Bieg Kobiet w Gdyni - Zapisani | Kobieta w biegu - bieg kobiet

Bieg Kobiet w Gdyni - Zapisani

Jesteś tutaj

nr startowy Imię Nazwisko Koszulka Klub/Firma
1074 Anna Abramczuk M  
1073 Ilona Abramczuk M  
1273 Karolina Abryszyńska S CrossElite
1205 Edyta Adamczyk L Premium  
1428 Ewa Adamczyk S  
637 Natalia Adamska-Bromber L  
1454 Dorota Adamus L  
640 Ewelina Adamus-Klimm XL  
1364 Olimpia Albecka S Biegamy razem Władysławowo
1287 Anna Aleksiun M  
624 Gracjana Alfut S  
53 Magdalena Andrałojć M Medalomaniaczki
1252 Ariana Andrusz M  
862 Monika Andrusz L Trilozofia.pl
523 Małgorzata Andruszkiewicz XL MMM-sy
531 Natalia Andruszkiewicz-Ćwik S Drużyna Wilka
973 Natalia Andrzejczak M  
1358 Dorota Andrzejewska M  
543 Monika Angowska M  
111 Monika Anolik S  
66 Wiesława Antoniak M MULTIBOND
21 Magda Apanasewicz S Iron Woman Trójmiasto
1227 Agnieszka Arciszewska M PwC FCU Run Team
1190 Żanetta Arciuch M Parkrun Gdynia
476 Małgorzata Armatyńska S Premium Kobieta w biegu Gdynia biega
359 Ina Astraukh L  
605 Magdalena Augustis-Niedziałkowska M  
1106 Joanna Babińska M  
349 Patrycja Babula XL Premium  
1446 Lisa Bachyna S Premium Ciklum
1079 Elżbieta Badaj S  
857 Marta Bagińska XL PwC FCU Run Team
1275 Izabela Baj M  
311 Sylwia Bajerska XXL  
144 Katarzyna Bakowicz XXL  
406 Dorota Balcerzak L BBL Inowrocław
1345 Lidia Balicka L  
839 Ewa Balińska M  
296 Sabina Banaczyk L  
1218 Aleksandra Bandzmer XL  
1457 Anna Bańkowska M Premium  
1166 Monika Bańkowska L BigYellowFoot Adventure Team
277 Agata Baran L Mama w trójmieście
636 Dorota Barańska M  
1228 Laila Bargielska M  
176 Aga Bartnik M  
707 Agata Bartnikowska L  
1072 Marta Bartosiewicz L  
1111 Dorota Bartoszewicz XL A.Hartrodt
1182 Elżbieta Bartoszewicz S  
1293 Aleksandra Bartsch M  
32 Aleksandra Bartyska L  
610 Maria Bartyska S  
766 Damiana Barzowska S  
1089 Olga Basińska-Ahmed S Geoban S.A Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
1441 Wiktoria Batarowska S  
481 Paulina Bautembach-Koberda S  
823 Aleksandra Bąk M  
463 Izabela Bebkiewicz M OKAS Gdynia
1292 Aleksandra Becker S  
1143 Wioletta Becker S Premium Farm Frites Poland
1289 Renata Bednarek S CrossElite
749 Alicja Bem M  
155 Anna Berent L  
83 Anna Berg S  
335 Klaudia Bernatowicz S  
558 Daria Będkowska S El-Aktywni
663 Julia Bialk XL  
363 Katarzyna Białczak S  
398 Magdalena Białecka M  
348 Marta Bielańska M  
1460 Zyta Bielecka S Premium  
847 Lucyna Biełous M  
60 Beata Biernat M  
494 Monika Bilak L  
599 Magda Bilska M  
170 Agnieszka Binkowska-Bójczuk M  
534 Jolanta Biwer M Premium  
275 Justyna Bladowska S  
1206 Katarzyna Bladowska M  
1319 Malwina Blockus M Mama w trójmiescie
1447 Marta Blok M Premium Ciklum
375 Karolina Blumkowska M Blumcia
268 Hanna Błaszczyk L Active Flow
1494 Marlena Błaszczyk M  
99 Sylwia Błaszczyk M  
1370 Anna Błaszczyk-Parka S Premium  
1512 Anna Błażewicz-Stasiak S  
566 Agata Błędowska M  
1395 Karolina Boberska L  
843 Kinga Bochat S PwC FCU Run Team
1018 Daria Bokuniewicz S Premium Bayer
450 Joanna Bolda L  
485 Joanna Bolewicz M  
945 Katarzyna Bołtruczuk S  
253 Bożena Bondarczuk L  
914 Dorota Bondarenko S  
1005 Iga Boniecka M LPP TEAM
676 Alicja Bonk M  
653 Dominika Bonk S Geoban S.A Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
1114 Kamila Borek S  
1039 Monika Bork S Osoba prywatna
932 Patrycja Borkacka M Premium  
1537 Iwona Borowska L  
107 Milena Borys M  
389 Maria Borys-Halulko M  
526 Beata Boza M Greif Team Władysławowo
1210 Dominika Ból L  
208 Grażyna Brac M  
1559 Brygida Bradtke S Athletic Apollo
994 Joanna Brakowska M  
894 Julia Branicka L  
1511 Anna Brillowska M  
812 Olga Brocławik M Trele Morele
1485 Irena Brodowska M  
189 Monika Bruska L  
928 Monika Brylowska-Dumańska M Premium  
1221 Agata Brzeska S  
384 Magdalena Brzeska M  
369 Wioletta Brzeska L  
849 Ewa Brzezińska L Premium  
1365 Małgorzata Brzezińska L  
544 Anika Brzosmowska S  
775 Marta Brzozowska XL  
773 Aleksandra Bucior-Wensierska S Lufthansa Systems Poland Active!
665 Karolina Buczak-Kłosowska XL BIEGACZE PÓŁNOCY
656 Monika Buczek XL  
416 Karolina Buczyńska S  
612 Justyna Budzich M  
1265 Joanna Budzyńska S  
1405 Aleksandra Bukowska L  
1223 Dorota Bukowska S Aktywnie z Molkami
178 Agnieszka Bulenda M  
1061 Emilia Burdon M EltonSQuad
555 Liliana Bury XL  
907 Katarzyna Busłowicz L  
908 Katarzyna Butkiewicz L  
343 Anastasiia Buza M  
493 Anita Bykowska XXL #bikinipatrol
110 Małgorzata Cała M Świat Płytek u Kryspina
361 Joanna Canchaya M  
82 Anna Cepińska M Premium AC&AC
1452 Barbara Chachulska M  
828 Dagmara Chalastra S  
197 Jolanta Chalecka S  
272 Monika Charkiewicz M Run Beach Morning
1401 Aleksandra Chełstowska L  
735 Joanna Chmielewska S  
953 Kaja Chmielewska S  
1483 Monika Chojke XL  
360 Dorota Chomińska-Dorn M Premium  
1322 Justyna Choszcz M Geoban S.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
1180 Marta Chowaniak M PwC FCU Run Team
954 Marlena Chrabąszczewska S  
270 Marika Chruścińska M Mama w Trójmieście
166 Arletta Chryścionko S WB biega
30 Cecylia Chrzanowska M Aktywne Lisewo
128 Cecylia Chrzanowska M Aktywne Lisewo
919 Monika Chwastowska M  
228 Katarzyna Chwedyna M  
985 Katarzyna Chylińska XXL Premium  
1380 Paulina Cicherska S Absofuckinlutely Team
313 Małgorzata Cichos M  
1015 Agnieszka Cichowska M  
285 Emilia Ciecholewska M Mama w Trójmieście
1154 Izabela Ciereszko M  
600 Roma Ciesielska-Szymczak L Geoban S.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
1139 Paulina Cieślak M  
101 Sandra Cieślak M Premium  
223 Agnieszka Cieślarczyk S Lalunie
245 Ewa Ciołek-Nowak M  
127 Bogumiła Cirocka S Żukowo Biega - Aktywna Gmina Żukowo
1406 Karolina Cwajna XL  
586 Anna Cygan S  
1455 Renata Czajkowska M Premium  
1055 Magdalena Czapiewska L  
1268 Anna Czaplewska S  
948 Anna Czaplo-Zirra M  
503 Barbara Czarnecka M Lalunie
1037 Paulina Czarnecka L  
1552 Anna Czarny L  
432 Sylwia Cze-Ga S Komando Flaki
801 Joanna Czekaj L 3B!
449 Żaklin Czerewatyj-Musiał L Komando Flaki
203 Wioleta Czerlikowska S  
757 Magdalena Czerniak L 3B
895 Agnieszka Czerwińska L  
1286 Ilona Czerwińska M FPFF
1201 Karolina Czerwonka S  
