Silesia 6 V | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Silesia 6 V

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Klub Kat wiek. M-ce w kat Czas startu tempo min/km tempo km/h P1 Czas netto Czas brutto
1 362 DELEWSKA DALIA MKS- MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC/ REEBOK RUN CREW K30-39 0 00:00:00 3:47 15,8 00:10:31 00:19:20 00:19:20
2 188 LEWICKA ELŻBIETA NIEZRZESZONA K40-49 0 00:00:01 3:58 15,2 00:10:51 00:20:10 00:20:12
3 359 ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA   K30-39 0 00:00:00 4:03 14,8 00:11:02 00:20:40 00:20:40
4 498 JANKO ANNA HRMAX ŻORY/NIEWYBIEGANI K14-29 1 00:00:01 4:05 14,7 00:11:17 00:20:47 00:20:48
5 51 PIETRAS SYLWIA MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA K30-39 1 00:00:04 4:06 14,7 00:11:21 00:20:49 00:20:53
6 506 SZELEST BARBARA ZAPIEKATO TEAM K40-49 1 00:00:00 4:05 14,7 00:11:04 00:20:50 00:20:50
7 158 WOJTASZEWSKA SABINA BBL RACIBÓRZ K30-39 2 00:00:03 4:08 14,5 00:11:15 00:20:59 00:21:03
8 575 SZPILOWSKA PAULINA KS OLKUSZ K14-29 2 00:00:01 4:12 14,3 00:11:30 00:21:25 00:21:26
9 207 CZEKAJ JUSTYNA ANTONTEAM K14-29 3 00:00:02 4:26 13,6 00:12:08 00:22:32 00:22:34
10 181 JADACH OLEKSANDRA BBL RACIBÓRZ K40-49 2 00:00:04 4:27 13,5 00:12:28 00:22:38 00:22:41
11 554 PIECUCH AGA SONKO TEAM K30-39 3 00:00:04 4:28 13,4 00:12:27 00:22:43 00:22:48
12 106 ADAMCZAK BARBARA TRAVOIS K30-39 4 00:00:02 4:38 12,9 00:12:35 00:23:36 00:23:38
13 323 BURSY BETINA   K30-39 5 00:00:11 4:40 12,8 00:13:16 00:23:38 00:23:49
14 619 RELIGA KINGA   K40-49 3 00:00:44 4:49 12,5 00:13:52 00:23:48 00:24:32
15 103 ŁATAK-SKRABUT BASIA   K30-39 6 00:00:43 4:49 12,5 00:13:47 00:23:51 00:24:33
16 123 BŁOŃSKA MONIKA   K30-39 7 00:00:01 4:41 12,8 00:12:45 00:23:51 00:23:52
17 565 PUTOWSKA NATALIA   K14-29 4 00:00:05 4:42 12,8 00:12:42 00:23:53 00:23:57
18 469 GRZELAK ANNA EKO-OKNA RUNNERS K30-39 8 00:00:05 4:44 12,7 00:13:30 00:24:03 00:24:08
19 490 KURAS KATARZYNA ZADYSZKA OŚWIĘCIM K40-49 4 00:00:19 4:47 12,5 00:13:41 00:24:05 00:24:25
20 452 KRYSTA SYLWIA   K14-29 5 00:00:00 4:45 12,6 00:13:02 00:24:13 00:24:13
21 40 WOJAKOWSKA KATARZYNA K&K RUN K40-49 5 00:00:00 4:46 12,6 00:13:12 00:24:19 00:24:19
22 495 POPIEL-KRUK ALEKSANDRA   K40-49 6 00:00:02 4:49 12,5 00:13:15 00:24:32 00:24:34
23 336 WOŹNIAK JULIA   K14-29 6 00:00:12 4:52 12,3 00:13:16 00:24:38 00:24:50
24 232 BRZÓZKA KARINA   K30-39 9 00:00:01 4:50 12,4 00:13:23 00:24:41 00:24:41
25 551 NORAS ALINA   K30-39 10 00:00:04 4:51 12,4 00:13:30 00:24:41 00:24:46
26 449 BIERNACKA BEATA   K30-39 11 00:00:02 4:51 12,4 00:13:37 00:24:42 00:24:44
27 139 JURECZKO MONIKA   K40-49 7 00:00:02 4:52 12,3 00:13:24 00:24:44 00:24:47
28 290 ZAPOROŻCEWA DINA   K14-29 7 00:00:36 4:59 12,0 00:14:00 00:24:49 00:25:25
29 557 KRZYMISKA PATRYCJA MAMY-BIEGAMY K14-29 8 00:00:00 4:52 12,3 00:13:22 00:24:50 00:24:50
30 552 KRZYMIŃSKA PATRYCJA SONKO TEAM K14-29 9 00:00:00 4:52 12,3 00:13:22 00:24:50 00:24:50
31 249 DELEWSKA DOROTA NIGHT RUNNERS K40-49 8 00:00:00 4:55 12,2 00:13:34 00:25:04 00:25:04
32 281 NOWAK IWONA   K40-49 9 00:00:03 4:58 12,1 00:13:36 00:25:15 00:25:19
33 622 KUNSTLER KOSSAK JADWIGA   K30-39 12 00:00:32 5:04 11,8 00:14:20 00:25:20 00:25:52
34 280 HAJDA JUSTYNA - K14-29 10 00:00:33 5:05 11,8 00:14:14 00:25:21 00:25:53
35 141 MIKA ANETA   K40-49 10 00:00:21 5:03 11,9 00:13:59 00:25:24 00:25:45
36 159 MĄCZKA KRYSTYNA OTK RZEŹNIK K60+ 1 00:00:14 5:04 11,8 00:14:01 00:25:37 00:25:51
37 177 MADEJ NATALIA ADS MASNA K30-39 13 00:00:17 5:06 11,8 00:14:21 00:25:43 00:26:00
38 570 OLEARCZUK MAGDALENA   K30-39 14 00:00:01 5:03 11,9 00:13:46 00:25:44 00:25:45
39 135 PŁASZCZYMĄKA JUSTYNA MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA K14-29 11 00:00:12 5:05 11,8 00:14:23 00:25:44 00:25:56
40 409 GAJEK HALINA ATHLETICS NYSA K40-49 11 00:00:02 5:04 11,8 00:14:00 00:25:51 00:25:52
41 136 FAJ SYLWIA   K40-49 12 00:00:15 5:08 11,7 00:14:45 00:25:54 00:26:09
42 386 TYLMAN-MADEJCZYK MARTA INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM K30-39 15 00:00:16 5:08 11,7 00:14:05 00:25:55 00:26:11
43 414 DZIUBA BEATA WATAHA K30-39 16 00:00:03 5:06 11,8 00:14:24 00:25:58 00:26:01
44 363 GĘBOŁYŚ BEATA CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMI K40-49 13 00:00:04 5:07 11,7 00:14:12 00:26:00 00:26:04
45 284 KUBIACZYK MALWINA NIGHT RUNNERS PYSKOWICE K30-39 17 00:00:01 5:07 11,7 00:14:12 00:26:06 00:26:07
46 265 RAKOWSKA MARTA   K14-29 12 00:00:12 5:10 11,6 00:14:22 00:26:08 00:26:19
47 540 KARWOT ANNA   K14-29 13 00:00:06 5:09 11,7 00:14:59 00:26:09 00:26:15
48 260 KOWAL KATARZYNA NIGHT RUNNERS PYSKOWICE K30-39 18 00:00:01 5:09 11,7 00:14:12 00:26:13 00:26:14
49 436 RONER AGNIESZKA UKS WOŁODYJOWSKI K30-39 19 00:00:22 5:13 11,5 00:14:46 00:26:15 00:26:37
50 75 NIEMIEC HALINA   K40-49 14 00:00:02 5:09 11,6 00:14:03 00:26:16 00:26:18
51 519 SZCZUREK NATALIA   K30-39 20 00:00:43 5:18 11,3 00:15:22 00:26:17 00:27:00
52 171 BUDZIŃSKA AGNIESZKA   K40-49 15 00:00:21 5:14 11,5 00:14:45 00:26:18 00:26:39
53 529 KRZYSZKOWSKA AGNIESZKA   K30-39 21 00:00:42 5:18 11,3 00:15:36 00:26:18 00:27:00
54 164 KAZIMIERCZUK MONIKA   K30-39 22 00:00:18 5:13 11,5 00:14:45 00:26:20 00:26:38
55 358 SOCHA MARLENA AUGUSTEAM K40-49 16 00:00:13 5:13 11,5 00:14:46 00:26:22 00:26:35
56 262 ŻELASKO KAROLINA   K14-29 14 00:00:02 5:11 11,6 00:14:27 00:26:23 00:26:25
57 11 PIĄTKOWSKA MAGDALENA   K30-39 23 00:00:09 5:13 11,5 00:14:38 00:26:25 00:26:34
58 198 SZWIEC SANDRA ZABIEGANI NAUCZYCIELE K30-39 24 00:00:15 5:14 11,5 00:14:45 00:26:26 00:26:41
59 138 WÓJCIAK KATARZYNA   K40-49 17 00:00:37 5:18 11,3 00:15:56 00:26:27 00:27:04
60 211 KUBIAK EDYTA   K14-29 15 00:00:04 5:12 11,5 00:14:35 00:26:28 00:26:33
61 528 BOŚ PAULINA   K14-29 16 00:00:05 5:13 11,5 00:14:05 00:26:29 00:26:34
62 473 BRZOZA ALEKSANDRA   K30-39 25 00:00:11 5:14 11,5 00:14:40 00:26:29 00:26:40
63 477 CIMAŁA BEATA   K50-59 1 00:00:01 5:12 11,5 00:14:10 00:26:30 00:26:31
64 259 KUBECKA ANNA   K14-29 17 00:00:05 5:14 11,5 00:14:34 00:26:36 00:26:41
65 117 KASPER IWONA   K40-49 18 00:00:06 5:15 11,4 00:14:49 00:26:39 00:26:45
66 212 KLEPCZYŃSKA SABINA   K40-49 19 00:00:08 5:16 11,4 00:14:36 00:26:42 00:26:51
67 546 SŁABOŃ ROMA   K30-39 26 00:00:03 5:15 11,4 00:14:30 00:26:43 00:26:47
68 287 WANDEL EWA   K14-29 18 00:00:13 5:17 11,3 00:15:03 00:26:46 00:26:59
69 5 MOLICKA MONIKA   K40-49 20 00:00:04 5:16 11,4 00:14:29 00:26:48 00:26:51
70 628 MAJEWSKA GUZEL   K50-59 2 00:00:39 5:23 11,1 00:15:34 00:26:48 00:27:27
71 321 HOMIK SANDRA   K30-39 27 00:00:10 5:18 11,3 00:14:12 00:26:51 00:27:01
72 571 MULARCZYK AGNIESZKA   K40-49 21 00:00:28 5:22 11,2 00:15:02 00:26:54 00:27:23
73 585 CZĄSTKIEWICZ ALICJA KOBIETY PRACUJĄCE K30-39 28 00:00:03 5:17 11,3 00:14:32 00:26:55 00:26:58
