Gdynia 22 IV | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Gdynia 22 IV

Jesteś tutaj

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Klub Kat wiek. M-ce w kat tempo min/km 2,5km Czas netto Wynik
1 652 TUWALSKA MAŁGORZATA LKS ZANTYR SZTUM     3:57 00:09:29 00:19:25 00:19:45
2 1334 TUWALSKA ELŻBIETA LKS ZANTYR SZTUM     4:01 00:09:37 00:20:01 00:20:05
3 1248 KRAWIEC JOANNA       4:10 00:10:23 00:20:37 00:20:51
4 871 ŻUCHOWSKA ANNA   K14-29 1 4:09 00:10:24 00:20:46 00:20:57
5 1235 GRUCHAŁA AGNIESZKA MEWA GDYNIA K40-49 1 4:13 00:10:24 00:21:06 00:21:21
6 1176 INGIELEWICZ MAGDA LA BRANIEWIANKI K30-39 1 4:14 00:10:24 00:21:09 00:21:28
7 1318 LANGE AGNIESZKA   K30-39 2 4:18 00:10:46 00:21:30 00:21:48
8 1078 GWOZDZ WIOLETTA   K40-49 2 4:21 00:10:50 00:21:43 00:21:53
9 484 JAKUBOWSKA ANNA KS ZRYW RADZIEJÓW K30-39 3 4:21 00:11:05 00:21:47 00:21:51
10 531 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA DRUŻYNA WILKA K30-39 4 4:23 00:10:36 00:21:55 00:21:56
11 19 OWCZAREK KATARZYNA   K40-49 3 4:23 00:10:56 00:21:55 00:22:08
12 926 KAŁAS MAGDALENA SALTUS TEAM/KUJAVIA3TEAM K14-29 2 4:23 00:10:59 00:21:55 00:21:58
13 1217 GŁOWACKA MARTA ECOFORLIFE24 K30-39 5 4:25 00:10:59 00:22:05 00:22:14
14 1289 BEDNAREK RENATA CROSSELITE K30-39 6 4:28 00:11:12 00:22:21 00:22:32
15 872 ŻUCHOWSKA JOANNA EKO-OPAŁ PŁONNE K14-29 3 4:29 00:11:06 00:22:27 00:22:46
16 300 KRAWIEC WIKTORIA   K14-29 4 4:30 00:11:00 00:22:30 00:22:49
17 156 SOŁTYS KATARZYNA   K30-39 7 4:31 00:10:52 00:22:33 00:22:34
18 683 PILACHOWSKA ANNA   K40-49 4 4:35 00:11:15 00:22:53 00:23:03
19 1266 GÓRKOWSKA ELŻBIETA   K30-39 8 4:36 00:11:11 00:22:59 00:23:03
20 416 BUCZYŃSKA KAROLINA   K14-29 5 4:37 00:11:50 00:23:06 00:23:21
21 982 STRZELECKA OLA LPP TEAM K14-29 6 4:39 00:11:32 00:23:13 00:23:29
22 149 METEL IZABELA   K40-49 5 4:39 00:11:50 00:23:15 00:23:30
23 1498 GERASZEK MAGDALENA   K40-49 6 4:39 00:11:11 00:23:16 00:23:20
24 1482 MUZA JOANNA   K30-39 9 4:41 00:12:35 00:23:24 00:24:06
25 390 WILBIK JOANNA   K30-39 10 4:41 00:11:53 00:23:25 00:23:37
26 1245 KANKOWSKA DOMINIKA GKS KASZUBI LUZINO K14-29 7 4:42 00:11:27 00:23:28 00:23:41
27 261 ZABROCKA EWA HONEY STINGER RUNNERS K30-39 11 4:44 00:11:25 00:23:39 00:23:42
28 709 SKIERKA JADWIGA   K50-59 1 4:44 00:24:32 00:23:41 00:24:43
29 90 ZELEWSKA MARTA MEWA GDYNIA K40-49 7 4:46 00:11:41 00:23:51 00:24:02
30 225 WIECZOREK JUSTYNA BBL INOWROCŁAW K40-49 8 4:47 00:11:44 00:23:54 00:24:04
31 433 LELIWA SYLWIA RUN BEACH MORNING K14-29 8 4:48 00:12:09 00:23:59 00:24:16
32 520 DRANKA EWELINA THE ONE K30-39 12 4:48 00:12:07 00:24:01 00:24:22
33 110 CAŁA MAŁGORZATA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA K30-39 13 4:49 00:12:00 00:24:04 00:24:20
34 1433 SZCZEBIOT MARTA KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI K14-29 9 4:50 00:12:40 00:24:08 00:24:29
35 1434 MAZURO MONIKA KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI K30-39 14 4:50 00:12:40 00:24:08 00:24:29
36 361 CANCHAYA JOANNA   K30-39 15 4:50 00:11:59 00:24:11 00:24:27
37 481 BAUTEMBACH-KOBERDA PAULINA   K30-39 16 4:53 00:12:24 00:24:23 00:24:39
38 1356 KUBIK EWELINA   K30-39 17 4:53 00:13:19 00:24:23 00:25:02
39 840 HANTZ TERESA PWC FCU RUN TEAM K30-39 18 4:53 00:12:15 00:24:26 00:24:42
40 168 KALINOWSKA PAULINA   K30-39 19 4:54 00:13:18 00:24:32 00:24:54
41 1170 MIOTK LUIZA   K14-29 10 4:55 00:12:54 00:24:33 00:24:53
42 1407 WYCZYNSKA PAULA CROSSELITE K14-29 11 4:55 00:12:08 00:24:33 00:24:42
43 892 FIEREK BOŻEN   K60+ 1 4:55 00:12:11 00:24:35 00:24:46
44 120 DĄBROWSKA ALEKSANDRA RUN BABYS K40-49 9 4:55 00:11:59 00:24:37 00:24:39
45 549 KLAWIKOWSKA KAMILA   K30-39 20 4:56 00:12:41 00:24:42 00:25:04
46 111 ANOLIK MONIKA   K40-49 10 4:56 00:12:53 00:24:42 00:25:05
47 1308 KUCKA MONIKA BBL MŁAWA K30-39 21 4:57 00:12:06 00:24:43 00:24:43
48 89 LEOCHO AGNIESZKA   K14-29 12 4:57 00:13:08 00:24:43 00:25:15
49 394 JACHIMOWICZ MAGDALENA   K14-29 13 4:57 00:12:59 00:24:44 00:25:23
50 1376 JOKEL KATARZYNA   K30-39 22 4:57 00:12:29 00:24:44 00:25:00
51 467 UZARSKA EWA   K14-29 14 4:57 00:11:52 00:24:46 00:24:55
52 254 ŻAK KAROLINA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 23 4:58 00:13:06 00:24:48 00:25:10
53 1211 WINDORPSKA LILIANA   K30-39 24 4:58 00:12:08 00:24:48 00:25:00
54 859 KUBIT IWONA   K40-49 11 4:58 00:12:43 00:24:49 00:25:12
55 861 GRZYBOWSKA MARZENA   K40-49 12 5:00 00:12:34 00:24:58 00:25:14
56 850 KOCZOT AGNIESZKA   K30-39 25 5:00 00:12:54 00:24:58 00:25:22
57 302 LEOCHO-GRAJEK KINGA SISTERS K14-29 15 5:00 00:13:01 00:24:58 00:25:31
58 1387 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA DANFOSS K40-49 13 5:00 00:13:08 00:25:00 00:25:40
59 907 BUSŁOWICZ KATARZYNA   K40-49 14 5:00 00:12:05 00:25:02 00:25:22
60 1171 SUCHORZ JUSTYNA   K40-49 15 5:01 00:12:02 00:25:03 00:25:05
61 797 PIESZKO MAGDA   K40-49 16 5:01 00:13:18 00:25:05 00:25:43
62 723 SOWIŃSKA OLGA   K40-49 17 5:01 00:12:02 00:25:07 00:25:08
63 734 KOWALKOWSKA PAULINA LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K30-39 26 5:02 00:12:27 00:25:10 00:25:17
64 1273 ABRYSZYŃSKA KAROLINA CROSSELITE K14-29 16 5:02 00:12:32 00:25:10 00:25:18
65 1161 ŁUCHNIAK TAMARA TOMI&ZBI K30-39 27 5:02 00:12:21 00:25:11 00:25:22
66 1001 ŻUŁAWSKA BOŻENA MAESTRIA K30-39 28 5:03 00:13:07 00:25:15 00:25:28
67 327 KRUSZYŃSKA MAGDALENA BIEGAMYRAZEM.PL K30-39 29 5:03 00:12:28 00:25:16 00:25:24
68 1092 ORNOCH BEATA   K40-49 18 5:05 00:13:42 00:25:23 00:25:38
69 330 GRUCHAŁA MONIKA   K30-39 30 5:05 00:13:22 00:25:24 00:25:45
70 22 LEWAŃCZYK MAŁGORZATA   K30-39 31 5:05 00:13:19 00:25:24 00:25:54
71 82 CEPIŃSKA ANNA AC&AC K40-49 19 5:05 00:12:34 00:25:25 00:25:37
72 1198 GÓRALSKA LIDIA   K30-39 32 5:05 00:12:39 00:25:26 00:25:43
73 26 PODWYSOCKA DOMINIKA PRUSZCZ BIEGA K30-39 33 5:05 00:13:18 00:25:27 00:25:55
74 298 JANUS LUCYNA   K30-39 34 5:06 00:13:21 00:25:28 00:25:47
75 76 LADEMANN ALICJA   K40-49 20 5:06 00:13:31 00:25:28 00:26:00
76 1517 DZIDO-MIELCAREK ILONA   K30-39 35 5:06 00:13:10 00:25:29 00:26:02
77 993 ŚLIWA MAŁGORZATA   K40-49 21 5:06 00:13:07 00:25:30 00:25:52
78 674 WDOWIAK MONIKA NIDZICA BIEGA K40-49 22 5:06 00:12:58 00:25:31 00:25:44
79 403 MISZKA GRACJANA   K30-39 36 5:06 00:12:50 00:25:31 00:25:47
80 1012 WENCKA KAMILA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 37 5:07 00:12:38 00:25:34 00:25:37
81 1247 GBYL KLAUDIA   K14-29 17 5:07 00:12:50 00:25:35 00:25:55
82 686 LULKIEWICZ KAMILLA   K40-49 23 5:07 00:13:25 00:25:35 00:26:18
83 565 WOLSKA SYLWIA MTM TEAM K40-49 24 5:07 00:13:16 00:25:35 00:26:06
84 1302 SZYDŁOWSKA RENATA   K40-49 25 5:07 00:13:48 00:25:36 00:26:13
85 1192 KNUT MAGDALENA   K30-39 38 5:08 00:12:42 00:25:41 00:25:48
86 137 KRAUZA GRAŻYNA RUN BABYS K50-59 2 5:09 00:12:38 00:25:45 00:25:48
87 567 SOKOŁOWSKA ANNA BBL MŁAWA K50-59 3 5:09 00:12:34 00:25:45 00:25:46
88 84 MAĆKOWIAK ANNA   K30-39 39 5:09 00:13:00 00:25:46 00:25:56
89 1523 ŁAKOMSKA BARBARA   K60+ 2 5:09 00:12:55 00:25:47 00:25:56
90 816 ŁUKASZEWICZ SYLWIA   K40-49 26 5:09 00:13:00 00:25:47 00:26:03
91 522 PODSIADŁO IWONA AGNES MAGNES K40-49 27 5:10 00:12:54 00:25:48 00:25:54
92 454 MŁODZIŃSKA AGATA   K30-39 40 5:10 00:12:54 00:25:49 00:25:59
93 57 RADECKA ANNA KOBIETA W BIEGU PRUSZCZ GDAŃSKI K40-49 28 5:10 00:13:14 00:25:50 00:26:00
94 116 REMISZ EWA   K30-39 41 5:10 00:13:32 00:25:50 00:26:24
95 426 PILECKA KATARZYNA AKTYWNE LISEWO K30-39 42 5:11 00:12:56 00:25:54 00:26:02
96 972 SKOMSKA STACHURA BARBARA   K50-59 4 5:11 00:12:45 00:25:54 00:26:13
97 162 MIKOŁAJCZYK ANNA MOSG K30-39 43 5:11 00:12:49 00:25:57 00:26:08
98 1256 WIERZYŃSKA KATARZYNA   K30-39 44 5:12 00:13:50 00:25:58 00:26:21
99 1337 WALENTYNOWICZ ANETA PRUSZCZ BIEGA/ LOTOS RUNNING TEAM K40-49 29 5:12 00:13:45 00:26:01 00:26:28
100 12 ŚWIDERSKA KATARZYNA   K30-39 45 5:12 00:13:35 00:26:02 00:26:42
101 108 OLCZAK ANETA KLUB BIEGACZY JYSK K30-39 46 5:13 00:13:14 00:26:04 00:26:26
102 1017 LILA PATRYCJA   K14-29 18 5:13 00:13:49 00:26:05 00:26:38
103 66 ANTONIAK WIESŁAWA MULTIBOND K50-59 5 5:13 00:13:05 00:26:07 00:26:13
104 96 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA   K40-49 30 5:14 00:13:30 00:26:08 00:26:36
105 106 POCHOPIEŃ MIRA   K30-39 47 5:14 00:14:26 00:26:11 00:27:27
106 47 ŁĄTKOWSKA MAGDALENA   K30-39 48 5:14 00:13:12 00:26:12 00:26:39
107 1471 OSUCH AGNIESZKA   K30-39 49 5:15 00:13:10 00:26:13 00:26:21
108 354 OTTA KATARZYNA   K14-29 19 5:15 00:13:52 00:26:13 00:26:45
109 506 KONOFAŁ DOMINIKA   k14-29 20 5:15 00:13:15 00:26:14 00:26:39
110 1344 POREDA ANNA   K14-29 21 5:15 00:13:51 00:26:16 00:26:56
111 1505 WASILEWSKA DARIA   K14-29 22 5:15 00:13:48 00:26:16 00:27:06
112 1010 PROKOPOWICZ MARZENA   K40-49 31 5:16 00:14:02 00:26:18 00:26:48
113 115 SZADKOWSKA ANNA BBL INOWROCŁAW K60+ 3 5:16 00:13:53 00:26:18 00:27:06
114 224 PATEK SYLWIA   K30-39 50 5:16 00:13:35 00:26:19 00:27:00
115 1014 KARWEL EWELINA KLAUDIA KONTENER FORMY K30-39 51 5:16 00:13:03 00:26:22 00:26:34
116 1545 KĘDZIERSKA ILONA MARION K30-39 52 5:17 00:13:54 00:26:23 00:27:03
117 980 MATCZUK AGNIESZKA LA BRANIEWIANKI K40-49 32 5:17 00:14:08 00:26:23 00:26:46
118 1179 FIDURA AGNIESZKA LA BRANIEWIANKI K40-49 33 5:17 00:14:09 00:26:23 00:26:46
119 590 PIETRZYK ILONA BIEGNIJPOZDROWIE.PL K30-39 53 5:17 00:14:05 00:26:24 00:26:55
120 1270 KOT MAGDALENA LA BRANIEWIANKI K30-39 54 5:17 00:14:09 00:26:25 00:26:46
121 1296 GACKA KATARZYNA MEWA GDYNIA K40-49 34 5:17 00:12:53 00:26:25 00:26:29
122 1276 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA LA BRANIEWIANKI K30-39 55 5:17 00:14:09 00:26:26 00:26:47
123 128 CHRZANOWSKA CECYLIA AKTYWNE LISEWO K50-59 6 5:17 00:13:53 00:26:27 00:27:08
124 1509 FRĄCKOWIAK MAGDALENA   K30-39 56 5:17 00:13:12 00:26:27 00:26:38
125 643 MACHULA IWONA   K50-59 7 5:18 00:12:50 00:26:29 00:26:44
126 1084 KANKOWSKA JUSTYNA GKS KASZUBI LUZINO K30-39 57 5:18 00:14:20 00:26:31 00:27:21
127 289 DYDYMSKA MONIKA   K40-49 35 5:18 00:13:13 00:26:32 00:26:37
128 544 BRZOSMOWSKA ANIKA   K30-39 58 5:18 00:13:47 00:26:32 00:27:11
129 379 MUSZYŃSKA MAŁGORZATA HUSARIA RUN GDYNIA K30-39 59 5:19 00:14:13 00:26:35 00:27:17
130 1476 KOMOROWSKA MONIKA EWA DOBROMIEJSKI KLUB|BIEGACZA ODCISK K40-49 36 5:19 00:14:03 00:26:36 00:27:15
131 1384 DĘBIEC AGNIESZKA LPP TEAM K30-39 60 5:19 00:13:50 00:26:36 00:27:05
132 687 NOWAK MONIKA   K14-29 23 5:19 00:13:19 00:26:37 00:26:49
133 385 WAJMAN EWA   K14-29 24 5:19 00:14:14 00:26:37 00:27:19
134 430 HNATYSZYN MIRIAM   K30-39 61 5:19 00:12:39 00:26:37 00:26:43
135 1018 BOKUNIEWICZ DARIA BAYER K14-29 25 5:19 00:15:20 00:26:37 00:27:53
136 916 SOWIŃSKA DAGMARA LPP TEAM K14-29 26 5:19 00:13:59 00:26:37 00:27:06
137 620 ŚNIEG ALEKSANDRA   K50-59 8 5:21 00:13:39 00:26:43 00:27:07
138 742 FIKUS CELINA FAHRENHEIT NIERUCHOMOŚCI K14-29 27 5:21 00:13:31 00:26:43 00:26:52
139 273 MARUSZEWSKA ANITA   K40-49 37 5:21 00:14:40 00:26:45 00:27:39
140 1531 GDANIEC ANNA   K40-49 38 5:21 00:13:42 00:26:45 00:27:25
141 699 WOŹNIAK BEATA   K30-39 62 5:21 00:14:03 00:26:46 00:27:27
142 24 KAŹMIERSKA ALEKSANDRA   K40-49 39 5:21 00:13:32 00:26:47 00:26:54
143 964 MIKOŁAJEWSKA MAŁGORZATA CAMPEON. PL K40-49 40 5:22 00:13:21 00:26:48 00:26:53
144 161 HOFFMAN HANNA   K30-39 63 5:22 00:14:19 00:26:48 00:27:30
145 1440 SKROK - CZYŻYK JOANNA JULI I PIOTR K30-39 64 5:22 00:14:02 00:26:49 00:27:31
146 151 JETKE AGNIESZKA   K30-39 65 5:22 00:14:04 00:26:49 00:27:01
147 132 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA   K30-39 66 5:22 00:13:16 00:26:49 00:27:03
148 1274 ROZINSKA IWONA CROSSELITE K30-39 67 5:22 00:12:59 00:26:50 00:26:59
149 1446 BACHYNA LISA CIKLUM K14-29 28 5:22 00:13:20 00:26:50 00:27:04
150 1199 GADAMSKA-KABATA PAULINA   K30-39 68 5:22 00:14:03 00:26:51 00:27:08
151 471 HAWRYSZKIEWICZ MARTYNA   K14-29 29 5:22 00:15:10 00:26:51 00:27:43
152 918 KOŁONOWSKA ANITA   K30-39 69 5:23 00:13:46 00:26:53 00:27:11
153 178 BULENDA AGNIESZKA   K30-39 70 5:23 00:13:01 00:26:55 00:27:08
154 150 PAKULA ANNA   K40-49 41 5:23 00:13:08 00:26:57 00:27:02
155 20 SAWCZUK JOANNA BODY IN MOTION K40-49 42 5:24 00:13:22 00:26:58 00:27:05
156 1079 BADAJ ELŻBIETA   K40-49 43 5:24 00:13:49 00:26:58 00:27:34
157 1333 KORDULASIŃSKA MONIKA   K30-39 71 5:24 00:14:09 00:26:59 00:27:25
158 698 DZIEDZIC MAŁGORZATA LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE K14-29 30 5:24 00:14:47 00:26:59 00:28:23
159 260 KUREK ANETA MYSZKA BIEGA K40-49 44 5:24 00:13:48 00:26:59 00:27:17
160 525 RONKOWSKA SANDRA RADISSON BLU K14-29 31 5:24 00:13:46 00:27:00 00:27:38
161 15 GULCZ KATARZYNA RUNNERSI S7 BANINO K40-49 45 5:24 00:13:47 00:27:01 00:27:18
162 16 ŻYDKIEWICZ-DOPKA MAGDALENA DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM K30-39 72 5:24 00:14:07 00:27:01 00:27:40
163 1136 SZMYTKA CELINA   K14-29 32 5:25 00:14:24 00:27:03 00:27:33
164 400 KOWALSKA DAGNA   K30-39 73 5:25 00:13:51 00:27:04 00:27:24