976 Aleksandra Czubak M  
241 Iwona Ćwiklińska M  
413 Agnieszka Dabrowska - Narloch XL  
1374 Monika Dadej S  
425 Beata Dadelska S Aktywne Lisewo
750 Joanna Dalkowska L  
1430 Monika Damaske M  
244 Aleksandra Damaszke L  
1477 Magdalena Damps-Zdrojewska S  
453 Ilona Damska S  
645 Aleksandra Danielak L  
1349 Magdalena Danielewska M Premium Aktywnie z Molkami
514 Arleta Dąbek-Rudnicka XL  
120 Aleksandra Dąbrowska M RUN Babys
1484 Lidia Dąbrowska L  
204 Ola Dąbrowska M  
1311 Joanna Dąbrowska - Hoppe S  
411 Aleksandra De Virion S Koty3!
412 Wiktoria De Virion S Koty3!
1069 Artur Deja L MTM Team
556 Ewa Deja XL #bikini patrol
880 Patrycja Dejneka S  
865 Żaneta Dembińska M  
697 Lucyna Demidiuk M  
852 Agnieszka Depczyńska M Bat WHOMAN
1515 Małgorzata Depka S  
504 Dorota Derheld L  
817 Anna Derkowska L  
1123 Dorota Dettlaff S  
1422 Kaja Dettlaff S  
1384 Agnieszka Dębiec M LPP TEAM
863 Kamila Dębiec M  
1506 Joanna Dęga M  
1313 Marta Dmitruk S Geoban
630 Julita Dmochowska L  
631 Marta Dmochowska S  
1120 Joanna Dobrosielska S  
1527 Katarzyna Dobrzańska M  
1299 Agnieszka Dobrzeniecka M PKS Gdańsk-Oliwa SA
134 Dorota Doering M Team Kreft
1304 Oliwia Doering S Team Kreft
772 Malgorzata Dolna M Geoban S.A Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
1394 Małgorzata Dołęga M  
604 Bogusia Dombrowska M  
1569 Dominika Dominika Freda M INVICTA
1186 Danuta Domnik M Motywatornia Team
135 Dorota Dragan S  
520 Ewelina Dranka S The One
1049 Marta Drankiewicz S Gdyńska Szkoła Filmowa
713 Romana Drewek S Premium  
1340 Anna Drozd XL  
657 Renata Drozdowska S  
960 Marta Drózd L  
690 Grażyna Drzymała M  
706 Grażyna Dubiak M  
711 Julia Dubiak M  
1314 Izabela Dudzicz L Terramar Sp.z o.o. Gdynia
1388 Natalia Dudziec S Geoban S.A Spółka Akcyjna oddzial w Polsce
357 Iwona Dudziuk L Akademia marynarki wojennej
547 Magdalena Dunowska S  
10 Dominika Durda M  
1003 Magdalena Dworzańska M  
650 Karolina Dyczko S DCT Gdańsk
289 Monika Dydymska M  
73 Ewa Dylewska L  
1328 Weronika Dymidowska M  
671 Ela Dziczek M  
1517 Ilona Dzido-Mielcarek L  
834 Marlena Dziecielska L Premium  
698 Małgorzata Dziedzic M Lufthansa Systems Poland Active
1185 Justyna Dziel S  
885 Natalia Dziendzilla S Mama w Trójmieście
572 Beata Dziweńka M  
440 Aleksandra Ellwart XL Komando Flaki
81 Anna Ellwart M  
1042 Natalia Elrych S  
1493 Monika Fabich S  
1200 Dorota Fabisiak S Premium  
258 Joanna Fede M Mama w Trójmieście
1168 Joanna Feil S Premium  
1081 Dorota Fibich S Premium  
1179 Agnieszka Fidura M LA Braniewianki
892 Bożen Fierek M  
1423 Joanna Figura M  
306 Ewa Fijałkowska L  
742 Celina Fikus S Fahrenheit Nieruchomości
345 Agnieszka Filarska M  
720 Małgorzata Filipczak S  
1159 Beata Filipiak XL  
1048 Kamila Flis S ETER-MED
524 Joanna Floryszczyk M Rotmanka
283 Krystyna Floryszczyk M  
1 Sandra Folerzyńska XXL  
1187 Anna Formela S Biegam bo lubie
25 Katarzyna Formela S  
517 Monika Formella L  
550 Agnieszka Formella-Studzieniecka M # bikini patrol
851 Karolina Francke L  
269 Monika Frankowska S  
1509 Magdalena Frąckowiak M  
442 Anna Friede S  
61 Agata Fronczak XL Agacior Team
434 Magdalena Fryc L  
855 Magdalena Fryca S Premium  
961 Magdalena Furman M FBM
221 Dorota Gabas M  
1296 Katarzyna Gacka M MEWA Gdynia
1199 Paulina Gadamska-Kabata S Premium  
557 Aleksandra Gagas L K.S CELIRONMAN/KITA TEAM
587 Jolanta Gajda XL #bikini patrol
420 Anna Gałuszka S  
267 Katarzyna Gałuszyńska M Active Flow
421 Anna Gapa-Jakubowska S  
282 Edyta Garczewska M  
133 Sylwia Garska L  
1272 Małgorzata Garstka M Tułacze
200 Marzena Gawlikowska L  
80 Dorota Gazarkiewicz S  
1034 Katarzyna Gąsior S  
1329 Anna Gąsiorowska M  
1053 Joanna Gąsiorowska-Gab S  
1247 Klaudia Gbyl S  
1531 Anna Gdaniec S  
1424 Agnieszka Gebhardt S Fundacja Gebhardt Sport
1498 Magdalena Geraszek M  
114 Justyna Giedrojć M Premium  
395 Katarzyna Gielert L osoba prywatna
1386 Agnieszka Gierasik M LPP TEAM
1109 Natalia Gierwiatowska XXL  
324 Ula Glab M  
147 Jana Gliniecka L  
752 Justyna Gliwa XL  
136 Anita Glowienke L  
1217 Marta Głowacka S Ecoforlife24
1249 Karolina Główczewska M  
215 Justyna Godlewska M  
192 Halina Golasz L  
443 Justyna Golebiowska M  
4 Agnieszka Golec-Okuniewska L  
381 Agata Gołębiowska S Premium  
1560 Monika Gołębiowska S  
1418 Marzena Gołuchowska M  
34 Marta Gołyszny M Jeppesen Poland
632 Monika Gomółka-Bigus XXL Premium  
1565 Olga Gontarz-Orłowska S  
1006 Daniela Gornowicz L  
1007 Emilia Gornowicz M  
532 Elżbieta Gos S Premium  
182 Agnieszka Gosciniak M Premium Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu
1149 Martyna Goszczyńska XL Yacht Klub Polski Gdynia
1224 Agata Goszka L  
445 Agata Góralczyk M Klub Biegacza Mrągowo
439 Magdalena Góralczyk M Premium Klub Biegacza Mrągowo
1198 Lidia Góralska S  
659 Marzena Górecka S  
1266 Elżbieta Górkowska S  
325 Anna Górlikowska M  
977 Krystyna Górska L  
626 Marta Górska M Geoban SA
213 Jolanta Graban XL  
730 Magdalena Grabarczyk M  
317 Agnieszka Grabarz M  
1297 Emilia Grabowska M  
521 Ewelina Grabowska M  
1362 Urszula Grabowska L  
779 Małgorzata Grandicka M  
496 Justyna Grądzka S  
72 Ela Gregorczyk M Vector
701 Justyna Grodek M Kurczak&PiskleRUN
700 Roksana Grodek M Kurczak&PiskleRUN
1353 Natalia Gromadzka L Wymiatacze/Zespół Szkół Plastycznych
879 Sylwia Gronowska M Saltus Sport Team
1448 Agata Gross M Premium Ciklum
340 Joanna Gruba M  
731 Marta Grubman-Nowak S  
1235 Agnieszka Gruchała M MEWA Gdynia
330 Monika Gruchała L  
266 Karolina Grygorowicz M Mama w Trójmieście
955 Aleksandra Gryka M  
682 Ania Grzegorek M Ambitious Runners Team
1113 Gosia Grzegorzewska L a.hartrodt
1294 Ewa Grzegowska S  
1216 Marzena Grzendzicka M Osowa Biega
322 Magdalena Grześkiewicz L Premium  
861 Marzena Grzybowska L Premium  
601 Katarzyna Grzywińska L BBL Mława
93 Halina Gulbicka L Dobromiejski Klub Biegacza "ODCISK"
15 Katarzyna Gulcz M Runnersi S7 Banino
1383 Daria Gulczyńska L  
1564 Sylwia Guździk-Witka M  
77 Iwona Gwizdała L  
1078 Wioletta Gwozdz M  
678 Małgorzata Habrat M  
1080 Agnieszka Hadam S  
1056 Małgorzata Hajdasz M  
1461 Emilia Hallmann S dobry dietetyk
1155 Mirosława Halman M  
