Bieg Kobiet w Świdnicy - Zapisani | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Bieg Kobiet w Świdnicy - Zapisani

Jesteś tutaj

nr startowy Imię Nazwisko Koszulka Klub/Firma
340 Beata Adamczyk S  
488 Katarzyna Adamczyk M  
126 Joanna Adamek M  
193 Wierzbicka Agata L  
294 Monika Aleksandrowicz L  
115 Izabela Augustowska M KB Geotermia Uniejów
469 Joanna Babiarz M Sonel
255 Katarzyna Banasik-Bendlewska S  
461 Dagmara Banaszczak L Premium  
215 Ewelina Baranowska S  
433 Barbara Barańska-Pietrzyk M  
467 Agnieszka Barska S Sonel
360 Ewelina Bartman M Cooper Standard
444 Emilia Bartnik M  
124 Zuzanna Bator M Świdnica Grupa Biegowa
30 Patrycja Bauch L  
402 Marta Baumgartner-Łuczak L  
169 Bożena Bawoł-Bernatek M Strzegomska 12
359 Katarzyna Bączkowska M Cooper Standard
336 Emilia Bąk M  
335 Magdalena Bednarczyk S  
400 Anna Bendkowska S  
440 Anna Bendkowska S  
143 Katarzyna Bernat S Premium  
76 Anna Bezdel M  
135 Irena Będzitko XL  
514 Wioletta Białobrzeska M 123labs
341 Iwona Biela S Nessi Team
58 Anna Bieniek-Wilk S Biegam dla zdrowia
314 Paulina Bieńkowska S  
503 Barbara Bierzyńska M UM
10 Katarzyna Błach XL  
47 Ewelina Błaszczyk S  
429 Renata Boczek S  
448 Marta Bodnar L  
177 Beata Bomba S  
415 Małgorzata Borkowska S  
425 Olga Borkowska M  
427 Sara Borkowska S  
516 Natalia Borowiak L  
118 Agata Borowik XL Premium Cała Oleśnica Biega
20 Ewa Boryńska M  
176 Katarzyna Borys M  
43 Maria Boska M Premium  
463 Paulina Braszka S Zabiegany Kayser
103 Anna Brodzińska-Gaweł M  
167 Marta Bronowicka S BLEBLAKI
13 Katarzyna Broś M Bielawska Akademia Biegania
361 Katarzyna Broś M Cooper Standard
232 Dorota Bryda S Premium Eurodent Łosiów
375 Agnieszka Buczkowska S  
480 Katarzyna Budziewska S Sonko Team
174 Natalia Burzyńska M  
62 Anna Buszyk L Pokanaj granice grupa biegową Świebodzice
73 Kamila Buszyk L  
323 Magdalena Cendrowicz M  
261 Sabina Chądzel M  
202 Małgorzata Chmielarska L Premium Electrolux
396 Małgorzata Chmielewska M  
150 Agnieszka Chmura-Wieczorek M Pałac Struga
111 Katarzyna Choma S Zorka Jelonki Running Team
6 Malwina Ciarkowska M  
168 Elżbieta Cichoń S Strzegomska Dwunastka
158 Katarzyna Cierniak M  
153 Renata Cieśla M Amator
67 Kalina Ciszewska S Klemens Team
372 Krystyna Ciszewska L  
221 Magdalena Ciupek M  
307 Justyna Curyl M Sp 6 Świdnica
392 Karolina Czajkowska-Kolon M  
14 Izabela Czapska M  
227 Mariola Czekalska S Kotwica Brzeg
213 Kasia Czerwińska M  
260 Ela Dadela L  
237 Małgorzata Darasz-Mól L  
210 Agata Dąbrowska S  
454 Justyna Dądela M  
526 Małgorzata Dec S  
244 Dorota Demska S  
364 Karolina Deutschmann-Kośkiewicz M Cooper Standard
142 Dorota Długosz L  
282 Bozena Dobrowolska M Sportowi emeryci
327 Iwona Dobrzanska S  
431 Ewelina Dominik S  
432 Natalia Dominik M  
184 Beata Doroba L Kat cross
