Łódź 17 VI | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Łódź 17 VI

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Klub Kat wiek. M-ce w kat Czas startu tempo min/km tempo km/h P1 Czas netto Czas brutto
1 670 PIERZCHAŁA MAGDALENA LKS KOLUSZKI K14-29 0 00:00:00 3:56 15 00:09:45 00:20:01 00:20:01
2 43 GAPYS DOROTA AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ K30-39 0 00:00:01 4:00 15 00:10:12 00:20:25 00:20:26
3 198 SZCZEPANIAK ANGELIKA CERI K30-39 0 00:00:01 4:01 14 00:10:13 00:20:28 00:20:29
4 561 ZDUŃCZYK PAULINA EVERRUN K30-39 1 00:00:01 4:14 14 00:10:55 00:21:35 00:21:36
5 736 ŚLIWA ANETA NAPRZÓD MŁOCINY K30-39 2 00:00:01 4:15 14 00:10:42 00:21:41 00:21:42
6 555 PIEPRZ ANNA EVERRUN K30-39 3 00:00:01 4:16 14 00:10:42 00:21:46 00:21:47
7 663 SYCHNIAK AGNIESZKA   K30-39 4 00:00:03 4:19 13 00:10:32 00:21:57 00:22:00
8 701 OCHMAŃSKA EWA EVERRUN K40-49 1 00:00:00 4:20 13 00:10:48 00:22:07 00:22:07
9 587 MATUSIAK KAROLINA FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ K14-29 1 00:00:03 4:22 13 00:10:48 00:22:16 00:22:18
10 727 JAGIEŁŁO MAŁGORZATA LKS KOLUSZKI K50-59 1 00:00:05 4:24 13 00:11:01 00:22:19 00:22:24
11 788 KOWALCZYKOWSKA AGNIESZKA RYSIOTEAM K40-49 2 00:00:01 4:24 13 00:11:09 00:22:27 00:22:28
12 361 GLONEK-SIKORA MONIKA LKS KOLUSZKI K30-39 5 00:00:00 4:25 13 00:10:51 00:22:31 00:22:31
13 195 HAJZER EWA EVERRUN K30-39 6 00:00:00 4:27 13 00:11:03 00:22:39 00:22:39
14 4 GAPYS DOMINIKA   K14-29 2 00:00:01 4:28 13 00:11:15 00:22:48 00:22:49
15 739 WIKTOROWSKA ANNA   K30-39 7 00:00:05 4:31 13 00:11:16 00:22:56 00:23:01
16 179 GOŹDZIK-ZARĘBA ANETA ŁKS ŁÓDŹ K30-39 8 00:00:03 4:33 13 00:11:35 00:23:08 00:23:11
17 511 WOJNAR JOANNA ASFOR JOANNA WOJNAR K30-39 9 00:01:01 4:45 12 00:12:16 00:23:13 00:24:15
18 2 SZWEBS WIOLETTA   K40-49 3 00:00:05 4:34 13 00:11:32 00:23:15 00:23:20
19 499 WRÓBLEWSKA IZABELA MBANK K40-49 4 00:00:01 4:34 13 00:11:26 00:23:18 00:23:19
20 768 DĄBROWSKA ALEKSANDRA   K30-39 10 00:00:02 4:36 13 00:11:32 00:23:27 00:23:28
21 697 DĄBROWSKA EWELINA AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ K30-39 11 00:00:02 4:37 13 00:11:25 00:23:29 00:23:31
22 776 DERLUKIEWICZ MARTA PAULINA ENERWIN K14-29 3 00:00:19 4:43 12 00:12:10 00:23:44 00:24:03
23 223 SKOWROŃSKA MAJA CRAFTWARE RUNNING TEAM K14-29 4 00:00:12 4:43 12 00:11:48 00:23:51 00:24:02
24 130 JASTRZĄBEK AGNIESZKA EVERRUN K30-39 12 00:00:00 4:41 12 00:11:13 00:23:51 00:23:51
25 118 MIKSA JUDYTA   K40-49 5 00:00:07 4:43 12 00:11:48 00:23:59 00:24:06
26 691 PLICH AGNIESZKA WANDA PANFIL TEAM K40-49 6 00:00:03 4:43 12 00:11:34 00:23:59 00:24:03
27 368 ROŻNIATA IWONA KS GŁOWNO W BIEGU K40-49 7 00:00:08 4:44 12 00:12:08 00:24:02 00:24:11
28 651 SZOSTEKJ KATARZYNA PIETRZYK RUNNING TEAM K40-49 8 00:00:05 4:44 12 00:11:49 00:24:03 00:24:09
29 519 BĄK ANETA   K40-49 9 00:00:24 4:49 12 00:12:48 00:24:10 00:24:34
30 370 MYNC ANGELIKA   K14-29 5 00:00:03 4:45 12 00:11:44 00:24:11 00:24:13
31 698 OLCZYK AGNIESZKA   K30-39 13 00:00:04 4:46 12 00:11:50 00:24:13 00:24:17
32 508 TYLMAN MAŁGORZATA   K40-49 10 00:00:02 4:47 12 00:12:00 00:24:24 00:24:26
33 434 MOSIŃSKA PAULA   K14-29 6 00:00:51 4:58 12 00:13:24 00:24:29 00:25:20
34 703 SIERADZKA MARTA EVERRUN K30-39 14 00:00:01 4:48 12 00:12:02 00:24:30 00:24:31
35 405 MICOR JOLANTA UMED ŁÓDŹ K14-29 7 00:00:14 4:52 12 00:12:27 00:24:32 00:24:47
36 20 STEFANIAK SYLWIA   K40-49 11 00:00:01 4:49 12 00:11:58 00:24:34 00:24:35
37 742 GOLĘDZINOWSKA MARZENA SONKO TEAM K30-39 15 00:00:06 4:51 12 00:11:49 00:24:38 00:24:45
38 509 GĄSIOROWSKA AGNIESZKA BZWBK RUNNERS TEAM K30-39 16 00:00:04 4:53 12 00:12:06 00:24:48 00:24:52
39 779 ZIĘBA AGNIESZKA ASSECO ACTIVE TEAM K14-29 8 00:01:13 5:06 11 00:13:20 00:24:49 00:26:02
40 609 KOCHELSKA KAMILA RAZEM TRENUJEMY SPORT K30-39 17 00:00:04 4:53 12 00:12:18 00:24:52 00:24:56
41 204 PILICHOWSKA KATARZYNA   K30-39 18 00:00:02 4:54 12 00:11:54 00:24:57 00:25:00
42 538 STASZCZYK ANNA @ZYMUT K14-29 9 00:00:03 4:54 12 00:12:10 00:24:58 00:25:01
43 240 KUNIKOWSKA JUSTYNA UPS GBS K14-29 10 00:00:04 4:55 12 00:12:21 00:24:59 00:25:03
44 367 JASIŃSKA JULIA   K14-29 11 00:00:25 5:01 12 00:12:54 00:25:08 00:25:33
45 214 RAJCA AGNIESZKA   K40-49 12 00:00:26 5:01 12 00:13:02 00:25:09 00:25:34
46 289 PAWŁOWSKA-GULDZIŃSKA MAGDALENA AQ WIRING SYSTEMS TEAM K40-49 13 00:00:12 5:00 12 00:12:49 00:25:15 00:25:28
47 585 RÓŻYCKA NATALIA FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ K14-29 12 00:00:35 5:04 11 00:13:22 00:25:16 00:25:51
48 685 KOLTONIK EMILIA   K14-29 13 00:00:13 5:01 12 00:12:03 00:25:21 00:25:34
49 553 MATŁAWSKA ANNA   K14-29 14 00:00:03 4:59 12 00:12:14 00:25:21 00:25:25
50 79 SOBOLEWSKA IRENA ŁÓDZKIE K40-49 14 00:00:04 5:00 12 00:12:13 00:25:26 00:25:30
51 540 WALCZAK ADELA CURLING ŁÓDŹ K30-39 19 00:00:04 5:00 12 00:12:24 00:25:27 00:25:31
52 453 BLIŹNIEWSKA KATARZYNA KS GŁOWNO W BIEGU K40-49 15 00:00:26 5:05 11 00:13:07 00:25:28 00:25:55
53 689 LALEK ANETA   K14-29 15 00:00:07 5:02 11 00:12:04 00:25:35 00:25:42
54 283 MARKIEWICZ LUIZA   K30-39 20 00:00:01 5:02 11 00:12:41 00:25:37 00:25:38
55 412 MISIAK AGNIESZKA O CO BIEGA K40-49 16 00:00:06 5:03 11 00:12:20 00:25:41 00:25:47
56 48 AUGUSTOWSKA IZABELA KB GEOTERMIA UNIEJÓW K40-49 17 00:00:04 5:03 11 00:12:48 00:25:42 00:25:46
57 337 KLUKOWSKA BEATA   K50-59 2 00:00:03 5:03 11 00:12:39 00:25:43 00:25:47
58 104 ZAWIASA DOROTA   K30-39 21 00:00:31 5:09 11 00:13:01 00:25:45 00:26:16
59 777 JOKEL KATARZYNA   K30-39 22 00:00:08 5:05 11 00:12:56 00:25:47 00:25:55
60 322 PIENIĄŻEK KATARZYNA   K40-49 18 00:00:06 5:05 11 00:12:51 00:25:48 00:25:54
61 6 SZPLIT AGATA KORONA PABIANICE K30-39 23 00:00:11 5:06 11 00:13:06 00:25:50 00:26:00
62 52 ŁASZCZUK IZABELA   K30-39 24 00:00:05 5:05 11 00:11:58 00:25:51 00:25:56
63 117 WĄSIEWICZ MAŁGORZATA SRTG ŁÓDŹ K14-29 16 00:00:06 5:05 11 00:12:52 00:25:52 00:25:58
64 657 HOWANIEC AGATA   K14-29 17 00:00:04 5:05 11 00:12:52 00:25:52 00:25:56
65 109 SPUŁTOWSKA JOANNA BIEG NA 6 ŁAP K40-49 19 00:01:18 5:21 11 00:14:42 00:25:58 00:27:16
66 450 SIKORSKA MARTYNA   K30-39 25 00:00:29 5:12 11 00:13:50 00:26:03 00:26:32
67 333 KNAPP ANNA   K30-39 26 00:00:14 5:09 11 00:13:34 00:26:05 00:26:18
68 750 PETROVA MARIIA   K14-29 18 00:00:08 5:09 11 00:12:36 00:26:06 00:26:14
69 581 SZALKUCKA KAROLINA FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ K14-29 19 00:00:26 5:13 11 00:12:48 00:26:10 00:26:36
70 253 BARTOSIK ANNA ATLAS RUNNING TEAM K30-39 27 00:00:34 5:15 11 00:13:33 00:26:12 00:26:46
71 103 WIERZBICKA MARTA   K30-39 28 00:00:25 5:14 11 00:13:05 00:26:17 00:26:42
72 478 CIEŚLARCZYK EWA   K14-29 20 00:00:05 5:10 11 00:13:11 00:26:17 00:26:23
73 364 BOROWSKA MARTA   K30-39 29 00:00:49 5:19 11 00:14:07 00:26:18 00:27:06
74 483 GALLUS MARIA   K14-29 21 00:00:17 5:14 11 00:13:54 00:26:22 00:26:39
75 407 JAŚKIEWICZ ALEKSANDRA   K14-29 22 00:00:03 5:11 11 00:12:41 00:26:22 00:26:25
76 69 PAWLAK JOANNA   K30-39 30 00:00:22 5:15 11 00:13:38 00:26:22 00:26:44
77 460 KLAUZE MAGDALENA   K30-39 31 00:00:03 5:11 11 00:12:51 00:26:24 00:26:27
78 217 FLORCZAK SYLWIA KB HERON K40-49 20 00:00:13 5:13 11 00:13:12 00:26:24 00:26:38