74 423 OSTROWSKA ALEKSANDRA HAGER POLO PRODUKCJA K30-39 29 00:00:17 5:20 11,2 00:14:48 00:26:55 00:27:13
75 342 PEREK JUSTYNA GTT - INTER PROJEKT K30-39 30 00:00:02 5:18 11,3 00:14:37 00:26:59 00:27:01
76 276 CZERNIEWICZ ANNA   K40-49 22 00:00:02 5:18 11,3 00:14:36 00:26:59 00:27:01
77 461 DEMCZUK EWELINA   K40-49 23 00:00:03 5:19 11,3 00:14:57 00:27:04 00:27:08
78 364 SZOJDA PAULINA VIKING TRAINIG CENTER K30-39 31 00:00:22 5:23 11,1 00:14:49 00:27:06 00:27:28
79 504 KUBACKA MONIKA   K30-39 32 00:00:09 5:21 11,2 00:14:44 00:27:06 00:27:15
80 286 MAJEWSKA AGATA   K14-29 19 00:00:09 5:21 11,2 00:15:05 00:27:06 00:27:15
81 446 SZAFRANIEC ANNA   K14-29 20 00:00:13 5:21 11,2 00:14:53 00:27:06 00:27:20
82 119 KWIATKOWSKA KATARZYNA   K40-49 24 00:00:41 5:27 11,0 00:15:36 00:27:07 00:27:48
83 391 KOSMALA STANISŁAWA   K60+ 2 00:00:18 5:23 11,1 00:15:10 00:27:11 00:27:28
84 593 NEUMANN MONIKA   K30-39 33 00:00:21 5:25 11,1 00:15:22 00:27:15 00:27:37
85 101 KOPIŃSKA ANNA   K30-39 34 00:00:06 5:22 11,2 00:14:36 00:27:16 00:27:22
86 62 KOWALCZYK KAMILA   K30-39 35 00:00:05 5:22 11,2 00:14:57 00:27:20 00:27:25
87 107 RASIŃSKA BEATA   K30-39 36 00:00:05 5:23 11,1 00:14:40 00:27:23 00:27:28
88 77 SZYMANEK ANNA   K14-29 21 00:00:25 5:27 11,0 00:15:47 00:27:24 00:27:49
89 618 CZERNIAK ŻANETA   K40-49 25 00:00:39 5:30 10,9 00:15:57 00:27:26 00:28:05
90 50 CYBULSKA WERONIKA   K14-29 22 00:00:04 5:23 11,1 00:14:37 00:27:26 00:27:30
91 148 SLUZALEK GOSIA   K30-39 37 00:00:14 5:26 11,1 00:14:52 00:27:27 00:27:41
92 354 MALSKA-WYROZUMSKA MAŁGORZATA   K30-39 38 00:00:37 5:31 10,9 00:15:38 00:27:29 00:28:06
93 18 MARKIEWICZ MARTYNA   K30-39 39 00:00:13 5:26 11,0 00:14:58 00:27:32 00:27:45
94 387 WŁOSZCZYŃSKA EWA   K30-39 40 00:00:16 5:27 11,0 00:15:49 00:27:33 00:27:50
95 3 ORSZULIK MAGDALENA   K30-39 41 00:00:05 5:26 11,0 00:14:59 00:27:36 00:27:42
96 437 SYLWESTER-CZAPLA ANNA   K30-39 42 00:00:05 5:26 11,0 00:15:17 00:27:37 00:27:42
97 66 SKRZYPOSZEK MAŁGORZATA   K40-49 26 00:00:34 5:32 10,8 00:15:48 00:27:39 00:28:12
98 390 KOSMALA-LANDZIŃSKA EWA   K30-39 43 00:00:17 5:29 11,0 00:15:46 00:27:39 00:27:56
99 68 SKORUPA MAGDALENA   K14-29 23 00:00:20 5:29 10,9 00:15:49 00:27:40 00:28:00
100 304 WĘGRZYN EWA SONKO TEAM K30-39 44 00:00:01 5:26 11,0 00:14:43 00:27:41 00:27:42
101 537 DUDA ALEKSANDRA   K14-29 24 00:00:42 5:34 10,8 00:15:30 00:27:43 00:28:26
102 510 LIBARDI-KŁYŚ SYLWIA BŁYSKAWICA GLIWICE K50-59 3 00:00:05 5:27 11,0 00:15:04 00:27:45 00:27:49
103 184 MOŚ IWONA   K30-39 45 00:00:13 5:29 10,9 00:15:08 00:27:45 00:27:58
104 441 MITRENGA KAROLINA   K30-39 46 00:00:06 5:29 11,0 00:15:31 00:27:51 00:27:57
105 289 RÓŻAŃSKA JOANNA   K30-39 47 00:00:52 5:38 10,7 00:16:06 00:27:51 00:28:43
106 64 ŚLEDŹ IWONA   K40-49 27 00:00:02 5:28 11,0 00:14:58 00:27:52 00:27:53
107 534 RACZEK KLAUDIA BIEGAM SOBIE1 K30-39 48 00:00:17 5:31 10,9 00:15:57 00:27:53 00:28:10
108 305 WASIEL MONIKA   K30-39 49 00:00:36 5:36 10,7 00:15:58 00:27:56 00:28:32
109 185 DRZEWIECKA JULITA KGB K40-49 28 00:00:19 5:33 10,8 00:15:50 00:27:58 00:28:16
110 186 DREWUSZEWSKA EWA   K40-49 29 00:00:17 5:33 10,8 00:15:50 00:27:59 00:28:16
111 145 PRZYBYŁA KASIA   K40-49 30 00:00:04 5:30 10,9 00:15:07 00:27:59 00:28:03
112 261 KOZUBOWICZ SUSANNE   K14-29 25 00:00:39 5:39 10,6 00:15:47 00:28:08 00:28:47
113 279 KLUKA JOANNA   K40-49 31 00:00:36 5:38 10,7 00:15:57 00:28:08 00:28:44
114 275 KOZIJ-GULIŃSKA BARBARA NATALCZYWI BIEGACZE K30-39 50 00:00:34 5:38 10,7 00:15:58 00:28:10 00:28:44
115 376 URBANIAK OLA   K14-29 26 00:00:25 5:37 10,7 00:15:43 00:28:13 00:28:38
116 591 BIENIEK GABRIELA   K40-49 32 00:00:21 5:37 10,7 00:15:36 00:28:17 00:28:39
117 57 SMOLIŃSKA ILONA   K40-49 33 00:00:20 5:37 10,7 00:15:49 00:28:19 00:28:39
118 52 GAJEWSKA IZABELA ZIUTA.. K40-49 34 00:00:09 5:35 10,7 00:15:21 00:28:20 00:28:29
119 337 TARNOWSKA EDYTA   K30-39 51 00:00:05 5:35 10,8 00:15:17 00:28:22 00:28:27
120 626 JANUS KRZYSZTOF   M   00:00:14 5:36 10,7 00:16:18 00:28:22 00:28:36
121 2 SIENIAWSKA JANINA KLUB SPORTOWY KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE K60+ 3 00:00:18 5:38 10,7 00:15:46 00:28:24 00:28:42
122 467 GLINIANY MAŁGORZATA ZABIEGANA RODZINKA K40-49 35 00:00:44 5:43 10,5 00:16:22 00:28:25 00:29:09
123 612 MATUSZEWSKA KATARZYNA   K40-49 36 00:00:37 5:42 10,5 00:16:17 00:28:26 00:29:03
124 152 KAŃTOCH IZABELA HAM EXPERT K40-49 37 00:00:03 5:35 10,7 00:15:20 00:28:27 00:28:30
125 484 KIECKA EWELINA - K30-39 52 00:00:29 5:41 10,6 00:16:33 00:28:30 00:28:59
126 500 NOWAK DOMINIKA   K14-29 27 00:00:19 5:39 10,6 00:16:01 00:28:31 00:28:49
127 567 USZYŃSKA ALDONA OTK RZEŹNIK GLIWICE K40-49 38 00:00:39 5:43 10,5 00:16:25 00:28:33 00:29:12
128 190 BOJCZUK NATALIA   K30-39 53 00:00:45 5:45 10,4 00:15:47 00:28:35 00:29:19
129 347 SOBOLEWSKA STEFANIA   K40-49 39 00:00:11 5:39 10,6 00:15:55 00:28:36 00:28:47
130 613 DREJA KATARZYNA   K30-39 54 00:00:37 5:44 10,5 00:16:16 00:28:36 00:29:14
131 539 ADAMCZYK KAROLINA   K14-29 28 00:00:14 5:39 10,6 00:15:58 00:28:37 00:28:50
132 170 PISKORZ ALEKSANDRA MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA K40-49 40 00:00:11 5:39 10,6 00:15:46 00:28:40 00:28:51
133 301 HOŁOTA ANNA   K40-49 41 00:00:14 5:40 10,6 00:15:30 00:28:40 00:28:54
134 549 ZAWISZA BEATA ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLE K50-59 4 00:00:26 5:43 10,5 00:16:05 00:28:41 00:29:07
135 434 RYCEK SONIA   K14-29 29 00:00:14 5:40 10,6 00:15:30 00:28:41 00:28:55
136 509 TARTANUS-ORYSZCZAK MARTA   K40-49 42 00:00:18 5:41 10,6 00:15:45 00:28:41 00:29:00
137 203 DUSZYŃSKA MARTA   K30-39 55 00:00:18 5:41 10,5 00:16:06 00:28:43 00:29:02
138 582 PADEWSKA PATRYCJA TINSY K14-29 30 00:00:04 5:39 10,6 00:15:19 00:28:43 00:28:48
139 39 KURKOWSKA ALDONA AUGUSTEAM K50-59 5 00:00:06 5:39 10,6 00:15:53 00:28:45 00:28:50
140 514 BARANOWSKA EWA SEKCJA BIEGOWA FAMILIA K30-39 56 00:00:01 5:38 10,6 00:15:42 00:28:45 00:28:46
141 292 KACA KATARZYNA   K30-39 57 00:00:37 5:46 10,4 00:16:12 00:28:46 00:29:23
142 577 KALINKA-BASZUN DARIA   K30-39 58 00:00:04 5:39 10,6 00:15:33 00:28:47 00:28:51
143 466 KLIMA JOANNA   K40-49 43 00:00:42 5:47 10,4 00:16:33 00:28:49 00:29:30
144 620 DZIURON MARLENA   K14-29 31 00:00:21 5:43 10,5 00:15:45 00:28:49 00:29:09
145 241 AUGUŚCIK JUSTYNA   K30-39 59 00:00:29 5:45 10,4 00:16:49 00:28:50 00:29:18
146 578 CIOK ANNA   K30-39 60 00:00:12 5:42 10,5 00:16:34 00:28:50 00:29:02
147 237 BUGLA AGNIESZKA ZABIEGANIA NAUCZYCIELE K30-39 61 00:00:15 5:42 10,5 00:15:41 00:28:50 00:29:05
148 278 DRAGON KAROLINA   K30-39 62 00:00:22 5:44 10,5 00:16:23 00:28:50 00:29:12
149 455 MARKOWSKA SYLWIA   K30-39 63 00:00:22 5:44 10,5 00:16:23 00:28:51 00:29:13
150 60 GÓRSKA MAGDALENA   K40-49 44 00:00:03 5:40 10,6 00:15:59 00:28:51 00:28:54
