Bieg Kobiet w Łodzi - Zapisani | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Bieg Kobiet w Łodzi - Zapisani

Jesteś tutaj

Nr startowy Imię Nazwisko Koszulka Klub/Firma
137 Adriana Aaslid S  
413 Katarzyna Abramczyk M  
221 Julita Adamczyk M  
168 Karolina Adamczyk XL  
401 Agnieszka Adamek S  
666 Katarzyna Adamus M  
329 Ewelina Adamus-Klimm XL  
774 Angelika Aleksandrowicz L Mamy-Biegamy
709 Agnieszka Alwingier S MiAA
556 Julita Ancuta M  
541 Marta Ancuta M  
527 Joanna Andrzejczak XL  
513 Anita Andrzejewska S  
304 Kasia Antczak L  
395 Magdalena Antczak M  
28 Wiesława Antoniak M Premium MULTIBOND
33 Karolina Antosiak L  
48 Izabela Augustowska M KB Geotermia Uniejów
676 Monika Augustowska M  
649 Karolina Augustyniak XL  
219 Anna Babińska XXL  
641 Marta Badek L  
355 Berenika Bagińska M Vege Runners
45 Ewelina Bajraszewska M  
598 Aleksandra Bakalarz S Epoka Noricka Łódź
429 Joanna Balcerak Kolasa M Epoka Nordica Łódź
303 Krystyna Balcerzak M  
126 Olimpia Balicka S  
558 Magdalena Bandurska L  
506 Anna Barańska M  
459 Justyna Bardzel M  
253 Anna Bartosik M Atlas Running Team
262 Krystyna Bartosik XXL 1958
642 Natalia Baryła S  
621 Anna Barys L  
574 Amanda Bastos M Fujitsu Running Team Łódź
250 Jacek Bauer XL Slow Jogging Łódź
519 Aneta Bąk M  
586 Paulina Bebak M Fujitsu Running Team Łódź
517 Ewelina Bechcińska M  
225 Anna Bednarek M  
719 Monika Bednarek M Ziaja
687 Lidia Bednarkiewicz S  
533 Dominika Bednarowicz S  
298 Małgorzata Bednarska L  
584 Natalia Beloziorova M Fujitsu Running Team Łódź
100 Gabriela Berent S  
331 Monika Bernaciak S Rossbiegani
448 Monika Bernat S HERAKLES STUDIO SPORTU
147 Marzena Bębnowska L  
551 Marlena Białecka L Rysioteam
26 Sylwia Białecka M  
56 Aleksandra Białek S Siebie Warte
744 Aleksandra Białek S Sonko Team
554 Paulina Białoskórska M SPORTERA OCR
449 Ewelina Białowąs XL  
424 Renata Biegańska M  
197 Tomasz Biela L  
526 Anna Bielecka-Dziekańska S  
63 Aneta Bińczyk XXL  
330 Barbara Bińczyk M  
64 Dominika Bińczyk S  
453 Katarzyna Bliźniewska M KS Głowno w Biegu
207 Anita Błaszczyk M  
187 Joanna Błaszczyk M Premium  
693 Sylwia Błaszczyk XL  
487 Agnieszka Błażejczyk M  
426 Beata Błoch L Epoka Nordica
465 Agnieszka Bogdał S  
713 Agata Bonek Sikora S  
58 Małgorzata Bończyk M  
521 Joanna Borcz M  
80 Anna Borkowska L  
125 Martyna Borkowska S  
364 Marta Borowska M  
93 Anna Borowska-Terka M  
375 Hania Borzuchowska S  
291 Monika Borzuchowska M  
38 Magdalena Bratek S Jeżozwierze
224 Ola Brelińska L Craftware Running Team
771 Dorota Brych S  
557 Anna Buczek M a Paulo
21 Monika Budzyńska L Jeżozwierze
573 Marta Bujacz M Fujitsu Running Team Łódź
576 Anna Bulczynska M Fujitsu Running Team Łódź
536 Agnieszka Burian S  
769 Ewa Celmer S AGB Torfy
349 Agnieszka Chabasińska S  
755 Magdalena Chlebowska S  
658 Jolanta Chmielecka-Rutkowska L  
537 Maja Chmielewska S Premium  
470 Dominika Chojnacka S  
760 Marta Chołubiec M  
266 Agnieszka Chościńska L Run For Fun
