00:44:25
1635 1316 PALUS JUSTYNA   K40-49 382 08:53 00:44:27
1636 1701 MALAK PATRYCJA   K30-39 698 08:54 00:44:28
1637 329 PAWLACZEK EWA   K14-29 475 08:55 00:44:35
1638 171 NEUMANN KAMILA   K14-29 476 08:56 00:44:38
1639 1849 BEKER BARBARA   K50-59 61 08:56 00:44:40
1640 1146 BRONOWICKA JUSTYNA   K30-39 699 08:57 00:44:45
1641 596 RACHWALAK- SOZAŃSKA AGATA   K40-49 383 08:57 00:44:45
1642 2147 PASTERNAK WIOLETTA   K30-39 700 08:57 00:44:46
1643 1318 KNAP MARIOLA   K40-49 384 08:57 00:44:46
1644 415 CHORZĘPA KAMILA   K40-49 385 08:58 00:44:48
1645 256 ZIAJA MAŁGORZATA   K40-49 386 08:59 00:44:55
1646 1095 GŁOGOWSKA ALEKSANDRA   K14-29 477 09:00 00:45:00
1647 1100 KSIĄŻAK JOANNA   K30-39 701 09:01 00:45:03
1648 1888 KRUPIŃSKA SYLWIA A (NI)MATORKI "PIERSI NA START "! K30-39 702 09:01 00:45:03
1649 772 BOGDANOWICZ MAGDALENA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K14-29 478 09:03 00:45:17
1650 752 DERSZEŃ ANETA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 703 09:04 00:45:18
1651 761 PACHOLSKA IZABELA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 704 09:04 00:45:18
1652 28 LORENCIK-ILSKA BEATA   K50-59 62 09:04 00:45:18
1653 1819 APATHY- DĄBROWSKA AMELIA   K40-49 387 09:05 00:45:24
1654 1163 STYKA LILIANNA   K40-49 388 09:05 00:45:25
1655 2059 MACHOWSKA AGNIESZKA   K30-39 705 09:06 00:45:29
1656 2110 PŁOMIŃSKA SYLWIA   K30-39 706 09:06 00:45:29
1657 1623 CHODAŁA ANNA   K30-39 707 09:06 00:45:32
1658 385 TKACZYK MARTA   K30-39 708 09:07 00:45:34
1659 1293 RATAJCZAK KAROLINA TRIATHLON CLUB WROCŁAW K40-49 389 09:07 00:45:36
1660 1292 MARCINIAK BARBARA TRIATHLON CLUB WROCŁAW K50-59 63 09:07 00:45:37
1661 1231 STYCZ SONIA A(NI)MATORKI "PIERSI NA START" ! K30-39 709 09:08 00:45:38
1662 152 STYRCZ MAŁGORZTA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA K40-49 390 09:09 00:45:43
1663 1555 MALOWANIEC GRAŻYNA MONDELEZ K50-59 64 09:09 00:45:44
1664 664 CILULKA ANETA APAULO K40-49 391 09:09 00:45:45
1665 797 LUDWICZAK BEATA A PAULO K40-49 392 09:09 00:45:45
1666 1813 NOWAK ANNA   K30-39 710 09:10 00:45:50
1667 436 SZERMENT DOROTA   K40-49 393 09:10 00:45:52
1668 1784 GAMSKA MAŁGORZATA   K60+ 16 09:10 00:45:52
1669 207 GULIŃSKA KAROLINA   K30-39 711 09:11 00:45:54
1670 426 JAROSZ JOANNA   K14-29 479 09:11 00:45:56
1671 1532 RADOMAŃSKA EWA   K30-39 712 09:11 00:45:56
1672 428 KOLANEK KATARZYNA WILCZYCKIE BABECZKI K30-39 713 09:13 00:46:07
1673 1043 WIECZOREK-KISTOWSKA ALINA   K50-59 65 09:14 00:46:09
1674 1563 ŁUCIÓW ADRIANA   K14-29 480 09:14 00:46:10
1675 140 BĄK MONIKA CIAO TETTE! K40-49 394 09:15 00:46:13
1676 443 LAZAR IZABELA   K30-39 714 09:15 00:46:14
1677 138 DAWIDOWSKA BARBARA CIAO TETTE K30-39 715 09:15 00:46:14
1678 141 GOSZCZYŃSKA-CHAŁKA AGNIESZKA CIAO TETTE K30-39 716 09:15 00:46:14
1679 139 NASIŁOWSKA KAMILA CIAO TETTE! K30-39 717 09:15 00:46:14
1680 12 ZIŃ JOANA GYMPOINT.PL K30-39 718 09:15 00:46:15
1681 3 KRECIPRO-NIZIŃSKA EWA   K30-39 719 09:15 00:46:17
1682 14 SKOTNICKA JOANNA GYMPOINT.PL K30-39 720 09:15 00:46:17