1435 Eliza Hałas S NeuroSana
1070 Marta Handzlik- Rosuł XXL BONBON
297 Beata Hanichet XXL Premium  
1094 Karolina Hankiewicz S Geoban S.A.
1563 Olga Hankiewicz Bomirska L  
840 Teresa Hantz M PwC FCU Run Team
673 Melania Harasim M  
338 Aneta Haska S  
966 Anita Hatłas M  
470 Malgorzata Hawryszkiewicz M  
471 Martyna Hawryszkiewicz M  
179 Agnieszka Hendrich XXL  
202 Matylda Hennig S Słodkie Pantery KPDiE
1478 Krystiana Herman S  
1238 Justyna Herman-Gregorek L  
488 Anita Hetmańska L  
423 Iwona Hildebrandt M  
329 Paulina Hilla M  
28 Gabriela Hiller XL  
1320 Ewa Hinz M Premium  
102 Krystyna Hirsch L OPEC Gdynia
307 Dorota Hirsz L  
430 Miriam Hnatyszyn L  
161 Hanna Hoffman L  
1500 Oskar Holz M ST RUNNERS
589 Monika Hopcia XXL bikini patrol
1310 Ewelina Hoppe S  
240 Katarzyna Hoppe M  
132 Elżbieta Hryń-Morawska XXL  
571 Beata Idem M  
1173 Dorota Ignatowska L Street Workout Świecie
1176 Magda Ingielewicz L LA Braniewianki
786 Dorota Interewicz L Lalunie
1088 Marta Iwandowska M  
220 Diana Izdebska M  
50 Edyta Izydorczyk M Medalomaniaczki
278 Alicja Jabłońska M  
625 Katarzyna Jabłońska M  
1116 Małgorzata Jabłońska L  
1544 Karolina Jachimowicz S SONKO TEAM
394 Magdalena Jachimowicz M  
36 Magdalena Jackiewicz M Premium  
304 Janina Jagielska L  
1226 Izabela Jagmin L Wymiatacze
175 Iwona Jagodzińska M  
738 Beata Jakimiak-Rychlicka M Rychliccy Team
484 Anna Jakubowska S KS Zryw Radziejów
518 Izabela Jakubowska L  
573 Patrycja Jakubowska L  
815 Paulina Jakubowska L  
1172 Renata Jamróz L Premium BigYellowFoot Adenture Team
685 Katarzyna Janczarska XL  
923 Marta Janelt S Premium  
979 Karolina Janiak L LPP Team
1573 Karolina Janiak L LPP team
848 Karolina Janik M Personal PR
1352 Magdalena Jankowska S  
1519 Magdalena Jankowska M  
409 Roksana Jankowska XL  
286 Katarzyna Janowicz S  
191 Katarzyna Janta S  
195 Małgorzata Jantowska L Motywatornia Team
298 Lucyna Janus S  
664 Anna Jaros S  
334 Ewa Jarosiewicz-Poszewiecka M TRIMAMA TEAM
1220 Agata Jarzycka M Osowa Biega
1414 Monika Jasińska S AbsoFuckinLutelyTeam
1306 Edyta Jaskułka L  
732 Beata Jaskułowska XXL Premium Wariacki Team
1342 Ewa Jastrzębska S  
1093 Maria Jastrzębska M Słodkie Pantery KPDiE
545 Aurelia Jaworowicz M  
69 Marlena Jaworska M  
222 Monika Jaworska S BIEGAJĄCE CIACHA
756 Katarzyna Jażdżewska S  
889 Anna Jegierska XL Amatorka
905 Aleksandra Jeka S SIŁASIÓSTR
906 Weronika Jeka M SIŁASIÓSTR
958 Jagoda Jelak L  
1516 Agnieszka Jerzyna L Wariacki Team
505 Lucyna Jesion L Lalunie
151 Agnieszka Jetke M  
368 Anna Jezierska M  
455 Joanna Jezierska S  
1490 Monika Jeżewska S  
371 Anna Jębrzycka M  
725 Hanna Jędrzejewska M  
741 Magda Jędrzejewska M  
1027 Magdalena Jędrzejewska XXL  
1301 Marieta Jędrzejewska M  
1376 Katarzyna Jokel S  
1133 Joanna Jurkiewicz XXL Premium  
1112 Dominika Jurkowlaniec M a.hartrodt
844 Patrycja Juszczak M  
821 Magdalena Juszczyk S  
1153 Kamila Kaciuba S BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM
535 Patrycja Kacprzyk L  
1233 Urszula Kaczmarek M Premium  
1473 Marta Kalimow L  
1189 Anna Kalinowska S  
168 Paulina Kalinowska S Premium  
1443 Emilia Kaliszewska M  
926 Magdalena Kałas M Saltus Team/Kujavia3Team
729 Monika Kałużna S  
232 Aneta Kamińska L  
1426 Czesława Kamińska M  
740 Kamila Kamińska M  
1375 Małgorzata Kamińska M  
1369 Monika Kamińska M  
554 Katarzyna Kamrowska XL  
2 Joanna Kancelarczyk M  
826 Anna Kandzora M  
827 Weronika Kandzora S  
1499 Maja Kaniuk M  
1245 Dominika Kankowska M GKS Kaszubi Luzino
1084 Justyna Kankowska M GKS KASZUBI LUZINO
1068 Agnieszka Kapica M Agnes Magnes
722 Agnieszka Karcz M  
58 Sylwia Karcz M Medalomaniaczki
748 Iwona Karczewska S  
777 Iwona Karkut L Premium  
342 Katarzyna Karpińska M  
856 Katarzyna Karpińska M  
497 Paulina Karpowicz L  
1162 Monika Karwacka L  
1014 Ewelina Klaudia Karwel M Kontener Formy
893 Danuta Karwowska M Premium  
661 Beata Kasper M  
584 Zdzisława Kasperska XXL Klub Bikini Patrol
1263 Katarzyna Kasprzyk S Osowa biega
1568 Daniela Kazimierczak L INVICTA/Mosry Skarszewy
1036 Kasia Kazimierska L  
24 Aleksandra Kaźmierska S  
1545 Ilona Kędzierska S Marion
1347 Agnieszka Kęsik S Świat Płytek u Kryspina
581 Hanna Kielbratowska L  
582 Hanna Kielbratowska L  
1541 Hanna Kielińska M SONKO TEAM
1090 Ewa Kiernozek M  
256 Barbara Kilarska XL Mama w Trójmieście
929 Agnieszka Kisielewska L  
167 Ewa Kisielnicka S WB biega
1488 Ania Kiszkurno M UP8
292 Katarzyna Klas L  
291 Weronika Klas M  
549 Kamila Klawikowska S  
931 Klaudia Klawikowska M Premium  
246 Magdalena Klawikowska M  
247 Martyna Klawikowska M  
174 Antonina Klawitter L  
842 Eva-Noemi Klein S PwC FCU Run Team
515 Marlena Klein-Piórkowska M  
97 Dolores Klem M  
1250 Lucyna Klimaszewska M  
365 Karolina Klinkosz S  
435 Klaudia Kliś XL  
1377 Magdalena Klosinska S  
94 Agata Klotzke XL  
214 Ewa Kłaczyńska L BBL Inowrocław
352 Edyta Kłodowska L  
1298 Marta Kłosowska XL  
628 Angelika Kniaziew M  
1354 Daria Knitter XL Wymiatacze
845 Kalina Knitter M Geoban S.A Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
1192 Magdalena Knut M Premium  
6 Marta Knycińska M Motywatornia Team
1119 Joanna Kobierowska S  
818 Agnieszka Koczara M  
850 Agnieszka Koczot S  
1409 Dominika Kolasińska M  
1100 Agnieszka Kołek S Geoban S.A Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
397 Aleksandra Kołodziej S  
100 Ewa Kołodziej L  
1532 Barbara Kołowrocka M  
74 Malgorzata Komar-Iwańska M Premium  
404 Anita Komorowska S  
1476 Monika Ewa Komorowska S Dobromiejski Klub|Biegacza ODCISK
1429 Sylwia Kompińska S  
33 Iwona Kondracka M  
1267 Edyta Konkel M Biegamy Razem Władysławowo
506 Dominika Konofał L  
193 Alicja Konstantynowicz S  
1278 Anna Kopcych S  
714 Eliza Kopicka M Kopiki
546 Balbina Koralewska S  
1333 Monika Kordulasińska M  
1445 Karolina Korjat XL Lalunie
320 Anna Korpal M TRIMAMA TEAM
139 Marta Korpusik S  
695 Katarzyna Korthals L  
1145 Kalina Korzekwa S  
746 Magdalena Korzewska L  
540 Kamilla Koschany M  
658 Weronika Kosidło L  
912 Iwona Kosinska L Mama w Trójmieście
308 Katarzyna Kosmala XL  
378 Barbara Kosmowska-Padias M  
1504 Magdalena Kostra S Szprychy biegają