151 403 KOŁDYKA.GAWRON MARZENA   K30-39 64 00:00:24 5:45 10,4 00:16:07 00:28:53 00:29:18
152 602 CYRNAL BARBARA   K30-39 65 00:00:20 5:44 10,5 00:16:07 00:28:54 00:29:14
153 471 CIEŚLIKIEWICZ ULA   K40-49 45 00:00:32 5:46 10,4 00:16:06 00:28:54 00:29:26
154 48 SKOPOWSKA KLAUDIA SREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRY K40-49 46 00:00:27 5:45 10,4 00:16:19 00:28:54 00:29:21
155 122 SUCHY SYLWIA   K30-39 66 00:00:19 5:44 10,5 00:15:49 00:28:55 00:29:13
156 594 SIEDLECKA ANNA NIGHT RUNNERS GLIWICE K30-39 67 00:00:25 5:45 10,4 00:16:23 00:28:55 00:29:20
157 236 GOŃKA MONIKA   K40-49 47 00:00:07 5:42 10,5 00:15:45 00:28:56 00:29:02
158 589 SOBOLEWSKA AGNIESZKA   K30-39 68 00:00:04 5:41 10,6 00:15:33 00:28:56 00:28:59
159 8 IWANEJKO IZABELA ONKOMAMA K40-49 48 00:00:03 5:41 10,6 00:15:46 00:28:56 00:28:58
160 146 GEMBALA VIOLETTA   K50-59 6 00:00:19 5:44 10,5 00:15:58 00:28:57 00:29:17
161 29 URBANIK AGNIESZKA   K40-49 49 00:00:33 5:47 10,4 00:17:15 00:28:58 00:29:31
162 82 GAJ KAMILA   K50-59 7 00:00:08 5:42 10,5 00:15:39 00:28:58 00:29:06
163 355 BARTOSIK EWELINA   K14-29 32 00:00:07 5:42 10,5 00:15:47 00:28:58 00:29:05
164 366 SOSULSKA JANINA ATHLETICS NYSA K50-59 8 00:00:01 5:41 10,6 00:15:29 00:28:59 00:29:00
165 192 KOŁADA MAGDALENA   K30-39 69 00:00:08 5:43 10,5 00:16:02 00:29:00 00:29:07
166 87 MYALSKA KATARZYNA DO PORZYGU OCR TEAM K30-39 70 00:00:08 5:43 10,5 00:16:02 00:29:00 00:29:07
167 258 KUBICA BOŻENA ZABIEGANI NAUCZYCIELE K40-49 50 00:00:15 5:44 10,5 00:15:41 00:29:01 00:29:16
168 154 DOMARADZKA EWA   K40-49 51 00:00:34 5:48 10,3 00:16:28 00:29:02 00:29:35
169 245 GRABA KATARZYNA TUR BORÓWKA K14-29 33 00:00:50 5:51 10,2 00:16:48 00:29:03 00:29:53
170 531 HANKIEWICZ BOMIRSKA OLGA   K30-39 71 00:00:35 5:49 10,3 00:16:22 00:29:03 00:29:38
171 435 LEWANDOWSKA-ŁAŃCUCKA JOANNA - K30-39 72 00:00:48 5:51 10,3 00:16:50 00:29:03 00:29:51
172 417 LEWANDOWSKA KAROLINA BRAK K30-39 73 00:00:48 5:51 10,3 00:16:50 00:29:03 00:29:51
173 377 PRZESÓR BARBARA ZADYSZKA K30-39 74 00:00:23 5:47 10,4 00:16:23 00:29:05 00:29:28
174 486 KALINOWSKA JOLANTA   K40-49 52 00:00:23 5:47 10,4 00:16:37 00:29:06 00:29:29
175 7 STĘPIŃSKA EWA   K40-49 53 00:00:07 5:45 10,4 00:16:06 00:29:10 00:29:17
176 95 WYSOCKA NATALIA   K14-29 34 00:00:24 5:48 10,3 00:16:38 00:29:10 00:29:34
177 144 BŁOŃSKA-POLAK EWA BTM RUNNERS K40-49 54 00:00:06 5:45 10,4 00:15:35 00:29:11 00:29:18
178 607 DOBROWOLSKA ANNA   K30-39 75 00:00:53 5:54 10,2 00:17:52 00:29:12 00:30:05
179 505 KWIATKOWSKA-STOJAK EWELINA 1985 K30-39 76 00:00:12 5:46 10,4 00:16:04 00:29:13 00:29:25
180 438 KORBEL EWA   K50-59 9 00:00:22 5:48 10,3 00:16:25 00:29:13 00:29:34
181 590 DRABEK AGNIESZKA   K30-39 77 00:00:13 5:47 10,4 00:15:54 00:29:15 00:29:28
182 74 KOWALCZYK MAGDALENA   K30-39 78 00:00:25 5:49 10,3 00:16:56 00:29:15 00:29:40
183 553 CICHOŃ AGNIESZKA SONKO TEAM K30-39 79 00:00:43 5:53 10,2 00:17:02 00:29:17 00:30:00
184 407 DALECKA JUSTYNA EKIPA NA KIJACH K40-49 55 00:00:08 5:46 10,4 00:16:04 00:29:18 00:29:26
185 322 PALIGA ANNA SAINT-GOBAIN SQUAD K14-29 35 00:00:03 5:45 10,4 00:15:49 00:29:19 00:29:21
186 253 KASZA KATARZYNA   K30-39 80 00:00:41 5:53 10,2 00:17:03 00:29:21 00:30:02
187 4 SMOLIŃSKA ANNA   K30-39 81 00:00:22 5:50 10,3 00:16:08 00:29:24 00:29:46
188 134 EICHHOF JOANNA   K40-49 56 00:00:19 5:50 10,3 00:18:07 00:29:25 00:29:44
189 378 SZCZELINA MARTA SPEED TEAM BRZESZCZE/ KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K30-39 82 00:00:43 5:55 10,1 00:16:22 00:29:26 00:30:09
190 488 MAŁOTA MARZENA   K30-39 83 00:00:08 5:49 10,3 00:15:56 00:29:31 00:29:39
191 221 RATAJCZYK BEATA   K30-39 84 00:00:08 5:49 10,3 00:15:56 00:29:32 00:29:39
192 269 LATA BEATA   K40-49 57 00:00:22 5:52 10,2 00:16:55 00:29:34 00:29:57
193 372 WIŚNIOWSKA MIRELLA   K40-49 58 00:00:25 5:53 10,2 00:16:26 00:29:35 00:30:01
194 277 CEPUCHOWICZ SYLWIA W POGONI ZA DUCHEM K40-49 59 00:00:23 5:53 10,2 00:16:55 00:29:35 00:29:58
195 98 KOZOK MAŁGORZATA STS BIEGATON MOKOŁÓW K40-49 60 00:00:05 5:49 10,3 00:16:07 00:29:36 00:29:42
196 218 BURZYŃSKA ANNA   K30-39 85 00:00:06 5:50 10,3 00:15:48 00:29:37 00:29:43
197 535 SEROCKA MAGDALENA   K14-29 36 00:00:40 5:57 10,1 00:17:07 00:29:40 00:30:20
198 429 SALAMON-SOJA SYLWIA   K40-49 61 00:00:06 5:50 10,3 00:15:58 00:29:40 00:29:46
199 147 KARAŚ BARBARA   K40-49 62 00:00:12 5:52 10,2 00:16:19 00:29:41 00:29:53
200 523 PAWLAK MARZENA   K30-39 86 00:00:35 5:56 10,1 00:16:58 00:29:41 00:30:16
201 133 PLESZCZYNSKA IWONA   K30-39 87 00:00:08 5:51 10,2 00:16:16 00:29:43 00:29:52
202 474 SOBOLEWSKA BEATA INPOST K40-49 63 00:00:07 5:51 10,3 00:15:46 00:29:44 00:29:51
203 283 ANTONCZENKO EWA CROSS ŚWIĘTOCHŁOWICE K40-49 64 00:00:14 5:53 10,2 00:16:18 00:29:45 00:29:59
204 120 KUKIEŁKA JUSTYNA   K14-29 37 00:00:06 5:51 10,3 00:16:12 00:29:45 00:29:51
205 493 MICHALIK MAŁGORZATA MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA K40-49 65 00:00:30 5:56 10,1 00:17:29 00:29:46 00:30:16
206 45 OPANOWSKA ANNA   K40-49 66 00:00:44 5:59 10,0 00:16:40 00:29:46 00:30:30
207 615 SHIKIMACHI TOMOKO   K40-49 67 00:00:10 5:52 10,2 00:16:20 00:29:47 00:29:57
208 252 LASAK MONIKA   K30-39 88 00:00:04 5:51 10,2 00:16:32 00:29:48 00:29:52
209 230 JANICZEK JUSTYNA   K50-59 10 00:00:24 5:55 10,1 00:16:40 00:29:48 00:30:13
210 501 FRANKE SYLWIA   K30-39 89 00:00:30 5:57 10,1 00:17:49 00:29:48 00:30:18
211 418 STRUK MONIKA   K14-29 38 00:00:18 5:54 10,2 00:16:02 00:29:49 00:30:07
212 140 ORZAŻEWSKA ELŻBIETA   K50-59 11 00:00:43 5:59 10,0 00:16:42 00:29:49 00:30:32
213 80 KOSTKA JOANNA ŚWIERCZYNIEC RUNNING K30-39 90 00:00:19 5:55 10,1 00:16:57 00:29:51 00:30:10
214 521 PLUSCZOK MAGDALENA   K30-39 91 00:00:18 5:55 10,1 00:16:36 00:29:52 00:30:10
215 153 ŁUKASZEWICZ KAMILA   K14-29 39 00:00:09 5:54 10,2 00:16:17 00:29:54 00:30:03
216 63 NOWAK MAŁGORZATA   K40-49 68 00:00:09 5:54 10,2 00:16:11 00:29:55 00:30:04
217 251 RAWICZ-GROTOWSKA JOWITA   K40-49 69 00:00:07 5:54 10,2 00:16:17 00:29:56 00:30:03
218 536 SEROCKA BEATA   K50-59 12 00:00:40 6:01 10,0 00:17:12 00:29:59 00:30:39
219 88 DOLNIK KATARZYNA GRATISOWNI.PL K30-39 92 00:00:12 5:55 10,1 00:16:29 00:30:00 00:30:13
220 84 WESOŁY-JAKUBCZYK EWA   K30-39 93 00:00:13 5:55 10,1 00:16:29 00:30:00 00:30:13
221 272 WILK JULIA   K14-29 40 00:00:16 5:57 10,1 00:16:20 00:30:03 00:30:19
222 630 MORAWIEC STEFANIA   K14-29 41 00:00:16 5:57 10,1 00:17:09 00:30:06 00:30:22
223 392 KRZEKOTOWSKA ANNA   K14-29 42 00:00:39 6:02 9,9 00:16:06 00:30:06 00:30:45
224 597 WYSZKA ALEKSANDRA   K14-29 43 00:00:16 5:57 10,1 00:17:08 00:30:06 00:30:22
225 12 RUMIŃSKA AGNIESZKA   K30-39 94 00:00:00 5:54 10,2 00:15:47 00:30:07 00:30:07
226 445 PRZYBYLIK EWA   K50-59 13 00:00:50 6:04 9,9 00:17:21 00:30:07 00:30:57