79 348 KOŁODZIEJCZYK DOROTA ŻUBARDŹ TEAM K30-39 32 00:00:04 5:12 11 00:13:00 00:26:26 00:26:31
80 515 JAWORSKA MILENA   K14-29 23 00:00:41 5:19 11 00:13:51 00:26:27 00:27:08
81 70 MROZIŃSKA RENATA   K40-49 21 00:01:01 5:24 11 00:14:17 00:26:31 00:27:32
82 644 MĘDREK JOANNA PIETRZYK RUNNING TEAM K50-59 3 00:00:07 5:13 11 00:12:52 00:26:32 00:26:39
83 669 KŁYSIAK KATARZYNA   K30-39 33 00:00:26 5:18 11 00:13:33 00:26:35 00:27:01
84 209 MAZUR MARZENA   K30-39 34 00:00:13 5:16 11 00:13:15 00:26:40 00:26:53
85 229 KRUK-KAMINKA AGNIESZKA CORNING K30-39 35 00:00:23 5:18 11 00:13:39 00:26:42 00:27:04
86 213 GIEJBA IZABELLA   K30-39 36 00:00:18 5:18 11 00:13:53 00:26:44 00:27:03
87 427 SŁODKIEWICZ DAGMARA HERAKLES STUDIO SPORTU K30-39 37 00:00:27 5:20 11 00:13:45 00:26:46 00:27:13
88 502 MIKULSKA KAMILA GE POWER CONTROLS S.A. K14-29 24 00:00:09 5:17 11 00:12:52 00:26:47 00:26:56
89 547 SOKOŁOWSKA IGA   K14-29 25 00:00:12 5:18 11 00:13:10 00:26:48 00:27:00
90 269 KWAPISIEWICZ MAŁGORZATA   K50-59 4 00:00:42 5:24 11 00:14:07 00:26:49 00:27:31
91 772 KUBIAK MAGDALENA   K50-59 5 00:00:38 5:23 11 00:13:49 00:26:50 00:27:28
92 452 SZCZECIŃSKA AGATA   K30-39 38 00:00:14 5:19 11 00:13:33 00:26:51 00:27:05
93 84 KOŹBA AGNIESZKA EVERRUN K30-39 39 00:00:02 5:17 11 00:12:57 00:26:53 00:26:55
94 72 CYRULEWSKA MALGORZATA SNG NOWA GDYNIA K40-49 22 00:00:57 5:28 11 00:14:44 00:26:54 00:27:51
95 592 OLEJNICZAK PAULINA   K14-29 26 00:00:10 5:19 11 00:13:12 00:26:56 00:27:06
96 149 SZWED MARZENA BYLE NIE OSTATNI K30-39 40 00:00:00 5:18 11 00:13:03 00:27:04 00:27:04
97 232 CZYŻNIELEWSKA ALEKSANDRA SPORTERA K30-39 41 00:00:27 5:24 11 00:13:58 00:27:08 00:27:35
98 495 STALIŃSKA MONIKA   K40-49 23 00:00:09 5:21 11 00:13:32 00:27:10 00:27:19
99 380 FREMEL ANNA   K40-49 24 00:00:12 5:23 11 00:13:36 00:27:15 00:27:27
100 430 JANCZYK MAŁGORZATA EPOKA NORDICA ŁÓDŹ K30-39 42 00:00:48 5:30 10 00:14:58 00:27:16 00:28:04
101 429 BALCERAK KOLASA JOANNA EPOKA NORDICA ŁÓDŹ K40-49 25 00:00:48 5:30 10 00:14:58 00:27:16 00:28:04
102 560 DEREDAS MARTA TRENER PERSONALNY - MARTA DEREDAS K30-39 43 00:00:19 5:25 11 00:13:47 00:27:20 00:27:39
103 658 CHMIELECKA-RUTKOWSKA JOLANTA   K30-39 44 00:00:12 5:24 11 00:13:34 00:27:20 00:27:32
104 148 PATURA PAULINA RAZEM TRENUJEMY SPORT K30-39 45 00:00:02 5:22 11 00:13:33 00:27:21 00:27:23
105 649 AUGUSTYNIAK KAROLINA   K14-29 27 00:00:19 5:26 11 00:13:47 00:27:22 00:27:41
106 647 URBAŃSKA MARTA ŁÓDŹ KOCHA SPORT K30-39 46 00:00:16 5:26 11 00:13:10 00:27:27 00:27:43
107 623 TAUSZ AGATA   K14-29 28 00:00:38 5:30 10 00:15:32 00:27:27 00:28:05
108 496 KLEPCZYŃSKA AGNIESZKA TATE AND LYLE ACTIVE TEAM K30-39 47 00:00:10 5:25 11 00:13:22 00:27:28 00:27:38
109 26 BIAŁECKA SYLWIA   K40-49 26 00:00:14 5:26 11 00:14:06 00:27:30 00:27:44
110 606 SZYMCZYK KALINA ZGIERZOŁAKI K40-49 27 00:00:05 5:25 11 00:13:37 00:27:32 00:27:37
111 295 MIKINA ALEKSANDRA   K14-29 29 00:00:02 5:24 11 00:13:24 00:27:32 00:27:34
112 467 DUCH WERONIKA DECATHLON CAR ŁÓDŹ K14-29 30 00:00:09 5:26 11 00:13:52 00:27:34 00:27:43
113 652 MUJTA EWELINA   K30-39 48 00:00:24 5:30 10 00:13:49 00:27:36 00:28:00
114 501 KLEPACZ KAROLINA GE POWER CONTROLS S.A. K30-39 49 00:00:20 5:29 10 00:14:01 00:27:38 00:27:57
115 749 JANISZEWSKA SYLWIA   K30-39 50 00:00:55 5:36 10 00:14:53 00:27:39 00:28:34
116 440 KWIECIEŃ LIPIŃSKA KAMILA AMBITNE TYGRYSICE K40-49 28 00:00:55 5:36 10 00:14:53 00:27:39 00:28:34
117 339 GRZEGORCZYK ALEKSANDRA   K30-39 51 00:00:04 5:26 11 00:13:07 00:27:40 00:27:44
118 47 MAŁKIEWICZ BEATA SNG WILD DUCKS K40-49 29 00:00:03 5:26 11 00:13:24 00:27:40 00:27:43
119 687 BEDNARKIEWICZ LIDIA   K40-49 30 00:00:17 5:29 10 00:13:48 00:27:43 00:28:00
120 169 GUMEL ALEKSANDRA   K30-39 52 00:00:24 5:31 10 00:14:21 00:27:44 00:28:08
121 124 MACIASZEK JUSTYNA   K30-39 53 00:00:23 5:31 10 00:14:20 00:27:45 00:28:08
122 404 MAZERANT KAROLINA   K14-29 31 00:00:09 5:29 11 00:14:08 00:27:47 00:27:56
123 379 GORTAT AGNIESZKA   K40-49 31 00:00:09 5:29 11 00:14:08 00:27:47 00:27:57
124 722 DOROŻAŁA NATALIA   K30-39 54 00:00:58 5:39 10 00:15:08 00:27:49 00:28:46
125 352 PRZYPIS KAMILA   K30-39 55 00:00:04 5:29 10 00:14:05 00:27:54 00:27:58
126 487 BŁAŻEJCZYK AGNIESZKA   K50-59 6 00:00:08 5:30 10 00:13:52 00:27:54 00:28:02
127 643 RUGE MONIKA   K14-29 32 00:00:38 5:36 10 00:15:32 00:27:56 00:28:34
128 655 KRUK OLA   K40-49 32 00:00:02 5:29 10 00:13:38 00:27:57 00:27:59
129 753 ŚNIEG PAULINA BEAUTY SPORT K40-49 33 00:00:01 5:29 10 00:13:37 00:27:58 00:27:59
130 203 WÓJTOWICZ LIZA WSBINOZ MEDYK ŁÓDŹ K14-29 33 00:00:06 5:30 10 00:13:41 00:27:58 00:28:04
131 642 BARYŁA NATALIA   K14-29 34 00:00:07 5:31 10 00:12:56 00:28:00 00:28:07
132 442 DE LAZARI-RADEK KASIA   K40-49 34 00:00:21 5:34 10 00:14:10 00:28:00 00:28:22
133 656 TYŃSKA SITEK ALEKSANDRA   K30-39 56 00:00:04 5:30 10 00:13:53 00:28:01 00:28:05
134 346 DARNOWSKA AGNIESZKA   K40-49 35 00:00:45 5:39 10 00:15:18 00:28:03 00:28:47
135 68 HAREMZA MAŁGORZATA KUNG-FU MAŁPY K30-39 57 00:00:57 5:41 10 00:14:34 00:28:03 00:29:00
136 398 DEREWENDA AGNIESZKA   K30-39 58 00:00:37 5:38 10 00:13:54 00:28:05 00:28:42
137 235 LUTOMIRSKA BLANKA   K30-39 59 00:00:26 5:36 10 00:14:09 00:28:06 00:28:31
138 780 MARCHEWKA KATARZYNA   K30-39 60 00:00:23 5:35 10 00:14:36 00:28:06 00:28:29
139 50 ZAJDLIC MARLENA   K14-29 35 00:00:11 5:33 10 00:13:44 00:28:07 00:28:18
140 51 DZIŚNIEŃSKA RENATA   K40-49 36 00:00:26 5:36 10 00:14:19 00:28:09 00:28:35
141 35 STUSIO MAGDALENA ATLAS RUNNING TEAM K40-49 37 00:00:01 5:31 10 00:13:27 00:28:10 00:28:11
142 233 KUCHTA MONIKA FLINTENSIVE RUNNING K30-39 61 00:00:33 5:38 10 00:14:32 00:28:13 00:28:46
143 546 KOWALCZYK AGNIESZKA   K14-29 36 00:01:08 5:45 10 00:15:15 00:28:13 00:29:21
144 81 NIEWCZAS DIANA   K14-29 37 00:00:25 5:38 10 00:14:11 00:28:17 00:28:42
145 351 KOMPIŃSKA SYLWIA KOBIETA W BIEGU K30-39 62 00:00:07 5:34 10 00:13:16 00:28:18 00:28:26
146 133 SKIBA EWA   K50-59 7 00:00:26 5:38 10 00:14:05 00:28:19 00:28:45
147 410 MODLIŃSKA KINGA KLUB BIEGACZA WARTA K30-39 63 00:00:13 5:36 10 00:14:07 00:28:21 00:28:33
148 319 PACZUSZKA ANNA KLUB BIEGACZA WARTA K30-39 64 00:00:12 5:36 10 00:14:06 00:28:21 00:28:33
149 596 DUDA JADWIGA   K60+ 1 00:00:24 5:39 10 00:14:25 00:28:23 00:28:47
150 315 GONCIARZ MARTA RETKINIA RUN K40-49 38 00:00:33 5:40 10 00:14:44 00:28:23 00:28:56
151 699 WRONISZEWSKA MAGDALENA   K30-39 65 00:00:19 5:38 10 00:14:25 00:28:24 00:28:43
152 456 MADEJ ELŻBIETA   K50-59 8 00:00:17 5:38 10 00:14:02 00:28:24 00:28:41
153 413 ABRAMCZYK KATARZYNA   K14-29 38 00:00:27 5:40 10 00:14:53 00:28:27 00:28:55
154 622 RÓŻAŃSKA AGNIESZKA   K40-49 39 00:00:46 5:44 10 00:14:58 00:28:29 00:29:15
155 180 LUBICKA-MICHALAK AGNIESZKA   K40-49 40 00:00:39 5:44 10 00:14:55 00:28:35 00:29:13
156 150 SPĘTANA ALEKSANDRA   K14-29 39 00:00:02 5:37 10 00:13:32 00:28:35 00:28:37
157 390 GRĄDZKA MARIANNA   K14-29 40 00:00:34 5:43 10 00:16:25 00:28:37 00:29:11
158 106 WIŚNIEWSKA EWA   K30-39 66 00:00:02 5:38 10 00:12:45 00:28:43 00:28:44
159 565 PĘKOWSKA EWA   K30-39 67 00:00:33 5:44 10 00:14:53 00:28:43 00:29:16
