Świdnica 19 V | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Świdnica 19 V

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Klub M-ce w kat tempo min/km Czas netto Wynik
1 84 WYSZOWSKA ANNA KARKONOSZ RUNNING TEAM   04:03 00:22:38 00:22:39
2 81 ROZUMKIEWICZ SONIA     04:09 00:23:13 00:23:14
3 345 WOJTANOWSKA PAULINA     04:17 00:24:00 00:24:00
4 480 BUDZIEWSKA KATARZYNA SONKO TEAM 1 - K30-39 04:23 00:24:30 00:24:32
5 111 CHOMA KATARZYNA ZORKA JELONKI RUNNING TEAM 2 - K30-39 04:26 00:24:50 00:24:53
6 143 BERNAT KATARZYNA   1 - K40-49 04:28 00:25:00 00:25:03
7 69 SOWA ANNA   2 - K40-49 04:31 00:25:18 00:25:19
8 475 ZIÓŁKOWSKA PAULINA   3 - K30-39 04:33 00:25:31 00:25:32
9 520 GOŁĘBIEWSKA SYLWIA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 3 - K40-49 04:35 00:25:42 00:25:45
10 232 BRYDA DOROTA EURODENT ŁOSIÓW 4 - K40-49 04:39 00:26:02 00:26:04
11 273 PĘCZAR ANETA   1 - K14-29 04:41 00:26:14 00:26:16
12 383 SIENNICA JOANNA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 5 - K40-49 04:44 00:26:32 00:26:35
13 251 HERMANOWICZ DOMINIKA   4 - K30-39 04:45 00:26:37 00:26:38
14 128 WICHOT MARTYNA ŻARÓW BIEGA 2 - K14-29 04:46 00:26:40 00:26:45
15 227 CZEKALSKA MARIOLA KOTWICA BRZEG 1 - K50-59 04:47 00:26:45 00:26:47
16 457 SOCHA JOANNA COOPER STANDARD 5 - K30-39 04:48 00:26:52 00:26:54
17 338 WOJTAŚ RENATA   6 - K40-49 04:48 00:26:55 00:26:56
18 106 POTONIEC KAROLINA   3 - K14-29 04:51 00:27:07 00:27:08
19 335 BEDNARCZYK MAGDALENA   4 - K14-29 04:52 00:27:14 00:27:15
20 400 BENDKOWSKA ANNA   5 - K14-29 04:54 00:27:25 00:27:26
21 78 ZAWITOWSKA IZABELA   6 - K14-29 04:54 00:27:28 00:27:30
22 384 ZŁOTNICKA OLGA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 7 - K40-49 04:57 00:27:45 00:27:49
23 83 WYSZOWSKA AGNIESZKA PREDATORS WAŁBRZYCH 8 - K40-49 05:03 00:28:14 00:28:17
24 137 TUPIK KRYSTYNA KORFF TEAM 6 - K30-39 05:03 00:28:19 00:28:41
25 269 MRÓWKA KATARZYNA KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA 7 - K30-39 05:04 00:28:25 00:28:42
26 538 GRYNKIEWICZ JADWIGA   9 - K40-49 05:05 00:28:28 00:28:31
27 506 SIKORSKA ANNA   8 - K30-39 05:06 00:28:33 00:28:41
28 523 UŁANOWICZ SARA MAMYBIEGAMY 7 - K14-29 05:08 00:28:42 00:28:48
29 390 PAWŁOWSKA ADRIANA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 10 - K40-49 05:09 00:28:49 00:28:52
30 115 AUGUSTOWSKA IZABELA KB GEOTERMIA UNIEJÓW 11 - K40-49 05:09 00:28:50 00:28:56
31 270 DWOJAK SARA   8 - K14-29 05:09 00:28:52 00:28:52
32 77 LECH AGNIESZKA   12 - K40-49 05:10 00:28:54 00:29:01
33 209 JANKOWICZ AGNIESZKA TEMMPO WAŁBRZYCH 9 - K30-39 05:11 00:29:00 00:29:06
34 468 POMIETŁO MAŁGORZATA SONEL 10 - K30-39 05:12 00:29:05 00:29:08
35 375 BUCZKOWSKA AGNIESZKA   13 - K40-49 05:12 00:29:08 00:29:16
36 431 DOMINIK EWELINA   9 - K14-29 05:13 00:29:14 00:29:20
37 434 MINNITI AGNIESZKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 10 - K14-29 05:14 00:29:19 00:29:27
38 483 KOROBLOWSKA ELŻBIETA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 14 - K40-49 05:15 00:29:25 00:29:29
39 90 STYPUŁA PATRYCJA   11 - K14-29 05:15 00:29:26 00:29:31
40 521 JASIŃSKA EDYTA   15 - K40-49 05:18 00:29:38 00:29:45
41 371 KIERCZAK BEATA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 16 - K40-49 05:18 00:29:39 00:29:45
42 341 BIELA IWONA NESSI TEAM 17 - K40-49 05:18 00:29:43 00:29:44
43 315 FRANCZAK EDYTA   18 - K40-49 05:19 00:29:45 00:29:50
44 420 PUSZYŃSKA PAULINA   12 - K14-29 05:19 00:29:45 00:29:49
45 97 PANEK ANNA   2 - K50-59 05:21 00:29:56 00:30:06
46 324 DROŻYŃSKA STELLA   19 - K40-49 05:21 00:29:58 00:30:04
47 5 ŚWIDERSKA IZABELA   20 - K40-49 05:22 00:30:03 00:30:13
48 439 TWARDOWSKA NATALIA   13 - K14-29 05:23 00:30:09 00:30:11
49 340 ADAMCZYK BEATA   3 - K50-59 05:23 00:30:11 00:30:13
50 156 KASPRZAK ANITA   4 - K50-59 05:23 00:30:11 00:30:13
51 201 ZAPART JOANNA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA/ELECTROLUX 21 - K40-49 05:24 00:30:13 00:30:19
52 182 SOBCZYŃSKA KATARZYNA KAT CROSS 11 - K30-39 05:24 00:30:15 00:30:19
53 263 URBANIK ZUZA WIERZBNA 22 - K40-49 05:25 00:30:18 00:30:27
54 424 POŹNIAK ANNA UMED 14 - K14-29 05:25 00:30:19 00:30:24