773 Marta Chrostowska M Corning
626 Dorota Chruścicka XL  
316 Beata Chybowska M Retkinia Run
416 Anna Chylińska S  
94 Aleksandra Ciach-Fligiel XL Małgorzata Ciach
282 Marta Cieplucha S  
569 Anetta Ciesiółka M  
478 Ewa Cieślarczyk L  
447 Aneta Cilulka M a Paulo
267 Katarzyna Ciszewska L  
72 Malgorzata Cyrulewska M Sng Nowa Gdynia
397 Nina Czajkowska M  
231 Anna Czarnecka M  
544 Justyna Czarnecka XL  
232 Aleksandra Czyżnielewska M SPORTERA
346 Agnieszka Darnowska S  
347 Dominika Darnowska M  
768 Aleksandra Dąbrowska S  
697 Ewelina Dąbrowska S AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
22 Paulina Dąbrowska S  
442 Kasia De Lazari-Radek M  
575 Joanna Debiec S Fujitsu Running Team Łódź
560 Marta Deredas M Trener Personalny - Marta Deredas
398 Agnieszka Derewenda M  
776 Marta Paulina Derlukiewicz M Enerwin
420 Anna Dębicka L  
17 Dorota Dębicka L  
567 Anna Dębowska S  
200 Dorota Dębska L UKS SP189
227 Joanna Dębska S Premium  
123 Agnieszka Dorada XL  
722 Natalia Dorożała M Premium  
667 Marta Doruch S Unicorn
144 Małgorzata Drabent M SP 189
491 Marta Drobnik L  
723 Karolina Drozd L  
11 Dominika Drygasiewicz XL  
636 Katarzyna Dubla S  
467 Weronika Duch L Decathlon CAR Łódź
596 Jadwiga Duda S  
409 Anna Dudkiewicz XL Premium  
735 Magdalena Durkowska L  
688 Katarzyna Dworniak-Pryca M  
218 Agnieszka Dworska S Corning Optical Communication
172 Aneta Dwóżnik M  
114 Edyta Dybaś S  
13 Paulina Dyjankiewicz-Marcińska M  
51 Renata Dziśnieńska M  
145 Joanna Efenberger L  
82 Karolina Fabiniak M  
428 Agnieszka Feldman XL rajsport active
160 Agnieszka Feliksiak L  
494 Nelly Fengler L  
308 Kamila Fiderek M  
485 Sylwia Fido M  
457 Małgorzata Fijałkowska S  
458 Maria Fijałkowska S  
112 Katarzyna Fik L  
217 Sylwia Florczak M KB HERON
608 Joanna Fornal M  
507 Agnieszka Forzpańczyk M Biegam i zwiedzam Łódź
380 Anna Fremel M  
371 Krzysztofa Fryd XL  
31 Marta Gabryelczyk L  
580 Kamila Gabrysiak XL Fujitsu Running Team Łódź
85 Aleksandra Gagas L CELIRONMAN/ KITA TEAM
483 Maria Gallus S  
531 Paulina Gałka M  
4 Dominika Gapys S  
43 Dorota Gapys S AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź
681 Agnieszka Garbala M  
372 Anna Garncarek S FLINT GROUP
629 Gabrysia Garncarek M  
718 Malwina Gawryszczak S Premium  
717 Marita Gawryszczak S Premium  
509 Agnieszka Gąsiorowska S BZWBK RUNNERS TEAM
607 Martyna Gibalska S  
213 Izabella Giejba S  
474 Katarzyna Giejba M  
318 Małgorzata Giejba XXL  
361 Monika Glonek-Sikora M LKS Koluszki
310 Anna Głowacka S  
593 Anna Głowacka L  
116 Grażyna Głowacka XL  
384 Malwina Głowacka XL  
417 Joanna Golec S  
61 Marzena Golędzinowska S Wataha - łączy nas bieganie
742 Marzena Golędzinowska S Sonko Team
343 Paulina Gołuchowska M  
646 Katarzyna Gonciarek S Pietrzyk Running Team
315 Marta Gonciarz S Retkinia Run
379 Agnieszka Gortat M  
415 Maja Gortat S  
645 Karolina Gostyńska L Herakles
179 Aneta Goździk-Zaręba M ŁKS Łódź