160 342 PAWŁOWSKA KATARZYNA TOMTOM K14-29 41 00:01:04 5:51 10 00:15:18 00:28:44 00:29:48
161 591 STEFANIAK JUSTYNA CERI INTERNATIONAL K30-39 68 00:01:04 5:51 10 00:15:37 00:28:47 00:29:52
162 683 KOWALSKA ALEKSANDRA   K40-49 41 00:00:04 5:40 10 00:14:02 00:28:51 00:28:56
163 704 WILK - SNOPCZYK ALEKSANDRA   K30-39 69 00:00:40 5:48 10 00:15:07 00:28:53 00:29:33
164 114 DYBAŚ EDYTA   K30-39 70 00:00:34 5:47 10 00:15:13 00:28:54 00:29:29
165 732 MIAZEK NATALIA   K14-29 42 00:00:12 5:43 10 00:14:58 00:28:54 00:29:07
166 728 SZARWARK NATALIA   K14-29 43 00:00:14 5:43 10 00:14:22 00:28:57 00:29:11
167 562 JĘDRAS EWA SPORTERA OCR K14-29 44 00:00:59 5:52 10 00:16:12 00:28:59 00:29:57
168 358 KOSTKA KATARZYNA   K14-29 45 00:00:16 5:44 10 00:15:28 00:29:00 00:29:16
169 264 STAJUDA MARTA   K30-39 71 00:01:02 5:54 10 00:15:08 00:29:01 00:30:03
170 171 KUCIĘBA PAULINA   K30-39 72 00:00:19 5:45 10 00:14:27 00:29:02 00:29:21
171 284 KOSTKA JOANNA   K40-49 42 00:00:17 5:45 10 00:15:28 00:29:03 00:29:20
172 627 MITROWSKA KASIA   K30-39 73 00:00:22 5:46 10 00:14:36 00:29:04 00:29:26
173 340 TARCZYNSKA LIDIA   K30-39 74 00:00:19 5:46 10 00:14:42 00:29:04 00:29:23
174 292 WIŚNIEWSKA KINGA   K14-29 46 00:00:02 5:43 10 00:13:52 00:29:07 00:29:10
175 564 PODLECKA WIOLETTA   K40-49 43 00:00:22 5:47 10 00:14:42 00:29:09 00:29:31
176 183 PAJOR MARTA   K14-29 47 00:00:34 5:50 10 00:15:04 00:29:11 00:29:45
177 791 ORZESZYNA MAGDALENA   K40-49 44 00:00:17 5:47 10 00:15:10 00:29:11 00:29:28
178 256 KONASZEWICZ EWA   K30-39 75 00:00:14 5:46 10 00:14:35 00:29:12 00:29:26
179 641 BADEK MARTA   K14-29 48 00:00:05 5:45 10 00:14:55 00:29:13 00:29:19
180 359 KOBIERECKA MONIKA KS GŁOWNO W BIEGU K40-49 45 00:00:27 5:49 10 00:15:01 00:29:14 00:29:41
181 343 GOŁUCHOWSKA PAULINA   K30-39 76 00:00:56 5:55 10 00:15:33 00:29:14 00:30:11
182 646 GONCIAREK KATARZYNA PIETRZYK RUNNING TEAM K40-49 46 00:00:08 5:46 10 00:14:41 00:29:16 00:29:24
183 181 LESISZ BARBARA   K30-39 77 00:00:50 5:54 10 00:14:52 00:29:17 00:30:07
184 374 LECH EWELINA   K14-29 49 00:00:35 5:52 10 00:14:20 00:29:19 00:29:54
185 226 GRACZYK ANNA   K30-39 78 00:00:08 5:47 10 00:14:29 00:29:20 00:29:27
186 56 BIAŁEK ALEKSANDRA SIEBIE WARTE K30-39 79 00:00:16 5:49 10 00:15:00 00:29:22 00:29:38
187 32 LALEKO-WICENCIAK MICHALINA   K30-39 80 00:00:44 5:55 10 00:15:02 00:29:26 00:30:10
188 616 KRUPA MAGDALENA   K30-39 81 00:00:46 5:56 10 00:15:32 00:29:28 00:30:14
189 459 BARDZEL JUSTYNA   K30-39 82 00:00:07 5:48 10 00:15:04 00:29:29 00:29:36
190 316 CHYBOWSKA BEATA RETKINIA RUN K40-49 47 00:00:13 5:50 10 00:14:16 00:29:29 00:29:43
191 236 KOZŁOWSKA KATARZYNA   K14-29 50 00:00:41 5:55 10 00:15:55 00:29:32 00:30:12
192 771 BRYCH DOROTA   K30-39 83 00:00:29 5:53 10 00:15:17 00:29:32 00:30:01
193 320 ZALEGA LUIZA AGB TORFY K40-49 48 00:00:29 5:54 10 00:15:18 00:29:34 00:30:03
194 523 JAGIELSKA AGNIESZKA   K14-29 51 00:00:09 5:50 10 00:15:08 00:29:38 00:29:47
195 424 BIEGAŃSKA RENATA   K40-49 49 00:01:14 6:04 9 00:16:10 00:29:41 00:30:55
196 158 KIERZEK EWA #BLOGERZYBIEGAJĄ K40-49 50 00:00:26 5:55 10 00:15:04 00:29:43 00:30:09
197 78 ZIOŁA MARTA SIEBIE WARTE K30-39 84 00:00:16 5:53 10 00:15:06 00:29:43 00:29:59
198 536 BURIAN AGNIESZKA   K40-49 51 00:00:38 5:57 10 00:15:09 00:29:45 00:30:22
199 485 FIDO SYLWIA   K30-39 85 00:01:02 6:02 9 00:16:34 00:29:45 00:30:47
200 218 DWORSKA AGNIESZKA CORNING OPTICAL COMMUNICATION K40-49 52 00:01:12 6:04 9 00:16:30 00:29:45 00:30:58
201 599 PRASZAŁEK MAGDALENA   K40-49 53 00:00:07 5:52 10 00:15:03 00:29:50 00:29:57
202 94 CIACH-FLIGIEL ALEKSANDRA MAŁGORZATA CIACH K30-39 86 00:00:24 5:56 10 00:14:36 00:29:50 00:30:14
203 696 URBANIAK IZABELA   K40-49 54 00:00:29 5:57 10 00:14:58 00:29:50 00:30:20
204 296 MICHALSKA MARTA CHOCOLATE RUNNERS/BARRY CALLEBAUT K14-29 52 00:00:32 5:57 10 00:15:42 00:29:51 00:30:22
205 526 BIELECKA-DZIEKAŃSKA ANNA   K30-39 87 00:00:16 5:55 10 00:15:06 00:29:52 00:30:08
206 76 NOWAK-WIERZBICKA JOANNA AMAZONKA K40-49 55 00:00:08 5:53 10 00:14:09 00:29:52 00:30:00
207 230 SŁAWSKA-BONIECKA IZABELA HALE SILVER SP. Z O.O. K40-49 56 00:00:26 5:57 10 00:15:00 00:29:57 00:30:22
208 731 PRZYBYŁ MAGDALENA EVERRUN K40-49 57 00:00:26 5:58 10 00:14:59 00:30:00 00:30:26
209 491 DROBNIK MARTA   K14-29 53 00:00:10 5:55 10 00:14:33 00:30:03 00:30:13
210 613 STOLARCZYK IWONA   K40-49 58 00:00:27 5:59 10 00:15:12 00:30:04 00:30:31
211 258 KADZIDŁOWSKA ALEKSANDRA PARKRUN ŁÓDŹ K40-49 59 00:00:08 5:56 10 00:14:28 00:30:06 00:30:13
212 349 CHABASIŃSKA AGNIESZKA   K30-39 88 00:00:08 5:56 10 00:14:28 00:30:06 00:30:13
213 666 ADAMUS KATARZYNA   K30-39 89 00:00:57 6:05 9 00:16:02 00:30:06 00:31:03
214 5 TRZEWIKOWSKA PAULINA   K30-39 90 00:00:05 5:55 10 00:15:01 00:30:07 00:30:12
215 738 JUCHNOWICZ BOŻENA   K50-59 9 00:00:25 5:59 10 00:14:47 00:30:07 00:30:32
216 708 SOKOŁOWSKA ANNA   K30-39 91 00:00:46 6:03 9 00:15:27 00:30:08 00:30:53
217 31 GABRYELCZYK MARTA   K40-49 60 00:00:16 5:58 10 00:15:37 00:30:08 00:30:23
218 588 MATYSZCZAK MALWINA   K14-29 54 00:00:43 6:03 9 00:16:20 00:30:08 00:30:51
219 726 ZAGŁOBA JUSTYNA   K14-29 55 00:00:25 5:59 10 00:15:41 00:30:08 00:30:33
220 377 RAKOWSKA DOROTA   K50-59 10 00:00:14 5:58 10 00:15:09 00:30:10 00:30:24
221 265 SZATANIAK MAGDALENA   K40-49 61 00:00:13 5:58 10 00:14:40 00:30:12 00:30:25
222 713 BONEK SIKORA AGATA   K40-49 62 00:00:12 5:58 10 00:14:55 00:30:13 00:30:24
223 147 BĘBNOWSKA MARZENA   K40-49 63 00:00:02 5:56 10 00:14:07 00:30:16 00:30:17
224 712 KOWALCZYK-ROMAN ALEKSANDRA   K14-29 56 00:00:14 5:59 10 00:14:58 00:30:17 00:30:31
225 62 RUMAK MARIA   K30-39 92 00:00:58 6:08 9 00:16:28 00:30:17 00:31:15
226 327 SZUBERT ANNA   K14-29 57 00:00:37 6:04 9 00:15:41 00:30:18 00:30:55
227 492 WESOŁOWSKA SYLWIA   K30-39 93 00:00:57 6:08 9 00:16:12 00:30:21 00:31:17
228 494 FENGLER NELLY   K30-39 94 00:00:49 6:07 9 00:16:29 00:30:22 00:31:11
229 386 JAROSZ DOROTA #BLOGERZYBIEGAJĄ K40-49 64 00:00:25 6:03 9 00:14:52 00:30:24 00:30:49
230 425 LEWANDOWSKA JUSTYNA   K30-39 95 00:00:52 6:08 9 00:16:00 00:30:24 00:31:16
231 676 AUGUSTOWSKA MONIKA   K30-39 96 00:00:38 6:06 9 00:15:17 00:30:27 00:31:04
232 472 JANUS KATARZYNA   K30-39 97 00:00:13 6:01 10 00:15:23 00:30:28 00:30:41
233 392 SOKOŁOWSKA MONIKA   K30-39 98 00:00:07 6:00 10 00:14:53 00:30:29 00:30:35
234 220 TYNIEC MARTA CRAFTWARE RUNNING TEAM K40-49 65 00:01:07 6:13 9 00:16:57 00:30:34 00:31:41
235 716 ROŻNOWSKA EDYTA   K30-39 99 00:00:48 6:09 9 00:16:24 00:30:36 00:31:24
236 391 GRYDZIUSZKO ANETA   K40-49 66 00:00:35 6:07 9 00:16:29 00:30:39 00:31:13
237 260 KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA   K14-29 58 00:00:41 6:09 9 00:15:59 00:30:42 00:31:23
238 465 BOGDAŁ AGNIESZKA   K40-49 67 00:00:12 6:04 9 00:14:54 00:30:45 00:30:57
239 438 KOŁODZIEJCZYK MARTA   K14-29 59 00:00:21 6:06 9 00:15:49 00:30:45 00:31:07
240 529 KARLIKOWSKA-ANTOSIAK MAŁGORZATA   K30-39 100 00:00:50 6:12 9 00:16:53 00:30:47 00:31:38
241 396 NAPIÓRKOWSKA BEATA   K30-39 101 00:00:52 6:13 9 00:16:00 00:30:50 00:31:42
242 559 KOLIŃSKA MAGDALENA   K40-49 68 00:00:19 6:07 9 00:15:15 00:30:51 00:31:10
243 621 BARYS ANNA   K14-29 60 00:00:11 6:06 9 00:15:24 00:30:54 00:31:05