55 71 PALACZ AGATA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 15 - K14-29 05:26 00:30:24 00:30:32
56 58 BIENIEK-WILK ANNA BIEGAM DLA ZDROWIA 23 - K40-49 05:26 00:30:26 00:30:31
57 80 ŻUKOWSKA ANNA   12 - K30-39 05:27 00:30:31 00:30:35
58 528 PUCHLERZ ALEKSANDRA   16 - K14-29 05:28 00:30:35 00:30:57
59 248 OCHOTA MAGDALENA   13 - K30-39 05:28 00:30:38 00:30:51
60 113 PRZYBYSZ AGNIESZKA   24 - K40-49 05:28 00:30:38 00:30:46
61 67 CISZEWSKA KALINA KLEMENS TEAM 14 - K30-39 05:28 00:30:39 00:30:41
62 74 SAWKA KATARZYNA KORFF TEAM 15 - K30-39 05:29 00:30:40 00:30:44
63 247 NACHAJEWSKA KRYSTYNA AMATORKA 5 - K50-59 05:29 00:30:41 00:30:46
64 399 KRZYWIECKA BEATA   6 - K50-59 05:29 00:30:42 00:30:45
65 177 BOMBA BEATA   25 - K40-49 05:29 00:30:44 00:31:01
66 183 KOTLIŃSKA DAGMARA KAT CROSS 16 - K30-39 05:29 00:30:44 00:30:47
67 404 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA STRZEGOMSKA DWUNASTKA 26 - K40-49 05:30 00:30:48 00:31:06
68 217 KUJAWIŃSKA ANNA ŚLĘZAK TEAM/VEGE RUNNERS 17 - K30-39 05:30 00:30:48 00:30:53
69 288 TKACZEWSKA ANNA   18 - K30-39 05:30 00:30:48 00:30:57
70 376 KOŁTON SABINA   19 - K30-39 05:30 00:30:49 00:30:55
71 350 OPALIŃSKA KAROLINA COOPER STANDARD 20 - K30-39 05:30 00:30:50 00:31:09
72 494 KOMADA-CZERMAK MAJA   27 - K40-49 05:32 00:30:58 00:31:05
73 171 JANUSZ MAGDALENA   21 - K30-39 05:32 00:30:58 00:31:36
74 133 NASTAWSKA BOGUMIŁA   28 - K40-49 05:32 00:30:58 00:31:08
75 385 ŚMIGLARSKA ALEKSANDRA   22 - K30-39 05:32 00:31:00 00:31:22
76 68 GOLOWSKA MONIKA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 29 - K40-49 05:33 00:31:04 00:31:07
77 190 KARWAT MAGDALENA   23 - K30-39 05:33 00:31:07 00:31:16
78 194 JEDLIŃSKA KATARZYNA   24 - K30-39 05:34 00:31:11 00:31:23
79 191 WELC-FRANUSZKIEWICZ JUSTYNA   25 - K30-39 05:34 00:31:11 00:31:23
80 63 SZYWAŁA KATARZYNA   26 - K30-39 05:34 00:31:11 00:31:20
81 283 PALUCH ANNA   27 - K30-39 05:34 00:31:12 00:31:39
82 188 GWIAZDA WANDA   1 - K60+ 05:35 00:31:16 00:31:17
83 130 PALUS MALGORZATA KL KOTWICA BRZEG 7 - K50-59 05:36 00:31:20 00:31:30
84 184 DOROBA BEATA KAT CROSS 28 - K30-39 05:36 00:31:23 00:31:27
85 198 KOŁDA AGNIESZKA NSK RUNS 29 - K30-39 05:37 00:31:27 00:31:34
86 323 CENDROWICZ MAGDALENA   30 - K30-39 05:37 00:31:28 00:31:39
87 174 BURZYŃSKA NATALIA   30 - K40-49 05:38 00:31:33 00:31:53
88 45 RASZCZUK MARTYNA PREDATORS WAŁBRZYCH 31 - K30-39 05:38 00:31:34 00:31:42
89 176 BORYS KATARZYNA   32 - K30-39 05:40 00:31:44 00:31:49
90 437 LISOWSKA EDYTA   31 - K40-49 05:41 00:31:47 00:31:50
91 189 LECHNIUK ANIA   17 - K14-29 05:41 00:31:47 00:31:56
92 388 KUCHARCZYK ANNA   8 - K50-59 05:41 00:31:49 00:31:58
93 306 OSTROWSKA JOANNA   32 - K40-49 05:42 00:31:55 00:32:14
94 53 TRYBUSZEK JOANNA   33 - K30-39 05:44 00:32:05 00:32:11
95 287 HAGER JOANNA   18 - K14-29 05:44 00:32:07 00:32:26
96 449 GŁOWA PAULINA   19 - K14-29 05:44 00:32:07 00:32:12
97 266 NOWICKA MAGDALENA   20 - K14-29 05:44 00:32:07 00:32:13
98 253 PAWLAK-WARZYBOK MONIKA   33 - K40-49 05:45 00:32:10 00:32:24
99 44 GÓRSKA KATARZYNA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 34 - K40-49 05:45 00:32:10 00:32:18
100 76 BEZDEL ANNA   35 - K40-49 05:45 00:32:10 00:32:27
101 57 RĘBECKA VIOLETTA BIEGAMDLAZDROWIA.PL 36 - K40-49 05:45 00:32:11 00:32:16
102 453 SADOWSKA BARBARA   9 - K50-59 05:46 00:32:15 00:32:30
103 407 NOWACKA RENATA   37 - K40-49 05:46 00:32:18 00:32:38
104 52 RAINSZ ANNA   34 - K30-39 05:46 00:32:18 00:32:36
105 105 MASŁYK ALICJA   35 - K30-39 05:47 00:32:21 00:32:34
106 545 KLIMEK ANNA   10 - K50-59 05:47 00:32:24 00:32:48
107 254 KORDUS IZABELA ESSITY 38 - K40-49 05:47 00:32:25 00:32:26
108 16 KUBIK ANNA   36 - K30-39 05:48 00:32:28 00:32:48
109 423 GRUDZIEŃ KATARZYNA   37 - K30-39 05:48 00:32:31 00:32:51
110 119 GRYGORUK AGATA   38 - K30-39 05:49 00:32:36 00:32:58
111 427 BORKOWSKA SARA   21 - K14-29 05:49 00:32:37 00:32:44
112 150 CHMURA-WIECZOREK AGNIESZKA PAŁAC STRUGA 39 - K40-49 05:49 00:32:37 00:32:39
113 218 NOWAKOWSKA AURELIA   39 - K30-39 05:50 00:32:38 00:32:59
114 464 SARAT NATALIA   22 - K14-29 05:50 00:32:38 00:32:41
115 380 PLEWKA JOANNA   40 - K40-49 05:51 00:32:46 00:33:01