163 Anna Górska S  
307 Agata Grabarczyk M  
387 Marta Grabarczyk M  
748 Karolina Grabowska XL  
226 Anna Graczyk M Premium  
27 Anna Gralak L  
570 Monika Grandys L  
390 Marianna Grądzka S  
660 Magdalena Greszata M  
391 Aneta Grydziuszko M  
278 Martyna Grzanka XL  
339 Aleksandra Grzegorczyk M  
169 Aleksandra Gumel S  
620 Paulina Hadidah M  
489 Agnieszka Hajdukiewicz L  
195 Ewa Hajzer S EVERRUN
345 Olga Hankiewicz Bomirska L  
68 Małgorzata Haremza M Kung-Fu Małpy
664 Izabela Hermanowicz L  
657 Agata Howaniec S  
631 Marta Idczak M  
66 Weronika Ignaczak S  
518 Patrycja Ilko S  
445 Żaneta Iwanowska S a Paulo
690 Magdalena Iwaszkiewicz XL Dzik Komando
208 Anita Jabrzyk S  
418 Joanna Jagas L  
523 Agnieszka Jagielska S  
727 Małgorzata Jagiełło S LKS Koluszki
752 Beata Jakubczak L  
60 Monika Jakubek S  
176 Monika Jakubiak L  
8 Małgorzata Jakubowska M Premium PwC
356 Anna Jakubowska - Milczarek M  
430 Małgorzata Janczyk L Epoka Nordica Łódź
402 Natalia Janeczek XL Medkol
328 Monika Janiszewska M  
749 Sylwia Janiszewska S  
692 Ewelina Jankowska L  
164 Agnieszka Janowska S  
472 Katarzyna Janus L  
3 Joanna Jarosik L Łódź Kocha Sport
386 Dorota Jarosz S #BlogerzyBiegają
285 Małgorzata Jarosz M  
605 Marzenna Jarosz M  
411 Anna Jaroszek M  
299 Iwona Jasiaczyk XL  
300 Wiktoria Jasiaczyk S  
367 Julia Jasińska M  
130 Agnieszka Jastrząbek S EVErRUN
407 Aleksandra Jaśkiewicz S  
362 Aleksandra Jaworska M  
733 Magdalena Jaworska M Premium  
762 Małgorzata Jaworska M  
515 Milena Jaworska M  
672 Patryk Jezierski L Zuzia Team
562 Ewa Jędras S Sportera OCR
756 Agnieszka Jędrzejczak M  
777 Katarzyna Jokel S Premium  
738 Bożena Juchnowicz M  
659 Marta Kacprzak L  
628 Iwona Kaczmarek L  
754 Marta Kaczmarek M  
277 Ewa Kaczorowska L Psychopraca.net
268 Anna Kaczyńska M  
258 Aleksandra Kadzidłowska M Parkrun Łódź
539 Aleksandra Kalisiak M  
136 Dorota Kałuzińska S Husaria Race Team
468 Mariola Kałużyńska L  
7 Sylwia Kamińska XL  
248 Marta Kania L  
309 Violetta Karabin L  
529 Małgorzata Karlikowska-Antosiak S  
767 Ania Karolczak-Hoffmann L  
325 Anna Karwacka M  
674 Beata Karwowska M  
350 Ewelina Kasprzak L  
89 Aleksandra Kazimierczak XXL  
260 Aleksandra Kaźmierczak M  
36 Barbara Kaźmierczak S SNG Wild Ducks
393 Emilia Kaźmierczak S  
335 Jagoda Kaźmierczak S  
188 Magdalena Kedzierska M  
238 Karolina Kępniak M UPS GBS
151 Anita Kicińska XL  
433 Aleksandra Kielar M  
86 Magdalena Kiełbik S  
158 Ewa Kierzek L #blogerzybiegają
252 Katarzyna Kieszkowska-Kolejwa XL Łódź Kocha Sport
578 Agnieszka Klamka M Fujitsu Running Team Łódź
460 Magdalena Klauze S  
501 Karolina Klepacz M GE Power Controls S.A.
496 Agnieszka Klepczyńska M Tate and Lyle Active Team
337 Beata Klukowska M  
131 Renata Kłodaś L SC-Team
568 Karolina Kłosińska-Picz XXL  
669 Katarzyna Kłysiak M  
360 Zuzanna Kmieciak L  
333 Anna Knapp S Premium  
552 Aleksandra Knopek XL  
359 Monika Kobierecka L KS Głowno w Biegu