227 121 MORAWIEC BEATA GT K30-39 95 00:00:03 5:55 10,1 00:16:26 00:30:09 00:30:12
228 564 KUCZEK ALICJA   K14-29 44 00:00:18 5:59 10,0 00:16:27 00:30:13 00:30:31
229 572 MOCH MONIKA   K14-29 45 00:00:27 6:01 10,0 00:16:48 00:30:13 00:30:40
230 527 ZAWADA AGNIESZKA   K40-49 70 00:00:34 6:03 9,9 00:16:51 00:30:17 00:30:51
231 400 SZUMAŃSKA MARLENA   K30-39 96 00:00:46 6:06 9,8 00:17:18 00:30:19 00:31:04
232 468 CHYLIŃSKA MAGDA   K30-39 97 00:00:45 6:06 9,8 00:17:17 00:30:19 00:31:05
233 624 KOIDE EMI   K30-39 98 00:00:09 5:59 10,0 00:16:20 00:30:21 00:30:30
234 389 BARTKOWSKA MONIKA   K30-39 99 00:00:45 6:06 9,8 00:17:42 00:30:21 00:31:06
235 601 FIGIEL KAROLINA   K14-29 46 00:00:24 6:02 10,0 00:16:30 00:30:21 00:30:45
236 491 PIETRZAK ANNA   K40-49 71 00:00:41 6:05 9,9 00:17:14 00:30:22 00:31:03
237 327 BROM AGNIESZKA   K40-49 72 00:00:43 6:06 9,8 00:18:16 00:30:22 00:31:05
238 302 ŻELEŹNIK AGNIESZKA   K30-39 100 00:00:07 5:59 10,0 00:16:44 00:30:23 00:30:30
239 464 WALESZ ANNA   K14-29 47 00:00:06 5:59 10,0 00:15:31 00:30:24 00:30:29
240 463 WALESZ JOANNA   K40-49 73 00:00:05 5:59 10,0 00:16:16 00:30:25 00:30:30
241 326 SKOWRON MIROSŁAWA   K40-49 74 00:00:22 6:02 9,9 00:16:26 00:30:25 00:30:47
242 329 REGULSKA BARBARA   K50-59 14 00:00:25 6:03 9,9 00:17:02 00:30:26 00:30:51
243 234 ROZMUS MARZENA ŚWIERCZYNIEC RUNNING K40-49 75 00:00:20 6:02 9,9 00:16:57 00:30:26 00:30:46
244 328 SZCZYGIEŁ ANNA   K40-49 76 00:00:24 6:03 9,9 00:17:02 00:30:27 00:30:51
245 356 BLUSZCZ MARTA   K30-39 101 00:00:29 6:04 9,9 00:16:37 00:30:27 00:30:57
246 163 PROCEK DOMINIKA   K14-29 48 00:00:16 6:01 10,0 00:16:29 00:30:28 00:30:43
247 216 NOWAK MONIKA PORAŻENI SPORTEM K40-49 77 00:00:21 6:03 9,9 00:16:47 00:30:29 00:30:50
248 172 BALCERZYK AGATA   K14-29 49 00:00:34 6:06 9,8 00:16:21 00:30:33 00:31:07
249 383 HEBDOWSKA KATARZYNA   K14-29 50 00:00:42 6:08 9,8 00:17:41 00:30:34 00:31:16
250 369 SZCZUREK EWA   K50-59 15 00:00:02 6:00 10,0 00:16:26 00:30:37 00:30:38
251 410 BRIANSKA-KORDECKA ALEKSANDRA KAUA K30-39 102 00:00:36 6:08 9,8 00:16:48 00:30:41 00:31:17
252 499 KŁODA DOROTA   K14-29 51 00:00:08 6:02 9,9 00:16:24 00:30:41 00:30:49
253 479 WIDUCH KATARZYNA   K30-39 103 00:00:30 6:07 9,8 00:17:49 00:30:43 00:31:12
254 478 WAWOCZNA MALINA   K30-39 104 00:00:30 6:07 9,8 00:17:49 00:30:43 00:31:13
255 439 SZCZUKA ALEKSANDRA   K14-29 52 00:00:28 6:07 9,8 00:17:25 00:30:43 00:31:12
256 257 TOWŚCIK ANNA BIEGAM BO LUBIĘ K30-39 105 00:00:23 6:06 9,8 00:17:22 00:30:45 00:31:07
257 33 FIGIEL HANNA   K14-29 53 00:00:22 6:06 9,8 00:16:50 00:30:45 00:31:07
258 465 STANISŁAWSKA MAGDALENA   K30-39 106 00:00:15 6:05 9,9 00:16:35 00:30:45 00:31:00
259 209 KOKOT JUSTYNA TESCO POLSKA K40-49 78 00:00:35 6:09 9,8 00:17:05 00:30:45 00:31:20
260 353 ADAMIEC-TRUTWIN AGNIESZKA KLUB AKTYWNYCH RODZIN K30-39 107 00:00:56 6:13 9,6 00:17:47 00:30:48 00:31:44
261 34 KOBUS EWELINA   K14-29 54 00:00:06 6:04 9,9 00:16:23 00:30:50 00:30:56
262 126 KUPCZAK BERNADETA   K30-39 108 00:00:41 6:11 9,7 00:17:29 00:30:51 00:31:31
263 43 MUSIAŁ MARZENA   K40-49 79 00:00:35 6:10 9,7 00:17:40 00:30:51 00:31:26
264 341 WYSZOMIERSKA ANETA - K30-39 109 00:00:27 6:08 9,8 00:17:51 00:30:51 00:31:19
265 317 PIERŚCIŃSKA SONIA ZUS ZABRZE K30-39 110 00:00:26 6:08 9,8 00:17:45 00:30:53 00:31:19
266 332 MENZEL - GAJ PATRYCJA   K30-39 111 00:00:43 6:12 9,7 00:17:53 00:30:54 00:31:36
267 360 ORLIK ZDZISŁAWA AKMB "PĘDZIWIATR" GLIWICE K50-59 16 00:00:22 6:08 9,8 00:17:14 00:30:54 00:31:16
268 516 KOGUT KATARZYNA   K30-39 112 00:00:13 6:06 9,8 00:17:17 00:30:54 00:31:07
269 476 LAKSA MARLENA   K40-49 80 00:00:33 6:10 9,7 00:17:13 00:30:55 00:31:28
270 450 KOGUT ŻANETA   K30-39 113 00:00:11 6:07 9,8 00:17:17 00:30:58 00:31:09
271 443 WADOWSKA JUSTYNA   K30-39 114 00:00:25 6:09 9,7 00:16:07 00:31:00 00:31:24
272 94 ZBOREK DOMINIKA   K30-39 115 00:00:30 6:11 9,7 00:17:15 00:31:00 00:31:30
273 320 ZELEK MAŁGORZATA ZUS ZABRZE K30-39 116 00:00:38 6:12 9,7 00:17:33 00:31:00 00:31:38
274 460 TOMASZEWSKA IZABELA   K30-39 117 00:00:15 6:08 9,8 00:17:01 00:31:01 00:31:16
275 24 MAJSNEROWSKA EWELINA   K30-39 118 00:00:30 6:11 9,7 00:17:12 00:31:01 00:31:31
276 235 SOBCZYK KATARZYNA   K30-39 119 00:00:07 6:07 9,8 00:16:00 00:31:05 00:31:12
277 308 BRANDYS ANETA   K30-39 120 00:00:44 6:15 9,6 00:16:54 00:31:06 00:31:50
278 422 MAJNUSZ BARBARA HAGER POLO PRODUKCJA K40-49 81 00:00:28 6:11 9,7 00:18:16 00:31:06 00:31:34
279 625 SZPYRA SONIA   K40-49 82 00:00:33 6:12 9,7 00:17:28 00:31:06 00:31:39
280 596 LACH BOZENA   K40-49 83 00:00:15 6:09 9,8 00:17:09 00:31:07 00:31:23
281 470 CIEŚLIKIEWICZ POLA   K14-29 55 00:00:32 6:13 9,7 00:16:59 00:31:08 00:31:40
282 345 TUMULIK ULA   K40-49 84 00:00:09 6:08 9,8 00:17:04 00:31:09 00:31:17
283 344 WODECKA SABINA FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI K40-49 85 00:00:07 6:08 9,8 00:17:03 00:31:10 00:31:17
284 195 MAJEWSKA LUDWIG KATARZYNA 4M K30-39 121 00:00:17 6:11 9,7 00:16:56 00:31:13 00:31:30
285 222 NOWAKOWSKA AGNIESZKA   K30-39 122 00:00:39 6:15 9,6 00:17:37 00:31:14 00:31:53
286 381 BEDNARSKA ALEKSANDRA   K40-49 86 00:00:40 6:15 9,6 00:17:37 00:31:14 00:31:54
287 524 MUSZYŃSKA LILLA FYLTEAM K30-39 123 00:00:17 6:11 9,7 00:17:15 00:31:15 00:31:32
288 180 DOBRAKOWSKA IWONA   K50-59 17 00:00:18 6:11 9,7 00:17:00 00:31:16 00:31:34
289 480 WENDE MAŁGORZATA   K40-49 87 00:00:15 6:11 9,7 00:16:58 00:31:18 00:31:33
290 454 BRZĄKALIK KAROLINA   K30-39 124 00:00:22 6:13 9,7 00:18:16 00:31:19 00:31:41
291 169 GOŁAWSKA ANNA   K40-49 88 00:00:33 6:15 9,6 00:18:31 00:31:20 00:31:53
292 219 PĘKALA ANNA   K40-49 89 00:00:51 6:19 9,5 00:17:45 00:31:20 00:32:11
293 374 SZKAMRUK MAŁGORZATA   K30-39 125 00:00:51 6:19 9,5 00:17:47 00:31:21 00:32:12
294 118 LIPIŃSKA ANITA   K14-29 56 00:00:52 6:19 9,5 00:18:21 00:31:22 00:32:14
295 447 LISZOK IWONA   K30-39 126 00:00:20 6:13 9,6 00:17:19 00:31:23 00:31:43
296 61 ZALEWSKA KATARZYNA   K30-39 127 00:00:52 6:20 9,5 00:18:21 00:31:25 00:32:17
297 629 KORBEL JOANNA   K50-59 18 00:00:26 6:15 9,6 00:17:11 00:31:28 00:31:54
298 586 ZAJĄCZKOWSKA ALEKSANDRA   K40-49 90 00:00:02 6:11 9,7 00:17:03 00:31:30 00:31:31
299 128 SABIK PATRYCJA FIRMA H-U SABAT KAROL SABIK K30-39 128 00:00:45 6:20 9,5 00:17:21 00:31:32 00:32:17
300 349 KAŹMIERCZAK-TKACZ EWA BIEGAM BO LUBIĘ GŁUCHOŁAZY K40-49 91 00:00:40 6:19 9,5 00:17:51 00:31:33 00:32:13
301 525 HUBKA KAZIMIERA   K60+ 4 00:00:19 6:15 9,6 00:17:07 00:31:35 00:31:55
302 584 GWÓŹDŹ GRAŻYNA   K40-49 92 00:00:38 6:20 9,5 00:18:15 00:31:38 00:32:16
303 503 WRÓBEL IWONA - K40-49 93 00:00:12 6:15 9,6 00:17:16 00:31:39 00:31:51
304 1 PRAJS ANNA PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE K40-49 94 00:00:04 6:13 9,6 00:17:00 00:31:40 00:31:43