244 338 WĄSIK ANNA   K40-49 69 00:00:44 6:12 9 00:16:43 00:30:54 00:31:39
245 373 SADOWSKA-PYRKOSZ DOROTA FLINTENSIVERUNNING K40-49 70 00:00:33 6:10 9 00:15:31 00:30:55 00:31:28
246 797 ZAGOŻDŻON MAGDALENA   K30-39 102 00:00:36 6:11 9 00:16:47 00:30:56 00:31:32
247 66 IGNACZAK WERONIKA   K30-39 103 00:00:11 6:06 9 00:15:19 00:30:57 00:31:08
248 773 CHROSTOWSKA MARTA CORNING K40-49 71 00:01:13 6:19 9 00:17:28 00:30:59 00:32:12
249 332 KRAKOWIAN KAROLINA   K30-39 104 00:00:35 6:12 9 00:15:58 00:31:01 00:31:36
250 13 DYJANKIEWICZ-MARCIŃSKA PAULINA   K30-39 105 00:00:52 6:15 9 00:17:22 00:31:02 00:31:54
251 532 PABICH HONORATA MAM NA WSZYSTKO WYBIEGANE K40-49 72 00:00:13 6:08 9 00:14:55 00:31:03 00:31:15
252 399 STOPCZYK MARTA   K40-49 73 00:00:26 6:10 9 00:15:29 00:31:03 00:31:29
253 345 HANKIEWICZ BOMIRSKA OLGA   K30-39 106 00:00:13 6:08 9 00:14:55 00:31:03 00:31:15
254 756 JĘDRZEJCZAK AGNIESZKA   K30-39 107 00:01:02 6:17 9 00:16:29 00:31:03 00:32:05
255 724 MAKOWSKA MONIKA   K30-39 108 00:00:11 6:08 9 00:14:56 00:31:04 00:31:15
256 166 PASTUSZKA JOANNA RUN ŁDZ K50-59 11 00:00:09 6:08 9 00:15:35 00:31:09 00:31:19
257 541 ANCUTA MARTA   K14-29 61 00:01:03 6:20 9 00:16:45 00:31:13 00:32:16
258 1 KWIATKOWSKA AGNIESZKA   K30-39 109 00:00:37 6:15 9 00:16:40 00:31:16 00:31:53
259 715 SIERKA JUSTYNA   K30-39 110 00:00:47 6:17 9 00:16:26 00:31:16 00:32:03
260 787 WIKTOREK JADWIGA MAMA ZIELARKA K60+ 2 00:00:51 6:18 9 00:16:26 00:31:16 00:32:07
261 479 OLCZYK ANNA RUN LODZ K40-49 74 00:00:09 6:10 9 00:15:35 00:31:17 00:31:27
262 451 WOŁOWIEC BOŻENA KS GŁOWNO W BIEGU K40-49 75 00:00:27 6:14 9 00:15:41 00:31:18 00:31:45
263 650 TARNOWSKA EWA   K14-29 62 00:00:19 6:12 9 00:15:07 00:31:18 00:31:37
264 506 BARAŃSKA ANNA   K40-49 76 00:01:08 6:22 9 00:17:30 00:31:20 00:32:28
265 99 NOWAK KINGA WATAHA WARACHA K30-39 111 00:00:15 6:12 9 00:15:29 00:31:24 00:31:39
266 527 ANDRZEJCZAK JOANNA   K14-29 63 00:00:22 6:14 9 00:15:38 00:31:24 00:31:46
267 533 BEDNAROWICZ DOMINIKA   K40-49 77 00:00:51 6:19 9 00:16:29 00:31:24 00:32:15
268 469 WITCZAK MARTA CZERWONAK BIEGA K30-39 112 00:00:05 6:11 9 00:15:10 00:31:25 00:31:30
269 695 ZAJĄC ILONA   K30-39 113 00:00:49 6:19 9 00:16:26 00:31:25 00:32:14
270 464 WROBEL PAULINA   K14-29 64 00:00:53 6:20 9 00:17:30 00:31:25 00:32:19
271 363 REPETOWICZ ANETA ŻUBARDŹ TEAM K30-39 114 00:00:05 6:11 9 00:15:05 00:31:26 00:31:31
272 381 PRZYBYLSKA JUSTYNA   K14-29 65 00:00:39 6:18 9 00:16:15 00:31:30 00:32:09
273 593 GŁOWACKA ANNA   K30-39 115 00:00:34 6:17 9 00:16:20 00:31:30 00:32:04
274 202 SZYMKOWSKA ANNA   K30-39 116 00:00:47 6:20 9 00:16:46 00:31:31 00:32:17
275 781 OGANIACZYK IWONA   K30-39 117 00:00:23 6:15 9 00:16:11 00:31:31 00:31:54
276 206 STĘPNIAK PAULINA   K14-29 66 00:00:34 6:18 9 00:15:54 00:31:31 00:32:05
277 105 KOZAL MAGDALENA   K40-49 78 00:00:02 6:11 9 00:15:42 00:31:32 00:31:34
278 507 FORZPAŃCZYK AGNIESZKA BIEGAM I ZWIEDZAM ŁÓDŹ K40-49 79 00:00:55 6:22 9 00:17:23 00:31:34 00:32:29
279 673 KOSIOR JADWIGA   K30-39 118 00:00:20 6:15 9 00:15:30 00:31:35 00:31:55
280 554 BIAŁOSKÓRSKA PAULINA SPORTERA OCR K14-29 67 00:00:57 6:23 9 00:16:19 00:31:36 00:32:33
281 667 DORUCH MARTA UNICORN K30-39 119 00:00:18 6:16 9 00:15:24 00:31:40 00:31:58
282 188 KEDZIERSKA MAGDALENA   K30-39 120 00:00:06 6:14 9 00:15:11 00:31:40 00:31:46
283 504 ŻOŁNOWSKA ALDONA   K30-39 121 00:00:16 6:16 9 00:15:06 00:31:40 00:31:56
284 700 KULCZYŃSKA AGNIESZKA   K30-39 122 00:01:07 6:26 9 00:17:20 00:31:42 00:32:49
285 3 JAROSIK JOANNA ŁÓDŹ KOCHA SPORT K30-39 123 00:00:11 6:16 9 00:14:44 00:31:44 00:31:55
286 356 JAKUBOWSKA - MILCZAREK ANNA   K30-39 124 00:01:01 6:25 9 00:16:28 00:31:45 00:32:46
287 790 MALSKA MARTA SONKO TEAM K30-39 125 00:00:28 6:19 9 00:16:02 00:31:46 00:32:14
288 461 PAWLIK MARLENA   K14-29 68 00:00:17 6:17 9 00:16:30 00:31:48 00:32:05
289 19 TOMCZYK DOROTA   K40-49 80 00:00:46 6:23 9 00:17:11 00:31:48 00:32:34
290 58 BOŃCZYK MAŁGORZATA   K40-49 81 00:00:46 6:24 9 00:16:45 00:31:52 00:32:38
291 60 JAKUBEK MONIKA   K40-49 82 00:00:46 6:24 9 00:16:44 00:31:52 00:32:38
292 414 TAŁAJ JOANNA   K30-39 126 00:00:28 6:21 9 00:15:53 00:31:54 00:32:22
293 721 SOBIERAJ ANNA   K14-29 69 00:00:49 6:26 9 00:16:28 00:31:58 00:32:47
294 694 WICHŁACZ MALWINA   K30-39 127 00:00:22 6:21 9 00:16:12 00:31:59 00:32:21
295 618 NOWAK ANETA   K30-39 128 00:01:13 6:31 9 00:17:28 00:31:59 00:33:13
296 382 OCHOCKA EWA   K40-49 83 00:01:03 6:29 9 00:17:08 00:32:01 00:33:03
297 769 CELMER EWA AGB TORFY K30-39 129 00:00:24 6:21 9 00:15:59 00:32:01 00:32:25
298 37 KORYCKA MARIOLA JEŻOZWIERZE K30-39 130 00:00:46 6:26 9 00:17:06 00:32:05 00:32:51
299 615 WROŃSKA NATALIA   K14-29 70 00:00:10 6:20 9 00:15:42 00:32:06 00:32:16
300 436 KOŁODZIEJCZYK MAŁGORZATA   K40-49 84 00:00:21 6:22 9 00:15:50 00:32:06 00:32:27
301 437 WILIŃSKA-KRAWCZYK MARTA   K30-39 131 00:00:21 6:22 9 00:15:50 00:32:07 00:32:27
302 199 MILANCEJ MAŁGORZATA CORNING K30-39 132 00:01:13 6:33 9 00:17:29 00:32:09 00:33:22
303 15 SZYMCZAK AGNIESZKA JEŻOZWIERZE K40-49 85 00:00:45 6:27 9 00:17:04 00:32:10 00:32:55
304 208 JABRZYK ANITA   K30-39 133 00:00:39 6:26 9 00:16:39 00:32:12 00:32:51
305 709 ALWINGIER AGNIESZKA MIAA K30-39 134 00:00:48 6:29 9 00:15:49 00:32:16 00:33:04
306 735 DURKOWSKA MAGDALENA   K40-49 86 00:01:08 6:33 9 00:16:54 00:32:16 00:33:24
307 21 BUDZYŃSKA MONIKA JEŻOZWIERZE K40-49 87 00:00:45 6:29 9 00:17:06 00:32:19 00:33:04
308 473 KRUSZYŃSKA KATARZYNA   K30-39 135 00:00:48 6:30 9 00:17:27 00:32:21 00:33:09
309 397 CZAJKOWSKA NINA   K30-39 136 00:00:49 6:30 9 00:17:27 00:32:21 00:33:09
310 328 JANISZEWSKA MONIKA   K30-39 137 00:00:22 6:25 9 00:15:43 00:32:21 00:32:43
311 534 ŻURAWSKA ALEKSANDRA   K14-29 71 00:00:43 6:29 9 00:16:50 00:32:22 00:33:05
312 369 SĘTKOWSKA MARTYNA   K14-29 72 00:01:05 6:34 9 00:18:16 00:32:22 00:33:27
313 517 BECHCIŃSKA EWELINA   K30-39 138 00:00:02 6:21 9 00:15:08 00:32:22 00:32:25
314 518 ILKO PATRYCJA   K14-29 73 00:00:20 6:25 9 00:16:08 00:32:24 00:32:44
315 760 CHOŁUBIEC MARTA   K14-29 74 00:00:47 6:31 9 00:16:56 00:32:27 00:33:14
316 630 TUTAK MAGDALENA   K14-29 75 00:00:47 6:31 9 00:16:56 00:32:27 00:33:14
317 550 PASZKIEWICZ-KĘSIAK ANITA FOREVER YOUNG ŁÓDŹ K60+ 3 00:00:56 6:33 9 00:16:53 00:32:29 00:33:25
318 355 BAGIŃSKA BERENIKA VEGE RUNNERS K30-39 139 00:00:33 6:29 9 00:16:51 00:32:30 00:33:03
319 225 BEDNAREK ANNA   K14-29 76 00:01:10 6:36 9 00:18:01 00:32:31 00:33:41
320 142 NOWAKOWSKA KATARZYNA   K40-49 88 00:00:26 6:28 9 00:15:21 00:32:33 00:32:59
321 632 RULKA MARTYNA WKURW_TEAM K14-29 77 00:00:41 6:32 9 00:16:26 00:32:37 00:33:17
322 120 STELMACH MARTA   K30-39 140 00:00:28 6:30 9 00:16:20 00:32:40 00:33:08
323 785 ZJAWIONA AGNIESZKA   K40-49 89 00:00:50 6:34 9 00:17:26 00:32:40 00:33:30
324 558 BANDURSKA MAGDALENA   K14-29 78 00:00:05 6:25 9 00:15:26 00:32:40 00:32:45
325 446 ZUK-SWIATEK BARBARA   K30-39 141 00:00:20 6:28 9 00:16:46 00:32:41 00:33:01
326 422 WARPAS JUSTYNA   K30-39 142 00:00:20 6:29 9 00:16:46 00:32:42 00:33:01
327 445 IWANOWSKA ŻANETA A PAULO K40-49 90 00:00:32 6:31 9 00:17:11 00:32:44 00:33:16