116 193 AGATA WIERZBICKA   40 - K30-39 05:52 00:32:49 00:33:17
117 378 HYRLIK KATARZYNA POKONAJ GRANICE GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE 41 - K40-49 05:52 00:32:49 00:33:17
118 210 DĄBROWSKA AGATA   41 - K30-39 05:52 00:32:50 00:33:10
119 168 CICHOŃ ELŻBIETA STRZEGOMSKA DWUNASTKA 42 - K30-39 05:52 00:32:53 00:33:09
120 94 SCHUBERT MONIKA   43 - K30-39 05:53 00:32:54 00:33:08
121 344 SZARADOWSKA NATALIA BIEGOWA ŚWIDNICA 23 - K14-29 05:53 00:32:54 00:33:10
122 280 RĄCZKA EWELINA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 44 - K30-39 05:53 00:32:54 00:33:02
123 544 KĘDZIOR MARIA   45 - K30-39 05:53 00:32:54 00:33:04
124 186 FAYFER DOROTA KAT CROSS 42 - K40-49 05:53 00:32:55 00:32:58
125 180 DRZEWIECKA SYLWIA KAT CROSS 46 - K30-39 05:53 00:32:59 00:33:04
126 290 JERZYK ALEKSANDRA   47 - K30-39 05:54 00:33:00 00:33:16
127 181 GOLIŃSKA MARZENA KAT CROSS 48 - K30-39 05:54 00:33:00 00:33:04
128 178 KUBALA MAŁGORZATA KAT CROSS 49 - K30-39 05:54 00:33:00 00:33:04
129 229 LICZNAR BARBARA   11 - K50-59 05:54 00:33:00 00:33:28
130 308 JÓDA WERONIKA   43 - K40-49 05:55 00:33:08 00:33:39
131 469 BABIARZ JOANNA SONEL 50 - K30-39 05:55 00:33:09 00:33:10
132 197 ERENS ANETA MAD RUNNERS WAŁBRZYCH 24 - K14-29 05:56 00:33:11 00:33:12
133 258 KOLWICZ ANNA   44 - K40-49 05:56 00:33:12 00:33:46
134 47 BŁASZCZYK EWELINA   51 - K30-39 05:56 00:33:16 00:33:51
135 542 DASZYŃSKA-HERCUŃ ANNA   #N/D! - #N/D! 05:58 00:33:22 00:33:23
136 391 JANKOWSKA ROKSANA   45 - K40-49 05:58 00:33:23 00:33:57
137 508 KUCZYŃSKA GABRIELA   25 - K14-29 05:58 00:33:26 00:33:57
138 37 RESZKA ANDŻELIKA   52 - K30-39 05:59 00:33:29 00:33:50
139 55 JELINSKA AGNIESZKA SKT TIGER 46 - K40-49 05:59 00:33:29 00:33:44
140 32 WILK KATARZYNA SKT TIGER ŚWIDNICA 47 - K40-49 05:59 00:33:30 00:33:44
141 206 HANKIEWICZ BOMIRSKA OLGA   53 - K30-39 05:59 00:33:31 00:34:14
142 195 JANKOWSKA ROMANA   12 - K50-59 06:00 00:33:34 00:33:45
143 162 NIEMCZYK DOROTA LASKI 54 - K30-39 06:00 00:33:38 00:33:58
144 175 KACZYŃSKA HANNA BIEGAJ - ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH 48 - K40-49 06:01 00:33:40 00:34:11
145 234 MIEDZINSKA KATARZYNA   55 - K30-39 06:01 00:33:40 00:33:58
146 24 SALA DOROTA   49 - K40-49 06:01 00:33:40 00:33:54
147 215 BARANOWSKA EWELINA   56 - K30-39 06:01 00:33:41 00:34:03
148 515 MALINOWSKA MAGDALENA RUN BABY TEAM 13 - K50-59 06:01 00:33:43 00:34:18
149 6 CIARKOWSKA MALWINA   57 - K30-39 06:01 00:33:44 00:34:01
150 473 ŚWIECHOWSKA MAGDALENA KORFF TEAM 26 - K14-29 06:02 00:33:48 00:34:16
151 96 ZAWOJAK SYLWIA   27 - K14-29 06:03 00:33:53 00:34:05
152 146 MIKOŁAJCZYK LIDIA   50 - K40-49 06:04 00:34:00 00:34:25
153 319 MLECZEK MARIA   58 - K30-39 06:05 00:34:03 00:35:01
154 242 PAPIERZ AGNIESZKA   59 - K30-39 06:05 00:34:04 00:34:04
155 489 STOLARCZYK JUSTYNA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC 60 - K30-39 06:05 00:34:05 00:34:30
156 92 ŚPIEWAK ALINA   28 - K14-29 06:06 00:34:07 00:34:35
157 117 WERNER MAGDALENA   51 - K40-49 06:06 00:34:10 00:34:20
158 284 HONC PAULINA   29 - K14-29 06:07 00:34:13 00:34:43
159 445 SKIBA-DZIADYK DOMINIKA   52 - K40-49 06:07 00:34:14 00:34:44
160 492 GÓRECKA RENATA   53 - K40-49 06:07 00:34:17 00:34:49
161 505 DUDEK MARIOLA STRZEGOMSKA DWUNASTKA 54 - K40-49 06:07 00:34:17 00:34:35
162 192 KAŁUŻNY ALINA   61 - K30-39 06:08 00:34:18 00:34:29
163 300 GIERYSZOWSKA AURELIA STRZEGOMSKA DWUNASTKA 62 - K30-39 06:08 00:34:18 00:34:35
164 26 PŁOSZAJCZYK BEATA BOLKÓW TEAM 14 - K50-59 06:08 00:34:19 00:34:35
165 59 SIARKIEWICZ JOLA BIEGAMDLAZDROWIA.PL 15 - K50-59 06:08 00:34:22 00:34:26
166 307 CURYL JUSTYNA SP 6 ŚWIDNICA 30 - K14-29 06:09 00:34:24 00:34:51
167 252 SĄDEJ ANNA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 63 - K30-39 06:09 00:34:28 00:34:47
168 428 KACZMAREK KATARZYNA   64 - K30-39 06:10 00:34:30 00:35:01
169 49 RECZULSKA MONIKA   55 - K40-49 06:10 00:34:32 00:35:08
170 237 DARASZ-MÓL MAŁGORZATA   56 - K40-49 06:10 00:34:32 00:34:52
171 203 SIKORA ALEKSANDRA ELECTROLUX 57 - K40-49 06:10 00:34:32 00:34:46
172 109 SZYDŁOWSKA BEATA   16 - K50-59 06:10 00:34:32 00:34:48
