Bieg Kobiet w Świdnicy - wyniki | Kobieta w biegu

Bieg Kobiet w Świdnicy - wyniki

MIEJ SCE IMIĘ NAZWISKO NR. STARTOWY KLUB KATEGORIA WIEKOWA M. w KAT. CZAS NETTO
1 Halyna Shchensna-Radzikovska 319 KB SOBÓTKA K30 1 00:21:31
2 Łukasz Dmytrowski 65 CrossFit Świdnica Box74 M 1 00:22:20
3 Małgosia Toroń 376   K20 1 00:22:47
4 Daria Szafrańska 343 JKB TKKF JAWORZANIE K20 2 00:23:06
5 Agnieszka Jankowicz 142 TeMMPo Wałbrzych K30 2 00:23:45
6 Patrycja Obodzińska 266   K20 3 00:23:45
7 Dorota Rostkowska 309 TeMMPo K30 3 00:23:52
8 Joanna Socha 331 Cooper Standard K30 4 00:23:56
9 Brygida Szymańska 360 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K20 4 00:23:58
10 Ewa Błauciak 23   K20 5 00:24:17
11 Katarzyna Kuberska 206   K30 5 00:24:32
12 Ewa Sadkiewicz 316 KB Sobótka K40 1 00:24:41
13 Katarzyna Bernat 16   K40 2 00:24:43
14 Wioletta Synkowska 342   K30 6 00:25:04
15 Marzanna Duleba 75 LTT K30 7 00:25:20
16 Marlena Bielecka 17 Faurecia K30 8 00:25:22
17 Malwina Ciarkowska 52   K30 9 00:25:25
18 Karolina Dec 63   K20 6 00:25:27
19 Małgorzata Kułakowska 208   K30 10 00:25:28
20 Agata Kiełbus 168 Sowie TEAM K20 7 00:25:28
21 Edward Fedyczkowski 89 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M 2 00:25:31
22 Justyna Fedyczkowska 88 Strzegomska Dwunastka K40 3 00:25:32
23 Paulina Płoszaj 289   K30 11 00:25:33
24 Kamila Ślęczka 362   K20 8 00:25:34
25 Marta Knach 175   K30 12 00:25:36
26 Natalia Kowalska 193 Gazzele K20 9 00:25:40
27 Joanna Pikul 281   K30 13 00:25:54
28 Agnieszka Hugeth 131 Izerska Grupa Biegowa K30 14 00:26:06
29 Katarzyna Włodaków 410 Zabiegani w Świdnicy K30 15 00:26:20
30 Natalia Kozdrowiecka 195 Biegaj-Zapobiegaj K30 16 00:26:29
31 Ewelina Górnicka 115   K30 17 00:26:31
32 Agnieszka Cichowicz 54 Biegowa Świdnica K30 18 00:26:34
33 Renata Nicpoń 258 KB Lew Legnica K50+ 1 00:26:42
34 Justyna Jarzębicka 148   K20 10 00:26:43
35 Olga Złotnicka 431   K30 19 00:26:44
36 Małgorzata Pyka 301   K30 20 00:26:44
37 Artur Mastalerz 242   M 3 00:26:46
38 Agnieszka Lech 216   K30 21 00:26:47
39 Justyna Sidor 320 Sowie Team K30 22 00:26:50
40 Dariusz Struzik 338   M 4 00:26:54
41 Katarzyna Uryasz 461   K30 23 00:26:54
42 Izabela Rychel 314 Don Quijote CJS K30 24 00:26:54
43 Maja Wróblewska 422   K20 11 00:26:56
44 Anna Juszczyk 153 Biegowa Świdnica K30 25 00:26:58
45 Magdalena Gierula 108   K20 12 00:27:00
46 Karolina Potoniec 296   K20 13 00:27:06
47 Dorota Charów 46   K30 26 00:27:11
48 Eliza Kopacka 185   K30 27 00:27:15
49 Joanna Domagała 67 KB SOBÓTKA/CREDIN POLSKA K30 28 00:27:16