328 53 ŻUCHOWSKA EWELINA   K40-49 91 00:00:07 6:27 9 00:15:55 00:32:44 00:32:51
329 313 SIWY ZUZANNA   K14-29 79 00:00:11 6:27 9 00:17:22 00:32:44 00:32:55
330 490 ROZWADOWSKA MONIKA   K40-49 92 00:01:02 6:38 9 00:17:41 00:32:45 00:33:48
331 341 PRUSZYŃSKA MAGDALENA   K40-49 93 00:00:17 6:29 9 00:16:28 00:32:47 00:33:04
332 140 WAWRZENIAK ALEKSANDRA RAZEM TRENUJEMY SPORT K40-49 94 00:00:34 6:32 9 00:16:27 00:32:47 00:33:21
333 10 KUC KATARZYNA   K30-39 143 00:00:37 6:33 9 00:16:44 00:32:49 00:33:26
334 30 ROGUT KATARZYNA AGB TORFY K40-49 95 00:00:29 6:32 9 00:16:49 00:32:51 00:33:20
335 12 ZIMIŃSKA JOANNA   K40-49 96 00:00:29 6:32 9 00:16:49 00:32:51 00:33:20
336 530 PACHULSKA ANNA   K30-39 144 00:01:04 6:39 9 00:17:43 00:32:52 00:33:56
337 193 TOMCZAK MARTA CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS K30-39 145 00:00:37 6:34 9 00:16:47 00:32:52 00:33:29
338 161 LUDWICZAK ANETA   K30-39 146 00:00:36 6:34 9 00:16:30 00:32:52 00:33:28
339 272 OGRABEK ANITA BIEGAM POLESIE K14-29 80 00:01:07 6:40 9 00:17:31 00:32:53 00:34:00
340 516 MIKUSZEWSKA HALINA   K40-49 97 00:00:13 6:29 9 00:16:04 00:32:53 00:33:06
341 162 LUDWICZAK WIKTORIA   K14-29 81 00:00:36 6:34 9 00:16:47 00:32:54 00:33:29
342 165 MAKOWSKA ANNA   K40-49 98 00:00:26 6:32 9 00:16:49 00:32:54 00:33:21
343 418 JAGAS JOANNA   K30-39 147 00:00:43 6:36 9 00:17:07 00:32:57 00:33:40
344 503 RODZIEWICZ ANNA GE POWER CONTROLS S.A. K40-49 99 00:00:56 6:39 9 00:17:04 00:32:58 00:33:54
345 365 LISIECKA AGNIESZKA   K40-49 100 00:00:46 6:37 9 00:17:21 00:33:00 00:33:47
346 420 DĘBICKA ANNA   K30-39 148 00:00:59 6:40 9 00:17:40 00:33:00 00:33:59
347 362 JAWORSKA ALEKSANDRA   K30-39 149 00:00:46 6:37 9 00:17:21 00:33:01 00:33:47
348 639 ZIĄBKA MONIKA   K30-39 150 00:00:38 6:36 9 00:16:33 00:33:02 00:33:41
349 537 CHMIELEWSKA MAJA   K14-29 82 00:00:56 6:40 9 00:17:55 00:33:03 00:33:58
350 393 KAŹMIERCZAK EMILIA   K14-29 83 00:00:58 6:40 9 00:17:50 00:33:03 00:34:01
351 279 MIESZKALSKA EMILIA   K30-39 151 00:00:06 6:30 9 00:15:36 00:33:03 00:33:09
352 628 KACZMAREK IWONA   K40-49 101 00:00:54 6:40 9 00:17:23 00:33:05 00:34:00
353 75 ŻUCHOWSKA WERONIKA   K14-29 84 00:00:07 6:31 9 00:15:12 00:33:08 00:33:15
354 151 KICIŃSKA ANITA   K40-49 102 00:00:22 6:34 9 00:16:19 00:33:09 00:33:32
355 293 KOPKA BEATA   K40-49 103 00:01:05 6:43 8 00:18:04 00:33:10 00:34:15
356 168 ADAMCZYK KAROLINA   K30-39 152 00:01:11 6:44 8 00:18:20 00:33:10 00:34:21
357 192 TOMCZYK MAŁGORZATA ROSSBIEGANI K40-49 104 00:00:04 6:31 9 00:15:52 00:33:12 00:33:16
358 706 SĘTKOWSKA MAŁGORZATA   K14-29 85 00:01:05 6:43 8 00:18:16 00:33:13 00:34:18
359 297 MAZURKIEWICZ IWONA CHOCOLATE RUNNERS / BARRY CALLEBAUT K14-29 86 00:00:32 6:37 9 00:16:04 00:33:13 00:33:44
360 101 KWIATKOWSKA BEATA   K30-39 153 00:00:31 6:37 9 00:15:55 00:33:13 00:33:44
361 173 SIENKIEWICZ ANNA   K30-39 154 00:00:09 6:33 9 00:15:24 00:33:15 00:33:24
362 326 MECH BOGUMIŁA   K40-49 105 00:00:12 6:34 9 00:15:16 00:33:15 00:33:27
363 544 CZARNECKA JUSTYNA   K30-39 155 00:00:22 6:36 9 00:16:19 00:33:16 00:33:38
364 693 BŁASZCZYK SYLWIA   K30-39 156 00:00:35 6:38 9 00:17:23 00:33:17 00:33:52
365 668 TOMCZAK MARIOLA   K40-49 106 00:00:10 6:33 9 00:16:13 00:33:17 00:33:27
366 344 KWAPISIEWICZ JULIA   K14-29 87 00:00:45 6:41 9 00:17:15 00:33:18 00:34:03
367 71 ROGOZIŃSKA MARTA   K30-39 157 00:00:39 6:39 9 00:16:42 00:33:18 00:33:57
368 190 WALCZAK-DĘBOWSKA IWONA ROSSBIEGANI K40-49 107 00:00:05 6:33 9 00:16:10 00:33:19 00:33:24
369 44 PISAREK NATALIA   K30-39 158 00:00:37 6:40 9 00:16:51 00:33:21 00:33:58
370 449 BIAŁOWĄS EWELINA   K30-39 159 00:00:38 6:40 9 00:16:33 00:33:23 00:34:00
371 636 DUBLA KATARZYNA   K30-39 160 00:00:23 6:37 9 00:16:43 00:33:23 00:33:46
372 312 SIWY JOANNA   K40-49 108 00:00:12 6:35 9 00:17:22 00:33:23 00:33:35
373 678 ROGOWSKA MAGDALENA   K50-59 12 00:00:32 6:40 9 00:17:23 00:33:27 00:33:59
374 224 BRELIŃSKA OLA CRAFTWARE RUNNING TEAM K14-29 88 00:00:40 6:42 9 00:17:22 00:33:28 00:34:08
375 329 ADAMUS-KLIMM EWELINA   K30-39 161 00:00:51 6:44 8 00:16:54 00:33:28 00:34:19
376 321 STASIAK SYLWIA   K30-39 162 00:00:38 6:42 9 00:16:45 00:33:32 00:34:10
377 325 KARWACKA ANNA   K40-49 109 00:00:38 6:42 8 00:16:45 00:33:34 00:34:12
378 598 BAKALARZ ALEKSANDRA EPOKA NORICKA ŁÓDŹ K50-59 13 00:00:55 6:46 8 00:18:31 00:33:34 00:34:29
379 480 PANKOWSKA KAROLINA   K14-29 89 00:00:40 6:43 8 00:17:08 00:33:34 00:34:14
380 754 KACZMAREK MARTA   K40-49 110 00:00:56 6:46 8 00:17:55 00:33:36 00:34:32
381 36 KAŹMIERCZAK BARBARA SNG WILD DUCKS K30-39 163 00:01:11 6:49 8 00:18:17 00:33:37 00:34:48
382 25 MROZOWSKA ANNA SNG WILD DUCKS K30-39 164 00:01:10 6:49 8 00:18:18 00:33:37 00:34:47
383 378 ŁAGODA EWA   K30-39 165 00:01:04 6:48 8 00:18:25 00:33:37 00:34:41
384 227 DĘBSKA JOANNA   K40-49 111 00:00:08 6:37 9 00:16:21 00:33:38 00:33:46
385 675 ZAPIERACZYNSKA ALEKSANDRA FIFI ALEKSANDRA ZAPIERACZYNSKA K30-39 166 00:00:44 6:44 8 00:17:42 00:33:39 00:34:23
386 594 MISZCZAK AGNIESZKA   K30-39 167 00:00:43 6:44 8 00:17:42 00:33:40 00:34:22
387 366 SOBISIAK-NOSKO KAROLINA   K30-39 168 00:01:09 6:50 8 00:17:58 00:33:40 00:34:49
388 207 BŁASZCZYK ANITA   K40-49 112 00:01:08 6:49 8 00:17:30 00:33:40 00:34:48
389 251 POROMBKA SYLWIA   K30-39 169 00:00:57 6:47 8 00:18:11 00:33:40 00:34:37
390 617 LUDWICZAK IZABELA   K40-49 113 00:00:19 6:40 9 00:16:55 00:33:41 00:34:00
391 755 CHLEBOWSKA MAGDALENA   K30-39 170 00:00:43 6:45 8 00:16:57 00:33:42 00:34:24
392 324 PATYKOWSKA ANITA   K30-39 171 00:00:26 6:42 9 00:16:53 00:33:43 00:34:09
393 90 STUDZIANNA-KAPUŚCIŃSKA AGNIESZKA   K40-49 114 00:00:31 6:43 8 00:16:51 00:33:43 00:34:14
394 160 FELIKSIAK AGNIESZKA   K30-39 172 00:00:52 6:47 8 00:17:21 00:33:44 00:34:35
395 454 ŹYMEŁKA MONIKA   K40-49 115 00:00:17 6:40 9 00:16:32 00:33:44 00:34:02
396 73 KOWALCZYK ILONA MAMY-BIEGAMY K14-29 90 00:00:30 6:43 8 00:17:54 00:33:45 00:34:15
397 211 KRZYŻANOWSKA MARTA WSBINOZ K14-29 91 00:00:15 6:40 9 00:18:05 00:33:45 00:34:00
398 629 GARNCAREK GABRYSIA   K30-39 173 00:00:18 6:41 9 00:16:16 00:33:46 00:34:04
399 46 WOICKA EWA   K40-49 116 00:00:04 6:38 9 00:15:46 00:33:47 00:33:51
400 481 KUBICA WIESŁAWA   K40-49 117 00:00:18 6:41 9 00:16:33 00:33:47 00:34:05
401 524 SKROBEK KAMILA   K30-39 174 00:00:44 6:46 8 00:17:18 00:33:48 00:34:32
402 132 LEWANDOWSKA AGNIESZKA   K40-49 118 00:00:04 6:38 9 00:16:11 00:33:48 00:33:52
403 17 DĘBICKA DOROTA   K40-49 119 00:00:46 6:47 8 00:17:47 00:33:48 00:34:34
404 39 STASIAK AGNIESZKA   K30-39 175 00:00:03 6:39 9 00:17:00 00:33:50 00:33:53
405 774 ALEKSANDROWICZ ANGELIKA MAMY-BIEGAMY K14-29 92 00:00:30 6:44 8 00:17:54 00:33:51 00:34:21
406 285 JAROSZ MAŁGORZATA   K14-29 93 00:00:59 6:50 8 00:18:24 00:33:52 00:34:51
407 620 HADIDAH PAULINA   K30-39 176 00:00:40 6:47 8 00:17:08 00:33:53 00:34:34
408 131 KŁODAŚ RENATA SC-TEAM K40-49 120 00:00:38 6:47 8 00:16:51 00:33:56 00:34:34
409 8 JAKUBOWSKA MAŁGORZATA PWC K30-39 177 00:00:28 6:45 8 00:16:31 00:33:57 00:34:26
410 789 ŚNIEGULA ANNA ASSECO ACTIVE TEAM K30-39 178 00:00:41 6:48 8 00:16:45 00:33:58 00:34:38
411 441 KWAŚNY ANNA A PAULO K40-49 121 00:00:34 6:46 8 00:17:27 00:33:59 00:34:33