324 Stella Drożyńska S  
410 Karolina Drygas M  
180 Sylwia Drzewiecka S Kat cross
99 Agnieszka Duda M Bielawska Akademia Biegania
498 Mariola Dudek M Strzegomska Dwunastka
505 Mariola Dudek M Strzegomska Dwunastka
270 Sara Dwojak S  
393 Iwona Dworniczak L  
163 Sylwia Dybciak S Laski
325 Anna Dydyk-Wójciga L  
231 Marzanna Działoszyńska M  
342 Karolina Działowska M  
279 Dominika Dziedzic S  
197 Aneta Erens S Mad Runners Wałbrzych
512 Katarzyna Faltyn M  
417 Lucyna Farbisz S PREDATORS WAŁBRZYCH
186 Dorota Fayfer M Kat cross
101 Katarzyna Fedorczuk L MATNER RUNNING TEAM/FITNESS PIEKARY LEGNICA
404 Justyna Fedyczkowska L Strzegomska Dwunastka
127 Patrycja Fidorowicz M  
131 Grażyna Filip M  
187 Dorota Fitrzyk L  
22 Justyna Florian M  
315 Edyta Franczak S Premium  
343 Joanna Gadzińska M Hospicjum w Świdnicy
493 Julia Gadzińska S  
465 Agata Gawel M  
471 Agata Gawel M  
224 Joanna Gawron S  
271 Anna Gączkowska S  
250 Justyna Gąsior M 1983
256 Weronika Gerke XL  
222 Sabina Gierat M  
300 Aurelia Gieryszowska M Strzegomska Dwunastka
211 Bernadetta Gilarska S Premium  
449 Paulina Głowa M  
181 Marzena Golińska S Kat cross
68 Monika Golowska S Świdnicka Grupa Biegowa
520 Sylwia Gołębiewska S Świdnicka Grupa Biegowa
492 Renata Górecka M  
44 Katarzyna Górska L Bielawska Akademia Biegania
470 Edyta Grabacka M Sonel
149 Aleksandra Graf-Góral M  
145 Iwona Grasiewicz L  
460 Monika Grońska M  
423 Katarzyna Grudzień XL  
136 Joanna Grudzińska L  
179 Magdalena Gruszczyńska L Kat cross
119 Agata Grygoruk M  
436 Bernadyna Grzeszuk M  
438 Natalia Grzeszuk S  
466 Anna Gutszmit S  
188 Wanda Gwiazda S  
287 Joanna Hager S  
268 Beata Halicka M SKT Tiger
206 Olga Hankiewicz Bomirska L  
251 Dominika Hermanowicz S  
82 Agnieszka Hiszpańska M  
95 Kamila Hiszpańska M  
284 Paulina Honc M  
378 Katarzyna Hyrlik S Premium Pokonaj Granice Grupa Biegowa Świebodzice
164 Magdalena Izer L  
298 Wiktoria Jabłońska XL  
159 Agnieszka Jabłońska-Ekiert L  
474 Iwona Jakobiszyn S Wrocław
349 Agnieszka Janicka M Cooper Standard
209 Agnieszka Jankowicz S TeMMPo Wałbrzych
391 Roksana Jankowska S  
195 Romana Jankowska L  
171 Magdalena Janusz S  
154 Karolina Jaroszyńska M  
521 Edyta Jasińska S  
333 Sandra Jasińska S  
25 Mariola Jastrzębska M  
33 Elżbieta Jawień M  
334 Dorota Jazowska L  
194 Katarzyna Jedlińska S  
28 Dorota Jedziniak L  
394 Karolina Jefmańska M  
55 Agnieszka Jelinska M SKT TIGER
290 Aleksandra Jerzyk M  
132 Natalia Jeśko M  
208 Danuta Jeżak-Paczkowska S  
21 Agnieszka Jędrzejczyk L  
308 Weronika Jóda S Premium  
365 Jacek Juraszek   Cooper Standard
387 Karolina Kacer M  
428 Katarzyna Kaczmarek M  
175 Hanna Kaczyńska M Biegaj - Zapobiegaj Wałbrzych
373 Justyna Kalinin L BIEGOWA ŚWIDNICA
295 Renata Kaliszewska M  
120 Katarzyna Kała M  