1683 1399 CICHOSZ JOANNA   K40-49 395 09:16 00:46:21
1684 1416 HERBINGER ZUZANNA HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K40-49 396 09:18 00:46:30
1685 1196 WILCZEWSKA GABRIELA   K30-39 721 09:18 00:46:32
1686 1628 KALINOWSKA LIDIA   K50-59 66 09:19 00:46:33
1687 678 SZUMILAS-PASZKOWSKA JOLANTA   K40-49 397 09:19 00:46:33
1688 1107 NICAŁEK MAGDALENA   K14-29 481 09:19 00:46:35
1689 847 TOMCZYK PAULINA DLA SIEBIE K30-39 722 09:19 00:46:37
1690 602 BUCZKOWSKA-SZALEK VIOLETTA   K40-49 398 09:21 00:46:46
1691 1637 NALEWAJKO EDYTA   K40-49 399 09:21 00:46:46
1692 1878 BORATYŃSKA ANNA   K40-49 400 09:21 00:46:47
1693 1625 GRAJDEK BEATA DOROCIAK TEAM K40-49 401 09:25 00:47:03
1694 2144 POLEWSKA ZUZANNA   K0   09:26 00:47:11
1695 362 BOODIE SAMILOBY - CORKA 2008 ROK   K14-29 482 09:26 00:47:12
1696 2137 PONIATOWSKA ALICJA   K0   09:26 00:47:12
1697 1666 WILGOSIEWICZ KATARZYNA   K14-29 483 09:31 00:47:36
1698 1156 PAŚ EWELINA GYMPOINT K40-49 402 09:32 00:47:39
1699 1551 ŻYGADŁO ERYKA MONDELEZ K30-39 723 09:33 00:47:43
1700 1554 KOTWICA URSZULA MONDELEZ K50-59 67 09:33 00:47:44
1701 1851 GRZESIAK KATARZYNA   K40-49 403 09:34 00:47:49
1702 244 MĘCZYŃSKA-SCHEFFLER MAŁGORZATA   K40-49 404 09:39 00:48:16
1703 224 STEFANOWICZ JOANNA   K40-49 405 09:40 00:48:18
1704 926 HAŁAS RENATA MEDICUS SELF K50-59 68 09:40 00:48:21
1705 2141 JUSZCZYK MARTA   K40-49 406 09:41 00:48:25
1706 1086 BOMIRSKA LUCYNA   K60+ 17 09:44 00:48:38
1707 242 STERC EWA   K40-49 407 09:44 00:48:42
1708 237 TROMBIK-CWIEK AGNIESZKA   K40-49 408 09:45 00:48:43
1709 984 DUDEK PAULINA   K30-39 724 09:45 00:48:45
1710 1660 KRAKOWIAK DOBROSŁAWA   K40-49 409 09:45 00:48:46
1711 2105 GAŁĘZIA MAGDALENA   K30-39 725 09:45 00:48:47
1712 1726 WAWRYSZUK ANNA   K40-49 410 09:46 00:48:50
1713 1927 HAŁKA MAŁGORZATA JACHU K40-49 411 09:50 00:49:09
1714 985 DUDEK JOLANTA   K60+ 18 09:51 00:49:16
1715 1895 BICZYSKO DOROTA   K50-59 69 09:53 00:49:23
1716 527 HAŁAS IZABELLA PRO-RUN WROCŁAW K50-59 70 09:54 00:49:28
1717 1499 TARNAS EWELINA   K30-39 726 09:54 00:49:28
1718 747 RAINSZ-WIERZBIC JOANNA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K40-49 412 09:56 00:52:09
1719 758 JONECKO KAMILA KAUFLAND POLSKA MARKETY SP.ZO.O. SP.K. K30-39 727 09:57 00:52:12
1720 136 ZYGMUNTOWICZ ADA   K30-39 728 09:59 00:50:44
1721 1437 TEPPER SUSAN HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. K30-39 729 09:59 00:50:17
1722 716 OCHNIO BEATA   K50-59 71 10:01 00:51:17
1723 277 BOODIE KATARZYNA   K30-39 730 10:02 00:52:08
1724 1103 WOŹNICZKO KATARZYNA   K40-49 413 10:02 00:52:08
1725 16 MRÓWKA ANNA   K40-49 414 10:10 00:50:51
1726 730 OCHNIO WERONIKA   K14-29 484 10:11 00:50:54
1727 7 CZYZEWSKA ANIA INNEX K30-39 731 10:11 00:50:54
1728 1189 HANKIEWICZ ELŻBIETA   K60+ 19 10:13 00:51:04
1729 668 NOWAKOWSKA ANNA   K30-39 732 10:15 00:51:16
1730 1960 WITKOWSKA KATARZYNA   K14-29 485 10:19 00:51:33
1731 1934 JAWORSKA MAJA   K0   10:19 00:51:36
1732 1936 JAWORSKA BARBARA   K40-49 415 10:21 00:51:45