173 31 ŻEROMSKA DOMINIKA   65 - K30-39 06:10 00:34:32 00:35:02
174 228 ZIMNA ELŻBIETA   17 - K50-59 06:10 00:34:33 00:34:57
175 536 BOCZEK KAROLINA   - K0 06:11 00:34:35 00:35:03
176 425 BORKOWSKA OLGA   31 - K14-29 06:11 00:34:36 00:34:42
177 328 LINK SYLWIA   66 - K30-39 06:11 00:34:40 00:34:47
178 416 ŁABACEWICZ IRINA   67 - K30-39 06:12 00:34:42 00:34:56
179 526 DEC MAŁGORZATA   68 - K30-39 06:12 00:34:45 00:34:56
180 82 HISZPAŃSKA AGNIESZKA   69 - K30-39 06:12 00:34:45 00:35:00
181 396 CHMIELEWSKA MAŁGORZATA   58 - K40-49 06:13 00:34:46 00:35:05
182 397 RADWAŃSKA ROKSANA   59 - K40-49 06:13 00:34:46 00:35:05
183 213 CZERWIŃSKA KASIA   60 - K40-49 06:13 00:34:47 00:34:53
184 455 NIEMCZUK MAGDALENA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 61 - K40-49 06:13 00:34:47 00:34:53
185 430 ŁAPACZ MARTA   70 - K30-39 06:13 00:34:47 00:35:03
186 89 PORABIK JOANNA   62 - K40-49 06:13 00:34:48 00:35:05
187 387 KACER KAROLINA   63 - K40-49 06:13 00:34:51 00:35:00
188 408 MAZURCZAK EWA WKS WILCZYCE 64 - K40-49 06:13 00:34:51 00:35:27
189 381 TCHÓRZEWSKA-PIETRZYK ANNA   65 - K40-49 06:13 00:34:51 00:35:27
190 86 WAJDA-KUKLA SANDRA   71 - K30-39 06:14 00:34:53 00:35:11
191 9 NIECHAJ ANNA 1979 72 - K30-39 06:14 00:34:54 00:35:04
192 98 PRZYBYSZ MONIKA PREDATORS WAŁBRZYCH 73 - K30-39 06:14 00:34:56 00:35:04
193 373 KALININ JUSTYNA BIEGOWA ŚWIDNICA 66 - K40-49 06:15 00:34:58 00:35:30
194 394 JEFMAŃSKA KAROLINA   74 - K30-39 06:15 00:34:59 00:35:12
195 474 JAKOBISZYN IWONA WROCŁAW 18 - K50-59 06:15 00:35:01 00:35:05
196 500 SIKORA ALEKSANDRA UM 32 - K14-29 06:16 00:35:03 00:35:28
197 265 ŻACH ASIA   75 - K30-39 06:16 00:35:03 00:35:22
198 46 KUC ASIA   33 - K14-29 06:16 00:35:04 00:35:18
199 75 SMYRNOVA KATERYNA SKYRUNNERS 76 - K30-39 06:16 00:35:04 00:35:18
200 196 MGLEJ ANNA   34 - K14-29 06:16 00:35:05 00:35:18
201 532 MARUSZEWSKA BARBARA   77 - K30-39 06:17 00:35:10 00:35:21
202 8 PIOTROWSKA MARTA   78 - K30-39 06:18 00:35:16 00:35:40
203 303 KAMINSKA KATARZYNA DEKORIA RUNERS 67 - K40-49 06:18 00:35:19 00:35:37
204 100 LENDA-KWARTOWICZ KAMILA   79 - K30-39 06:18 00:35:19 00:35:36
205 481 KRZYŚPIAK AGNIESZKA SONKO TEAM 68 - K40-49 06:19 00:35:20 00:35:33
206 222 GIERAT SABINA   35 - K14-29 06:19 00:35:21 00:35:44
207 495 KIERCZYŃSKA ELŻBIETA   80 - K30-39 06:20 00:35:26 00:35:57
208 467 BARSKA AGNIESZKA SONEL 36 - K14-29 06:20 00:35:27 00:35:51
209 502 KORCZYŃSKA ALICJA UM 69 - K40-49 06:20 00:35:29 00:35:29
210 36 SZCZEPEK KATARZYNA   81 - K30-39 06:21 00:35:34 00:35:40
211 164 IZER MAGDALENA   70 - K40-49 06:21 00:35:34 00:35:51
212 429 BOCZEK RENATA   71 - K40-49 06:21 00:35:36 00:36:05
213 129 ŚWIEBODA KAROLINA   37 - K14-29 06:23 00:35:44 00:35:47
214 302 PACAK JOANNA   82 - K30-39 06:23 00:35:44 00:36:07
215 132 JEŚKO NATALIA   38 - K14-29 06:23 00:35:45 00:36:06
216 155 ZALEWSKA DOMINIKA   83 - K30-39 06:23 00:35:45 00:36:07
217 327 DOBRZANSKA IWONA   72 - K40-49 06:24 00:35:49 00:36:02
218 112 SALAMON JOANNA AMATOR 19 - K50-59 06:24 00:35:49 00:36:04
219 374 OWCZAREK MAŁGORZATA   84 - K30-39 06:24 00:35:50 00:36:17
220 426 MARCINKOWSKA KATARZYNA   39 - K14-29 06:24 00:35:50 00:36:13
221 141 PAWLIK MARIOLA   85 - K30-39 06:25 00:35:56 00:36:06
222 85 OLSZEWSKA BARBARA   86 - K30-39 06:25 00:35:57 00:36:08
223 422 KAWALER JUSZCZYK MAGDALENA   87 - K30-39 06:26 00:36:03 00:36:25
224 537 CZEKAŁA AGNIESZKA   40 - K14-29 06:27 00:36:06 00:36:15
225 124 BATOR ZUZANNA ŚWIDNICA GRUPA BIEGOWA 88 - K30-39 06:27 00:36:07 00:36:09
226 441 LECHOWICZ MAGDALENA KORFF TEAM 73 - K40-49 06:27 00:36:08 00:36:32
227 27 KODZIS SYLWIA   89 - K30-39 06:27 00:36:09 00:36:17
228 304 MŁYNEK JOANNA   90 - K30-39 06:28 00:36:12 00:36:20
229 21 JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA   91 - K30-39 06:30 00:36:25 00:36:40
230 220 ŁYCZKOWSKA MARTA   74 - K40-49 06:30 00:36:25 00:36:41
231 208 JEŻAK-PACZKOWSKA DANUTA   75 - K40-49 06:30 00:36:26 00:37:03
232 61 WOLNA MARTA   92 - K30-39 06:30 00:36:26 00:36:40
233 88 MARUSZAK MARTA   93 - K30-39 06:31 00:36:27 00:36:36
234 38 KASPROWICZ-GŁADYSZ MARIA   2 - K60+ 06:31 00:36:29 00:36:39
235 56 RAINSZ KATARZYNA   41 - K14-29 06:31 00:36:32 00:36:54