50 Magdalena Juszczyk 155   K30 29 00:27:17
51 Anna Grobelna 437   K30 30 00:27:20
52 Marlena Rabenda 302   K30 31 00:27:27
53 Izabela Charów 47   K20 14 00:27:28
54 Paulina Honc 130   K20 15 00:27:29
55 Grażyna Filip 90   K40 4 00:27:29
56 Aleksandra Beniuk 15   K20 16 00:27:31
57 Karolina Markiewicz 237   K30 32 00:27:32
58 Katarzyna Pawlak 277 biegowa świdnica K40 5 00:27:34
59 Edyta Zaruska 458   K40 6 00:27:46
60 Maja Dwórznik 77   K30 33 00:27:52
61 Joanna Uryasz-Chudzińska 460   K30 34 00:27:52
62 Beata Głowacka 112   K40 7 00:27:55
63 Agnieszka Przybysz 298   K40 8 00:27:57
64 Monika Wozniak 419   K30 35 00:27:57
65 Monika Przybysz 299   K30 36 00:27:59
66 Basia Janik 141   K20 17 00:28:02
67 Agata Szymańska 359 Strzegomska 12 K20 18 00:28:05
68 Michalina Polak 292   K20 19 00:28:06
69 Monika Wciórka 391   K30 37 00:28:07
70 Katarzyna Mazur 245   K20 20 00:28:12
71 Anna Kielar 167   K30 38 00:28:12
72 Linda Borof 34   K30 39 00:28:15
73 Joanna Krawczyk 199 Strzegomska Dwunastka K40 9 00:28:17
74 Beata Jakubowska 139 Gazzele K30 40 00:28:20
75 Daria Fonferko 96 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K30 41 00:28:22
76 Ewelina Herman 127   K30 42 00:28:23
77 Joanna Niemiec-Hoffman 260 Biegaj-zapobiegaj K30 43 00:28:26
78 Joanna Krakowczyk 434   K30 44 00:28:26
79 Violetta Płoszaj 288   K50+ 2 00:28:27
80 Justyna Klimek 171   K40 10 00:28:30
81 Dagmara Jagodzińska 137   K30 45 00:28:34
82 Honorata Pabich 436   K30 46 00:28:36
83 Katarzyna Glapiak 109   K40 11 00:28:37
84 Urszula Żemojcin-Kowalska 433   K40 12 00:28:38
85 Agnieszka Dobbek 66 MTB - Małe Trójmiasto Biega K30 47 00:28:38
86 Kamila Rutkowska-Krehut 312   K40 13 00:28:38
87 Renata Gratzke 119   K40 14 00:28:42
88 Agnieszka Myszka 457   K40 15 00:28:42
89 Anna Buga-Dziewiątkowska 42 Sfora Ojca Dyrektora K30 48 00:28:43
90 Agnieszka Sikora 323   K20 21 00:28:44
91 Anna Jaworska 149 Biegowa Świdnica K20 22 00:28:49
92 Unisława Tomaszek 373 Biegowa Świdnica K20 23 00:28:51
93 Halina Dąbrowska 62   K30 49 00:28:56
94 Monika Florczak 93   K20 24 00:28:56
95 Anita Kasprzak 163   K40 16 00:28:58
96 Karolina Walasik 386 FIT KLUB 24 HERBALIFE WAŁBRZYCH K20 25 00:29:00
97 Anita Stasiak-Bełz 336   K40 17 00:29:01
98 Renata Górecka 114   K40 18 00:29:02
99 Anna Gardziejewska 104   K20 26 00:29:04
100 Kamila Miller 251   K30 50 00:29:04
101 malwina Herbut 126 Izerska Grupa biegowa K20 27 00:29:07
102 Karolina Szaryńska 348   K40 19 00:29:10
103 Małgorzata Śliwa 365   K20 28 00:29:11
104 Sara Ułanowicz 382 Sowie Team K20 29 00:29:11