165 1224 GOSZKA AGATA   K30-39 74 5:25 00:13:10 00:27:05 00:27:25
166 1358 ANDRZEJEWSKA DOROTA   K30-39 75 5:25 00:14:57 00:27:05 00:28:01
167 39 WIŚNIEWSKA EWA DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM K30-39 76 5:25 00:14:07 00:27:07 00:27:46
168 139 KORPUSIK MARTA   K30-39 77 5:26 00:14:06 00:27:10 00:27:54
169 364 ŚLASKA MAGDALENA   K30-39 78 5:27 00:14:05 00:27:14 00:27:41
170 3 WOJEWÓDKA MONIKA   K30-39 79 5:27 00:14:08 00:27:14 00:27:56
171 1103 KOSZNICKA MONIKA   K14-29 33 5:27 00:15:34 00:27:14 00:28:21
172 383 LEOCHO PATRYCJA   K14-29 34 5:27 00:14:18 00:27:14 00:27:46
173 1463 PLATA KAROLINA   K30-39 80 5:27 00:13:46 00:27:15 00:27:38
174 824 NIEDZWIECKA MILENA   K14-29 35 5:27 00:13:52 00:27:15 00:27:24
175 692 NOWICKA MAGDALENA 3B! K30-39 81 5:27 00:13:49 00:27:16 00:27:22
176 1189 KALINOWSKA ANNA   K30-39 82 5:27 00:15:19 00:27:16 00:28:28
177 979 JANIAK KAROLINA LPP TEAM K14-29 36 5:28 00:14:25 00:27:19 00:28:15
178 165 ŻYDKIEWICZ MARTA WB BIEGA K14-29 37 5:28 00:14:04 00:27:20 00:27:59
179 538 KULIS KATARZYNA   K30-39 83 5:28 00:13:45 00:27:22 00:27:45
180 321 RZEZAK ALEKSANDRA   K30-39 84 5:28 00:14:02 00:27:22 00:27:52
181 570 OSSOWSKA KINGA MŁAWA K14-29 38 5:29 00:14:23 00:27:24 00:28:12
182 1250 KLIMASZEWSKA LUCYNA   K30-39 85 5:29 00:13:45 00:27:24 00:27:37
183 609 PAWLAK KRYSTYNA   K40-49 46 5:29 00:13:30 00:27:24 00:27:47
184 935 WALETKO DOROTA   K30-39 86 5:29 00:15:37 00:27:25 00:28:27
185 1367 KRUK AGNIESZKA FLEX - BIEGNIEMY Z POMOCĄ K30-39 87 5:29 00:14:06 00:27:26 00:28:01
186 937 NIEMCZYK KATARZYNA   K30-39 88 5:29 00:14:18 00:27:26 00:28:04
187 267 GAŁUSZYŃSKA KATARZYNA ACTIVE FLOW K30-39 89 5:29 00:13:31 00:27:27 00:27:39
188 838 WAŚKOWIAK AGNIESZKA SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY K30-39 90 5:29 00:15:00 00:27:27 00:28:12
189 1244 SZLAJTER MARTA   K14-29 39 5:29 00:14:14 00:27:27 00:28:00
190 27 SZYCA RENIA   K40-49 47 5:30 00:15:01 00:27:28 00:28:12
191 250 WICA JOLA   K40-49 48 5:30 00:15:01 00:27:28 00:28:12
192 1565 GONTARZ-ORŁOWSKA OLGA   K14-29 40 5:30 00:13:17 00:27:28 00:27:48
193 684 PRZYTARSKA EDYTA AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY/KIEŁPINO K30-39 91 5:30 00:14:27 00:27:29 00:28:16
194 1510 MOWIŃSKA ANNA   K40-49 49 5:30 00:15:26 00:27:31 00:28:47
195 1329 GĄSIOROWSKA ANNA   K14-29 41 5:30 00:14:59 00:27:32 00:28:16
196 1458 SĘDAL MAGDA   K30-39 92 5:30 00:14:56 00:27:32 00:28:25
197 1048 FLIS KAMILA ETER-MED K30-39 93 5:31 00:13:43 00:27:33 00:27:43
198 135 DRAGAN DOROTA   K40-49 50 5:31 00:13:31 00:27:34 00:27:37
199 974 NALBORSKA LUCYNA BIEGAJĄCY RODZICE K40-49 51 5:31 00:14:56 00:27:34 00:28:26
200 425 DADELSKA BEATA AKTYWNE LISEWO K30-39 94 5:31 00:13:15 00:27:34 00:27:43
201 547 DUNOWSKA MAGDALENA   K30-39 95 5:31 00:14:20 00:27:36 00:28:08
202 1187 FORMELA ANNA BIEGAM BO LUBIE K30-39 96 5:31 00:14:18 00:27:36 00:27:56
203 476 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA KOBIETA W BIEGU GDYNIA BIEGA K40-49 52 5:31 00:14:05 00:27:36 00:27:54
204 1148 KUCZKOWSKA ANNA   K40-49 53 5:31 00:14:44 00:27:36 00:28:23
205 1331 SEBASTIAŃSKA DOROTA PRUSZCZ BIEGA K40-49 54 5:31 00:13:58 00:27:36 00:28:03
206 919 CHWASTOWSKA MONIKA   K40-49 55 5:32 00:13:46 00:27:38 00:27:54
207 954 CHRABĄSZCZEWSKA MARLENA   K14-29 42 5:32 00:13:52 00:27:38 00:27:47
208 577 SZYCA ELŻBIETA MTM TEAM K50-59 9 5:32 00:13:59 00:27:41 00:28:12
209 1070 HANDZLIK- ROSUŁ MARTA BONBON K30-39 97 5:32 00:13:51 00:27:42 00:27:45
210 1519 JANKOWSKA MAGDALENA   K40-49 56 5:32 00:13:41 00:27:42 00:27:48
211 391 OWOC JOANNA   K30-39 98 5:32 00:14:14 00:27:42 00:27:58
212 46 OMERNIK ELŻBIETA PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGU K30-39 99 5:33 00:15:30 00:27:43 00:28:45
213 1060 KOWALSKA AURELIA   K40-49 57 5:33 00:15:19 00:27:43 00:28:51
214 604 DOMBROWSKA BOGUSIA   K30-39 100 5:33 00:14:52 00:27:43 00:28:39
215 1341 STACHOWSKA KATARZYNA   K14-29 43 5:33 00:14:12 00:27:43 00:28:03
216 1475 SKUZA-SENDZICKA MAGDALENA   K30-39 101 5:33 00:14:37 00:27:44 00:28:30
217 1352 JANKOWSKA MAGDALENA   K30-39 102 5:33 00:13:50 00:27:44 00:28:00
218 130 KREFT MARTA TEAM KREFT K30-39 103 5:33 00:14:57 00:27:46 00:28:14
219 867 OKULIŃSKA AGNIESZKA   K40-49 58 5:34 00:14:11 00:27:48 00:28:29
220 879 GRONOWSKA SYLWIA SALTUS SPORT TEAM K40-49 59 5:34 00:13:44 00:27:50 00:28:16
221 1575 ŻURAWSKA JUSTYNA   K30-39 104 5:34 00:13:59 00:27:51 00:28:11
222 811 ZGORZELSKA JOANNA   K30-39 105 5:34 00:14:31 00:27:51 00:28:34
223 1347 KĘSIK AGNIESZKA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA K30-39 106 5:34 00:15:19 00:27:51 00:28:49
224 1499 KANIUK MAJA   K40-49 60 5:34 00:15:20 00:27:52 00:28:49
225 774 NĄĆ MARZANNA ROZBIEGANE DZIAŁDOWO K30-39 107 5:34 00:15:07 00:27:52 00:28:50
226 1382 UBOWSKA MONIKA   K40-49 61 5:34 00:15:00 00:27:52 00:28:55
227 247 KLAWIKOWSKA MARTYNA   K14-29 44 5:35 00:15:01 00:27:54 00:28:24
228 1255 NABAKOWSKA BARBARA MARTATON K60+ 4 5:35 00:14:12 00:27:54 00:28:14
229 908 BUTKIEWICZ KATARZYNA   K14-29 45 5:35 00:15:55 00:27:54 00:29:10
230 1552 CZARNY ANNA   K40-49 62 5:35 00:15:08 00:27:56 00:28:56
231 25 FORMELA KATARZYNA   K30-39 108 5:35 00:14:57 00:27:56 00:28:33
232 550 FORMELLA-STUDZIENIECKA AGNIESZKA # BIKINI PATROL K40-49 63 5:35 00:14:09 00:27:56 00:28:13
233 579 RADZKA-RATYŃSKA ELZBIETA   K40-49 64 5:35 00:14:26 00:27:57 00:28:22
234 1164 LUDWIKOWSKA AGNIESZKA   K30-39 109 5:36 00:14:18 00:27:58 00:28:11
235 1370 BŁASZCZYK-PARKA ANNA   K14-29 46 5:36 00:15:24 00:27:59 00:29:03
236 1212 MARTUZALSKA MARTA ACTIVE FLOW K30-39 110 5:36 00:13:43 00:28:02 00:28:13
237 1399 LUNIAK EWA   K40-49 65 5:36 00:14:18 00:28:02 00:28:14
238 472 MULLER ALEKSANDRA GDYNIA K40-49 66 5:36 00:13:59 00:28:02 00:28:16
239 1391 SYCHMELER KAMILA   K30-39 111 5:37 00:14:41 00:28:05 00:28:47
240 1542 LUSTYK HANNA SONKO TEAM K14-29 47 5:37 00:14:25 00:28:06 00:28:52
241 1229 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA GEOBAN K30-39 112 5:37 00:15:39 00:28:07 00:28:53
242 1029 SIKORA MONIKA COPERNICUS TEAM K30-39 113 5:37 00:16:05 00:28:07 00:29:30
243 212 PASZKOWSKA SANDRA   K30-39 114 5:37 00:13:50 00:28:07 00:28:19
244 1459 PIOTROWSKA MONIKA   K30-39 115 5:37 00:15:45 00:28:07 00:29:20
245 556 DEJA EWA #BIKINI PATROL K30-39 116 5:38 00:14:03 00:28:08 00:28:25
246 35 TUR-BONISŁAWSKA GRAŻYNA   K40-49 67 5:38 00:14:17 00:28:08 00:28:21
247 1456 SZMYD AGNIESZKA   K30-39 117 5:38 00:14:03 00:28:08 00:28:15
248 316 OLKOWSKA BARBARA   K40-49 68 5:38 00:14:57 00:28:08 00:28:37
249 28 HILLER GABRIELA   K40-49 69 5:38 00:13:42 00:28:09 00:28:17
250 1030 PODOLAK DOROTA   K40-49 70 5:38 00:13:14 00:28:09 00:28:30
251 653 BONK DOMINIKA GEOBAN S.A SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K14-29 48 5:38 00:14:53 00:28:10 00:28:36
252 63 NIEDŹWIADEK MAGDALENA LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K40-49 71 5:38 00:14:50 00:28:10 00:28:58
253 464 MAŚLAK ANNA BIEGAMYRAZEM.PL K40-49 72 5:38 00:14:53 00:28:11 00:28:55
254 287 KRAUSE IWONA KUNG FU WHKD GDYNIA K40-49 73 5:38 00:14:46 00:28:11 00:28:40
255 1525 MIKOŁAJCZYK ALICJA   K30-39 118 5:38 00:14:12 00:28:11 00:28:40
256 1281 PISKORZ WIESLAWA LA BRANIEWIANKI K40-49 74 5:38 00:14:40 00:28:12 00:28:24
257 1145 KORZEKWA KALINA   K14-29 49 5:38 00:13:57 00:28:12 00:28:21
258 1420 KOZŁOWSKA MAGDALENA   K30-39 119 5:39 00:14:17 00:28:13 00:28:37
259 1177 WYCHOWANIAK MARTA LA BRANIEWIANKI K30-39 120 5:39 00:14:40 00:28:13 00:28:24
260 1122 ZINIEWICZ IZABELA   K30-39 121 5:39 00:13:40 00:28:14 00:28:22
261 1221 BRZESKA AGATA   K14-29 50 5:39 00:15:05 00:28:15 00:29:03
262 217 TRZECIAK BEATA OPEC GDYNIA K30-39 122 5:39 00:15:23 00:28:16 00:29:18
263 1152 ŻMUDA PATRYCJA   K14-29 51 5:40 00:14:34 00:28:18 00:28:27
264 240 HOPPE KATARZYNA   K30-39 123 5:40 00:16:12 00:28:18 00:29:31
265 786 INTEREWICZ DOROTA LALUNIE K50-59 10 5:40 00:15:18 00:28:21 00:28:59
266 557 GAGAS ALEKSANDRA K.S CELIRONMAN/KITA TEAM K40-49 75 5:40 00:16:11 00:28:21 00:29:38
267 1572 LEWANDOWSKA-STAŃCZAK ANNA LPP TEAM K40-49 76 5:41 00:15:19 00:28:23 00:29:26
268 387 PŁOCHOCKA EMILIA JEPPESEN POLAND K30-39 124 5:41 00:14:11 00:28:23 00:28:43
269 1504 KOSTRA MAGDALENA SZPRYCHY BIEGAJĄ K30-39 125 5:41 00:14:55 00:28:23 00:28:53
270 388 MOJEK DARIA FITNESSFITBACK K40-49 77 5:41 00:15:03 00:28:23 00:28:54
271 545 JAWOROWICZ AURELIA   K30-39 126 5:41 00:14:56 00:28:23 00:28:53
272 424 KRÓL PATRYCJA   K40-49 78 5:41 00:14:56 00:28:24 00:28:53
273 767 WITKOWSKA KAROLINA   K14-29 52 5:41 00:16:30 00:28:24 00:30:00
274 431 NEUBERT ADRIANA   K30-39 127 5:41 00:14:56 00:28:24 00:28:53
275 374 TRĘBICKA NATALIA   K14-29 53 5:41 00:14:44 00:28:25 00:29:05
276 329 HILLA PAULINA   K14-29 54 5:41 00:15:10 00:28:26 00:29:20
277 126 KREFT JUSTYNA TEAM KREFT K30-39 128 5:41 00:15:04 00:28:27 00:28:55
278 262 RUCHLEWICZ URSZULA   K40-49 79 5:42 00:14:12 00:28:28 00:28:48
279 370 NAREWSKA JOANNA   K40-49 80 5:42 00:14:05 00:28:28 00:28:44
280 1543 RODA EMILIA SONKO TEAM K30-39 129 5:42 00:14:57 00:28:28 00:28:54
281 1272 GARSTKA MAŁGORZATA TUŁACZE K40-49 81 5:42 00:15:37 00:28:28 00:29:20
282 914 BONDARENKO DOROTA   K30-39 130 5:42 00:15:17 00:28:28 00:28:59
283 886 PYŻEWSKA BEATA BBL CZERSK K40-49 82 5:42 00:14:02 00:28:28 00:28:39
284 209 SZWARACKA ANETA   K40-49 83 5:42 00:15:53 00:28:29 00:29:15
285 602 MARCZUK JOANNA R-CITO K30-39 131 5:42 00:14:38 00:28:30 00:29:04
286 409 JANKOWSKA ROKSANA   K40-49 84 5:42 00:14:43 00:28:30 00:28:56
287 1214 ŚLIWKA PAULINA   K14-29 55 5:43 00:13:57 00:28:33 00:28:42
288 446 SZWEDEK DOROTA   K30-39 132 5:43 00:15:07 00:28:35 00:29:24
289 1239 ZAJDA IWONA PARKRUN RUMIA K40-49 85 5:43 00:15:40 00:28:36 00:29:41
290 1332 WYSOCKA GABRIELA   K40-49 86 5:43 00:14:02 00:28:37 00:28:52
291 444 WITT MAŁGORZATA BIEGAJĄCE CIACHA K40-49 87 5:43 00:15:09 00:28:37 00:29:10
292 778 MICHAŁOWSKA ANNA   K40-49 88 5:43 00:15:32 00:28:37 00:28:58
293 976 CZUBAK ALEKSANDRA   K30-39 133 5:44 00:13:33 00:28:38 00:28:49
294 208 BRAC GRAŻYNA   K60+ 5 5:44 00:14:43 00:28:38 00:29:05
295 1304 DOERING OLIWIA TEAM KREFT K14-29 56 5:44 00:14:40 00:28:39 00:29:09
296 408 STANISZEWSKA MARIA   K14-29 57 5:44 00:15:54 00:28:40 00:29:29
297 829 NAWROCKA JUSTYNA   K40-49 89 5:44 00:14:24 00:28:40 00:29:06
298 597 KUŁAKOWSKA MAGDA   K30-39 134 5:44 00:14:59 00:28:41 00:29:05
299 677 PRZEWOSKA ANNA GEOBAN S. A SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K14-29 58 5:44 00:14:05 00:28:41 00:28:47
300 703 TALAŚKA-PIÓR AGNIESZKA   K30-39 135 5:44 00:15:37 00:28:41 00:29:30
301 1206 BLADOWSKA KATARZYNA   K40-49 90 5:44 00:14:20 00:28:41 00:29:02
302 647 PĘSIK KATARZYNA GEOBAN S.A. SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K14-29 59 5:44 00:14:05 00:28:42 00:28:47
303 1348 LADEMANN GABRIELA RUN BABYS K40-49 91 5:44 00:14:23 00:28:42 00:28:46
304 1126 POTRYKUS MAGDALENA   K14-29 60 5:45 00:13:53 00:28:43 00:29:00
305 1527 DOBRZAŃSKA KATARZYNA   K30-39 136 5:45 00:14:03 00:28:44 00:29:08
306 1096 NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA   K40-49 92 5:45 00:14:28 00:28:45 00:28:57
307 1236 WOLSKA ALEKSANDRA   K40-49 93 5:45 00:15:04 00:28:45 00:29:21
308 598 PIONK PAULINA GEOBAN S.A SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K14-29 61 5:45 00:15:46 00:28:45 00:29:56
309 131 SOBCZYK JOANNA   K30-39 137 5:45 00:15:00 00:28:45 00:29:09
310 920 KRAJDOCHA WERONIKA PWC FCU RUN TEAM K14-29 62 5:45 00:14:16 00:28:46 00:28:59
311 1050 WEREMJEWICZ DOROTA   K40-49 94 5:45 00:14:46 00:28:47 00:29:10
312 154 MAŁECKA MONIKA   K14-29 63 5:46 00:14:57 00:28:48 00:29:15
313 494 BILAK MONIKA   K30-39 138 5:46 00:14:18 00:28:50 00:28:53
314 1045 WOŹNIAK BARBARA   K30-39 139 5:46 00:14:43 00:28:51 00:29:32
315 141 SZAPAR ALEKSANDRA ATL K30-39 140 5:46 00:15:31 00:28:52 00:29:41
316 237 SCHULZ BEATA   K40-49 95 5:47 00:14:23 00:28:54 00:29:07
317 787 WOŹNIAK KAROLINA   K14-29 64 5:47 00:15:25 00:28:55 00:29:45
318 559 PIŁAT ANNA   K30-39 141 5:47 00:14:35 00:28:55 00:29:21
319 869 SMOŁOŃSKA TERESA   K30-39 142 5:47 00:15:07 00:28:55 00:29:18
320 1362 GRABOWSKA URSZULA   K40-49 96 5:47 00:14:40 00:28:56 00:29:03
321 809 KOWALCZUK IWONA   K40-49 97 5:47 00:14:13 00:28:57 00:29:16
322 1216 GRZENDZICKA MARZENA OSOWA BIEGA K40-49 98 5:47 00:14:23 00:28:57 00:29:13
323 366 STANIELEWICZ EWELINA   K30-39 143 5:48 00:14:16 00:28:58 00:29:03
324 728 POHNKE MAGDALENA   K30-39 144 5:48 00:15:01 00:28:58 00:29:10
325 1112 JURKOWLANIEC DOMINIKA A.HARTRODT K14-29 65 5:48 00:14:03 00:28:59 00:29:09
326 1040 ŚWINIAŃSKA IWONA   K14-29 66 5:48 00:15:37 00:29:00 00:29:52
327 917 OLSZEWSKA MAŁGORZATA   K40-49 99 5:48 00:14:08 00:29:00 00:29:18
328 1005 BONIECKA IGA LPP TEAM K30-39 145 5:48 00:14:00 00:29:02 00:29:15
329 34 GOŁYSZNY MARTA JEPPESEN POLAND K30-39 146 5:48 00:15:19 00:29:02 00:29:40