236 438 GRZESZUK NATALIA   42 - K14-29 06:32 00:36:33 00:36:38
237 337 RZEPECKA OLGA   43 - K14-29 06:32 00:36:34 00:37:02
238 295 KALISZEWSKA RENATA   76 - K40-49 06:32 00:36:35 00:37:07
239 42 NOWACZYK PAULA   94 - K30-39 06:32 00:36:35 00:37:11
240 60 LACH KASIA   95 - K30-39 06:32 00:36:36 00:37:01
241 531 KLAK JOANNA   96 - K30-39 06:32 00:36:38 00:37:07
242 447 PATRZYKĄT-HLIWA ANNA   97 - K30-39 06:33 00:36:41 00:37:10
243 415 BORKOWSKA MAŁGORZATA   77 - K40-49 06:34 00:36:45 00:36:52
244 185 WILCZYŃSKA MAGDALENA KAT CROSS 98 - K30-39 06:34 00:36:45 00:36:49
245 293 MARKOWSKA ANNA MARCUS TEAM 99 - K30-39 06:34 00:36:49 00:37:01
246 233 TUROWSKA ELŻBIETA ALIOR RUNNING TEAM 100 - K30-39 06:34 00:36:49 00:37:10
247 11 PODGÓRSKA DOROTA   101 - K30-39 06:35 00:36:50 00:37:21
248 158 CIERNIAK KATARZYNA   78 - K40-49 06:35 00:36:51 00:37:12
249 157 WÓJCIK KATARZYNA   79 - K40-49 06:35 00:36:52 00:37:12
250 395 OTTENBREIT ANNA   102 - K30-39 06:35 00:36:53 00:37:12
251 466 GUTSZMIT ANNA   3 - K60+ 06:35 00:36:54 00:37:00
252 7 KOWALEWSKA ANNA   103 - K30-39 06:35 00:36:54 00:37:27
253 264 STEFEK PATRYCJA   44 - K14-29 06:36 00:36:57 00:37:21
254 1 WRÓBLEWSKA MAGDALENA   80 - K40-49 06:36 00:36:59 00:36:59
255 144 STONCEL BARBARA GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC 81 - K40-49 06:37 00:37:04 00:37:30
256 93 SMAGŁO PATRYCJA   45 - K14-29 06:38 00:37:06 00:37:06
257 433 BARAŃSKA-PIETRZYK BARBARA   82 - K40-49 06:38 00:37:11 00:37:23
258 450 KUC JOANNA   104 - K30-39 06:39 00:37:12 00:37:33
259 48 KOŁOCH BOŻENA   105 - K30-39 06:39 00:37:12 00:37:22
260 342 DZIAŁOWSKA KAROLINA   106 - K30-39 06:39 00:37:14 00:37:41
261 461 BANASZCZAK DAGMARA   46 - K14-29 06:40 00:37:18 00:37:43
262 179 GRUSZCZYŃSKA MAGDALENA KAT CROSS 107 - K30-39 06:40 00:37:20 00:37:27
263 294 ALEKSANDROWICZ MONIKA   83 - K40-49 06:40 00:37:22 00:37:54
264 282 DOBROWOLSKA BOZENA SPORTOWI EMERYCI 4 - K60+ 06:41 00:37:24 00:37:29
265 281 KOMOROWSKA SYLWIA   84 - K40-49 06:41 00:37:26 00:37:45
266 163 DYBCIAK SYLWIA LASKI 85 - K40-49 06:41 00:37:28 00:37:45
267 271 GĄCZKOWSKA ANNA   20 - K50-59 06:42 00:37:31 00:37:40
268 359 BĄCZKOWSKA KATARZYNA COOPER STANDARD 86 - K40-49 06:42 00:37:32 00:37:44
269 334 JAZOWSKA DOROTA   108 - K30-39 06:42 00:37:33 00:37:59
270 322 WOLSKA ALINA DZIERŻONIÓW 87 - K40-49 06:43 00:37:35 00:38:01
271 173 SZCZYPIŃSKA MAŁGORZATA   109 - K30-39 06:43 00:37:36 00:37:56
272 477 PIETRAS BARBARA - MARIA STRZEGOMSKA DWUNASTKA 5 - K60+ 06:43 00:37:36 00:37:53
273 18 ROZENEK KAROLINA   110 - K30-39 06:44 00:37:40 00:38:06
274 485 KULAGA MALWINA   47 - K14-29 06:44 00:37:40 00:38:09
275 70 WERNECKA - KUCZA AGATA KORFF TEAM 88 - K40-49 06:44 00:37:43 00:38:06
276 114 ŻMIJAN ANNA   89 - K40-49 06:44 00:37:45 00:38:02
277 414 SROKA JOANNA   90 - K40-49 06:45 00:37:48 00:38:08
278 398 LUBIENIECKA MARTA   48 - K14-29 06:47 00:37:59 00:38:19
279 101 FEDORCZUK KATARZYNA MATNER RUNNING TEAM/FITNESS PIEKARY LEGNICA 91 - K40-49 06:47 00:38:00 00:38:22
280 460 GROŃSKA MONIKA   92 - K40-49 06:48 00:38:07 00:38:36
281 35 PIŁA ANNA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 93 - K40-49 06:48 00:38:07 00:38:36
282 230 WYSZYŃSKA JULITA ALIOR RUNNING TEAM 94 - K40-49 06:49 00:38:08 00:38:29
283 259 KOZŁOWSKA ALICJA   95 - K40-49 06:49 00:38:10 00:38:33
284 476 MIKULA MALGORZATA   111 - K30-39 06:49 00:38:10 00:38:37
285 496 NOWOTNIAK ALINA   112 - K30-39 06:49 00:38:10 00:38:37
286 122 ŁUKASZEWSKA SYLWIA   96 - K40-49 06:50 00:38:14 00:38:48
287 161 MALINOWSKA ANNA   113 - K30-39 06:50 00:38:17 00:38:34
288 361 BROŚ KATARZYNA COOPER STANDARD 114 - K30-39 06:51 00:38:21 00:38:33
289 351 NAWROCKA MAŁGORZATA COOPER STANDARD 97 - K40-49 06:51 00:38:24 00:38:35
290 238 NOWOGRODZKA MONIKA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 49 - K14-29 06:53 00:38:32 00:39:07
291 346 SZARADOWSKA ANNA   98 - K40-49 06:53 00:38:33 00:38:46
292 54 PIETRZAK BEATA SKTT TIGER 99 - K40-49 06:54 00:38:39 00:38:54
293 369 SITOŃ BEATA COOPER STANDARD 100 - K40-49 06:55 00:38:43 00:39:01
294 409 URLICH-RYBAK ANNA   6 - K60+ 06:55 00:38:43 00:39:04