833 Luiza Kostrzewa M Wymiatacze
1526 Anita Kostuch M  
1372 Justyna Kosydar M  
1373 Justyna Kosydar M  
1102 Anna Kosznicka M  
1103 Monika Kosznicka S  
1270 Magdalena Kot M LA Braniewianki
580 Agnieszka Kotlarek M Przychodnia Weterynaryjna Vet-life
1558 Alicja Kotlewska M Premium Athletic Apollo
1336 Dominika Kotłowska L  
918 Anita Kotonowska M  
744 Aleksandra Kowacz M Kowacz
809 Iwona Kowalczuk M  
201 Magdalena Kowaleczko M Słodkie Pantery KPDiE
1195 Ewelina Kowalewska S  
734 Paulina Kowalkowska S Premium Lufthansa Systems Poland Active!
1004 Agnieszka Kowalska M  
603 Aleksandra Kowalska S Premium Geoban S.A Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
614 Anna Kowalska M  
1060 Aurelia Kowalska M  
400 Dagna Kowalska M  
1295 Katarzyna Kowalska M  
1398 Julia Koza S  
1234 Michalina Kozak S BigYellowFoot Adventure Team
1284 Agata Kozierańska M FPFF
436 Agnieszks Kozirog L  
351 Alicja Kozłowska S  
1420 Magdalena Kozłowska S  
608 Małgorzata Kozłowska M  
344 Monika Kozłowska L  
124 Olimpia Kozłowska S Biegamy Razem Władysławowo
125 Zuzia Kozłowska S  
933 Aneta Krajdocha M  
920 Weronika Krajdocha M PwC FCU Run Team
1412 Kamila Krakowska L  
1052 Małgorzata Krasińska XL  
802 Monika Krasowska XL  
207 Agnieszka Kraszewska M  
1091 Sara Kraszewska XL Geoban SA Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
1241 Agnieszka Krause L  
287 Iwona Krause M Kung fu WHKD Gdynia
410 Małgorzata Krause M  
137 Grażyna Krauza L RUN Babys
1254 Justryna Krawczyk L Kubuś Puchatek Team
1248 Joanna Krawiec M  
299 Klaudia Krawiec XL  
300 Wiktoria Krawiec M  
1396 Anna Kreczman XXL  
437 Ewelina Kreft XL  
126 Justyna Kreft S Team Kreft
130 Marta Kreft M Team Kreft
146 Monika Kreft M TEAM KREFT
1444 Violetta Kreps XL Tri mama
1150 Anna Kropidłowska XL  
499 Marlena Król L  
424 Patrycja Król L  
934 Ewelina Królikowska M  
1367 Agnieszka Kruk M FLEX - biegniemy z pomocą
1492 Izabela Krupińska M  
327 Magdalena Kruszyńska M biegamyrazem.pl
328 Wiktoria Kruszyńska S  
186 Joanna Kryger M Premium  
211 Justyna Krym M  
783 Joanna Krynicka S  
18 Agnieszka Krysiak M Osiem
904 Jarosław Kryszak L Premium  
1258 Ewa Krzemińska M  
441 Justyna Krzemińska L  
1129 Agnieszka Krzewina-Putz S ING
143 Urszula Krzysztoń M  
1419 Monika Krzyżanowska S  
915 Katarzyna Ksiązkiewicz M  
157 Agnieszka Kubawska XXL Premium Wymiatacze
679 Dagmara Kubik M  
1356 Ewelina Kubik M  
859 Iwona Kubit S  
447 Ewa Kubuszewska L  
662 Bogusia Kuchta S IMPERIUM KONTRATAKUJE :)
751 Karolina Kuciel M TriMama Team
648 Katarzyna Kuciel M TriMama Team
1308 Monika Kucka L BBL Mława
592 Kinga Kuczewska M  
1148 Anna Kuczkowska S  
332 Bożena Kujot XXL  
281 Monika Kukielczak M Straszyn Biega
1147 Aleksandra Kula S  
238 Izabela Kulesza M  
538 Katarzyna Kulis M  
251 Ilona Kultys S  
1432 Alicja Kułakowska M  
597 Magda Kułakowska M  
616 Dominika Kułygin M Geoban S.A. Oddział w Polsce
1551 Anna Kummer M  
887 Kamila Kupis XL  
260 Aneta Kurek M Myszka Biega
542 Marzena Kurowska S Gdańsk
1118 Aleksandra Kuźniewska XXL VENSKA
689 Małgorzata Kwacz M  
85 Justyna Kwapiszewska M  
1011 Joanna Kwias L  
37 Alicja Kwiatkowska M BigYellowFoot Adventure Team
507 Justyna Kwiatkowska L  
876 Monika Kwiatkowska L  
1142 Paulina Kwiecińska L  
1009 Joanna Kwiek L Mama w Trójmieście
708 Anna Lachowicz-Pianka XL Nidzica Biega
76 Alicja Lademann M  
1348 Gabriela Lademann L RUN Babys
274 Karolina Lademann S  
903 Karolina Lademann M  
1318 Agnieszka Lange S  
198 Małgorzata Lange S Maja TEAM
649 Katarzyna Langowska S  
1339 Agata Laskowska L  
1032 Justyna Helena Lasota L Lpp Team
51 Daria Laszewska M  
717 Anna Latawiec M Sapiące Gazele
617 Joanna Laube M  
1264 Katarzyna Ledzińska M Street Workout Świecie
79 Iwona Leginowska-Koitalla XL  
1124 Iwona Lejkowska S  
433 Sylwia Leliwa S Run Beach Morning
1075 Kamila Lemańska M Biegoterapia.pl
1277 Kamila Lemańska M Biegoterapia.pl
89 Agnieszka Leocho M  
383 Patrycja Leocho S  
302 Kinga Leocho-Grajek M Sisters
1028 Magdalena Lesiak L  
936 Barbara Lesner M  
897 Liliana Leszczyk XL  
898 Michał Leszczyk XXL  
992 Iwona Lewandowska M BBL Mława
1271 Kinga Lewandowska-Gbyl S Premium Neurosana
1572 Anna Lewandowska-Stańczak M LPP TEAM
1360 Magdalena Lewandrowska L MTM Team
22 Małgorzata Lewańczyk M  
105 Dominika Lewińska S Biegamy Razem Władysławowo
1017 Patrycja Lila M  
1316 Anetta Lilla L Kontener Formy
759 Iwona Lipińska L Elite Team
326 Magdalena Lipińska L Mama w Trójmieście
276 Olga Lipińska M Premium  
924 Anna Lipniewicz M  
694 Isabelle Lipski M  
457 Edyta Lis XL  
1043 Dorota Lisiecka M Premium  
621 Grażyna Lokś XL  
622 Paulina Lokś S  
353 Justyna Loose XXL  
314 Katarzyna Luberda L Trimama Team
529 Ilona Lubinska M Premium  
1193 Magdalena Lubińska XL Geoban S.A. Spółka Akcyjna, oddział w Polsce
983 Alicja Lubowiecka XL  
1343 Kalina Ludwiczak XXL  
1164 Agnieszka Ludwikowska M  
686 Kamilla Lulkiewicz L  
1399 Ewa Luniak M Premium  
1542 Hanna Lustyk M SONKO TEAM
315 Katarzyna Ładna M Trimama team
184 Justyna Łaga L  
795 Sylwia Łaga S Geoban S.A Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
1523 Barbara Łakomska S  
380 Anna Łaźniak - Draus M  
47 Magdalena Łątkowska M  
820 Ewa Łęgowska L  
1468 Grażyna Łubkowska S Biegaj z głową/Tabata
1161 Tamara Łuchniak M Tomi&Zbi
941 Joanna Łucyk XL  
1105 Agnieszka Ługowska L  
271 Magdalena Łukasiak M  
816 Sylwia Łukaszewicz S  
49 Aneta Łukaszewska M  
1163 Natalia Łukaszewska S  
768 Aleksandra Łukawska S Pablo Team
1462 Ewa Łukowicz M  
1261 Alicja Łunecka S  
1033 Aleksandra Łużyńska XL  
70 Katarzyna Łykowska S Premium  
1269 Izabela Mach M Biegamy Razem Władysławowo
644 Aleksandra Machula S  
643 Iwona Machula S  
231 Monika Mackiewicz L  
84 Anna Maćkowiak M  
1041 Justyna Magdziarz XL  
290 Aleksandra Magier M  
633 Joanna Majer M  
594 Agnieszka Majeranowska S  
1262 Anna Majewska-Cachel S Fabryka Rzęs
1127 Karolina Majsterek M Mama w Trójmieście
790 Ania Makaruk L  
1083 Agnieszka Makowska M Agnes Magnes
822 Anna Malicka S  
667 Agnieszka Malinowska L  
465 Ewelina Malinowska M Kobieta w Biegu Pruszcz Gdański
257 Anna Maliszewska XL Mama w Trójmieście