330 31 MIGGA BEATA   K30-39 147 5:48 00:15:59 00:29:02 00:30:14
331 1061 BURDON EMILIA ELTONSQUAD K14-29 67 5:48 00:14:28 00:29:02 00:29:12
332 457 LIS EDYTA   K40-49 100 5:48 00:14:13 00:29:02 00:29:16
333 874 SALETRA ANNA   K40-49 101 5:49 00:14:35 00:29:03 00:29:20
334 1242 ZIÓŁKOWSKA DOROTA   K30-39 148 5:49 00:16:26 00:29:03 00:30:14
335 1533 NIEŻURAWSKA EWA   K40-49 102 5:49 00:14:41 00:29:04 00:29:15
336 1293 BARTSCH ALEKSANDRA   K30-39 149 5:49 00:15:15 00:29:04 00:29:47
337 1259 ZIENTARA ALICJA   K14-29 68 5:49 00:17:07 00:29:05 00:30:41
338 636 BARAŃSKA DOROTA   K30-39 150 5:49 00:14:29 00:29:05 00:29:29
339 485 BOLEWICZ JOANNA   K40-49 103 5:49 00:15:27 00:29:05 00:29:38
340 500 WARMOWSKA MILENA   K30-39 151 5:49 00:15:03 00:29:07 00:29:29
341 461 SOBAŃSKA MILENA   K40-49 104 5:49 00:14:32 00:29:07 00:29:25
342 242 PANEK ANETA   K40-49 105 5:49 00:14:14 00:29:07 00:29:20
343 294 MANIA BARBARA   K14-29 69 5:49 00:16:09 00:29:07 00:30:22
344 59 SZYK KATARZYNA   K30-39 152 5:50 00:14:48 00:29:08 00:29:29
345 1013 MICHALAK KAROLINA RYSIE K30-39 153 5:50 00:14:43 00:29:08 00:29:13
346 295 ULATOWSKA WERONIKA   K14-29 70 5:50 00:16:09 00:29:08 00:30:23
347 307 HIRSZ DOROTA   K40-49 106 5:50 00:15:29 00:29:08 00:30:12
348 735 CHMIELEWSKA JOANNA   K14-29 71 5:50 00:16:18 00:29:09 00:30:03
349 75 PABICH HONORATA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI K40-49 107 5:50 00:14:44 00:29:09 00:29:19
350 1563 HANKIEWICZ BOMIRSKA OLGA   K30-39 154 5:50 00:14:44 00:29:09 00:29:18
351 450 BOLDA JOANNA   K30-39 155 5:50 00:16:26 00:29:10 00:30:11
352 1408 ZEGLARSKA ANNA   K14-29 72 5:50 00:15:50 00:29:10 00:30:18
353 251 KULTYS ILONA   K14-29 73 5:50 00:14:35 00:29:11 00:29:26
354 1154 CIERESZKO IZABELA   K30-39 156 5:50 00:15:31 00:29:11 00:29:49
355 112 WYTRWAŁ BARBARA   K40-49 108 5:50 00:15:39 00:29:11 00:29:56
356 1514 WĘGLORZ JOANNA   K14-29 74 5:50 00:14:48 00:29:11 00:29:46
357 1521 ZALESKA JOANNA   K30-39 157 5:51 00:15:08 00:29:13 00:29:39
358 1227 ARCISZEWSKA AGNIESZKA PWC FCU RUN TEAM K30-39 158 5:51 00:15:45 00:29:13 00:30:19
359 322 GRZEŚKIEWICZ MAGDALENA   K40-49 109 5:51 00:16:21 00:29:14 00:30:22
360 988 NOWAK ANNA THE CARDIO BUNNIES K14-29 75 5:51 00:15:16 00:29:15 00:29:31
361 780 WLAZŁO KAROLINA   K14-29 76 5:51 00:17:12 00:29:17 00:30:40
362 761 URBAN VIOLA OKIEM DIETETYKA K14-29 77 5:52 00:14:27 00:29:18 00:29:31
363 283 FLORYSZCZYK KRYSTYNA   K30-39 159 5:52 00:16:28 00:29:18 00:30:35
364 1155 HALMAN MIROSŁAWA   K40-49 110 5:52 00:15:59 00:29:18 00:30:09
365 1172 JAMRÓZ RENATA BIGYELLOWFOOT ADENTURE TEAM K40-49 111 5:52 00:16:31 00:29:19 00:30:02
366 667 MALINOWSKA AGNIESZKA   K40-49 112 5:52 00:14:32 00:29:20 00:29:47
367 1379 RODACKA WIŚNIEWSKA MARTYNA ABSOFUCKINLUTELY TEAM K30-39 160 5:52 00:15:18 00:29:21 00:29:28
368 48 SIKORA PATRYCJA   K14-29 78 5:52 00:16:34 00:29:21 00:30:48
369 1380 CICHERSKA PAULINA ABSOFUCKINLUTELY TEAM K30-39 161 5:52 00:15:18 00:29:21 00:29:28
370 822 MALICKA ANNA   K30-39 162 5:52 00:15:51 00:29:21 00:30:08
371 1414 JASIŃSKA MONIKA ABSOFUCKINLUTELYTEAM K40-49 113 5:52 00:15:18 00:29:21 00:29:28
372 1287 ALEKSIUN ANNA   K30-39 163 5:52 00:15:44 00:29:21 00:30:20
373 649 LANGOWSKA KATARZYNA   K40-49 114 5:52 00:15:25 00:29:22 00:29:36
374 411 DE VIRION ALEKSANDRA KOTY3! K40-49 115 5:52 00:17:02 00:29:22 00:30:37
375 1104 SOSNOWSKA EWA STREET WORKOUT K40-49 116 5:53 00:15:10 00:29:23 00:29:43
376 622 LOKŚ PAULINA   K14-29 79 5:53 00:15:41 00:29:23 00:29:48
377 888 WASIK OLIWIA   K14-29 80 5:53 00:15:53 00:29:24 00:30:51
378 973 ANDRZEJCZAK NATALIA   K14-29 81 5:53 00:15:26 00:29:27 00:29:45
379 1260 ŻURAWSKA KATARZYNA   K40-49 117 5:53 00:16:11 00:29:27 00:30:27
380 1180 CHOWANIAK MARTA PWC FCU RUN TEAM K14-29 82 5:53 00:14:24 00:29:27 00:29:42
381 249 WYSZOMIRSKA EWA   K30-39 164 5:53 00:16:10 00:29:27 00:30:22
382 1402 MARUSZAK ILONA DANFOSS K30-39 165 5:54 00:15:40 00:29:28 00:30:06
383 153 SEMOTIUK KRISTINA   K14-29 83 5:54 00:16:27 00:29:28 00:30:45
384 730 GRABARCZYK MAGDALENA   K30-39 166 5:54 00:14:52 00:29:29 00:29:40
385 1558 KOTLEWSKA ALICJA ATHLETIC APOLLO K30-39 167 5:54 00:15:41 00:29:29 00:30:13
386 335 BERNATOWICZ KLAUDIA   K14-29 84 5:54 00:15:02 00:29:29 00:29:48
387 922 RUDEK MAŁGORZATA   K40-49 118 5:54 00:14:17 00:29:29 00:29:34
388 268 BŁASZCZYK HANNA ACTIVE FLOW K50-59 11 5:54 00:14:39 00:29:30 00:29:42
389 1253 SKOWYRSKA JOLANTA   K40-49 119 5:54 00:15:39 00:29:30 00:29:43
390 281 KUKIELCZAK MONIKA STRASZYN BIEGA K40-49 120 5:54 00:16:29 00:29:30 00:30:48
391 1116 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA   K30-39 168 5:54 00:15:00 00:29:30 00:30:03
392 1410 ZIELIŃSKA BARBARA   K30-39 169 5:54 00:16:08 00:29:30 00:30:43
393 744 KOWACZ ALEKSANDRA KOWACZ K14-29 85 5:54 00:16:11 00:29:31 00:30:55
394 216 WOJCIECHOWICZ AGNISZKA   K30-39 170 5:54 00:15:33 00:29:32 00:29:54
395 756 JAŻDŻEWSKA KATARZYNA   K14-29 86 5:54 00:15:12 00:29:32 00:30:15
396 805 SUCHECKA LIDIA KLUB HDK PRZY PSG W BRANIEWIE K30-39 171 5:54 00:15:33 00:29:32 00:29:54
397 468 SZURMIEJ ZUZANNA   K14-29 87 5:55 00:15:58 00:29:33 00:30:24
398 1036 KAZIMIERSKA KASIA   K30-39 172 5:55 00:14:40 00:29:33 00:29:44
399 1090 KIERNOZEK EWA   K30-39 173 5:55 00:14:55 00:29:33 00:29:55
400 1449 MATSKO DARIA CIKLUM K30-39 174 5:55 00:16:49 00:29:35 00:30:54
401 223 CIEŚLARCZYK AGNIESZKA LALUNIE K40-49 121 5:55 00:15:18 00:29:35 00:30:13
402 1279 SCHMIDT DOROTA BIEGAM Z MĘŻEM :) K40-49 122 5:55 00:14:55 00:29:35 00:29:55
403 1267 KONKEL EDYTA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K40-49 123 5:55 00:16:08 00:29:36 00:30:38
404 831 REK MAŁGORZATA   K14-29 88 5:55 00:15:32 00:29:36 00:30:18
405 87 SZUSTEK NATALIA   K40-49 124 5:55 00:16:52 00:29:37 00:31:02
406 941 ŁUCYK JOANNA   K30-39   5:56 00:15:47 00:29:38 00:30:40
407 392 NOWAK MONIKA   K30-39 176 5:56 00:15:32 00:29:38 00:29:58
408 1439 PAWLAK-RESZKA ALEKSANDRA KONTENER FORMY K30-39 177 5:56 00:14:32 00:29:39 00:29:50
409 860 MARCINIAK IZABELA   K40-49 125 5:56 00:15:06 00:29:40 00:30:21
410 1163 ŁUKASZEWSKA NATALIA   K14-29 89 5:56 00:13:49 00:29:40 00:29:44
411 1173 IGNATOWSKA DOROTA STREET WORKOUT ŚWIECIE K30-39 178 5:56 00:15:12 00:29:41 00:30:01
412 1559 BRADTKE BRYGIDA ATHLETIC APOLLO K40-49 126 5:56 00:15:42 00:29:41 00:30:25
413 511 WALCZAK JOANNA BIEGAJĄCE CIACHA K30-39 179 5:56 00:15:26 00:29:42 00:30:15
414 955 GRYKA ALEKSANDRA   K14-29 90 5:56 00:14:48 00:29:42 00:29:51
415 406 BALCERZAK DOROTA BBL INOWROCŁAW K40-49 127 5:56 00:15:46 00:29:42 00:30:29
416 1346 WADOWSKA ANNA   K30-39 180 5:56 00:15:45 00:29:42 00:30:19
417 234 PLEWKA ELŻBIETA   K40-49 128 5:57 00:16:21 00:29:43 00:30:54
418 185 WLAZŁO AGNIESZKA   K40-49 129 5:57 00:17:02 00:29:43 00:31:07
419 422 WITEK SYLWIA 1977 K40-49 130 5:57 00:16:03 00:29:43 00:30:32
420 1023 SZLEJA DOMINIKA BAYER K30-39 181 5:57 00:17:10 00:29:44 00:31:19
421 865 DEMBIŃSKA ŻANETA   K30-39 182 5:57 00:16:06 00:29:45 00:31:03
422 105 LEWIŃSKA DOMINIKA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K30-39 183 5:57 00:16:23 00:29:47 00:30:47
423 1309 ZAJĄC IZABELA TERRAMAR K14-29 91 5:57 00:16:28 00:29:47 00:30:58
424 517 FORMELLA MONIKA   K14-29 92 5:57 00:15:27 00:29:47 00:30:14
425 1132 YANKOVSKAYA ALINA   K14-29 93 5:57 00:16:30 00:29:47 00:30:44
426 21 APANASEWICZ MAGDA IRON WOMAN TRÓJMIASTO K40-49 131 5:58 00:15:09 00:29:48 00:30:12
427 353 LOOSE JUSTYNA   K30-39 184 5:58 00:15:19 00:29:49 00:30:20
428 1451 PASZKO DARIA   K14-29 94 5:58 00:16:37 00:29:49 00:30:55
429 164 RADZKA BEATA   K40-49 132 5:58 00:15:30 00:29:49 00:30:27
430 1444 KREPS VIOLETTA TRI MAMA K50-59 12 5:58 00:15:07 00:29:50 00:30:23
431 1576 CHOLEWIŃSKA IZABELA   K30-39 185 5:58 00:15:40 00:29:50 00:30:28
432 1411 NILSSON AGATA   K40-49 133 5:58 00:16:09 00:29:51 00:30:50
433 644 MACHULA ALEKSANDRA   K14-29 95 5:58 00:15:39 00:29:51 00:30:10
434 793 STRYJECKA AGNIESZKA   K14-29 96 5:58 00:16:40 00:29:52 00:31:01
435 890 URBAN ANGELIKA ANGELA K14-29 97 5:58 00:15:34 00:29:52 00:30:23
436 1137 SANCEWICZ MONIKA MOTYWATORNIA TEAM K40-49 134 5:58 00:15:38 00:29:52 00:30:28
437 792 WRZOSEK MAŁGORZATA   K14-29 98 5:59 00:16:40 00:29:53 00:31:01
438 69 JAWORSKA MARLENA   K30-39 186 5:59 00:15:30 00:29:53 00:30:30
439 724 SKOCZYPIEC PAMELA   K14-29 99 5:59 00:16:26 00:29:53 00:30:44
440 453 DAMSKA ILONA   K14-29 100 5:59 00:16:26 00:29:53 00:30:44
441 741 JĘDRZEJEWSKA MAGDA   K14-29 101 5:59 00:17:02 00:29:53 00:31:18
442 1282 PAGACZ OLA   K30-39 187 5:59 00:15:09 00:29:55 00:30:17
443 1381 STEMPNIK AGNIESZKA MOTYWATORNIA TEAM K30-39 188 5:59 00:16:14 00:29:55 00:30:41
444 119 ROCK-BŁASZKIEWICZ MAŁGORZATA   K40-49 135 5:59 00:16:06 00:29:55 00:31:02
445 626 GÓRSKA MARTA GEOBAN SA K30-39 189 5:59 00:16:15 00:29:55 00:30:38
446 987 ZAJK ALICJA MOTYWATORNIA TEAM K40-49 136 5:59 00:16:14 00:29:56 00:30:42
447 1551 KUMMER ANNA   K30-39 190 6:00 00:16:27 00:29:58 00:31:09
448 665 BUCZAK-KŁOSOWSKA KAROLINA BIEGACZE PÓŁNOCY K30-39 191 6:00 00:16:07 00:29:58 00:31:10
449 943 TŁUCHOWSKA MONIKA   K30-39 192 6:00 00:13:53 00:29:58 00:30:10
450 507 KWIATKOWSKA JUSTYNA   k30-39 193 6:00 00:14:59 00:29:58 00:30:16
451 405 SERKOWSKA NATALIA   K14-29 102 6:00 00:15:59 00:29:59 00:30:49
452 1316 LILLA ANETTA KONTENER FORMY K40-49 137 6:00 00:14:28 00:30:00 00:30:04
453 1054 SZYMANIEC PAULINA   K30-39 194 6:00 00:16:14 00:30:01 00:30:59
454 772 DOLNA MALGORZATA GEOBAN S.A SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K30-39 195 6:00 00:14:50 00:30:02 00:30:20
455 50 IZYDORCZYK EDYTA MEDALOMANIACZKI K30-39 196 6:00 00:16:06 00:30:02 00:31:01
456 348 BIELAŃSKA MARTA   K40-49 138 6:00 00:17:12 00:30:02 00:31:19
457 1234 KOZAK MICHALINA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K30-39 197 6:01 00:16:02 00:30:03 00:30:46
458 991 NURZYŃSKA MONIKA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K14-29 103 6:01 00:16:04 00:30:03 00:30:56
459 516 MICHTA MARIOLA STUDIO IGEŁKA K40-49 139 6:01 00:16:32 00:30:05 00:31:11
460 510 STRYKOWSKA AGATA   K30-39 198 6:01 00:14:33 00:30:05 00:30:17
461 748 KARCZEWSKA IWONA   K30-39 199 6:01 00:14:08 00:30:05 00:30:17
462 1412 KRAKOWSKA KAMILA   K14-29 104 6:01 00:16:24 00:30:06 00:31:18
463 599 BILSKA MAGDA   K30-39 200 6:01 00:15:48 00:30:07 00:30:29
464 1469 NUŻ ANNA PRUSZCZ BIEGA K40-49 140 6:02 00:15:14 00:30:08 00:30:37
465 717 LATAWIEC ANNA SAPIĄCE GAZELE K40-49 141 6:02 00:16:15 00:30:08 00:31:06
466 526 BOZA BEATA GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO K40-49 142 6:02 00:16:31 00:30:10 00:30:53
467 196 RADLIŃSKA MAGDALENA   K40-49 143 6:02 00:16:25 00:30:11 00:31:14
468 694 LIPSKI ISABELLE   K14-29 105 6:02 00:16:48 00:30:11 00:31:18
469 654 RUDZIŃSKA JOANNA   K14-29 106 6:02 00:16:20 00:30:12 00:31:07
470 365 KLINKOSZ KAROLINA   K30-39 201 6:02 00:14:49 00:30:12 00:30:42
471 727 WOJCIECHOWSKA EWELINA KS WEJHER K14-29 107 6:03 00:15:41 00:30:13 00:30:35
472 1390 SMOLAK JUSTYNA GEOBAN S.A SPOLKA AKCYJNA ODDZIAL W POLSCE K30-39 202 6:03 00:15:40 00:30:13 00:30:57
473 41 RYBUS ELŻBIETA   K30-39 203 6:03 00:15:36 00:30:14 00:30:49
474 672 ZWATYKANICZ MARTYNA   K30-39 204 6:03 00:15:07 00:30:14 00:30:28
475 726 WOJCIECHOWSKA MARZENA   K40-49 144 6:03 00:15:41 00:30:14 00:30:35
476 873 RZEPNIEWSKA JOANNA   K30-39 205 6:03 00:14:17 00:30:14 00:30:16
477 634 PRZEKOPOWICZ IZABELA CA K30-39 206 6:03 00:15:04 00:30:15 00:30:30
478 576 ŚWIĄDER IWONA   K40-49 145 6:03 00:16:08 00:30:15 00:31:09
479 1269 MACH IZABELA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K30-39 207 6:03 00:16:38 00:30:17 00:31:17
480 551 STRUK MAGDALENA   K40-49 146 6:04 00:16:04 00:30:18 00:31:07
481 1233 KACZMAREK URSZULA   K30-39 208 6:04 00:14:39 00:30:18 00:30:31
482 546 KORALEWSKA BALBINA   K14-29 108 6:04 00:18:39 00:30:18 00:31:45
483 542 KUROWSKA MARZENA GDAŃSK K30-39 209 6:04 00:14:38 00:30:19 00:30:39
484 1080 HADAM AGNIESZKA   K30-39 210 6:04 00:17:12 00:30:19 00:32:02
485 1364 ALBECKA OLIMPIA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K30-39 211 6:04 00:16:38 00:30:19 00:31:18
486 771 TURKOWSKA MARLENA RUN & FUN K30-39 212 6:04 00:15:44 00:30:19 00:30:49
487 885 DZIENDZILLA NATALIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 213 6:04 00:16:28 00:30:20 00:31:12
488 479 NIEWAIDOMSKA-ROMAN EWA   K40-49 147 6:04 00:15:38 00:30:20 00:30:44
489 1432 KUŁAKOWSKA ALICJA   K0   6:04 00:15:11 00:30:20 00:30:45
490 1447 BLOK MARTA CIKLUM K30-39 214 6:04 00:14:59 00:30:22 00:30:38
491 515 KLEIN-PIÓRKOWSKA MARLENA   K30-39 215 6:05 00:16:22 00:30:23 00:31:12
492 770 NOWAKOWSKA ALEKSANDRA   K30-39 216 6:05 00:17:15 00:30:24 00:32:06
493 1557 MENCZYKOWSKA ANGELIKA   K14-29 109 6:05 00:16:13 00:30:24 00:31:10
494 662 KUCHTA BOGUSIA IMPERIUM KONTRATAKUJE :) K30-39 217 6:05 00:16:09 00:30:24 00:31:20
495 278 JABŁOŃSKA ALICJA   K40-49 148 6:05 00:15:34 00:30:25 00:31:03