105 Renata Łukaszewicz Szczepanik 230   K40 20 00:29:16
106 Jakub Kowalski 194   M 5 00:29:17
107 Liliana Zgraja 430   K40 21 00:29:18
108 Barbara Furtak-gałan 101   K20 30 00:29:22
109 Sylwia Maślakiewicz 474   K20 31 00:29:24
110 Alicja Masłyk 1   K30 51 00:29:26
111 Elżbieta Palej 272 KB Lew Legnica K50+ 3 00:29:29
112 Katarzyna Banasiak 6   K30 52 00:29:30
113 Monika Jurka 152   K30 53 00:29:34
114 Aleksandra Jarosz 145   K30 54 00:29:34
115 Wioletta Makarewicz 480   K20 32 00:29:35
116 Karolina Foryś 97   K20 33 00:29:36
117 Aleksandra Relikowska 306   K30 55 00:29:38
118 Ewelina Klimas 170   K30 56 00:29:38
119 Bogumiła Wilczyńska 399   K30 57 00:29:39
120 Klaudia Kuriata 209   K30 58 00:29:42
121 Renata Kędzierska 166   K30 59 00:29:43
122 Marta Wojciechowska 414   K30 60 00:29:45
123 Maria Kuśmierczyk 470   K40 22 00:29:45
124 Teresa Musielak 256   K30 61 00:29:46
125 Magdalena marta Cendrowcz 44   K30 62 00:29:48
126 Natalia Bujak 43   K20 34 00:29:49
127 Piotr Wiśniewski 407   M 6 00:29:50
128 Aleksandra Brożyna 39   K20 35 00:29:50
129 Natalia Koczocik 178 Izerska grupa biegowa K30 63 00:29:51
130 Sylwia Mokrzycka 253 Amator K40 23 00:29:53
131 Justyna Dymitruk 80   K30 64 00:29:54
132 Alicja Drożdż 70   K20 36 00:29:55
133 Dominika Wróblewska 421   K20 37 00:29:55
134 Marzena Wilk 400   K30 65 00:29:56
135 Agnieszka Kortas 187 KORTAS K30 66 00:30:00
136 Ewelina Tenerowicz 369   K30 67 00:30:00
137 Ewa Trybańska 378   K30 68 00:30:00
138 Magdalena Janusz 144   K20 38 00:30:01
139 Agnieszka Lompart 225   K30 69 00:30:01
140 Hanna Kończak 184   K20 39 00:30:05
141 Jowita Karbowniczek 159   K20 40 00:30:07
142 Michaał Rychel 459   M 7 00:30:09
143 Alicja Krawczyk 200 Strzegomska Dwunastka K20 41 00:30:09
144 Zdzisław Baczulis 463   M 8 00:30:11
145 Katarzyna Wysocka-Dadas 423   K30 70 00:30:13
146 Marlena Spólna 333   K20 42 00:30:15
147 Izabela Jurczyk 151   K20 43 00:30:15
148 Ewa Ruzowska 313   K40 24 00:30:17
149 Edyta Lisowska 224   K40 25 00:30:19
150 Julia Tryk 379 Sportowa 5 K20 44 00:30:22
151 Magdalena Łapawa 228   K20 45 00:30:26
152 Anna Obrycka 267   K30 71 00:30:27
153 Marta Bitniok 20   K30 72 00:30:27
154 Joanna Salamon 317   K40 26 00:30:30
155 Anna Szaradowska 346   K40 27 00:30:32
156 Aneta Błauciak 24 ZaBIEGANE K40 28 00:30:32
157 Basia Szpilarewicz 352 Fit Mum ;-) K30 73 00:30:33
158 Angieliki Czarnecka 57 Alior Bank S.A. K20 46 00:30:33
159 Marta Piotrowska 283   K30 74 00:30:43
160 Iwona Radziwiłko 303   K40 29 00:30:46
161 Małgorzata Dzik 82 Izerska Grupa Biegowa K30 75 00:30:48