419 Magdalena Kobylarczyk M  
609 Kamila Kochelska S Urząd Gminy
463 Julia Kocięcka M  
228 Kamila Kolasińska M  
84 Agnieszka Kolińska L  
559 Magdalena Kolińska M  
685 Emilia Koltonik S  
348 Dorota Kołodziejczyk S Żubardź Team
436 Małgorzata Kołodziejczyk M  
438 Marta Kołodziejczyk M  
493 Marzena Komorowska L  
351 Sylwia Kompińska S Kobieta w biegu
256 Ewa Konaszewicz L Premium  
121 Aneta Kopeć L AQ Wiring Systems Team
293 Beata Kopka L  
671 Magdalena Korczyk - Waszak M  
37 Mariola Korycka XXL Jeżozwierze
673 Jadwiga Kosior S  
102 Lena Kosiorkiewicz XL  
284 Joanna Kostka XL  
358 Katarzyna Kostka M  
566 Bogumiła Kostrzewa S  
546 Agnieszka Kowalczyk M  
73 Ilona Kowalczyk L Mamy-Biegamy
389 Magdalena Kowalczyk S  
95 Katarzyna Kowalczyk-Chrzuszcz L  
712 Aleksandra Kowalczyk-Roman S  
683 Aleksandra Kowalska L  
625 Karolina Kowalska M  
105 Magdalena Kozal M  
383 Marta Kozanecka S Klub Biegacza Geotermia Uniejów
236 Katarzyna Kozłowska M  
702 Agnieszka Koźba M EVErRUN
185 Marta Krajka M  
74 Ewelina Krakowiak S Aflofarm Running Team
332 Karolina Krakowian M  
175 Aleksandra Krawczyk S  
41 Joanna Krawczyńska XL  
655 Ola Kruk M  
229 Agnieszka Kruk-Kaminka M Corning
616 Magdalena Krupa S  
473 Katarzyna Kruszyńska M  
211 Marta Krzyżanowska S WSBiNOZ
772 Magdalena Kubiak S  
481 Wiesława Kubica XL  
476 Elżbieta Kubicka XL  
177 Lidia Kubicka XL  
10 Katarzyna Kuc M  
239 Daria Kucharska M UPS GBS
233 Monika Kuchta S Flintensive Running
171 Paulina Kucięba L  
83 Beata Kuczamer M  
257 Agnieszka Kudeń XL  
525 Anna Kul M  
155 Katarzyna Kulawinek M  
700 Agnieszka Kulczyńska S  
139 Katarzyna Kulisz S Dzikie Robaczki
240 Justyna Kunikowska L UPS GBS
91 Agnieszka Kurc S  
92 Dawid Kurc L  
156 Monika Kurek M  
344 Julia Kwapisiewicz M  
269 Małgorzata Kwapisiewicz M  
122 Dominika Kwaśniak M  
441 Anna Kwaśny S a Paulo
97 Bogumiła Kwestarz XXL  
1 Agnieszka Kwiatkowska S  
101 Beata Kwiatkowska M  
135 Katarzyna Kwiatkowska S  
146 Paulina Kwiatkowska S  
440 Kamila Kwiecień Lipińska S Ambitne Tygrysice
737 Mariusz Kwieciński XXL  
689 Aneta Lalek M  
32 Michalina Laleko-Wicenciak S  
435 Monika Lasocka M  
710 Emilia Lasoń S  
241 Agnieszka Lasota L UPS GBS
353 Ewa Laszkiewicz M  
182 Żaneta Latawiec L  
640 Renata Latocha S  
374 Ewelina Lech L  
423 Paulina Lenart S Poradnia Dietetyczna SZCZYPIOREK
181 Barbara Lesisz M  
311 Paulina Leśniak M sowa
138 Aleksandra Leśniczak S Córy Kizomby
132 Agnieszka Lewandowska XL  
425 Justyna Lewandowska XL  
280 Katarzyna Lewandowska L  
638 Marta Libiszowska-Jóźwiak M  
314 Daria Lipska S Retkinia Run
365 Agnieszka Lisiecka L  
301 Karolina Lisiecka M  
306 Magdalena Lisiecka L  
180 Agnieszka Lubicka-Michalak S  
161 Aneta Ludwiczak L  
522 Beata Ludwiczak M  
617 Izabela Ludwiczak XL  
162 Wiktoria Ludwiczak S  
235 Blanka Lutomirska L  
378 Ewa Łagoda M  
52 Izabela Łaszczuk S  
462 Agata Łącka M  
633 Monika Łochocka XL  
281 Magdalena Łuczak M  
302 Justyna Łuczyńska M  