412 172 DWÓŻNIK ANETA   K14-29 94 00:00:18 6:44 8 00:16:53 00:34:00 00:34:18
413 403 MAŁACHOWSKA-KOWALCZYK ANITA   K14-29 95 00:00:58 6:51 8 00:17:50 00:34:00 00:34:57
414 605 JAROSZ MARZENNA   K50-59 14 00:00:59 6:52 8 00:18:23 00:34:00 00:35:00
415 408 SUROWIK KATARZYNA   K14-29 96 00:00:40 6:49 8 00:17:26 00:34:06 00:34:46
416 648 POTARGOWICZ BOGUMIŁA   K30-39 179 00:00:30 6:47 8 00:17:07 00:34:06 00:34:36
417 300 JASIACZYK WIKTORIA   K14-29 97 00:00:59 6:53 8 00:17:49 00:34:06 00:35:05
418 705 SOWA ALICJA   K30-39 180 00:00:29 6:47 8 00:17:00 00:34:07 00:34:36
419 595 OKOŃSKA MARIA ŁCDNIKP K30-39 181 00:00:10 6:43 8 00:16:10 00:34:07 00:34:17
420 18 ZARYCHTA AGATA   K40-49 122 00:01:03 6:54 8 00:17:49 00:34:08 00:35:11
421 164 JANOWSKA AGNIESZKA   K30-39 182 00:00:36 6:49 8 00:17:59 00:34:09 00:34:45
422 83 KUCZAMER BEATA   K40-49 123 00:00:30 6:48 8 00:16:55 00:34:10 00:34:40
423 681 GARBALA AGNIESZKA   K30-39 183 00:00:17 6:46 8 00:16:58 00:34:12 00:34:30
424 680 MOTYL AGNIESZKA   K14-29 98 00:00:17 6:46 8 00:16:58 00:34:13 00:34:30
425 765 SOBOLEWSKA AGNIESZKA   K40-49 124 00:00:08 6:44 8 00:16:21 00:34:14 00:34:22
426 443 STEFAŃSKA AGNIESZKA   K40-49 125 00:01:06 6:56 8 00:18:46 00:34:14 00:35:21
427 733 JAWORSKA MAGDALENA   K30-39 184 00:01:11 6:57 8 00:18:31 00:34:15 00:35:26
428 401 ADAMEK AGNIESZKA   K40-49 126 00:00:06 6:44 8 00:16:40 00:34:16 00:34:22
429 734 SUDOMIR ALEKSANDRA   K30-39 185 00:01:11 6:57 8 00:18:33 00:34:16 00:35:27
430 400 SZTENGERT EDYTA O CO BIEGA K40-49 127 00:00:05 6:44 8 00:16:40 00:34:16 00:34:22
431 535 SABELA SYLWIA   K14-29 99 00:00:17 6:46 8 00:16:54 00:34:16 00:34:33
432 576 BULCZYNSKA ANNA FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ K30-39 186 00:00:44 6:52 8 00:17:28 00:34:17 00:35:01
433 444 ZADURA-GUZIK EMILIA   K40-49 128 00:01:06 6:56 8 00:18:46 00:34:17 00:35:24
434 631 IDCZAK MARTA   K40-49 129 00:00:57 6:55 8 00:18:36 00:34:18 00:35:15
435 270 PANKOWSKA DOMINIKA YOLO K14-29 100 00:00:40 6:51 8 00:17:08 00:34:18 00:34:58
436 394 RĘBIAŁKOWSKA ANNA   K40-49 130 00:00:34 6:51 8 00:16:33 00:34:23 00:34:56
437 395 ANTCZAK MAGDALENA   K30-39 187 00:00:34 6:51 8 00:16:52 00:34:23 00:34:56
438 589 SIUDEK MAGDALENA   K30-39 188 00:00:36 6:52 8 00:17:23 00:34:23 00:34:59
439 144 DRABENT MAŁGORZATA SP 189 K60+ 4 00:00:53 6:55 8 00:18:01 00:34:23 00:35:17
440 660 GRESZATA MAGDALENA   K30-39 189 00:00:21 6:49 8 00:16:50 00:34:25 00:34:45
441 654 ŚNIEGOSKA SANDRA   K14-29 101 00:00:21 6:49 8 00:16:49 00:34:25 00:34:45
442 419 KOBYLARCZYK MAGDALENA   K30-39 190 00:00:43 6:54 8 00:17:58 00:34:27 00:35:10
443 154 TRĄBCZYŃSKA-GRZYB ALICJA   K30-39 191 00:00:11 6:48 8 00:16:37 00:34:28 00:34:39
444 782 OWCZAREK ANNA ASSECO ACTIVE TEAM K30-39 192 00:01:09 6:59 8 00:18:10 00:34:28 00:35:38
445 462 ŁĄCKA AGATA   K14-29 102 00:00:44 6:54 8 00:17:56 00:34:28 00:35:12
446 743 STEGLIŃSKA MARTA SONKO TEAM K30-39 193 00:00:33 6:52 8 00:18:04 00:34:29 00:35:02
447 433 KIELAR ALEKSANDRA   K14-29 103 00:00:43 6:54 8 00:17:56 00:34:29 00:35:12
448 387 GRABARCZYK MARTA   K30-39 194 00:00:43 6:54 8 00:17:56 00:34:29 00:35:12
449 155 KULAWINEK KATARZYNA   K40-49 131 00:00:09 6:48 8 00:16:38 00:34:30 00:34:39
450 371 FRYD KRZYSZTOFA   K30-39 195 00:00:42 6:54 8 00:17:58 00:34:30 00:35:12
451 34 WOŹNIAKOWSKA ANNA   K40-49 132 00:00:24 6:51 8 00:17:48 00:34:31 00:34:55
452 215 MAJEK MARTA   K30-39 196 00:00:18 6:50 8 00:17:10 00:34:31 00:34:50
453 237 MAJEK FAUSTYNA   K30-39 197 00:00:18 6:50 8 00:17:10 00:34:31 00:34:50
454 611 RYGIELSKA BOŻENA APAULO K40-49 133 00:00:32 6:53 8 00:17:11 00:34:32 00:35:04
455 95 KOWALCZYK-CHRZUSZCZ KATARZYNA   K50-59 15 00:00:56 6:57 8 00:18:35 00:34:32 00:35:28
456 557 BUCZEK ANNA A PAULO K40-49 134 00:00:32 6:53 8 00:17:27 00:34:32 00:35:04
457 717 GAWRYSZCZAK MARITA   K14-29 104 00:00:15 6:49 8 00:17:19 00:34:32 00:34:47
458 303 BALCERZAK KRYSTYNA   K40-49 135 00:01:06 6:59 8 00:18:42 00:34:32 00:35:38
459 718 GAWRYSZCZAK MALWINA   K14-29 105 00:00:14 6:49 8 00:17:19 00:34:33 00:34:47
460 294 ZALEJSKA ANNA   K30-39 198 00:01:06 6:59 8 00:18:43 00:34:33 00:35:38
461 602 ZAPOLSKA MARTYNA   K30-39 199 00:00:45 6:56 8 00:18:36 00:34:35 00:35:20
462 604 RADZISZEWSKA IWONA   K30-39 200 00:00:52 6:57 8 00:17:46 00:34:36 00:35:29
463 528 WIELGUS DOROTA   K40-49 136 00:00:45 6:56 8 00:17:53 00:34:38 00:35:23
464 307 GRABARCZYK AGATA   K30-39 201 00:00:42 6:56 8 00:18:16 00:34:38 00:35:20
465 304 ANTCZAK KASIA   K40-49 137 00:01:06 7:01 8 00:18:43 00:34:40 00:35:45
466 637 WIELGOS MILENA   K30-39 202 00:01:03 7:01 8 00:18:02 00:34:46 00:35:48
467 500 PRZYWARA KATARZYNA   K40-49 138 00:00:59 7:01 8 00:18:42 00:34:48 00:35:47
468 531 GAŁKA PAULINA   K14-29 106 00:00:17 6:53 8 00:16:54 00:34:49 00:35:06
469 640 LATOCHA RENATA   K30-39 203 00:00:05 6:51 8 00:16:20 00:34:52 00:34:57
470 795 RASZYK MARTA   K40-49 139 00:00:23 6:55 8 00:16:56 00:34:53 00:35:16
471 466 SROKA AGNIESZKA   K14-29 107 00:00:56 7:02 8 00:18:18 00:34:57 00:35:53
472 601 SOBCZYK ANNA   K30-39 204 00:00:28 6:57 8 00:17:14 00:35:01 00:35:29
473 600 WEREMCZUK MAGDALENA   K30-39 205 00:00:27 6:57 8 00:17:14 00:35:01 00:35:29
474 54 TROJANOWSKA PAULINA   K30-39 206 00:00:42 7:01 8 00:17:15 00:35:04 00:35:46
475 121 KOPEĆ ANETA AQ WIRING SYSTEMS TEAM K30-39 207 00:00:35 6:59 8 00:17:39 00:35:04 00:35:39
476 539 KALISIAK ALEKSANDRA   K14-29 108 00:00:09 6:54 8 00:17:31 00:35:04 00:35:13
477 474 GIEJBA KATARZYNA   K30-39 208 00:00:48 7:02 8 00:18:13 00:35:05 00:35:52
478 786 LACHOWSKA MAGDALENA   K30-39 209 00:00:36 7:00 8 00:18:00 00:35:06 00:35:42
479 139 KULISZ KATARZYNA DZIKIE ROBACZKI K14-29 109 00:00:18 6:57 8 00:17:14 00:35:06 00:35:24
480 482 WOLSKA JOANNA   K40-49 140 00:00:46 7:02 8 00:17:53 00:35:06 00:35:53
481 167 ŚMIAŁKOWSKA KATARZYNA   K40-49 141 00:00:18 6:57 8 00:17:14 00:35:06 00:35:25
482 282 CIEPLUCHA MARTA   K40-49 142 00:01:02 7:05 8 00:18:04 00:35:07 00:36:09
483 798 GRUZDOWSKA MARTA   K30-39 210 00:01:10 7:07 8 00:19:22 00:35:07 00:36:17
484 353 LASZKIEWICZ EWA   K30-39 211 00:01:06 7:07 8 00:18:42 00:35:10 00:36:15
485 633 ŁOCHOCKA MONIKA   K30-39 212 00:00:10 6:56 8 00:16:40 00:35:10 00:35:20
486 542 MAJCHRZAK WERONIKA   K14-29 110 00:00:43 7:02 8 00:18:15 00:35:11 00:35:54
487 201 OLSZÓWKA ALEKSANDRA   K30-39 213 00:00:30 7:01 8 00:17:51 00:35:15 00:35:45
488 439 SŁAWEK JOANNA   K40-49 143 00:00:21 6:59 8 00:17:51 00:35:15 00:35:36
489 55 SOBOLEWSKA MAGDALENA   K30-39 214 00:00:59 7:07 8 00:18:37 00:35:20 00:36:19
490 477 WRÓBLEWSKA DOROTA DIAXOR K40-49 144 00:01:07 7:09 8 00:18:34 00:35:22 00:36:29
491 783 MAĆKOWIAK KATARZYNA HERAKLES K30-39 215 00:00:28 7:02 8 00:18:52 00:35:23 00:35:51
492 280 LEWANDOWSKA KATARZYNA   K30-39 216 00:01:03 7:09 8 00:18:34 00:35:24 00:36:28
493 257 KUDEŃ AGNIESZKA   K40-49 145 00:00:13 6:59 8 00:17:20 00:35:26 00:35:39
494 757 STAŃCZAK EWELINA SOWA K14-29 111 00:00:53 7:09 8 00:18:35 00:35:35 00:36:29
495 255 NOWAKOWSKA ANNA HERAKLES K30-39 217 00:00:55 7:10 8 00:18:33 00:35:36 00:36:30
496 497 SAKOWICZ DOROTA   K40-49 146 00:00:47 7:09 8 00:17:53 00:35:39 00:36:26