1733 1173 STYKA AGATA PRAKTYKA LEKARSKA STYKA LILIANNA K60+ 20 10:23 00:51:53
1734 968 GÓRSKA SYLWIA   K30-39 733 10:26 00:52:12
1735 1737 DEMBOWSKA MAGDALENA   K40-49 416 10:27 00:52:17
1736 1550 ŁYSKANOWSKA NATALIA MONDELEZ K14-29 486 10:32 00:52:40
1737 856 GROMEK MARIOLA   K50-59 72 10:43 00:53:35
1738 955 KRĘPUŁA BEATA   K40-49 417 10:44 00:53:42
1739 960 MACUDA-GRZYWNA IZABELA   K40-49 418 10:45 00:53:43
1740 437 GUBICZ-SOBECKA ZDZISŁAWA   K60+ 21 10:50 00:54:08
1741 1338 WITKOWSKA AGATA   K14-29 487 11:01 00:55:06
1742 1339 STOKOWIEC ANNA   K30-39 734 11:01 00:55:07
1743 1533 JANAS SYLWIA WKS RUN WILCZYCE K14-29 488 11:25 00:57:07
1744 2132 TUMANOVA ALONA   K30-39 735 11:30 00:57:28
1745 936 WAŻNA JOANNA MEDICUS SELF K30-39 736 11:56 01:00:17
1746 2067 RZEPKA PIOTR SPORTOWY ŚWIR M0   04:02 00:20:10
1747 1413 ELGUEA JULEN HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. M0   04:14 00:21:10
1748 1249 REZAI ALI LG WIEN M0   04:38 00:23:11
1749 652 SZERMENT MIKOŁAJ   M0   05:01 00:25:16
1750 1749 ROGOWSKI ROBERT   M0   05:27 00:27:19
1751 1617 BORZYŃSKI MATEUSZ WOŁÓW BIEGA M0   05:45 00:28:47
1752 923 WOŹNIAK KONRAD   M0   05:56 00:29:39
1753 677 KOGUT KRZYSZTOF   M0   05:56 00:29:41
1754 1313 BARNAT DANIEL IBM M0   05:57 00:29:46
1755 1266 KOZŁOWSKI PAWEŁ RAKOOBRONA M0   06:05 00:30:23
1756 1618 KODZIK RADOSŁAW   M0   06:07 00:30:36
1757 1740 MISZTAL WITOLD   M0   06:19 00:31:35
1758 1258 STYRCULA TOMASZ RAKOOBRONA M0   06:24 00:32:01
1759 2146 KWIECIEŃ MATEUSZ   M0   06:26 00:32:12
1760 1262 CIĄŻYŃSKI PIOTR RAKOOBRONA M0   06:37 00:33:03
1761 1621 MICHALAK MICHAŁ   M0   06:37 00:33:05
1762 1837 GRABOWSKI MATEUSZ WATAHA M0   06:37 00:33:05
1763 1862 OLEJNIK HENRYK   M0   06:38 00:33:53
1764 330 OSADCZUK ANDRZEJ   M0   06:51 00:34:17
1765 679 PASZKOWSKI MAREK   M0   06:59 00:34:53
1766 553 BORKOWSKI ADAM   M0   07:10 00:35:51
1767 578 HOPEJ MICHAŁ   M0   07:16 00:36:20
1768 1390 MUZEJA GRZEGORZ   M0   07:19 00:36:36
1769 2087 MARKUSZEWSKI MATEUSZ DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM GINEKOLOGII M0   07:27 00:37:16
1770 1101 KWIATKOWSKI MIKOŁAJ MAM WY...BIEGANE! M0   07:35 00:37:54
1771 1663 STARGECKI MICHAŁ MISIEK M0   07:35 00:37:57
1772 2085 STUDZIŃSKI REMIGIUSZ DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM GINEKOLOGII M0   07:37 00:38:03
1773 1871 LATA PIOTR   M0   07:45 00:38:45
1774 55 PIREK PAWEŁ FAT BAT TEAM M0   07:46 00:38:52
1775 295 ĆWIEK JAKUB   M0   07:51 00:39:17
1776 50 SZPRUCH RAFAŁ   M0   07:54 00:39:32
1777 2083 STUDZIŃSKI RAFAŁ DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM GINEKOLOGII M0   07:58 00:39:49
1778 1172 OKOŃSKI RAFAŁ   M0   07:59 00:39:57
1779 285 ZBONIKOWSKI DAWID FAT BAT TEAM M0   08:08 00:40:40
1780 1044 GRZYWCZAK WIESŁAW   M0   09:10 00:45:49
1781 1419 GARBOWSKI PRZEMYSŁAW HEWLETT PACKARD ENTERPRISE GLOBAL BUSINESS CENTER SP. Z O.O. M0   09:18 00:46:29
1782 1928 HAŁKA JAN JACHU M0   09:50 00:49:09
1783 1055 ŻELECH KAJETAN IBM M0   09:50 00:49:11

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.