275 Kamila Łukasiewicz S  
488 Klaudia Łuksa S  
124 Justyna Maciaszek M  
783 Katarzyna Maćkowiak S Herakles
456 Elżbieta Madej M  
542 Weronika Majchrzak S  
237 Faustyna Majek XL  
215 Mart Majek XL  
165 Anna Makowska L  
724 Monika Makowska XL  
662 Patrycja Malak M  
388 Aneta Maląg XXL Rainbow
403 Anita Małachowska-Kowalczyk S  
47 Beata Małkiewicz L SNG WILD DUCKS
780 Katarzyna Marchewka L  
548 Renata Marcinkowska XL Face Nordic Walking Team
421 Ania Marczuk XL Premium  
259 Rafal Marczuk M Yolo
572 Przemyslaw Marczynski L Fujitsu Running Team Łódź
283 Luiza Markiewicz S  
107 Mariola Maszewska-Wach S Rawa TimZawsze Slim
431 Joanna Matczak M  
553 Anna Matławska S Premium  
587 Karolina Matusiak L Fujitsu Running Team Łódź
406 Marika Matusiak S  
286 Edyta Matyjasik S Premium  
290 Martyna Matyjasik M  
588 Malwina Matyszczak S  
404 Karolina Mazerant M  
209 Marzena Mazur S  
297 Iwona Mazurkiewicz M Chocolate Runners / Barry Callebaut
455 Kamila Mączko S  
247 Magdalena Mądrzak XL  
326 Bogumiła Mech M  
644 Joanna Mędrek L Pietrzyk Running Team
732 Natalia Miazek M  
665 Janina Michalak L  
263 Małgorzata Michalak S  
296 Marta Michalska S Chocolate Runners/Barry Callebaut
405 Jolanta Micor S UMED ŁÓDŹ
279 Emilia Mieszkalska S  
295 Aleksandra Mikina S  
118 Judyta Miksa S  
502 Kamila Mikulska S GE Power Controls S.A.
516 Halina Mikuszewska S Premium  
199 Małgorzata Milancej L Corning
653 Lena Miłak XL -
153 Magda Miras L  
412 Agnieszka Misiak S O CO BIEGA
594 Agnieszka Miszczak M  
210 Anna Miszczak M  
627 Kasia Mitrowska M  
234 Magdalena Młodzieniec M Premium  
410 Kinga Modlińska S Klub Biegacza Warta
634 Małgorzata Modrak M  
741 Julia Mokwińska S  
740 Kamila Mokwińska S  
434 Paula Mosińska S  
680 Agnieszka Motyl M  
70 Renata Mrozińska XL  
25 Anna Mrozowska L SNG WILD DUCKS
652 Ewelina Mujta S  
725 Andrei Muntean M  
370 Angelika Mync S  
376 Elżbieta Myszewska L  
119 Małgorzata Nalewajczyk L  
396 Beata Napiórkowska S  
65 Jadwiga Neumann L  
81 Diana Niewczas S  
618 Aneta Nowak M  
579 Anna Nowak M Fujitsu Running Team Łódź
99 Kinga Nowak S WATAHA WARACHA
76 Joanna Nowak-Wierzbicka M Amazonka
255 Anna Nowakowska M Herakles
142 Katarzyna Nowakowska M  
96 Tomasz Nowakowski XXL Tytus Portokales Team
157 Katarzyna Nycz S  
563 Paulina Obidowska L  
701 Ewa Ochmańska XS EVErRUN
382 Ewa Ochocka L  
178 Izabela Ociesielska M Premium  
781 Iwona Oganiaczyk L  
272 Anita Ograbek L Biegam PoLesie
595 Maria Okońska M ŁCDNiKP
698 Agnieszka Olczyk S  
479 Anna Olczyk L Run Lodz
57 Marta Olech M  
624 Dorota Olejniczak M  
592 Paulina Olejniczak S  
201 Aleksandra Olszówka L  
111 Katarzyna Orłowska L  
784 Tomasz Osendowski L Domi & przyjaciele
143 Monika Ośka L  
242 Izabella Owczarczyk XXL UPS GBS
782 Anna Owczarek XXL ASSECO ACTIVE TEAM
532 Honorata Pabich S Mam na wszystko wybiegane
530 Anna Pachulska M  
319 Anna Paczuszka M KLUB BIEGACZA WARTA
87 Katarzyna Pająk M  
183 Marta Pajor S  