192 Alina Kałużny S Premium  
303 Katarzyna Kaminska XL Dekoria Runers
123 Agnieszka Kania M  
190 Magdalena Karwat S  
38 Maria Kasprowicz-Gładysz M  
156 Anita Kasprzak S  
422 Magdalena Kawaler Juszczyk L  
116 Gabriela Kaźmierczak L  
245 Anna Kielar S  
371 Beata Kierczak M Świdnicka Grupa Biegowa
495 Elżbieta Kierczyńska M  
531 Joanna Klak M  
79 Mariola Kleczar M  
278 Anita Kochan L  
27 Sylwia Kodzis S  
258 Anna Kolwicz S  
198 Agnieszka Kołda S NSK RUNS
48 Bożena Kołoch S  
316 Kamila Kołodziej S dekoria
376 Sabina Kołton M  
494 Maja Komada-Czermak S  
356 Małgorzata Komisarz L Cooper Standard
281 Sylwia Komorowska L  
527 Beata Kończak XXL 1969
267 Sylwia Koperek XL  
502 Alicja Korczyńska M UM
254 Izabela Kordus L ESSITY
483 Elżbieta Koroblowska M Świdnicka Grupa Biegowa
183 Dagmara Kotlińska S Kat cross
199 Agata Kowalczyk L Premium Electrolux
7 Anna Kowalewska M  
275 Marta Kowalska S  
66 Katarzyna Kozińska M  
312 Renata Kozioł M Komarko
259 Alicja Kozłowska M  
406 Dominika Koźbiał S  
19 Marta Krawczyk S  
12 Wanda Krekora M  
452 Lucyna Królikowska M  
313 Agnieszka Krych-Maślak XL  
207 Magdalena Krzymińska L  
481 Agnieszka Krzyśpiak M Sonko Team
399 Beata Krzywiecka L  
487 Piotr Krzyżański L  
472 Anna Kubak-Gołąb M  
178 Małgorzata Kubala S Kat cross
165 Monika Kubiak M  
16 Anna Kubik S Premium  
46 Asia Kuc M  
450 Joanna Kuc S  
388 Anna Kucharczyk M  
140 Anna Kuchnia XXL TS Regle Szklarska Poręba
508 Gabriela Kuczyńska S  
510 Marzena Kuczyńska S  
217 Anna Kujawińska L Ślęzak Team/Vege Runners
87 Artur Kukla L  
485 Malwina Kulaga M  
214 Ewa Kumorek M  
212 Martyna Kumorek M  
107 Ania Kuziomko S  
138 Maria Kwarciak L  
108 Agnieszka Kwiatkowska M  
60 Kasia Lach L  
292 Anna Laniewska-Radaj M Piwnica Ratuszowa
50 Patrycja Larecka M  
51 Urszula Larecka XL  
77 Agnieszka Lech S  
386 Kornelia Lech XL  
189 Ania Lechniuk S  
219 Anna Lechniuk S  
441 Magdalena Lechowicz S Korff Team
100 Kamila Lenda-Kwartowicz S  
421 Paulina Lichocka S Arbonne
229 Barbara Licznar S Premium  
328 Sylwia Link M Premium  
437 Edyta Lisowska M  
368 Aneta Listwan S Cooper Standard
458 Ernest Liszewski XXL Cooper Standard
204 Agnieszka Lompart L Premium Electrolux
398 Marta Lubieniecka S  
339 Małgorzata Lucimińska XL Bielawska Akademia Biegania
84 Anna Luzar S Karkonosz Running Team
249 Monika Luzar L Bielawska Akademia Biegania
416 Irina Łabacewicz S  
430 Marta Łapacz M  
241 Anna Łoś M  
413 Anna Łozienko XXL KB Harcownik Jelcz-Laskowice
122 Sylwia Łukaszewska S  
330 Sandra Łyczek M  
220 Marta Łyczkowska L  
411 Jakub Macek M  
161 Anna Malinowska M  
515 Magdalena Malinowska S Run Baby Team
517 Damian Malinowski XL WKS WILCZYCE
147 Sylwia Maliszewska L Premium BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