496 1424 GEBHARDT AGNIESZKA FUNDACJA GEBHARDT SPORT K40-49 149 6:05 00:15:21 00:30:26 00:30:46
497 689 KWACZ MAŁGORZATA   K50-59 13 6:06 00:15:46 00:30:28 00:30:42
498 235 TOMKOWIAK ALEKSANDRA   K40-49 150 6:06 00:14:53 00:30:28 00:30:44
499 1246 SNARSKA MAJA   K40-49 151 6:06 00:15:32 00:30:30 00:30:40
500 1418 GOŁUCHOWSKA MARZENA   K30-39 218 6:06 00:16:44 00:30:31 00:31:29
501 1117 SOSZYŃSKA JOANNA   K30-39 219 6:06 00:16:18 00:30:31 00:30:55
502 1240 NIEDZIELSKA ANNA PROJEKT NH+ K40-49 152 6:06 00:16:51 00:30:31 00:31:42
503 1570 STOLC ANNA INVICTA/MOSRY SKARSZEWY K14-29 110 6:06 00:16:13 00:30:32 00:31:46
504 340 GRUBA JOANNA   K14-29 111 6:06 00:15:42 00:30:32 00:31:07
505 1207 SZOPA MAŁGORZATA   K40-49 153 6:07 00:15:46 00:30:34 00:31:05
506 1139 CIEŚLAK PAULINA   K30-39 220 6:07 00:16:38 00:30:34 00:31:45
507 1452 CHACHULSKA BARBARA   K60+ 6 6:07 00:15:11 00:30:34 00:30:47
508 319 MIKOŁAJEWSKA SYLWIA   K30-39 221 6:07 00:15:50 00:30:36 00:30:51
509 343 BUZA ANASTASIIA   K30-39 222 6:07 00:15:35 00:30:36 00:31:22
510 1278 KOPCYCH ANNA   K30-39 223 6:08 00:16:22 00:30:40 00:31:22
511 414 ZASADA JOANNA WYMIATACZE K40-49 154 6:08 00:15:58 00:30:40 00:31:19
512 928 BRYLOWSKA-DUMAŃSKA MONIKA   K40-49 155 6:08 00:15:08 00:30:40 00:30:58
513 280 MIROŃSKA SONIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 224 6:08 00:16:11 00:30:41 00:31:00
514 207 KRASZEWSKA AGNIESZKA   K30-39 225 6:08 00:16:47 00:30:41 00:32:00
515 269 FRANKOWSKA MONIKA   K30-39 226 6:08 00:16:23 00:30:42 00:31:16
516 642 ZASADA-HUMBLA WIOLETTA   K40-49 156 6:08 00:16:45 00:30:42 00:32:01
517 427 STAWICKA EWELINA AKTYWNE LISEWO K14-29 112 6:09 00:15:18 00:30:43 00:30:54
518 1196 OLSZEWSKA AGNIESZKA   K30-39 227 6:09 00:15:52 00:30:44 00:31:07
519 296 BANACZYK SABINA   K30-39 228 6:09 00:15:20 00:30:44 00:31:03
520 199 SZPILMAN KASIA FNWT K50-59 14 6:09 00:15:17 00:30:45 00:31:02
521 328 KRUSZYŃSKA WIKTORIA   K14-29 113 6:09 00:16:18 00:30:45 00:31:04
522 762 NIEWINSKA IWONA GDYNIA K40-49 157 6:09 00:15:30 00:30:47 00:31:10
523 1448 GROSS AGATA CIKLUM K30-39 229 6:09 00:17:23 00:30:47 00:32:07
524 601 GRZYWIŃSKA KATARZYNA BBL MŁAWA K40-49 158 6:09 00:17:00 00:30:47 00:31:34
525 1188 PŁOTKA MARTA   K14-29 114 6:09 00:16:10 00:30:47 00:31:34
526 782 SAŁATA ALEKSANDRA   K40-49 159 6:09 00:17:14 00:30:47 00:32:01
527 866 RUSINIAK KAROLINA   K30-39 230 6:10 00:16:26 00:30:48 00:31:47
528 1468 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA BIEGAJ Z GŁOWĄ/TABATA K60+ 7 6:10 00:15:38 00:30:48 00:31:08
529 470 HAWRYSZKIEWICZ MALGORZATA   K40-49 160 6:10 00:16:17 00:30:49 00:31:39
530 635 MIECHOWSKA IWONA   K40-49 161 6:10 00:16:04 00:30:49 00:31:17
531 1203 SZAŁŁA ANNA   K30-39 231 6:10 00:16:46 00:30:49 00:31:52
532 186 KRYGER JOANNA   K40-49 162 6:10 00:15:41 00:30:50 00:31:05
533 357 DUDZIUK IWONA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ K14-29 115 6:10 00:15:42 00:30:50 00:31:04
534 532 GOS ELŻBIETA   K40-49 163 6:10 00:16:04 00:30:50 00:31:19
535 407 SZEMIOT EWA WYMIATACZE K40-49 164 6:10 00:15:58 00:30:50 00:31:30
536 1307 MATEUSIAK MAŁGORZATA   K30-39 232 6:10 00:16:19 00:30:51 00:31:26
537 675 PEŚLAK MARZENA   K40-49 165 6:10 00:15:46 00:30:51 00:31:05
538 351 KOZŁOWSKA ALICJA   K30-39 233 6:10 00:15:38 00:30:51 00:31:09
539 624 ALFUT GRACJANA   K30-39 234 6:10 00:15:54 00:30:51 00:31:03
540 113 WOJTASZAK KAMILA   K30-39 235 6:10 00:16:32 00:30:52 00:31:20
541 1404 SCHMIDTKE MONIKA   K14-29 116 6:10 00:16:36 00:30:52 00:31:41
542 399 STANISZEWSKA AGNIESKA LA BRANIEWIANKI K30-39 236 6:10 00:15:21 00:30:52 00:31:14
543 558 BĘDKOWSKA DARIA EL-AKTYWNI K40-49 166 6:10 00:14:56 00:30:52 00:31:11
544 356 MIAROWSKA JOANNA MAESTRIA K40-49 167 6:10 00:15:48 00:30:52 00:31:23
545 1443 KALISZEWSKA EMILIA   K30-39 237 6:10 00:16:16 00:30:52 00:31:34
546 621 LOKŚ GRAŻYNA   K40-49 168 6:10 00:15:42 00:30:52 00:31:17
547 837 PSZCZÓŁKA AGATA   K30-39 238 6:11 00:16:03 00:30:53 00:31:15
548 607 SZYMAŃSKA BEATA KWIDZYN BIEGA K40-49 169 6:11 00:15:15 00:30:53 00:31:13
549 615 SZYMAŃSKA ANNA   K30-39 239 6:11 00:16:03 00:30:53 00:31:15
550 211 KRYM JUSTYNA   K30-39 240 6:11 00:15:45 00:30:53 00:31:28
551 1049 DRANKIEWICZ MARTA GDYŃSKA SZKOŁA FILMOWA K30-39 241 6:11 00:15:54 00:30:54 00:31:05
552 1286 CZERWIŃSKA ILONA FPFF K30-39 242 6:11 00:15:54 00:30:54 00:31:04
553 1158 PIEŃKOWSKA LUCYNA   K60+ 8 6:11 00:16:58 00:30:55 00:31:19
554 691 SOBIESIAK AGNIESZKA   K40-49 170 6:11 00:16:24 00:30:55 00:32:00
555 901 SCHWEIZER MIRKA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 243 6:11 00:14:41 00:30:56 00:31:03
556 663 BIALK JULIA   K30-39 244 6:11 00:16:55 00:30:57 00:32:07
557 192 GOLASZ HALINA   K50-59 15 6:12 00:15:49 00:30:58 00:31:18
558 124 KOZŁOWSKA OLIMPIA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K30-39 245 6:12 00:14:32 00:30:58 00:31:10
559 125 KOZŁOWSKA ZUZIA   K14-29 117 6:12 00:14:32 00:30:59 00:31:10
560 246 KLAWIKOWSKA MAGDALENA   K40-49 171 6:12 00:15:31 00:30:59 00:31:29
561 1284 KOZIERAŃSKA AGATA FPFF K30-39 246 6:12 00:15:54 00:30:59 00:31:08
562 299 KRAWIEC KLAUDIA   K40-49 172 6:12 00:15:50 00:30:59 00:31:13
563 1035 PRZYBYLSKA KAROLINA   K30-39 247 6:12 00:15:37 00:30:59 00:31:26
564 843 BOCHAT KINGA PWC FCU RUN TEAM K14-29 118 6:12 00:14:30 00:30:59 00:31:13
565 1066 WRONKA ANNA   K30-39 248 6:12 00:15:11 00:31:00 00:31:16
566 569 OSSOWSKA MAGDA MŁAWA K40-49 173 6:12 00:16:32 00:31:00 00:31:46
567 1043 LISIECKA DOROTA   K30-39 249 6:13 00:15:07 00:31:03 00:31:18
568 341 WYSMYK JADWIGA   K60+ 9 6:13 00:15:43 00:31:03 00:31:18
569 1574 WOJCIECHOWSKA NATALIA PWC FCU RUN TEAM K30-39 250 6:13 00:16:24 00:31:03 00:32:10
570 347 NOWAK KATARZYNA   K30-39 251 6:13 00:16:59 00:31:05 00:32:12
571 496 GRĄDZKA JUSTYNA   K14-29 119 6:13 00:16:10 00:31:06 00:31:23
572 1385 TYRTANIA SYLWIA LPP TEAM K30-39 252 6:13 00:16:16 00:31:06 00:31:36
573 1460 BIELECKA ZYTA   K50-59 16 6:14 00:15:56 00:31:09 00:31:30
574 1119 KOBIEROWSKA JOANNA   K30-39 253 6:14 00:16:26 00:31:09 00:31:53
575 911 WASIELEWSKA EWA PWC FCU RUN TEAM K14-29 120 6:14 00:15:06 00:31:09 00:31:24
576 171 ŻYWKO ELŻBIETA   K60+ 10 6:14 00:16:35 00:31:09 00:31:54
577 899 WYSOCKA IWONA   K30-39 254 6:14 00:16:58 00:31:10 00:31:54
578 951 WITECKA ANNA   K30-39 255 6:14 00:16:37 00:31:11 00:32:18
579 49 ŁUKASZEWSKA ANETA   K30-39 256 6:15 00:16:39 00:31:13 00:32:29
580 660 STRUGAŁA MAJA   K30-39 257 6:15 00:15:27 00:31:15 00:31:25
581 412 DE VIRION WIKTORIA KOTY3! K14-29 121 6:15 00:17:21 00:31:15 00:32:31
582 1140 PEPLIŃSKA IWONA ŁEBA MORS POLAND K50-59 17 6:15 00:17:28 00:31:16 00:32:10
583 1007 GORNOWICZ EMILIA   K14-29 122 6:15 00:16:49 00:31:16 00:31:52
584 1006 GORNOWICZ DANIELA   K30-39 258 6:15 00:16:48 00:31:16 00:31:52
585 554 KAMROWSKA KATARZYNA   K40-49 174 6:15 00:17:05 00:31:17 00:32:12
586 367 PEPŁOŃSKA ANNA   K14-29 123 6:15 00:16:57 00:31:17 00:32:25
587 960 DRÓZD MARTA   K40-49 175 6:16 00:16:08 00:31:18 00:31:40
588 109 ŻENDARSKA-MARCINIAK JOANNA   K30-39 259 6:16 00:17:13 00:31:18 00:33:08
589 1031 SOBULSKA ANNA   K14-29 124 6:16 00:16:57 00:31:18 00:32:03
590 195 JANTOWSKA MAŁGORZATA MOTYWATORNIA TEAM K40-49 176 6:16 00:16:18 00:31:18 00:32:26
591 1034 GĄSIOR KATARZYNA   K30-39 260 6:16 00:17:09 00:31:18 00:32:26
592 864 WIŚNIEWSKA DOROTA   K40-49 177 6:16 00:16:34 00:31:18 00:32:10
593 1360 LEWANDROWSKA MAGDALENA MTM TEAM K40-49 178 6:16 00:15:07 00:31:18 00:31:22
594 524 FLORYSZCZYK JOANNA ROTMANKA K40-49 179 6:16 00:17:14 00:31:19 00:32:39
595 1417 THIEL KLAUDIA   K14-29 125 6:16 00:16:56 00:31:20 00:32:09
596 1359 SCHUBERT KAMILA   K40-49 180 6:16 00:15:06 00:31:20 00:31:27
597 1492 KRUPIŃSKA IZABELA   K30-39 261 6:16 00:17:08 00:31:21 00:32:25
598 669 NOWICKA TATIANA 1974 K40-49 181 6:16 00:17:10 00:31:21 00:32:35
599 754 URMAŃSKA JOANNA   K40-49 182 6:16 00:17:04 00:31:21 00:32:30
600 1032 LASOTA JUSTYNA HELENA LPP TEAM K14-29 126 6:16 00:15:34 00:31:22 00:31:41
601 1400 MIELEC AGNIESZKA   K14-29 127 6:16 00:16:41 00:31:22 00:32:27
602 459 SŁOMSKA MONIKA   K30-39 262 6:16 00:17:10 00:31:22 00:32:35
603 58 KARCZ SYLWIA MEDALOMANIACZKI K40-49 183 6:16 00:16:30 00:31:22 00:32:22
604 882 SCHMIDT AGNIESZKA   K30-39 263 6:17 00:16:56 00:31:23 00:32:41
605 1436 NOWICKA ALEKSANDRA   K14-29 128 6:17 00:17:28 00:31:24 00:32:28
606 1038 WIELGOS JOANNA   K40-49 184 6:17 00:15:37 00:31:24 00:31:35
607 1441 BATAROWSKA WIKTORIA   K30-39 264 6:17 00:14:31 00:31:25 00:31:38
608 1303 MOSZCZYŃSKA PAULINA   K14-29 129 6:17 00:15:32 00:31:25 00:31:37
609 204 DĄBROWSKA OLA   K30-39 265 6:17 00:16:56 00:31:27 00:31:57
610 1268 CZAPLEWSKA ANNA   K40-49 185 6:17 00:17:20 00:31:27 00:32:42
611 293 WITCZAK MAŁGORZATA   K30-39 266 6:18 00:15:07 00:31:28 00:31:38
612 1430 DAMASKE MONIKA   K14-29 130 6:18 00:16:08 00:31:29 00:32:25
613 1479 ZABROCKA ANNA   K30-39 267 6:18 00:17:16 00:31:29 00:32:43
614 804 STĘPIEŃ ALICJA   K14-29 131 6:18 00:16:55 00:31:30 00:32:18
615 637 ADAMSKA-BROMBER NATALIA   K30-39 268 6:18 00:16:15 00:31:30 00:31:54
616 939 MIKULSKA DOMINIKA   K30-39 269 6:18 00:18:16 00:31:30 00:32:46
617 284 MISZEWSKA MAŁGORZATA DALEKO JESZCZE K40-49 186 6:18 00:17:20 00:31:32 00:32:48
618 1298 KŁOSOWSKA MARTA   K14-29 132 6:18 00:16:55 00:31:32 00:32:26
619 1231 NACZK MILENA   K30-39 270 6:18 00:16:27 00:31:32 00:32:11
620 270 CHRUŚCIŃSKA MARIKA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K14-29 133 6:19 00:16:27 00:31:33 00:32:12
621 572 DZIWEŃKA BEATA   K30-39 271 6:19 00:15:39 00:31:34 00:31:40
622 1494 BŁASZCZYK MARLENA   K30-39 272 6:19 00:17:43 00:31:34 00:33:05
623 1555 ZAKRZEWSKA KASIA   K14-29 134 6:19 00:17:12 00:31:35 00:32:28
624 253 BONDARCZUK BOŻENA   K40-49 187 6:19 00:17:24 00:31:37 00:32:57
625 1394 DOŁĘGA MAŁGORZATA   K30-39 273 6:19 00:16:07 00:31:37 00:31:50
626 228 CHWEDYNA KATARZYNA   K30-39 274 6:20 00:17:19 00:31:38 00:32:48
627 670 PIĄTEK ANNA   K30-39 275 6:20 00:16:06 00:31:38 00:31:50
628 1124 LEJKOWSKA IWONA   K14-29 135 6:20 00:16:59 00:31:38 00:32:50
629 623 RZEPCZYK ALICJA   K30-39 276 6:20 00:17:07 00:31:38 00:32:53
630 6 KNYCIŃSKA MARTA MOTYWATORNIA TEAM K30-39 277 6:20 00:17:04 00:31:39 00:32:26
631 1123 DETTLAFF DOROTA   K14-29 136 6:20 00:16:58 00:31:39 00:32:50
632 1028 LESIAK MAGDALENA   K30-39 278 6:20 00:16:15 00:31:39 00:31:56
633 1401 CHEŁSTOWSKA ALEKSANDRA   K40-49 188 6:20 00:16:15 00:31:39 00:32:05
634 1165 SUCHOMSKA DOMINIKA   K30-39 279 6:20 00:17:11 00:31:40 00:32:53
635 148 ŻUCHOWSKA ALICJA MOTYWATORNIA TEAM K30-39 280 6:20 00:17:04 00:31:40 00:32:27
636 311 BAJERSKA SYLWIA   K40-49 189 6:20 00:16:46 00:31:40 00:32:31
637 645 DANIELAK ALEKSANDRA   K14-29 137 6:20 00:16:59 00:31:40 00:33:03
638 1238 HERMAN-GREGOREK JUSTYNA   K40-49 190 6:20 00:16:49 00:31:40 00:32:41
639 1502 SIERADZKA MAŁGORZATA   K30-39 281 6:20 00:15:44 00:31:41 00:32:12
640 1222 POLAK JOANNA   K40-49 191 6:21 00:15:44 00:31:43 00:32:13
641 1025 SZULIŃSKA MONIKA   K14-29 138 6:21 00:16:51 00:31:43 00:32:15
642 783 KRYNICKA JOANNA   K30-39 282 6:21 00:17:31 00:31:43 00:32:48
643 1299 DOBRZENIECKA AGNIESZKA PKS GDAŃSK-OLIWA SA K40-49 192 6:21 00:17:26 00:31:44 00:32:34
644 456 SUTKOWSKA ELŻBIETA KOBIETA W BIEGU PRUSZCZ GDAŃSKI K40-49 193 6:21 00:15:39 00:31:44 00:31:58
645 1553 PSZCZOLIŃSKA ALICJA   K40-49 194 6:21 00:17:12 00:31:44 00:32:43
646 377 TRĘBICKA JOANNA   K40-49 195 6:21 00:16:50 00:31:44 00:32:50
647 1375 KAMIŃSKA MAŁGORZATA   K30-39 283 6:21 00:17:27 00:31:45 00:33:12
648 1089 BASIŃSKA-AHMED OLGA GEOBAN S.A SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K30-39 284 6:21 00:16:28 00:31:46 00:32:30
649 1571 SETA ANNA LPP TEAM K14-29 139 6:21 00:16:38 00:31:46 00:32:50
650 518 JAKUBOWSKA IZABELA   K30-39 285 6:21 00:16:53 00:31:46 00:32:56
651 931 KLAWIKOWSKA KLAUDIA   K30-39 286 6:21 00:17:19 00:31:47 00:33:02
652 834 DZIECIELSKA MARLENA   K30-39 287 6:21 00:16:17 00:31:47 00:32:16
653 1000 TRZEBIŃSKA ALICJA   K14-29 140 6:22 00:17:44 00:31:48 00:32:41
654 1057 ZIELIŃSKA HELENA   K14-29 141 6:22 00:17:44 00:31:48 00:32:41
655 463 BEBKIEWICZ IZABELA OKAS GDYNIA K30-39 288 6:22 00:16:21 00:31:48 00:32:44
656 1195 KOWALEWSKA EWELINA   K30-39 289 6:22 00:15:57 00:31:49 00:32:01
657 1405 BUKOWSKA ALEKSANDRA   K40-49 196 6:22 00:16:20 00:31:50 00:32:03
658 37 KWIATKOWSKA ALICJA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K30-39 290 6:22 00:16:56 00:31:51 00:32:39
659 1160 MOŻDŻEŃ ANNA   K30-39 291 6:22 00:16:57 00:31:51 00:32:40
660 1265 BUDZYŃSKA JOANNA   K50-59 18 6:22 00:16:47 00:31:51 00:32:59
661 566 BŁĘDOWSKA AGATA   K30-39 292 6:22 00:17:29 00:31:51 00:33:06
662 1249 GŁÓWCZEWSKA KAROLINA   K30-39 293 6:23 00:15:40 00:31:53 00:32:04
663 1190 ARCIUCH ŻANETTA PARKRUN GDYNIA K40-49 197 6:23 00:15:40 00:31:54 00:32:04
664 650 DYCZKO KAROLINA DCT GDAŃSK K14-29   6:23 00:17:23 00:31:54 00:32:49