1204 Barbara Małachwiej XL  
154 Monika Małecka M  
52 Marzena Małkowska M  
825 Joanna Mampe L  
294 Barbara Mania M  
227 Joanna Mania XL Motywatornia Team
1108 Sandra Mańczak S  
438 Agnieszka Marciniak M  
103 Anna Marciniak M  
860 Izabela Marciniak M Premium  
1547 Marta Marcinkowska XL Basket 90 Gdynia
229 Renata Marczak L Premium Pruszcz biega
602 Joanna Marczuk S Premium R-Cito
98 Sylwia Mardzińska L  
1082 Agnieszka Marszałkowska M  
1212 Marta Martuzalska S Active Flow
1402 Ilona Maruszak M Danfoss
273 Anita Maruszewska M Premium  
265 Joanna Marzec L Mama w Trójmieście
464 Anna Maślak S biegamyrazem.pl
88 Ania Matczak L WKB ŚLEDZIOWE WZGÓRZE
980 Agnieszka Matczuk S LA Braniewianki
1307 Małgorzata Mateusiak M Premium  
386 Agnieszka Matras-Wolinska M Premium  
1449 Daria Matsko S Premium Ciklum
1026 Monika Matusik L  
971 Katarzyna Matuszak M  
62 Ewa Matuszewska L  
1538 Agnieszka Matwiejczyk M  
1019 Alexandra Matys S Premium Bayer
1099 Adrianna Matysiak S  
769 Karolina Matysiak XL  
688 Izabela Mawlichanów XL Łaj mi
382 Gabriela Mazur M  
1472 Marietta Mazur S  
1434 Monika Mazuro S Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
1497 Maria Mączka XL  
1357 Wioletta Mączkowska L JAtrenuje
940 Aleksandra Mączyńska L  
858 Basia Mąkosa M  
1557 Angelika Menczykowska M  
210 Agnieszka Mentel XXL  
149 Izabela Metel S  
448 Joanna Mędraś M dwojewkoronie.pl
627 Paulina Mędrzycka M  
1051 Joanna Mgłosiek XL  
356 Joanna Miarowska M MaestRia
1013 Karolina Michalak M RYSIE
1020 Joanna Michalec M Premium Bayer
508 Iwona Michalska L Lalunie
778 Anna Michałowska M  
516 Mariola Michta M Studio Igełka
635 Iwona Miechowska M  
1438 Iwona Miedzińska L  
1400 Agnieszka Mielec S  
560 Justyna Mielewczyk M  
641 Małgorzata Migdalska XXL Trimama Team / Gdyńskie Morsy
31 Beata Migga M  
814 Magdalena Mika S  
1503 Izabela Mikiciuk - Słoma L Baltic Seals
1146 Aleksandra Mikołajczak M  
1525 Alicja Mikołajczyk S  
162 Anna Mikołajczyk M MOSG
964 Małgorzata Mikołajewska S campeon. pl
319 Sylwia Mikołajewska S  
323 Elżbieta Mikucka L  
939 Dominika Mikulska M Premium  
1464 Katarzyna Miłostan L  
1170 Luiza Miotk M  
280 Sonia Mirońska S Mama w Trójmieście
1450 Aleksandra Misiak M Premium Ciklum
1121 Katarzyna Misiorek M  
1064 Marta Misiun L  
284 Małgorzata Miszewska XL Daleko jeszcze
403 Gracjana Miszka S  
288 Iwona Misztalewska L  
460 Agnieszka Mital M  
454 Agata Młodzińska XL Premium  
498 Agnieszka Moczyńska S  
949 Anna Modrzejewska S  
836 Milena Modzelewska M  
388 Daria Mojek L FitnessFitback
44 Ania Mokłowicz M  
86 Justyna Molik S  
475 Paulina Mosek L  
1303 Paulina Moszczyńska XL  
533 Małgorzata Moszońska S Premium  
1510 Anna Mowińska XXL  
1160 Anna Możdżeń XL  
248 Małgorzata Mrowicka M  
868 Magdalena Mróz S  
466 Monika Mucha M  
930 Paulina Mucha M TriMama
472 Aleksandra Muller S Gdynia
239 Klaudia Murach M  
318 Magdalena Muszel S  
693 Karolina Muszyńska M Łaj mi
379 Małgorzata Muszyńska M Husaria Run Gdynia
1482 Joanna Muza S  
502 Agata Myszker L  
96 Aleksandra Myślińska S  
1255 Barbara Nabakowska S Martaton
1231 Milena Naczk M  
591 Anna Naczke L TriMama
974 Lucyna Nalborska M Biegający Rodzice
419 Joanna Namiotko-Łowiec S  
370 Joanna Narewska M  
796 Magdalena Narusz M  
1326 Karolina Naruszewicz M  
402 Anna Nastały M  
719 Monika Natkaniec L AirHelp
54 Beata Naumczuk S  
829 Justyna Nawrocka M  
38 Monika Nawrot M  
774 Marzanna Nąć S Premium Rozbiegane Działdowo
721 Karolina Netzel L  
159 Julita Neubauer L  
431 Adriana Neubert M  
42 Agata Niechoćko L RBM Team
575 Agnieszka Niedbalska L  
13 Maciej Niedostatkiewicz L  
14 Małgorzata Niedostatkiewicz L  
1240 Anna Niedzielska M PROJEKT NH+
824 Milena Niedzwiecka M  
63 Magdalena Niedźwiadek S Lufthansa Systems Poland Active!
937 Katarzyna Niemczyk L  
491 Patrycja Niesiołowska M  
479 Ewa Niewaidomska-Roman S Premium  
1317 Zuzanna Nieweglowska L  
1096 Monika Niewiadomska-Bochenek M  
762 Iwona Niewinska M Gdynia
1533 Ewa Nieżurawska XXL  
1134 Agnieszja Nikołajczyk S  
1411 Agata Nilsson L  
696 Sylwia Noculak M  
303 Barbara Noga M  
1480 Aleksandra Nosel S Chwaszczyno BIEGA
415 Tatiana Nowaczyk S Premium  
988 Anna Nowak M The Cardio Bunnies
152 Danuta Nowak S Medalomaniaczki
347 Katarzyna Nowak L  
392 Monika Nowak M  
687 Monika Nowak M  
770 Aleksandra Nowakowska M  
832 Aleksandra Nowicka M 3B!
1436 Aleksandra Nowicka M  
692 Magdalena Nowicka S 3B!
519 Tatiana Nowicka M  
669 Tatiana Nowicka M 1974
753 Karolina Nowogrodzka S  
991 Monika Nurzyńska L Mama w trójmieście
1469 Anna Nuż S Premium Pruszcz Biega
1184 Ewelina Obrycka XXL  
263 Sylwia Ochmanek M  
1243 Anna Odowska-Zaczek M  
798 Dorota Ogielska M  
867 Agnieszka Okulińska M Premium  
108 Aneta Olczak S Klub biegaczy Jysk
781 Alina Olejniczak L  
1335 Justyna Olek L  
316 Barbara Olkowska S  
1196 Agnieszka Olszewska M  
917 Małgorzata Olszewska S  
46 Elżbieta Omernik M Pruszcz Biega Kobieta w biegu
1202 Marzena Onoszko L Premium  
1144 Aneta Opaluch L Kobieta w Biegu
1437 Alicja Opała M  
593 Iwona Opatecka-Tomsza L GRUDZIĄDZKA FIT MAMA
372 Żaklin Orawczyk L Rossmann
747 Monika Orlik M  
819 Agata Orłowska M Fractal Flyball Team
1092 Beata Ornoch S  
1529 Natalia Oruba XL Premium  
428 Magdalena Osipiak M  
1546 Jowita Ossowska XL Basket 90 Gdynia
570 Kinga Ossowska L Mława
569 Magda Ossowska L Mława
651 Małgorzata Ossowska M  
355 Monika Ossowska M Parkrun Rumia
173 Anna Ossowska-Szczepańska L  
896 Anna Ostrowska S  
938 Dominika Ostrowska M  
1471 Agnieszka Osuch M  
763 Paulina Oświecimska M  
564 Julita Otlewska XL MAMA W TRÓJMIEŚCIE
354 Katarzyna Otta S  
19 Katarzyna Owczarek S  
391 Joanna Owoc L  
1021 Monika Ożarowska L Premium Bayer
75 Honorata Pabich S Kolorowa Drużyna Nessi
451 Kamila Pabich M  
1389 Justyna Paciorek M  
169 Magdalena Pacynko XL  
1138 Ewelina Paczkowska L  
1016 Wioleta Paczuła L  
1237 Dorota Padzik M  
1282 Ola Pagacz M  
45 Agnieszka Pajek-Sielicka M Klub Kibica START ELBLĄG
1183 Anna Pajewska M  
117 Dorota Pajkert L ZSET GDYNIA
150 Anna Pakula S  
962 Dominika Pałubicka S  
967 Marta Pałubicka M  
242 Aneta Panek M  