305 568 MAKOWIECKA ANETA   K30-39 129 00:00:35 6:19 9,5 00:18:09 00:31:40 00:32:15
306 129 ZAKLIŃSKA KATARZYNA WKURW_TEAM K40-49 95 00:00:15 6:16 9,6 00:17:13 00:31:41 00:31:56
307 335 CZERNY EWA   K40-49 96 00:00:16 6:16 9,6 00:17:41 00:31:41 00:31:58
308 489 PACER EWELINA   K30-39 130 00:00:23 6:18 9,5 00:17:07 00:31:46 00:32:08
309 502 KOŁAK ALICJA   K30-39 131 00:00:31 6:20 9,5 00:18:01 00:31:46 00:32:17
310 513 KRYSTEK EWELINA PSZCZYNA BIEGA K30-39 132 00:00:09 6:16 9,6 00:16:58 00:31:47 00:31:55
311 606 WITEK-KURS MAGDALENA   K30-39 133 00:00:33 6:21 9,5 00:17:33 00:31:48 00:32:21
312 623 ISHII MIYOKO   K40-49 97 00:00:10 6:16 9,6 00:16:20 00:31:48 00:31:57
313 562 JELITO PAULINA   K14-29 57 00:00:21 6:19 9,5 00:17:26 00:31:54 00:32:14
314 375 JANUS-WIECZOREK KAMILA   K30-39 134 00:00:39 6:23 9,4 00:17:34 00:31:56 00:32:34
315 544 MAŃKOWSKA RENATA   K50-59 19 00:00:20 6:20 9,5 00:17:44 00:31:56 00:32:16
316 270 POLAKOWICZ ALEKSANDRA   K40-49 98 00:00:22 6:20 9,5 00:17:07 00:31:56 00:32:18
317 543 FICA CELINA   K40-49 99 00:00:37 6:23 9,4 00:18:17 00:31:58 00:32:35
318 69 FYDA MARIOLA SZUSZARNIA K30-39 135 00:00:25 6:21 9,4 00:17:37 00:31:59 00:32:24
319 367 BOBA MONIKA JAWORZNO RUNNERS K40-49 100 00:00:02 6:17 9,6 00:17:00 00:31:59 00:32:01
320 459 MAJ AGNIESZKA   K30-39 136 00:00:05 6:17 9,5 00:16:49 00:32:00 00:32:05
321 563 PAWLACZEK AGNIESZKA   K40-49 101 00:00:13 6:20 9,5 00:17:22 00:32:02 00:32:16
322 566 RUSINEK DAGMARA - K30-39 137 00:00:13 6:20 9,5 00:17:22 00:32:03 00:32:16
323 395 KORBEL JOANNA   K50-59 20 00:00:33 6:23 9,4 00:18:31 00:32:03 00:32:36
324 343 MAZUROWSKA BOGUSŁAWA   K40-49 102 00:00:24 6:22 9,4 00:17:19 00:32:03 00:32:28
325 242 MUSIOŁ BEATA   K30-39 138 00:00:29 6:23 9,4 00:17:23 00:32:04 00:32:33
326 73 RUŁKA MARTA DO ODCIĘCIA! K30-39 139 00:00:27 6:23 9,4 00:17:27 00:32:08 00:32:35
327 294 KONAR KATARZYNA   K14-29 58 00:00:40 6:26 9,3 00:18:18 00:32:09 00:32:49
328 187 MONTOWSKA KORNELIA BIEGAJ Z TRENERAMI K30-39 140 00:00:27 6:24 9,4 00:17:27 00:32:10 00:32:37
329 200 PIERNIKARCZYK MIRELA   K30-39 141 00:00:30 6:24 9,4 00:17:45 00:32:10 00:32:41
330 411 FOKS EWA TINSY K14-29 59 00:00:37 6:26 9,3 00:17:46 00:32:12 00:32:49
331 430 TOMASZEK DOROTA   K30-39 142 00:00:37 6:26 9,3 00:17:46 00:32:12 00:32:49
332 72 KLUSKA SYLWIA   K50-59 21 00:00:56 6:30 9,2 00:18:20 00:32:13 00:33:09
333 54 PIOTROWSKA ANNA   K30-39 143 00:00:57 6:30 9,2 00:18:20 00:32:13 00:33:09
334 373 DOLATOWSKA IWONA   K40-49 103 00:00:40 6:27 9,3 00:18:14 00:32:13 00:32:54
335 382 SŁAWICKA LILIANNA   K30-39 144 00:00:40 6:27 9,3 00:18:14 00:32:14 00:32:54
336 255 SITARSKA AGNIESZKA   K40-49 104 00:00:28 6:25 9,3 00:18:02 00:32:16 00:32:44
337 325 KUNKA MAGDALENA   K14-29 60 00:00:28 6:25 9,4 00:18:02 00:32:16 00:32:44
338 201 WITUSIK KATARZYNA   K30-39 145 00:00:27 6:26 9,3 00:18:16 00:32:20 00:32:47
339 208 BIEGUN MILENA   K30-39 146 00:00:06 6:22 9,4 00:17:10 00:32:23 00:32:29
340 224 DADAŚ ELŻBIETA MOGĘ SZYBCIEJ ALE WOLĘ DŁUZEJ K40-49 105 00:00:43 6:29 9,2 00:18:29 00:32:23 00:33:06
341 89 FERENIEC MONIKA   K30-39 147 00:00:16 6:24 9,4 00:17:01 00:32:23 00:32:39
342 561 ŁUKASIK ROKSANA   K40-49 106 00:00:24 6:26 9,3 00:17:45 00:32:24 00:32:47
343 456 ROSZER KATARZYNA   K30-39 148 00:00:22 6:25 9,3 00:18:16 00:32:24 00:32:46
344 560 KOŁODZIEJ ANNA   K30-39 149 00:00:23 6:26 9,3 00:17:45 00:32:25 00:32:48
345 55 RASZKA ALICJA   K30-39 150 00:00:11 6:24 9,4 00:17:30 00:32:26 00:32:36
346 168 KASZUBA-ŚMIEJA MAŁGRZATA   K40-49 107 00:00:40 6:29 9,2 00:18:24 00:32:26 00:33:06
347 76 MARUT KAŚKA NIGHT RUNNERS GLIWICE K40-49 108 00:00:39 6:29 9,2 00:18:24 00:32:27 00:33:06
348 155 SIERADZKA AGNIESZKA BIEGAJ Z TRENERAMI K30-39 151 00:00:38 6:29 9,2 00:18:25 00:32:27 00:33:05
349 485 STAWSKA JOANNA BIEGAJ Z TRENERAMI K50-59 22 00:00:38 6:29 9,2 00:18:25 00:32:28 00:33:06
350 520 HORODECKA ANNA   K40-49 109 00:00:38 6:29 9,2 00:18:24 00:32:28 00:33:06
351 65 DYGOŃ MAŁGORZATA BIEGAJ Z TRENERAMI K40-49 110 00:00:38 6:29 9,2 00:18:23 00:32:28 00:33:06
352 581 OSTOJSKA KATARZYNA   K40-49 111 00:00:18 6:26 9,3 00:17:56 00:32:30 00:32:48
353 487 LEPICH KATARZYNA MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA K30-39 152 00:00:30 6:28 9,3 00:18:02 00:32:30 00:33:00
354 481 SMIATEK GIZELA   K30-39 153 00:00:31 6:29 9,3 00:18:26 00:32:33 00:33:04
355 396 PAWŁOWSKA KATARZYNA   K30-39 154 00:00:10 6:26 9,3 00:18:49 00:32:36 00:32:46
356 361 SPAŁEK-WARZECHA KARINA   K40-49 112 00:00:16 6:27 9,3 00:17:39 00:32:38 00:32:54
357 215 KWIECIEŃ KATARZYNA BIEGAJ Z BABKAMI K40-49 113 00:00:29 6:30 9,2 00:18:23 00:32:42 00:33:11
358 111 POTEMPA JOANNA NIGHT RUNNERS ZABRZE K14-29 61 00:00:34 6:32 9,2 00:18:22 00:32:44 00:33:18
359 206 RUBACHA KATARZYNA   K14-29 62 00:00:07 6:27 9,3 00:17:31 00:32:46 00:32:52
360 588 SZWESTA MAŁGORZATA MAMY BIEGAMY K14-29 63 00:00:23 6:30 9,2 00:18:01 00:32:47 00:33:10
361 432 MACIEJEWSKA BEATA   K40-49 114 00:00:51 6:36 9,1 00:18:31 00:32:48 00:33:39
362 21 KOTOWICZ BERNADETTA   K40-49 115 00:00:31 6:32 9,2 00:18:13 00:32:49 00:33:20
363 114 WILCZYŃSKA-KOGUT ALEKSANDRA   K40-49 116 00:00:40 6:34 9,1 00:18:11 00:32:49 00:33:29
364 125 KACZMAREK DOROTA   K14-29 64 00:00:11 6:29 9,3 00:17:37 00:32:51 00:33:02
365 483 SYCZEWSKA MAŁGORZATA   K14-29 65 00:00:42 6:35 9,1 00:18:52 00:32:52 00:33:34
366 482 KRZYŻOWSKA JUSTYNA   K14-29 66 00:00:41 6:35 9,1 00:18:53 00:32:53 00:33:34
367 472 KRUCZKOWSKA ALEKSANDRA   K40-49 117 00:00:11 6:30 9,2 00:17:53 00:32:56 00:33:07
368 16 BARON KATARZYNA KOSMO DENTAL TEAM K30-39 155 00:00:49 6:37 9,1 00:18:48 00:32:56 00:33:45
369 176 EICHHOF-SIERGIEJ MAŁGORZATA   K30-39 156 00:00:19 6:32 9,2 00:18:07 00:32:58 00:33:17
370 291 SEWERYN JOLANTA   K30-39 157 00:00:28 6:34 9,1 00:18:23 00:33:01 00:33:29
371 334 KABAŁA MONIKA   K40-49 118 00:00:43 6:37 9,1 00:18:57 00:33:02 00:33:45
372 228 PAJĄK ALEKSANDRA   K40-49 119 00:00:07 6:31 9,2 00:18:16 00:33:07 00:33:14
373 313 KOWALSKA EWA ZUS ZABRZE K50-59 23 00:00:31 6:37 9,1 00:18:29 00:33:14 00:33:45
374 78 SIENKIEWICZ KATARZYNA   K40-49 120 00:00:33 6:38 9,1 00:19:07 00:33:14 00:33:48
375 542 PAŁAC BARBARA   K14-29 67 00:00:06 6:34 9,1 00:17:48 00:33:22 00:33:28
376 631 SZOLC-OSIKA KAROLINA   K30-39 158 00:00:08 6:35 9,1 00:17:55 00:33:25 00:33:33
377 576 KRAWCZAK MAŁGORZATA   K30-39 159 00:00:49 6:44 8,9 00:19:04 00:33:30 00:34:19
378 268 STACHERSKA SYLWIA SZOMBIERKI RUNNERS K40-49 121 00:00:23 6:39 9,0 00:18:49 00:33:34 00:33:57
379 288 JABŁOŃSKA ANNA   K40-49 122 00:00:05 6:36 9,1 00:17:59 00:33:36 00:33:41
380 530 ARENDARCZYK KATARZYNA   K30-39 160 00:00:04 6:36 9,1 00:18:00 00:33:37 00:33:41
381 191 GOLIK ANNA   K30-39 161 00:00:45 6:45 8,9 00:18:10 00:33:38 00:34:23
382 587 WYŻGOŁ ANNA   K30-39 162 00:00:31 6:42 9,0 00:18:30 00:33:39 00:34:10