665 448 MĘDRAŚ JOANNA DWOJEWKORONIE.PL K40-49 198 6:23 00:17:36 00:31:55 00:32:55
666 639 RYSZOWSKA ANNA   K30-39 294 6:23 00:16:36 00:31:56 00:32:47
667 1321 RZEPPA ALEKSANDRA   K40-49 199 6:23 00:16:32 00:31:56 00:32:38
668 750 DALKOWSKA JOANNA   K40-49 200 6:23 00:16:30 00:31:56 00:32:44
669 452 PIOTROWSKA AGNIESZKA   K14-29 143 6:23 00:15:09 00:31:56 00:32:46
670 473 PEPLIŃSKA JOANNA   K30-39 295 6:23 00:16:56 00:31:57 00:32:32
671 714 KOPICKA ELIZA KOPIKI K40-49 201 6:24 00:15:25 00:31:58 00:32:07
672 710 SOSNOWSKA ANNA   K14-29 144 6:24 00:16:49 00:31:58 00:32:51
673 666 TRYBULL KASIA   K40-49 202 6:24 00:15:47 00:31:59 00:32:24
674 324 GLAB ULA   K40-49 203 6:24 00:15:47 00:31:59 00:32:24
675 534 BIWER JOLANTA   K40-49 204 6:24 00:16:57 00:32:00 00:32:56
676 1093 JASTRZĘBSKA MARIA SŁODKIE PANTERY KPDIE K14-29 145 6:24 00:16:31 00:32:00 00:32:09
677 548 SIKORSKA ALEKSANDRA   K30-39 296 6:24 00:16:13 00:32:01 00:32:15
678 1351 SKRZYPEK MARTA   K14-29 146 6:24 00:16:19 00:32:01 00:32:55
679 33 KONDRACKA IWONA   K30-39 297 6:24 00:16:55 00:32:01 00:32:55
680 738 JAKIMIAK-RYCHLICKA BEATA RYCHLICCY TEAM K30-39 298 6:24 00:17:35 00:32:01 00:33:08
681 1480 NOSEL ALEKSANDRA CHWASZCZYNO BIEGA K50-59 19 6:24 00:15:39 00:32:02 00:32:17
682 320 KORPAL ANNA TRIMAMA TEAM K40-49 205 6:24 00:15:24 00:32:02 00:32:17
683 95 PATER MAGDALENA   K30-39 299 6:25 00:18:05 00:32:03 00:33:15
684 187 WITKOWSKA BEATA OPEC GDYNIA K40-49 206 6:25 00:16:48 00:32:03 00:32:57
685 127 CIROCKA BOGUMIŁA ŻUKOWO BIEGA - AKTYWNA GMINA ŻUKOWO K50-59 20 6:25 00:16:25 00:32:04 00:32:18
686 1340 DROZD ANNA   K30-39 300 6:25 00:18:09 00:32:04 00:33:24
687 989 STĘPIEŃ MONIKA   K14-29 147 6:25 00:18:01 00:32:04 00:33:11
688 678 HABRAT MAŁGORZATA   K30-39 301 6:25 00:16:41 00:32:04 00:32:40
689 93 GULBICKA HALINA DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA "ODCISK" K60+ 11 6:25 00:16:30 00:32:04 00:32:46
690 1086 PIEKARSKA AGATA GEOBAN S.A SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K14-29 148 6:25 00:17:17 00:32:05 00:32:51
691 1219 SZUMIGRAJ EWA STOWARZYSZENIE NOWE GRANICE K40-49 207 6:25 00:16:54 00:32:05 00:32:30
692 1197 TRĘBIŃSKA-DYL MAŁGORZATA   K40-49 208 6:25 00:16:54 00:32:06 00:32:31
693 1115 SMORAWSKA MAGDALENA   K30-39 302 6:25 00:16:33 00:32:06 00:32:35
694 1386 GIERASIK AGNIESZKA LPP TEAM K40-49 209 6:25 00:16:37 00:32:06 00:32:36
695 1114 BOREK KAMILA   K40-49 210 6:25 00:16:33 00:32:06 00:32:35
696 382 MAZUR GABRIELA   K40-49 211 6:25 00:17:16 00:32:07 00:33:26
697 1392 TARASIUK MONIKA   K40-49 212 6:25 00:17:43 00:32:07 00:33:24
698 191 JANTA KATARZYNA   K40-49 213 6:25 00:16:10 00:32:07 00:32:15
699 1530 TALAŚKA ULA   K40-49 214 6:26 00:18:51 00:32:08 00:33:27
700 1102 KOSZNICKA ANNA   K50-59 21 6:26 00:17:35 00:32:08 00:33:18
701 291 KLAS WERONIKA   K14-29 149 6:26 00:15:58 00:32:09 00:32:37
702 832 NOWICKA ALEKSANDRA 3B! K14-29 150 6:26 00:15:24 00:32:10 00:32:15
703 1388 DUDZIEC NATALIA GEOBAN S.A SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAL W POLSCE K14-29 151 6:26 00:17:30 00:32:10 00:33:22
704 219 SIUPIK WINISZEWSKA MAŁGORZATA - K30-39 303 6:26 00:17:01 00:32:11 00:33:02
705 1127 MAJSTEREK KAROLINA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 304 6:27 00:17:25 00:32:13 00:33:31
706 1549 PRYŁOWSKA EWA   K40-49 215 6:27 00:15:36 00:32:15 00:32:22
707 1403 WERNER AGATA   K30-39 305 6:27 00:16:06 00:32:16 00:32:28
708 794 PRZYBYSZ MARTA   K30-39 306 6:28 00:16:07 00:32:18 00:32:30
709 1389 PACIOREK JUSTYNA   K14-29 152 6:28 00:17:18 00:32:18 00:33:19
710 1262 MAJEWSKA-CACHEL ANNA FABRYKA RZĘS K30-39 307 6:28 00:18:36 00:32:18 00:33:58
711 1290 SZREDER ANNA   K40-49 216 6:28 00:16:35 00:32:18 00:32:33
712 923 JANELT MARTA   K30-39 308 6:28 00:16:55 00:32:18 00:33:16
713 309 SZCZYPIOR JOLANTA   K50-59 22 6:28 00:15:34 00:32:18 00:32:33
714 1374 DADEJ MONIKA   K40-49 217 6:28 00:18:36 00:32:19 00:33:58
715 181 WENTA MARCELINA   K30-39 309 6:28 00:17:15 00:32:19 00:33:05
716 1257 REJENT MARTA   K14-29 153 6:28 00:17:18 00:32:19 00:33:19
717 305 STEFAŃSKA MAŁGORZATA   K40-49 218 6:28 00:17:37 00:32:20 00:33:11
718 768 ŁUKAWSKA ALEKSANDRA PABLO TEAM K30-39 310 6:28 00:17:59 00:32:21 00:33:32
719 944 WOLFF ALEKSANDRA ZDROWOTEL TEAM ŁEBA K40-49 219 6:28 00:17:38 00:32:21 00:33:05
720 1047 PINKIEWICZ ALEKSANDRA   K50-59 23 6:28 00:17:36 00:32:22 00:33:29
721 1020 MICHALEC JOANNA BAYER K30-39 311 6:29 00:18:19 00:32:25 00:33:59
722 229 MARCZAK RENATA PRUSZCZ BIEGA K40-49 220 6:29 00:17:25 00:32:26 00:33:35
723 606 SIERADZIŃSKA MAŁGORZATA   K30-39 312 6:29 00:16:05 00:32:27 00:32:54
724 961 FURMAN MAGDALENA FBM K30-39 313 6:29 00:17:38 00:32:27 00:33:11
725 1280 WĘSIERSKA SABINA   K30-39 314 6:29 00:16:50 00:32:27 00:33:00
726 1208 ŚLIWIŃSKA-WYKA IZABELA WATAHA K40-49 221 6:29 00:17:32 00:32:27 00:33:31
727 990 WTULICH MONIKA   K40-49 222 6:30 00:16:52 00:32:28 00:33:10
728 369 BRZESKA WIOLETTA   K40-49 223 6:30 00:17:33 00:32:29 00:33:24
729 72 GREGORCZYK ELA VECTOR K40-49 224 6:30 00:16:56 00:32:29 00:33:18
730 338 HASKA ANETA   K40-49 225 6:30 00:17:33 00:32:29 00:33:25
731 589 HOPCIA MONIKA BIKINI PATROL K30-39 315 6:30 00:16:31 00:32:29 00:32:46
732 981 SZCZELINA JULIA LPP S.A/LPP TEAM K14-29 154 6:30 00:16:51 00:32:30 00:32:51
733 1355 SZYMANIUK MAŁGORZATA   K40-49 226 6:30 00:15:45 00:32:31 00:32:54
734 104 WAWRZYNIAK ANNA ASSECO ACTIV TEAM K40-49 227 6:31 00:16:42 00:32:33 00:33:05
735 438 MARCINIAK AGNIESZKA   K40-49 228 6:31 00:18:08 00:32:34 00:34:01
736 129 PANKOW AGNIESZKA RANGO TEAM K40-49 229 6:31 00:16:44 00:32:34 00:33:14
737 437 KREFT EWELINA   K40-49 230 6:31 00:18:08 00:32:34 00:34:01
738 428 OSIPIAK MAGDALENA   K40-49 231 6:31 00:17:16 00:32:35 00:33:18
739 800 REYER ALEKSANDRA   K30-39 316 6:31 00:16:37 00:32:35 00:32:41
740 346 ZIEŃKOWICZ BARBARA   K60+ 12 6:31 00:20:33 00:32:36 00:34:06
741 945 BOŁTRUCZUK KATARZYNA   K30-39 317 6:31 00:16:56 00:32:36 00:33:14
742 402 NASTAŁY ANNA   K14-29 155 6:31 00:17:13 00:32:36 00:33:03
743 1437 OPAŁA ALICJA   K40-49 232 6:31 00:16:47 00:32:37 00:33:30
744 1226 JAGMIN IZABELA WYMIATACZE K30-39 318 6:31 00:15:53 00:32:37 00:32:52
745 574 SZYCHOWSKA ANETA   K30-39 319 6:31 00:16:53 00:32:37 00:33:19
746 1501 SALEEM MONIKA WATAHA K30-39 320 6:31 00:15:35 00:32:37 00:32:43
747 317 GRABARZ AGNIESZKA   K30-39 321 6:32 00:18:10 00:32:39 00:34:21
748 256 KILARSKA BARBARA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 322 6:32 00:17:31 00:32:39 00:33:19
749 301 RADWAŃSKA EMILIA   K30-39 323 6:32 00:16:07 00:32:39 00:32:48
750 421 GAPA-JAKUBOWSKA ANNA   K40-49 233 6:32 00:18:10 00:32:39 00:34:21
751 1292 BECKER ALEKSANDRA   K14-29 156 6:32 00:17:34 00:32:39 00:33:25
752 257 MALISZEWSKA ANNA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 324 6:32 00:17:31 00:32:39 00:33:20
753 134 DOERING DOROTA TEAM KREFT K40-49 234 6:32 00:16:22 00:32:40 00:33:08
754 445 GÓRALCZYK AGATA KLUB BIEGACZA MRĄGOWO K14-29 157 6:32 00:17:34 00:32:40 00:33:38
755 608 KOZŁOWSKA MAŁGORZATA   K40-49 235 6:32 00:15:19 00:32:40 00:32:47
756 802 KRASOWSKA MONIKA   K40-49 236 6:32 00:17:51 00:32:40 00:33:55
757 1261 ŁUNECKA ALICJA   K14-29 158 6:32 00:17:33 00:32:40 00:33:25
758 314 LUBERDA KATARZYNA TRIMAMA TEAM K30-39 325 6:32 00:17:01 00:32:40 00:34:14
759 1285 PRUSZEWICZ JOANNA   K14-29 159 6:32 00:17:34 00:32:42 00:33:25
760 862 ANDRUSZ MONIKA TRILOZOFIA.PL K30-39 326 6:32 00:17:56 00:32:42 00:34:04
761 1143 BECKER WIOLETTA FARM FRITES POLAND K40-49 237 6:32 00:17:33 00:32:42 00:33:25
762 1100 KOŁEK AGNIESZKA GEOBAN S.A SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K14-29 160 6:32 00:17:29 00:32:42 00:33:28
763 614 KOWALSKA ANNA   K40-49 238 6:32 00:17:35 00:32:42 00:33:37
764 1183 PAJEWSKA ANNA   K30-39 327 6:32 00:18:02 00:32:42 00:34:09
765 1467 SUSZYŃSKA ANNA MORSY GDYNIA K60+ 13 6:32 00:16:33 00:32:42 00:33:04
766 102 HIRSCH KRYSTYNA OPEC GDYNIA K50-59 24 6:32 00:17:24 00:32:42 00:33:43
767 1373 KOSYDAR JUSTYNA   K14-29 161 6:32 00:17:42 00:32:42 00:34:05
768 690 DRZYMAŁA GRAŻYNA   K14-29 162 6:33 00:17:19 00:32:43 00:33:36
769 764 ZAKRZEWSKA AGA   K30-39 328 6:33 00:18:19 00:32:44 00:33:54
770 1371 SZPUNAR EWA   K40-49 239 6:33 00:18:19 00:32:44 00:33:54
771 1144 OPALUCH ANETA KOBIETA W BIEGU K30-39 329 6:33 00:17:24 00:32:44 00:33:35
772 1546 OSSOWSKA JOWITA BASKET 90 GDYNIA K14-29 163 6:33 00:16:59 00:32:46 00:33:03
773 163 STENCEL HANNA   K40-49 240 6:33 00:18:00 00:32:46 00:33:48
774 201 KOWALECZKO MAGDALENA SŁODKIE PANTERY KPDIE K14-29 164 6:33 00:16:31 00:32:46 00:32:56
775 1554 PODGÓRNA KAMILA BASKETBALL INVESTMENTS K14-29 165 6:33 00:16:59 00:32:47 00:33:02
776 863 DĘBIEC KAMILA   K40-49 241 6:34 00:17:37 00:32:49 00:33:55
777 1462 ŁUKOWICZ EWA   K30-39 330 6:34 00:16:41 00:32:50 00:33:15
778 868 MRÓZ MAGDALENA   K40-49 242 6:34 00:16:15 00:32:51 00:33:08
779 586 CYGAN ANNA   K30-39 331 6:34 00:18:28 00:32:51 00:34:16
780 1156 PULKA DARIA   K14-29 166 6:34 00:16:58 00:32:51 00:33:41
781 893 KARWOWSKA DANUTA   K30-39 332 6:34 00:18:26 00:32:52 00:34:14
782 952 SZYTNIEWSKA MARTA RUNEDA K30-39 333 6:34 00:18:26 00:32:52 00:34:14
783 696 NOCULAK SYLWIA   K40-49 243 6:35 00:16:50 00:32:53 00:33:39
784 1223 BUKOWSKA DOROTA AKTYWNIE Z MOLKAMI K40-49 244 6:35 00:16:45 00:32:53 00:33:41
785 656 BUCZEK MONIKA   K30-39 334 6:35 00:17:16 00:32:55 00:33:45
786 1365 BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA   K30-39 335 6:35 00:16:36 00:32:55 00:33:15
787 1230 ŻAK JUSTYNA   K30-39 336 6:35 00:15:55 00:32:56 00:32:58
788 870 ZWOLIŃSKA MARZENA   K30-39 337 6:35 00:15:46 00:32:56 00:33:07
789 1108 MAŃCZAK SANDRA   K40-49 245 6:35 00:16:51 00:32:56 00:33:22
790 1264 LEDZIŃSKA KATARZYNA STREET WORKOUT ŚWIECIE K30-39 338 6:35 00:16:36 00:32:57 00:33:15
791 594 MAJERANOWSKA AGNIESZKA   K14-29 167 6:35 00:16:28 00:32:57 00:32:58
792 332 KUJOT BOŻENA   K30-39 339 6:35 00:17:00 00:32:57 00:33:32
793 1438 MIEDZIŃSKA IWONA   K40-49 246 6:35 00:17:07 00:32:57 00:33:37
794 1026 MATUSIK MONIKA   K14-29 168 6:36 00:16:51 00:32:59 00:33:32
795 1357 MĄCZKOWSKA WIOLETTA JATRENUJE K40-49 247 6:36 00:17:59 00:32:59 00:34:09
796 1275 BAJ IZABELA   K30-39 340 6:36 00:18:18 00:32:59 00:34:09
797 708 LACHOWICZ-PIANKA ANNA NIDZICA BIEGA K40-49 248 6:36 00:16:43 00:33:00 00:33:33
798 1474 SIERACKA AGA GOYELLO POWER CLUB K40-49 249 6:36 00:18:13 00:33:01 00:34:14
799 948 CZAPLO-ZIRRA ANNA   K40-49 250 6:37 00:15:38 00:33:03 00:33:20
800 74 KOMAR-IWAŃSKA MALGORZATA   K40-49 251 6:37 00:15:45 00:33:03 00:33:10
801 706 DUBIAK GRAŻYNA   K40-49 252 6:37 00:16:34 00:33:03 00:33:16
802 43 WOŁOSZYK IZABELA MOTYWATORNIA TEAM WEJHEROWO K50-59 25 6:37 00:17:26 00:33:04 00:33:42
803 313 CICHOS MAŁGORZATA   K14-29 169 6:37 00:17:08 00:33:04 00:33:42
804 1186 DOMNIK DANUTA MOTYWATORNIA TEAM K50-59 26 6:37 00:17:26 00:33:05 00:33:42
805 143 KRZYSZTOŃ URSZULA   K30-39 341 6:37 00:18:18 00:33:05 00:34:13
806 7 TROCHOWSKA PAULINA ZABIEGANE BLONDYNY K14-29 170 6:37 00:16:44 00:33:07 00:33:41
807 711 DUBIAK JULIA   K14-29 171 6:37 00:16:34 00:33:07 00:33:16
808 512 WZOREK DOROTA   K40-49 253 6:38 00:18:13 00:33:08 00:34:22
809 513 WZOREK WERONIKA   K14-29 172 6:38 00:18:13 00:33:08 00:34:22
810 248 MROWICKA MAŁGORZATA   K50-59 27 6:38 00:16:30 00:33:09 00:33:25
811 18 KRYSIAK AGNIESZKA OSIEM K40-49 254 6:38 00:17:37 00:33:09 00:34:15
812 276 LIPIŃSKA OLGA   K50-59 28 6:38 00:17:36 00:33:10 00:34:05
813 1497 MĄCZKA MARIA   K60+ 14 6:38 00:17:22 00:33:12 00:34:16
814 900 WŁOCHOWICZ PAULINA   K30-39 342 6:38 00:18:55 00:33:12 00:34:44
815 1472 MAZUR MARIETTA   K14-29 173 6:39 00:16:50 00:33:13 00:33:23
816 673 HARASIM MELANIA   K14-29 174 6:39 00:18:00 00:33:13 00:34:06
817 11 PIEKUT KAMILA MOTYWATORNIA TEAM K40-49 255 6:39 00:18:46 00:33:13 00:34:39
818 712 RYKAŁA HANNA   K40-49 256 6:39 00:17:31 00:33:13 00:34:12
819 1162 KARWACKA MONIKA   K14-29 175 6:39 00:15:55 00:33:13 00:33:14
820 1361 SPECHT MAGDALENA   K40-49 257 6:39 00:17:59 00:33:14 00:34:24
821 682 GRZEGOREK ANIA AMBITIOUS RUNNERS TEAM K30-39 343 6:39 00:18:46 00:33:14 00:34:39
822 612 BUDZICH JUSTYNA   K14-29 176 6:39 00:18:10 00:33:14 00:34:20
823 807 PŁOSKA PAULINA   K14-29 177 6:39 00:18:00 00:33:14 00:34:06
824 695 KORTHALS KATARZYNA   K30-39 344 6:39 00:17:31 00:33:14 00:34:13
825 233 STEFANOWSKA JUSTYNA   K30-39 345 6:39 00:18:08 00:33:14 00:34:24
826 701 GRODEK JUSTYNA KURCZAK&PISKLERUN K40-49 258 6:39 00:18:06 00:33:15 00:34:29
827 53 ANDRAŁOJĆ MAGDALENA MEDALOMANIACZKI K40-49 259 6:39 00:17:51 00:33:15 00:34:15
828 1398 KOZA JULIA   K14-29 178 6:39 00:18:35 00:33:15 00:34:17
829 700 GRODEK ROKSANA KURCZAK&PISKLERUN K14-29 179 6:39 00:18:06 00:33:16 00:34:29
830 1481 SIŁACZ MAJA   K14-29 180 6:39 00:18:34 00:33:16 00:34:17
831 1220 JARZYCKA AGATA OSOWA BIEGA K30-39 346 6:39 00:18:34 00:33:16 00:34:17