426 Katarzyna Marcinkowska M  
293 Anna Markowska L Marcus Team
88 Marta Maruszak S Premium  
532 Barbara Maruszewska S  
105 Alicja Masłyk S  
91 Dominika Mazur M  
102 Wioletta Mazur XL Fitness Piekary Legnica
408 Ewa Mazurczak S WKS Wilczyce
196 Anna Mglej M  
301 Aneta Michałowicz M  
234 Katarzyna Miedzinska S  
524 Beata Mika XL Premium  
146 Lidia Mikołajczyk S  
476 Malgorzata Mikula S Premium  
434 Agnieszka Minniti M Bielawska Akademia Biegania
319 Maria Mleczek L  
304 Joanna Młynek S  
331 Magdalena Mojka L  
309 Agata Moździk XXL  
317 Agata Moździk XXL  
269 Katarzyna Mrówka M Kamiennogórska Grupa Biegowa
446 Anna Mrzygłów M  
247 Krystyna Nachajewska M amatorka
133 Bogumiła Nastawska M Premium  
257 Małgorzata Naumowicz M Kotwica Brzeg
513 Alicja Nawrocka L  
351 Małgorzata Nawrocka L Cooper Standard
9 Anna Niechaj M 1979
29 Monika Niedziolka M  
277 Sylwia Niedźwiecka L  
455 Magdalena Niemczuk M Świdnicka Grupa Biegowa
162 Dorota Niemczyk L LASKI
310 Joanna Nodzak L  
110 Katarzyna Noszczyk M ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
407 Renata Nowacka L  
42 Paula Nowaczyk S  
64 Jadwiga Nowak-Kowalska M Biegaj - Zapobiegaj Wałbrzych
218 Aurelia Nowakowska S  
266 Magdalena Nowicka S  
238 Monika Nowogrodzka M Bielawska Akademia Biegania
223 Patrycja Noworycka M Kotwica Brzeg
496 Alina Nowotniak S Premium  
248 Magdalena Ochota S  
166 Joanna Olczyk S BLEBLAKI
353 Maja Oleksak M Cooper Standard
85 Barbara Olszewska M  
350 Karolina Opalińska S Cooper Standard
72 Anna Orzechowska-Rowicka S  
286 Aneta Osiurak L  
306 Joanna Ostrowska S  
389 Sylwia Otok L  
395 Anna Ottenbreit M  
374 Małgorzata Owczarek M  
419 Honorata Pabich S  
302 Joanna Pacak S  
329 Magda Pachuta-Jezierska S  
71 Agata Palacz M Bielawska Akademia Biegania
283 Anna Paluch L  
130 Malgorzata Palus M KL Kotwica Brzeg
97 Anna Panek S  
262 Karolina Panek L Premium KB Harcownik Jelcz-Laskowice
418 Malgorzata Pankiewicz XL  
242 Agnieszka Papierz S Premium  
357 Agnieszka Paraciej L Cooper Standard
447 Anna Patrzykąt-Hliwa L  
253 Monika Pawlak-Warzybok L  
141 Mariola Pawlik L  
299 Marta Pawlus M  
390 Adriana Pawłowska S ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
362 Damian Pawłowski M Cooper Standard
273 Aneta Pęczar S  
479 Agnieszka Piecuch S Sonko Team
477 Barbara - Maria Pietras L STRZEGOMSKA DWUNASTKA
39 Natalia Pietruszka XXL  
54 Beata Pietrzak S Premium SKTT TIGER
382 Sandra Pietrzyk M  
462 Patrycja Pijarowska M  
501 Paula Pilarska-Skoruch M UM
518 Ewa Pilipczuk L  
35 Anna Piła M ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
8 Marta Piotrowska S  
134 Emilka Piskorska M  
380 Joanna Plewka M  
152 Joanna Pławecka L  
26 Beata Płoszajczyk XL Bolków Team
11 Dorota Podgórska S  
363 Grzegorz Podulka XL Cooper Standard
358 Dariusz Polak XL Cooper Standard