383 415 KNOL AGNIESZKA   K40-49 123 00:00:43 6:44 8,9 00:18:34 00:33:40 00:34:23
384 599 KRZYWONOS MAŁGORZATA   K30-39 163 00:00:38 6:44 8,9 00:18:39 00:33:44 00:34:22
385 600 SMERKOWSKA MONIKA   K30-39 164 00:00:37 6:44 8,9 00:18:39 00:33:44 00:34:22
386 508 SASAK AGNIESZKA   K30-39 165 00:00:36 6:44 8,9 00:18:59 00:33:45 00:34:21
387 137 MORAWSKA JOLANTA   K60+ 5 00:00:24 6:42 9,0 00:18:11 00:33:45 00:34:09
388 515 SIEROTOWICZ WERONIKA   K14-29 68 00:00:05 6:38 9,0 00:18:15 00:33:46 00:33:50
389 297 BUCHALIK EMILIA   K14-29 69 00:00:33 6:45 8,9 00:17:25 00:33:50 00:34:23
390 598 STUDNIK AGNIESZKA   K30-39 166 00:00:31 6:45 8,9 00:18:56 00:33:54 00:34:25
391 97 MIGDAŁ IWONA   K40-49 124 00:00:18 6:43 8,9 00:18:44 00:33:58 00:34:15
392 299 OLEJNIK ANNA CROSS SWIONY K30-39 167 00:00:14 6:43 8,9 00:18:24 00:33:59 00:34:13
393 592 DROŹDZIEWICZ AGNIESZKA   K30-39 168 00:00:06 6:42 9,0 00:18:26 00:34:02 00:34:08
394 541 PIERCHAŁA JOANNA   K40-49 125 00:00:37 6:48 8,8 00:19:06 00:34:04 00:34:41
395 365 PUSTUŁKA DOROTA   K30-39 169 00:00:49 6:52 8,7 00:18:56 00:34:09 00:34:59
396 324 KUNKA SONIA   K40-49 126 00:00:26 6:47 8,8 00:18:02 00:34:10 00:34:36
397 603 KORFANTY ANNA   K30-39 170 00:00:21 6:46 8,9 00:19:04 00:34:11 00:34:32
398 256 PIETRASZEK EWA ŚWIĘTOCHLOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLE K40-49 127 00:00:26 6:47 8,8 00:18:07 00:34:11 00:34:38
399 548 KUKURUDZA AGNIESZKA MIRAZ RACE TEAM K30-39 171 00:00:28 6:48 8,8 00:18:30 00:34:15 00:34:43
400 217 ŁABAS MAGDALENA   K40-49 128 00:00:21 6:47 8,8 00:18:22 00:34:15 00:34:36
401 36 MALARA DALIA   K14-29 70 00:00:27 6:48 8,8 00:18:30 00:34:16 00:34:43
402 105 GŁĄB MARIOLA   K30-39 172 00:00:02 6:46 8,9 00:17:04 00:34:30 00:34:31
403 569 MAŃKA JOANNA   K14-29 71 00:00:21 6:50 8,8 00:19:04 00:34:30 00:34:51
404 161 LITWIŃCZUK MARZANNA   K50-59 24 00:00:11 6:49 8,8 00:18:30 00:34:33 00:34:44
405 149 WIECZOREK BARBARA   K30-39 173 00:00:10 6:49 8,8 00:18:34 00:34:34 00:34:44
406 58 BUJAK AGNIESZKA   K30-39 174 00:00:44 6:56 8,7 00:19:49 00:34:36 00:35:20
407 385 ROKUS MAGDALENA   K40-49 129 00:00:44 6:56 8,6 00:19:23 00:34:39 00:35:23
408 226 GŁOGOWSKA HANNA   K30-39 175 00:00:53 6:58 8,6 00:19:49 00:34:40 00:35:33
409 49 SZMACIŃSKA EWELINA BRAK K40-49 130 00:00:09 6:50 8,8 00:19:01 00:34:44 00:34:52
410 405 MISZCZAK KATARZYNA EKIPA NA KIJACH K40-49 131 00:00:31 6:55 8,7 00:19:20 00:34:44 00:35:15
411 574 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA   K30-39 176 00:00:49 6:59 8,6 00:19:03 00:34:45 00:35:34
412 9 KOCHANEK ALEKSANDRA GLIWICE SOŚNICA UBEZPIECZENIA K40-49 132 00:00:47 6:58 8,6 00:19:23 00:34:45 00:35:32
413 428 ŻOŁNA MONIKA HAGER POLO PRODUKCJA K30-39 177 00:00:28 6:55 8,7 00:19:09 00:34:46 00:35:15
414 205 BAŚNIANIN MAGDALENA   K30-39 178 00:00:13 6:52 8,7 00:18:29 00:34:47 00:35:01
415 579 STOCHAJ MAGDALENA POLITECHNIKA ŚLĄSKA K30-39 179 00:00:34 6:56 8,6 00:18:13 00:34:50 00:35:24
416 420 JAŁOWICKA MAGDALENA HAGER POLO PRODUKCJA K30-39 180 00:00:28 6:55 8,7 00:19:09 00:34:50 00:35:19
417 595 DZIEDZIC ANNA   K40-49 133 00:00:33 6:56 8,6 00:18:58 00:34:50 00:35:24
418 81 PALUCH AGNIESZKA   K30-39 181 00:00:03 6:51 8,8 00:18:36 00:34:55 00:34:58
419 496 BIEGAŃSKA ANNA   K30-39 182 00:00:24 6:57 8,6 00:19:08 00:35:02 00:35:25
420 388 GAJCZEWSKA KARINA   K50-59 25 00:00:10 6:54 8,7 00:18:54 00:35:02 00:35:12
421 189 GACIA JOANNA   K30-39 183 00:00:23 6:57 8,6 00:19:08 00:35:02 00:35:26
422 550 ZMYŚLONY-PLEŚNIAK MAGDALENA DELTA SZWADRON SUPER COOL COMANDO WILKI ALFA K30-39 184 00:00:13 6:55 8,7 00:18:48 00:35:04 00:35:18
423 19 PLEWIŃSKA SYLWIA   K30-39 185 00:00:09 6:54 8,7 00:18:43 00:35:05 00:35:14
424 518 KURPIEL ANNA   K30-39 186 00:00:18 6:57 8,6 00:18:54 00:35:07 00:35:25
425 517 SÓJKA BEATA   K40-49 134 00:00:17 6:57 8,6 00:18:54 00:35:08 00:35:25
426 247 PAJĄK KAROLINA TUR BORÓWKA K14-29 72 00:00:49 7:03 8,5 00:20:30 00:35:09 00:35:58
427 26 ŚMIAŁKOWSKA DARIA   K14-29 73 00:00:21 6:58 8,6 00:19:48 00:35:11 00:35:32
428 431 URBANOWICZ-KURDEK EWA WRŚ K40-49 135 00:00:51 7:04 8,5 00:19:57 00:35:13 00:36:03
429 210 JAJSZCZOK ALEKSANDRA LECYMY DURŚ K30-39 187 00:00:25 7:00 8,6 00:18:51 00:35:15 00:35:40
430 444 RUPRECHT MAŁGORZATA   K30-39 188 00:00:39 7:02 8,5 00:18:57 00:35:15 00:35:54
431 442 CIEŚLOK ROKSANA   K30-39 189 00:00:44 7:04 8,5 00:19:28 00:35:18 00:36:02
432 165 SIARA-SAŃPRUCH EWA   K30-39 190 00:00:19 6:59 8,6 00:19:39 00:35:20 00:35:39
433 497 STASZEWSKA MARZENA   K30-39 191 00:00:40 7:04 8,5 00:19:25 00:35:23 00:36:03
434 512 MATUSZ WERONIKA   K14-29 74 00:00:23 7:02 8,5 00:19:18 00:35:28 00:35:51
435 44 ZIELIŃSKA SABINA   K40-49 136 00:00:35 7:05 8,5 00:19:25 00:35:31 00:36:06
436 70 DANILUK-PIWKO EWA   K30-39 192 00:00:29 7:04 8,5 00:19:50 00:35:32 00:36:01
437 611 RÓG-SOŁTYSIAK AGNIESZKA   K40-49 137 00:00:53 7:11 8,4 00:20:51 00:35:43 00:36:37
438 616 PIENIAK AGNIESZKA   K30-39 193 00:00:53 7:11 8,4 00:20:55 00:35:44 00:36:37
439 23 JUSZCZAK-WIŚNIEWSKA AGATA NIGHT RUNNERS GLIWICE K30-39 194 00:00:41 7:09 8,4 00:19:02 00:35:46 00:36:26
440 273 LAMPARSKA NATALIA PASSIV + TECHNIKA OKIENNA MAŁGORZATA LAMPARSKA K14-29 75 00:00:35 7:12 8,3 00:18:32 00:36:06 00:36:41
441 380 SKOWRONEK NICOLA   K14-29 76 00:00:44 7:14 8,3 00:20:05 00:36:08 00:36:52
442 402 JUSZCZYK JULIA   K14-29 77 00:00:35 7:13 8,3 00:19:50 00:36:13 00:36:48
443 110 KOZŁOWSKA BOŻENA   K40-49 138 00:00:54 7:17 8,2 00:20:37 00:36:15 00:37:09
444 331 MRĄCZ SABINA   K40-49 139 00:00:24 7:12 8,3 00:19:38 00:36:19 00:36:43
445 202 KIJEK ANNA   K30-39 195 00:00:16 7:12 8,3 00:18:54 00:36:26 00:36:43
446 20 GZUK JOANNA   K40-49 140 00:00:44 7:18 8,2 00:20:37 00:36:31 00:37:15
447 632 PACZKOWSKA ALEKSANDRA   K14-29 78 00:00:08 7:11 8,3 00:19:33 00:36:31 00:36:39
448 108 MADEJSKA BEATA   K30-39 196 00:00:45 7:19 8,2 00:21:48 00:36:31 00:37:17
449 424 PELIŃSKA EWELINA   K40-49 141 00:00:42 7:18 8,2 00:21:27 00:36:31 00:37:13
450 427 WŁODARCZYK PAULINA HAGER POLO PRODUKCJA K14-29 79 00:00:31 7:17 8,2 00:21:33 00:36:37 00:37:09
451 6 WIDENKA BEATA   K30-39 197 00:00:25 7:16 8,3 00:19:59 00:36:39 00:37:05
452 250 PALEWICZ ALEKSANDRA   K0   00:00:05 7:13 8,3 00:18:01 00:36:41 00:36:46
453 413 STANISZEWSKA DAGMARA   K30-39 198 00:00:27 7:20 8,2 00:19:59 00:36:55 00:37:22
454 448 SIKORSKA KAROLINA SAP K40-49 142 00:00:33 7:21 8,2 00:20:18 00:36:58 00:37:31
455 204 DRAŻYK AGNIESZKA   K30-39 199 00:00:18 7:18 8,2 00:19:50 00:36:58 00:37:16
456 220 SKRZYŃSKA ALEKSANDRA   K40-49 143 00:00:17 7:19 8,2 00:19:51 00:37:00 00:37:17
457 254 SOBCZYK KAROLINA   K14-29 80 00:00:41 7:25 8,1 00:21:04 00:37:11 00:37:52
458 124 KRZYŻANIAK MARIA   K50-59 26 00:00:12 7:21 8,2 00:20:11 00:37:17 00:37:29