832 947 RUSOŃ ANNA   K30-39 347 6:40 00:17:12 00:33:18 00:33:50
833 184 ŁAGA JUSTYNA   K14-29 181 6:40 00:16:43 00:33:18 00:33:46
834 1056 HAJDASZ MAŁGORZATA   K30-39 348 6:40 00:17:15 00:33:18 00:33:51
835 455 JEZIERSKA JOANNA   K30-39 349 6:40 00:17:06 00:33:19 00:33:59
836 949 MODRZEJEWSKA ANNA   K14-29 182 6:40 00:17:57 00:33:19 00:34:29
837 950 PAPIEROWSKA KATARZYNA   K14-29 183 6:40 00:17:57 00:33:19 00:34:29
838 891 WARZYŃSKA SARA   K14-29 184 6:40 00:16:49 00:33:20 00:33:52
839 1562 RYBARCZYK ANNA   K14-29 185 6:40 00:18:31 00:33:20 00:34:41
840 160 SKOCKA ANIA   K40-49 260 6:40 00:18:24 00:33:21 00:34:37
841 1300 THIEL-WINKLER KATARZYNA   K40-49 261 6:40 00:18:24 00:33:21 00:34:37
842 1350 SZEKALSKA ANNA   K30-39 350 6:41 00:17:31 00:33:23 00:34:20
843 1202 ONOSZKO MARZENA   K40-49 262 6:41 00:17:19 00:33:23 00:34:22
844 1271 LEWANDOWSKA-GBYL KINGA NEUROSANA K30-39 351 6:41 00:16:27 00:33:24 00:33:43
845 877 STANIUKIEWICZ ANNA   K30-39 352 6:41 00:17:51 00:33:24 00:33:45
846 1294 GRZEGOWSKA EWA   K40-49 263 6:41 00:16:17 00:33:25 00:33:54
847 1442 USYDUS-SZYMKOWAIK ANNA   K40-49 264 6:41 00:17:50 00:33:25 00:34:41
848 697 DEMIDIUK LUCYNA   K14-29 186 6:41 00:17:28 00:33:26 00:34:43
849 386 MATRAS-WOLINSKA AGNIESZKA   K40-49 265 6:41 00:16:48 00:33:26 00:33:41
850 1516 JERZYNA AGNIESZKA WARIACKI TEAM K30-39 353 6:41 00:17:33 00:33:27 00:33:44
851 564 OTLEWSKA JULITA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 354 6:41 00:17:30 00:33:27 00:34:24
852 1130 RYBKA BOGUSŁAWA   K40-49 266 6:42 00:19:12 00:33:28 00:34:58
853 847 BIEŁOUS LUCYNA   K30-39 355 6:42 00:16:58 00:33:29 00:34:16
854 934 KRÓLIKOWSKA EWELINA   K30-39 356 6:42 00:18:26 00:33:29 00:34:08
855 846 RUTKOWSKA EWELINA   K30-39 357 6:42 00:16:57 00:33:29 00:34:16
856 271 ŁUKASIAK MAGDALENA   K30-39 358 6:42 00:16:13 00:33:30 00:33:48
857 344 KOZŁOWSKA MONIKA   K30-39 359 6:42 00:16:42 00:33:30 00:34:03
858 523 ANDRUSZKIEWICZ MAŁGORZATA MMM-SY K30-39 360 6:42 00:16:53 00:33:31 00:33:54
859 274 LADEMANN KAROLINA   K14-29 187 6:42 00:17:45 00:33:31 00:34:05
860 275 BLADOWSKA JUSTYNA   K30-39 361 6:42 00:17:46 00:33:31 00:34:05
861 592 KUCZEWSKA KINGA   K14-29 188 6:43 00:18:05 00:33:33 00:33:59
862 333 SKOWRON MAŁGORZATA   K30-39 362 6:43 00:18:16 00:33:36 00:34:48
863 337 SETA GRAŻYNA   K50-59 29 6:43 00:17:42 00:33:37 00:34:45
864 631 DMOCHOWSKA MARTA   K14-29 189 6:43 00:18:43 00:33:37 00:34:44
865 994 BRAKOWSKA JOANNA   K40-49 267 6:43 00:18:50 00:33:37 00:35:08
866 1055 CZAPIEWSKA MAGDALENA   K30-39 363 6:43 00:16:49 00:33:37 00:34:03
867 1209 ŚLIWIŃSKA KINGA WATAHA K14-29 190 6:43 00:17:30 00:33:37 00:34:40
868 806 WIECZOREK PAULINA   K30-39 364 6:43 00:16:38 00:33:37 00:33:43
869 1142 KWIECIŃSKA PAULINA   K30-39 365 6:44 00:19:10 00:33:38 00:35:08
870 1435 HAŁAS ELIZA NEUROSANA K40-49 268 6:44 00:16:27 00:33:38 00:33:43
871 1297 GRABOWSKA EMILIA   K30-39 366 6:44 00:16:28 00:33:39 00:33:44
872 833 KOSTRZEWA LUIZA WYMIATACZE K40-49 269 6:44 00:17:47 00:33:39 00:34:30
873 836 MODZELEWSKA MILENA   K30-39 367 6:44 00:15:52 00:33:40 00:33:52
874 563 WOŹNIAK BOŻENA   K50-59 30 6:44 00:17:55 00:33:40 00:34:09
875 1550 STAWIŃSKA KAROLINA   K14-29 191 6:44 00:19:18 00:33:40 00:34:59
876 1201 CZERWONKA KAROLINA   K30-39 368 6:44 00:17:35 00:33:41 00:34:41
877 940 MĄCZYŃSKA ALEKSANDRA   K40-49 270 6:44 00:17:13 00:33:41 00:34:19
878 203 CZERLIKOWSKA WIOLETA   K30-39 369 6:44 00:17:05 00:33:41 00:34:12
879 1547 MARCINKOWSKA MARTA BASKET 90 GDYNIA K14-29 192 6:44 00:19:18 00:33:42 00:35:00
880 10 DURDA DOMINIKA   K14-29 193 6:44 00:18:26 00:33:42 00:34:39
881 325 GÓRLIKOWSKA ANNA   K30-39 370 6:44 00:17:05 00:33:42 00:34:12
882 736 TALBIERZ HONORATA   K14-29 194 6:45 00:16:52 00:33:44 00:34:01
883 763 OŚWIECIMSKA PAULINA   K14-29 195 6:45 00:16:45 00:33:44 00:34:24
884 310 STACHOWSKA MONIKA   K30-39 371 6:45 00:16:45 00:33:46 00:34:24
885 680 WRÓBEL MAŁGORZATA WROBEL TEAM K40-49 271 6:45 00:17:10 00:33:47 00:34:34
886 1150 KROPIDŁOWSKA ANNA   K30-39 372 6:45 00:18:15 00:33:47 00:34:48
887 757 CZERNIAK MAGDALENA 3B K30-39 373 6:45 00:16:03 00:33:47 00:33:59
888 627 MĘDRZYCKA PAULINA   K14-29 196 6:46 00:19:19 00:33:49 00:35:26
889 1153 KACIUBA KAMILA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K30-39 374 6:46 00:17:58 00:33:49 00:35:01
890 628 KNIAZIEW ANGELIKA   K14-29 197 6:46 00:19:18 00:33:49 00:35:26
891 630 DMOCHOWSKA JULITA   K50-59 31 6:46 00:18:42 00:33:51 00:34:57
892 4 GOLEC-OKUNIEWSKA AGNIESZKA   K30-39 375 6:46 00:18:41 00:33:52 00:34:59
893 381 GOŁĘBIOWSKA AGATA   K14-29 198 6:46 00:18:41 00:33:52 00:34:59
894 876 KWIATKOWSKA MONIKA   K30-39 376 6:47 00:17:26 00:33:53 00:34:55
895 1120 DOBROSIELSKA JOANNA   K40-49 272 6:47 00:17:15 00:33:54 00:34:12
896 352 KŁODOWSKA EDYTA   K30-39 377 6:47 00:16:35 00:33:55 00:34:14
897 1534 SOCHA MAŁGORZATA   K30-39 378 6:47 00:18:31 00:33:55 00:35:16
898 958 JELAK JAGODA   K40-49 273 6:47 00:16:48 00:33:56 00:34:14
899 679 KUBIK DAGMARA   K40-49 274 6:47 00:19:13 00:33:56 00:35:29
900 749 BEM ALICJA   K14-29 199 6:47 00:16:49 00:33:57 00:34:17
901 65 PARDYKA JUSTYNA WYMIATACZE K40-49 275 6:47 00:19:14 00:33:57 00:35:29
902 1324 SKIERKA DOROTA   K30-39 379 6:48 00:18:46 00:33:58 00:35:19
903 1477 DAMPS-ZDROJEWSKA MAGDALENA   K30-39 380 6:48 00:18:43 00:33:58 00:35:19
904 881 SIKORSKA AGNIESZKA   K30-39 381 6:48 00:19:14 00:33:58 00:35:29
905 962 PAŁUBICKA DOMINIKA   K14-29 200 6:48 00:19:20 00:33:58 00:35:34
906 263 OCHMANEK SYLWIA   K30-39 382 6:48 00:17:13 00:33:58 00:34:53
907 575 NIEDBALSKA AGNIESZKA   K30-39 383 6:48 00:18:17 00:33:58 00:34:52
908 1483 CHOJKE MONIKA   K30-39 384 6:48 00:18:40 00:33:58 00:35:07
909 561 TREDER MAGDALENA   K40-49 276 6:48 00:15:43 00:33:58 00:34:35
910 52 MAŁKOWSKA MARZENA   K50-59 32 6:48 00:18:36 00:33:59 00:35:27
911 528 PLICHTA BOŻENA   K40-49 277 6:48 00:17:54 00:34:00 00:35:08
912 200 GAWLIKOWSKA MARZENA   K40-49 278 6:48 00:18:58 00:34:00 00:35:26
913 603 KOWALSKA ALEKSANDRA GEOBAN S.A SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K14-29 201 6:48 00:17:53 00:34:01 00:34:49
914 1205 ADAMCZYK EDYTA   K30-39 385 6:48 00:16:55 00:34:01 00:34:45
915 845 KNITTER KALINA GEOBAN S.A SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K14-29 202 6:49 00:19:03 00:34:03 00:35:13
916 1431 RYBCZYŃSKA JULIA KANCELARIA PRAWNA BERIGHT K30-39 386 6:49 00:19:08 00:34:04 00:35:13
917 122 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA   K40-49 279 6:49 00:18:27 00:34:04 00:35:22
918 668 PASZKOT MAGDALENA GEOBAN S.A SPÓŁKA AKCYJNA ODZIAŁ W POLSCE K30-39 387 6:49 00:19:03 00:34:04 00:35:14
919 180 RESZCZYŃSKA MONIKA   K40-49 280 6:49 00:18:38 00:34:05 00:35:22
920 397 KOŁODZIEJ ALEKSANDRA   K14-29 203 6:49 00:17:14 00:34:05 00:34:50
921 215 GODLEWSKA JUSTYNA   K30-39 388 6:49 00:18:53 00:34:05 00:35:18
922 398 BIAŁECKA MAGDALENA   K30-39 389 6:49 00:17:14 00:34:05 00:34:50
923 975 SZATKOWSKA KAMILA   K30-39 390 6:49 00:18:44 00:34:05 00:35:35
924 486 SZYDLIK ANTONINA   K30-39 391 6:49 00:16:40 00:34:05 00:34:40
925 716 SZYDLIK ANNA   K40-49 281 6:49 00:16:41 00:34:07 00:34:41
926 1097 TURECKA SYLWIA   K40-49 282 6:50 00:18:59 00:34:09 00:35:28
927 1098 SOBIECH JOANNA   K30-39 392 6:50 00:18:59 00:34:09 00:35:28
928 977 GÓRSKA KRYSTYNA   K30-39 393 6:50 00:18:44 00:34:09 00:35:40
929 1320 HINZ EWA   K30-39 394 6:50 00:18:35 00:34:11 00:35:11
930 967 PAŁUBICKA MARTA   K30-39 395 6:50 00:19:20 00:34:11 00:35:47
931 541 RADUSZKIEWICZ MARTA   K30-39 396 6:50 00:18:45 00:34:12 00:35:33
932 1129 KRZEWINA-PUTZ AGNIESZKA ING K30-39 397 6:51 00:18:49 00:34:13 00:35:47
933 1128 STRĄK-SOWIŃSKA AGNIESZKA   K30-39 398 6:51 00:18:49 00:34:13 00:35:48
934 552 T ANNA   K30-39 399 6:51 00:18:45 00:34:14 00:35:34
935 823 BĄK ALEKSANDRA   K30-39 400 6:51 00:16:49 00:34:14 00:34:22
936 849 BRZEZIŃSKA EWA   K50-59 33 6:51 00:17:35 00:34:14 00:34:35
937 924 LIPNIEWICZ ANNA   K40-49 283 6:51 00:17:35 00:34:15 00:34:35
938 704 TALAŚKA ALICJA   K14-29 204 6:51 00:16:51 00:34:15 00:35:03
939 743 TARTAS KAROLINA   K14-29 205 6:51 00:17:20 00:34:16 00:34:51
940 1506 DĘGA JOANNA   K14-29 206 6:51 00:18:45 00:34:16 00:35:12
941 1342 JASTRZĘBSKA EWA   K30-39 401 6:51 00:16:25 00:34:16 00:34:32
942 492 SZNYCER AGATA MGS LAW RUN TEAM K40-49 284 6:51 00:17:12 00:34:17 00:34:37
943 895 CZERWIŃSKA AGNIESZKA   K40-49 285 6:52 00:18:21 00:34:18 00:35:09
944 878 STANIUKIEWICZ GRAŻYNA   K60+ 15 6:52 00:17:59 00:34:18 00:34:41
945 197 CHALECKA JOLANTA   K40-49 286 6:52 00:18:20 00:34:18 00:35:09
946 42 NIECHOĆKO AGATA RBM TEAM K30-39 402 6:52 00:18:19 00:34:18 00:35:09
947 355 OSSOWSKA MONIKA PARKRUN RUMIA K30-39 403 6:52 00:17:21 00:34:18 00:35:37
948 272 CHARKIEWICZ MONIKA RUN BEACH MORNING K30-39 404 6:52 00:18:20 00:34:18 00:35:09
949 77 GWIZDAŁA IWONA   K40-49 287 6:52 00:18:48 00:34:18 00:35:41
950 1141 WYSOCZAŃSKA BARBARA   K40-49 288 6:52 00:16:30 00:34:19 00:34:27
951 1169 SĄGOLEWSKA AGNIESZKA   K40-49 289 6:52 00:18:58 00:34:19 00:35:43
952 1081 FIBICH DOROTA   K30-39 405 6:52 00:18:19 00:34:19 00:35:09
953 497 KARPOWICZ PAULINA   K30-39 406 6:52 00:17:03 00:34:20 00:34:48
954 896 OSTROWSKA ANNA   K40-49 290 6:52 00:17:47 00:34:21 00:34:34
955 1254 KRAWCZYK JUSTRYNA KUBUŚ PUCHATEK TEAM K40-49 291 6:53 00:17:05 00:34:23 00:34:42
956 1368 SYLDATK KATARZYNA   K30-39 407 6:53 00:19:02 00:34:23 00:35:53
957 790 MAKARUK ANIA   K30-39 408 6:53 00:17:05 00:34:23 00:34:42
958 339 ZIOBROŃ ANNA   K30-39 409 6:53 00:19:14 00:34:24 00:35:56
959 1091 KRASZEWSKA SARA GEOBAN SA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K30-39 410 6:53 00:18:42 00:34:24 00:35:28
960 1421 PETTKOWSKA MAŁGOSIA   K40-49 292 6:53 00:18:03 00:34:24 00:34:54
961 493 BYKOWSKA ANITA #BIKINIPATROL K40-49 293 6:53 00:17:28 00:34:24 00:34:43
962 1503 MIKICIUK - SŁOMA IZABELA BALTIC SEALS K30-39 411 6:53 00:18:50 00:34:25 00:35:47
963 1138 PACZKOWSKA EWELINA   K30-39 412 6:53 00:19:11 00:34:25 00:35:56
964 1077 REIMUS MALGORZATA   K30-39 413 6:53 00:17:52 00:34:25 00:35:00
965 498 MOCZYŃSKA AGNIESZKA   K30-39 414 6:53 00:17:27 00:34:25 00:34:42
966 1319 BLOCKUS MALWINA MAMA W TRÓJMIESCIE K14-29 207 6:53 00:17:48 00:34:27 00:35:23
967 725 JĘDRZEJEWSKA HANNA   K50-59 34 6:54 00:18:48 00:34:29 00:35:53
968 616 KUŁYGIN DOMINIKA GEOBAN S.A. ODDZIAŁ W POLSCE K30-39 415 6:54 00:17:49 00:34:30 00:35:15
969 759 LIPIŃSKA IWONA ELITE TEAM K40-49 294 6:55 00:18:57 00:34:33 00:36:05
970 419 NAMIOTKO-ŁOWIEC JOANNA   K14-29 208 6:55 00:17:52 00:34:33 00:35:05
971 600 CIESIELSKA-SZYMCZAK ROMA GEOBAN S.A. SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K30-39 416 6:55 00:17:44 00:34:34 00:35:36
972 1131 ZAJĄC MAŁGORZATA   K30-39 417 6:55 00:19:14 00:34:35 00:36:04
973 781 OLEJNICZAK ALINA   K60+ 16 6:55 00:17:37 00:34:35 00:34:58
974 1540 RAMBIERT AGNIESZKA   K30-39 418 6:55 00:17:34 00:34:35 00:34:59
975 648 KUCIEL KATARZYNA TRIMAMA TEAM K50-59 35 6:55 00:19:20 00:34:35 00:36:08
976 1454 ADAMUS DOROTA   K40-49 295 6:55 00:19:12 00:34:36 00:36:04
977 751 KUCIEL KAROLINA TRIMAMA TEAM K14-29 209 6:55 00:19:22 00:34:36 00:36:08
978 540 KOSCHANY KAMILLA   K30-39 419 6:55 00:18:04 00:34:36 00:35:49
979 1409 KOLASIŃSKA DOMINIKA   K14-29 210 6:55 00:19:22 00:34:36 00:36:09
980 1473 KALIMOW MARTA   K30-39 420 6:55 00:16:29 00:34:36 00:34:47
981 799 ZAWADZKA KATARZYNA   K30-39 421 6:55 00:18:35 00:34:37 00:35:13
982 1095 SOBIERAJ MAGDALENA AMATORKA K30-39 422 6:55 00:17:23 00:34:37 00:35:02
983 889 JEGIERSKA ANNA AMATORKA K30-39 423 6:55 00:17:23 00:34:37 00:35:02
984 745 ZIĘKIEWICZ MARIKA   K30-39 424 6:55 00:17:03 00:34:37 00:34:47
985 1461 HALLMANN EMILIA DOBRY DIETETYK K30-39 425 6:56 00:19:12 00:34:38 00:36:10
986 169 PACYNKO MAGDALENA   K30-39 426 6:56 00:16:48 00:34:38 00:34:54
987 702 WINCEŁOWICZ MAGDALENA   K30-39 427 6:56 00:17:03 00:34:38 00:34:46
988 376 PUCHOWSKA EWELINA   K30-39 428 6:56 00:16:48 00:34:38 00:34:53
989 671 DZICZEK ELA   K14-29 211 6:56 00:17:36 00:34:38 00:35:11
990 657 DROZDOWSKA RENATA   K14-29 212 6:56 00:17:36 00:34:39 00:35:11
991 138 PRZYDATEK JUSTYNA   K30-39 429 6:56 00:19:25 00:34:39 00:36:11
992 578 WIERESZKO-CZYŻ REGINA DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK K60+ 17 6:56 00:17:08 00:34:39 00:35:21
993 244 DAMASZKE ALEKSANDRA   K30-39 430 6:56 00:18:12 00:34:39 00:35:07
994 117 PAJKERT DOROTA ZSET GDYNIA K40-49 296 6:56 00:16:29 00:34:39 00:34:47
995 1455 CZAJKOWSKA DOROTA   K50-59 36 6:56 00:19:07 00:34:39 00:36:10
996 45 PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA KLUB KIBICA START ELBLĄG K30-39 431 6:56 00:17:32 00:34:40 00:35:16
997 929 KISIELEWSKA AGNIESZKA   K30-39 432 6:56 00:17:32 00:34:40 00:35:16
998 245 CIOŁEK-NOWAK EWA   K30-39 433 6:56 00:18:13 00:34:40 00:35:07
999 51 LASZEWSKA DARIA   K40-49 297 6:56 00:18:39 00:34:40 00:35:40