276 Anna Polak-Kopacka S  
468 Małgorzata Pomietło S Sonel
226 Marta Poprawa M  
89 Joanna Porabik S  
106 Karolina Potoniec M  
354 Katarzyna Poznańska M Cooper Standard
424 Anna Poźniak M UMED
366 Emilia Prokocka L Cooper Standard
113 Agnieszka Przybysz L  
98 Monika Przybysz M Predators Wałbrzych
528 Aleksandra Puchlerz S  
420 Paulina Puszyńska S  
239 Marlena Rabenda L  
397 Roksana Radwańska L  
236 Joanna Radziemska M Bielawska Akademia Biegania
52 Anna Rainsz S  
56 Katarzyna Rainsz L  
45 Martyna Raszczuk M Predators Wałbrzych
459 Katarzyna Raszewska M Bielawska Akademia Biegania
280 Ewelina Rączka L Bielawska Akademia Biegania
49 Monika Reczulska M  
37 Andżelika Reszka M  
57 Violetta Rębecka S Biegamdlazdrowia.pl
289 Iwona Ro XXL Brafitti
456 Edyta Rodak-Borawska L Premium  
200 Renata Rogula M Premium Electrolux
522 Aleksandra Rolska M Premium  
34 Agata Romanowska M Premium SKT TIGER
172 Kasia Romek S KB Inwest
272 Dorota Rostkowska S TeMMPo WAŁBRZYCH
18 Karolina Rozenek S  
81 Sonia Rozumkiewicz M  
311 Anita Różycka L  
337 Olga Rzepecka XL  
297 Paulina Rzepecka XL  
435 Angelika Sadowska M  
453 Barbara Sadowska M  
305 Marzena Sadza L Bielawska Akademia Biegania
352 Anna Sadziak M Cooper Standard
24 Dorota Sala M  
112 Joanna Salamon S amator
464 Natalia Sarat S  
74 Katarzyna Sawka M Premium KORFF TEAM
252 Anna Sądej S Premium BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
94 Monika Schubert M  
225 Monika Schubert M  
59 Jola Siarkiewicz M biegamdlazdrowia.pl
285 Zofia Sieczka L  
383 Joanna Siennica S ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
203 Aleksandra Sikora M Premium Electrolux
500 Aleksandra Sikora S UM
499 Anna Sikorska S  
506 Anna Sikorska S  
369 Beata Sitoń S Cooper Standard
445 Dominika Skiba-Dziadyk L  
170 Małgorzata Skoczylas-Szymańska M Premium  
478 Karolina Skolimowska M  
148 Barbara Skrzyniarz XL Premium Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
291 Izabela Skrzyńska M Bielawska Akademia Biegania
2 Alina Skuriat M  
3 Cezary Skuriat M  
401 Jolanta Słabicka S  
93 Patrycja Smagło M  
321 Marta Smolińska M Premium  
75 Kateryna Smyrnova M SkyRunners
355 Dorota Sobczuk S Cooper Standard
182 Katarzyna Sobczyńska M Kat cross
457 Joanna Socha M Cooper Standard
69 Anna Sowa S  
414 Joanna Sroka XXL Premium  
320 Jolanta Srzednicka S  
491 Bożena Stadnicka L  
403 Hanna Stanejko S  
264 Patrycja Stefek M  
489 Justyna Stolarczyk M Grupa Biegowa Dzikowiec
144 Barbara Stoncel M Grupa Biegowa Dzikowiec
348 Małgorzata Stój L Cooper Standard
90 Patrycja Stypuła S  
23 Małgorzata Styrcz XL BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
139 Elwira Synowiecka-Tarka M  
486 Aneta Szaradowska L Biegowa Świdnica
346 Anna Szaradowska M  
344 Natalia Szaradowska S Biegowa Świdnica