184 Monika Paluszewska L  
270 Dominika Pankowska M Premium Yolo
480 Karolina Pankowska S  
166 Joanna Pastuszka M Premium RUN ŁDZ
550 Anita Paszkiewicz-Kęsiak XL Forever Young Łódź
148 Paulina Patura M Razem Trenujemy Sport
324 Anita Patykowska M  
69 Joanna Pawlak L  
461 Marlena Pawlik S  
475 Barbara Pawłowska L  
342 Katarzyna Pawłowska S TomTom
289 Magdalena Pawłowska-Guldzińska S AQ Wiring Systems Team
763 Katarzyna Peruga XXL Epoka Nordica Łódź
750 Mariia Petrova M  
565 Ewa Pękowska S  
174 Barbara Pieczewska L  
287 Ada Piegat L  
322 Katarzyna Pieniążek M  
555 Anna Pieprz S Everrun
254 Katarzyna Pierunek M  
670 Magdalena Pierzchała S LKS Koluszki
273 Anna Pietrzak L  
317 Karolina Pietrzak M  
159 Joanna Pietrzak-Łężak S SBRT MOC ENERGIA ENDORFINA
204 Katarzyna Pilichowska S  
44 Natalia Pisarek S  
691 Agnieszka Plich M Wanda Panfil Team
67 Karolina Płomińska XXL  
564 Wioletta Podlecka S  
305 Małgorzata Polak XXL  
113 Monika Popis L  
251 Sylwia Porombka M  
648 Bogumiła Potargowicz S  
243 Żaneta Powolna S UPS GBS
599 Magdalena Praszałek S  
341 Magdalena Pruszyńska M  
381 Justyna Przybylska S  
274 Emanuela Przybylska-Kosmatka XL  
731 Magdalena Przybył M everrun
770 Monika Przygocka XXL  
29 Magdalena Przygocka-Wypych M  
352 Kamila Przypis L  
500 Katarzyna Przywara L  
16 Agnieszka Rabiega M  
24 Magdalena Radkiewicz XL  
604 Iwona Radziszewska M  
214 Agnieszka Rajca S  
377 Dorota Rakowska M  
661 Agnieszka Rauchert L  
363 Aneta Repetowicz M Żubardź Team
394 Anna Rębiałkowska M Premium  
503 Anna Rodziewicz M GE Power Controls S.A.
677 Magdalena Rogowska S  
678 Magdalena Rogowska S  
71 Marta Rogozińska S  
30 Katarzyna Rogut S AGB TORFY
222 Marta Rosińska XL  
490 Monika Rozwadowska L  
368 Iwona Rożniata L KS Głowno w Biegu
716 Edyta Rożnowska M  
622 Agnieszka Różańska S  
585 Natalia Różycka S Fujitsu Running Team Łódź
98 Wioletta Różycka-Śpionek L Forma na Piątkę/English Project
590 Michalina Ruchalska M  
194 Anna Rudecka M Premium  
643 Monika Ruge S  
486 Małgorzata Rulka XXL wkurw_team
632 Martyna Rulka M wkurw_team
62 Maria Rumak L  
730 Ada Rybka L Slow Jogging Łódź
597 Karolina Rychlica L  
611 Bożena Rygielska M APAULO
244 Ilona Rzezniczak M UPS GBS
535 Sylwia Sabela S  
49 Dorota Sadowska L  
373 Dorota Sadowska-Pyrkosz L Flintensiverunning
497 Dorota Sakowicz L  
108 Ewelina Saładajczyk M  
610 Thomas Scherbaum   Fujitsu Running Team Łódź
706 Małgorzata Sętkowska S  
369 Martyna Sętkowska S  
173 Anna Sienkiewicz S  
703 Marta Sieradzka S EVErRUN
715 Justyna Sierka M  
357 Weronika Siewierska S  
745 Anna Sikorska M Premium Runsofun
686 Aurelia Sikorska S Osoba prywatna
450 Martyna Sikorska M  
498 Krzysiek Sikorski XL  
589 Magdalena Siudek M  
312 Joanna Siwy L  
313 Zuzanna Siwy L  
133 Ewa Skiba S  
619 Ewelina Skowrońska S  
223 Maja Skowrońska L Craftware Running Team
524 Kamila Skrobek S  
249 Marlena Skrzydlowska M Premium  
439 Joanna Sławek L  