162 Joanna Stypuła 340   K20 47 00:30:48
163 Zofia Leszko 219   K20 48 00:30:49
164 Barbara Kosewska 188 Centrum Stomatologiczne " Twój Uśmiech " K30 76 00:30:52
165 Anna Babicz 3 Centrum Stomatologiczne " Twój Uśmiech " K30 77 00:30:53
166 Dorota Przybyszewska 300   K20 49 00:30:53
167 Dorota Czajkowska 56   K20 50 00:30:53
168 Justyna Tobiasz 371   K30 78 00:30:57
169 Ewa Świło 366   K40 30 00:30:58
170 Angelika Balcerzak 4   K20 51 00:30:59
171 Beata Szydłowska 356 Szkoła Podstawowa K40 31 00:31:03
172 Magdalena Dżugaj 85   K20 52 00:31:06
173 Anna Pławecka 453   K40 32 00:31:06
174 Magdalena Krystyniak 204   K20 53 00:31:06
175 Anna Gączkowska 439   K50+ 4 00:31:07
176 Joanna Wawrzkowicz 388   K30 79 00:31:08
177 Małgorzata Bryjka 40   K40 33 00:31:09
178 Elżbieta Skwarek 329   K30 80 00:31:11
179 Ewa Rąpała 304   K20 54 00:31:15
180 Elżbieta Szulc 353 6 K40 34 00:31:19
181 Jagoda Nowacka 262   K20 55 00:31:19
182 Justyna Żek 432   K30 81 00:31:20
183 Anna Kwiatkowska 212   K30 82 00:31:24
184 Katarzyna Łapawa 227   K40 35 00:31:27
185 Małgorzata Mastalerz 444   K50+ 5 00:31:27
186 Anna Błaźniak 25   K30 83 00:31:28
187 Małgorzata Chmielewska 48   K30 84 00:31:28
188 Elżbieta Król 201   K30 85 00:31:29
189 Iwona Baraniuk 9   K40 36 00:31:30
190 Małgorzata Budziszyn-Sajdak 41   K40 37 00:31:34
191 Marcelina Machela 471   K30 86 00:31:35
192 Joanna Siennica 322   K30 87 00:31:35
193 Emilia Dybka 78   K30 88 00:31:38
194 Małgorzata Czyżykiewicz 60   K40 38 00:31:41
195 Magdalena Werner 393   K40 39 00:31:41
196 Violetta Rębecka 307   K40 40 00:31:42
197 Marzena Prokopowicz 445   K40 41 00:31:49
198 Katarzyna Garbacz 103   K30 89 00:31:53
199 Anna Mrzygłód 254   K30 90 00:31:55
200 Katarzyna Fedorczuk 87   K40 42 00:32:00
201 Katarzyna Hołysz 129   K30 91 00:32:00
202 Kinga Borcz 31   K30 92 00:32:04
203 Katarzyna Nowicka 264   K30 93 00:32:04
204 Anna Markowska 239   K30 94 00:32:06
205 Mariola Dudek 74   K40 43 00:32:07
206 Tomasz Bąk 14 Strzegomska Dwunastka M 9 00:32:08
207 Izabela Krajewska 197   K30 95 00:32:09
208 Bogumiła Duć 72   K30 96 00:32:09
209 Anna Kolwicz 179   K30 97 00:32:10
210 Dominika Skiba-Dziadyk 326   K30 98 00:32:12
211 Agata Sołczerska 332   K30 99 00:32:15
212 Ilona Kurowska 210   K40 44 00:32:16
213 Agata Wiszniowska 403   K30 100 00:32:16
214 Paulina Wojtan 416   K30 101 00:32:16
215     438     1 00:32:17
216 Iwona Szerer 351   K40 45 00:32:18
217 Agnieszka Losor 226 Sportowa 5 K30 102 00:32:23