484 Weronika Szaradowska L Biegowa Świdnica
243 Ewelina Szawara-Ziółkowska M Premium KB Harcownik Jelcz-Laskowice
318 Bernadetta Szczepaniak L  
36 Katarzyna Szczepek S  
507 Marta Szczucka M  
173 Małgorzata Szczypińska M  
451 Justyna Szpejna M SONEL S.A.
17 Katarzyna Szpilich M  
519 Anna Szulc L  
370 Paweł Szulc XL Cooper Standard
15 Izabela Szwarc XXL  
109 Beata Szydłowska M  
442 Sabina Szymonowicz M  
205 Katarzyna Szyńska XL Premium Electrolux
63 Katarzyna Szywała M  
385 Aleksandra Śmiglarska S  
92 Alina Śpiewak M  
377 Marta Śpiewak XXL  
5 Izabela Świderska S  
129 Karolina Świeboda M  
530 Małgorzata Świeboda S 1985
473 Magdalena Świechowska S KORFF TEAM
326 Monika Świerczyńska XXL Kat Cross
246 Sylwia Świerk S FBW Ząbkowice Śląskie
65 Małgorzata Świeżowska M  
121 Agata Tarłowska L  
381 Anna Tchórzewska-Pietrzyk S  
288 Anna Tkaczewska S  
296 Katarzyna Tomalska-Bywalec M  
235 Beata Tomkowicz L Premium  
53 Joanna Trybuszek M Premium  
4 Barbara Tukendorf L RKAtletics
137 Krystyna Tupik L Korff Team
504 Wioleta Turek L UM
233 Elżbieta Turowska S Alior Running Team
439 Natalia Twardowska S  
523 Sara Ułanowicz M MamyBiegamy
263 Zuza Urbanik M Wierzbna
409 Anna Urlich-Rybak M  
412 Lena Waćkowska S Waćkowska
86 Sandra Wajda-Kukla L  
40 Karolina Walasik L Wałbrzyskie Morsy
41 Urszula Walasik L Wałbrzyskie Morsy
347 Agata Wącław XXl Cooper Standard
191 Justyna Welc-Franuszkiewicz S  
70 Agata Wernecka - Kucza S Premium Korff Team
117 Magdalena Werner M  
511 Marczewska Weronika M Cooper Standard
128 Martyna Wichot S Żarów Biega
529 Edyta Wieliczko XXL 1969
185 Magdalena Wilczyńska XL Kat cross
32 Katarzyna Wilk S SKT Tiger Świdnica
490 Justyna Winiarska M  
443 Joanna Wiraszka M FIZJOTERAPIA JOANNA WIRASZKA
151 Jolanta Wnętkowska L  
274 Agata Wojciechowska S  
345 Paulina Wojtanowska S  
338 Renata Wojtaś M  
61 Marta Wolna L  
322 Alina Wolska M Dzierżoniów
157 Katarzyna Wójcik S  
332 Agnieszka Wójtowicz S  
125 Agnieszka Wrozyna M  
1 Magdalena Wróblewska L  
497 Natalia Wróblewska M  
379 Karmena Wypustek M krejzitim
83 Agnieszka Wyszowska S PREDATORS WAŁBRZYCH
230 Julita Wyszyńska M Alior Running Team
509 Ania Wyzuj M Zabieganyrak.pl
367 Karolina Zakopiec L Cooper Standard
155 Dominika Zalewska S  
201 Joanna Zapart L Premium Świdnicka Grupa Biegowa/Electrolux
160 Violetta Zapart L  
240 Zuzanna Zapart L  
525 Natalia Zapotoczna L Pani
78 Izabela Zawitowska S  
96 Sylwia Zawojak M  
216 Marzena Zięba M  
228 Elżbieta Zimna L Premium  
475 Paulina Ziółkowska S  
384 Olga Złotnicka M Świdnicka Grupa Biegowa
265 Asia Żach L  
405 Marika Żak XL Kat Cross
104 Łukasz Żbik L  
482 Jolanta Żebrowska S Sonko Team
31 Dominika Żeromska M  
114 Anna Żmijan M  
80 Anna Żukowska M  

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.