459 246 MAKSIMOWICZ ALEKSANDRA TUR BORÓWKA K14-29 81 00:00:54 7:30 8,0 00:21:16 00:37:20 00:38:15
460 85 JABŁOŃSKA ANNA   K30-39 200 00:00:44 7:28 8,0 00:20:47 00:37:23 00:38:07
461 368 ROGOWSKA BARBARA   K40-49 144 00:00:02 7:21 8,2 00:19:51 00:37:28 00:37:30
462 451 MALEC ALEKSANDRA   K30-39 201 00:00:37 7:28 8,0 00:20:43 00:37:28 00:38:05
463 610 PALIAN TERESA   K60+ 6 00:00:29 7:27 8,1 00:20:36 00:37:30 00:38:00
464 547 HAŚNIK PATRYCJA   K30-39 202 00:00:42 7:30 8,0 00:21:35 00:37:35 00:38:17
465 398 JADWISZCZOK JOLANTA   K40-49 145 00:00:53 7:34 7,9 00:21:47 00:37:40 00:38:33
466 627 DŁUGOKECKA ALINA   K40-49 146 00:00:53 7:34 7,9 00:21:47 00:37:40 00:38:33
467 303 SOSIN SYLWIA BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K40-49 147 00:00:52 7:34 7,9 00:21:47 00:37:41 00:38:33
468 90 CHROMIK ANNA   K30-39 203 00:00:15 7:27 8,1 00:17:54 00:37:43 00:37:58
469 379 OLBRICH BARBARA   K40-49 148 00:00:46 7:36 7,9 00:20:21 00:38:02 00:38:47
470 150 ŁAZARZ DOROTA BWM K40-49 149 00:00:03 7:28 8,0 00:18:52 00:38:03 00:38:06
471 142 KUBISTA ELŻBIETA BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJE K30-39 204 00:00:03 7:28 8,0 00:18:52 00:38:03 00:38:06
472 408 ZAPART RENATA   K40-49 150 00:00:43 7:38 7,9 00:22:16 00:38:13 00:38:55
473 453 SURZYN SANDRA   K30-39 205 00:00:32 7:36 7,9 00:20:32 00:38:15 00:38:47
474 306 CUPIAŁ ANETA   K40-49 151 00:00:19 7:36 7,9 00:20:26 00:38:29 00:38:48
475 25 SZCZYGIOŁ DOROTA   K30-39 206 00:00:26 7:38 7,9 00:21:03 00:38:31 00:38:58
476 67 LIGĘZA KAMILA   K30-39 207 00:00:26 7:39 7,8 00:21:03 00:38:36 00:39:01
477 458 CHMIELOWSKA KATARZYNA   K14-29 82 00:00:04 7:36 7,9 00:19:13 00:38:39 00:38:43
478 167 BĄK TATIANA BWM K40-49 152 00:00:12 7:41 7,8 00:21:31 00:39:00 00:39:11
479 223 OSTROWSKA JUSTYNA NIGHT RUNNERS GLIWICE K30-39 208 00:00:13 7:42 7,8 00:20:38 00:39:01 00:39:14
480 15 RUTKA WIOLA   K30-39 209 00:00:12 7:42 7,8 00:20:31 00:39:01 00:39:14
481 53 MARECKA ANNA   K30-39 210 00:00:12 7:42 7,8 00:20:32 00:39:02 00:39:14
482 580 GRABOWSKA ALEKSANDRA   K30-39 211 00:00:11 7:42 7,8 00:20:38 00:39:03 00:39:14
483 507 BŁASZCZYK ADRIANA   K14-29 83 00:00:29 7:45 7,7 00:22:01 00:39:03 00:39:32
484 475 ROGALA JUSTYNA   K14-29 84 00:00:36 7:47 7,7 00:21:05 00:39:07 00:39:43
485 248 SZCZĘŚNIAK KRYSTYNA TUR BORÓWKA K14-29 85 00:00:54 7:53 7,6 00:22:23 00:39:17 00:40:11
486 526 KAŹMIERCZAK NATALIA   K30-39 212 00:00:34 7:49 7,7 00:20:55 00:39:18 00:39:52
487 522 BEŃKO BARBARA   K30-39 213 00:00:34 7:49 7,7 00:20:56 00:39:18 00:39:52
488 573 PYTKO MARTYNA   K30-39 214 00:00:36 7:51 7,6 00:21:08 00:39:26 00:40:02
489 47 KLUSKA ANNA   K30-39 215 00:00:34 7:51 7,6 00:21:18 00:39:28 00:40:02
490 404 LEPSZY MAGDALENA   K14-29 86 00:00:39 7:52 7,6 00:21:52 00:39:29 00:40:08
491 99 ĆWIKŁA ANNA   K14-29 87 00:00:23 7:49 7,7 00:21:11 00:39:31 00:39:54
492 196 SPENDE ANNA   K30-39 216 00:00:31 7:51 7,6 00:22:43 00:39:33 00:40:03
493 608 CIESZYŃSKA JOLANTA   K50-59 27 00:00:52 7:56 7,6 00:22:03 00:39:36 00:40:29
494 194 POLAK KATARZYNA SIECHODZI K40-49 153 00:00:21 7:51 7,6 00:22:31 00:39:39 00:40:00
495 199 SZADKOWSKA JUSTYNA UROVITA K30-39 217 00:00:48 7:57 7,5 00:22:46 00:39:44 00:40:32
496 233 MENDALKA MAŁGORZATA   K30-39 218 00:00:48 7:57 7,5 00:22:45 00:39:44 00:40:32
497 263 BABEL BARBARA   K30-39 219 00:00:13 7:51 7,6 00:20:57 00:39:47 00:40:00
498 116 SMOLARSKA PAULINA   K30-39 220 00:00:28 7:54 7,6 00:21:24 00:39:52 00:40:20
499 370 BARAN JOLANTA SZKOŁA TAŃCA ORIAN SHOW K50-59 28 00:00:32 7:55 7,6 00:22:19 00:39:52 00:40:24
500 22 LIPIŃSKA IZA SZOMBIERKI RUNNERS K30-39 221 00:00:28 7:55 7,6 00:21:25 00:39:53 00:40:22
501 426 SENCZYNA AGATA HAGER POLO PRODUKCJA K14-29 88 00:00:31 7:57 7,6 00:22:20 00:40:00 00:40:31
502 393 ALKER ELŻBIETA GLIWICE K50-59 29 00:00:30 7:59 7,5 00:21:57 00:40:12 00:40:42
503 240 WIĘCKOWSKA ANNA   K0   00:00:46 8:03 7,5 00:22:14 00:40:17 00:41:03
504 239 WIĘCKOWSKA URSZULA   K40-49 154 00:00:47 8:03 7,4 00:22:15 00:40:18 00:41:05
505 614 GRZEDA SANDRA   K14-29 89 00:00:46 8:05 7,4 00:21:46 00:40:28 00:41:14
506 421 KAMIŃSKA ANNA HAGER POLO PRODUKCJA K40-49 155 00:00:31 8:04 7,4 00:22:32 00:40:39 00:41:10
507 157 SZYPUŁA BARBARA ŚWIERCZYNIEC RUNINNG K40-49 156 00:00:19 8:03 7,5 00:24:44 00:40:42 00:41:01
508 112 BOCHONKO MAGDALENA   K40-49 157 00:00:36 8:08 7,4 00:22:52 00:40:53 00:41:29
509 79 NOWAK ELŻBIETA   K30-39 222 00:00:36 8:08 7,4 00:22:52 00:40:54 00:41:29
510 113 LAMPARSKA MAŁGORZATA   K40-49 158 00:00:35 8:08 7,4 00:22:52 00:40:54 00:41:29
511 156 BOGUCKA KAMILA   K30-39 223 00:00:39 8:11 7,3 00:22:26 00:41:06 00:41:45
512 17 BENO-GESIKOWSKA DOROTA   K30-39 224 00:00:40 8:12 7,3 00:23:10 00:41:09 00:41:50
513 131 GÓRAL ALINA   K30-39 225 00:00:40 8:12 7,3 00:23:10 00:41:10 00:41:50
514 314 KRAWIEC AGNIESZKA ZUS ZABRZE K40-49 159 00:00:49 8:19 7,2 00:24:03 00:41:38 00:42:27
515 46 KINEL AGNIESZKA ADS MASNA K30-39 226 00:00:32 8:16 7,3 00:23:48 00:41:38 00:42:10
516 533 GORAUS-GLOWANIA DARIA ADS MASNA K14-29 90 00:00:32 8:16 7,3 00:23:48 00:41:38 00:42:10
517 92 BOGACZ MONIKA SONKO TEAM K30-39 227 00:00:32 8:17 7,2 00:23:47 00:41:43 00:42:15
518 583 SALIŃSKA ALICJA   K14-29 91 00:00:14 8:14 7,3 00:20:03 00:41:46 00:42:00
519 532 PIOTROWSKA KRYSTYNA PANI K50-59 30 00:00:26 8:17 7,2 00:22:42 00:41:50 00:42:16
520 307 BŁOSZCZYK-MAŁKOWSKA MONIKA ZUS ZABRZE K30-39 228 00:00:50 8:22 7,2 00:23:54 00:41:52 00:42:41
521 318 SOMIAK MARTA ZUS ZABRZE K30-39 229 00:00:45 8:22 7,2 00:23:58 00:41:54 00:42:39
522 30 CEREMUGA JUSTYNA   K14-29 92 00:00:41 8:24 7,1 00:23:09 00:42:07 00:42:48
523 274 KRZYZOS JOLANTA   K50-59 31 00:00:46 8:25 7,1 00:24:13 00:42:09 00:42:54
524 384 KOGUT DARIA POLITECHNIKA ŚLĄSKA K14-29 93 00:00:43 8:25 7,1 00:23:04 00:42:15 00:42:57
525 511 LABOCHA EWA   K50-59 32 00:00:55 8:28 7,1 00:23:29 00:42:16 00:43:11
526 492 GĘBSKA ELŻBIETA KIJE W DOBRYCH RĘKACH K50-59 33 00:00:36 8:27 7,1 00:23:24 00:42:32 00:43:08
527 300 HORN JOLANTA   K50-59 34 00:00:17 8:24 7,1 00:24:09 00:42:34 00:42:52
528 282 KISZKA-MAZIARCZUK BERENIKA LECYMY DURŚ / ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLE K30-39 230 00:00:47 8:31 7,1 00:24:09 00:42:37 00:43:24
529 244 CZUPRYŃSKA MARIKA TUR BORÓWKA K14-29 94 00:00:54 8:32 7,0 00:27:07 00:42:37 00:43:31
530 296 BUCHALIK BERNADETA   K50-59 35 00:00:34 8:28 7,1 00:23:29 00:42:39 00:43:13
531 412 SOSNIERZ JUSZCZYK. MONIKA   K30-39 231 00:00:27 8:28 7,1 00:23:57 00:42:45 00:43:12
532 91 WYSOCKA ALEKSANDRA   K40-49 160 00:00:24 8:28 7,1 00:23:42 00:42:47 00:43:11
533 494 AZIEWICZ DANUTA   K50-59 36 00:00:17 8:31 7,0 00:24:10 00:43:10 00:43:27
534 319 URBAŃSKA KATARZYNA ZUS ZABRZE K40-49 161 00:00:49 8:39 6,9 00:24:03 00:43:18 00:44:06
535 371 KLACHACZ JOLANTA   K40-49 162 00:00:26 8:35 7,0 00:24:08 00:43:23 00:43:49