497 614 WIŚNIEWSKA BEATA   K40-49 147 00:01:12 7:14 8 00:18:45 00:35:41 00:36:53
498 612 WIŚNIEWSKA KAROLINA   K14-29 112 00:01:12 7:14 8 00:18:44 00:35:41 00:36:53
499 376 MYSZEWSKA ELŻBIETA   K40-49 148 00:00:07 7:01 8 00:17:00 00:35:42 00:35:49
500 189 SUJKA-SZRAJBER PATRYCJA   K40-49 149 00:00:25 7:05 8 00:17:31 00:35:43 00:36:09
501 607 GIBALSKA MARTYNA   K14-29 113 00:00:53 7:11 8 00:18:35 00:35:44 00:36:38
502 569 CIESIÓŁKA ANETTA   K50-59 16 00:00:29 7:06 8 00:17:52 00:35:45 00:36:14
503 566 KOSTRZEWA BOGUMIŁA   K30-39 218 00:00:53 7:11 8 00:18:34 00:35:45 00:36:38
504 567 DĘBOWSKA ANNA   K30-39 219 00:00:53 7:11 8 00:18:34 00:35:45 00:36:38
505 64 BIŃCZYK DOMINIKA   K14-29 114 00:01:01 7:13 8 00:18:42 00:35:45 00:36:46
506 334 WALCZAK PAULINA   K14-29 115 00:01:01 7:13 8 00:18:42 00:35:45 00:36:46
507 317 PIETRZAK KAROLINA   K14-29 116 00:00:38 7:08 8 00:18:50 00:35:46 00:36:24
508 745 SIKORSKA ANNA RUNSOFUN K30-39 220 00:01:04 7:14 8 00:18:44 00:35:47 00:36:52
509 9 SOBCZYŃSKA SYLWIA   K40-49 150 00:01:05 7:15 8 00:19:05 00:35:52 00:36:56
510 7 KAMIŃSKA SYLWIA   K30-39 221 00:00:41 7:11 8 00:18:12 00:35:55 00:36:36
511 291 BORZUCHOWSKA MONIKA   K40-49 151 00:00:24 7:08 8 00:18:48 00:35:57 00:36:21
512 619 SKOWROŃSKA EWELINA   K30-39 222 00:00:23 7:08 8 00:17:32 00:35:59 00:36:22
513 288 WALCZAK MARIA   K30-39 223 00:00:51 7:13 8 00:18:20 00:35:59 00:36:51
514 448 BERNAT MONIKA HERAKLES STUDIO SPORTU K30-39 224 00:00:28 7:09 8 00:18:52 00:36:01 00:36:29
515 174 PIECZEWSKA BARBARA   K14-29 117 00:00:30 7:10 8 00:17:38 00:36:02 00:36:31
516 711 SZULOWSKA BEATA BBL TOMASZÓW MAZ. K30-39 225 00:00:03 7:05 8 00:17:03 00:36:06 00:36:10
517 746 SOKOŁOWSKA - JESKE AGNIESZKA BBL TOMASZÓW MAZOWIECKI K40-49 152 00:00:03 7:05 8 00:17:04 00:36:07 00:36:10
518 426 BŁOCH BEATA EPOKA NORDICA K50-59 17 00:00:50 7:15 8 00:18:32 00:36:07 00:36:58
519 521 BORCZ JOANNA   K14-29 118 00:00:12 7:07 8 00:17:15 00:36:08 00:36:20
520 347 DARNOWSKA DOMINIKA   K14-29 119 00:00:45 7:14 8 00:17:42 00:36:08 00:36:53
521 545 WOJCIECHOWSKS MONIKA SLOW JOGGING ŁÓDŹ K30-39 226 00:00:23 7:10 8 00:18:48 00:36:08 00:36:31
522 552 KNOPEK ALEKSANDRA   K30-39 227 00:00:23 7:10 8 00:18:48 00:36:09 00:36:32
523 505 WITKOWSKA BEATA EPOKA NORDICA ŁÓDŹ K50-59 18 00:00:47 7:15 8 00:18:33 00:36:11 00:36:58
524 665 MICHALAK JANINA   K50-59 19 00:00:58 7:17 8 00:18:42 00:36:13 00:37:11
525 287 PIEGAT ADA   K30-39 228 00:00:36 7:15 8 00:18:05 00:36:22 00:36:59
526 688 DWORNIAK-PRYCA KATARZYNA   K30-39 229 00:01:01 7:20 8 00:18:36 00:36:23 00:37:24
527 579 NOWAK ANNA FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ K14-29 120 00:01:02 7:21 8 00:19:36 00:36:26 00:37:28
528 182 LATAWIEC ŻANETA   K30-39 230 00:00:50 7:19 8 00:19:17 00:36:29 00:37:19
529 309 KARABIN VIOLETTA   K40-49 153 00:00:34 7:16 8 00:18:05 00:36:29 00:37:04
530 123 DORADA AGNIESZKA   K40-49 154 00:00:38 7:17 8 00:17:57 00:36:32 00:37:10
531 40 SZYMCZAK ANNA   K30-39 231 00:00:14 7:13 8 00:17:15 00:36:33 00:36:47
532 686 SIKORSKA AURELIA OSOBA PRYWATNA K50-59 20 00:00:30 7:16 8 00:18:16 00:36:34 00:37:05
533 692 JANKOWSKA EWELINA   K14-29 121 00:01:07 7:24 8 00:18:50 00:36:38 00:37:45
534 767 KAROLCZAK-HOFFMANN ANIA   K30-39 232 00:00:06 7:12 8 00:17:37 00:36:38 00:36:44
535 406 MATUSIAK MARIKA   K14-29 122 00:01:03 7:24 8 00:18:42 00:36:40 00:37:44
536 41 KRAWCZYŃSKA JOANNA   K50-59 21 00:00:33 7:18 8 00:17:53 00:36:41 00:37:14
537 484 WIERUCKA EDYTA KS GŁOWNO W BIEGU K30-39 233 00:00:28 7:18 8 00:18:19 00:36:47 00:37:15
538 463 KOCIĘCKA JULIA   K30-39 234 00:01:01 7:26 8 00:18:59 00:36:52 00:37:54
539 671 KORCZYK - WASZAK MAGDALENA   K40-49 155 00:01:13 7:30 8 00:20:12 00:37:00 00:38:13
540 336 SMAKOWSKA ALICJA   K40-49 156 00:00:40 7:23 8 00:18:49 00:37:02 00:37:42
541 335 KAŹMIERCZAK JAGODA   K30-39 235 00:00:40 7:24 8 00:18:49 00:37:02 00:37:42
542 719 BEDNAREK MONIKA ZIAJA K30-39 236 00:00:16 7:19 8 00:18:27 00:37:03 00:37:19
543 389 KOWALCZYK MAGDALENA   K30-39 237 00:00:53 7:27 8 00:19:06 00:37:05 00:37:58
544 582 TOVERLANI KALTRINA FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ K14-29 123 00:00:17 7:21 8 00:17:52 00:37:10 00:37:27
545 273 PIETRZAK ANNA   K40-49 157 00:00:38 7:26 8 00:18:50 00:37:17 00:37:55
546 14 WOJDALSKA-ŚLEDZIŃSKA AGATA   K40-49 158 00:01:00 7:31 8 00:19:19 00:37:21 00:38:20
547 252 KIESZKOWSKA-KOLEJWA KATARZYNA ŁÓDŹ KOCHA SPORT K30-39 238 00:00:07 7:21 8 00:17:07 00:37:23 00:37:30
548 93 BOROWSKA-TERKA ANNA   K30-39 239 00:01:05 7:33 8 00:18:26 00:37:23 00:38:28
549 634 MODRAK MAŁGORZATA   K30-39 240 00:00:59 7:31 8 00:18:04 00:37:24 00:38:23
550 248 KANIA MARTA   K14-29 124 00:00:55 7:33 7 00:20:14 00:37:35 00:38:30
551 137 AASLID ADRIANA   K30-39 241 00:00:49 7:32 8 00:19:02 00:37:38 00:38:27
552 457 FIJAŁKOWSKA MAŁGORZATA   K50-59 22 00:00:21 7:28 8 00:18:03 00:37:43 00:38:04
553 458 FIJAŁKOWSKA MARIA   K14-29 125 00:00:20 7:28 8 00:18:03 00:37:43 00:38:03
554 23 SOKOLOWSKA ELZBIETA   K50-59 23 00:00:30 7:30 8 00:18:34 00:37:45 00:38:14
555 471 SZKOPEK ANGELIKA   K14-29 126 00:00:17 7:27 8 00:18:25 00:37:45 00:38:02
556 350 KASPRZAK EWELINA   K40-49 159 00:00:05 7:25 8 00:18:22 00:37:45 00:37:50
557 720 WĘŻYK IZABELA ZIAJA K40-49 160 00:00:16 7:28 8 00:18:26 00:37:49 00:38:05
558 470 CHOJNACKA DOMINIKA   K30-39 242 00:00:00 7:26 8 00:17:44 00:37:54 00:37:54
559 219 BABIŃSKA ANNA   K30-39 243 00:00:22 7:31 8 00:19:02 00:37:57 00:38:19
560 170 TARANT-ŚLIWIŃSKA INGA   K30-39 244 00:00:58 7:38 7 00:19:19 00:37:57 00:38:55
561 146 KWIATKOWSKA PAULINA   K14-29 127 00:00:35 7:34 7 00:19:15 00:38:03 00:38:37
562 384 GŁOWACKA MALWINA   K30-39 245 00:01:04 7:40 7 00:19:11 00:38:03 00:39:07
563 512 SZYMCZAK MAGDALENA MZK TEAM K40-49 161 00:01:09 7:41 7 00:19:47 00:38:03 00:39:12
564 318 GIEJBA MAŁGORZATA   K30-39 246 00:00:19 7:32 8 00:17:41 00:38:04 00:38:23
565 152 ŚRUTKOWSKA ALEKSANDRA   K14-29 128 00:00:37 7:35 7 00:17:55 00:38:05 00:38:42
566 222 ROSIŃSKA MARTA   K14-29 129 00:00:32 7:34 7 00:19:15 00:38:05 00:38:37
567 135 KWIATKOWSKA KATARZYNA   K50-59 24 00:00:33 7:34 7 00:19:15 00:38:05 00:38:38
568 111 ORŁOWSKA KATARZYNA   K30-39 247 00:00:31 7:35 7 00:18:44 00:38:08 00:38:38
569 608 FORNAL JOANNA   K30-39 248 00:00:08 7:30 8 00:18:33 00:38:09 00:38:17
570 402 JANECZEK NATALIA MEDKOL K30-39 249 00:00:26 7:34 7 00:19:13 00:38:09 00:38:35
571 432 WARTALSKA MARLENA   K14-29 130 00:00:58 7:40 7 00:19:45 00:38:09 00:39:07
572 145 EFENBERGER JOANNA   K14-29 131 00:00:39 7:37 7 00:19:05 00:38:09 00:38:49
573 431 MATCZAK JOANNA   K30-39 250 00:00:58 7:40 7 00:19:45 00:38:10 00:39:08
574 568 KŁOSIŃSKA-PICZ KAROLINA   K40-49 162 00:00:51 7:40 7 00:19:28 00:38:13 00:39:05
575 311 LEŚNIAK PAULINA SOWA K14-29 132 00:00:54 7:41 7 00:18:57 00:38:16 00:39:10
576 556 ANCUTA JULITA   K50-59 25 00:01:03 7:44 7 00:19:45 00:38:21 00:39:24
577 360 KMIECIAK ZUZANNA   K30-39 251 00:00:19 7:35 7 00:18:10 00:38:22 00:38:42
578 520 SZYMAŃSKA JUSTYNA   K14-29 133 00:00:20 7:38 7 00:18:49 00:38:34 00:38:54
579 510 SOWIŃSKA KATARZYNA   K14-29 134 00:00:22 7:38 7 00:18:49 00:38:36 00:38:58