230 Izabela Sławska-Boniecka L HALE SILVER SP. Z O.O.
427 Dagmara Słodkiewicz S Herakles Studio Sportu
336 Alicja Smakowska M  
276 Karolina Smolec M  
141 Monika Sobaczyńska XL  
601 Anna Sobczyk M  
9 Sylwia Sobczyńska L Premium  
721 Anna Sobieraj S  
366 Karolina Sobisiak-Nosko M  
765 Agnieszka Sobolewska M  
79 Irena Sobolewska S  
55 Magdalena Sobolewska M  
23 Elzbieta Sokolowska M  
708 Anna Sokołowska S  
547 Iga Sokołowska L  
392 Monika Sokołowska XL  
746 Agnieszka Sokołowska - Jeske XL Premium BBL Tomaszów Mazowiecki
705 Alicja Sowa XL  
510 Katarzyna Sowińska XL  
150 Aleksandra Spętana M  
109 Joanna Spułtowska M Bieg na 6 Łap
261 Roksana Spychalska XXL  
466 Agnieszka Sroka S  
264 Marta Stajuda S  
495 Monika Stalińska S  
751 Katarzyna Stanisławczyk-Gumińska L  
757 Ewelina Stańczak S Sowa
39 Agnieszka Stasiak L  
321 Sylwia Stasiak S  
538 Anna Staszczyk M @zymut
543 Joanna Stawiasz L  
591 Justyna Stefaniak L CERI International
20 Sylwia Stefaniak M  
577 Martyna Stefanska M Fujitsu Running Team Łódź
759 Sarah Stefanska M  
443 Agnieszka Stefańska M  
743 Marta Steglińska S Sonko Team
120 Marta Stelmach S  
206 Paulina Stępniak M  
613 Iwona Stolarczyk M  
399 Marta Stopczyk XL  
714 Jakub Strzelecki "Cirrus" L Rossbiegani
90 Agnieszka Studzianna-Kapuścińska S  
35 Magdalena Stusio S ATLAS RUNNING TEAM
734 Aleksandra Sudomir S Premium  
196 Marzena Sujecka M  
189 Patrycja Sujka-Szrajber S  
408 Katarzyna Surowik XL  
385 Julia Susłow-Bok S  
663 Agnieszka Sychniak S  
581 Karolina Szalkucka M Fujitsu Running Team Łódź
728 Natalia Szarwark XL  
265 Magdalena Szataniak M  
452 Agata Szczecińska M  
198 Angelika Szczepaniak S CERI
775 Weronika Szczęsna L  
571 Kamila Szczotka M Fujitsu Running Team Łódź
471 Angelika Szkopek S  
651 Katarzyna Szostekj S Pietrzyk Running Team
6 Agata Szplit M Korona Pabianice
400 Edyta Sztengert S O co biega
327 Anna Szubert M  
711 Beata Szulowska L Premium BBL Tomaszów Maz.
191 Małgorzata Szumińska M Rossbiegani
603 Mateusz Szwarcer S Droga wolna
2 Wioletta Szwebs L  
149 Marzena Szwed L Byle Nie Ostatni
583 Monika Szybinska M Fujitsu Running Team Łódź
128 Jolanta Szydziak L  
127 Dominika Szydziak-Kowalska M  
520 Justyna Szymańska M  
115 Anna Szymborska XL  
15 Agnieszka Szymczak L JEŻOZWIERZE
40 Anna Szymczak XL  
512 Magdalena Szymczak L MZK Team
245 Patrycja Szymczak M UPS GBS
606 Kalina Szymczyk S Zgierzołaki
202 Anna Szymkowska S Premium  
134 Małgorzata Ścibiorek M  
736 Aneta Śliwa S Naprzód Młociny
205 Agnieszka Ślusarek S Olimpijska Akademia Biegania Piotr Kędzia
167 Katarzyna Śmiałkowska L  
753 Paulina Śnieg M Beauty Sport
654 Sandra Śniegoska S  
152 Aleksandra Śrutkowska M  
766 Elżbieta Świerkiel M  
323 Marlena Tabisz M  
414 Joanna Tałaj L  
170 Inga Tarant-Śliwińska S  
340 Lidia Tarczynska L  
650 Ewa Tarnowska L  
623 Agata Tausz S  
514 Natalia Tąpała M Żubardż
729 Lilianna Telążka M  
216 Sylwia Tobera S  
679 Ania Tokarz L  