218 Justyna Nowakowska-Dudajek 263 Salon Fryzjerski Noel Bis Justyna Nowakowska-Dudajek K30 103 00:32:23
219 Maria Szymańska 361 Strzegomska 12 K50+ 6 00:32:23
220 Anna Laniewska-Radaj 213   K40 46 00:32:23
221 Natasza Chyb 50 Sudeckie Wycieczki Biegowe K40 47 00:32:24
222 Barbara Pietrus 279 FAURECIA K40 48 00:32:33
223 Ewa Knap 176   K30 104 00:32:34
224 Magdalena Nowicka 265   K20 56 00:32:37
225 Weronika Szczepaniak 349   K20 57 00:32:38
226 Krzysztof Januszko 464   M 10 00:32:39
227 Agnieszka Lisowska 223   K30 105 00:32:39
228 Monika Czerwiecka 59   K30 106 00:32:40
229 Patrycja Bauch 11   K20 58 00:32:41
230 Anetta Górnicka 116   K30 107 00:32:44
231 Katarzyna Kwiatek 211   K30 108 00:32:46
232 Anna Taraszkiewicz 368 THT K30 109 00:32:48
233 Magdalena Kraus 198 Zabiegani w Świdnicy K30 110 00:32:58
234 Karolina Kacer 472   K20 59 00:33:00
235 Milena Zając 476   K20 60 00:33:03
236 Iwona Swendrak-Zając 477   K40 49 00:33:04
237 Adrianna Rzeszótko 478   K40 50 00:33:04
238 Anna Mastalerz 241   K20 61 00:33:10
239 Adriana Trudzińska 377   K30 111 00:33:12
240 Monika Urbanowicz 383   K20 62 00:33:13
241 Marta Miedzybrocka 249   K30 112 00:33:16
242 Edyta Zakrzewska 425   K30 113 00:33:16
243 Anna Machay 232 Cooper Standard K20 63 00:33:18
244 Anna Jabłońska 135   K30 114 00:33:20
245 Patrycja Miedzybrocka 250   K30 115 00:33:20
246 Marian Pająk 271   M 11 00:33:21
247 Joanna Kaczmarek 156   K30 116 00:33:21
248 Tomasz Pająk 270 Kids jigsaw puzzles M 12 00:33:21
249 Agnieszka Michalska 248   K40 51 00:33:21
250 Justyna Leśków 221   K20 64 00:33:22
251 Alicja Wojtyczko 418   K20 65 00:33:23
252 Hania Bieżyńska 19   K20 66 00:33:23
253 Iwona Pastuła 275   K30 117 00:33:24
254     465     1 00:33:24
255 Agata Kloc 172   K30 118 00:33:25
256 Iwona Irla 133 Living 4SPORT team Aurelia K20 67 00:33:25
257 Violetta Zarzycka 427   K40 52 00:33:26
258 Paulina Kościelniak 190   K20 68 00:33:26
259 Diana Szwed 354   K40 53 00:33:31
260 Ewa Zapolna 440   K40 54 00:33:32
261 Magdalena Sasak 318   K30 119 00:33:36
262 Agnieszka Gułaj 123 KB Lew Legnica K40 55 00:33:36
263 Paulina Konarska 182 Nasportowo K20 69 00:33:38
264 Martyna Sułek 341   K20 70 00:33:38
265 Marta Franckiewicz 98   K20 71 00:33:39
266 Kamila Buda 443   K30 120 00:33:43
267 Barbara - maria Pietras 278 Strzegomska Dwunastka K50+ 7 00:33:44
268 Joanna Wiraszka 401   K40 56 00:33:46
269 Dominika Gawryjołek 107 SGR Srebrna Góra K30 121 00:33:53
270 Maria Kasprowicz-Gładysz 162   K50+ 8 00:33:55
271 Natalia Michalczyk-Warzocha 247   K20 72 00:34:00
272 Anna Gałan 102   K20 73 00:34:05