129 Agnieszka Pankow L RANGO Team
950 Katarzyna Papierowska L  
65 Justyna Pardyka M Wymiatacze
1451 Daria Paszko S  
668 Magdalena Paszkot M Geoban S.A Spółka Akcyjna Odział w Polsce
212 Sandra Paszkowska S  
224 Sylwia Patek M  
95 Magdalena Pater M  
123 Karolina Pawełczak M Sztosowe Biegaczki
609 Krystyna Pawlak M  
1439 Aleksandra Pawlak-Reszka L KONTENER FORMY
1508 Joanna Pawlenko L  
1556 Iwona Pawłowska M  
1191 Justyna Pawłowska L  
478 Magdalena Pawłowska M Premium Luppina-Mad Success Sp z o.o.
1135 Wiktoria Pawłowska S  
1174 Aleksandra Pelcner M Geoban S.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
1548 Justyna Pellowska M Premium TriMama Team
1140 Iwona Peplińska S ŁEBA MORS POLAND
473 Joanna Peplińska M Premium  
367 Anna Pepłońska M  
675 Marzena Peślak M  
1421 Małgosia Pettkowska S  
29 Monika Pękalska XL  
647 Katarzyna Pęsik S Geoban S.A. Spółka akcyjna oddział w Polsce
670 Anna Piątek S  
67 Joanna Pieczykolan XXL  
1086 Agata Piekarska XL Geoban S.A Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
23 Justyna Piekarska L  
11 Kamila Piekut L Premium MOTYWATORNIA TEAM
1158 Lucyna Pieńkowska M  
646 Katarzyna Pierzgalska S  
797 Magda Pieszko S  
995 Katarzyna Pietruszkiewicz L  
91 Małgorzata Pietrzak-Bianga M  
1008 Barbara Pietrzyk L  
590 Ilona Pietrzyk M biegnijpozdrowie.pl
1566 Elżbieta Pikiel M  
683 Anna Pilachowska S  
1213 Agnieszka Pilecka L agapilecka.pl
426 Katarzyna Pilecka M Aktywne Lisewo
559 Anna Piłat M  
1046 Aleksandra Pinkiewicz S  
1047 Aleksandra Pinkiewicz S  
598 Paulina Pionk M Geoban S.A Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
1067 Agnieszka Pioruńska XXL Agnes Magnes
122 Sylwia Piotrowicz-Gnyp XL Premium  
452 Agnieszka Piotrowska XL  
1459 Monika Piotrowska M  
1281 Wieslawa Piskorz M La braniewianki
1085 Milena Piwnik M  
234 Elżbieta Plewka M  
528 Bożena Plichta XL  
1463 Karolina Pluta S  
1520 Monika Płaneta-Fijołek M  
810 Anna Płaszko-Tyndzik M Lufthansa Systems Poland Active!
387 Emilia Płochocka M Jeppesen Poland
807 Paulina Płoska S  
1188 Marta Płotka M  
106 Mira Pochopień S  
1554 Kamila Podgórna M Basketball Investments
1076 Agnieszka Podgórska M  
1030 Dorota Podolak L  
522 Iwona Podsiadło S Agnes Magnes
26 Dominika Podwysocka M Pruszcz Biega
728 Magdalena Pohnke M  
1044 Ewa Pokojska XXL KROPELKA
1222 Joanna Polak L Premium  
1276 Karolina Pomagruk-Majek S La braniewianki
458 Katarzyna Ponto S  
1387 Monika Popów-Szczypiorowska M Danfoss
1344 Anna Poreda S  
1126 Magdalena Potrykus S  
1010 Marzena Prokopowicz S  
396 Emilia Prus-Myszka L Premium  
1285 Joanna Pruszewicz S  
1549 Ewa Pryłowska XXL Premium  
789 Aneta Przasnyska M  
634 Izabela Przekopowicz L CA
677 Anna Przewoska S Geoban S. A Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
1536 Anetta Przyborowska L  
279 Iwona Przyboś L Fundacja Jeppesena
1035 Karolina Przybylska S  
1378 Kinga Przybyła L  
794 Marta Przybysz M  
536 Monika Przybysz L Truskawka rządzi
138 Justyna Przydatek L  
417 Klaudia Przyjemska XL Premium  
921 Aneta Przyradska-Trzebiatowska M  
684 Edyta Przytarska S Akademia Biegowa Kartuzy/Kiełpino
509 Urszula Przytarska XL  
1553 Alicja Pszczolińska XL  
837 Agata Pszczółka M  
562 Patrycja Ptaszyńska XL  
336 Ania Puchalska M  
629 Monika Puchalska M  
376 Ewelina Puchowska M Premium  
1156 Daria Pulka M  
886 Beata Pyżewska L BBL Czersk
57 Anna Radecka M Kobieta w Biegu Pruszcz Gdański
196 Magdalena Radlińska M  
418 Ewelina Radomska M  
978 Joanna Radomska L  
785 Karolina Radomska M Rodzina Soprano
968 Aleksandra Raduła M  
541 Marta Raduszkiewicz M  
301 Emilia Radwańska L  
164 Beata Radzka M  
579 Elzbieta Radzka-Ratyńska S  
1489 Sabina Rafalska M  
1540 Agnieszka Rambiert M  
1338 Anna Ratajczak XL  
1330 Marta Ratke XL  
1366 Aleksandrą Rawska XXL  
1077 Malgorzata Reimus XL  
1257 Marta Rejent S  
831 Małgorzata Rek S  
116 Ewa Remisz S Premium  
180 Monika Reszczyńska M  
800 Aleksandra Reyer M  
119 Małgorzata Rock-Błaszkiewicz S  
1543 Emilia Roda M SONKO TEAM
1379 Martyna Rodacka Wiśniewska M AbsoFuckinLutely Team
1283 Ewa Roguska M  
480 Bartosz Roman S  
530 Sylwia Romanowska M  
525 Sandra Ronkowska S Radisson Blu
477 Anna Rorzkowska S  
760 Anna Rosiejka M  
718 Jadwiga Rosłan M  
1416 Anna Rost S  
1071 Anna Rosuł XL  
1495 Katarzyna Rozenbangier S  
1274 Iwona Rozinska S CrossElite
262 Urszula Ruchlewicz M  
922 Małgorzata Rudek M  
654 Joanna Rudzińska M  
539 Żaneta Rumińska M  
1567 Beata Rumkowska M  
1486 Natalia Rusak M UP8
866 Karolina Rusiniak S  
947 Anna Rusoń S  
846 Ewelina Rutkowska L  
501 Joanna Rutkowska S  
71 Alicja Rybak M Premium  
1562 Anna Rybarczyk M  
1431 Julia Rybczyńska S Kancelaria Prawna BeRIGHT
140 Monika Rybicki L  
1130 Bogusława Rybka M  
41 Elżbieta Rybus M  
190 Joanna Rycewicz M  
1413 Paweł Rychlicki L Rychliccy Team
712 Hanna Rykała M  
902 Iga Rynkiewicz M  
639 Anna Ryszowska M Premium  
623 Alicja Rzepczyk S  
873 Joanna Rzepniewska M  
1321 Aleksandra Rzeppa M  
321 Aleksandra Rzezak L  
121 Marzena Rzezniczak L  
611 Martyna Saba S Saba Team
984 Magda Sadowska M dogonić życie
965 Urszula Sadurska M  
1501 Monika Saleem M Wataha
874 Anna Saletra L  
715 Iza Saluk L Sapiące Gazele
782 Aleksandra Sałata M  
956 Sylwia Samp L Skipper Team
1137 Monika Sancewicz M Motywatornia Team
1107 Aleksandra Sarnowska M  
788 Martyna Sarnowska M Premium  
20 Joanna Sawczuk S Body in Motion
1169 Agnieszka Sągolewska M  
882 Agnieszka Schmidt L  
1279 Dorota Schmidt M Biegam z mężem :)
1404 Monika Schmidtke L  
1359 Kamila Schubert S  
237 Beata Schulz S Premium  
901 Mirka Schweizer M Mama w Trójmieście
1291 Joanna Schwenk S  
1331 Dorota Sebastiańska S Premium PRUSZCZ BIEGA
153 Kristina Semotiuk M  
405 Natalia Serkowska M  
883 Joanna Sertel M Biegaj z głową
1571 Anna Seta M LPP TEAM
337 Grażyna Seta L  
1458 Magda Sędal M  
1215 Agnieszka Sępińska M Navigator
583 Beata Sieniawska XXL Bikini patrol
1474 Aga Sieracka M Goyello Power Club
606 Małgorzata Sieradzińska S  
1502 Małgorzata Sieradzka M  
1425 Marek Siewert L Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
177 Kasia Siezieniewska XL Premium MAG
1029 Monika Sikora S Copernicus Team