536 27 BARCZYK KALINA MALCZUSIA TEAM K14-29 95 00:00:09 8:34 7,0 00:24:01 00:43:30 00:43:39
537 83 MALCZEWSKA ANIA MALCZUSIA TEAM K40-49 163 00:00:10 8:34 7,0 00:24:01 00:43:30 00:43:39
538 271 BREGUŁA EWA SIECHODZI K50-59 37 00:00:26 8:38 6,9 00:24:25 00:43:38 00:44:04
539 285 MANSFELD DOROTA SIECHODZI K40-49 164 00:00:27 8:38 6,9 00:24:25 00:43:38 00:44:04
540 162 BIELIŃSKA NICOL OLIWIA   K14-29 96 00:00:11 8:36 7,0 00:24:20 00:43:43 00:43:54
541 160 BIELIŃSKA BOŻENA   K40-49 165 00:00:11 8:36 7,0 00:24:14 00:43:43 00:43:54
542 109 MADEJSKA PAULINA   K14-29 97 00:00:45 8:44 6,9 00:24:55 00:43:47 00:44:32
543 316 MATYS RENATA ZUS ZABRZE K40-49 166 00:00:51 8:47 6,8 00:24:49 00:43:56 00:44:47
544 102 HOLEWA IZABELA CABALLO BLANCO TEAM K40-49 167 00:00:51 8:53 6,8 00:25:09 00:44:25 00:45:16
545 333 KOŁODZIEJCZYK IRENA   K50-59 38 00:00:34 9:02 6,6 00:24:47 00:45:32 00:46:06
546 315 LENIEC ANITA ZUS ZABRZE K40-49 168 00:00:51 9:09 6,6 00:26:20 00:45:47 00:46:38
547 37 MARSZAŁEK ANGELIKA   K14-29 98 00:00:20 9:07 6,6 00:25:59 00:46:11 00:46:31
548 231 CZARNYNOGA BEATA ŚWIERCZYNIEC RUNINNG K40-49 169 00:00:19 9:09 6,6 00:24:47 00:46:19 00:46:38
549 173 CZYŻYKOWSKA JOANNA SW SILESIA K40-49 170 00:00:47 9:17 6,5 00:26:53 00:46:36 00:47:23
550 174 ŻOGAŁA NATALIA   K30-39 232 00:00:47 9:18 6,5 00:26:53 00:46:37 00:47:23
551 350 HREBENDA ANTONINA LECYMY DURŚ K14-29 99 00:00:55 9:20 6,4 00:27:10 00:46:42 00:47:37
552 351 GROBORZ MALWINA LECYMY DURŚ K14-29 100 00:00:54 9:20 6,4 00:27:10 00:46:43 00:47:38
553 31 MADEJ ANNA ŚWIERCZYNIEC RUNNING K40-49 171 00:00:20 9:18 6,4 00:26:07 00:47:07 00:47:28
554 56 BIELEC ALINA ŚWIERCZYNIEC RUNNING K40-49 172 00:00:20 9:18 6,4 00:26:07 00:47:08 00:47:28
555 312 KOPACZ SYLWIA ZUS ZABRZE K40-49 173 00:00:47 9:28 6,3 00:26:44 00:47:27 00:48:14
556 214 WIĘCŁAW EMILIA   K0   00:00:55 9:43 6,2 00:27:20 00:48:36 00:49:31
557 634 PABICH HONORATA   K40-49 174 00:01:03 9:44 6,2 00:27:51 00:48:36 00:49:40
558 633 WYZUJ ANIA   K30-39 233 00:01:03 9:44 6,2 00:27:51 00:48:38 00:49:41
559 213 WIĘCŁAW CECYLIA   K30-39 234 00:00:55 9:44 6,2 00:27:27 00:48:44 00:49:39
560 197 KROTLA MARIA   K50-59 39 00:00:50 9:44 6,2 00:27:28 00:48:51 00:49:41
561 462 DOMAGAŁA DOROTA   K40-49 175 00:00:49 9:44 6,2 00:27:28 00:48:52 00:49:41
562 340 WIRSKA MAGDALENA   K30-39 235 00:00:39 9:44 6,2 00:27:38 00:49:02 00:49:40
563 339 STEMPNIAK MAŁGORZATA   K30-39 236 00:00:38 9:44 6,2 00:27:38 00:49:02 00:49:41
  401 JUSZCZYK JOANNA   K40-49   00:01:00     00:19:48   DNF
  399 KRAMARCZYK ZOFIA   K50-59   00:01:01     00:19:49   DNF
  175 FATEK-SKOBEL MAŁGORZATA   K50-59   00:00:20     00:24:28   DNF
  621 RUDNOW WERONIKA   K60+   00:00:45     00:27:05   DNF
  264 OSOWSKA KATARZYNA NIGHT RUNNERS GLIWICE K40-49   00:00:00     00:33:08   DNF
  193 TWARDOWSKA AGNIESZKA TAK DLA TRANSPLANTACJI K40-49   00:00:36     00:35:54   DNF
  357 KRAJKA-MAKSIMOWICZ AGATA TAK DLA TRANSPLANTACJI K40-49   00:00:37     00:35:54   DNF
  555 ALEKSANDROWICZ ANGELIKA MAMY-BIEGAMY K14-29   00:00:00         DNF
  419 ANTONIAK KATARZYNA HAGER POLO PRODUKCJA K14-29   00:00:00         DNF
  166 BALCERZYK MARIA   K60+   00:00:00         DNF
  14 BIERUŃSKA ANNA   K30-39   00:00:00         DNF
  41 CURYŁO KATARZYNA MRS.SPORTY KATOWICE-LIGOTA K30-39   00:00:00         DNF
  59 CYWIŃSKA ELŻBIETA ŚWIERCZYNIEC RUNNING K40-49   00:00:00         DNF
  556 DEWO EWA MAMY-BIEGAMY K30-39   00:00:00         DNF
  397 DŁUGOKĘCKA ALINA   K40-49   00:00:00         DNF
  38 DŁUGOSZ EWA STS BIEGATON MIKOŁÓW K40-49   00:00:00         DNF
  309 DUKLAND EWA ZUS ZABRZE K50-59   00:00:00         DNF
  28 DZIEKAN KASIA ANTONTEAM K30-39   00:00:00         DNF
  558 FRĄCKOWIAK ANETA MAMY-BIEGAMY K30-39   00:00:00         DNF
  132 GILOWSKA ELŻBIETA   K60+   00:00:00         DNF
  310 GRABOWSKA BOŻENA ZUS ZABRZE K40-49   00:00:00         DNF
  338 GRAMSZ KAROLINA   K14-29   00:00:00         DNF
  179 GROMEK EWA   K50-59   00:00:00         DNF
  416 GROTOWSKA BARBARA   K40-49   00:00:00         DNF
  617 HAMMOND MAGDALENA   K30-39   00:00:00         DNF
  311 JANIA ALINA ZUS ZABRZE K30-39   00:00:00         DNF
  130 JASIKOWSKA KAROLINA   K30-39   00:00:00         DNF
  143 JENDYK ANNA   K30-39   00:00:00         DNF
  538 JĘDRUSIAK LIDIA   K30-39   00:00:00         DNF
  10 KMIECIK JUSTYNA MALUTKI TEAM K30-39   00:00:00         DNF
  457 KOT KARINA   K40-49   00:00:00         DNF
  243 KWAŚKIEWICZ OLIWIA AZS AWF KATOWICE K14-29   00:00:00         DNF
  238 KWIECIEŃ MAGDALENA   K14-29   00:00:00         DNF
  178 LAZAJ KATARZYNA CROSS-ŚWIONY ŚWIĘTOCHŁOWICE K40-49   00:00:00         DNF
  293 MAŁACHOWSKA JOANNA SMARTGYM K30-39   00:00:00         DNF
  71 MAZUR EWELINA   K40-49   00:00:00         DNF
  394 MENTEL MARTYNA SAP POLSKA SP. Z O.O. K30-39   00:00:00         DNF
  127 MIKOŚ AGNIESZKA CUDA NA KIJACH K30-39   00:00:04         DNF
  100 MORGAŁA DARIA   K30-39   00:00:00         DNF
  330 MYRCIK MARTYNA   K14-29   00:00:00         DNF
  42 NANCKA BRYGIDA   K40-49   00:00:00         DNF
  115 NINIOWSKA BOGUSŁAWA   K40-49   00:00:00         DNF
  298 NOWACKA IWONA   K40-49   00:00:00         DNF
  227 NOWAK KATARZYNA BIEGAJ Z ŻARKAMI K14-29   00:00:00         DNF
  35 NOWORZYN ALEKSANDRA   K40-49   00:00:00         DNF
  96 ORŁOWSKA SYLWIA   K14-29   00:00:00         DNF
  182 PASTERNAK AGNIESZKA   K40-49   00:00:00         DNF
  352 PIEKARZ MAŁGORZATA   K30-39   00:00:00         DNF
  406 PIEKORZ-MOKRY ANETA   K40-49   00:00:00         DNF
  348 POŁOMSKA EDYTA   K40-49   00:00:00         DNF
  229 PRZECH ELŻBIETA   K40-49   00:00:00         DNF
  225 RADOS MAŁGORZATA   K14-29   00:00:00         DNF
  86 RASZCZYK URSZULA   K50-59   00:00:00         DNF
  425 ROGALSKA MICHALINA HAGER POLO PRODUKCJA K14-29   00:00:00         DNF
  346 ROSA AŚKA   K14-29   00:00:00         DNF
  183 ROSAK-SZYROCKA JOANNA MIELEWCZYK RUNNING TEAM K30-39   00:00:00         DNF
  13 SKUDLIK JOANNA SZUSZARNIA K40-49   00:00:00         DNF
  433 SOBOTKIEWICZ ANNA   K40-49   00:00:00         DNF
  32 SUTOR-ZIEMBA MARTA ANTONTEAM K30-39   00:00:00         DNF
  267 SZCZEPANIK AGNIESZKA   K30-39   00:00:00         DNF
  559 SZCZEPAŃSKA EMILIA AKADEMIA HOLISTYCZNA K14-29   00:00:00         DNF
  104 ŚMIESZEK-DUDEK MAGDALENA   K40-49   00:00:00         DNF
  440 TRELA WIOLETA WIOLA K30-39   00:00:00         DNF
  545 URBANEK- GAWRON ANNA RADAN MED REHABILITACJA K30-39   00:00:00         DNF
  151 URODA MARTA   K14-29   00:00:00         DNF
  266 WAWRZUTA MONIKA   K30-39   00:00:00         DNF
  93 WOŹNIAK ANNA   K40-49   00:00:00         DNF
  295 ZAROBKIEWICZ GRAŻYNA   K40-49   00:00:00         DNF

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.