273 Kamila Adamska 240   K20 74 00:34:07
274 Milena Dudajek 73   K20 75 00:34:07
275 Ewa Milanowska 446   K30 122 00:34:13
276 Magdalena Wesołowska 395   K20 76 00:34:17
277 Małgorzata Kruk 203   K30 123 00:34:18
278 Agnieszka Kamińska-Grzybowska 158   K30 124 00:34:24
279 Ewelina Sipowicz 325 living4SPORT team Aurelia K20 77 00:34:27
280 Wioletta Wojtyczko 417   K40 57 00:34:27
281 Monika Witkowska-Skrent 409   K40 58 00:34:28
282 Dominika Fryc 100   K30 125 00:34:28
283 Agata Olbert 397   K40 59 00:34:35
284 Katarzyna Czerwińska 435   K40 60 00:34:36
285 Ida Latkowska-Banasik 215   K30 126 00:34:40
286 Katarzyna Karolczak 161   K30 127 00:34:41
287 Paulina Szydłowska 357   K30 128 00:34:43
288 Marta Smolinska 330   K30 129 00:34:49
289 Renata Szymanis 358 JACKOWICZ TEAM K40 61 00:34:50
290 Natalia Waluś 475   K20 78 00:34:51
291 Marta Grzybek 122   K20 79 00:34:51
292 Jagoda Lepka 218   K20 80 00:35:00
293 Julia Kacer 473   K20 81 00:35:01
294 Anna Kowalewska 192   K30 130 00:35:09
295 Emilia Bartnik 10 Biegam bo lubię K30 131 00:35:10
296 Katarzyna Karbownik-Urbańska 160 Sowie Team K40 62 00:35:12
297 Barbara Tomaszewska 374   K30 132 00:35:15
298 Marta Maśluszczak 243   K20 82 00:35:16
299 Monika Reczulska 305   K40 63 00:35:16
300 Iwona Gęsikowska 449   K20 83 00:35:19
301 Ewelina Kazimierczak 450   K30 133 00:35:20
302 Dagmara Gorlowska 113   K30 134 00:35:22
303 Jolanta Matkowska 244   K30 135 00:35:23
304 Agnieszka Stanaszek 334   K30 136 00:35:25
305 Małgorzata Banach 5   K40 64 00:35:27
306 Paulina Makowska 234   K30 137 00:35:29
307 Jolanta Juszczyk 154   K50+ 9 00:35:31
308 Paulina Dominik 69   K20 84 00:35:34
309 Dagmara Wodowska-Kowal 413   K30 138 00:35:36
310 Joanna Łesyk 229   K30 139 00:35:37
311 Ewelina Bieniek 18 GAZZELE K30 140 00:35:44
312 Adriana Gradowska 117   K20 85 00:35:45
313 Anna Kazmierska 164   K30 141 00:35:49
314 Agata Gaweł 105   K30 142 00:35:52
315 Cecylia Porolniczak 295   K20 86 00:35:52
316 Reneta Wojnar 415   K40 65 00:35:55
317 Joanna Pławecka 287   K30 143 00:35:55
318 Marzena Szal 345 Izerska grupa izerska K30 144 00:35:57
319 Justyna Koszarska 189 Strzegomska dwunastka K20 87 00:36:03
320 Magda Bąk 13 Strzegomska Dwunastka K40 66 00:36:03
321 Katarzyna Głogowska 110 Living 4SPORT team Aurelia K30 145 00:36:05
322 Monika Bodnar 29 Living 4SPORT team Aurelia K30 146 00:36:06
323 Aurelia Markowicz-Marmajewska 238 Living 4SPORT team Aurelia K40 67 00:36:08
324 Anna Kubak-Gołąb 205   K30 147 00:36:12
325 Agnieszka Janicka 140 Cooper Standard K30 148 00:36:13