1000 646 PIERZGALSKA KATARZYNA   K40-49 298 6:56 00:18:50 00:34:40 00:35:38
1001 326 LIPIŃSKA MAGDALENA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K14-29 213 6:56 00:17:14 00:34:42 00:35:37
1002 145 TESMAR DOMINIKA BIGYELLOWFOOTADVENTURETEAM K14-29 214 6:57 00:19:24 00:34:43 00:36:17
1003 1088 IWANDOWSKA MARTA   K14-29 215 6:57 00:18:15 00:34:43 00:35:35
1004 474 TARGACZEWSKA AGNIESZKA   K30-39 434 6:57 00:17:30 00:34:43 00:35:18
1005 1422 DETTLAFF KAJA   K14-29 216 6:57 00:19:23 00:34:43 00:36:17
1006 1191 PAWŁOWSKA JUSTYNA   K14-29 217 6:57 00:18:07 00:34:43 00:35:05
1007 477 RORZKOWSKA ANNA   K30-39 435 6:57 00:17:14 00:34:44 00:34:54
1008 1283 ROGUSKA EWA   K30-39 436 6:57 00:18:33 00:34:44 00:36:00
1009 1185 DZIEL JUSTYNA   K14-29 218 6:57 00:18:07 00:34:44 00:35:06
1010 190 RYCEWICZ JOANNA   K30-39 437 6:57 00:19:08 00:34:45 00:36:10
1011 1107 SARNOWSKA ALEKSANDRA   K30-39 438 6:57 00:18:58 00:34:45 00:36:08
1012 659 GÓRECKA MARZENA   K40-49 299 6:57 00:19:11 00:34:45 00:36:14
1013 1369 KAMIŃSKA MONIKA   K30-39 439 6:57 00:19:27 00:34:45 00:36:12
1014 808 WRÓBLEWSKA ANNA   K40-49 300 6:57 00:18:10 00:34:45 00:35:49
1015 1074 ABRAMCZUK ANNA   K14-29 219 6:57 00:19:21 00:34:46 00:36:17
1016 1073 ABRAMCZUK ILONA   K40-49 301 6:57 00:19:20 00:34:46 00:36:17
1017 103 MARCINIAK ANNA   K30-39 440 6:57 00:18:49 00:34:47 00:36:14
1018 1323 WNUCZKO ANNA   K14-29 220 6:58 00:17:39 00:34:48 00:35:23
1019 429 STENCEL ANITA   K50-59 37 6:58 00:16:40 00:34:49 00:35:05
1020 487 SUCHOCKA ALEKSANDRA THE ONE K30-39 441 6:58 00:18:02 00:34:50 00:35:22
1021 490 SZOSTAK KINGA   K30-39 442 6:58 00:18:02 00:34:50 00:35:22
1022 1537 BOROWSKA IWONA   K50-59 38 6:58 00:19:28 00:34:51 00:36:28
1023 619 WOLAŃSKA MARTA KOMADO FLAKI K30-39 443 6:58 00:18:43 00:34:51 00:35:27
1024 64 ŚRUBARCZYK - CICHOWSKA MARIOLA   K30-39 444 6:58 00:18:43 00:34:51 00:36:05
1025 992 LEWANDOWSKA IWONA BBL MŁAWA K40-49 302 6:58 00:17:46 00:34:51 00:35:39
1026 758 STANKIEWICZ ESTERA MOTYWATORNIA TEAM K14-29 221 6:58 00:18:58 00:34:51 00:36:19
1027 432 CZE-GA SYLWIA KOMANDO FLAKI K40-49 303 6:58 00:18:45 00:34:52 00:35:27
1028 739 ZIELENIEWSKA BEATA   K14-29 222 6:58 00:19:17 00:34:52 00:36:11
1029 449 CZEREWATYJ-MUSIAŁ ŻAKLIN KOMANDO FLAKI K30-39 445 6:58 00:18:45 00:34:52 00:35:27
1030 1535 WRYK KAMILA CROSSELITE K30-39 446 6:59 00:18:55 00:34:53 00:36:19
1031 226 STENCEL ŻEMEŁKA KAROLINA   K40-49 304 6:59 00:19:06 00:34:53 00:36:06
1032 198 LANGE MAŁGORZATA MAJA TEAM K14-29 223 6:59 00:18:59 00:34:53 00:36:19
1033 136 GLOWIENKE ANITA   K40-49 305 6:59 00:18:58 00:34:53 00:36:19
1034 776 STANKIEWICZ IWONA MOTYWATORNIA TEAM K40-49 306 6:59 00:18:59 00:34:53 00:36:19
1035 1004 KOWALSKA AGNIESZKA   K30-39 447 6:59 00:19:06 00:34:53 00:36:06
1036 1003 DWORZAŃSKA MAGDALENA   K30-39 448 6:59 00:19:06 00:34:54 00:36:06
1037 241 ĆWIKLIŃSKA IWONA   K40-49 307 6:59 00:19:20 00:34:55 00:36:30
1038 1488 KISZKURNO ANIA UP8 K14-29 224 6:59 00:19:51 00:34:55 00:36:09
1039 1146 MIKOŁAJCZAK ALEKSANDRA   K40-49 308 7:00 00:18:37 00:34:59 00:35:48
1040 509 PRZYTARSKA URSZULA   K30-39 449 7:00 00:19:14 00:34:59 00:36:31
1041 983 LUBOWIECKA ALICJA   K30-39 450 7:00 00:18:26 00:34:59 00:35:39
1042 1496 TURNER ALEKSANDRA KEMIRA K30-39 451 7:00 00:19:14 00:34:59 00:36:32
1043 1228 BARGIELSKA LAILA   K30-39 452 7:00 00:19:38 00:35:00 00:36:14
1044 719 NATKANIEC MONIKA AIRHELP K30-39 453 7:00 00:16:54 00:35:01 00:35:21
1045 182 GOSCINIAK AGNIESZKA PRUSZCZ BIEGA Z KOBIETĄ W BIEGU K30-39 454 7:00 00:19:12 00:35:01 00:36:29
1046 1526 KOSTUCH ANITA   K14-29 225 7:00 00:17:53 00:35:01 00:35:50
1047 1561 WOLNA JOANNA   K30-39 455 7:00 00:19:21 00:35:02 00:36:23
1048 83 BERG ANNA   K40-49 309 7:01 00:16:35 00:35:04 00:35:19
1049 1427 WILCZEWSKA DOROTA MEDALOMANIACZKI K30-39 456 7:01 00:17:52 00:35:04 00:36:04
1050 439 GÓRALCZYK MAGDALENA KLUB BIEGACZA MRĄGOWO K40-49 310 7:01 00:18:45 00:35:05 00:36:02
1051 1378 PRZYBYŁA KINGA   K14-29 226 7:01 00:17:29 00:35:05 00:35:21
1052 1377 KLOSINSKA MAGDALENA   K30-39 457 7:01 00:17:30 00:35:05 00:35:21
1053 841 SZAFRAŃSKA MARTA PWC FCU RUN TEAM K14-29 227 7:01 00:18:25 00:35:05 00:36:11
1054 560 MIELEWCZYK JUSTYNA   K30-39 458 7:01 00:19:13 00:35:05 00:36:35
1055 555 BURY LILIANA   K30-39 459 7:01 00:19:13 00:35:06 00:36:36
1056 140 RYBICKI MONIKA   K40-49 311 7:01 00:18:51 00:35:06 00:36:24
1057 396 PRUS-MYSZKA EMILIA   K30-39 460 7:01 00:16:55 00:35:06 00:35:12
1058 423 HILDEBRANDT IWONA   K30-39 461 7:01 00:16:55 00:35:06 00:35:13
1059 1085 PIWNIK MILENA   K30-39 462 7:02 00:17:30 00:35:08 00:35:50
1060 1415 WODZYNSKA MALGORZATA   K40-49 312 7:02 00:18:11 00:35:08 00:36:07
1061 97 KLEM DOLORES   K40-49 313 7:02 00:17:21 00:35:08 00:35:36
1062 969 STRANC AGNIESZKA GABRIELA GDYNIA RADIO K40-49 314 7:02 00:17:43 00:35:10 00:35:31
1063 78 ZYMON KATARZYNA GOOD LUCK CLUB K40-49 315 7:02 00:19:09 00:35:11 00:36:36
1064 1305 SŁOMA JOANNA   K40-49 316 7:02 00:18:52 00:35:11 00:36:34
1065 588 WASYLISZYN MICHALINA   K30-39 463 7:02 00:19:10 00:35:12 00:36:36
1066 1538 MATWIEJCZYK AGNIESZKA   K30-39 464 7:02 00:19:17 00:35:12 00:36:41
1067 1135 PAWŁOWSKA WIKTORIA   K14-29 228 7:02 00:18:04 00:35:12 00:36:09
1068 1507 SZUMLAS ANNA #SZUMITEAM K30-39 465 7:03 00:18:52 00:35:13 00:36:35
1069 938 OSTROWSKA DOMINIKA   K30-39 466 7:03 00:18:35 00:35:13 00:36:07
1070 753 NOWOGRODZKA KAROLINA   K14-29 229 7:03 00:18:35 00:35:13 00:36:07
1071 1539 TRUKAWKA ALICJA   K50-59 39 7:03 00:18:39 00:35:14 00:36:22
1072 640 ADAMUS-KLIMM EWELINA   K30-39 467 7:03 00:18:57 00:35:14 00:36:55
1073 930 MUCHA PAULINA TRIMAMA K30-39 468 7:03 00:19:27 00:35:14 00:36:53
1074 789 PRZASNYSKA ANETA   K30-39 469 7:03 00:19:20 00:35:14 00:36:39
1075 815 JAKUBOWSKA PAULINA   K30-39 470 7:03 00:19:20 00:35:14 00:36:40
1076 1194 WATOROWSKA MARTYNA   K14-29 230 7:03 00:18:48 00:35:15 00:36:12
1077 910 SZYMAŃSKA ALICJA   K30-39 471 7:03 00:20:09 00:35:15 00:36:49
1078 984 SADOWSKA MAGDA DOGONIĆ ŻYCIE K30-39 472 7:03 00:18:47 00:35:15 00:36:12
1079 1484 DĄBROWSKA LIDIA   K40-49 317 7:03 00:18:42 00:35:16 00:36:19
1080 1406 CWAJNA KAROLINA   K30-39 473 7:03 00:18:52 00:35:16 00:36:43
1081 1184 OBRYCKA EWELINA   K30-39 474 7:03 00:18:52 00:35:16 00:36:43
1082 625 JABŁOŃSKA KATARZYNA   K30-39 475 7:03 00:18:36 00:35:17 00:36:08
1083 259 SOBIECKA EDYTA   K40-49 318 7:03 00:16:09 00:35:17 00:35:22
1084 1111 BARTOSZEWICZ DOROTA A.HARTRODT K30-39 476 7:03 00:19:00 00:35:17 00:36:41
1085 713 DREWEK ROMANA   K40-49 319 7:04 00:18:25 00:35:18 00:36:19
1086 334 JAROSIEWICZ-POSZEWIECKA EWA TRIMAMA TEAM K40-49 320 7:04 00:19:26 00:35:18 00:36:53
1087 933 KRAJDOCHA ANETA   K40-49 321 7:04 00:19:35 00:35:19 00:36:56
1088 514 DĄBEK-RUDNICKA ARLETA   K40-49 322 7:04 00:18:17 00:35:20 00:35:59
1089 188 SOWIŃSKA MARTA   K30-39 477 7:04 00:19:57 00:35:21 00:36:50
1090 1019 MATYS ALEXANDRA BAYER K14-29 231 7:04 00:18:14 00:35:21 00:36:37
1091 1022 SULKOWSKA KATARZYNA BAYER K14-29 232 7:04 00:18:14 00:35:22 00:36:38
1092 729 KAŁUŻNA MONIKA   K30-39 478 7:04 00:18:59 00:35:22 00:36:35
1093 384 BRZESKA MAGDALENA   K30-39 479 7:05 00:19:29 00:35:23 00:36:55
1094 1151 WITKOWSKA KAROLINA   K30-39 480 7:05 00:18:17 00:35:24 00:36:26
1095 854 STERNICKA JOANNA   K40-49 323 7:05 00:17:44 00:35:24 00:35:53
1096 1315 SZCZYPKA JOANNA   K40-49 324 7:05 00:19:20 00:35:27 00:36:57
1097 1113 GRZEGORZEWSKA GOSIA A.HARTRODT K30-39 481 7:06 00:17:06 00:35:28 00:35:38
1098 155 BERENT ANNA   K30-39 482 7:06 00:19:20 00:35:29 00:36:59
1099 740 KAMIŃSKA KAMILA   K30-39 483 7:06 00:19:18 00:35:30 00:36:49
1100 688 MAWLICHANÓW IZABELA ŁAJ MI K40-49 325 7:06 00:19:18 00:35:31 00:36:49
1101 292 KLAS KATARZYNA   K40-49 326 7:06 00:17:55 00:35:32 00:36:01
1102 193 KONSTANTYNOWICZ ALICJA   K30-39 484 7:06 00:18:30 00:35:32 00:36:27
1103 1083 MAKOWSKA AGNIESZKA AGNES MAGNES K40-49 327 7:07 00:17:02 00:35:33 00:35:39
1104 1174 PELCNER ALEKSANDRA GEOBAN S.A. SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K30-39 485 7:07 00:18:12 00:35:33 00:36:15
1105 1175 SMAL KAROLINA GEOBAN S.A. SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K30-39 486 7:07 00:18:11 00:35:34 00:36:15
1106 465 MALINOWSKA EWELINA KOBIETA W BIEGU PRUSZCZ GDAŃSKI K30-39 487 7:07 00:17:44 00:35:34 00:35:47
1107 1033 ŁUŻYŃSKA ALEKSANDRA   K30-39 488 7:07 00:18:36 00:35:34 00:36:42
1108 996 ZIMOŃ MAGDALENA   K30-39 489 7:07 00:18:49 00:35:35 00:36:54
1109 98 MARDZIŃSKA SYLWIA   K40-49 328 7:07 00:18:48 00:35:35 00:36:54
1110 179 HENDRICH AGNIESZKA   K30-39 490 7:07 00:18:09 00:35:36 00:36:04
1111 350 SUSKA AGATA   K40-49 329 7:07 00:18:18 00:35:36 00:36:23
1112 946 SMOLAREK KATARZYNA WYMIATACZE K40-49 330 7:07 00:18:35 00:35:37 00:36:13
1113 1556 PAWŁOWSKA IWONA   K50-59 40 7:07 00:19:09 00:35:37 00:37:06
1114 67 PIECZYKOLAN JOANNA   K40-49 331 7:07 00:17:41 00:35:37 00:36:13
1115 737 TYSARCZYK MONIKA   K14-29 233 7:07 00:19:09 00:35:37 00:37:05
1116 1065 WILDA DOMINIKA GEOBAN S.A. SPÓŁKA AKCYJNA, ODDZIAŁ W POLSCE K14-29 234 7:08 00:18:29 00:35:38 00:36:42
1117 1067 PIORUŃSKA AGNIESZKA AGNES MAGNES K40-49 332 7:08 00:17:12 00:35:39 00:35:45
1118 1058 WRÓBLEWSKA PAULINA   K30-39 491 7:08 00:16:36 00:35:39 00:35:50
1119 1059 STAŚKIEWICZ MARTYNA   K30-39 492 7:08 00:16:36 00:35:39 00:35:50
1120 1082 MARSZAŁKOWSKA AGNIESZKA   K14-29 235 7:08 00:17:13 00:35:41 00:35:45
1121 213 GRABAN JOLANTA   K40-49 333 7:08 00:17:49 00:35:42 00:36:16
1122 1068 KAPICA AGNIESZKA AGNES MAGNES K40-49 334 7:08 00:15:46 00:35:42 00:35:45
1123 1024 WARDEGA MONIKA BAYER K40-49 335 7:08 00:19:32 00:35:42 00:37:21
1124 1457 BAŃKOWSKA ANNA   K40-49 336 7:09 00:18:44 00:35:43 00:36:13
1125 1021 OŻAROWSKA MONIKA BAYER K30-39 493 7:09 00:19:13 00:35:44 00:37:21
1126 1110 WASILEWSKA JOANNA PATRYCJA   K40-49 337 7:09 00:17:14 00:35:45 00:36:12
1127 1109 GIERWIATOWSKA NATALIA   K14-29 236 7:09 00:17:13 00:35:45 00:36:11
1128 1513 ŚWIST MAGDALENA   K30-39 494 7:09 00:18:50 00:35:47 00:36:35
1129 755 SKWIOT AGNIESZKA   K30-39 495 7:10 00:19:23 00:35:49 00:37:13
1130 681 TONDYTKO ANNA   K40-49 338 7:10 00:18:11 00:35:50 00:36:14
1131 378 KOSMOWSKA-PADIAS BARBARA   K50-59 41 7:10 00:17:34 00:35:51 00:36:01
1132 1064 MISIUN MARTA   K30-39 496 7:10 00:19:28 00:35:51 00:36:50
1133 1524 WLAZŁO MARTA   K30-39 497 7:10 00:19:28 00:35:51 00:36:50
1134 1568 KAZIMIERCZAK DANIELA INVICTA/MOSRY SKARSZEWY K30-39 498 7:10 00:19:13 00:35:51 00:37:28
1135 1569 DOMINIKA FREDA DOMINIKA INVICTA K40-49 339 7:10 00:19:13 00:35:52 00:37:29
1136 9 TROCHOWSKA BEATA ZABIEGANE BLONDYNY K40-49 340 7:11 00:18:42 00:35:53 00:36:26
1137 573 JAKUBOWSKA PATRYCJA   K30-39 499 7:11 00:17:07 00:35:53 00:36:11
1138 435 KLIŚ KLAUDIA   K14-29 237 7:11 00:19:57 00:35:54 00:37:15
1139 434 FRYC MAGDALENA   K14-29 238 7:11 00:19:57 00:35:54 00:37:15
1140 1486 RUSAK NATALIA UP8 K14-29 239 7:11 00:19:40 00:35:55 00:37:09
1141 1487 STACH AGATA UP8 K14-29 240 7:11 00:19:40 00:35:55 00:37:08
1142 331 SZYDŁOWSKA MAGDALENA GARBATY KNIVES K14-29 241 7:11 00:19:31 00:35:56 00:37:23
1143 1094 HANKIEWICZ KAROLINA GEOBAN S.A. K14-29 242 7:12 00:19:32 00:35:59 00:36:44
1144 5 TROCHOWSKA DOMINIKA ZABIEGANE BLONDYNY K14-29 243 7:12 00:18:42 00:36:00 00:36:33
1145 521 GRABOWSKA EWELINA   K30-39 500 7:12 00:19:28 00:36:00 00:37:31
1146 166 CHRYŚCIONKO ARLETTA WB BIEGA K40-49 341 7:13 00:17:36 00:36:03 00:36:20
1147 985 CHYLIŃSKA KATARZYNA   K30-39 501 7:13 00:18:49 00:36:03 00:36:54
1148 1577 ARCISZEWSKA-KOZIRÓG AGNIESZKA   K40-49 342 7:13 00:18:24 00:36:03 00:36:26
1149 1397 ŚMIRSKA DOMINIKA   K14-29 244 7:13 00:19:06 00:36:05 00:37:30
1150 458 PONTO KATARZYNA   K40-49 343 7:13 00:19:23 00:36:05 00:37:33
1151 92 WACHOWIAK SYLWIA   K14-29 245 7:13 00:18:55 00:36:06 00:36:29
1152 118 SMOLIŃSKA ANETA   K30-39 502 7:13 00:18:55 00:36:06 00:36:29
1153 1419 KRZYŻANOWSKA MONIKA   K40-49 344 7:13 00:19:23 00:36:06 00:37:33
1154 1428 ADAMCZYK EWA   K30-39 503 7:14 00:18:41 00:36:09 00:36:55
1155 1429 KOMPIŃSKA SYLWIA   K30-39 504 7:14 00:18:41 00:36:10 00:36:56
1156 1101 WINIARSKA MONIKA   K40-49 345 7:14 00:18:03 00:36:11 00:36:35
1157 1508 PAWLENKO JOANNA   K50-59 42 7:15 00:17:25 00:36:13 00:36:24
1158 79 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA   K40-49 346 7:15 00:19:50 00:36:13 00:37:48
1159 959 WOJCIECHOWICZ ANNA   K30-39 505 7:15 00:19:54 00:36:13 00:37:43
1160 995 PIETRUSZKIEWICZ KATARZYNA   K40-49 347 7:15 00:18:28 00:36:14 00:36:54
1161 593 OPATECKA-TOMSZA IWONA GRUDZIĄDZKA FIT MAMA K30-39 506 7:15 00:18:33 00:36:14 00:36:47
1162 1053 GĄSIOROWSKA-GAB JOANNA   K14-29 246 7:15 00:19:45 00:36:14 00:38:09
1163 1312 STYCZYŃSKA SYLWIA   K30-39 507 7:15 00:19:45 00:36:16 00:38:11
1164 395 GIELERT KATARZYNA OSOBA PRYWATNA K40-49 348 7:15 00:19:50 00:36:16 00:37:51
1165 1396 KRECZMAN ANNA   K30-39 508 7:15 00:18:15 00:36:17 00:37:52
1166 966 HATŁAS ANITA   K40-49 349 7:16 00:18:49 00:36:18 00:37:00