48 Patrycja Sikora L Premium  
401 Agnieszka Sikora-Smolińska M  
881 Agnieszka Sikorska L  
548 Aleksandra Sikorska XL  
830 Aleksandra Sikorska XL  
1481 Maja Siłacz M  
1002 Edyta Sitko-Bajorska M  
219 Małgorzata Siupik Winiszewska S -
1324 Dorota Skierka S  
709 Jadwiga Skierka XL Premium  
705 Patrycja Skierska L  
160 Ania Skocka M  
724 Pamela Skoczypiec M  
784 Krystyna Skołucka-Bucior L  
972 Barbara Skomska Stachura M Premium  
333 Małgorzata Skowron L  
1253 Jolanta Skowyrska XL  
613 Izabela Skóra M Geoban SA
1062 Małgorzata Skóra M  
791 Agnieszka Skórzyńska L Trimama Team
1440 Joanna Skrok - Czyżyk M Premium Juli i Piotr
1351 Marta Skrzypek S  
1327 Kinga Skrzypiec M  
  Magdalena Skuza-Sendzicka S  
1475 Magdalena Skuza-Sendzicka S  
17 Dominika Skwiercz L Premium  
755 Agnieszka Skwiot XL Premium  
373 Marta Sławińska M  
1305 Joanna Słoma L  
459 Monika Słomska M  
733 Jola Słowińska XXL Premium Wariacki Team
1175 Karolina Smal L Geoban S.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
1390 Justyna Smolak XL Geoban S.A Spolka Akcyjna Oddzial w Polsce
946 Katarzyna Smolarek XL Wymiatacze
118 Aneta Smolińska M  
869 Teresa Smołońska M Premium  
1115 Magdalena Smorawska L  
875 Małgorzata Smyk XL  
1246 Maja Snarska M  
461 Milena Sobańska M  
495 Edyta Sobczak M Premium  
131 Joanna Sobczyk L  
925 Katarzyna Sobczyk M  
1098 Joanna Sobiech S  
259 Edyta Sobiecka M  
1095 Magdalena Sobieraj L AMATORKA
691 Agnieszka Sobiesiak M  
1031 Anna Sobulska S  
1534 Małgorzata Socha L  
927 Anna Soczyńska L  
567 Anna Sokołowska S BBL Mława
156 Katarzyna Sołtys M  
1522 Adriana Sołtysiak M  
1325 Kamila Sondej XL  
710 Anna Sosnowska M  
1104 Ewa Sosnowska S Street Workout
1117 Joanna Soszyńska L  
916 Dagmara Sowińska S LPP Team
188 Marta Sowińska S  
723 Olga Sowińska M  
1361 Magdalena Specht M  
489 Magdalena Sperber L Premium  
1487 Agata Stach M UP8
1341 Katarzyna Stachowska L  
310 Monika Stachowska L  
366 Ewelina Stanielewicz S Premium  
399 Agnieska Staniszewska XL LA Braniewianki
408 Maria Staniszewska L  
877 Anna Staniukiewicz S  
878 Grażyna Staniukiewicz M  
758 Estera Stankiewicz L Motywatornia Team
776 Iwona Stankiewicz L Motywatornia Team
230 Amanda Starczewska M  
527 Magdalena Stasik L  
1059 Martyna Staśkiewicz M  
427 Ewelina Stawicka S Aktywne Lisewo
1550 Karolina Stawińska XXL  
233 Justyna Stefanowska M  
305 Małgorzata Stefańska M  
236 Karolina Stempniewicz-Mondra XXL  
1381 Agnieszka Stempnik M MOTYWATORNIA TEAM
429 Anita Stencel L Premium  
163 Hanna Stencel M  
226 Karolina Stencel Żemełka M  
854 Joanna Sternicka L  
804 Alicja Stępień M  
989 Monika Stępień M  
194 Monika Stępka XL  
1570 Anna Stolc S INVICTA/Mosry Skarszewy
568 Gabriela Stołypko M  
969 Agnieszka Gabriela Stranc L Gdynia Radio
1288 Norbert Stranc L  
1453 Joanna Strąk XL  
1128 Agnieszka Strąk-Sowińska S  
482 Aleksandra Struck XXL  
660 Maja Strugała M  
551 Magdalena Struk S  
793 Agnieszka Stryjecka L  
510 Agata Strykowska M  
982 Ola Strzelecka S LPP team
963 Agnieszka Studzińska M  
1312 Sylwia Styczyńska M  
805 Lidia Suchecka M Premium Klub HDK przy PSG w Braniewie
487 Aleksandra Suchocka M The ONE
1171 Justyna Suchorz S Premium  
1165 Dominika Sucmska M  
1022 Katarzyna Sulkowska S Premium Bayer
350 Agata Suska S  
1467 Anna Suszyńska M Morsy Gdynia
456 Elżbieta Sutkowska M Kobieta w biegu Pruszcz gdański
1391 Kamila Sychmeler M  
1368 Katarzyna Syldatk XL Premium  
358 Hanna Synak L  
835 Ola Szablewska XL Nigdy wiecej 80 kg
115 Anna Szadkowska M BBL Inowrocław
483 Mirella Szafraniec M Bikini patrol
585 Mirella Szafraniec M #bikinipatrol
841 Marta Szafrańska M PwC FCU Run Team
1203 Anna Szałła S  
141 Aleksandra Szapar M ATL
975 Kamila Szatkowska L  
1433 Marta Szczebiot S Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
981 Julia Szczelina L Lpp s.a/Lpp team
255 Aleksandra Szczęśniak L Mama w Trójmieście
309 Jolanta Szczypior S  
1315 Joanna Szczypka XL  
1350 Anna Szekalska L  
407 Ewa Szemiot L Wymiatacze
1244 Marta Szlajter M  
1023 Dominika Szleja S Premium Bayer
393 Karolina Szlozecka L  
1456 Agnieszka Szmyd S  
1136 Celina Szmytka M  
492 Agata Sznycer M Premium MGS LAW Run Team
1207 Małgorzata Szopa S  
490 Kinga Szostak S  
199 Kasia Szpilman M Premium FNWT
1371 Ewa Szpunar M  
218 Aleksandra Szreder M  
1290 Anna Szreder S  
1087 Marta Szreder M  
1025 Monika Szulińska S  
1219 Ewa Szumigraj S Stowarzyszenie Nowe Granice
1491 Marta Szumiłowska M LPP TEAM
1507 Anna Szumlas XXL #szumiteam
468 Zuzanna Szurmiej M  
87 Natalia Szustek M  
209 Aneta Szwaracka M Premium  
40 Monika Szwec S  
55 Beata Szweda M Medalomaniaczki
446 Dorota Szwedek M  
577 Elżbieta Szyca S MTM TEAM
27 Renia Szyca M Premium  
574 Aneta Szychowska M Premium  
716 Anna Szydlik M  
486 Antonina Szydlik M  
331 Magdalena Szydłowska S Garbaty Knives
1302 Renata Szydłowska M  
59 Katarzyna Szyk M  
1054 Paulina Szymaniec S  
1355 Małgorzata Szymaniuk L  
910 Alicja Szymańska M  
615 Anna Szymańska L  
607 Beata Szymańska M Kwidzyn Biega
56 Iwona Szymczyszyn XL  
913 Małgorzata Szymichowska M  
952 Marta Szytniewska M Runeda
364 Magdalena Ślaska M  
993 Małgorzata Śliwa S  
1209 Kinga Śliwińska L Wataha
1208 Izabela Śliwińska-Wyka L Wataha
1214 Paulina Śliwka M  
1397 Dominika Śmirska XL  
620 Aleksandra Śnieg S Premium  
1363 Dorota Śnieżawska L  
64 Mariola Śrubarczyk - Cichowska M  
576 Iwona Świąder M  
12 Katarzyna Świderska M  
1040 Iwona Świniańska M  
1513 Magdalena Świst S  
552 Anna T M  
704 Alicja Talaśka S  
1530 Ula Talaśka S  
703 Agnieszka Talaśka-Piór M  
736 Honorata Talbierz XL  
1392 Monika Tarasiuk M  
474 Agnieszka Targaczewska S  
743 Karolina Tartas M  
145 Dominika Tesmar M BIGYELLOWFOOTADVENTURETEAM
1417 Klaudia Thiel S  
1300 Katarzyna Thiel-Winkler S  
942 Ewa Tłuchowska S  
943 Monika Tłuchowska S  
765 Anna Tomaszewska M  
235 Aleksandra Tomkowiak M  
681 Anna Tondytko L  
561 Magdalena Treder L  
377 Joanna Trębicka L  
374 Natalia Trębicka M  
1197 Małgorzata Trębińska-Dyl S  
9 Beata Trochowska XL Zabiegane Blondyny
5 Dominika Trochowska L Zabiegane Blondyny
7 Paulina Trochowska M Zabiegane Blondyny