326 Iwona Borcz 468   K20 88 00:36:15
327 Joanna Kulpińska 207   K30 149 00:36:15
328 Małgorzata Kluska 173   K30 150 00:36:16
329 Elżbieta Cichoń 53 Strzegomska 12 K30 151 00:36:20
330 Eleni Theodosiadu 370   K20 89 00:36:20
331 Anna Witkowska 408   K30 152 00:36:20
332 Beata Czerwiecka 58 Strzegomska 12 K40 68 00:36:23
333 Anna Kłosowska 174 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K40 69 00:36:23
334 Magdalena Ociepa 268 CrossFit Świdnica Box74 K20 90 00:36:24
335 Martyna Janus 143   K30 153 00:36:25
336 Katarzyna Machowska 233   K30 154 00:36:26
337 Anna Piła 282   K30 155 00:36:27
338 Wioletta Mazur 246   K40 70 00:36:28
339 Marzena Jabłecka 134   K30 156 00:36:28
340 Ewa Borkkowska 32 Cooper Standard K20 91 00:36:30
341 Monika Grońska 120   K30 157 00:36:30
342 Agata Kowalczyk 191   K30 158 00:36:32
343 Malgorzata Pankiewicz 273   K50+ 10 00:36:43
344 Małgorzata Komisarz 181 Cooper Standard K40 71 00:36:46
345 Marzena Tabaka 367   K30 159 00:36:47
346 Kamila Dubiel 447   K30 160 00:36:48
347 Justyna Florian 94   K30 161 00:36:49
348 Agata Namlik 257   K30 162 00:36:50
349 Ewa Polańska 293   K30 163 00:36:57
350 Wioletta Mrozowska 462   K20 92 00:36:57
351 Lucyna Wasilew 387   K30 164 00:36:57
352 Renata Boczek 28   K30 165 00:36:58
353 Andzelika Kierczak 37   K20 93 00:36:59
354 Ewa Lorfing 451   K30 166 00:36:59
355 Anna Chatała 467   K30 167 00:37:03
356 Kamila Domaradzka 68   K30 168 00:37:14
357 Elżbieta Turowska 381 - K20 94 00:37:28
358 Barbara Tryszpiotr-Pineau 380   K30 169 00:37:31
359 Monika Niewiara 261   K40 72 00:37:38
360 Iwona Grasiewicz 118   K30 170 00:37:38
361 Monika Paterska 276   K40 73 00:37:40
362 Beata Kierczak 169   K40 74 00:37:47
363 Justyna Łepska 469   K20 95 00:37:52
364 Wanda Fiter 202   K50+ 11 00:37:52
365 Anna Dubicka 71   K20 96 00:37:52
366 Dorota Podgórska 290   K30 171 00:37:53
367 Dorota Sip-Malczewska 324   K40 75 00:38:02
368 Karolina Skolimowska 327   K30 172 00:38:09
369 Karolina Rozenek 310 Sowie Team K30 173 00:38:13
370 Joanna Tolczyk 372   K20 97 00:38:14
371 Małgorzata Wiśniewska 406   K20 98 00:38:17
372 Joanna Baran 8   K30 174 00:38:23
373 Elżbieta Koroblowska 186   K40 76 00:38:26
374 Barbara Musiej 255   K40 77 00:38:26
375 Joanna Latko 214   K40 78 00:38:32
376 Dorota Wielgus 398   K40 79 00:38:34
377 Agnieszka Petyniak 479   K30 175 00:38:37
378 Ewa Borowczyk 35   K40 80 00:38:43
379 Joanna Cichowska 55   K20 99 00:38:48
380 Katarzyna Miłkowska 252   K30 176 00:39:00
381 Katarzyna Bobrowicz 27   K20 100 00:39:08