778 Renata Tomalak M Asseco Active Team
668 Mariola Tomczak M  
193 Marta Tomczak L Corning Optical Communications
19 Dorota Tomczyk XL  
192 Małgorzata Tomczyk L Premium Rossbiegani
582 Kaltrina Toverlani L Fujitsu Running Team Łódź
154 Alicja Trąbczyńska-Grzyb S  
54 Paulina Trojanowska XL  
5 Paulina Trzewikowska S  
549 Barbara Tukendorf L RKatletics
630 Magdalena Tutak M  
508 Małgorzata Tylman S  
747 Magdalena Tylmanowska M  
220 Marta Tyniec M Premium Craftware Running Team
656 Aleksandra Tyńska Sitek S  
696 Izabela Urbaniak M  
647 Marta Urbańska M ŁÓDŹ KOCHA SPORT
707 Beata Urzędowicz M Only You
540 Adela Walczak S Curling Łódź
288 Maria Walczak L  
334 Paulina Walczak M  
190 Iwona Walczak-Dębowska S Rossbiegani
422 Justyna Warpas XL  
432 Marlena Wartalska M  
140 Aleksandra Wawrzeniak XXL Razem Trenujemy Sport
117 Małgorzata Wąsiewicz S SRTG Łódź
338 Anna Wąsik M Premium  
600 Magdalena Weremczuk M  
492 Sylwia Wesołowska M  
720 Izabela Wężyk M Ziaja
694 Malwina Wichłacz M  
186 Ewelina Wieczorek M mBank S.A.
637 Milena Wielgos S  
528 Dorota Wielgus M  
484 Edyta Wierucka XL KS GŁOWNO W BIEGU
246 Magdalena Wierzbicka S UPS GBS
103 Marta Wierzbicka S  
77 Piotr Wierzbicki L  
739 Anna Wiktorowska S  
437 Marta Wilińska-Krawczyk XL  
704 Aleksandra Wilk - Snopczyk S  
59 Magdalena Wiszniewska S  
88 Agnieszka Wiśnicka M Pietrzyk Running Team
614 Beata Wiśniewska XL  
106 Ewa Wiśniewska S Premium  
612 Karolina Wiśniewska L  
292 Kinga Wiśniewska S  
469 Marta Witczak M Premium Czerwonak biega
505 Beata Witkowska M Epoka Nordica Łódź
682 Jacek Witkowski L Epoka Nordica Łódź
46 Ewa Woicka M Premium  
545 Monika Wojciechowsks S Slow Jogging Łódź
14 Agata Wojdalska-Śledzińska M  
511 Joanna Wojnar M Asfor Joanna Wojnar
482 Joanna Wolska S  
758 Sylwia Wolska XL  
451 Bożena Wołowiec S Premium KS Głowno w Biegu
684 Małgorzata Woźniak XL  
34 Anna Woźniakowska XXL  
764 Anna Wójcicka XL Premium  
203 Liza Wójtowicz S WSBiNoZ Medyk Łódź
464 Paulina Wrobel L  
699 Magdalena Wroniszewska XXL  
615 Natalia Wrońska S  
761 Marzena Wróbel M  
477 Dorota Wróblewska S Diaxor
499 Izabela Wróblewska S mBank
444 Emilia Zadura-Guzik XL  
726 Justyna Zagłoba M  
695 Ilona Zając M  
50 Marlena Zajdlic L  
320 Luiza Zalega M AGB Torfy
294 Anna Zalejska S  
675 Aleksandra Zapieraczynska S FIFI Aleksandra Zapieraczynska
602 Martyna Zapolska S  
212 Anna Zarębska M Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
18 Agata Zarychta XL  
110 Małgosia Zasiadczyk L  
635 Agnieszka Zasiewska L  
104 Dorota Zawiasa S  
271 Paulina Zawiślak L Herakles
129 Anna Zdanowska L RAZEM TRENUJEMY SPORT
561 Paulina Zduńczyk S EVErRUN
639 Monika Ziąbka L  
779 Agnieszka Zięba S ASSECO ACTIVE TEAM
12 Joanna Zimińska S  
78 Marta Zioła S Siebie Warte
446 Barbara Zuk-Swiatek M  
454 Monika Źymełka L  
504 Aldona Żołnowska S  
53 Ewelina Żuchowska M  
75 Weronika Żuchowska M  
534 Aleksandra Żurawska S  

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.