1539 Alicja Trukawka M  
553 Agnieszka Trusiak M  
1181 Krystyna Maria Truszkowska L Premium Parkrun Gdynia
666 Kasia Trybull M  
1000 Alicja Trzebińska S  
217 Beata Trzeciak M OPEC Gdynia
142 Barbara Tukendorf L RKAthletics
35 Grażyna Tur-Bonisławska L  
1097 Sylwia Turecka S  
771 Marlena Turkowska L Run & Fun
1496 Aleksandra Turner XL Kemira
1125 Anna Tuszyńska S  
158 Monika Tuszyńska M  
1334 Elżbieta Tuwalska M LKS Zantyr Sztum
652 Małgorzata Tuwalska M LKS Zantyr Sztum
1385 Sylwia Tyrtania L LPP Team
737 Monika Tysarczyk L  
1382 Monika Ubowska M  
295 Weronika Ulatowska M  
1063 Maria Ulenberg M  
890 Angelika Urban M Angela
761 Viola Urban S Okiem dietetyka
8 Aleksandra Urbańska S  
638 Magda Urla S  
754 Joanna Urmańska M  
1442 Anna Usydus-Szymkowaik L  
467 Ewa Uzarska S  
92 Sylwia Wachowiak S  
1232 Anna Wadowska S  
1346 Anna Wadowska XL  
385 Ewa Wajman S  
511 Joanna Walczak L Biegające Ciacha
803 Katarzyna Walczak L  
1337 Aneta Walentynowicz S Premium Pruszcz Biega/ LOTOS Running Team
935 Dorota Waletko L  
205 Karolina Walkowicz XL  
1024 Monika Wardega L Premium Bayer
500 Milena Warmowska M  
891 Sara Warzyńska M  
911 Ewa Wasielewska S PwC FCU Run Team
888 Oliwia Wasik M  
1505 Daria Wasilewska S  
1110 Joanna Patrycja Wasilewska L  
264 Eliza Wasińska M  
588 Michalina Wasyliszyn M  
838 Agnieszka Waśkowiak M Szyciaki i reszta mocnej ekipy
1194 Martyna Watorowska M  
183 Sylwia Wawer XXL  
104 Anna Wawrzyniak L Asseco Activ Team
674 Monika Wdowiak S Nidzica Biega
997 Sylwia Weber M Premium  
1012 Kamila Wencka S Mama w Trójmieście
1518 Anita Wenta M  
181 Marcelina Wenta M  
1393 Małgosia Werbińska M  
1050 Dorota Weremjewicz L  
1403 Agata Werner M  
884 Aleksandra Węgiel M  
1514 Joanna Węglorz M  
1280 Sabina Węsierska S  
1466 Grażyna Wiaderska XL  
250 Jola Wica L  
1470 Agnieszka Wieczerzyńska S  
225 Justyna Wieczorek S BBL INOWROCŁAW
806 Paulina Wieczorek XXL  
1038 Joanna Wielgos XL  
578 Regina Wiereszko-Czyż L Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk
1256 Katarzyna Wierzyńska S  
986 Zofia Wietecha-Majcherkiewicz L Mama w Trójmieście
390 Joanna Wilbik S Premium  
1427 Dorota Wilczewska L Medalomaniaczki
1065 Dominika Wilda L GEOBAN S.A. Spółka Akcyjna, Oddział w Polsce
312 Marta Wilk L Trimama Team
702 Magdalena Wincełowicz L Premium  
1211 Liliana Windorpska S  
1101 Monika Winiarska M  
462 Agnieszka Winiarska-Grabowska XXL Premium -
1167 Irena Winiczeńko XL  
1229 Aleksandra Wiśniewska S Geoban
864 Dorota Wiśniewska XL Premium  
39 Ewa Wiśniewska M Dwa Szybkie Żubry Team
596 Karolina Wiśniewska M  
853 Magdalena Wiśniewska S  
362 Honorata Witczak S  
293 Małgorzata Witczak M Premium  
951 Anna Witecka L  
422 Sylwia Witek S Premium 1977
187 Beata Witkowska M Premium OPEC Gdynia
767 Karolina Witkowska S  
1151 Karolina Witkowska XL  
444 Małgorzata Witt M BIEGAJĄCE CIACHA
185 Agnieszka Wlazło S  
780 Karolina Wlazło S  
1524 Marta Wlazło M  
1465 Barbara Włoch Wiszniowska M  
900 Paulina Włochowicz L  
618 Alicja Włodarczyk M  
1323 Anna Wnuczko XL  
1415 Malgorzata Wodzynska S Premium  
216 Agniszka Wojciechowicz S  
959 Anna Wojciechowicz L  
727 Ewelina Wojciechowska M KS Wejher
726 Marzena Wojciechowska L  
1574 Natalia Wojciechowska M PwC FCU Run Team
3 Monika Wojewódka M  
113 Kamila Wojtaszak M  
619 Marta Wolańska L Komado Flaki
944 Aleksandra Wolff M Premium Zdrowotel Team Łeba
1157 Dorota Wolkowska M  
1561 Joanna Wolna M  
1236 Aleksandra Wolska L  
565 Sylwia Wolska S MTM TEAM
957 Dorota Wołkowska M  
43 Izabela Wołoszyk L MOTYWATORNIA TEAM WEJHEROWO
1045 Barbara Woźniak S  
699 Beata Woźniak S  
563 Bożena Woźniak M  
999 Ewa Woźniak S  
787 Karolina Woźniak M  
243 Anita Woźnicka-Klotzke L MOTYWATORNIA TEAM
172 Katarzyna Wójcik XL  
970 Agnieszka Wronka S  
1066 Anna Wronka L  
680 Małgorzata Wróbel L Premium Wrobel team
808 Anna Wróblewska L Premium  
1058 Paulina Wróblewska L  
998 Magdalena Wruk XXL  
1535 Kamila Wryk XXL CrossElite
792 Małgorzata Wrzosek S  
990 Monika Wtulich S  
1177 Marta Wychowaniak XL LA Braniewianki
1407 Paula Wyczynska S Crosselite
341 Jadwiga Wysmyk M  
1178 Anna Wysocka M  
1332 Gabriela Wysocka M  
899 Iwona Wysocka XXL  
1141 Barbara Wysoczańska M  
249 Ewa Wyszomirska S  
112 Barbara Wytrwał S Premium  
512 Dorota Wzorek L  
513 Weronika Wzorek S  
1132 Alina Yankovskaya M  
1479 Anna Zabrocka L  
261 Ewa Zabrocka M Honey Stinger Runners
813 Agnieszka Zachmielewska S Mamy Biegamy
1309 Izabela Zając L Terramar
1131 Małgorzata Zając L  
1239 Iwona Zajda M Parkrun Rumia
987 Alicja Zajk S Motywatornia Team
764 Aga Zakrzewska S  
1555 Kasia Zakrzewska M  
68 Katarzyna Zakrzewska L  
1521 Joanna Zaleska M  
1251 Aleksandra Zaremba M  
414 Joanna Zasada M Wymiatacze
642 Wioletta Zasada-Humbla S  
799 Katarzyna Zawadzka L  
252 Marta Zdunkowska S  
1408 Anna Zeglarska M  
90 Marta Zelewska M MEWA Gdynia
1528 Natalia Zeszutek L  
811 Joanna Zgorzelska S  
739 Beata Zieleniewska L  
1410 Barbara Zielińska S  
1057 Helena Zielińska XL  
1225 Agnieszka Ziemiańska M Wymiatacze
1259 Alicja Zientara M  
346 Barbara Zieńkowicz M  
745 Marika Ziękiewicz M Premium  
996 Magdalena Zimoń L  
1122 Izabela Ziniewicz S  
339 Anna Ziobroń S  
1242 Dorota Ziółkowska S  
672 Martyna Zwatykanicz M  
870 Marzena Zwolińska M  
537 Justyna Zwolska XL  
595 Maria Zych L Premium  
78 Katarzyna Zymon S Good luck club
909 Ewa Zyskowska S  
1230 Justyna Żak XL  
254 Karolina Żak M Mama w Trójmieście
469 Kinga Żak L Mama w Trójmieście
206 Magdalena Żalińska S Słodkie Pantery KPDiE
109 Joanna Żendarska-Marciniak M  
1152 Patrycja Żmuda S  
148 Alicja Żuchowska XL Motywatornia Team
871 Anna Żuchowska S  
872 Joanna Żuchowska S EKO-OPAŁ PŁONNE
1001 Bożena Żuławska M MaestRia
655 Katarzyna Żuranków XL  
1260 Katarzyna Żurawska M  
165 Marta Żydkiewicz S WB biega
16 Magdalena Żydkiewicz-Dopka S Dwa Szybkie Żubry TEAM
171 Elżbieta Żywko L Premium  

Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Biegi i zapisy:
iwona@kobietawbiegu.pl

Wspólpraca:
marzena@kobietawbiegu.pl

* We don’t share your information with anyone.

Check out our Privacy Policy for more details.