295 236 RADZIEMSKA JOANNA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 50 - K14-29 06:55 00:38:44 00:39:21
296 318 SZCZEPANIAK BERNADETTA   101 - K40-49 06:55 00:38:46 00:39:12
297 91 MAZUR DOMINIKA   102 - K40-49 06:56 00:38:48 00:39:04
298 20 BORYŃSKA EWA   103 - K40-49 06:57 00:38:56 00:39:06
299 103 BRODZIŃSKA-GAWEŁ ANNA   115 - K30-39 06:57 00:38:56 00:39:06
300 13 BROŚ KATARZYNA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 116 - K30-39 06:58 00:38:59 00:39:13
301 339 LUCIMIŃSKA MAŁGORZATA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 117 - K30-39 06:58 00:39:00 00:39:08
302 463 BRASZKA PAULINA ZABIEGANY KAYSER 51 - K14-29 06:59 00:39:04 00:39:11
303 2 SKURIAT ALINA   104 - K40-49 06:59 00:39:08 00:39:37
304 533 TRUSEWICZ KAMILA   52 - K14-29 07:00 00:39:10 00:39:41
305 305 SADZA MARZENA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 105 - K40-49 07:00 00:39:12 00:39:37
306 332 WÓJTOWICZ AGNIESZKA   106 - K40-49 07:00 00:39:12 00:39:37
307 321 SMOLIŃSKA MARTA   118 - K30-39 07:00 00:39:13 00:39:37
308 503 BIERZYŃSKA BARBARA UM 119 - K30-39 07:01 00:39:18 00:39:19
309 451 SZPEJNA JUSTYNA SONEL S.A. 120 - K30-39 07:03 00:39:29 00:39:58
310 462 PIJAROWSKA PATRYCJA   53 - K14-29 07:03 00:39:30 00:39:56
311 507 SZCZUCKA MARTA   121 - K30-39 07:03 00:39:30 00:39:58
312 110 NOSZCZYK KATARZYNA ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 122 - K30-39 07:04 00:39:34 00:40:09
313 241 ŁOŚ ANNA   21 - K50-59 07:04 00:39:35 00:40:09
314 348 STÓJ MAŁGORZATA COOPER STANDARD 107 - K40-49 07:06 00:39:44 00:39:55
315 413 ŁOZIENKO ANNA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 54 - K14-29 07:06 00:39:46 00:39:55
316 320 SRZEDNICKA JOLANTA   7 - K60+ 07:06 00:39:46 00:40:07
317 279 DZIEDZIC DOMINIKA   123 - K30-39 07:06 00:39:48 00:40:21
318 275 KOWALSKA MARTA   55 - K14-29 07:06 00:39:48 00:40:21
319 276 POLAK-KOPACKA ANNA   108 - K40-49 07:07 00:39:49 00:40:21
320 239 RABENDA MARLENA   124 - K30-39 07:07 00:39:52 00:39:56
321 316 KOŁODZIEJ KAMILA DEKORIA 109 - K40-49 07:07 00:39:52 00:40:11
322 121 TARŁOWSKA AGATA   125 - K30-39 07:07 00:39:54 00:39:58
323 443 WIRASZKA JOANNA FIZJOTERAPIA JOANNA WIRASZKA 110 - K40-49 07:08 00:39:56 00:40:25
324 216 ZIĘBA MARZENA   126 - K30-39 07:08 00:39:56 00:40:00
325 535 LATO EMILIA   127 - K30-39 07:08 00:39:58 00:40:25
326 510 KUCZYŃSKA MARZENA   111 - K40-49 07:08 00:39:58 00:40:37
327 107 KUZIOMKO ANIA   112 - K40-49 07:09 00:40:02 00:40:35
328 22 FLORIAN JUSTYNA   128 - K30-39 07:10 00:40:08 00:40:41
329 64 NOWAK-KOWALSKA JADWIGA BIEGAJ - ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH 8 - K60+ 07:10 00:40:08 00:40:32
330 514 BIAŁOBRZESKA WIOLETTA 123LABS 113 - K40-49 07:10 00:40:10 00:40:46
331 131 FILIP GRAŻYNA   114 - K40-49 07:11 00:40:12 00:40:41
332 231 DZIAŁOSZYŃSKA MARZANNA   22 - K50-59 07:11 00:40:16 00:40:40
333 534 SIKORA MARTA   56 - K14-29 07:12 00:40:18 00:40:45
334 519 SZULC ANNA   115 - K40-49 07:13 00:40:24 00:40:27
335 459 RASZEWSKA KATARZYNA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 116 - K40-49 07:13 00:40:25 00:40:43
336 313 KRYCH-MAŚLAK AGNIESZKA   129 - K30-39 07:14 00:40:31 00:40:54
337 147 MALISZEWSKA SYLWIA BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA 117 - K40-49 07:16 00:40:44 00:41:19
338 452 KRÓLIKOWSKA LUCYNA   23 - K50-59 07:17 00:40:45 00:41:11
339 274 WOJCIECHOWSKA AGATA   130 - K30-39 07:17 00:40:47 00:41:22
340 285 SIECZKA ZOFIA   9 - K60+ 07:17 00:40:48 00:41:11
341 207 KRZYMIŃSKA MAGDALENA   131 - K30-39 07:17 00:40:49 00:41:21
342 403 STANEJKO HANNA   57 - K14-29 07:19 00:40:56 00:41:15
343 165 KUBIAK MONIKA   118 - K40-49 07:19 00:41:01 00:41:16
344 12 KREKORA WANDA   24 - K50-59 07:20 00:41:02 00:41:32
345 491 STADNICKA BOŻENA   25 - K50-59 07:20 00:41:02 00:41:04
346 352 SADZIAK ANNA COOPER STANDARD 119 - K40-49 07:23 00:41:22 00:41:37
347 357 PARACIEJ AGNIESZKA COOPER STANDARD 132 - K30-39 07:24 00:41:25 00:41:37
348 172 ROMEK KASIA KB INWEST 133 - K30-39 07:24 00:41:25 00:41:50
349 478 SKOLIMOWSKA KAROLINA   134 - K30-39 07:25 00:41:31 00:42:02
350 160 ZAPART VIOLETTA   26 - K50-59 07:25 00:41:33 00:41:50