1167 715 SALUK IZA SAPIĄCE GAZELE K30-39 509 7:16 00:18:55 00:36:19 00:37:24
1168 170 BINKOWSKA-BÓJCZUK AGNIESZKA   K40-49 350 7:16 00:18:55 00:36:19 00:37:24
1169 475 MOSEK PAULINA   K14-29 247 7:16 00:19:13 00:36:20 00:37:40
1170 1353 GROMADZKA NATALIA WYMIATACZE/ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH K30-39 510 7:16 00:19:49 00:36:21 00:38:02
1171 1345 BALICKA LIDIA   K40-49 351 7:16 00:18:31 00:36:21 00:36:57
1172 502 MYSZKER AGATA   K50-59 43 7:16 00:19:15 00:36:21 00:37:36
1173 1354 KNITTER DARIA WYMIATACZE K30-39 511 7:16 00:19:48 00:36:21 00:38:03
1174 482 STRUCK ALEKSANDRA   K40-49 352 7:17 00:18:32 00:36:23 00:37:05
1175 1044 POKOJSKA EWA KROPELKA K30-39 512 7:17 00:18:44 00:36:24 00:36:58
1176 1051 MGŁOSIEK JOANNA   K30-39 513 7:17 00:18:44 00:36:24 00:36:58
1177 1450 MISIAK ALEKSANDRA CIKLUM K14-29 248 7:17 00:19:15 00:36:26 00:37:46
1178 1366 RAWSKA ALEKSANDRA   K40-49 353 7:18 00:19:59 00:36:29 00:38:02
1179 1301 JĘDRZEJEWSKA MARIETA   K30-39 514 7:18 00:18:44 00:36:29 00:37:20
1180 1322 CHOSZCZ JUSTYNA GEOBAN S.A. SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE K14-29 249 7:18 00:18:56 00:36:31 00:37:42
1181 441 KRZEMIŃSKA JUSTYNA   K30-39 515 7:19 00:18:25 00:36:36 00:36:58
1182 1330 RATKE MARTA   K40-49 354 7:19 00:18:35 00:36:36 00:37:16
1183 585 SZAFRANIEC MIRELLA #BIKINIPATROL K40-49 355 7:20 00:18:29 00:36:38 00:36:51
1184 826 KANDZORA ANNA   K30-39 516 7:20 00:19:42 00:36:41 00:38:13
1185 527 STASIK MAGDALENA   K40-49 356 7:20 00:19:44 00:36:41 00:37:44
1186 825 MAMPE JOANNA   K14-29 250 7:20 00:19:41 00:36:41 00:38:14
1187 827 KANDZORA WERONIKA   K30-39 517 7:20 00:19:42 00:36:41 00:38:14
1188 1105 ŁUGOWSKA AGNIESZKA   K40-49 357 7:21 00:18:42 00:36:43 00:37:08
1189 1512 BŁAŻEWICZ-STASIAK ANNA   K30-39 518 7:21 00:19:52 00:36:44 00:37:41
1190 1485 BRODOWSKA IRENA   K60+ 18 7:21 00:18:41 00:36:44 00:37:09
1191 543 ANGOWSKA MONIKA   K30-39 519 7:21 00:19:14 00:36:45 00:38:03
1192 447 KUBUSZEWSKA EWA   K60+ 19 7:21 00:18:20 00:36:47 00:37:13
1193 504 DERHELD DOROTA   K30-39 520 7:22 00:19:17 00:36:48 00:38:11
1194 1491 SZUMIŁOWSKA MARTA LPP TEAM K30-39 521 7:22 00:19:52 00:36:49 00:37:45
1195 1015 CICHOWSKA AGNIESZKA   K30-39 522 7:22 00:19:12 00:36:49 00:37:43
1196 536 PRZYBYSZ MONIKA TRUSKAWKA RZĄDZI K30-39 523 7:22 00:17:11 00:36:51 00:36:57
1197 1423 FIGURA JOANNA   K40-49 358 7:22 00:19:34 00:36:51 00:37:03
1198 760 ROSIEJKA ANNA   K30-39 524 7:22 00:19:01 00:36:52 00:37:40
1199 1578 KURZAWA WIOLETTA   K40-49 359 7:23 00:19:50 00:36:53 00:38:36
1200 821 JUSZCZYK MAGDALENA   K30-39 525 7:23 00:18:47 00:36:54 00:37:32
1201 769 MATYSIAK KAROLINA   K30-39 526 7:23 00:18:47 00:36:54 00:37:32
1202 1243 ODOWSKA-ZACZEK ANNA   K30-39 527 7:23 00:18:46 00:36:55 00:37:32
1203 413 DABROWSKA - NARLOCH AGNIESZKA   K40-49 360 7:23 00:19:06 00:36:55 00:37:43
1204 942 TŁUCHOWSKA EWA   K30-39 528 7:23 00:17:24 00:36:55 00:36:59
1205 32 BARTYSKA ALEKSANDRA   K30-39 529 7:23 00:19:54 00:36:55 00:38:25
1206 1237 PADZIK DOROTA   K40-49 361 7:23 00:19:41 00:36:57 00:37:58
1207 851 FRANCKE KAROLINA   K30-39 530 7:24 00:19:28 00:36:58 00:38:35
1208 1395 BOBERSKA KAROLINA   K40-49 362 7:24 00:18:46 00:36:58 00:37:46
1209 265 MARZEC JOANNA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K14-29 251 7:24 00:19:30 00:36:59 00:37:56
1210 1213 PILECKA AGNIESZKA AGAPILECKA.PL K14-29 252 7:24 00:19:25 00:36:59 00:38:06
1211 121 RZEZNICZAK MARZENA   K50-59 44 7:25 00:17:45 00:37:03 00:37:18
1212 1314 DUDZICZ IZABELA TERRAMAR SP.Z O.O. GDYNIA K40-49 363 7:25 00:19:40 00:37:06 00:38:35
1213 817 DERKOWSKA ANNA   K30-39 531 7:25 00:20:37 00:37:07 00:38:16
1214 1062 SKÓRA MAŁGORZATA   K40-49 364 7:25 00:19:49 00:37:07 00:38:37
1215 1383 GULCZYŃSKA DARIA   K14-29 253 7:26 00:19:36 00:37:09 00:38:47
1216 55 SZWEDA BEATA MEDALOMANIACZKI K40-49 365 7:26 00:19:09 00:37:11 00:38:11
1217 23 PIEKARSKA JUSTYNA   K14-29 254 7:26 00:19:24 00:37:12 00:38:18
1218 978 RADOMSKA JOANNA   K30-39 532 7:26 00:19:11 00:37:12 00:38:43
1219 752 GLIWA JUSTYNA   K14-29 255 7:27 00:18:53 00:37:13 00:38:15
1220 230 STARCZEWSKA AMANDA   K14-29 256 7:28 00:19:39 00:37:18 00:38:54
1221 133 GARSKA SYLWIA   K30-39 533 7:28 00:19:09 00:37:20 00:38:04
1222 591 NACZKE ANNA TRIMAMA K40-49 366 7:28 00:18:09 00:37:21 00:37:37
1223 1529 ORUBA NATALIA   K30-39 534 7:29 00:19:59 00:37:27 00:39:00
1224 501 RUTKOWSKA JOANNA   K40-49 367 7:30 00:20:00 00:37:28 00:39:00
1225 1515 DEPKA MAŁGORZATA   K40-49 368 7:30 00:20:01 00:37:29 00:39:00
1226 568 STOŁYPKO GABRIELA   K14-29 257 7:30 00:19:01 00:37:30 00:38:16
1227 420 GAŁUSZKA ANNA   K40-49 369 7:30 00:19:20 00:37:31 00:38:49
1228 1041 MAGDZIARZ JUSTYNA   K40-49 370 7:31 00:19:38 00:37:37 00:38:37
1229 818 KOCZARA AGNIESZKA   K40-49 371 7:32 00:19:55 00:37:41 00:39:07
1230 909 ZYSKOWSKA EWA   K30-39 535 7:32 00:20:09 00:37:42 00:39:15
1231 1564 GUŹDZIK-WITKA SYLWIA   K40-49 372 7:33 00:18:36 00:37:43 00:37:48
1232 495 SOBCZAK EDYTA   K30-39 536 7:33 00:19:36 00:37:44 00:39:16
1233 903 LADEMANN KAROLINA   K14-29 258 7:33 00:19:51 00:37:45 00:39:21
1234 777 KARKUT IWONA   K40-49 373 7:33 00:20:22 00:37:47 00:39:17
1235 1072 BARTOSIEWICZ MARTA   K30-39 537 7:33 00:19:55 00:37:47 00:38:57
1236 290 MAGIER ALEKSANDRA   K40-49 374 7:33 00:19:59 00:37:47 00:39:12
1237 1168 FEIL JOANNA   K50-59 45 7:33 00:18:59 00:37:47 00:38:21
1238 707 BARTNIKOWSKA AGATA   K30-39 538 7:33 00:20:22 00:37:47 00:39:16
1239 775 BRZOZOWSKA MARTA   K30-39 539 7:34 00:20:22 00:37:49 00:39:17
1240 1204 MAŁACHWIEJ BARBARA   K40-49 375 7:34 00:19:54 00:37:50 00:38:35
1241 1313 DMITRUK MARTA GEOBAN K30-39 540 7:34 00:19:30 00:37:51 00:38:36
1242 883 SERTEL JOANNA BIEGAJ Z GŁOWĄ K50-59 46 7:35 00:18:56 00:37:55 00:38:06
1243 1241 KRAUSE AGNIESZKA   K40-49 376 7:36 00:20:50 00:37:59 00:39:21
1244 440 ELLWART ALEKSANDRA KOMANDO FLAKI K30-39 541 7:36 00:18:52 00:38:01 00:38:18
1245 1470 WIECZERZYŃSKA AGNIESZKA   K40-49 377 7:37 00:18:27 00:38:03 00:38:34
1246 194 STĘPKA MONIKA   K30-39 542 7:37 00:19:21 00:38:03 00:38:20
1247 785 RADOMSKA KAROLINA RODZINA SOPRANO K30-39 543 7:38 00:19:26 00:38:08 00:39:22
1248 255 SZCZĘŚNIAK ALEKSANDRA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K40-49 378 7:38 00:19:28 00:38:10 00:39:05
1249 1167 WINICZEŃKO IRENA   K60+ 20 7:40 00:18:45 00:38:18 00:38:53
1250 1218 BANDZMER ALEKSANDRA   K30-39 544 7:40 00:19:35 00:38:19 00:38:56
1251 1178 WYSOCKA ANNA   K30-39 545 7:40 00:19:35 00:38:19 00:38:56
1252 44 MOKŁOWICZ ANIA   K30-39 546 7:40 00:19:35 00:38:19 00:38:56
1253 746 KORZEWSKA MAGDALENA   K40-49 379 7:41 00:19:39 00:38:23 00:39:02
1254 189 BRUSKA MONIKA   K40-49 380 7:41 00:20:34 00:38:23 00:39:54
1255 462 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA - K30-39 547 7:42 00:20:12 00:38:28 00:39:36
1256 174 KLAWITTER ANTONINA   K40-49 381 7:42 00:20:25 00:38:28 00:40:01
1257 773 BUCIOR-WENSIERSKA ALEKSANDRA LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! K30-39 548 7:43 00:20:20 00:38:36 00:39:42
1258 784 SKOŁUCKA-BUCIOR KRYSTYNA   K60+ 21 7:43 00:20:20 00:38:37 00:39:43
1259 1528 ZESZUTEK NATALIA   K30-39 549 7:44 00:19:27 00:38:38 00:39:34
1260 595 ZYCH MARIA   K50-59 47 7:44 00:20:01 00:38:38 00:40:10
1261 323 MIKUCKA ELŻBIETA   K50-59 48 7:44 00:19:46 00:38:42 00:39:45
1262 971 MATUSZAK KATARZYNA   K40-49 382 7:44 00:20:08 00:38:42 00:39:59
1263 655 ŻURANKÓW KATARZYNA   K14-29 259 7:45 00:19:10 00:38:44 00:38:55
1264 54 NAUMCZUK BEATA   K30-39 550 7:45 00:19:52 00:38:44 00:39:37
1265 252 ZDUNKOWSKA MARTA   K14-29 260 7:45 00:18:56 00:38:45 00:38:55
1266 56 SZYMCZYSZYN IWONA   K40-49 383 7:45 00:19:52 00:38:46 00:39:39
1267 1147 KULA ALEKSANDRA   K40-49 384 7:46 00:19:41 00:38:51 00:39:38
1268 258 FEDE JOANNA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 551 7:46 00:19:41 00:38:51 00:40:12
1269 1181 TRUSZKOWSKA KRYSTYNA MARIA PARKRUN GDYNIA K60+ 22 7:46 00:18:30 00:38:52 00:39:08
1270 2 KANCELARCZYK JOANNA   K14-29 261 7:47 00:19:48 00:38:53 00:40:24
1271 857 BAGIŃSKA MARTA PWC FCU RUN TEAM K14-29 262 7:47 00:18:39 00:38:57 00:39:12
1272 705 SKIERSKA PATRYCJA   K30-39 552 7:49 00:19:47 00:39:05 00:39:46
1273 651 OSSOWSKA MAŁGORZATA   K30-39 553 7:49 00:19:47 00:39:05 00:39:46
1274 239 MURACH KLAUDIA   K14-29 263 7:49 00:21:04 00:39:05 00:39:50
1275 1263 KASPRZYK KATARZYNA OSOWA BIEGA K40-49 385 7:49 00:21:01 00:39:05 00:39:22
1276 1037 CZARNECKA PAULINA   K14-29 264 7:49 00:20:22 00:39:06 00:40:23
1277 732 JASKUŁOWSKA BEATA WARIACKI TEAM K40-49 386 7:50 00:18:55 00:39:10 00:39:27
1278 1317 NIEWEGLOWSKA ZUZANNA   K14-29 265 7:50 00:19:58 00:39:11 00:40:06
1279 1118 KUŹNIEWSKA ALEKSANDRA VENSKA K30-39 554 7:50 00:19:59 00:39:12 00:40:06
1280 1453 STRĄK JOANNA   K40-49 387 7:50 00:20:10 00:39:12 00:40:49
1281 936 LESNER BARBARA   K40-49 388 7:50 00:19:42 00:39:12 00:40:49
1282 617 LAUBE JOANNA   K40-49 389 7:51 00:20:52 00:39:17 00:40:39
1283 733 SŁOWIŃSKA JOLA WARIACKI TEAM K40-49 390 7:52 00:18:56 00:39:18 00:39:35
1284 1567 RUMKOWSKA BEATA   K30-39 555 7:53 00:20:11 00:39:26 00:40:16
1285 963 STUDZIŃSKA AGNIESZKA   K40-49 391 7:56 00:19:31 00:39:39 00:40:21
1286 1252 ANDRUSZ ARIANA   K60+ 23 7:56 00:21:23 00:39:40 00:41:14
1287 373 SŁAWIŃSKA MARTA   K14-29 266 7:57 00:20:32 00:39:46 00:40:48
1288 852 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA BAT WHOMAN K30-39 556 7:57 00:19:11 00:39:47 00:40:03
1289 499 KRÓL MARLENA   K30-39 557 7:59 00:19:47 00:39:57 00:40:26
1290 641 MIGDALSKA MAŁGORZATA TRIMAMA TEAM / GDYŃSKIE MORSY K60+ 24 8:00 00:21:25 00:39:58 00:41:34
1291 791 SKÓRZYŃSKA AGNIESZKA TRIMAMA TEAM K30-39 558 8:00   00:40:02 00:41:37
1292 1327 SKRZYPIEC KINGA   K30-39 559 8:01 00:20:04 00:40:07 00:41:16
1293 1560 GOŁĘBIOWSKA MONIKA   K14-29 267 8:01 00:21:03 00:40:07 00:41:09
1294 1325 SONDEJ KAMILA   K30-39 560 8:01 00:20:05 00:40:07 00:41:16
1295 73 DYLEWSKA EWA   K40-49 392 8:02 00:19:52 00:40:08 00:40:51
1296 231 MACKIEWICZ MONIKA   K30-39 561 8:02 00:20:05 00:40:08 00:41:17
1297 897 LESZCZYK LILIANA   K30-39 562 8:02 00:20:43 00:40:11 00:41:36
1298 835 SZABLEWSKA OLA NIGDY WIECEJ 80 KG K30-39 563 8:04 00:19:42 00:40:19 00:40:36
1299 1 FOLERZYŃSKA SANDRA   K14-29 268 8:04 00:20:34 00:40:20 00:41:17
1300 1251 ZAREMBA ALEKSANDRA   K30-39 564 8:06 00:19:42 00:40:31 00:40:36
1301 1522 SOŁTYSIAK ADRIANA   K14-29 269 8:07 00:21:41 00:40:33 00:42:02
1302 562 PTASZYŃSKA PATRYCJA   K30-39 565 8:07 00:19:38 00:40:36 00:40:55
1303 312 WILK MARTA TRIMAMA TEAM K40-49 393 8:09 00:21:38 00:40:47 00:42:21
1304 1548 PELLOWSKA JUSTYNA TRIMAMA TEAM K30-39 566 8:09 00:21:38 00:40:47 00:42:21
1305 1416 ROST ANNA   K40-49 394 8:10 00:19:17 00:40:52 00:41:07
1306 1520 PŁANETA-FIJOŁEK MONIKA   K30-39 567 8:11 00:19:17 00:40:53 00:41:08
1307 380 ŁAŹNIAK - DRAUS ANNA   K30-39 568 8:15 00:19:32 00:41:15 00:41:35
1308 1464 MIŁOSTAN KATARZYNA   K40-49 395 8:15 00:19:57 00:41:17 00:41:24
1309 508 MICHALSKA IWONA LALUNIE K40-49 396 8:18 00:21:19 00:41:28 00:42:31
1310 505 JESION LUCYNA LALUNIE K40-49 397 8:18 00:21:19 00:41:28 00:42:31
1311 1445 KORJAT KAROLINA LALUNIE K30-39 569 8:18 00:21:20 00:41:28 00:42:31
1312 1339 LASKOWSKA AGATA   K14-29 270 8:22 00:21:22 00:41:51 00:43:35
1313 1310 HOPPE EWELINA   K14-29 271 8:25 00:21:19 00:42:03 00:42:29
1314 1311 DĄBROWSKA - HOPPE JOANNA   K30-39 570 8:25 00:21:19 00:42:04 00:42:30
1315 618 WŁODARCZYK ALICJA   K40-49 398 8:27 00:21:04 00:42:13 00:43:35
1316 582 KIELBRATOWSKA HANNA   K50-59 49 8:28 00:22:23 00:42:20 00:44:00
1317 172 WÓJCIK KATARZYNA   K40-49 399 8:30 00:22:24 00:42:31 00:43:46
1318 210 MENTEL AGNIESZKA   K30-39 571 8:31 00:21:36 00:42:36 00:43:10
1319 173 OSSOWSKA-SZCZEPAŃSKA ANNA   K30-39 572 8:33 00:23:52 00:42:47 00:46:22
1320 1193 LUBIŃSKA MAGDALENA GEOBAN S.A. SPÓŁKA AKCYJNA, ODDZIAŁ W POLSCE K14-29 272 8:33 00:21:18 00:42:47 00:43:33
1321 297 HANICHET BEATA   K30-39 573 8:48 00:22:06 00:44:01 00:44:55
1322 220 IZDEBSKA DIANA   K14-29 273 8:50 00:21:21 00:44:09 00:45:01
1323 218 SZREDER ALEKSANDRA   K14-29 274 8:55 00:21:23 00:44:33 00:45:25
1324 1027 JĘDRZEJEWSKA MAGDALENA   K30-39 574 8:57 00:23:16 00:44:45 00:45:45
1325 469 ŻAK KINGA MAMA W TRÓJMIEŚCIE K30-39 575 9:28 00:26:49 00:47:21 00:48:17
1326 1225 ZIEMIAŃSKA AGNIESZKA WYMIATACZE K40-49 400 10:34 00:27:33 00:52:49 00:54:30
1327 157 KUBAWSKA AGNIESZKA WYMIATACZE K30-39 576 10:34 00:27:35 00:52:49 00:54:30
1328 584 KASPERSKA ZDZISŁAWA KLUB BIKINI PATROL K50-59 50 10:48 00:26:17 00:53:58 00:54:16
1329 583 SIENIAWSKA BEATA BIKINI PATROL K40-49 401 10:48 00:26:18 00:53:59 00:54:16
1330 587 GAJDA JOLANTA #BIKINI PATROL K40-49 402 10:48 00:26:18 00:53:59 00:54:17
1331 375 BLUMKOWSKA KAROLINA BLUMCIA K14-29     00:15:15   DNF
1332 998 WRUK MAGDALENA   K30-39     00:22:07   DNF

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.