580 234 MŁODZIENIEC MAGDALENA   K40-49 163 00:00:22 7:39 7 00:18:35 00:38:38 00:39:00
581 762 JAWORSKA MAŁGORZATA   K30-39 252 00:00:49 7:45 7 00:19:16 00:38:40 00:39:29
582 763 PERUGA KATARZYNA EPOKA NORDICA ŁÓDŹ K40-49 164 00:00:49 7:45 7 00:19:16 00:38:40 00:39:29
583 247 MĄDRZAK MAGDALENA   K40-49 165 00:00:54 7:46 7 00:19:57 00:38:45 00:39:39
584 299 JASIACZYK IWONA   K50-59 26 00:00:58 7:47 7 00:20:33 00:38:45 00:39:43
585 800 ZAWIŚLAK PAULINA HERAKLES K30-39 253 00:00:54 7:47 7 00:19:57 00:38:45 00:39:39
586 475 PAWŁOWSKA BARBARA   K50-59 27 00:00:50 7:47 7 00:18:51 00:38:50 00:39:40
587 45 BAJRASZEWSKA EWELINA   K30-39 254 00:01:00 7:49 7 00:19:13 00:38:52 00:39:52
588 792 KOŚKA MARTA   K30-39 255 00:00:31 7:44 7 00:19:08 00:38:53 00:39:24
589 29 PRZYGOCKA-WYPYCH MAGDALENA   K40-49 166 00:00:37 7:45 7 00:18:43 00:38:53 00:39:30
590 261 SPYCHALSKA ROKSANA   K30-39 256 00:00:31 7:44 7 00:19:08 00:38:53 00:39:24
591 221 ADAMCZYK JULITA   K30-39 257 00:00:31 7:44 7 00:19:08 00:38:53 00:39:24
592 796 RASZYK ANNA   K60+ 5 00:01:09 7:51 7 00:20:09 00:38:55 00:40:03
593 751 STANISŁAWCZYK-GUMIŃSKA KATARZYNA   K30-39 258 00:01:01 7:50 7 00:19:44 00:38:59 00:39:59
594 752 JAKUBCZAK BEATA   K30-39 259 00:01:00 7:51 7 00:19:45 00:39:00 00:40:00
595 127 SZYDZIAK-KOWALSKA DOMINIKA   K14-29 135 00:01:15 7:54 7 00:19:46 00:39:00 00:40:16
596 141 SOBACZYŃSKA MONIKA   K30-39 260 00:01:04 7:53 7 00:19:57 00:39:08 00:40:11
597 661 RAUCHERT AGNIESZKA   K30-39 261 00:01:00 7:53 7 00:19:54 00:39:12 00:40:11
598 156 KUREK MONIKA   K30-39 262 00:00:24 7:46 7 00:18:55 00:39:13 00:39:37
599 153 MIRAS MAGDA   K30-39 263 00:00:24 7:46 7 00:19:10 00:39:13 00:39:37
600 216 TOBERA SYLWIA   K30-39 264 00:00:41 7:50 7 00:19:31 00:39:14 00:39:55
601 262 BARTOSIK KRYSTYNA 1958 K60+ 6 00:00:57 7:54 7 00:20:05 00:39:22 00:40:19
602 778 TOMALAK RENATA ASSECO ACTIVE TEAM K40-49 167 00:01:10 7:58 7 00:20:05 00:39:29 00:40:38
603 674 KARWOWSKA BEATA   K40-49 168 00:00:55 7:56 7 00:20:01 00:39:32 00:40:26
604 723 DROZD KAROLINA   K30-39 265 00:00:28 7:51 7 00:19:58 00:39:35 00:40:02
605 729 TELĄŻKA LILIANNA   K40-49 169 00:00:56 7:57 7 00:20:01 00:39:35 00:40:31
606 570 GRANDYS MONIKA   K40-49 170 00:00:55 7:57 7 00:20:01 00:39:35 00:40:31
607 428 FELDMAN AGNIESZKA RAJSPORT ACTIVE K40-49 171 00:00:44 7:55 7 00:20:04 00:39:37 00:40:21
608 761 WRÓBEL MARZENA   K40-49 172 00:01:02 7:59 7 00:20:18 00:39:42 00:40:44
609 770 PRZYGOCKA MONIKA   K30-39 266 00:01:03 8:00 7 00:20:02 00:39:43 00:40:46
610 766 ŚWIERKIEL ELŻBIETA   K40-49 173 00:00:43 7:56 7 00:20:06 00:39:44 00:40:28
611 764 WÓJCICKA ANNA   K40-49 174 00:00:20 7:54 7 00:19:31 00:39:55 00:40:16
612 563 OBIDOWSKA PAULINA   K30-39 267 00:00:44 7:59 7 00:20:19 00:39:59 00:40:43
613 375 BORZUCHOWSKA HANIA   K0   00:00:24 7:57 7 00:18:48 00:40:07 00:40:31
614 415 GORTAT MAJA   K14-29 136 00:00:39 8:00 7 00:20:05 00:40:08 00:40:47
615 759 STEFANSKA SARAH   K14-29 137 00:00:20 7:56 7 00:19:14 00:40:09 00:40:29
616 100 BERENT GABRIELA   K30-39 268 00:00:02 7:54 7 00:19:20 00:40:15 00:40:17
617 421 MARCZUK ANIA   K30-39 269 00:00:28 7:59 7 00:20:03 00:40:17 00:40:45
618 740 MOKWIŃSKA KAMILA   K40-49 175 00:01:02 8:07 7 00:20:18 00:40:22 00:41:24
619 306 LISIECKA MAGDALENA   K40-49 176 00:00:48 8:06 7 00:19:47 00:40:32 00:41:19
620 305 POLAK MAŁGORZATA   K40-49 177 00:00:47 8:06 7 00:19:47 00:40:32 00:41:19
621 748 GRABOWSKA KAROLINA   K40-49 178 00:00:12 8:00 7 00:19:05 00:40:36 00:40:48
622 33 ANTOSIAK KAROLINA   K30-39 270 00:00:44 8:09 7 00:19:52 00:40:51 00:41:35
623 409 DUDKIEWICZ ANNA   K30-39 271 00:00:44 8:10 7 00:19:20 00:40:54 00:41:38
624 476 KUBICKA ELŻBIETA   K60+ 7 00:00:12 8:04 7 00:19:46 00:40:56 00:41:09
625 710 LASOŃ EMILIA   K30-39 272 00:00:54 8:13 7 00:19:52 00:40:58 00:41:52
626 59 WISZNIEWSKA MAGDALENA   K40-49 179 00:00:52 8:13 7 00:21:16 00:41:05 00:41:57
627 707 URZĘDOWICZ BEATA ONLY YOU K40-49 180 00:01:00 8:16 7 00:20:09 00:41:10 00:42:10
628 67 PŁOMIŃSKA KAROLINA   K40-49 181 00:00:37 8:12 7 00:20:00 00:41:14 00:41:51
629 758 WOLSKA SYLWIA   K30-39 273 00:01:06 8:19 7 00:21:06 00:41:20 00:42:26
630 115 SZYMBORSKA ANNA   K40-49 182 00:01:01 8:19 7 00:21:16 00:41:25 00:42:26
631 63 BIŃCZYK ANETA   K40-49 183 00:00:59 8:19 7 00:20:33 00:41:27 00:42:26
632 330 BIŃCZYK BARBARA   K60+ 8 00:00:52 8:26 7 00:22:09 00:42:07 00:42:59
633 659 KACPRZAK MARTA   K30-39 274 00:00:55 8:27 7 00:21:09 00:42:12 00:43:07
634 275 ŁUKASIEWICZ KAMILA   K30-39 275 00:01:06 8:34 7 00:21:59 00:42:37 00:43:44
635 281 ŁUCZAK MAGDALENA   K30-39 276 00:01:07 8:35 7 00:22:00 00:42:39 00:43:45
636 684 WOŹNIAK MAŁGORZATA   K30-39 277 00:00:49 8:32 7 00:20:27 00:42:40 00:43:29
637 486 RULKA MAŁGORZATA WKURW_TEAM K40-49 184 00:00:47 8:32 7 00:21:11 00:42:43 00:43:30
638 200 DĘBSKA DOROTA UKS SP189 K60+ 9 00:00:53 8:33 7 00:21:40 00:42:46 00:43:39
639 228 KOLASIŃSKA KAMILA   K30-39 278 00:01:10 8:37 7 00:21:50 00:42:46 00:43:56
640 653 MIŁAK LENA - K14-29 138 00:00:56 8:36 7 00:21:23 00:42:55 00:43:51
641 747 TYLMANOWSKA MAGDALENA   K14-29 139 00:00:42 8:34 7 00:21:20 00:42:58 00:43:40
642 274 PRZYBYLSKA-KOSMATKA EMANUELA   K30-39 279 00:00:48 8:36 7 00:21:54 00:43:03 00:43:51
643 493 KOMOROWSKA MARZENA   K40-49 185 00:00:55 8:37 7 00:21:46 00:43:03 00:43:58
644 238 KĘPNIAK KAROLINA UPS GBS K14-29 140 00:01:11 8:42 6 00:21:21 00:43:10 00:44:22
645 242 OWCZARCZYK IZABELLA UPS GBS K14-29 141 00:01:11 8:42 6 00:21:21 00:43:11 00:44:22
646 212 ZARĘBSKA ANNA WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI K40-49 186 00:00:15 8:32 7 00:20:04 00:43:14 00:43:29
647 793 FIDEREK LENA   K0   00:00:07 8:30 7 00:21:07 00:43:16 00:43:23
648 308 FIDEREK KAMILA   K30-39 280 00:00:06 8:30 7 00:21:07 00:43:17 00:43:23
649 489 HAJDUKIEWICZ AGNIESZKA   K30-39 281 00:00:33 8:36 7 00:21:17 00:43:19 00:43:52
650 128 SZYDZIAK JOLANTA   K50-59 28 00:01:16 8:50 6 00:22:15 00:43:46 00:45:02
651 638 LIBISZOWSKA-JÓŹWIAK MARTA   K40-49 187 00:01:14 8:50 6 00:22:17 00:43:46 00:45:01
652 730 RYBKA ADA SLOW JOGGING ŁÓDŹ K40-49 188 00:01:15 8:50 6 00:22:17 00:43:47 00:45:01
653 112 FIK KATARZYNA   K30-39 282 00:00:26 8:42 6 00:22:02 00:43:55 00:44:21
654 522 LUDWICZAK BEATA   K40-49 189 00:00:36 8:44 6 00:22:10 00:43:56 00:44:31
655 447 CILULKA ANETA A PAULO K40-49 190 00:00:35 8:44 6 00:22:10 00:43:57 00:44:32
656 310 GŁOWACKA ANNA   K30-39 283 00:00:52 8:52 6 00:21:27 00:44:21 00:45:13
657 290 MATYJASIK MARTYNA   K14-29 142 00:00:51 8:52 6 00:21:28 00:44:22 00:45:13
658 286 MATYJASIK EDYTA   K40-49 191 00:00:51 8:52 6 00:21:28 00:44:22 00:45:13
659 241 LASOTA AGNIESZKA UPS GBS K40-49 192 00:01:11 8:57 6 00:21:21 00:44:28 00:45:39
660 741 MOKWIŃSKA JULIA   K14-29 143 00:01:01 9:27 6 00:18:46 00:47:12 00:48:14
661 679 TOKARZ ANIA   K50-59 29 00:00:31 9:33 6 00:24:27 00:48:14 00:48:45
662 116 GŁOWACKA GRAŻYNA   K50-59 30 00:00:32 9:46 6 00:24:29 00:49:17 00:49:49
663 388 MALĄG ANETA RAINBOW K30-39 284 00:00:42 10:14 5 00:24:39 00:51:29 00:52:10
664 690 IWASZKIEWICZ MAGDALENA DZIK KOMANDO K14-29 144 00:00:10 10:14 5 00:24:22 00:52:01 00:52:12

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.