382 Anna Lepak szopa 217   K30 177 00:39:11
383 Dorota Fitrzyk 92   K30 178 00:39:11
384 Ewelina Filipowska 147   K30 179 00:39:14
385 Sylwia Łyczkowska 231   K20 101 00:39:33
386 Danuta Orska-Filbier 269   K40 81 00:39:38
387 Dorotka Tomaszewska 375   K40 82 00:39:39
388 Izabela Polewska 294   K30 180 00:39:56
389 Teresa Leszko 220   K50+ 12 00:39:57
390 Anna Kazimierczak 456   K40 83 00:40:00
391 Agnieszka Błaszczak 22   K30 181 00:40:09
392 Monika Michalska 454   K30 182 00:40:17
393 Renata Szajt 344   K40 84 00:40:27
394 Agnieszka Kamińska 157   K30 183 00:40:32
395 Violetta Gawłowicz 106   K40 85 00:40:32
396 Joanna Sidorowicz 321   K30 184 00:40:32
397 Małgorzata Jajko 138   K20 102 00:40:42
398 Sylwia Dyczek 79   K30 185 00:40:53
399 Ania Pyra 466   K30 186 00:40:54
400 Karolina Filipek-Gnaczy 91   K30 187 00:40:57
401 Magdalena Staniak 335   K30 188 00:40:59
402 Anna Ciapka 51   K30 189 00:41:01
403 Agata Wącław 389 Cooper Standard K30 190 00:41:03
404 Sylwia Hardy 125   K30 191 00:41:03
405 Justyna Kołodziejczyk 180   K20 103 00:41:05
406 Joanna Podgórska 291   K30 192 00:41:05
407 Katarzyna Skowronek 328   K30 193 00:41:08
408 Ela Dadela 61   K40 86 00:41:26
409 Agnieszka Wesolowska 394   K30 194 00:41:39
410 Karolina Kozioł 196   K20 104 00:41:44
411 Marta Widlarz 396 Alior Bank S.A. K20 105 00:41:45
412 Edyta Zaorska-Rek 426   K40 87 00:41:45
413 Aleksandra Jedyńska 150   K20 106 00:41:51
414 Agnieszka Polikowska 441   K30 195 00:41:59
415 Elżbieta Lewicka 222   K20 107 00:42:07
416 Bożena Bawoł-Bernatek 12 Strzegomska 12 K40 88 00:42:28
417 Grażyna Przybyło 297 Strzegomska 12 K40 89 00:42:28
418 Sandra Wajda-Kukla 385   K20 108 00:42:47
419 Żaneta Ślęczka 363   K30 196 00:42:47
420 Nikola Wiśniewska 405   K20 109 00:42:56
421 Natalia Borowiak 36   K30 197 00:43:12
422 Joanna Ślęczkowska 364   K40 90 00:43:34
423 Roksana Piotrowska 284   K20 110 00:44:41
424 Agnieszka Kowalczyk 442   K30 198 00:44:42
425 Agata Grzelak 455   K30 199 00:45:05
426 Lucyna Wądołowska-Karpacz 390   K50+ 13 00:45:09
427 Julita Wyszyńska 424 Alior Bank SA K30 200 00:46:50
428 Agnieszka Kasperska-Wiatrak 452   K40 91 00:46:51

Koszyk na zakupy

Twój koszyk jest pusty.

Polub mnie na Facebook'u

Aktualności

  • Stało się! Jest już biegowy rozkład jazdy na rok 2016! Imprezy zaczynamy już w marcu od ŚWIDNICY, następnie WROCŁAW, GDYNIA i POZNAŃ.

  • Ta da! No to zaczynamy warsztaty biegowe w Poznaniu 25.06!!! Urlop? Wykorzystajmy to!

  • Każdy ma coś z dziecka. I dlatego nieco beztroski mi się dziś wkradło w dzień;)