351 136 GRUDZIŃSKA JOANNA   120 - K40-49 07:25 00:41:34 00:42:12
352 33 JAWIEŃ ELŻBIETA   135 - K30-39 07:26 00:41:39 00:42:06
353 170 SKOCZYLAS-SZYMAŃSKA MAŁGORZATA   136 - K30-39 07:26 00:41:39 00:42:04
354 40 WALASIK KAROLINA WAŁBRZYSKIE MORSY 58 - K14-29 07:26 00:41:39 00:41:54
355 41 WALASIK URSZULA WAŁBRZYSKIE MORSY 121 - K40-49 07:26 00:41:39 00:41:54
356 268 HALICKA BEATA SKT TIGER 122 - K40-49 07:27 00:41:43 00:41:58
357 126 ADAMEK JOANNA   137 - K30-39 07:28 00:41:46 00:42:09
358 116 KAŹMIERCZAK GABRIELA   59 - K14-29 07:28 00:41:47 00:42:02
359 330 ŁYCZEK SANDRA   60 - K14-29 07:29 00:41:52 00:42:17
360 329 PACHUTA-JEZIERSKA MAGDA   61 - K14-29 07:29 00:41:55 00:42:17
361 301 MICHAŁOWICZ ANETA   123 - K40-49 07:32 00:42:09 00:42:28
362 543 KOŚCIELNIAK PAULINA   62 - K14-29 07:34 00:42:22 00:42:48
363 118 BOROWIK AGATA CAŁA OLEŚNICA BIEGA 138 - K30-39 07:35 00:42:27 00:42:37
364 123 KANIA AGNIESZKA   139 - K30-39 07:36 00:42:35 00:42:49
365 226 POPRAWA MARTA   140 - K30-39 07:36 00:42:36 00:43:08
366 393 DWORNICZAK IWONA   141 - K30-39 07:37 00:42:37 00:43:08
367 497 WRÓBLEWSKA NATALIA   63 - K14-29 07:37 00:42:40 00:43:14
368 169 BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA STRZEGOMSKA 12 124 - K40-49 07:37 00:42:40 00:42:57
369 256 GERKE WERONIKA   142 - K30-39 07:38 00:42:46 00:43:20
370 212 KUMOREK MARTYNA   143 - K30-39 07:38 00:42:47 00:43:10
371 66 KOZIŃSKA KATARZYNA   125 - K40-49 07:40 00:42:54 00:43:29
372 516 BOROWIAK NATALIA   126 - K40-49 07:41 00:42:59 00:43:06
373 261 CHĄDZEL SABINA   144 - K30-39 07:41 00:43:00 00:43:27
374 435 SADOWSKA ANGELIKA   64 - K14-29 07:41 00:43:01 00:43:28
375 470 GRABACKA EDYTA SONEL 127 - K40-49 07:41 00:43:03 00:43:27
376 199 KOWALCZYK AGATA ELECTROLUX 145 - K30-39 07:42 00:43:07 00:43:23
377 299 PAWLUS MARTA   146 - K30-39 07:43 00:43:13 00:43:29
378 296 TOMALSKA-BYWALEC KATARZYNA   128 - K40-49 07:43 00:43:14 00:43:46
379 417 FARBISZ LUCYNA PREDATORS WAŁBRZYCH 65 - K14-29 07:44 00:43:16 00:43:42
380 154 JAROSZYŃSKA KAROLINA   66 - K14-29 07:45 00:43:22 00:43:57
381 488 ADAMCZYK KATARZYNA   147 - K30-39 07:45 00:43:25 00:43:48
382 402 BAUMGARTNER-ŁUCZAK MARTA   148 - K30-39 07:45 00:43:26 00:43:30
383 465 GAWEL AGATA   149 - K30-39 07:45 00:43:26 00:43:48
384 39 PIETRUSZKA NATALIA   150 - K30-39 07:45 00:43:26 00:43:30
385 298 JABŁOŃSKA WIKTORIA   67 - K14-29 07:47 00:43:37 00:43:57
386 355 SOBCZUK DOROTA COOPER STANDARD 151 - K30-39 07:47 00:43:37 00:43:50
387 349 JANICKA AGNIESZKA COOPER STANDARD 152 - K30-39 07:48 00:43:38 00:43:50
388 368 LISTWAN ANETA COOPER STANDARD 129 - K40-49 07:48 00:43:38 00:43:50
389 356 KOMISARZ MAŁGORZATA COOPER STANDARD 130 - K40-49 07:48 00:43:41 00:43:53
390 250 GĄSIOR JUSTYNA 1983 153 - K30-39 07:48 00:43:43 00:43:43
391 224 GAWRON JOANNA   154 - K30-39 07:49 00:43:48 00:44:10
392 297 RZEPECKA PAULINA   155 - K30-39 07:49 00:43:48 00:44:16
393 134 PISKORSKA EMILKA   68 - K14-29 07:49 00:43:48 00:43:56
394 401 SŁABICKA JOLANTA   27 - K50-59 07:49 00:43:49 00:44:19
395 102 MAZUR WIOLETTA FITNESS PIEKARY LEGNICA 131 - K40-49 07:50 00:43:51 00:44:14
396 442 SZYMONOWICZ SABINA   156 - K30-39 07:52 00:44:03 00:44:22
397 446 MRZYGŁÓW ANNA   157 - K30-39 07:52 00:44:04 00:44:23
398 518 PILIPCZUK EWA   158 - K30-39 07:54 00:44:13 00:44:42
399 539 WÓJCIKIEWICZ-SAWA AGATA SONEL S.A. 159 - K30-39 07:54 00:44:14 00:44:42
400 317 MOŹDZIK AGATA   160 - K30-39 07:55 00:44:21 00:44:46
401 511 WERONIKA MARCZEWSKA COOPER STANDARD 69 - K14-29 07:56 00:44:25 00:45:04
402 347 WĄCŁAW AGATA COOPER STANDARD 161 - K30-39 07:56 00:44:26 00:45:04
403 389 OTOK SYLWIA   132 - K40-49 07:57 00:44:31 00:44:53
404 405 ŻAK MARIKA KAT CROSS 162 - K30-39 07:57 00:44:31 00:44:53
405 524 MIKA BEATA   28 - K50-59 07:57 00:44:33 00:45:04
406 444 BARTNIK EMILIA   - K30-39 07:58 00:44:39 00:44:47
407 159 JABŁOŃSKA-EKIERT AGNIESZKA   164 - K30-39 07:59 00:44:41 00:45:12
408 260 DADELA ELA   133 - K40-49 08:06 00:45:21 00:45:55
409 262 PANEK KAROLINA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 70 - K14-29 08:07 00:45:29 00:45:38
410 4 TUKENDORF BARBARA RKATLETICS 10 - K60+ 08:08 00:45:31 00:45:58
411 418 PANKIEWICZ MALGORZATA   11 - K60+ 08:08 00:45:34 00:45:58
412 243 SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA EWELINA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 165 - K30-39 08:08 00:45:35 00:45:44
413 541 RECZKA AGNIESZKA   134 - K40-49 08:09 00:45:36 00:45:45
414 372 CISZEWSKA KRYSTYNA   12 - K60+ 08:11 00:45:52 00:46:15
415 410 D KAROLINA   71 - K14-29 08:15 00:46:10 00:46:35
416 377 ŚPIEWAK MARTA   72 - K14-29 08:19 00:46:34 00:47:02
417 366 PROKOCKA EMILIA COOPER STANDARD 166 - K30-39 08:20 00:46:40 00:46:52
418 367 ZAKOPIEC KAROLINA COOPER STANDARD 167 - K30-39 08:20 00:46:40 00:46:52
419 336 BĄK EMILIA   135 - K40-49 08:21 00:46:46 00:47:19
420 19 KRAWCZYK MARTA   168 - K30-39 08:21 00:46:46 00:47:19
421 65 ŚWIEŻOWSKA MAŁGORZATA   169 - K30-39 08:21 00:46:46 00:47:19
422 325 DYDYK-WÓJCIGA ANNA   170 - K30-39 08:24 00:47:03 00:47:34
423 504 TUREK WIOLETA UM 171 - K30-39 08:24 00:47:04 00:47:34
424 235 TOMKOWICZ BEATA   136 - K40-49 08:25 00:47:08 00:47:17
425 151 WNĘTKOWSKA JOLANTA   137 - K40-49 08:30 00:47:34 00:47:55
426 50 LARECKA PATRYCJA   172 - K30-39 08:32 00:47:48 00:48:14
427 51 LARECKA URSZULA   13 - K60+ 08:32 00:47:49 00:48:15
428 142 DŁUGOSZ DOROTA   29 - K50-59 08:36 00:48:07 00:48:29
429 214 KUMOREK EWA   30 - K50-59 08:36 00:48:07 00:48:30
430 436 GRZESZUK BERNADYNA   31 - K50-59 08:41 00:48:35 00:48:39
431 23 STYRCZ MAŁGORZATA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 138 - K40-49 08:43 00:48:50 00:49:16
432 540 BIEŃ MAJA   173 - K30-39 08:46 00:49:06 00:49:39
433 326 ŚWIERCZYŃSKA MONIKA KAT CROSS 174 - K30-39 08:56 00:50:01 00:50:22
434 386 LECH KORNELIA   175 - K30-39 09:02 00:50:33 00:51:02
435 353 OLEKSAK MAJA COOPER STANDARD 176 - K30-39 09:04 00:50:47 00:51:01
436 354 POZNAŃSKA KATARZYNA COOPER STANDARD 139 - K40-49 09:04 00:50:47 00:51:01
437 456 RODAK-BORAWSKA EDYTA   140 - K40-49 09:11 00:51:23 00:51:56
438 522 ROLSKA ALEKSANDRA   177 - K30-39 09:11 00:51:23 00:51:56
439 73 BUSZYK KAMILA   73 - K14-29 09:15 00:51:50 00:52:20
440 62 BUSZYK ANNA POKANAJ GRANICE GRUPA BIEGOWĄ ŚWIEBODZICE 141 - K40-49 09:16 00:51:52 00:52:22
441 484 SZARADOWSKA WERONIKA BIEGOWA ŚWIDNICA 74 - K14-29 09:19 00:52:13 00:52:50
442 392 CZAJKOWSKA-KOLON KAROLINA   178 - K30-39 09:21 00:52:19 00:52:57
443 255 BANASIK-BENDLEWSKA KATARZYNA   179 - K30-39 09:35 00:53:39 00:54:11
444 448 BODNAR MARTA   75 - K14-29 09:35 00:53:39 00:54:11
445 343 GADZIŃSKA JOANNA HOSPICJUM W ŚWIDNICY 32 - K50-59 09:37 00:53:52 00:54:32
446 493 GADZIŃSKA JULIA   76 - K14-29 09:37 00:53:52 00:54:32
447 15 SZWARC IZABELA   142 - K40-49 09:39 00:54:02 00:54:39
448 25 JASTRZĘBSKA MARIOLA   180 - K30-39 09:39 00:54:04 00:54:40
449 527 KOŃCZAK BEATA 1969 143 - K40-49 09:39 00:54:05 00:54:42
450 138 KWARCIAK MARIA   33 - K50-59 09:40 00:54:06 00:54:45
451 257 NAUMOWICZ MAŁGORZATA KOTWICA BRZEG 34 - K50-59 09:40 00:54:06 00:54:45
452 529 WIELICZKO EDYTA 1969 144 - K40-49 09:40 00:54:06 00:54:42
453 513 NAWROCKA ALICJA   181 - K30-39 09:46 00:54:41 00:55:19
454 486 SZARADOWSKA ANETA BIEGOWA ŚWIDNICA 145 - K40-49 09:46 00:54:41 00:55:19
455 28 JEDZINIAK DOROTA   182 - K30-39 09:56 00:55:38 00:56:20
456 419 PABICH HONORATA   146 - K40-49 09:57 00:55:41 00:56:22
457 509 WYZUJ ANIA ZABIEGANYRAK.PL 183 - K30-39 09:57 00:55:41 00:56:22
458 135 BĘDZITKO IRENA   14 - K60+ 09:58 00:55:46 00:55:53
459 370 SZULC PAWEŁ COOPER STANDARD   05:16 00:29:27 00:29:38
460 363 PODULKA GRZEGORZ COOPER STANDARD   05:30 00:30:50 00:31:09
461 365 JURASZEK JACEK COOPER STANDARD   05:59 00:33:28 00:33:41
462 104 ŻBIK ŁUKASZ     06:14 00:34:54 00:35:11
463 87 KUKLA ARTUR     06:14 00:34:56 00:35:11
464 487 KRZYŻAŃSKI PIOTR     06:44 00:37:40 00:38:10
465 362 PAWŁOWSKI DAMIAN COOPER STANDARD   06:55 00:38:43 00:39:01
466 3 SKURIAT CEZARY     06:59 00:39:08 00:39:37
467 358 POLAK DARIUSZ COOPER STANDARD   07:45 00:43:24 00:43:35
468 458 LISZEWSKI ERNEST COOPER STANDARD   07:59 00:44:44 00:44:57
469 411 MACEK JAKUB     08:14 00:46:07 00:46:35
470 517 MALINOWSKI DAMIAN WKS WILCZYCE   09:57 00:55:41 00:56:23

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.